WPGlobus Multilingual - en to bg_BG translation catalogue (12 entries)

en: Default
bg_BG: По подразбиране

en: Description
bg_BG: Описание

en: Name
bg_BG: Име

en: Subject
bg_BG: Тема

en: List
bg_BG: Списък

en: Important notes
bg_BG: Важни забележки

en: Enable
bg_BG: Позволи

en: Enabled
bg_BG: Включен

en: items
bg_BG: артикула

en: Delete
bg_BG: Изтрий

en: Status
bg_BG: Статус

en: Active
bg_BG: Активиране
