WPeMatico v1.1.3 - en to sk_SK translation catalogue (1630 entries)

en:  Ignore Words to Tax in Settings
sk_SK:  Ignorovať slová s daňou v nastaveniach

en:  License
sk_SK:  Licencia

en:  to ensure you do not miss a release!
sk_SK:  aby ste nenechajte si ujsť uvoľnenie!

en:  to hear about the latest tutorial releases that explain how to take WPeMatico further.
sk_SK:  kto sa dozvie o najnovších návod správy, ktoré vysvetľujú, ako sa WPeMatico ďalej.

en:  to links.
sk_SK:  na odkazy.

en: "Author per feed" feature
sk_SK: "Autor per feed" funkcia

en: "Auto Tags" feature.
sk_SK: "Auto Značky" funkciu.

en: "Custom Feed Tags" feature.
sk_SK: "Vlastné Krmivo Značky" funkciu.

en: "Custom Fields" feature.
sk_SK: "Vlastné Pole" funkciu.

en: "Custom Title" feature
sk_SK: "Custom Title" funkcia

en: "Deletes till the end of the line" feature.
sk_SK: "Odstráni až do konca riadku" funkcia.

en: "Image Filters" feature.
sk_SK: "Obrázok Filtre" funkciu.

en: "Import feed list" feature
sk_SK: "Dovoz krmív zoznam" funkcia

en: "Keyword Filtering" feature
sk_SK: "Filtrovanie kľúčových slov" funkcia

en: "Random Rewrites" feature.
sk_SK: "Random Prepisuje" funkciu.

en: "Word count Filters" feature
sk_SK: "Word count Filtre" funkcia

en: %s &rarr; Add New
sk_SK: %s &rarr; Pridať nový

en: %s - Recommended Value: %s.
sk_SK: %s - Odporúčaná Hodnota: %s.

en: %s - We recommend setting max execution time to at least 180.
sk_SK: %s - odporúčame nastavenie max. doba realizácie najmenej 180.

en: %s - We recommend setting memory to at least
sk_SK: %s - odporúčame nastavenie pamäte aspoň

en: %s - We recommend setting memory to at least
sk_SK: %s - odporúčame nastavenie pamäte aspoň

en: %s Campaigns activated
sk_SK: %s Aktivované kampane

en: %s Campaigns deactivated
sk_SK: %s Deaktivované kampane

en: %s is not installed on your server, but is recommended by %s.
sk_SK: %s nie je nainštalovaný na vašom serveri, ale odporúča sa %s.

en: %s is recommended by %s.
sk_SK: %s odporúča %s.

en: %s is required by %s.
sk_SK: %s vyžaduje %s.

en: %s posts added
sk_SK: %s príspevky pridané

en: (Copy)
sk_SK: (Kópia)

en: (Enabling this feature don't deletes the previous saved data.)
sk_SK: (Povolenie tejto funkcie nevymaže predošlé uložené údaje.)

en: (Less feeds equal less used resources when fetching).
sk_SK: (Menšie zdroje sa rovnajú menej využitým prostriedkom pri získavaní).

en: (Not writable)
sk_SK: (Nezapisovateľné)

en: (SimplePie Settings)
sk_SK: (SimplePie Nastavenia)

en: (example: div, p, span, etc.)
sk_SK: (príklad: div, p, span, atď.)

en: (needs update - %s)
sk_SK: (potrebuje aktualizáciu-%s)

en: (open in popup)
sk_SK: (otvoriť v popup)

en: - Create new forums -
sk_SK: - Vytvoriť nové fórum -

en: - Create new topics -
sk_SK: - Vytvoriť nové témy -

en: - PHP 5.3.0 or higher needed!
sk_SK: -PHP 5.3.0 alebo vyššia potreba!

en: - WP-Cron don't working please check it!
sk_SK: -WP-Cron nemajú pracovné skontrolujte si to!

en: - WordPress 3.9 or higher needed!
sk_SK: -WordPress 3.9 alebo vyššia potreba!

en: --Failed to extract all parts of multi-page article, so not going to include them
sk_SK: -- Nepodarilo sa extrahovať všetky časti viacstránkovaného článku, takže ich nezahrňajte

en: --Failed to extract content
sk_SK: -- Nepodarilo sa extrahovať obsah

en: 5 Stars Ratings on Wordpress
sk_SK: 5 Hviezdičky Ratings na wordpress

en: A error has been ocurred.
sk_SK: Chyba bola ocurred.

en: A more clear nag update was added for the addons in the WPeMatico Extensions and Addons menu items.
sk_SK: Pre prídavky v položkách ponuky WPeMatico Extensions a Addons bola pridaná jednoznačnejšia aktualizácia nag.

en: A new Campaign Fetch Preview.
sk_SK: Náhľad novej kampane Fetch Fetch.

en: A new Campaign Type for XML feeds.
sk_SK: Nový typ kampane pre informačné kanály XML.

en: A new preview for the YouTube campaign.
sk_SK: Nový náhľad pre kampaň YouTube.

en: A notice for each campaign will be displayed at top of the page. The Post column will be updated in red if at least one post was fetched.
sk_SK: V hornej časti stránky sa zobrazí oznam o každej kampani. Ak sa získa aspoň jeden príspevok, stĺpec pošty sa zaktualizovať červenou farbou.

en: A tag is a piece of text that gets replaced dynamically when the post is created. Currently, these tags are supported:
sk_SK: Značka je kus textu, ktorý dostane nahradil dynamicky, keď miesto je vytvoril. V súčasnej dobe podporuje tieto značky:Una etiqueta es una porción de texto que será reemplazado dinamicamente cuando la publicación sea creada. Actualmente, estas etiquetas están permitidas:

en: A version lower than 7.10 will work fine, but will generate a PHP Warning each time it is used.
sk_SK: Verzia nižšia ako 7.10 bude fungovať v poriadku, ale vygeneruje varovanie PHP pri každom použití.

en: About
sk_SK: O

en: Actions
sk_SK: Akcie

en: Actions to Uninstall saved.
sk_SK: Akcie na odinštalovanie boli uložené.

en: Activate Automatic Mode.
sk_SK: Aktivovať automatický režim.

en: Activate Debug Logs in Campaigns
sk_SK: Aktivovať protokoly ladenia v kampanách

en: Activate Flip Paragraphs
sk_SK: Aktivovať prevrátiť odseky

en: Activate Flip Paragraphs.
sk_SK: Aktivovať Flip Odseky.

en: Activate License
sk_SK: Aktivovať licenciu

en: Activate Random Rewrites.
sk_SK: Aktivujte Random Rewrites.

en: Activate Random Rewrites. Will show the form to allow add all the lines with comma-separated words to be used.
sk_SK: Aktivujte Random Rewrites. Zobrazí formulár, aby bolo možné pridať všetky riadky čiarkou oddelených slov, ktoré sa majú použiť.

en: Activate Scheduling.
sk_SK: Aktivovať plánovanie.

en: Activate a code to allow or avoid the use of the external cron file.  Deactivated by default to backward compatibility, but strongly recommended.
sk_SK: Aktivujte kód, aby ste povolili alebo zabránili použitiu externého súboru cron.  Deaktivované predvolene k spätnej kompatibite, ale dôrazne odporúčame.

en: Activate scheduling
sk_SK: Aktivovanie plánovania

en: Activate this setting if you can't see WPeMatico menu at left under Posts menu item.
sk_SK: Aktivujte toto nastavenie, ak nemôžete vidieť ponuku WPeMatico at vľavo pod položkou Posts menu.

en: Activate this setting if you don't see the WPeMatico Settings page complete or can't read externals URLs.
sk_SK: Aktivujte toto nastavenie, ak nevidíte stránku Nastavenia WPeMatico dokončené alebo nie je možné čítať adresy URL externals.

en: Activate this setting if you have problems with the addons page to see them in your plugin page like any other plugin.
sk_SK: Aktivujte toto nastavenie, ak máte problémy s stránkou addons, aby ste ich videli na vašej stránke doplnkového komponentu, ako je ktorýkoľvek iný doplnkový komponent.

en: Activate this will deactivate all following options for audios.
sk_SK: Aktivujte to deaktivovaním všetkých nasledujúcich volieb pre audios.

en: Activate this will deactivate all following options for images.
sk_SK: Aktivovať to deaktivuje všetky nasledujúce voľby pre obrázky.

en: Activate this will deactivate all following options for videos.
sk_SK: Aktivujte to deaktivovaním všetkých nasledujúcich volieb pre videá.

en: Activated for updates
sk_SK: Aktivované pre aktualizácie

en: Activations
sk_SK: Aktivácie

en: Active Plugins
sk_SK: Aktívne plug-iny

en: Active Theme:
sk_SK: Aktívna téma:

en: Add
sk_SK: Pridať

en: Add Feed
sk_SK: Pridať informačný kanál

en: Add Image
sk_SK: Pridať obrázok

en: Add New
sk_SK: Pridať nové

en: Add New Campaign
sk_SK: Pridať novú kampaň

en: Add On
sk_SK: Pridať dňa

en: Add a throttle/delay in seconds after every post.
sk_SK: Pridať škrtivá/oneskorenie v sekundách po každom príspevku.

en: Add an extra duplicate filter by source permalink in meta field value.
sk_SK: Pridajte ďalší duplicitný filter podľa zdroja permalink v hodnote metapoľa.

en: Add an extra filter to check duplicates by Custom Post title
sk_SK: Pridať ďalší filter na kontrolu duplikátov podľa nadpisu Volič. príspevku

en: Add auto Categories
sk_SK: Pridať automatické kategórie

en: Add auto Categories.
sk_SK: Pridať auto kategórie.

en: Add categories from the source post and/or assign already existing categories.
sk_SK: Pridať kategórie zo zdrojového príspevku a/alebo priradiť už existujúce kategórie.

en: Add counter to Post title
sk_SK: Pridať počítadlo do nadpisu príspevku

en: Add custom feed tags as template tags or custom field values on every post.
sk_SK: Pridajte vlastné značky informačného kanála ako značky šablóny alebo vlastné hodnoty polí v každom príspevku.

en: Add custom feed tags to use on template or custom fields
sk_SK: Pridať vlastné značky informačného kanála na použitie v šablóne alebo vlastných poliach

en: Add custom feed tags to use on template or custom fields.
sk_SK: Pridajte vlastné značky informačného kanála na použitie v šablóne alebo vlastných poliach.

en: Add custom fields with values as templates on every post.
sk_SK: Pridajte vlastné polia s hodnotami ako šablóny na každom príspevku.

en: Add custom fields with values as templates.
sk_SK: Pridajte vlastné polia s hodnotami ako šablóny.

en: Add featured image at the beginning of the post content.
sk_SK: Pridať hlavný obrázok na začiatok obsahu príspevku.

en: Add filters by dimensions of images.
sk_SK: Pridať filtre podľa dimenzií obrázkov.

en: Add it above the content.
sk_SK: Pridajte ho nad obsah.

en: Add more
sk_SK: Pridať viac

en: Add more.
sk_SK: Pridať viac.

en: Add nofollow to links in: %s
sk_SK: Pridať nofollow odkazy, v: %s

en: Add rel="nofollow" to links.
sk_SK: Pridajte rel="nofollow " do odkazov.

en: Add-on plugins are available that greatly extend the default functionality of WPeMatico. There are a Professional extension for extend the parsers of the feed contents, The Full Content add-on to scratch the source webpage looking to get the entire article, and many more.
sk_SK: K dispozícii sú prídavné komponenty plug-in, ktoré výrazne rozširujú predvolenú funkcionalnosť WPeMatico. Tam sú profesionálne rozšírenie pre rozšírenie parserov obsahu krmiva, Full Content add-on pre poškriabanie zdrojovej webovej stránky, ktorá hľadá získať celý článok, a mnoho ďalších.

en: Add-ons
sk_SK: Prídavné komponenty

en: Added terms of %s taxonomy:
sk_SK: Pridané pojmy taxonómie %s:

en: Adding Category:
sk_SK: Pridáva sa kategória:

en: Adding custom tags to post.
sk_SK: Pridanie vlastných značiek na príspevok.

en: Adding featured image post meta:
sk_SK: Pridanie odporúčaný obrázok po meta:

en: Adding tags automatically to post.
sk_SK: Automatické pridanie značiek do príspevku.

en: Adding tags from feed to post.
sk_SK: Pridanie značiek z informačného kanála do príspevku.

en: Adding unfiltered content
sk_SK: Pridaním nefiltrované obsah

en: Addons store, FAQs and Support
sk_SK: Addons obchod, Faq a technická Podpora

en: Adquire
sk_SK: Pýtať sa

en: Advanced Actions
sk_SK: Rozšírené akcie

en: Advanced Features
sk_SK: Rozšírené funkcie

en: Advanced Fetching
sk_SK: Pokročilé očarujúce

en: Affects all campaigns. To run campaigns you must do it manually or with external cron. (Recommended with External Cron).
sk_SK: Ovplyvňuje všetky kampane. Ak chcete spustiť kampane, musíte to spraviť manuálne alebo s externou naplánáciou. (Odporúčané s externým Cronom).

en: After Wordpress inserted the post, this option will make an update query to database with the content of the post to avoid Wordpress filters.
sk_SK: Po WordPress vložená príspevok, táto voľba bude aktualizovať dotaz na databázu s obsahom post, aby sa zabránilo WordPress filtre.

en: All Campaigns
sk_SK: Všetky kampane

en: All audios found in %s tags in content will be uploaded to your current WP Upload Folder and replaced urls in content . Otherwise remains links to source hosting server.
sk_SK: Všetky audio nahrávky, nájsť v %s značiek v obsahu bude odoslaný do vašej aktuálnej WP Odovzdať Zložky a nahradiť adresy url v obsahu . Inak zostáva odkazy na zdroj hosting server.

en: All audios will be attached to the owner post and added to Wordpress Media library, but if you see that the job process is too slowly you can deactivate this here.
sk_SK: Všetky audiosy budú pripojené k vlastníkovi príspevku a pridané do knižnice WordPress Media, ale ak vidíte, že proces práce je príliš pomaly, môžete to tu deaktivovať.

en: All available Addons
sk_SK: Všetky dostupné prídavné komponenty

en: All images found in %s tags in content will be uploaded to your current WP Upload Folder and replaced urls in content. Otherwise remains links to source hosting server.
sk_SK: Všetky obrázky nachádzajú v %s značiek v obsahu bude odoslaný do vašej aktuálnej WP Odovzdať Zložky a nahradiť adresy url v obsahu. Inak zostáva odkazy na zdroj hosting server.

en: All images will be attached to the owner post and added to Wordpress Media library; necessary for Featured image, but if you see that the job process is too slowly you can deactivate this here.
sk_SK: Všetky obrázky budú pripojené k vlastníkovi post a pridané do knižnice WordPress Media; potrebné pre Featurovaný obraz, ale ak vidíte, že proces práce je príliš pomaly môžete deaktivovať tu.

en: All links are no-follow and open in a new browser tab.
sk_SK: Všetky odkazy nie sú dostupné a sú otvorené v novej záložke prehliadača.

en: All new posts fetched by the campaign will flip the first and second paragraph of the content (%s tags), each one is replaced by the other. And if the third one with the fourth one is presented as well, and so on until the end of the content.
sk_SK: Všetky nové príspevky vyvolá tým, že kampaň bude flip prvom a druhom odseku obsah (%s tagy), každý z nich je nahradený iným. A ak tretí so štvrtým jeden je prezentované ako aj, a tak, až do konca obsahu.

en: All of these words
sk_SK: Všetky tieto slová

en: All videos found in %s tags in content will be uploaded to your current WP Upload Folder and replaced urls in content . Otherwise remains links to source hosting server.
sk_SK: Všetky videá, nájsť v %s značiek v obsahu bude odoslaný do vašej aktuálnej WP Odovzdať Zložky a nahradiť adresy url v obsahu . Inak zostáva odkazy na zdroj hosting server.

en: All videos will be attached to the owner post and added to Wordpress Media library; necessary for Featured video, but if you see that the job process is too slowly you can deactivate this here.
sk_SK: Všetky videá budú pripojené k vlastníkovi post a pridané do knižnice WordPress Media; potrebné pre Featured video, ale ak vidíte, že proces práce je príliš pomaly môžete deaktivovať tu.

en: Allow URL fopen:
sk_SK: Povoliť fopen URL:

en: Allow duplicates hashes. (Not Recommended)
sk_SK: Povoliť duplikáty hashes. (Neodporúčané)

en: Allow duplicates titles.
sk_SK: Povoliť duplikáty nadpisov.

en: Allow flip all paragraphs of the content (%s tags), each one is replaced by the following and so on until the end of the content.
sk_SK: Povoliť flip všetky odseku obsah (%s tagy), každý z nich sa nahrádza takto a tak ďalej až do konca obsahu.

en: Allow option on campaign to skip the content filters
sk_SK: Povoliť možnosť na kampaň preskočiť na obsah filtre

en: Allow option on campaign to skip the content filters.
sk_SK: Povoľte voľbu v kampani, aby ste preskočili filtre obsahu.

en: Allow pings?
sk_SK: Povoliť ping?

en: Allow to assign a singular category to the post if a word is found in the content.
sk_SK: Povoliť priradenie jednej uhlovej kategórie k príspevku, ak sa v obsahu nájde slovo.

en: Allowed audio extensions to upload
sk_SK: Povolené audio rozšírenia, ktoré sa majú odoslať

en: Allowed image extensions to upload
sk_SK: Povolené rozšírenia obrázkov na odoslanie

en: Allowed tags
sk_SK: Povolené značky

en: Allowed video extensions to upload
sk_SK: Povolené video rozšírenia, ktoré sa majú odoslať

en: Allowing duplicated posts
sk_SK: Povolenie duplikovaných príspevkov

en: Allows pinbacks and trackbacks in the posts created by this campaign.
sk_SK: Umožňuje spätné sledovanie a spätné sledovanie príspevkov vytvorených touto kampaou.

en: Almost never be necessary.  Just if you have problems with version of Simplepie installed in Wordpress.
sk_SK: Takmer nikdy nie je potrebné.  Len v prípade, že máte problémy s verziou Simplepie nainštalovaný v wordpress.

en: Also can use this feature to make simple links from some words with origin and re-link fields.
sk_SK: Túto funkciu tiež môžete použiť na vytvorenie jednoduchých odkazov z niektorých slov s poľami pôvodu a re-link.

en: Also enclosure and media RSS tags.
sk_SK: Tiež kryt a mediálne značky RSS.

en: Also uncheck this if you need all sizes of wordpress audios. The WP process can take too much resources if many audios are uploaded at a time.
sk_SK: Ak potrebujete všetky veľkosti textu pre wordpress, zrušte označenie tohto textu. Proces WP môže zabrať príliš veľa prostriedkov, ak sa naraz odošle veľa audiosov.

en: Also uncheck this if you need all sizes of wordpress images. The WP process can take too much resources if many images are uploaded at a time.
sk_SK: Ak potrebujete všetky veľkosti obrázkov pre wordpress, zrušte označenie tohto textu. Proces WP môže zabrať príliš veľa prostriedkov, ak sa naraz odošle veľa obrázkov.

en: Also uncheck this if you need all sizes of wordpress videos. The WP process can take too much resources if many videos are uploaded at a time.
sk_SK: Ak potrebujete všetky veľkosti videa pre wordpress, zrušte označenie tohto textu. Proces WP môže zabrať príliš veľa prostriedkov, ak sa naraz odošle veľa videí.

en: Also you can add a gallery with three columns with all thumbnails images clickables at the bottom of every content, but before source link and author name, the post template would look like this:
sk_SK: Môžete tiež pridať galériu s tromi stĺpmi so všetkými miniatovnými obrázkami, ktoré kliknú na spodnú časť každého obsahu, ale pred zdrojovým odkazom a názvom autora by šablóna príspevku vyzerala takto:

en: Also, using the addons as the Professional will allow overwriting the data of a campaign and add the author, categories and tags also from the XML tags.
sk_SK: Okrem toho, použitie prídavných komponentov ako Profesionálne umožní prepísanie údajov kampane a pridanie autora, kategórií a značiek aj zo značiek XML.

en: Alternate WP Cron:
sk_SK: Alternatívna WP Cron:

en: Always Overwrite
sk_SK: Vždy prepísať

en: Always keep the first. Recommended.
sk_SK: Vždy si udržujte prvý. Odporúčané.

en: An email will be sent with the events of campaign fetched. You can also filter the emails only if an error occurred or left blank to not send emails of this campaign.
sk_SK: E-mail bude odoslaný s udalosťami vyvolané kampanou kampaou. E-maily môžete filtrovať aj vtedy, ak nastala chyba alebo ak necháte prázdne, ak nechcete posielať e-maily z tejto kampane.

en: An option in Settings enables the upload of XML files in the WordPress Media Library in order to use its URL in the campaigns.
sk_SK: Voľba v Nastavení umožňuje nahrať súbory XML v knižnici WordPress Media Library, aby bolo možné používať jeho URL v kampanách.

en: Any
sk_SK: Akékoľvek

en: Any of these words
sk_SK: Niektoré z týchto slov

en: Applying Image Filters.
sk_SK: Aplikujú sa filtre obrázkov.

en: April
sk_SK: Apríla

en: Are those small sentences and/or phrases that you see alongside, or underneath, a feature in WPeMatico that give a short but very helpful explanation of what the feature is and serve as guiding tips that correspond with each feature. These tips sometimes even provide basic, recommended settings.
sk_SK: Sú tie malé vety a/alebo frázy, ktoré vidíte vedľa, alebo pod, funkcia vo WPeMatico, ktoré poskytujú krátky, ale veľmi užitočné vysvetlenie, čo je funkcia a slúži ako vodiči tipy, ktoré zodpovedajú každej funkcii. Tieto tipy niekedy dokonca poskytujú základné, odporúčané nastavenia.

en: Are you sure you want to delete hash code for duplicates of this campaign?
sk_SK: Ste si istý, že chcete vymazať hašovací kód pre duplikáty tejto kampane?

en: Are you sure you want to reset this campaign?
sk_SK: Ste si istý, že chcete vynulovať túto kampaň?

en: As the hash is checked only by the last retrieved item, selecting this option may generate duplicate posts if duplicate checking by title does not work well for a campaign.
sk_SK: Keďže hašovaním sa kontroluje len posledná získaná položka, výber tejto voľby môže generovať duplicitné príspevky, ak duplicitná kontrola podľa nadpisu nepracuje dobre pre kampaň.

en: Ask for any problem you may have and you'll get support for free. If it is necessay we will see into your website to solve your issue.
sk_SK: Opýtate sa na akýkoľvek problém, ktorý môžete mať, a budete mať podporu zadarmo. Ak je to nutné, uvidíme sa na vašich webových stránkach, aby sme vyriešili váš problém.

en: Assign a selected category to the post if a word is found in the content.
sk_SK: Priraďte vybratú kategóriu k príspevku, ak sa v obsahu nájde slovo.

en: Assign the first category: %s
sk_SK: Priradenie prvá kategória: %s

en: Assigning Auto Categories.
sk_SK: Priraďuje sa automatické kategórie.

en: Assigning Taxonomies %s
sk_SK: Priradenie klasifikácií, vznikne %s

en: Assigning author %s to %s
sk_SK: Priradenie autora %s na %s

en: Assigning categories based on content words.
sk_SK: Priradenie kategórie na základe obsahu slov.

en: Assigning date from feed item tag.
sk_SK: Priradenie dátumu zo značky položky informačného kanála.

en: Assigning original date from full article to the post.
sk_SK: Priradenie pôvodného dátumu z celého článku na príspevok.

en: Assigning original date to post.
sk_SK: Priradenie pôvodný dátum na zaúčtovanie.

en: At least one feed URL must be filled.
sk_SK: Aspoň jeden feed URL musí byť vyplnené.

en: Attach Audios to post.
sk_SK: Pripojiť Audios na príspevok.

en: Attach Audios to posts.
sk_SK: Pripojiť Audios na príspevky.

en: Attach Images to post.
sk_SK: Priložiť obrázky na miesto.

en: Attach Images to posts.
sk_SK: Priložiť obrázky do príspevkov.

en: Attach Videos to post.
sk_SK: Pripojte videá k príspevku.

en: Attach Videos to posts.
sk_SK: Pripojte videá k príspevkom.

en: Attaching audios
sk_SK: Pripájanie audiosu

en: Attaching file:
sk_SK: Pripojenie súboru:

en: Attaching images
sk_SK: Upevnenie obrazov

en: Attaching videos
sk_SK: Pripojenie videí

en: Audio Attaching
sk_SK: Pripojenie audia

en: Author
sk_SK: Autor

en: Author Cannot Contain: Found regex %s, Skipping Post...
sk_SK: Autor Nemôže Obsahovať: Nájsť regulárny výraz %s, Preskakovanie Po...

en: Author Cannot Contain: Found!: word %s, Skipping Post...
sk_SK: Autor Nemôže Obsahovať: Našli!: slovo %s, Preskakovanie Po...

en: Author Cannot Contain: Not Found!: word %s Continuing...
sk_SK: Autor Nemôže Obsahovať: Nebol Nájdený!: slovo %s Ďalšieho...

en: Author Must Contain: Found regex %s.
sk_SK: Autor Musí Obsahovať: Nájsť regulárny výraz %s.

en: Author Must Contain:Found!: word %s
sk_SK: Autor Musí Obsahovať:Našli!: slovo %s

en: Author Must Contain:Not Found Any Word, Skipping Post...
sk_SK: Autor musí obsahovať: nenájdený žiadne slovo, Preskakovanie príspevku ...

en: Author Must Contain:Not Found!: word %s Continuing...
sk_SK: Autor Musí Obsahovať:Nebol Nájdený!: slovo %s Ďalšieho...

en: Author.
sk_SK: Autor.

en: Author:
sk_SK: Autor:

en: Auto Added by WPeMatico
sk_SK: Automaticky pridané vo WPeMatico

en: Auto generate tags
sk_SK: Automaticky generovať značky

en: Autoblogging in the blink of an eye! On complete autopilot WpeMatico gets new content regularly for your site!  WPeMatico is a very easy to use autoblogging plugin. Organized into campaigns, it publishes your posts automatically from the RSS/Atom feeds of your choice.
sk_SK: Autoblogging v bič oka! Na dokončenie autopilot WpeMatico dostane nový obsah pravidelne pre vaše stránky!  WPeMatico je veľmi jednoduché použiť autoblogging plugin. Organizované do kampaní, publikuje vaše príspevky automaticky z informačných kanálov RSS/Atom podľa vášho výberu.

en: Availables in addons at etruel.com.
sk_SK: Sú k dispozícii v addons na etruel.com.

en: Avoid Search redirection to source permalink.
sk_SK: Vyhnite sa presmerovaní vyhľadávania na zdrojový permalink.

en: Avoid search redirection to source permalink.
sk_SK: Vyhnite sa presmerovaním vyhľadávania na zdrojový permalink.

en: Avoid storing images on your site, this new feature allows you to use the featured image from an external URL by activating the "Use Featured Image from URL" option from WPeMatico Settings or from each campaign.
sk_SK: Ak sa chcete vyhnúť ukladaním obrázkov na vašej lokalite, táto nová funkcia vám umožní použiť hlavný obraz z externej adresy URL aktiváciou voľby "Použiť obrázok z adresy URL z adresy URL" z nastavení WPeMatico alebo z každej kampane.

en: Bad Tags that will be not used on all posts:
sk_SK: Zlé značky, ktoré sa nebudú používať vo všetkých príspevkami:

en: Bad Tags.
sk_SK: Nesprávne značky.

en: Bad Tags:
sk_SK: Nesprávne značky:

en: Basic rewriting:
sk_SK: Základné prepisovanie:

en: Basics:
sk_SK: Základné informácie:

en: Better Excerpt Options
sk_SK: Lepšie voľby pre Excerpt

en: Better control on running campaigns manually.
sk_SK: Lepšiu kontrolu nad spúšťaním kampaní manuálne.

en: Better speed on uploading files.
sk_SK: Lepšia rýchlosť pri odosielaní súborov.

en: Blogs contain in its main page a XML file. In the case of blogs on WordPress the feed is defined as follows:
sk_SK: Blogy obsahujú vo svojej hlavnej stránke súbor XML. V prípade blogov na WordPress krmivo je definované takto:

en: Break fetching and restore campaign
sk_SK: Kampaň pri získavaní a obnovovaní prerušení

en: Bulk actions.
sk_SK: Hromadné akcie.

en: Button Bar to Run, Activate or Stop the campaign. Its states are given by the colors.
sk_SK: Lišta tlačidiel na spustenie, aktivovanie alebo zastavenie kampane. Jej stavy sú dané farbami.

en: Buy PRO version online
sk_SK: Kúpiť verziu PRO online

en: By Default Simplepie strip these html tags from feed content.  You can change or allow some tags, for example if you want to allow iframes or embed code like videos.
sk_SK: Ak je predvolený simplekolák, tieto značky html z obsahu informačného kanála.  Môžete zmeniť alebo povoliť niektoré značky, napríklad ak chcete povoliť iframe alebo embed kód ako videá.

en: By default WordPress creates the excerpts "on the fly" from the post content, WPeMatico allows to create them using the description tag of the items in the feed.
sk_SK: Štandardne WordPress vytvorí výňatky "na muchu" z príspevku obsahu, WPeMatico umožňuje vytvoriť ich pomocou popisu značky položiek v informačnom kanáliku.

en: By default the plugin saves three custom fields on every post with campaign and source item data.
sk_SK: Doplnkový komponent predvolene uloží tri vlastné polia na každom príspevku s údajmi o kampani a zdrojových položkách.

en: CAMPAIGN WIZARD
sk_SK: SPRIEVODCA KAMPANE

en: CC: Not Found!: word: "%s"
sk_SK: CC: Nebol Nájdený!: slovo: "%s"

en: CC: Skiping: Found word: "%s" in content or title "%s".
sk_SK: CC: Skiping: Nájdené slovo: "%s" v obsahu, alebo titul "%s".

en: CHECK this option to improve fetching speed and performance.
sk_SK: Skontrolujte túto voľbu, aby ste zlepšili rýchlosť a výkon vyvolávanie.

en: Cache audios.
sk_SK: Audios pamäte cache.

en: Cache images.
sk_SK: Obrázky pamäte cache.

en: Cache videos.
sk_SK: Videá s pamäťou cache.

en: Caching all audios
sk_SK: Ukladanie všetkých audiosu do pamäte

en: Caching all images
sk_SK: Ukladanie do vyrovnávacej pamäte všetky obrázky

en: Caching all videos
sk_SK: Ukladanie videí do pamäte

en: Campaign
sk_SK: Kampaň

en: Campaign Categories
sk_SK: Kampaň kategórie

en: Campaign Categories.
sk_SK: Kategórie kampane.

en: Campaign Deactivated
sk_SK: Kampaň bola deaktivovaná

en: Campaign Description
sk_SK: Kampaň Popis

en: Campaign Name
sk_SK: Názov kampane

en: Campaign Name:
sk_SK: Názov kampane:

en: Campaign Options
sk_SK: Možnosti kampane

en: Campaign Options For Audios.
sk_SK: Voľby kampane pre Audios.

en: Campaign Options For Duplicates.
sk_SK: Voľby kampane pre duplikáty.

en: Campaign Options For Images.
sk_SK: Možnosti kampane pre obrázky.

en: Campaign Options For Videos.
sk_SK: Možnosti kampane pre videá.

en: Campaign Post Format.
sk_SK: Formát príspevku kampane.

en: Campaign Posts Format
sk_SK: Formát diskusných príspevkov kampane

en: Campaign Type
sk_SK: Typ kampane

en: Campaign activated
sk_SK: Kampaň aktivovaná

en: Campaign cleared
sk_SK: Kampaň bola vymazaná

en: Campaign draft updated.
sk_SK: Kampaň návrh aktualizované.

en: Campaign fetch limit reached at %s.
sk_SK: Limit načítania kampaň dosiahla v %s.

en: Campaign fetched in %1s sec.
sk_SK: Kampaň priniesla v %1s sek.

en: Campaign fetched in %s sec.
sk_SK: Kampaň priniesla v %s sek.

en: Campaign post template allow to modify the content fetched by adding extra information, such as text, images, campaign data, etc. before save it as post content.
sk_SK: Šablóna príspevku kampane umožňuje upraviť načítaný obsah pridaním ďalších informácií, ako sú text, obrázky, údaje kampane atď. pred ich uložením ako obsahu po obsahu.

en: Campaign published.
sk_SK: Kampaň uverejnené.

en: Campaign restored to revision from %s
sk_SK: Kampaň obnovená revízie z %s

en: Campaign saved.
sk_SK: Kampaň uložené.

en: Campaign scheduled for: %s.
sk_SK: Kampaň je naplánované na: %s.

en: Campaign submitted.
sk_SK: Kampane posielajú.

en: Campaign updated.
sk_SK: Kampaň aktualizovať.

en: Campaigns
sk_SK: Kampane

en: Campaigns Imported.
sk_SK: Kampane boli importované.

en: Can you imagine using the featured images without storing them on your own website? With this new version it's now possible! What are you waiting for to test it?
sk_SK: Viete si predstaviť, pomocou vystupoval obrázky bez uložte ich na svoje vlastné webové stránky? S touto novou verziou teraz je to možné! Čo vás čaká to vyskúšať?

en: Can't copy files!
sk_SK: Nie je možné kopírovať súbory!

en: Can't find the featured image to add to the content.
sk_SK: Nie je možné nájsť odporúčaný obrázok na pridanie do obsahu.

en: Can't save file!
sk_SK: Nie je možné uložiť súbor!

en: Can't upload! Just .txt files allowed!
sk_SK: Nemôžem nahrať! Len .txt súborov je povolené!

en: Can\t connect to Wordpress Site
sk_SK: Môže sa \t pripojiť k lokalite WordPress

en: Cancel Import
sk_SK: Zrušiť import

en: Cannot contain:
sk_SK: Nemôže obsahovať:

en: Cannot contain: Do not found all keywords. Continuing...
sk_SK: Nedá sa obsiahať: Nenašiel sa všetky kľúčové slová. Pokračuje sa ...

en: Cannot contain: Not Found regex %s. Continuing...
sk_SK: Nemôže obsahovať: regulárny výraz Neboli Nájdené %s. Pokračovanie...

en: Case sensitive
sk_SK: Veľké a malé písmená

en: Categories added:
sk_SK: Pridané kategórie:

en: Category Added in a WPeMatico Campaign
sk_SK: Kategória pridaná do kampane WPeMatico

en: Category exist:
sk_SK: Kategória existuje:

en: Change Image
sk_SK: Zmeniť obrázok

en: Change SimplePie HTML attributes to strip
sk_SK: Zmeniť SimplePie HTML atribúty na pásik

en: Change SimplePie HTML attributes to strip.
sk_SK: Zmeňte SimplePie HTML atribúty na pásik.

en: Change SimplePie HTML tags to strip
sk_SK: Zmeniť SimplePie HTML tagy

en: Change SimplePie HTML tags to strip.
sk_SK: Zmeniť SimplePie HTML tagy na prúžky.

en: Change the sizes of the video frames.
sk_SK: Zmeniť veľkosti obrazových rámcov.

en: Changelog
sk_SK: Protokol zmien

en: Changing title to %s
sk_SK: Zmena názvu na %s

en: Channel Videos feed and User Videos feed.
sk_SK: Informačný kanál Videá Videá a videá o používateľoch Videá.

en: Characters of end of sentence in the
sk_SK: Znaky konca vety v

en: Characters of end of sentence:
sk_SK: Znaky konca vety:

en: Charset Enconding:
sk_SK: Enconding-charset:

en: Check
sk_SK: Kontrola

en: Check License
sk_SK: Skontrolovať licenciu

en: Check all feeds
sk_SK: Skontrolujte všetky kanály

en: Check data
sk_SK: Skontrolovať údaje

en: Check if image has correct content.
sk_SK: Skontrolujte, či má obrázok správny obsah.

en: Check if this feed works
sk_SK: Skontrolovať, či tento informačný kanál funguje

en: Check the source image to determine the extension
sk_SK: Skontrolujte zdrojový obrázok, aby ste určili rozšírenie

en: Check the source image to determine the extension.
sk_SK: Skontrolujte zdrojový obrázok, aby ste určili rozšírenie.

en: Check this if you don't want automatic check feed URLs before save every campaign.
sk_SK: Začiarknite toto políčko, ak nechcete, aby boli adresy URL informačných kanálov automatickej kontroly pred uložením každej kampane.

en: Check this if you don't want to display the widget dashboard.  Anyway, only admins will see it.
sk_SK: Začiarknite, ak nechcete zobraziť riadiaci panel widgetu.  Každopí, iba správcovia to uvidia.

en: Check this if you want to ignore Wordpress Simplepie library.
sk_SK: Označte, ak chcete ignorovať knižnicu WordPress Simplepie.

en: Check this to avoid the fetch of WPeMatico Addons from our downloads feed page.
sk_SK: Toto skontrolujte, aby ste sa vyhli výberu prídavných komponentov WPeMatico z našej stránky na stiahnutie.

en: Check this to avoid the future descriptions "Created by WPeMatico" of the created (auto)categories.  You could edit the past categories if you need to delete their descriptions.
sk_SK: Skontrolujte, či sa chcete vyhnúť budúcim popisom "Vytvorené pre WPeMatico" vytvorenej (automaticky) kategórií.  Ak je potrebné vymazať ich opisy, môžete upraviť predchádzajúce kategórie.

en: Check this to deactivate all Wordpress cron schedules. Affects to Wordpress itself and all other plugins.  Not recommended unless you want to use an external Cron for your wordpress.
sk_SK: Začiarknite toto, ak chcete deaktivovať všetky naplánované plány pre WordPress. Ovplyvňuje na WordPress sám a všetky ostatné pluginy.  Neodporúča sa, ak nechcete používať externý Cron pre váš wordpress.

en: Check this to select a featured image, it doesn't matter what order it have in the content. You can choice the first, second or third image.
sk_SK: Začiarknite toto políčko, ak chcete vybrať hlavný obrázok, nezáleží na tom, aké poradie má v obsahu. Môžete si vybrať prvý, druhý alebo tretí obraz.

en: Check this to set first image found on every content to be uploaded, attached and made Featured.
sk_SK: Označte túto možnosť, ak chcete nastaviť prvý obraz na každom obsahu, ktorý sa má odoslať, pripojiť a používať ako Featured.

en: Check this to strip the Featured Image from the post content.
sk_SK: Skontrolujte, či sa má odstrániť obrázok Featurovaný z príspevku po obsahu.

en: Check this to use Featured Image from URL plugin. Be sure it is installed and activated.
sk_SK: Označte túto možnosť, ak chcete použiť doplnkový komponent z doplnkového komponentu adresy URL. Presvedčte sa, či je nainštalovaný a aktivovaný.

en: Check to force feed.
sk_SK: Skontrolujte si vynútit.

en: Check to use HTTP Cookies.
sk_SK: Začiarknite, ak chcete používať súbory cookie HTTP.

en: Check to use as a multipage feed.
sk_SK: Začiarknite na použitie ako viacstránkové krmivo.

en: Checking KeyWords in Categories.
sk_SK: Kontrolujú sa kľúčové slová v kategóriách.

en: Checking duplicated title '%s'
sk_SK: Kontrola zdvojený názov &quot;%s&quot;

en: Choose Media Mime Types.
sk_SK: Vyberte typy MIME médií.

en: Choose which media files will be uploaded to your website by allowing or not their extension!
sk_SK: Vyberte, ktoré súbory médií budú odoslané na vaše webové stránky tým, že umožní, alebo nie ich rozšírenie!

en: Class Items
sk_SK: Položky triedy

en: Cleaning Links from content.
sk_SK: Čistenie odkazy z obsahu.

en: Cleans and puts the correct extensions to the images that are delivered through a script, avoiding the WordPress upload error: Extension not allowed. Not Recommended.
sk_SK: Cleans a kladie správne rozšírenia obrázkov, ktoré sú doručené prostredníctvom skriptu, vyhnúť sa WordPress nahrávanie chyba: Rozšírenie nie je povolené. Neodporúčané.

en: Cleans the queries variables in the same url of the audio before download it. Not recommended unless you have problems to get the files.
sk_SK: Vyčistí premenné dotazov v rovnakej adrese URL pred jeho stiahením. Neodporúča sa, pokiaľ nemáte problémy so získaním súborov.

en: Cleans the queries variables in the same url of the image before download it. Not recommended unless you have problems to get the files.
sk_SK: Vyčistí premenné dotazov v rovnakej adrese URL obrázka pred jeho stiahením. Neodporúča sa, pokiaľ nemáte problémy so získaním súborov.

en: Cleans the queries variables in the same url of the video before download it. Not recommended unless you have problems to get the files.
sk_SK: Vyčistí premenné dotazov v rovnakej adrese URL videa pred jeho stiahením. Neodporúča sa, pokiaľ nemáte problémy so získaním súborov.

en: Clear campaign
sk_SK: Jasné kampaň

en: Clear fetching and restore campaign
sk_SK: Jasné, očarujúce a obnoviť kampaň

en: Click here
sk_SK: Kliknite tu

en: Click here to fix it automatically.
sk_SK: Kliknite sem, ak ho chcete opraviť automaticky.

en: Click here to restore WP defaults.
sk_SK: Kliknite sem, ak chcete obnoviť predvolené hodnoty WP.

en: Click here to see more info of the template feature.
sk_SK: Kliknite tu, ak chcete zobraziť viac informácií o funkcii šablóny.

en: Click here to set recommended values.
sk_SK: Kliknite sem, ak chcete nastaviť odporúčané hodnoty.

en: Click the button to see and download the system report.
sk_SK: Kliknite na tlačidlo, aby ste videli a prevzali systémovú správu.

en: Click the checkbox "Hide Reviews on Settings" to avoid this and show just a link to Wordpress reviews page.
sk_SK: Kliknite na zaškrtávacie políčko "Skryť recenzie na nastavenia", aby sa zabránilo tejto a ukázať len odkaz na WordPress recenzie stránku.

en: Click the checkbox "Reset Menu Position" to show the menu on last position in your Wordpress menu.
sk_SK: Kliknutím na zaškrtávacie políčko "Resetovať pozíciu Menu" zobrazíte menu na poslednej pozícii v menu wordpress.

en: Click to Show/Hide the examples
sk_SK: Kliknutím zobrazíte/skryte príklady

en: Click to edit
sk_SK: Kliknutím upravujte

en: Click to toggle
sk_SK: Kliknutím prepnete

en: Clone this item
sk_SK: Klon túto položku

en: Close popup and save campaign to save the changes.
sk_SK: Zatvorte vyskakovacie okno a uložte zmeny, aby ste uložili zmeny.

en: Closed
sk_SK: Zatvorené

en: Column position in Posts(-types) lists.
sk_SK: Stĺpcová pozícia v zoznamoch Posts (-types).

en: Columns.
sk_SK: Stĺpce.

en: Command reference
sk_SK: Prehľad príkazov

en: Comments and Tutorials
sk_SK: Komentáre a Návody,

en: Comments options to these posts.
sk_SK: Komentáre k týmto pozíciám.

en: Comments options:
sk_SK: Voľby komentárov:

en: Complete it in the
sk_SK: Kompletný to v

en: Complete the Random Rewrites form by adding all comma-separated words, line by line.
sk_SK: Vyplňte formulár Random Repíše tak, že pridáte všetky slová oddelené čiarkou, riadok podľa riadka.

en: Config File
sk_SK: Konfiguračný súbor

en: Config Files on Folder
sk_SK: Konfiguračné súbory v zložke

en: Content Rewrites.
sk_SK: Prepisovanie obsahu.

en: Continue Fetching if found duplicated items.
sk_SK: Pokračovať vo výbere, ak sa nájdu duplikované položky.

en: Convert character encoding to UTF-8.
sk_SK: Konvertujte kódovanie znakov na UTF-8.

en: Cookie Path:
sk_SK: Cesta k súboru cookie:

en: Copy
sk_SK: Kópia

en: Copy campaign failed, could not find original:
sk_SK: Skopírujte kampane, nevyšlo, nemohol nájsť pôvodný:

en: Copy the permalink from the source.
sk_SK: Skopírujte permalink zo zdroja.

en: Counting Words on %s
sk_SK: Počítanie Slov na %s

en: Create Post Excerpt Automatically.
sk_SK: Vytvoriť príspevok automaticky.

en: Create the Author if not exist.
sk_SK: Vytvorte autora, ak neexistuje.

en: Creates a new campaign by copying all the fields of this.  The word "(copy)" is added to its title.
sk_SK: Vytvorí novú kampaň tak, že skopírujete všetky polia z tejto kampane.  Slovo "(kópia)" sa pridáva do jeho nadpisu.

en: Creating Your First Campaign
sk_SK: Vytvorenie prvej kampane

en: Cron Schedules
sk_SK: Naplánované rozvrhy

en: Cron and Scheduler Settings
sk_SK: Nastavenia naplánovaných a plánovača

en: Current Categories
sk_SK: Aktuálne kategórie

en: Current State
sk_SK: Aktuálny stav

en: Current time limit is sufficient, but if you want to give 5 minutes to run without timeouts to each campaign, the required time is 300.
sk_SK: Aktuálny čas limit je dostatočná, ale ak chcete, aby 5 minút bežať bez časové limity, do každej kampane, čas potrebný je 300.

en: Custom Content Parsers
sk_SK: Vlastné syntaktické analyzátory obsahu

en: Custom Feed Tags
sk_SK: Vlastné značky informačných kanálov

en: Custom Fields
sk_SK: Vlastné polia

en: Custom Posts Statuses.
sk_SK: Stavy voliteľných príspevkov.

en: Custom Title Options
sk_SK: Voliteľné možnosti nadpisov

en: Custom Title for every post:
sk_SK: Vlastný nadpis pre každý príspevok:

en: Custom Uploads for Audios.
sk_SK: Vlastné prenosy pre Audios.

en: Custom Uploads for Images.
sk_SK: Vlastné nahrávanie pre obrázky.

en: Custom field deleted.
sk_SK: Vlastné pole odstráni.

en: Custom field updated.
sk_SK: Vlastné pole aktualizuje.

en: Cut at:
sk_SK: Vystrihovať na:

en: Cut at:
sk_SK: Rez na:

en: Cutting at %s
sk_SK: Rezanie na %s

en: Cutting the title at %s
sk_SK: Rezná hlava na %s

en: Danger Zone
sk_SK: Zóna nebezpečenstva

en: Date
sk_SK: Dátum

en: Days:
sk_SK: Dní:

en: Deactivate License
sk_SK: Deaktivovať licenciu

en: Deactivate duplicate controls.
sk_SK: Deaktivujte duplicitné ovládacie prvky.

en: Debug File
sk_SK: Ladiaci súbor

en: Debug Mode
sk_SK: Režim ladenia

en: December
sk_SK: Decembra

en: Decode html entities in URLs.
sk_SK: Dekódovať objekty html v adresách URL.

en: Decoding HTML entities of %s
sk_SK: Dekódovanie HTML entity %s

en: Default Featured image if not found image on content.
sk_SK: Predvolený obrázok s odporúčaním, ak sa nenašiel obrázok v obsahu.

en: Delete Permanently
sk_SK: Odstrániť natrvalo

en: Delete all Campaigns.
sk_SK: Vymažte všetky kampane.

en: Delete all Options.
sk_SK: Vymazať všetky voľby.

en: Delete all in the content AFTER a word or phrase till the end.
sk_SK: Vymažte všetky v obsahu AFTER slovo alebo frázu až do konca.

en: Delete hash code for duplicates
sk_SK: Odstrániť hash kód pre duplikáty

en: Delete the phrase till the end of the line instead the end of the content.
sk_SK: Vymažte frázu až do konca riadka, namiesto toho, aby sa obsah skončil.

en: Delete this item
sk_SK: Odstrániť túto položku

en: Delete this item permanently
sk_SK: Trvalo vymazať túto položku

en: Deletes the Log, Last Run data and the Posts fetched by the campaign.
sk_SK: Vymaže protokol, naposledy spustené údaje a príspevky, ktoré vyvolala kampaň.

en: Deleting html tags: %s
sk_SK: Vymazanie html tagy: %s

en: Deleting image with incorrect content:
sk_SK: Vymazáva sa obrázok s nesprávným obsahom:

en: Deleting since phrase: %s
sk_SK: Vymazanie od výraz: %s

en: Deleting since phrase: %s till end of the line.
sk_SK: Vymazanie od výraz: %s do konca riadku.

en: Deleting since word: %s.
sk_SK: Vymazáva sa od slova: %s.

en: Denied.
sk_SK: Zamietnuté.

en: Description
sk_SK: Opis

en: Description:
sk_SK: Popis:

en: Details
sk_SK: Podrobnosti

en: Determine what happens with duplicated audio names
sk_SK: Určite, čo sa stane s duplikovanými audiomenami

en: Determine what happens with duplicated image names
sk_SK: Určiť, čo sa stane s duplikovanými názvami obrazov

en: Determine what happens with duplicated video names
sk_SK: Určite, čo sa stane s duplikovanými videami

en: Disable "Auto-Category description"
sk_SK: Vypnúť "Auto-popis Kategórie"

en: Disable "Check Feeds before Save"
sk_SK: Zakázať <b> <i>Kontrola kanálov pred uložiť</i></b>

en: Disable "WP Dashboard Widget"
sk_SK: Vypnúť "WP Dashboard Widget"

en: Disable "WPeMatico Credits"
sk_SK: Vypnúť "WPeMatico Kredity"

en: Disable Auto-Category Descriptions.
sk_SK: Zakázať automatické opisy kategórií.

en: Disable Check Feeds before Save.
sk_SK: Zakázať kontrolu informačných kanálov pred uložením.

en: Disable Extensions feed Page
sk_SK: Zakázať stránku informačného kanála rozšírení

en: Disable Extensions feed page requests.
sk_SK: Zakážte požiadavky na stránku informačného kanála rozšírení.

en: Disable WP Dashboard Widget
sk_SK: Zakázať widget WP Dashboard

en: Disable WPeMatico Credits.
sk_SK: Deaktivovať kredity WPeMatico.

en: Disable WPeMatico schedulings
sk_SK: Zakázať plánovače WPeMatico

en: Disable WPeMatico schedulings.
sk_SK: Zakážte plánovače WPeMatico.

en: Disable all WP_Cron
sk_SK: Zakázať všetky WP_Cron

en: Disable all WP_Cron.
sk_SK: Deaktivovať všetky WP_Cron.

en: Disable metabox Wpematico Campaign Info in post editing
sk_SK: Zakázať metabox Wpematico Campaign Info v následnom editovaní

en: Disable metabox Wpematico Campaign Info in post editing.
sk_SK: Zakázať informácie o metabox Wpematico Campaign Info v následnom upravovaní.

en: Disable plugin custom fields.
sk_SK: Zakázať vlastné polia doplnkového komponentu.

en: Discard post is less than:
sk_SK: Príspevok na vyradenie je menší ako:

en: Discard the Post if NO Images in Content.
sk_SK: Ak sa v obsahu nachádzajú obrázky NO, zahodte ho.

en: Discussion options.
sk_SK: Možnosti diskusie.

en: Discussion options:
sk_SK: Diskusia – možnosti:

en: Disk Free Space:
sk_SK: Voľný priestor disku:

en: Disk Total Space:
sk_SK: Celkový diskový priestor:

en: Dismiss this notice.
sk_SK: Toto oznámenie sa vynechá.

en: Display all feeds
sk_SK: Zobrazenie všetkých kanálov

en: Displaying
sk_SK: Zobrazuje sa

en: Domain does not exist. Please type a correct domain name without schema, ie: "etruel.com"
sk_SK: Doména neexistuje. Napíšte, prosím, správny názov domény bez schémy, t.j.: "etruel.com "

en: Don't complete the extension of the file. This field is used to change the name and remains the same extension.
sk_SK: Nedokončujte rozšírenie súboru. Toto pole sa používa na zmenu názvu a zostáva rovnaké rozšírenie.

en: Don't link external audios.
sk_SK: Neprepájajte externé audios.

en: Don't link external images.
sk_SK: Neprepájajte externé obrazy.

en: Don't link external videos.
sk_SK: Neprepájajte externé videá.

en: Don't strip anything from the content.  All html, style and scripts codes are included in content.
sk_SK: Neodstrašujte nič z obsahu.  Všetky kódy html, štýlu a skriptov sú zahrnuté v obsahu.

en: Don't use general Settings
sk_SK: Nepoužívajte všeobecné Nastavenia

en: Don't works filters with:
sk_SK: Nepracuje s filtrami s:

en: Download error: %s Using an alternate download method...
sk_SK: Chyba pri sťahovaní: %s Použitie alternatívnej metódy sťahovania ...

en: Duplicate controls
sk_SK: Duplicitné ovládacie prvky

en: Duplicates checking by hash is a boost to checking for duplicates by title, which may fail many times.
sk_SK: Duplikovanie kontroly hašovaním je zosilnenie kontroly pre duplikáty podľa nadpisu, ktoré môže zlyhať veľakrát.

en: E-Mail-Adress:
sk_SK: E-mailu-Adress:

en: ERROR Headers.
sk_SK: CHYBA hlavičiek.

en: ERROR. See below for details
sk_SK: CHYBA. Pozrite si nižšie uvedené podrobnosti

en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Edit Campaign
sk_SK: Upraviť kampaň

en: Edit campaign
sk_SK: Upraviť kampaň

en: Edit some main fields, without enter in the campaign editor.
sk_SK: Upravte niektoré hlavné polia bez toho, aby ste sa zadali do editora kampane.

en: Edit the campaign.
sk_SK: Upravte kampaň.

en: Edit this item
sk_SK: Upraviť túto položku

en: Edit this item inline
sk_SK: Upraviť túto položku inline

en: Elements of XML
sk_SK: Prvky XML

en: Elements of XML.
sk_SK: Elementy XML.

en: Email
sk_SK: E-mail

en: Email address used as "FROM" field in all emails sent by this plugin.
sk_SK: E-mailová adresa sa používa ako "FROM" pole vo všetkých e-mailoch odoslaných týmto plugin.

en: Empty Trash
sk_SK: Prázdny kôš

en: Enable "Author Filtering" feature
sk_SK: Enable "Autor Filtrovanie" funkcia

en: Enable "Author per feed" feature
sk_SK: Enable "Autor per feed" funkcia

en: Enable "Auto Tags" feature.
sk_SK: Enable "Auto Značky" funkciu.

en: Enable "Custom Feed Tags" feature.
sk_SK: Enable "Vlastné Krmivo Značky" funkciu.

en: Enable "Custom Fields" feature.
sk_SK: Enable "Vlastné Pole" funkciu.

en: Enable "Custom Title" feature
sk_SK: Povoliť <b><i>Vlastné názov</i></b> funkcie

en: Enable "Del Hash"
sk_SK: Umožňujú <b> <i>Del Hash</i></b>

en: Enable "Deletes till the end of the line" feature.
sk_SK: Enable "Odstráni až do konca riadku" funkcia.

en: Enable "Export/Import" single Campaign
sk_SK: Enable "Export/Import" jednej Kampani

en: Enable "Image Filters" feature.
sk_SK: Enable "Obrázok Filtre" funkciu.

en: Enable "Import feed list" feature
sk_SK: Enable "Import zdroj zoznam" funkcia

en: Enable "Keyword Filtering" feature
sk_SK: Zapnúť funkciu <b><i>Kľúčového slova filtrovanie</i></b>

en: Enable "Multipaged" feeds feature
sk_SK: Enable "Multipaged" kanály funkcia

en: Enable "PRO Settings" menu item
sk_SK: Enable "PRO Nastavenia", položka menu

en: Enable "Random Rewrites" feature
sk_SK: Enable "Random Prepisuje" funkcia

en: Enable "Rewrite" feature
sk_SK: Povoliť <b><i>prepísanie</i></b> funkciu

en: Enable "See last log"
sk_SK: Umožňujú <b> <i>vidieť posledný log</i></b>

en: Enable "Upload of XMLs"
sk_SK: Enable "Upload XMLs"

en: Enable "Word 2 Taxonomy" feature
sk_SK: Enable "Slovo 2 Taxonómia" funkcia

en: Enable "Word count Filters" feature
sk_SK: Zapnúť funkciu <b><i>Word count filtre</i></b>

en: Enable "Words to Categories" feature
sk_SK: Zapnúť funkciu <b><i>slová do kategórií</i></b>

en: Enable Audio Renamer
sk_SK: Povoliť audio renderovať

en: Enable Custom Post title
sk_SK: Povoliť nadpis vlastného príspevku

en: Enable Custom Post title.
sk_SK: Povoliť vlastný nadpis príspevku.

en: Enable Del Hash.
sk_SK: Zapni Del Hash.

en: Enable Features
sk_SK: Povoliť funkcie

en: Enable Features.
sk_SK: Povoliť funkcie.

en: Enable Image Renamer
sk_SK: Povoliť Renamer obrázka

en: Enable Post Template.
sk_SK: Povoliť Post Template.

en: Enable See last log.
sk_SK: Povoliť zobrazenie posledného protokolu.

en: Enable Upload of XMLs.
sk_SK: Povoliť odosielanie XMLs.

en: Enable Video Renamer
sk_SK: Povoliť video Renamer

en: Enable delete till the end starting from some characters
sk_SK: Povoliť vymazanie až do konca, začínajúc niektorými znakmi

en: Enable featured image selector.
sk_SK: Povoliť hlavný selektor obrázkov.

en: Enable html entity decode on publish.
sk_SK: Povoliť dekódovanie HTML entity v publikovaní.

en: Enable this feature if you need to decode HTML entities in feed content before publishing each post.
sk_SK: Povoľte túto funkciu, ak potrebujete dekódovať objekty HTML v obsahu informačného kanála pred zverejnením každého príspevku.

en: Enables the campaign ID to be displayed in the posts (types) lists.
sk_SK: Povoľuje zobrazenie ID kampane v zoznamoch pracovných miest (typov).

en: Enclosure type not accepted: %s
sk_SK: Typ krytu nebol akceptovaný: %s

en: Enter a comma-separated list of words for rewrites use each line for different rewriting patterns.
sk_SK: Zadajte čiarkami oddelený zoznam slov pre prepisovanie, ktoré používajú každý riadok pre rôzne vzory prepisovania.

en: Enter comma separated list of Tags.
sk_SK: Zadajte oddelené čiarkou zoznam značiek.

en: Enter comma separated list of excluded Tags in all campaigns.
sk_SK: Zadajte čiarkami oddelený zoznam vylúčených značiek vo všetkých kampaní.

en: Enter comma separated list of excluded Tags.
sk_SK: Zadajte zoznam vylúčených značiek oddelených čiarkou.

en: Enter space separated list of characters of end of the line.
sk_SK: Zadajte medzerami oddelený zoznam znakov konca riadka.

en: Enter your license key
sk_SK: Zadajte svoj licenčný kľúč

en: Error
sk_SK: Chyba

en: Error with wp_remote_get:
sk_SK: Chyba s wp_remote_get:

en: Error with wp_remote_request:
sk_SK: Chyba s wp_remote_request:

en: Error: Empty feed URL.
sk_SK: Chyba: Prázdna adresa URL informačného kanála.

en: Errors:
sk_SK: Chyby:

en: Even More Developer Happiness
sk_SK: Ešte viac vývojárov šťastia

en: Every 12 hours
sk_SK: Každých 12 hodín

en: Every 15 minutes
sk_SK: Každých 15 minút

en: Every 3 hours
sk_SK: Každé 3 hodiny

en: Every 5 minutes
sk_SK: Každých 5 minút

en: Every 6 hours
sk_SK: Každých 6 hodín

en: Every campaign save the hash of the last feed item fetched to avoid duplicates. This action deletes it.  Useful to make tests to allow fetch an item again.
sk_SK: Každá kampaň uloží hašovanie poslednej získanej položky informačného kanála, aby sa predišlo duplicitu. Táto akcia ju vymaže.  Užitočné na vykonanie testov, aby ste mohli znova získať položku.

en: Every day at 3 o'clock
sk_SK: Každý deň o tretej hodine.

en: Ex: 'New Post:
sk_SK: Napr.: "New Post:

en: Example:
sk_SK: Príklad:

en: Example:
sk_SK: Príklad:

en: Examples:
sk_SK: Príklady:

en: Executing featured image selector...
sk_SK: Vykonáva sa hlavný selektor obrázkov ...

en: Expired
sk_SK: Exspirované

en: Expires on
sk_SK: Skončenie platnosti

en: Export
sk_SK: Exportovať

en: Export and download Campaign
sk_SK: Export a stiahnuť Kampane

en: Export campaigns
sk_SK: Exportovať kampane

en: Export location or file not readable
sk_SK: Export umiestnenia alebo súboru je nečitateľný

en: Exporting failed, could not find the campaign:
sk_SK: Exportovanie nebolo úspešné, nebolo možné nájsť kampaň:

en: Extend the plugin features
sk_SK: Rozšírte komponenty doplnkového komponentu

en: Extended functionalities
sk_SK: Rozšírená funkcionalita

en: Extension not allowed:
sk_SK: Rozšírenie nie je povolené:

en: Extensions
sk_SK: Rozšírenia

en: FULLJS-ERROR: wp_remote_post error:
sk_SK: FULLJS-ERROR: chyba wp_remote_post:

en: FULLJS-ERROR: your lisence is have a invalid status:
sk_SK: FULLJS-ERROR: Vaša lisence má neplatný stav:

en: Failed
sk_SK: Zlyhané

en: Feature deactivated on Settings. Needs Metadata.
sk_SK: Funkcia bola deaktivovaná v Nastavení. Potrebuje metaúdaje.

en: Featured Image from URL
sk_SK: Hlavný obrázok z adresy URL

en: Featured image "%s": %s
sk_SK: Predstavoval sa obrázok "%s": %s

en: Featured image from enclosure: %s
sk_SK: Predstavoval obrázok z krytu: %s

en: Features only available when you buy the Professional Addon.
sk_SK: Funkcie sú k dispozícii, len keď si kúpite profesionálne Addon.

en: Featuring Image Into Post.
sk_SK: Predstavte si obrázok na post.

en: February
sk_SK: Februára

en: Feed %s could not be parsed because has an space in url.
sk_SK: Krmivo %s nie je možné analyzovať, pretože má na priestor v url.

en: Feed %s could not be parsed. (SimplePie said: %s)
sk_SK: Krmivo %s nebolo možné analyzovať. (SimplePie povedal: % s)

en: Feed Advanced Options
sk_SK: Rozšírené voľby informačného kanála

en: Feed Chrset.
sk_SK: Skontrolujte Chrset.

en: Feed Fetcher (Default)
sk_SK: Fetcher informačného kanála (predvolená hodnota)

en: Feed Name:
sk_SK: Názov informačného kanála:

en: Feed Tag:
sk_SK: Značka informačného kanála:

en: Feed Tag:
sk_SK: Krmivo Značky:

en: Feed Title:
sk_SK: Nadpis informačného kanála:

en: Feed URL
sk_SK: URL informačného kanála

en: Feed URL.
sk_SK: Adresa URL informačného kanála.

en: Feed Viewer
sk_SK: Prezerač informačného kanála

en: Feeds URLs.
sk_SK: URL informačných kanálov.

en: Feeds for this Campaign
sk_SK: Kanály pre túto kampaň

en: Fetch done in %s sec.
sk_SK: Fetch urobil v %s sek.

en: Fetched Totals:
sk_SK: Získané súčty:

en: Field url does not match publisher
sk_SK: Adresa URL poľa sa nezhoduje s vydavateľom

en: Fifu save set attachment from URL.
sk_SK: Fifu nastaviť prílohu z URL.

en: File does not exist. Please type a correct domain name without schema, ie: "etruel.com".
sk_SK: Súbor neexistuje. Napíšte, prosím, správny názov domény bez schémy, tj: "etruel.com ".

en: File loaded!
sk_SK: Súbor je zavedený!

en: File not found.
sk_SK: Súbor sa nenašiel.

en: File saved!
sk_SK: Súbor bol uložený!

en: FileSystem Method:
sk_SK: Metóda súborového systému:

en: Files Moved!
sk_SK: Súbory Presunuté!

en: Fill Excerpt with item description field.
sk_SK: Zadajte Excerpt do poľa s popisom položky.

en: Fill in the Settings
sk_SK: Vyplňte nastavenia

en: Fill in the feed URL field in the standard way.
sk_SK: Vyplňte pole adresy URL informačného kanála štandardným spôsobom.

en: Filter Per Author
sk_SK: Filtrovať podľa autora

en: Filtering Featured Image.
sk_SK: Filtrovanie predstavoval obrázok.

en: Filtering duplicated posts.
sk_SK: Filtrovanie duplicitné príspevky.

en: Find tips by clicking in the "Help" tab in the top-right corner inside Wordpress admin screens.
sk_SK: Nájsť tipy kliknutím na "Pomoc," kartu v pravom hornom rohu vnútri Wordpress admin obrazovky.

en: Finds the tag from right to end of the content and strip it.  Works after Phrase feature above. Keep empty to ignore.
sk_SK: Nájde značku z pravého na koniec obsahu a odstripuje ju.  Funguje po extra hre Phrase. Ignorujte, aby ste ignorovali.

en: First Name
sk_SK: Meno

en: First featured image meets filters:
sk_SK: Prvý hlavný obrázok vyhovuje filtrom:

en: Flip Paragraphs
sk_SK: Prevrátiť odseky

en: Flip Paragraphs.
sk_SK: Prevrátiť odseky.

en: Flipping content paragraphs
sk_SK: Prehodiť obsah odseky

en: Follow redirections to find the audio file.
sk_SK: Postupujte podľa pokynov k nájmu zvukového súboru.

en: Follow redirections to find the video file.
sk_SK: Ak chcete nájsť video súbor, postupujte podľa návodu na jeho vyhľadanie.

en: For Youtube Channel as:
sk_SK: Na Youtube Kanál ako:

en: For Youtube Playlist as:
sk_SK: Na Youtube Skladieb ako:

en: For Youtube User as:
sk_SK: Pre používateľov služby Youtube ako:

en: For advanced users, regular expressions are supported. Using this will allow you to make more powerful replacements. Take multiple word replacements for example. Instead of using many rewriting boxes to replace ass and arse with butt, you can use the | operator: (ass|arse).
sk_SK: Pre pokročilých používateľov, regulárne výrazy sú podporované. Pomocou tohto umožní aby ste silnejší náhradníkov. Take slovo náhradu príklad. Namiesto použitia mnohých prepisovanie políčka nahradiť zadok a zadok s zadok, môžete použiť | prevádzkovateľ: (ass|arse).Para usuarios avanzados, expresiones regulares son permitidas. Su uso permite hacer reemplazos mas poderosos. Como por ejemplo el reemplazo de multiples palabras. En vez de usar muchas re-escrituras de la palabra culo y trasero, puede usar el operador | como ejemplo: (culo|trasero).

en: For example, if you’re viewing the WPeMatico Settings page, the Help tab drops down documentation relevant to the WPeMatico Settings page. Likewise, if you’re viewing the Add New Campaign page, clicking the Help tab drops down documentation with topics relevant to the settings and features you find on the Add New Campaign page within your Dashboard.
sk_SK: Ak si napríklad prezeráte stránku Nastavenia WPeMatico, karta Pomoc zruší dokumentáciu, ktorá je relevancia pre stránku Nastavenia WPeMatico. Podobne, ak si prezeráte stránku Add New Campaign, kliknutie na záložku Pomoc zruší dokumentáciu s témami relevantnými pre nastavenia a funkcie, ktoré nájdete na stránke Pridať novú kampaň v rámci vášho riadiaceho panela.

en: For examples click on [?] below.
sk_SK: Pre príklady, kliknite na [?] nižšie.

en: Force "Custom Simplepie Library"
sk_SK: Sila <b> <i>Vlastné Simplepie knižnice</i></b>

en: Force Custom Simplepie Library.
sk_SK: Vynúti vlastnú knižnicu simplekoláča.

en: Force Item Date.
sk_SK: Vynúti si dátum položky.

en: Force item date.
sk_SK: Vynúti sa dátum položky.

en: Forced original date to post.
sk_SK: Vynútený pôvodný dátum na príspevok.

en: Forces to use standard PHP cURL to scratches the source webpage, before trying with file_get_contents and Wordpress functions. RECOMMENDED.
sk_SK: Vnúti použiť štandardnú PHP cURL na poškripanie zdrojovej webovej stránky predtým, než sa pokúsite o funkcie file_get_contents a WordPress. ODPORUČENÉ.

en: Forces to use the author obtained from the full content. Will checks if the username exist. This will overwrite the author fields in campaign.
sk_SK: Vynúti použitie autora získaného z úplného obsahu. Bude sa kontrolovať, či meno užívateľa existuje. Toto prepíše autorské polia v kampani.

en: Forces to use the date obtained from the full content if not blank, instead of the current date. This will overwrite the feed item date feature.
sk_SK: Núti sily použiť dátum získaný z úplného obsahu, ak nie je prázdny, nie ako aktuálny dátum. Toto prepíše komponent dátumu položky informačného kanála.

en: Forces to use the title obtained from the full content if not blank, instead of the feed item title. This will overwrite the custom title Professional feature.
sk_SK: Vynúti, aby sa použil nadpis získaný z úplného obsahu, ak nie je prázdny, namiesto nadpisu informačného kanála. Toto prepíše funkciu vlastného nadpisu Professional.

en: Forgoes a substantial amount of data sanitization in favor of speed. This turns SimplePie into a dumb parser of feeds.  This means all feed content is gotten without parsers or filters.
sk_SK: Zabúda sa na značné množstvo údajov a sanitizácia v prospech rýchlosti. Toto zmení SimplePie na blbý analyzátor informačných kanálov.  Znamená to, že všetok obsah informačného kanála sa získava bez syntaktických analyzátorov alebo filtrov.

en: Forum
sk_SK: Fórum

en: Found %s words with %s letters in content.
sk_SK: Nájdených %s slová s %s písmenami v obsahu.

en: Found duplicated hash '%s'
sk_SK: Nájsť duplicitné hash &quot;%s&quot;

en: Found duplicated hash of item '%s'
sk_SK: Nájsť duplicitné hash položka "%s'

en: Found duplicated title '%s'
sk_SK: Nájsť duplicitné title '%s'

en: Found!: word %s to Cat_id %s
sk_SK: Našiel!: slovo %s na Cat_id %s

en: Found!: word %s to Term_id %s
sk_SK: Našli!: slovo %s na Term_id %s

en: Friday
sk_SK: Piatok

en: From Content
sk_SK: Z obsahu

en: From feed
sk_SK: Z informačného kanála

en: From feed items
sk_SK: Z položiek informačného kanála

en: Full Changelog
sk_SK: Úplný protokol zmien

en: Full Content
sk_SK: Úplný obsah

en: Full Content Options
sk_SK: Možnosti úplného obsahu

en: Full Content is the correct addon if you want to attempt to obtain full items content from source site instead of the campaign feed.
sk_SK: Úplný obsah je správna adresa, ak sa chcete pokúsiť o získanie obsahu úplných položiek zo zdrojovej lokality namiesto informačného kanála kampane.

en: Full article date out of range.  Assigning current date to the post.
sk_SK: Celý článok sa datuje mimo rozsah.  Priradenie aktuálneho dátumu k príspevku.

en: GD Library:
sk_SK: Knižnica GD:

en: Generator:
sk_SK: Generátor:

en: Get Alerted About New Tutorials
sk_SK: Získajte upozornenie na nové výučbové programy

en: Get Date from xml tag.
sk_SK: Získať dátum z značky xml.

en: Get Feed
sk_SK: Získať informačný kanál

en: Get Feed and see here its contents.
sk_SK: Získajte informačný kanál a pozrite si jeho obsah.

en: Get Notified of Extension Releases
sk_SK: Získať notifikované vydania rozšírení

en: Get System Report
sk_SK: Získať systémovú správu

en: Get access to in-depth setup assistance. We'll dig in and do our absolute best to resolve issues for you. Any support that requires code or setup your site will need this service.
sk_SK: Získajte prístup k pomocnému nastaveniu pomoci. Budeme kopať a robiť naše absolútne najlepšie riešiť problémy pre vás. Táto služba bude potrebovať akúkoľvek podporu, ktorá vyžaduje kód alebo nastavenie vašej lokality.

en: Get also Audios from RSS
sk_SK: Získajte aj Audios z RSS

en: Get also Images from RSS
sk_SK: Získajte tiež obrázky z RSS

en: Get also Videos from RSS
sk_SK: Získajte tiež Videá z RSS

en: Get complete item content from the original item link
sk_SK: Získať úplný obsah položky z odkazu na pôvodnú položku

en: Get the Author from the source webpage
sk_SK: Získať autorovi zo zdrojovej webovej stránky

en: Get the Date for the post from the source webpage
sk_SK: Získať dátum pre príspevok zo zdrojovej webovej stránky

en: Get the Title from the source webpage
sk_SK: Získať nadpis zo zdrojovej webovej stránky

en: Getting Started
sk_SK: Začíname

en: Getting enclosure link: %s
sk_SK: Získava sa odkaz na prílohu: %s

en: Getting image tag: %s
sk_SK: Získava sa značka obrázka: %s

en: Getting srcset attribute...
sk_SK: Získava sa atribút srcset ...

en: Getting started with WPeMatico
sk_SK: Začíname s WPeMatico

en: Global Settings For Images.
sk_SK: Globálne nastavenia pre obrázky.

en: Global Settings for Audios
sk_SK: Globálne nastavenia pre Audios

en: Global Settings for Images
sk_SK: Globálne nastavenia pre obrázky

en: Global Settings for Videos
sk_SK: Globálne nastavenia pre Videá

en: Go Perfect
sk_SK: -Perfektné

en: Go to %s WebPage
sk_SK: Prejsť na stránku %s WebPage

en: Go to Activate Now
sk_SK: Prejsť na aktiváciu teraz

en: Go to Campaigns List
sk_SK: Prejsť na zoznam kampaní

en: Go to Full Content Settings Page
sk_SK: Prejsť na stránku s nastaveniami úplného obsahu

en: Go to Source
sk_SK: Prejdite na zdroj

en: Go to WPeMatico Pro Settings Page
sk_SK: Prejsť na stránku nastavení WPeMatico Pro

en: Go to WPeMatico Settings
sk_SK: Prejsť do nastavení WPeMatico

en: Go to plugin URI
sk_SK: Prejsť na URI doplnkového komponentu

en: Go to purchase on the etruel's store
sk_SK: Prejsť na nákup na etruel's store

en: Go to the new WPeMatico WebSite
sk_SK: Prejsť na novú webovú lokalitu WPeMatico

en: Go to the source website to see the original content.
sk_SK: Ak chcete vidieť pôvodný obsah, prejdite na zdrojovú webovú lokalitu.

en: Go to upgrade Now
sk_SK: Prejsť na aktualizáciu teraz

en: Greater than %s To Cat_id %s
sk_SK: Väčšíe ako %s Na Cat_id %s

en: Greater than:
sk_SK: Väčšie ako:

en: Greater than:
sk_SK: Viac ako:

en: HTML entity decode on publish.
sk_SK: Decode entity HTML na publikovanie.

en: HTML tag:
sk_SK: Značka HTML:

en: Hash deleted on campaign
sk_SK: Hašovanie vymazané v kampani

en: Have some questions?
sk_SK: Máte nejaké otázky?

en: Headers.
sk_SK: Hlavičiek.

en: Height:
sk_SK: Výška:

en: Help Tab
sk_SK: Záložka Pomoc

en: Help and Tips
sk_SK: Pomoc a tipy

en: Here you can write some observations.
sk_SK: Tu môžete napísať niekoľko postrehov.

en: Hide Reviews on Settings
sk_SK: Skryť Recenzia na Nastavenia

en: Hide description
sk_SK: Skryť popis

en: Home URL:
sk_SK: Domovská adresa URL:

en: Hosting Provider:
sk_SK: Poskytovateľ hosťovania:

en: Hours:
sk_SK: Hodiny:

en: How it works:
sk_SK: Ako to funguje:

en: How to use the CRON scheduling ?
sk_SK: Ako používať plánovanie CRON?

en: How to's Full content Addon.
sk_SK: Ako sa má Plný obsah Addon.

en: How works the bbPress Campaign Type
sk_SK: Ako funguje systém bbPress Campaign Type

en: I really appreciate if you can left this option blank to show the plugin's credits.
sk_SK: Som naozaj ocenia, ak môžete vľavo túto voľbu prázdnu Zobraziť plugin kredity.Realmetne apreciaría si pudieras dejar en blanco esta opción para mostrar los créditos de este plugin.

en: Icon
sk_SK: Ikona

en: If categories are found on source item, these categories will be added to the post; If category does not exist, then will be created.
sk_SK: Ak sa v zdrojovej položke nájdu kategórie, tieto kategórie sa pridajú na príspevok; ak kategória neexistuje, potom sa vytvoria.

en: If enable this feature all the audios will be attached to its owner post in WP media library.
sk_SK: Ak povolíte túto funkciu, všetky audiosy budú pripojené k jeho príspevku vlastníka v knižnici médií WP.

en: If enable this feature all the images will be attached to its owner post in WP media library.
sk_SK: Ak povolíte túto funkciu, všetky obrázky budú pripojené k svojmu vlastníkovi v knižnici médií WP.

en: If enable this feature all the videos will be attached to its owner post in WP media library.
sk_SK: Ak povolíte túto funkciu, všetky videá sa pripoja k svojmu vlastníkovi, ktorý sa nachádza v knižnici médií WP.

en: If exist a tag %s you should put "yourtag"
sk_SK: Ak existujú značku %s si mali dať "yourtag"

en: If is selected and the audio upload give error, then will delete the %s HTML tag from the content. Check this to don't link audio from external sites.
sk_SK: Ak je vybratá a zvuk nahrať dať chyba, potom sa odstrániť %s HTML značky z obsahu. Toto políčko začiarknite, neodkazujte zvuku z externých stránkach.

en: If is selected and the image upload give error, then will delete the %s HTML tag from the content. Check this to don't link images from external sites.
sk_SK: Ak je vybratá tak, aby obraz nahrávanie dať chyba, potom sa odstrániť %s HTML značky z obsahu. Toto políčko začiarknite, neodkazujte obrázky z externých stránkach.

en: If is selected and the video upload give error, then will delete the %s HTML tag from the content. Check this to don't link videos from external sites.
sk_SK: Ak je vybrané video upload dať chyba, potom sa odstrániť %s HTML značky z obsahu. Toto políčko začiarknite, neodkazujte videá od externých stránkach.

en: If no exist index
sk_SK: Ak neexistuje žiadny index

en: If not enabled all audios will be linked to the audio owner's server, but also make your website faster for your visitors.
sk_SK: Ak nie je povolené, budú všetky audios prepojené so serverom majiteľa audia, ale aj vaše webové stránky budú rýchlejšie pre návštevníkov.

en: If not enabled all images will be linked to the image owner's server, but also make your website faster for your visitors.
sk_SK: Ak nie je povolené, všetky obrázky budú pripojené k serveru vlastníka obrazu, ale tiež, aby vaše webové stránky rýchlejšie pre svojich návštevníkov.

en: If not enabled all videos will be linked to the video owner's server, but also make your website faster for your visitors.
sk_SK: Ak nie je povolené, všetky videá budú pripojené k serveru vlastníka videa, ale aj robiť svoju webovú stránku rýchlejšie pre návštevníkov.

en: If selected and video upload get error, then delete the 'src' attribute of the %s. Check this for don't link videos from external sites.
sk_SK: Ak je vybraný a video upload dostať chyba, odstráňte 'src" atribút %s. Nechajte to na neodkazujte videá od externých stránkach.

en: If the audio are inside %s tags, then the link is also removed from content.
sk_SK: Ak audio sú vo vnútri %s menovky, potom na odkaz, odstráni sa aj z obsahu.

en: If the content is bigger than X Words, then the post is converted to text (strip all HTML tags) and cutted at X Words.	If letters are selected just cut the content at X letters without strip HTML, if is in a middle of html tag, will run a function to close the tags. First image on content will remain as featured image.
sk_SK: Ak obsah je väčšie ako X Slová, potom post sa skonvertujú na text (pásy všetky HTML tagy) a cutted v X Slová. Ak listy sú vybrané len znížiť obsah na X písmená bez strip HTML, ak je v strede html značky, spustí funkciu, zatvorte značky. Prvý obrázok na obsah zostane ako vystupoval obrázok.

en: If the content is less than X then the post is skipped.
sk_SK: V prípade, že obsah je menší ako X potom po vynechá.

en: If the image are inside %s tags, then the link is also removed from content.
sk_SK: Ak obrazu sú vo vnútri %s menovky, potom na odkaz, odstráni sa aj z obsahu.

en: If the post content contain the word "motor" and then you want assign the post to category "Engines", simply type "motor" in the "Word" field, and select "Engine" in Categories combo.
sk_SK: Ak post obsah obsahujú slovo "motor" a potom budete chcieť priradiť post kategórie "Engines", jednoducho zadajte "motor" v "Word" pole, a vyberte "Engine" v kategórií combo.Si el contenido de la publicaión contiene la plabra "motor" y luego desea asignar la categoría de publicación "Engines", simplemente tipee "motor" en el campo "Word", y seleccione "Engine" en el combo de Categorías.

en: If the srcset attribute does not exist the image processing will work normally.
sk_SK: Ak atribút srcset neexistuje, spracovanie obrázkov bude normálne fungovať.

en: If the text contains the word "woman" will be replaced by "lady", "female" or "girl" randomly.
sk_SK: Ak text obsahuje slovo "žena" sa nahrádzajú slovami "dáma", "žena" alebo "dievča" randomly.

en: If the video are inside %s tags, then the link is also removed from content.
sk_SK: Ak sa video sú vo vnútri %s menovky, potom na odkaz, odstráni sa aj z obsahu.

en: If this field is not checked the password will be ignored.
sk_SK: Ak toto pole nie je začiarknuté, heslo sa bude ignorovať.

en: If you can't see well the WPeMatico Settings page is probable that you are having problems to read external wordpress web pages from your server.
sk_SK: Ak nevidíte dobre, stránka Nastavenia WPeMatico je pravdepodobná, že máte problémy čítať externé webové stránky wordpress z vášho servera.

en: If you can't show the WPeMatico credits in your posts, I really appreciate if you can take a minute to %s write a 5 star review on Wordpress %s.  :-) thanks.
sk_SK: Ak nemôžete ukázať kredity WPeMatico vo vašich príspevkami, naozaj si cením, či môžete vziať minútu do %s napísať 5 hviezdičkové hodnotenie na WordPress %s.  -Ďakujem.

en: If you can't show the WPeMatico credits in your posts, I really appreciate if you can take a minute to %s write a 5 star review on Wordpress %s. :) thanks.
sk_SK: Ak nemôžete ukázať kredity WPeMatico vo vašich príspevkami, naozaj si cením, či môžete vziať minútu do %s napísať 5 hviezdičkové hodnotenie na WordPress %s. -Ďakujem.

en: If you check "Title" checkbox only replace on title. If you un-check "Title" only replace on content. you must insert twice if you want to replace on both fields.
sk_SK: Ak začiarknete políčko "Nadpis", nahradzujte iba nadpis. Ak nezačiarknete "Nadpis", nahradíte iba obsah. musíte vložiť dvojnásobok, ak chcete nahradiť obe polia.

en: If you do not select a forum, this will create new forums. Otherwise, this will create new topics in the selected forum.
sk_SK: Ak nevyberiete fórum, vytvorí sa nové fóra. V opačnom prípade toto vytvorí nové témy vo vybratom fóre.

en: If you do not select an option, it will be assumed that all of them are selected..
sk_SK: Ak nevyberiete žiadnu voľbu, tak, ako keby ste vybrali všetko.

en: If you don't see the WPeMatico Menu may be another plugin or a custom menu added by your theme are "overwritten" the WPeMatico menu position.
sk_SK: Ak nevidíte ponuku WPeMatico Menu, môže to byť ďalší doplnkový komponent alebo vlastná ponuka pridaná vašou témou je "prepísala" pozíciu ponuky WPeMatico.

en: If you don't use
sk_SK: Ak nechcete používať

en: If you have any problem with WPeMatico item menu, Settings page or lost some plugin, we've put there a WPeMatico Section, to try to avoid weird behaviors made by some thirds plugins.
sk_SK: Ak máte nejaký problém s WPeMatico položky menu, Nastavenia stránky alebo stratené niektoré plugin, sme dali tam oddiel WPeMatico, pokúsiť sa vyhnúť divným správaním z niektorých tretín pluginy.

en: If you like it and want to thank, you can write a 5 star review on Wordpress.
sk_SK: Ak sa vám páči a chcete sa poďakovať, môžete napísať 5 hviezdičkové hodnotenie na wordpress.

en: If you like this plugin, you can write a 5 star review on Wordpress.
sk_SK: Ak sa vám páči tento plugin, môžete napísať 5 hviezdičkové hodnotenie na wordpress.

en: If you need these features in each campaign, you can activate them here. This is not recommended if you will not use the feature.
sk_SK: Ak potrebujete tieto funkcie v každej kampani, môžete ich aktivovať tu. Toto sa neodporúča, ak túto funkciu nepoužijete.

en: If you need this feature in every campaign, you can activate here.  Not recommended if you will not use this.
sk_SK: Ak potrebujete túto funkciu v každej kampane, môžete aktivovať tu.  Nie odporúča, ak nebudete používať to.Si necesitas esta característica en cada campaña, puedes activarla aquí. No es recomendado hacerlo si no vas a usarla.

en: If you see that the job process is too slowly you can deactivate this here.
sk_SK: Ak uvidíte, že proces úlohy je príliš pomaly, môžete to tu deaktivovať.

en: If you select a category in this option, all automatically added categories will be children of the selected category.
sk_SK: Ak vyberiete kategóriu v tejto voľbe, všetky automaticky pridané kategórie budú potomkami vybratej kategórie.

en: If you want a custom title for posts of a campaign, you can activate here.
sk_SK: Ak chcete mať vlastný nadpis pre príspevky kampane, môžete aktivovať tu.

en: If you want a custom title for posts of a campaign, you can activate here.  Not recommended if you will not use this.
sk_SK: Ak chcete mať vlastný nadpis pre príspevky kampane, môžete aktivovať tu.  Neodporúča sa, ak to nebudete používať.

en: If you want to add a link to the source at the bottom of every post and the author, the post template would look like this:
sk_SK: Ak chcete pridať odkaz na zdroj v dolnej časti každej miesto a autor, miesto šablóny by vyzerať takto:Si desea agregar un enlace a la fuente de cada publicación y al autor, la plantilla se vería así:

en: If you want to find all occurrences of google and make them link to Google, just type google in the 'origin field' and
sk_SK: Ak chcete vyhľadať všetky výskyty google a ich prepojenie na Google, stačí typu google v "pôvodu pole' a

en: If you want to install the forums plugins in your site go to your "Plugins" page, "Add New", then install and activate the bbPress Plugin from Automattic.
sk_SK: Ak chcete nainštalovať fóra pluginy vo vašej lokalite prejdite na vaše "Plugins" stránku, "Pridať nový", potom nainštalujte a aktivujte bbPress plugin z Automalu.

en: If you want upload XML files to use them in the XML Campaign Type. Enable this feature allow the upload XMLs from media.
sk_SK: Ak chcete odoslať súbory XML, aby ste ich mohli použiť v XML Campaign Type. Povoľte túto funkciu, aby ste povolili odosielanie XMLs z média.

en: If your theme supports post formats you can select one for the posts of this campaign, otherwise left on Standard.
sk_SK: Ak vaša téma podporuje poštové formáty, môžete vybrať jednu pre príspevky v tejto kampani, inak vľavo v štandarde.

en: Ignore:
sk_SK: Ignorovať:

en: Image
sk_SK: Obrázok

en: Image Attaching
sk_SK: Priloženie obrázka

en: Image URI not found in src.
sk_SK: Identifikátor URI obrázka sa nenašiel v src.

en: Image URL:
sk_SK: Adresa URL obrázka:

en: Import campaign
sk_SK: Dovozná kampaň

en: Import feed list
sk_SK: Importovať zoznam informačných kanálov

en: Import feed list.
sk_SK: Importovať zoznam informačných kanálov.

en: In addition to the inline documentation that you see scattered throughout the Dashboard, you’ll find a helpful tab in the upper-right corner of your Dashboard labeled Help. Click this tab and a panel drops down that contains a lot of text providing documentation relevant to the page you are currently viewing on your Dashboard.
sk_SK: Okrem inline dokumentácie, ktorú vidíte roztrúsené v celom paneli Dashboard, nájdete užitočné karty v pravom hornom rohu vášho riadiaceho panelu s označením Pomoc. Kliknite na túto záložku a zobrazí sa panel, ktorý obsahuje množstvo textu, ktorý poskytuje dokumentáciu, ktorá je relevanna pre stránku, ktorú práve prezeráte na vašom riadiacom paneli.

en: In addition to this, in this new version you can also create excerpts using the description tag of the items in the feed and you can even force the use of the original date of each post!
sk_SK: Okrem toho, v tejto novej verzii môžete tiež vytvárať výňatky pomocou popisu značky položiek v informačnom kanáliku a môžete dokonca nút použiť pôvodný dátum každého príspevku!

en: Inactive
sk_SK: Neaktívne

en: Include also Last Campaigns Log.
sk_SK: Zahrnúť aj protokol Last Kampane.

en: Include also PHPInfo() if available.
sk_SK: Zahrnúť aj PHPInfo (), ak sú k dispozícii.

en: Increasing max execution to PHP
sk_SK: Zvyšovanie max. výkon PHP

en: Increasing max input vars limit.
sk_SK: Zvýšenie max príkon vars limit.

en: Increasing memory allocated to PHP.
sk_SK: Zvýšenie pamäte alokovanej pre PHP.

en: Index to featured
sk_SK: Uvádzaný index

en: Initiating Random Rewrites Process.
sk_SK: Iniciuje sa Random Repisuje proces.

en: Inline Documentation
sk_SK: Inline dokumentácia

en: Insert in the form a comma-separated list of words to be used to replace.
sk_SK: Vložiť do formulára čiarkou oddelený zoznam slov má byť použitý na nahradenie.

en: Inserting default Image Into Post.
sk_SK: Vkladá sa štandardný obrázok Into Post.

en: Inspect the test_url to get the right body content.
sk_SK: Skontrolujte test_url, aby ste získali správny obsah tela.

en: Inspector
sk_SK: Inšpektor

en: Installed
sk_SK: Nainštalovaný

en: Installed Extensions:
sk_SK: Nainštalované rozšírenia:

en: Introducing the Campaign Preview Feature
sk_SK: Predstavenie funkcie náhľadu kampane

en: Invalid
sk_SK: Neplatné

en: Invalid Date format in feed item tag:
sk_SK: Neplatný formát dátumu v značke položky informačného kanála:

en: Invalid email.
sk_SK: Neplatný e-mail.

en: Is Multipage
sk_SK: Je viacstránkové

en: It only takes a minute, "click the button below" to go to the form.
sk_SK: Trvá iba chvíľu, "kliknite na tlačidlo nižšie." ísť do formulára.

en: It runs after the above strips, so first deletes what doesn't suit and then inverts the paragraphs.
sk_SK: To beží po uvedených pásoch, takže najprv vymaže to, čo nie je oblek a potom invertuje odseky.

en: It seems that another plugin are opening Wordpress SimplePie before that WPeMatico can open its own library. This gives a PHP error on duplicated classes.
sk_SK: Zdá sa, že ďalší plugin sa otvára wordpress SimplePie skôr, než WPeMatico môže otvoriť svoju vlastnú knižnicu. To dáva PHP chybu na duplikované triedy.

en: It's strongly recommended that you move your files to Wordpress uploads directory to don't loose your files later.
sk_SK: Je dôrazne odporúčané, aby ste presunúť svoje súbory do WordPress uploads adresára, aby sa vaše súbory nestratiť neskôr.

en: Items to fetch PER every feed above.
sk_SK: Položky na získanie PER každého informačného kanála vyššie.

en: January
sk_SK: Januára

en: JavaScript hooks
sk_SK: Háčiky JavaScript

en: July
sk_SK: Júla

en: Jumping duplicated post. Continuing.
sk_SK: Skákanie duplikovaných post. Pokračujúce.

en: June
sk_SK: Júna

en: Just an extra tool to display a button for empty trash folder on every custom post main screen. May be posts, pages or selects what you want.
sk_SK: Len extra nástroj na zobrazenie tlačidla pre prázdny kôš priečinok na každej vlastnej post hlavnej obrazovke. Môžu to byť príspevky, stránky alebo výbery, ktoré chcete.

en: Just click the Help tab again to close the Help panel.
sk_SK: Ak chcete zatvoriť panel Pomoc, kliknite znova na záložku Pomoc.

en: Just select an option and the values will be shown in the fields at right.
sk_SK: Stačí si vybrať možnosť a hodnoty budú zobrazené v poliach vpravo.

en: Keep characters (Do not delete their)
sk_SK: Uchovať znaky (Nevymazávať ich)

en: Keep phrase
sk_SK: Zachovať frázu

en: Keywords Filters
sk_SK: Filtre kľúčových slov

en: Language Setting:
sk_SK: Nastavenie jazyka:

en: Language WPLANG:
sk_SK: Jazyk WPLANG:

en: Last Fetched:
sk_SK: Posledný získaný:

en: Last HTML tag to remove
sk_SK: Posledná značka HTML na odstránenie

en: Last Item Title:
sk_SK: Nadpis poslednej položky:

en: Last Log of Campaign %s: %s
sk_SK: Posledný Log of Campaign %s: %s

en: Last Name
sk_SK: Priezvisko

en: Last News in This Version!
sk_SK: Najnovšie správy v tejto verzii!

en: Last Run
sk_SK: Posledný beh

en: Last Runtime:
sk_SK: Posledný čas vykonávania:

en: Last date that the campaign was executed and the seconds it took to complete. If the campaign is Activated also shows the Datetime for the Next Run.
sk_SK: Posledný dátum vykonania kampane a sekundy, ktoré trvalo na dokončenie. Ak je kampaň aktivovaná, zobrazí sa tiež Dátumčas pre nasledujúce spustenie.

en: Last five Processed Campaigns:
sk_SK: Posledných päť spracovaných kampaní:

en: Leave empty or 0 to ignore.
sk_SK: Nechaj prázdne alebo 0 ignorovať.

en: Less than:
sk_SK: Menej ako:

en: Letter. If greater
sk_SK: List. Ak je väčší

en: License Key
sk_SK: Licenčný kľúč

en: Licenses
sk_SK: Licencie

en: Lifetime
sk_SK: Životnosť

en: Like clicking in the name, open the campaign to edit its details.
sk_SK: Podobne ako kliknutie na názov, otvorte kampaň a upravte jej podrobnosti.

en: Limit tags quantity to:
sk_SK: Obmedziť množstvo značiek na:

en: Limit tags quantity.
sk_SK: Limitujte množstvo značiek.

en: Link with image URI not found in src.
sk_SK: Odkaz s identifikátorom URI obrázka sa nenašiel v src.

en: Load WPeMatico Settings Page
sk_SK: Načítať stránku nastavenia WPeMatico

en: Loading post content...
sk_SK: Načítavam obsah príspevku ...

en: Loading post title...
sk_SK: Zavádza sa nadpis príspevku ...

en: Loading...
sk_SK: Zavádza sa ...

en: Locally
sk_SK: Lokálne

en: Log file for external Cron
sk_SK: Protokolový súbor pre externý Cron

en: Log file for external Cron.
sk_SK: Protokolový súbor pre externú Cron.

en: Looking for audios in content.
sk_SK: Hľadajú sa audios v obsahu.

en: Looking for images in content.
sk_SK: Hľadajú sa obrázky v obsahu.

en: Looking for videos in content.
sk_SK: Hľadajú sa videá v obsahu.

en: Lot of new features with contents, images, tags, filters, custom fields, custom feed tags and much more extends in the WPeMatico free plugin, going further than RSS feed limits and takes you to a new experience.
sk_SK: Veľa nových funkcií s obsahom, obrázky, štíty, filtre, vlastné polia, vlastné feed značky a oveľa viac sa rozširuje v pluginu WPeMatico, ísť ďalej ako limity informačných kanálov RSS a berie vás na nové skúsenosti.

en: MBs per ranges
sk_SK: Centrálne banky na rozsahy

en: MC: Found!: words: "%s"
sk_SK: MC: Našli!: slová: "%s"

en: MC: Skiping: Not found words "%s" in content or title "%s".
sk_SK: MC: Skiping: nedá sa nájsť slová "%s" v obsahu, alebo titul "%s".

en: Make featured RSS image.
sk_SK: Make Odporúčané obrázok RSS.

en: Malformed UTF-8 characters, possibly incorrectly encoded
sk_SK: Chybne vytvorené znaky UTF-8, pravdepodobne nesprávne zakódované

en: Manage XMLs
sk_SK: Spravovať XMLs

en: Many AddOns make up the %s with the most wanted features.
sk_SK: Mnoho AddOns tvoria %s s najhľadanými funkciami.

en: Many AddOns makes the %s with the most wanted functionalities.
sk_SK: Mnoho AddOns robí %s s tými najhľadanšími funkciami.

en: March
sk_SK: Marca

en: Max input vars limitation will truncate POST data such as menus. See:
sk_SK: Max príkon vars obmedzenie sa skráti POST údaje, napríklad menu. Pozri:

en: Max items per Fetch.
sk_SK: Maximálny počet položiek na Fetch.

en: Max items to create on each fetch.
sk_SK: Maximálny počet položiek na vytvorenie pri každom výbere.

en: Max items to create on each fetch:
sk_SK: Max položky vytvoriť na každom fetch:

en: Max pages to fetch.
sk_SK: Maximum stránok, ktoré sa majú získať.

en: Maximum number of words to be replaced in the content of each post.
sk_SK: Maximálny počet slov, ktoré majú byť nahradené v obsahu každého príspevku.

en: Maximum stack depth exceeded
sk_SK: Maximálna hĺbka zásobníka prekročená

en: May
sk_SK: Mája

en: Memory limit set to %1$s ,because can not use PHP: memory_get_usage() function to dynamically increase the Memory!
sk_SK: Memory limit nastavený na %1$ s, pretože nemožno použiť PHP: memory_get_usage() Funkcia dynamicky zvýšiť pamäť!Límite de Memoria configurado en %1$s, porque no se puede usar la función de PHP: memory_get_usage() para incrementar dinámicamente la memoria!

en: Meta data
sk_SK: Metaúdaje

en: Meta tag og:image not found.
sk_SK: Meta tag og: obrázok sa nenašiel.

en: Meta tag twitter:image not found.
sk_SK: Twitter tag: Obraz sa nenašiel.

en: Meta tag twitter:image:src not found.
sk_SK: Meta tag twitter:image:src nebolo nájdené.

en: Min. Counter Digits:
sk_SK: Min. Číslice počítadlo:

en: Minutes:
sk_SK: Minút:

en: Mod Rewrite:
sk_SK: Prepísanie mod:

en: Modify, manage or add extra content to every post fetched.
sk_SK: Upravovať, spravovať alebo pridať extra obsah na každý post pritiahnuté za vlasy.Modifique, manipule o agregue contenido extra a cada publicación analizada.

en: Monday
sk_SK: Pondelok

en: Months:
sk_SK: Mesiacov:

en: More Tweaks and Improvements.
sk_SK: Viac Tslabov a vylepšení.

en: More icons and cosmetics things.
sk_SK: Viac ikon a kozmetiky.

en: Move this item to the Trash
sk_SK: Presunúť túto položku do koša

en: Move to Uploads
sk_SK: Presunúť do odosielania

en: Must Contain (All Words): The three fields are checked at once and all the words must be in them.
sk_SK: Musí Obsahovať (Všetky Slová): tri polia sú kontrolované naraz a všetky slová musia byť v nich.

en: Must Contain (Any Word): The three fields are checked and a word must be, at least, in one of them.
sk_SK: Musí Obsahovať (Akékoľvek Slovo): tri polia sú označené a slovo musí byť aspoň v jednom z nich.

en: Must Contain: The author's name must have at least one of these words
sk_SK: Musí Obsahovať: meno autora: meno musí mať aspoň jedno z týchto slov

en: Must contain
sk_SK: Musí obsahovať

en: Must contain: Found a keyword. Continuing...
sk_SK: Musí obsahovať: Našlo sa kľúčové slovo. Pokračuje sa ...

en: Must contain: Found regex %s. Continuing...
sk_SK: Musí obsahovať: Nájsť regulárny výraz %s. Pokračovanie...

en: Must install at least "WPeMatico Professional"
sk_SK: Musí nainštalovať aspoň "WPeMatico Professional"

en: MySQL Version:
sk_SK: Verzia MySQL:

en: NOTE that also strip images %s and links %s
sk_SK: UPOZORŇUJEME, že aj pásy obrázky %s a odkazy %s

en: NOTE: Featured Image From URL plugin is required for this functionality.
sk_SK: POZNÁMKA: Pre túto funkčnosť sa vyžaduje plugin Featured Image From URL.

en: NOTE: If disable both controls, all items will be fetched again and again... and again, ad infinitum.  If you want allow duplicated titles, just activate "Allow duplicated titles".
sk_SK: POZNÁMKA: Ak zakážte obe ovládacie prvky, znova sa získajú všetky položky ... a znova ... a znova, ad infinitum.  Ak chcete povoliť duplikované nadpisy, len aktivujte "Povoliť duplikované nadpisy".

en: NOTE: It is extremely dangerous to allow unfiltered content because there may be some vulnerability in the source code.
sk_SK: Poznámka: To je extrémne nebezpečné umožniť nefiltrované obsah, pretože tam môžu byť niektoré zraniteľnosti v zdrojovom kóde.NOTA: Es extremadamente peligroso permitir contenido sin filtrar porque puede haber varias vulnerabilidades en el código original.

en: NOTE: It is extremely dangerous to allow unfiltered content.
sk_SK: POZNÁMKA: Je mimoriadne nebezpečné povoliť nefiltrovaný obsah.

en: Nags updates individually for extensions
sk_SK: Individuálne nabití aktualizácie pre rozšírenia

en: Name
sk_SK: Názov

en: Name:
sk_SK: Názov:

en: Necessary for use permalink to source feature, identify which campaign fetch the post or to make any bulk action on post types related with original campaign.
sk_SK: Je potrebné použiť funkciu permalink na funkciu zdroja, identifikovať, ktorá kampaň získa príspevok, alebo urobiť akékoľvek hromadné akcie na po-typoch súvisiacich s pôvodnou kampaňou.

en: Need Even Better Support?
sk_SK: Potrebujete ešte lepšiu podporu?

en: Need Help?
sk_SK: Potrebujete pomoc?

en: Need more Help?
sk_SK: Potrebujete viac pomoci?

en: New
sk_SK: Nový

en: New Campaign
sk_SK: Nová kampaň

en: New SRC URL: %s
sk_SK: Nové SRC URL: %s

en: New extensions that make WPeMatico even more powerful are released nearly every single week. Subscribe to the newsletter to stay up to date with our latest releases.
sk_SK: Nové rozšírenia, ktoré robia WPeMatico ešte silnejšie sú uvoľnené takmer každý týždeň. Prihláste sa k odberu newsletteru zostať až do dnešného dňa s našou najnovšie správy.

en: Next
sk_SK: Ďalej

en: Next Number:
sk_SK: Ďalšie číslo:

en: Next Posts(%s)
sk_SK: Ďalšie príspevky (%s)

en: Next Run:
sk_SK: Ďalšie spustenie:

en: Next Scheduled Campaigns:
sk_SK: Ďalšej plánovanej kampane:

en: Next due
sk_SK: Nasledujúci termín

en: Next fetch
sk_SK: Ďalší výber

en: Next runtime:
sk_SK: Budúci runtime:

en: No
sk_SK: nie

en: No Campaign found in Trash
sk_SK: Žiadne kampane, nachádza v koši

en: No activations left. Click here to manage the sites you've activated licenses on.
sk_SK: Nezostali žiadne aktivácie. Kliknite sem, ak chcete manažovať lokality, na ktorých ste aktivovali licencie.

en: No campaign ID has been supplied!
sk_SK: Bol dodaný bez ID kampaň!

en: No campaign found
sk_SK: No kampaň našiel

en: No image in content - skipping
sk_SK: Žiadny obraz v obsahu - preskočenie

en: No image was found according to the selected index.
sk_SK: Nenašiel sa žiadny obrázok podľa vybratého indexu.

en: No parent category
sk_SK: Žiadna rodičovská kategória

en: No valid changelog was found.
sk_SK: Nenašiel sa žiadny platný protokol zmien.

en: None
sk_SK: Žiadny

en: None.
sk_SK: Žiadne.

en: Not found word %s
sk_SK: Nenašla slovo %s

en: Not recommended unless you want to loose this data and features in order to save DB space.
sk_SK: Neodporúča sa, pokiaľ nechcete uvoľniť tieto údaje a funkcie, aby ste mohli uložiť DB priestor.

en: Not recommended.
sk_SK: Neodporúča.

en: Note
sk_SK: Poznámka

en: Note if that plugin is not activated, WPeMatico will still save the meta fields in each post but does't show any featured image.
sk_SK: Všimnite si, že ak tento plugin nie je aktivovaný, WPeMatico bude stále ukladať meta polia v každom príspevku, ale does't zobrazí akýkoľvek hlavný obrázok.

en: Note if that plugin is not activated, WPeMatico will still save the meta fields in each post without any other consequences.
sk_SK: Všimnite si, že ak tento plugin nie je aktivovaný, WPeMatico bude stále ukladať meta polia v každom príspevku bez akýchkoľvek ďalších následkov.

en: November
sk_SK: Novembra

en: Now you can use
sk_SK: Teraz môžete použiť

en: Now you have the possibility to choose which elements of the YouTube feeds will be included in the post, the image, the featured image or the description, the preview section in the metabox will show you in real time.
sk_SK: Teraz máte možnosť vybrať si, ktoré prvky z informačných kanálov YouTube budú zahrnuté do príspevku, obrázok, hlavný obrázok alebo popis, v metaboxe sa zobrazí časť náhľadu v reálnom čase.

en: Number of maximum words to replace.
sk_SK: Maximálny počet slov, ktoré sa majú nahradiť.

en: Obtaining URL Contents with WP Remote Request.
sk_SK: Získanie obsahu adresy URL pomocou vzdialenej požiadavky WP.

en: Obtaining the characters at the end of the sentence of Better Excerpt.
sk_SK: Získanie znakov na konci vety o lepšej Excerpt.

en: October
sk_SK: Októbra

en: On
sk_SK: Zapnuté

en: On campaign edit you can import, copy and paste in a textarea field, a list of feed addresses with/out author names.
sk_SK: Na kampaň upraviť môžete importovať, kopírovať a prilepiť v textarea pole, zoznam krmív adresy s/z mená autorov.

en: On campaign edit you can set the fetching process to multipaged RSS feeds. Like
sk_SK: Na kampaň upraviť môžete nastaviť prijem proces multipaged RSS kanály. Ako

en: Once per hour
sk_SK: Raz za hodinu

en: Only allow first Featured image that meets the following filters.
sk_SK: Povoliť iba prvý obrázok, ktorý vyhovuje nasledujúcim filtrom.

en: Only assign one category to each post.
sk_SK: Priradiť len jednej kategórie do každého príspevku.

en: Only if no audios on content.
sk_SK: Iba ak v obsahu nie sú žiadne audiosy.

en: Only if no image in content.
sk_SK: Iba ak žiadny obrázok nie je v obsahu.

en: Only if no images on content.
sk_SK: Iba ak žiadne obrázky nie sú na obsahu.

en: Only if no videos on content.
sk_SK: Iba ak žiadne videá nie sú na obsahu.

en: Open
sk_SK: Otvoriť

en: Open %s WebPage in new window.
sk_SK: Otvoriť webovú stránku %s v novom okne.

en: Open Feed advanced Options
sk_SK: Otvoriť rozšírené voľby informačného kanála

en: Open Image URL in a new browser tab
sk_SK: Otvoriť adresu URL obrázka v novej záložke prehliadača

en: Open URL in a new browser tab
sk_SK: Otvoriť adresu URL v novej záložke prehliadača

en: Open a popup window to show the Last Log of the campaign. No other logs are saved.
sk_SK: Otvorte okno s kontextom, v ktorom sa zobrazí posledný protokol kampane. Žiadne ďalšie protokoly nie sú uložené.

en: Open the feed URL in the browser.
sk_SK: Otvorte adresu URL informačného kanála v prehliadači.

en: Options for audios
sk_SK: Voľby pre audios

en: Options for images
sk_SK: Možnosti pre obrázky

en: Options for this campaign
sk_SK: Možnosti pre túto kampaň

en: Options for videos
sk_SK: Voľby pre videá

en: Order feed items by Date before process.
sk_SK: Objedná položky informačného kanála podľa dátumu pred procesom.

en: Origin:
sk_SK: Pôvod:

en: Original date out of range.  Assigning current date to post.
sk_SK: Pôvodný dátum mimo povoleného rozsahu.  Priradenie aktuálny dátum na zaúčtovanie.

en: Our
sk_SK: Naše

en: Overriding src attribute with value: %s from srcset.
sk_SK: Nahradzovanie src atribútu s hodnotou: %s z srcset.

en: PHP 5.3.0 or higher needed!
sk_SK: PHP 5.3.0 alebo vyššia potreba!

en: PHP Current error_reporting levels:
sk_SK: Úrovne aktuálnej chybovej_hlásenia PHP:

en: PHP Disabled Functions:
sk_SK: PHP zakázané funkcie:

en: PHP Display Errors:
sk_SK: Chyby zobrazenia PHP:

en: PHP Environment
sk_SK: Prostredie PHP

en: PHP Max Input Vars:
sk_SK: Vars PHP Max Vstup:

en: PHP Memory Limit:
sk_SK: Limit pamäte PHP:

en: PHP Post Max Size:
sk_SK: Maximálna veľkosť PHP Post:

en: PHP Safe Mode is on!!! Max exec time is %1$d sec.
sk_SK: PHP núdzový režim zapnutý!!! Čas vykonania Max je %1$ d sec.PHP Modo Seguro esta activado!!! Ejecución máxima de tiempo es %1$d segs.

en: PHP Safe Mode:
sk_SK: PHP Bezpečný režim:

en: PHP Time Limit:
sk_SK: Časový limit PHP:

en: PHP Version:
sk_SK: Verzia PHP:

en: PHP: Allow URL fopen.
sk_SK: PHP: Povoliť URL fopen.

en: PHP: Safe Mode.
sk_SK: PHP: Núdzovom Režime.

en: PRO Settings
sk_SK: Nastavenia PRO

en: PRO options
sk_SK: Možnosti PRO

en: Parent Element
sk_SK: Rodičovský element

en: Parent Element.
sk_SK: Rodičovský element.

en: Parent Page
sk_SK: Rodičovská stránka

en: Parent category to auto categories
sk_SK: Rodičovská kategória pre automatické kategórie

en: Parent category to auto categories.
sk_SK: Rodičovská kategória pre automatické kategórie.

en: Parsers for Featured image
sk_SK: Syntaktické analyzátory pre Featurovaný obrázok

en: Parsing Custom fields values.
sk_SK: Analyzujú sa hodnoty voliteľných polí.

en: Parsing Post template.
sk_SK: Parsování Post šablóny.

en: Parsing Youtube video and feed item contents.
sk_SK: Analýza Youtube video a obsah položiek obsahu.

en: Password
sk_SK: Heslo

en: Paste a feed link here and the content will be shown on the textarea.
sk_SK: Prilepte tu odkaz na informačný kanál a obsah sa zobrazí v systéme textarea.

en: Paste a generated a ramdon string.
sk_SK: Prilepte vygenerovaný reťazec ramdon.

en: Path
sk_SK: Cesta

en: Permalink Structure:
sk_SK: Štruktúra permalink:

en: Phenomenal Support
sk_SK: Fenomenálna podpora

en: Phrases or keywords (one per line, case-insensitive):
sk_SK: Frázy alebo kľúčové slová (jedna na riadok, nerozlišuje veľkosť písmen):

en: Please change and use the URL below in all your cronjobs.
sk_SK: Zmeňte a použite URL nižšie vo všetkých vašich cronúlohách.

en: Please define memory limit in php.ini file.
sk_SK: Uveďte, memory limit v php.ini súboru.

en: Please define memory limit in wp-config.php file. To learn how, see:
sk_SK: Uveďte, memory limit v wp-config.php súbor. Ďalšie informácie nájdete v téme:

en: Please refresh your browser and try again.
sk_SK: Obnovte svoj prehliadač a skúste to znova.

en: Please select campaign(s) to Run.
sk_SK: Vyberte kampaň (y) na spustenie.

en: Please visit our website to learn about our free and premium services at
sk_SK: Navštívte našu stránku, aby ste sa dozvedeli o našich bezplatných a prémiových službách na

en: Plugin "WPeMatico FREE must be activated!
sk_SK: Plugin "WPeMatico ZADARMO musí byť aktivovaná!

en: Post
sk_SK: Zverejniť

en: Post Content Unfiltered.
sk_SK: Nefiltrovaný obsah po obsahu.

en: Post Format
sk_SK: Formát príspevku

en: Post Template
sk_SK: Šablóna príspevku

en: Post Thumbnails
sk_SK: Zverejniť miniatúry

en: Post author
sk_SK: Zverejniť autora

en: Post categories
sk_SK: Kategórie pošty

en: Post content
sk_SK: Zverejniť obsah

en: Post date
sk_SK: Dátum zverejnenia

en: Post format
sk_SK: Zverejniť formát

en: Post format added:
sk_SK: Pridaný formát príspevku:

en: Post image
sk_SK: Zverejniť obrázok

en: Post status allows you to organize your Posts.
sk_SK: Poststatus vám umožňuje organizovať vaše príspevky.

en: Post status is an very useful editorial tool that allows you to organize your Posts based on their respective stages during the editorial workflow.
sk_SK: Post status je veľmi užitočný redakčný nástroj, ktorý vám umožňuje organizovať vaše príspevky na základe ich jednotlivých etáp počas redakčného pracovného toku.

en: Post tags
sk_SK: Zverejniť značky

en: Post title
sk_SK: Nadpis príspevku

en: Post title links to source.
sk_SK: Odkazy po nadpise na zdroj.

en: Post title links to source?
sk_SK: Post hlavy odkazy na zdroj?

en: Post type
sk_SK: Typ stĺpika

en: Post type and Post Status that will be used for the new entries.
sk_SK: Typ príspevku a Stav pošty, ktorý sa použije pre nové položky.

en: Posts
sk_SK: Príspevky

en: Premium Support
sk_SK: Prémiová podpora

en: Preselected schedules.
sk_SK: Vopred vybraté rozvrhy.

en: Prev
sk_SK: Kapitola 4.

en: Preview Campaign
sk_SK: Náhľad kampane

en: Preview campaign
sk_SK: Ukážka kampane

en: Privacy
sk_SK: Ochrana osobných údajov

en: Privacy terms
sk_SK: Podmienky ochrany súkromia

en: Processed Posts: %s
sk_SK: Spracované príspevky: %s

en: Processing Author Filtering: %s
sk_SK: Spracovanie Autor Filtrovanie: %s

en: Processing Author Filtering: Cannot be executed because the author's name is empty.
sk_SK: Spracovanie filtrovania autora: Nemožno vykonať, pretože meno autora je prázdne.

en: Processing Keyword filtering %s
sk_SK: Spracovanie filtrovanie Kľúčových slov %s

en: Processing Words count Filters %s
sk_SK: Spracovanie Slová počítať Filtre %s

en: Processing Words to Category %s
sk_SK: Spracovanie slová do kategórie %s

en: Processing Words to Taxonomies of %s
sk_SK: Spracovanie Slová klasifikácií, vznikne z %s

en: Processing feed %s.
sk_SK: Spracovanie krmiva %s.

en: Processing item %s
sk_SK: Spracovanie položky typu %s

en: Processing item pingbacks
sk_SK: Spracovanie tovaru pingbacks

en: Processing multipage.
sk_SK: Spracúva sa viacstránka.

en: Professional
sk_SK: Odborný

en: Professional Addon Updated.
sk_SK: Profesionálne Addon Aktualizované.

en: Professional feature. Exports only this campaign data to a file that can be imported later by the plugin in other Wordpress website.
sk_SK: Profesionalny prvok. Exportuje iba tieto údaje kampane do súboru, ktorý môže byť importovaný neskôr plugin v iných wordpress webovej stránky.

en: Properties
sk_SK: Vlastnosti

en: Public
sk_SK: Verejnosti

en: Publish as
sk_SK: Zverejniť ako

en: Published by Campaign
sk_SK: Publikované v Campaign

en: Purchase
sk_SK: Nákup

en: Put the featured image on content.
sk_SK: Dal Odporúčané obraz o obsahu.

en: Quick Actions in every Row.
sk_SK: Rýchle akcie v každom riadku.

en: Quick Edit
sk_SK: Rýchle úpravy

en: Quick add
sk_SK: Rýchle pridanie

en: RSS is a technology to facilitate the distribution of information in a centralized way. Usually daily visit several websites to see if there is anything new in our favorite places. The fundamental principle behind RSS is that "the receiver is no longer in search of information, is the information that goes in search of the receiver." If you use an RSS aggregators not have to visit each of these sites because they receive all the news in one place. The aggregator checks your favorite websites in search of new content and features directly without any effort on your part.
sk_SK: RSS je technológia, ktorá uľahčuje distribúciu informácií centralizovaným spôsobom. Zvyčajne denne navštíviť niekoľko webových stránok, aby zistili, či tam je niečo nové v našich obľúbených miestach. Základnou zásadou za RSS je, že "prijímateľ už nie je v hľadaní informácií, je informácia, ktorá ide pri hľadaní prijímača." Ak používate agregátory RSS, nie je potrebné navštíviť každú z týchto stránok, pretože dostanú všetky správy na jednom mieste. Agregátor skontroluje vaše obľúbené webové stránky v hľadaní nového obsahu a funkcií priamo bez akéhokoľvek úsilia na vašej strane.

en: Random Rewrites
sk_SK: Prepisujú sa random

en: Random Rewrites Settings
sk_SK: Nastavenia prepisovania random

en: Rate 5 stars on Wordpress
sk_SK: Hodnotiť 5 hviezdy na wordpress

en: Rate Plugin
sk_SK: Name

en: ReLink to:
sk_SK: Znova prepojiť na:

en: Read about
sk_SK: Prečítajte si o

en: Recommended 300 Seconds.
sk_SK: Odporúčam 300 sekúnd.

en: Recommended Just if you really trust in your source feeds
sk_SK: Odporúčané, len ak naozaj dôverujete vo svojich zdrojových informačných kanáloch

en: Recommended left 0 (zero) for responsive.
sk_SK: Odporúčaná ľavá 0 (nula) pre responzáciu.

en: Recommended to use only if the feeds are not ordered by date. The campaign can lose some items if the feed are not ordered by date from newest to oldest.
sk_SK: Odporúča sa použiť iba v prípade, ak informačné kanály nie sú zoradené podľa dátumu. Kampaň môže stratiť niektoré položky, ak sa informačný kanál neobjedná podľa dátumu od najnovšieho po najstaršie.

en: Recommended values are between 3 and 5 fetching more times to not lose items.
sk_SK: Odporúčané hodnoty sú od 3 do 5, ktoré získavajú viac času, aby sa nestratili položky.

en: Recommended.
sk_SK: Odporúčané.

en: Registered Post Stati:
sk_SK: Zaevidovaný príspevok Stati:

en: Registered only
sk_SK: Iba zaregistrované

en: Registered to
sk_SK: Zaregistrovaný do

en: Regular Expressions
sk_SK: Regulárne výrazy

en: Regular expressions
sk_SK: Regulárne výrazy

en: Relinking:
sk_SK: Prepojenie:

en: Reload the page before continue.
sk_SK: Skôr ako budete pokračovať, znova zaveste stránku.

en: Remove Featured Image from content.
sk_SK: Odstrániť hlavný obrázok z obsahu.

en: Remove all HTML from original content
sk_SK: Odstrániť všetky HTML z pôvodného obsahu

en: Remove all characters after some characters or words. Separate all words with space.
sk_SK: Odstráňte všetky znaky po niektorých znaèoch alebo slovách. Oddeľte všetky slová medzerou.

en: Remove link to source audios
sk_SK: Odstrániť odkaz na zdrojový audios

en: Remove link to source images
sk_SK: Odstrániť odkaz na zdrojové obrázky

en: Remove link to source videos
sk_SK: Odstrániť odkaz na zdrojové videá

en: Removing: %s from content.
sk_SK: Odstraňuje sa: %s z obsahu.

en: Rename like Wordpress standards (name-1)
sk_SK: Premenovať podobné štandardy WordPress (name-1)

en: Rename the images to
sk_SK: Premenovať obrázky na

en: Renamed audio %s -> %s
sk_SK: Premenovali audio %s -> %s

en: Renamed image %s -> %s
sk_SK: Premenovať snímku %s -> %s

en: Renamed video %s -> %s
sk_SK: Premenovať video %s -> %s

en: Renew your license to continue receiving updates and support.
sk_SK: Obnovte svoju licenciu, aby ste mohli pokračovať v prijímaní aktualizácií a podpory.

en: Replaces words or phrases by other that you want or turns into link.
sk_SK: Nahradí slová alebo frázy inými, ktoré chcete alebo premení odkaz.

en: Reset Campaign
sk_SK: Vynulovať kampaň

en: Reset Menu Position
sk_SK: Resetovať pozíciu ponuky

en: Reset post count
sk_SK: Reset post počítať

en: Restore
sk_SK: Obnoviť

en: Restore this item from the Trash
sk_SK: Obnoviť túto položku z koša

en: Rewrite a word or phrase for another in the content of every post.
sk_SK: Prepisujte slovo alebo frázu pre iný obsah v obsahu každého príspevku.

en: Rewrite options
sk_SK: Prepísať možnosti

en: Rewrite to:
sk_SK: Prepísať:

en: Rich text
sk_SK: Formátovaný text

en: Run Multiple Campaigns at once.
sk_SK: Spustiť viacero kampaní naraz.

en: Run Once
sk_SK: Spustiť raz

en: Run Selected Campaigns
sk_SK: Spustiť vybrané kampane

en: Running Campaign...
sk_SK: Spustená kampaň...

en: Running since:
sk_SK: Beží od:

en: Sample html code obtained and parsed from test_url
sk_SK: Vzorový kód HTML získaný a analyzovaný z test_url

en: Saturday
sk_SK: Sobota

en: Save Path:
sk_SK: Úložná cesta:

en: Save Settings
sk_SK: Uložiť nastavenia

en: Save a new file with the current content.
sk_SK: Uložiť nový súbor s aktuálnym obsahom.

en: Save before Run Campaign
sk_SK: Uložiť pred spustením kampane

en: Save before to execute this action
sk_SK: Uložiť pred vykonaním tejto akcie

en: Save file
sk_SK: Úložný súbor

en: Save settings
sk_SK: Uložiť nastavenia

en: Save the content in the opened file.
sk_SK: Uložiť obsah v otvorenom súbore.

en: Saves the content exactly as the plugin has it.
sk_SK: Uloží obsah presne tak, ako ho má doplnkový komponent.

en: Schedule
sk_SK: Plán

en: Schedule Cron
sk_SK: Naplánovaný naplánovaný rozvrh

en: Scroll feeds list.
sk_SK: Rolovať zoznam informačných kanálov.

en: Search Campaign
sk_SK: Hľadať kampaň

en: Search for meta tag on source head, og:image (like facebook) to get the url of the featured image. If it is not found then search for twitter:image.
sk_SK: Vyhľadávanie meta-tag na zdrojovej hlave, og: image (ako facebook) získať url hlavného obrazu. Ak sa nenájde, vyhľadajte twitter:image.

en: Search in Categories
sk_SK: Hľadať v kategóriách

en: Search in Content
sk_SK: Hľadať v obsahu

en: Search in Title
sk_SK: Hľadať v nadpisoch

en: Searches and makes an unique content for articles divided into multiples pages. The xPath for the 'next' link must be set in config file.
sk_SK: Vyhľadáva a vytvára jedinečný obsah pre články rozdelené na násobky stránok. V konfiguračnom súbore musí byť nastavená xPath pre 'ďalší' odkaz 'next'.

en: Searches for multi-page articles
sk_SK: Hľadania viacstranových článkov

en: Searching the category with more words.
sk_SK: Vyhľadávanie kategórie s viacerými slovami.

en: Seconds.
sk_SK: Sekundy.

en: Security check
sk_SK: Kontrola bezpečnosti

en: Security check.
sk_SK: Bezpečnostná kontrola.

en: See All
sk_SK: Zobraziť všetky

en: See How WordPress Processes Post Content:
sk_SK: Vidieť, ako WordPress procesy Post obsah:

en: See Log
sk_SK: Pozrite denník

en: See details and prices on etruel's store
sk_SK: Pozri podrobnosti a ceny na Etruel's store

en: See last log of campaign. (Open a PopUp window)
sk_SK: Pozri posledný log kampane. (Otvoriť PopUp okno)

en: See last log. (Open a PopUp window)
sk_SK: Pozrite si posledný protokol. (Otvorte okno Popup.)

en: See local Addons in plugin list
sk_SK: Pozrite si lokálne prídavné komponenty v zozname doplnkových komponentov

en: See more info in Help tab above.
sk_SK: Pozrite si viac informácií v záložke Pomoc hore.

en: See some of the WPeMatico Add-ons in the
sk_SK: Pozrite si niektoré z WPeMatico Add-ons v

en: See text.
sk_SK: Pozrite si text.

en: See tips in Help tab above right.
sk_SK: Pozrite si tipy v záložke Pomoc nad pravým tlačidlom.

en: See:
sk_SK: Pozri:

en: Select (custom) post types you want.
sk_SK: Vyberte (voliteľné) posttypov, ktoré chcete.

en: Select User Agent:
sk_SK: Vyberte agenta užívateľa:

en: Select a XML node.
sk_SK: Vyberte uzol XML.

en: Select a page
sk_SK: Vyberte stránku

en: Select a post type
sk_SK: Vyberte typ príspevku

en: Select a predefined scheduler to get a value easily for the cron. This value is not saved.
sk_SK: Vyberte vopred definovaný plánovač, aby ste mohli jednoducho získať hodnotu pre naplánovaný program. Táto hodnota nie je uložená.

en: Select a taxonmy
sk_SK: Vybrať taxonómie

en: Select a taxonomy
sk_SK: Vyberte taxonómiu

en: Select a term
sk_SK: Vyberte výraz

en: Select actions to Uninstall
sk_SK: Vyberte akcie na odinštalovanie

en: Select an option to change the values.
sk_SK: Vyberte voľbu na zmenu hodnôt.

en: Select campaigns to include.
sk_SK: Vyberte kampane na zahrnutie.

en: Select category
sk_SK: Vyberte kategóriu

en: Select file to edit on right column.
sk_SK: Vyberte súbor, ktorý chcete upraviť v pravom stĺpci.

en: Select the XML node corresponding to the properties of the feed items, such as title, content, image, date, etc. If the selected XML node is not unique you should use the Parent Elements in the right column to indicate which parent the selected node belongs to.
sk_SK: Vyberte uzol XML, ktorý zodpovedá vlastnostiam položiek informačného kanála, ako je nadpis, obsah, obrázok, dátum atď. Ak vybratý uzol XML nie je jedinečný, mali by ste použiť rodičovské prvky v pravom stĺpci na označenie, do ktorého rodiča patrí vybratý uzol.

en: Select the campaigns, then select the bulk action and click the "Apply" Button.
sk_SK: Vyberte kampane, potom vyberte hromadnú akciu a kliknite na tlačidlo "Použiť".

en: Selecting this option searches the srcset attribute if it exists, it searches for the larger image to overwrite the src attribute of the %s tag.
sk_SK: Výberom tejto možnosti sa prehľadáva srcset atribút, ak existuje, hľadá väčší obrázok, ak chcete prepísať src atribút %s menovkou.

en: Send log
sk_SK: Odoslať log

en: Send only E-Mail on errors.
sk_SK: Poslať len E-Mail na chyby.

en: Send the campaign to the trash.
sk_SK: Pošlite kampaň do koša.

en: Sender Email.
sk_SK: E-mailová adresa odosielateľa

en: Sender Email:
sk_SK: Odosielateľa e-mailu:

en: Sender Name.
sk_SK: Meno odosielateľa.

en: Sender Name:
sk_SK: Meno odosielateľa:

en: Sending Log.
sk_SK: Odosiela sa protokol.

en: Sending e-Mails
sk_SK: Odosielanie e-mailov

en: Sendmail Path:
sk_SK: Sendmail cestu:

en: Separate with commas the allowed mime types for WPeMatico Uploads.
sk_SK: Oddeľte povolené typy mime pre WPeMatico Uploads.

en: Separated by commas
sk_SK: Oddelené čiarkami

en: September
sk_SK: Septembra

en: Server Environment
sk_SK: Prostredie servera

en: Server Info:
sk_SK: Informácie o serveri:

en: Session Name:
sk_SK: Názov relácie:

en: Set Body
sk_SK: Telo množiny

en: Set Simplepie "stupidly fast"
sk_SK: Nastaviť Simplepie "sprosto rýchle"

en: Set Simplepie stupidly fast.
sk_SK: Nastaviť Simplepie rýchlo.

en: Set Strip
sk_SK: Nastaviť pás

en: Set a password to access the external CRON
sk_SK: Nastaviť heslo na prístup k externému CRON

en: Set a password to access the external CRON.
sk_SK: Nastavte heslo na prístup k externému CRON.

en: Set a password to use the external CRON
sk_SK: Nastaviť heslo na používanie externého CRON

en: Set a password to use the external CRON.
sk_SK: Nastavte heslo na používanie externého CRON.

en: Set first image in content as Featured Image.
sk_SK: Nastaviť prvý obrázok v obsahu ako Featurovaný obrázok.

en: Set first image on content as Featured Image.
sk_SK: Nastaviť prvý obrázok na obsahu ako Featurovaný obrázok.

en: Set it to 0 for unlimited.
sk_SK: Nastavte ho na hodnotu 0 pre neobmedzený počet.

en: Set this features for all campaigns and can be overridden inside any campaign.
sk_SK: Nastavte tieto funkcie pre všetky kampane a môžete ich nahradiť v ľubovoľnej kampani.

en: Set to an external or internal Wordpress CRON scheduler and look at for the configuration tabs of all plugin extensions and Add-ons.
sk_SK: Nastavte na externý alebo interný WordPress CRON plánovač a pozrite sa na konfiguračné záložky všetkých rozšírení plugin a Add-ons.

en: Setting up Featured Image From Url
sk_SK: Nastavenie Featurovaného obrázka z Url

en: Settings
sk_SK: Nastavenia

en: Settings saved.
sk_SK: Nastavenia uložené.

en: Show On Front:
sk_SK: Zobraziť na prednom fronte:

en: Show `Del Hash` link on campaigns list.  This link delete all hash codes for check duplicates on every feed per campaign.
sk_SK: Ukázať &quot;Del Hash&quot; odkaz na zoznam kampaní.  Tento odkaz odstrániť všetky hash kódy pre kontrola duplicity na každý kanál za kampaň.Mostrar enlace `Del Hash` en listado de campañas. Este enlace eliminará todos los códigos hash para chequear duplicados en cada fuente de las campañas.

en: Show `See Log` link on campaigns list.  This link show the last processed log of every campaign.
sk_SK: Zobraziť odkaz 'Pozrite si protokol' na zozname kampaní.  Tento odkaz zobrazí posledný spracovaný protokol každej kampane.

en: Show detailed Log
sk_SK: Zobraziť podrobné Log

en: Shows Button to empty trash on lists.
sk_SK: Zobrazí tlačidlo na vyprázdni kôš na zoznamoch.

en: Sign up now
sk_SK: Zaregistrujte sa teraz

en: Simplepie also strip these attributes from html tags in content.  You can change it if you want to retain some of them or add more attributes to strip.
sk_SK: Simplepie tiež odstrašuje tieto atribúty z značiek html v obsahu.  Môžete ho zmeniť, ak chcete zachovať niektoré z nich, alebo pridať viac atribútov do pásika.

en: Site URL:
sk_SK: Adresa URL lokality:

en: Skip Featured Image.
sk_SK: Preskočiť hlavný obrázok.

en: Skip posts with words in author's name.
sk_SK: Preskočte príspevky so slovami v mene autora.

en: Skip posts with words in content or words not in content.
sk_SK: Preskočte príspevky s textom v obsahu alebo slovách, ktoré nie sú v obsahu.

en: Skip the Wordpress post content filters.
sk_SK: Preskočiť WordPress post obsahové filtre.

en: Skiping: Cannot contain: Found all Keywords.
sk_SK: Skiping: Nie je možné obsahovať: Našiel sa všetky kľúčové slová.

en: Skiping: Cannot contain: found regex %s.
sk_SK: Skiping: Nemôže obsahovať: nájsť regulárny výraz %s.

en: Skiping: Must contain do not found regex %s.
sk_SK: Skiping: Musí obsahovať robiť regulárny výraz neboli nájdené %s.

en: Skiping: Must contain: Do not found any Keyword.
sk_SK: Preskočenie: Musí obsahovať: Nenájdené žiadne kľúčové slovo.

en: Skipping: %s
sk_SK: Preskočenie: %s

en: Slug
sk_SK: Slimák

en: So we would love you to write a %s in WordPress if you appreciate our plugin.
sk_SK: Tak radi by sme vám zapísať %s WordPress ak posúdite naše plugin.

en: Some Professional Features you could have.
sk_SK: Niektoré profesionálne funkcie, ktoré by ste mohli mať.

en: Some servers disable the functionality that enables WordPress Cron to work properly. This constant provides an easy fix that should work on any server.
sk_SK: Niektoré servery deaktivujú funkčnosť, ktorá umožňuje WordPress Cron pracovať správne. Táto konštanta poskytuje jednoduchú opravu, ktorá by mala fungovať na ľubovoľnom serveri.

en: Something goes wrong! See console!
sk_SK: Niečo sa pokazilo! Pozrite sa na konzolu!

en: Something is going wrong. Contact etruel.
sk_SK: Niečo sa deje zle. Kontaktujte etruela.

en: Something is going wrong. May be PHP Version prior to 5.3
sk_SK: Niečo sa deje zle. Môže to byť PHP Version pred 5.3

en: Sorry, your attach could not be inserted. Something wrong happened.
sk_SK: Ospravedlňujeme sa, váš priložiť sa nepodarilo vložiť. Niečo zlé stalo.

en: Source permalink
sk_SK: Zdroj permalink

en: Start campaigns
sk_SK: Spustiť kampane

en: Start/Activate Campaign Scheduler
sk_SK: Spustiť/aktivovať plánovač kampane

en: Starter Packages Page
sk_SK: Stránka Starter Packages

en: Starter Packages.
sk_SK: Balíky Starter.

en: Status
sk_SK: Stav

en: Stay Informed!
sk_SK: Zostaňte informovaní!

en: Stay Up to Date
sk_SK: Zostať hore do dátumu

en: Stop and deactivate this campaign
sk_SK: Zastavte a deaktivujte túto kampaň

en: Stop campaigns
sk_SK: Zastaviť kampane

en: Store audios locally.
sk_SK: Uložiť audios lokálne.

en: Store audios locally. (Uploads)
sk_SK: Uložiť audios lokálne. (Odosielanie)

en: Store images locally.
sk_SK: Uložiť obrázky lokálne.

en: Store images locally. (Uploads)
sk_SK: Uložiť obrázky lokálne. (Odosielanie)

en: Store videos locally.
sk_SK: Uložte lokálne videá.

en: Store videos locally. (Uploads)
sk_SK: Uložte lokálne videá. (Odosielanie)

en: Strip
sk_SK: Pásy

en: Strip All Audios from Content
sk_SK: Odstrániť všetky audity z obsahu

en: Strip All Audios from Content.
sk_SK: Odstrániť všetky audiovizuálne položky z Obsahu.

en: Strip All HTML Tags
sk_SK: Odstrániť všetky značky HTML

en: Strip All HTML Tags.
sk_SK: Odstrániť všetky značky HTML.

en: Strip All Images from Content
sk_SK: Odstrániť všetky obrázky z obsahu

en: Strip All Images from Content.
sk_SK: Odstrániť všetky obrázky z obsahu.

en: Strip All Videos from Content
sk_SK: Odstrániť všetky videá z Obsahu

en: Strip All Videos from Content.
sk_SK: Vyzleč všetky videá z Obsahu.

en: Strip HTML Tags From Title
sk_SK: Odstrániť značky HTML v nadpisoch

en: Strip HTML Tags From Title.
sk_SK: Odstrániť HTML značky z nadpisu.

en: Strip HTML tags from title %s
sk_SK: Strip HTML tags z hlavy %s

en: Strip all images that not has a correct content, avoiding upload images that cannot be viewed.
sk_SK: Odstráňte všetky obrázky, ktoré nemajú správny obsah, vyhýbajte sa odoslaným obrazom, ktoré nie je možné zobraziť.

en: Strip from content if it's not an image.
sk_SK: Pásy z obsahu, ak to nie je obraz.

en: Strip links from content
sk_SK: Strip odkazy z obsahu

en: Strip links from content.
sk_SK: Odstrániť prepojenia z obsahu.

en: Strip the queries variables in audios URLs
sk_SK: Odstrániť premenné dotazu v audiosových adresách URL

en: Strip the queries variables in audios URLs.
sk_SK: Odstráňte premenné dotazov v audiosových adresách URL.

en: Strip the queries variables in images URls
sk_SK: Odstrániť premenné dotazu v obrazoch URL

en: Strip the queries variables in images URls.
sk_SK: Odstráňte premenné dotazu v obrazoch URL.

en: Strip the queries variables in videos URLs
sk_SK: Odstrániť premenné s dotazmi v adresách URL videí

en: Strip the queries variables in videos URLs.
sk_SK: Odstrániť premenné dotazu v adresách URL videí.

en: Striped all %s tags from content.
sk_SK: Prekladané všetky %s značiek z obsahu.

en: Stripped src.
sk_SK: Stopový zdroj.

en: Subscribe
sk_SK: Odoberať

en: Subscribe to our Newsletter and be the first to receive our news.
sk_SK: Prihláste sa k odberu nášho Newsletter a buďte prvý, kto dostane naše novinky.

en: Subscription saved
sk_SK: Registrácia bola uložená

en: Success
sk_SK: Úspech

en: Successfully removed with anchor link.
sk_SK: Úspešne odstránené pomocou odkazu kotvy.

en: Successfully removed.
sk_SK: Úspešne odstránené.

en: Sunday
sk_SK: Nedeľa

en: Support
sk_SK: Podpora

en: Support ticket system for free
sk_SK: Podporte bezplatný systém lístkov

en: Supported tags
sk_SK: Podporované Tagy

en: Syntax error, malformed JSON
sk_SK: Syntaktická chyba, chybne vytvorené JSON

en: System Status
sk_SK: Stav systému

en: Table Prefix:
sk_SK: Predpona tabuľky:

en: Tags Generation.
sk_SK: Generovanie značiek.

en: Tags added:
sk_SK: Pridané značky:

en: Tags generation
sk_SK: Tagy generácie

en: Tags with 3 characters or less are ignored.
sk_SK: Značky s 3 znakmi alebo menej sa ignorujú.

en: Tags:
sk_SK: Tagy:

en: Take a look at the PRO version features
sk_SK: Pozrite sa na vlastnosti verzie PRO

en: Take a look at the all bundled Addons
sk_SK: Pozri sa na všetky zbalené doplnky.

en: Taken time:
sk_SK: Čas:

en: Template:
sk_SK: Šablóna:

en: Template:
sk_SK: Šablóna:

en: Test Url
sk_SK: Adresa URL testu

en: Test if SimplePie library works well on your server:
sk_SK: Test, či SimplePie knižnica funguje dobre na vašom serveri:

en: Tested. See results below.
sk_SK: Testované. Pozri výsledky uvedené nižšie.

en: Testing SimplePie library
sk_SK: Testuje sa knižnica simplePie

en: Testing test_url... wait...
sk_SK: Testuje sa test_url ... čakajte ...

en: Thank you for updating to the latest version!
sk_SK: Ďakujeme, že ste pre aktualizáciu na najnovšiu verziu!

en: Thanks for use and enjoy this plugin.
sk_SK: Vďaka za použitie a užite si tento plugin.

en: Thanks for use and test this plugin.
sk_SK: Vďaka za použitie a skúšky tento plugin.

en: The
sk_SK: A

en: The Embed feature allows you to wrap embedded items using a simple Shortcode to set of a maximum (but not fixed) width and height. This was added as of WordPress 2.9 and is used like this:
sk_SK: Funkcia Embed vám umožňuje zabaliť vložené položky pomocou jednoduchého Shortcode pre nastavenie maximálnej (ale nie fixnej) šírky a výšky. To bolo pridané ako WordPress 2.9 a používa sa ako toto:

en: The Name that will show in your inbox related to previous email address for all emails sent by this plugin.
sk_SK: The Name that will show in your inbox related to previous email address for all email sent by this pluginu.

en: The Perfect Package
sk_SK: Perfektný balík

en: The URL %s cannot be obtained successfully.
sk_SK: URL %s nie je možné úspešne získať.

en: The URL %s has been obtained.
sk_SK: URL %s bol získaný.

en: The WPeMatico All Campaigns menu is your access point for all aspects of your Feed campaigns creation and setup to fetch the items and insert them as posts or any Custom Post Type. To create your first campaign, simply click Add New and then fill out the campaign details.
sk_SK: Na WPeMatico Všetky Kampane menu je váš prístupový bod pre všetky aspekty vášho Kŕmne kampane, vytvorenie a nastavenie načítať položky a vloží ich ako príspevky alebo všetky Vlastné písať. Ak chcete vytvoriť svoju prvú kampaň, jednoducho kliknite na položku Pridať Nové a potom vyplňte podrobností kampane.

en: The WPeMatico Settings menu is where you'll set all global aspects for the operation of the plugin and the global options for campaigns, advanced options and tools.
sk_SK: Na WPeMatico Nastavenia menu, kde si budete môcť nastaviť všetky globálne aspekty prevádzky plugin a globálne nastavenia pre kampane, rozšírené možnosti a nástroje.

en: The WPeMatico team work hard to offer you excellent tools for autoblogging.
sk_SK: Na WPeMatico tím tvrdo pracovať, aby vám ponúkajú vynikajúce nástroje pre autoblogging.

en: The XML campaign type provides the necessary tools to fetch the items in the XML files. As if the XMLs were RSS feeds.
sk_SK: Typ kampane XML poskytuje potrebné nástroje na výber položiek v súboroch XML. Ako keby XMLs boli informačné kanály RSS.

en: The XML file has no data or is empty.
sk_SK: Súbor XML nemá žiadne údaje alebo je prázdny.

en: The actions are executed when the plugin is uninstalled.
sk_SK: Akcie sa vykonávajú, keď je modul plug-in odinštalovaný.

en: The campaign fetches the title, the image, the embebed video and the description.
sk_SK: Kampaň získa nadpis, obrázok, vloženie videa a opis.

en: The campaign is invalid.
sk_SK: Kampaň je neplatná.

en: The category of the word most counted in the content. Deactivate to use the first word found.
sk_SK: Kategória slova najviac započítaná v obsahu. Deaktivujte, ak chcete použiť prvé nájdené slovo.

en: The category with more words in content: %s
sk_SK: Kategórie s viac slov v obsahu: %s

en: The date of the post item.
sk_SK: Dátum položky príspevku.

en: The description of the feed.
sk_SK: Opis krmiva.

en: The etruel store
sk_SK: Na etruel obchod

en: The feed %s cannot be obtained.
sk_SK: Nie je možné získať informačný kanál %s.

en: The feed %s cannot be parsed. Simplepie said: %s
sk_SK: Krmivo %s nie je možné analyzovať. SimplePie povedal: %s

en: The feed %s has been parsed successfully.
sk_SK: Krmiva %s bol úspešne analyzovaný.

en: The feed URL.
sk_SK: Feed URL.

en: The feed is invalid.
sk_SK: Informačný kanál je neplatný.

en: The feed item author link (If exist).
sk_SK: Krmivom položku Autor odkaz (ak existujú).

en: The feed item author.
sk_SK: Krmivom položku autor.

en: The feed item content.
sk_SK: Krmivom položku obsahu.

en: The feed item date is not too far in the past (specifically, as much time as the campaign frequency).
sk_SK: Krmivom položku dátum nie je príliš ďaleko v minulosti (špeciálne, tak veľa času ako kampaň frekvenciu).La fecha del original no está demasiado lejos en el pasado.  (específicamente, más tiempo de la frecuencia de la campaña)

en: The feed item description.
sk_SK: Opis položky informačného kanála.

en: The feed item permalink.
sk_SK: Krmivom položku permalink.

en: The feed item title.
sk_SK: Krmivom položku názov.

en: The feed items are ordered by datetime in almost all cases. When the campaign runs, goes item by item from newest to oldest, and stops when found the first duplicated item, this mean that all items following (the old ones) are also duplicated.
sk_SK: Položky informačného kanála sa zoradia podľa dátumu a času takmer vo všetkých prípadoch. Keď je kampaň spustená, ide o položku podľa položky od najnovšieho po najstaršie a zastavuje sa pri nájdení prvej duplikovanej položky, čo znamená, že sa duplikujú aj všetky položky nasledujúce (staré).

en: The feed title.
sk_SK: Názov kanála.

en: The feed's logo image URL.
sk_SK: Feed URL obrázku loga.

en: The fetched feed item date is not in the future.
sk_SK: Vzali krmivom položku dátum nie je v budúcnosti.

en: The file is a RSS feed that must use "Feed Fetcher" campaign type instead of XML.
sk_SK: Súbor je RSS feed, ktorý musí použiť "Krmivo Fetcher" typ kampane namiesto XML.

en: The first image was not found in the content.
sk_SK: Prvý obrázok sa nenašiel v obsahu.

en: The function of the Parent Element is to detect the correct XML node of the feed Item properties when the node selected on the left is not unique or has more than one element.
sk_SK: Funkcia Rodičovského elementu je zistiť správny uzol XML vlastností položky informačného kanála, keď uzol vybratý na ľavej strane nie je jedinečný alebo má viac ako jeden element.

en: The given name. Hover it to display the Quick actions below the name.
sk_SK: Daný názov. Ukážte na ňu, ak chcete zobraziť rýchle akcie pod názvom.

en: The item is invalid.
sk_SK: Položka je neplatná.

en: The keyword filters allows you to skip a fetched post if it has a word in its content, title or in its source categories. Leaves empty all fields to ignore.
sk_SK: Kľúčové slovo filtre umožňuje preskočiť načítané príspevku, ak má slov v obsahu, názve alebo v jeho zdroj kategórií. Listy všetky prázdne polia ignorovať.

en: The last image was not found in the content.
sk_SK: Posledný obrázok sa nenašiel v obsahu.

en: The most visible change in version 1.9 is certainly the Campaign Preview.
sk_SK: Najviditeľnou zmenou vo verzii 1.9 je určite náhľad kampane.

en: The parsed post content.
sk_SK: Analyzovaný obsah príspevku.

en: The post has no a featured image.
sk_SK: Príspevok nemá žiadny odporúčaný obrázok.

en: The posts created by this campaign will be assigned to this author.
sk_SK: Príspevky, ktoré vytvorila táto kampaň, sa priradia tomuto autorovi.

en: The posts quantity fetched by this campaign since its start or the last Reset.
sk_SK: Množstvo príspevkov, ktoré táto kampaň získa od svojho začiatku alebo posledného vynulovania.

en: The posts without images in content will not be added.
sk_SK: Príspevky bez obrázkov v obsahu sa nepridajú.

en: The preview of the item has failed.
sk_SK: Zlyhalo zobrazenie náhľadu položky.

en: The rewrite feature allow you to replace words or phrases of the content with the text you specify.
sk_SK: Funkcia prepisovania vám umožňuje nahradiť slová alebo frázy obsahu textom, ktorý zadáte.

en: The selected Parent Element must be the parent of the selected XML node in the left column.
sk_SK: Vybratý nadradený prvok musí byť rodičom vybratého uzla XML v ľavom stĺpci.

en: The time of the post item.
sk_SK: Čas po položke.

en: The words will be searched line by line and, if one word is found (no matter the order in the line)
sk_SK: Slová budú hľadané riadok po riadku a, ak sa jedno slovo je nájsť (bez ohľadu na poradie, v riadku)

en: There are also here the tests and the configuration options for the SimplePie library to get differnet behaviour when fetch the feed items.
sk_SK: Existujú aj tu testy a konfiguračné voľby pre knižnicu SimplePie, aby ste získali odlišné čisté správanie pri výbere informačných kanálov.

en: There are few fields that can be edited via Bulk Edit select field, by selecting some campaigns at a time.
sk_SK: Existuje niekoľko polí, ktoré môžu byť editované cez pole hromadného výberu, výberom niektorých kampaní v danom čase.

en: There are two controls for duplicates, title of the post and a hash generated by last item's url obtained on campaign process.
sk_SK: Existujú dve ovládacie prvky pre duplikáty, nadpis príspevku a hašovanie vygenerované adresou URL poslednej položky, ktorá bola získaná v procese kampane.

en: There is also the option to delete some selected campaigns at once with "Send to Trash" bulk action.
sk_SK: Je tu tiež možnosť vymazať niektoré vybraté kampane naraz s akciou "Poslať do koša" hromadne.

en: There is no html in content.
sk_SK: V obsahu nie je žiadny html.

en: There was an error copying files.
sk_SK: Pri kopírovaní súborov sa vyskytla chyba.

en: There was an error creating directory.
sk_SK: Pri vytváraní adresára sa vyskytla chyba.

en: There was an error loading file!
sk_SK: Pri načítavaní súboru sa vyskytla chyba!

en: There's an error in Keyword exclude filter: You must check at least one search option.
sk_SK: Chyba v Keyword exclude filter: Musíte skontrolovať aspoň jednu voľbu vyhľadávania.

en: There's an error in Keyword include filter: You must check at least one search option.
sk_SK: Nastala chyba v Keyword include filter: Musíte skontrolovať aspoň jednu voľbu vyhľadávania.

en: There's an error with the supplied RegEx expression in Keyword exclude filter: %s
sk_SK: Nastala chyba v dodanom výraze RegEx v slovnom slove vylúčenia filtra: %s

en: There's an error with the supplied RegEx expression in Keyword include filter: %s
sk_SK: Nastala chyba s dodanom výraze RegEx v slovnom slove zahrnujte filter: %s

en: There's an error with the supplied RegEx expression in ReWrite: %s
sk_SK: Tam je chyba s dodaným RegEx výraz v prepísať: %s

en: There's an error with the supplied RegEx expression in word: %s
sk_SK: Tam je chyba s dodaným RegEx výraz v programe word: %s

en: These commands are allowed in text file to get full content.
sk_SK: Tieto príkazy sú povolené v textovom súbore na získanie úplného obsahu.

en: These features will override the general Settings options only for this campaign
sk_SK: Tieto funkcie nahradia voľby všeobecných nastavení iba pre túto kampaň.

en: These features will override the general Settings options only for this campaign.
sk_SK: Tieto funkcie nahradia voľby všeobecných nastavení iba pre túto kampaň.

en: These selected actions will be performed after WPeMatico plugin is deactivated and you select "Delete" it in the WPeMatico row from the plugins list.
sk_SK: Tieto vybraté akcie sa vykonajú po deaktivovaní doplnkového komponentu WPeMatico a vyberiete možnosť "Vymazať" v riadku WPeMatico v zozname plugins.

en: This action is available for use with the Manual Feetching Addon.
sk_SK: Táto akcia je k dispozícii na použitie s manualom Feetching Addon.

en: This action will save all the logs from each campaign instead only the last one, to allow follow all actions and behaviors when campaign runs.
sk_SK: Táto akcia uloží všetky protokoly z každej kampane namiesto posledného, aby sa pri spustení kampane riadili všetky akcie a správanie.

en: This allow you to ignore a post if below X words or letters in content.  Also allow assign a category to the post if greater than X words.
sk_SK: Toto vám umožňuje ignorovať príspevok, ak je v obsahu menej ako X slov alebo písmen.  Povoliť tiež priradenie kategórie k príspevku, ak je väčšie ako X slová.

en: This allow you to ignore a post if below X words or letters in content. Also allow assign a category to the post if greater than X words.
sk_SK: Toto vám umožňuje ignorovať príspevok, ak je v obsahu menej ako X slov alebo písmen. Povoliť tiež priradenie kategórie k príspevku, ak je väčšie ako X slová.

en: This allows adding the Open Graph image to the beginning of the content.
sk_SK: Toto umožňuje pridať obrázok Open Graph na začiatok obsahu.

en: This allows you to skip a fetched post if it has a word in its author's name. Leaves empty all fields to ignore.
sk_SK: To vám umožní preskočiť načítané príspevku, ak má slovo v jeho meno autora. Listy všetky prázdne polia ignorovať.

en: This campaign ID.
sk_SK: Táto kampaň ID.

en: This campaign title
sk_SK: Táto kampaň hlava

en: This feature allow follow or not redirections of URLs on permalinks to try to get the original source permalink.
sk_SK: Táto funkcia umožňuje sledovať alebo nepresmerovať adresy URL na permalinks, aby ste sa pokúsili získať pôvodný zdrojový permalink.

en: This feature allows to delete from a word or phrase until the end of the line of a sentence.
sk_SK: Táto funkcia umožňuje vymazať slovo alebo frázu až do konca riadku vety.

en: This feature allows you to configure every campaign with the fields that are found in the XML tags.  A very important addition that will allow to import almost anything that come in XML format to WordPress Posts (types).
sk_SK: Táto funkcia vám umožňuje nakonfigurovať každú kampaň s poľami, ktoré sa nachádzajú v značkách XML.  Veľmi dôležitý doplnok, ktorý umožní import takmer čokoľvek, čo príde vo formáte XML na WordPress Posts (typy).

en: This feature convert character encoding of content and title to UTF-8 if they have different character encoding.
sk_SK: Táto funkcia skonvertuje kódovanie znakov obsahu a nadpisu na UTF-8, ak má iné kódovanie znakov.

en: This feature generate tags automatically on every post fetched, on campaign edit you can disable auto feature and manually enter a list of tags or leave empty.
sk_SK: Táto funkcia generuje značky automaticky na každom príspevku, ktorý sa týka úpravy kampane, môžete zakázať automatickú funkciu a manuálne zadať zoznam značiek alebo nechať prázdne.

en: This feature generate tags automatically on every published post, on campaign edit you can disable auto feature and manually enter a list of tags or leave empty.
sk_SK: Táto funkcia vygeneruje značky automaticky na každom zverejnom príspevku, v upravení kampane môžete zakázať automatický komponent a manuálne zadať zoznam značiek alebo nechať prázdne.

en: This feature may not work if you use the Custom Function for Uploads.
sk_SK: Táto funkcia nemusí fungovať, ak použijete funkciu Custom Function for Uploads.

en: This feature overwrites the option "Remove featured image from Content" of the General Settings.
sk_SK: Táto funkcia prepíše voľbu "Odstrániť hlavný obrázok z obsahu" Všeobecných nastavení.

en: This feature runs before that parse the content to get the tags from the text.
sk_SK: Táto funkcia sa spustí pred analýzou obsahu, aby sa získali značky z textu.

en: This feature shows how the posts fetched from YouTube will look before that are created.
sk_SK: Táto funkcia ukazuje spôsob, akým sa zobrazia príspevky získané z YouTube pred vytvorením.

en: This feature tries to get the original full article through the item link.
sk_SK: Táto funkcia sa snaží získať pôvodný celý článok cez odkaz na položku.

en: This feature try to get tags automatically from post content.
sk_SK: Táto funkcia sa pokúsi získať značky automaticky z postobsahu.

en: This feature try to get tags automatically from the feed item.
sk_SK: Táto funkcia sa pokúsi získať značky automaticky z položky informačného kanála.

en: This feature will be ignored if you deactivate Campaign Custom Fields on settings.
sk_SK: Táto funkcia bude ignorovaná, ak deaktivujete vlastné polia Campaign Custom Fields.

en: This featured in the general Settings section, will be overridden for the campaign-specific options.
sk_SK: To najlepšie vo všeobecnej časti nastavenie, sa prepíšu pre Voľby špecifické pre kampaň.Esta característica en la sección de Opciones Generales, sobreescribirá las opciones de campañas específicas.

en: This function may not work in all servers.
sk_SK: Táto funkcia nemusí fungovať vo všetkých serveroch.

en: This is also used frecuently as startpoint to define a cron schedule.
sk_SK: Toto sa tiež používa ako startpoint na definovanie rozvrhu naplánovaných úloh.

en: This is for cut, exclude or include posts according to the letters o words counted at content.
sk_SK: To je pre rez, vylúčiť alebo zahrnúť príspevky podľa písmen o slová <b>počítané</b> na obsah.Esto es para cortar, excluir o oncluir publicaciones acordes a las letras o palabras <b>contadas</b> en contenidos.

en: This is for exclude or include posts according to the authors found at posts.
sk_SK: To je pre zaradiť alebo príspevky podľa autorov nájsť na príspevky.

en: This is for exclude or include posts according to the keywords found at content or title.
sk_SK: To je pre zaradiť alebo príspevky podľa kľúčových slov nájsť na obsah alebo hlava.

en: This is where you would enter the license keys for one of our premium plugins, should you activate one.
sk_SK: Toto je miesto, kde by ste zadali licenčné kľúče pre jeden z našich prémiových pluginov, by ste mali aktivovať jeden.

en: This list will be added to the each campaign Ramdon Rewrite list that has activated the feature.
sk_SK: Tento zoznam sa pridá do každej kampane Ramdon Prepísať zozname, ktorý má aktivovanú funkciu.

en: This new feature lets you view the list of the posts the campaign will fetch the next time it runs.
sk_SK: Táto nová funkcia vám umožňuje zobraziť zoznam príspevkov, ktoré kampaň získa pri ďalšom spustení.

en: This option adds the attribute rel="nofollow" to all the links obtained in the post.
sk_SK: Táto voľba pridá atribút rel="nofollow " do všetkých odkazov, ktoré boli získané v príspevku.

en: This option allow force to use a feed with invalid mime or content.
sk_SK: Táto voľba povoľuje, aby sa používala informačný kanál s neplatným mime alebo obsahom.

en: This option allow select a different User Agent when get remote websites.
sk_SK: Táto voľba umožňuje vybrať iného užívateľského agenta, keď sa dostanú vzdialené webové stránky.

en: This option allow to check multiple pages for feeds like
sk_SK: Táto možnosť umožní kontrolovať viacero stránok na zdroje, ako

en: This option allow to choose the column position in the post lists.
sk_SK: Táto voľba umožňuje vybrať pozíciu stĺpca v poštových zoznamoch.

en: This option allow you assign an author per feed when editing campaign.  If no choice any author, the campaign author will be taken.
sk_SK: Táto voľba vám umožňuje priradiť autorovi na informačný kanál pri editácii kampane.  Ak nikto iný autor, autor kampane bude vzaný.

en: This option allow you assign an author per feed when editing campaign. If no choice any author, the campaign author will be taken.
sk_SK: Táto voľba vám umožňuje priradiť autorovi na informačný kanál pri editácii kampane. Ak nikto iný autor, autor kampane bude vzaný.

en: This option allows select and force an Input Chrset Encoding to set for this feed.
sk_SK: Táto voľba umožňuje vybrať a vynútit ' vstupné kódovanie a nastaviť kódovanie, ktoré sa nastaví pre tento informačný kanál.

en: This option allows to use the exact permalink of the source
sk_SK: Táto voľba umožňuje použiť presné permalink zdroja

en: This option allows you to preserve the phrase found in the post content.
sk_SK: Táto voľba vám umožňuje zachovať frázu, ktorá sa nachádza v obsahu príspevku.

en: This option allows you to strip the %s tag from the content of the post if it is not an image or a CDN returns HTML code instead of the image. If this option is not checked, the image will not be uploaded but the src will be left to the original site.
sk_SK: Táto možnosť vám umožní odstrániť %s značiek z obsahu príspevku, ak to nie je obraz alebo CDN vráti HTML kód namiesto obrazu. Ak táto možnosť nie je začiarknutá, obraz nebude odovzdané ale src budú ponechané na pôvodné miesto.

en: This option clear campaign after this timeout then can run again on next scheduled cron. A value of "0" ignore this, means that remain until user make click.
sk_SK: Táto voľba vyčistí kampaň po uplynutí tohto časového limitu a potom sa môže znova spustiť pri ďalšom naplánovaný naplánovaný program. Hodnota "0" to ignoruje, znamená to, že zostáva, kým užívateľ nespraví kliknutie.

en: This option deactivate WPeMatico plugin cron schedules.
sk_SK: Táto voľba deaktivuje naplánované plány doplnkového komponentu WPeMatico.

en: This option disables the metabox inside the posts editing screen created by the WPeMatico.
sk_SK: Táto voľba zakáže metabox na obrazovke úprav príspevkov, ktorú vytvoril WPeMatico.

en: This option enables WordPres to display a new column in the post lists (types) with the campaign ID that published each post.
sk_SK: Táto voľba umožňuje WordPres zobraziť nový stĺpec v postzoznamoch (typov) s ID kampane, ktorá publikuje každý príspevok.

en: This option enables the use of HTTP Cookies
sk_SK: Táto voľba umožňuje použitie súborov cookie HTTP

en: This option is ONLY recommended if you continues with duplicates problems in your site. This can be given by some non-standards feeds.  NOT RECOMMENDED.
sk_SK: Táto voľba sa odporúča IBA, ak budete pokračovať v duplikátoch problémov vo vašej lokalite. Môže to byť dané niektorými neštandardnými informačnými kanálmi.  NEODPORÚČANÉ.

en: This option make a delay after every action of insert a post.  May be useful if you want to give a break to the server while is fetching many posts.  Leave on 0 if you don't have any problem.
sk_SK: Táto voľba urobí oneskorenie po každej akcii vloženia príspevku.  Môže byť užitočné, ak chcete dať prestávku na server, zatiaľ čo je vyvolávanie veľa príspevkov.  Ak nemáte žiadny problém, ponechajte na 0.

en: This option make the title permalink to original URL.
sk_SK: Túto možnosť, aby titul permalink na pôvodné URL.

en: This option nulls saving custom fields on every post that campaign publishes.
sk_SK: Táto voľba povoľuje nulové ukladanie vlastných polí na každom príspevku, ktorý zverejňuje kampaň.

en: This option take out clickable links from content, leaving just the text.
sk_SK: Táto možnosť uzavrieť klikací odkazy z obsahu, opúšťa len text.Esta opción elimina los enlaces clickeables del contenido, dejando sólo el texto.

en: This set
sk_SK: Táto sada sa

en: This will be the code used in the command to run the cron.  Can be any string you want to use as ?code=this_code.  Recommended.
sk_SK: Toto bude kód, ktorý sa použije v príkaze na spustenie cron.  Môže byť ľubovoľný reťazec, ktorý chcete použiť ako? kód = this_code.  Odporúčané.

en: Thursday
sk_SK: Štvrtok

en: Till the end of the line
sk_SK: Do konca riadku

en: Timeout running campaign:
sk_SK: Čakanie na spustenie kampane:

en: Title
sk_SK: Nadpis

en: Title:
sk_SK: Nadpis:

en: To Category:
sk_SK: Kategórie:

en: To avoid incoherent dates due to lousy setup feeds, WPeMatico will use the feed date only if these conditions are met:
sk_SK: Vyhnúť nesúvislá dátumy kvôli mizerný nastavenie kanálov, bude používať WPeMatico dátum krmivo, len vtedy, ak sú splnené tieto podmienky:Para evitar fechas incoherentes debido a tantos feeds mal configurados, WPeMatico usará la fecha del feed unicamente bajo estas condiciones:

en: To copy the system info, click below then press Ctrl + C (PC) or Cmd + C (Mac).
sk_SK: Ak chcete skopírovať informácie o systéme, kliknite na tlačidlo nižšie a potom stlačte Ctrl + C (PC) alebo Cmd + C (Mac).

en: To get this it parses the entire content of the source webpage and strips the useless html tags.
sk_SK: Ak chcete získať to, analyzuje celý obsah zdrojovej webovej stránky a pásy nepoužiteľné HTML značky.

en: To give a campaign 5 minutes to run without timeouts,
sk_SK: Dať kampaň 5 minút bežať bez časové limity,

en: To replace all occurrences the word ass with butt, simply type ass in the "origin field", and butt in "rewrite to".
sk_SK: Nahradiť všetky výskyty slova zadku s zadok, jednoducho zadajte zadok v "Origin field", a zadok v "rewrite to".Para reemplazar todas las apariciones de la palabra "culo" por "trasero", simplemente escriba "culo" en el "origin field", y "trasero" en el "rewrite to".

en: To run the wordpress cron with external cron you can set up a cron job that calls:
sk_SK: Ak chcete spustiť cron wordpress s externou naplánáciou, môžete nastaviť naplánovaný úlohu, ktorá zavolá:

en: Topic
sk_SK: Téma

en: Translation
sk_SK: Preklad

en: Translation friendly
sk_SK: Preklad priateľský

en: Trash
sk_SK: Kôš

en: Try it at your own risk, if you see that the audios are not loading, uncheck it.
sk_SK: Skúste to na vlastné riziko, ak vidíte, že audios nie je naloženie, zrušte jeho kontrolu.

en: Try it at your own risk, if you see that the images are not loading, uncheck it.
sk_SK: Vyskúšajte si to na vlastné riziko, ak uvidíte, že obrázky nie sú naložené, zrušte jeho kontrolu.

en: Try it at your own risk, if you see that the videos are not loading, uncheck it.
sk_SK: Vyskúšajte si to na vlastné riziko, ak uvidíte, že sa videá nenačítali, zrušte ich kontrolu.

en: Try to save a file with simple steps taken at run
sk_SK: Pokúste sa uložiť súbor s jednoduché kroky na spustenie

en: Trying to set %s = %s: '%s' - Old value:%s.
sk_SK: Snaží nastaviť %s = %s: '%s' - Staré hodnota:%s.

en: Tuesday
sk_SK: Utorok

en: Type new domain name (without ".txt") and click "Save as" again!
sk_SK: Napíšte nový názov domény (bez ". txt") a znova kliknite na "Uložiť ako"!

en: Type new domain name and click this button!
sk_SK: Zadajte nový názov domény a kliknite na toto tlačidlo!

en: Type or paste a list of urls, authors.  When update the campaign, the list will be imported as campaign feeds
sk_SK: Zadajte alebo prilepte zoznam adries URL, autorov.  Pri aktualizácii kampane sa zoznam importuje ako informačné kanály kampane

en: Type some feed URL.
sk_SK: Zadajte niektoré feed URL.

en: Type some new Feed URL/s.
sk_SK: Zadajte nový Feed URL/niekt.

en: Type the domain name to try to autodetect the feed url.
sk_SK: Zadajte názov domény, aby ste sa pokúsili o automatické zistenie adresy URL informačného kanála.

en: URL of XML
sk_SK: Adresa URL XML

en: URL:
sk_SK: Adresa URL:

en: USING SimplePie %s included in WPeMatico Plugin
sk_SK: USING SimplePie %s zahrnutý do WPeMatico Plugin

en: USING SimplePie %s included in Wordpress
sk_SK: USING SimplePie %s zahrnutý do WordPress

en: Underflow or the modes mismatch
sk_SK: Podtok alebo nezhoda režimov

en: Undetected
sk_SK: Nezistené

en: Unexpected control character found
sk_SK: Našiel sa neočakávaný riadiaci znak

en: Unknown error
sk_SK: Neznáma chyba

en: Unless it is the first time, when finds a duplicate, it means that all following items were read before. This option avoids and allows jump every duplicate and continues reading the feed searching more new items. NOT RECOMMENDED.
sk_SK: Pokiaľ nie je prvý raz, keď nájde duplikát, znamená to, že všetky nasledujúce položky boli prečítané pred. Táto voľba sa vyhýba a umožňuje skočiť každý duplikát a pokračuje v čítaní informačného kanála, ktorý hľadá viac nových položiek. NEODPORÚČANÉ.

en: Until now if you run a campaign and give an error in the execution, the campaign would hangs up, but from now when fails, it will show an alert with the error message.
sk_SK: Až do teraz, keď spustíte kampaň a počas vykonávania dáte chybu, kampaň sa zasekne, ale teraz, keď zlyhá, zobrazí výstraha s chybným hlásením.

en: Update Campaign to save Feeds order
sk_SK: Aktualizovať Kampaň na uloženie objednávky Feeds

en: Update Campaign to save changes.
sk_SK: Aktualizovať Kampaň na uloženie zmien.

en: Upload and import a Campaign
sk_SK: Odovzdanie a import Kampaň

en: Upload by ranges
sk_SK: Nahrať podľa rozsahov

en: Upload file failed:
sk_SK: Zlyhalo odosielanie súboru:

en: Uploading media...
sk_SK: Odosiela sa médium ...

en: Use %s tags from feed if exist.
sk_SK: Používanie %s značiek z krmiva, ak existujú.

en: Use ALTERNATE_WP_CRON
sk_SK: Použiť ALTERNATE_WP_CRON

en: Use ALTERNATE_WP_CRON.
sk_SK: Použite ALTERNATE_WP_CRON.

en: Use Cookies:
sk_SK: Použiť súbory cookie:

en: Use Featured Image From URL.
sk_SK: Použiť hlavný obrázok z adresy URL.

en: Use Featured Image from URL.
sk_SK: Použiť hlavný obrázok z adresy URL.

en: Use Only Cookies:
sk_SK: Použiť iba cookies:

en: Use Open Graph for featured image
sk_SK: Použiť otvorený graf pre hlavný obrázok

en: Use [embed]
sk_SK: Použiť [vložiť]

en: Use [embed] WP shortcode instead Youtube shared iframe.
sk_SK: Použite [vložiť] WP shortcode miesto Youtube zdieľané iframe.

en: Use [embed] WordPress shortcode instead Youtube shared iframe html code.
sk_SK: Použite [embed] WordPress shortcode miesto Youtube zdieľané iframe html kód.

en: Use a custom feed tag to set the date.
sk_SK: Ak chcete nastaviť dátum, použite vlastnú značku informačného kanála.

en: Use cURL
sk_SK: Použiť cURL

en: Use campaign Author
sk_SK: Použiť autor kampane

en: Use custom posts template
sk_SK: Použiť vlastné šablóny príspevkov

en: Use custom upload.
sk_SK: Použiť vlastné odosielanie.

en: Use feed Author
sk_SK: Použiť autor informačného kanála

en: Use feed date
sk_SK: Použitie krmív dátum

en: Use feed item date.
sk_SK: Použiť dátum položky informačného kanála.

en: Use only as featured image
sk_SK: Použiť iba ako hlavný obrázok

en: Use only with reliable sources.
sk_SK: Používajte len so spoľahliami zdrojmi.

en: Use srcset attribute instead of src of
sk_SK: Použitie srcset atribút namiesto src z

en: Use srcset attribute instead of src of %s tag.
sk_SK: Použitie srcset atribút namiesto src %s menovkou.

en: Use the featured images without storing them on your own website.
sk_SK: Použite hlavné obrázky bez ich uloženia na vlastné webové stránky.

en: Use the feed item date ignoring incoherent dates like past posts published after new ones.
sk_SK: Dátum položky informačného kanála použite ignorovanie nekonzistentných dátumov, ako sú predchádzajúce príspevky zverejnené po nových.

en: Use the original date from the post instead of the time the post is created by WPeMatico.
sk_SK: Použiť pôvodný dátum z post miesto vytvorení post podľa WPeMatico.Usar la fecha original del feed en vez de la hora en que WPeMatico crea la entrada.

en: Use the tips below to get started using WPeMatico. You will be up and running in no time!
sk_SK: Ak chcete začať používať WPeMatico, použite nižšie uvedené tipy. Budete hore a beží v žiadnom okamihu!

en: Use this instead of Wordpress functions to improve performance. This function uploads the audio "as is" from the original to use it inside the post.
sk_SK: Použite to namiesto WordPress funkcií na zlepšenie výkonu. Táto funkcia odošle audio "tak, ako je" z originácie, aby ju použiť vo vnútri príspevku.

en: Use this instead of Wordpress functions to improve performance. This function uploads the audios by ranges "as is" from the original to use it inside the post.
sk_SK: Použite to namiesto WordPress funkcií na zlepšenie výkonu. Táto funkcia odošle audios podľa rozsahov "tak, ako je" od originalu, aby ju použil vo vnútri príspevku.

en: Use this instead of Wordpress functions to improve performance. This function uploads the file by ranges "as is" from the original to use it inside the post.
sk_SK: Použite to namiesto WordPress funkcií na zlepšenie výkonu. Táto funkcia odošle súbor podľa rozsahov "tak, ako je" z originácie, aby ho používal vnútri príspevku.

en: Use this instead of Wordpress functions to improve performance. This function uploads the image "as is" from the original to use it inside the post.
sk_SK: Použite to namiesto WordPress funkcií na zlepšenie výkonu. Táto funkcia odošle obrázok "tak, ako je" z originácie, aby ste ho mohli použiť vo vnútri príspevku.

en: Use this instead of Wordpress functions to improve performance. This function uploads the video "as is" from the original to use it inside the post.
sk_SK: Použite to namiesto WordPress funkcií na zlepšenie výkonu. Táto funkcia odošle video "tak, ako je" z originácie, aby ste ho mohli použiť vo vnútri príspevku.

en: Use this instead of Wordpress functions to improve performance. This function uploads the video by ranges "as is" from the original to use it inside the post.
sk_SK: Použite to namiesto WordPress funkcií na zlepšenie výkonu. Táto funkcia odošle video podľa rozsahov "tak, ako je" z originácie, aby ju použil vo vnútri príspevku.

en: Use this option to convert HTML entities to their corresponding characters in the URLs of the audios files.
sk_SK: Túto voľbu použite na skonvertovanie entít HTML na ich príslušné znaky v adresách URL audiosov.

en: Use this option to convert HTML entities to their corresponding characters in the URLs of the videos files.
sk_SK: Túto voľbu použite na skonvertovanie entít HTML na ich zodpovedajúce znaky v adresách URL súborov videí.

en: Use this option to follow redirections to find the audio file.
sk_SK: Túto voľbu použite na sledovanie presmerovaní, aby ste našli zvukový súbor.

en: Use this option to follow redirections to find the video file.
sk_SK: Túto voľbu použite na sledovanie resmerovania k nájmu video súboru.

en: Useful if you have double image in your posts pages or if you don't want to show the image in content for any reason.
sk_SK: Užitočné, ak máte vo vašich príspevkové stránky dvojitý obrázok, alebo ak nechcete zobraziť obrázok v obsahu z ľubovoľného dôvodu.

en: Useful when you have more campaign types from Addons. You can hide the column in Screen Options Tab.
sk_SK: Užitočné, keď máte viac typov kampaní od prídavných komponentov. Stĺpec môžete skryť na záložke Možnosti obrazovky.

en: User Browser:
sk_SK: Užívateľský prehliadač:

en: User roles to show Dashboard widget:
sk_SK: Roly používateľa na zobrazenie widgetu Riadiaci panel:

en: Using first image as the featured image.
sk_SK: Použije sa prvý obrázok ako hlavný obrázok.

en: Using last image as the featured image.
sk_SK: Použije sa posledný obrázok ako hlavný obrázok.

en: Using remotely linked audios in content. No changes.
sk_SK: Používanie vzdialene prepojených audiosov v obsahu. Žiadne zmeny.

en: Using remotely linked images in content. No changes.
sk_SK: Používanie vzdialene pripojených obrázkov v obsahu. Žiadne zmeny.

en: Using remotely linked videos in content. No changes.
sk_SK: Používanie vzdialene prepojených videí v obsahu. Žiadne zmeny.

en: Using the Campaign Preview.
sk_SK: Používanie náhľadu kampane.

en: Valid
sk_SK: Platný

en: Valid value tags:
sk_SK: Platné hodnoty značky:

en: Value:
sk_SK: Hodnota:

en: Value:
sk_SK: Hodnota:

en: Video Attaching
sk_SK: Pripájanie videa

en: Video sizes
sk_SK: Veľkosti videa

en: View Campaign
sk_SK: Zobrazenie kampaň

en: Visit
sk_SK: Návšteva

en: Visit plugin homepage
sk_SK: Navštíviť domovskú stránku doplnkového komponentu

en: Visit the Extension Store
sk_SK: Navštívte sklad rozšírení

en: WAS DEPRECATED and removed from WPeMatico for reasons beyond our control.
sk_SK: BOL označený ako zavrhovaný, a odstráni z WPeMatico pre dôvodov, ktoré sú mimo našej kontroly.

en: WP Cron Lock Timeout:
sk_SK: Časový limit naplánovaného zámku WP:

en: WP Debug Log Mode:
sk_SK: Režim protokolovania ladenia WP:

en: WP Debug Mode Display:
sk_SK: Zobrazenie režimu ladenia WP:

en: WP Debug Mode:
sk_SK: Režim ladenia WP:

en: WP Max Upload Size:
sk_SK: Maximálna veľkosť prenášania WP:

en: WP Memory Limit:
sk_SK: Limit pamäte WP:

en: WP Multisite:
sk_SK: Viacstránkové WP:

en: WP Remote Get:
sk_SK: Vzdialené získanie WP:

en: WP Remote Post:
sk_SK: Vzdialený príspevok WP:

en: WP Version:
sk_SK: Verzia WP:

en: WPeMatico %s is ready to make your autoblogging faster, safer, and better!
sk_SK: WPeMatico %s je pripravený, aby sa vaše autobprotokolovanie rýchlejšie, bezpečnejšie, a lepšie!

en: WPeMatico About
sk_SK: WPeMatico Informácie o

en: WPeMatico Addons in etruel.com store
sk_SK: WPeMatico Addons v obchode etruel.com

en: WPeMatico Campaign Info
sk_SK: Informácie o kampani WPeMatico

en: WPeMatico Changelog
sk_SK: Changelog WPeMatico

en: WPeMatico Log
sk_SK: WPeMatico denník

en: WPeMatico Preview Feed
sk_SK: Informačný kanál náhľadu WPeMatico

en: WPeMatico Privacy
sk_SK: WPeMatico Ochrana osobných údajov

en: WPeMatico Summary
sk_SK: Sumár pre WPeMatico

en: WPeMatico by
sk_SK: WPeMatico podľa

en: WPeMatico continues to improve and innovate with each update, once again we include new features in order to improve the user experience and cover all their needs.
sk_SK: WPeMatico pokračuje v zlepšovaní a inovácii s každou aktualizáciou, opäť sme zahrali nové funkcie s cieľom zlepšiť používateľský zážitok a pokryť všetky ich potreby.

en: WPeMatico could not update the version in your database. Please if your website has an object cache disable it.
sk_SK: WPeMatico nemohol aktualizovať verziu vo vašej databáze. Ak má vaša webová lokalita pamäť cache objektov, zakážte ju.

en: WPeMatico requires
sk_SK: WPeMatico vyžaduje

en: WPeMatico settings
sk_SK: WPeMatico nastavenia

en: WPeMatico was not fully tested in Multisite. Test it and give us your comments on the
sk_SK: WPeMatico nebola plne testovaná v Čiastkovej. Vyskúšajte a dajte nám svoje pripomienky

en: Wait... checking domain and saving...
sk_SK: Čakajte ... kontrolujte doménu a šetrí ...

en: Want to improve the texts or translate the plugin to your native language?
sk_SK: Chcete zlepšiť texty alebo preložiť plugin do svojho rodného jazyka?

en: Warnings:
sk_SK: Varovanie:

en: We do our best to provide the best support we can. If you encounter a problem or have a question, simply open a ticket using our
sk_SK: Snažíme sa poskytovať čo najlepšie podporiť môžeme. Ak narazíte na problém alebo otázku, jednoducho otvorte lístok pomocou nášho

en: We have to add this URL to the RSS field to receive the items.
sk_SK: Musíme pridať túto adresu URL do RSS poľa, aby sa položky.

en: We need your positive rating of 5 stars in WordPress. Your comment will be published on the bottom of the website and besides it will help making the plugin better.
sk_SK: Potrebujeme vaše pozitívne hodnotenie 5 hviezdičkami v WordPress. Váš komentár bude zverejnená na spodnej časti webovej stránky a okrem toho bude pomáhať robiť plugin lepšie.

en: We recommend to activate "set_ini()" in your server.
sk_SK: Odporúčame aktivovať "set_ini()" vo vašom serveri.

en: We recommend turn Allow URL fopen "On".
sk_SK: Odporúčame vám zase Umožní URL fopen "On".

en: We recommend turn safe_mode "Off".
sk_SK: Odporúčame obrátiť safe_mode "Off".

en: We send around 4 or 5 emails per year. Really.
sk_SK: Posielame okolo 4 alebo 5 emailov za rok. Naozaj.

en: We're optimizing the screens to make them be more readable by humans, and also get more and better helps with examples and tips in the campaign editing or other screens.
sk_SK: Optimalizujeme obrazovky, aby boli čitateľnejšie ľuďmi, a tiež viac a lepšie pomáha s príkladmi a tipmi v editácii kampane alebo na iných obrazovkách.

en: We've implemented the JavaScript hooks like WordPress actions and filters! You can make functions to enqueue the scripts and hooks to already added filters in the code.
sk_SK: Realizovali sme JavaScript háčiky, ako je WordPress akcie a filtre! Môžete vytvoriť funkcie na zaraďovanie skriptov a hákov do už pridaných filtrov v kóde.

en: We've improved the functions and the ways used for pull the images and attach to the published post.
sk_SK: Zlepšili sme funkcie a spôsoby, ako ťahať obrázky a pripojiť sa k zverejnovanej post.

en: Wednesday
sk_SK: Streda

en: Weekday:
sk_SK: Všedný deň:

en: Welcome to WPeMatico
sk_SK: Vitajte v WPeMatico

en: What's New
sk_SK: Čo je nové

en: When Store audios locally is on, a copy of every audio found in content of every feed item (only in %s tags) is downloaded to the Wordpress UPLOADS Dir.
sk_SK: Keď Obchodu audionahrávky je lokálne na, kópiu každej audio nájsť v obsahu každého krmiva položky (iba v %s tagy) je stiahnutý do Wordpress OBRÁZKY Dir.

en: When Store images locally is on, a copy of every image found in content of every feed item (only in %s tags) is downloaded to the Wordpress UPLOADS Dir.
sk_SK: Keď Ukladanie snímok je lokálne na kópiu každej snímke nachádzajú v obsahu každého krmiva položky (iba v %s tagy) je stiahnutý do Wordpress OBRÁZKY Dir.

en: When Store videos locally is on, a copy of every video found in content of every feed item (only in %s tags) is downloaded to the Wordpress UPLOADS Dir.
sk_SK: Keď Ukladať videá lokálne je na kópiu každého videa nájsť v obsahu každého krmiva položky (iba v %s tagy) je stiahnutý do Wordpress OBRÁZKY Dir.

en: When Uploads audios to Wordpress (and everything is working fine), every audio attached is added to the Wordpress Media.
sk_SK: Keď sa nahrávanie audios na wordpress (a všetko je v poriadku), každý audio pripojený je pridaný k wordpress médií.

en: When Uploads images to Wordpress (and everything is working fine), every image attached is added to the Wordpress Media.
sk_SK: Keď nahrávanie obrázky do wordpress (a všetko je v poriadku), každý obrázok pripojený je pridaný k wordpress médií.

en: When Uploads videos to Wordpress (and everything is working fine), every video attached is added to the Wordpress Media.
sk_SK: Keď sa nahrávanie videa na wordpress (a všetko je v poriadku), každé video pripojené je pridané na wordpress médií.

en: When a campaign is running and is interrupted by some issue, it cannot be executed again until click "Clear Campaign".
sk_SK: Keď je kampaň spustená a je prerušená nejakým problémom, nie je možné ju znova spustiť, kým nekliknete na "Vyčistiť kampaň".

en: When a campaign running is interrupted, cannot be executed again until click "Clear Campaign".  This option clear campaign after this timeout then can run again on next scheduled cron. A value of "0" ignore this, means that remain until user make click.  Recommended 300 Seconds.
sk_SK: Keď je spustená kampaň, nie je možné ju znova spustiť, kým nekliknete na "Vyčistiť kampaň".  Táto voľba vyčistí kampaň po uplynutí tohto časového limitu a potom sa môže znova spustiť pri ďalšom naplánovaný naplánovaný program. Hodnota "0" to ignoruje, znamená to, že zostáva, kým užívateľ nespraví kliknutie.  Odporúčam 300 sekúnd.

en: When click in the “eye” icon, a popup will open to show you the next items to fetch.  This allow you to see if the campaign has pending items to publish from any feed inside it.
sk_SK: Keď kliknete na ikonu "oko", otvorí sa okienok pop-up a zobrazí sa vám ďalšie položky, ktoré chcete získať.  To vám umožní vidieť, či kampaň má nevybavené položky na zverejnenie z ľubovoľného informačného kanála v ňom.

en: When click the orange button, the process starts and can take a long time.
sk_SK: Keď kliknete na oranžové tlačidlo, proces sa spustí a môže trvať dlho.

en: When the running campaign found a duplicated post the process is interrupted because assume that all followed posts, are also duplicates.  You can disable these controls here.
sk_SK: Keď spustená kampaň našla duplicitný príspevok, proces bude prerušený, pretože predpokladajme, že všetky sledované príspevky sú tiež duplikáty.  Tieto ovládacie prvky môžete zakázať tu.

en: Width and Height of the video frame in the post.
sk_SK: Šírka a výška video rámu v príspevku.

en: Width:
sk_SK: Šírka:

en: Wizard
sk_SK: Sprievodca

en: Word Count Filters
sk_SK: Filtre počtu slov

en: Word to Categories.
sk_SK: Slovo do kategórií.

en: Word to Category options
sk_SK: Slovo do kategórie možnosti

en: Word to Category options.
sk_SK: Voľby pre slovo kategórie.

en: Word to Taxonomy
sk_SK: Slovo na taxonómiu

en: Word:
sk_SK: Slovo:

en: WordPress Backend Tools
sk_SK: Koncové nástroje WordPress

en: WordPress Environment
sk_SK: Prostredie WordPress

en: WordPress audio mime types.
sk_SK: Typy MIME pre audio tlač.

en: WordPress image mime types.
sk_SK: Typy MIME obrázkov WordPress.

en: WordPress video mime types.
sk_SK: Typy MIME pre video WordPress.

en: Wordpress defaults are making the excerpts "on the fly" from post contents, but check this option if you want to fill in the excerpt field with the description tag of the item.
sk_SK: Štandardné hodnoty pre wordpress robia výňatky "na muchu" od obsahu po obsahu, ale túto voľbu označte, ak chcete vyplniť pole excerpt s popisnou značkou položky.

en: Words
sk_SK: Slová

en: Words replaced by Random Rewrites: %s.
sk_SK: Slová nahradené Random Repismi: %s.

en: Words to Rewrite.
sk_SK: Slová pre Rewrite.

en: Words to Rewrites:
sk_SK: Slová na prepisovanie:

en: Words:
sk_SK: Slová:

en: Working as %s job schedule:
sk_SK: Pracuje ako %s zamestnanie harmonogram:

en: Wpematico Campaign Column in Posts(-types) lists.
sk_SK: Stĺpec Wpematico Campaign v zoznamoch Posts (-types).

en: XML Campaign Type
sk_SK: Typ kampane XML

en: XML Campaign type to parse and fetch XML feeds
sk_SK: Typ kampane XML na analyzovanie a získavanie informačných kanálov XML

en: XPATH
sk_SK: XCESTA

en: XPath Tutorial
sk_SK: Výučbový program XPath

en: XPath as filesystem addressing.
sk_SK: XPath ako adresovanie súborového systému.

en: Yes
sk_SK: áno

en: You are using WPeMatico Full Content, but doesn't exist class WPeMatico.
sk_SK: Používate WPeMatico Full Content, ale neexistuje trieda WPeMatico.

en: You are using WPeMatico Full Content.
sk_SK: Používate WPeMatico Full Content.

en: You are using WPeMatico PRO, but doesn't exist class WPeMatico.
sk_SK: Používate WPeMatico PRO, ale neexistuje trieda WPeMatico.

en: You are using WPeMatico PRO.
sk_SK: Používate WPeMatico PRO.

en: You are using WPeMatico Professional too old.
sk_SK: Používate WPeMatico Professional príliš starý.

en: You can UN-select forum to create new Forums or select an already created bbPress Forum to publish new Topics inside it, according to the items in the feed.
sk_SK: Ak chcete vytvoriť nové fóra alebo vybrať už vytvorené fórum bbPress na zverejnenie nových tém vo vnútri, podľa položiek v informačnom kanálii môžete vybrať fórum pre OSN.

en: You can UNSELECT this if uses source permalinks and the obtained URLs are not the the originals.
sk_SK: Môžete použiť UNSELECT, ak používa zdrojové permalink a získané URL nie sú originály.

en: You can allow or skip each image in every post depends on image dimensions.
sk_SK: Môžete povoliť alebo preskočiť každý obrázok v každom príspevku, závisí od dimenzií obrázka.

en: You can also select a created Topic to publish all the items as replies of it.
sk_SK: Môžete tiež vybrať vytvorenú tému na zverejnenie všetkých položiek, ako sú jej odpovede.

en: You can assign a name for this feed, also can be used later in the Post template as
sk_SK: Môžete priradiť názov pre tento feed, tiež môže byť neskôr použitý v Príspevku šablónu

en: You can choose which media files will be uploaded to your website, you can add or remove the extensions you want and WPeMatico will do the rest.
sk_SK: Môžete si vybrať, ktoré súbory médií sa odošlú na vaše webové stránky, môžete pridať alebo odstrániť rozšírenia, ktoré chcete, a WPeMatico urobí zvyšok.

en: You can define here on what times you wants to fetch this feeds.  This has 5 min. of margin on WP-cron schedules.  If you set up an external cron en WPeMatico Settings, you'll get better preciseness.
sk_SK: Tu môžete definovať, koľko krát chcete získať tieto informačné kanály.  To má 5 min. maržu na WP-naplánovaných rozvrhov.  Ak nastavíte externé nastavenie vo WPeMatico Settings, budete mať lepšiu preciseness.

en: You can find more info about WP Cron and also few steps to configure external crons:
sk_SK: Môžete nájsť viac informácií o WP Cron a niekoľko krokov na konfiguráciu externých crons:

en: You can force the use of the original date of each feed item ignoring incoherent dates like past posts published after new ones.
sk_SK: Môžete vynútit ' použitie pôvodného dátumu každej položky informačného kanála ignorujúc nekonzistentné dátumy, ako sú predchádzajúce príspevky zverejnené po nových.

en: You can insert here the tags for every post of this campaign.
sk_SK: Tu môžete vložiť značky pre každý príspevok tejto kampane.

en: You can mark the selection options to see the possible results of the Post Template.
sk_SK: Voľby výberu môžete označiť tak, aby sa zobrazili možné výsledky šablóny pošty.

en: You can see some examples here:
sk_SK: Tu môžete vidieť niekoľko príkladov:

en: You can see the title, image and an excerpt of its content, but you can click in the title to see all its content like it will bring by WPeMatico plugin.
sk_SK: Môžete si pozrieť názov, obrázok a výňatok jeho obsahu, ale môžete kliknúť na názov vidieť všetok jeho obsah, ako to prinesie WPeMatico plugin.

en: You can select all or some campaigns by clicking in its checkbox in the first column.
sk_SK: Môžete vybrať všetky alebo niektoré kampane kliknutím na jej zaškrtávacie políčko v prvom stĺpci.

en: You can set in each campaign which feed item tag should be used to set the date of each post. The value must be compatible with the strtotime function.
sk_SK: V každej kampani môžete nastaviť, ktorá značka položky informačného kanála by sa mala použiť na nastavenie dátumu každého príspevku. Táto hodnota musí byť kompatibilná s funkciou strtotime.

en: You can use %s or %s and will be replaced on uploading the audio. Wordpress adds a number at the end if the audio name already exists.
sk_SK: Môžete použiť %s alebo %s a bude nahradený na nahrávanie zvuku. Wordpress pridá počet na konci ak audio názvom už existuje.

en: You can use %s or %s and will be replaced on uploading the image. Wordpress adds a number at the end if the image name already exists.
sk_SK: Môžete použiť %s alebo %s a bude nahradený pri nahrávaní obrázkov. Wordpress pridá počet na konci, ak obrázok názvom už existuje.

en: You can use %s or %s and will be replaced on uploading the video. Wordpress adds a number at the end if the video name already exists.
sk_SK: Môžete použiť %s alebo %s a bude nahradený na nahrávanie videa. Wordpress pridá počet na konci, ak videa názvom už existuje.

en: You can use some tags that will be replaced for current value. See below the description and examples on how to use this feature.
sk_SK: Môžete použiť niektoré značky, ktoré budú nahradené pre aktuálnu hodnotu. Pozrite si opis a príklady, ako používať túto funkciu.

en: You can use the same template fields like in box Post template.
sk_SK: Môžete používať rovnakú šablónu oblastiach, ako v poli Post šablóny.

en: You can write here the new name for every audio uploaded to the posts. All audios will be renamed with this field.
sk_SK: Tu môžete napísať nový názov pre každý zvuk nahratý na príspevky. Všetky audiosy budú premenované na toto pole.

en: You can write here the new name for every image uploaded to the posts. All images will be renamed with this field.
sk_SK: Tu môžete napísať nový názov pre každý obrázok, ktorý ste odoslali na príspevky. Všetky obrázky budú premenované s týmto poľom.

en: You can write here the new name for every video uploaded to the posts. All videos will be renamed with this field.
sk_SK: Tu môžete napísať nový názov pre každé video, ktoré ste odoslali na príspevky. Všetky videá sa premenujú na toto pole.

en: You can write here the title for every post. All posts will be named with this field.
sk_SK: Tu môžete napísať nadpis pre každý príspevok. Všetky príspevky budú pomenované s týmto poľom.

en: You cannot use this features with "Youtube Fetcher" campaign type.
sk_SK: Tieto funkcie nemôžete používať s "Youtube Fetcher" typ kampane.

en: You could get the same value of the content because if the description field does not exists the content field will be used.
sk_SK: Mohli by ste získať rovnakú hodnotu obsahu, pretože ak pole opisu neexistuje, použije sa pole obsahu.

en: You do not have permission to install plugin updates
sk_SK: Nemáte oprávnenie na inštaláciu aktualizácií plug-inu

en: You may
sk_SK: Môžete

en: You may find answers in our
sk_SK: Odpovede si môžete nájsť v našom

en: You must check "Words" field if you want to count words, but the letters in the content are counted; then complete the amount to check to assign a special category.
sk_SK: Musíte skontrolovať, "Slová" pole, ak chcete spočítať slová, ale písmená v obsahu sú započítané; potom postupujte čiastku, ktorú chcete skontrolovať priradiť osobitnej kategórie.

en: You must click the Save Changes button at the bottom of the screen for new settings to take effect.
sk_SK: Ak chcete, aby nové nastavenia nadobudli platnosť, musíte kliknúť na tlačidlo Uložiť zmeny v spodnej časti obrazovky.

en: You must disable the other plugin to allow Force WPeMatico Custom SimplePie library.
sk_SK: Ak chcete povoliť knižnicu Force WPeMatico Custom SimplePie, musíte zakázať druhý doplnkový komponent.

en: You must put the custom feed tag and its template variable in every field.
sk_SK: Musíte dať vlastné krmivo značky a jej šablóny premennej v každej oblasti.

en: You must put the custom field name and its value in every field.
sk_SK: Musíte dať názov vlastného poľa a jeho hodnotou v každej oblasti.

en: You must set up a cron job that calls:
sk_SK: Musíte nastaviť cron zamestnanie, ktoré vyžaduje:

en: You must type at least one feed url.
sk_SK: Musíte napísať aspoň jednu adresu URL informačného kanála.

en: You should change the field "Max items to create on each fetch" to a value
sk_SK: Mali by ste zmeniť pole "Max položky vytvoriť na každej fetch" na hodnotu

en: You should use the Force Feed or Change User Agent features of
sk_SK: Mali by ste používať Silu Krmív alebo Zmeniť užívateľský Agent funkcie

en: You shouldn't use this campaign type if you don't have installed and activated the bbPress Plugin
sk_SK: Nemali by ste používať tento typ kampane, ak nemáte nainštalovaný a aktivovaný BbPress plugin

en: You'll see an empty page or just your installed extensions when you click on Extensions menu.
sk_SK: Keď kliknete na ponuku Rozšírení, uvidíte prázdnu stránku alebo len vaše nainštalované rozšírenia.

en: YouTube feeds for this Campaign
sk_SK: Informačné kanály YouTube pre túto kampaň

en: Your Custom folder stil remains inside own plugin directory. This means that your files will be replaced/deleted when update the plugin.
sk_SK: Vaša vlastná zložka zložka zostane v adresári zásuvných modulov. To znamená, že vaše súbory budú nahradené/vymazané pri aktualizácii pluginu.

en: Youtube feeds URLs.
sk_SK: Youtube informačné kanály URL.

en: ZipArchive:
sk_SK: ZipArchív:

en: [DEPRECATED]
sk_SK: [ODMIETANÉ]

en: [ERROR]
sk_SK: [CHYBA]

en: [RECOVERABLE ERROR]
sk_SK: [NEOPRAVITEĽNÁ CHYBA]

en: [STRICT NOTICE]
sk_SK: [PRÍSNE OZNÁMENIA]

en: [WARNING]
sk_SK: [UPOZORNENIE]

en: and
sk_SK: a

en: and checked the box below, by default the counter is added to end of title.
sk_SK: a je začiarknuté políčko nižšie, štandardne počítadlo je pridaná na koniec hlava.

en: and will be replaced on title.
sk_SK: a bude nahradený na titul.

en: attempt to "Get Full Content" feature
sk_SK: pokúsiť sa Dostať Celý Obsah" funkcia

en: bbPress Forums
sk_SK: Fóra bbPress

en: bbPress Forums Options
sk_SK: Voľby bbPress fór

[ctx: by author]
en: by %s
sk_SK: podľa %s

en: by the source feed item URL, which makes it a working link and
sk_SK: zdroj feed adresu URL položky, ktoré robí, že odkaz pracovných a

en: contact us
sk_SK: kontaktujte nás

en: contains the five preferred add-Ons with the most wanted features for autoblogging with WordPress in a very easy professional way.
sk_SK: obsahuje päť preferovaných add-Ons s najviac hľadané funkcie pre autobprotokolovanie s WordPress veľmi jednoduchým profesionálným spôsobom.

en: current cron process should be killed
sk_SK: aktuálne cron proces by mal byť zabitý

en: enabled:
sk_SK: povolené:

en: etruel Store
sk_SK: Sklad etruel

en: extends the Campaign Preview functionality to every feed individually and allows you to review and insert each item, one by one or in bulk mode.
sk_SK: rozširuje funkčnosť Ukážka kampane na každý informačný kanál individuálne a umožňuje vám zobraziť a vložiť každú položku, jeden alebo vo veľkom režime.

en: forums
sk_SK: fóra

en: has a list of all available extensions for WPeMatico, also other Worpdress plugins, some of them for free. Including convenient category filters so you can find exactly what you are looking for.
sk_SK: má zoznam všetkých dostupných rozšírení pre WPeMatico, aj iné Worpdress pluginy, niektoré z nich zdarma. Vrátane pohodlné kategórie filtrov, takže si môžete nájsť presne to, čo hľadáte.

en: here
sk_SK: Tu

en: if greater.
sk_SK: ak je väčší.

en: in the 'relink to' field.
sk_SK: v "relink" field.

en: is a FREE addon that allows you to execute actions and filters provided by WPeMatico in order to create custom behavior in the execution of your campaigns.
sk_SK: je bezplatnú prídavnú funkciu, ktorá vám umožňuje vykonávať akcie a filtre, ktoré poskytuje WPeMatico, aby ste mohli vytvoriť vlastné správanie pri vykonávaní vašich kampaní.

en: it's a WP shortcode for insert a gallery into the post.  You can use any shortcode here; will be processed by Wordpress.
sk_SK: Je to WP Krátky kód pre vloženie galérie do post.  Tu môžete použiť akýkoľvek krátky kód; bude spracovaná wordpress.

en: lady, woman, female, girl
sk_SK: mária, žena, žena, dievča

en: letters.
sk_SK: listy.

en: on Title
sk_SK: v nadácii

en: or URL:
sk_SK: alebo URL:

en: otherwise you can change the allowed HTML tags and attributes from options below.
sk_SK: inak môžete zmeniť povolené značky HTML a atribúty z nižšie uvedených volieb.

en: plugin in WordPress repository.
sk_SK: plugin v archíve WordPress.

en: sec.
sk_SK: SEC.

en: seconds of max execution time is required.
sk_SK: sekúnd max. doba realizácie je potrebné.

en: size:
sk_SK: veľkosť:

en: support form
sk_SK: podpora formulár

en: system is there for customers that need faster and/or more in-depth assistance.
sk_SK: systém je tu pre zákazníkov, ktorí potrebujú rýchlejšie a/alebo viac in-hĺbkové pomoc.

en: tag.
sk_SK: značku.

en: then the
sk_SK: potom

en: to
sk_SK: na

en: uses eBay products in your site and publish them as posts or WooCommerce products by relating your eBay Parter Network Campaigns IDs.
sk_SK: používa produkty eBay vo vašej lokalite a publikuje ich ako príspevky alebo produkty WooCommerce tak, že sa vzťahujú na vaše ID kampaní eBay Parter Network.

en: will be replaced for one of the others of the same line.
sk_SK: prídete na jeden z ďalších rovnakom riadku.

en: will be replaced with the feed item content
sk_SK: budú nahradené s krmivom položku obsahu

en: will be saved on uploads folder or inside plugin, "app" folder.  Recommended on issues with cron.
sk_SK: budú uložené na obrázky v priečinku alebo vo vnútri plugin, "app" priečinok. Odporúča na problémy s cron.

en: with customization requests and suggestions.
sk_SK: s požiadavkami na prispôsobovanie a návrhmi.

en: with the original author of the feed item.
sk_SK: s pôvodným autorom kŕmnych tovaru.

en: words.
sk_SK: slov.
