WPMobile.App - en to sk translation catalogue (8 entries)

en: Push config
sk: Konfigurácia upozornení

en: Save
sk: Uložiť

en: Push history
sk: História upozornení

en: Push configuration
sk: Konfigurácia upozornení

en: Push settings
sk: Nastavenie notifikácií

en: Manage notifications
sk: Správa notifikácií

en: Search
sk: Hľadať

en: search
sk: hľadať
