WP-Table Reloaded 1.9.2 - en to he translation catalogue (447 entries)

en: It is recommended to export and backup the data of important tables regularly.
he: רצוי לייצא ולגבות את הנתונים של טבלאות חשובות על בסיס קבוע.

en: Select the table, the desired export format and (for CSV only) a delimiter.
he: בחר את הטבלה, את פורמט הייצוא הרצוי ואת (עבור CSV) הסימן המפריד.

en: You may choose to download the export file. Otherwise it will be shown on this page.
he: תוכל לבחור להוריד את הקובץ שייצאת. אחרת הוא יראה בעמוד זה.

en: Be aware that only the table data, but no options or settings are exported.
he: שים לב שרק נתוני טבלה, ולא אפשרויות או הגדרות מיוצאות.

en: To backup all tables, including their settings, at once use the &quot;%s&quot; button in the &quot;%s&quot;.
he: לגיבוי כל הטבלאות, כולל הגדרותיהן, בפעימה אחת השתמש בכפתור  &quot;%s&quot; שנמצא ב  &quot;%s&quot;

en: Create and Download Dump File
he: צור והורד קובץ dump

en: Plugin Options
he: אופציות התוסף

en: Select Table to Export
he: בחר טבלה לייצוא

en: Select Export Format
he: בחר פורמט לייצוא

en: Select Delimiter to use
he: בחא סימן מפריד לייצוא

en: Only needed for CSV export.
he: נדרש רק לייצוא לפורמט CSV.

en: Download file
he: הורד קובץ

en: Yes, I want to download the export file.
he: כן. אני רוצה להוריד את הקובץ המיוצא.

en: Export Table
he: טבלת ייצוא

en: No tables were found.
he: אף טבלה לא נמצאה.

en: You should <a href="%s">add</a> or <a href="%s">import</a> a table to get started!
he: עליך <a href="%s">להוסיף</a> or <a href="%s">לייבא</a> טבלה כדי להתחיל.

en: On this page, you can edit the content of the table.
he: בעמוד זה, ניתן לערוך את תוכן הטבלה.

en: It is also possible to change the table structure by inserting, deleting, moving, and swapping columns and rows.
he: ניתן גם לשנות את מבנה הטבלה על ידי הוספה, מחיקה, העברה והחלפה של עמודות ושורות.

en: To insert the table into a page, post or text-widget, copy the shortcode <strong>[table id=%s /]</strong> and paste it into the corresponding place in the editor.
he: להכנסת טבלה לעמוד, פוסט או ויידג'ט מסוג טקסט, העתק את הקוד המקוצר <strong>[table id=%s /]</strong> והדבק אותו למקום המבוקש בעמוד שבעורך.

en: Table Information
he: טבלת מידע

[ctx: expand]
en: Hide
he: הסתר

en: Expand
he: הרחב

en: Table ID
he: מזהה טבלה (ID)

en: Table Name
he: שם טבלה

en: Description
he: תאור

en: Last Modified
he: שונה לאחרונה

en: by
he: על ידי

en: Update Changes
he: עדכן שינויים

en: Save and go back
he: שמור וחזור

en: Cancel
he: בטל

en: Table Contents
he: תוכן הטבלה

en: Data Manipulation
he: פעולות על הנתונים.

en: Insert Link
he: הכנס קישור

en: Insert Image
he: הכנס תמונה

en: ascending
he: עולה

en: descending
he: יורד

en: Sort table by column %s in %s order
he: מיין טבלה לפי עמודה   %s in %s בסדר

en: Sort
he: מיון

[ctx: item]
en: Hide
he: הסתר

[ctx: item]
en: Unhide
he: בטל הסתרה

[ctx: hide_unhide]
en: Selected rows: %s %s
he: בחר שורות: %s %s

[ctx: hide_unhide]
en: Selected columns: %s %s
he: בחר עמודות: %s %s

en: Combine cells in a row:
he: איחוד תאים בשורה:

en: Add colspan
he: הוסף מיזוג עמודות

en: Combine cells in a column:
he: מיזוג תאים בעמודה:

en: Add rowspan
he: הוסף מיזוג  שורות

en: Insert row
he: הוסף שורה

en: Delete
he: מחק

[ctx: insert_delete]
en: Selected rows: %s %s
he: בחר שורות: %s %s

en: Insert column
he: הוסף עמודה

[ctx: insert_delete]
en: Selected columns: %s %s
he: בחר עמודות: %s %s

en: Add %s row(s)
he: הוסף %s שורות

en: Add
he: הוספה

en: Add %s column(s)
he: הוסף %s עמודות

en: Swap rows %s and %s
he: החלף שורות %s ו- %s

en: Swap
he: החלף

en: Swap columns %s and %s
he: החלף עמודות %s ו- %s

en: before
he: לפני

en: after
he: אחרי

en: Move row %s %s row %s
he: העבר שורות %s %s שורה %s

en: Move
he: העבר

en: Move column %s %s column %s
he: העבר עמודה %s %s עמודה %s

en: Table Styling Options
he: אפשרויות עיצוב טבלה

en: These settings will only be used for this table.
he: הגדרות אלה ישמשו רק לטבלה זו.

en: Alternating row colors
he: צבעי שורה חלופיים

en: Every second row has an alternating background color.
he: לכל שורה שניה יש צבע רקע חלופי.

en: Row Highlighting
he: הדגשת שורה

en: Highlight a row by changing its background color while the mouse cursor hovers above it.
he: הדגש שורה על ידי שינוי צבע הרקע בזמן מעבר עכבר מעליה.

en: Table head
he: כותרת טבלה

en: The first row of your table is the table head (HTML tags &lt;thead&gt; and &lt;th&gt;).
he: השורה הראשונה בטבלה שלך בכותרת הטבלה  (HTML tags &lt;thead&gt; and &lt;th&gt;)

en: Table footer
he: תחתית הטבלה (פוטר)

en: The last row of your table is the table footer (HTML tags &lt;tfoot&gt; and &lt;th&gt;).
he: השורה האחרונה בטבלה שלך הינה (פוטר)  (HTML tags &lt;tfoot&gt; and &lt;th&gt;)

en: above
he: מעל

en: below
he: מתחת

en: The Table Name shall be written %s the table (HTML tag &lt;h2&gt;).
he: שם הטבלה יכתב %s הטבלה  (HTML tag &lt;h2&gt;)

en: Table Description
he: תאור הטבלה

en: The Table Description shall be written %s the table.
he: תאור הטבלה יכתב %s הטבלה.

en: Cache Table Output
he: שמור בזכרון מטמון את פלט הטבלה

en: The resulting HTML output of the table shall be cached in the WordPress database cache for faster page generation.
he: ה-HTML המתקבל מהטבלה ישמר בזכרון מטמון של בסיס הנתונים של וורדפרס להאצת יצירת עמודים.

en: Extra CSS Class
he: קלאס CSS נוסף

en: Enter a string that will be given to the table as an additional class for styling with CSS.
he: הכנס מחרוזת שתועבר לטבלה כקלאס נוסף לעיצוב ב-CSS

en: This is not the place to enter "Custom CSS" code!
he: זה לא המקום להכניס קודCSS \"קסטום\"!

en: Use JavaScript library
he: השתמש בספריית ג'אוה סקריפט

en: You can change further settings for this library below.
he: תוכל לשנות הגדרות נוספות לספריה זו כאן בהמשך

en: The table will then be sortable by the visitor.
he: הטבלה תהיה ניתנת למיון על ידי אורחים.

en: Yes, use the &quot;%s&quot; JavaScript library with this table.
he: כן, השתמש ב-  &quot;%s&quot; ספריית ג'אוהסקריפט לטבלה זו.

en: You must enable the use of a JavaScript library on the &quot;%s&quot; screen first.
he: ראשית, עליך לאפשר את השימוש בספריות ג'אוהסקריפט על  &quot;%s&quot;  המסך.

en: DataTables JavaScript Features
he: תכונות ג'אוהסקריפט לטבלאות הנתונים

en: You can enable certain features for the DataTables JavaScript library here.
he: ניתן לאפשר תכונות מסויימות לטבלאות נתונים של ספריית JS כאן

en: More information on these features can be found on the <a href="http://www.datatables.net/">DataTables website</a>.
he: מידע נוסף על תכונות אלה ניתן למצוא ב-  <a href="http://www.datatables.net/">DataTables website</a>.

en: You can currently not change these options, because you have not enabled the &quot;DataTables&quot; or the &quot;DataTables+TableTools&quot; JavaScript library on the &quot;%s&quot; screen.
he: לא תוכל לשנות אפשרויות אלה עכשיו, כי לא איפשרת &quot;DataTables&quot; או &quot;DataTables+TableTools&quot; ספריית JS על מסך  &quot;%s&quot;

en: It is not possible to use these features with the &quot;Tablesorter&quot; or &quot;Tablesorter Extended&quot; libraries.
he: לא ניתן להשתמש התכונות אלה עם ספריות  &quot;Tablesorter&quot; or &quot;Tablesorter Extended&quot;

en: Sorting
he: מיון

en: Yes, enable sorting of table data by the visitor.
he: כן, אפשר מיון טבלאות על ידי אורחים.

en: Pagination
he: עימוד

en: Yes, enable pagination (showing only a certain number of rows) of the table by the visitor.
he: כן, אפשר עימוד (רק מספר שורות יראו) של הטבלה על ידי האורח

en: Show %1$s rows of the table per page.
he: הראה %1$s שורות  מהטבלה בעמוד

en: Length Change
he: אורך השינוי

en: Yes, allow the visitor to change the number of rows shown when using pagination.
he: כן, אפשר לאורח לשנות את מספר השורות המוצגות בזמן שימוש בעימוד.

en: Filtering
he: סינון

en: Yes, enable the visitor to filter or search the table. Only rows with the search word in them are shown.
he: כן, אפשר לאורח לסנן או לחפש בטבלה. יוצגו רק שורות המכילות את מילת החיפוש.

en: Info Bar
he: סרגל מידע

en: Yes, show the table information display. This shows information and statistics about the currently visible data, including filtering.
he: כן, הצג מידע התצוגה בטבלה. יוצגו מידע וסטטיסטיקה על הנתונים המוצגים כרגע כולל מסננים.

en: TableTools
he: כלי הטבלאות

en: Yes, activate the TableTools functions (Copy to Clipboard, Save to CSV, Save to XLS, Print Table) for this table.
he: כן, הפעל את פונקציות כלי הטבלאות (העתקה לקליפבורד, שמירה ל-CSV, שמירה ל- XLS, הדפסת טבלה) עבור טבלה זו.

en: This option can only be used with the &quot;DataTables+TableTools&quot; JavaScript library.
he: אפשרות זו ניתנת להפעלה רק עם ספריות ג'אוהסקריפט  &quot;DataTables+TableTools&quot;

en: Custom Commands
he: פקודות מותאמות אישית

en: Enter additional DataTables JavaScript parameters that will be included with the script call here.
he: הוסף טבלאות נתונים נוספות עם פרמטרים של ג'אוהסקריפט שיצורפו לקריאה לסקריפט כאן.

en: For advanced use only. Read the <a href="http://www.datatables.net/">DataTables documentation</a> before.
he: לשימוש מתקדם בלבד. קרא קודם  <a href="http://www.datatables.net/">DataTables תיעוד</a>

en: Custom Data Fields
he: שדות מותאמים אישית

en: Custom Data Fields can be used to add extra metadata to a table.
he: שדות מותאמים אישית יכולים לשמש להוספת נתוני מטא לטבלה.

en: For example, this could be information about the source or the creator of the data.
he: לדוגמא, זה יכול להיות מידע על המקור או יוצר הנתונים.

en: You can show this data in the same way as tables by using the shortcode <strong>[table-info id=%s field="&lt;field-name&gt;" /]</strong>.
he: ניתן להציג את הנתונים בצורה דומה לתצוגת טבלאות על ידי קוד מקוצר  <strong>[table-info id=%s field="&lt;field-name&gt;" /]</strong>.

en: Field Name
he: שם שדה

en: Value
he: ערך

en: Action
he: פעולה

en: Delete Field
he: מחק שדה

en: View shortcode
he: הצג קוד מקוצר

en: To add a new Custom Data Field, enter its name (only lowercase letters, numbers, _ and -).
he: להוספת שדה חדש מותאם אישית, הכנס את שמו (רק אותיות, ספרות וסימן מינוס)

en: Custom Data Field Name
he: שם שדה מותאם אישית

en: Other actions
he: פעולות נוספות

en: Delete Table
he: מחק טבלה

en: This is a list of all available tables.
he: זו רשימה של טבלאות זמינות.

en: You may insert a table into a post or page here.
he: תוכל להוסיף טבלה לפוסט או עמוד כאן.

en: Click the &quot;%s&quot; link after the desired table and the corresponding shortcode will be inserted into the editor (<strong>[table id=&lt;ID&gt; /]</strong>).
he: לחץ על הקישור  &quot;%s&quot; לארח שהטבלה הרצויה והקוד המקוצר הקשור אליה יוכנו לעורך (<strong>[table id=&lt;ID&gt; /]</strong>).

en: Insert
he: הוספה

en: WP-Table Reloaded can import tables from existing data.
he: WP-Table Reloaded יכולה לייבא טבלאות מנתונים קיימים.

en: This may be a CSV, XML or HTML file, each with a certain structure.
he: זה יכול להיות קבצי CSV, XML או HTML, כ\"א עם המבנה שלו.

en: To import an existing table, please select its format and the source for the import.
he: ליבוא טבלאות קיימות, בחר בפורמט המתאים ואת המקור לנתונים.

en: You can also decide, if you want to import it as a new table or replace an existing table.
he: ניתן להחליט אם תרצה לייבא לטבלה חדשה או להחליף קיימת.

en: Select Import Format
he: בחר פורמט לייבוא

en: Add or Replace Table?
he: להחליף או להוסיף טבלה?

en: Add as new Table
he: הוסף כטבלה חדשה

en: Replace existing Table
he: החלף טבלה קיימת

en: Select existing Table to Replace
he: בחר טבלה קיימת להחלפה

en: Select source for Import
he: בחר מקור לייבוא

en: File upload
he: טעינת קובץ

en: Manual input
he: נתונים ידניים

en: File on server
he: קובץ על השרת

en: Select File with Table to Import
he: בחר קובץ עם טבלה לייבוא

en: URL to Import Table from
he: URL של הטבלה

en: Path to file on server
he: מסלול שם הקובץ בשרת

en: Paste data with Table to Import
he: הדבק נתונים עם הטבלה לייבוא

en: Import Table
he: יבא טבלה

en: Import from original wp-Table plugin
he: יבא מתוסף wp-Table המקורי

en: Import
he: יבא

en: Bulk actions:
he: פעולות אצווה:

en: Import Tables
he: יבוא טבלאות

en: wp-Table by Alex Rabe seems to be installed, but no tables were found.
he: נראה ש- wp-Table של Alex Rabe הותקנו בהצלחה, אבל אף טבלה לא נמצאה.

en: Plugin Purpose
he: מטרת התוסף

en: WP-Table Reloaded allows you to create and manage tables in the admin-area of WordPress.
he: התוסף WP-Table Reloaded מאפשר ליצור ולנהל טבלאות מתוך מערכת הניהול של וורדפרס.

en: Those tables may contain strings, numbers and even HTML (e.g. to include images or links).
he: טבלאות אלו יכולות להכיל מחרוזות, מספרים ואפילו HTML (כלומר, גם תמונות וקישורים).

en: You can then show the tables in your posts, on your pages or in text-widgets by using a shortcode.
he: תוכל להציג את הטבלאות בפוסטים, בעמודים או טקסט-ווידג'ט באמצעות קוד מקוצר.

en: If you want to show your tables anywhere else in your theme, you can use a template tag function.
he: אם תרצה להציג את הטבלאות במקום אחר בתבנית, ניתן להשתמש בפונקצית תאג מתאימה של התבנית.

en: Usage
he: אופן הפעלה

en: At first you should add or import a table.
he: ראשית יש להוסיף או לייבא טבלה.

en: This means that you either let the plugin create an empty table for you or that you load an existing table from either a CSV, XML or HTML file.
he: המשמעות היא שתאפשר לתוסף ליצור טבלה ריקה או שתטען טבלה קיימת מקבץ CSV, XML או HTML.

en: Then you can edit your data or change the structure of your table (e.g. by inserting or deleting rows or columns, swaping rows or columns or sorting them) and select specific table options like alternating row colors or whether to print the name or description, if you want.
he: אז תוכל לערוך את הנתונים, לשנות את מבנה הטבלה (על ידי הוספה/מחיקה/העברה/החלפה של שורות או עמודות או על ידי מיון שלהם) ותוכל לבחור אפשרויות טבלה נוספות כמו צבעי רקע חלופיים לשורות או להדפיס שם או תאור וכו'.

en: To easily add a link or an image to a cell, use the provided buttons. Those will ask you for the URL and a title. Then you can click into a cell and the corresponding HTML will be added to it for you.
he: להוספת קישור או תמונה בקלות לתא, השתמש בכפתורים המתאימים. תדרש לספק URL וכותרת. אז, תוכל להקליק על התא וה-HTML המתאים יתווסף כנדרש.

en: You can also select the desired table from a list (after clicking the button &quot;%s&quot; in the editor toolbar) and the corresponding shortcode will be added for you.
he: ניתן לבחור את הטבלה המבוקשת מרשימה ( אחרי לחיצה על כפתור  &quot;%s&quot; בסרגל הכלים של העורך) והקוד המקוצר המתאים יתווסף כנדרש.

en: Table
he: טבלה

en: Tables can be styled by changing and adding CSS commands.
he: ניתן לעצב טבלאות על ידי שינוי או הוספה של הגדרות CSS.

en: The plugin ships with default CSS Stylesheets, which can be customized with own code or replaced with other Stylesheets.
he: התוסף מגיע עם קבצי הגדרות CSS כברירת מחדל, שניתן לשנותם כרצונך.

en: For this, each table is given certain CSS classes that can be used as CSS selectors.
he: לשם כך, לכל טבלה מוגדרים קלאסים מתאימים ב-CS שניתן להשתמש בהם על ידי מצייני CSS (\"סלקטור\")

en: Please see the <a href="%s">documentation</a> for a list of these selectors and for styling examples.
he: נא ראה  <a href="%s">תיעוד</a> לרשימת דוגמאות של סלקטורים לעיצוב.

en: More Information and Documentation
he: עוד מידע ותיעוד

en: More information about WP-Table Reloaded can be found on the <a href="%s">plugin's website</a> or on its page in the <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.
he: עוד מידע על  WP-Table Reloaded ניתן למצוא ב-  <a href="%s">אתר התוסף</a> או בעמוד שלו <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.

en: For technical information, see the <a href="%s">documentation</a>.
he: למידע טכני, ראה <a href="%s">תיעוד</a>.

en: Help and Support
he: עזרה ותמיכה

en: <a href="%s">Support</a> is provided through the <a href="%s">WordPress Support Forums</a>.
he: <a href="%s">תמיכה</a>ניתנת על ידי  <a href="%s">פורומים התמיכה של וורדפרס</a>.

en: Before asking for support, please carefully read the <a href="%s">Frequently Asked Questions</a> where you will find answered to the most common questions, and search through the forums.
he: לפני בקשת תמיכה, אנא קרא בקפידה <a href="%s">FAQ</a> שם אולי תמצא תשובה לשאלתך וכמו כן סרוק את הפורומים הרלוונטיים.

en: If you do not find an answer there, please <a href="%s">open a new thread</a> in the WordPress Support Forums with the tag &quot;wp-table-reloaded&quot;.
he: אם אינך מוצא תשובה שם, אנא פתח  <a href="%s">מסלול חדש</a> בפורומי תמיכה של וורדפרס עם התגית &quot;wp-table-reloaded&quot

en: Author and License
he: יוצר ורשיונות

en: This plugin was written by <a href="%s">Tobias B&auml;thge</a>.
he: התוסף נכתב על ידי <a href="%s">Tobias B&auml;thge</a>.

en: It is licensed as Free Software under GPL 2.
he: הרישוי הוא כתוכנה חופשית תחת GPL2.

en: If you like the plugin, <a href="%s"><strong>a donation</strong></a> is recommended.
he: אם אהבת את התוסף, מומלץ לתת <a href="%s"><strong>תרומה</strong></a>. תודה.

en: Please rate the plugin in the <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.
he: אנא דרג את התוסף <a href="%s">WordPress Plugin Directory</a>.

en: Donations and good ratings encourage me to further develop the plugin and to provide countless hours of support. Any amount is appreciated! Thanks!
he: תרומות ודירוג טוב יאתגרו אותי לפיתוחים נוספים ומתן אינספור שעות תמיכה. כל סכום יתקבל בברכה! תודה.

en: Credits and Thanks
he: קרדיטים ותודות

en: Thanks go to <a href="http://alexrabe.boelinger.com/">Alex Rabe</a> for the original wp-Table plugin,
he: תודות ל <a href="http://alexrabe.boelinger.com/">Alex Rabe</a> לתוסף wp-Table המקורי.

en: Allan Jardine for the <a href="http://www.datatables.net/">DataTables jQuery plugin</a>,
he: Allan Jardine for the <a href="http://www.datatables.net/">DataTables jQuery תוסף</a>,

en: the submitters of translations:
he: התורמים לתרגומים השונים:

en: %s (thanks to %s)
he: תודות ל- %s%s

en: and to all donors, contributors, supporters, reviewers and users of the plugin!
he: ולכל הנדבנים, התורמים, התומכים, המבקרים ומשתמשי התוסף.

en: Debug and Version Information
he: תקלות (דיבאג) ומידע על הגירסה

en: You are using the following versions of the software.
he: אתה משתמש בגירסאות התוכנה הבאות.

en: Please provide this information in bug reports.
he: נא לספק מידע זה בדיווחי תקלות.

en: Plugin installed
he: התוסף הותקן

en: WP-Table Reloaded has several options which affect the plugin behavior in different areas.
he: לתוסף WP-Table Reloaded יש מספר אופציות שישפיעו על אופני ההתנהגות בתחומים שונים.

en: Frontend Options influence the output and used features of tables in pages, posts or text-widgets.
he: אופציות חזית (frontend) ישפיעו על הפלט ועל התכונות של הטבלאות בעמודים, פוסטים או וידג'ט-טקסט.

en: The Backend Options control the plugin's admin area, e.g. the &quot;%s&quot; screen.
he: אופציות \"אחוריות\" (backend) משפיעות על תחום הניהול של התוסף, כמו מסך  &quot;%s&quot;.

en: Edit Table
he: ערוך טבלה

en: Administrators have access to further Admin Options.
he: לאדמיניסטרטורים יש גישה לאופציות ניהול נוספות.

en: Frontend Options
he: אופציות חזית ((frontend)

en: JavaScript library
he: ספריית ג'אוהסקריפט

en: Yes, enable the use of a JavaScript library.
he: כן, אפשר את השימוש בספריית ג'אוהסקריפט.

en: WP-Table Reloaded includes three JavaScript libraries that can add useful features, like sorting, pagination, and filtering, to a table.
he: WP-Table Reloaded כולל 3 ספריות ג'אוהסקריפט המוספיות תכונות שימושיות, כמו מיון, עימוד וסינון לטבלה.

en: Select the library to use:
he: בחר את הספריה לשימוש:

en: recommended
he: מומלץ

en: (You can read more about each library's features on the <a href="%s">plugin's website</a>.)
he: ניתן לקרוא עוד על תכונות הספרייה <a href="%s">באתר התוסף</a>.)

en: Default CSS
he: CSS ברירת מחדל

en: Yes, include and load the plugin's default CSS Stylesheets. This is highly recommended, if you use one of the JavaScript libraries!
he: כן, הוסף וטען את קובץ ברירת המחדל לעיצוב (ה-CSS) של התוסף. זה מאוד מומלץ אם הנך משתמש באחת מספריות הג'אוהסקריפט.

en: Custom CSS
he: CSS מותאם אישית

en: Yes, include and load the following custom CSS commands.
he: כן, הוסף וטען את פקודות CSS המותאמות אישית.

en: This should be used to change the table layout and styling.
he: זה מיועד לשינוי הפרישה (layout) והעיצוב של הטבלה.

en: You can get styling examples from the <a href="%s">FAQ</a>.
he: תוכל לראות דוגמאות עיצוב ב- <a href="%s">FAQ</a>.

en: Information on available CSS selectors can be found in the <a href="%s">documentation</a>.
he: מידע על סלקטורים CSS ניתן למצוא ב- <a href="%s">תיעוד</a>.

en: Links in new window
he: קישורים לחלון חדש

en: Yes, open links that are inserted with the &quot;%s&quot; button on the &quot;%s&quot; screen in a new browser window <strong>from now on</strong>.
he: כן, <strong>מעכשיו</strong>. פתח קישורים שהוכנסו עם כפתור  &quot;%s&quot;  שבמסך &quot;%s&quot; בחלון דפדפן חדש

en: Save Options
he: שמור אפשרויות

en: Backend Options
he: אופציות Backend

en: Exit warning
he: אזהרת יציאה

en: Yes, show a warning message, if I leave the &quot;%s&quot; screen and have not yet saved my changes.
he: כן, הצג הודעות אזהרה,אם אני עוזב את מסך  &quot;%s&quot;  ולא שמרתי את השינויים.

en: Growing textareas
he: אזור טקטסט גדל

en: Yes, enlarge the textareas on the &quot;%s&quot; screen when they are focussed.
he: כן, הגדל textareas על מסך  &quot;%s&quot; כאשר הם בפוקוס.

en: List of Tables features
he: רשימת תכונות הטבלאות

en: Yes, use the DataTables JavaScript features (sorting, pagination, filtering) on the &quot;%s&quot; screen.
he: כן, השתמש בטבלאות הנתונים של תכונות ג'אוהסקריפט (מיון, עימוד, סינון) במסך  &quot;%s&quot;

en: List Tables
he: רשימת טבלאות

en: Admin Options
he: אפשרויות ניהול

en: This area are only available to site administrators!
he: אזור זה נגיש רק למנהלי האתר!

en: You can therefore not change these options.
he: לכן לא תוכל לשנות אופציות אלה.

en: Plugin Access
he: נגישות התוסף

en: To access WP-Table Reloaded, a user needs to be:
he: לשם גישה לתוסף WP-Table Reloaded, המשתמש צריך להיות:

[ctx: User role]
en: Administrator
he: אדמיניסטרטור

[ctx: User role]
en: Editor
he: עורך

[ctx: User role]
en: Author
he: כותב/יוצר

[ctx: User role]
en: Contributor
he: תורם

en: Plugin Options Access
he: אפרויות גישה לתוסף

en: To access the Plugin Options of WP-Table Reloaded, a user needs to be:
he: לשם גישה לאופציות תוסף WP-Table Reloaded, המשתמש צריך להיות:

en: Admin Options, Dump file Import, and Manual Plugin Uninstall are always accessible by Administrators only, regardless of this setting.
he: אופציות ניהול, יבוא קובץ DUMP והסרת התקנה ידנית תמיד זמינות רק לאדמיניסטרטורים, למרות הגדרות אלה.

en: Plugin Language
he: שפת התוסף

en: WP-Table Reloaded shall be shown in this language:
he: WP-Table Reloaded יוצג בשפה:

en: WordPress Default (currently %s)
he: ברירת המחד של וורדפרס (כרגע %s)

en: Admin menu entry
he: כניסת ניהול לתפריט

en: WP-Table Reloaded shall be shown in this section of the admin menu:
he: WP-Table Reloaded יוצג באזור זה של תפריט הניהול:

en: Tools
he: כלים

en: Posts
he: פוסטים

en: Pages
he: עמודים

en: Plugins
he: תוספים

en: Settings
he: הגדרות

en: Dashboard
he: לוח מכוונים

en: Top-Level
he: רמה עליונה

en: Frontend Edit Link
he: קישור פרונטאנד

en: Yes, show an "Edit" link to users with sufficient rights near every table on the frontend.
he: כן הצג קישור עריכה למשתמשים עם הרשאות מספיקות ליד כל טבלה.

en: WordPress Search
he: חיפוש וורדפרס

en: Yes, the WordPress Search shall also find posts and pages that contain the search term inside a table.
he: כן, חופוש ןןרדפרס גם ימצא פוסטים ועמודים המכילים מונחים שמופיעים בטבלאות.

en: Remove upon Deactivation
he: הסר בכיבוי

en: Yes, remove all plugin related data from the database when the plugin is deactivated.
he: כן, הסר כל נתון/קובץ/הגדרה הקשורים לתוסף מבסיסי הנתונים כאשר התוסף מכובה.

en: Should be activated directly before deactivation only!
he: חייב להיות מופעל לפני כיבוי בלבד!

en: WP-Table Reloaded Data Export and Backup
he: WP-Table Reloaded יצוא נתונים וגיבוי

en: WP-Table Reloaded can export and import a so-called dump file that contains all tables, their settings and the plugin's options.
he: WP-Table Reloaded מיצא ומייבא קבצי dump המכילים את כל הטבלאות, ההגדרות שלהם ואופציות התוסף.

en: This file can be used as a backup or to move all data to another WordPress site.
he: הקובץ יכול לשמש כגיבוי או להעברת נתונים לאתר וורדפרס אחר.

en: Export a dump file
he: יצא קובץ DUMP

en: To export all Tables and their settings, click the button below to generate and download a dump file.
he: ליצא את כל נטבלאות וההגדרות שלהן, לחץ על הכפתור למטה ליצור ולהוריד קובץ DUMP.

en: <strong>Warning</strong>: Do <strong>not</strong> edit the content of that file under any circumstances as you will destroy the file!
he: <strong>אזהרה</strong>:  <strong>אל</strong> תערוך את תוכן הקובץ בשום מקרה - כי כך תהרוס אותו!

en: Import a dump file
he: יבא קובץ DUMP

en: To import a WP-Table Reloaded dump file and restore the included data, upload the file from your computer.
he: ליבא קובץ DUMP של התוסף WP-Table Reloaded  ולשחזר את המידע שבתוכו, טען את הקובץ ממחשבך.

en: All current data of this WP-Table Reloaded installation (Tables, Options, Settings) <strong>WILL BE OVERWRITTEN</strong> with the data from the file!
he: כל הנתונים שבהתקנה זו של  WP-Table Reloaded (טבלאות, אופציות והגדרות) <strong>ימחקו </strong> עם הנתונים מהקובץ.

en: Do not proceed, if you do not understand this!
he: אל תמשיך! אם אינך מבין זאת

en: It is highly recommended to export and backup the data of this installation before importing another dump file (see above).
he: מומלץ מאוד לייצא ולגבות את הנתונים של ההתקנה לפני יבוא מקובץ DUMP (ראה למעלה).

en: Select Dump File
he: בחר קובץ FDUMP

en: Import Dump File
he: יבא קובץ DUMP

en: Manually Uninstall WP-Table Reloaded
he: הסר ידנית את WP-Table Reloaded

en: Uninstalling <strong>will permanently delete</strong> all tables, data, and options, that belong to WP-Table Reloaded from the database, including all tables you added or imported.
he: הסרת WP-Table Reloaded  <strong>תמחק לנצח</strong> את כל הטבלאות, נתונים ואופציות השייכות לתוסף מבסיס הנתונים ובכלל זה גם טבלאות שנוספו או יובאו.

en: You will manually need to remove the plugin's files from the plugin folder afterwards.
he: יהיה צריך אחר כך להסיר ידנית את קבצי התוסף מהמחיצה של התוסף.

en: Be very careful with this and only click the button if you know what you are doing!
he: טפל במזנה זהירות בזה והקלקל על הכפתור רק אם העינך יודע מה אתה עושה!

en: Uninstall Plugin WP-Table Reloaded
he: הסרת תוסף  WP-Table Reloaded

en: You do not have sufficient rights to access the Plugin Options.
he: אין לך הרשאות מספיקות לגישה לאופציות התוסף.

en: Plugin deactivated successfully.
he: התוסף כובה בהצלחה.

en: All tables, data and options were deleted. You may now manually remove the plugin's subfolder from your WordPress plugin folder or use the "Delete" link on the Plugins page.
he: כל הטבלאות, הנתונים והאופציות נמחקו. אתה יכול להסיר ידנית את מחיצות התוסף ממחיצת התוספים של וורדפרס או להשתמש בכפתור מחיקה  בעמוד התוסף.

en: You may add, edit, copy, delete or preview tables here.
he: אתה יכול כאן להוסיף, לערוך, להעתיק, למחוק או לצפות בטבלאות.

en: Each table has a unique ID that needs to be adjusted in that shortcode.
he: לכל טבלה מזהה (ID) יחיד שחייב להיות מותאם לקוד המקוצר.

en: You can also click the button &quot;%s&quot; in the editor toolbar to select and insert a table.
he: אתה יכול גם ללחוץ על כפתור  &quot;%s&quot; בעורך הסרגל לבחור ולהכניס טבלה.

en: (no name)
he: (ללא שם)

en: (no description)
he: (ללא תיאור)

en: Edit %s
he: ערוך %s

en: Edit
he: ערוך

en: Shortcode
he: קוד מקוצר

en: Copy
he: העתק

en: Export
he: יצוא

en: Preview of Table %s
he: תצוגה מקדימה של טבלה %s

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Copy Tables
he: העתק טבלאות

en: Delete Tables
he: מחק טבלאות

en: This is a preview of your table.
he: זוהי תצוגה מקדימה של הטבלה שלך.

en: Because of CSS styling, the table might look different on your page!
he: בגלל עיצוב CSS, הטבלה יכולה להראות מעט שונה בעמוד שלך.

en: The JavaScript libraries are also not available in this preview.
he: ספריות ג'אוהסקריפט אף הן לא זמינות בתצוגה מקדימה זו.

en: To add a new table, enter its name, a description (optional) and the number of rows and columns.
he: להוספת טבלה חדשה, הכנס שם, תאור (אופציונאלי) ואת מספר השורות והעמודות.

en: You may also add, insert or delete rows and columns later.
he: אתה יכול גם להוסיף, להכניס או למחוק שורות ועמודות אחר כך.

en: Enter Table Name
he: הכנס שם טבלה

en: Enter Description
he: הכנס תאור

en: Number of Rows
he: מספר השורות

en: Number of Columns
he: מספר העמודות

en: Add Table
he: הוסף טבלה

en: Arabic
he: ערבית

en: Belarusian
he: בלרוסיה

en: Czech
he: צ'כית

en: German
he: גרמנית

en: English
he: אנגלית

en: Spanish
he: ספרדית

en: Finnish
he: פינית

en: French
he: צרפתית

en: Hindi
he: הינדי

en: Indonesian
he: אינדונזית

en: Italian
he: איטלקית

en: Japanese
he: יפנית

en: Dutch
he: הולנדית

en: Polish
he: פולנית

en: Brazilian Portuguese
he: פורטוגזית ברזילאית

en: Portuguese (Portugal)
he: פורטוגזית פורטוגלית

en: Russian
he: רוסית

en: Slovak
he: סלובקית

en: Swedish
he: שוודית

en: Ukrainian
he: אוקראינית

en: Chinese (Simplified)
he: סינית (פשוטה)

en: Welcome to WP-Table Reloaded %s. If you encounter any questions or problems, please refer to the <a href="%s">FAQ</a>, the <a href="%s">documentation</a>, and the <a href="%s">support</a> section.
he: ברוכים הבאים ל-WP-Table Reloaded %s. אם הנכם נתקלים בשאלות או בעיות, אנא פנו אל <a href="%s">עמוד שאלות ותשובות נפוצות</a>, אל חלקי <a href="%s">התיעוד</a>,וגם אל <a href="%s">התמיכה</a>.

en: Thank you for upgrading to WP-Table Reloaded %s.
he: תודה רבה לשידרוג ל- WP-Table Reloaded %s.

en: This version includes several bugfixes and a few enhancements.
he: גירסה זו כוללת מספר תיקוני באגים ומספר שיפורים.

en: Please read the <a href="%s">release announcement</a> for more information.
he: למידע נוסף, נא קראו <a href="%s">הודעת הוצאת גירסה</a>

en: If you like the new features and enhancements, I would appreciate a small <a href="%s">donation</a>. Thank you.
he: אם אהבתם את התיקונים והשיפורים, אודה לכם <a href="%s">לתרומה</a> קטנה. תודה רבה.

en: Hide this message
he: הסתר הודעה זו.

en: Thanks for using this plugin! You've installed WP-Table Reloaded over a month ago.
he: תודה לשימוש בתוסף! התקנת את  WP-Table Reloaded לפני למעלה מחודש.

en: If it works and you are satisfied with the results of managing your %s table, isn't it worth at least one dollar or euro? | If it works and you are satisfied with the results of managing your %s tables, isn't it worth at least one dollar or euro?
he[0]: אם הכל עובד ואתה מרוצה עם התוצאה של ניהול הטבלה  %s , שלך - האם אין זה שווה לפחות יורו או דולר?
he[1]: אם הכל עובד ואתם מרוצים עם התוצאה של ניהול הטבלה  %s , שלך - האם אין זה שווה לפחות יורו או דולר?

en: <a href="%s">Donations</a> help me to continue support and development of this <i>free</i> software - things for which I spend countless hours of my free time! Thank you!
he: <a href="%s">תרומה</a> תעזור לי להמשיך ולפתח תוכנות חופשיות וחינמיות - דברי שלוקחים אינספור שעות לפתח. תודה רבה!

en: Sure, no problem!
he: ודאי, אין בעיה!

en: I already donated.
he: כבר תרמתי.

en: No, thanks. Don't ask again.
he: לא תודה. אל תשאל שוב.

en: Table &quot;%s&quot; added successfully.
he: הטבלה  &quot;%s&quot;  נוספה בהצלחה

en: Table edited successfully. This Table now has the ID %s. You'll need to adjust existing shortcodes accordingly.
he: הטבלה נערכה בהצלחה. לטבלה יש מזהה (ID)  %s. הנך צריך לעדכן קוד מקוצר קיים בהתאם לערך החדש.

en: The ID could not be changed from %s to %s, because there already is a Table with that ID.
he: לא ניתן לשנות את ה-ID מערך  %s ל- %s, מכיון שיש טבלה עם מזהה זה.

en: Table edited successfully.
he: הטבלה נערכה בהצלחה.

en: Rows swapped successfully.
he: השורות הוחלפו בהצלחה.

en: Columns swapped successfully.
he: העמודות הוחלפו בהצלחה.

en: Table sorted successfully.
he: הטבלה מויינה בהצלחה.

en: Row moved successfully.
he: בשורות הועברו בהצלחה.

en: Column moved successfully.
he: העמודות הועברו בהצלחה.

en: Row could not be deleted. | Rows could not be deleted.
he[0]: לא ניתן למחוק את השורה
he[1]: לא ניתן למחוק את השורות

en: Row deleted successfully. | Rows deleted successfully.
he[0]: השורה נמחקה בהצלחה.
he[1]: השורות נמחקו בהצלחה.

en: Column could not be deleted. | Columns could not be deleted.
he[0]: לא ניתן למחוק את העמודה .
he[1]: לא ניתן למחוק את העמודות.

en: Column deleted successfully. | Columns deleted successfully.
he[0]: העמודה נמחקה בהצלחה
he[1]: העמודות נמחקו בהצלחה.

en: Row inserted successfully. | Rows inserted successfully.
he[0]: השורה נוספה בהצלחה.
he[1]: השורות נוספו בהצלחה.

en: Column inserted successfully. | Columns inserted successfully.
he[0]: העמודה נוספה בהצלחה.
he[1]: העמודות נוספו בהצלחה.

en: Row added successfully. | Rows added successfully.
he[0]: השורה נוספה בהצלחה.
he[1]: השורות נוספו בהצלחה.

en: Column added successfully. | Columns added successfully.
he[0]: העמודה נוספה בהצלחה.
he[1]: העמודות נוספו בהצלחה.

en: Could not add Custom Data Field, because you did not enter a name.
he: לא ניתן להוסיף שדה מותאם אישית מכיוון שלא נתת שם.

en: Could not add Custom Data Field, because the name you entered is reserved for other table data.
he: לא ניתן להוסיף שדה מותאם אישית מכיוון שהשם שנתת שמור לטבלה אחרת.

en: Could not add Custom Data Field, because the name contained illegal characters.
he: לא ניתן להוסיף שדה מותאם אישית מכיוון שהשם מכיל תווים לא חוקיים.

en: Could not add Custom Data Field, because a Field with that name already exists.
he: לא ניתן להוסיף שדה מותאם אישית מכיוון ששדה בשם הזה כבר קיים.

en: Custom Data Field added successfully.
he: שדה מותאם אישית נוסף בהצלחה.

en: Copy of
he: עותק של

en: Table copied successfully. | Tables copied successfully.
he[0]: הטבלה הועתקה בהצלחה.
he[1]: הטבלאות הועתקו בהצלחה.

en: Table deleted successfully. | Tables deleted successfully.
he[0]: הטבלה נמחקה בהצלחה.
he[1]: הטבלאות נמחקו בהצלחה.

en: Table imported successfully. | Tables imported successfully.
he[0]: הטבלה יובאה בהצלחה.
he[1]: הטבלאות יובאו בהצלחה.

en: You did not select any tables!
he: לא בחרת אף טבלה!

en: Table &quot;%s&quot; copied successfully.
he: טבלה  &quot;%s&quot; הועתקה בהצלחה.

en: Table &quot;%s&quot; deleted successfully.
he: טבלה  &quot;%s&quot; נמחקה בהצלחה.

en: Custom Data Field deleted successfully.
he: שדה מותאם אישית נמחק בהצלחה.

en: Custom Data Field could not be deleted.
he: לא ניתן למחוק שדה מותאם אישית.

en: Delete failed.
he: מחיקה נכשלה.

en: Imported Table
he: טבלה מיובאת

en: from %s
he: מ-  %s

en: via form
he: באמצעות טופס

en: Table could not be imported.
he: לא ניתן לייבא את הטבלה.

en: Table %s (%s) replaced successfully.
he: הטבלה %s (%s הוחלפה בהצלחה.

en: You do not have sufficient rights to perform this action.
he: אין לך הרשאות מספיקות לבצע פעולה זו.

en: You did not upload a WP-Table Reloaded dump file.
he: לא טענת את קובץ ה- DUMP של WP-Table Reloaded.

en: The uploaded dump file is empty. Please upload a valid dump file.
he: קובץ ה-DUMP שנטען ריק. טען קובץ DUMP תקין.

en: All Tables, Settings and Options were successfully imported.
he: כל הטבלאות, ההגדרות והאופציות יובאו בהצלחה.

en: Table &quot;%s&quot; exported successfully.
he: טבלה &quot;%s&quot; יובאה בהצלחה.

en: Options saved successfully.
he: האופציות נשמרו בהצלחה.

en: <a href="%s">Click here to Proceed.</a>
he: <a href="%s">הקש כאן להמשך</a>

en: There is no table with this ID!
he: אין טבלה עם המזהה (ID) הזה!

en: Thank you very much! Your donation is highly appreciated. You just contributed to the further development of WP-Table Reloaded!
he: תודה רבה! התרומה שלך מאוד חשובה לי. הנך תורם להמשך פיתוח  WP-Table Reloaded!

en: No problem! I still hope you enjoy the benefits that WP-Table Reloaded brings to you. If you should want to change your mind, you'll always find the &quot;%s&quot; button on the <a href="%s">WP-Table Reloaded website</a>.
he: אין בעיה! אני עדיין מקווה שאתה נהנה מהתרומה של  WP-Table Reloaded עבורך. אם תרצה לשנות דעתך תמיד תוכל למצוא את כפתור  &quot;%s&quot;  של  <a href="%s">WP-Table Reloaded אתר </a>.

en: Donate
he: תרום

en: List of Tables
he: רשימת טבלאות

en: Add new Table
he: הוסף טבלה חדשה

en: Import a Table
he: יבא טבלה

en: Export a Table
he: יצא טבלה

en: About WP-Table Reloaded
he: אודות WP-Table Reloaded

en: Edit Table &quot;%s&quot; (ID %s)
he: ערוך טבלה  &quot;%s&quot; (ID %s)

en: Preview of Table &quot;%s&quot; (ID %s)
he: תצוגה מקדימה של טבלה  &quot;%s&quot; (ID %s)

en: About the plugin
he: אודות התוסף

en: WP-Table Reloaded Plugin Page
he: עמוד התוסף  &quot;%s&quot; (ID %s)

en: Plugin Page
he: עמוד התוסף

en: Frequently Asked Questions
he: שאלות ותשובות נפוצות

en: FAQ
he: שו\"ת

en: Support
he: תמיכה

en: Plugin Documentation
he: תיעוד התוסף

en: Documentation
he: תיעוד

en: Support WP-Table Reloaded with your donation!
he: הרם תרומה לתמיכה ב-WP-Table Reloaded!

en: Do you really want to activate this? You should only do that right before uninstallation!
he: האם אתה באמת רוצה להפעיל זאת? עליך רק לבצע זאת נכון לפני הסרת ההתקנה!

en: URL of link to insert
he: URL של הקישור להוספה

en: Text of link
he: טקסט הקישור

en: To insert the following HTML code for a link into a cell, just click the cell after closing this dialog.
he: לכנסת קוד ה-HTML הבא לתוך התא, פשוט הקלק על התא בסיום הדיאלוג.

en: To insert an image, click &quot;OK&quot; and then click into the cell into which you want to insert the image.
he: להוספת תמונה, הקלק  &quot;OK&quot; ולאחר מכן הקלק על התא המטרה, אליו מיועדת להכנס התמונה.

en: The Media Library will open, from which you can select the desired image or insert the image URL.
he: ספרית המדיה תפתח וממנה תוכל לבחור את התמונה הדרושה או תוכל להוסיף URL של התמונה.

en: Click the &quot;%s&quot; button to insert the image.
he: לחץ על כפתור  &quot;%s&quot; להוספת תמונה.

en: Insert into Post
he: הוסף לפוסט

en: To combine cells within a row, click into the cell to the right of the cell that has the content the combined cells shall have.
he: למיזוג תאים בשורה, לחץ לתוך התא שמימין לתא שיש בו תוכן שיהיה לתאים הממוזגים.

en: To combine cells within a column, click into the cell below the cell that has the content the combined cells shall have.
he: למיזוג תאים בתוך עמודה, לחץ לתוך התא שמתחת לתא שיש בו תוכן שיהיה לתאים הממוזגים.

en: Do you want to copy the selected tables?
he: האם אתה רוצה להעתיק את הטבלאות שנבחרו?

en: The selected tables and all content will be erased. Do you really want to delete them?
he: הטבלאות שנבחרו וכל התוכן עמם - ימחקו. האם אתה באמת רוצה למחוק אותם?

en: Do you really want to import the selected tables from the wp-Table plugin?
he: האם אתה באמת רוצה לייבא את הטבלאות שנבחרו מתוך התוסף  wp-Table?

en: Do you want to copy this table?
he: האם אתה באמת רוצה להעתיק את הטבלה?

en: The complete table and all content will be erased. Do you really want to delete it?
he: כל הטבלה והתוכן שבה ימחק. האם אתה באמת רוצה למחוק אותה?

en: Do you really want to delete the selected rows?
he: האם אתה באמת רוצה למחוק את השורות שנבחרו?

en: Do you really want to delete the selected columns?
he: האם אתה באמת רוצה למחוק את העמודות שנבחרו?

en: You have not selected any rows.
he: לא נבחרו שורות.

en: You have not selected any columns.
he: לא נבחרו עמודות.

en: You can not delete all rows of the table at once!
he: לא ניתן למחוק את כל השורות בטבלה בפעולה אחת!

en: You can not delete all columns of the table at once!
he: לא ניתן למחוק את כל העמדות בטבלה בפעולה אחת!

en: Do you really want to import this table from the wp-Table plugin?
he: האם באמת תרצה לייבא טבלה זו מהתוסף wp-Table?

en: Do you really want to uninstall the plugin and delete ALL data?
he: האם אתה באמת רוצה להסיר את התקנת התוסף ולמחוק את כלללל הנתונים?

en: Are you really sure?
he: אתה בטוח??

en: Do you really want to change the ID of the table?
he: אתה באמת רוצה לשנות את המזהה (ID) של הטבלה?

en: To show this Custom Data Field, use this shortcode:
he: להצגת שדה מותאם אישית זה, השתמש בקוד המקוצר הבא:

en: To show this table, use this shortcode:
he: להצגת הטבלה, השתמש בקוד המקוצר הבא:

en: Warning: You will lose all current Tables and Settings! You should create a backup first. Be warned!
he: אזהרה: אתה תאבד את כלל הטבלאות וההגדרות! עליך ליצור גיבוי קודם. ראה הוזהרת!

en: You have made changes to the content of this table and not yet saved them.
he: ביצעת שינויים בתכני הטבלה ועדיין לא שמרת אותם.

en: You should first click &quot;%s&quot; or they will be lost if you navigate away from this page.
he: רשאית עליך להקליק על &quot;%s&quot;  או שם יאבדו אם תגלוש אל מחוץ מף זה.

en: Insert a Table
he: הכנס טבלה

en: Please wait...
he: המתן בבקשה...

en: Show _MENU_ Tables
he: הצג טבלאות  _MENU_

en: All
he: כל

en: (filtered from _MAX_ Tables)
he: (מסונן מתוך _MAX_ טבלאות)

en: Filter:
he: מסנן:

en: First
he: ראשון

en: Back
he: לאחור

en: Next
he: הבא

en: Last
he: אחרון

en: CSV - Character-Separated Values
he: CSV ערכים מופרדים בתו מיוחד

en: Thank you for using <a href="http://tobias.baethge.com/wordpress-plugins/wp-table-reloaded-english/">WP-Table Reloaded</a>.
he: תודה לשימוש ב- <a href="http://tobias.baethge.com/wordpress-plugins/wp-table-reloaded-english/">WP-Table Reloaded</a>.

en: Support the plugin with your <a href="%s">donation</a>!
he: תמוך בתוסף עם <a href="%s">התרומה</a>!שלך!

en: Table cells can span across more than one column or row.
he: התאים בטבלה יכולים להתפרש על פני יותר משורה או עמודה אחת.

en: Combining consecutive cells within the same row is called "colspanning".
he: מיזוג תאים עוקבים באותה שורה נקרא colspanning.

en: Repeat this to add the keyword to all cells that shall be connected.
he: חזור על כך להוספת מילת מפתח לתאים שיהיו קשורים.

en: Be aware that the JavaScript libraries will not work on tables which have combined cells.
he: לתשומת לבך, ספריות ג'אוהסקריפט לא יפעלו על טבלאות עם תאים ממוזגים.

en: Combining consecutive cells within the same column is called "rowspanning".
he: מיזוג תאים עוקבים בין שורות נקרא rowspanning.

en: To combine cells, add the keyword #rowspan# to the cell below the one with the content for the combined cell by using the corresponding button.
he: למיזוג תאים, הוסף מילת מפתח  #rowspan# לתא מתחת לתא עם התוכן באמצעות הכפתור המתאים.

en: Help
he: עזרה

en: ; (semicolon)
he: (נקודה פסיק);

en: , (comma)
he: (פסיק),

en: : (colon)
he: (נקודותיים):

en: . (dot)
he: (נקודה).

en: | (pipe)
he: (פייפ)|

note: Description of the plugin/theme
en: This plugin allows you to create and easily manage tables in the admin-area of WordPress. A comfortable backend allows an easy manipulation of table data. You can then include the tables into your posts, on your pages or in text widgets by using a shortcode or a template tag function. Tables can be imported and exported from/to CSV, XML and HTML.
he: התוסף הזה מאפשר ליצור ולנהל בקלות טבלאות בסביבת הניהול של וורדפרס. מערכת ניהול אחורית מאפשרת טיפול נוח בטבלאות. ניתן לכלול טבלאות בפוסטים, בעמודים או בויידג'ט-טקסט באמצעות שימוש בקוש מקוצר או בפונקציה תגית תבנית (טמפלט). הטבלאות ניתנות לייבוא או לייצא מ- CSV, XML או HTML.
