WP Support Plus Responsive Ticket System - en to sl_SI translation catalogue (338 entries)

en: Default
sl_SI: Privzeto

en: Public
sl_SI: Javno

en: Private
sl_SI: Zasebno

en: Filter Name
sl_SI: Ime filtra

en: Save Current Filter
sl_SI: Shrani trenutni filter

en: To
sl_SI: Za

en: From
sl_SI: Od

en: Search...
sl_SI: Iskranje...

en: Saved Filters
sl_SI: Shranjeni filtri

en: Apply Filters
sl_SI: Uporabi filtre

en: Sorry, you do not have permission to view this ticket. <a href="%s" class="alert-link">Click here</a> for ticket list.
sl_SI: Oprostite, nimate pravic za ogled tega zahtevka.  <a href="%s" class="alert-link">Kliknite tukaj</a> za seznam zahtevkov.

en: Unauthorized access!
sl_SI: Neavtoriziran dostop!

en: Are you sure to add this note?
sl_SI: Ste prepričani, da želite dodati ta komentar?

en: Are you sure to post this reply?
sl_SI: Ste prepričani, da želite poslati odgovor?

en: Please Confirm
sl_SI: Prosimo potrdite

en: Ticket Fields
sl_SI: Polja zahtevkov

en: Agent Only Fields
sl_SI: Polja samo za tehnično službo

en: Assigned Agents
sl_SI: Dodeljeno tehnični podpori

en: Ticket Status
sl_SI: Status zahtevka

en: Open in Browser
sl_SI: Odpri v brskalniku

en: Visible to support staff only!
sl_SI: Vidno samo tehnični podpori

en: Private Note:
sl_SI: Zasebni komentar

en: Attachments
sl_SI: Priponke

en: Delete this thread
sl_SI: Zbriši to nit

en: Edit this thread
sl_SI: Uredi to nit

en: Submit Note
sl_SI: Objavi komentar

en: Submit Reply
sl_SI: Objavi odgovor

en: BCC (Comma separated list)
sl_SI: Skrita kopija (za več e-naslovo, jih delite z vejico)

en: Add Private Note
sl_SI: Dodaj zasebni komentar

en: Post Reply
sl_SI: Objavi odgovor

en: Click Here
sl_SI: Kliknite tukaj

en: Download
sl_SI: Prenesi

en: Ticket
sl_SI: Zahtevek

en: Bank to tickets
sl_SI: Shrani v zahtevke

en: Dashboard
sl_SI: Nadzorna plošča

en: Total
sl_SI: Skupaj

en: View Ticket
sl_SI: Poglej zahtevek

en: No Description
sl_SI: Ni opisa

en: No Subject
sl_SI: Ni zadeve

en: Reset Form
sl_SI: Osveži obrazec

en: Submit Ticket
sl_SI: Pošlji zahtevek

en: Create Ticket As
sl_SI: Ustvari zahtevek kot

en: Create New Ticket
sl_SI: Ustvari nov zahtevek

en: Uploading...
sl_SI: Pošiljanje...

en: Only '.jpeg','.jpg', '.png', '.gif', '.bmp' formats are allowed.
sl_SI: samo '.jpeg','.jpg', '.png', '.gif', '.bmp'  formati so dovoljeni.

en: File Size limit exceeded! Allowed limit:
sl_SI: Velikost datoteke je presežena! Dovoljen limit:

en: Name or Email not given!
sl_SI: Ime ali e-pošta nista vnešena!

en: Please choose registered user!
sl_SI: Prosimo izberite registriranega uporabnika!

en: Note can not be empty!
sl_SI: Komentar ne sme biti prazen

en: Reply can not be empty!
sl_SI: Odgovor ne sme biti prazen!

en: View Less ...
sl_SI: manj...

en: View More ...
sl_SI: več...

en: WARNING: Anyone having your email address can access your guest tickets. Please avoid sharing any sensitive data.
sl_SI: OPOZORILO: Vsi, ki imajo vašo e-pošto lahko dostopajo do vaših javnih zahtevkov. Prosimo izogibajte se deljenju vsebine zasebne narave.

en: You do not have permission to delete public filter!
sl_SI: Nimate dovoljenja za brisanje javnih filtrov!

en: Default filter can not be deleted!
sl_SI: Privzete filtre ni mogoče odstraniti!

en: Please enter filter name!
sl_SI: Vnesite ime filtra!

en: Are you sure?
sl_SI: Ste prepričani?

en: Incorrect URL!
sl_SI: Napačen URL!

en: Incorrect Email Address!
sl_SI: Napačna e-pošta!

en: Required field should not be empty!
sl_SI: Obvezna polja morajo biti izpolnjena!

en: '.exe', '.php' files are not allowed!
sl_SI: '.exe', '.php' datoteke niso dovoljene!

en: Please wait...
sl_SI: Prosimo počakajte...

en: Login
sl_SI: Vpis

en: Sign out
sl_SI: Odjava

en: Your Email
sl_SI: Vaša e-pošta

en: Your Name
sl_SI: Vaše ime

en: Guest sign in
sl_SI: Prijava kot gost (neregistriran uporabnik)

en: OR
sl_SI: ALI

en: Sign in
sl_SI: Prijava

en: Remember me
sl_SI: Zapomni si me

en: Password
sl_SI: Geslo

en: Username or email
sl_SI: Uporabniško ime ali e-pošta

en: Please sign in
sl_SI: Prosimo, prijavite se

en: Sign Up
sl_SI: Registracija

en: Sign In
sl_SI: Prijava

en: Sign Out
sl_SI: Odjava

en: Back to website
sl_SI: Nazaj na spletno stran

en: On %1$s, %2$s wrote:
sl_SI: Na %1$s, %2$s napisal:

en: Attachments:
sl_SI: Priloge:

en: Tickets
sl_SI: Zahtevki

en: Agent Created
sl_SI: Kreiral

en: Date Updated
sl_SI: Datum posodobitve

en: Date Created
sl_SI: Datum ustvarjanja

en: Assigned Agent
sl_SI: Dodeljeno tehniku

en: Raised By
sl_SI: Dvignil

en: Description
sl_SI: Opis

en: Subject
sl_SI: Zadeva

en: Delete Custom Field
sl_SI: Briši polje

en: Edit Custom Field
sl_SI: Uredi polje

en: Attachment
sl_SI: Priponka

en: Date
sl_SI: Datum

en: Textarea
sl_SI: Polje za tekst

en: Radio Button
sl_SI: Gumb za izbiranje (opcijski gumb)

en: Checkbox
sl_SI: Polje za več možnosti

en: Drop-Down
sl_SI: Spustni seznam

en: Text Field
sl_SI: Polje za vnos teksta

en: Delete Priority
sl_SI: Odstrani prioriteto

en: Edit Priority
sl_SI: Uredi prioriteto

en: Delete Status
sl_SI: Briši status

en: Edit Status
sl_SI: Uredi status

en: Delete Category
sl_SI: Briši skupino

en: Edit Category
sl_SI: Uredi skupino

en: Success!
sl_SI: Uspešno!

en: This email address already registered as user. Please sign in above!
sl_SI: Ta e-pošta je že registrirana kot uporabnik. Prosimo vpišite se spodaj!

en: <strong>%d</strong> of <strong>%d</strong> Pages
sl_SI: <strong>%d</strong> od <strong>%d</strong> strani

en: No Tickets found!
sl_SI: Ne najdem zahtevkov!

en: <strong>%d</strong> Tickets
sl_SI: <strong>%d</strong> zahtevkov

en: <strong>%d</strong>-<strong>%d</strong> of <strong>%d</strong> Tickets
sl_SI: <strong>%d</strong>-<strong>%d</strong> od <strong>%d</strong> Zahtevkov

en: Delete
sl_SI: Briši

en: Assign Agent
sl_SI: Dodeli tehniku

en: Change Status
sl_SI: Spremeni status

en: Filter not found!
sl_SI: Ne najdem filtra!

en: None
sl_SI: brez

en: No Ticket fields
sl_SI: Ni polj zahtevka

en: Change Ticket Fields
sl_SI: Spremeni polje zahtevka

en: Edit Thread
sl_SI: Uredi nit

en: Edit Subject
sl_SI: Uredi zadevo

en: Are you sure to delete this ticket?
sl_SI: Ste prepričani, da želite brisati zahtevek?

en: Delete Ticket
sl_SI: Briši zahtevek

en: Are you sure to delete this thread?
sl_SI: Ste prepričani, da želite brisati nit?

en: Delete Thread
sl_SI: Briši nit

en: Are you sure to delete these tickets?
sl_SI: Ste prepričani, da želite brisati zahtevek?

en: Delete Tickets
sl_SI: Briši zahtevke

en: Confirm
sl_SI: Potrdi

en: Are you sure to close ticket?
sl_SI: Ste prepraičani, da želite zaključiti zahtevek?

en: Close Ticket
sl_SI: Zaključi zahtevek

en: Clone Ticket
sl_SI: Kopiraj zahtevek

en: Guest Email
sl_SI: e-pošta gosta

en: Guest Name
sl_SI: Ime gosta

en: Search user ...
sl_SI: Išči uporabnika...

en: Choose User
sl_SI: Izberi uporabnika

en: Guest
sl_SI: Gost

en: Registered User
sl_SI: Registriran uporabnik

en: User Type
sl_SI: Tip uporabnika

en: Change Raised By
sl_SI: Spremembo uredil

en: Priority
sl_SI: Prioriteta

en: Category
sl_SI: Skupina

en: Change Ticket Status
sl_SI: Spremeni status zahtevka

en: Search agent ...
sl_SI: Išči tehnika...

en: Change Assigned Agent
sl_SI: Spremeni dodeljenega tehnika

en: No Agent Only fields
sl_SI: Polje samo za tehnika

en: Change Agent Fields
sl_SI: Spremeni polje tehnika

en: Attach Files
sl_SI: Pripni datoteko

en: done
sl_SI: urejeno

en: Error: file size exceeded allowed limit!
sl_SI: Napaka: velikost datoteke je prevelika!

en: Error: file format not supported!
sl_SI: Napaka: datoteka ni podprta!

en: Error saving order!
sl_SI: Napaka pri shranjevanju!

en: Order saved successfully!
sl_SI: Uspešno shranjeno!

en: Are you sure to delete this status?
sl_SI: Ste prepričani, da želite odstraniti ta status?

en: Are you sure to delete this priority?
sl_SI: Ste prepričani, da želite odstraniti to prioriteto?

en: Are you sure to delete this menu?
sl_SI: Ste prepričani, da želite odstraniti ta meni?

en: Please note, this will delete all data associated with this custom field and can not be undone!
sl_SI: V opozorilo, vsi podatki, ki se nanašajo na to polje, bodo odstranjeni in povrnitev v prejšnje stanje ni mogoče!

en: Are you sure to delete this custom field?
sl_SI: Ste prepričani, da želite odstraniti to polje?

en: Are you sure to delete this category?
sl_SI: Ste prepričani, da želite odstraniti to skupino?

en: Are you sure to delete this agent?
sl_SI: Ste prepričani, da želite odstraniti tega uporabnika podpore?

en: Please enter status name!
sl_SI: Vnesite naziv statusa!

en: Status Name
sl_SI: Naziv statusa

en: Please choose color!
sl_SI: Izberite barvo!

en: Please enter priority name!
sl_SI: Vnesite naziv prioritete!

en: Choose Color
sl_SI: Izberite barvo

en: Priority Name
sl_SI: Naziv prioritete

en: Please insert Field Options!
sl_SI: Vnesite možnosti polja!

en: Please choose Field Type!
sl_SI: Izberite tip polja!

en: Please enter Field Label!
sl_SI: Izberite oznako polja!

en: If category is set, custom field will only visible when one of the selected category is choosen in create ticket form. If you want to show this all the time, please leave this empty. Use Ctrl+Click for select OR unselect value.
sl_SI: Če je izbrana skupina, potem bo polje po meri vidno samo ob ustvarjanju novega zahtevka v obrazcu. V primeru, da želite, da je to prikazano vedno, pustite to polje prazno. Uporabite CTRL + klik, da izberete ALI odznačite vrednost.

en: Assign Categories (optional)
sl_SI: Dodeli skupino (opcijsko)

en: Required field to ticket form. If set Yes, user must have to fill or submit value for this field
sl_SI: Obvezna polja v obrazcu za podporo. Če nastavite na Da, potem mora uporabnik obvezno vnesti vrednost za to polje.

en: Agent Only fields not available for ticket form. These can be edited by agents for their internal use.
sl_SI: Polje samo za agente podpore za obraze podpore. To urejajo samo agenti podpore za njihovo interno uporabo.

en: Please make sure you enter one option per line
sl_SI: Prepričajte se, da ste vnesli eno opcijo na vrstico

en: Enter Field Options
sl_SI: Vnesite možnosti polja

en: Choose Field Type
sl_SI: Izberite tip polja

en: Field Label
sl_SI: Oznaka polja

en: Please enter category name!
sl_SI: Vnesite naziv polja!

en: Search Supervisors...
sl_SI: Iskanje skrbnikov...

en: Supervisor (Optional)
sl_SI: Skrbnik (opcijsko)

en: Category Name
sl_SI: Naziv skupine

en: Please select an Agent!
sl_SI: Izberite agenta podpore!

en: Submit
sl_SI: Pošlji

en: Search Agents...
sl_SI: Iskanje agentov podpore...

en: Select Agent
sl_SI: Izberite agenta podpore

en: No user found!
sl_SI: Ne najdem uporabnika!

en: No results found!
sl_SI: Ni rezultatov za prikaz!

en: Default Filters
sl_SI: Privzeti filtri

en: List Settings
sl_SI: Seznam nastavitev

en: Agent Filter
sl_SI: Filter agenta

en: Customer Filter
sl_SI: Filter uporabnika

en: Ticket List Settings
sl_SI: Nastavitve seznama zahtevkov

en: Number of Tickets shown per page for agent view.
sl_SI: Število zahtevkov prikazano na stran za agente.

en: Tickets are loaded on selected order for agent view by default. If agent apply manual filter, this setting will not take effect.
sl_SI: Zahtevki so prikazani po privzetem izbranem razvrščanju za agente. V primeru, da agent uporablja svoje filtre, ta nastavitev nima funkcije.

en: Selected statuses will be hidden if no filter is active for agent view. If agent use status filter manually on ticket list, this setting will not take effect and tickets will be filtered as per customer selection.
sl_SI: Izbrani statusi bodo skriti v primeru, da noben filter ni aktiven. Velja za agente. V primeru, da agent uporabi svoj filter statusa na seznamu zahtevkov, ta nastavitev nima vpliva in zahtevki bodo filtrirani kakor si izberejo stranke.

en: Agent View
sl_SI: Pogled agenta

en: Number of Tickets shown per page for customer view.
sl_SI: Število zahtevkov prikaznih na strani za pogled uporabnika

en: Number of Tickets
sl_SI: Število zahtevkov

en: Tickets are loaded on selected order for customer view by default. If customer apply manual filter, this setting will not take effect.
sl_SI: Zahtevki so prikazani privzeto glede na izbrano razvrstitev. V primeru, da nastavite lastne filtre, ta nastavitev nima pomena.

en: Order By
sl_SI: Razvrsti po

en: Selected statuses will be hidden if no filter is active for customer view. If customer use status filter manually on ticket list, this setting will not take effect and tickets will be filtered as per customer selection.
sl_SI: Izbrani statusi bodo skriti v primeru, da ni izbran noben filter. V primeru, da uporabnik uporablja lasten filter za stutus na seznamu zahtevkov, ta nastavitev nima pomena.

en: Hide Selected Statuses
sl_SI: Skrij izbrane statuse

en: Customer View
sl_SI: Pogled uporabnika

en: Manage Form
sl_SI: Upravljaj obrazec

en: Please Wait ...
sl_SI: Prosimo počakajte...

en: Disable
sl_SI: Onemogoči

en: Enable
sl_SI: Omogoči

en: Full Width
sl_SI: Celotna širina

en: Create New Ticket Form
sl_SI: Ustvari nov zahtevek s pomočjo obrazca

en: No Custom Fields found!
sl_SI: Ne najdem polja po meri!

en: Assigned Categories
sl_SI: Dodeljeno skupinam

en: Required
sl_SI: Obvezno

en: Agent Only
sl_SI: Samo agentje

en: Type
sl_SI: Tip

en: Add New Custom Field
sl_SI: Dodaj novo polje po meri

en: Custom Fields
sl_SI: Polja po meri

en: URL of the ticket.
sl_SI: Povezava do zahtevka

en: Name of user doing current activity.
sl_SI: Imena uporabnikov, s trenutnimi aktivnostmi.

en: History of communication in ticket.
sl_SI: Zgodovina pogovora v zahtevku.

en: Last reply description.
sl_SI: Opis zadnjega odgovora.

en: Email of user posted last reply.
sl_SI: E-naslov uporabnika, ki je dal zadnji odgovor.

en: Name of user posted last reply.
sl_SI: Ime uporabnika, ki je zadnji oddal odgovor.

en: Name(s) of agent assigned to ticket.
sl_SI: Ime(na) agentov podpore, katerim je dodeljen ta zahtevek.

en: Name of the agent who have created ticket on behalf of user. Empty if ticket created by user himself.
sl_SI: Ime agenta podpore, ki je ustvari ta zahtevek za podporo na zahtevo uporabnika. Prazno, če je zahtevo oddal uporabnik sam.

en: Ticket create time
sl_SI: Čas ustvarjanja zahtevka

en: Email of ticket creator
sl_SI: E-naslov uporabnika, ki je ustvaril zahtevek

en: Name of ticket creator
sl_SI: Ime uporabnika, ki je ustvaril zahtevek

en: Ticket Priority
sl_SI: Prioriteta zahtevka

en: Ticket Category
sl_SI: Skupina zahtevka

en: Ticket status
sl_SI: Status zahtevka

en: Ticket description given while creating ticket
sl_SI: Opis zahtevka podan med ustvarjanjem zahtevka

en: Ticket Subject
sl_SI: Zadeva zahtevka

en: Template Tags
sl_SI: Oznaka predloge

en: Thank You Page after create ticket
sl_SI: Stran za zahvalo po ustvarjanju zahtevka

en: Add New Support Page Menu
sl_SI: Dodaj novo stran za podporo za meni

en: Delete Support Menu
sl_SI: Odstrani meni za podporo

en: Add New Status
sl_SI: Dodaj nov status

en: Color
sl_SI: Barva

en: Add New Priority
sl_SI: Dodaj novo prioriteto

en: Support Page Menu
sl_SI: Stran za podoro

en: Thank you page
sl_SI: Stran za zahvalo

en: Priorities
sl_SI: Prioritete

en: Statuses
sl_SI: Statusi

en: If you set SRN, [Ticket #123456] will become [Ticket SRN123456] whereever applicable. Please don't leave blank.
sl_SI: Če nastavite SRN, [Zahtevek #123456] bo postal [Zahtevek SRN123456] vedno ko nastavite. Tega ne pustite prazno.

en: Ticket ID Prefix
sl_SI: ID predpona zahtevka

en: Allow Support Staff to read all ticket
sl_SI: Omogoči, da lahko vsi zaposleni preberejo vse zahtevke

en: Allow Guest Ticket
sl_SI: Dovoli zahtevke brez registracije

en: Attachment Max Size(MB)
sl_SI: Dovoljena velikost priponke (MB)

en: This format will be applicable for custom date fields for Support Plus
sl_SI: Ta format bo uporabljen za uporabniške podatke za Support Plus

en: Custom Date Format
sl_SI: Format datuma

en: This format will be applicable for default date fields for Support Plus
sl_SI: Format bo uporabljen za privzet datum za Support Plus

en: System Date Format
sl_SI: Sistemski format datuma

en: This format will be applicable for input date fields (datepicker) for WP Support Plus
sl_SI: Ta format bo uporabljen za vnosni datum za WP Support Plus

en: Calender Date Format
sl_SI: Format datuma v koledarju

en: Bottom
sl_SI: Spodaj

en: Top
sl_SI: Na vrhu

en: Reply Form Position
sl_SI: Odgovori na postavko obrazca

en: As name suggest, this setting will change ticket status to selected when support agent reply to ticket. Current Status will not change status of ticket in this case.
sl_SI: Ta nastavitev bo spremenila status zahtevka na izbranega, ko bo podpora odgovorila na zahtevek. Trenutni status ne bo spremenjen.

en: Ticket Status after Agent Reply
sl_SI: Status zahtevka po odgovoru podpore

en: This is applicable for Ticket id being created for new ticket.
sl_SI: To se nanaša na ID zahtevka ob ustvarjanju novega zahtevka.

en: Random
sl_SI: Naključno

en: Sequential
sl_SI: Sekventno

en: Ticket ID
sl_SI: Št, zahtevka

en: If enabled, it will show Close Ticket button to open ticket view for customer. This button will change ticket status to selected status.
sl_SI: Če je omogočeno, bo prikazan gumb Zapri zahtevek za odprte zahtevke za uporabnike. Ta gumb bo spremenil status v izbranega.

en: Allow Customer to Close Ticket
sl_SI: Dovoli uporabniku, da zapre zahtevek

en: As name suggest, this setting will change ticket status to selected when ticket creator reply to ticket. Current Status will not change status of ticket in this case.
sl_SI: Ta nastavitev bo spremenila status zahtevka na izbranega, ko bo oseba, ki je ustvarila zahtevek podala odgovor. Trenuten status se ne bo spremenil v tem primeru.

en: Status List
sl_SI: Seznam statusov

en: Current Status
sl_SI: Trenuten status

en: Ticket Status after Customer Reply
sl_SI: Status zahtevka po odgovoru uporabnika

en: This priority will be default priority for new ticket.
sl_SI: Ta prioriteta bo privzeta za nove zahtevke

en: Default Ticket Priority
sl_SI: Privzeta prioriteta zahtevka

en: This status will be default status for new ticket.
sl_SI: Ta status bo privzet status za nove zahtevke.

en: Default Ticket Status
sl_SI: Privzeti status zahtevka

en: This category will be default category for new ticket. If category is not present in ticket form or ticket created via email piping, this category will be used as new ticket category.
sl_SI: Ta skupina bo privzeta skupina za nove zahtevke. Če skupina ni nastavljena v obrazcu za podporo ali v zahtevku poslan po e-pošti, bo ta skupina uporabljena za nove zahtevke.

en: Default Category
sl_SI: Privzete skupina

en: Open support page in new window?
sl_SI: Odprem stran za podporo v novem oknu?

en: This page will be used as helpdesk page on front-end. All users ( customer, agent, supervisor, administrator ) will able to access helpdesk on same page depending on their role. Please note, this page will not use your theme. That means your other frontend features like header, footer, sidebars, menus etc. will not be applicable to this page. It will have button to go back to your homepage. It does not require to have any shortcode, just go to your pages and create new page without description.
sl_SI: Ta stran bo uporabljena kot stran za podporo za pogled uporabnika. Vsi uporabniki, bodo lahko dostopali do iste nadzorne plošče, glede na njihovo pravico dostopa. Ta stran ne bo uporabljala vaše teme. To pomeni, da vaša prva stran, kot so glava, noga..itd ne bodo uporabljena iz vaše predloge. Imel bo gumb, da se vrnete na vašo prvo stran.

en: Support Page
sl_SI: Stran za podporo

en: Choose Logo
sl_SI: Izberite logotip

en: Footer Text
sl_SI: Tekst v nogi

en: Cheating huh?
sl_SI: Goljufanje mar ne?

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

en: Menu URL
sl_SI: Povezava menija

en: Menu Icon
sl_SI: Ikona menija

en: Add New Menu Slider
sl_SI: Dodaj nov slider meni

en: Delete Custom Menu
sl_SI: Odstrani meni po meri

en: Title
sl_SI: Naziv

en: Custom Menu Slider
sl_SI: Slider meni po meri

en: Upload Logo
sl_SI: Prenesite logotip

en: Icon
sl_SI: Ikona

en: If enabled, it will show Support Button on front-end website. When visitor click this button, it will open Support Page selected above in new tab.
sl_SI: Če je omogočeno, bo prikazan gumb za podporo na prvi strani strani. Ko bo uporabnik kliknil na gumb, bo odprlo stran za podporo, izbran v novem zavihku.

en: Show Support Button
sl_SI: Prikaži gumb za podporo

en: Support Button
sl_SI: Gumb za podporo

en: Custom CSS
sl_SI: CSS po meri

en: Save Order
sl_SI: Shrani razporeditev

en: Action
sl_SI: Akcija

en: Supervisor(s)
sl_SI: Nadzornik(i)

en: Order
sl_SI: Razvrščanje

en: Add New Category
sl_SI: Dodaj novo skupino

en: Categories
sl_SI: Skupine

en: Statuses to Show
sl_SI: Statusi za prikaz

en: Dismiss this notice
sl_SI: Prezri to opozorilo

en: Settings updated
sl_SI: Nastavitve posodobljene

en: Add-Ons
sl_SI: Dodatki

en: Dashbord
sl_SI: Nadzorna plošča

en: Ticket List
sl_SI: Seznam zahtevkov

en: Ticket Form
sl_SI: Obrazec za podporo

en: General
sl_SI: Splošno

en: WP Support Plus Settings
sl_SI: WP Support Plus nastavitve

en: Search
sl_SI: Iskanje

en: Reset Filter
sl_SI: Ponastavi filter

en: Apply
sl_SI: Uporabi

en: All
sl_SI: Vse

en: Add New
sl_SI: Dodaj nov

en: Add New Agent
sl_SI: Dodaj novega agenta za podporo

en: Agents
sl_SI: Agenti podpore

en: If set yes, supervisor will able to change raised by of tickets of assigned categories.
sl_SI: Če je nastavljeno na Da, nadzorniki bodo lahko spremenili zahtevek za dodeljeno skupino

en: If set yes, supervisor will able to delete tickets of assigned categories
sl_SI: Če je nastavljeno na Da, nadzorniki bodo lahko odstranili zahtevek iz dodeljene skupine

en: If set yes, an agent will able to view all tickets of categories assigned to him but do not have permission to reply or modify in tickets not assigned to him. This is important to have this permission because sometimes an agent will need to refer other tickets not assigned to him.
sl_SI: Če je nastavljeno na Da, bodo agenti podpore lahko videli vse zahtevke skupin dodeljene njemu,vendar ne bodo imeli dovoljenja, da na njih odgovorijo ali jih urejajo, razen če je zahtevek dodeljen temu agentu podpore.

en: Allow Read Only Not Assigned Tickets
sl_SI: Dovoli samo za branje na zahtevke, ki so nedodeljeni

en: If set yes, an agent will able to change raised by of ticket assigned to him.
sl_SI: Če je nastavljeno na Da, bo agent podpore lahko spremenil nastavitev na dodeljen zahtevek

en: Allow Change Raised By
sl_SI: Dovoli spremeni postavljen od

en: If set yes, an agent will able to delete ticket assigned to him.
sl_SI: Če je nastavljeno na Da, bo agent lahko odstranil zahtevek dodeljen njemu

en: Allow Delete Ticket
sl_SI: Dovoli brisanje zahtevkov

en: If set yes, an agent will able to assign ticket assigned to him to some other agent who is assigned to ticket category.
sl_SI: Če je nastavljeno na Da, bo agent lahko dodelil zahtevek, ki mu je dodeljen, nekomu drugemu, ki je dodeljen tej skupini.

en: No
sl_SI: Ne

en: Yes
sl_SI: Da

en: Allow Assign Ticket
sl_SI: Dovoli dodeli zahtevek

en: Delete Agent
sl_SI: Odstrani agenta podpore

en: Supervisor
sl_SI: Nadzornik

en: Agent
sl_SI: Agent podpore

en: Role
sl_SI: Pravica

en: Email
sl_SI: E-pošta

en: Name
sl_SI: Ime

en: Username
sl_SI: Uporabniško ime

en: Agents & Supervisors
sl_SI: Agenti podpore in nadzorniki

en: General Settings
sl_SI: Splošne nastavitve

en: Save Changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Licenses
sl_SI: Licence

en: Error
sl_SI: Napake

en: You do not have permission to install plugin updates
sl_SI: Nimate pravice do namestitve posodobitev za dodatke

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
sl_SI: Na voljo je nova verzije %1$s. %2$s Poglej verzijo %3$s podrobnosti %4$s ali %5$s posodobi zdaj %6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
sl_SI: Na voljo je nova verzija %1$s. %2$s Poglej verzijo %3$s pordrobnosti %4$s.
