WP Support Plus Responsive Ticket System - en to hr translation catalogue (336 entries)

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
hr: Ovo je nova verzija od %1$s dostupnog. %2$sPregled verzije %3$s detalji%4$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
hr: Ovo je nova verzija od %1$s dostupnog. %2$s Pregled  verzije %3$s detalji%4$s ili %5$snadogradi sada%6$s.

en: You do not have permission to install plugin updates
hr: Nemaš dopuštenje za nadogradnju ovog dodatka

en: Error
hr: Greška

en: Licenses
hr: Licence

en: Save Changes
hr: Spremi promjene

en: General Settings
hr: Generalne opcije

en: Agents & Supervisors
hr: Agenti i Supervizori

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Name
hr: Ime

en: Role
hr: Dopuštenje

en: Supervisor
hr: Supervizor

en: Delete Agent
hr: Smijeni agenta

en: Allow Assign Ticket
hr: Dozvoli dodjelu agenta na upit

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: If set yes, an agent will able to assign ticket assigned to him to some other agent who is assigned to ticket category.
hr: Ako je postavljeno, agent će moći dodijeliti upit sa njega na drugog agenta koji je dodijeljen toj kategoriji.

en: Allow Delete Ticket
hr: Dozvoli brisanje upita

en: If set yes, an agent will able to delete ticket assigned to him.
hr: Ako je postavljeno, agent će moći obrisati upite dodijeljene njemu.

en: Allow Change Raised By
hr: Dozvoli promjenu kreatora upita

en: If set yes, an agent will able to change raised by of ticket assigned to him.
hr: Ako je postavljeno, agent će moći promjeniti korisnika koji je otvorio upit, na svoje ime.

en: Allow Read Only Not Assigned Tickets
hr: Dozvoli čitati samo ne dodijeljene upite

en: If set yes, an agent will able to view all tickets of categories assigned to him but do not have permission to reply or modify in tickets not assigned to him. This is important to have this permission because sometimes an agent will need to refer other tickets not assigned to him.
hr: Ako je postavljeno, svaki agent će imati mogućnost vidjeti sve upite za kategorije koje su mu dodijeljene ali neće imati dopuštenje odgovarati na njih ili ih uređivati ako nisu dodijeljeni njemu. Važno je imati ovu dozvolu jer će agent ponekad morati proslijediti drugi upit koji nije dodijeljen njemu.

en: If set yes, supervisor will able to delete tickets of assigned categories
hr: Ako je postavljeno, supervizori će moći brisati sve upite koje su dodijeljeni njima

en: If set yes, supervisor will able to change raised by of tickets of assigned categories.
hr: Ako je postavljeno, supervizori će moći mijenjati kreatora upita na kojem su dodijeljeni.

en: Agents
hr: Agenti

en: Add New Agent
hr: Dodaj novog agenta

en: Add New
hr: Dodaj novo

en: All
hr: Sve

en: Apply
hr: Potvrdi

en: Reset Filter
hr: Resetiraj filter

en: Search
hr: Pretraži

en: WP Support Plus Settings
hr: WP Support Plus postavke

en: General
hr: Generalno

en: Ticket Form
hr: Obrazac upita

en: Ticket List
hr: Lista upita

en: Dashbord
hr: Nadzorna ploča

en: Add-Ons
hr: Dodaci

en: Settings updated
hr: Opcije spremljenje

en: Dismiss this notice
hr: Zanemari ovu obavijest

en: Statuses to Show
hr: Statusi za pregled

en: Categories
hr: Kategorije

en: Add New Category
hr: Dodaj novu kategoriju

en: Order
hr: Narudžba

en: Supervisor(s)
hr: Supervizor(i)

en: Action
hr: Akcija

en: Save Order
hr: Spremi narudžbu

en: Custom CSS
hr: Prilagođeni CSS

en: Support Button
hr: Gumb podrške

en: Show Support Button
hr: Prikaži gumb podrške

en: If enabled, it will show Support Button on front-end website. When visitor click this button, it will open Support Page selected above in new tab.
hr: Ako je uključeno, pokazati će se gumb podrške na front-end stranici. Kada korisnik klikne na gumb, otvoriti će mu se odabrana stranica podrške u novom prozoru.

en: Icon
hr: Ikona

en: Upload Logo
hr: Postavi logo

en: Custom Menu Slider
hr: Prilagođeni menu klizač

en: Title
hr: Naslov

en: Delete Custom Menu
hr: Obriši prilagođeni izbornik

en: Add New Menu Slider
hr: Dodaj novi klizač izbornika

en: Menu Icon
hr: Ikona izbornika

en: Menu URL
hr: Link izbornika

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Cheating huh?
hr: Varanje ha?

en: Footer Text
hr: Tekst na dnu

en: Choose Logo
hr: Odaberi logo

en: Support Page
hr: Stranica podrške

en: This page will be used as helpdesk page on front-end. All users ( customer, agent, supervisor, administrator ) will able to access helpdesk on same page depending on their role. Please note, this page will not use your theme. That means your other frontend features like header, footer, sidebars, menus etc. will not be applicable to this page. It will have button to go back to your homepage. It does not require to have any shortcode, just go to your pages and create new page without description.
hr: Ova stranica će biti korištena kao stranica podrške na  front-end. Svi posjetitelji (registrirani korisnici, agenti, supervizori i administratori) moći će posjetiti stranicu podrške na istoj stranici ovisno o njihovoj ulozi. Imajte na umu da ova stranica neće koristiti vašu temu. To znači da vaše druge značajke poput zaglavlja, podnožja, bočnih traka, izbornika i sl. neće biti primjenjive na ovu stranicu. Imat će gumb za povratak na početnu stranicu. Nije potrebno imati kratki kôd, samo idite na svoje stranice i izradite novu stranicu bez opisa.

en: Open support page in new window?
hr: Otvoriti stranicu podrške u novom prozoru?

en: Default Category
hr: Zadana kategorija

en: This category will be default category for new ticket. If category is not present in ticket form or ticket created via email piping, this category will be used as new ticket category.
hr: Ova kategorija će biti zadana kategorija prilikom kreiranja novog upita. Ako kategorija nije prikazana u obrascu upita ili u upitu kreiranom putem elektroničke pošte, kategorija će biti kreirana kao nova kategorija.

en: Default Ticket Status
hr: Zadani status upita

en: This status will be default status for new ticket.
hr: Ovaj status biti će zadan za nove upite.

en: Default Ticket Priority
hr: Zadani prioritet upita

en: This priority will be default priority for new ticket.
hr: Ovaj prioritet biti će zadan za nove upite.

en: Ticket Status after Customer Reply
hr: Postavljeni status nakon odgovora korisnika

en: Current Status
hr: Trenutni status

en: Status List
hr: Lista statusa

en: As name suggest, this setting will change ticket status to selected when ticket creator reply to ticket. Current Status will not change status of ticket in this case.
hr: Kao što naziv kaže, ova opcija će promjeniti status upita u odabrani nakon odgovora korisnika na upit. Trenutni status neće promjeniti status upita u ovom slučaju.

en: Allow Customer to Close Ticket
hr: Dozvoli korisnicima da zatvore upit

en: If enabled, it will show Close Ticket button to open ticket view for customer. This button will change ticket status to selected status.
hr: Ako je uključeno, gumb "Zatvori upit" biti će prikazan korisnicima. Taj gumb mijenja trenutni status u drugo odabrani status.

en: Ticket ID
hr: Upit ID

en: Sequential
hr: Dosljedan

en: Random
hr: Nasumično

en: This is applicable for Ticket id being created for new ticket.
hr: Ovo će biti primjenjivo za Ticked ID prilikom iz izrade novog.

en: Ticket Status after Agent Reply
hr: Status upita nakon odgovora agenta

en: As name suggest, this setting will change ticket status to selected when support agent reply to ticket. Current Status will not change status of ticket in this case.
hr: Kao što naziv kaže, ova opcija će promjeniti status upita u odabrani nakon odgovora agenta na upit. Trenutni status neće promjeniti status upita u ovom slučaju.

en: Reply Form Position
hr: Odgovor s pozicije

en: Top
hr: Vrh

en: Bottom
hr: Dno

en: Calender Date Format
hr: Kalendarski format datuma

en: This format will be applicable for input date fields (datepicker) for WP Support Plus
hr: Ovaj format će biti primjenjiv za unos datuma u polja (datepicket) za WP Support Plus

en: System Date Format
hr: Sistemski format vremena

en: This format will be applicable for default date fields for Support Plus
hr: Ovaj format će biti primjenjiv kao zadani datum u poljima za Support Plus

en: Custom Date Format
hr: Namjesti format vremena

en: This format will be applicable for custom date fields for Support Plus
hr: Ovaj format će se primijeniti za prilagođeno vrijeme na Support Plus

en: Attachment Max Size(MB)
hr: Maksimalna veličina datoteke (MB)

en: Allow Guest Ticket
hr: Dozvoli upite za goste

en: Allow Support Staff to read all ticket
hr: Dozvoli timu podrške da vide sve upite.

en: Ticket ID Prefix
hr: Upitni ID prefiks

en: If you set SRN, [Ticket #123456] will become [Ticket SRN123456] whereever applicable. Please don't leave blank.
hr: Ukoliko unesete NPR, [Upit#123456] biti će prikazan kao [Upit NPR123456] na svim prikazima. Molimo da ne ostavljate prazno.

en: Statuses
hr: Statusi

en: Priorities
hr: Prioriteti

en: Thank you page
hr: Stranica zahvale

en: Support Page Menu
hr: Menu podrške

en: Add New Priority
hr: Dodaj novi prioritet

en: Color
hr: Boja

en: Add New Status
hr: Dodaj novi status

en: Delete Support Menu
hr: Obriši menu podrške

en: Add New Support Page Menu
hr: Dodaj novi menu podrške

en: Thank You Page after create ticket
hr: Stranica zahvale nakon kreiranja upita

en: Template Tags
hr: Oznake teme

en: Ticket Subject
hr: Naslov upita

en: Ticket description given while creating ticket
hr: Opis upita unesen prilikom kreiranja upita

en: Ticket status
hr: Status upita

en: Ticket Category
hr: Kategorija upita

en: Ticket Priority
hr: Prioritet upita

en: Name of ticket creator
hr: Ime od kreatora upita

en: Email of ticket creator
hr: Email kreatora upita

en: Ticket create time
hr: Vrijeme kreiranja upita

en: Name of the agent who have created ticket on behalf of user. Empty if ticket created by user himself.
hr: Ime agenata koji su otvorili upit u ime korisnika. Ostavi prazno ako je korisnik sam ispunio upit.

en: Name(s) of agent assigned to ticket.
hr: Ime(na) agenata na koje(g) je dodijeljen upit.

en: Name of user posted last reply.
hr: Ime korisnika koji je zadnji odgovorio.

en: Email of user posted last reply.
hr: Email korisnika koji je zadnji odgovorio.

en: Last reply description.
hr: Zadnji odgovor

en: History of communication in ticket.
hr: Povijest odgovora unutar upita.

en: Name of user doing current activity.
hr: Naziv korisnika koji je trenutno aktivan.

en: URL of the ticket.
hr: Link upita.

en: Custom Fields
hr: Prilagođena polja

en: Add New Custom Field
hr: Dodaj novo prilagođeno polje

en: Type
hr: Vrsta

en: Agent Only
hr: Samo agent

en: Required
hr: Potrebno

en: Assigned Categories
hr: Dodijeljena kategorija

en: No Custom Fields found!
hr: Nema pronađenih prilagođenih polja!

en: Create New Ticket Form
hr: Kreiraj novi upit

en: Full Width
hr: Maksimalna širina

en: Enable
hr: Uključi

en: Disable
hr: Isključi

en: Please Wait ...
hr: Molimo pričekajte...

en: Manage Form
hr: Uredi obrazac

en: Customer View
hr: Korisnički pregled

en: Hide Selected Statuses
hr: Sakrij odabrane statuse

en: Selected statuses will be hidden if no filter is active for customer view. If customer use status filter manually on ticket list, this setting will not take effect and tickets will be filtered as per customer selection.
hr: Odabrani statusi će skriveni ako nema aktivnog filtera za prikaz korisnika.Ako korisnik korisnik koristi ručni filter ručno na listi upita, ova opcija neće imati efekta i upiti će biti filtrirani prema odabiru korisnika.

en: Order By
hr: Redoslijed po

en: Tickets are loaded on selected order for customer view by default. If customer apply manual filter, this setting will not take effect.
hr: Upiti su učitani prema odabranom redoslijedu za prikaz korisnika prema zadanim postavkama. Ako korisnik koristi ručni filter, ova opcija neće imati efekta.

en: Number of Tickets
hr: Količina upita

en: Number of Tickets shown per page for customer view.
hr: Količina upita prikazana za pregled korisnika.

en: Agent View
hr: Prikaz agenata

en: Selected statuses will be hidden if no filter is active for agent view. If agent use status filter manually on ticket list, this setting will not take effect and tickets will be filtered as per customer selection.
hr: Odabrani statusi će biti skriveni ako za to nije aktivan filter za pregled agentima.  Ako agent ručno postavi status filtera na listi upita, ova opcija neće imati efekta i upiti će biti filtrirani prema odabiru korisnika.

en: Tickets are loaded on selected order for agent view by default. If agent apply manual filter, this setting will not take effect.
hr: Upiti se učitavaju prema odabranom redoslijedu za zadani prikaz agentima. Ako agent ručno postavi filter, ova opcija neće imati efekta.

en: Number of Tickets shown per page for agent view.
hr: Količina prikazanih upita na preglednoj stranici.

en: Ticket List Settings
hr: Opcije upita

en: Customer Filter
hr: Filter korisnika

en: Agent Filter
hr: Agent filter

en: List Settings
hr: Lista opcija

en: Default Filters
hr: Zadani filter

en: No results found!
hr: Nema rezultata pretraživanja!

en: No user found!
hr: Ne pronalazimo traženog korisnika!

en: Select Agent
hr: Odaberi agenta

en: Search Agents...
hr: Pretraži agente...

en: Submit
hr: Pošalji

en: Please select an Agent!
hr: Molimo odaberi agena!

en: Category Name
hr: Naziv kategorije

en: Supervisor (Optional)
hr: Supervizor (Neobavezno)

en: Search Supervisors...
hr: Pretraži supervizore...

en: Please enter category name!
hr: Molimo unesite naziv kategorije!

en: Field Label
hr: Oznaka polja

en: Choose Field Type
hr: Odaberite vrstu polja

en: Enter Field Options
hr: Unesite postavke polja

en: Please make sure you enter one option per line
hr: Provjerite jeste li unijeli jednu opciju po retku

en: Agent Only fields not available for ticket form. These can be edited by agents for their internal use.
hr: Samo admin polja nisu javno dostupna u upitnom obrascu Oni mogu biti uređivani od strane agenata za internu uporabu..

en: Required field to ticket form. If set Yes, user must have to fill or submit value for this field
hr: Obavezno polje za upit. Ako postavite da, korisnik mora ispuniti navedena polja

en: Assign Categories (optional)
hr: Dodijeli kategorije (neobavezno)

en: If category is set, custom field will only visible when one of the selected category is choosen in create ticket form. If you want to show this all the time, please leave this empty. Use Ctrl+Click for select OR unselect value.
hr: Ako je kategorija postavljena, prilagođeno polje biti će vidljivo na stranici "Novi upit". Ukoliko želiš da polje stalno bude vidljivo, ostavi polje prazno. Koristi Ctrl+Click za odabir ili odznačavanje.

en: Please enter Field Label!
hr: Molimo unesite oznaku polja!

en: Please choose Field Type!
hr: Molimo odaberite vrstu polja!

en: Please insert Field Options!
hr: Molimo odaberite opcije polja!

en: Priority Name
hr: Naziv prioriteta

en: Choose Color
hr: Izaberi boju

en: Please enter priority name!
hr: Molimo unesite naziv prioriteta!

en: Please choose color!
hr: Molimo odaberite boju!

en: Status Name
hr: Naziv statusa

en: Please enter status name!
hr: Molimo unesi naziv statusa!

en: Are you sure to delete this agent?
hr: Jesi li siguran da želiš smijeniti ovog agenta?

en: Are you sure to delete this category?
hr: Jesi li siguran da želiš obrisati ovu kategoriju?

en: Are you sure to delete this custom field?
hr: Jesi li siguran da želiš obrisati ovo prilagođeno polje?

en: Please note, this will delete all data associated with this custom field and can not be undone!
hr: Imajte na umu da će to izbrisati sve podatke povezane s ovim prilagođenim poljem bez mogućnosti povratka!

en: Are you sure to delete this menu?
hr: Jesi li siguran da želiš obrisati ovaj meni?

en: Are you sure to delete this priority?
hr: Jesi li siguran da želiš obrisati ovaj prioritet?

en: Are you sure to delete this status?
hr: Jesi li siguran da želiš obrisati ovaj status?

en: Order saved successfully!
hr: Narudžba uspješno spremljena!

en: Error saving order!
hr: Greška kod spremanja narudžbe!

en: Error: file format not supported!
hr: Greška: format datoteke nije podržan!

en: Error: file size exceeded allowed limit!
hr: Greška: veličina datoteke prelazi dopušteni limit!

en: done
hr: gotovo

en: Attach Files
hr: Priloži dadoteku

en: Change Agent Fields
hr: Promijeni polja agenta

en: No Agent Only fields
hr: No Agent samo polja

en: Change Assigned Agent
hr: Promjeni dodijeljenog agenta

en: Search agent ...
hr: Pretraži agenta...

en: Change Ticket Status
hr: Promjeni status upita

en: Category
hr: Kategorija

en: Priority
hr: Prioritet

en: Change Raised By
hr: Promjeni kretatora upita

en: User Type
hr: Vrsta korisnika

en: Registered User
hr: Registrirani korisnik

en: Guest
hr: Gost

en: Choose User
hr: Odaberi korisnika

en: Search user ...
hr: Traži korisnika...

en: Guest Name
hr: Ime gosta

en: Guest Email
hr: Email gosta

en: Clone Ticket
hr: Dupliraj upit

en: Close Ticket
hr: Zatvori upit

en: Are you sure to close ticket?
hr: Jesi li siguran da želiš zatvoriti upit?

en: Confirm
hr: Potvrdi

en: Delete Tickets
hr: Obriši upite

en: Are you sure to delete these tickets?
hr: Jesi li siguran da želiš obrisati upite?

en: Delete Thread
hr: Obriši temu

en: Are you sure to delete this thread?
hr: Jesi li siguran da želiš obrisati ovu temu?

en: Delete Ticket
hr: Obriši upit

en: Are you sure to delete this ticket?
hr: Jesi li siguran da želiš obrisati ovaj upit?

en: Edit Subject
hr: Uredi naslov

en: Edit Thread
hr: Uredi temu

en: Change Ticket Fields
hr: Promijeni polja upita

en: No Ticket fields
hr: Nema polja upita

en: None
hr: Nijedan

en: Filter not found!
hr: Filter nije pronađen!

en: Change Status
hr: Promjeni status

en: Assign Agent
hr: Dodijeli agenta

en: Delete
hr: Obriši

en: <strong>%d</strong>-<strong>%d</strong> of <strong>%d</strong> Tickets
hr: <strong>%d</strong>-<strong>%d</strong> of <strong>%d</strong> Upiti

en: <strong>%d</strong> Tickets
hr: <strong>%d</strong> Upiti

en: No Tickets found!
hr: Nema pronađenih upita!

en: <strong>%d</strong> of <strong>%d</strong> Pages
hr: <strong>%d</strong> of <strong>%d</strong> Stranice

en: This email address already registered as user. Please sign in above!
hr: Ova email adresa je već registrirana. Molimo prijavite se!

en: Success!
hr: Uspješno!

en: Edit Category
hr: Uredi kategoriju

en: Delete Category
hr: Obriši kategoriju

en: Edit Status
hr: Uredi status

en: Delete Status
hr: Obriši status

en: Edit Priority
hr: Uredi prioritet

en: Delete Priority
hr: Obriši prioritet

en: Text Field
hr: Tekst polje

en: Drop-Down
hr: Padajući

en: Checkbox
hr: Označavajući okvir

en: Radio Button
hr: Radio gumb

en: Textarea
hr: Tekst

en: Date
hr: Datum

en: Attachment
hr: Privitak

en: URL
hr: Link

en: Edit Custom Field
hr: Uredi prilagođena polja

en: Delete Custom Field
hr: Obriši prilagođena polja

en: Subject
hr: Naslov

en: Description
hr: Opis

en: Raised By
hr: Kreirao

en: Assigned Agent
hr: Dodijeljeni agent

en: Date Created
hr: Datum kreiranja

en: Date Updated
hr: Datum zadnje izmjene

en: Agent Created
hr: Kreirao agent

en: Tickets
hr: Upiti

en: Attachments:
hr: Privitak:

en: On %1$s, %2$s wrote:
hr: Na %1$s, %2$s napisao:

en: Back to website
hr: Vrati se na stranicu

en: Sign Out
hr: Odjavi se

en: Sign In
hr: Prijavi se

en: Sign Up
hr: Registriraj se

en: Please sign in
hr: Molimo prijavite se

en: Username or email
hr: Korisničko ime ili email

en: Password
hr: Lozinka

en: Remember me
hr: Zapamti me

en: Sign in
hr: Prijavi se

en: OR
hr: Ili

en: Guest sign in
hr: Prijava kao gost

en: Your Name
hr: Tvoje ime

en: Your Email
hr: Tvoj Email

en: Sign out
hr: Odjava

en: Login
hr: Prijava

en: Please wait...
hr: Molimo pričekajte...

en: '.exe', '.php' files are not allowed!
hr: '.exe', '.php' formati nisu dopušteni!

en: Required field should not be empty!
hr: Obavezna polja ne mogu biti prazna!

en: Incorrect Email Address!
hr: Neispravna Email adresa!

en: Incorrect URL!
hr: Neispravan link!

en: Are you sure?
hr: Jesi li siguran?

en: Please enter filter name!
hr: Molimo unesite naziv filtera

en: Default filter can not be deleted!
hr: Zadani filter ne može biti obrisan!

en: You do not have permission to delete public filter!
hr: Nemaš dopuštenje za brisanje javnog filtera!

en: WARNING: Anyone having your email address can access your guest tickets. Please avoid sharing any sensitive data.
hr: UPOZORENJE: Svatko tko ima tvoju email adresu može pristupiti guest upitima. Izbjegavajte dijeljenje osjetljivih podataka.

en: View More ...
hr: Vidi više...

en: View Less ...
hr: Vidi manje...

en: Reply can not be empty!
hr: Odgovor ne može biti prazan!

en: Note can not be empty!
hr: Bilješka ne može biti prazna!

en: Please choose registered user!
hr: Molimo odaberite registriranog korisnika!

en: Name or Email not given!
hr: Ime ili Email nije upisan!

en: File Size limit exceeded! Allowed limit:
hr: Limit veličine privitka prekoračen! Dozvoljeni limit:

en: Only '.jpeg','.jpg', '.png', '.gif', '.bmp' formats are allowed.
hr: Samo su podržani formati: '.jpeg','.jpg', '.png', '.gif', '.bmp'.

en: Uploading...
hr: Učitavanje...

en: Create New Ticket
hr: Kreiraj novi upit

en: Create Ticket As
hr: Pošalji upit kao

en: Submit Ticket
hr: Pošalji upit

en: Reset Form
hr: Resetiraj polja

en: No Subject
hr: Nema naslova

en: No Description
hr: Nema opisa

en: View Ticket
hr: Prikaži upit

en: Total
hr: Ukupno

en: Dashboard
hr: Nadzorna ploča

en: Bank to tickets
hr: Vrati se na upite

en: Ticket
hr: Upit

en: Download
hr: Preuzmi

en: Click Here
hr: Klikni ovdje

en: Post Reply
hr: Pošalji odgovor

en: Add Private Note
hr: Dodaj privatnu bilješku

en: Submit Reply
hr: Pošalji odgovor

en: Submit Note
hr: Postavi bilješku

en: Edit this thread
hr: Uredi ovu temu

en: Delete this thread
hr: Obriši ovu temu

en: Attachments
hr: Privitak

en: Private Note:
hr: Privatna bilješka:

en: Visible to support staff only!
hr: Vidljivo samo djelatnicima podrške!

en: Open in Browser
hr: Otvori u pregledniku

en: Ticket Status
hr: Status upita

en: Assigned Agents
hr: Dodijeljeni agent

en: Agent Only Fields
hr: Agent polje

en: Ticket Fields
hr: Vaš upit

en: Please Confirm
hr: Molimo potvrditi

en: Are you sure to post this reply?
hr: Jeste li sigurni da želite poslati ovaj odgovor?

en: Are you sure to add this note?
hr: Jeste li sigurni da želite dodati ovu bilješku?

en: Unauthorized access!
hr: Neovlašten pristup!

en: Sorry, you do not have permission to view this ticket. <a href="%s" class="alert-link">Click here</a> for ticket list.
hr: Ispričavamo se, nemate dopuštenje za pregled ovog upita. <a href="%s" class="alert-link">Klikni ovdje</a> za prikaz upita.

en: Apply Filters
hr: Potvrdi filter

en: Saved Filters
hr: Spremljeni filteri

en: Search...
hr: Pretraži...

en: From
hr: Od

en: To
hr: Za

en: Save Current Filter
hr: Spremi trenutni filter

en: Filter Name
hr: Naziv filtera

en: Private
hr: Privatno

en: Public
hr: Javno

en: Default
hr: Zadano
