WP Support Plus Responsive Ticket System - en to fa translation catalogue (405 entries)

en: Trashed Tickets
fa: تیک ها حذف شده

en: %1$s changed category to %2$s
fa: %1$s  دسته تغییر کرد به  %2$s

en: %1$s changed status to %2$s
fa: %1$s  وضعیت تغییر کرد به  %2$s

en: %1$s changed assigned agent to %2$s
fa: %1$s  تغییر پشتیبان به  %2$s

en: ON
fa: روشن

en: OFF
fa: خاموش

en: Permanent Delete Ticket
fa: اجازه به حذف تیکت

en: Restore Ticket
fa: بازگرداندن تیکت

en: Don't Notify Owner
fa: اطلاع رسانی به مالک اجرا نشود

en: Click here to go to support page
fa: برای رفتن به صفحه پشتیبانی ، اینجا را کلیک کنید.

en: Biographical Information
fa: اطلاعات بیوگرافی

en: User location by IP address
fa: آدرس آی پی کاربر

en: All Tickets of this user
fa: تیکت های این کاربر

en: Delete Permanently
fa: حذف اولویت

en: Restore
fa: بازیافت

en: %1$s changed raised by to %2$s
fa: %1$s  پاسخ تغییر کرد به  %2$s

en: %1$s changed priority to %2$s
fa: %1$s  اولویت تغییر کرد به  %2$s

en: Disable Default Login
fa: غیر فعال کردن بخش ورود؟

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Redirect to below link after submit(above message wont display)
fa: به آدرس زیر منتقل شود بعد از ثبت تیکت

en: Redirect link
fa: لینک تغییر مسیر

en: Subject Character Length
fa: میزان کاراکتر ویژه موضوع

en: Widgets Name
fa: ابزارک

en: Customer Tickets
fa: تیکت مشتری

en: Raised By Character Length
fa: میزان کاراکتر ویژه پاسخ

en: Biographical Info
fa: اطلاعات بیوگرافی

en: Dashborad to Hide
fa: پنهان کردن داشبورد

note: Author URI of the plugin
en: https://www.wpsupportplus.com/
fa: http://www.prostyle.ir

note: Author of the plugin
en: Pradeep Makone
fa: تیم پرو استایل

note: URI of the plugin
en: https://wordpress.org/plugins/wp-support-plus-responsive-ticket-system
fa: http://www.prostyle.ir

note: Description of the plugin
en: Exceptional customer support solution for WordPress!
fa: سیتستم تیکتینگ و پشتیبانی سایت بدون نیاز به دیتابیس و دامین جدید

note: Name of the plugin
en: WP Support Plus
fa: سیستم تیکتینگ پلاس

en: All Tickets
fa: تیکت ها

en: Buttons
fa: دکمه ها

en: Footer
fa: پانوشت

en: Body
fa: بدنه اصلی

en: Secondary Menu
fa: منو دوم

en: Header
fa: سربرگ

en: General CSS
fa: استایل عمومی

en: Customize
fa: سفارشی سازی

en: Please enter required field.
fa: اطلاعات لازم را برای این فیلد ضروری را وارد کنید.

en: Filter Sidebar
fa: فیلتر کناری

en: Ticket List CSS
fa: استایل لیست تیکت

en: Reset default
fa: بازگردانی به تنظیمات پیش فرض

en: Ticket Log
fa: گزارش  تیکت

en: Open Ticket Widgets
fa: بازکردن ابزارک تیکت

en: Ticket List Table
fa: جدول لیست تیکت

en: Theme Integration
fa: یکپارچه سازی قالب

en: Applicable only in theme integration view
fa: اعمال شده فقط برای صفحات سازگار نمایشی قالب

en: This page will be used as helpdesk page on front-end. All users ( customer, agent, supervisor, administrator ) will able to access helpdesk on same page depending on their role. It does not require to have any shortcode, just go to your pages and create new page without description.
fa: این صفحه به عنوان صفحه راهنما در قسمت جلویی استفاده خواهد شد. تمام کاربران (مشتری، نماینده، سرپرست، مدیر) قادر به دسترسی در همان صفحه ، بسته به نقش خود خواهند بود. لطفا توجه داشته باشید، این صفحه از قالب شما استفاده نخواهد کرد. این بدان معنی است که دیگر ویژگی های ظاهر خود مانند هدر، پاورقی، ستون های فرعی، منوها و غیره به این صفحه قابل اجرا نخواهد بود. این صفحه دکمه ای برای بازگشت به صفحه اصلی شما وجود خواهد داشت. این نیازی به هیچ شورتکاتی ندارد، فقط به قسمت برگه های خود بروید و برگه جدیدی را بدون توضیح ایجاد کنید.

en: Load Bootstrap
fa: لود  بوت استرپ

en: Customer
fa: مشتری

en: Restrict to view advance support page
fa: محدود به صفحه پشتیبانی

en: Applicable on theme integration page only.
fa: اعمال شده فقط برای صفحات سازگار قالب

en: Default Login
fa: ورود پیشفرض

en: Ticket Label
fa: برچسب تیک

en: Default Support Plus Login Module
fa: ماژول ورود پیشفرض

en: WP Login Link
fa: لینک ورود وردپرس

en: Allow Powered by
fa: اجازه نمایش برای قدرت گرفته از

en: Public Ticket Mode
fa: تیکت عمومی

en: Clear Logo
fa: پاک کردن لوگو

en: If you enable this setting then all tickets will be visible to all users and they can reply to each others tickets.
fa: اگر این گزینه را فعال کنید تیکت ها به همه بازدید کنندگان نمایش داده خواهد شد و میتوانند تیکت را ویرایش و ادامه دهند .

en: On page load
fa: نمایش در صفحه

en: Ticket List Filter
fa: لیست تیکت

en: Next
fa: بعدی

en: Set Now
fa: اکنون تنظیم شود

en: Hide Filters
fa: مخفی شدن فیلتر

en: Show Filters
fa: نمايش فيلتر

en: Forgot your password?
fa:  رمز عبور را فراموش کرده اید؟

en: Guest login
fa: ورود مهمان

en: No user account required. Create or access tickets created earlier by guest login.
fa: اجباری به عضویت وجود ندارد . میتوانید بصورت مهمان تیکت ارسال فرمائید

en: Signature
fa: امضا

en: Save Settings
fa: ذخیره تنظیمات

en: Ticket Statistics
fa: وضعیت تیکت

en: Agent Setting
fa: تنظیمات کارمند پشتیبان

en: <h4>Sorry, you do not have permission to view this page</h4>
fa: <h4> شما مجوز لازم را ندارید </h4>

en: Default
fa: پیشفرض

en: Public
fa: عمومی

en: Private
fa: خصوصی

en: Filter Name
fa: نام فیلتر

en: Save Current Filter
fa: ذخیره فیلتر کنونی

en: To
fa: به

en: From
fa: از

en: Search...
fa: جستجو کردن...

en: Saved Filters
fa: فیلتر های ذخیره شده

en: Apply Filters
fa: اعمال فیلتر

en: Sorry, you do not have permission to view this ticket. <a href="%s" class="alert-link">Click here</a> for ticket list.
fa: متاسفانه شما دسترسی لازم برای مشاهده این تیکت را ندارید. به منظور انتقال به لیست تیکت‌ها <a href="%s" class="alert-link">اینجا</a> کلیک کنید.

en: Unauthorized access!
fa: دسترسی غیرمجاز!

en: Are you sure to add this note?
fa: مطمئنید که می‌خواهید یادداشت اضافه کنید؟

en: Are you sure to post this reply?
fa: در مورد ارسال این پاسخ مطمئنید؟

en: Please Confirm
fa: لطفا تایید کنید

en: Ticket Fields
fa: فیلدهای تیکت

en: Agent Only Fields
fa: فیلد مخصوص کارمندان

en: Assigned Agents
fa: پشتیبان ارجاع یافته

en: Ticket Status
fa: وضعیت تیکت

en: Visible to support staff only!
fa: فقط به پشتیبانان نمایش داده میشود

en: Private Note:
fa: یادداشت خصوصی

en: Attachments
fa: پیوست ها

en: Delete this thread
fa: حذف پاسخ

en: Edit this thread
fa: ویرایش موضوع

en: Submit Note
fa: ذخیره پاسخ

en: Submit Reply
fa: فرستادن پاسخ

en: BCC (Comma separated list)
fa: فهرست BCC  (با کاما از هم جدا شده)

en: Add Private Note
fa: افزودن یادداشت خصوصی

en: Post Reply
fa: ارسال پاسخ

en: Click Here
fa: اینجا کلیک کنید

en: Download
fa: دانلود

en: Back to tickets
fa: بازگشت به تیکت ها

en: Dashboard
fa: پیشخوان

en: Total
fa: جمع

en: View Ticket
fa: مشاهده تیکت

en: No Description
fa: بدون توضیحات

en: No Subject
fa: بدون عنوان

en: Reset Form
fa: بازنشانی فرم

en: Submit Ticket
fa: ارسال تیکت

en: Create Ticket As
fa: ایجاد تیکت به عنوان

en: Create New Ticket
fa: ایجاد یک تیکت جدید

en: Uploading...
fa: در حال بارگذاری...

en: Only '.jpeg','.jpg', '.png', '.gif', '.bmp' formats are allowed.
fa: تنها فرمت های '.jpeg','.jpg', '.png', '.gif', '.bmp' مجاز هستند.

en: MB
fa: مگابایت

en: File Size limit exceeded! Allowed limit:
fa: حجم فایل بیش از حد مجاز! حد مجاز:

en: Name or Email not given!
fa: نام یا ایمیلی داده نشده است.

en: Please choose registered user!
fa: لطفا کاربر ثبت نام شده را انتخاب کنید !

en: Note can not be empty!
fa: یادداشت نمی تواند خالی باشد.

en: Reply can not be empty!
fa: پاسخ نمی تواند خالی باشد!

en: View Less ...
fa: مخفی کردن ...

en: View More ...
fa: نمایش بیشتر ...

en: WARNING: Anyone having your email address can access your guest tickets. Please avoid sharing any sensitive data.
fa: اخطار :‌ هرکس که آدرس ایمیل شما را دارد میتواند به تیکت های مهمان شما دسترسی داشته باشد . لطفا از اشتراک گذاری اطلاعات حساس خود داری نمایید .

en: You do not have permission to delete public filter!
fa: شما اجازه ندارید که فیلتر عمومی را حذف کنید !

en: Default filter can not be deleted!
fa: فیلتر پیشفرض قابل حذف نیست !

en: Please enter filter name!
fa: لطفا نام فیلتر را وارد نمایید !

en: Are you sure?
fa: آیا مطمئن هستید؟

en: Incorrect URL!
fa: آدرس نادرست !

en: Incorrect Email Address!
fa: ایمیل نادرست !

en: Required field should not be empty!
fa: خانه های ضروری نباید خالی باشند !

en: '.exe', '.php' files are not allowed!
fa: پسوند های '.exe' و '.php' قابل قبول نیست !

en: Please wait...
fa: لطفاً صبر کنید...

en: Login
fa: ورود

en: Sign out
fa: خروج

en: Your Email
fa: ایمیل شما

en: Your Name
fa: نام شما

en: OR
fa: یا

en: Sign in
fa: ورود

en: Remember me
fa:  مرا به خاطر بسپار

en: Password
fa: گذر واژه

en: Username or email
fa: نام کاربری یا رایانامه

en: Please sign in
fa: لطفا وارد شوید

en: Sign Up
fa: ثبت نام

en: Sign In
fa: ورود

en: Sign Out
fa: خروج

en: Back to website
fa: بازگشت به وبسایت

en: On %1$s, %2$s wrote:
fa: در %1$s ، %2$s نوشته "

en: Attachments:
fa: پیوست:

en: Tickets
fa: تیکت ها

en: Agent Created
fa: نماینده ایجاد شده

en: Date Updated
fa: تاریخ بروزرسانی

en: Date Created
fa: تاریخ ایجاد

en: Assigned Agent
fa: پشتیبان ارجاع داده شده

en: Raised By
fa: ایجاد شده توسط

en: ID
fa: شناسه

en: Description
fa: توضیح

en: Subject
fa: موضوع

en: Delete Custom Field
fa: حذف فیلد سفارشی

en: Edit Custom Field
fa: تغیر فیلد سفارشی

en: URL
fa: آدرس URL

en: Attachment
fa: الحاقات

en: Date
fa: تاریخ

en: Textarea
fa: ناحیه ی متنی

en: Radio Button
fa: دکمه رادیویی

en: Checkbox
fa: چک باکس

en: Drop-Down
fa: فهرست کشویی

en: Text Field
fa: فیلد متنی

en: Delete Priority
fa: حذف اولویت

en: Edit Priority
fa: ویرایش اولویت

en: Delete Status
fa: حذف وضعیت

en: Edit Status
fa: ویرایش وضعیت

en: Delete Category
fa: حذف دسته بندی

en: Edit Category
fa: ویرایش دسته بندی

en: Success!
fa: موفق!

en: This email address already registered as user. Please sign in above!
fa: ایمیل مورد نظر به عنوان یک کاربر در وبسایت ثبت شده است . لطفا از طریق فرم بالا , وارد شوید !

en: <strong>%d</strong> of <strong>%d</strong> Pages
fa: <strong>%d</strong> از <strong>%d</strong> صفحات

en: No Tickets found!
fa: هیچ تیکت‌ای یافت نشد

en: <strong>%d</strong> Tickets
fa: <strong>%d</strong> تیکت ها

en: <strong>%d</strong>-<strong>%d</strong> of <strong>%d</strong> Tickets
fa: <strong>%d</strong>-<strong>%d</strong> از <strong>%d</strong> تیکت ها

en: Delete
fa: حذف

en: Assign Agent
fa: انتصاب نماینده

en: Change Status
fa: تغییر وضعیت

en: Filter not found!
fa: فیلتر پیدا نشد !

en: None
fa: هیچکدام

en: No Ticket fields
fa: فیلد تیکتی وجود ندارد.

en: Change Ticket Fields
fa: تغییر فیلد های تیکت

en: Edit Thread
fa: ویرایش موضوع

en: Edit Subject
fa: ویرایش موضوع

en: Are you sure to delete this ticket?
fa: مطمئنید که می‌خواهید این تیکت را پاک کنید؟

en: Delete Ticket
fa: حذف تیکت

en: Are you sure to delete this thread?
fa: مطمئنید که می‌خواهید این موضوع را حذف کنید؟

en: Delete Thread
fa: حذف پاسخ

en: Are you sure to delete these tickets?
fa: مطمئنید که می‌خواهید این تیکت ها را پاک کنید؟

en: Delete Tickets
fa: حذف تیکت؟

en: Confirm
fa: تایید کردن

en: Are you sure to close ticket?
fa: مطمئنید که می‌خواهید این تیکت را بازگردانید؟

en: Close Ticket
fa: بستن تیکت

en: Clone Ticket
fa: کپی تیکت

en: Guest Email
fa: ایمیل مهمان

en: Guest Name
fa: نام مهمان

en: Search user ...
fa: جستجو کاربر

en: Choose User
fa: جستجو کاربر

en: Guest
fa: مهمان

en: Registered User
fa: کاربران ثبت نام شده

en: User Type
fa: نوع کاربر

en: Change Raised By
fa: تغییر ایجاد شده توسط

en: Priority
fa: اولویت

en: Category
fa: دسته بندی

en: Change Ticket Status
fa: تغییر وضعیت تیکت

en: Search agent ...
fa: جستجو پشتیبان

en: Change Assigned Agent
fa: تغییر پشتیبان

en: No Agent Only fields
fa: بدون فیلد مخصوص

en: Change Agent Fields
fa: تغییر فیلد های پشتیبان

en: Attach Files
fa: پیوست فایل(ها)

en: done
fa: انجام شد

en: Error: file size exceeded allowed limit!
fa: خطا: حجم فایل بیش از حد مجاز است!

en: Error: file format not supported!
fa: خطا: فرمت فایل پشتیبانی نمی شود!

en: Error saving order!
fa: خطا در ذخیره محصول

en: Order saved successfully!
fa: ذخیره محصول موفقیت آمیر بود!

en: Are you sure to delete this status?
fa: آیا از حذف "وضعیت" مطمئن هستید ؟

en: Are you sure to delete this priority?
fa: آیا از حذف "اولویت" مطمئن هستید ؟

en: Are you sure to delete this menu?
fa: آیا از حذف این منو مطمئن هستید ؟

en: Please note, this will delete all data associated with this custom field and can not be undone!
fa: توجه فرمایید ، این تمامی دیتا هایی که توسط این فیلد ساختگی ایجاد شده را می تواند حذف کند و احتمال دارد قابل برگشت نباشد.

en: Are you sure to delete this custom field?
fa: آیا مطمئن هستید که می خواهید این فیلد ساختگی را حذف کنید؟

en: Are you sure to delete this category?
fa: آیا از حذف این دسته مطمئن هستید ؟

en: Are you sure to delete this agent?
fa: ایا مطمئن هستید که می خواهید این پشتیبان را حذف کنید؟

en: Please enter status name!
fa: لطفا نام وضعیت را وارد کنید.

en: Status Name
fa: نام وضعیت

en: Please choose color!
fa: لطفا رنگی را انتخاب کنید.

en: Please enter priority name!
fa: لطفا نام اولویت را وارد کنید.

en: Choose Color
fa: رنگی را انتخاب کنید.

en: Priority Name
fa: نام اولویت

en: Please insert Field Options!
fa: لطفاً گزینه های فیلد را وارد کنید!

en: Please choose Field Type!
fa: لطفا نوع فیلد را انتخاب کنید

en: Please enter Field Label!
fa: لطفاً برچسب فیلد را وارد کنید!

en: If category is set, custom field will only visible when one of the selected category is choosen in create ticket form. If you want to show this all the time, please leave this empty. Use Ctrl+Click for select OR unselect value.
fa: اگر موضوعی انتخاب شود ، فیلد ساختگی فقط زمانی که موضوع هدف در فرم ثبت تیکت انتخاب شود نمایش داده می شود . اگر می خواهید همیشه نمیاش داده شود ، این گزینه را خالی بگذارید . از CTRL + CLICK برای انتخاب استفاده کنید یا گزینه ای انتخاب نکنید.

en: Assign Categories (optional)
fa: پشتیبان موضوعات ( اختیاری )

en: Required field to ticket form. If set Yes, user must have to fill or submit value for this field
fa: فیلد اجباری ، اگر بله را انتخاب کنید کاربر حتما باید فیلد را تکمیل کند.

en: Agent Only fields not available for ticket form. These can be edited by agents for their internal use.
fa: فیلد های مخصوص پشتیبانان در صفحه تیکت قرار ندارد . این موارد می توانید توسط پشتیبان ها برای استفاده هایشان ویرایش کنند .

en: Enter Field Options
fa: لطفا گزینه ها را برای این زمینه وارد کنید:

en: Choose Field Type
fa: نوع فیلد را انتخاب کند.

en: Field Label
fa: برچسب فیلد

en: Please enter category name!
fa: لطفاً نام موضوع را وارد کنید!

en: Search Supervisors...
fa: جستجو سرپرستان پشتیبان ها ...

en: Supervisor (Optional)
fa: سرپرست پشتیبان ( اختیاری )

en: Category Name
fa: نام موضوع

en: Please select an Agent!
fa: لطفا پشتیبانی را انتخاب کنید!

en: Submit
fa: ثبت

en: Search Agents...
fa: جستجو پشتیبان ...

en: Select Agent
fa: انتخاب پشتیبان

en: No user found!
fa: کاربر پیدا نشد !

en: No results found!
fa: نتیجه ای پیدا نشد

en: Default Filters
fa: فیلتر های پیشرض

en: List Settings
fa: تنظیمات لیست

en: Agent Filter
fa: فیلتر پشتیبان

en: Customer Filter
fa: فیلتر مشتری

en: Ticket List Settings
fa: تنظیمات لیست تیکت

en: Number of Tickets shown per page for agent view.
fa: شماره تیکت ها در هر صفحه برای صفحه پشتیبان نمایش داده می شود.

en: Tickets are loaded on selected order for agent view by default. If agent apply manual filter, this setting will not take effect.
fa: ترتیب تیکت ها  برای صفحه پشتیبان بصورت پیشفرض بارگیری شده است. اگر پشتیبان فیلتر خاصی را تنظیم کند این تنظیم روی آن اثر ندارد.

en: Selected statuses will be hidden if no filter is active for agent view. If agent use status filter manually on ticket list, this setting will not take effect and tickets will be filtered as per customer selection.
fa: وضعیت های انتخاب شده پنهان خواهد شد اگر فیلتر فعالی برای صفحه پشتیبان وجود نداشته باشد. اگر پشتیبان از فیلتر وضعیت در لیست تیکت استفاده می کند این تنظیم تاثیری روی فیلتر های انتخاب شده برای تیکت هایی که بصورت فیلتر شده نمایش داده می شوند ندارد.

en: Agent View
fa: صفحه پشتیبان

en: Number of Tickets shown per page for customer view.
fa: تعداد تیکت ها در هر صفحه برای صفحه مشتری

en: Number of Tickets
fa: تعداد تیکت

en: Tickets are loaded on selected order for customer view by default. If customer apply manual filter, this setting will not take effect.
fa: وضعیت های انتخاب شده پنهان خواهد شد اگر فیلتر فعالی برای صفحه پشتیبان وجود نداشته باشد. اگر پشتیبان از فیلتر وضعیت در لیست تیکت استفاده می کند این تنظیم تاثیری روی فیلتر های انتخاب شده برای تیکت هایی که بصورت فیلتر شده نمایش داده می شوند ندارد.

en: Order By
fa: مرتب کردن بر اساس

en: Selected statuses will be hidden if no filter is active for customer view. If customer use status filter manually on ticket list, this setting will not take effect and tickets will be filtered as per customer selection.
fa: وضعیت های انتخاب شده پنهان خواهد شد اگر فیلتر فعالی برای صفحه پشتیبان وجود نداشته باشد. اگر پشتیبان از فیلتر وضعیت در لیست تیکت استفاده می کند این تنظیم تاثیری روی فیلتر های انتخاب شده برای تیکت هایی که بصورت فیلتر شده نمایش داده می شوند ندارد.

en: Hide Selected Statuses
fa: مخفی کردن وضعیت های انتخاب شده

en: Customer View
fa: صفحه مشتری

en: Manage Form
fa: فرم تنظیمات

en: Please Wait ...
fa: لطفا منتظر بمانید ...

en: Disable
fa: غیر فعال

en: Enable
fa: فعال

en: Full Width
fa: تمام طول ( Full width )

en: Status
fa: وضعیت

en: Create New Ticket Form
fa: ایجاد فرم تیکت جدید

en: No Custom Fields found!
fa: هیچ فیلد سفارشی‌ای یافت نشد

en: Assigned Categories
fa: اختصاص دسته ها

en: Required
fa: اجباری

en: Agent Only
fa: فقط پشتیبان

en: Type
fa: نوع

en: Add New Custom Field
fa: افزودن فیلد گزینشی جدید

en: Custom Fields
fa: فیلدهای دل‌خواه

en: URL of the ticket.
fa: لینک تیکت

en: Name of user doing current activity.
fa: نام کاربری که این کار را انجام داده است.

en: History of communication in ticket.
fa: تاریخچه گفتگو ها در تیکت.

en: Last reply description.
fa: متن آخرین پاسخ

en: Email of user posted last reply.
fa: ایمیل کاربری که آخرین پاسخ را ارسال کرده است.

en: Name of user posted last reply.
fa: نام کاربری که آخرین پاسخ را ارسال کرده است.

en: Name(s) of agent assigned to ticket.
fa: نام پشتیبان هایی که تیکت برای آنها ارجاع داده شده است.

en: Name of the agent who have created ticket on behalf of user. Empty if ticket created by user himself.
fa: نام پشتیبان که تیکتی از طرف کاربر ایجاد کرده است. اگر خالی باشد یعنی تیکت توسط خود کاربر ایجاد شده است.

en: Ticket create time
fa: زمان ایجاد تیکت

en: Email of ticket creator
fa: ایمیل ایجاد کننده تیکت

en: Name of ticket creator
fa: نام ایجاد کننده تیکت

en: Ticket Priority
fa: اولویت تیکت

en: Ticket Category
fa: دسته‌بندی تیکت

en: Ticket status
fa: وضعیت تیکت

en: Ticket description given while creating ticket
fa: متن تیکتی که ایجاد شده است.

en: Ticket Subject
fa: موضوع تیکت

en: Thank You Page after create ticket
fa: صفحه تشکر بعد از ایجاد تیکت

en: Add New Support Page Menu
fa: ایجاد منو جدید صفجه پشتیبانی

en: Delete Support Menu
fa: حذف منو پشتیبانی

en: Add New Status
fa: افزودن وضعیت جدید

en: Color
fa: رنگ

en: Add New Priority
fa: افزودن اولویت جدید

en: Support Page Menu
fa: منو صفحه پشتیبانی

en: Thank you page
fa: صفحه تشکر

en: Priorities
fa: اولویت ها

en: Statuses
fa: وضعیت ها

en: If you set SRN, [Ticket #123456] will become [Ticket SRN123456] whereever applicable. Please don't leave blank.
fa: اگر SRN را تنظیم کنید، [تیکت #123456] تبدیل خواهد شد به [تیکت SRN123456] در هر کجا که قابل استفاده باشد. لطفاً خالی نگذارید.

en: Ticket ID Prefix
fa: پیشوند شناسه تیکت

en: Allow Support Staff to read all ticket
fa: اجازه دادن به تمامی پشتیبان ها برای خواندن تمامی تیکت ها

en: Allow Guest Ticket
fa: اجازه دادن ایجاد تیکت مهمان

en: Attachment Max Size(MB)
fa: حداکثر اندازه پیوست ها ( مگابایت )

en: This format will be applicable for custom date fields for Support Plus
fa: این فرمت قابل استفاده برای فیلد تاریخ برای Support Plus است.

en: Custom Date Format
fa: فرمت زمان

en: This format will be applicable for default date fields for Support Plus
fa: این فرمت قابل استاده برای فیلد تاریخ پیشفرض برای Support Plus است.

en: System Date Format
fa: فرمت تاریخ سیستم

en: This format will be applicable for input date fields (datepicker) for WP Support Plus
fa: از این فرمت برای نمایش تاریخ در اطلاعات ورودی استفاده میشود

en: Calender Date Format
fa: فرمت تاریخ سیستم

en: Bottom
fa: پایین

en: Top
fa: بالا

en: Reply Form Position
fa: موقعیت فرم پاسخ

en: As name suggest, this setting will change ticket status to selected when support agent reply to ticket. Current Status will not change status of ticket in this case.
fa: از نام مشخص است که این تنظیم هنگام ارسال پاسخ از طرف ایجاد کننده تیکت ، به گزینه انتخاب شده تغییر وضعیت می دهد .

en: Ticket Status after Agent Reply
fa: وضعیت تیکت بعد از ارسال مشتری

en: This is applicable for Ticket id being created for new ticket.
fa: این مورد برای تیکت های جیدد اعمال خواهد شد

en: Random
fa: تصادفی

en: Sequential
fa: پیوسته

en: Ticket ID
fa: شناسه تیکت

en: If enabled, it will show Close Ticket button to open ticket view for customer. This button will change ticket status to selected status.
fa: اگر فعال شود دکمه بستن تیکت را برای تیکت جدید مشتری نمایش خواهد داد . این دکمه وضعیت تیکت را به وضعیت انتخابی تغییر میدهد

en: Allow Customer to Close Ticket
fa: اجازه دادن به مشتری برای بستن تیکت

en: As name suggest, this setting will change ticket status to selected when ticket creator reply to ticket. Current Status will not change status of ticket in this case.
fa: از نام مشخص است که این تنظیم هنگام ارسال پاسخ از طرف ایجاد کننده تیکت ، به گزینه انتخاب شده تغییر وضعیت می دهد .

en: Status List
fa: لیست وضعیت ها

en: Current Status
fa: وضعیت فعلی

en: Ticket Status after Customer Reply
fa: وضعیت تیکت پس از پاسخ مشتری

en: This priority will be default priority for new ticket.
fa: این اولویت ، اولویت پیشفرض برای تیکت جدید خواهد بود.

en: Default Ticket Priority
fa: اولویت پیشفرض تیکت

en: This status will be default status for new ticket.
fa: این وضعیت ها ، وضعیت های پیشفرض برای تیکت جدید خواهد بود.

en: Default Ticket Status
fa: وضعیت های پیشفرض تیکت

en: This category will be default category for new ticket. If category is not present in ticket form or ticket created via email piping, this category will be used as new ticket category.
fa: این دسته بندی ، دسته بندی پیشرض برای تیکت جدید خواهد بود . اگر دسته ای در فرم تیکت یا تیکت ایجاد شده توسط ایمیل نباشد ، این موضوع بصورت پیشفرض برای دسته بندی لحاظ خواهد شد.

en: Default Category
fa: دسته‌بندی پیش فرض

en: Open support page in new window?
fa: باز کردن صفحه پشتیبانی در صفحه جدید ؟

en: Support Page
fa: صفحه پشتیبانی

en: Choose Logo
fa: انتخاب لوگو

en: Footer Text
fa: متن فوتر

en: Cheating huh?
fa: متاسفم ؟

en: Cancel
fa: لغو

en: Menu URL
fa: لینک منو

en: Menu Icon
fa: آیکون منو

en: Add New Menu Slider
fa: اضافه کردن اسلایدر جدید به منو

en: Delete Custom Menu
fa: حذف منو سفارشی ( custom )

en: Title
fa: عنوان

en: Custom Menu Slider
fa: اسلایدر منو سفارشی ( custom )

en: Upload Logo
fa: آپلود لوگو

en: Icon
fa: آیکون

en: If enabled, it will show Support Button on front-end website. When visitor click this button, it will open Support Page selected above in new tab.
fa: اگر فعال شود ، دکمه پشتیبانی در سایت فعال خواهد شد . وقتی که بازدید کننده روی این دکمه کلیک کند ، صفحه پشتیبانی انتخاب شده در صفحه جدید باز خواهد شد.

en: Show Support Button
fa: نمایش دکمه پشتیبانی

en: Support Button
fa: دکمه پشتیبانی

en: Custom CSS
fa: CSS سفارشی

en: Save Order
fa: ذخیره سفارش

en: Action
fa: عمل

en: Supervisor(s)
fa: سرپرست پشتیبانی ها

en: Order
fa: سفارش

en: Add New Category
fa: افزودن دسته جدید

en: Categories
fa: دسته بندی ها

en: Statuses to Show
fa: وضعیت ها برای نمایش

en: Dismiss this notice
fa: رد این پیام

en: Settings updated
fa: تنظیمات بروزرسانی شدند.

en: Add-Ons
fa: پشتیبانی محصول

en: Ticket List
fa: لینک تیکت

en: Ticket Form
fa: فرم تیکت

en: General
fa: عمومی

en: WP Support Plus Settings
fa: تنظیمات WP Support Plus

en: Search
fa: جستجو

en: Reset Filter
fa: بازنشانی فیلتر

en: All
fa: همه

en: Add New
fa: اضافه کردن جدید

en: Add New Agent
fa: افزودن پشتیبان جدید

en: Agents
fa: نمایندگان

en: If set yes, supervisor will able to change raised by of tickets of assigned categories.
fa: اگر بله ست شود ، سرپرست پشتیبان ها قادر خواهد بود تا ایجاد کننده تیکت های دسته های ارجاع داده شده را تغییر دهد.

en: If set yes, supervisor will able to delete tickets of assigned categories
fa: اگر بله ست شود ، سرپرست پشتیبان ها قادر خواهد بود تا تیکت های دسته های ارجاع داده شده را حذف کند.

en: If set yes, an agent will able to change raised by of ticket assigned to him.
fa: اگر بله ست شود ، پشتیبان ها قادر خواهد بود تا اطلاعات ایجاد کننده تیکت های ارجاع داده شده به خود را تغییر دهد.

en: Allow Change Raised By
fa: امکان تغییر ارسال کننده تیکت

en: If set yes, an agent will able to delete ticket assigned to him.
fa: اگر بله ست شود ، پشتیبان قادر خواهد بود تا تیکت ارجاع داده شده به خود را حذف کند.

en: Allow Delete Ticket
fa: اجازه به حذف تیکت

en: If set yes, an agent will able to assign ticket assigned to him to some other agent who is assigned to ticket category.
fa: اگر بله ست شود ، پشتیبان قادر خواهد بود تا تیکت ارجاع شده به خود را به دیگر پشتیبانان در دسته خود ارجاع دهد.

en: No
fa: خیر

en: Yes
fa: بله

en: Allow Assign Ticket
fa: اجازه به ارجاع دادن تیکت

en: Delete Agent
fa: حذف پشتیبان

en: Administrator
fa: مدیر

en: Supervisor
fa: ناظران

en: Agent
fa: پشتیبان

en: Role
fa: نقش

en: Email
fa: ایمیل

en: Name
fa: نام

en: Username
fa: نام کاربری

en: Agents & Supervisors
fa: پشتیبانان و سرپرست پشتیبانان

en: General Settings
fa: تنظیمات عمومی

en: Save Changes
fa: ذخیره‌ی تغییرات

en: Licenses
fa: مجوز استفاده از سامانه
