WP Support Plus Responsive Ticket System - en to cs_CZ translation catalogue (391 entries)

en: Trashed Tickets
cs_CZ: Smazané požadavky

en: %1$s changed category to %2$s
cs_CZ: %1$s změnil kategorii na %2$s

en: %1$s changed status to %2$s
cs_CZ: %1$s změnil stav na %2$s

en: %1$s changed assigned agent to %2$s
cs_CZ: %1$s změnil přiřazení na %2$s

en: ON
cs_CZ: ZAP

en: OFF
cs_CZ: VYP

en: Permanent Delete Ticket
cs_CZ: Trvale smazat požadavek

en: Restore Ticket
cs_CZ: Obnovit požadavek

en: Don't Notify Owner
cs_CZ: Neupozorňovat zákazníka

en: Click here to go to support page
cs_CZ: Klikněte sem pro vstup na stránku podpory

en: Biographical Information
cs_CZ: Životopisné informace

en: User location by IP address
cs_CZ: Bydliště uživatele dle IP adresy

en: All Tickets of this user
cs_CZ: Všechny požadavky uživatele

en: Delete Permanently
cs_CZ: Trvale smazat

en: Restore
cs_CZ: Obnovit

en: %1$s changed priority to %2$s
cs_CZ: %1$s změnil prioritu na %2$s

en: Disable Default Login
cs_CZ: Vypnout základní přihlášení

en: Advanced Settings
cs_CZ: Rozšířené nastavení

en: Redirect to below link after submit(above message wont display)
cs_CZ: Po odeslání přesměrovat na stránku (zpráva nebude zobrazena)

en: Redirect link
cs_CZ: Odkaz přesměrování

en: Subject Character Length
cs_CZ: Délka názvu předmětu

en: Widgets Name
cs_CZ: Jméno Widgetu

en: Customer Tickets
cs_CZ: Zákazníkovy požadavky

en: Biographical Info
cs_CZ: Životopisné informace

en: Dashborad to Hide
cs_CZ: Skrýt nástěnku

note: Description of the plugin
en: Exceptional customer support solution for WordPress!
cs_CZ: Nejlepší řešení podpory zákazníků pro WordPress!

note: Name of the plugin
en: WP Support Plus
cs_CZ: WP Podpora Plus

en: All Tickets
cs_CZ: Všechny požadavky

en: Buttons
cs_CZ: Tlačítka

en: Footer
cs_CZ: Patička

en: Body
cs_CZ: Tělo

en: Secondary Menu
cs_CZ: Druhé menu

en: Header
cs_CZ: Hlavička

en: General CSS
cs_CZ: Základní CSS

en: Customize
cs_CZ: Přizpůsobit

en: Please enter required field.
cs_CZ: Prosím vložte vyžadoané pole

en: Filter Sidebar
cs_CZ: Filtr Sidebar

en: Ticket List CSS
cs_CZ: CSS seznamu požadavků

en: Reset default
cs_CZ: Obnovit základní

en: Ticket Log
cs_CZ: Log požadavku

en: Open Ticket Widgets
cs_CZ: Widget otevřít požadavek

en: Ticket List Table
cs_CZ: Tabulka seznamu požadavků

en: Theme Integration
cs_CZ: Integrace do vzhledu

en: Load Bootstrap
cs_CZ: Nahrát Bootstrap

en: Customer
cs_CZ: Zákazník

en: Restrict to view advance support page
cs_CZ: Omezení zobrazení rozšířené stránky podpory

en: Applicable on theme integration page only.
cs_CZ: Platí pouze pro stránku Integrace do vzhledu.

en: Default Login
cs_CZ: Základní přihlášení

en: Ticket Label
cs_CZ: Popis požadavku

en: Default Support Plus Login Module
cs_CZ: Základní Podpora Plus Modul přihlášení

en: WP Login Link
cs_CZ: WP odkaz na příihlášení

en: Allow Powered by
cs_CZ: Zapnout Běží na

en: Public Ticket Mode
cs_CZ: Mód veřejných požadavků

en: Clear Logo
cs_CZ: Smazat logo

en: If you enable this setting then all tickets will be visible to all users and they can reply to each others tickets.
cs_CZ: Pokud zvolíte toto nastavení, všechny požadavky budou viditelné všem uživatelům, kteří budou moci na požadavky reagovat (zasílat odpovědi a podobně)

en: Ticket List Filter
cs_CZ: Filtr seznamu požadavků

en: Next
cs_CZ: Další

en: Set Now
cs_CZ: Nastavit teď

en: Hide Filters
cs_CZ: Schovat filtry

en: Show Filters
cs_CZ: Zobrazit filtry

en: Forgot your password?
cs_CZ: Zapomněli jste své heslo?

en: Guest login
cs_CZ: Přihlášení návštěvníka

en: No user account required. Create or access tickets created earlier by guest login.
cs_CZ: Není vyžadován účet uživatele. Vytvoření požadavků, nebo správa vytvořených požadavků probíhá pomocí přihlášení návštěvníka.

en: Signature
cs_CZ: Podpis

en: Save Settings
cs_CZ: Uložit nastavení

en: Ticket Statistics
cs_CZ: Statistika požadavků

en: Agent Setting
cs_CZ: Nastavení agenta

en: <h4>Sorry, you do not have permission to view this page</h4>
cs_CZ: <h4>Je nám líto, ale nejste oprávněn prohlížet tuto stránku</h4>

en: Default
cs_CZ: Výchozí

en: Public
cs_CZ: Veřejný

en: Private
cs_CZ: Soukromé

en: Filter Name
cs_CZ: Jméno filtru

en: Save Current Filter
cs_CZ: Uložit současný filtr

en: To
cs_CZ: Komu

en: From
cs_CZ: Od

en: Search...
cs_CZ: Hledat...

en: Saved Filters
cs_CZ: Uložené filtry

en: Apply Filters
cs_CZ: Použít filtry

en: Sorry, you do not have permission to view this ticket. <a href="%s" class="alert-link">Click here</a> for ticket list.
cs_CZ: Omlouváme se, ale nemáte oprávnění pro prohlížení tohoto požadavku. <a href="%s" class="alert-link">Klikněte zde</a> pro Seznam požadavků

en: Unauthorized access!
cs_CZ: Neautorizovaný přístup!

en: Are you sure to add this note?
cs_CZ: Opravdu chcete přidat tuto poznámku?

en: Are you sure to post this reply?
cs_CZ: Opravdu chcete zaslat tuto odpověď?

en: Please Confirm
cs_CZ: Prosím potvrďte

en: Ticket Fields
cs_CZ: Pole požadavku

en: Agent Only Fields
cs_CZ: Pole pouze pro agenty

en: Assigned Agents
cs_CZ: Přiřazení agenti

en: Ticket Status
cs_CZ: Stavy požadavku

en: Visible to support staff only!
cs_CZ: Viditelné pouze podpoře!

en: Private Note:
cs_CZ: Soukromá poznámka:

en: Attachments
cs_CZ: Přílohy

en: Delete this thread
cs_CZ: Smazat toto vlákno

en: Edit this thread
cs_CZ: Upravit toto vlákno

en: Submit Note
cs_CZ: Zaslat poznámku

en: Submit Reply
cs_CZ: Odeslat odpověď

en: BCC (Comma separated list)
cs_CZ: BCC (oddělujte čárkou)

en: Add Private Note
cs_CZ: Přidat soukromou poznámku

en: Post Reply
cs_CZ: Zaslat odpověď

en: Click Here
cs_CZ: Klikněte sem

en: Download
cs_CZ: Stáhnout

en: Dashboard
cs_CZ: Nástěnka

en: Total
cs_CZ: Celkem

en: View Ticket
cs_CZ: Zobrazit požadavek

en: No Description
cs_CZ: Žádný popis

en: No Subject
cs_CZ: Žádný předmět

en: Reset Form
cs_CZ: Smazat formulář

en: Submit Ticket
cs_CZ: Zaslat požadavek

en: Create Ticket As
cs_CZ: Vytvořit požadavek jako

en: Create New Ticket
cs_CZ: Vytvořit nový požadavek

en: Uploading...
cs_CZ: Nahrávám...

en: Only '.jpeg','.jpg', '.png', '.gif', '.bmp' formats are allowed.
cs_CZ: Povoleny jsou pouze formáty '.jpeg','.jpg', '.png', '.gif', '.bmp'

en: File Size limit exceeded! Allowed limit:
cs_CZ: Překročen povolený limit velikosti souboru! Povolený limit je:

en: Name or Email not given!
cs_CZ: Nebylo uvedeno jméno nebo email!

en: Please choose registered user!
cs_CZ: Vyberte prosím registrovaného uživatele!

en: Note can not be empty!
cs_CZ: Poznámka nemůže být prázdná!

en: Reply can not be empty!
cs_CZ: Odpověď nemůže být prázdná!

en: View Less ...
cs_CZ: Zobrazit méně...

en: View More ...
cs_CZ: Zobrazit více ...

en: WARNING: Anyone having your email address can access your guest tickets. Please avoid sharing any sensitive data.
cs_CZ: UPOZORNĚNÍ: Každý, kdo má přístup k vaší e-mailové adrese, má přístup k vašim požadavkům. Nesdílejte prosím citlivé údaje.

en: You do not have permission to delete public filter!
cs_CZ: Nemáte povolení pro smazání veřejného filtru!

en: Default filter can not be deleted!
cs_CZ: Výchozí filtr nemůže být smazán!

en: Please enter filter name!
cs_CZ: Zadejte prosím jméno filtru!

en: Are you sure?
cs_CZ: Jste si jistý?

en: Incorrect URL!
cs_CZ: Chybně zadané URL!

en: Incorrect Email Address!
cs_CZ: Chybně zadaná emailová adresa!

en: Required field should not be empty!
cs_CZ: Povinné pole nemůže být prázdné!

en: '.exe', '.php' files are not allowed!
cs_CZ: Soubory '.exe', '.php' nejsou povoleny!

en: Please wait...
cs_CZ: Prosím vyčkejte...

en: Login
cs_CZ: Přihlásit

en: Sign out
cs_CZ: Odhlásit

en: Your Email
cs_CZ: Váš email

en: Your Name
cs_CZ: Vaše jméno

en: OR
cs_CZ: Nebo

en: Sign in
cs_CZ: Přihlásit

en: Remember me
cs_CZ: Pamatuj si mě

en: Password
cs_CZ: Heslo

en: Username or email
cs_CZ: Uživatel nebo email

en: Please sign in
cs_CZ: Přihlašte se prosím

en: Sign Up
cs_CZ: Registrovat

en: Sign In
cs_CZ: Přihlásit

en: Sign Out
cs_CZ: Odhlásit

en: Back to website
cs_CZ: Zpět na stránku

en: On %1$s, %2$s wrote:
cs_CZ: On %1$s, %2$s píše:

en: Attachments:
cs_CZ: Přílohy:

en: Tickets
cs_CZ: Požadavky

en: Agent Created
cs_CZ: Vytvořeno agentem

en: Date Updated
cs_CZ: Datum aktualizace

en: Date Created
cs_CZ: Datum vytvoření

en: Assigned Agent
cs_CZ: Přiřazený agent

en: Raised By
cs_CZ: Zadal

en: Description
cs_CZ: Popis

en: Subject
cs_CZ: Předmět

en: Delete Custom Field
cs_CZ: Smazat vlastní pole

en: Edit Custom Field
cs_CZ: Upravit vlastní pole

en: Attachment
cs_CZ: Příloha

en: Date
cs_CZ: Datum

en: Textarea
cs_CZ: Textové pole

en: Radio Button
cs_CZ: Přepínací tlačítko

en: Checkbox
cs_CZ: Zaškrtávací box

en: Drop-Down
cs_CZ: Rozbalit

en: Text Field
cs_CZ: Textové pole

en: Delete Priority
cs_CZ: Smazat prioritu

en: Edit Priority
cs_CZ: Upravit prioritu

en: Delete Status
cs_CZ: Smazat stav

en: Edit Status
cs_CZ: Upravit stav

en: Delete Category
cs_CZ: Smazat kategorii

en: Edit Category
cs_CZ: Upravit kategorii

en: Success!
cs_CZ: Dokončeno!

en: This email address already registered as user. Please sign in above!
cs_CZ: Tato emailová adresa je již přiřazena k registrovanému uživateli. Přihlašte se prosím výše!

en: <strong>%d</strong> of <strong>%d</strong> Pages
cs_CZ: <strong>%d</strong> z <strong>%d</strong> stránek

en: No Tickets found!
cs_CZ: Nenalezeny žádné požadavky!

en: <strong>%d</strong> Tickets
cs_CZ: Požadavků: <strong>%d</strong>

en: <strong>%d</strong>-<strong>%d</strong> of <strong>%d</strong> Tickets
cs_CZ: <strong>%d</strong>-<strong>%d</strong> z <strong>%d</strong> požadavků

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Assign Agent
cs_CZ: Přiřadit agenta

en: Change Status
cs_CZ: Změna stavu

en: Filter not found!
cs_CZ: Filtr nenalezen!

en: None
cs_CZ: Nikdo

en: No Ticket fields
cs_CZ: Žádné pole požadavku

en: Change Ticket Fields
cs_CZ: Změnit pole požadavku

en: Edit Thread
cs_CZ: Upravit vlákno

en: Edit Subject
cs_CZ: Upravit předmět

en: Are you sure to delete this ticket?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tento požadavek?

en: Delete Ticket
cs_CZ: Smazat požadavek

en: Are you sure to delete this thread?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat toto vlákno?

en: Delete Thread
cs_CZ: Smazat vlákno

en: Are you sure to delete these tickets?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tyto požadavky?

en: Delete Tickets
cs_CZ: Smazat požadavky

en: Confirm
cs_CZ: Potvrdit

en: Are you sure to close ticket?
cs_CZ: Opravdu chcete uzavřít požadavek?

en: Close Ticket
cs_CZ: Uzavřít požadavek

en: Clone Ticket
cs_CZ: Klonovat požadavek

en: Guest Email
cs_CZ: Email hosta

en: Guest Name
cs_CZ: Jméno hosta

en: Search user ...
cs_CZ: Vyhledat uživatele...

en: Choose User
cs_CZ: Vyberte uživatele

en: Guest
cs_CZ: Host

en: Registered User
cs_CZ: Registrovaný uživatel

en: User Type
cs_CZ: Typ uživatele

en: Change Raised By
cs_CZ: Změnit zadavatele

en: Priority
cs_CZ: Priorita

en: Category
cs_CZ: Kategorie

en: Change Ticket Status
cs_CZ: Změnit stav požadavku

en: Search agent ...
cs_CZ: Vyhledat agenta ...

en: Change Assigned Agent
cs_CZ: Změnit přiřazeného agenta

en: No Agent Only fields
cs_CZ: Žádné pole určené jen agentovi

en: Change Agent Fields
cs_CZ: Změnit pole Agent

en: Attach Files
cs_CZ: Přiložené soubory

en: done
cs_CZ: dokončeno

en: Error: file size exceeded allowed limit!
cs_CZ: Chyba: Velikost souboru překročila povolený limit!

en: Error: file format not supported!
cs_CZ: Chyba: Formát souboru není podporován!

en: Error saving order!
cs_CZ: Chyba při ukládání!

en: Order saved successfully!
cs_CZ: Uložení bylo dokončeno!

en: Are you sure to delete this status?
cs_CZ: Opravdu tento stav chcete smazat?

en: Are you sure to delete this priority?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tuto prioritu?

en: Are you sure to delete this menu?
cs_CZ: Opravdu toto menu chcete smazat?

en: Please note, this will delete all data associated with this custom field and can not be undone!
cs_CZ: Upozorňujeme, že smažete všechna data, která jsou spojená s tímto polem. Akce je nevratná!

en: Are you sure to delete this custom field?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat toto vlastní pole?

en: Are you sure to delete this category?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tuto kategorii?

en: Are you sure to delete this agent?
cs_CZ: Opravdu chcete smazat tohoto agenta?

en: Please enter status name!
cs_CZ: Vložte prosím jméno stavu!

en: Status Name
cs_CZ: Jméno stavu

en: Please choose color!
cs_CZ: Vyberte prosím barvu!

en: Please enter priority name!
cs_CZ: Vložte prosím název priority!

en: Choose Color
cs_CZ: Vyberte barvu

en: Priority Name
cs_CZ: Název priority

en: Please insert Field Options!
cs_CZ: Vložte prosím nastavení pole!

en: Please choose Field Type!
cs_CZ: Vyberte prosím typ pole!

en: Please enter Field Label!
cs_CZ: Zadejte prosím popis pole!

en: If category is set, custom field will only visible when one of the selected category is choosen in create ticket form. If you want to show this all the time, please leave this empty. Use Ctrl+Click for select OR unselect value.
cs_CZ: Pokud je nastavena kategorie, vlastní políčko se zobrazí pouze v případě, že je zvolena jedna z vybraných kategorií ve formuláři pro vytvoření požadavku. Pokud chcete, aby se zobrazovaly neustále, nechte to prázdné. Pomocí kláves Ctrl + Klepnutí vyberte nebo zrušte výběr hodnoty.

en: Assign Categories (optional)
cs_CZ: Přiřazená kategorie (doporučeno)

en: Required field to ticket form. If set Yes, user must have to fill or submit value for this field
cs_CZ: Je vyžadován ve formuláři. Pokud nastavíte ano, musí uživatel toto pole vždy vyplnit.

en: Agent Only fields not available for ticket form. These can be edited by agents for their internal use.
cs_CZ: Pole, která jsou dostupná jen Agentům. Pro interní použití je může editovat pouze agent.

en: Enter Field Options
cs_CZ: Vložte možnosti pole

en: Choose Field Type
cs_CZ: Vyberte typ pole

en: Field Label
cs_CZ: Popis pole

en: Please enter category name!
cs_CZ: Vložte prosím jméno kategorie!

en: Search Supervisors...
cs_CZ: Vyhledat dozorce

en: Supervisor (Optional)
cs_CZ: Dozorce (Optimální)

en: Category Name
cs_CZ: Jméno kategorie

en: Please select an Agent!
cs_CZ: Vyberte prosím agenta!

en: Submit
cs_CZ: Odeslat

en: Search Agents...
cs_CZ: Vyhledat agenty

en: Select Agent
cs_CZ: Vybrat agenta

en: No user found!
cs_CZ: Nebyl nalezen žádný uživatel!

en: No results found!
cs_CZ: Nebyl nalezen žádný výsledek!

en: Default Filters
cs_CZ: Základní filtry

en: List Settings
cs_CZ: Nastavení seznamu

en: Agent Filter
cs_CZ: Filtr agenta

en: Customer Filter
cs_CZ: Filtr zákazníka

en: Ticket List Settings
cs_CZ: Nastavení seznamu požadavků

en: Number of Tickets shown per page for agent view.
cs_CZ: Počet požadavků zobrazených na stránce agenta

en: Tickets are loaded on selected order for agent view by default. If agent apply manual filter, this setting will not take effect.
cs_CZ: Požadavky jsou agentům zobrazeny dle zvolené možnosti. Pokud agent aplikuje vlastní filtr, toto nastavení se neprojeví.

en: Selected statuses will be hidden if no filter is active for agent view. If agent use status filter manually on ticket list, this setting will not take effect and tickets will be filtered as per customer selection.
cs_CZ: Vybrané stavy budou skryty v přehledu, pokud není aktivní žádný filtr agenta. Pokud agent použije vlastní filtr na seznam požadavků, toto nastavení nebude mít efekt a požadavky budou filtrovány podle výběru zákazníka.

en: Agent View
cs_CZ: Vidí agent

en: Number of Tickets shown per page for customer view.
cs_CZ: Počet požadavků zobrazených na stránce zákazníka

en: Number of Tickets
cs_CZ: Počet požadavků

en: Tickets are loaded on selected order for customer view by default. If customer apply manual filter, this setting will not take effect.
cs_CZ: Požadavky jsou zákazníkům zobrazeny dle zvolené možnosti. Pokud zákazník aplikuje vlastní filtr, toto nastavení se neprojeví.

en: Order By
cs_CZ: Řadit podle

en: Selected statuses will be hidden if no filter is active for customer view. If customer use status filter manually on ticket list, this setting will not take effect and tickets will be filtered as per customer selection.
cs_CZ: Vybrané stavy budou skryty v přehledu, pokud není aktivní žádný filtr zákazníka. Pokud agent použije vlastní filtr na seznam požadavků, toto nastavení nebude mít efekt a požadavky budou filtrovány podle výběru zákazníka.

en: Hide Selected Statuses
cs_CZ: Skrýt vybrané stavy

en: Customer View
cs_CZ: Vidí zákazník

en: Manage Form
cs_CZ: Správa formulářů

en: Please Wait ...
cs_CZ: Prosím vyčkejte

en: Disable
cs_CZ: Zakázáno

en: Enable
cs_CZ: Povoleno

en: Full Width
cs_CZ: Plná šířka

en: Status
cs_CZ: Stav

en: Create New Ticket Form
cs_CZ: Vytvořit nový formulář požadavku

en: No Custom Fields found!
cs_CZ: Nenalezen žádné vlastní pole!

en: Assigned Categories
cs_CZ: Přiřazené kategorie

en: Required
cs_CZ: Povinný

en: Agent Only
cs_CZ: Pouze agent

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Add New Custom Field
cs_CZ: Přidat nové vlastní pole

en: Custom Fields
cs_CZ: Vlastní pole

en: URL of the ticket.
cs_CZ: Odkaz na požadavek

en: Name of user doing current activity.
cs_CZ: Jméno uživatele, který provedl akci

en: History of communication in ticket.
cs_CZ: Historie komunikace v požadavku

en: Last reply description.
cs_CZ: Popis poslední odpovědi

en: Email of user posted last reply.
cs_CZ: Email uživatele, který zaslal poslední odpověď

en: Name of user posted last reply.
cs_CZ: Jméno uživatele, který zaslal poslední odpověď.

en: Name(s) of agent assigned to ticket.
cs_CZ: Jméno agenta(ů) přiřazeného k požadavku

en: Name of the agent who have created ticket on behalf of user. Empty if ticket created by user himself.
cs_CZ: Jméno agenta, který vytvořil požadavek jménem uživatele. Pokud je požadavek vytvořen uživatelem, ponechte prázdné.

en: Ticket create time
cs_CZ: Čas vytvoření požadavku

en: Email of ticket creator
cs_CZ: Email zadavatele požadavku

en: Name of ticket creator
cs_CZ: Jméno zadavatele požadavku

en: Ticket Priority
cs_CZ: Priorita požadavku

en: Ticket Category
cs_CZ: Kategorie požadavku

en: Ticket status
cs_CZ: Stavy požadavku

en: Ticket description given while creating ticket
cs_CZ: Popis požadavku, během jeho vytvoření.

en: Ticket Subject
cs_CZ: Předmět požadavku

en: Thank You Page after create ticket
cs_CZ: Děkovací stránka po vytvoření požadavku

en: Add New Support Page Menu
cs_CZ: Přidat nové menu stránky podpory

en: Delete Support Menu
cs_CZ: Smazat menu stránky podpory

en: Add New Status
cs_CZ: Přidat nový stav

en: Color
cs_CZ: Barva

en: Add New Priority
cs_CZ: Přidat novou prioritu

en: Support Page Menu
cs_CZ: Menu stránky podpory

en: Thank you page
cs_CZ: Děkovná stránka

en: Priorities
cs_CZ: Priority

en: Statuses
cs_CZ: Stavy

en: If you set SRN, [Ticket #123456] will become [Ticket SRN123456] whereever applicable. Please don't leave blank.
cs_CZ: Pokud zvolíte SRN, [Požadavek #123456] bude změněn na [Požadavek SRN123456]. jakmile to bude možné. Prosím nenechávejte prázdné.

en: Ticket ID Prefix
cs_CZ: Prefix ID požadavku

en: Allow Support Staff to read all ticket
cs_CZ: Umožnit pracovníkům podpory číst všechny požadavky

en: Allow Guest Ticket
cs_CZ: Povolit hostům zadávat požadavky

en: Attachment Max Size(MB)
cs_CZ: Maximální velikost přílohy (MB)

en: This format will be applicable for custom date fields for Support Plus
cs_CZ: Tento formát bude aplikován na vlastní datové pole pro Support Plus

en: Custom Date Format
cs_CZ: Vlastní formát data

en: This format will be applicable for default date fields for Support Plus
cs_CZ: Tento formát bude aplikován na základní datové pole pro Support Plus

en: System Date Format
cs_CZ: Systémový formát data

en: This format will be applicable for input date fields (datepicker) for WP Support Plus
cs_CZ: Tento formát bude aplikován na datepicker pole pro Support Plus

en: Calender Date Format
cs_CZ: Kalendářní formát data

en: Bottom
cs_CZ: Naspod

en: Top
cs_CZ: Navrchu

en: Reply Form Position
cs_CZ: Pozice formuláře odpovědi

en: As name suggest, this setting will change ticket status to selected when support agent reply to ticket. Current Status will not change status of ticket in this case.
cs_CZ: Jak název napovídá. Toto nastavení změní stav požadavku na zvolený, pokud agent zašle odpověď. Pokud ponecháte Současný stav, nedojde k žádné změně.

en: Ticket Status after Agent Reply
cs_CZ: Stav požadavku poté co Agent zašle odpověď

en: This is applicable for Ticket id being created for new ticket.
cs_CZ: Bude aplikováno na ID požadavku, které bude nově vytvořeno.

en: Random
cs_CZ: Náhodné

en: Sequential
cs_CZ: Postupné

en: Ticket ID
cs_CZ: ID požadavku

en: If enabled, it will show Close Ticket button to open ticket view for customer. This button will change ticket status to selected status.
cs_CZ: Pokud je povoleno, zobrazí se tlačítko pro Uzavření požadavku. Toto tlačítko změní stav požadavku na zvolený.

en: Allow Customer to Close Ticket
cs_CZ: Povolit uživatelům uzavřít požadavek

en: As name suggest, this setting will change ticket status to selected when ticket creator reply to ticket. Current Status will not change status of ticket in this case.
cs_CZ: Jak název napovídá. Toto nastavení změní stav požadavku na zvolený, pokud zadavatel zašle odpověď. Pokud ponecháte Současný stav, nedojde k žádné změně.

en: Status List
cs_CZ: Seznam stavů

en: Current Status
cs_CZ: Současný stav

en: Ticket Status after Customer Reply
cs_CZ: Stavy požadavku po zaslání odpovědi od uživatele

en: This priority will be default priority for new ticket.
cs_CZ: Tato priorita bude základní pro nové požadavky

en: Default Ticket Priority
cs_CZ: Základní priorita požadavku

en: This status will be default status for new ticket.
cs_CZ: Toto bude základní stav požadavku po jeho vytvoření

en: Default Ticket Status
cs_CZ: Základní stavy požadavku

en: This category will be default category for new ticket. If category is not present in ticket form or ticket created via email piping, this category will be used as new ticket category.
cs_CZ: Tato kategorie bude výchozí kategorií pro nový požadavek. Pokud není kategorie nastavena v požadavku, nebo je požadavek vytvořen prostřednictvím e-mailové zprávy, bude tato kategorie použita jako nová kategorie požadavku.

en: Default Category
cs_CZ: Základní kategorie

en: Open support page in new window?
cs_CZ: Zobrazit stránku podpory v novém okně?

en: Support Page
cs_CZ: Stránka podpory

en: Choose Logo
cs_CZ: Vyberte logo

en: Footer Text
cs_CZ: Text v patičce

en: Cheating huh?
cs_CZ: Podvádíš?

en: Cancel
cs_CZ: Zrušit

en: Menu URL
cs_CZ: URL menu

en: Menu Icon
cs_CZ: Ikona menu

en: Add New Menu Slider
cs_CZ: Přidat nové menu slider

en: Delete Custom Menu
cs_CZ: Smazat vlastní menu

en: Title
cs_CZ: Název

en: Custom Menu Slider
cs_CZ: Vlastní Menu Slider

en: Upload Logo
cs_CZ: Nahrát logo

en: Icon
cs_CZ: Ikona

en: If enabled, it will show Support Button on front-end website. When visitor click this button, it will open Support Page selected above in new tab.
cs_CZ: Pokud je povoleno, bude se zobrazovat Tlačítko podpory na front-endu stránky. Pokut návštěvník klikne na tlačítko, otevře se mu Stránka podpory v nové záložce.

en: Show Support Button
cs_CZ: Zobrazit tlačítko podpory

en: Support Button
cs_CZ: Tlačítko Podpora

en: Custom CSS
cs_CZ: Vlastní CSS

en: Save Order
cs_CZ: Uložit řazení

en: Action
cs_CZ: Akce

en: Supervisor(s)
cs_CZ: Dozorce(i)

en: Order
cs_CZ: Řazení

en: Add New Category
cs_CZ: Přidat novou kategorii

en: Categories
cs_CZ: Kategorie

en: Statuses to Show
cs_CZ: Stavy k zobrazení

en: Dismiss this notice
cs_CZ: Zrušit toto oznámení

en: Settings updated
cs_CZ: Nastavení upraveno

en: Add-Ons
cs_CZ: Doplňky

en: Ticket List
cs_CZ: Seznam požadavků

en: Ticket Form
cs_CZ: Formulář požadavku

en: General
cs_CZ: Základní

en: WP Support Plus Settings
cs_CZ: Nastavení WP Podpora Plus

en: Search
cs_CZ: Vyhledat

en: Reset Filter
cs_CZ: Obnovit filtr

en: Apply
cs_CZ: Aplikovat

en: All
cs_CZ: Vše

en: Add New
cs_CZ: Přidat

en: Add New Agent
cs_CZ: Přidat nového agenta

en: Agents
cs_CZ: Agenti

en: If set yes, supervisor will able to change raised by of tickets of assigned categories.
cs_CZ: Pokud je zvoleno ano, dozorce bude mít možnost změnit zadavatele požadavku v přiřazené kategorii.

en: If set yes, supervisor will able to delete tickets of assigned categories
cs_CZ: Pokud je zvoleno ano, dozorce bude mít možnost smazat požadavky v přiřazené kategorii.

en: If set yes, an agent will able to change raised by of ticket assigned to him.
cs_CZ: Pokud je zvoleno ano, agent bude mít možnost změnit zadavatele požadavku, který mu byl přiřazen.

en: Allow Change Raised By
cs_CZ: Povolit změnu  Zadavatele

en: If set yes, an agent will able to delete ticket assigned to him.
cs_CZ: Poku je zvoleno ano, agent bude mít možnost smazat požadavek, který je mu přiřazen.

en: Allow Delete Ticket
cs_CZ: Povolit smazání požadavku

en: If set yes, an agent will able to assign ticket assigned to him to some other agent who is assigned to ticket category.
cs_CZ: Pokud je zvoleno ano, bude moci agent přiřadit požadavek jinému agentovi, který může pracovat na požadavcích, ve stejné kategorii.

en: No
cs_CZ: Ne

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: Allow Assign Ticket
cs_CZ: Povolit přiřadit Požadavek

en: Delete Agent
cs_CZ: Smazat agenta

en: Administrator
cs_CZ: Adminitrátor

en: Supervisor
cs_CZ: Dozorce

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: Username
cs_CZ: Uživatelské jméno

en: Agents & Supervisors
cs_CZ: Agenti a Dozorci

en: General Settings
cs_CZ: Základní nastavení

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Licenses
cs_CZ: Licence
