Advanced Custom Fields - en to cs_CZ translation catalogue (402 entries)

en: "dd/mm/yy" or "mm/dd/yy" are the most used display formats. Read more about
cs_CZ: "dd/mm/yy" nebo "mm/dd/yy" jsou nejpoužívanější formáty zobrazení. Přečtěte si více o

en: "yymmdd" is the most versatile save format. Read more about
cs_CZ: "yymmdd" je nejuniverzálnější ukládaný formát. Přečtěte si více o

en: 'How to' guides
cs_CZ: Příručky "Jak na"

en: + Add Field
cs_CZ: + Přidat pole

en: <b>Select</b> items to <b>hide</b> them from the edit screen
cs_CZ: <b>Vybrat</b> položky pro <b>skrytí</b> z obrazovky úprav

en: A <strong>BIG</strong> thank you to everyone who has helped test the version 4 beta and for all the support I have received.
cs_CZ: <strong>Velké</strong> poděkování všem, jež pomohli testovat verzi 4 beta a za podporu, kterou jsem obdržel.

en: ACF will create a .xml export file which is compatible with the native WP import plugin.
cs_CZ: ACF vytvoří soubor .xml exportu, který je kompatibilní s originálním importním pluginem WP.

en: ACF will create the PHP code to include in your theme.
cs_CZ: ACF vytvoří PHP kód pro vložení do vaší šablony.

en: Absolutely <strong>no</strong> changes have been made to the database between versions 3 and 4. This means you can roll back to version 3 without any issues.
cs_CZ: Mezi verzemi 3 a 4 nebyly učiněny absolutně <strong>žádné</strong> změny v databázi. To znamená, že se můžete k verzi 3 vrátit absolutně bez potíží.

en: Actions
cs_CZ: Akce

en: Actions &amp; Filters
cs_CZ: Akce &amp; filtry

en: Activation Code
cs_CZ: Aktivační kód

en: Activation codes have grown into plugins!
cs_CZ: Aktivační kódy se změnily na pluginy!

en: Add 'other' choice to allow for custom values
cs_CZ: Přidá "další" možnost určenou pro vlastní hodnoty

en: Add File
cs_CZ: Přidat soubor

en: Add Image
cs_CZ: Přidat obrázek

en: Add New
cs_CZ: Přidat novou

en: Add New Field Group
cs_CZ: Přidat novou skupinu polí

en: Add rule group
cs_CZ: Přidat skupinu pravidla

en: Add-ons
cs_CZ: Add-ony

en: Add-ons are now activated by downloading and installing individual plugins. Although these plugins will not be hosted on the wordpress.org repository, each Add-on will continue to receive updates in the usual way.
cs_CZ: Add-ony jsou nyní aktivovány stáhnutím a nainstalováním jednotlivých pluginů. Ačkoli tyto pluginy nebudou hostovány na wordpress.org repozitáři, každý add-on bude přijímat aktualizace obvyklou cestou.

en: Advanced Custom Fields Add-Ons
cs_CZ: Add-ony Advanced Custom Fields

en: All
cs_CZ: Vše

en: All actions & filters have received a major facelift to make customizing ACF even easier! Please
cs_CZ: Všechny akce & filtry byly zásadně inovovány, aby byla úprava ACF ještě jednodušší! Prosím

en: All previous Add-ons have been successfully installed
cs_CZ: Všechny předchozí add-ony byly úspěšně nainstalovány

en: All the fields following this "tab field" (or until another "tab field" is defined) will be grouped together.
cs_CZ: Všechna pole následující po tomto "poli záložky" (nebo do určení dalšího "pole záložky") boudou seskupena.

en: Allow Null?
cs_CZ: Povolit prázdné?

en: Appears after the input
cs_CZ: Objeví se za polem

en: Appears before the input
cs_CZ: Objeví se před polem

en: Appears when creating a new post
cs_CZ: Objeví se při vytváření nového příspěvku

en: Appears within the input
cs_CZ: Objeví se v rámci pole

en: Append
cs_CZ: Za

en: Assign one or more contact form 7 forms to a post
cs_CZ: Přiřadí jeden nebo více formulářů Contact Form 7 do příspěvku

en: Attachment
cs_CZ: Příloha

en: Author
cs_CZ: Autor

en: Available Add-ons
cs_CZ: Dostupné add-ony.

en: Awesome. Let's get to work
cs_CZ: Perfektní. Dejme se do práce

en: Back to export
cs_CZ: Zpět na export

en: Basic
cs_CZ: Základní

en: Blue
cs_CZ: Modrá

en: Categories
cs_CZ: Rubriky

en: Center
cs_CZ: Střed

en: Center the initial map
cs_CZ: Střed výchozí mapy

en: Changelog
cs_CZ: Seznam změn

en: Changelog for
cs_CZ: Seznam změn pro

en: Character Limit
cs_CZ: Omezení znaků

en: Checkbox
cs_CZ: Zaškrtávátko

en: Child Page (has parent)
cs_CZ: Podstránka (s nadřazenou stránkou)

en: Choice
cs_CZ: Volba

en: Choices
cs_CZ: Volby

en: Clear location
cs_CZ: Vyčistit umístění

en: Close Field
cs_CZ: Zavřít pole

en: Collapse Details
cs_CZ: Skrýt podrobnosti

en: Color Picker
cs_CZ: Výběr barvy

en: Comments
cs_CZ: Komentáře

en: Conditional Logic
cs_CZ: Podmíněná logika

en: Contact Form 7 Field
cs_CZ: Pole Contact Form 7

en: Content
cs_CZ: Obsah

en: Content Editor
cs_CZ: Editor obsahu

en: Convert HTML into tags
cs_CZ: Převést HTML na tagy

en: Convert new lines into &lt;br /&gt; tags
cs_CZ: Převést nové řádky na tag &lt;br /&gt;

en: Copy the PHP code generated
cs_CZ: Zkopírujte vygenerovaný PHP kód

en: Create a set of rules to determine which edit screens will use these advanced custom fields
cs_CZ: Vytváří sadu pravidel pro určení, na kterých stránkách úprav budou použita tato vlastní pole

en: Create global data to use throughout your website!
cs_CZ: Vytvoří globální data k použití napříč vaším webem!

en: Create image galleries in a simple and intuitive interface!
cs_CZ: Vytvoří obrázkové galerie s jednoduchým a intuitivním rozhraním!

en: Create infinite rows of repeatable data with this versatile interface!
cs_CZ: Vytvoří nekonečné množství řádků dat v tomto univerzálním rozhraní!

en: Create unique designs with a flexible content layout manager!
cs_CZ: Vytvoří unikátní návrhy se správcem flexibilního obsahu!

en: Created by
cs_CZ: Vytvořil

en: Creates a select field populated with Gravity Forms!
cs_CZ: Vytvoří pole výběru naplněné Gravity Forms!

en: Creating your own field type has never been easier! Unfortunately, version 3 field types are not compatible with version 4.
cs_CZ: Vytvoření vlastního typu pole nebylo nikdy jednodušší! Naneštěstí, pole verze 3 nejsou kompatibilní s verzí 4.

en: Custom Field Types
cs_CZ: Typy vlastních polí

en: Custom Fields
cs_CZ: Vlastní pole

en: Custom field deleted.
cs_CZ: Vlastní pole smazáno.

en: Custom field updated.
cs_CZ: Vlastní pole aktualizováno.

en: Customise the map height
cs_CZ: Přizpůsobit výšku mapy

en: Database Changes
cs_CZ: Databáze změn

en: Date & Time Picker
cs_CZ: Výběr data & času

en: Date Picker
cs_CZ: Výběr data

en: Default Template
cs_CZ: Výchozí šablona

en: Default Value
cs_CZ: Výchozí hodnota

en: Delete
cs_CZ: Smazat

en: Delete this Field
cs_CZ: Smazat toto pole

en: Discussion
cs_CZ: Diskuze

en: Display format
cs_CZ: Zobrazit formát

en: Do to the sizable changes surounding Add-ons, field types and action/filters, your website may not operate correctly. It is important that you read the full
cs_CZ: Vzhledem k nemalým změnám okolo add-onů, typů polí a akcí / filtrů nemusí váš web fungovat správně. Je důležité přečíst si celého

en: Docs
cs_CZ: Dokumentace

en: Done
cs_CZ: Hotovo

en: Download
cs_CZ: Stáhnout

en: Download Add-ons
cs_CZ: Stáhnout Add-ony

en: Download the Add-on plugin (.zip file) to your desktop
cs_CZ: Stáhněte add-on plugin (.zip soubor) do počítače

en: Download your activated Add-ons
cs_CZ: Stáhnout aktivované add-ony

en: Draft
cs_CZ: Koncept

en: Drag and drop to reorder
cs_CZ: Chytněte a táhněte pro změnu pořadí

en: Dummy
cs_CZ: Výplň

en: Duplicate
cs_CZ: Duplikovat

en: Duplicate this Field
cs_CZ: Duplikovat toto pole

en: Each Add-on can be installed as a separate plugin (receives updates) or included in your theme (does not receive updates).
cs_CZ: Každý add-on může být nainstalován jako oddělný plugin (s aktualizacemi) nebo zahrnut v šabloně (bez aktualizací).

en: Easier Development
cs_CZ: Jednodušší vývoj

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Edit Field Group
cs_CZ: Upravit skupinu polí

en: Edit File
cs_CZ: Upravit soubor

en: Edit Image
cs_CZ: Upravit obrázek

en: Edit this Field
cs_CZ: Upravit toto pole

en: Effects value on front end
cs_CZ: Ovlivňuje hodnotu na front endu

en: Elements
cs_CZ: Prvky

en: Email Field
cs_CZ: Emailové pole

en: Enter each choice on a new line.
cs_CZ: Vložte každou volbu na nový řádek

en: Enter each default value on a new line
cs_CZ: Vložte každou výchozí hodnotu na nový řádek

en: Enter your choices one per line
cs_CZ: Vložte volby po jedné na řádek

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: Excerpt
cs_CZ: Stručný výpis

en: Expand Details
cs_CZ: Rozšířit podrobnosti

en: Export Field Groups
cs_CZ: Exportovat skupiny polí

en: Export Field Groups to PHP
cs_CZ: Exportujte skupiny polí do PHP

en: Export to PHP
cs_CZ: Exportovat do PHP

en: Export to XML
cs_CZ: Exportovat do XML

en: Featured Image
cs_CZ: Uživatelský obrázek

en: Field Groups
cs_CZ: Skupiny polí

en: Field Instructions
cs_CZ: Instrukce pole

en: Field Key
cs_CZ: Klíč pole

en: Field Label
cs_CZ: Název pole

en: Field Name
cs_CZ: Jméno pole

en: Field Order
cs_CZ: Pořadí pole

en: Field Type
cs_CZ: Typ pole

en: Field Types
cs_CZ: Typy polí

en: Field group draft updated.
cs_CZ: Koncept skupiny polí aktualizován.

en: Field group published.
cs_CZ: Skupina polí publikována.

en: Field group restored to revision from %s
cs_CZ: Skupina polí obnovena na revizi z %s

en: Field group saved.
cs_CZ: Skupina polí uložena.

en: Field group scheduled for.
cs_CZ: Skupina polí naplánována.

en: Field group submitted.
cs_CZ: Skupina polí odeslána.

en: Field group title is required
cs_CZ: Je požadován titulek skupiny polí

en: Field group updated.
cs_CZ: Skupina polí aktualizována

en: Field groups are created in order <br />from lowest to highest
cs_CZ: Skupiny polí jsou řazeny v pořadí <br />od nejnižších po nejvyšší

en: Field type does not exist
cs_CZ: Typ pole neexistuje

en: Field&nbsp;Groups
cs_CZ: Skupiny&nbsp;polí

en: Fields
cs_CZ: Pole

en: File
cs_CZ: Soubor

en: File ID
cs_CZ: ID souboru

en: File Object
cs_CZ: Objekt souboru

en: File URL
cs_CZ: Adresa souboru

en: Filter by post type
cs_CZ: Filtrovat dle typu příspěvku

en: Filter by role
cs_CZ: Filtrovat dle role

en: Filter from Taxonomy
cs_CZ: Filtrovat z taxonomie

en: Filters
cs_CZ: Filtry

en: Find addresses and coordinates of a desired location
cs_CZ: Najde adresy a souřadnice požadovaných umístění

en: Find current location
cs_CZ: Najít současné umístění

en: Flexible Content
cs_CZ: Flexibilní obsah

en: Flexible Content Field
cs_CZ: Pole flexibilního obsahu

en: For each Add-on available, please perform the following:
cs_CZ: Pro každý dostupný add-on prosím proveďte následující:

en: For more control, you may specify both a value and label like this:
cs_CZ: Pro více možností můžete určit jak hodnotu, tak název jako zde:

en: Format
cs_CZ: Formát

en: Formatting
cs_CZ: Formátování

en: Front Page
cs_CZ: Hlavní stránka

en: Full
cs_CZ: Plný

en: Functions
cs_CZ: Funkce

en: Future
cs_CZ: Budoucí

en: Gallery Field
cs_CZ: Pole galerie

en: Getting Started
cs_CZ: Začínáme

en: Google Map
cs_CZ: Google Mapa

en: Gravity Forms Field
cs_CZ: Pole Gravity Forms

en: Height
cs_CZ: Výška

en: Hide / Show All
cs_CZ: Skrýt / zobrazit vše

en: Hide on screen
cs_CZ: Skrýt na obrazovce

en: High (after title)
cs_CZ: Vysoká (za názvem)

en: Horizontal
cs_CZ: Horizontální

en: If multiple field groups appear on an edit screen, the first field group's options will be used. (the one with the lowest order number)
cs_CZ: Pokud se na obrazovce úprav objeví několik skupin polí, bude použito nastavení první skupiny. (s nejžším pořadovým číslem)

en: If you updated the ACF plugin without prior knowledge of such changes, please roll back to the latest
cs_CZ: Pokud jste aktulizovali plugin ACF bez předchozí znalosti změn, vraťte se prosím k poslední

en: Image
cs_CZ: Obrázek

en: Image ID
cs_CZ: ID obrázku

en: Image Object
cs_CZ: Objekt obrázku

en: Image URL
cs_CZ: Adresa obrázku

en: Important
cs_CZ: Důležité

en: Imported field groups <b>will</b> appear in the list of editable field groups. This is useful for migrating fields groups between Wp websites.
cs_CZ: Importované skupiny polí <b>budou</b> zobrazeny v seznamu upravitelných skupin polí. Toto je užitečné pro přesouvání skupin polí mezi WP weby.

en: Include in theme
cs_CZ: Zahrnout v šabloně

en: Install WP import plugin if prompted
cs_CZ: Nainstalujte importní WP plugin na požádání

en: Installation
cs_CZ: Instalace

en: Installed
cs_CZ: Instalováno

en: Instructions
cs_CZ: Instrukce

en: Instructions for authors. Shown when submitting data
cs_CZ: Instrukce pro autory. Jsou zobrazeny při zadávání dat

en: Large
cs_CZ: Velký

en: Layout
cs_CZ: Rozvržení

en: Learn more
cs_CZ: Chci vědět více

en: Leave blank for no limit
cs_CZ: Nechte prázdné pro neomezeno

en: Library
cs_CZ: Knihovna

en: Limit the media library choice
cs_CZ: Omezte výběr knihovny médií

en: Load & Save Terms to Post
cs_CZ: Načíst a uložit termíny do příspěvku

en: Load value based on the post's terms and update the post's terms on save
cs_CZ: Načíst hodnotu založenou na termínu příspěvku a aktualizovat termín příspěvku po uložení

en: Locating
cs_CZ: Umístění

en: Location
cs_CZ: Umístění

en: Location Field
cs_CZ: Pole lokace

en: Logged in User Type
cs_CZ: Typ přihlášeného uživatele

en: Maximum Value
cs_CZ: Maximální hodnota

en: Maximum posts
cs_CZ: Maximum příspěvků

en: Maximum values reached ( {max} values )
cs_CZ: Dosaženo maximálního množství hodnot ( {max} hodnot )

en: Medium
cs_CZ: Střední

en: Message
cs_CZ: Zpráva

en: Migrating from v3 to v4
cs_CZ: Migrace z v3 na v4

en: Migrating your field types is easy, please
cs_CZ: Migrace vašich typů polí je jednoduchá, prosím

en: Minimum Value
cs_CZ: Minimální hodnota

en: Modifying field group options 'show on page'
cs_CZ: Úprava možnosti skupiny polí 'zobrazit na stránce'

en: Modifying field option 'taxonomy'
cs_CZ: Úprava možností pole 'taxonomie'

en: Move to trash. Are you sure?
cs_CZ: Přesunout do koše. Jste si jistí?

en: Moving user custom fields from wp_options to wp_usermeta'
cs_CZ: Přesunování vlastních uživatelských polí z wp_options do wp_usermeta'

en: Multi Select
cs_CZ: Vícenásobný výběr

en: Multiple Values
cs_CZ: Více hodnot

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: Navigate to
cs_CZ: Přejít na

en: Navigate to Tools &raquo; Import and select WordPress
cs_CZ: Otevřete Nástroje &raquo; Import a vyberte WordPress

en: New Field
cs_CZ: Nové pole

en: New Field Group
cs_CZ: Nová skupina polí

en: New Field Types
cs_CZ: Nové typy polí

en: No
cs_CZ: Ne

en: No ACF groups selected
cs_CZ: Nejsou vybrány žádné ACF skupiny

en: No Field Groups found
cs_CZ: Nebyly nalezeny žádné skupiny polí

en: No Field Groups found in Trash
cs_CZ: V koši nebyly nalezeny žádné skupiny polí

en: No File Selected
cs_CZ: Nebyl vybrán žádný soubor

en: No field groups were selected
cs_CZ: Nebyly vybrány žádné skupiny polí

en: No fields. Click the <strong>+ Add Field</strong> button to create your first field.
cs_CZ: Žádná pole. Klikněte na tlačítko <strong>+ Přidat pole</strong> pro vytvoření prvního pole.

en: No formatting
cs_CZ: Bez formátování

en: No image selected
cs_CZ: Není vybrán žádný obrázek

en: No toggle fields available
cs_CZ: Nejsou k dispozici žádné přepínací pole

en: None
cs_CZ: Žádný

en: Normal (after content)
cs_CZ: Normální (po obsahu)

en: Notes
cs_CZ: Poznámky

en: Number
cs_CZ: Číslo

en: Once the plugin has been uploaded and installed, click the 'Activate Plugin' link
cs_CZ: Jakmile bude plugin nahrát a instalován, klikněte na odkaz 'Aktivovat plugin'

en: Options
cs_CZ: Konfigurace

en: Options Page
cs_CZ: Stránka konfigurace

en: Order No.
cs_CZ: Pořadí

en: Other
cs_CZ: Jiné

en: Overview
cs_CZ: Přehled

en: Page
cs_CZ: Stránka

en: Page Link
cs_CZ: Odkaz stránky

en: Page Parent
cs_CZ: Rodičovská stránka

en: Page Template
cs_CZ: Šablona stránky

en: Page Type
cs_CZ: Typ stránky

en: Parent Page (has children)
cs_CZ: Nadřazená stránka (má podstránky)

en: Parent fields
cs_CZ: Rodičovská pole

en: Password
cs_CZ: Heslo

en: Password Field
cs_CZ: Pole s heslem

en: Paste into your functions.php file
cs_CZ: Vložte jej do vašeho souboru functions.php

en: Pending Review
cs_CZ: Čeká na posouzení

en: Permalink
cs_CZ: Trvalý odkaz

en: Placeholder Text
cs_CZ: Výplňový text

en: Please note that all text will first be passed through the wp function
cs_CZ: Mějte na paměti, že veškerý text nejprve projde před wp funkci

en: Please note that if you export and register field groups within the same WP, you will see duplicate fields on your edit screens. To fix this, please move the original field group to the trash or remove the code from your functions.php file.
cs_CZ: Mějte prosím na paměti, že pokud exportujete a registrujete skupiny polí v rámci stejného WordPressu, uvidíte na obrazovkách úprav duplikovaná pole. Pro nápravu prosím přesuňte původní skupinu polí do koše nebo odstraňte kód ze souboru functions.php.

en: Plugins > Add New > Upload
cs_CZ: Pluginy - Přidat nový - Nahrát

en: Position
cs_CZ: Pozice

en: Post
cs_CZ: Příspěvek

en: Post Category
cs_CZ: Rubrika příspěvku

en: Post Format
cs_CZ: Formát příspěvku

en: Post IDs
cs_CZ: ID příspěvku

en: Post Object
cs_CZ: Objekt příspěvku

en: Post Objects
cs_CZ: Objekty příspěvku

en: Post Status
cs_CZ: Stav příspěvku

en: Post Taxonomy
cs_CZ: Taxonomie příspěvku

en: Post Title
cs_CZ: Název příspěvku

en: Post Type
cs_CZ: Typ příspěvku

en: Post Type Select
cs_CZ: Vybrat typ příspěvku

en: Post updated
cs_CZ: Příspěvek aktualizován

en: Posts Page
cs_CZ: Stránka příspěvků

en: Potential Issues
cs_CZ: Potenciální problémy

en: Prepend
cs_CZ: Před

en: Preview Size
cs_CZ: Velikost náhledu

en: Preview draft is now working!
cs_CZ: Prohlížení konceptu nyní funguje!

en: Previously, all Add-ons were unlocked via an activation code (purchased from the ACF Add-ons store). New to v4, all Add-ons act as separate plugins which need to be individually downloaded, installed and updated.
cs_CZ: Dříve byly add-ony odemykány aktivačním kódem (zakoupeným na ACF add-on obchodě). Nově se ve verzi v4 chovají add-ony jako separátní pluginy, které je nutné zvlášť stáhnout, nainstalovat a aktualizovat.

en: Private
cs_CZ: Soukromý

en: Publish
cs_CZ: Publikovat

en: Purchase & Install
cs_CZ: Koupit & instalovat

en: Radio Button
cs_CZ: Přepínací tlačítko

en: Radio Buttons
cs_CZ: Přepínací tlačítka

en: Read documentation for this field
cs_CZ: Přečtěte si dokumentaci pro toto pole

en: Really Important!
cs_CZ: Velmi důležité!

en: Red
cs_CZ: Červená

en: Registered field groups <b>will not</b> appear in the list of editable field groups. This is useful for including fields in themes.
cs_CZ: Registrované skupiny polí se <b>neobjeví</b> v seznamu upravitelných skupin polí. Toto je užitečné při používání polí v šablonách.

en: Relational
cs_CZ: Relační

en: Relationship
cs_CZ: Vztah

en: Remove
cs_CZ: Odstranit

en: Repeater Field
cs_CZ: Pole opakování

en: Required?
cs_CZ: Požadováno?

en: Resources
cs_CZ: Zdroje

en: Return Format
cs_CZ: Návrácený formát

en: Return Value
cs_CZ: Vrácená hodnota

en: Revision
cs_CZ: Revize

en: Revisions
cs_CZ: Revize

en: Rules
cs_CZ: Pravidla

en: Save 'other' values to the field's choices
cs_CZ: Uloží "další" možnost do voleb pole

en: Save format
cs_CZ: Uložit formát

en: Save the .xml file when prompted
cs_CZ: Uloží .xml soubor na požádání

en: Seamless (no metabox)
cs_CZ: Bezešvý (bez metaboxu)

en: Search
cs_CZ: Hledat

en: Search Field Groups
cs_CZ: Hledat skupiny polí

en: Search for address...
cs_CZ: Hledat adresu...

en: Search...
cs_CZ: Hledat...

en: See the full changelog
cs_CZ: Prohlížet celý changelog

en: See what's new in
cs_CZ: Co je nového ve

en: Select
cs_CZ: Výběr

en: Select File
cs_CZ: Vybrat soubor

en: Select Image
cs_CZ: Vybrat obrázek

en: Select field group(s) from the list and click "Create PHP"
cs_CZ: Vyberte skupinu(y) polí ze seznamu a klikněte na "Exportovat do PHP"

en: Select field group(s) from the list and click "Export XML"
cs_CZ: Vyberte skupinu(y) polí ze seznamu a klikněte na  "Exportovat do XML"

en: Select multiple values?
cs_CZ: Vybrat více hodnot?

en: Select the field groups to be exported
cs_CZ: Vyberte skupiny polí pro exportování

en: Select your user and ignore Import Attachments
cs_CZ: Vyberte vašeho uživatele a ignorujte možnost Importovat přílohy

en: Selected elements will be displayed in each result
cs_CZ: Vybrané prvky budou zobrazeny v každém výsledku

en: Send Trackbacks
cs_CZ: Poslat trackbacky

en: Set the initial zoom level
cs_CZ: Nastavit výchozí úroveň zoomu

en: Show Field Key:
cs_CZ: Zobrazit pole klíče:

en: Show Media Upload Buttons?
cs_CZ: Zobrazit tlačítka nahrávání médií?

en: Show a different month
cs_CZ: Zobrazit jiný měsíc

en: Show this field group if
cs_CZ: Zobrazit tuto skupinu pole pokud

en: Show this field when
cs_CZ: Zobrazit toto pole když

en: Shown when entering data
cs_CZ: Zobrazeno při vkládání dat

en: Sibling fields
cs_CZ: Příbuzná pole

en: Side
cs_CZ: Na straně

en: Single Value
cs_CZ: Jednotlivá hodnota

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed
cs_CZ: Jedno slovo, bez mezer. Podtržítka a pomlčky jsou povoleny

en: Slug
cs_CZ: Adresa

en: Sorry, this browser does not support geolocation
cs_CZ: Je nám líto, ale tento prohlížet nepodporuje geolokaci.

en: Specify the returned value on front end
cs_CZ: Určete vrácenou hodnotu na front endu

en: Standard (WP metabox)
cs_CZ: Standardní (WP metabox)

en: Step Size
cs_CZ: Velikost kroku

en: Style
cs_CZ: Styl

en: Tab
cs_CZ: Záložka

en: Tags
cs_CZ: Štítky

en: Taxonomy
cs_CZ: Taxonomie

en: Taxonomy Field
cs_CZ: Pole taxonomie

en: Taxonomy Term
cs_CZ: Taxonomie termínu

en: Term ID
cs_CZ: ID termínu

en: Term Object
cs_CZ: Objekt termínu

en: Text &amp; HTML entered here will appear inline with the fields
cs_CZ: Text &amp; HTML vložené zde se objeví spolu s poli

en: Text Area
cs_CZ: Textová oblast

en: Thank You
cs_CZ: Děkujeme

en: Thank you for updating to the latest version!
cs_CZ: Děkujeme za aktualizaci na poslední verzi!

en: That's it! Happy WordPressing
cs_CZ: To je vše! Veselé WordPressování!

en: The Add-on is now installed and activated!
cs_CZ: Add-on je nyní nainstalován a aktivní

en: The Advanced Custom Fields plugin can be included within a theme. To do so, move the ACF plugin inside your theme and add the following code to your functions.php file:
cs_CZ: Plugin Advanced Custom Fields může být zahrnut v šabloně. K tomu přesuňte ACF plugin do vaší šablony a přidejte následující kód do souboru functions.php:

en: The following Add-ons are available to increase the functionality of the Advanced Custom Fields plugin.
cs_CZ: Následující add-ony jsou k dispozici pro zlepšení funkčnosti pluginu Advanced Custom Fields.

en: The following Add-ons have been detected as activated on this website.
cs_CZ: Následující add-ony byly na tomto webu detekovány jako aktivní.

en: This bug has been squashed along with many other little critters!
cs_CZ: Tento bug byl vymýcen spolu s dalšími drobnůstkami!

en: This format will be seen by the user when entering a value
cs_CZ: Tento formát uvidí uživatel pří vkládání hodnoty

en: This format will determin the value saved to the database and returned via the API
cs_CZ: Tento formát určí hodnotu uloženou do databáze a vrácenou přes API

en: This is the name which will appear on the EDIT page
cs_CZ: Toto je jméno, které se zobrazí na stránce úprav

en: This page will assist you in downloading and installing each available Add-on.
cs_CZ: Taot stránka vám pomůže se stažením a instalací každého dostupného add-onu.

en: This website does not use premium Add-ons and will not be affected by this change.
cs_CZ: Tento web nepoužívá premium add-ony a nebude touto změnou ovlivněn.

en: This website uses premium Add-ons which need to be downloaded
cs_CZ: Tento web používá premium add-ony, které musí být staženy

en: Thumbnail
cs_CZ: Náhled

en: Title
cs_CZ: Název

en: To activate any Add-ons, edit and use the code in the first few lines.
cs_CZ: K aktivací kteréhokoli add-onu upravte a použijte kód na prvních několika řádcích.

en: To remove all visual interfaces from the ACF plugin, you can use a constant to enable lite mode. Add the following code to your functions.php file <b>before</b> the include_once code:
cs_CZ: K odstranění veškerých vizuálních rozhraní z ACF pluginu můžete použít konstantu pro zapnutí lite módu. Přidejte následující kód do souboru functions.php <b>před</b> include_once:

en: Today
cs_CZ: Dnes

en: Toolbar
cs_CZ: Lišta nástrojů

en: Top Level Page (parent of 0)
cs_CZ: Hlavní stránka (nadřazená stránka 0)

en: Trash
cs_CZ: Koš

en: True / False
cs_CZ: Pravda / Nepravda

en: Tutorials
cs_CZ: Tutoriály

en: Update
cs_CZ: Aktualizovat

en: Update File
cs_CZ: Aktualizovat soubor

en: Update Image
cs_CZ: Aktualizovat obrázek

en: Upgrade
cs_CZ: Aktualizovat

en: Upload and import your exported .xml file
cs_CZ: Nahrajte a importujte váš exportovaný .xml soubor

en: Uploaded to post
cs_CZ: Nahrána k příspěvku

en: Use "Tab Fields" to better organize your edit screen by grouping your fields together under separate tab headings.
cs_CZ: Použijte "Pole záložky" pro lepší organizaci obrazovky úprav seskupením polí pod oddělené záložky.

en: Use multiple tabs to divide your fields into sections.
cs_CZ: Použijte více záložek pro rozdělení polí do sekcí.

en: Use the uploader to browse, select and install your Add-on (.zip file)
cs_CZ: Použijte uploder pro procházení, výběr a instalaci add-onu (zip. soubor)

en: User
cs_CZ: Uživatel

en: User Field
cs_CZ: Uživatelské pole

en: Validation Failed. One or more fields below are required.
cs_CZ: Ověřování selhalo. Jedno nebo více polí níže je povinné.

en: Vertical
cs_CZ: Vertikální

en: View Field Group
cs_CZ: Prohlížet skupinu polí

en: Week Starts On
cs_CZ: Týden začíná v

en: Welcome to Advanced Custom Fields
cs_CZ: Vítejte v Advanced Custom Fields

en: What's new
cs_CZ: Co je nového

en: What’s New
cs_CZ: Co je nového

en: Without you all, this release would not have been possible!
cs_CZ: Bez váš všech by toto vydání nebylo možné!

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: all
cs_CZ: vše

en: and
cs_CZ: a

en: any
cs_CZ: libovolné

en: blue : Blue
cs_CZ: modra : Modrá

en: checked
cs_CZ: zaškrtnuto

en: copy
cs_CZ: kopírovat

en: credits
cs_CZ: zásluhy

en: eg. Show extra content
cs_CZ: např. Zobrazit dodatečný obsah

en: follow this tutorial
cs_CZ: následujte tento tutorial

en: guide to view the full list of changes.
cs_CZ: průvodce k zobrazení kompletního seznamu změn.

en: is equal to
cs_CZ: je rovno

en: is more polished and enjoyable than ever before. We hope you like it.
cs_CZ: je mnohem svítivější a radostnější, než kdykoli dříve. Doufáme, že se vám bude líbit.

en: is not equal to
cs_CZ: není rovno

en: jQuery date & time picker
cs_CZ: Výběr data & času jQuery

en: jQuery date formats
cs_CZ: Formáty jQuery data

en: of this plugin.
cs_CZ: tohoto pluginu.

en: or
cs_CZ: nebo

en: read this guide
cs_CZ: přečtěte si tohoto průvodce

en: red : Red
cs_CZ: cervena : Červená

en: these rules are met
cs_CZ: tato pravidla jsou splněna

en: to find the updated naming convention.
cs_CZ: k nalezení aktuálního standardu pro pojmenování.

en: to learn more.
cs_CZ: pro více informací.

en: uploaded to this post
cs_CZ: nahráno k tomuto příspěvku

en: version
cs_CZ: verzi

en: version 3
cs_CZ: verzi 3
