WP-Pro-Quiz - en to pl_PL translation catalogue (511 entries)

en: "Different points - mode 2" disable
pl_PL: "Różna ilość punktów - tryb 2" wyłączony

en: "Different points - mode 2" enabled
pl_PL: "Różna ilość punktów - tryb 2" włączony

en: "Different points for each answer" enabled
pl_PL: "Różna ilość punktów do każdego z pytań" włączony

en: "Different points for every answer" is not possible at "Free" choice
pl_PL: "Różna ilość punktów za każdą odpowiedź" nie jest możliwa w "Free" choice

en: "Matrix Sorting" choice
pl_PL: Dopasowywanie (przeciągnij odpowiedź)

en: "Sorting" choice
pl_PL: Sortowanie

en: %d of %d
pl_PL: %d na %d

en: %d points
pl_PL: %d punktów

en: %s of %s questions answered correctly
pl_PL: udzielono odpowiedzi dobrze na %s z %s

en: %s of %s questions completed
pl_PL: %s z %s pytań ukończone

en: (0 = All on one page)
pl_PL: (0 = Wszystkie na jednej stronie)

en: (Type Email)
pl_PL: (Typ email)

en: (Will be displayed, when result-percent is >= <span class="resultProzent">%s</span>%%)
pl_PL: (Zostanie wyświetlone, gdy wynik w procentach jest >= <span class="resultProzent">%s</span>%%)

en: (optional)
pl_PL: (opcjonalnie)

en: (required)
pl_PL: (obowiązkowe)

en: 0 = no limit
pl_PL: 0 = brak limitu

en: 10,15% or 10.15% allowed (max. two digits after the decimal point)
pl_PL: dozwolony format 10,15% lub 10.15% (maksymalnie dwie cyfry po przecinku)

en: A powerful and beautiful quiz plugin for WordPress.
pl_PL: Znakomity i potężny plugin quizu dla wordpressa

en: Action
pl_PL: Akcja

en: Activate
pl_PL: Aktywuj

en: Activate graduation
pl_PL: Włącz stopniowanie

en: Activate hint for this question?
pl_PL: Włączyć podpowiedzi do pytań?

en: Activate statistics
pl_PL: Aktywuj statystyki

en: Add Media
pl_PL: Dodaj załącznik

en: Add at the top of the quiz a question overview, which allows easy navigation. Additional questions can be marked "to review".
pl_PL: Na górze quizu wyświetlony zostanie przegląd pytań, który pozwala na łatwą nawigację. Pytania mogą być oznaczane jako "do sprawdzenia".

en: Add field
pl_PL: Dodaj pole

en: Add graduation
pl_PL: Dodaj stopień

en: Add new answer
pl_PL: Dodaj nową odpowiedź

en: Add question
pl_PL: Dodaj pytanie

en: Add quiz
pl_PL: Dodaj quiz

en: Additional quiz overview will be displayed, before quiz is finished.
pl_PL: Dodatkowy przegląd quizu będzie wyświetlony przed jego zakończeniem.

en: Admin e-mail notification
pl_PL: Powiadomienia administratora poprzez e-mail

en: Admin e-mail settings
pl_PL: Ustawienia adresu e-mail administratora

en: After receiving your e-mail we will verify your request on feasibility. After this you will receive e-mail from us with further details and offer.
pl_PL: Po otrzymaniu od Ciebie e-maila zweryfikujemy wiadomość, następnie otrzymasz od nas wiadomość ze szczegółową ofertą.

en: All categories
pl_PL: Wszystkie kategorie

en: All fields have to be filled.
pl_PL: Wszystkie pola muszą być wypełnione.

en: Allow HTML
pl_PL: Pozwól na HTML

en: Allowed variables
pl_PL: Dozwolone zmienne

en: Allows adjustment of the left column's width, and the right column will auto-fill the rest of the available space. Increase this to allow accommodate longer criterion text. Defaults to 20%.
pl_PL: Pozwala ustalić szerokość lewej kolumny, a szerokość prawej kolumny dostosuje swoją szerokość do pozostałeś przestrzeni. Zwiększ to, aby dostosować wielkość tekstu kryteriów. Standardowo 20%.

en: Allows to use the back button in a question.
pl_PL: Pozwól na używanie przycisku "wróć" w pytaniach

en: Also works in conjunction with the "display randomly question" option.
pl_PL: Działa również w połączeniu z opcją "wyświetlaj pytania losowo".

en: An error has occurred.
pl_PL: Nastąpił błąd

en: Anonymous
pl_PL: Anonim

en: Anonymous user
pl_PL: Anonimowy użytkownik

en: Answer
pl_PL: Odpowiedź

en: Answer type
pl_PL: Typ odpowiedzi

en: Answered
pl_PL: Udzielono odpowiedzi

en: Answers
pl_PL: Odpowiedzi

en: Anyone who wants to learn more about this topic should read through the following websites %s and %s.
pl_PL: Każdy, kto chce się dowiedzieć więcej na ten temat, powinien zajrzeć do tych stron %s i %s.

en: Apply
pl_PL: Zastosuj

en: Assessment
pl_PL: Ocena

en: At the end of the quiz (before the quiz result)
pl_PL: Na zakończenie quizu (przed pokazaniem rezultatu)

en: Automatically add [raw] shortcode
pl_PL: Automatycznie dodaje shortcode [raw]

en: Automatically display leaderboard in quiz result
pl_PL: Automatycznie wyświetlaj tablicę wyników w rezultacie quizu

en: Autostart
pl_PL: Automatyczny start

en: Average score
pl_PL: Średni wynik

en: Back
pl_PL: Powrót

en: Categories
pl_PL: Kategorie

en: Category
pl_PL: Kategoria

en: Category management
pl_PL: Zarządzanie kategoriami

en: Category-Overview
pl_PL: Przegląd kategorii

en: Category: %s
pl_PL: Kategoria: %s

en: Check
pl_PL: Sprawdź

en: Check -> continue
pl_PL: Sprawdź -> kontynuuj

en: Checkbox
pl_PL: Pole typu checkbox

en: Choose the respective question, which you would like to export and press on "Start export"
pl_PL: Wybierz odpowiednie pytanie, które chcesz wyeksportować i naciśnij "Rozpocznij eksport"

en: Choose wp-pro-quiz.pot
pl_PL: Wybierz wp-pro-quiz.pot

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Cloze
pl_PL: Puste pole (wstaw słowo)

en: Contact us:
pl_PL: Skontaktuj się z nami:

en: Copy questions
pl_PL: Kopiuj pytania

en: Copy questions from another Quiz
pl_PL: Skopiuj pytania z innego Quizu

en: Correct
pl_PL: Poprawnie

en: Correct and incorrect answer mark
pl_PL: Oznaczenie poprawnej i niepoprawnej odpowiedzi.

en: Correct answer was not selected!
pl_PL: Poprawna odpowiedź nie została wybrana!

en: Create
pl_PL: Nowa

en: Create new category
pl_PL: Stwórz nową kategorię

en: Create new template
pl_PL: Utwórz nowy szablon

en: Create quiz
pl_PL: Stwórz quiz

en: Creation of additional modules for your needs
pl_PL: Stworzenie dodatkowych modułów dla Twoich potrzeb

en: Criterion
pl_PL: Kryteria

en: Custom
pl_PL: Niestandardowe

en: Custom fields
pl_PL: Niestandardowe pola

en: Custom fields - Variables
pl_PL: Pola niestandardowe - zmienne

en: Custom fields enable
pl_PL: Włączenie niestandardowych pól

en: Database repaired
pl_PL: Baza danych naprawiona

en: Date
pl_PL: Data

en: Deactivate
pl_PL: Deaktywuj

en: Deactivated in quiz settings.
pl_PL: Wyłączone w ustawieniach quizu.

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete all entries
pl_PL: Usuń wszystkie wyniki

en: Delete answer
pl_PL: Usuń odpowiedź

en: Delete graduation
pl_PL: Usuń stopień

en: Deleted user
pl_PL: Usunięty użytkownik

en: Design adaption for your theme
pl_PL: Dostosowanie do wyglądu Twojej witryny

en: Different points - modus 2 activate
pl_PL: Różna ilość punktów - tryb 2 aktywny

en: Different points for each answer
pl_PL: Różna ilość punktów za każde z pytań

en: Disables the distinction between correct and incorrect.
pl_PL: Wyłącza oznaczanie między poprawną i niepoprawną odpowiedzią

en: Display answers randomly
pl_PL: Wyświetlaj odpowiedzi losowo

en: Display category
pl_PL: Wyświetl kategorię

en: Display position
pl_PL: Gdzie wyświetlać

en: Display question randomly
pl_PL: Wyświetlaj pytania losowo

en: Displays all questions sequentially, "right" or "false" will be displayed at the end of the quiz.
pl_PL: Wyświetla wszystkie pytania po kolei, "poprawne" lub "niepoprawne" będą wyświetlone po zakończeniu quizu.

en: Do not load the Javascript-files in the footer
pl_PL: Nie ładuj plików javascript w stopce

en: Do you really want to delete the quiz/question?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć test / pytanie?

en: Do you really want to reset the statistic?
pl_PL: Czy chcesz zresetować statystyki?

en: Documentation on date and time formatting
pl_PL: Dokumentacja na temat czasu i daty

en: Donate
pl_PL: Wspomóż

en: E-Mail
pl_PL: E-mail

en: E-Mail settings can be edited in global settings.
pl_PL: Ustawienia e-maila mogą być edytowane w głównych ustawieniach.

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit list
pl_PL: Edytuj listę

en: Edit question
pl_PL: Edytuj pytanie

en: Edit quiz
pl_PL: Edytuj quiz

en: Enclose a assesment with {}. The individual assessments are marked with [].
pl_PL: Dodaj oceny za pomocą {}. Pojedyncze oceny powinieneś wpisać między znaczniki [ ].

en: Enclose the searched words with { } e.g. "I {play} soccer". Capital and small letters will be ignored.
pl_PL: Ustal szukane słowa używając znacznika { } np. "Ja {kocham} koszykówkę". Duże i małe litery będą ignorowane.

en: Entered on
pl_PL: Dodany

en: Entries
pl_PL: Wyników

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Examples:
pl_PL: Przykład:

en: Execute quiz only once
pl_PL: Pozwól rozwiązać quiz tylko raz

en: Explain your wish detailed and exactly as possible
pl_PL: Opisz modyfikację, której potrzebujesz najjaśniej jak potrafisz

en: Explanation of points calculation
pl_PL: Wyjaśnienie naliczania punktów

en: Export
pl_PL: Eksportuj

en: Extended support in first 6 months. Reported bugs and updates of WP Pro Quiz are supported. Exception are major releases (update of main version)
pl_PL: Rozszerzone wsparcie przez pierwsze 6msc. Odnotowane błędy i aktualizacje WP Pro Quiz są wspierane. Z wyjątkiem głównych wydań (aktualizacji głównych wersji)

en: Field name
pl_PL: Nazwa pola

en: File - New catalogue from POT file...
pl_PL: Plik - Nowe tłumaczenie z pliku POT

en: File cannot be processed
pl_PL: Plik nie może być wgrany

en: File have wrong format
pl_PL: Plik ma zły format

en: File is not compatible with the current version
pl_PL: Plik nie jest kompatybilny z aktualną wersją

en: File was not uploaded
pl_PL: Plik nie został dodany

en: Filter
pl_PL: Filtr

en: Filter by category
pl_PL: Filtruj po kategorii

en: Finish quiz
pl_PL: Ukończ quiz

en: Finished
pl_PL: Zakończono

en: For more information:
pl_PL: Więcej informacji:

en: Force user to answer each question
pl_PL: Obowiązkowa odpowiedź na każde z pytań

en: From:
pl_PL: Od:

en: Generally all WpProQuiz-Javascript files are loaded in the footer and only when they are really needed.
pl_PL: Ogólnie wszystkie pliki Javascript w WpProQuiz są ładowane w stopce i tylko jeśli są na prawdę potrzebne.

en: Global settings
pl_PL: Główne ustawienia

en: Here you can copy questions from another quiz into this quiz. (Multiple selection enabled)
pl_PL: Tutaj możesz skopiować pytania z innego quizu do tego quizu. (działa wielokrotny wybór)

en: Here you can create an assessment question.
pl_PL: Tutaj możesz utworzyć pytanie oparte na ocenianiu.

en: Here you can enter solution hint.
pl_PL: Tutaj możesz wpisać podpowiedź.

en: Hide "Restart quiz" button
pl_PL: Ukryj przycisk "Restartuj quiz"

en: Hide "View question" button
pl_PL: Ukryj przycisk "Widok pytań"

en: Hide correct questions - display
pl_PL: Ukryj informacje o poprawnych odpowiedziach

en: Hide correct- and incorrect message
pl_PL: Ukryj wiadomość o poprawnej i niepoprawnej odpowiedzi

en: Hide question numbering
pl_PL: Ukryj numer pytania

en: Hide question position overview
pl_PL: Ukryj pozycję pytania

en: Hide quiz time - display
pl_PL: Ukryj czas quizu

en: Hide quiz title
pl_PL: Ukryj tytuł quizu

en: Hide score - display
pl_PL: Ukryj punkty

en: Hide the "Restart quiz" button in the Frontend.
pl_PL: Ukrywa przycisk "Restartuj quiz" w quizie.

en: Hide the "View question" button in the Frontend.
pl_PL: Ukrywa przycisk "Widok pytań" w quizie.

en: Hide title
pl_PL: Ukryj tytuł

en: Hint
pl_PL: Podpowiedź

en: Hint:
pl_PL: Podpowiedź:

en: Hints used
pl_PL: Użyte podpowiedzi

en: History
pl_PL: Historia

en: How many entries should be displayed
pl_PL: Jak dużo wyników powinno zostać wyświetlonych

en: How many entries should be shown on one page:
pl_PL: Jak dużo wyników powinno być widoczne na jednej stronie:

en: How many questions should be displayed simultaneously:
pl_PL: Ile pytań wyświetlić jednocześnie:

en: How many questions to be displayed on a page:
pl_PL: Ile pytań ma być wyświetlane na stronie:

en: I try to implement all wishes as fast as possible and help with problems.
pl_PL: Staram się wdrażać wszystkie prośby najszybciej jak to tylko możliwe i naprawiać problemy.

en: IP-address of the user
pl_PL: Adres IP użytkownika

en: If "Different points for each answer" is activated, you can activate a special mode.<br> This changes the calculation of the points
pl_PL: Jeśli "Różna ilość punktów za każde pytania" jest aktywna, możesz włączyć specjalny tryb. <br> Zmienia on naliczanie punktów

en: If mode "Different points for every answer" is activated, you can assign points with |POINTS. Otherwise 1 point will be awarded for every answer.
pl_PL: Jeśli tryb "Różna ilość punktów za każde pytanie" jest włączona, możesz ustalić ilość punktów używając |PUNKTÓW. Jeśli ta opcja jest wyłączona, za każdą z odpowiedzi otrzymasz 1 punkt.

en: If the option "Question overview" is activated, this notification will appear after end of the quiz, otherwise after each question.
pl_PL: Gdy opcja "Przegląd pytań" jest włączona, to powiadomienie będzie widoczne przy próbie ukończenia quizu, w przeciwnym razie, po każdym pytaniu.

en: If this option is activated, a [raw] shortcode is automatically set around WpProQuiz shortcode ( [WpProQuiz X] ) into [raw] [WpProQuiz X] [/raw]
pl_PL: Jeśli ta opcja jest aktywna, shortcode [raw] jest automatycznie ustawiany przy shortcode'ach WpProQuizu ( [WpProQuiz X] )  do [raw] [WpProQuiz X] [/raw]

en: If this option is activated, all answers are displayed below each other, i.e. all questions are on a single page.
pl_PL: Jeśli ta opcja jest włączona, wszystkie pytania są wyświetlane jedno pod drugim, tj. wszystkie pytania są na jednej stronie.

en: If this option is activated, all answers are numbered (only single and multiple choice)
pl_PL: Jeśli ta opcja będzie włączona, wszystkie odpowiedzi będą ponumerowane (tylko pojedynczy lub wielokrotny wybór)

en: If you activate this option, a cookie is set additionally for unregistrated (anonymous) users. This ensures a longer assignment of the user than the simple assignment by the IP address.
pl_PL: Jeśli włączysz tę opcję, ciasteczka (cookies) są ustawione dodatkowo dla niezarejestrowanych (anonimowych) użytkowników. To zapewnia większą identyfikację użytkownika niż przypisanie poprzez sam adres IP

en: If you activate this option, all WpProQuiz-Javascript files are loaded in the header even if they are not needed.
pl_PL: Jeśli aktywujesz tę opcję, wszystkie pliki Javascript w WpProQuiz będą ładowane w nagłówku (header) nawet jeśli nie są potrzebne.

en: If you activate this option, the user can complete the quiz only once. Afterwards the quiz is blocked for this user.
pl_PL: Jeśli włączysz tę opcję, użytkownik będzie mógł ukończyć quiz tylko raz. Potem quiz zostanie dla niego zablokowany.

en: If you enable this option, additional captcha will be displayed for users who are not registered.
pl_PL: Jeśli włączysz tę opcję, zabezpieczenie (captcha) będzie wyświetlane dla użytkowników, którzy nie są zarejestrowani.

en: If you enable this option, an email is sent with his quiz result to the user.
pl_PL: Jeśli włączysz tę opcję, email z wynikami zostanie wysłany do użytkownika

en: If you enable this option, an email is sent with his quiz result to the user. (only registered users)
pl_PL: Jeśli włączysz tę funkcję, użytkownicy będą otrzymywać wyniki swoich quizów poprzez email. (tylko zarejestrowani użytkownicy)

en: If you enable this option, answers won't be color highlighted as correct or incorrect.
pl_PL: Jeśli włączysz tę opcję, odpowiedzi nie będą podświetlane w odpowiednich kolorach (poprawna - zielony, niepoprawna - czerwony).

en: If you enable this option, category will be displayed in the question.
pl_PL: Jeśli włączysz tę opcję, kategoria będzie widoczna przy pytaniach.

en: If you enable this option, custom fields are enabled.
pl_PL: Jeśli włączysz tę funkcję, niestandardowe pola zostaną włączone

en: If you enable this option, final score won't be displayed on the results page anymore.
pl_PL: Jeśli włączysz tę opcję, ogólne wyniki nie będą wyświetlone na stronie z rezultatem quizu.

en: If you enable this option, logged in users will be automatically entered into leaderboard
pl_PL: Jeśli włączysz tę opcję, wyniki zalogowanych użytkowników będą automatycznie dodawane do tablicy wyników

en: If you enable this option, maximum number of displayed questions will be X from X questions. (The output of questions is random)
pl_PL: Jeśli włączysz tę opcję, maksymalna ilość wyświetlonych pytań będzie X z X pytań. (Pytania będą losowe)

en: If you enable this option, no correct- or incorrect message will be displayed.
pl_PL: Jeśli włączysz tę opcję, nie zostanie wyświetlona wiadomość o poprawnej lub niepoprawnej odpowiedzi.

en: If you enable this option, only registered users allowed start the quiz.
pl_PL: Jeśli włączysz tę funkcję, to tylko zarejestrowani użytkownicy będą mogli przystąpić do quizu.

en: If you enable this option, the question numbering is hidden.
pl_PL: Jeśli włączysz tę funkcję, numer pytania będzie ukryty.

en: If you enable this option, the question position overview is hidden.
pl_PL: Jeśli włączysz tę funkcję, pozycja pytania będzie ukryta.

en: If you enable this option, the quiz will start automatically after the page is loaded.
pl_PL: Jeśli włączysz tę funkcję, quiz rozpocznie się automatycznie po załadowaniu strony.

en: If you enable this option, the results of each category is displayed on the results page.
pl_PL: Jeśli włączysz tę funkcję, wyniki z każdej kategorii będą pokazane na stronie z ogólnym wynikiem.

en: If you enable this option, the time for finishing the quiz won't be displayed on the results page anymore.
pl_PL: Jeśli ta opcja zostanie włączona, nie zostanie wyświetlony czas, w którym użytkownik ukończył quiz na stronie z wynikami.

en: If you enable this option, the user is forced to answer each question.
pl_PL: Jeśli włączysz tę opcję, użytkownicy będą zmuszeni do odpowiedzi na wszystkie pytania.

en: If you enable this option, user won't be able to skip question. (only in "Overview -> next" mode). User still will be able to navigate over "Question-Overview"
pl_PL: Jeśli włączysz tę funkcję, użytkownicy nie będą mogli pominąć pytań. (tylko w "Przegląd -> dalej" tryb). Użytkownik nadal będzie mógł używać nawigacji poprzez "Przegląd pytań"

en: If you enable this option, you can choose quiz, which user have to finish before he can start this quiz.
pl_PL: Jeśli włączysz tę opcję, będziesz mógł wybrać quiz, który użytkownik będzie musiał ukończyć przed rozpoczęciem tego quizu.

en: If you enable this option, you can enter different points for every answer.
pl_PL: Jeśli włączysz tę opcję, będziesz mógł ustalić różne ilości punktów za każdą z odpowiedzi.

en: If you enable this option, you will be informed if a user completes this quiz.
pl_PL: Jeśli włączysz tę funkcję zostaniesz poinformowany, gdy użytkownik ukończy quiz.

en: If you enalbe this option, no quiz overview will be displayed, before finishing quiz.
pl_PL: Jeśli włączysz tę funkcję nie zostanie wyświetlony przegląd pytań przed zakończeniem quizu.

en: If you have any problems with the Touch Library, please deactivate it.
pl_PL: Jeśli masz jakieś problemy z "Touch Library", proszę wyłącz to.

en: If you have problems with the front ajax, please activate it.
pl_PL: Jeśli masz problemy z ajaxem, proszę aktywuj to.

en: If you select this option, no longer the number of correctly answered questions are displayed on the results page.
pl_PL: Jeśli włączysz tę opcję, nie będzie już widoczna ilość poprawnych odpowiedzi na pytania na stronie z wynikami.

en: If you wish design adaption, we additionally need the name of your theme
pl_PL: Jeśli chcesz, aby modyfikacja była dostosowana do wyglądu Twojej witryny, napisz jakiego używasz stylu

en: Import
pl_PL: Zaimportuj

en: Import completed successfully
pl_PL: Import ukończony pomyślnie

en: Import only *.wpq or *.xml files from known and trusted sources.
pl_PL: Importuje tylko pliki *.wpq lub *.xml ze znanego i zaufanego źródła.

en: In Version 0.13 a new Touch Library was added for mobile devices.
pl_PL: W wersji 0.13 nowa "Touch Library" została dodana do urządzeń mobilnych.

en: In all selected quizzes statistic function have to be active. If it is not it will be activated automatically.
pl_PL: We wszystkich zaznaczonych quizach funkcja statystyk musi być aktywna. Jeśli nie jest, to zostanie aktywowana automatycznie.

en: In this mode, not a list have to be sorted, but elements must be assigned to matching criterion.
pl_PL: W tym trybie, to nie lista ma zostać posortowana, ale elementy muszą być przypisane do odpowiednich kryteriów.

en: In very old Wordpress themes this can lead to problems.
pl_PL: W bardzo starych wersjach szablonów Wordpress to może prowadzić do problemów.

en: Incorrect
pl_PL: Niepoprawnie

en: Information
pl_PL: Informacja

en: Is required only in rare cases.
pl_PL: Jest wymagane tylko w rzadkich przypadkach.

en: It is recommended %s this option on your system.
pl_PL: Jest zalecane %s tej opcji w Twoim systemie.

en: Latest POT file
pl_PL: Ostatni plik o rozszerzeniu POT

en: Leaderboard
pl_PL: Tablica wyników

en: Leaderboard time format
pl_PL: Format czasu w tablicy wyników

en: Learn more
pl_PL: Dowiedz się więcej

en: Loading
pl_PL: Ładowanie

en: Maximal %d MiB
pl_PL: Maksymalnie %d MiB

en: Maximal 15 levels
pl_PL: Maksymalnie 15 poziomów

en: Message body:
pl_PL: Treść wiadomości:

en: Message with the correct / incorrect answer
pl_PL: Wiadomość z poprawnymi/niepoprawnymi odpowiedziami

en: Message with the correct answer
pl_PL: Wiadomość w przypadku poprawnej odpowiedzi

en: Message with the incorrect answer
pl_PL: Wiadomość w przypadku niepoprawnej odpowiedzi

en: Move
pl_PL: Przenieś

en: Multiple choice
pl_PL: Wielokrotny wybór

en: Name
pl_PL: Nazwa

en: New question
pl_PL: Nowe pytanie

en: Next
pl_PL: Dalej

en: No
pl_PL: Nie

en: No answer deposited!
pl_PL: Brak przechowywanych odpowiedzi!

en: No category
pl_PL: Brak kategorii

en: No data available
pl_PL: Brak dostępnych danych

en: No date will be deleted. Only WP-Pro-Quiz tables will be repaired.
pl_PL: Żadne dane nie zostaną usunięte. Tylko tabele WP-Pro-Quiz zostaną naprawione

en: No name or e-mail entered.
pl_PL: Brak nazwy lub e-maila

en: No number in the field "Points" or less than 0
pl_PL: Brak liczby w rubryce "Punkty" lub liczba ta jest mniejsza niż 0

en: No number in the field "Points" or less than 1
pl_PL: Brak liczby w rubryce "Punkty" lub liczba ta jest mniejsza niż 1

en: No question deposited!
pl_PL: Brak przechowywanych pytań!

en: No quiz description filled!
pl_PL: Opis quizu niewypełniony!

en: No quiz selected
pl_PL: Nie wybrano quizu

en: No sort element in the criterion
pl_PL: Brak danych odpowiadającym tym kryteriom

en: Normal
pl_PL: Normalny

en: Normal + Back-Button
pl_PL: Normalny + Przycisk "wróć"

en: Not all fields completed.
pl_PL: Nie wypełniono wszystkich pól.

en: Not categorized
pl_PL: Nieskategoryzowany

en: Not registered users have to enter name and e-mail (e-mail won't be displayed)
pl_PL: Niezarejestrowani użytkownicy muszą wpisać nazwę i e-mail (e-mail nie będzie wyświetlany)

en: Number
pl_PL: Numer

en: Number answers
pl_PL: Ponumerowane odpowiedzi

en: On the quiz startpage
pl_PL: Na stronie startowej quizu

en: One entry per line
pl_PL: Tylko jedna w każdej linii

en: Only registered users are allowed to start the quiz
pl_PL: Tylko zarejestrowani użytkownicy będą mogli rozpocząć quiz

en: Open PoEdit
pl_PL: Otwórz program PoEdit

en: Options
pl_PL: Opcje

en: Overview
pl_PL: Przegląd

en: Own themes changes internal  order of filters, what causes the problems. With additional shortcode [raw] this is prevented.
pl_PL: Własne skórki zmieniają wewnętrzą kolejność filtrów, co może powodować problemy. Dodatkowy shortcode  [raw] temu zapobiega.

en: Page %d
pl_PL: Strona %d

en: Percentage width of criteria table column:
pl_PL: Procentowa szerokość kolumny z kryteriami:

en: Percentages refer to the total score of the quiz. (Current total %d points in %d questions.
pl_PL: Procentowe nawiązanie do całkowitego wyniku quizu. (Aktualnie razem %d punktów w %d pytaniach.)

en: Please note
pl_PL: Pamiętaj

en: Please select user name:
pl_PL: Proszę wybierz nazwę użytkownika:

en: Please sort the answers in right order with the "Move" - Button. The answers will be displayed randomly.
pl_PL: Proszę posortować odpowiedzi w poprawnej kolejności używając przycisku "Przenieś". Odpowiedzi zostaną wyświetlone losowo.

en: Plugin has been detected.
pl_PL: Plugin został wykryty.

en: Plugin is not installed.
pl_PL: Plugin nie został zainstalowany.

en: Points
pl_PL: Punkty

en: Points for this question (Standard is 1 point)
pl_PL: Punkty za te pytanie (Standardowo 1 punkt)

en: Points scored
pl_PL: Zdobyte punkty

en: Pos.
pl_PL: #

en: Premium Support
pl_PL: Pomoc premium

en: Prerequisites
pl_PL: Wymóg wstępu

en: Prerequisites (This quiz have to be finished)
pl_PL: Wymóg wstępu (Ten quiz musi być ukończony)

en: Preview
pl_PL: Podgląd

en: Protect the statistics from spam. Result will only be saved every X minutes from same IP. (0 = deactivated)
pl_PL: Chroń statystyki przed spamem. Wyniki będą zapisywane o każde X minut z tego samego IP. (0 = wyłączone)

en: Question
pl_PL: Pytanie

en: Question %s of %s
pl_PL: Pytań %s z %s

en: Question added
pl_PL: Pytanie dodane

en: Question edited
pl_PL: Pytanie zedytowane

en: Question not found
pl_PL: Nie znaleziono pytania

en: Question overview
pl_PL: Przegląd pytań

en: Question template management
pl_PL: Zarządzanie szablonami pytań

en: Question-Options
pl_PL: Opcje pytania

en: Question: %d
pl_PL: Pytanie: %d

en: Questions
pl_PL: Pytania

en: Questions below each other
pl_PL: Pytania jedno pod drugim

en: Quiz Category management
pl_PL: Zarządzanie kategoriami quizu

en: Quiz deleted
pl_PL: Quiz usunięty

en: Quiz description
pl_PL: Opis quizu

en: Quiz edited
pl_PL: Quiz zedytowany

en: Quiz is loading...
pl_PL: Ładowanie quizu…

en: Quiz name
pl_PL: Nazwa Quizu

en: Quiz not found
pl_PL: Nie znaleziono quizu

en: Quiz overview
pl_PL: Podgląd quizu

en: Quiz template management
pl_PL: Zarządzanie szablonami quizu

en: Quiz title
pl_PL: Tytuł Quizu

en: Quiz title or quiz description are not filled
pl_PL: Tytuł, lub opis quizu nie został uzupełniony

en: Quiz-Mode
pl_PL: Tryb Quizu

en: Quiz-Name
pl_PL: Nazwa quizu

en: Quiz-summary
pl_PL: Podsumowanie quizu

en: Quiz: %s - Statistics
pl_PL: Quiz: %s - Statystyki

en: Radio
pl_PL: Pole typu radiobutton

en: Reached points
pl_PL: Zdobyte punkty

en: Refresh
pl_PL: Odśwież

en: Repair database
pl_PL: Napraw bazę danych

en: Required?
pl_PL: Wymagane?

en: Reset entire statistic
pl_PL: Zresetuj wszystkie statystyki

en: Reset statistics
pl_PL: Resetuj statystyki

en: Reset the user identification
pl_PL: Zresetuj identyfikator użytkownika

en: Reset user statistics
pl_PL: Resetuj statystyki użytkownika

en: Resets user identification for all users.
pl_PL: Zresetuj identyfikacje dla wszystkich użytkowników

en: Restart quiz
pl_PL: Restartuj quiz

en: Result
pl_PL: Wynik

en: Result in precent
pl_PL: Wynik w procentach

en: Result-Options
pl_PL: Opcje wyników

en: Results
pl_PL: Wyniki

en: Results text
pl_PL: Tekst przy wynikach

en: Review
pl_PL: Do sprawdzenia

en: Review question
pl_PL: Do sprawdzenia

en: Same text for correct- and incorrect-message?
pl_PL: Ten sam tekst dla poprawnej i niepoprawnej wiadomości

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Save PO file - with the name "wp-pro-qioz-de_DE.po"
pl_PL: Zapisz plik PO pod nazwą "wp-pro-quiz-pl_PL.po" (pl - polska)

en: Save as template
pl_PL: Zapisz jako szablon

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Search to date limit from %s to %s
pl_PL: Szukaj wyników według daty. Od %s do %s

en: Seconds
pl_PL: Sekundy

en: Select a test:
pl_PL: Wybierz test:

en: Select example:
pl_PL: Zaznacz przykład:

en: Send
pl_PL: Wyślij

en: Send us an e-mail
pl_PL: Wyślij nam e-mail

en: Send us your full name and your web address (webpage-URL)
pl_PL: Wyślij nam swoje pełne imie i adres strony (URL)

en: Separate multiple email addresses with a comma, e.g. wp@test.com, test@test.com
pl_PL: Oddziela kilka adresów email przecinkiem np. wp@test.com, test@test.com

en: Set "Translation properties"
pl_PL: Ustaw szczegóły tłumaczenia

en: Set Category
pl_PL: Ustaw kategorię

en: Set Question Categories
pl_PL: Ustaw kategorię pytania

en: Set Quiz Categories
pl_PL: Wybierz kategorię quizu

en: Sets multiple question categories
pl_PL: Ustaw kilka kategorii pytań

en: Sets multiple quiz categories
pl_PL: Wybierz kilka kategorii quizu

en: Settings in case of problems
pl_PL: Ustawienia w przypadku problemów

en: Settings saved
pl_PL: Ustawienia zapisane

en: Shortcode-Leaderboard
pl_PL: Shortcode-Tablica wyników

en: Show average points
pl_PL: Pokaż średni wynik

en: Show category score
pl_PL: Pokaż wyniki z podziałem na kategorie

en: Show in statistic table?
pl_PL: Pokazać w tabeli statystyk?

en: Show leaderboard
pl_PL: Pokaż tablicę wyników

en: Show only specific number of questions
pl_PL: Pokaż określoną ilość pytań

en: Show only users, who solved the quiz:
pl_PL: Pokaż tylko użytkowników, którzy rozwiązali quiz:

en: Show points
pl_PL: Pokaż punkty

en: Show reached points in the correct- and incorrect message?
pl_PL: Pokazać uzyskane punkty w wiadomości o poprawnych i niepoprawnych odpowiedziach?

en: Shows "right or wrong" after each question.
pl_PL: Pokaż poprawnie lub niepoprawnie po każdym pytaniu.

en: Shows in quiz, how many points are reachable for respective question.
pl_PL: Pokaż w quizie, jak dużo punktów jest do zdobycia za każde z pytań.

en: Single choice
pl_PL: Pojedynczy wybór

en: Single choice options
pl_PL: Opcja pojedynczego wyboru

en: Skip question
pl_PL: Pomiń pytanie

en: Solved
pl_PL: Rozwiązane

en: Sort Question
pl_PL: Sortuj pytania

en: Sort by:
pl_PL: Sortuj po:

en: Sort elements
pl_PL: Sortuj elementy

en: Sort list by
pl_PL: Sortuj listę według

en: Sort questions by category
pl_PL: Sortuj pytania według kategorii

en: Start export
pl_PL: Rozpocznij eksport

en: Start import
pl_PL: Zacznij import

en: Start quiz
pl_PL: Rozpocznij quiz

en: Statistic time format
pl_PL: Format czasu w statystykach

en: Statistics
pl_PL: Statystyki

en: Statistics IP-lock
pl_PL: IP-blokada w statystykach

en: Statistics about right or wrong answers. Statistics will be saved by completed quiz, not after every question. The statistics is only visible over administration menu. (internal statistics)
pl_PL: Statystyki o poprawnych i niepoprawnych odpowiedział. Statystyki będą zapisywane po ukończeniu quizu, nie po każdym pytaniu. Statystyki są widoczne tylko w panelu administratora. (wewnętrzne statystyki)

en: Statistics-function must be enabled.
pl_PL: Funkcja statystyk musi być włączona.

en: Stats not enabled
pl_PL: Statystyki wyłączone

en: Sub-Total:
pl_PL: Łącznie w tej kategorii:

en: Subject:
pl_PL: Temat:

en: Successfully
pl_PL: Pomyślnie

en: Support
pl_PL: Pomoc

en: Support & More
pl_PL: Pomoc i inne

en: Support WP-Pro-Quiz
pl_PL: Wsparcie WP-Pro-Quiz

en: Table is loading
pl_PL: Tabela ładuje się

en: Template stored
pl_PL: Szablon zapisany

en: Text
pl_PL: Krótki tekst

en: Textarea
pl_PL: Pole tekstowe

en: The e-mail must be written in english or german
pl_PL: E-mail musi być napisany w języku angielskim lub niemieckim

en: The leaderboard allows users to enter results in public list and to share the result this way.
pl_PL: Tablica wyników, pozwala użytkownikom dodać ich wyniki do publicznej listy i udostępnić je w ten sposób.

en: The leaderboard works independent from internal statistics function.
pl_PL: Tablica wyników działa niezależnie od wewnętrznych statystyk.

en: The number of options in the maximum score.
pl_PL: Liczba opcji w maksymalnym wyniku

en: The percent values in result text are incorrect.
pl_PL: Procentowe wartości w informacji o wynikach są nieprawidłowe.

en: The statistic function have to be enabled.
pl_PL: Funkcja statystyk musi być włączona

en: The title is used for overview, it is not visible in quiz. If you leave the title field empty, a title will be generated.
pl_PL: Tytuł jest używany w podglądzie, nie jest widoczny w quizie. Jeśli zostawisz te pole puste, tytuł zostanie wygenerowany automatycznie.

en: The title serves as quiz heading.
pl_PL: Tytuł pełni funkcję nagłówka quizu.

en: The user completed a quiz with 100 percent.
pl_PL: Użytkownik ukończył quiz z wynikiem 100 procent

en: The user completed a quiz.
pl_PL: Użytkownik ukończył quiz

en: These settings should only be set in cases of problems with Wp-Pro-Quiz.
pl_PL: Te ustawienia powinny być zmieniane tylko w razie problemów z Wp-Pro-Quiz.

en: This entry should really be deleted?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć?

en: This option applies to:
pl_PL: Ta opcja zostanie zastosowana do:

en: This option requires additional plugin:
pl_PL: Ta opcja wymaga następującego pluginu:

en: This points will be rewarded, only if the user closes the question correctly.
pl_PL: Punkty zostaną naliczone, tylko jeśli użytkownik odpowie prawidłowo.

en: This text will be displayed at the end of the quiz (in results). (this text is optional)
pl_PL: Ten tekst będzie wyświetlony na zakończenie quizu (w wynikach). (ten tekst jest nieobowiązkowy)

en: This text will be displayed before start of the quiz.
pl_PL: Ten tekst zostanie wyświetlony przed rozpoczęciem quizu.

en: This text will be visible if answered correctly. It can be used as explanation for complex questions. The message "Right" or "Wrong" is always displayed automatically.
pl_PL: Ten tekst będzie widoczny jeśli odpowiedziano prawidłowo. Może być używane dla złożonych pytań. Wiadomość o poprawnych lub niepoprawnych odpowiedziach jest zawsze pokazywana automatycznie.

en: This text will be visible if answered incorrectly. It can be used as explanation for complex questions. The message "Right" or "Wrong" is always displayed automatically.
pl_PL: Ten tekst będzie widoczny, jeśli odpowiedziano nieprawidłowo. To może być użyte w przypadku wyjaśnienia  skomplikowanych pytań. Wiadomość o "Poprawnych" lub "Niepoprawnych" odpowiedziach jest wyświetlana zawsze automatycznie.

en: Time
pl_PL: Czas

en: Time format:
pl_PL: Format czasu:

en: Time has elapsed
pl_PL: Czas się skończył

en: Time limit
pl_PL: Limit czasu

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Title is not filled!
pl_PL: Tytuł nie jest wypełniony!

en: To:
pl_PL: Do:

en: Today
pl_PL: Dzisiaj

en: Total
pl_PL: Łącznie

en: Translate
pl_PL: Przetłumacz

en: Translate WP-Pro-Quiz
pl_PL: Aby przetłumaczyć WP-Pro-Quiz

en: Type
pl_PL: Typ

en: UR = unregistered user, R = registered user
pl_PL: UR = niezarejestrowani użytkownicy, R = zarejestrowani użytkownicy

en: Upload generated *.mo file to your server, to /wp-content/plugins/wp-pro-quiz/languages
pl_PL: Zapisz wygenerowany plik *.mo na swój serwer do pliku /wp-content/plugin/wp-pro-quiz/languages

en: User
pl_PL: Użytkownik

en: User Email-Address (only registered users)
pl_PL: Adres email użytkownika (tylko zarejestrowani użytkownicy)

en: User can apply after:
pl_PL: Użytkownik kolejny wynik może dodać po

en: User e-mail notification
pl_PL: Powiadomienia użytkowników poprzez e-mail

en: User e-mail settings
pl_PL: Ustawienia adresu email użytkownika

en: User identification has been reset.
pl_PL: Identyfikator użytkownika został zresetowany

en: User statistics: %s
pl_PL: Statystyki użytkownika: %s

en: User-ID
pl_PL: ID użytkownika

en: Username
pl_PL: Nazwa użytkownika

en: Users
pl_PL: Użytkownicy

en: Users can apply multiple times
pl_PL: Użytkownicy mogą dodać swoje wyniki kilka razy

en: Values can also be mixed up
pl_PL: Wartości mogą być również mieszane

en: View questions
pl_PL: Widok pytań

en: WP-Pro-Quiz is small but nice free quiz plugin for WordPress.
pl_PL: WP-Pro-Quiz jest małym, ale ciekawym i darmowym pluginem służącym do tworzenia quizów dla WordPressa

en: WP-Pro-Quiz special modification
pl_PL: WP-Pro-Quiz specjalne modyfikacje

en: We offer you:
pl_PL: Oferujemy Ci:

en: Where should leaderboard be displayed:
pl_PL: Gdzie powinna być wyświetlona tablica wyników:

en: Where should the fileds be displayed:
pl_PL: Gdzie powinny zostać wyświetlone niestandardowe pola:

en: Which users should be displayed:
pl_PL: Których użytkowników wyświetlić:

en: Who can sign up to the list
pl_PL: Kto może zostać dodany do listy.

en: Wp-Pro-Quiz
    
    The user "$username" has completed "$quizname" the quiz.
    
    Points: $points
    Result: $result
pl_PL: Wp-Pro-Quiz
    
    Użytkownik "$username" ukończył quiz "$quizname".
    
    Punktów: $points
    Wynik: $result

en: Wp-Pro-Quiz
    
    You have completed the quiz "$quizname".
    
    Points: $points
    Result: $result
pl_PL: Wp-Pro-Quiz
    
    Ukończyłeś quiz "$quizname".
    
    Punktów: $points
    Wynik: $result

en: Wp-Pro-Quiz: One user completed a quiz
pl_PL: Wp-Pro-Quiz: Jeden użytkownik ukończył quiz

en: XML could not be loaded.
pl_PL: XML nie może być załadowany

en: Yes
pl_PL: Tak

en: Yes/No
pl_PL: Tak/Nie

en: You can assign classify category for a question.
pl_PL: Możesz przypisać kategorie do pytania.

en: You can assign classify category for a question. Categories are e.g. visible in statistics function.
pl_PL: Możesz przypisać kategorie do pytania. Kategorie są widoczne np. w statystykach.

en: You can assign classify category for a quiz.
pl_PL: Możesz przypisać kategorię do quizu.

en: You can create custom fields, e.g. to request the name or the e-mail address of the users.
pl_PL: Możesz stworzyć niestandardowe pola. Np. aby dowiedzieć się nazwy, adresu e-mail użytkowników

en: You can create sort elements with empty criteria, which can't be assigned by user.
pl_PL: Możesz stworzyć elementy do posortowania, z pustymi kryteriami, które nie mogą być przypisane przez użytkownika. (innymi słowy - tworząc taką listę, stworzysz dodatkowe odpowiedzi, które są niepoprawne/dodatkowe i nie powinny być do niczego przypisane przez użytkownika)

en: You can manage categories in global settings.
pl_PL: Możesz zarządzać kategoriami w globalnych ustawieniach.

en: You can not enter again.
pl_PL: Nie można wykonać ponownie

en: You can send us screenshots, sketches and attachments
pl_PL: Możesz wysłać nam załączniki, zrzuty ekranu

en: You can specify multiple options for a search word. Enclose the word with [ ] e.g. <span style="font-style: normal; letter-spacing: 2px;"> "I {[play][love][hate]} soccer" </span>. In this case answers play, love OR hate are correct.
pl_PL: Możesz sprecyzować kilka opcji szukanego słowa. Ustal słowa w znacznikach [] np. <span style="
    ont-style:normal; letter-spacing: 2px;"> "Ja {[lubię][kocham][nienawidzę]} koszykówkę" </span>. W tym przypadku odpowiedzi lubię, kocham LUB nienawidzę są poprawne.

en: You can translate WP-Pro-Quiz from existing to existing language (e.g. english to english) e.g. to rename buttons.
pl_PL: Możesz również przetłumaczyć WP-Pro-Quiz w celu zmiany aktualnych fraz w języku, którego używasz (z polskiego na polski).

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
pl_PL: Nie masz odpowiednich uprawnień, aby przeglądać tę stronę.

en: You entered wrong captcha code.
pl_PL: Wpisałeś zły kod

en: You have already completed the quiz before. Hence you can not start it again.
pl_PL: Już ukończyłeś quiz. Nie możesz rozpocząć jeszcze raz.

en: You have reached %s of %s points, (%s)
pl_PL: Zdobyłeś %s z %s punktów, (%s)

en: You have to finish following quiz, to start this quiz:
pl_PL: Musisz ukończyć następujący quiz, aby rozpocząć ten:

en: You must answer all questions before you can completed the quiz.
pl_PL: Musisz odpowiedzieć na wszystkie pytania zanim zakończysz quiz.

en: You must answer this question.
pl_PL: Musisz odpowiedzieć na te pytanie.

en: You must fill out this field.
pl_PL: Musisz wypełnić te pole

en: You must sign in or sign up to start the quiz.
pl_PL: Musisz się zalogować, aby rozpocząć quiz.

en: You must specify a date.
pl_PL: Musisz wpisać datę

en: You must specify a name.
pl_PL: Musisz wybrać nazwę

en: You must specify a number.
pl_PL: Musisz wybrać numer

en: You must specify a template name.
pl_PL: Musisz wybrać nazwę szablonu.

en: You must specify a text.
pl_PL: Musisz wpisać tekst

en: You must specify an email address.
pl_PL: Musisz wpisać email

en: You need special WP-Pro-Quiz modification for your website?
pl_PL: Potrzebujesz specjalnej modyfikacji do WP-Pro-Quiz na Twoją stronę?

en: You need:
pl_PL: Będziesz potrzebował:

en: You signed up successfully.
pl_PL: Zarejestrowano poprawnie

en: Your donations can help to ensure that the project continues to remain free.
pl_PL: Twoje wsparcie może pomóc w tym, aby projekt nadal pozostał darmowy.

en: Your name can not exceed 15 characters.
pl_PL: Nazwa nie może przekraczać 15 znaków

en: Your result has been entered into leaderboard
pl_PL: Twoje wyniki zostały dodane do podsumowania

en: Your score
pl_PL: Twój wynik

en: Your time: <span></span>
pl_PL: Twój czas: <span></span>

en: all
pl_PL: wszyscy użytkownicy

en: all users
pl_PL: wszyscy użytkownicy

en: anonymous users only
pl_PL: tylko anonimowi użytkownicy

en: average
pl_PL: średnio

en: back to overview
pl_PL: wróć do przeglądu quizów

en: below the "result text"
pl_PL: pod tekstem o wynikach

en: best user
pl_PL: najlepszy użytkownik

en: cancel
pl_PL: anuluj

en: correct answers (one per line) (answers will be converted to lower case)
pl_PL: poprawne odpowiedzi (jedna odpowiedz w każdej linii) (odpowiedzi będą skonwertowane do małych liter)

en: disable correct and incorrent
pl_PL: wyłącz poprawne i niepoprawne

en: display captcha
pl_PL: wyświetlaj zabezpieczenie (captcha)

en: don't display
pl_PL: nie pokazuj

en: e.g. "I {play} soccer, with a {ball|3}" - "play" gives 1 point and "ball" 3 points.
pl_PL: np. "Ja {gram} w koszykówkę, używając {piłki|3}" - za słowo "gram" otrzymasz 1 punkt, a za "piłki" 3 punkty.

en: e.g. Domain with special characters in combination with IE
pl_PL: np. domena ze specjalnymi znakami w połączeniu z IE

en: for all users
pl_PL: dla wszystkich użytkowników

en: for registered users only
pl_PL: tylko dla zarejestrowanych użytkowników

en: from:
pl_PL: Od:

en: in a button
pl_PL: po kliknięciu przycisku

en: in minutes (recommended 1440 minutes = 1 day)
pl_PL: w minutach (zalecane 1440 minut = 1 dzień)

en: in percent
pl_PL: w procentach

en: insert automatically
pl_PL: dodaj automatycznie

en: jQuery support cors
pl_PL: Wsparcie jQuery

en: less true { [1] [2] [3] [4] [5] } more true
pl_PL: mniej prawdziwe { [1] [2] [3] [4] [5] } bardziej prawdziwe

en: less true { [a] [b] [c] } more true
pl_PL: mniej prawdziwe { [a] [b] [c] } bardziej prawdziwe

en: load template
pl_PL: załaduj szablon

en: maximum of %s points
pl_PL: max z %s punktów

en: minute
pl_PL: minutach

en: newest entry
pl_PL: najnowsze wyniki

en: no
pl_PL: nie

en: not to activate
pl_PL: nie aktywowanie

en: oldest entry
pl_PL: najstarsze wyniki

en: only anonymous users
pl_PL: tylko anonimowi użytkownicy

en: only registered users
pl_PL: tylko zarejestrowani użytkownicy

en: or
pl_PL: lub

en: percent
pl_PL: procent

en: questions copied
pl_PL: pytanie skopiowane

en: quiz created
pl_PL: utworzono quiz

en: registered useres only
pl_PL: tylko zarejestrowani użytkownicy

en: replace de_DE with your countries short code (e.g. en_US, nl_NL...)
pl_PL: Zamień pl_PL ze skrótem swojego kraju (np. en_US, de_DE...)

en: save
pl_PL: zapisz

en: special filter
pl_PL: specjalny filtr

en: template name
pl_PL: nazwa szablonu

en: to activate
pl_PL: aktywowanie

en: user identification by cookie
pl_PL: identyfikacja poprzez ciasteczka (cookie)

en: yes
pl_PL: tak
