WP-Polls 2.40 Ukrainian - en to uk translation catalogue (319 entries)

en: Add Poll
uk: Додати

en: Error In Adding Poll '%s'.
uk: Помилка при додаванні опитування '%s'.

en: Error In Adding Poll's Answer '%s'.
uk: Помилка при додаванні відповіді '%s для опитування'.

en: Poll '%s' Added Successfully.
uk: Опитування '%s' успішно додане.

en: Manage Polls
uk: Керування

en: Answer
uk: Відповідь

en: You need at least a minimum of 2 poll answers.
uk: Вам треба додати як мінімум 2 варіанти відповіді

en: Poll Question
uk: Тема опитування

en: Question
uk: Тема(Питання)

en: Poll Answers
uk: Варіанти відповідей

en: Add Answer
uk: Додати відповідь

en: Remove Answer
uk: Видалити відповідь

en: Answer %s
uk: Відповідь %s

en: Poll Multiple Answers
uk: Мультивідповіді

en: Allows Users To Select More Than One Answer?
uk: Дозволити обирати кілька варіантів?

en: No
uk: Ні

en: Yes
uk: Так

en: Maximum Number Of Selected Answers Allowed?
uk: Максимально дозволена кількість відповідей

en: Poll Start/End Date
uk: Дати початку/закінчення опитування

en: Start Date/Time
uk: Дата/час початку опитування

en: End Date/Time
uk: Дата/час завершення опитування

en: Do NOT Expire This Poll
uk:  НЕ ЗАКІНЧУВАТИ це опитування

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Delete All Logs
uk: Видалити усі логи

en: All Polls Logs Have Been Deleted.
uk: Всі логи були видалені.

en: An Error Has Occured While Deleting All Polls Logs.
uk: Виникла помилка, при очищуванні логів.

en: Delete Logs For This Poll Only
uk: Видалити логи лише для цього опитування

en: All Logs For '%s' Has Been Deleted.
uk: Всі логи '%s' були очищені.

en: An Error Has Occured While Deleting All Logs For '%s'
uk: Виникла помилка при видаленні логів опитування '%s'

en: Delete Poll Answer
uk: Видалити відповідь опитування

en: Poll Answer '%s' Deleted Successfully.
uk: Відповідь опитування '%s' успішно видалена.

en: Error In Deleting Poll Answer '%s'.
uk: Помилка при видаленні відповіді опитування '%s'.

en: Open Poll
uk: Відкрити опитування

en: Poll '%s' Is Now Opened
uk: Опитування '%s' вдкрито

en: Error Opening Poll '%s'
uk: Помилка при відкритті опитування '%s'

en: Close Poll
uk: Закрити опитування

en: Poll '%s' Is Now Closed
uk: Опитування '%s' закрите

en: Error Closing Poll '%s'
uk: Помилка при закритті опитування '%s'

en: Delete Poll
uk: Видалити опитування

en: Error In Deleting Poll '%s' Question
uk: Помилка при видалені теми опитування '%s'

en: Poll '%s' Deleted Successfully
uk: Опитування '%s' успішно видалене

en: Guest
uk: Гість

en: Poll's Logs
uk: Логи опитування

en: There are a total of <strong>%s</strong> recorded vote for this poll. | There are a total of <strong>%s</strong> recorded votes for this poll.
uk[0]: У цьому опитуванні участвувала <strong>%s</strong> особа.
uk[1]: У цьому опитуванні участвувало <strong>%s</strong> особи.
uk[2]: У цьому опитуванні участвувало <strong>%s</strong> осіб.

en: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> vote is casted by registered users | <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> votes are casted by registered users
uk[0]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> голос голосів залишили зареєстровані користувачі
uk[1]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> голоса голосів залишили зареєстровані користувачі
uk[2]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> голосів залишили зареєстровані користувачі

en: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> vote is casted by comment authors | <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> votes are casted by comment authors
uk[0]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> голос лишили автори коментарів
uk[1]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> голоси лишили автори коментарів
uk[2]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> голосів лишили автори коментарів

en: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> vote is casted by guests | <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> votes are casted by guests
uk[0]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> голос лишили гості
uk[1]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> голоси лишили гості
uk[2]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> голосів лишили гості

en: Filter Poll's Logs
uk: Фільтрувати логи

en: Display All Users That Voted For
uk: Показати всіх користувачів, що проголосували "ЗА":

en: Voters To EXCLUDE
uk: ВИКЛЮЧИТИ голосувавших

en: Registered Users
uk: Зареєстрованих користувачів

en: Comment Authors
uk: Авторів коментарів

en: Guests
uk: Гостей

en: Filter
uk: Фільтрувати

en: Display Users That Voted For
uk: Показати користувачів, які проголосували

en: More Than
uk: Більше ніж

en: More Than Or Exactly
uk: Більше ніж або точно

en: Exactly
uk: Точно

en: Less Than Or Exactly
uk: Менш ніж або точно

en: Less Than
uk: Менше ніж

en: 1 Answer
uk: 1 відповідь

en: %s Answer | %s Answers
uk[0]: %s відповіль
uk[1]: %s відповіді
uk[2]: %s відповідей

en: Guests will automatically be excluded
uk: Гості будуть автоматично виключені

en: Display What This User Has Voted
uk: Показати за що голосував цей користувач:

en: Clear Filter
uk: Очистити фільтр

en: Poll Logs
uk: Логи опитування

en: This default filter is limited to display only <strong>100</strong> records.
uk: Фільтр по замовчуванню обмежено показувати тільки <strong>100</strong> записів.

en: IP
uk: IP адреса

en: Host
uk: Ім'я вузла

en: Date
uk: Дата

en: %s @ %s
uk: %s в %s

en: User
uk: Користувач

en: No.
uk: №

en: IP/Host
uk: IP/Ім'я вузла

en: Total number of records that matches this filter: <strong>%s</strong>
uk: Загальна кількість записів, що відповідають цьому фільтру: <strong>%s</strong>

en: No poll logs matches the filter.
uk: Немає записів у логах, які відповідають заданому фільтру.

en: No poll logs available for this poll.
uk: Порожні логи для даного опитування.

en: Delete Poll Logs
uk: Видалити логи опитування

en: Are You Sure You Want To Delete Logs For This Poll Only?
uk: Ви справді хочете стерти логи лише для цього опитування?

en: You are about to delete poll logs for this poll '%s' ONLY. This action is not reversible.
uk: Ви збираєтеся очистити логи ЛИШЕ для опитування '%s'. Ця дія незворотня!

en: Note: If your logging method is by IP and Cookie or by Cookie, users may still be unable to vote if they have voted before as the cookie is still stored in their computer.
uk: Примітка: Якщо Ваш метод відстежування по IP та Cookie, користувачі не зможуть голосувати, якщо вони голосували раніше і Cookie ще зберігаються.

en: Edit Poll
uk: Редагувати опитування

en: No Changes Had Been Made To Poll's Question '%s'.
uk: Нічого не змінилося у темі опитування '%s'.

en: No Changes Had Been Made To Poll's Answer '%s'.
uk: Нічого не змінилося у відповіді '%s'.

en: Poll's Answer '%s' Edited Successfully.
uk: Відповівдь '%s' успішно змінено.

en: Invalid Poll '%s'.
uk: Неприпустиме опитування  '%s'.

en: Poll's Answer '%s' Added Successfully.
uk: Відповідь '%s' успішно додана.

en: Poll '%s' Edited Successfully.
uk: Опитування '%s' успішно змінено.

en: No more poll's answer to be removed.
uk: Немає вже що видаляти...

en: Answer No.
uk: Номер відповіді

en: Answer Text
uk: Текст відповіді

en: No. Of Votes
uk: Кількість голосів

en: Null Votes
uk: Нема голосів

en: Delete
uk: Видалити

en: You are about to delete this poll's answer '%s'.
uk: Ви збираєтеся видалити відповідь '%s'.

en: Total Votes:
uk: Всього голосів:

en: Total Voters:
uk: Всього проголосувало:

en: Edit Start Date/Time
uk: Змінити Дату/Час початку

en: This Poll Will Not Expire
uk: Це опитування ніколи не закінчиться

en: You are about to CLOSE this poll '%s'.
uk: Ви хочете ЗАКРИТИ опитування '%s'?

en: You are about to OPEN this poll '%s'.
uk: Ви хочете ВІДКРИТИ ОПИТУВАННЯ '%s'?

en: Polls
uk: Опитування

en: Total Voters
uk: Всього проголосувавших

en: Status
uk: Статус

en: Action
uk: Дія

en: No Expiry
uk: Безтерміново

en: Displayed:
uk: Показано:

en: Open
uk: Відкритий

en: Future
uk: Заплановано

en: Closed
uk: Закрито

en: Logs
uk: Логи

en: Edit
uk: Редагувати

en: You are about to delete this poll, '%s'.
uk: Ви збираєтеся видалити опитування '%s'.

en: No Polls Found
uk: Опитування не знайдено

en: Polls Stats:
uk: Статистика опитувань:

en: Total Polls:
uk: Всього опитувань

en: Total Polls' Answers:
uk: Всього відповідей на опитування:

en: Total Votes Casted:
uk: Всього зараховано голосів:

en: Polls Logs
uk: Логи опитувань

en: Are You Sure You Want To Delete All Polls Logs?
uk: Ви впевнені що хочете видалити усі лоґи опитування?

en: You are about to delete all poll logs. This action is not reversible.
uk: Ви збираєтеся очистити усі лоґи опитувань. Ця дія не зворотня!

en: No poll logs available.
uk: Лоґи порожні.

en: Poll Bar Style
uk: Стиль смужки опитування

en: Poll AJAX Style
uk: AJAX стиль опитування

en: Sort Poll Answers By Option
uk: Сортування результатів опитування

en: Sort Order Of Poll Answers Option
uk: Сортування результатів опитування

en: Sort Poll Results By Option
uk: Сортування результатів опитування

en: Sort Order Of Poll Results Option
uk: Порядок сортування результатів опитування

en: Number Of Polls Per Page To Display In Poll Archive Option
uk: Кількість опитування на сторінку в архівах опитування

en: Type Of Polls To Display In Poll Archive Option
uk: Тип опитувань для відображення в архіві опитувань

en: Poll Archive URL Option
uk: URL архіву опитувань

en: Show Poll Achive Link Option
uk: Показувати посилання на архів під опитуванням?

en: Current Active Poll Option
uk: Поточне активне опитування

en: Poll Close Option
uk: Коли опитування закрите

en: Logging Method
uk: Метод відслідковуваеея

en: Cookie And Log Expiry Option
uk: Скільки зберігати лоґи та коржики

en: Allow To Vote Option
uk: Дозволено голосувати

en: Updated
uk: Оновлено

en: No Poll Option Updated
uk: Жодні налаштунки не було оновлено

en: Poll Options
uk: Налаштунки

en: Use CSS Style
uk: Використовувати стиль CSS

en: Poll Bar Background
uk: Фон смужки опитування

en: Poll Bar Border
uk: Рамка смужки опитування

en: Poll Bar Height
uk: Висота смужки опитування

en: Your poll bar will look like this
uk: Ваша смужка опитування буде виглядати приблизно так

en: Polls AJAX Style
uk: AJAX стиль опитування

en: Show Loading Image With Text
uk: Показувати зображення завантаження із текстом

en: Show Fading In And Fading Out Of Poll
uk: Ефект появи і затухання на опитуванні

en: Sorting Of Poll Answers
uk: Сортування відповідей опитування

en: Sort Poll Answers By:
uk: Сортувати відповіді опитування за:

en: Exact Order
uk: Точним порядком

en: Alphabetical Order
uk: Алфавітним порядком

en: Random Order
uk: Випадковим порядком

en: Sort Order Of Poll Answers:
uk: Порядок сортування відповідей опитування:

en: Ascending
uk: Зростання

en: Descending
uk: Спадання

en: Sorting Of Poll Results
uk: Сортування результатів опитування

en: Sort Poll Results By:
uk: Сортувати результати опитування за:

en: Votes Casted
uk: зараховано голосів

en: Sort Order Of Poll Results:
uk: Порядок сортування результатів опитування:

en: Allow To Vote
uk: Кому дозволено голосувати

en: Who Is Allowed To Vote?
uk: Кому дозволено голосувати?

en: Guests Only
uk: Лише гостям

en: Registered Users Only
uk: Лише зареєстрованим користувачам

en: Registered Users And Guests
uk: Зареєстрованим користувачам і гостям

en: Poll Logging Method:
uk: Метод відслідковування опитувань:

en: Do Not Log
uk: Не записувати в лоґ

en: Logged By Cookie
uk: відслідковувати за Cookie

en: Logged By IP
uk: відслідковувати за IP

en: Logged By Cookie And IP
uk: відслідковувати за Cookie та IP

en: Logged By Username
uk: відслідковувати за іменами користувачів

en: Expiry Time For Cookie And Log:
uk: Час життя для cookie та лоґів:

en: seconds (0 to disable)
uk: секунд (0 щоб відключити)

en: Poll Archive
uk: Архів опитувань

en: Number Of Polls Per Page:
uk: Кількість опитувань на сторінку:

en: Type Of Polls To Display In Poll Archive:
uk: Тип опитувань для відображення в архіві:

en: Closed Polls Only
uk: Лише закриті опитування

en: Opened Polls Only
uk: Лише відкриті опитування

en: Closed And Opened Polls
uk: Закриті і відкриті опитування

en: Poll Archive URL:
uk: URL архіву опитувань:

en: Display Poll Archive Link Below Poll?
uk: Показувати посилання на архів знизу опитування?

en: Note
uk: Примітка

en: Only polls' results will be shown in the Poll Archive regardless of whether the poll is closed or opened.
uk: Лише результати опитування будуть показуватися в архіві опитувань незалежно від того, закрите опитування або відкрите.

en: Current Active Poll
uk: Поточне активне опитування

en: Do NOT Display Poll (Disable)
uk: НЕ показувати опитування (відключити)

en: Display Random Poll
uk: Показувати випадкове опитування

en: Display Latest Poll
uk: Показувати останнє опитування

en: Display Multiple Polls
uk: Показувати кілька опитувань

en: If you chose 'Display Multiple Polls' for the above option, you need to configure it in Presentation -> Widgets -> Poll.
uk: Якщо Ви обрали 'показувати кілька результатів' в налаштунках вище, Вам необхідно налаштувати це в меню Дизайн -> Віджети -> Poll.

en: When Poll Is Closed
uk: Коли опитування закрите:

en: Display Poll's Results
uk: Показувати результати опитування

en: Display Disabled Poll's Voting Form
uk: Показувати відключену форму для голосування

en: Do Not Display Poll In Post/Sidebar
uk: Не показувати опитування у публікації/сайдбарі

en: Save Changes
uk: Зберегти зміни

en: Voting Form Header Template
uk: Шаблон заголовку форми опитування

en: Voting Form Body Template
uk: Шаблон тіла форми опитування

en: Voting Form Footer Template
uk: Шаблон нижньої частини форми опитування

en: Result Header Template
uk: Шаблон заголовку результату

en: Result Body Template
uk: Шаблон тіла результатау

en: Result Body2 Template
uk: Шаблон тіла2 результату

en: Result Footer Template
uk: Шаблон нижньої частини результату

en: Result Footer2 Template
uk: Шаблон нижньої частини2 результату

en: Poll Archive Link Template
uk: Шаблон посилання н архів опитувань

en: Poll Archive Poll Header Template
uk: Шаблон 'заголовку' архіву опитувань

en: Poll Archive Poll Footer Template
uk: Шаблон нижньої частини опитувань

en: Poll Archive Paging Header Template
uk: Шаблон 'заголовку' архіву опитувань

en: Poll Archive Paging Footer Template
uk: Шаблон нижньої чатини архіву опитувань

en: Poll Disabled Template
uk: Шаблон відключеного опитування

en: Poll Error Template
uk: Шаблон помилки опитування

en: Vote
uk: Голос

en: View Results Of This Poll
uk: Переглянути результати цього опитування

en: View Results
uk: Переглянути результати

en: Votes
uk: за голосами

en: You Have Voted For This Choice
uk: Ви проголосували за

en: Vote For This Poll
uk: Приняти участь в опитуванні

en: Polls Archive
uk: Архиів опитуваннь

en: Start Date:
uk: Дата початку:

en: End Date:
uk: Дата закінчення:

en: Sorry, there are no polls available at the moment.
uk: Вибачте, на даний момент немає активних опитувань.

en: An error has occurred when processing your poll.
uk: Виникла помилка при обробці опитування.

en: Poll Templates
uk: Шаблони

en: Template Variables
uk: Змінні шаблонів

en: Display the poll's ID
uk: Показує ID опитування

en: Display the poll's answer ID
uk: Показує ID відповіді опитування

en: Display the poll's question
uk: Показує тему опитування

en: Display the poll's answer
uk: Показує відповідь опитування

en: Display the poll's total votes NOT the number of people who voted for the poll
uk: Показує загальну кількість голосів, НЕ кількість осіб, що проголосували

en: Display the poll's answer without HTML formatting.
uk: Показує відповідь опитування без HTML форматування.

en: Displays URL to poll's result
uk: Показує URL на результат опитування

en: Display the poll's answer votes
uk: Показывает сколько голосов было на ответ опросаПоказує скільки голосів було на відповідь опитування

en: Display the poll's most voted answer
uk: Показує відповідь, за яку було найбільше голосів

en: Display the poll's answer percentage
uk: Показує відсоток відповіді опитування

en: Display the poll's answer votes for the most voted answer
uk: Показує кількість голосів відданих за найпопулярніший варіант відповіді

en: Display the poll's answer image width
uk: Показує ширину зображення відповіді опитування

en: Display the poll's answer percentage for the most voted answer
uk: Показує відсоток голосів відданих за найпопулярніший варіант відповіді

en: Display the poll's least voted answer
uk: Показує найнепопулярніший варіант відповіді

en: Display the poll's start date/time
uk: Показує дату/час початку опитування

en: Display the poll's answer votes for the least voted answer
uk: Показує скільки голосів було за  найнепопулярніший варіант опитування

en: Display the poll's end date/time
uk: Показує дату/час закінчення опитування

en: Display the poll's answer percentage for the least voted answer
uk: Показує відсоток голосів за найнепопулярніший варіант опитування

en: Display the the maximum number of answers the user can choose if the poll supports multiple answers
uk: Показує максимальну кількість відповідей, які користувач може обрати, якщо опитування підтримує багатократні відповіді

en: Display "checkbox" or "radio" input types depending on the poll type
uk: Показывает тип ввода "checkbox" или "radio", в зависимости от типа опросаПоказує тип вводу "checkbox" або "radio", залежно від типу опитування

en: Display the number of people who voted for the poll NOT the total votes of the poll
uk: Показує загальну кількість людей, що приймали участь в голосуванні, НЕ загальну кількість голосів в опитуванні

en: Display the poll archive URL
uk: Показує URL на архів опитувань

en: Note: <strong>%POLL_TOTALVOTES%</strong> and <strong>%POLL_TOTALVOTERS%</strong> will be different if your poll supports multiple answers. If your poll allows only single answer, both value will be the same.
uk: Примітка: <strong>%POLL_TOTALVOTES%</strong> та <strong>%POLL_TOTALVOTERS%</strong> будуть різними, якщо опитування підтримує багатократні відповіді. В протилежноиу випадку два варіанти будуть однакові.

en: Poll Voting Form Templates
uk: Шаблони форми для опитування

en: Voting Form Header:
uk: Заголовок форми опитування:

en: Allowed Variables:
uk: Доступні змінні:

en: Restore Default Template
uk: Відновити шаблон 'за замовчуванням'

en: Voting Form Body:
uk: Тіло форми опитування:

en: Voting Form Footer:
uk: Нижня частина форми опитування:

en: Poll Result Templates
uk: Шаблони результатів опитування

en: Result Header:
uk: Заголовок результатів:

en: Result Body:
uk: Тіло результатів:

en: Displayed When The User HAS NOT Voted
uk: Відображається коли відвідувач ще НЕ ГОЛОСУВАВ

en: Displayed When The User HAS Voted
uk: Відображається коли відвідувач вже ПРОГОЛОСУВАВ

en: Result Footer:
uk: Нижня частина результатів:

en: Poll Archive Templates
uk: Шаблони архіву опитувань

en: Poll Archive Link
uk: Посилання на архів опитувань

en: Template For Displaying Poll Archive Link
uk: Шаблон для відображення посилання на архів опитувань

en: Individual Poll Header
uk: Індивідуальний заголовок опитування

en: Displayed Before Each Poll In The Poll Archive
uk: Відображається перед кожним опитуванням в архіві опитувань

en: N/A
uk: Недоступні

en: Individual Poll Footer
uk: Індивідуальна нижня частина опитування

en: Displayed After Each Poll In The Poll Archive
uk: Відображається після кожного опитування в архіві опитувань

en: Paging Header
uk: Заголовок строрінок

en: Displayed Before Paging In The Poll Archive
uk: Відображається перед сторінками в архіві опитувань

en: Paging Footer
uk: Нижня частина сторінки

en: Displayed After Paging In The Poll Archive
uk: Відображається після кожної сторінки в архіві опитувань

en: Poll Misc Templates
uk: Інші шаблони опитування

en: Poll Disabled
uk: Опитування вимкнено

en: Displayed When The Poll Is Disabled
uk: Відображається при вимкненому опитуванні

en: Poll Error
uk: Помилка опитування

en: Displayed When An Error Has Occured While Processing The Poll
uk: Відображається при помилці обробки опитування

en: UNINSTALL WP-Polls
uk: ДЕІНСТАЛЮВАТИ WP-Polls

en: Table '%s' has been deleted.
uk: Таблиця '%s' була видалена.

en: Setting Key '%s' has been deleted.
uk: Параметр '%s' було видалено.

en: Error deleting Setting Key '%s'.
uk: Помилка видалення параметру '%s'.

en: Uninstall WP-Polls
uk: Деінсталяція

en: <a href="%s">Click Here</a> To Finish The Uninstallation And WP-Polls Will Be Deactivated Automatically.
uk: <a href="%s">Натисніть тут</a> щоб завершити деінсталяцію.

en: Deactivating WP-Polls plugin does not remove any data that may have been created, such as the poll data and the poll's voting logs. To completely remove this plugin, you can uninstall it here.
uk: Деактивація плаґіну не видалить жодних даних, таких як дані про опитування і лоґи. Для повного видалення, Ви можете деактивувати його тут.

en: WARNING:
uk: УВАГА:

en: Once uninstalled, this cannot be undone. You should use a Database Backup plugin of WordPress to back up all the data first.
uk: Деінсталяція - це незворотній процес. Перед деінсталяцією рекомендовано зробити бекап БД.

en: The following WordPress Options/Tables will be DELETED:
uk: Такі Налаштунки/Таблиці WordPress будуть ВИДАЛЕНІ:

en: WordPress Options
uk: Налаштунки WordPress

en: WordPress Tables
uk: Таблиці WordPress

en: Do you really want to uninstall WP-Polls?
uk: Ви справді хочете деінсталювати WP-Polls?

en: You Are About To Uninstall WP-Polls From WordPress.\nThis Action Is Not Reversible.\n\n Choose [Cancel] To Stop, [OK] To Uninstall.
uk: Ви збираєтеся деінсталювати WP-Polls з WordPress.\nЦя дія незворотня.\n\nОберітье [Відміна] щоб зупинитися, [OK] щоб деінсталювати.

en: Title
uk: Заголовок

en: Display Polls Archive Link Below Poll?
uk: Показувати лінк на архів знизу опитування?

en: Select Multiple Polls
uk: Вибрати кілька відповідей

en: Your last request is still being processed. Please wait a while ...
uk: Ваш останній запит ще досі обробляється. Зачекайте ...

en: Please choose a valid poll answer.
uk: Будь ласка, коректно виберіть опитування.

en: Maximum number of choices allowed:
uk: Максимальна кількість допустимих відповідей:

en: Please check the \'Yes\' checkbox if you want to delete all logs.
uk: Будь ласка, поставте галочку \'Так\' якщо бажаєте очистити всі логи.

en: Please check the \'Yes\' checkbox if you want to delete all logs for this poll ONLY.
uk: Будь ласка, поставте галочку \'Так\' якщо бажаєте очистити логи ЛИШЕ цього опитування.

en: Enter Poll ID
uk: Введіть ID опитування

en: Error: Poll ID must be numeric
uk: Помилка: ID опитування має бути числом

en: Please enter Poll ID again
uk: Будь ласка, введіть ID опитування ще раз

en: Poll
uk: Опитування

en: Insert Poll
uk: Вставити опитування

en: Loading
uk: Завантаження

en: Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll.
uk: Примітка: коли опитування включено в запис, будь ласка

en: Page %s of %s
uk: Сторінкаа %s з %s

en: &laquo; First
uk: &laquo; Перша

en: Last &raquo;
uk: Остання &raquo;

en: Unable To Update Poll Total Votes And Poll Total Voters. Poll ID #%s
uk: Неможливо оновити загальну кількість голосіві проголосувавших. ID опитування #%s

en: You Had Already Voted For This Poll. Poll ID #%s
uk: Ви вже голосували в даному опитуванні. ID опитування #%s

en: Invalid Poll ID. Poll ID #%s
uk: Недопустимий ID опитування. ID опитування #%s

en: WP-Polls
uk: WP-Опитування

en: <strong>%s</strong> poll was created. | <strong>%s</strong> polls were created.
uk[0]: Було створено <strong>%s</strong> опитування.
uk[1]: Було створено <strong>%s</strong> опитування.
uk[2]: Було створено <strong>%s</strong> опитувань.

en: <strong>%s</strong> polls' answer was given. | <strong>%s</strong> polls' answers were given.
uk[0]: Отримано <strong>%s</strong> відповідь.
uk[1]: Отримано <strong>%s</strong> відповіді.
uk[2]: Отримано <strong>%s</strong> відповідей.

en: <strong>%s</strong> vote was casted. | <strong>%s</strong> votes were casted.
uk[0]: <strong>%s</strong> голос було враховано.
uk[1]: <strong>%s</strong> голоси були враховані.
uk[2]: <strong>%s</strong> голосів було враховано.

en: How Is My Site?
uk: Як вам мій сайт

en: Good
uk: Хороший

en: Excellent
uk: Неперевершений

en: Bad
uk: Поганий

en: Can Be Improved
uk: Міг бути  і кращим

en: No Comments
uk: Без коментарів
