WP-Polls 2.50 Türkçe - en to tr translation catalogue (312 entries)

en: %s Answer | %s Answers
tr[0]: %s cevap

en: &laquo; First
tr: &laquo; İlk

en: 1 Answer
tr: 1 cevap

en: <a href="%s">Click Here</a> To Finish The Uninstallation And WP-Polls Will Be Deactivated Automatically.
tr: Eklentiyi kaldırmak için <a href="%s">buraya tıklayın</a> ve WP-Polls kendiliğinden etkisizleştirilsin.

en: <strong>%s</strong> poll was created. | <strong>%s</strong> polls were created.
tr[0]: <strong>%s</strong> anket yaratıldı.

en: <strong>%s</strong> polls' answer was given. | <strong>%s</strong> polls' answers were given.
tr[0]: <strong>%s</strong> anket cevabı verildi.

en: <strong>%s</strong> vote was casted. | <strong>%s</strong> votes were casted.
tr[0]: <strong>%s</strong> oy kullanıldı.

en: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> vote is casted by comment authors | <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> votes are casted by comment authors
tr[0]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> oy yorum yazarları tarafından kullanılmış

en: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> vote is casted by guests | <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> votes are casted by guests
tr[0]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> oy ziyaretçiler tarafından kullanılmış

en: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> vote is casted by registered users | <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> votes are casted by registered users
tr[0]: <strong>&raquo;</strong> <strong>%s</strong> oy kayıtlı kullanıcılar tarafından kullanılmış

en: Action
tr: Olay

en: Add Answer
tr: Cevap ekle

en: Add Poll
tr: Anket ekle

en: All Logs For '%s' Has Been Deleted.
tr: '%s' için tüm kayıtlar silindi.

en: All Polls Logs Have Been Deleted.
tr: Tüm anket kayıtları silindi.

en: Allow To Vote
tr: Oy vermeye izin ver

en: Allow To Vote Option
tr: Oy vermeye izin ver seçeneği

en: Allowed Variables:
tr: İzin verilen değişkenler:

en: Allows Users To Select More Than One Answer?
tr: Kullanıcıların birden çok oy vermesine izin ver?

en: Alphabetical Order
tr: Alfabetik düzen

en: An Error Has Occured While Deleting All Logs For '%s'
tr: '%s' için tüm kayıtlar silinirken bir hata oluştu

en: An Error Has Occured While Deleting All Polls Logs.
tr: Tüm anket kayıtları silinirken bir hata oluştu.

en: An error has occurred when processing your poll.
tr: Anketinizi işlerken bir hata oluştu.

en: Answer
tr: Cevap

en: Answer %s
tr: Cevap %s

en: Answer No.
tr: Cevap No.

en: Answer Text
tr: Cevap metni

en: Are You Sure You Want To Delete All Polls Logs?
tr: Tüm anket kayıtlarını silmek istediğinizden emin misiniz?

en: Are You Sure You Want To Delete Logs For This Poll Only?
tr: Sadece bu anket kayıtlarını silmek isteğinize emin misiniz?

en: Ascending
tr: Artan

en: Bad
tr: Kötü

en: Can Be Improved
tr: Daha iyi olabilir

en: Cancel
tr: Vazgeç

en: Clear Filter
tr: Filtreyi temizle

en: Close Poll
tr: Anketi kapat

en: Closed
tr: Kapalı

en: Closed And Opened Polls
tr: Kapalı ve açık anketler

en: Closed Polls Only
tr: Sadece kapalı anketler

en: Comment Authors
tr: Yorum yazarları

en: Cookie And Log Expiry Option
tr: Çerez ve kütük zaman aşımı seçeneği

en: Current Active Poll
tr: Etkin anket

en: Current Active Poll Option
tr: Etkin anket seçeneği

en: Date
tr: Tarih

en: Deactivating WP-Polls plugin does not remove any data that may have been created, such as the poll data and the poll's voting logs. To completely remove this plugin, you can uninstall it here.
tr: Wp-Polls eklentisinin etkinliğini kaldırmak, yaratılan hiç bir veriyi silinmeyecektir, örnek olarak, anket verisi ve anketin oy kayıtları. Eklentiyi tamamen kaldırmak için buradan kaldırmalısınız.

en: Delete
tr: Sil

en: Delete All Logs
tr: Tüm kayıtları sil

en: Delete Logs For This Poll Only
tr: Sadece bu anket için kayıtları sil

en: Delete Poll
tr: Anketi sil

en: Delete Poll Answer
tr: Anket cevabını sil

en: Delete Poll Logs
tr: Anket kütüklerini sil

en: Descending
tr: Azalan

en: Display "checkbox" or "radio" input types depending on the poll type
tr: Anket tipine göre "checkbox" ya da "radio" input tiplerini göster

en: Display All Users That Voted For
tr: Oy veren tüm kullanıcıları göster

en: Display Disabled Poll's Voting Form
tr: Pasif anketlerin oylama formunu göster

en: Display Latest Poll
tr: Son anketi göster

en: Display Poll Archive Link Below Poll?
tr: Anketin altında anket arşivleri gösterilsin mi?

en: Display Poll's Results
tr: Anket sonuçlarını göster

en: Display Polls Archive Link Below Poll?
tr: Anketin altında anket arşivleri gösterilsin mi?

en: Display Random Poll
tr: Rastgele anket göster

en: Display Users That Voted For
tr: Oy veren kullanıcıları göster

en: Display What This User Has Voted
tr: Bu kullanıcının verdiği oyu göster

en: Display the number of people who voted for the poll NOT the total votes of the poll
tr: Ankete oy vermiş olan kişi sayısını göster, anketin oy sayısını DEĞİL

en: Display the poll archive URL
tr: Anket arşivi bağlantısını göster

en: Display the poll's ID
tr: Anket ID 'sini göster

en: Display the poll's answer
tr: Anket cevabını göster

en: Display the poll's answer ID
tr: Anketin cevap ID 'sini göster

en: Display the poll's answer image width
tr: Anketin cevap resmi genişliğini göster

en: Display the poll's answer percentage
tr: Anketin oy yüzdesini göster

en: Display the poll's answer percentage for the least voted answer
tr: En az oy alan cevap için yüzdeyi göster

en: Display the poll's answer percentage for the most voted answer
tr: En çok oy alan cevap için cevap yüzdesini göster

en: Display the poll's answer votes
tr: Anketin cevap oylarını göster

en: Display the poll's answer votes for the least voted answer
tr: En az oy alan cevabın oylarını göster

en: Display the poll's answer votes for the most voted answer
tr: En çok oy alan cevap için oyları göster

en: Display the poll's answer without HTML formatting.
tr: HTML formatı olmadan anket cevabını göster

en: Display the poll's end date/time
tr: Anketin bitiş tarihini/zamanını göster

en: Display the poll's least voted answer
tr: En az oy alan cevabı göster

en: Display the poll's most voted answer
tr: En çok oy alan cevabı göster

en: Display the poll's question
tr: Anket sorusunu göster

en: Display the poll's start date/time
tr: Anketin başlangıç tarihini/zamanını göster

en: Display the poll's total votes NOT the number of people who voted for the poll
tr: Kaç kişinin oy kullandığını değil anketin toplam oy sayısını göster

en: Display the the maximum number of answers the user can choose if the poll supports multiple answers
tr: Eğer anket çoklu cevabı destekliyorsa kullanıcının seçebileceği en fazla cevap sayısı

en: Displayed After Each Poll In The Poll Archive
tr: Anket arşivinde her anket için gösterilir

en: Displayed After Paging In The Poll Archive
tr: Anket arşivinde sayfalamadan sonra gösterilir

en: Displayed Before Each Poll In The Poll Archive
tr: Anket arşivindeki her anketten önce gösterilir

en: Displayed Before Paging In The Poll Archive
tr: Anket arşivinde sayfalamadan önce gösterilir

en: Displayed When An Error Has Occured While Processing The Poll
tr: Anketi işlerken bir hata oluştuğunda göster

en: Displayed When The Poll Is Disabled
tr: Anket kapalı olduğunda göster

en: Displayed When The User HAS NOT Voted
tr: Kullanıcı oy vermediğinde gösterilir

en: Displayed When The User HAS Voted
tr: Kullanıcı oy verdiğinde göster

en: Displayed:
tr: Gösterilen:

en: Displays URL to poll's result
tr: Anket sonucuna giden bağlantı adresini (URL) göster

en: Do NOT Display Poll (Disable)
tr: Anketi gösterme (kapalı)

en: Do NOT Expire This Poll
tr: Anket sürekli kalsın

en: Do Not Display Poll In Post/Sidebar
tr: Anketi yazıda/yan menüde (Sidebar) gösterme

en: Do Not Log
tr: Kaydetme

en: Do you really want to uninstall WP-Polls?
tr: Gerçekten WP-Polls'u kaldırmak istiyor musunuz?

en: Edit
tr: Düzenle

en: Edit Poll
tr: Anketi düzenle

en: Edit Start Date/Time
tr: Başlangıç tarihini/zamanını düzenle

en: End Date/Time
tr: Bitiş tarihi/zamanı

en: End Date:
tr: Bitiş tarihi:

en: Enter Poll ID
tr: Anket ID'sini giriniz

en: Error Closing Poll '%s'
tr: '%s' anketini kapatırken hata oluştu

en: Error In Adding Poll '%s'.
tr: '%s'  anketini eklerken hata oluştu.

en: Error In Adding Poll's Answer '%s'.
tr: '%s'  anketinin cevabını eklerken hata oluştu.

en: Error In Deleting Poll '%s' Question
tr: '%s' anketini silerken hata oluştu

en: Error In Deleting Poll Answer '%s'.
tr: '%s' anket cevabını silerken bir hata oluştu.

en: Error Opening Poll '%s'
tr: '%s' anketini açarken hata oluştu

en: Error deleting Setting Key '%s' or Setting Key '%s' does not exist.
tr: '%s' ayar anahtarı silinemedi ya da '%s' anahtarı mevcut değil.

en: Error: Poll ID must be numeric
tr: Hata: Anket ID nümerik olmalı

en: Exact Order
tr: Tam sıra

en: Exactly
tr: Eşit

en: Excellent
tr: Mükemmel

en: Expiry Time For Cookie And Log:
tr: Çerez ve kütük için zaman aşımı:

en: Filter
tr: Filtre

en: Filter Poll's Logs
tr: Anket kütüklerini filtrele

en: Future
tr: Sonraki

en: Good
tr: İyi

en: Guest
tr: Ziyaretçi

en: Guests
tr: Ziyaretçiler

en: Guests Only
tr: Sadece ziyaretçiler

en: Guests will automatically be excluded
tr: Ziyaretçiler otomatik olarak dışlanacak

en: Host
tr: Sunucu

en: How Is My Site?
tr: Sitemi nasıl buldunuz?

en: If you chose 'Display Multiple Polls' for the above option, you need to configure it in Presentation -> Widgets -> Poll.
tr: Eğer 'Çoklu anket göster' seçeneğini seçtiyseniz, Görünüm -> Bileşenler -> Anket bölümünden ayar yapmalısınız.

en: Individual Poll Footer
tr: Tek anket dipnotu

en: Individual Poll Header
tr: Tek anket başlığı

en: Insert_Poll
tr: Anlet_Ekle

en: Invalid Poll '%s'.
tr: Geçersiz anket '%s'

en: Invalid Poll ID. Poll ID #%s
tr: Geçersiz Anket ID 'si. Anket ID #%s

en: Last &raquo;
tr: Son &raquo;

en: Less Than
tr: Daha az

en: Less Than Or Exactly
tr: Daha az ya da eşit

en: Loading
tr: Yükleniyor

en: Logged By Cookie
tr: Çerez ile kayıtlı

en: Logged By Cookie And IP
tr: Çerez ve IP ile kayıtlı

en: Logged By IP
tr: IP ile kayıtlı

en: Logged By Username
tr: Kullanıcı adı ile kayıtlı

en: Logging Method
tr: Kayıt metodu

en: Logs
tr: Kütükler

en: Manage Polls
tr: Anketleri yönet

en: Maximum Number Of Selected Answers Allowed?
tr: İzin verilecek en çok cevap sayısı?

en: Maximum number of choices allowed:
tr: İzin verilen en fazla seçenek sayısı:

en: More Than
tr: Daha çok

en: More Than Or Exactly
tr: Daha çok ya da eşit

en: N/A
tr: Kullanılabilir değil

en: No
tr: Hayır

en: No Changes Had Been Made To Poll's Answer '%s'.
tr: '%s' anket cevabında hiç bir değişiklik olmadı.

en: No Changes Had Been Made To Poll's Question '%s'.
tr: '%s' anket sorusunda hiç bir değişiklik olmadı.

en: No Comments
tr: Yorum yok

en: No Expiry
tr: Süresiz

en: No Poll Option Updated
tr: Anket seçeneği güncelleştirilemedi

en: No Polls Found
tr: Hiç anket yok

en: No poll logs available for this poll.
tr: Bu anketin hiç bir anket kaydı yok.

en: No poll logs available.
tr: Anket kayıtları mevcut değil.

en: No poll logs matches the filter.
tr: Filtre ile örtüşen anket kütüğü yok.

en: No. Of Votes
tr: Oy sayısı

en: Note
tr: Not

en: Note: <strong>%POLL_TOTALVOTES%</strong> and <strong>%POLL_TOTALVOTERS%</strong> will be different if your poll supports multiple answers. If your poll allows only single answer, both value will be the same.
tr: Not: <strong>%POLL_TOTALVOTES%</strong> ve <strong>%POLL_TOTALVOTERS%</strong> değerleri çoklu cevap verilen anketlerde farklı olacaktır. Eğer anketinize tek cevap verilebiliyorsa bu değerler aynı olacaktır.

en: Note: If your logging method is by IP and Cookie or by Cookie, users may still be unable to vote if they have voted before as the cookie is still stored in their computer.
tr: Not: Eğer kayıt metodunuz IP ve Çerezli ya da sadece Çerezli ise daha önce oy veren kullanıcıların bilgisayarında çerez bulunduğundan dolayı tekrar oy veremezler.

en: Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll.
tr: Not: Bu yazı içerisinde bir anket var. Lütfen bu ankete katılmak için siteyi ziyaret edin.

en: Null Votes
tr: Boş oylar

en: Number Of Polls Per Page To Display In Poll Archive Option
tr: Anket arşivi seçebeğinde sayfa başına gösterilecek anket sayısı

en: Number Of Polls Per Page:
tr: Sayfa başına gözükecek anket sayısı:

en: Once uninstalled, this cannot be undone. You should use a Database Backup plugin of WordPress to back up all the data first.
tr: Bir kez kaldırılınca, tam anlamıyla kaldırılmış sayılmaz. Önce, Wordpress 'deki tüm verileri yedeklemek için Veritabanı Yedekleme eklentisi kullanmalısınız.

en: Only polls' results will be shown in the Poll Archive regardless of whether the poll is closed or opened.
tr: Anketin kapalı ya da açık olduğuna bakılmaksızın sadece anket arşivindeki anketlerin sonuçları gösterilir.

en: Open
tr: Açık

en: Open Poll
tr: Anketi aç

en: Opened Polls Only
tr: Sadece açık anketler

en: Page %s of %s
tr: Sayfa %s/%s

en: Paging Footer
tr: Sayfalama dipnotu

en: Paging Header
tr: Sayfalama başlığı

en: Please check the \'Yes\' checkbox if you want to delete all logs for this poll ONLY.
tr: Sadece bu anket için tüm kütükleri silmek istiyorsanız \'Evet\' seçeneğini işaretleyiniz.

en: Please check the \'Yes\' checkbox if you want to delete all logs.
tr: Tüm kütükleri silmek istiyorsanız \'Evet\' seçeneğini işaretleyiniz.

en: Please choose a valid poll answer.
tr: Lütfen geçerli bir anket cevabı seçiniz.

en: Please enter Poll ID again
tr: Anket ID'sini tekrar girin

en: Poll
tr: Anket

en: Poll '%s' Added Successfully.
tr: '%s'  Anket başarıyla eklendi.

en: Poll '%s' Deleted Successfully
tr: '%s' anketi başarıyla silindi

en: Poll '%s' Edited Successfully.
tr: Anket '%s' başarıyla düzenlendi.

en: Poll '%s' Is Now Closed
tr: '%s'  anketi kapandı

en: Poll '%s' Is Now Opened
tr: '%s' anketi oylamaya açıldı

en: Poll AJAX Style
tr: Anket AJAX stili

en: Poll Answer '%s' Deleted Successfully.
tr: '%s' anket cevabı başarıyla silindi.

en: Poll Answers
tr: Anket cevabı

en: Poll Archive
tr: Anket arşivi

en: Poll Archive Link
tr: Anket arşivi bağlantısı

en: Poll Archive Link Template
tr: Anket arşivi bağlantı şablonu

en: Poll Archive Paging Footer Template
tr: Anket arşivi sayfalama şablonu

en: Poll Archive Paging Header Template
tr: Anket arşivi form başlığı şablonu

en: Poll Archive Poll Footer Template
tr: Anket arşivi form dipnotu şablonu

en: Poll Archive Poll Header Template
tr: Anket arşivi form başlığı şablonu

en: Poll Archive Templates
tr: Anket arşivi şablonları

en: Poll Archive URL Option
tr: Anket arşivi bağlantısı seçeneği

en: Poll Archive URL:
tr: Anket arşiv bağlantısı:

en: Poll Bar Background
tr: Oylama çubuğu arka planı

en: Poll Bar Border
tr: Oylama çubuğu çerçevesi

en: Poll Bar Height
tr: Oylama çubuğu yüksekliği

en: Poll Bar Style
tr: Anket çubuğu stili

en: Poll Close Option
tr: Anket kapalı seçeneği

en: Poll Disabled
tr: Anket etkin değil

en: Poll Disabled Template
tr: Anket kapalı şablonu

en: Poll Error
tr: Anket hatası

en: Poll Error Template
tr: Anket hata şablonu

en: Poll Logging Method:
tr: Anket kayıt metodu:

en: Poll Logs
tr: Anket kütükleri

en: Poll Misc Templates
tr: Çeşitli anket şablonları

en: Poll Multiple Answers
tr: Çoklu anket cevabı

en: Poll Options
tr: Anket seçenekleri

en: Poll Question
tr: Anket sorusu

en: Poll Result Templates
tr: Anket sonuç şablonu

en: Poll Start/End Date
tr: Anket başlangıç/bitiş tarihi

en: Poll Templates
tr: Anket şablonları

en: Poll To Display:
tr: Gösterilecek anket:

en: Poll Voting Form Templates
tr: Oylama form şablonları

en: Poll's Answer '%s' Added Successfully.
tr: '%s' anket cevabı başarıyla eklendi.

en: Poll's Answer '%s' Edited Successfully.
tr: '%s' anket cevabı başarıyla düzenlendi.

en: Poll's Logs
tr: Anket kütükleri

en: Polls
tr: Anketler

en: Polls AJAX Style
tr: Anket AJAX stili

en: Polls Archive
tr: Anket arşivi

en: Polls Logs
tr: Anket kütükleri

en: Polls Stats:
tr: Anket istatistikleri:

en: Question
tr: Soru

en: Random Order
tr: Karışık düzen

en: Registered Users
tr: Kayıtlı Kullanıcılar

en: Registered Users And Guests
tr: Kayıtlı kullanıcılar ve ziyaretçiler

en: Registered Users Only
tr: Sadece kayıtlı kullanıcılar

en: Remove
tr: Kaldır

en: Restore Default Template
tr: Varsayılan şablona dön

en: Result Body Template
tr: Sonuç gövdesi şablonu

en: Result Body2 Template
tr: Sonuç gövdesi 2 şablonu

en: Result Body:
tr: Sonuç gövdesi:

en: Result Footer Template
tr: Sonuç dipnotu şablonu

en: Result Footer2 Template
tr: Sonuç dipnotu 2 şablonu

en: Result Footer:
tr: Sonuç dipnotu:

en: Result Header Template
tr: Sonuç başlığı şablonu

en: Result Header:
tr: Sonuç başlığı:

en: Save Changes
tr: Değişiklikleri kaydet

en: Setting Key '%s' has been deleted.
tr: '%s' olarak tanımlanan anahtar silindi.

en: Show Fading In And Fading Out Of Poll
tr: Anketin yavaşça kaybolmasını ve görünmesini göster

en: Show Loading Image With Text
tr: Metinle birlikte yükleniyor resmini göster

en: Show Poll Achive Link Option
tr: Anket arşivini göster bağlantı seçeneği

en: Sorry, there are no polls available at the moment.
tr: Üzgünüm, şu anda etkin anket yok.

en: Sort Order Of Poll Answers Option
tr: Anket cevap seçeneğinin sıra düzeni

en: Sort Order Of Poll Answers:
tr: Anket cevaplarının sıralama düzeni:

en: Sort Order Of Poll Results Option
tr: Anket sonuçları seçeneğinin sıra düzeni

en: Sort Order Of Poll Results:
tr: Anket sonuçlarının sıralama  düzeni:

en: Sort Poll Answers By Option
tr: Anket cevaplarını seçeneğe göre sırala

en: Sort Poll Answers By:
tr: Anket cevaplarını şuna göre sırala:

en: Sort Poll Results By Option
tr: Anket sSonuçlarını seçeneğe göre sırala

en: Sort Poll Results By:
tr: Anket sonuçlarını şuna göre sırala:

en: Sorting Of Poll Answers
tr: Anket cevaplarının sıralanması

en: Sorting Of Poll Results
tr: Anket sonuçlarının sıralanması

en: Start Date/Time
tr: Başlangıç tarihi/zamanı

en: Start Date:
tr: Başlangıç tarihi:

en: Status
tr: Durum

en: Table '%s' has been deleted.
tr: '%s' tablosu silindi.

en: Template For Displaying Poll Archive Link
tr: Anket arşivi bağlantısını göstermek için şablon

en: Template Variables
tr: Şablon değişkenleri

en: The following WordPress Options/Tables will be DELETED:
tr: Aşağıdaki wordpress seçenekleri/tabloları silinecek.

en: There are a total of <strong>%s</strong> recorded vote for this poll. | There are a total of <strong>%s</strong> recorded votes for this poll.
tr[0]: Bu anket için toplam <strong>%s</strong> kaydedilmiş oy var.

en: This Poll Will Not Expire
tr: Bu anket sürekli kalsın

en: This default filter is limited to display only <strong>100</strong> records.
tr: Varsayılan filtre sadece <strong>100</strong> kayıt gösterecek şekilde sınırlandırılmıştır.

en: Title:
tr: Başlık:

en: Total Polls' Answers:
tr: Toplam anket cevabı:

en: Total Polls:
tr: Toplam anket:

en: Total Voters
tr: Toplam oy veren

en: Total Voters:
tr: Toplam oy veren:

en: Total Votes Casted:
tr: Toplam oy veren:

en: Total Votes:
tr: Toplam oy:

en: Total number of records that matches this filter: <strong>%s</strong>
tr: Bu filtreyle örtüşen toplam kayıt sayısı: <strong>%s</strong>

en: Type Of Polls To Display In Poll Archive Option
tr: Anket arşivi seçeneğinde gösterilecek anket tipleri

en: Type Of Polls To Display In Poll Archive:
tr: Anket arşividne gösterilecek anket tipleri:

en: UNINSTALL WP-Polls
tr: WP-Polls eklentisini kaldır

en: Unable To Update Poll Total Votes And Poll Total Voters. Poll ID #%s
tr: Anket ID #%s için toplan oy sayısı ve oy kullanan sayısı güncellenemedi.

en: Uninstall WP-Polls
tr: WP-Polls eklentisini kaldır

en: Updated
tr: Güncellendi

en: Use CSS Style
tr: CSS stilini kullan

en: User
tr: Kullanıcı

en: View Results
tr: Sonuçları görüntüle

en: View Results Of This Poll
tr: Anket sonuçlarını görüntüle

en: Vote
tr: Oy ver

en: Vote For This Poll
tr: Ankete oy ver

en: Voters To EXCLUDE
tr: DIŞLANACAK oy verenler

en: Votes
tr: Oy

en: Votes Cast
tr: Oy sayısı

en: Voting Form Body Template
tr: Oylama form gövdesi şablonu

en: Voting Form Body:
tr: Oylama form gövdesi:

en: Voting Form Footer Template
tr: Oylama form dipnotu şablonu

en: Voting Form Footer:
tr: Oylama form dipnotu:

en: Voting Form Header Template
tr: Oylama form başlığı şablonu

en: Voting Form Header:
tr: Oylama form başlığı:

en: WARNING:
tr: UYARI:

en: WP-Polls polls
tr: WP-Polls anketleri

en: When Poll Is Closed
tr: Anket kapalı olduğunda

en: Who Is Allowed To Vote?
tr: Kimler oy verebilir?

en: WordPress Options
tr: Wordpress seçenekleri

en: WordPress Tables
tr: Wordpress tabloları

en: Yes
tr: Evet

en: You Are About To Uninstall WP-Polls From WordPress.\nThis Action Is Not Reversible.\n\n Choose [Cancel] To Stop, [OK] To Uninstall.
tr: Wordpress 'den WP-Polls eklentisini kaldırmak üzeresiniz.\nİşlemin geri dönüşü yoktur.\n\nVazgeçmek için [İptal] 'i, kaldırmak için [Tamam] 'ı seçin.

en: You Had Already Voted For This Poll. Poll ID #%s
tr: Bu ankete zaten oy verdiniz. Anket ID #%s

en: You Have Voted For This Choice
tr: Bu seçeneğe oy verdiniz

en: You are about to CLOSE this poll '%s'.
tr: '%s' anketini kapatmak üzeresiniz.

en: You are about to OPEN this poll '%s'.
tr: '%s' anketini açmak üzeresiniz.

en: You are about to delete all poll logs. This action is not reversible.
tr: Tüm anket kayıtlarını silmek üzeresiniz. Bu işlemin geri dönüşü yoktur.

en: You are about to delete poll logs for this poll '%s' ONLY. This action is not reversible.
tr: Sadece '%s' anketini silmek üzeresiniz. Bu işlemin geri dönüşü yoktur.

en: You are about to delete this poll's answer '%s'.
tr: '%s' anket cevabını silmek üzeresiniz.

en: You are about to delete this poll, '%s'.
tr: '%s' anketini silmek üzeresiniz.

en: Your last request is still being processed. Please wait a while ...
tr: Son talebinizin işlemi hala sürüyor. Lütfen biraz bekleyin ...

en: Your poll bar will look like this
tr: Oylama çubuğunuz şu şekilde görünecektir

en: seconds (0 to disable)
tr: saniye (kapatmak için 0)
