WP-Polls 2.40 - en to nl translation catalogue (267 entries)

en: 1 Answer
nl: 1 antwoord

en: <a href="%s">Click Here</a> To Finish The Uninstallation And WP-Polls Will Be Deactivated Automatically.
nl: <a href="%s">Klik hiier</a> Om de dé-installatie te bevestigen en de wp-polls plugin zal automatisch gedéactiveerd worden.

en: Action
nl: Actie

en: Add Answer
nl: Antwoord toevoegen

en: Add Poll
nl: Poll toevoegen

en: All Logs For '%s' Has Been Deleted.
nl: Alle logs van '%s' zijn verwijderd

en: All Polls Logs Have Been Deleted.
nl: Alle poll logs zijn verwijderd

en: Allow To Vote
nl: Toestaan om te stemmen

en: Allow To Vote Option
nl: Toestaan om te stemmen optie

en: Allowed Variables:
nl: Toegestane variabelen:

en: Allows Users To Select More Than One Answer?
nl: Gebruikers toestaan meer dan 1 antwoord te selecteren?

en: Alphabetical Order
nl: Alfabetische volgorde

en: An Error Has Occured While Deleting All Logs For '%s'
nl: Een fout bij het verwijderen van alle logs van  '%s'

en: An Error Has Occured While Deleting All Polls Logs.
nl: Een fout bij het verwijderen van alle poll logs

en: An error has occurred when processing your poll.
nl: Een fout bij het verwerken van je poll

en: Answer
nl: Antwoord

en: Are You Sure You Want To Delete All Polls Logs?
nl: Weet je zeker dat je alle poll logs wilt verwijderen?

en: Are You Sure You Want To Delete Logs For This Poll Only?
nl: Weet je zeker dat je de logs voor deze poll wilt verwijderen?

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Bad
nl: Slecht

en: Can Be Improved
nl: Kan verbeterd worden

en: Cancel
nl: Annuleer

en: Clear Filter
nl: Ongedaan maken filter

en: Close Poll
nl: Sluit poll

en: Closed
nl: Gesloten

en: Closed And Opened Polls
nl: Gesloten en geopende polls

en: Closed Polls Only
nl: Alleen gesloten polls

en: Comment Authors
nl: Reactie auters

en: Current Active Poll
nl: Huidige actieve poll

en: Current Active Poll Option
nl: Huidige actieve poll optie

en: Date
nl: Datum

en: Deactivating WP-Polls plugin does not remove any data that may have been created, such as the poll data and the poll's voting logs. To completely remove this plugin, you can uninstall it here.
nl: Als je de WP-Plugin dé-activeert, zal dit niet de data verwijderen, zoals de logs van het aantal stemmen en vragen. De plugin met data compleet  verwijderen, kun je hier doen.

en: Delete
nl: Verwijder

en: Delete All Logs
nl: Verwijder alle logs

en: Delete Logs For This Poll Only
nl: Verwijder de logs van alleen deze poll

en: Delete Poll
nl: Verwijder poll

en: Delete Poll Answer
nl: Verwijder poll antwoord

en: Delete Poll Logs
nl: Verwijder poll logs

en: Descending
nl: Aflopend

en: Display "checkbox" or "radio" input types depending on the poll type
nl: Toon "selectiebox" of "radio" invoer afhankelijk van het poll soort

en: Display Latest Poll
nl: Toon de laatste poll

en: Display Multiple Polls
nl: Toon meerdere polls

en: Display Poll Archive Link Below Poll?
nl: Link naar het poll archief tonen onder de poll?

en: Display Poll's Results
nl: Toon polls resultaten

en: Display Polls Archive Link Below Poll?
nl: Link naar het poll archief tonen onder de poll?

en: Display Random Poll
nl: Toon random poll

en: Display the number of people who voted for the poll NOT the total votes of the poll
nl: Toon het aantal deelnemers die op de poll gestemd hebben NIET het aantal stemmen op de poll

en: Display the poll archive URL
nl: Toon het poll archief URL

en: Display the poll's ID
nl: Toon polls ID

en: Display the poll's answer
nl: Toon het poll's antwoord

en: Display the poll's answer ID
nl: Toon poll's antwoord ID

en: Display the poll's answer image width
nl: Toon het antwoord op de procenten balk

en: Display the poll's answer percentage
nl: Toon het antwoord percentage van de poll

en: Display the poll's answer percentage for the least voted answer
nl: Toon het antwoord percentage van de poll van het laatst gegeven antwoord

en: Display the poll's answer percentage for the most voted answer
nl: Toon het percentage van het meest gegeven antwoord

en: Display the poll's answer votes
nl: Toon de gestemde antwoorden van de poll

en: Display the poll's answer votes for the least voted answer
nl: Toon het aantal stemmen van het laatst gegeven antwoord

en: Display the poll's answer votes for the most voted answer
nl: Toon het antwoord van het meest gegeven antwoord

en: Display the poll's answer without HTML formatting.
nl: Toon het totaal aantal antwoorden zonder HTML formaat

en: Display the poll's end date/time
nl: Toon de eind datum/tijd van de poll

en: Display the poll's least voted answer
nl: Toon het laatst gegeven antwoord

en: Display the poll's most voted answer
nl: Toon het meest gegeven antwoord van de poll

en: Display the poll's question
nl: Toon de poll's vraag

en: Display the poll's start date/time
nl: Toon de start datum/tijd van de poll

en: Display the poll's total votes NOT the number of people who voted for the poll
nl: Toont polls totale antwoorden, NIET het aantal mensen die gestemd heben op de poll

en: Display the the maximum number of answers the user can choose if the poll supports multiple answers
nl: Toon het maximale aantal antwoorden dat de gebruiker kan kiezen als de poll meerdere antwoord mogelijkheden geeft.

en: Displayed After Each Poll In The Poll Archive
nl: Wordt getoond na elke poll in het poll archief

en: Displayed Before Each Poll In The Poll Archive
nl: Wordt getoond voor elke poll in het poll archief

en: Displayed When An Error Has Occured While Processing The Poll
nl: Wordt getoond bij een fout van het verwerken van de poll

en: Displayed When The Poll Is Disabled
nl: Wordt getoond als de poll is uitgeschakeld

en: Displayed When The User HAS NOT Voted
nl: Wordt getoond als de gebruiker NIET gestemd heeft.

en: Displayed When The User HAS Voted
nl: Wordt getoond als de deelnemer heeft gestemd

en: Displayed:
nl: Getoond:

en: Displays URL to poll's result
nl: Toon de URL naar het resultaat van de poll

en: Do NOT Display Poll (Disable)
nl: Niet tonen (disable)

en: Do NOT Expire This Poll
nl: Geef deze poll GEEN einddatum

en: Do Not Display Poll In Post/Sidebar
nl: Toon geen poll in bericht/zijmenu

en: Do Not Log
nl: Niet loggen

en: Edit
nl: Bewerk

en: Edit Poll
nl: Poll bewerken

en: Edit Start Date/Time
nl: Bewerk start / datum tijd

en: End Date/Time
nl: Eind datum / tijd

en: End Date:
nl: Eind datum:

en: Enter Poll ID
nl: Geef poll ID

en: Error Closing Poll '%s'
nl: Fout bij sluiten van poll '%s

en: Error In Adding Poll '%s'.
nl: Fout bij toevoegen poll '%s'

en: Error In Adding Poll's Answer '%s'.
nl: Fout bij toevoegen antwoord '%s'

en: Error In Deleting Poll '%s' Question
nl: Fout in verwijderen van Poll '%s' Vraag

en: Error In Deleting Poll Answer '%s'.
nl: Fout in het verwijderen poll antwoord '%s'.

en: Error Opening Poll '%s'
nl: Fout bij openen van poll '%s'

en: Error deleting Setting Key '%s'.
nl: Fout bij verwijderen '%s' instellings sleutel.

en: Error: Poll ID must be numeric
nl: Fout: Poll moet numeriek zijn

en: Exact Order
nl: Exacte volgorde

en: Exactly
nl: Exact

en: Excellent
nl: Uitstekend

en: Filter Poll's Logs
nl: Filter polls Logs

en: Future
nl: Toekomst

en: Good
nl: Goed

en: Guest
nl: Bezoeker

en: Guests
nl: Bezoekers

en: Guests Only
nl: Alleen bezoekers

en: Guests will automatically be excluded
nl: Bezoekers worden automatisch uitgesloten

en: How Is My Site?
nl: Wat vind je van mijn site?

en: Individual Poll Footer
nl: Individuele poll footer

en: Individual Poll Header
nl: Individuele poll header

en: Insert Poll
nl: Poll invoegen

en: Invalid Poll '%s'.
nl: Ongeldige poll '%s'.

en: Invalid Poll ID. Poll ID #%s
nl: Ongeldig poll ID. Poll ID #%s

en: Less Than
nl: Minder dan

en: Less Than Or Exactly
nl: Minder dan of exact

en: Loading
nl: Verwerken / ophalen

en: Logged By Cookie
nl: Loggen op cookie

en: Logged By Cookie And IP
nl: Loggen op cookie en IP

en: Logged By IP
nl: Loggen op IP

en: Logged By Username
nl: Loggen op gebruikersnaam

en: Logging Method
nl: Logging methode

en: Manage Polls
nl: Beheer Polls

en: Maximum Number Of Selected Answers Allowed?
nl: Maximum aantal geselecteerde antwoorden toestaan?

en: Maximum number of choices allowed:
nl: Maximale aantal keuzes die zijn toegestaan:

en: More Than
nl: Meer dan

en: More Than Or Exactly
nl: Meer dan of exact

en: N/A
nl: Niet beschikbaar

en: No
nl: Nee

en: No Changes Had Been Made To Poll's Answer '%s'.
nl: Geen veranderingen gemaakt in het antwoord  '%s'.

en: No Changes Had Been Made To Poll's Question '%s'.
nl: Geen veranderingen gemaakt in het antwoord '%s'.

en: No Comments
nl: Geen mening

en: No Expiry
nl: Geen einddatum

en: No Poll Option Updated
nl: Geen poll optie bijgewerkt

en: No Polls Found
nl: Geen polls gevonden

en: No more poll's answer to be removed.
nl: Geen antwoorden meer om te verwijderen.

en: No poll logs available for this poll.
nl: Geen poll logs beschikbaar voor deze poll.

en: No poll logs available.
nl: Geen poll logs beschikbaar

en: No poll logs matches the filter.
nl: Geen poll logs die met het filter overeenkomen

en: No.
nl: Nr.

en: No. Of Votes
nl: Aantal stemmen

en: Note
nl: Opmerking:

en: Note: If your logging method is by IP and Cookie or by Cookie, users may still be unable to vote if they have voted before as the cookie is still stored in their computer.
nl: Opmerking: als je logging methode gebruikt wordt volgens IP en Cookie of door Cookie, kan het voorkomen dat gebruikers niet meerdere keren achter elkaar kunnen stemmen. Dait komt doordat hun cookie nog niet ververst is in hun computer.

en: Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll.
nl: Opm.: Er is een poll ingesloten in dit bericht. Bezoek de site om op deze poll te participeren.

en: Null Votes
nl: Geen stemmen

en: Number Of Polls Per Page To Display In Poll Archive Option
nl: Aantal polls per pagina tonen in het polls archief

en: Number Of Polls Per Page:
nl: Aantal polls per pagina

en: Once uninstalled, this cannot be undone. You should use a Database Backup plugin of WordPress to back up all the data first.
nl: <strong>WAARSCHUWING:</strong><br />Eenmaal gedé-installeerd kan dit niet ongedaan gemaakt worden. Je kunt een database backup maken om eventueel de gegevens in de database op een later tijdstip weer te kunnen gebruiken.

en: Opened Polls Only
nl: Alleen geopende polls

en: Please choose a valid poll answer.
nl: Kies een geldig antwoord

en: Please enter Poll ID again
nl: Geef het poll ID opnieuw

en: Poll '%s' Added Successfully.
nl: Poll '%s' met succes toegevoegd.

en: Poll '%s' Deleted Successfully
nl: Poll '%s' met succesverwijderd

en: Poll '%s' Edited Successfully.
nl: Poll '%s' met succes bewerkt

en: Poll '%s' Is Now Closed
nl: Poll '%s' is nu gesloten

en: Poll '%s' Is Now Opened
nl: Poll '%s' is nu geopend

en: Poll AJAX Style
nl: Poll AJAX style

en: Poll Answer '%s' Deleted Successfully.
nl: Poll antwoord '%s' succesvol verwijderd

en: Poll Answers
nl: Poll antwoorden

en: Poll Archive
nl: Poll archief

en: Poll Archive Link
nl: Poll archief link

en: Poll Archive Link Template
nl: poll archief link sjabloon

en: Poll Archive Poll Footer Template
nl: Poll archief footer sjabloon

en: Poll Archive Poll Header Template
nl: Poll archief header sjabloon

en: Poll Archive Templates
nl: Poll archief sjablonen

en: Poll Archive URL Option
nl: Polls archief URL optie

en: Poll Archive URL:
nl: URL van poll archief:

en: Poll Bar Background
nl: Poll balk achtergrondkleur

en: Poll Bar Border
nl: Poll balk randkleur

en: Poll Bar Height
nl: Poll balk hoogte

en: Poll Bar Style
nl: Poll balk uiterlijk

en: Poll Close Option
nl: Sluit poll optie

en: Poll Disabled
nl: Poll niet in gebruik

en: Poll Disabled Template
nl: Poll niet toegankelijk sjabloon

en: Poll Error
nl: Poll fout

en: Poll Error Template
nl: Poll fout sjabloon

en: Poll Logging Method:
nl: Poll logging methode:

en: Poll Misc Templates
nl: Fout sjablonen

en: Poll Multiple Answers
nl: Poll meerdere antwoorden

en: Poll Options
nl: Poll opties

en: Poll Question
nl: Poll vraag

en: Poll Result Templates
nl: Poll resultaten sjablonen

en: Poll Start/End Date
nl: Poll start/eind datum

en: Poll Templates
nl: Poll sjablonen

en: Poll Voting Form Templates
nl: Stem formulier sjablonen

en: Poll's Answer '%s' Added Successfully.
nl: Pols antwoord '%s' met succes toegevoegd.

en: Poll's Answer '%s' Edited Successfully.
nl: Poll antwoord '%s' met succes bewerkt.

en: Poll's Logs
nl: Polls Logs

en: Polls AJAX Style
nl: Polls AJAX style

en: Polls Archive
nl: Polls Archief

en: Question
nl: Vraag

en: Random Order
nl: Volgorde random

en: Registered Users
nl: Geregistreerde deelnemers

en: Registered Users And Guests
nl: Geregistreerde deelnemers en bezoekers

en: Registered Users Only
nl: Alleen geregistreerde deelnemers

en: Remove Answer
nl: Haal antwoord weg

en: Restore Default Template
nl: Terugzetten naar standaard sjabloon

en: Result Body Template
nl: Resultaten body sjabloon

en: Result Body2 Template
nl: Resultaten body2 sjabloon

en: Result Body:
nl: Resultaten body:

en: Result Footer Template
nl: Resultaten footer sjabloon

en: Result Footer2 Template
nl: Resultaten footer2 sjabloon

en: Result Footer:
nl: Resultaten footer:

en: Result Header Template
nl: Resultaten Header sjabloon

en: Result Header:
nl: Resultaat header:

en: Select Multiple Polls
nl: Selecteer meerdere polls

en: Setting Key '%s' has been deleted.
nl: Instellings sleutel '%s' is verwijderd.

en: Show Fading In And Fading Out Of Poll
nl: Toon vervagen bij het verlaten van de poll

en: Show Loading Image With Text
nl: Toon tekst en afbeelding tijdens laden

en: Show Poll Achive Link Option
nl: Toon link naar polls archief optie

en: Sorry, there are no polls available at the moment.
nl: Er zijn geen polls beschikbaar op dit moment

en: Sort Order Of Poll Answers Option
nl: Sorteer volgorde van antwoorden optie

en: Sort Order Of Poll Answers:
nl: Sorteer volgorde van de antwoorden

en: Sort Order Of Poll Results Option
nl: Sorteer volgorde van resultaten optie

en: Sort Order Of Poll Results:
nl: Sorteer volgorde van poll resultaten:

en: Sort Poll Answers By Option
nl: Sorteer antwoorden door optie

en: Sort Poll Answers By:
nl: Sorteer antwoorden op:

en: Sort Poll Results By Option
nl: Sorteer resultaten van polls bij optie

en: Sort Poll Results By:
nl: Sorteer poll resultaten op:

en: Sorting Of Poll Answers
nl: Sorteren van poll antwoorden:

en: Sorting Of Poll Results
nl: Sorteren van poll resultaten

en: Start Date/Time
nl: Start datum / tijd

en: Start Date:
nl: Start datum:

en: Status
nl: Status:

en: Table '%s' has been deleted.
nl: Table '%s' is verwjderd.

en: Template For Displaying Poll Archive Link
nl: sjabloon om de poll archief link te tonen

en: Template Variables
nl: Sjabloon variabelen

en: The following WordPress Options/Tables will be DELETED:
nl: dE VOLGENDE WORDPRESS OPTIES/TABELLEN worden VERWIJDERD:

en: This Poll Will Not Expire
nl: Deze poll heeft geen einddatum

en: This default filter is limited to display only <strong>100</strong> records.
nl: Deze standaard filter heeft een maximale limiet van <strong>100</strong> records.

en: Title
nl: Titel

en: Total Voters
nl: Totaal stemmers

en: Total Voters:
nl: Totaal aantal stemmers:

en: Total Votes:
nl: Totaal aantal stemmen:

en: Total number of records that matches this filter: <strong>%s</strong>
nl: Totaal aantal records dat overkomst met dit filter: <strong>%s</strong>

en: Type Of Polls To Display In Poll Archive Option
nl: Soort polls die getoond worden in het poll archief

en: Type Of Polls To Display In Poll Archive:
nl: Soort polls tonen in het poll archief:

en: UNINSTALL WP-Polls
nl: Deïnstalleer WP-Polls

en: Unable To Update Poll Total Votes And Poll Total Voters. Poll ID #%s
nl: Niet mogelijk om het totaal aantal stemmen en stemmers te updaten. Poll ID #%s

en: Uninstall WP-Polls
nl: Deïnstalleer WP-Polls

en: Updated
nl: Bijgewerkt

en: Use CSS Style
nl: Gebruik CSS stijl

en: User
nl: Gebruiker

en: View Results
nl: Bekijk resultaten

en: View Results Of This Poll
nl: Bekijk de resultaten van deze poll

en: Vote
nl: Stem

en: Vote For This Poll
nl: Stem uitbrengen voor deze poll

en: Voters To EXCLUDE
nl: Stemmers UITSLUITEN

en: Votes
nl: Stemmen

en: Voting Form Body Template
nl: Stem formulier body sjabloon

en: Voting Form Body:
nl: Stem formulier Body

en: Voting Form Footer Template
nl: Stem formulier footer sjabloon

en: Voting Form Footer:
nl: Stem formulier Footer

en: Voting Form Header Template
nl: Stem formulier header sjabloon

en: Voting Form Header:
nl: Stem formulier Header:

en: WARNING:
nl: WAARSCHUWING:

en: When Poll Is Closed
nl: Als de poll gesloten is

en: Who Is Allowed To Vote?
nl: Wie mogen stemmen?

en: WordPress Options
nl: Wordpress opties

en: WordPress Tables
nl: Wordpress tabellen

en: Yes
nl: Ja

en: You Are About To Uninstall WP-Polls From WordPress.\nThis Action Is Not Reversible.\n\n Choose [Cancel] To Stop, [OK] To Uninstall.
nl: Je staat op het punt om de WP-Polls plugin te dé-installeren van Wordpress.\nDeze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.\n\nKies [Cancel] om te stoppen, [OK] om de dé-installeren.

en: You Had Already Voted For This Poll. Poll ID #%s
nl: Je hebt al op deze vraag gestemd. Poll ID #%s

en: You Have Voted For This Choice
nl: Je hebt gestemd op deze keuze

en: You are about to CLOSE this poll '%s'.
nl: Je staat op het punt poll '%s' te SLUITEN.

en: You are about to OPEN this poll '%s'.
nl: Je staat op het punt poll '%s' te openen.

en: You are about to delete all poll logs. This action is not reversible.
nl: Je staat op het punt alle poll logs te verwijderen. Deze actie is niet terug te draaien.

en: You are about to delete poll logs for this poll '%s' ONLY. This action is not reversible.
nl: Je staat op het punt de poll logs van ALLEEN '%s' te verwijderen. Deze actie kan niet terug gedraaid worden.

en: You are about to delete this poll's answer '%s'.
nl: Je staat op het punt dit antwoord van poll '%s' te verwijderen:

en: You are about to delete this poll, '%s'.
nl: Je staat op het punt poll '%s' te verwijderen.

en: You need at least a minimum of 2 poll answers.
nl: Je hebt minimaal 2 poll antwoorden nodig.

en: Your last request is still being processed. Please wait a while ...
nl: Even wachten...Je laatste verzoek wordt verwerkt.

en: Your poll bar will look like this
nl: Je poll balk komt er zo uit te zien
