WP-Polls 2.40 - en to fi translation catalogue (302 entries)

en: &laquo; First
fi: &laquo; Ensimmäinen

en: 1 Answer
fi: 1 vastaus

en: <a href="%s">Click Here</a> To Finish The Uninstallation And WP-Polls Will Be Deactivated Automatically.
fi: <a href="%s">Napsauta tästä</a> saattaaksesi asennuksen poiston loppuun. WP-Polls poistuu tämän jälkeen käytöstä automaattisesti.

en: Action
fi: Toimenpide

en: Add Answer
fi: Lisää vastausvaihtoehto

en: Add Poll
fi: Lisää kysely

en: All Logs For '%s' Has Been Deleted.
fi: Kaikki '%s':n lokit on tyhjätty.

en: All Polls Logs Have Been Deleted.
fi: Kaikkien kyselyitten lokit on tyhjätty.

en: Allow To Vote
fi: Osallistujat

en: Allow To Vote Option
fi: Salli äänestys -asetus

en: Allowed Variables:
fi: Sallitut muuttujat

en: Allows Users To Select More Than One Answer?
fi: Sallitaanko käyttäjien valita useampia vastauksia?

en: Alphabetical Order
fi: Aakkosjärjestys

en: An Error Has Occured While Deleting All Logs For '%s'
fi: Kyselyn '%s' lokeja poistettaessa tapahtui virhe.

en: An Error Has Occured While Deleting All Polls Logs.
fi: Kaikkien kyselyitten lokeja poistettaessa tapahtui virhe.

en: An error has occurred when processing your poll.
fi: Kyselyn käsittelyssä tapahtui virhe.

en: Answer
fi: Vastaus

en: Answer %s
fi: Vastaus %s

en: Answer No.
fi: Vastauksen numero

en: Are You Sure You Want To Delete All Polls Logs?
fi: Haluatko varmasti tuhota kaikkien kyselyitten lokit?

en: Are You Sure You Want To Delete Logs For This Poll Only?
fi: Haluatko varmasti poistaa tämän kyselyn lokit?

en: Ascending
fi: Nouseva

en: Bad
fi: Huono

en: Can Be Improved
fi: Parannettavaa on

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Clear Filter
fi: Poista suodin

en: Close Poll
fi: Sulje kysely

en: Closed
fi: Suljettu

en: Closed And Opened Polls
fi: Sekä avoimet että suljetut kyselyt

en: Closed Polls Only
fi: Vain suljetut kyselyt

en: Comment Authors
fi: Kommenttien kirjoittajat

en: Cookie And Log Expiry Option
fi: Evästeiden ja lokien vanhenemisasetus

en: Current Active Poll
fi: Avoimet kyselyt

en: Current Active Poll Option
fi: Nykyinen aktiivinen kysely -asetus

en: Date
fi: Päivämäärä

en: Deactivating WP-Polls plugin does not remove any data that may have been created, such as the poll data and the poll's voting logs. To completely remove this plugin, you can uninstall it here.
fi: WP-Polls lisäosan kytkeminen pois käytöstä ei poista kyselyitä tai vastauslokeja tietokannasta. Tästä tehtävä asennuksen poisto poistaa myös tietokannassa olevat kyselyitten tiedot.

en: Delete
fi: Poista

en: Delete All Logs
fi: Tyhjää kaikki lokit

en: Delete Logs For This Poll Only
fi: Tyhjää tämän kyselyn loki

en: Delete Poll
fi: Poista kysely

en: Delete Poll Answer
fi: Poista vastausvaihtoehto

en: Delete Poll Logs
fi: Poista kyselylokit

en: Descending
fi: Laskeva

en: Display "checkbox" or "radio" input types depending on the poll type
fi: Näytä "checkbox" or "radio" input types depending on the poll type

en: Display All Users That Voted For
fi: Näytä kaikki käyttäjät, jotka äänestivät

en: Display Disabled Poll's Voting Form
fi: Näytä käytöstä poistetun kyselyn äänestyslomake

en: Display Latest Poll
fi: Näytä viimeisin kysely

en: Display Multiple Polls
fi: Näytä useampia kyselyitä

en: Display Poll Archive Link Below Poll?
fi: Näytetäänkö kyselyn alla linkki arkistoon?

en: Display Poll's Results
fi: Näytä kyselyn tulokset

en: Display Polls Archive Link Below Poll?
fi: Näytä kyselyn alla linkki kyselyarkistoon?

en: Display Random Poll
fi: Näytä satunnainen kysely

en: Display Users That Voted For
fi: Näytä käyttäjät, jotka äänestivät

en: Display What This User Has Voted
fi: Näytä miten tämä käyttäjä on vastannut

en: Display the number of people who voted for the poll NOT the total votes of the poll
fi: Näytä kyselyn vastaajien - EI yksittäisten äänten - lukumäärä

en: Display the poll archive URL
fi: Näytä kyselyarkiston URL

en: Display the poll's ID
fi: Näytä kyselyn ID

en: Display the poll's answer
fi: Näytä kyselyn vastaus

en: Display the poll's answer ID
fi: Näytä kyselyn vastaus-ID

en: Display the poll's answer image width
fi: Näytä kyselyn vastauksen kuvanleveys

en: Display the poll's answer percentage
fi: Näytä kyselyn vastausprosentit

en: Display the poll's answer percentage for the least voted answer
fi: Näytä vähiten suositun vastauksen vastausprosentti.

en: Display the poll's answer percentage for the most voted answer
fi: Näytä suosituimman vastauksen vastausprosentti

en: Display the poll's answer votes
fi: Näytä kyselyn vastausäänet

en: Display the poll's answer votes for the least voted answer
fi: Näytä vähiten vastatun vaihtoehdon saamat äänet

en: Display the poll's answer votes for the most voted answer
fi: Näytä kyselyn suosituimman vastauksen äänimäärä

en: Display the poll's answer without HTML formatting.
fi: Näytä kyselyn vastaus ilman HTML-muotoilua

en: Display the poll's end date/time
fi: Näytä kyselyn lopetuspäivä/aika

en: Display the poll's least voted answer
fi: Näytä vähiten vastattu vaihtoehto

en: Display the poll's most voted answer
fi: Näytä kyselyn suosituin vastaus

en: Display the poll's question
fi: Näytä kyselyn kysymys

en: Display the poll's start date/time
fi: Näytä alkamispäivä/aika

en: Display the poll's total votes NOT the number of people who voted for the poll
fi: Näytä kyselyn äänimäärä, EI äänestäjien määrää

en: Display the the maximum number of answers the user can choose if the poll supports multiple answers
fi: Näytä suurin vastaajalle sallittu samanaikaisten vastausvaihtoehtojen määrä.

en: Displayed After Each Poll In The Poll Archive
fi: Näytetään jokaisen kyselyn jälkeen arkistossa

en: Displayed After Paging In The Poll Archive
fi: Näytetään jokaisen sivun jälkeen arkistossa

en: Displayed Before Each Poll In The Poll Archive
fi: Näytetään ennen jokaista kyselyä arkistossa

en: Displayed Before Paging In The Poll Archive
fi: Näytetään ennen uutta sivua arkistossa

en: Displayed When An Error Has Occured While Processing The Poll
fi: Näytetään, kun kyselyn käsittelyssä on tapahtunut virhe

en: Displayed When The Poll Is Disabled
fi: Näytetään kun kysely on poissa käytöstä

en: Displayed When The User HAS NOT Voted
fi: Näytetään kun käyttäjä EI OLE vastannut

en: Displayed When The User HAS Voted
fi: Näytetään kun käyttäjä ON vastannut

en: Displayed:
fi: Näytetään

en: Displays URL to poll's result
fi: Näytä linkki vastauksiin

en: Do NOT Display Poll (Disable)
fi: Älä näytä kyselyä (ota pois käytöstä)

en: Do NOT Expire This Poll
fi: Kysely ei sulkeudu

en: Do Not Display Poll In Post/Sidebar
fi: Älä näytä kyselyä blogimerkinnässä tai sivupalkissa

en: Do Not Log
fi: Älä kirjaa lokiin

en: Do you really want to uninstall WP-Polls?
fi: Haluatko varmasti poistaa WP-Polls-lisäosan?

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Edit Poll
fi: Muokkaa kyselyä

en: Edit Start Date/Time
fi: Muokkaa alkamispäivää/aikaa

en: End Date/Time
fi: Päättymispäivä/aika

en: End Date:
fi: Päättymispäivä:

en: Enter Poll ID
fi: Syötä kyselyn ID

en: Error Closing Poll '%s'
fi: Kyselyn '%s' sulkemisessa tapahtui virhe

en: Error In Adding Poll '%s'.
fi: Kyselyn '%s' lisäämisessä tapahtui virhe.

en: Error In Adding Poll's Answer '%s'.
fi: Vastauksen '%s' lisäämisessä tapahtui virhe.

en: Error In Deleting Poll '%s' Question
fi: Kyselyn '%s' vastauksen poistossa tapahtui virhe

en: Error In Deleting Poll Answer '%s'.
fi: Vastausvaihtoehdon '%s' poistamisessa tapahtui virhe.

en: Error Opening Poll '%s'
fi: Kyselyn '%s' avaamisessa tapahtui virhe.

en: Error deleting Setting Key '%s'.
fi: Asetusavaimen '%s' poistamisessa tapahtui virhe.

en: Error: Poll ID must be numeric
fi: Virhe: Kyselyn ID:n pitää olla kokonaisluku

en: Exact Order
fi: Tarkka järjestys

en: Exactly
fi: Tasan

en: Excellent
fi: Erinomainen

en: Expiry Time For Cookie And Log:
fi: Evästeiden ja lokien vanhenemisaika

en: Filter
fi: Suodin

en: Filter Poll's Logs
fi: Suodata kyselyn lokeja

en: Future
fi: Tuleva

en: Good
fi: Hyvä

en: Guest
fi: Vierailija

en: Guests
fi: Vierailija

en: Guests Only
fi: Vain vierailijat

en: Guests will automatically be excluded
fi: Vierailijat jätetään automaattisesti huomiotta

en: Host
fi: Kone

en: How Is My Site?
fi: Minkälainen on sivustoni laatu?

en: IP/Host
fi: IP/kone

en: If you chose 'Display Multiple Polls' for the above option, you need to configure it in Presentation -> Widgets -> Poll.
fi: Jos valitsit yllä 'Näytä useampia kyselyitä', on sinun valittava kyselyt sivulta Ulkoasu -> Sivupalkit -> Kysely.

en: Individual Poll Footer
fi: Yksittäisen kyselyn alaviite

en: Individual Poll Header
fi: Yksittäisen kyselyn otsikko

en: Insert Poll
fi: Lisää kysely

en: Invalid Poll '%s'.
fi: Epäkelpo kysely '%s'.

en: Invalid Poll ID. Poll ID #%s
fi: Virheellinen kyselyn ID. Kysely-ID #%s

en: Last &raquo;
fi: Viimeinen &raquo;

en: Less Than
fi: Vähemmän kuin

en: Less Than Or Exactly
fi: Vähemmän tai yhtä monta kuin

en: Loading
fi: Latautuu

en: Logged By Cookie
fi: Lokita eväste

en: Logged By Cookie And IP
fi: Lokita eväste ja IP

en: Logged By IP
fi: Lokita IP

en: Logged By Username
fi: Lokita käyttäjätunnus

en: Logging Method
fi: Lokitustapa

en: Logs
fi: Lokit

en: Manage Polls
fi: Hallitse kyselyitä

en: Maximum Number Of Selected Answers Allowed?
fi: Suurin sallittu määrä vastauksia?

en: Maximum number of choices allowed:
fi: Vastauksia sallitaan korkeintaan

en: More Than
fi: Enemmän kuin

en: More Than Or Exactly
fi: Enemmän tai yhtä monta kuin

en: N/A
fi: Ei saatavilla

en: No
fi: Ei

en: No Changes Had Been Made To Poll's Answer '%s'.
fi: Vastausvaihtoehtoon '%s' ei ole tehty muutoksia.

en: No Changes Had Been Made To Poll's Question '%s'.
fi: Kysymykseen '%s' ei ole tehty muutoksia.

en: No Comments
fi: Ei kommentteja

en: No Expiry
fi: Ei sulkeutumispäivää

en: No Poll Option Updated
fi: Kyselyasetuksia ei päivitetty

en: No Polls Found
fi: Kyselyitä ei löytynyt

en: No more poll's answer to be removed.
fi: Ei enää poistettavia kysymyksiä.

en: No poll logs available for this poll.
fi: Tästä kyselystä ei ole lokeja.

en: No poll logs available.
fi: Kyselylokeja ei ole.

en: No poll logs matches the filter.
fi: Yksikään lokirivi ei täsmää suotimeen.

en: No.
fi: Ei.

en: No. Of Votes
fi: Ääniä

en: Note
fi: Huomaa

en: Note: <strong>%POLL_TOTALVOTES%</strong> and <strong>%POLL_TOTALVOTERS%</strong> will be different if your poll supports multiple answers. If your poll allows only single answer, both value will be the same.
fi: Huomaa, että <strong>%POLL_TOTALVOTES%</strong> ja <strong>%POLL_TOTALVOTERS%</strong> ovat erisuuria, mikäli kyselyssä saa valita useampia vastausvaihtoehtoja. Jos vain yksi vaihtoehto sallitaan, luvut ovat yhtäsuuret.

en: Note: If your logging method is by IP and Cookie or by Cookie, users may still be unable to vote if they have voted before as the cookie is still stored in their computer.
fi: Huomaa: Jos lokitusmenetelmänä on IP ja eväste tai pelkkä eväste, käyttäjät eivät ehkä vieläkään voi äänestää uudestaan, koska eväste on edelleen tallessa heidän koneellaan.

en: Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll.
fi: Huomaa: Tähän merkintään on upotettu kysely. Käy sivulla osallistuaksesi kyselyyn.

en: Null Votes
fi: Nolla ääntä

en: Number Of Polls Per Page To Display In Poll Archive Option
fi: Arkiston yhdellä sivulla näytettävien kyselyitten määrä -asetus

en: Number Of Polls Per Page:
fi: Kyselyitä sivulla

en: Once uninstalled, this cannot be undone. You should use a Database Backup plugin of WordPress to back up all the data first.
fi: Poistoa ei voi jälkikäteen perua. Varmista kaikki data ensin käyttämällä jotakin WordPressin tietokannanvarmistuslisäosaa.

en: Only polls' results will be shown in the Poll Archive regardless of whether the poll is closed or opened.
fi: Arkistossa näytetään aina vain pelkät tulokset, vaikka kysely olisikin vielä avoinna.

en: Open
fi: Auki

en: Open Poll
fi: Avaa kysely

en: Opened Polls Only
fi: Vain avoimet kyselyt

en: Page %s of %s
fi: Sivu %s / %s

en: Paging Footer
fi: Sivun alatunniste

en: Paging Header
fi: Sivun otsikko

en: Please check the \'Yes\' checkbox if you want to delete all logs for this poll ONLY.
fi: Rastita \'Kyllä\' jos haluat poistaa VAIN tämän kyselyn kaikki lokit.

en: Please check the \'Yes\' checkbox if you want to delete all logs.
fi: Rastita \'Kyllä\' jos haluat poistaa kaikki lokit.

en: Please choose a valid poll answer.
fi: Valitse käypä vastaus.

en: Please enter Poll ID again
fi: Syötä kyselyn ID uudestaan

en: Poll
fi: Kysely

en: Poll '%s' Added Successfully.
fi: Kysely '%s' lisätty onnistuneesti.

en: Poll '%s' Deleted Successfully
fi: Kysely '%s' on poistettu onnistuneesti.

en: Poll '%s' Edited Successfully.
fi: Kyselyä '%s' muokattu onnistuneesti.

en: Poll '%s' Is Now Closed
fi: Kysely '%s' on nyt suljettu

en: Poll '%s' Is Now Opened
fi: Kysely '%s' on avattu.

en: Poll AJAX Style
fi: Käytä AJAX-tekniikkaa

en: Poll Answer '%s' Deleted Successfully.
fi: Vastausvaihtoehto '%s' poistettu.

en: Poll Answers
fi: Kyselyn vastausvaihtoehdot

en: Poll Archive
fi: Arkisto

en: Poll Archive Link
fi: Kyselyarkistolinkki

en: Poll Archive Link Template
fi: Arkistolinkin mallipohja

en: Poll Archive Paging Footer Template
fi: Arkiston sivun alatunnisteen mallipohja

en: Poll Archive Paging Header Template
fi: Arkiston sivun ylätunnisteen mallipohja

en: Poll Archive Poll Footer Template
fi: Arkiston kyselyn alatunnisteen mallipohja

en: Poll Archive Poll Header Template
fi: Arkiston kyselyn ylätunnisteen mallipohja

en: Poll Archive Templates
fi: Kyselyarkiston mallipohjat

en: Poll Archive URL Option
fi: Arkiston URL -asetus

en: Poll Archive URL:
fi: Arkiston URL

en: Poll Bar Background
fi: Palkin tausta

en: Poll Bar Border
fi: Palkin reuna

en: Poll Bar Height
fi: Palkin korkeus

en: Poll Bar Style
fi: Palkin tyyli

en: Poll Close Option
fi: Kyselyn sulku -asetus

en: Poll Disabled
fi: Kysely poissa käytöstä

en: Poll Disabled Template
fi: Kysely ei käytössä -mallipohja

en: Poll Error
fi: Kyselyvirhe

en: Poll Error Template
fi: Kyselyn virhe -mallipohja

en: Poll Logging Method:
fi: Lokitustapa

en: Poll Logs
fi: Kyselyn lokit

en: Poll Misc Templates
fi: Sekalaiset kyselyiden mallipohjat

en: Poll Multiple Answers
fi: Sallittujen valintojen lukumäärä

en: Poll Options
fi: Asetukset

en: Poll Question
fi: Kyselyn kysymys

en: Poll Result Templates
fi: Tulosten mallipohjat

en: Poll Start/End Date
fi: Kyselyn alkamis/päättymispäivä

en: Poll Templates
fi: Kyselypohjat

en: Poll Voting Form Templates
fi: Vastauslomakemallipohjat

en: Poll's Answer '%s' Added Successfully.
fi: Vastaus '%sä lisätty onnistuneesti.

en: Poll's Answer '%s' Edited Successfully.
fi: Vastausvaihtoehtoa '%s' muokattiin onnistuneesti.

en: Poll's Logs
fi: Lokit

en: Polls
fi: Kyselyt

en: Polls AJAX Style
fi: AJAX-tyyliset tehosteet

en: Polls Archive
fi: Kyselyarkisto

en: Polls Logs
fi: Lokit

en: Question
fi: Kysymys

en: Random Order
fi: Satunnainen järjestys

en: Registered Users
fi: Rekisteröityneitä käyttäjiä

en: Registered Users And Guests
fi: Rekisteröityneet käyttäjät ja vierailijat

en: Registered Users Only
fi: Vain rekisteröityneet käyttäjät

en: Remove Answer
fi: Poista vastausvaihtoehto

en: Restore Default Template
fi: Palauta oletusmallipohja

en: Result Body Template
fi: Tulosten rungon mallipohja

en: Result Body2 Template
fi: Tulosten runko2:n mallipohja

en: Result Body:
fi: Tulosten runko

en: Result Footer Template
fi: Tulosten alatunnisteen mallipohja

en: Result Footer2 Template
fi: Tulosten alatunniste#2:n mallipohja

en: Result Footer:
fi: Tulosten alatunniste

en: Result Header Template
fi: Tulosten ylätunnisteen mallipohja

en: Result Header:
fi: Tulosten otsikko

en: Save Changes
fi: Tallenna muutokset

en: Select Multiple Polls
fi: Valitse useampia kyselyitä

en: Setting Key '%s' has been deleted.
fi: Asetusavain '%s' on poistettu.

en: Show Fading In And Fading Out Of Poll
fi: Käytä siirtymissä häivytystä

en: Show Loading Image With Text
fi: Näytä 'Lataa' -kuva ja teksti

en: Show Poll Achive Link Option
fi: Näytä arkisto -asetus

en: Sorry, there are no polls available at the moment.
fi: Kyselyitä ei valitettavasti ole tällä hetkellä.

en: Sort Order Of Poll Answers Option
fi: Vastausten lajittelujärjestys -asetus

en: Sort Order Of Poll Answers:
fi: Suunta

en: Sort Order Of Poll Results Option
fi: Tulosten lajittelujärjestys -asetus

en: Sort Order Of Poll Results:
fi: Suunta

en: Sort Poll Answers By Option
fi: Järjestä vastausvaihtoehdot asetuksen mukaan

en: Sort Poll Answers By:
fi: Vaihtoehtojen järjestys

en: Sort Poll Results By Option
fi: Järjestä tulokset asetuksen mukaan

en: Sort Poll Results By:
fi: Tulosten lajittelu

en: Sorting Of Poll Answers
fi: Vastausvaihtoehtojen järjestys

en: Sorting Of Poll Results
fi: Tulosten lajittelu

en: Start Date/Time
fi: Alkamispäivä/aika

en: Start Date:
fi: Alkamispäivä

en: Status
fi: Tila

en: Table '%s' has been deleted.
fi: Taulu '%s' on poistettu.

en: Template For Displaying Poll Archive Link
fi: Mallipohja kyselyarkiston linkin näyttämiseen

en: Template Variables
fi: Mallipohjan muuttujat

en: The following WordPress Options/Tables will be DELETED:
fi: Seuraavat WordPress -asetukset/taulut POISTETTIIN:

en: This Poll Will Not Expire
fi: Tämä kysely ei sulkeudu

en: This default filter is limited to display only <strong>100</strong> records.
fi: Oletussuodin näyttää vain <strong>100</strong> tietuetta.

en: Title
fi: Otsikko

en: Total Voters
fi: Vastaajia yhteensä

en: Total Voters:
fi: Vastaajia yhteensä

en: Total Votes:
fi: Vastauksia yhteensä

en: Total number of records that matches this filter: <strong>%s</strong>
fi: Suotimeen täsmääviä tietueita <strong>%s</strong>

en: Type Of Polls To Display In Poll Archive Option
fi: Arkistossa näytettävien kyselyitten tyypit -asetus

en: Type Of Polls To Display In Poll Archive:
fi: Arkistossa näytettävät kyselyt

en: UNINSTALL WP-Polls
fi: POISTA WP-Polls

en: Unable To Update Poll Total Votes And Poll Total Voters. Poll ID #%s
fi: Kokonaisäänimäärää ja kokonaisvastaajamäärää ei saatu päivitettyä. Kyselyn ID #%s

en: Uninstall WP-Polls
fi: Poista WP-Polls

en: Updated
fi: Päivitetty

en: Use CSS Style
fi: Käytä CSS-tyyliä

en: User
fi: Käyttäjä

en: View Results
fi: Katso tulokset

en: View Results Of This Poll
fi: Katso kyselyn tulokset

en: Vote
fi: Vastaa

en: Vote For This Poll
fi: Vastaa

en: Voters To EXCLUDE
fi: Äänestäjät, jotka jätetään huomiotta

en: Votes
fi: Ääniä

en: Voting Form Body Template
fi: Äänestyslomakkeen rungon mallipohja

en: Voting Form Body:
fi: Äänestyslomakkeen runko

en: Voting Form Footer Template
fi: Äänestyslomakkeen alatunnisteen mallipohja

en: Voting Form Footer:
fi: Äänestyslomakkeen alatunniste

en: Voting Form Header Template
fi: Äänestyslomakkeen ylätunnisteen mallipohja

en: Voting Form Header:
fi: Äänestyslomakkeen otsikko

en: WARNING:
fi: VAROITUS

en: When Poll Is Closed
fi: Kun kysely on suljettu

en: Who Is Allowed To Vote?
fi: Kuka saa vastata?

en: WordPress Options
fi: WordPressin asetukset

en: WordPress Tables
fi: WordPressin taulut

en: Yes
fi: Kyllä

en: You Are About To Uninstall WP-Polls From WordPress.\nThis Action Is Not Reversible.\n\n Choose [Cancel] To Stop, [OK] To Uninstall.
fi: Olet poistamassa WP-Polls -lisäosaa WordPressistä.\nTätä toimintoa ei voi perua.\n\n valitse [Peruuta] To keskeyttääksesi, [OK] poistaaksesi.

en: You Had Already Voted For This Poll. Poll ID #%s
fi: Olet jo vastannut tähän kyselyyn. Kyselyn ID #%s

en: You Have Voted For This Choice
fi: Olet äänestänyt tätä vaihtoehtoa

en: You are about to CLOSE this poll '%s'.
fi: Olet SULKEMASSA kyselyä '%s'.

en: You are about to OPEN this poll '%s'.
fi: Olet avaamassa kyselyä '%s'.

en: You are about to delete all poll logs. This action is not reversible.
fi: Olet poistamassa kaikkien kyselyitten lokeja. Tätä toimintoa ei voi perua.

en: You are about to delete poll logs for this poll '%s' ONLY. This action is not reversible.
fi: Olet poistamassa VAIN tämän kyselyn '%s' lokeja. Toimintoa ei voi perua.

en: You are about to delete this poll's answer '%s'.
fi: Olen poistamassa vastausvaihtoehtoa '%s'.

en: You are about to delete this poll, '%s'.
fi: Olet poistamassa kyselyä '%s'.

en: You need at least a minimum of 2 poll answers.
fi: Vähintään 2 vastausvaihtoehtoa vaaditaan.

en: Your last request is still being processed. Please wait a while ...
fi: Edellistä pyyntöäsi käsitellään vielä. Odota hetki...

en: Your poll bar will look like this
fi: Palkkisi näyttää tältä

en: seconds (0 to disable)
fi: sekuntia (0 kytkee pois käytöstä)
