WP-Polls 2.40 - en to fa_IR translation catalogue (311 entries)

en: Add Poll
fa_IR: افزودن نظرسنجی

en: Error In Adding Poll '%s'.
fa_IR: خطا در افزودن نظرسنجی '%s'.

en: Error In Adding Poll's Answer '%s'.
fa_IR: خطا در افزودن پاسخ '%s'.

en: Poll '%s' Added Successfully.
fa_IR: نظرسنجی '%s' افزوده شد.

en: Manage Polls
fa_IR: مدیریت نظرسنجی‌ها

en: Poll Question
fa_IR: پرسش نظرسنجی

en: Question
fa_IR: پرسش

en: Poll Answers
fa_IR: پاسخ‌های نظرسنجی

en: Add Answer
fa_IR: افزودن پاسخ

en: Answer %s
fa_IR: پاسخ %s

en: Remove
fa_IR: پاک کردن پاسخ

en: Poll Multiple Answers
fa_IR: نظرسنجی با چندین پاسخ

en: Allows Users To Select More Than One Answer?
fa_IR: به کاربران اجازه انتخاب بیش از یک پاسخ داده شود؟

en: No
fa_IR: خیر

en: Yes
fa_IR: آری

en: Maximum Number Of Selected Answers Allowed?
fa_IR: بیشینه تعداد پاسخ‌هایی که کاربر می‌تواند انتخاب کند چیست؟

en: Poll Start/End Date
fa_IR: زمان شروع / پایان نظرسنجی

en: Start Date/Time
fa_IR: تاریخ / ساعت شروع

en: End Date/Time
fa_IR: تاریخ / ساعت پایان

en: Do NOT Expire This Poll
fa_IR: این نظرسنجی را پایان نده

en: Cancel
fa_IR: انصراف

en: Guest
fa_IR: میهمان

en: Poll's Logs
fa_IR: وقایع نظرسنجی

en: Filter Poll's Logs
fa_IR: پالایه وقایع نظرسنجی

en: Display All Users That Voted For
fa_IR: نمایش رای دهندگان به

en: Voters To EXCLUDE
fa_IR: این گروه از کاربران را نمایش نده

en: Registered Users
fa_IR: کاربران عضو

en: Comment Authors
fa_IR: نویسندگان دیدگاه

en: Guests
fa_IR: میهمانان

en: Filter
fa_IR: پالایه

en: Display Users That Voted For
fa_IR: نمایش کاربران رای دهنده به

en: More Than
fa_IR: بیش از

en: More Than Or Exactly
fa_IR: حداقل

en: Exactly
fa_IR: دقیقاٌ

en: Less Than Or Exactly
fa_IR: حداکثر

en: Less Than
fa_IR: کمتر از

en: 1 Answer
fa_IR: ١ پاسخ

en: Guests will automatically be excluded
fa_IR: کاربران میهمان به طور خودکار نشان داده نمی‌شوند.

en: Display What This User Has Voted
fa_IR: نمایش رای‌های

en: Clear Filter
fa_IR: برداشتن پالایه

en: Poll Logs
fa_IR: وقایع نظرسنجی

en: This default filter is limited to display only <strong>%s</strong> records.
fa_IR: پالایه پیش‌فرض در نهایت فقط <strong>%s</strong> رکورد را نمایش می‌دهد.

en: Answer
fa_IR: پاسخ

en: IP
fa_IR: آی‌پی

en: Host
fa_IR: میزبان

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: %s @ %s
fa_IR: %s ساعت %s

en: User
fa_IR: کاربر

en: No.
fa_IR: رج

en: IP/Host
fa_IR: آی‌پی / میزبان

en: Total number of records that matches this filter: <strong>%s</strong>
fa_IR: تعداد رکوردهای جور با این پالایه: <strong>%s</strong>

en: No poll logs matches the filter.
fa_IR: هیچ رکوردی با این پالایه جور نشد.

en: No poll logs available for this poll.
fa_IR: واقعه‌ای برای این نظرسنجی نگاشته نشده است.

en: Delete Poll Logs
fa_IR: پاک کردن وقایع نظرسنجی

en: Are You Sure You Want To Delete Logs For This Poll Only?
fa_IR: آیا به راستی مایل به پاک کردن وقایع مربوط به این نظرسنجی هستید؟

en: Delete Logs For This Poll Only
fa_IR: وقایع فقط مربوط به این نظرسنجی را پاک کن

en: You are about to delete poll logs for this poll '%s' ONLY. This action is not reversible.
fa_IR: شما در آستانه پاک کردن وقایع مربوط به نظرسنجی '%s' هستید. این فرآیند بازگشت ناپذیر است.

en: Note: If your logging method is by IP and Cookie or by Cookie, users may still be unable to vote if they have voted before as the cookie is still stored in their computer.
fa_IR: توجه: اگر روش وقایع‌نگاری شما &laquo;آی‌پی و کوکی&raquo; یا &laquo;کوکی&raquo; است، حتی پس از پاک کردن وقایع، کاربران قادر به رای دادن به نظرسنجی‌هایی که پیشتر رای داده‌اند نخواهند بود. زیرا کوکی همچنان در رایانه ایشان ذخیره شده است.

en: Edit Poll
fa_IR: ویرایش نظرسنجی

en: No Changes Had Been Made To Poll's Question '%s'.
fa_IR: تغییری در پرسش '%s' صورت نگرفت.

en: No Changes Had Been Made To Poll's Answer '%s'.
fa_IR: تغییری در پاسخ '%s' صورت نگرفت.

en: Poll's Answer '%s' Edited Successfully.
fa_IR: پاسخ '%s' ویرایش شد.

en: Invalid Poll '%s'.
fa_IR: نظرسنجی '%s' نادرست است.

en: Poll's Answer '%s' Added Successfully.
fa_IR: پاسخ '%s' افزوده شد.

en: Poll '%s' Edited Successfully.
fa_IR: نظرسنجی '%s' ویرایش شد.

en: Answer No.
fa_IR: شماره پاسخ

en: Answer Text
fa_IR: متن پاسخ

en: No. Of Votes
fa_IR: تعداد رای‌ها

en: Null Votes
fa_IR: رای‌های خالی

en: Delete
fa_IR: پاک کن

en: You are about to delete this poll's answer '%s'.
fa_IR: شما در آستانه پاک کردن پاسخ '%s' این نظرسنجی هستید.

en: Total Votes:
fa_IR: تعداد رای‌ها:

en: Total Voters:
fa_IR: تعداد رای دهندگان:

en: Edit Start Date/Time
fa_IR: ویرایش تاریخ / ساعت شروع

en: This Poll Will Not Expire
fa_IR: این نظرسنجی بی‌پایان است

en: Close Poll
fa_IR: بستن نظرسنجی

en: You are about to CLOSE this poll '%s'.
fa_IR: شما در آستانه بستن نظرسنجی '%s' هستید.

en: Open Poll
fa_IR: باز کردن نظرسنجی

en: You are about to OPEN this poll '%s'.
fa_IR: شما در آستانه باز کردن نظرسنجی '%s' هستید.

en: Polls
fa_IR: نظرسنجی

en: ID
fa_IR: شناسه

en: Total Voters
fa_IR: تعداد رای دهندگان

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Action
fa_IR: عمل

en: No Expiry
fa_IR: بدون پایان

en: Displayed:
fa_IR: فعال:

en: Open
fa_IR: باز

en: Future
fa_IR: آینده

en: Closed
fa_IR: بسته

en: Logs
fa_IR: وقایع

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: You are about to delete this poll, '%s'.
fa_IR: شما در آستانه پاک کردن نظرسنجی  '%s' هستید.

en: No Polls Found
fa_IR: هیچ نظرسنجی وجود ندارد

en: Polls Stats:
fa_IR: آمار نظرسنجی‌ها

en: Total Polls:
fa_IR: تعداد نظرسنجی‌ها:

en: Total Polls' Answers:
fa_IR: سرجمع تعداد پاسخ‌ها در نظرسنجی‌ها:

en: Total Votes Casted:
fa_IR: سرجمع تعداد رای‌های داده شده:

en: Polls Logs
fa_IR: وقایع نظرسنجی

en: Are You Sure You Want To Delete All Polls Logs?
fa_IR: آیا به راستی مایل به پاک کردن وقایع همه‌ی نظرسنجی‌ها هستید؟

en: Delete All Logs
fa_IR: پاک کردن همه وقایع

en: You are about to delete all poll logs. This action is not reversible.
fa_IR: شما در آسنانه پاک کردن وقایع همه‌ی نظرسنجی‌ها هستید. این فرایند بازگشت ناپذیر است.

en: No poll logs available.
fa_IR: هیچ واقعه‌ای نگاشته نشده است.

en: Poll Bar Style
fa_IR: سبک میله نظرسنجی

en: Poll AJAX Style
fa_IR: نحوه عملکرد آژاکس

en: Sort Poll Answers By Option
fa_IR: گزینه مرتب‌سازی پاسخ‌ها بر اساس

en: Sort Order Of Poll Answers Option
fa_IR: گزینه مرتب‌سازی پاسخ‌ها به صورت

en: Sort Poll Results By Option
fa_IR: گزینه مرتب‌سازی نتایج نظرسنجی بر اساس

en: Sort Order Of Poll Results Option
fa_IR: گزینه مرتب‌سازی نتایج نظرسنجی به صورت

en: Number Of Polls Per Page To Display In Poll Archive Option
fa_IR: گزینه تعداد نظرسنجی‌ها در یک صفحه از برگه‌ی بایگانی نظرسنجی‌ها

en: Type Of Polls To Display In Poll Archive Option
fa_IR: گزینه نوع نظرسنجی‌های قرارگرفته در برگه‌ی بایگانی نظرسنجی‌ها

en: Poll Archive URL Option
fa_IR: گزینه نشانی به برگه‌ی بایگانی نظرسنجی‌ها

en: Show Poll Achive Link Option
fa_IR: گزینه نشان دادن پیوند به برگه‌ی بایگانی نظرسنجی‌ها

en: Current Active Poll Option
fa_IR: گزینه نظرسنجی کنونی

en: Poll Close Option
fa_IR: گزینه بستن نظرسنجی

en: Logging Method
fa_IR: روش وقایع نگاری

en: Cookie And Log Expiry Option
fa_IR: گزینه انقضای کوکی و وقایع

en: Allow To Vote Option
fa_IR: گزینه‌ی مجاز به رای دهی

en: Updated
fa_IR: بروز شد

en: No Poll Option Updated
fa_IR: هیچ گزینه‌ای به روز نشد

en: Poll Options
fa_IR: گزینه‌های نظرسنجی

en: Use CSS Style
fa_IR: از شیوه‌نامه استفاده کن

en: Poll Bar Background
fa_IR: رنگ پس‌زمینه میله نظرسنجی

en: Poll Bar Border
fa_IR: رنگ لبه‌ی میله نظرسنجی

en: Poll Bar Height
fa_IR: ارتفاع میله نظرسنجی

en: Your poll bar will look like this
fa_IR: میله نظرسنجی اینچنین دیده می‌شود

en: Polls AJAX Style
fa_IR: نحوه عملکرد آژاکس

en: Show Loading Image With Text
fa_IR: تصویر و متن در حال بارگذاری را نمایش بده

en: Show Fading In And Fading Out Of Poll
fa_IR: نظرسنجی را محو و نمایان کن

en: Sorting Of Poll Answers
fa_IR: مرتب‌سازی پاسخ‌ها

en: Sort Poll Answers By:
fa_IR: مرتب‌سازی پاسخ‌ها بر اساس:

en: Exact Order
fa_IR: ترتیب موجود در تعریف نظرسنجی

en: Alphabetical Order
fa_IR: حروف الفبا

en: Random Order
fa_IR: تصادفی

en: Sort Order Of Poll Answers:
fa_IR: مرتب‌سازی پاسخ‌ها به صورت:

en: Ascending
fa_IR: افزایشی

en: Descending
fa_IR: کاهشی

en: Sorting Of Poll Results
fa_IR: مرتب‌سازی نتایج نظرسنجی

en: Sort Poll Results By:
fa_IR: مرتب‌سازی نتایج نظرسنجی بر اساس:

en: Votes Cast
fa_IR: میزان رای

en: Sort Order Of Poll Results:
fa_IR: مرتب‌سازی نتایج نظرسنجی به صورت:

en: Allow To Vote
fa_IR: مجاز به رای دهی

en: Who Is Allowed To Vote?
fa_IR: چه کسی اجازه‌ی رای دادن دارد؟

en: Guests Only
fa_IR: فقط مهمانان

en: Registered Users Only
fa_IR: فقط کاربران عضو

en: Registered Users And Guests
fa_IR: کاربران عضو و مهمانان

en: Poll Logging Method:
fa_IR: روش وقایع نگاری نظرسنجی:

en: Do Not Log
fa_IR: وقایع نگاری نکن

en: Logged By Cookie
fa_IR: با کوکی

en: Logged By IP
fa_IR: با آی‌پی

en: Logged By Cookie And IP
fa_IR: با کوکی و آی‌پی

en: Logged By Username
fa_IR: با نام کاربر

en: Expiry Time For Cookie And Log:
fa_IR: زمان انقضاء برای کوکی و وقایع:

en: seconds (0 to disable)
fa_IR: ثانیه (0 غیرفعال می‌کند)

en: Poll Archive
fa_IR: بایگانی نظرسنجی‌ها

en: Number Of Polls Per Page:
fa_IR: تعداد نظرسنجی‌ها در هر برگه:

en: Type Of Polls To Display In Poll Archive:
fa_IR: نوع نظرسنجی‌های قرار گرفته در برگه‌ی بایگانی نظرسنجی‌ها:

en: Closed Polls Only
fa_IR: فقط نظرسنجی‌های بسته

en: Opened Polls Only
fa_IR: فقط نظرسنجی‌های باز

en: Closed And Opened Polls
fa_IR: هم نظرسنجی‌های باز و هم بسته

en: Poll Archive URL:
fa_IR: نشانی برگه‌ی بایگانی نظرسنجی‌ها:

en: Display Poll Archive Link Below Poll?
fa_IR: آیا پیوند به برگه‌ی نظرسنجی‌ها، در زیر نظرسنجی نمایش داده شود؟

en: Note
fa_IR: توجه:

en: Only polls' results will be shown in the Poll Archive regardless of whether the poll is closed or opened.
fa_IR: جدا از باز یا بسته بودن نظرسنجی، فقط نتایج نظرسنجی در برگه‌ی بایگانی نظرسنجی‌ها نمایش داده خواهد شد.

en: Current Active Poll
fa_IR: نظرسنجی کنونی

en: Do NOT Display Poll (Disable)
fa_IR: هیج (غیرفعال)

en: Display Random Poll
fa_IR:  یک نظرسنجی تصادفی

en: Display Latest Poll
fa_IR: آخرین نظرسنجی

en: When Poll Is Closed
fa_IR: هنگامی که نظرسنجی بسته شد

en: Display Poll's Results
fa_IR: نتایج نظرسنجی را نمایش بده

en: Display Disabled Poll's Voting Form
fa_IR: فرم رای دهی نظرسنجی را غیرفعال کن

en: Do Not Display Poll In Post/Sidebar
fa_IR: نظرسنجی را در نوار کناری و نوشتارها نمایش نده

en: Save Changes
fa_IR: به‌روزرسانی &raquo;

en: Voting Form Header Template
fa_IR: قالب برای بالای فرم رای دهی

en: Voting Form Body Template
fa_IR: قالب هر سطر از فرم رای دهی

en: Voting Form Footer Template
fa_IR: قالب برای پایین فرم رای دهی

en: Result Header Template
fa_IR: قالب برای بالای نتیجه نظرسنجی

en: Result Body Template
fa_IR: قالب برای هر سطر از نتیجه نظرسنجی

en: Result Body2 Template
fa_IR: قالب برای هر سطر از نتیجه نظرسنجی (۲)

en: Result Footer Template
fa_IR: قالب برای پایین نتیجه نظرسنجی

en: Result Footer2 Template
fa_IR: قالب برای پایین نتیجه نظرسنجی  (۲)

en: Poll Archive Link Template
fa_IR: قالب برای پیوند به برگه‌ی بایگانی نظرسنجی‌ها

en: Poll Archive Poll Header Template
fa_IR: قالب برای بالای هر نظرسنجی در برگه‌ی بایگانی نظرسنجی‌ها

en: Poll Archive Poll Footer Template
fa_IR: قالب برای پایین هر نظرسنجی در برگه‌ی بایگانی نظرسنجی‌ها

en: Poll Archive Paging Header Template
fa_IR: قالب برای بالای صفحه‌بندی برگه‌ی بایگانی نظرسنجی‌ها

en: Poll Archive Paging Footer Template
fa_IR: قالب برای پایین صفحه‌بندی برگه‌ی بایگانی نظرسنجی‌ها

en: Poll Disabled Template
fa_IR: قالب برای نظرسنجی غیرفعال

en: Poll Error Template
fa_IR: قالب برای خطا در نظرسنجی

en: Vote
fa_IR: رای دهید

en: View Results Of This Poll
fa_IR: نتایج این نظرسنجی را مشاهده کنید

en: View Results
fa_IR: مشاهده نتایج

en: ,
fa_IR: ٬

en: Votes
fa_IR: رای

en: You Have Voted For This Choice
fa_IR: شما به این گزینه رای داده‌اید

en: Vote For This Poll
fa_IR: به این نظرسنجی پاسخ دهید

en: Polls Archive
fa_IR: بایگانی نظرسنجی‌ها

en: Start Date:
fa_IR: تاریخ شروع نظرسنجی:

en: End Date:
fa_IR: تاریخ پایان نظرسنجی:

en: Sorry, there are no polls available at the moment.
fa_IR:  در حال حاضر نظرسنجی نداریم.

en: An error has occurred when processing your poll.
fa_IR: می‌بخشید، در هنگام پردازش رای شما خطایی بروز کرد.

en: Poll Templates
fa_IR: قالب‌های نظرسنجی

en: Template Variables
fa_IR: متغییرهای قالب

en: Display the poll's ID
fa_IR: شناسه‌ی نظرسنجی را نمایش می‌دهد.

en: Display the poll's answer ID
fa_IR: شناسه‌ی پاسخ را نمایش می‌دهد.

en: Display the poll's question
fa_IR: پرسش را نمایش می‌دهد.

en: Display the poll's answer
fa_IR:  پاسخ را نمایش می‌دهد.

en: Display the poll's total votes NOT the number of people who voted for the poll
fa_IR: تعداد رای‌ها (نه تعداد رای دهندگان) را نمایش می‌دهد.

en: Display the poll's answer without HTML formatting.
fa_IR: پاسخ را بدون قالب‌بندی و بصورت متن ساده نمایش می‌دهد.

en: Displays URL to poll's result
fa_IR: پیوند به نتایج را نمایش می‌دهد.

en: Display the poll's answer votes
fa_IR: رای‌های پاسخ را نمایش می‌دهد.

en: Display the poll's most voted answer
fa_IR: پاسخ با بیشترین رای را نمایش می‌دهد.

en: Display the poll's answer percentage
fa_IR: درصد رای‌های پاسخ را نمایش می‌دهد.

en: Display the poll's answer votes for the most voted answer
fa_IR: تعداد رای‌ها برای پاسخ با بیشترین رای را نمایش می‌دهد.

en: Display the poll's answer image width
fa_IR: طول میله‌ی پاسخ را نمایش می‌دهد.

en: Display the poll's answer percentage for the most voted answer
fa_IR: درصد رای‌ها برای پاسخ با بیشترین رای را نمایش می‌دهد.

en: Display the poll's least voted answer
fa_IR: پاسخ با کمترین رای را نمایش می‌دهد.

en: Display the poll's start date/time
fa_IR: زمان شروع نظرسنجی را نمایش می‌دهد.

en: Display the poll's answer votes for the least voted answer
fa_IR: تعداد رای‌ها برای پاسخ با کمترین رای را نمایش می‌دهد.

en: Display the poll's end date/time
fa_IR: زمان پایان نظرسنجی را نمایش می‌دهد.

en: Display the poll's answer percentage for the least voted answer
fa_IR: درصد رای‌ها برای پاسخ با کمترین رای را نمایش می‌دهد.

en: Display the the maximum number of answers the user can choose if the poll supports multiple answers
fa_IR: تعداد پاسخ‌هایی را که کاربر مجاز به انتخاب آنها است را نمایش می‌دهد.

en: Display "checkbox" or "radio" input types depending on the poll type
fa_IR: بسته به اینکه نظرسنجی چند پاسخ می‌پذیرد، گزینه دریافت پاسخ را نشان می‌دهد.

en: Display the number of people who voted for the poll NOT the total votes of the poll
fa_IR: تعداد رای دهندگان (نه تعداد رای‌ها) را نمایش می‌دهد.

en: Display the poll archive URL
fa_IR: پیوند به برگه‌ی بایگانی نظرسنجی‌ها را نمایش می‌دهد

en: Note: <strong>%POLL_TOTALVOTES%</strong> and <strong>%POLL_TOTALVOTERS%</strong> will be different if your poll supports multiple answers. If your poll allows only single answer, both value will be the same.
fa_IR: توجه: اگر در نظرسنجی شما کاربران مجاز به انتخاب بیش از یک پاسخ هستند، مقادیر <strong>%POLL_TOTALVOTES%</strong> و <strong>%POLL_TOTALVOTERS%</strong> ممکن است متفاوت باشند. اما اگر نظرسنجی شما فقط یک پاسخ می‌پذیرد، این مقادیر با هم برابرند.

en: Poll Voting Form Templates
fa_IR: قالب‌های فرم رای دهی

en: Voting Form Header:
fa_IR: بالای فرم رای دهی:

en: Allowed Variables:
fa_IR: متغییرهای مجاز:

en: Restore Default Template
fa_IR: قالب پیش‌فرض را بازیابی کن

en: Voting Form Body:
fa_IR: هر سطر از فرم رای دهی:

en: Voting Form Footer:
fa_IR: پایین فرم رای دهی:

en: Poll Result Templates
fa_IR: قالب‌های نتیجه نظرسنجی

en: Result Header:
fa_IR: بالای نتیجه نظرسنجی:

en: Result Body:
fa_IR: هر سطر از نتیجه نظرسنجی:

en: Displayed When The User HAS NOT Voted
fa_IR: هنگامی که کاربر هنوز رای نداده است نمایش داده می‌شود.

en: Displayed When The User HAS Voted
fa_IR: هنگامی که کاربر رای داده است نمایش داده می‌شود.

en: Result Footer:
fa_IR: پایین نتیجه نظرسنجی:

en: Poll Archive Templates
fa_IR: قالب‌های بایگانی نظرسنجی‌ها

en: Poll Archive Link
fa_IR: پیوند بایگانی نظرسنجی‌ها

en: Template For Displaying Poll Archive Link
fa_IR: قالب برای نمایش پیوند به برگه‌ی بایگانی نظرسنجی‌ها

en: Individual Poll Header
fa_IR: بالای هر نظرسنجی

en: Displayed Before Each Poll In The Poll Archive
fa_IR: پیش از هر نظرسنجی در برگه‌ی بایگانی نظرسنجی‌ها نمایش داده می‌شود.

en: N/A
fa_IR: ندارد

en: Individual Poll Footer
fa_IR: پایین هر نظرسنجی:

en: Displayed After Each Poll In The Poll Archive
fa_IR: پس از هر نظرسنجی در برگه‌ی بایگانی نظرسنجی‌ها نمایش داده می‌شود.

en: Paging Header
fa_IR: بالای صفحه‌بندی

en: Displayed Before Paging In The Poll Archive
fa_IR: پیش از صفحه‌بندی در برگه‌ی بایگانی نظرسنجی‌ها نمایش داده می‌شود.

en: Paging Footer
fa_IR: پایین صفحه‌بندی

en: Displayed After Paging In The Poll Archive
fa_IR: پس از صفحه‌بندی در برگه‌ی بایگانی نظرسنجی‌ها نمایش داده می‌شود.

en: Poll Misc Templates
fa_IR: قالب‌های متفرقه نظرسنجی

en: Poll Disabled
fa_IR: نظرسنجی غیرفعال است

en: Displayed When The Poll Is Disabled
fa_IR: هنگامی که نظرسنجی غیرفعال است نمایش داده می‌شود.

en: Poll Error
fa_IR: خطا در نظرسنجی

en: Displayed When An Error Has Occured While Processing The Poll
fa_IR: هنگامی که در پردازش این نظرسنجی خطایی رخ دهد نمایش داده می‌شود.

en: UNINSTALL WP-Polls
fa_IR: برداشتن افزونه‌ی نظرسنجی

en: Table '%s' has been deleted.
fa_IR: جدول '%s' پاک شد.

en: Setting Key '%s' has been deleted.
fa_IR: کلید نشانه '%s' پاک شد.

en: Uninstall WP-Polls
fa_IR: برداشتن افزونه‌ی نظرسنجی

en: <a href="%s">Click Here</a> To Finish The Uninstallation And WP-Polls Will Be Deactivated Automatically.
fa_IR: برای پایان دادن به فرآیند برداشتن افزونه‌ی نظرسنجی <a href="%s">اینجا کلیک کنید</a> تا افزونه به طور خودکار غیرفعال شود.

en: Deactivating WP-Polls plugin does not remove any data that may have been created, such as the poll data and the poll's voting logs. To completely remove this plugin, you can uninstall it here.
fa_IR: غیرفعال کردن افزونه‌ی نظرسنجی، باعث پاک شدن اطلاعاتی مثل داده‌ها و وقایع نظرسنجی که ممکن است ایجاد شده باشند نمی‌شود. برای پاک کردن کامل این افزونه، شما می‌توانید آنرا از اینجا بردارید.

en: WARNING:
fa_IR: هشدار:

en: Once uninstalled, this cannot be undone. You should use a Database Backup plugin of WordPress to back up all the data first.
fa_IR: فرآیند برداشتن افزونه‌ی نظرسنجی بازگشت ناپذیر است. ابتدا باید از افزونه‌ی پشتیبان‌گیری بانک اطلاعاتی وردپرس استفاده کنید تا از همه‌ی اطلاعات پشتیبان بگیرید.

en: The following WordPress Options/Tables will be DELETED:
fa_IR: تنظیمات و جداول زیر از وردپرس پاک خواهند شد:

en: WordPress Options
fa_IR: تنظیمات وردپرس

en: WordPress Tables
fa_IR: جداول وردپرس

en: Do you really want to uninstall WP-Polls?
fa_IR: آیا به راستی مایل به برداشتن افزونه‌ی نظرسنجی هستید؟

en: You Are About To Uninstall WP-Polls From WordPress.\nThis Action Is Not Reversible.\n\n Choose [Cancel] To Stop, [OK] To Uninstall.
fa_IR: شما در آستانه‌ی برداشتن افزونه‌ی نظرسنجی از وردپرس هستید.\nاین فرآیند بازگشت ناپذیر است.\n\nبرای متوقف کردن این فرآیند [Cancel] و برای ادامه [OK] را انتخاب کنید.

en: Your last request is still being processed. Please wait a while ...
fa_IR: آخرین درخواست شما هنوز در حال پردازش است. لطفاٌ صبر کنید...

en: Please choose a valid poll answer.
fa_IR: لطفاٌ ابتدا پاسخی را انتخاب کنید.

en: Maximum number of choices allowed:
fa_IR: بیشینه گزینه‌ی مجاز:

en: Delete Poll
fa_IR: پاک کردن‌ نظرسنجی

en: Please check the \'Yes\' checkbox if you want to delete all logs.
fa_IR: در صورتی که مایل به پاک کردن وقایع همه‌ی نظرسنجی‌ها هستید، گزینه \'آری\' را علامت بزنید.

en: Please check the \'Yes\' checkbox if you want to delete all logs for this poll ONLY.
fa_IR: در صورتی که مایل به پاک کردن وقایع این نظرسنجی هستید، گزینه \'آری\' را علامت بزنید.

en: Delete Poll Answer
fa_IR: پاک کردن پاسخ نظرسنجی

en: Enter Poll ID
fa_IR: شناسه‌ی نظرسنجی را وارد کنید

en: Error: Poll ID must be numeric
fa_IR: خطا: شناسه نظرسنجی باید عدد باشد.

en: Please enter Poll ID again
fa_IR: لطفاٌ شناسه نظرسنجی را دوباره وارد کنید

en: Poll
fa_IR: نظرسنجی

en: Insert Poll
fa_IR: درج نظرسنجی

en: Loading
fa_IR: بارگذاری

en: Note: There is a poll embedded within this post, please visit the site to participate in this post's poll.
fa_IR: توجه: به این نوشتار یک نظرسنجی پیوست شده است. خواهشمند است برای شرکت در این نظرسنجی، نوشتار را مشاهده فرمایید.

en: Page %s of %s
fa_IR: برگه %s از %s

en: &laquo; First
fa_IR: &laquo; اولین

en: Last &raquo;
fa_IR: آخرین &raquo;

en: Invalid Poll ID
fa_IR: شماره نظرسنجی '%s' نادرست است.

en: Failed To Verify Referrer
fa_IR: تایید ارجاع ناموفق بود

en: Unable To Update Poll Total Votes And Poll Total Voters. Poll ID #%s
fa_IR: به روز رسانی تعداد رای‌ها و تعداد رای دهندگان ممکن نیست. نظرسنجی #%s

en: You Had Already Voted For This Poll. Poll ID #%s
fa_IR: شما پیشتر به این نظرسنجی پاسخ داده‌اید. نظرسنجی #%s

en: Invalid Poll ID. Poll ID #%s
fa_IR: شناسه‌ی نظرسنجی نادرست است. نظرسنجی #%s.

en: All Polls Logs Have Been Deleted.
fa_IR: همه‌ی وقایع نظرسنجی‌ها پاک شدند.

en: An Error Has Occurred While Deleting All Polls Logs.
fa_IR: در هنگام پاک کردن وقایع همه نظرسنجی‌ها خطایی رخ داد.

en: All Logs For '%s' Has Been Deleted.
fa_IR: همه‌ی وقایع '%s' پاک شدند.

en: An Error Has Occurred While Deleting All Logs For '%s'
fa_IR: در هنگام پاک کردن همه وقایع برای '%s' خطایی رخ داد.

en: Poll Answer '%s' Deleted Successfully.
fa_IR: پاسخ نظرسنجی '%s' پاک شد.

en: Error In Deleting Poll Answer '%s'.
fa_IR: خطا در پاک کردن پاسخ '%s'.

en: Poll '%s' Is Now Opened
fa_IR: نظرسنجی '%s' اکنون باز است.

en: Error Opening Poll '%s'
fa_IR: خطا در بازکردن نظرسنجی '%s'.

en: Poll '%s' Is Now Closed
fa_IR: نظرسنجی '%s' اکنون بسته است.

en: Error Closing Poll '%s'
fa_IR: خطا در بستن نظرسنجی '%s'.

en: Error In Deleting Poll '%s' Question
fa_IR: خطا در پاک کردن پاسخ '%s'.

en: Poll '%s' Deleted Successfully
fa_IR: نظرسنجی '%s' پاک شد.

en: WP-Polls
fa_IR: افزونه‌ی نظرسنجی

en: WP-Polls polls
fa_IR: افزونه‌ی نظرسنجی

en: Title:
fa_IR: عنوان:

en: Display Polls Archive Link Below Poll?
fa_IR: پیوند به برگه‌ی بایگانی نظرسنجی‌ها در زیر نظر سنجی نمایش داده شود؟

en: Poll To Display:
fa_IR: نظرسنجی برای نمایش:

en: How Is My Site?
fa_IR: سایت من چگونه است؟

en: Good
fa_IR: خوب

en: Excellent
fa_IR: عالی

en: Bad
fa_IR: بد

en: Can Be Improved
fa_IR: جای بهبود دارد

en: No Comments
fa_IR: نظری ندارم
