WP-Piwik - en to hu_HU translation catalogue (265 entries)

en:  Show a &quot;custom variables&quot; edit box on post edit page.
hu_HU: Megjeleníti az &quot;egyedi változók&quot; szerkesztése dobozt a bejegyzés szerkesztés oldalon.

en: %s %s installed.
hu_HU: %s %s telepítve.

en: %s updated to %s.
hu_HU: %s frissítve erre: %s.

en: , and all people flattering this
hu_HU: és minden személy aki megtisztelte ezt

en: Actions
hu_HU: Akciók

en: Add &lt;noscript&gt;
hu_HU: &lt;noscript&gt; Hozzáadása

en: Add data-cfasync=false
hu_HU: data-cfasync=false hozzáadása

en: Add file extensions for download tracking, divided by a vertical bar (&#124;).
hu_HU: Új fájltípusok hozzáadása a letöltés követéshez, függőleges vonallal elválasztva (&#124;).

en: Add new file types for download tracking
hu_HU: Új fájltípusok hozzáadása a letöltés követéshez

en: Add rec parameter to noscript code
hu_HU: Rec paraméter hozzárendelése a noscript kódhoz

en: Add tracking code
hu_HU: Követőkód hozzáadása

en: Adds *.-prefix to cookie domain.
hu_HU: Hozzáad egy *.-prefixumot a domain sütiébe.

en: Adds *.-prefix to tracked domain.
hu_HU: Hozzáad egy *.-prefixumot a követett domainhez.

en: Adds the &lt;noscript&gt; code to your footer.
hu_HU: &lt;noscript&gt; kódot helyez a láblécbe.

en: An error occured
hu_HU: Egy hiba adódott

en: Are you sure you want to clear all settings?
hu_HU: Biztos, hogy törölnél minden beállítást?

en: Auth token
hu_HU: Authorizációs token

en: Auto config
hu_HU: Automata konfiguráció

en: Bounce count
hu_HU: Visszapattanások száma

en: Bounced
hu_HU: Visszapattant

en: Browser
hu_HU: Böngésző

en: Browser Details
hu_HU: Böngésző adatai

en: Browsers
hu_HU: Böngészők

en: Cache API calls, which not contain today's values, for a week.
hu_HU: API hívások gyorsítótárazása egy hétig, amelyek nem tartalmazzák a mai napi értékeket.

en: Cache cleared.
hu_HU: Gyorsítótár kiürítve

en: Changes saved.
hu_HU: Módosítások elmentve.

en: Cheatin&#8217; uh?
hu_HU: Csalsz &#8217;e, mi?

en: Check this to automatically choose your blog from your Piwik sites by URL. If your blog is not added to Piwik yet, WP-Piwik will add a new site.
hu_HU: Pipáld be ezt, hogy automatikusan kiválasszam a blogod a Piwik oldalaid közül URL alapján. Amennyiben még nem adtad hozzá az oldalad Piwik-hez, a WP-Piwik megteszi ezt helyetted.

en: Choose if you want to explicitly force Piwik to use HTTP or HTTPS. Does not work with a CDN URL.
hu_HU: Válaszd ezt, ha explicit módon akarod rábírni a Piwik-et, hogy használjon HTTP-t vagy HTTPS-t. Nem fog működni CDN URL-el.

en: Choose if you want to get an update notice if WP-Piwik is updated.
hu_HU: Válaszd ezt, ha értesítést kívánsz kapni a WP-Piwik frissítéséről.

en: Choose this, if your self-hosted Piwik and WordPress are running on the same machine and you know the full server path to your Piwik instance.
hu_HU: Válaszd ezt, ha az általad-üzemeltetett Piwik és a WordPress ugyanazon a szervergépen fut és tudod a teljes elérési útvonalat Piwik rendszeredhez.

en: Choose user roles allowed to see the statistics page.
hu_HU: Válaszd ki, melyik felhasználói csoport tagjai láthatják a statisztikák oldalt.

en: Choose users by user role you do <strong>not</strong> want to track.
hu_HU: Válaszd ki azokat a felhasználói szinteket amelyeket <strong>nem</strong> akarsz követni.

en: Choose whether the JavaScript code is added to the footer or the header.
hu_HU: Válaszd ki, hogy a fejlécbe vagy a láblécbe kerüljön a JavaScript kód.

en: Class Piwik\API\Request does not exists.
hu_HU: Piwik\API\Request osztály nem létezk.

en: Class Piwik\FrontController does not exists.
hu_HU: Piwik\FrontController osztály nem létezik.

en: Clear cache
hu_HU: Gyorsítótár ürítése

en: Configure WP-Piwik
hu_HU: WP-Piwik beállításai

en: Connect to Piwik
hu_HU: Kapcsolódás Piwik-hez

en: Connection timeout
hu_HU: Kapcsolódási időkorlát

en: Content tracking allows you to track interaction with the content of a web page or application.
hu_HU: A tartalom követés engedélyezi számodra, hogy interakciókat kövess az oldal tartalmán belül, vagy egy applikációban.

en: Could not resolve
hu_HU: Nem sikerül feloldani

en: Countries
hu_HU: Országok

en: Country
hu_HU: Ország

en: Credits
hu_HU: Stáblista

en: Current month
hu_HU: Jelen hónap

en: Current week
hu_HU: Jelen hét

en: Currently shown stats:
hu_HU: Jelenleg mutatott statok:

en: Dashboard SEO
hu_HU: Vezélőpult grafikon

en: Dashboard graph
hu_HU: Vezélőpult grafikon

en: Dashboard overview
hu_HU: Vezérlőpult összesítés

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Debugging
hu_HU: Hibakeresés

en: Default date shown on statistics page.
hu_HU: Alapértelmezett dátum látható a statisztikák oldalon.

en: Default tracking
hu_HU: Alapértelmezett követés

en: Define a specific user agent
hu_HU: Specifikus user agent meghatározása

en: Define all file types for download tracking
hu_HU: Add meg a követni kívánt fájltípusokat

en: Determined Piwik base URL is
hu_HU: A meghatározott Piwik gyökér URL:

en: Determined site
hu_HU: Meghatározott oldal

en: Disable SSL host verification
hu_HU: SSL hoszt ellenőrzésének letiltása

en: Disable SSL peer verification
hu_HU: SSL peer ellenőrzés letiltása

en: Disable all tracking cookies for a visitor.
hu_HU: Minden követési süti letiltása egy látogatónak.

en: Disable cookies
hu_HU: Sütik letiltása

en: Disable time limit
hu_HU: Időlimit letiltása

en: Disabled
hu_HU: Letiltva

en: Disabled (WP-Piwik will not connect to Piwik)
hu_HU: Letiltva (WP-Piwik nem csatlakozik a Piwikhez)

en: Disabled (default)
hu_HU: Letiltva (alapértelmezett)

en: Disabled in proxy mode.
hu_HU: Proxy mód letiltva.

en: Display Name (Not Recommended!)
hu_HU: Megjelenítési név (Nem ajánlott!)

en: Display SEO ranking data on statistics page.
hu_HU: SEO rangsor adat megjelenítése a statisztikák oldalon.

en: Display a last 30 days visitor graph on WordPress' toolbar.
hu_HU: Utolsó 30 nap látogatói adatainak megjelenítése a WordPress eszköztáron.

en: Display a shortcut to Piwik itself.
hu_HU: Piwik prancsikon megejlenítése.

en: Display stats to
hu_HU: Statisztikák megjelenítése ehhez:

en: Do not count subdomains as outlink
hu_HU: Ne számolja az aldomaineket a kilépési linkeknél

en: Donate
hu_HU: Támogatás

en: Either allow_url_fopen has to be enabled <em>or</em> cURL has to be available:
hu_HU: Az allow_url_fopen-nek kell engedélyezve vagy a cURL-nek elérhetőnek kell lennie:

en: Email Address
hu_HU: E-mailcím

en: Enable Tracking
hu_HU: Követés engedélyezése

en: Enable WP-Piwik dashboard widget &quot;Graph&quot;.
hu_HU: WP-Piwik vezérlőpulti widget &quot;Grafikon&quot; engedélyezése.

en: Enable WP-Piwik dashboard widget &quot;Overview&quot;.
hu_HU: WP-Piwik vezérlőpulti widget &quot;Összegzés&quot; engedélyezése.

en: Enable WP-Piwik dashboard widget &quot;SEO&quot;.
hu_HU: WP-Piwik vezérlőpulti widget &quot;SEO&quot; engedélyezése.

en: Enable a heartbeat timer to get more accurate visit lengths by sending periodical HTTP ping requests as long as the site is opened. Enter the time between the pings in seconds (Piwik default: 15) to enable or 0 to disable this feature. <strong>Note:</strong> This will cause a lot of additional HTTP requests on your site.
hu_HU: A heartbeat időzítő engedélyezésével pontosabb látogatási hosszakat kaphatsz, periodikusan kiküldött HTTP ping kérések kiküldésének segítségével, rögtön miután az oldalt megnyitották. Add meg az időt a pingek között másodpercben(Piwik alapértelmezett: 15), hogy engedélyezd, vagy 0-t hogy letiltsd ezt a funkciót. <strong>Megjegyzés:</strong> Ez a funkció sok HTTP kérést okozhat az oldaladon.

en: Enable cache
hu_HU: Gyorsítótár engedélyezése

en: Enable content tracking
hu_HU: Tartalom követés engedélyezése

en: Enable heartbeat timer
hu_HU: Heartbeat időzítő engedélyezése

en: Enable shortcodes
hu_HU: Shortcode engedélyezése

en: Enable shortcodes in post or page content.
hu_HU: Shortkódok engedélyezése a bejegyzésben, vagy az oldal tartalmában

en: Enable to track posts in feeds via tracking pixel.
hu_HU: Bejegyzések követése a csatornában követő pixel segítségével.

en: Enable to track users on admin pages (remember to configure the tracking filter appropriately).
hu_HU: Felhasználók követésének engedélyezése az admin oldalakon (ne felejts el megfelelő követési szűrőt alkalmazni).

en: Enable tracking for visitors without JavaScript (not recommended).
hu_HU: JavaScript mentes látogatókövetés engedélyezése (nem ajánlott).

en: Enter manually
hu_HU: Megadás manuálisan

en: Enter the file path to your Piwik instance, e.g. /var/www/piwik/.
hu_HU: Add meg az elérési útvonalat a Piwik telepítésedhez, pl.: /var/www/piwik/.

en: Enter your Piwik URL. This is the same URL you use to access your Piwik instance, e.g. http://www.example.com/piwik/.
hu_HU: Add meg Piwik-ed URL címét. Ugyan az a cím, amelyen te is eléred Piwik-ed webböngészőn keresztül. Pl.: http://www.example.com/piwik/.

en: Enter your Piwik auth token here. It is an alphanumerical code like 0a1b2c34d56e78901fa2bc3d45678efa.
hu_HU: Írd be Piwik authorizációs tokened ide. Ez egy alfanumerikus karaktersor, pl.: 0a1b2c34d56e78901fa2bc3d45678efa.

en: Enter your own tracking code manually. You can choose one of the prior options, pre-configure your tracking code and switch to manually editing at last.
hu_HU: Írd be saját követőkódod manuálisan. Választhatsz egyet az előbbi opciók közül, elő-konfigurálod a követőkódot, majd a végén váltasz manuális szerkesztésre.

en: Expert Settings
hu_HU: Haladó beállítások

en: Footer
hu_HU: Lábléc

en: Force Piwik to use a specific protocol
hu_HU: Erőltesse a Piwik-et, hogy használja a specifikus protokollt

en: HTTP connection via
hu_HU: HTTP kapcsolódás ezzel

en: HTTP method
hu_HU: HTTP metódus

en: Header
hu_HU: Fejléc

en: Hits
hu_HU: Kattintások

en: If you like WP-Piwik, you can support its development by a donation:
hu_HU: Ha tetszik a WP-Piwik, támogasd fejlesztésünket egy kis adománnyal:

en: Important
hu_HU: Fontos

en: JavaScript code position
hu_HU: JavaScript kód pozíció

en: Keyword
hu_HU: Kulcsszó

en: Keyword: post name.
hu_HU: Kulcsszó: hivatkozás neve.

en: Keywords
hu_HU: Kulcsszavak

en: Last 30 days
hu_HU: Utolsó 30 nap

en: Last month
hu_HU: Előző hónap

en: Last week
hu_HU: Múlthét

en: Latest support threads on WordPress.org
hu_HU: Legfrissebb támogatási fórumok a WordPress.org-on

en: Limit cookie lifetime
hu_HU: Süti élettartamának limitálása

en: Max. generation time
hu_HU: Max. oldalgenerációs idő

en: Max. page views in one visit
hu_HU: Max. oldal megtekintések egy látogatás alatt

en: Min. generation time
hu_HU: Min. oldalgenerációs idő

en: More information
hu_HU: További információk

en: My Amazon.de wishlist
hu_HU: Amazon.de kívánságlistám

en: Name
hu_HU: Név

en: Next you should connect to Piwik
hu_HU: Most kapcsolódnod kell a Piwik-hez

en: No data available.
hu_HU: Nincs elérhető adat.

en: No site configured yet.
hu_HU: Nincs konfigurált oldal.

en: Noscript code
hu_HU: Noscript kód

en: Operation System
hu_HU: Operációs rendszer

en: Operation System Details
hu_HU: Operációs rendszer adatok

en: Operation Systems
hu_HU: Operációs rendszerek

en: Others
hu_HU: Egyebek

en: Overview
hu_HU: Áttekintés

en: Page
hu_HU: Oldal

en: Page Views
hu_HU: Oldal megtekintések

en: Page views
hu_HU: Oldal megtekintések

en: Pages
hu_HU: Oldalak

en: Percent
hu_HU: Százalék

en: Piwik Custom Variables
hu_HU: Piwik egyedi változók

en: Piwik Mode
hu_HU: Piwik üzemmód

en: Piwik Statistics
hu_HU: Piwik statisztikák

en: Piwik default date
hu_HU: Piwik alapértelmezett dátum

en: Piwik error
hu_HU: Piwik hiba

en: Piwik path
hu_HU: Piwik útvonal

en: Piwik shortcut
hu_HU: Piwik parancsikon

en: Please don't forget to vote the compatibility at the
hu_HU: Kérlek ne felejts el szavazni a kompatibilitásról a

en: Please validate your configuration
hu_HU: Kérlek ellenőrizd a konfigurációd

en: Plugin
hu_HU: Kiegészítő

en: Plugin name shown in WordPress.
hu_HU: Ez a név fog megjelenni a WordPressben.

en: Plugins
hu_HU: Kiegészítők

en: RSS feed campaign
hu_HU: RSS csatorna kampány

en: Referral timeout (seconds)
hu_HU: Hivatkozás időkorlát (másodpercben)

en: Referrers
hu_HU: Hivatkozások

en: Reload
hu_HU: Újratöltés

en: Replace Piwik's default file extensions for download tracking, divided by a vertical bar (&#124;). Leave blank to keep Piwik's default settings.
hu_HU: Piwik alapértelmezett fájlkiterjesztések lecserélése letöltés követéskor, függőleges vonallal elválasztva (&#124;). Hagyd üresen, hogy megtartsd a Piwik alapértelmezett beállításait.

en: Requests
hu_HU: Kérések

en: Reset WP-Piwik
hu_HU: WP-Piwik visszaállítása

en: Resolution
hu_HU: Felbontás

en: Resolutions
hu_HU: Felbontások

en: Run testscript
hu_HU: Tesztszktipt futtatása

en: See %sPiwik FAQ%s.
hu_HU: Bővebb infó %sWP-Piwik GYIK%s

en: See %sPiwik documentation%s.
hu_HU: Bővebb infó a %sPiwik dokumentációban%s.

en: See %sWP-Piwik FAQ%s.
hu_HU: Bővebb infó %sWP-Piwik GYIK%s

en: See %sreadme file%s.
hu_HU: Továbbiak az %solvass el fájlban%s.

en: Select site
hu_HU: Válassz oldalt

en: Self-hosted (HTTP API, default)
hu_HU: Általad-üzemeltetettt (HTTP API, alapértelmezett)

en: Self-hosted (PHP API)
hu_HU: Általad-üzemeltetett (PHP API)

en: Session timeout (seconds)
hu_HU: Munkamenet időkorlát (másodpercben)

en: Set custom variables for a page view
hu_HU: Egyedi változók beállítása az oldalnézethez

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Settings cleared (except connection settings).
hu_HU: Beállítások törölve (kivéve a csatlakozási beállításokat)

en: Shortcut
hu_HU: Parancsikon

en: Show SEO data
hu_HU: SEO adat mejelenítése

en: Show Statistics
hu_HU: Statisztikák megjelenítése

en: Show always if WP-Piwik is updated
hu_HU: Mutassa mindíg, ha a WP-Piwik frissítve van

en: Show custom variables box
hu_HU: Egyedi változók doboz megjelenítése

en: Show graph on WordPress Toolbar
hu_HU: Grafikon megjelenítése a WordPress eszköztáron

en: Show only if WP-Piwik is updated and settings were changed
hu_HU: Mutassa csak akkor, ha a WP-Piwik frissítésre került és beállításai módosultak

en: Show per post stats
hu_HU: Megjelenítendő bejegyzés statisztikák száma

en: Show stats about single posts at the post edit admin page.
hu_HU: Az egyszeri bejegyzések statisztikáit jeleníti meg az admin oldalon.

en: Site ID (Piwik)
hu_HU: Oldal ID (Piwik)

en: Site Search
hu_HU: Oldal keresés

en: Site not created yet.
hu_HU: Oldal még nem készült el.

en: Sitebrowser
hu_HU: Oldalböngésző

en: Slow!
hu_HU: Lassú!

en: Specific user agent
hu_HU: Specifikus user agent

en: Statistics
hu_HU: Statisztikák

en: Support
hu_HU: Támogatás

en: Thank <strong>you</strong> for using my plugin. It is the best commendation if my piece of code is really used!
hu_HU: Köszönjük <strong>neked</strong>, hogy használod ezt a kiegészítőt. A legnagyobb dícséret az, hogy hasznos számotokra az amit csinálunk.

en: Thank you very much
hu_HU: Köszönettel tartozunk

en: Thank you very much for your donation
hu_HU: Köszönjük, hogy támogattad munkánkat

en: Thank you very much, all users who send me mails containing criticism, commendation, feature requests and bug reports! You help me to make WP-Piwik much better.
hu_HU: Köszönettel tartozunk minden felhasználónak, aki kritikájával, dícséretével, új funkciók ajánlásával és hibabejelentésekkel segítette munkánkat! Általatok lesz a WP-Piwik kiegészítő jobb és jobb.

en: Thanks for using WP-Piwik!
hu_HU: Köszönjük, hogy a WP-Piwik-et használod!

en: The best place to get help:
hu_HU: Legjobb hely, ahol segítséget kaphatsz:

en: The graph contains the values shown in the table below (visitors / unique / bounces). The red line shows a linear trendline (unique).
hu_HU: A grafikon tartalmazza az értékeket, melyek láthatóak a lentebbi táblázatban (látogatók / egyedi / visszapattanások). A vörös vonal mutatja a lineáris trendvonalat (egyedi).

en: This is the default option for a self-hosted Piwik and should work for most configurations. WP-Piwik will connect to Piwik using http(s).
hu_HU: Ez az alapértelmezett beállítás az általad-üzemeltetett Piwik-hez, ennek a legtöbb esetben működnie kell. WP-Piwik http(s)-en keresztül fog csatlakozni Piwik-edhez.

en: Time/visit
hu_HU: Idő/látogatás

en: Title
hu_HU: Cím

en: Today
hu_HU: Ma

en: Tools
hu_HU: Eszközök

en: Total time spent
hu_HU: Eltöltött idő

en: Track 404
hu_HU: 404 követése

en: Track RSS feed links as campaign
hu_HU: RSS csatorna linkek kampánykénti követése

en: Track RSS feeds
hu_HU: RSS csatornák követése

en: Track admin pages
hu_HU: Admin oldalak követése

en: Track all content blocks
hu_HU: Minden tartalmi blokk követése

en: Track only visible content blocks
hu_HU: Csak a látható tartalmi blokk követése

en: Track search
hu_HU: Keresés követése

en: Track subdomains in the same website
hu_HU: Aldomainek követése ugyanazon weboldalon

en: Tracking code
hu_HU: Követőkód

en: Tracking filter
hu_HU: Követési szűrő

en: Unique
hu_HU: Egyedi

en: Unique visitors
hu_HU: Egyedi látogatók

en: Update notice
hu_HU: Frissítési értesítés

en: Use Piwik's advanced Site Search Analytics feature.
hu_HU: Piwik haladó oldal keresési analitika funkció használata.

en: Use js/index.php
hu_HU: Használja a js/index.php-t

en: Use proxy script
hu_HU: Használjon proxy szkriptet

en: Use set_time_limit(0) if stats page causes a time out.
hu_HU: set_time_limit(0) használata, ha a statisztikák oldal betöltésekor időtúllépés lép fel.

en: Use the PHP default user agent
hu_HU: Használja a PHP alapértlmezett user agent-jét

en: Use the placeholder {ID} to add the Piwik site ID.
hu_HU: Használj placeholder-t {ID} hogy hozzáadd a Piwik oldal ID-t.

en: Use this tracking code to not reveal the Piwik server URL.
hu_HU: Használd ezt a követőkódot, és nem feded fel a Piwik szerver URL címét.

en: User ID Tracking
hu_HU: Felhasználó ID követés

en: Username
hu_HU: Felhasználóinév

en: Usually, you do not need to change these settings. If you want to do so, you should know what you do or you got an expert's advice.
hu_HU: Általában nincs szükség ezen beállítások módosítására. Azonban ha akarod akkor megteheted, feltéve ha tudod, hogy mit csinálsz, vagy kaptál tanácsot hozzáértő személytől.

en: Value
hu_HU: Érték

en: Visitor timeout (seconds)
hu_HU: Látogatói időkorlát (másodpercben)

en: Visitors
hu_HU: Látogatók

en: Visits
hu_HU: Látogatások

en: WP User ID
hu_HU: WP felhasználó ID

en: WP-Piwik %s has to be connected to Piwik first. Check the &raquo;Connect to Piwik&laquo; section below.
hu_HU: WP-Piwik-nek mindenekelőtt kapcsolatban kell lennie a Piwik-el. Ellenőrizd a &raquo;Kapcsolódás Piwikhez&laquo; szekciót lentebb.

en: WP-Piwik %s is successfully connected to Piwik %s.
hu_HU: WP-Piwik %s sikeresen kapcsolódott a Piwik %s-hez.

en: WP-Piwik %s was not able to connect to Piwik using your configuration. Check the &raquo;Connect to Piwik&laquo; section below.
hu_HU: WP-Piwik %s nem tud kapcsolatot létesíteni a Piwik-el a megadott kapcsolati adatok alapján. Ellenőrizd a &raquo;Kapcsolódás Piwikhez&laquo; szekciót lentebb.

en: WP-Piwik %s was not able to connect to Piwik using your configuration. During connection the following error occured: <br /><code>%s</code>
hu_HU: WP-Piwik %s nem tud kapcsolatot létesíteni a Piwik-el a megadott kapcsolati adatok alapján. Kapcsolódás közben az alábbi hiba lépett fel: <br /><code>%s</code>

en: WP-Piwik can automatically add a 404-category to track 404-page-visits.
hu_HU: WP-Piwik képes automatikusan 404-kategóriát létrehozni, hogy nyomonkövesse a 404-oldal-látogatásokat.

en: WP-Piwik display name
hu_HU: WP-Piwik megjelenítendő neve

en: WP-Piwik is a WordPress plugin to show a selection of Piwik stats in your WordPress admin dashboard and to add and configure your Piwik tracking code. To use this you will need your own Piwik instance. If you do not already have a Piwik setup, you have two simple options: use either
hu_HU: A WP-Piwik egy WordPress kiegészítő, amely a Piwik statisztikáit megjeleníti a te WordPress admin vezérlőpultodon, illetve Piwik követőkódot helyezhetsz el vele a blogodon. Használatához szükséged lesz egy saját működőképes Piwik rendszerre. Amennyiben nincs Piwik-ed, két egyszerű lehetőség közül választhatsz: választhatod bármelyiket

en: WP-Piwik requires at least PHP 5.3. You are using the deprecated version %s. Please update PHP to use WP-Piwik.
hu_HU: A WP-Piwik megkívánja legalább a PHP 5.3-at. Te egy korábbi %s verziót használsz. Kérlek frissítsd a PHP-t, hogy használni tudd a WP-Piwik-et.

en: WP-Piwik support forum
hu_HU: WP-Piwik támogatási fórum

en: WP-Piwik will not add the tracking code. Use this, if you want to add the tracking code to your template files or you use another plugin to add the tracking code.
hu_HU: WP-Piwik nem állít be követőkódot. Használd ezt, ha manuálisan akarod beágyazni a követőkódod a sablonfájlokba, vagy másik kiegészítőt használsz erre a célra.

en: WP-Piwik will use Piwik's standard tracking code.
hu_HU: WP-Piwik a Piwik sztenderd követőkódját alkalmazza.

en: When a user is logged in to WordPress, track their &quot;User ID&quot;. You can select which field from the User's profile is tracked as the &quot;User ID&quot;. When enabled, Tracking based on Email Address is recommended.
hu_HU: Mikor egy felhasználó bejelentkezik a WordPress-be, követi az ő &quot;User ID-át&quot;. Ki tudod választani, melyik mezőt tekintse a rendszer &quot;User ID-nak&quot;. Mikor engedélyezve van, ajánlott az email címet kiválasztani.

en: Yesterday
hu_HU: Tegnap

en: You are running WordPress %s.
hu_HU: WordPress %s verzióját használod.

en: You are running a WordPress %s blog network (WPMU). WP-Piwik will handle your sites as different websites.
hu_HU: WordPress %s bloghálózatot (WPMU) használsz. WP-Piwik külön oldalként kezeli minden oldalad.

en: You can choose between four tracking code modes:
hu_HU: Négy követési módszer közül választhatsz:

en: You can choose between three connection methods:
hu_HU: Válassz a három kapcsolódási metódus közül:

en: You can choose this tracking code, to deliver a minified proxy code and to avoid using the files called piwik.js or piwik.php.
hu_HU: Választhatod ezt a követőkódot, amely kicsinyített proxy kódot tartalmaz, ezzel elkerülve a piwik.js illetve piwik.php fájlok használatát.

en: You can limit the cookie lifetime to avoid tracking your users over a longer period as necessary.
hu_HU: Limitálhatod a sütik élettartamát, hogy elkerülhesd a felhasználók a szükségesnél hosszabb benntartását.

en: allow_url_fopen is
hu_HU: allow_url_fopen

en: available
hu_HU: elérhető

en: cURL is
hu_HU: cURL

en: current month
hu_HU: jelen hónap

en: current week
hu_HU: jelen hét

en: empty
hu_HU: üres

en: enabled
hu_HU: engedélyezve

en: for your translation work
hu_HU: a fordítási munkádért

en: is used.
hu_HU: használatban.

en: last 30 days
hu_HU: utolsó 30 nap

en: last month
hu_HU: előző hónap

en: last week
hu_HU: előző hét

en: not
hu_HU: nem

en: not recommended
hu_HU: nem ajánlott

en: or
hu_HU: vagy

en: realpath() returns false
hu_HU: realpath() false értékkel tér vissza

en: site
hu_HU: oldal

en: sites
hu_HU: oldalak

en: the Piwik team itself
hu_HU: a Piwik csapat maga

en: today
hu_HU: ma

en: week
hu_HU: hét

en: yesterday
hu_HU: tegnap
