Iptanus File Upload - en to pl_PL translation catalogue (92 entries)

en: File
pl_PL: Plik

en: Size
pl_PL: Rozmiar

en: Page
pl_PL: Strona

en: Date
pl_PL: Data

en: Yes
pl_PL: Tak

en: No
pl_PL: Nie

en: User
pl_PL: Użytkownik

en: Test Mode
pl_PL: Tryb testowy

en: Upload files
pl_PL: Prześlij pliki

en: Select File/Select Files
pl_PL: Wybierz plik/Wybierz Pliki

en: Upload File/Upload Files
pl_PL: Prześlij plik/Prześlij pliki

en: Select File
pl_PL: Wybierz plik

en: Upload File
pl_PL: Prześlij plik

en: File Upload Notification
pl_PL: Powiadomienie o Wysyłaniu plików

en: Your message
pl_PL: Treść wiadomości

en: Error. Could not resolve ftp target filedir. Check the domain in 'ftpinfo' attribute.
pl_PL: Błąd. Nie można rozpoznać ftp cel filedir. Sprawdzanie domeny atrybutu 'ftpinfo'.

en: Error. Invalid ftp information. Check 'ftpinfo' attribute.
pl_PL: Błąd. Informacje nieprawidłowe ftp. Sprawdź atrybut "ftpinfo".

en: Error. Could not extract ftp information from 'ftpinfo' attribute. Check its syntax.
pl_PL: Błąd. Nie można wyodrębnić informacje ftp z atrybutu 'ftpinfo'. Sprawdzanie składni.

en: Error. Could not resolve ftp target filename. Check the domain in 'ftpinfo' attribute.
pl_PL: Błąd. Nie można rozpoznać ftp pliku miejsce docelowe. Sprawdzanie domeny atrybutu 'ftpinfo'.

en: Upload failed! Missing a temporary folder.
pl_PL: Brak folderu tymczasowego

en: Upload failed! Permission denied to write to target folder.
pl_PL: Nie udało się utworzyć folderu

en: File not allowed.
pl_PL: Rozszerzenie pliku nie jest dozwolone.

en: The uploaded file exceeds the file size limit.
pl_PL: Przesłany plik przekracza limit rozmiaru pliku.

en: The uploaded file exceeds 2GB and is not supported by this server.
pl_PL: Przesłany plik przekracza 2GB i nie jest obsługiwana przez ten serwer.

en: Upload failed! The uploaded file exceeds the file size limit of the server. Please contact the administrator.
pl_PL: Wysyłanie nie powiodło się! Przesłany plik przekracza limit rozmiaru pliku z serwera. Proszę skontaktuj się z administratorem.

en: Upload failed! The duration of the upload exceeded the time limit of the server. Please contact the administrator.
pl_PL: Wysyłanie nie powiodło się! Czas trwania upload przekroczony limit czasu serwera. Proszę skontaktuj się z administratorem.

en: Upload failed! The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
pl_PL: Wysyłanie nie powiodło się! Przesłany plik przekracza dyrektywy MAX_FILE_SIZE, który został określony w formularzu HTML.

en: Upload failed! The uploaded file was only partially uploaded.
pl_PL: Wysyłanie nie powiodło się! Przesłany plik został tylko częściowo przesłane.

en: Upload failed! No file was uploaded.
pl_PL: Wysyłanie nie powiodło się! Plik nie został przesłany.

en: Upload failed! Failed to write file to disk.
pl_PL: Wysyłanie nie powiodło się! Nie udało się zapisać plik na dysk.

en: Upload failed! Error occured while moving temporary file. Please contact administrator.
pl_PL: Wystąpił nieznany błąd. Skontaktuj się z administratorem serwisu.

en: Upload failed! Error occured while attemting to upload the file.
pl_PL: Wysyłanie nie powiodło się! Wystąpił błąd podczas attemting wgrać plik.

en: Upload failed!
pl_PL: BŁĄD PRZESYŁANIA!!!

en: No file!
pl_PL: Brak pliku

en: Upload failed! The upload has been canceled by the user or the browser dropped the connection.
pl_PL: Wysyłanie nie powiodło się! Wysyłanie zostało anulowane przez użytkownika lub utracone połączenie.

en: Upload failed! Unknown error.
pl_PL: Wysyłanie nie powiodło się! Nieznany błąd.

en: Please contact the administrator.
pl_PL: Proszę skontaktuj się z administratorem.

en: No result from remote server!
pl_PL: Nie wynik z serwera zdalnego!

en:  but with warnings
pl_PL: Ostrzeżenia

en: Warning: JSON parse error.
pl_PL: "Błąd analizowania"

en: Upload parameters of this file, passed as JSON string to the handler, could not be parsed.
pl_PL: Przekazywania parametrów tego pliku, przekazywana jako ciąg JSON do obsługi, nie można przeanalizować.

en: UploadStates, passed as JSON string to the handler, could not be parsed.
pl_PL: UploadStates, przekazywana jako ciąg JSON do obsługi, nie można przeanalizować.

en: Redirection to classic form functionality occurred due to unknown error.
pl_PL: Przekierowanie do klasycznej postaci funkcji wystąpił z powodu nieznanego błędu.

en: Redirection to classic form functionality occurred because HTML5 is not supported.
pl_PL: Przekierowanie do klasycznej postaci funkcji wystąpił, ponieważ HTML5 jest nieobsługiwana.

en: Redirection to classic form functionality occurred due to JSON parse error.
pl_PL: Przekierowanie do klasycznej postaci funkcji wystąpił ze względu na błąd analizy JSON.

en: Please enable popup windows from the browser's settings!
pl_PL: Proszę włączyć wyskakujące okienka z ustawień przeglądarki!

en: cannot be empty!
pl_PL: Pole nie może być puste!

en: number not valid!
pl_PL: Błędny numer!

en: email not valid!
pl_PL: Niepoprawny e-mail!

en: emails do not match!
pl_PL: e-maile nie pasują!

en: passwords do not match!
pl_PL: Hasła nie są identyczne

en: checkbox unchecked!
pl_PL: niezaznaczone pole wyboru!

en: no option selected!
pl_PL: Nie wybrano żadnej opcji

en: no item selected!
pl_PL: Nie wybrano żadnego elementu.

en: There are more than one instances of the plugin in this page with the same id. Please change it.
pl_PL: Tu są więcej niż jednego wystąpienia o plugin na tej stronie o tym samym identyfikatorze. Zmień go.

en: Cannot edit the shortcode because the page has been modified. Please reload the page.
pl_PL: Nie można edytować shortkode, ponieważ strona została zmodyfikowana. Proszę odświeżyć stronę.

en: Upload skipped! File already exists.
pl_PL: Przepraszamy, ten plik już istnieje!

en: No files have been selected!
pl_PL: Nie wybrano żadnych plików

en: WPFilebase Plugin not updated because there were no files uploaded.
pl_PL: WPFilebase Plugin nie aktualizowane, ponieważ nie było tam plików przesłane.

en: Notification email was not sent because there were no files uploaded.
pl_PL: Powiadomienia e-mail nie została wysłana, ponieważ nie zostały przesłane pliki.

en: Notification email was not sent because no recipients were defined. Please check notifyrecipients attribute in the shortcode.
pl_PL: Powiadomienia e-mail nie zostały wysłane, ponieważ nie ma odbiorców  zdefiniowanych. Sprawdź atrybut notifyrecipients w kodzie.

en: Notification email was not sent due to an error. Please check notifyrecipients, notifysubject and notifymessage attributes for errors.
pl_PL: Powiadomienia e-mail nie został wysłany z powodu błędu. Proszę sprawdzić notifyrecipients, notifysubject i notifymessage atrybuty dla błędów.

en: Redirection not executed because redirection link is empty. Please check redirectlink attribute.
pl_PL: Przekierowania nie wykonany, ponieważ link przekierowania jest pusty. Sprawdź atrybut redirectlink.

en: Redirection not executed because not all files were successfully uploaded.
pl_PL: Przekierowania nie wykonany, ponieważ nie wszystkie pliki zostały pomyślnie załadowane.

en: Failed to add the shortcode to the page/post. Please try again. If the message persists, contact administrator.
pl_PL: Nie można dodać shortcode do strony/post. Proszę spróbować ponownie. Jeśli komunikat będzie się powtarzał, skontaktuj się z administratorem.

en: Failed to edit the shortcode because the contents of the page changed. Try again to edit the shortcode.
pl_PL: Nie można edytować shortcode, bo zmieniła się zawartość strony. Spróbuj ponownie.

en: Failed to delete the shortcode because the contents of the page changed. Try again to delete it.
pl_PL: Nie można usunąć shortcode, bo zmieniła się zawartość strony. Spróbuj ponownie.

en: The page containing the shortcode has been modified and it is no longer valid. Please go back to reload the shortcode.
pl_PL: Strona zawierająca shortcode został zmodyfikowana. Proszę wrócić i przeładować shortcode.

en: Failed to update the shortcode because the contents of the page changed. Go back to reload the shortcode.
pl_PL: Strona zawierająca shortcode został zmodyfikowana. Proszę wrócić i przeładować shortcode.

en: Failed to update the shortcode. Please try again. If the problem persists, go back and reload the shortcode.
pl_PL: Nie można zaktualizować shortcode. Proszę spróbować ponownie. Jeśli problem nie ustąpi, wrócić i ponownie załadować shortcode.

en: This is a test message
pl_PL: To jest wiadomość testowa

en: This is a test administrator message
pl_PL: To jest wiadomość testowa administratora

en: select dir...
pl_PL: Wybierz dir...

en: type dir
pl_PL: Typ dir

en:  (required)
pl_PL: *

en: Files are being uploaded. Are you sure you want to exit the page?
pl_PL: Obecnie wysyłane są pliki. Czy na pewno chcesz zamknąć stronę?

en: Upload in progress
pl_PL: Trwa przesyłanie Plików. Prosimy cierpliwie czekać.

en: Upload in progress with warnings!
pl_PL: Trwa przesyłanie Plików. Prosimy cierpliwie czekać.

en: Upload in progress but some files already failed!
pl_PL: Przesyłanie w toku, ale niektóre pliki zostały anulowane!

en: Upload in progress but no files uploaded so far!
pl_PL: Przesyłanie w toku, ale jeszcze nie przesłano żadnego pliku!

en: All files uploaded successfully
pl_PL: Przesyłanie plików zakończyło się powodzeniem

en: All files uploaded successfully but there are warnings!
pl_PL: Przesyłanie plików zakończyło się powodzeniem

en: File uploaded successfully but there are warnings!
pl_PL: Plik został pomyślnie przesłany, ale z ostrzeżeniem!

en: Some files failed to upload!
pl_PL: Niektóre pliki zostały anulowane!

en: All files failed to upload
pl_PL: Wszystkie pliki zostały anulowane

en: File failed to upload
pl_PL: Nie udało się przesłać pliku

en: There are no files to upload!
pl_PL: Brak plików do wysłania

en: Test upload message
pl_PL: To jest wiadomość testowa

en: JSON parse warning!
pl_PL: JSON analizować ostrzeżenie!

en: please wait while redirecting...
pl_PL: Proszę czekać, za chwilę zostaniesz przekierowany...

en: Open visual shortcode editor in new window
pl_PL: Otwórz edytor w nowym oknie

en: loading visual editor
pl_PL: Ładowanie wizualnego edytora
