Iptanus File Upload - en to fa_IR translation catalogue (213 entries)

en: Delete
fa_IR: حذف

en: You need to login as administrator to see this page!
fa_IR: شما برای مشاهده این صفحه لازم است با حساب ادمین وارد شوید!

en: File
fa_IR: فایل

en: Size
fa_IR: اندازه

en: Page
fa_IR: برگه

en: Date
fa_IR: تاریخ

en: Delete this file
fa_IR: حذف این فایل

en: Download this file
fa_IR: دانلود این فایل

en: Download
fa_IR: دانلود

en: Yes
fa_IR: بلی

en: No
fa_IR: خیر

en: Bulk Actions
fa_IR: انجام همه

en: Apply
fa_IR: تایید

en: User
fa_IR: کاربر

en: File does not exist!
fa_IR: فایل وجود ندارد

en: Could not download file!
fa_IR: فایل دانلود نشد.

en: User Fields
fa_IR: فیلدهای کاربر

en: Test Mode
fa_IR: حالت تست

en: Remove Remote
fa_IR: حذف راه دور

en: Remove this remote file
fa_IR: حذف این فایل راه دور

en: Upload files
fa_IR: بارگذاری فایل ها

en: Select File/Select Files
fa_IR: انتخاب فایل/انتخاب فایل ها

en: Upload File/Upload Files
fa_IR: بارگذاری فایل/بارگذاری فایل ها

en: Select File
fa_IR: انتخاب فایل

en: Upload File
fa_IR: بارگذاری فایل

en: File Upload Notification
fa_IR: اطلاع رسانی بارگذاری فایل

en: Your message
fa_IR: پیام شما

en: Please fill in the above words:
fa_IR: لطفا کلمات بالا را تکمیل کنید

en: Upload Media
fa_IR: بارگذاری چندرسانه

en: videostream
fa_IR: پخش ویدیو

en: screenshot
fa_IR: اسکرین شات

en: By activating this option I agree to let the website keep my personal data
fa_IR: با فعال کردن این گزینه موافقت می کنم وب سایت اجازه نگهداری اطلاعات شخصی من را داشته باشد.

en: You have denied to let the website keep your personal data. Upload cannot continue!
fa_IR: شما اجازه ندادید که وب سایت داده های شخصی شما را نگهداری کند. آپلود ادامه نمی یابد!

en: Sort list based on this column
fa_IR: مرتب سازی بر اساس این ستون

en: guest
fa_IR: مهمان

en: unknown
fa_IR: ناشناس

en: Error. Could not resolve ftp target filedir. Check the domain in 'ftpinfo' attribute.
fa_IR: خطا: نمی توان دایرکتوری ftp هدف را پیدا کند. ویژگی های 'ftpinfo' را برسی کنید

en: Error. Invalid ftp information. Check 'ftpinfo' attribute.
fa_IR: خطا: اطلاعات ftp نادرست است. 'ftpinfo' را برسی کنید

en: Error. Could not extract ftp information from 'ftpinfo' attribute. Check its syntax.
fa_IR: خطا: نمی توان اطلاعات ftp را از 'ftpinfo' استخراج کرد. نحوه ورود اطلاعات را برسی کنید.

en: Error. Could not resolve ftp target filename. Check the domain in 'ftpinfo' attribute.
fa_IR: خطا: نمی توان مشکل نام فایل هدف در ftp را حل کرد. ویژگی های 'ftpinfo' را برسی کنید

en: Error. Could not open source file for ftp upload. Check if file is accessible.
fa_IR: خطا: نمی توان فایل باز را برای ftp بارگذاری کرد. برسی کنید فایل قابل دسترسی است.

en: Error. Could not send data to ftp target file.
fa_IR: خطا: نمی توان داده را به فایل هدف ftp فرستاد.

en: Error. Could not connect to ftp host. Check the domain in 'ftpinfo' attribute.
fa_IR: خطا: نمی توان به میزبان ftp متصل شد. ویژگی های 'ftpinfo' را برسی کنید

en: Error. Could not authenticate to ftp host. Check username and password in 'ftpinfo' attribute.
fa_IR: خطا: احراز هویت به میزبان ftp امکان پذیر نیست. یوزر و پسورد در 'ftpinfo' را برسی نمایید

en: Error. Could not initialize sftp subsystem. Please check if the server supports sftp.
fa_IR: خطا: نمی توان زیر سیستم sftp را مقداردهی کند. برسی کنید که سرور شما از sftp پشتیبانی می کند.

en: Error. The web server does not support sftp.
fa_IR: خطا: وب سرور قادر به پشتیبانی از sftp نیست

en: Error. Permission denied to write to target folder.
    Check and correct read/write permissions of target folder.
fa_IR: خطا: حق دسترسی برای نوشتن در فولدر هدف وجود ندارد.
    برسی کنید حق دسترسی برای خواندن/نوشتن در فولدر هدف وجود داشته باشد

en: Error. This file was rejected because its extension is not correct. Its proper filename is:
fa_IR: خطا: این فایل به دلیل صحیح نبودن پسوند رد شد. نام پرونده:

en: Too many files are uploaded in a short period of time. This may be a Denial-Of-Service attack, so file was rejected. Please check the upload log for suspicious behaviour.
fa_IR: فایل های بسیاری در یک بازه زمان کوتاه بارگذاری شده اند. همانند حملات DDOS. بنابراین فایل رد شد. لطفا لاگ سیستم را برای موارد مشکوک برسی کنید.

en: File not uploaded in order to prevent overflow of the website. Please contact administrator.
fa_IR: فایل به دلیل پر بودن فضای سایت بارگذاری نشد. لطفا با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: Target folder doesn't exist.
fa_IR: پوشه هدف وجود ندارد.

en: Upload failed! Missing a temporary folder.
fa_IR: بارگذاری با خطا مواجه شد! فولدر موقت گم شده است.

en: Upload failed! Permission denied to write to target folder.
fa_IR: بارگذاری با خطا مواجه شد! دسترسی برای نوشتن در فولدر هدف وجود ندارد.

en: File not allowed.
fa_IR: فایل مجاز نیست

en: File is suspicious and was rejected.
fa_IR: فایل مشکوک است و پذیرفته نشد.

en: The uploaded file exceeds the file size limit.
fa_IR: حجم فایل بارگذاری شده بیش از حد مجاز است

en: The uploaded file exceeds 2GB and is not supported by this server.
fa_IR: فایل بیشتر از 2GB حجم دارد و این سرور آن را پشتیبانی نمی کند

en: Upload failed! The uploaded file exceeds the file size limit of the server. Please contact the administrator.
fa_IR: بارگذاری با خطا مواجه شد. فایل بارگذاری شده از حد مجاز سرور بزرگتر است. با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: Upload failed! The duration of the upload exceeded the time limit of the server. Please contact the administrator.
fa_IR: بارگذاری با خطا مواجه شد! مدت زمان بارگذاری از زمان مشخص شده در سرور بیشتر است. با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: Upload failed! The uploaded file exceeds the MAX_FILE_SIZE directive that was specified in the HTML form.
fa_IR: فایل آپلود شده بزرگتر از دستورالعمل MAX_FILE_SIZE است که در فرم HTML مشخص شده است.

en: Upload failed! The uploaded file was only partially uploaded.
fa_IR: بارگذاری با خطا مواجه شد! تنها بخشی از فایل بارگذاری شد.

en: Upload failed! No file was uploaded.
fa_IR: بارگذاری با خطا مواجه شد! فایل بارگذاری نشد.

en: Upload failed! Failed to write file to disk.
fa_IR: بارگذاری با خطا مواجه شد! خطا در نوشتن روی دیسک

en: Upload failed! Error occured while moving temporary file. Please contact administrator.
fa_IR: بارگذاری با خطا مواجه شد! خطا در هنگام انتقال فایل موقت. لطفا با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: Upload cancelled!
fa_IR: از بارگذاری انصراف داده شد.

en: Upload failed! A PHP extension stopped the file upload. PHP does not provide a way to ascertain which extension caused the file upload to stop; examining the list of loaded extensions with phpinfo() may help.
fa_IR: بارگذاری با خطا مواجه شد! یک افزونه پی اچ پی بارگذاری فایل را متوقف کرد. پی اچ پی به شما اطمینان نمی دهد کدام افزونه باعث توقف بارگذاری شده است. شاید phpinfo() به شما کمک کند.

en: Upload failed! Error occured while attemting to upload the file.
fa_IR: بارگذاری با خطا مواجه شد! هنگام بارگذاری فایل خطایی رخ داد.

en: Upload failed!
fa_IR: بارگذاری با خطا مواجه شد.

en: No file!
fa_IR: هیچ فایل!

en: Upload failed! The upload has been canceled by the user or the browser dropped the connection.
fa_IR: بارگذاری با خطا مواجه شد! کاربر از بارگذاری فایل انصراف داد یا اینکه مرورگر ارتباط را بست.

en: Upload failed! Unknown error.
fa_IR: بارگذاری با خطا مواجه شد! خطای ناشناخته!

en: Please contact the administrator.
fa_IR: لطفا با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: No result from remote server!
fa_IR: نتیجه ای از سرور راه دور در بر نداشت.

en:  but with warnings
fa_IR: اما با اخطار

en: Warning: JSON parse error.
fa_IR: اخطار: خطای تجزیه و تحلیل JSON

en: Upload parameters of this file, passed as JSON string to the handler, could not be parsed.
fa_IR: بارگذاری پارامتر این فایل که به رشته JSON منتقل شد نمی تواند تجزیه و تحلیل شود

en: UploadStates, passed as JSON string to the handler, could not be parsed.
fa_IR: وضعیت بارگذاری این فایل که به رشته JSON منتقل شد، نمی تواند تجزیه و تحلیل شود

en: Redirection to classic form functionality occurred due to unknown error.
fa_IR: تغییر به فرم کلاسیک به دلیل خطای ناشناخته.

en: Redirection to classic form functionality occurred because AJAX is not supported.
fa_IR: تغییر به فرم کلاسیک به دلیل پشتیبانی نکردن اجاکس

en: Redirection to classic form functionality occurred because HTML5 is not supported.
fa_IR: تغییر به فرم کلاسیک به دلیل عدم پشتیبانی HTML 5.

en: Redirection to classic form functionality occurred due to JSON parse error.
fa_IR: تغییر به فرم کلاسیک به دلیل خطا در تجزیه و تحلیل JSON

en: Please enable popup windows from the browser's settings!
fa_IR: لطفا نمایش پاپ آپ را در تنظیمات مرورگر فعال کنید.

en: cannot be empty!
fa_IR: نمی تواند خالی باشد!

en: number not valid!
fa_IR: شماره معتبر نیست

en: email not valid!
fa_IR: ایمیل اشتباه است

en: emails do not match!
fa_IR: ایمیل اشتباه وارد شده!

en: no base email field in group!
fa_IR: فیلد ایمیل در گروه وجود ندارد

en: passwords do not match!
fa_IR: رمز عبورهای عبور مطابقت ندارند!

en: no base password field in group!
fa_IR: فیلد رمز عبور در گروه وجود ندارد

en: checkbox unchecked!
fa_IR: چک باکس بدون تیک!

en: no option selected!
fa_IR: گزینه انتخاب نشده است

en: no item selected!
fa_IR: موردی انتخاب نشده است

en: There are more than one instances of the plugin in this page with the same id. Please change it.
fa_IR: بیش از یک نمونه از این افزونه در این صفحه وجود دارد. لطفا آن را تغییر دهید.

en: Cannot edit the shortcode because the page has been modified. Please reload the page.
fa_IR: نمی تواند شورت کد را ویرایش کند. به دلیل اینکه صفحه تغیر داده شده است. لطفا صفحه را ریلود نمایید.

en: Your browser does not support webcam capture!
fa_IR: مرورگر شما ضبط از طریق وب کم را پشتیبانی نمی کند

en: Your browser does not support video recording from the webcam!
fa_IR: مرورگر شما ضبط ویدیو را از طریق وب کم را پشتیبانی نمی کند

en: No video was recorded!
fa_IR: ویدیو ضبط نشد!

en: ERROR: Captcha not supported! You have an old PHP version. Upgrade your PHP or use RecaptchaV2 (no account).
fa_IR: خطا: کپچا پشتیبانی نمی شود! شما از نسخه قدیمی پی اچ پی استفاده می کنید، پی اچ پی را ارتقا دهید یا از Recaptcha V2 استفاده کنید.

en: ERROR: Only one instance of RecaptchaV1 can exist on the same page. Please notify administrator.
fa_IR: خطا: تنها یک نمونه از RecaptchaV1  می تواند در صفحه وجود داشته باشد. به مدیر سایت اطلاع دهید.

en: ERROR: Only one instance of RecaptchaV1 can exist on the same page. Please use RecaptchaV1 (no account).
fa_IR: خطا: تنها یک نمونه از RecaptchaV1  می تواند در صفحه وجود داشته باشد. لطفا از RecaptchaV1  استفاده کنید (بدون حساب کاربری)

en: ERROR: No site key. Please contact administrator!
fa_IR: خطا: بدون کلید سایت. با مدیر سایت تماس بگیرید.

en: ERROR: No site key defined! Please go to the plugin settings in Dashboard to define Google Recaptcha keys.
fa_IR: خطا: کلید برای سایت تعریف نشده است! لطفا به تنظیمات افزونه در پیشخوان بروید و از کلید های گوگل ریکپچا استفاده نمایید

en: Bad captcha image!
fa_IR: تصویر کپچا نادرست

en: No input!
fa_IR: بدون ورودی!

en: Captcha not completed!
fa_IR: کپچا کامل نشده است!

en: Wrong captcha!
fa_IR: کپچا اشتباه است!

en: Error refreshing captcha!
fa_IR: خطا در بارگذاری مجدد کپچا

en: Unknown captcha error!
fa_IR: خطای ناشناخته کپچا

en: Captcha not supported by your browser!
fa_IR: کپچا توسط مرورگر شما پشتیبانی نمی شود.

en: the secret parameter is missing
fa_IR: پارامتر امنیتی گم شده یا وارد نشده

en: the secret parameter is invalid or malformed
fa_IR: پارامتر امنیتی نامعتبر یا ناقص است

en: the response parameter is missing
fa_IR: پاسخ پارامتر درست نیست.

en: the response parameter is invalid or malformed
fa_IR: پاسخ پارامتر نامعتبر یا ناقص است

en: Please do not use drag drop due to an internal problem.
fa_IR: لطفا برای مشکلات داخلی از درگ اند دراپ استفاده نکنید.

en: Error during chunked upload. Unique ID empty in chunk %d
fa_IR: خطا در هنگام بارگذاری یک بخش. شناسه منحصر به فرد خالی در بخش  %d

en: Chunked upload is not allowed!
fa_IR: بارگذاری یک بخش مجاز نیست

en: Chunked upload aborted due to error in previous chunk!
fa_IR: بارگذاری یک بخش به دلیل خطا در بخش قبل متوقف شد

en: Chunked upload failed, final file could not be created!
fa_IR: بارگذاری یک بخش با خطا مواجه شد. فایل نهایی قابل ایجاد نیست.

en: Could not write file chuck to destination on chunk %d
fa_IR: نمی توان بخشی از فایل را در قسمتی از بخش  %d نوشت

en: Could not enlarge destination file on chunk %d
fa_IR: نمی توان فایل مقصد را در بخش %d گسترش داد

en: Could not open file handles on chunk %d
fa_IR: نمی توان فایل های دستی را در chunk %d باز کرد

en: You are not allowed to download this file!
fa_IR: شما اجازه دانلود این فایل را ندارید

en: You are not allowed to delete this file!
fa_IR: شما اجازه حذف این فایل را ندارید

en: File was not deleted!
fa_IR: فایل حذف نشد

en: No file was deleted!
fa_IR: هیچ فایلی حذف نشد!

en: Some files were not deleted!
fa_IR: برخی از فایل ها حذف نشدند!

en: Upload skipped! File already exists.
fa_IR: بارگذاری رد شد. فایل وجود دارد.

en: The extension of the file does not match its contents.
fa_IR: فرمت فایل با محتوای آن مطابقت ندارد.

en: Upload succeeded but the file is suspicious because its contents do not match its extension. Its proper filename is:
fa_IR: بارگذاری انجام شد اما فایل مشکوک است و محتوا با فرمت آن مطابقت ندارد. نام فایل مناسب است:

en: No files have been selected!
fa_IR: هیچ فایلی انتخاب نشده است

en: Please complete the consent question before continuing the upload!
fa_IR: قبل از ادامه بارگذاری سوال مورد پذیرش را تکمیل نمایید!

en: WPFilebase Plugin not updated because there were no files uploaded.
fa_IR: افزونه WPFilebase  بروز نشد زیرا فایل ها بارگذاری نشده است

en: Notification email was not sent because there were no files uploaded.
fa_IR: اطلاع رسانی ایمیل ارسال نخواهد شد. زیرا فایل ها بارگذاری نشده است

en: Notification email was not sent because no recipients were defined. Please check notifyrecipients attribute in the shortcode.
fa_IR: اطلاع رسانی ایمیل ارسال نخواهد شد. زیرا گیرنده ایمیل انتخاب نشده است. لطفا گیرنده را در ویژگی های شورت کد برسی کنید.

en: Notification email was not sent due to an error. Please check notifyrecipients, notifysubject and notifymessage attributes for errors.
fa_IR: اطلاع رسانی ایمیل به دلیل خطا ارسال نخواهد شد.  لطفا گیرنده، موضوع و پیام را برای خطاها کنترل کنید.

en: Redirection not executed because redirection link is empty. Please check redirectlink attribute.
fa_IR: تغیر مسیر انجام نمی شود زیرا لینک تغیر مسیر خالی است. لطفا ویژگی تغیر مسیر را برسی کنید.

en: Redirection not executed because not all files were successfully uploaded.
fa_IR: تغیر مسیر انجام نمی شود زیرا همه فایل ها با موفقیت بارگذاری نشده اند

en: Potential Denial-Of-Service Attack on {SITE}
fa_IR: حمله احتمالی DDOS در {SITE}

en: You have activated an alternative insecure Iptanus Services Server. For details please contact info@iptanus.com.
fa_IR: شما سرویس غیر امن Iptanus  را فعال نموده اید. برای اطلاعات بیشتر با info@iptanus.com تماس بگیرید

en: Iptanus Services Server is unreachable. This may cause problems on some plugin functions. Please read this :article: for resolution.
fa_IR: سرویس iptanus در دسترس نیست. این مشکل می تواند برای توابع برخی از افزونه ها باشد. لطفا این :article: را برای رفع مشکل بخوانید.

en: Failed to add the shortcode to the page/post. Please try again. If the message persists, contact administrator.
fa_IR: خطا در اضافه کردن شورت کد به برگه/نوشته. لطفا مجددا امتحان کنید. در صورت مشاهده مجدد این پیام با مدیر کل تماس بگیرید.

en: Failed to edit the shortcode because the contents of the page changed. Try again to edit the shortcode.
fa_IR: ویرایش شورت کد با خطا مواجه شد زیرا محتوای صفحه تغیر پیدا کرده است. لطفا مجددا شورت کد را ویرایش کنید.

en: Failed to delete the shortcode because the contents of the page changed. Try again to delete it.
fa_IR: خطا در حذف شورت کد. زیرا محتوای صفحه تغیر کرده است. دوباره ان را حذف کنید.

en: The page containing the shortcode has been modified and it is no longer valid. Please go back to reload the shortcode.
fa_IR: این صفحه حاوی شورت کد است که تغیر داده شده است و دیگر معتبر نیست. لطفا بازگشته و شورت کد را ریلود نمایید.

en: Failed to update the shortcode because the contents of the page changed. Go back to reload the shortcode.
fa_IR: خطا در بروزرسانی شورت کد. زیرا محتوای این صفحه تغییر کرده است. بازگشته و شورت کد را ریلود نمایید.

en: Failed to update the shortcode. Please try again. If the problem persists, go back and reload the shortcode.
fa_IR: خطا در بروزرسانی شورت کد. لطفا مجددا امتحان کنید. اگر این مشکل ادامه داشت بازگشه و شورک کد را ریلود نمایید.

en: This is a test message
fa_IR: این یک پیام تست است.

en: This is a test administrator message
fa_IR: این یک پیام مدیریتی تست است.

en: File testfile 1 under test
fa_IR: تست فایل testfile 1

en: File testfile 1 message
fa_IR: پیام فایل testfile 1

en: File testfile 1 administrator message
fa_IR: پیام مدیریتی  testfile 1

en: File testfile 2 under test
fa_IR: تست فایل  testfile 2

en: File testfile 2 message
fa_IR: پیام فایل  testfile 2

en: File testfile 2 administrator message
fa_IR: پیام مدیریتی  testfile 2

en: select dir...
fa_IR: انتخاب مسیر

en: type dir
fa_IR: نوع مسیر

en:  (required)
fa_IR: (الزامی)

en: Files are being uploaded. Are you sure you want to exit the page?
fa_IR: فایل ها در حال بارگذاری هستند. از خارج شدن از  این صفحه مطمئن هستید؟

en: checking captcha...
fa_IR: برسی کپچا....

en: refreshing...
fa_IR: در حال رفرش....

en: correct captcha
fa_IR: کپچا صحیح

en: click to continue the upload
fa_IR: برای ادامه بارگذاری کلیک کنید

en: Are you sure you want to delete this file?
fa_IR: از حذف این فایل مطمئن هستید؟

en: Are you sure you want to delete these files?
fa_IR: از حذف این فایل ها مطمئن هستید؟

en: of
fa_IR: از

en: Are you sure that you want to cancel the upload?
fa_IR: آیا از انصراف از بارگذاری مطمئن هستید؟

en: cancel upload of this file
fa_IR: انصراف از بارگذاری این فایل

en: Upload in progress
fa_IR: در حال بارگذاری

en: Upload in progress with warnings!
fa_IR: در حال بارگذاری با اخطارها!

en: Upload in progress but some files already failed!
fa_IR: بارگذاری در حال انجام است، اما برخی فایل های با خطا مواجه شد!

en: Upload in progress but no files uploaded so far!
fa_IR: بارگذاری در حال انجام است اما فایلی تاکنون بارگذاری نشده است!

en: All files uploaded successfully
fa_IR: همه فایل ها با موفقیت بارگذاری شدند.

en: All files uploaded successfully but there are warnings!
fa_IR: همه فایل ها با موفقیت بارگذاری شدند اما با برخی اخطار

en: File uploaded successfully but there are warnings!
fa_IR: فایل با موفقیت بارگذاری شد. اما با برخی از اخطارها!

en: Some files failed to upload!
fa_IR: برخی از فایل ها بارگذاری نشد

en: All files failed to upload
fa_IR: همه فایل ها بارگذاری نشد.

en: File failed to upload
fa_IR: فایل بارگذاری نشد

en: There are no files to upload!
fa_IR: فایلی برای بارگذاری وجود ندارد

en: Test upload message
fa_IR: پیام بارگذاری تست

en: JSON parse warning!
fa_IR: اخطار در تجزیه و تحلیل JSON

en: please wait while redirecting...
fa_IR: لطفا تا زمان تغیر مسیر صبر کنید...

en: Submitting data
fa_IR: در حال ارسال داده ها

en: Data submitted successfully!
fa_IR: داده ها با موفقیت ارسال شدند!

en: Data were not submitted!
fa_IR: داده ها ارسال نشدند!

en: Cancelling upload
fa_IR: در حال انصراف از بارگذاری

en: Upload succeeded!
fa_IR: بارگذاری موفقیت امیز بود.

en: Upload completed but no files were saved!
fa_IR: بارگذاری کامل شد اما فایلی ذخیره نشد!

en: File was not saved due to personal data policy!
fa_IR: فایل به دلیل سیاست داده های شخصی ذخیره نشد!

en: Open visual shortcode editor in new window
fa_IR: ویرایشگر شورت کد را در پنجره جدید باز کن

en: loading visual editor
fa_IR: لود شدن ویرایشگر دیداری

en: Clear file list?
fa_IR: پاک کردن لیست فایل؟

en: DROP HERE
fa_IR: حذف کن

en: record video
fa_IR: ضبط ویدیو

en: take a picture
fa_IR: گرفتن تصویر

en: turn webcam on/off
fa_IR: روشن/خاموش کردن وب کم

en: go live again
fa_IR: زنده گرفتن

en: end recording
fa_IR: پایان ضبط

en: play
fa_IR: شروع

en: pause
fa_IR: توقف

en: go to the beginning
fa_IR: رفتن به ابتدا

en: go to the end
fa_IR: رفتن به انتها

en: Upload Files
fa_IR: بارگذاری فایل

en: Consent Status
fa_IR: وضعیت اجازه نامه

en: You have given your consent to store personal data.
fa_IR: شما اجازه می دهید داده های شخصی شما جمع اوری و ذخیره شود

en: You have denied to store personal data.
fa_IR: شما جمع اوری داده های شخصی را مسدود کرده اید

en: You have not answered to consent yet.
fa_IR: شما به سوال اچازه نامه پاسخ نداده اید

en: Change status to
fa_IR: تغییر وضعیت به

en: No change
fa_IR: بدون تغییر

en: Revoke Consent
fa_IR: لغو اجازه

en: Clear Consent
fa_IR: پاکسازی اجازه

en: Give Consent
fa_IR: دادن اجازه

en: Title:
fa_IR: عنوان:

en: Shortcode Attributes:
fa_IR: ویژگی های شورت کد
