WP e-Commerce - en to hu translation catalogue (1263 entries)

en:  &nbsp; Shipping: %s
hu:  &nbsp; Szállítás: %s

en:  - Choose a Shipping Rate
hu: - Válasszon szállítási díjat

en:  - Shipping: %s
hu:  - Szállítás: %s

en:  Show N/A when No Image Available
hu: Mutasd, hogy "nincs kép", ha nincs kép a termékhez

en:  You don't have the Members and Capabilities plugin installed, to start managing your users and creating subscription for you site visit: <a href="http://getshopped.org/extend/premium-upgrades/premium-upgrades/product-slider-2010/" target="_blank">Premium Upgrades</a>
hu: Nem telepítetted a Tagok és jogkörök (Members and Capabilities) plugint. Ha szeretnéd a felhasználóidat így menedzselni, <a href="http://getshopped.org/extend/premium-upgrades/premium-upgrades/product-slider-2010/" target="_blank">kattints ide a prémium extrákért (angolul)</a>.

en:  and above
hu: és efelett

en:  does not support products without a weight set. Please either disable shipping for this product or give it a weight
hu:  nem támogatja az olyan termékeket, amiknél nincs súly megadva. Vagy tiltsd le a szállítást ehhez a termékhez, vagy add meg a súlyát.

en:  from %s
hu: innen %s

en:  kgs.
hu: kg

en:  lbs.
hu: font

en:  oz.
hu:  unc.

en: %1$s (estimated delivery time: %2$d business day) | %1$s (estimated delivery time: %2$d business days)
hu[0]: %1$s (becsült szállítási idő: %2$d munkanap)
hu[1]: %1$s (becsült szállítási idő: %2$d munkanap)

en: %d item | %d items
hu[0]: %d termék
hu[1]: %d termék

en: %d topic | %d topics
hu[0]: %d téma
hu[1]: %d téma

en: %s Checkout field added. | %s Checkout fields added.
hu[0]: %s megrendelési mező hozzáadva.
hu[1]: %s megrendelési mező hozzáadva.

en: %s Item | %s Items
hu[0]: %s elem
hu[1]: %s elem

en: %s Purchase Log deleted. | %s Purchase Logs deleted.
hu[0]: %s vásárlási napló törölve.
hu[1]: %s vásárlási napló törölve.

en: %s Purchase Log updated. | %s Purchase Logs updated.
hu[0]: %s vásárlási napló frissítve.
hu[1]: %s vásárlási napló frissítve.

en: %s Setting option deleted. | %s Setting option deleted.
hu[0]: %s beállítási opció törölve.
hu[1]: %s beállítási opció törölve.

en: %s Setting options updated. |  %s Settings options updated.
hu[0]: %s beállítás frissítve.
hu[1]: %s beállítás frissítve.

en: %s Shipping option updated. | %s Shipping option updated.
hu[0]: %s szállítási beállítás frissítve.
hu[1]: %s szállítási beállítás frissítve.

en: %s ago
hu: %s ezelőtt

en: %s cannot be shipped to %s. To continue with your transaction please remove this product from the list below.
hu: A %s terméket nem tudjuk ide szállítani: %s. Ha folytatni akarja a vásárlást, kérjük, előbb vegye ki ezt a terméket a kosárból.

en: %s is out of stock
hu: %s nincs raktáron

en: %s of them is reserved for pending or recently completed orders. | %s of them are reserved for pending or recently completed orders.
hu[0]: A készletből %s db. lefoglalt a folyamatban levő vagy épp lezajlott rendelésekhez.
hu[1]: A készletből %s db. lefoglalt a folyamatban levő vagy épp lezajlott rendelésekhez.

en: %s pending
hu: %s várakozik

en: %s product not updated, somebody is editing it. | %s products not updated, somebody is editing them.
hu[0]: %s terméket nem frissítettünk, mert valaki épp szerkeszti.
hu[1]: %s terméket nem frissítettünk, mert valaki épp szerkeszti őket.

en: %s variant item in stock. | %s variant items in stock.
hu[0]: %s variáns termék raktáron.
hu[1]: %s variáns termék raktáron.

en: &laquo; First
hu: &laquo; Első

en: &lt; Previous
hu: &lt; előző

en: (leave all unchecked if you want to display all)
hu: (ne jelölj ki egyet sem, ha mindet meg akarod jeleníteni)

en: (no title)
hu: (nincs cím)

en: * For Negotiated rates, you must enter a UPS account number and select "Show UPS negotiated rates"
hu: * számolt árakhoz add meg az UPS számlaszámodat, és válaszd ki, hogy "Mutassuk az UPS számolt árait"

en: + Add New Form Set
hu: + Új űrlapszett

en: + Add level
hu: + Új szint

en: + New Currency
hu: + Új fizetőeszköz

en: 1. The actual services quoted to the customer during checkout will depend on the destination country. Not all methods are available to all destinations.
hu: 1. A pontos szállítási ajánlatot a vásárló a célországtól függően kapja meg. Nem minden szállítási mód érhető el minden célországban.

en: 2. Each product must have a valid weight configured. When editing a product, use the weight field.).
hu: 2. Minden terméknél be kell állítani a súlyt. Termék szerkesztésénél használd a "súly" mezőt.

en: 3. To ensure accurate quotes, each product must valid dimensions configured. When editing a product, use the height, width and length fields.
hu: 3. Hogy pontos ajánlatot csinálhassunk, minden terméknél be kell állítanod a méretét. Mikor a terméket szerkeszted, használd a magasság, szélesség és mélység mezőket.

en: 4. The combined dimensions are estimated by calculating the volume of each item, and then calculating the cubed root of the overall order volume which becomes width, length and height.
hu: 4. Az összesített méretet úgy számoljuk ki, hogy először minden tétel térfogatát külön kiszámoljuk, utána pedig az összesítés köbgyökéből származtatjuk a szélességet, a mélységet és a magasságot.

en: 5. If no product dimensions are defined, then default package dimensions of 100mm x 100mm x 100mm will be used.
hu: 5. Ha a termék méretét nem állítottad be, az alapértelmezett méret a 10x10x10 centi.

en: <a href="%s" class="button">Backup Your WordPress Theme</a>
hu: <a href="%s" class="button">WordPress sablon biztonsági másolat készítése</a>

en: <a href="%s" class="button">Flush Theme Cache</a>
hu: <a href="%s" class="button">Sablon gyorstár törlése</a>

en: <a target='_blank' href='http://getshopped.org/resources/docs/building-your-store/categories/'>About the Categories Page</a>
hu: <a target='_blank' href='http://getshopped.org/resources/docs/building-your-store/categories/'>A kategóriák-oldalról (angolul)</a>

en: <a target='_blank' href='http://getshopped.org/resources/docs/building-your-store/marketing'>Marketing Options</a><br />
hu: <a target='_blank' href='http://getshopped.org/resources/docs/building-your-store/marketing'>Marketing opciók (angolul)</a><br />

en: <a target='_blank' href='http://getshopped.org/resources/docs/building-your-store/products'>About the Products Page</a>
hu: <a target='_blank' href='http://getshopped.org/resources/docs/building-your-store/products'>A termékoldalról (angolul)</a>

en: <a target='_blank' href='http://getshopped.org/resources/docs/building-your-store/sales/'>About the Sales Page</a>
hu: <a target='_blank' href='http://getshopped.org/resources/docs/building-your-store/sales/'>Az Eladások oldalról (angolul)</a>

en: <a target='_blank' href='http://getshopped.org/resources/docs/building-your-store/variations/'>About the Variations Page</a>
hu: <a target='_blank' href='http://getshopped.org/resources/docs/building-your-store/variations/'>A variánsok oldalról (angolul)</a>

en: <a target='_blank' href='http://getshopped.org/resources/docs/store-settings/general/'>General Settings</a><br /> <a target='_blank' href='http://getshopped.org/resources/docs/store-settings/checkout/'>Checkout Options</a> <br />
hu: <a target='_blank' href='http://getshopped.org/resources/docs/store-settings/general/'>Alapbeállítások (angolul)</a><br /> <a target='_blank' href='http://getshopped.org/resources/docs/store-settings/checkout/'>Megrendelési opciók (angolul)</a> <br />

en: <hr>Total Shipping: %s
hu: <hr>Össz szállítási költség: %s

en: <p> To create a preview on your restricted page put this shortcode at the top of your page. you can include html within this short code to display things like images
hu: <p>Hogy a zárt oldaladon megjeleníthess egy terméklapot, rakd be ezt a shortkódot az oldalad tetejére. Ez a shortkód html-t is fogad, hogy megjeleníthess pl. termékképeket is.

en: <p>You can import your products from a comma delimited text file.</p><p>An example of a csv import file would look like this: </p><p>Description, Additional Description, Product Name, Price, SKU, weight, weight unit, stock quantity, is limited quantity</p>
hu: <p>CSV fájlból importálhatsz termékeket (csak egy termékcsoportba!).</p><p>Egy példa CSV fájl szerkezete (de más sorrendet is megadhatsz):</p><p>Leírás,Plusz leírás,Terméknév,Ár,Termékkód,Súly,Súly egysége,Készlet,Csak korlátolt számban</p>

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you... please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
hu: <strong>HIBA</strong>: Regisztráció sikertelen. Kérjük, írjon a <a href="mailto:%s">webmesternek</a>!

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
hu: <strong>HIBA</strong>: Adjon meg felhasználónevet.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
hu: <strong>HIBA</strong>: Adja meg email címét.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
hu: <strong>HIBA</strong>: Az email cím hibás.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
hu: <strong>HIBA</strong>: ezen az email címen már van regisztrált felhasználó, kérjük, adjon meg másikat.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered, please choose another one.
hu: <strong>HIBA</strong>: Ez a felhasználónév már foglalt. Kérjük, válasszon másikat.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid.  Please enter a valid username.
hu: <strong>HIBA</strong>: A felhasználónév érvénytelen. Kérjük, adjon meg érvényes felhasználónevet.

en: <strong>Note:</strong> Due to a current PayPal limitation, when a purchase is made using a coupon we cannot send a detailed list of items through for processing. Instead we send the total amount of the purchase so the customer will see your shop name and the total within PayPal.
hu: <strong>Figyelem:</strong> A PayPal egyik korlátozása miatt, ha vásárláskor kupont használ a látogató, nem tudunk részletes terméklistát küldeni a PayPal számára, ehelyett csak a vásárlás összegét és a bolt nevét küldjük át a PayPal-nak.

en: <strong>Store Settings</strong>: You have set 'users must register before checkout', for this to work you need to check 'Anyone can register' in your WordPress <a href="%1s">General Settings</a>.
hu: <strong>Bolt beállításai</strong>: Mivel azt választottad, hogy csak regisztrált felhasználók vásárolhatnak nálad, ezért be kell állítanod a "Bárki regisztrálhat" opciót a WordPress <a href="%1s">Általános beállításaiban</a>.

en: <strong>WP e-Commerce is ready</strong>. If you plan on editing the look of your site, you should <a href="%1s">update your active theme</a> to include the additional WP e-Commerce files. <a href="%2s">Click here</a> to ignore and remove this box.
hu: <strong>A WP e-Commerce készen áll</strong>. Ha szeretnél a bolt megjelenésén változtatni, <a href="%1s">frissítsd az aktuális sablonodat</a>, hogy a WP e-Commerce járulékos fájljait is tartalmazza. <a href="%2s">Kattints ide</a> ezen üzenet eltüntetéséhez.

en: <strong>Your WP e-Commerce data needs to be updated</strong>. You've upgraded from a previous version of the WP e-Commerce plugin, and your store needs updating.<br>You should <a href="%1s">update your database</a> for your store to continue working.
hu: <strong>A WP e-Commerce adataidat frissítenünk kell</strong>. Mivel egy előző verzióról frissítettél, a boltod adataid frissítenünk kell.<br /><a href="%1s">Frissítsd az adattábláidat</a>, hogy a boltod továbbra is működőképes maradjon.

en: API Key Reset
hu: API kulcs feloldása

en: API Key:
hu: API kulcs:

en: API Password
hu: API jelszó

en: API Password:
hu: API jelszó:

en: API Signature
hu: API aláírás

en: API Signature:
hu: API aláírás:

en: API Username
hu: API Felhasználónév

en: API Username:
hu: API felhasználónév:

en: Accepted Payment
hu: Fizetve

en: Actions
hu: Akciók

en: Activate coupon on creation.
hu: A kupon aktiválása létrehozáskor.

en: Activate the payment gateways that you want to make available to your customers by selecting them below.
hu: Kiválasztással aktiváld azokat a fizetési kapukat, amiket elérhetővé szeretnél tenni a vásárlóid számára.

en: Active
hu: Aktív

en: Add
hu: Hozzáad

en: Add ALL sale products
hu: MINDEN akciós termék hozzáadása

en: Add Conditions
hu: Új feltétel

en: Add Custom Meta
hu: Új egyedi meta-tag

en: Add Layer
hu: Új réteg

en: Add New
hu: Új

en: Add New Condition
hu: Új feltétel

en: Add New Form Field
hu: Új űrlapmező

en: Add New Product
hu: Új termék

en: Add New Product Category
hu: Új termékkategória

en: Add New Tax Band
hu: Új forgalmi adósáv

en: Add New Tax Rate
hu: Új forgalmi adókulcs

en: Add New Variation/Set
hu: Új variáns/szett

en: Add To Cart
hu: Kosárba

en: Add a buy now button
hu: Mutassuk a 'Megveszem most' gombot

en: Add an add to cart button
hu: Mutasd a 'Kosárba rak' gombot

en: Add more functionality to your e-Commerce site. Prices may be subject to change.
hu: Bővítsd ki az e-Commerce site-od tudását. Az árak változhatnak.

en: Add new Form Set
hu: Új űrlapszett

en: Add new Product Tag
hu: Új termékcímke

en: Add per product tax to tax percentage if product has a specific tax rate
hu: Adjuk a termékenkénti adót az adó százalékához, ha van termékenkénti adó.

en: Add product
hu: Új termék

en: Add quantity field to each product description
hu: Minden termékleíráshoz mutassuk a mennyiségi mezőt

en: Add sale products by category
hu: Akciós termékek hozzáadása termékkategória alapján

en: Additional Checkout Fields
hu: További megrendelési mezők

en: Additional Description
hu: Kiegészítő leírás

en: Address
hu: Cím

en: Address 1
hu: Cím 1

en: Address 2
hu: Cím 2

en: Address:
hu: Címe:

en: Adds the 'How did you find out about us' drop-down option at checkout.
hu: Mutassuk a 'Hogy talált ránk' lenyíló menüt a vásárláskor.

en: Adds the 'Share this link' item to the single products page.
hu: Mutassuk az 'Oldal megosztása' funkciót a termék saját oldalán.

en: Adds the 'Users who bought this also bought' item to the single products page.
hu: Mutassuk az 'Akik ezt megvásárolták, az alábbiakat is megvették' funkciót a termék saját oldalán.

en: Adds the Facebook Like button on your single products page.
hu: Mutassuk a Facebook lájk gombot a termék saját oldalán.

en: Admin Menu
hu: Admin menü

en: Admin Menu Widget
hu: Admin menü widget

en: Admin Report
hu: Admin jelentés

en: Admin Settings
hu: Admin beállítások

[ctx: Admin settings tab in Settings->Store page]
en: Admin
hu: Adminisztráció

en: Advanced Rates:
hu: További ráták:

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Advanced Theme Settings
hu: Haladó sablonbeállítások

en: Advertising
hu: Hirdetés

en: Afghanistan
hu: Afganisztán

en: Afghanistan Afghani
hu: Afgán Afghani

en: Air Mail
hu: Légiposta

en: Albania
hu: Albánia

en: Albanian Lek
hu: Albán Lek

en: Algeria
hu: Algéria

en: Algerian Dinar
hu: Algiri Dínár

en: All
hu: Mind

en: All Categories
hu: Minden termékkategória

en: All Markets
hu: Minden ország

en: All Product Categories
hu: Minden termékkategória

en: All Product Tags
hu: Minden termékcímke

en: All Products
hu: Összes termék

en: All Variations
hu: Minden variáns

en: All services used if no services selected
hu: Minden szolgáltatás használható, ha egyik sincs kiválasztva

en: Allow users to comment on this Product.
hu: A felhasználók írhatnak kommenteket a termékhez.

en: Alt text for the product image, e.g. &#8220;Rockstar T-Shirt&#8221;
hu: Alternatív szöveg a termékképhez, pl. &#8220;Rockstar trikó&#8221;

en: American Samoa
hu: Amerkai Samoa

en: Amount
hu: Összeg

en: Antarctica
hu: Antarktisz

en: Antigua and Barbuda
hu: Antigua és Barbuda

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Apply On All Products
hu: Minden termékre érvényesít

en: Apply tax to Billing Address
hu: A forgalmi adót csak a számlázási címre számolja

en: Apply tax to Shipping Address
hu: A forgalmi adót csak a szállítási címre számolja

en: Apply tax when Billing Country is the same as Tax Rate
hu: Csak akkor számoljon fel forgalmi adót, ha a számlázási ország megegyezik a forgalmi adó országával.

en: Apply tax when Billing and Shipping Country is the same as Tax Rate
hu: Csak akkor számoljon forgalmi adót, ha a számlázási és szállítási cím ugyabban az országban van, ahol a forgalmi adó.

en: Apply tax when Shipping Country is the same as Tax Rate
hu: Csak akkor számoljon fel forgalmi adót, ha a szállítási ország megegyezik a forgalmi adó országával.

en: Apply to Shipping
hu: Számolja a szállításra is

en: Apply to current variations?
hu: Érvényesítsük a jelenlegi variánsokra?

en: Argentina
hu: Argentína

en: Argentine Peso
hu: Argentin Peso

en: Armenia
hu: Örményország

en: Armenian Dram
hu: Örmény Dram

en: At a Glance
hu: Első blikkre

en: Australia
hu: Ausztrália

en: Australian Dollar
hu: Ausztrál Dollár

en: Austria
hu: Ausztria

en: Avg Order
hu: Átlag rendelés-érték

en: Avg. Customer Rating
hu: Átlagos vevői osztályzat

en: Azerbaijan
hu: Azerbajdzsán

en: Azerbaijanian Manat
hu: Azeri Manat

en: Bahamas
hu: Bahamák

en: Bahamian Dollar
hu: Bahamai Dollár

en: Bahrain
hu: Bahrein

en: Bahraini Dinar
hu: Bahreini Dínár

en: Barbados Dollar
hu: Barbadosi Dollár

en: Base City:
hu: Telephely városa:

en: Base Country/Region
hu: Telephely országa/régiója

en: Base Zipcode/Postcode:
hu: Telephely irányítószám:

en: Begins with
hu: ezzel kezdődik

en: Belarus
hu: Belorusszia

en: Belarussian Ruble
hu: Belarusz Rubel

en: Belize Dollar
hu: Belizei Dollár

en: Bermudian Dollar
hu: Bermudai Dollár

en: Billing Address
hu: Számlázási cím

en: Billing City
hu: Számlázási város

en: Billing Country
hu: Számlázási ország

en: Billing Details
hu: Számlázás részletei

en: Billing Email
hu: Számlázási Email cím

en: Billing First Name
hu: Számlázási keresztnév

en: Billing Last Name
hu: Számlázási vezetéknév

en: Billing Phone
hu: Számlázási telefonszám

en: Billing Post Code
hu: Számlázási irányítószám

en: Billing State
hu: Számlázási állam/megye

en: Bolivia
hu: Bolívia

en: Bosnia-Herzegovina
hu: Bosznia-Hercegovina

en: Both
hu: Fent és lent

en: Bottom
hu: Lent

en: Brazil
hu: Brazília

en: Brazilian Real
hu: Brazíliai Reál

en: Brunei Dollar
hu: Brunei Dollár

en: Bulgaria
hu: Bulgária

en: Bulgarian Lev
hu: Bulgáriai Leva

en: Bulk Actions
hu: Csoportos műveletek

en: Burundi Franc
hu: Burundi Frank

en: Button Settings
hu: Gomb beállításai

en: Button Type
hu: Gomb típusa

en: Buy Now
hu: Megveszem most

en: Buy Now Button only works for Paypal Standard, please activate Paypal Standard to enable this option.
hu: A "Megveszem most" gomb csak a PayPal Standard fizetési kapuval működik, kérlek előbb aktiváld azt, ha ezt akarod használni.

en: Buyers Name:
hu: Vásárló neve:

en: By %s
hu: %s alapján

en: By Default Display Comments on
hu: Alapértelmezésben a kommentek láthatóak

en: By checking this box, the price rule you implement above will be applied to all variations that currently exist.  If you leave it unchecked, it will only apply to products that use this variation created or edited from now on.  Take note, this will apply this rule to <strong>every</strong> product using this variation.  If you need to override it for any reason on a specific product, simply go to that product and change the price.
hu: Ha ezt bejelölöd, a fenti árszabály az összes létező variánsra érvényes lesz. Ha nem jelölöd be, akkor csak azokra a termékekre lesz érvényes, amik ezt a variáns használják, vagy amiket a későbbiekben hozol létre. Figyelj rá, hogy ez a szabály érvényes lesz <strong>minden</strong> termékre, ami ezt a variánst használja. Ha valamiért ezt felül akarod írni egy bizonyos terméknél, akkor szerkeszd azt a terméket és ott írd át az árat.

en: CFP Franc
hu: CFP Frank

en: Calculate Shipping Price
hu: Szállítási díj kiszámítása

en: Cambodia
hu: Kambodzsa

en: Cameroon
hu: Kamerun

en: Canada
hu: Kanada

en: Canadian Dollar
hu: Kanadai Dollár

en: Cancel
hu: Mégse

en: Cape Verde
hu: Zöldfok

en: Cape Verde Escudo
hu: Zöldfoki Escudo

en: Card Type *
hu: Kártyatípus *

en: Cart Items with Custom Files
hu: Kosártételek egyedi fájlokkal

en: Cart Items with Custom Messages
hu: Kosártételek egyedi megjegyzésekkel

en: Cart Location
hu: Kosár helye

en: Catalog View
hu: Katalógus megjelenés

en: Categories
hu: Kategóriák

en: Category
hu: Kategória

en: Category Image
hu: Termékkategória kép

en: Category requires additional checkout form fields
hu: A termékkategória további megrendelési mezőket követel meg

en: Cayman Islands
hu: Kajmán-szigetek

en: Cayman Islands Dollar
hu: Kajmán-szigeteki Dollár

en: Central African Republic
hu: Közép-Afrikai Köztársaság

en: Chad
hu: Csád

en: Check MIME types on file uploads
hu: Vizsgáljuk meg a feltöltött fájlok MIME típusát

en: Check Out Form Fields updated.
hu: Vásárlás űrlapmezői frissítve.

en: Check or uncheck variation boxes and then click Update Variations to add or remove variations.
hu: Kattints be vagy ki a pipákat a variáns boxokban, utána kattints a Variánsok frissítése gombra, hogy hozzáadj vagy törölj variánsokat.

en: Checkout
hu: Megrendelés

en: Checkout Page Settings
hu: Vásárlási oldal beállításai

en: Checkout Settings
hu: Megrendelési beállítások

[ctx: Checkout settings tab in Settings->Store page]
en: Checkout
hu: Megrendelés

en: Chilean Peso
hu: Chilei Peso

en: China
hu: Kína

en: Choose a downloadable file for this product:
hu: Válasszon egy letölthető fájlt ehhez a termékhez:

en: Choose a downloadable file for this variation
hu: Válasszon egy letölthető fájlt ehhez a variációhoz

en: Choosing "Yes" means that thumbnails are cropped to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
hu: Ha az "Igen"-t választod, akkor a bélyegképeid pontosan ilyen méretűek lesznek, ha nem, akkor méretarányosan kerülnek kicsinyítésre.

en: Christmas Island
hu: Karácsony-sziget

en: City
hu: Város

en: City:
hu: Város:

en: Clear cart
hu: Kosarat kiürít

en: Click Here
hu: Kattints ide

en: Click and Drag to Order Checkout Fields
hu: Kattints és húzz a megrendelés mezőinek sorrendbe rakásához

en: Click to download
hu: Kattintson a letöltéshez

en: Closed Order
hu: Lezárt megrendelés

en: Closed sale | Closed sales
hu[0]: Lezárt eladás
hu[1]: Lezárt eladások

en: Colombia
hu: Kolumbia

en: Colombian Peso
hu: Kolumbiai Peso

en: Column (%s)
hu: Oszlop (%s)

en: Comment Settings
hu: Kommentelési beállítások

en: Commercial Address
hu: Cégcím

en: Complete this form to include a personalized message with your purchase.
hu: Ha kíván megjegyzést hagyni a megrendelésével kapcsolatban, írja azt ide.

en: Conditions
hu: Feltételek

en: Confirm Payment
hu: Fizetés megerősítése

en: Congo
hu: Kongó

en: Contains
hu: tartalmazza

en: Continue Shopping
hu: Vásárlás folytatása

en: Convert to
hu: Konvertálja

en: Cook Islands
hu: Cook-szigetek

en: Cost before shipping:
hu: Szállítás nélküli összeg:

en: Could not insert product into the database
hu: Nem sikerült a termék hozzáadása az adatbázishoz

en: Could not update product in the database
hu: Nem sikerült a termék frissítése az adatbázisban

en: Country
hu: Ország

en: Country:
hu: Ország:

en: Coupon
hu: Kupon

en: Coupon Code
hu: Kupon kódja

en: Coupon is not valid.
hu: A kupon nem érvényes.

en: Coupons
hu: Kuponok

en: Credit Card Expiry *
hu: Hitelkártya lejárata *

en: Credit Card Number *
hu: Hitelkártya száma *

en: Croatia
hu: Horvátország

en: Croatian Kuna
hu: Horvát Kuna

en: Crop Thumbnails
hu: Vágd meg a bélyegképeket

en: Cuba
hu: Kuba

en: Cuban Peso
hu: Kubai Peso

en: Currency Converter
hu: Árfolyam-átváltó

en: Currency Settings
hu: Pénznem beállításai

en: Currency Sign Location
hu: Pénznem kijelzésének helye

en: Currency Type
hu: Fizetőeszköz típusa

en: Currency type
hu: Pénznem

en: Current Month
hu: Aktív hónap

en: Custom Messages
hu: Egyedi üzenetek

en: Custom Meta
hu: Egyedi meta-tagek

en: Custom Tax Band
hu: Egyéni forgalmiadó-sáv

en: Custom thumbnail size for this image on the main Product Page
hu: Egyedi bélyegkép méret ehhez a képhez a fő termékoldalon

en: Customer Details
hu: Vásárló részletei

en: Customer Type
hu: Vevő típusa

en: Cyprus
hu: Ciprus

en: Cyprus Pound
hu: Ciprusi Font

en: Czech Koruna
hu: Cseh Korona

en: Czech Rep.
hu: Cseh Köztársaság

en: Danish Krone
hu: Dán Korona

en: Date
hu: Dátum

en: Date / Time
hu: Dátum / idő

en: Deactivate coupon after it has been used.
hu: Felhasználás után a kupon deaktiválása.

en: Dear CustomerWe are pleased to advise you that your order has been updated and your downloads are now active.Please download your purchase using the links provided below.[download_links]Thank you for your custom.
hu: Tisztelt Vásárló!
    Örömmel értesítjük, hogy a rendelését frissítve az Ön letöltései immár aktivizálódtak. Kérjük, töltse le a vásárolt fájlokat az alábbi linkeken keresztül.
    [download_links]Köszönjük a vásárlást!

en: Decimal separator
hu: Tizedespont jele

en: Default Product Group Thumbnail Size
hu: Kategória-bélyegkép alapértelmezett mérete

en: Default Product Thumbnail Size
hu: Termék-bélyegkép alapértelmezett mérete

en: Default View
hu: Alapértelmezett megjelenés

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete Image
hu: Kép törlése

en: Delete this log
hu: E napló törlése

en: Delivery State
hu: Szállítási állam/megye

en: Democratic Republic of Congo
hu: Kongói Demokratikus Köztársaság

en: Denar
hu: Dínár

en: Denmark
hu: Dánia

en: Description
hu: Leírás

en: Destination Type
hu: Célcím típusa

en: Details
hu: Részletek

en: Disable link in Title
hu: A címben ne legyen link

en: Disabled
hu: Letiltva

en: Discount
hu: Engedmény

en: Discounted Price
hu: Engedményes ár

en: Display "+ Postage & Tax"
hu: Mutassuk a "+ szállítás + forgalmi adó" szöveget

en: Display "Add To Cart" Button
hu: Mutasd a "Kosárba rak" gombot

en: Display "More Details" Button
hu: Mutasd a "részletek" gombot

en: Display Category Shortcode
hu: Termékkategória megjelenítése shortkód

en: Display Category Template Tag
hu: Termékkategória kijelzése template tag

en: Display Cross Sales
hu: Mutasd a kereszteladásokat

en: Display Description
hu: Mutassuk a leírást

en: Display Facebook Like
hu: Mutassuk a Facebook lájk gombot.

en: Display Fancy Purchase Notifications
hu: Mutassunk csini vásárlási üzeneteket

en: Display Featured Product above Product Pages
hu: A kiemelt termékeket mutassa a termékoldalak felett

en: Display How Customer Found Us Survey
hu: Mutassuk a "Hogy talált ránk" kérdést

en: Display Name
hu: Mutatott név

en: Display Variations
hu: Mutassuk a variánsokat

en: Display per item shipping
hu: A szállítási költséget termékenként mutasd

en: Disregard Shipping for this Product
hu: A termékhez szállítás nem választható

en: Does not contain
hu: nem tartalmazza

en: Dollar
hu: Dollár

en: Dominica
hu: Dominika

en: Dominican Peso
hu: Dominikai Peso

en: Dominican Republic
hu: Dominikai Köztársaság

en: Don't have a USPS API account ?
hu: Nincs USPS API hozzáférésed?

en: Don't have an API login/ID ?
hu: Nincs API bejelentkezésed/azonosítód?

en: Donation
hu: Adomány

en: Donations Widget
hu: Adomány widget

en: Download CSV
hu: CSV letöltése

en: Downloads Left
hu: Megmaradt letöltések

en: Downloads for this log have been released.
hu: Az ehhez a naplóhoz tartozó letöltések felszabadultak.

en: Draft
hu: Piszkozat

en: Drag
hu: Húzd

en: Drag &amp; Drop
hu: Húzd &amp; dobd

en: Drag to a new position
hu: Húzd az új helyére

en: Dropoff Type
hu: Csomagleadás típusa

en: Due to a problem in WordPress Permalinks and Custom Post Types, WP e-Commerce encourages you to refresh your permalinks a second time. (for a more geeky explanation visit <a href="%s">trac</a>)
hu: Mivel a WordPressben a permalinkek és az egyedi poszt típusok kicsit megkeveredhetnek, a WP e-Commerce azt javasolja, hogy kétszer frissítsd a permalink beállításokat. (Ha a technikai részletekre vagy kíváncsi, látogass <a href="%s">ide</a>)

en: East Timor
hu: Kelet-Timor

en: Edit
hu: Szerkeszt

en: Edit &#8220;%s&#8221;
hu: &#8220;%s&#8221; szerkesztése

en: Edit Product
hu: Termék szerkesztése

en: Edit Product Category
hu: Termékkategória szerkesztése

en: Edit Tag
hu: Címke szerkesztése

en: Edit Variation
hu: Variáns szerkesztése

en: Edit this product
hu: Termék szerkesztése

en: Egypt
hu: Egyiptom

en: Egyptian Pound
hu: Egyiptomi Font

en: Email:
hu: Email címe:

en: Empty Your Cart
hu: Kosarat kiürít

en: Enable Comments
hu: Kommentek engedélyezése

en: Enable Free Shipping Discount
hu: Kapcsoljuk be az "ingyenes szállítás"-kedvezményt

en: Enable Shipping Same as Billing Option:
hu: Engedélyezzük a "Szállítási cím megyegyezik a számlázási címmel" opciót

en: Ends with
hu: ezzel ér véget

en: Enter coupon code
hu: Adja meg a kupon/bón kódját

en: Enter the payment instructions that you wish to display to your customers when they make a purchase
hu: Ide írd be a fizetési tudnivalókat, amiket a vásárlókkal akarsz közölni a fizetési módszer kiválasztása után

en: Enter your API Username and API Key below.
hu: Add meg alább az API felhasználónevedet és az API kulcsodat.

en: Enter your API name and key to release it from an old site that you no longer use.
hu: Add meg az API nevedet és kulcsodat, hogy feloldhassuk arról a site-ról, amit már nem használsz.

en: Enter your email address
hu: Adja meg email címét

en: Equatorial Guinea
hu: Egyenlítői Guinea

en: Error Number:
hu: Hibaszám:

en: Error updating product
hu: Hiba a termék mentésénél

en: Error: some files could not be copied. Please make sure that theme folder is writable.
hu: Hiba: néhány file-t nem tudtunk átmásolni. Győződj meg róla, hogy a sablon könyvtára írható!

en: Error: you don't have required permissions to edit this product
hu: Hiba: nincs jogosultságod a termék szerkesztéséhez

en: Estonia
hu: Észtország

en: Estonian Kroon
hu: Észt Korona

en: Ethiopia
hu: Etiópia

en: Ethiopian Birr
hu: Etióp Birr

en: Euro
hu: Euró

en: Existing Customer
hu: Már vásárolt nálunk

en: Expiry
hu: Lejárat

en: Express Post
hu: Expressz csomagküldés

en: External Link
hu: Külső hivatkozás

en: External Link Target
hu: Külső link célablaka

en: External Link Text
hu: Külső hivatkozás szövege

en: External Shipping Calculators
hu: Külső szállítási díjszabás számolók

[ctx: External product link target]
en: Default (set by theme)
hu: Alapértelmezett (a sablon szerint)

en: Falkland Islands
hu: Falkland-szigetek

en: Falkland Islands Pound
hu: Falkland-szigeteki Font

en: Faroe Islands
hu: Faroe-szigetek

en: Featured
hu: Kiemelt

en: Fiji
hu: Fidzsi

en: Fiji Dollar
hu: Fidzsi Dollár

en: File Names
hu: Fájlnevek

en: File(s) attached:
hu: Csatolt fájl(ok):

en: Filter
hu: Szűrő

en: Final Total
hu: Végösszeg

en: Financial Year End
hu: Üzleti év vége

en: Finland
hu: Finnország

en: First Class Mail Type
hu: Elsőbbségi Küldés típus

en: First Name
hu: Keresztnév

en: First Page
hu: Első oldal

en: Fix Product Group Permalinks
hu: Termékcsoport permalinkek javítása

en: Flat Rate Settings
hu: Egységáras beállítások

en: For More Information
hu: További információért

en: For each column, select the field it corresponds to in 'Belongs to'. You can upload as many products as you like.
hu: Mindegyik oszlophoz add meg, melyik mezőt képviseli. Annyi terméket tölthetsz fel, amennyit csak akarsz.

en: For example, this is where you the Shop Owner might enter your bank account details or address so that your customer can make their manual payment.
hu: Például, ide írhatod be a bankszámlaszámodat vagy címedet, ha a vásárló (elő)átutalással szeretne fizetni.

en: For more information visit our documentation page.
hu: További információért olvasd el a dokumentációt.

en: Force users to use SSL
hu: Legyen kötelező az SSL használata

en: Form Fields
hu: Űrlap mezői

en: France
hu: Franciaország

en: Francs
hu: Frank

en: Free Shipping
hu: Díjmentes szállítás

en: Free shipping
hu: Ingyenes szállítás

en: French Southern Territories
hu: Francia Déli Területek

en: From
hu: Innen

en: Full Size
hu: Teljes méret

en: GST
hu: ÁFA

en: GST/Tax Rate
hu: ÁFA/Adó mértéke

en: Gallery Thumbnail Image Size
hu: Galéria bélyegkép mérete

en: Gambian Dalasi
hu: Gambiai Dalasi

en: General Settings
hu: Alapbeállítások

[ctx: General settings tab in Settings->Store page]
en: General
hu: Alapok

en: Georgia
hu: Grúzia

en: Georgian Lari
hu: Grúz Lari

en: Germany
hu: Németország

en: Getshopped News
hu: GetShopped hírek

en: Ghana
hu: Ghána

en: Gibraltar
hu: Gibraltár

en: Gibraltar Pound
hu: Gibraltári Font

en: Go Back
hu: Vissza

en: Go to Checkout
hu: Megrendelés

en: Google Shipping Country
hu: Google szállítási ország

en: Grams
hu: gramm

en: Great Britain
hu: Nagy-Britannia

en: Greece
hu: Görögország

en: Greenland
hu: Grönland

en: Grid View
hu: Rácsos megjelenés

en: Guadeloupe (French)
hu: Francia Guadeloupe

en: Guyana Dollar
hu: Guyana-i Dollár

en: Heading
hu: Fejléc

en: Height
hu: Magasság

en: Height:
hu: Magasság:

en: Help on finding the Account ID
hu: Segítség az Account ID megtalálásához

en: Here you can customise the forms to be displayed in your checkout page. The checkout page is where you collect important user information that will show up in your purchase logs i.e. the buyers address, and name...
hu: Itt szabhatod személyre a megrendeléskor megjelenő űrlapokat. Ezek segítségével gyűjtheted be a fontos adatokat (pl. megrendelő neve, címe stb), amik aztán megjelennek a vásárlási naplóban.

en: Hide "Add to cart" button
hu: Rejtsük el a "Kosárba dob" gombot

en: How User Found Us:
hu: Hogy talált ránk a vásárló:

en: How did you find us
hu: Hogy talált ránk?

en: Hungarian Forint
hu: Magyar Forint

en: Hungary
hu: Magyarország

en: I agree to The <a class='thickbox' target='_blank' href='%s' class='termsandconds'>Terms and Conditions</a>
hu: Egyetértek a <a class='thickbox' target='_blank' href='%s' class='termsandconds'>felhasználási feltételekkel</a>.

en: I have limited stock for this Product
hu: Csak korlátozott készletem van ebből a termékből

en: Iceland
hu: Izland

en: Iceland Krona
hu: Izlandi Korona

en: If price is
hu: Ha az ár ennyi

en: If stock runs out, this Product will not be available on the shop unless you untick this box or add more stock.
hu: Ha a termék elfogy a raktárból, a termék nem lesz látható a boltban, hacsak ezt a boxot nem pipálod ki vagy nem emeled a raktármennyiséget.

en: If this Product runs out of stock set status to Unpublished & email site owner
hu: Ha a termék kifogy a raktárból, állítsuk rejtettre és kapjon emailt a site tulajdonosa

en: If this product is for sale on another website enter the link here. For instance if your product is an MP3 file for sale on iTunes you could put the link here. This option overrides the buy now and add to cart links and takes you to the site linked here. You can also customise the Buy Now text and choose to open the link in a new window.
hu: Ha a termék máshol kapható, add meg itt a linket. Ha pl. a terméked egy MP3 fájl az iTunes-on árulva, add meg itt a linkjét. Ez a lehetőség felülbírálja a "Vedd meg most" és "Kosárba rak" linkeket, és az itt megadott linkre viszi a látogatót. A "Vedd meg most" szöveget is átírhatod, és választhatod azt is, hogy új ablakban nyíljon meg a link.

en: If weight is
hu: Ha a súly ennyi

en: If yes then you must also turn on the wordpress option "Any one can register"
hu: Ha ezt kiválasztod, a WordPress opciókban be kell állítanod, hogy "Bárki regisztrálhat"

en: If you are based in America then you need to set your own Zipcode for UPS and USPS to work. This should be the Zipcode for your Base of Operations.
hu: Ha az USÁban van a telephelyed, meg kell adnod a Zipkódodat ahhoz, hogy az UPS és az USPS modulok működhessenek. A Zipkód ideális esetben a telephelyed Zipkódja.

en: If you are only selling digital downloads, you should select no to disable the shipping on your site.
hu: Ha csak letöltéseket árulsz, egyáltalán ne engedélyezd a termékek szállítását.

en: If you do not wish to ship to a particular region, leave the field blank. To offer free shipping to a region, enter 0.
hu: Ha egy bizonyos régióba nem szeretnél szállítani, hagyd üresen a mezőt. Ha ingyen szállítást kínálsz egy régióba, írj be egy 0-t.

en: If you have bought from us before please sign in here to purchase
hu: Ha már vásárolt nálunk, kérjük, itt lépjen be a vásárlás folytatásához

en: If you have moved your files in some other way i.e FTP, you may need to click the Flush Theme Cache. This will refresh the locations WordPress looks for your templates.
hu: Ha másképpen mozgattad át a fájljaidat, pl. FTP-n keresztül, lehet, hogy a "Sablon gyorstár törlése" gombra kell kattintanod. Ha ezt teszed, az frissíti az útvonalakat, ahol a WordPress a sablonjaid után kutat.

en: Image
hu: Kép

[ctx: Import settings tab in Settings->Store page]
en: Import
hu: Importálás

en: In Category
hu: termékkategóriában

en: Incomplete Sale
hu: Megszakadt vásárlás

en: Indian Rupee
hu: Indiai Rúpia

en: Indonesia
hu: Indonézia

en: Indonesian Rupiah
hu: Indonéz Rúpia

en: Insert
hu: Hozzáad

en: Insure shipment against cart total
hu: Szállítási biztosítás a teljes rendelési értékhez

en: Internal Shipping Calculators
hu: Belső szállítási költség kiszámítók

en: International Package Type
hu: Nemzetközi csomag típus

en: International Shipping Fee
hu: Nemzetközi szállítási díj

en: Invalid Image parameters
hu: Érvénytelen kép-paraméterek

en: Invalid Taxonomy
hu: Érvénytelen taxonómia

en: Iran
hu: Irán

en: Iranian Rial
hu: Iráni Rijal

en: Iraq
hu: Irak

en: Iraqi Dinar
hu: Iraki Dínár

en: Ireland
hu: Írország

en: Is equal to
hu: egyenlő

en: Is greater than
hu: nagyobb, mint

en: Is less than
hu: Kevesebb, mint

en: Isle of Man
hu: Man-sziget

en: Israel
hu: Izrael

en: Israeli New Shekel
hu: Izraeli új Sékel

en: Italian Lira
hu: Olasz Líra

en: Italy
hu: Olaszország

en: Item Number
hu: Elem száma

en: Item name
hu: Termék neve

en: Item quantity
hu: Termék mennyiség

en: Items Ordered
hu: Megrendelt termékek

en: Ivory Coast
hu: Elefántcsontpart

en: Jamaica
hu: Jamaika

en: Japan
hu: Japán

en: Japanese Yen
hu: Japán Jen

en: Job Dispatched
hu: Megrendelés feladva

en: Join up now
hu: Regisztráljon most!

en: Jordan
hu: Jordánia

en: Jordanian Dinar
hu: Jordán Dínár

en: Kampuchean Riel
hu: Kambodzsai Riel

en: Kazakhstan
hu: Kazahsztán

en: Kilograms
hu: kilogramm

en: Korea, North
hu: Észak-Korea

en: Korea, South
hu: Dél-Korea

en: Kuwaiti Dinar
hu: Kuwaiti Dínár

en: Kyrgyzstan
hu: Kirgizisztán

en: Label
hu: Címke

en: Label Description
hu: Címke leírása

en: Laos
hu: Laosz

en: Last &raquo;
hu: Utolsó &raquo;

en: Last Modified
hu: Utoljára módosítva

en: Last Name
hu: Vezetéknév

en: Last Page
hu: Utolsó oldal

en: Last four months of sales on a per product basis:
hu: Termékenkénti eladások az utóbbi négy hónapban:

en: Latest Products
hu: Legújabb termékek

en: Latest Products Widget
hu: Legújabb termékek widget

en: Latvia
hu: Lettország

en: Lebanon
hu: Libanon

en: Length
hu: Mélység

en: Liberia
hu: Libéria

en: Libya
hu: Líbia

en: Life Number
hu: Life száma

en: Lightbox script to use
hu: Melyik Lightbox scriptet használjuk

en: List View
hu: Listás megjelenés

en: Lithuania
hu: Litvánia

en: Loading...
hu: Betöltés...

en: Local Shipping Fee
hu: Országon belüli szállítási díj

en: Lock downloads to IP address
hu: Letöltések IP címhez kötése

en: Logic
hu: Szabály

en: Login &raquo;
hu: Belépés &raquo;

en: Long Message:
hu: Hosszú üzenet:

en: Looks like you're running an older version of WordPress, you need to be running at least WordPress 3.0 to use WP e-Commerce 3.8
hu: Úgy tűnik, régi WordPress verziót futtatsz. A WP e-Commerce 3.8 futtatásához minimum WordPress 3.0 kell.

en: Lots of things have changed in this version. Before updating please backup your database and files in case anything goes wrong.
hu: Sok minden megváltozott ebben az új verzióban. Mielőtt frissítesz, készíts biztonsági másolatot az adattábláidról és fájljaidról.

en: Luxembourg
hu: Luxemburg

en: MP3 Player
hu: MP3 lejátszó

en: Macau
hu: Makaó

en: Macedonia
hu: Macedónia

en: Madagascar
hu: Madagaszkár

en: Malaysia
hu: Malajzia

en: Maldives
hu: Maldív-szigetek

en: Malta
hu: Málta

en: Maltese Lira
hu: Máltai Líra

en: Manage Product Images
hu: Termékképek menedzselése

en: Mandatory
hu: Kötelező

en: Manual
hu: Kézi

en: Manual Payment
hu: Kézi fizetés

en: Mark as Featured
hu: Kiemeltként megjelöl

en: Marka
hu: Márka

en: Marketing Section
hu: Marketing szekció

en: Marshall Islands
hu: Marshall-szigetek

en: Martinique (French)
hu: Francia Martinique

en: Mauritania
hu: Mauritánia

en: Mauritanian Ouguiya
hu: Mauritiusi Ouguiya

en: Mauritius
hu: Mauríciusz

en: Mauritius Rupee
hu: Mauríciuszi Rúpia

en: Max Upload Size
hu: Maximum feltöltési fájlméret

en: Max downloads per file
hu: Fájlonként a maximális letöltések száma

en: Members Only Module
hu: Csak Tagoknak modul

en: Members and Capabilities
hu: Tagok és jogkörök

en: Merchant Notes:
hu: Fizetési kapu megjegyzései:

en: Mexican Nuevo Peso
hu: Mexikói új Peso

en: Mexico
hu: Mexikó

en: Micronesia
hu: Mikronézia

en: Misc Checkout Options
hu: További megrendelési opciók

en: Missed schedule
hu: Kihagyott időzítés

en: Mobile Sales App
hu: Mobil eladások alkalmazás

en: Moldova
hu: Moldávia

en: Moldovan Leu
hu: Moldáv Lej

en: Money and Payment
hu: Pénz és fizetés

en: Mongolia
hu: Mongólia

en: Mongolian Tugrik
hu: Mongol Tugrik

en: More Details
hu: Részletek

en: Moroccan Dirham
hu: Marokkói Dirham

en: Morocco
hu: Marokkó

en: Mozambique
hu: Mozambik

en: Mozambique Metical
hu: Mozambiki Metical

en: Myanmar
hu: Mianmar

en: Myanmar Kyat
hu: Mianmari Kyat

en: Name
hu: Név

en: Name:
hu: Név:

en: Namibia
hu: Namíbia

en: Namibian Dollar
hu: Namíbiai Dollár

en: Nepal
hu: Nepál

en: Nepalese Rupee
hu: Nepáli Rúpia

en: Netherlands
hu: Hollandia

en: Netherlands Antillean Guilder
hu: Holland-Antilláki Guilder

en: Netherlands Antilles
hu: Holland-Antillák

en: New Caledonia (French)
hu: Új-Kaledónia (Francia)

en: New Product
hu: Új termék

en: New Product Category Name
hu: Új termékkategória neve

en: New Product Tag Name
hu: Új termékcímke név

en: New Variation Name
hu: Új variáns név

en: New Zealand
hu: Új-Zéland

en: New Zealand Dollar
hu: Új-Zélandi Dollár

en: Next &gt;
hu: Következő &gt;

en: Next Page
hu: Következő oldal

en: NextGen Gallery Buy Now Buttons
hu: NextGen galéria 'Megveszem most' gombok

en: Nigeria
hu: Nigéria

en: No
hu: Nem

en: No Category
hu: Nincs kategória

en: No Image
hu: Nincs kép

en: No Parent
hu: Nincs szülő

en: No Product
hu: Nincs ilyen termék

en: No Tags
hu: Címke nélküli

en: No Tax Bands Setup. Set Tax Bands up in <a href="options-general.php?page=wpsc-settings&tab=taxes">Settings &gt; Taxes</a>
hu: Nincsenek a forgalmi adósávok beállítva. A beállításokat <a href="options-general.php?page=wpsc-settings&tab=taxes">itt találod</a>

en: No Theme files have been moved to your WordPress Theme Folder.
hu: Nem másoltunk semmilyen sablonfájlt a WordPress sablon könyvtáradba.

en: No products found
hu: Nincs listázható termék

en: No products found in Trash
hu: Nincs termék a Lomtárban

en: No transactions for this month.
hu: A hónapban nem voltak tranzakciók.

en: None
hu: Egyik sem

en: Norfolk Island
hu: Norfolk-sziget

en: Northern Mariana Islands
hu: Északi Mariana-szigetek

en: Norway
hu: Norvégia

en: Norwegian Krone
hu: Norvég Korona

en: Note: Anytime you update any of the thumbnail settings, WPeC will automatically resize all of your thumbnails for you.  Depending on how many images you have, this could take awhile.
hu: Figyelem: amikor átállítod a bélyegkép-méreteket, a WPeC minden bélyegképet átméretez automatikusan. Ez a termékeid számától és a szervered erejétől függően eltarthat egy darabig.

en: Note: If the server times out or runs out of memory, just reload this page, the server will pick up where it left off.
hu: Figyelem: Ha a szerver időtúllép, vagy elfogy a memóriája, csak töltsd újra ezt a lapot, és a szerver onnan folytatja, ahol abbahagyta.

en: Note: It looks like you have custom permalinks, you will need to refresh your permalinks <a href="%s">here</a>
hu: Figyelem: Úgy tűnik, egyedi permalinkeket használsz, a helyes működéshez frissítsd őket <a href="%s">itt</a>

en: Note: Tax Bands are special tax rules you can create and apply on a per-product basis. <br /> Please visit the product page to apply your Tax Band.
hu: Figyelem: az Adósávok speciális forgalmi adó-szabályok, amiket termékenként külön adhatsz meg.<br />Kérlek a termékoldalon add meg az Adósávokat.

en: Note: Tax Bands do not take affect when product prices are tax exclusive.
hu: Figyelem: a forgalmi adósávokat nem számoljuk, ha a termékárak nettó árak.

en: Note: The Admin Report is the email sent to the e-mail address set above as soon as someone successfully buys a product.
hu: Figyelem: az Admin Jelentés az az email, amit a fent beállított címre küldünk, amikor valaki sikeresen vásárol a site-on.

en: Note: The Tracking Subject, is the subject for The Tracking Message email. The Tracking Message is the message e-mailed to users when you click 'Email buyer' on the sales log. This option is only available for purchases with the status of 'Job Dispatched'. Tags you can use in the email message section are %trackid% and %shop_name%
hu: Figyelem: a Csomagkövetési tárgy a Csomagkövetési email-üzenet tárgya. A Csomagkövetési üzenet az az email, amit akkor kapnak a vásárlók, amikor az eladási naplóban a "Vevő értesítése" gombra kattintasz. Ez csak az olyan vásárlásoknál érvényes, amik "Csomag feladva" állapotban vannak. Az üzenetben a %trackid% változó a csomagkövetési szám, a %shop_name% pedig az áruház neve.

en: Note: The purchase receipt is the message e-mailed to users after purchasing products from your shop.
hu: Figyelem: a Vásárlási Elismervény az az email üzenet, amit a vásárlás után a vásárló kap a website-tól.

en: Notes:
hu: Megjegyzések:

en: Notify site owner and unpublish this Product if stock runs out
hu: Szóljunk a site tulajdonosának és rejtsük el a terméket, ha kifogy a készlet

en: Number of Products
hu: Termékek száma

en: Number of Products to be displayed in the slider.
hu: Megjelenített termékek száma a slider-ben

en: Number of products per Page:
hu: Oldalanként hány terméket mutasson:

en: Number of products to show:
hu: Hány terméket mutassunk:

en: Off Site Product link
hu: Termék eredeti linkje (külső site-on)

en: Old Price
hu: Korábbi ár

en: One or more of this products variations are out of stock.
hu: E termék egy vagy több változata nincs készleten.

en: Oops, there is nothing in your cart.
hu: Oppá, üres a kosara.

en: Open link in a new window
hu: Cím megnyitása új ablakban

en: Open link in the same window
hu: Cím megnyitása azonos ablakban

en: Order | Orders
hu[0]: Megrendelés
hu[1]: Megrendelések

en: Order Details
hu: Rendelés részletei

en: Order ID
hu: Rendelésszám

en: Order Notes
hu: Rendelés megjegyzései

en: Order Pending: Payment Required
hu: Megrendelés folyamatban: fizetés szükséges

en: Order Received
hu: A megrendelést megkaptuk

en: Order Status
hu: A megrendelés állapota

en: Order Status:
hu: Megrendelés állapota:

en: Ounces
hu: uncia

en: Packaging
hu: Csomagolás

en: Packing Slip
hu: Csomag cédula

en: Page
hu: Oldal

en: Page %s
hu: %s. oldal

en: Page Number position
hu: Oldalszám pozíció

en: Pages:
hu: Oldalak:

en: Pagination settings
hu: Oldalakra tördelés beállításai

en: Pakistan
hu: Pakisztán

en: Pakistan Rupee
hu: Pakisztáni Rúpia

en: Panamanian Balboa
hu: Panamani Balboa

en: Papua New Guinea
hu: Pápua Új-Guinea

en: Papua New Guinea Kina
hu: Pápua Új-Guineai Kina

en: Parent Product Category
hu: Szülő termékkategória

en: Parent Product Category:
hu: Szülő termékkategória:

en: Parent Variation
hu: Szülő variáns

en: Parent Variations:
hu: Szülő variánsok:

en: Password
hu: Jelszó

en: Password:
hu: Jelszó:

en: PayPal Express Checkout 2.0
hu: PayPal Expressz Megrendelés 2.0

en: Payment Declined
hu: Fizetés elutasítva

en: Payment Method
hu: Fizetési mód

en: Payment Method:
hu: Fizetési mód:

en: Payment Type
hu: Fizetés módja

[ctx: Payments settings tab in Settings->Store page]
en: Payments
hu: Fizetések

en: Pending sale | Pending sales
hu[0]: Folyamatban lévő eladás
hu[1]: Folyamatban lévő eladások

en: People can use this RSS feed to keep up to date with your product list.
hu: A látogatók ezt az RSS hírfolyamot használhatják, hogy naprakészek legyenek a termékeiddel kapcsolatban.

en: People who bought this item also bought
hu: Akik ezt vették meg, megvették még ezeket is

en: Per Product
hu: Termékenként

en: Personalisation Options
hu: Személyre szabási opciók

en: Personalize Your Product
hu: Termék személyre szabása

en: Peruvian Nuevo Sol
hu: Perui új Sol

en: Philippine Peso
hu: Fülöp-szigeteki Peso

en: Philippines
hu: Fülöp-szigetek

en: Phone
hu: Telefon

en: Phone:
hu: Telefonja:

en: Pitcairn Island
hu: Pitcairn-sziget

en: Please Select A Payment Gateway
hu: Válassza ki, hogy kíván fizetni

en: Please agree to the terms and conditions, otherwise we cannot process your order.
hu: Kérjük, jelölje be a vásárlási feltételek opciót. Ha ezt nem teszi meg, nem folytathatja a megrendelést.

en: Please backup your website before updating!
hu: Kérlek, csinálj biztonsági mentést a website-odról, mielőtt frissítesz!

en: Please choose a country below to calculate your shipping costs
hu: Kérjük, válassza ki országát a lenti listából a szállítási díj kiszámításához

en: Please enter a Zipcode and click calculate to proceed
hu: Kérjük, adja meg irányítószámát és kattintson a "Kiszámol" gombra a folytatáshoz

en: Please enter a valid <span class="wpsc_error_msg_field_name">%s</span>.
hu: Kérjük, adja meg helyesen: <span class="wpsc_error_msg_field_name">%s</span>.

en: Please enter a valid CVV.
hu: Kérjük, adjon meg érvényes CVV-t!

en: Please enter a valid address
hu: Kérem, adjon meg érvényes postacímet

en: Please enter a valid card number.
hu: Kérjük, adjon meg érvényes kártyaszámot!

en: Please enter a valid email address
hu: Kérem, adjon meg érvényes email címet

en: Please enter a valid expiry date.
hu: Kérjük, adjon meg érvényes lejárati dátumot!

en: Please enter a valid name
hu: Kérem adjon meg érvényes nevet

en: Please enter a valid phone number
hu: Kérem adjon meg érvényes telefonszámot

en: Please enter a valid surname
hu: Kérem, adjon meg érvényes vezetéknevet

en: Please enter your town or city.
hu: Kérem adja meg lakóhelyét

en: Please provide a Zipcode and click Calculate in order to continue.
hu: Adja meg irányítószámát és kattintson a "Kiszámol" gombra a folytatáshoz.

en: Please provide for more accurate rates
hu: Kérjük, adja meg a pontosabb számoláshoz

en: Please refrain from uploading images larger than <strong>%d x %d</strong> pixels
hu: Kérjük, ne tölts fel <strong>%d x %d</strong> pixel méretnél nagyobb képeket

en: Please review your order
hu: Kérjük, tekintse át rendelését

en: Please select
hu: Kérjük, válasszon

en: Please select a category you would like to place all products from this CSV into
hu: Válaszd ki, hogy melyik termék-kategóriába kerüljenek az importált termékek

en: Please select your country from the list.
hu: Kérem válassza ki országát a listából.

en: Please visit our shop
hu: Látogassa meg áruházunkat

en: Poland
hu: Lengyelország

en: Polish Zloty
hu: Lengyel Zoltyi

en: Polynesia (French)
hu: Francia Polinézia

en: Portugal
hu: Portugália

en: Postage &amp; Tax
hu: Szállítás és adók

en: Postal Code
hu: Irányítószám

en: Postal code:
hu: Irányítószám:

en: Pound Sterling
hu: Angol Font

en: Pounds
hu: Font

en: Premium Upgrades
hu: Prémium Extrák

en: Presentation Settings
hu: Megjelenési beállítások

[ctx: Presentation settings tab in Settings->Store page]
en: Presentation
hu: Megjelenés

en: Preview
hu: Előnézet

en: Preview &#8220;%s&#8221;
hu: Előnézet &#8220;%s&#8221;

en: Preview:
hu: Előnézet:

en: Previous Page
hu: Előző oldal

en: Price
hu: Ár

en: Price Control
hu: Árkontroll

en: Price Range
hu: Ártartomány

en: Price Range Widget
hu: Ártartomány Widget

en: Price:
hu: Ár:

en: Price: %s and above.
hu: Ár: %s és efelett.

en: Product
hu: Termék

en: Product Categories
hu: Termékkategóriák

en: Product Category
hu: Termékkategória

en: Product Category Settings
hu: Termék-kategória beállítások

en: Product Code
hu: Termékkód

en: Product Display
hu: Termék megjelenése

en: Product Donations
hu: Termék-adományok

en: Product Download
hu: Termék letöltése

en: Product Grouping Widget
hu: Termék csoportosítási Widget

en: Product Groups Only (All products displayed)
hu: Csak termékcsoportok (minden termék megjelenik)

en: Product Groups/Products Display
hu: Termékcsoportok/Termékek megjelenítése

en: Product Image Gallery
hu: Termék képgaléria

en: Product Images
hu: Termékképek

en: Product Name
hu: A termék neve

en: Product Options
hu: Termék opciók

en: Product Page Settings
hu: Termékoldal beállításai

en: Product Search Tags
hu: Termékcímkék keresése

en: Product Settings
hu: Termék beállításai

en: Product Slider
hu: Termék slider

en: Product Specials
hu: Kiemelt termékek

en: Product Specials Widget
hu: Különleges ajánlatok Widget

en: Product Specific Tax
hu: Termék-specifikus forgalmi adó

en: Product Status
hu: Termék állapot

en: Product Tags
hu: Termékcímkék

en: Product Tags Widget
hu: Termékcímkék Widget

en: Product Tracking Email
hu: Termékkövető email

en: Product in stock
hu: Raktáron

en: Product not in stock
hu: Nincs raktáron

en: Product prices are tax exclusive - add tax to the price during checkout
hu: A termékek ára nem tartalmazza a forgalmi adót - azt csak a megrendelés folyamatában adjuk hozzá

en: Product prices are tax inclusive - during checkout the total price doesn't increase but tax is shown as a line item
hu: A termékek ára már tartalmazza a forgalmi adót. Vásárláskor az össz ár nem növekszik, de az adót külön sorban mutatjuk.

en: Production
hu: Éles

en: Products
hu: Termékek

en: Products Page
hu: Termékek oldala

en: Products Page Thumbnail Size:
hu: Terméklistás bélyegkép mérete:

en: Products Per Row
hu: Termékek soronként

en: Products in this category use the billing address to calculate shipping
hu: A termékek ebben a kategóriában a számlázási címet vegyék alapul a szállítási költség számításakor

en: Prohibited <a href="http://checkout.google.com/support/sell/bin/answer.py?answer=75724">by Google?</a>
hu: A <a href="http://checkout.google.com/support/sell/bin/answer.py?answer=75724">Google</a> letiltott?

en: Property
hu: Tulajdonság

en: Publish
hu: Közzététel

en: Published
hu: Publikált

en: Purchase
hu: Vásárlás

en: Purchase #
hu: Vásárlás #

en: Purchase # %s
hu: Rendelésszám: %s

en: Purchase History
hu: Vásárlási történet

en: Purchase Log Date:
hu: Vásárlási napló dátuma:

en: Purchase Log Email
hu: Vásárlási blokk - email cím

en: Purchase Number:
hu: Rendelésszám:

en: Purchase Receipt
hu: Vásárlási elismervény

en: Purchase Receipt - Reply Address
hu: Vásárlási blokk - Válaszcím

en: Purchase Receipt - Reply Name
hu: Vásárlási blokk - Válasznév

en: Purchase Report
hu: Vásárlási jelentés

en: Purchase unavailable options
hu: A Gold Cart megvásárlásával a most nem választható opciókat is kiválaszthatnád...

en: Pure Gold
hu: Pure Gold (színtiszta arany)

en: Qatar
hu: Katar

en: Qatari Rial
hu: Katari Rial

en: Qty
hu: Db

en: Quantity
hu: Mennyiség

en: Quantity In Cart
hu: Mennyiség a kosárban

en: Quantity:
hu: Mennyiség:

en: Quick Edit
hu: Gyorsszerkesztés

en: RSS Address
hu: RSS cím

en: RSS Feed Address
hu: RSS hírfolyam címe

en: Rate each quantity of items in a cart as its own package using dimensions on product
hu: A kosárban szereplő összes termékre külön díjszabás legyen saját csomagként, a termék méretei alapján.

en: Read the rest of this entry &raquo;
hu: A bejegyzés többi része &raquo;

en: Receipt has been resent
hu: Vásárlási blokk újraküldve

en: Release downloads locked to this IP address %s
hu: Oldjuk fel a(z) %s IP címhez kötött letöltéseket

en: Remaining stock of %s is 0. Product was unpublished.
hu: A %s termék kifogyott a raktárból. A terméket lekapcsoltam.

en: Remember me
hu: Emlékezzen rám

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Remove this record
hu: Bejegyzés eltávolítása a vásárlási naplóból

en: Replace Page Title With Product/Category Name
hu: Cseréljük le az oldal címét a termék/kategória nevével

en: Replace tax percentage with product specific tax rate
hu: Az általános adószázalék helyett csak termékenkénti adó legyen.

en: Resend Receipt to Buyer
hu: Blokk újraküldése a vásárlónak

en: Reset API Key
hu: API kulcs feloldása

en: Residential Address
hu: Lakcím

en: Reunion (French)
hu: Francia Reunion

en: Revenue
hu: Bevétel

en: Review and purchase
hu: Összefoglalás és megrendelés

en: Romania
hu: Románia

en: Romanian Leu
hu: Román Lej

en: Russia
hu: Oroszország

en: Russian Ruble
hu: Orosz Rubel

en: Rwanda
hu: Ruanda

en: Rwanda Franc
hu: Ruandai Frank

en: SKU
hu: Termékkód

en: SKU:
hu: Termékkód:

en: Saint Helena
hu: Szt.Heléna

en: Saint Pierre and Miquelon
hu: Saint Pierre és Miquelon

en: Sale
hu: Akció

en: Sale Price
hu: Akciós ár

en: Sale Price:
hu: Akciós ár:

en: Sale Products:
hu: Akciós termékek:

en: Sales
hu: Eladások

en: Sales Summary
hu: Eladási összesítő

en: Sales Upgrade Fix
hu: Eladások extrák javítása

en: Sales by Month
hu: Havi eladások

en: Sales by Quarter
hu: Negyedéves eladások

en: Sales over or equal to: %1$s<input type="text" size="6" name="wpsc_options[shipping_discount_value]" value="%2$s" id="shipping_discount_value" /> will receive free shipping.
hu: Minimum ilyen összegű rendelésnél: %1$s<input type="text" size="6" name="wpsc_options[shipping_discount_value]" value="%2$s" id="shipping_discount_value" /> a szállítás díjmentes.

en: Same as billing address:
hu: Ugyanaz, mint a számlázási cím:

en: Sandbox (For testing)
hu: Sandbox (teszteléshez)

en: Sao Tome and Principe
hu: Sao Tome és Principe

en: Saudi Arabia
hu: Szaud-Arábia

en: Save
hu: Mentés

en: Save Changes
hu: Módosítások mentése

en: Save Profile
hu: Profil mentése

en: Saved
hu: Mentve

en: Scheduled
hu: Időzítve

en: Sea Mail
hu: Szállítás hajón

en: Search Logs
hu: Keresés a naplókban

en: Search Product Categories
hu: Termékkategóriák választása

en: Search Products
hu: Termékek keresése

en: Search Variations
hu: Variánsok keresése

en: Select
hu: Válassz

en: Select Category
hu: Válassz kategóriát

en: Select Category:
hu: Válassz kategóriát:

en: Select Services
hu: Kiválasztott szolgáltatások

en: Select a Form Set
hu: Válassz egy űrlapszettet

en: Select a Product
hu: Válassz terméket

en: Select a Unique Name
hu: Válasszon egyedi nevet

en: Select a file from your computer to include with this purchase.
hu: Válasszon ki egy fájlt a gépén, ami ehhez a rendeléshez kapcsolódik.

en: Select all downloadable files for %s
hu: Minden letölthető fájl kijelölése %s termékhez

en: Select an MP3 file to upload as a preview
hu: Válaszd ki az "előhallgatásnak" szánt MP3 fájlt

en: Select an Option
hu: Válasszon egy lehetőséget

en: Select from existing files
hu: Válassz a meglevő fájlok közül

en: Select if you would like to import your products in as Drafts or Publish them right away.
hu: Válaszd ki, hogy a termékek egyből kerüljenek-e ki élesben, vagy vázlatként mentsük őket.

en: Select the Australia Post services that you want to offer during checkout:
hu: Válaszd ki, hogy az Australia Post szolgáltatásai közül miket szeretnél felajánlani megrendeléskor:

en: Select the category you would like to display with a Shortcode.
hu: Válaszd ki a termékkategóriát, amit shortkóddal szeretnél megjeleníteni.

en: Select the markets you are selling products to.
hu: Válaszd ki, hogy mely országokba szállítasz.

en: Select the markets you are selling this category to.
hu: Válaszd ki a célpiacokat, ahol szeretnéd ezt a termékkategóriát értékesíteni.

en: Select the number of products you would like to display per page.
hu: Válaszd ki, hány terméket akarsz egyszerre mutatni egy lapon.

en: Select the product you would like to create a shortcode for.
hu: Válaszd ki a terméket, amihez shortkódot csinálnál.

en: Select what product category you want to display on the products page
hu: Válaszd ki, hogy milyen termékkategóriát akarsz mutatni a termékek oldalán

en: Select your primary business location.
hu: Válaszd ki, hogy hol van a telephelyed.

en: Select: <a href="%1$s"  class="wpsc_select_all" title="All">All</a> <a href="%1$s" class="wpsc_select_none" title="None">None</a>
hu: Válassz: <a href="%1$s"  class="wpsc_select_all" title="Mind">Mind</a> <a href="%1$s" class="wpsc_select_none" title="Egyik sem">Egyik sem</a>

en: Send Custom Message
hu: Egyedi üzenet küldése

en: Senegal
hu: Szenegál

en: Server Type
hu: Szerver típus

en: Settings
hu: Beállítások

en: Settings successfully updated.
hu: A beállításokat sikeresen frissítettük.

en: ShipWire Email
hu: ShipWire email

en: ShipWire Password
hu: ShipWire jelszó

en: ShipWire Settings
hu: ShipWire beállítások

en: Shipping
hu: Szállítás

en: Shipping Address
hu: Szállítási cím

en: Shipping Address:
hu: Szállítási cím:

en: Shipping City
hu: Szállítási város

en: Shipping Country
hu: Szállítási ország

en: Shipping First Name
hu: Szállítási keresztnév

en: Shipping Last Name
hu: Szállítási vezetéknév

en: Shipping Method:
hu: Szállítás módozata:

en: Shipping Modules
hu: Szállítási modulok

en: Shipping Option:
hu: Szállítás opciója:

en: Shipping Options
hu: Szállítási módozatok

en: Shipping Post Code
hu: Szállítási irányítószám

en: Shipping Price
hu: Szállítási költség

en: Shipping State
hu: Szállítási állam/megye

en: Shipping Status:
hu: Szállítási állapot:

[ctx: Shipping settings tab in Settings->Store page]
en: Shipping
hu: Szállítás

en: Shop Settings
hu: Bolt beállításai

en: Shopping Cart
hu: Kosár

en: Shopping Cart Settings
hu: Kosár beállításai

en: Shopping Cart Widget
hu: Kosár Widget

en: Short Message:
hu: Rövid üzenet:

en: Shortcode:
hu: Shortkód:

en: Shortcodes and Template Tags
hu: Shortkódok és sablon tagek

en: Shortcodes are used to display a particular category or group within any WordPress page or post.
hu: Shortkódokkal jeleníthetsz meg egy bizonyos termékkategóriát vagy csoportot bármely WordPress bejegyzésedben vagy oldaladon.

en: Show Advanced Search
hu: Mutasd a részletes keresést

en: Show All
hu: Mindent mutass

en: Show All Products
hu: Összes termék megjelenítése

en: Show Breadcrumbs
hu: Mutasd a "morzsákat" (navigációs sáv)

en: Show Categories
hu: Termékkategóriák mutatása

en: Show Description
hu: Leírás mutatása

en: Show Dropshop on every page
hu: Mutassuk a Dropshopot minden oldalon

en: Show Dropshop only on product page
hu: Csak termékoldalakon mutassuk a Dropshopon

en: Show Product Category Description
hu: Mutasd a termékkategória leírását

en: Show Product Category Thumbnails
hu: Mutasd a termék-kategória bélyegképeit

en: Show Product Count per Product Category
hu: Mutassa a termékek számát a kategóriák mellett

en: Show Product Ratings
hu: Mutassa a termékek értékelését

en: Show Search
hu: Mutasd a keresést

en: Show Share This (Social Bookmarks)
hu: Mutassuk a "Megosztás"-t (szociális bookmarking)

en: Show Stock Availability
hu: Mutasd a készletinformációt

en: Show Subcategory Products in Parent Category
hu: Mutass az alkategóriákból is termékeket a szülőkategóriánál

en: Show Thumbnail Gallery
hu: Muatssuk a bélyegképek galériáját

en: Show Thumbnails
hu: Bélyegképek mutatása

en: Show UPS negotiated rates
hu: Mutasd az UPS megállapított tarifáit

[ctx: Show all [category name]]
en: Show All %s
hu: Összes %s

en: Show images only
hu: Csak képeket mutassunk

en: Show list of categories
hu: Termékkategória-lista mutatása

en: Show list of product categories
hu: Mutasd a termékkategóriák listáját

en: Sign in
hu: Belépés

en: Signing up is free and easy! please fill out your details your registration will happen automatically as you checkout. Don't forget to use your details to login with next time!
hu: A regisztráció ingyenes és könnyű! Kérjük, adja meg adatait, és vásárláskor a regisztrációját automatikusan érvényesítjük. Mikor legközelebb ellátogat hozzánk, ne felejtsen el belépni ezzel a regisztrációval!

en: Singapore
hu: Szingapúr

en: Singapore Dollar
hu: Szingapúri Dollár

en: Single Product Image Size
hu: Termék sajátoldalas kép mérete

en: Single Product Page Thumbnail:
hu: Termék sajátoldalas bélyegképe:

en: Singular Shipping
hu: Egyedi szállítás

en: Sliding Product Groups (1 product per page)
hu: Lenyíló termékcsoportok (oldalanként egy termék)

en: Slovakia
hu: Szlovákia

en: Slovenia
hu: Szlovénia

en: Slovenian Tolar
hu: Szlovén Tolár

en: Solomon Islands
hu: Salamon-szigetek

en: Solomon Islands Dollar
hu: Salamon-szigeteki Dollár

en: Somali Shilling
hu: Szomáli Shilling

en: Somalia
hu: Szomália

en: Some Theme files have been moved to your WordPress Theme Folder.
hu: Néhány sablonfájl átkerült a WordPress sablon könyvtárába.

en: Sorry something has gone wrong with your download!
hu: Sajnálom, hiba történt a letöltésével kapcsolatban!

en: Sorry your transaction was not accepted.<br /><a href="%1$s">Click here to go back to checkout page</a>.
hu: Elnézést, a tranzakciót elutasították. <br /><a href="%1$s">Kattintson ide, hogy visszatérjen a megrendeléshez</a>.

en: Sorry, but the item "%s" is out of stock.
hu: Elnézést, de kifogytunk a(z) "%s" termékből.

en: Sorry, but there is only %s of this item in stock. | Sorry, but there are only %s of this item in stock.
hu[0]: Sajnáljuk, de csak %s db. van ebből raktáron.
hu[1]: Sajnáljuk, de csak %s db. van ebből raktáron.

en: Sorry, but this variation is out of stock.
hu: Sajnáljuk, de ez a változat nincs készleten.

en: Sorry, but you cannot add zero items to your cart
hu: Sajnálom, de nulla mennyiséget nem rakhat a kosárba

en: Sorry, for some reason, we couldn't duplicate this product because it could not be found in the database, check there for this ID:
hu: Sajnáljuk, de valamiért nem tudtuk duplikálni ezt a terméket, mivel nem találjuk az adatbázisban. Nézz utána ennek az ID-nak:

en: Sorry, online ordering is unavailable to this destination and/or weight. Please double check your destination details.
hu: Sajnáljuk, de az online megrendelés nem működik erre a címre és/vagy ennél a súlynál. Kérjük, ellenőrizze gondosan, hogy jól adta-e meg a címet.

en: Sorry, sold out!
hu: Sajnáljuk, kifogyott!

en: Sort Product By
hu: Termékek rendezési szempontja

en: South Africa
hu: Dél-Afrika

en: South African Rand
hu: Dél-Afrikai Rand

en: South Georgia & South Sandwich Islands
hu: Dél-Georgia és Dél-Sandwich szigetek

en: Spain
hu: Spanyolország

en: Sri Lanka Rupee
hu: Srí Lanka-i Rúpia

en: St. Helena Pound
hu: Szt.Helénai Font

en: Standard Parcel Post
hu: Standard csomagküldés

en: State
hu: Állam/megye

en: State:
hu: Állam/megye:

en: Status
hu: Állapot

en: Status: All
hu: Állapot: Mind

en: Stock
hu: Készlet

en: Stock Control
hu: Raktárkészlet kontroll

en: Stock Keeping Unit
hu: Termékazonosító (SKU)

en: Stock Qty
hu: Raktári mennyiség

en: Stock Quantity
hu: Raktárkészlet

en: Stock Quantity Limit
hu: Raktárkészlet határ

en: Stock:
hu: Raktárkészlet:

en: Store
hu: Bolt

en: Store Debug
hu: Bolt hibakeresése

en: Store Sales
hu: Áruházi eladások

en: Store Settings
hu: Bolt beállításai

en: Store Update
hu: Bolt frissítése

en: Store Upgrades
hu: Bolt extrák

en: Street 1:
hu: Cím 1:

en: Street 2:
hu: Cím 2:

en: Subtotal amount
hu: Részösszeg

en: Success, your <a href='%s'>products</a> have been upload.
hu: Siker, a <a href='%s'>terméke(i)d</a> sikeresen feltöltve.

en: Sudan
hu: Szudán

en: Sudanese Dinar
hu: Szudáni Dínár

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
hu: Svalbard és Jan Mayen szigetek

en: Swaziland
hu: Szváziföld

en: Sweden
hu: Svédország

en: Swedish Krona
hu: Svéd Korona

en: Swiss Franc
hu: Svájci Frank

en: Switzerland
hu: Svájc

en: Syria
hu: Szíria

en: Syrian Pound
hu: Szír Font

en: Table Rate Price
hu: Mennyiségfüggő ár

en: Tags can be used
hu: Használható tagek

en: Taiwan
hu: Tajvan

en: Taiwan Dollar
hu: Tajvani Dollár

en: Tajik Ruble
hu: Tadzsik Rubel

en: Tajikistan
hu: Tadzsikisztán

en: Tanzania
hu: Tanzánia

en: Target Market Restrictions
hu: Célországok szűkítése

en: Target Markets
hu: Célpiacok

en: Tax
hu: Forgalmi adó

en: Tax Bands
hu: Forgalmi adósávok

en: Tax Included
hu: Adótartalom

en: Tax Logic
hu: Forgalmi adó számolása

en: Tax Rates
hu: Forgalmi adókulcsok

en: Tax Settings
hu: Forgalmi adó beállításai

en: Taxable Amount
hu: Adóalap összege

en: Taxes
hu: Forgalmi adók

en: Taxes are not enabled. See <a href="options-general.php?page=wpsc-settings&tab=taxes">Settings &gt; Taxes</a>
hu: A forgalmi adó nincs engedélyezve. <a href="options-general.php?page=wpsc-settings&tab=taxes">Itt állíthatod be őket</a>

[ctx: Taxes settings tab in Settings->Store page]
en: Taxes
hu: Forgalmi adók

en: Template tags are used to display a particular category or group within your theme / template.
hu: Template tag-ekkel jeleníthetsz meg egy bizonyos termékkategóriát vagy csoportot a sablonodban.

en: Terms and Conditions
hu: Általános Szerződési Feltételek

en: Test Mode Enabled:
hu: Teszt mód engedélyezve:

en: Text
hu: Szöveg

en: Textarea
hu: Szövegmező

en: Thailand
hu: Thaiföld

en: Thank you for purchasing with %shop_name%, any items to be shipped will be processed as soon as possible, any items that can be downloaded can be downloaded using the links on this page.All prices include tax and postage and packaging where applicable.
    	You ordered these items: 
    	%product_list%%total_shipping%%total_price%
hu: Köszönjük, hogy nálunk (%shop_name%) vásárolt! A szállítható termékek szállítását a lehető leghamarabb elindítjuk, a letölthető termékeket pedig már most azonnal letöltheti az oldalon található hivatkozásokról. Az ár tartalmazza a forgalmi adót és a szállítási költséget is (amennyiben a termék szállítható).
    	Megrendelt tételek: 
    	%product_list%%total_shipping%%total_price%

en: Thank you for purchasing with %shop_name%, any items to be shipped will be processed as soon as possible, any items that can be downloaded can be downloaded using the links on this page.All prices include tax and postage and packaging where applicable.You ordered these items:%product_list%%total_shipping%%total_price%
hu: Köszönjük, hogy a %shop_name% boltot választotta! Minden postázandó terméket, amilyen gyorsan csak lehet, útjára indítunk, a letölthető fájlok pedig az itt található hivatkozások segítségével tölthetőek le. Minden ár tartalmazza a szállítási díjat és a forgalmi adót is (ahol ez érvényes). Az alábbi termékeket rendelte meg:%product_list%%total_shipping%%total_price%

en: Thank you, your purchase is pending, you will be sent an email once the order clears.
hu: Köszönjük, megrendelése folyamatban. Amint készen áll az átvételre vagy szállításra, emailben értesítjük.

en: Thanks, the coupon has been added.
hu: Köszönjük, a kupont sikeresen hozzáadtuk.

en: Thanks, the purchase log record has been deleted
hu: Köszi, a vásárlási naplóbejegyzést töröltük

en: Thanks, the themes have been copied.
hu: Köszi, a sablonfájlokat lemásoltuk.

en: Thanks, you have made a succesful backup of your theme.  It is located at the URL below.  Please note each backup you create will replace your previous backups.
hu: Sikeresen elmentettük a WordPress témádat, amit az alábbi URL-en találsz. Kérjük, figyelj arra, hogy minden újabb másolat felülírja az előzőt.

en: Thanks, your changes have been saved.
hu: Köszönjük, a változásokat elmentettük.

en: The PayPal API has returned an error!
hu: A PayPal API hibával tért vissza!

en: The Target Markets feature has been disabled because you have the Suhosin PHP extension installed on this server. If you need to use the Target Markets feature then disable the suhosin extension, if you can not do this, you will need to contact your hosting provider.
hu: A "célországok" fícsőrt letiltottuk, mivel a Suhosin PHP bővítményt használod ezen a szerveren. Ha szükséged van a "célországok" fícsőrre, tiltsd le a bővítményt, vagy ha ezt nem tudod megtenni, szólj a szervered rendszergazdájának.

en: The Target Markets feature has been disabled because you have the Suhosin PHP extension installed on this server. If you need to use the Target Markets feature then disable the suhosin extension, if you can not do this, you will need to contact your hosting provider.
hu: A "célországok" fícsőrt letiltottuk, mivel a Suhosin PHP bővítményt használod ezen a szerveren. Ha szükséged van a "célországok" fícsőrre, tiltsd le a bővítményt, vagy ha ezt nem tudod megtenni, szólj a szervered rendszergazdájának.

en: The Target Markets feature has been disabled because you have the Suhosin PHP extension installed on this server. If you need to use the Target Markets feature, then disable the suhosin extension. If you can not do this, you will need to contact your hosting provider.
hu: A "célországok" fícsőrt letiltottuk, mivel a Suhosin PHP bővítményt használod ezen a szerveren. Ha szükséged van a "célországok" fícsőrre, tiltsd le a bővítményt, vagy ha ezt nem tudod megtenni, szólj a szervered rendszergazdájának.

en: The Transaction was successful
hu: A művelet sikeres volt

en: The administrator has unlocked your file
hu: Az adminisztrátor elérhetővé tette az Ön fájlját

en: The following shipping modules all need cURL which is not installed on this server, you may need to contact your web hosting provider to get it set up.
hu: Az alábbi szállítási modulokhoz a cURL PHP modul kell, ami nincs ezen a szerveren telepítve. Telepítsd, vagy szólj a rendszergazdádnak.

en: The name is how it appears on your site. <br><div class="error"><strong>Please read this carefully before starting to work with variations:</strong><br />Variations in WP e-Commerce are divided into sets. For example set <strong>Color</strong> could have variations <strong>Red, Green,</strong> and <strong>Blue</strong>. To create a set simply enter <strong>Name</strong> and push Enter key on your keyboard or click <strong>Add New Variation/Set</strong> button in the bottom of this page. Now you can select the variation set that you've just created from <strong>Variation set</strong> drop-down menu and add some variations to it.</div>
hu: A név adja meg, hogy látszódik a site-on. <br><div class="error"><strong>Kérlek, olvasd el az alábbiakat figyelmesen, mielőtt variánsokat használnál:</strong><br />A WP e-Commerce-ben a variánsok szettekre oszlanak. Például a <strong>szín</strong> szettnek lehetnek <strong>piros, zöld,</strong> és <strong>kék</strong> variánsai. Szett létrehozásához egyszerűen írd be a <strong>nevet</strong> és nyomj Enter-t vagy kattints az <strong>Új variáns/szett</strong> gombra a lap alján. Ezután már kiválaszthatod az épp létrehozott variáns-szettet a <strong>variáns-szett</strong> lenyíló menüből, és elkezdhetsz új variánsokat hozzáadni a szetthez.</div>

en: The text that people see when making a purchase
hu: Ezt a szöveget látják a vevők, amikor vásárolnak

en: There are no files attached to this product.  Upload a new file or select from other product files.
hu: Nincs csatolt fájl ehhez a termékhez. Tölts fel egy újat, vagy válassz a többi termék fájljai közül.

en: There are no products in this group.
hu: Nincsenek termékek ebben a csoportban.

en: There are no purchase logs for your selection, please try again.
hu: Nincs megjeleníthető eladási napló, próbáld más feltételekkel.

en: There have not been any purchases yet.
hu: Még nem történt vásárlás.

en: There is a problem with your PayPal account configuration, please contact PayPal for further information.
hu: Hibás a PayPal beállításod, kérjük, lépj kapcsolatba a PayPal-lal a probléma elhárításához.

en: There was a problem connecting to the payment gateway.
hu: A fizetési rendszerhez történő kapcsolódáskor hiba lépett fel.

en: There was an error while uploading your csv file.
hu: HIba történt a csv file feltöltése közben.

en: These notes are only available here.
hu: Ezek a megjegyzések csak itt érhetőek el.

en: This Product has variations, to edit the price please use the <a href="#variation_control">Variation Controls</a> below.
hu: A terméknek variánsai vannak, az ár szerkesztéséhez használd a <a href="#variation_control">variánskontrollt</a> alul.

en: This Product has variations, to edit the quantity please use the Variation Controls below.
hu: A terméknek variánsai vannak, a mennyiségeket a variáns-kontrolloknál (alább) állítsd be.

en: This adds a paypal buy now button for the product selected, this will take your customer straight to PayPal.
hu: Ez a kiválasztott termékhez egy PayPal 'Vedd meg most' gombot rak, amivel a látogató egyből a PayPal-ra kerül.

en: This adds an add to cart button for the product selected.
hu: Ezzel az épp megtekintett termékhez egy "Kosárba rak" gombot rakhatsz.

en: This can cause warnings for your users if you do not have a properly configured SSL certificate
hu: Ha nincs rendesen beállított SSL tanúsítványod, az figyelmeztetéseket dobhat fel a látogatóid böngészőjében.

en: This category requires additional checkout form fields
hu: A termékkategóriához plusz mezők szükségesek a megrendelési űrlapon

en: This coupon affects each product at checkout.
hu: Ez a kupon az összes termékre vonatkozik vásárláskor.

en: This download is no longer valid, Please contact the site administrator for more information.
hu: Ez a letöltés már nem elérhető. További információért kérjük, lépjen kapcsolatba a website adminisztrátorával.

en: This is a description
hu: Ez a leírás

en: This is a donation, checking this box populates the donations widget.
hu: A termék adomány jellegű, ha ezt bejelölöd, az adomány widget adatait kitöltjük.

en: This is the Thumbnail size that will be displayed on the Single Product page. You can change the default sizes under your store settings
hu: Ez a bélyegkép-méret jelenik meg a termék saját oldalán. Az alapbeállításokat az áruház beállításainál tudod módosítani.

en: This product has no available stock
hu: A termék jelenleg nincs raktáron

en: This product has sold out.
hu: Ez a termék már nincs készleten.

en: This product is not taxable.
hu: A termék nem adóköteles.

en: This setting will provide rates based on the dimensions from eacy item in your cart
hu: Ezzel a beállítással a kosárban levő áruk méretétől függő díjazást aktiválhatsz

en: This shipping module only works if the base country in settings, region is set to Australia.
hu: Ez a modul csak akkor működik, ha a telephely-ország Ausztrália.

en: This users cart was empty
hu: A felhasználó kosara üres volt

en: This will add all your products you have on sale from the selected category
hu: Ez hozzáadja az összes akciós terméket az adott termékkategóriából

en: This will add all your products you have on sale to the page
hu: Ezzel az összes akciós termékedet megjelenítjük az oldalon

en: This will add the selected product to your page.
hu: Ezzel a kiválasztott terméket megmutathatod az oldaladon.

en: This will be the Email address that the Purchase Reciept is sent to.
hu: Erre az email címre küldünk vásárlási értesítőt (blokkot).

en: Thousands and decimal separators
hu: Ezres-elválasztó és tizedespont

en: Thousands separator
hu: Ezres helyiértékek elválasztójele

en: Three Months
hu: Három hónap

en: Thumbnail Settings
hu: Bélyegkép beállítások

en: Thumbnail Size
hu: Bélyegkép méret

en: Thumbnail&nbsp;Size
hu: Bélyegkép&nbsp;mérete

en: Thumbnails regenerated.
hu: Bélyegképek újragenerálva.

en: Time Uploaded
hu: Feltöltés ideje

en: Title:
hu: Cím:

en: To change the look of certain aspects of your shop, you can edit the moved files that are found here:
hu: A bolt bizonyos elemei megjelenésének megváltoztatásához szerkeszd át az itt található fájlokat:

en: To configure a payment module select one on the left.
hu: Fizetési modul beállításához válasszon ki egyet a bal oldalon.

en: To configure a shipping module select one on the left.
hu: Szállítási modul beállításához válaszd ki az egyiket a bal oldalon.

en: To enable shipping in WP e-Commerce you must select which shipping methods you want to enable on your site.<br /> If you want to use fixed-price shipping options like "Pickup - $0, Overnight - $10, Same day - $20, etc." you can download a WordPress plugin from plugins directory for <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/wp-e-commerce-fixed-rate-shipping/">Simple shipping</a>. It will appear in the list as "Fixed rate".
hu: Ha lehetővé akarod tenni a szállítási opciók megjelenését a WP e-Commerce-ben, ki kell választanod, milyen szállítási lehetőségeket kínálsz.<br />Ha fix áras szállítási lehetőségeket szeretnél kínálni (pl. Boltban átvéve - 0 Ft, Gyorsposta - 5000 Ft, Sima szállítás - 2500 Ft, stb), akkor töltsd le <a href="http://wordpress.org/extend/plugins/wp-e-commerce-fixed-rate-shipping/">ezt a plugint (Simple shipping)</a>. A listában úgy fog megjelenni, hogy "Fixed rate", azaz fix áras.

en: To import your products into <a href="http://www.google.com/merchants/" target="_blank">Google Merchant Centre</a> so that they appear within Google Product Search results, sign up for a Google Merchant Centre account and add a scheduled data feed with the following URL:
hu: Ahhoz, hogy a termékeid láthatóak legyenek a <a href="http://www.google.com/merchants/" target="_blank">Google Merchant Centre</a>-ben (Google Kereskedő Központ), szerezz egy Google Merchant Centre accountot, és add meg a periodikus adatletöltéshez az alábbi URL-t:

en: To over-ride the presentation settings for this group you can enter in your prefered settings here
hu: Ha felül akarod írni a megjelenési beállításokat ehhez a csoporthoz, add meg itt a beállításokat

en: Top
hu: Fent

en: Total
hu: Összesen

en: Total Income
hu: Össz bevétel

en: Total Price
hu: Össz ár

en: Total Shipping
hu: Össz szállítási költség

en: Total Shipping: %s
hu: Össz szállítási költség: %s

en: Total Tax
hu: Össz forgalmi adó

en: Total quantity
hu: Össz mennyiség

en: Total weight <br />(<abbr alt="You must enter the weight here in pounds, regardless of what you used on your products" title="You must enter the weight here in pounds, regardless of what you used on your products">in pounds</abbr>)
hu: Összsúly<br />(<abbr alt="A súlyt itt fontban kell megadnod, függetlenül a terméknél beállított mértékegységtől" title="A súlyt itt fontban kell megadnod, függetlenül a terméknél beállított mértékegységtől">fontban</abbr>)

en: Total:
hu: Összesen:

en: Total: %s
hu: Összesen: %s

en: Track & Trace means you may track the progress of your parcel with our online parcel tracker, just login to our website and enter the following Tracking ID to view the status of your order.
    
    Tracking ID: %trackid%
hu: A Csomagkövetés azt jelenti, hogy a csomag útját követni tudja az online csomagkövető szolgáltatásunkkal. Ehhez csak be kell lépnie a website-unkra, és megadni a csomag követési azonosítóját.
    
    Csomagkövetési azonosító: %trackid%

en: Track History:
hu: Követési történet:

en: Track and Trace settings
hu: Csomagkövetési beállítások

en: Tracking Email Message
hu: Csomagkövetési email szövege

en: Tracking Email Subject
hu: Csomagkövetési email tárgya

en: Tracking ID
hu: Csomagkövetési szám

en: Tracking ID:
hu: Csomagkövetési szám:

en: Transaction ID
hu: Tranzakciószám

en: Transaction Id
hu: Tranzakció szám

en: Transaction Results
hu: A megrendelés eredménye

en: Trash
hu: Lomtárba

en: Trinidad and Tobago
hu: Trinidad és Tobago

en: Tunisia
hu: Tunézia

en: Turkey
hu: Törökország

en: Turkish Lira
hu: Török Líra

en: Turkmenistan
hu: Türkmenisztán

en: Turks and Caicos Islands
hu: Turks és Caicos szigetek

en: Turn tax on
hu: Forgalmi adó bekapcsolása

en: Type
hu: Típus

en: U.K.
hu: Egyesült Királyság

en: UPS Express Box
hu: UPS Expressz Doboz

en: UPS Express Box - Large
hu: UPS Expressz doboz - nagy

en: UPS Express Box - Medium
hu: UPS Expressz doboz - közepes

en: UPS Express Box - Small
hu: UPS Expressz doboz - kicsi

en: UPS Letter
hu: UPS boríték

en: UPS Pak
hu: UPS Pakett

en: UPS Password
hu: UPS jelszó

en: UPS Preferred Services
hu: UPS Ajánlott szolgáltatások

en: UPS Tube
hu: UPS Henger

en: UPS Username
hu: UPS felhasználónév

en: UPS XML API Key
hu: UPS XML API kulcs

en: US Dollar
hu: USA dollár

en: USA Minor Outlying Islands
hu: USA Kis Külső szigetek

en: Ukraine
hu: Ukrajna

en: Ukraine Hryvnia
hu: Ukrán Hrivnya

en: Uncategorized
hu: Nem kategorizált

en: Unique Names
hu: Egyedi nevek

en: United Arab Emirates
hu: Egyesült Arab Emirátusok

en: Unmark as Featured
hu: Ne legyen kiemelt

en: Unpublished
hu: Nem publikált

en: Unsaved changes have been detected. Click OK to lose these changes and continue.
hu: Nem mentettél minden változást. Kattints az OK-ra, ha folytatni akarod a változások mentése nélkül.

en: Update
hu: Frissítés

en: Update &raquo;
hu: Frissítés &raquo;

en: Update Coupon
hu: Kupon frissítése

en: Update Notes
hu: Jegyzetek frissítése

en: Update Page URLs
hu: Oldal URL-ek frissítése

en: Update Product Category
hu: Termékkategória frissítése

en: Update Store
hu: Áruház frissítése

en: Update Tag
hu: Címke frissítése

en: Update Variation
hu: Variáns frissítése

en: Update Variations &rarr;
hu: Variánsok frissítése &rarr;

en: Update WP e-Commerce
hu: WP e-Commerce frissítése

en: Updating
hu: Frissítés

en: Updating Categories...
hu: Kategóriák frissítése...

en: Updating Child Products...
hu: Származtatott termékek frissítése...

en: Updating Database...
hu: Adatbázis frissítése...

en: Updating Product Files...
hu: Termékfájlok frissítése...

en: Updating Products...
hu: Termékek frissítése...

en: Updating Variations...
hu: Variánsok frissítése...

en: Updating cart...
hu: Kosár frissítése...

en: Upgrades
hu: Prémiumok

en: Upgrading to WP e-Commerce 3.7 and later requires you to run this fix once.The following Boxes corresponds to the form fields in your current checkout page.  All you have to do is select from the drop-down menu box what each of the following fields represent. Sorry for any inconvenience caused, but we're sure you'll agree that the new purchase logs are worth this minor hassle.
hu: A WP e-Commerce 3.7 és újabbakra történő frissítéshez ezt a fixálást egyszer le kell futtatni. Az alábbi boxok a jelenlegi megrendelési oldal mezőinek felelnek meg. Annyit kell csak tenned, hogy a lenyíló dobozokból válaszd ki, hogy ezek a mezők mit jelentenek. Sajnáljuk ezt a kényelmetlenséget, de bízunk benne, hogy az új vásárlási napló megéri ezt a fáradtságot.

en: Upload Image%s
hu: Kép feltöltése%s

en: Upload New File
hu: Új fájl feltöltése

en: Upload a File
hu: Fájl feltöltése

en: Use Category Grid View
hu: Használjuk a kategória rács nézetet

en: Use Default
hu: Alapértelmezett használata

en: Use IntenseDebate Comments
hu: Használjuk az IntenseDebate komment rendszert

en: Use Lightbox Effect for product images
hu: Használjunk Lightbox megjelenést a termékképekhez

en: Use Live Search
hu: Használjunk "élő" keresést

en: Use Once
hu: Egyszer használatos

en: Use Pagination
hu: Használjuk a tördelést

en: Use Shipping
hu: Szállítás engedélyezése

en: Use Sliding Cart:
hu: Összecsukható kosár használata:

en: Use Test Server:
hu: Tesztszerver használata:

en: Use Testing Environment
hu: Tesztkörnyezet használata

en: Use as Product Thumbnail
hu: Termék bélyegképeként használ

en: Use as featured image
hu: Kiemelt képként használ

en: Use dark Dropshop style
hu: Használjuk a sötét Dropshop stílust

en: Use light Dropshop style
hu: Használjuk a világos Dropshop stílust

en: Username
hu: Felhasználónév

en: Username:
hu: Felhasználónév:

en: Users Custom Fields
hu: Felhasználó egyedi mezői

en: Users can personalize this Product by leaving a message on single product page
hu: A vásárlók ezt a terméket személyre szabhatják a termék saját oldalán üzenetet hagyva.

en: Users can upload images on single product page to purchase logs.
hu: A vásárlók feltölthetnek képeket egy adott termékhez, amit aztán a vásárlási naplóban láthatsz

en: Users must register before checking out
hu: Csak regisztrált felhasználók vásárolhatnak

en: Using lightbox means that when clicking on a product image, a larger version will be displayed in a "lightbox" style window. If you are using a plugin such as Shutter Reloaded, you may want to disable lightbox.
hu: A Lightbox megjelenés azt jelenti, hogy a nagy termékképeket nem külön ablakban, hanem egy, az oldalon belül megjelenő, kellemes kinézetű keretben nézhetik meg a vásárlók. Ha olyan plugint használsz, mint pl. a Shutter Reloaded, akkor lehet, hogy a lightboxos megjelenést inkább le kéne tiltani.

en: Uzbekistan
hu: Üzbegisztán

en: Value
hu: Érték

en: Variation Price
hu: Variáns ára

en: Variation not in stock
hu: A termékváltozat nincs raktáron

en: Variation set
hu: Variáns-szett

en: Variations
hu: Variánsok

en: Vatican
hu: Vatikán

en: Vietnam
hu: Vietnám

en: View
hu: Mutasd

en: View &#8220;%s&#8221;
hu: &#8220;%s&#8221; megtekintése

en: View Packing Slip
hu: Csomag címke megtekintése

en: View Product
hu: Termék megtekintése

en: View:
hu: Megtekintés:

en: Virgin Islands (British)
hu: Virgin-szigetek (Brit)

en: Virgin Islands (USA)
hu: Virgin-szigetek (USA)

en: Visit Shop
hu: Belépés a boltba

en: Visit author homepage
hu: Látogasd meg a szerzők honlapját

en: Visit the shop
hu: Bolt meglátogatása

en: Visit upgrade homepage
hu: Látogasd meg a prémium extrák honlapját

en: WP e-Commerce 3.8 not compatible
hu: A WP e-Commerce 3.8 nem kompatilibis

en: WP e-Commerce Upgrades
hu: WP e-Commerce Prémium Extrák

en: WP e-Commerce is almost ready.
hu: A WP e-Commerce már majdnem működőképes.

en: WP e-Commerce provides you the ability to move your theme files to a safe place for theming control.
    					
    If you want to change the look of your site, select the files you want to edit from the list and click the move button. This will copy the template files to your active WordPress theme.
hu: A WP e-Commerce lehetőséget ad rá, hogy a sablonfájljaidat egy biztonságos helyre mozgathasd a sablon kezeléséhez.
    					
    Ha a website-od megjelenésén állítani akarsz, válaszd ki a szerkeszteni kívánt fájlokat az alábbi listából, és kattints az Átmozgat gombra. Ezzel a kijelölt fájlokat az aktuális WordPress sablon könyvtárába másolod.

en: WP e-Commerce updated successfully!
hu: A WP e-Commerce sikeresen frissítve!

en: Wallis and Futuna Islands
hu: Wallis és Futuna szigetek

en: Warning: Disabling this exposes your site to greater possibility of malicious files being uploaded, we reccomend installing the Fileinfo extention for PHP rather than disabling this.
hu: Figyelem: ha ezt az opciót letiltod, megnő az esélye, hogy kártékony fájlt tölthetnek fel a site-odra. Inkább telepítsd a Fileinfo PHP kiterjesztést, minthogy ezt letiltsd.

en: We Recommend
hu: Ajánljuk

en: Weight
hu: Súly

en: Weight Unit
hu: Súlymértékegység

en: Weight:
hu: Súly:

en: Western Sahara
hu: Nyugat-Szahara

en: When upgrading the WP e-Commerce Plugin from 3.6.* to 3.7 it is required that you associate your checkout form fields with the new Purchase Logs system. To do so please <a href="%s">Click Here</a>
hu: A WP e-Commerce Plugin 3.6.* verzióról 3.7-re történő frissítéshez szükséges, hogy a megrendelési oldalad mezőit az új vásárlási napló rendszerrel össze tudjuk kötni. Ezt <a href="%s">itt</a> tudod elvégezni.

en: Width
hu: Szélesség

en: Width:
hu: Szélesség:

en: Word of mouth
hu: ismerősömtől hallottam

en: Yemen
hu: Jemen

en: Yes
hu: Igen

en: You are about to delete the selected purchase logs.
      'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hu: Törölni szeretnéd a kiválasztott vásárlási naplókat.
      'Mégse': mégse töröljük, 'OK': töröljük.

en: You are about to delete this log '%s'
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
hu: Ezt a naplót szeretnéd törölni: '%s'
     'Mégsem', ha mégsem szeretnéd, 'OK', ha tényleg.

en: You can create a copy of your WordPress Theme by clicking the backup button bellow. Once copied you can find them here:
hu: A WordPress sablonodról az alábbi gombra kattintva készíthetsz másolatot. Amint kész a másolás, a fájlokat is találod:

en: You can list a default price here for this variation.  You can list a regular price (18.99), differential price (+1.99 / -2) or even a percentage-based price (+50% / -25%).
hu: Itt adhatod meg ennek a variánsnak az alapértelmezett árát. Megadhatsz direkt árat (25000) is, vagy az eredetihez képest számolt árdifferenciát is (+5000 / -2000), vagy akár százalékos árdifferenciát is (+50% / -25%).

en: You can set an image for the category here.  If one exists, check the box to delete.
hu: Itt állíthatsz be egy képet a termékkategóriához. Ha már van kép, kattints a dobozba a törléshez.

en: You did not specify any template files to be moved.
hu: Nem adtál meg egy fájlt sem, amit másolni kéne.

en: You don't have any Upgrades yet!
hu: Még nincs megvett extrád!

en: You don't have permission to be doing that!
hu: Nincs jogosultságod ehhez!

en: You don't have the product slider installed, for a cool way to display your shop check out the <a href="http://getshopped.org/extend/premium-upgrades/premium-upgrades/product-slider-2010/" target="_blank">Product Slider</a>
hu: Nem telepítetted a termékslidert, ami egy igencsak pöcc módja a termékek megjelenítésének. <a href="http://getshopped.org/extend/premium-upgrades/premium-upgrades/product-slider-2010/" target="_blank">Kattints ide, ha érdekel a dolog (angolul)</a>

en: You have no Variations added.
hu: Nem adtál hozzá variánst.

en: You have not purchased any downloadable products yet.
hu: Még nem vásárolt letölthető terméket.

en: You just added "[product_name]" to your cart.
hu: A "[product_name]" terméket a kosárba rakta.

en: You must <a href="%1$s">update your database</a> to import all of your products.
hu: <a href="%1$s">Frissítened kell az adatbázisod</a>, hogy minden termékedet importálhasd.

en: You must be logged in to use this page. Please use the form below to login to your account.
hu: Be kell lépnie, hogy ezt az oldalt használhassa. Kérjük, használja az alábbi űrlapot a belépéshez.

en: You must first save this Product as a Draft before adding variations
hu: A terméket először el kell mentened vázlatként, mielőtt variánsokat adnál hozzá.

en: You must select a shipping method, otherwise we cannot process your order.
hu: Szállítási metódust kell választania, különben nem folytatható a rendelés.

en: You must set your base postcode above before this shipping module will work.
hu: Állítsd be fent a telephelyed irányítószámát, hogy működhessenek a szállítási modulok.

en: You must sign in or register with us to continue with your purchase
hu: A vásárlás folytatásához be kell lépnie vagy regisztrálnia kell.

en: You need to enable the widgets plugin to use this
hu: A widgets bővítményt engedélyzned kell, hogy ezt használhasd

en: You need to install the Gold and DropShop extentions to use this
hu: Ehhez telepítened kell a Gold és a DropShop extrákat

en: You save
hu: Megtakarít

en: Your API key has been Reset
hu: API kulcsodat felszabadítottuk

en: Your Account
hu: Az Ön fiókja

en: Your Details
hu: Az Ön adatai

en: Your Downloads
hu: Az Ön letöltései

en: Your Order from %shop_name% has been dispatched
hu: Az Ön %shop_name% boltban történt rendelését postára adtuk.

en: Your Packaging
hu: Csomagolás

en: Your Rating
hu: Az Ön értékelése

en: Your Subscription
hu: Az Ön előfizetése

en: Your Transaction ID
hu: Tranzakciószáma

en: Your WP e-Commerce database needs to be updated for WP e-Commerce 3.8.  To perform this update, press the button below.  It is highly recommended that you back up your database before performing this update.
hu: A WP e-Commerce adattábláit frissítenünk kell a WP e-Commerce 3.8-hoz. A művelet végrehajtásához kattints az alábbi gombra. Kifejezetten ajánljuk, hogy a művelet előtt készíts biztonsági másolatot a táblákról.

en: Your billing/contact details
hu: Az Ön számlázási/kapcsolati adatai

en: Your order will be shipped to the billing address
hu: Megrendelését a számlázási címre szállítjuk ki

en: Your preview for this product:
hu: A termék előnézete:

en: Your purchase from %shop_name% has just been dispatched. It should arrive soon. To keep track of your products status a tracking id has been attached. \r\n your tracking id is: %trackid%
hu: A %shop_name% boltban történt megrendelése alapján a megrendelt áru(ka)t szállításra küldtük. Ha szeretné nyomon követni csomagjának útját, az alábbi csomagkövetési azonosítóra kell a későbbiekben hivatkoznia.\r\nAz Ön csomagkövetési azonosítója: %trackid%

en: Your shopping cart is empty
hu: Az Ön kosara még üres

en: Your website is using a currency not accepted by PayPal, select an accepted currency using the drop down menu bellow. Buyers on your site will still pay in your local currency however we will convert the currency and send the order through to PayPal using the currency you choose below.
hu: A website-od olyan fizetőeszközt használ, amit a PayPal nem támogat. Az alábbi menüből válassz egy olyat, amit támogat. A vásárlók a website-on változatlanul a te fizetőeszközödben fognak fizetni, de az összeget átváltjuk az itt megadott pénznemre és úgy küldjük át a PayPal-nak.

en: Your website uses <strong>%s</strong>. This currency is not supported by PayPal, please  select a currency using the drop down menu below. Buyers on your site will still pay in your local currency however we will send the order through to Paypal using the currency you choose below.
hu: A website-od <strong>%s</strong> pénznemet használ, amit viszont a PayPal nem támogat. Válassz az alábbiak közül. A site-odon vásárlók változatlanul a website-od által használt pénznemben vásárolnak, de PayPal-os fizetéskor az árat átváltjuk az alább megadott pénznembe.

en: Yugoslav New Dinar
hu: Jugoszláv új Dínár

en: Yugoslavia
hu: Jugoszlávia

en: [preview] Preview In Here [/preview]
hu: [preview] Előnézet itt [/preview]

[ctx: admin menu: add new product]
en: Add New
hu: Új

[ctx: all sales]
en: All
hu: Összes

en: and above
hu: és efelett

[ctx: dashboard widget]
en: Category | Categories
hu[0]: Kategória
hu[1]: Kategóriák

[ctx: dashboard widget]
en: Product | Products
hu[0]: Termék
hu[1]: Termékek

[ctx: dashboard widget]
en: Sale | Sales
hu[0]: Eladás
hu[1]: Eladások

[ctx: dashboard widget]
en: Variation | Variations
hu[0]: Variáns
hu[1]: Variánsok

en: inches
hu: hüvelyk

en: meter
hu: méter

en: more options
hu: részletek

en: number of products to show per page
hu: Hány terméket mutassunk oldalanként

[ctx: post type name]
en: Products
hu: Termékek

[ctx: post type singular name]
en: Product
hu: Termék

[ctx: slug, part of url]
en: tagged
hu: cimke

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
hu: Termékkategóriák

[ctx: taxonomy general name]
en: Product Tags
hu: Termékcímkék

[ctx: taxonomy general name]
en: Variations
hu: Variánsok

[ctx: taxonomy singular name]
en: Product Category
hu: Termékkategória

[ctx: taxonomy singular name]
en: Product Tag
hu: Termékcímke

[ctx: taxonomy singular name]
en: Variation
hu: Variáns

[ctx: the total value of sales in dashboard widget]
en: Sales
hu: Össz forgalom
