wordpress-document-revisions - en to el_GR translation catalogue (335 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: WP Document Revisions
el_GR: Αναθεωρήσεις εγγράφων WP

note: Description of the plugin
en: A document management and version control plugin for WordPress that allows teams of any size to collaboratively edit files and manage their workflow.
el_GR: Ένα πρόσθετο διαχείρισης εγγράφων και ελέγχου εκδόσεων για το WordPress που επιτρέπει σε ομάδες οποιουδήποτε μεγέθους να επεξεργάζονται αρχεία από κοινού και να διαχειρίζονται τη ροή εργασίας τους.

note: Author of the plugin
en: Ben Balter
el_GR: Μπεν Μπάλτερ

en: Insufficient permission to read this document.
el_GR: Ανεπαρκής άδεια για την ανάγνωση αυτού του εγγράφου.

en: Insufficient permission to mark this summary reviewed.
el_GR: Δεν υπάρχει επαρκής άδεια για να επισημανθεί αυτή η σύνοψη ως αναθεωρημένη.

en: Insufficient permission to read this document revision diff.
el_GR: Ανεπαρκής άδεια για την ανάγνωση αυτής της διαφοράς έκδοσης εγγράφου.

en: No summary has been generated for this revision yet.
el_GR: Δεν έχει δημιουργηθεί ακόμη σύνοψη για αυτήν την αναθεώρηση.

en: You are not authorized to read this data
el_GR: Δεν έχετε εξουσιοδότηση για να διαβάσετε αυτά τα δεδομένα

en: This is not a valid document.
el_GR: Αυτό δεν είναι έγκυρο έγγραφο.

en: ago by
el_GR: πριν από

en: Edit
el_GR: Εκδίδω

en: No thumbnail available.
el_GR: Δεν υπάρχει διαθέσιμη μικρογραφία.

en: No selection
el_GR: Δεν υπάρχει επιλογή

en:  Taxonomy details in this block have changed.
el_GR: Οι λεπτομέρειες ταξινόμησης σε αυτό το μπλοκ έχουν αλλάξει.

en:  Taxonomy term does not belong to this taxonomy.
el_GR: Ο όρος ταξινόμησης δεν ανήκει σε αυτήν την ταξινόμηση.

en: Sorry, you are not allowed to edit documents.
el_GR: Λυπούμαστε, δεν επιτρέπεται η επεξεργασία εγγράφων.

en: Sorry, you are not allowed to view revisions.
el_GR: Λυπούμαστε, δεν επιτρέπεται η προβολή αναθεωρήσεων.

en: Sorry, you are not allowed to read documents.
el_GR: Λυπούμαστε, δεν επιτρέπεται η ανάγνωση εγγράφων.

en: Sorry, invalid REST call
el_GR: Λυπούμαστε, η κλήση REST δεν είναι έγκυρη

en: Sorry, you are only allowed to use GET method
el_GR: Λυπούμαστε, επιτρέπεται να χρησιμοποιήσετε μόνο τη μέθοδο GET

en: Sorry, you are not allowed to view this revision.
el_GR: Λυπούμαστε, δεν επιτρέπεται να δείτε αυτήν την αναθεώρηση.

note: translators: %s is the blog name.
en: - The %s Team
el_GR: - Η ομάδα %s

note: translators: %1$s is the time ago in words, %2$s is the author.
en: %1$s ago by %2$s
el_GR: %1$s πριν από %2$s

note: translators: %1$s is the time ago in words, %2$s is the author.
en: %1$s ago
el_GR: %1$s πριν

en: Title:
el_GR: Τίτλος:

en: Number of Posts:
el_GR: Αριθμός αναρτήσεων:

en: Posts to Show:
el_GR: Αναρτήσεις προς εμφάνιση:

en: Display Featured Image:
el_GR: Εμφάνιση Προτεινόμενης Εικόνας:

en: Yes
el_GR: Ναί

en: Display Document Description:
el_GR: Περιγραφή εγγράφου εμφάνισης:

en: Display Document Author:
el_GR: Συγγραφέας Εμφάνισης Εγγράφου:

en: Display PDF File Indication:
el_GR: Ένδειξη εμφάνισης αρχείου PDF:

en: Open documents in new tab:
el_GR: Άνοιγμα εγγράφων σε νέα καρτέλα:

en: Recently Revised Documents
el_GR: Πρόσφατα αναθεωρημένα έγγραφα

en: Text Extraction & AI
el_GR: Εξαγωγή κειμένου και Τεχνητή Νοημοσύνη

en: Skip text extraction for this document
el_GR: Παράλειψη εξαγωγής κειμένου για αυτό το έγγραφο

en: When checked, plain text will not be extracted from uploaded files for this document, and any previously extracted text will be cleared. Useful for sensitive documents whose contents should not be cached for search, AI summaries, or other text-based features.
el_GR: Όταν είναι επιλεγμένο, δεν θα εξάγεται απλό κείμενο από τα αρχεία που έχουν μεταφορτωθεί για αυτό το έγγραφο και οποιοδήποτε κείμενο που έχει εξαχθεί προηγουμένως θα διαγραφεί. Χρήσιμο για ευαίσθητα έγγραφα των οποίων το περιεχόμενο δεν πρέπει να αποθηκεύεται στην προσωρινή μνήμη για αναζήτηση, περιλήψεις τεχνητής νοημοσύνης ή άλλες λειτουργίες που βασίζονται σε κείμενο.

en: Do not pre-fill the revision log with AI suggestions
el_GR: Μην προσυμπληρώνετε το αρχείο καταγραφής αναθεωρήσεων με προτάσεις τεχνητής νοημοσύνης

en: When checked, AI-generated revision summaries will not be inserted into the revision log field when a new file is uploaded. Extraction (and summary generation, if enabled) still run — only the editor pre-fill is suppressed.
el_GR: Όταν είναι επιλεγμένο, οι συνόψεις αναθεωρήσεων που δημιουργούνται από τεχνητή νοημοσύνη δεν θα εισάγονται στο πεδίο καταγραφής αναθεωρήσεων κατά την αποστολή ενός νέου αρχείου. Η εξαγωγή (και η δημιουργία συνόψεων, εάν είναι ενεργοποιημένη) εξακολουθούν να εκτελούνται — μόνο η προσυμπλήρωση του προγράμματος επεξεργασίας καταστέλλεται.

en: Validate Structure
el_GR: Επικύρωση δομής

en: Inconsistent data sent to Interface
el_GR: Ασυνεπή δεδομένα που στάλθηκαν στη διεπαφή

en: Invalid Document Internal Structures
el_GR: Μη έγκυρες εσωτερικές δομές εγγράφων

en: No invalid documents found.
el_GR: Δεν βρέθηκαν μη έγκυρα έγγραφα.

en: Internal structure
el_GR: Εσωτερική δομή

en: No invalid internal linkages found.
el_GR: Δεν βρέθηκαν μη έγκυροι εσωτερικοί σύνδεσμοι.

en: Permalink / guid
el_GR: Μόνιμος σύνδεσμος / οδηγός

en: No invalid permalinks found.
el_GR: Δεν βρέθηκαν μη έγκυροι μόνιμοι σύνδεσμοι.

en: The guid is not the expected "ugly" permalink
el_GR: Το guid δεν είναι ο αναμενόμενος "άσχημος" μόνιμος σύνδεσμος

en: The guid does not contain the site URL.
el_GR: Ο οδηγός δεν περιέχει τη διεύθυνση URL του ιστότοπου.

en: The guid does not contain the correct date.
el_GR: Ο οδηγός δεν περιέχει τη σωστή ημερομηνία.

en: The guid does not contain the document name.
el_GR: Ο οδηγός δεν περιέχει το όνομα του εγγράφου.

en: The guid does not reflect the complete document permalink.
el_GR: Ο οδηγός δεν αντικατοπτρίζει το πλήρες έγγραφο (μόνιμος σύνδεσμος).

en: The guid field is meant to be the unique access path.
el_GR: Το πεδίο guid προορίζεται να είναι η μοναδική διαδρομή πρόσβασης.

en: It is recommended not to change it, but can be changed to a valid value.
el_GR: Συνιστάται να μην το αλλάξετε, αλλά μπορεί να αλλάξει σε μια έγκυρη τιμή.

en: They can be displayed or hidden as wished by checking the options:
el_GR: Μπορούν να εμφανιστούν ή να αποκρυφθούν όπως επιθυμείτε, επιλέγοντας τις εξής επιλογές:

en: See the Help pulldown for detailed Help information
el_GR: Δείτε το αναπτυσσόμενο μενού Βοήθεια για λεπτομερείς πληροφορίες Βοήθειας

en: ID
el_GR: ταυτότητα

en: Type
el_GR: Τύπος

en: Title
el_GR: Τίτλος

en: Message
el_GR: Μήνυμα

en: Fix
el_GR: Διορθώνω

en: Error
el_GR: Σφάλμα

en: Warning
el_GR: Προειδοποίηση

en: There is no attachment record held for document
el_GR: Δεν υπάρχει αρχείο συνημμένου για το έγγραφο

en: Attachment recently uploaded for document, but not currently linked to it
el_GR: Το συνημμένο έγγραφο μεταφορτώθηκε πρόσφατα, αλλά δεν είναι συνδεδεμένο προς αυτό αυτήν τη στιγμή

en: Attachment found for document, but not currently linked
el_GR: Βρέθηκε συνημμένο για το έγγραφο, αλλά δεν είναι συνδεδεμένο αυτήν τη στιγμή

note: translators: %1$s is the document last modified date, %2$s is its attachment last modifified date.
en: [Modified Date: Document - %1$s, Attachment - %2$s]
el_GR: [Ημερομηνία τροποποίησης: Έγγραφο - %1$s, Συνημμένο - %2$s]

en: Document links to invalid attachment. An attachment exists and can replace link
el_GR: Σύνδεσμοι εγγράφου προς μη έγκυρο συνημμένο. Υπάρχει ένα συνημμένο και μπορεί να αντικαταστήσει τον σύνδεσμο

en: Document links to an invalid attachment record
el_GR: Σύνδεσμοι εγγράφου προς μια μη έγκυρη εγγραφή συνημμένου

en: Document attachment exists but related file not in document location
el_GR: Υπάρχει συνημμένο έγγραφο, αλλά το σχετικό αρχείο δεν βρίσκεται στη θέση του εγγράφου

en: Document attachment exists but related file not found
el_GR: Υπάρχει συνημμένο έγγραφο αλλά δεν βρέθηκε σχετικό αρχείο

en: Document attachment file exists but is not readable
el_GR: Το συνημμένο αρχείο εγγράφου υπάρχει αλλά δεν είναι αναγνώσιμο

en: Document attachment does not appear to be md5 encoded
el_GR: Το συνημμένο έγγραφο δεν φαίνεται να έχει κωδικοποίηση md5

en: The document contains additional document files that are inaccessible. They should be deleted to reduce storage.
el_GR: Το έγγραφο περιέχει πρόσθετα αρχεία εγγράφων στα οποία δεν είναι δυνατή η πρόσβαση. Θα πρέπει να διαγραφούν για να μειωθεί ο χώρος αποθήκευσης.

en: Overview
el_GR: Επισκόπηση

en: This tool allows you to find errors in the internal structure of documents.
el_GR: Αυτό το εργαλείο σάς επιτρέπει να εντοπίζετε σφάλματα στην εσωτερική δομή των εγγράφων.

en: It will review all documents that you are able to edit.
el_GR: Θα εξετάσει όλα τα έγγραφα που μπορείτε να επεξεργαστείτε.

en: This version does not address revision data.
el_GR: Αυτή η έκδοση δεν περιλαμβάνει δεδομένα αναθεώρησης.

en: Two types of issues can be identified - Errors and Warnings.
el_GR: Μπορούν να εντοπιστούν δύο τύποι προβλημάτων - Σφάλματα και Προειδοποιήσεις.

en: If you have an error reported here, then you will get an "Error 404 - Document Not Found" (or equivalent) message on trying to view the document.
el_GR: Εάν έχετε αναφέρει κάποιο σφάλμα εδώ, τότε θα λάβετε το μήνυμα "Σφάλμα 404 - Δεν βρέθηκε έγγραφο" (ή ισοδύναμο) κατά την προσπάθεια προβολής του εγγράφου.

en: Some of these can be fixed using data from within the system - and a button is available to fix the issue, but others cannot.
el_GR: Ορισμένα από αυτά μπορούν να διορθωθούν χρησιμοποιώντας δεδομένα από το σύστημα - και υπάρχει διαθέσιμο ένα κουμπί για την επίλυση του προβλήματος, αλλά άλλα δεν μπορούν.

en: When they cannot be fixed, the resolution is normally either to delete the document or to load a new version of the document.
el_GR: Όταν δεν μπορούν να διορθωθούν, η λύση είναι συνήθως είτε να διαγραφεί το έγγραφο είτε να φορτωθεί μια νέα έκδοση του εγγράφου.

en: This resolution process will, of course, also address unfixed, but fixable, issues as well.
el_GR: Αυτή η διαδικασία επίλυσης, φυσικά, θα αντιμετωπίσει και προβλήματα που δεν έχουν διορθωθεί, αλλά μπορούν να διορθωθούν.

en: Errors
el_GR: Σφάλματα

en: These are issues that stop you displaying your document on the front end. Problems include:
el_GR: Αυτά είναι προβλήματα που σας εμποδίζουν να εμφανίσετε το έγγραφό σας στο μπροστινό μέρος. Τα προβλήματα περιλαμβάνουν:

en: The identifier of the latest attachment (i.e. the current document) is held in the post content field.
el_GR: Το αναγνωριστικό του τελευταίου συνημμένου (δηλαδή του τρέχοντος εγγράφου) διατηρείται στο πεδίο περιεχομένου ανάρτησης.

en: If this is missing or points to a non-existant one then the document cannot be viewed.
el_GR: Εάν αυτό λείπει ή υποδεικνύει ένα ανύπαρκτο, τότε το έγγραφο δεν μπορεί να προβληθεί.

en: However if there are any attachments attached to the document then we can display the latest one.
el_GR: Ωστόσο, εάν υπάρχουν συνημμένα στο έγγραφο, τότε μπορούμε να εμφανίσουμε το πιο πρόσφατο.

en: This is done by updating the document record so that the content contains the attachment identifier.
el_GR: Αυτό γίνεται ενημερώνοντας την εγγραφή του εγγράφου έτσι ώστε το περιεχόμενο να περιέχει το αναγνωριστικό συνημμένου.

en: There is no attachment associated with the document.
el_GR: Δεν υπάρχει συνημμένο που να σχετίζεται με το έγγραφο.

en: There is an identifier in the document but either there is no attachment or it does not relate to this document.
el_GR: Υπάρχει ένα αναγνωριστικό στο έγγραφο, αλλά είτε δεν υπάρχει συνημμένο είτε δεν σχετίζεται με αυτό το έγγραφο.

en: There is an identifier that links to a document attachment but there is no underlying file.
el_GR: Υπάρχει ένα αναγνωριστικό που συνδέεται με ένα συνημμένο έγγραφο, αλλά δεν υπάρχει υποκείμενο αρχείο.

en: As a variant of this last case, you may have set up the plugin so that the document file store is one of your choosing and not the standard Media store.
el_GR: Ως παραλλαγή αυτής της τελευταίας περίπτωσης, μπορεί να έχετε ρυθμίσει το πρόσθετο έτσι ώστε ο χώρος αποθήκευσης αρχείων εγγράφων να είναι αυτός της επιλογής σας και όχι ο τυπικός χώρος αποθήκευσης πολυμέσων.

en: In this very specific case, when it has been unable to find the file in the document store, it will look for it in the Media store.
el_GR: Σε αυτήν την πολύ συγκεκριμένη περίπτωση, όταν δεν έχει καταφέρει να βρει το αρχείο στο χώρο αποθήκευσης εγγράφων, θα το αναζητήσει στο χώρο αποθήκευσης πολυμέσων.

en: If found there it will offer you a fix which is to move the file from the Media store to the document store.
el_GR: Αν βρεθεί εκεί, θα σας προσφέρει μια λύση, η οποία είναι να μετακινήσετε το αρχείο από το χώρο αποθήκευσης πολυμέσων στο χώρο αποθήκευσης εγγράφων.

en: Warnings
el_GR: Προειδοποιήσεις

en: The nature of the web technology used to deliver WordPress means that if you know the name of the file held on the server then you can access the file directly
el_GR: Η φύση της τεχνολογίας ιστού που χρησιμοποιείται για την παροχή του WordPress σημαίνει ότι αν γνωρίζετε το όνομα του αρχείου που διατηρείται στον διακομιστή, τότε μπορείτε να έχετε άμεση πρόσβαση στο αρχείο.

en: It is a design feature of this plugin that you should only be able to access a document if you go via WordPress itself.
el_GR: Είναι ένα χαρακτηριστικό σχεδιασμού αυτού του πρόσθετου ότι θα πρέπει να έχετε πρόσβαση σε ένα έγγραφο μόνο εάν μεταβείτε μέσω του ίδιου του WordPress.

en: So to deliver this the plugin changes the file name to an md5-encoded file name and then hides it from you when using the application.
el_GR: Έτσι, για να το πετύχει αυτό, το πρόσθετο αλλάζει το όνομα του αρχείου σε ένα όνομα αρχείου με κωδικοποίηση md5 και στη συνέχεια το αποκρύπτει από εσάς όταν χρησιμοποιείτε την εφαρμογή.

en: The fix is therefore to md5-encode the file name.
el_GR: Η λύση είναι επομένως να κωδικοποιήσετε το όνομα του αρχείου με md5.

en: Documents
el_GR: Εγγραφα

en: Check Document Access
el_GR: Έλεγχος πρόσβασης σε έγγραφα

en: Check whether the current user can perform a specific action on a document.
el_GR: Ελέγξτε εάν ο τρέχων χρήστης μπορεί να εκτελέσει μια συγκεκριμένη ενέργεια σε ένα έγγραφο.

en: The document post ID to check access for.
el_GR: Το αναγνωριστικό δημοσίευσης εγγράφου για το οποίο θα ελεγχθεί η πρόσβαση.

en: The action to check: read, edit, delete, or publish.
el_GR: Η ενέργεια ελέγχου: ανάγνωση, επεξεργασία, διαγραφή ή δημοσίευση.

en: Whether the user can perform the action.
el_GR: Εάν ο χρήστης μπορεί να εκτελέσει την ενέργεια.

en: Get Document Info
el_GR: Λήψη πληροφοριών εγγράφου

en: Retrieve metadata for a document including file type, revision count, and lock status.
el_GR: Ανάκτηση μεταδεδομένων για ένα έγγραφο, συμπεριλαμβανομένου του τύπου αρχείου, του αριθμού αναθεωρήσεων και της κατάστασης κλειδώματος.

en: The document post ID.
el_GR: Το αναγνωριστικό δημοσίευσης εγγράφου.

en: Get Document Revisions
el_GR: Λήψη αναθεωρήσεων εγγράφων

en: Retrieve the revision history of a document.
el_GR: Ανάκτηση του ιστορικού αναθεωρήσεων ενός εγγράφου.

en: Override Document Lock
el_GR: Παράκαμψη κλειδώματος εγγράφου

en: Override another user's lock on a document to allow editing.
el_GR: Παρακάμψτε το κλείδωμα ενός άλλου χρήστη σε ένα έγγραφο για να επιτρέψετε την επεξεργασία.

en: The document post ID to unlock.
el_GR: Το αναγνωριστικό δημοσίευσης εγγράφου που θα ξεκλειδωθεί.

en: Document not found.
el_GR: Το έγγραφο δεν βρέθηκε.

en: You do not have permission to view this document.
el_GR: Δεν έχετε άδεια προβολής αυτού του εγγράφου.

en: You do not have permission to view revisions for this document.
el_GR: Δεν έχετε άδεια προβολής αναθεωρήσεων για αυτό το έγγραφο.

en: You do not have permission to view document revisions.
el_GR: Δεν έχετε δικαίωμα προβολής αναθεωρήσεων εγγράφων.

en: Unknown
el_GR: Αγνωστος

en: You do not have permission to override the lock on this document.
el_GR: Δεν έχετε δικαίωμα να παρακάμψετε το κλείδωμα σε αυτό το έγγραφο.

en: You have activated the plugin WP Document Revisions
el_GR: Έχετε ενεργοποιήσει το πρόσθετο WP Document Revisions

en: You do not have the edit_documents capability possibly due to multiple conficting roles or use of a custom role!
el_GR: Δεν έχετε τη δυνατότητα edit_documents πιθανώς λόγω πολλαπλών ρόλων που έρχονται σε σύγκρουση ή χρήσης ενός προσαρμοσμένου ρόλου!

en: The Documents menu may not be displayed completely with the "All Documents" and "Add Document" options missing
el_GR: Το μενού "Έγγραφα" ενδέχεται να μην εμφανίζεται πλήρως, καθώς λείπουν οι επιλογές "Όλα τα έγγραφα" και "Προσθήκη εγγράφου".

en: You should first check whether you have multiple roles and that each has edit_documents capability.
el_GR: Θα πρέπει πρώτα να ελέγξετε αν έχετε πολλαπλούς ρόλους και αν ο καθένας έχει δυνατότητα edit_documents.

[ctx: post type general name]
en: Documents
el_GR: Εγγραφα

[ctx: post type singular name]
en: Document
el_GR: Εγγραφο

[ctx: document]
en: Add Document
el_GR: Προσθήκη εγγράφου

en: Add New Document
el_GR: Προσθήκη νέου εγγράφου

en: Edit Document
el_GR: Επεξεργασία εγγράφου

en: New Document
el_GR: Νέο έγγραφο

en: View Document
el_GR: Προβολή εγγράφου

en: View Documents
el_GR: Προβολή εγγράφων

en: Search Documents
el_GR: Αναζήτηση εγγράφων

en: No documents found
el_GR: Δεν βρέθηκαν έγγραφα

en: No documents found in Trash
el_GR: Δεν βρέθηκαν έγγραφα στον Κάδο Απορριμμάτων

en: All Documents
el_GR: Όλα τα έγγραφα

en: Document Image
el_GR: Εικόνα εγγράφου

en: Set Document Image
el_GR: Ορισμός εικόνας εγγράφου

en: Remove Document Image
el_GR: Αφαίρεση εικόνας εγγράφου

en: Use as Document Image
el_GR: Χρήση ως εικόνα εγγράφου

[ctx: taxonomy general name]
en: Workflow States
el_GR: Καταστάσεις ροής εργασίας

[ctx: taxonomy singular name]
en: Workflow State
el_GR: Κατάσταση ροής εργασίας

en: Search Workflow States
el_GR: Αναζήτηση καταστάσεων ροής εργασίας

en: All Workflow States
el_GR: Όλες οι καταστάσεις ροής εργασίας

en: Parent Workflow State
el_GR: Κατάσταση γονικής ροής εργασίας

en: Parent Workflow State:
el_GR: Κατάσταση γονικής ροής εργασίας:

en: Edit Workflow State
el_GR: Επεξεργασία κατάστασης ροής εργασίας

en: Update Workflow State
el_GR: Ενημέρωση κατάστασης ροής εργασίας

en: Add New Workflow State
el_GR: Προσθήκη νέας κατάστασης ροής εργασίας

en: New Workflow State Name
el_GR: Όνομα νέας κατάστασης ροής εργασίας

en: Workflow States
el_GR: Καταστάσεις ροής εργασίας

en: In Progress
el_GR: Σε εξέλιξη

en: Document is in the process of being written
el_GR: Το έγγραφο βρίσκεται σε διαδικασία σύνταξης

en: Initial Draft
el_GR: Αρχικό Σχέδιο

en: Document is being edited and refined
el_GR: Το έγγραφο υποβάλλεται σε επεξεργασία και βελτίωση

en: Under Review
el_GR: Υπό αξιολόγηση

en: Document is pending final review
el_GR: Το έγγραφο εκκρεμεί τελικής αξιολόγησης

en: Final
el_GR: Τελικός

en: Document is in its final form
el_GR: Το έγγραφο βρίσκεται στην τελική του μορφή

note: translators: %s is the download link.
en: Document updated. <a href="%s">Download document</a>
el_GR: Το έγγραφο ενημερώθηκε. <a href="%s">Λήψη εγγράφου</a>

en: Custom field updated.
el_GR: Το προσαρμοσμένο πεδίο ενημερώθηκε.

en: Custom field deleted.
el_GR: Το προσαρμοσμένο πεδίο διαγράφηκε.

en: Document updated.
el_GR: Το έγγραφο ενημερώθηκε.

note: translators: %s is the revision ID.
en: Document restored to revision from %s
el_GR: Το έγγραφο επαναφέρθηκε στην αναθεώρηση από %s

note: translators: %s is the download link.
en: Document published. <a href="%s">Download document</a>
el_GR: Το έγγραφο δημοσιεύτηκε. <a href="%s">Λήψη εγγράφου</a>

en: Document saved.
el_GR: Το έγγραφο αποθηκεύτηκε.

note: translators: %s is the download link.
en: Document submitted. <a target="_blank" href="%s">Download document</a>
el_GR: Το έγγραφο υποβλήθηκε. <a target="_blank" href="%s">Λήψη εγγράφου</a>

note: translators: %1$s is the date, %2$s is the preview link.
en: Document scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview document</a>
el_GR: Έγγραφο προγραμματισμένο για: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Προεπισκόπηση εγγράφου</a>

note: translators: %s is the link to download the document.
en: Document draft updated. <a target="_blank" href="%s">Download document</a>
el_GR: Το προσχέδιο του εγγράφου ενημερώθηκε. <a target="_blank" href="%s">Λήψη εγγράφου</a>

en: Revision Summary
el_GR: Σύνοψη Αναθεώρησης

en: Document
el_GR: Εγγραφο

en: Revision Log
el_GR: Αρχείο καταγραφής αναθεωρήσεων

en: Workflow State
el_GR: Κατάσταση ροής εργασίας

en: Owner
el_GR: Ιδιοκτήτης

note: translators: %s is the user that holds the document lock.
en: %s has prevented other users from making changes.
el_GR: Το %s εμπόδισε άλλους χρήστες να κάνουν αλλαγές.

en: <br />If you believe this is in error you can <a href="#" id="override_link">override the lock</a>, but their changes will be lost.
el_GR: <br />Εάν πιστεύετε ότι πρόκειται για λάθος, μπορείτε να <a href="#" id="override_link">παρακάμψετε το κλείδωμα</a>, αλλά οι αλλαγές τους θα χαθούν.

en: Upload New Version
el_GR: Μεταφόρτωση νέας έκδοσης

en: Latest Version of the Document
el_GR: Τελευταία έκδοση του εγγράφου

en: Download
el_GR: Λήψη

note: translators: %1$s is the post modified date in words, %2$s is the post modified date in time format, %3$s is how long ago the post was modified, %4$s is the author's name.
en: Checked in <abbr class="timestamp" title="%1$s" id="A%2$s">%3$s</abbr> ago by %4$s
el_GR: Ελέγχθηκε πριν από <abbr class="timestamp" title="%1$s" id="A%2$s">%3$s</abbr> από %4$s

en: Current State
el_GR: Τρέχουσα κατάσταση

en: Basic Usage
el_GR: Βασική χρήση

en: This screen allows users to collaboratively edit documents and track their revision history. To begin, enter a title for the document, optionally enter a description, and click <code>Upload New Version</code> and select the file from your computer.
el_GR: Αυτή η οθόνη επιτρέπει στους χρήστες να επεξεργάζονται από κοινού έγγραφα και να παρακολουθούν το ιστορικό αναθεωρήσεών τους. Για να ξεκινήσετε, εισαγάγετε έναν τίτλο για το έγγραφο, προαιρετικά εισαγάγετε μια περιγραφή και κάντε κλικ στην επιλογή <code>Μεταφόρτωση νέας έκδοσης</code> και επιλέξτε το αρχείο από τον υπολογιστή σας.

en: Once successfully uploaded, you can enter a revision log message, assign the document an author, and describe its current workflow state.
el_GR: Μόλις ολοκληρωθεί με επιτυχία η μεταφόρτωση, μπορείτε να εισαγάγετε ένα μήνυμα καταγραφής αναθεωρήσεων, να αντιστοιχίσετε στο έγγραφο έναν συντάκτη και να περιγράψετε την τρέχουσα κατάσταση της ροής εργασίας του.

en: When done, simply click <code>Update</code> to save your changes
el_GR: Όταν τελειώσετε, απλώς κάντε κλικ στην επιλογή <code>Ενημέρωση</code> για να αποθηκεύσετε τις αλλαγές σας.

en: Document Description
el_GR: Περιγραφή εγγράφου

en: The document description provides a short user-oriented summary of the document.
el_GR: Η περιγραφή του εγγράφου παρέχει μια σύντομη περίληψη του εγγράφου, προσανατολισμένη στον χρήστη.

en: This can be used with the Document List or Latest Documents blocks or their shortcode or widget equivalents.
el_GR: Αυτό μπορεί να χρησιμοποιηθεί με τα μπλοκ Λίστα Εγγράφων ή Τελευταία Έγγραφα ή τα αντίστοιχα shortcode ή widget.

en: The revision log provides a short summary of the changes reflected in a particular revision. Used widely in the open-source community, it provides a comprehensive history of the document at a glance.
el_GR: Το αρχείο καταγραφής αναθεωρήσεων παρέχει μια σύντομη περίληψη των αλλαγών που αντικατοπτρίζονται σε μια συγκεκριμένη αναθεώρηση. Χρησιμοποιείται ευρέως στην κοινότητα ανοιχτού κώδικα και παρέχει ένα ολοκληρωμένο ιστορικό του εγγράφου με μια ματιά.

en: You can download and view previous versions of the document by clicking the timestamp in the revision log. You can also restore revisions by clicking the <code>restore</code> button beside the revision.
el_GR: Μπορείτε να κατεβάσετε και να προβάλετε προηγούμενες εκδόσεις του εγγράφου κάνοντας κλικ στη χρονική σήμανση στο αρχείο καταγραφής αναθεωρήσεων. Μπορείτε επίσης να επαναφέρετε αναθεωρήσεις κάνοντας κλικ στο κουμπί <code>επαναφορά</code> δίπλα στην αναθεώρηση.

en: The workflow state field can be used to help team members understand at what stage a document sits within a particular organization&quot;s workflow. The field is optional, and can be customized or queried by clicking <code>Workflow States</code> on the left-hand side.
el_GR: Το πεδίο κατάστασης ροής εργασίας μπορεί να χρησιμοποιηθεί για να βοηθήσει τα μέλη της ομάδας να κατανοήσουν σε ποιο στάδιο βρίσκεται ένα έγγραφο στη ροή εργασίας ενός συγκεκριμένου οργανισμού. Το πεδίο είναι προαιρετικό και μπορεί να προσαρμοστεί ή να υποβληθεί ερώτημα κάνοντας κλικ στην επιλογή <code>Καταστάσεις ροής εργασίας</code> στην αριστερή πλευρά.

en: Publishing Documents
el_GR: Δημοσίευση εγγράφων

en: By default, uploaded documents are only accessible to logged in users. Documents can be published, thus making them accessible to the world, by toggling their visibility in the "Publish" box in the top right corner. Any document marked as published will be accessible to anyone with the proper URL.
el_GR: Από προεπιλογή, τα έγγραφα που έχουν μεταφορτωθεί είναι προσβάσιμα μόνο σε συνδεδεμένους χρήστες. Τα έγγραφα μπορούν να δημοσιευτούν, καθιστώντας τα έτσι προσβάσιμα σε όλο τον κόσμο, ενεργοποιώντας την ορατότητά τους στο πλαίσιο "Δημοσίευση" στην επάνω δεξιά γωνία. Οποιοδήποτε έγγραφο που έχει επισημανθεί ως δημοσιευμένο θα είναι προσβάσιμο σε οποιονδήποτε διαθέτει τη σωστή διεύθυνση URL.

en: Below is a list of all documents to which you have access. Click the document title to edit the document or download the latest version.
el_GR: Παρακάτω είναι μια λίστα με όλα τα έγγραφα στα οποία έχετε πρόσβαση. Κάντε κλικ στον τίτλο του εγγράφου για να το επεξεργαστείτε ή να κατεβάσετε την πιο πρόσφατη έκδοση.

en: To add a new document, click <strong>Add Document</strong> on the left-hand side.
el_GR: Για να προσθέσετε ένα νέο έγγραφο, κάντε κλικ στην επιλογή <strong>Προσθήκη εγγράφου</strong> στην αριστερή πλευρά.

en: To view all documents at a particular workflow state, click <strong>Workflow States</strong> in the menu on the left.
el_GR: Για να δείτε όλα τα έγγραφα σε μια συγκεκριμένη κατάσταση ροής εργασίας, κάντε κλικ στην επιλογή <strong>Καταστάσεις ροής εργασίας</strong> στο μενού στα αριστερά.

en: You do not have the upload_files capability!
el_GR: Δεν έχετε τη δυνατότητα upload_files!

en: You will not be able to upload documents though you may be able change some attributes.
el_GR: Δεν θα μπορείτε να ανεβάσετε έγγραφα, αν και ενδέχεται να μπορείτε να αλλάξετε ορισμένα χαρακτηριστικά.

en: You will not be able to upload any documents.
el_GR: Δεν θα μπορείτε να ανεβάσετε κανένα έγγραφο.

en: Revision summaries are optional notes to store along with this revision that allow other users to quickly and easily see what changes you made without needing to open the actual file.
el_GR: Οι περιλήψεις αναθεωρήσεων είναι προαιρετικές σημειώσεις που μπορείτε να αποθηκεύσετε μαζί με αυτήν την αναθεώρηση και επιτρέπουν σε άλλους χρήστες να βλέπουν γρήγορα και εύκολα τις αλλαγές που κάνατε χωρίς να χρειάζεται να ανοίξουν το ίδιο το αρχείο.

en: Modified
el_GR: Τροποποιημένο

en: User
el_GR: Μεταχειριζόμενος

en: Summary
el_GR: Περίληψη

en: Actions
el_GR: Ενέργειες

en: Restore
el_GR: Επαναφέρω

en: RSS Feed
el_GR: Ροή RSS

en: Restoring earlier revisions will also restore that description.<br/>If the current one is wanted, copy it first.
el_GR: Η επαναφορά προηγούμενων αναθεωρήσεων θα επαναφέρει και αυτήν την περιγραφή.<br/>Εάν θέλετε την τρέχουσα, αντιγράψτε την πρώτα.

en: You currently have this file checked out. No other user can edit this document so long as you remain on this page.
el_GR: Αυτήν τη στιγμή έχετε ολοκληρώσει την ανάληψη ελέγχου αυτού του αρχείου. Κανένας άλλος χρήστης δεν μπορεί να επεξεργαστεί αυτό το έγγραφο, εφόσον παραμένετε σε αυτήν τη σελίδα.

en: Document Owner
el_GR: Κάτοχος εγγράφου

en: All workflow states
el_GR: Όλες οι καταστάσεις ροής εργασίας

en: All statuses
el_GR: Όλες οι καταστάσεις

en: All owners
el_GR: Όλοι οι ιδιοκτήτες

en: Currently Editing
el_GR: Τρέχουσα επεξεργασία

en: Document Settings
el_GR: Ρυθμίσεις εγγράφου

en: Document Upload Directory
el_GR: Κατάλογος μεταφόρτωσης εγγράφων

en: Document Link Date
el_GR: Ημερομηνία σύνδεσης εγγράφου

en: Feed Privacy
el_GR: Απόρρητο ροής

en: Secret Feed Key
el_GR: Μυστικό Κλειδί Ροής

en: To protect your privacy, you need to append a key to feeds for use in feed readers.
el_GR: Για να προστατεύσετε το απόρρητό σας, πρέπει να προσθέσετε ένα κλειδί στις ροές για χρήση σε αναγνώστες ροών.

en: Generate New Key
el_GR: Δημιουργία νέου κλειδιού

note: translators: %1$s is the time ago in words, %2$s is the author, %3$s is the post status.
en: %1$s ago by %2$s [%3$s]
el_GR: %1$s πριν από %2$s [%3$s]

en: Document Date in Permalink
el_GR: Ημερομηνία εγγράφου στο μόνιμο σύνδεσμο

en: Document directory does not appear to exist. Please review value.
el_GR: Ο κατάλογος εγγράφων δεν φαίνεται να υπάρχει. Ελέγξτε την τιμή.

en: Document directory is not writable. Please check permissions.
el_GR: Ο κατάλογος εγγράφων δεν είναι εγγράψιμος. Ελέγξτε τα δικαιώματα.

en: Document upload directory changed, but existing uploads may need to be moved to the new folder to ensure they remain accessible.
el_GR: Ο κατάλογος μεταφόρτωσης εγγράφων άλλαξε, αλλά οι υπάρχουσες μεταφορτώσεις ενδέχεται να χρειαστεί να μετακινηθούν στον νέο φάκελο για να διασφαλιστεί ότι θα παραμείνουν προσβάσιμες.

en: Document slug changed, but some previously published URLs may now be broken.
el_GR: Το slug του εγγράφου άλλαξε, αλλά ορισμένες προηγουμένως δημοσιευμένες διευθύνσεις URL ενδέχεται πλέον να μην είναι σωστές.

en: Not authorized
el_GR: Μη εξουσιοδοτημένο

en: Directory in which to store uploaded documents. The default is in your <code>wp-content/uploads</code> folder (or another default uploads folder defined elsewhere), but it may be moved to a folder outside of the <code>htdocs</code> or <code>public_html</code> folder for added security.
el_GR: Κατάλογος στον οποίο θα αποθηκεύονται τα μεταφορτωμένα έγγραφα. Η προεπιλογή βρίσκεται στον φάκελο <code>wp-content/uploads</code> (ή σε άλλον προεπιλεγμένο φάκελο μεταφορτώσεων που έχει οριστεί αλλού), αλλά μπορεί να μετακινηθεί σε φάκελο εκτός του φακέλου <code>htdocs</code> ή <code>public_html</code> για πρόσθετη ασφάλεια.

note: translators: %site_id% is not interpolated and should not be translated.
en: You may optionally include the string <code>%site_id%</code> within the path to separate files by site.
el_GR: Μπορείτε προαιρετικά να συμπεριλάβετε τη συμβολοσειρά <code>%site_id%</code> στη διαδρομή για να διαχωρίσετε τα αρχεία ανά τοποθεσία.

en: example-document-title
el_GR: παράδειγμα-τίτλου-εγγράφου

en: "Slug" with which to prefix all URLs for documents (and the document archive). Default is <code>documents</code>.
el_GR: "Slug" με το οποίο θα προστεθεί το πρόθεμα σε όλες τις διευθύνσεις URL για έγγραφα (και το αρχείο εγγράφων). Η προεπιλογή είναι <code>έγγραφα</code>.

en: Remove the year and month element /yyyy/mm from the document permalink.
el_GR: Αφαιρέστε το στοιχείο έτους και μήνα /yyyy/mm από τον μόνιμο σύνδεσμο του εγγράφου.

en: By default the document permalink will contain the post year and month.
el_GR: Από προεπιλογή, ο μόνιμος σύνδεσμος του εγγράφου θα περιέχει το έτος και τον μήνα δημοσίευσης.

en: The delivered rewrite rules support both formats.
el_GR: Οι κανόνες επανεγγραφής που παρέχονται υποστηρίζουν και τις δύο μορφές.

en: Maximum number of document revisions set to zero using a filter. Check your configuration.
el_GR: Ο μέγιστος αριθμός αναθεωρήσεων εγγράφων έχει οριστεί στο μηδέν χρησιμοποιώντας ένα φίλτρο. Ελέγξτε τη διαμόρφωσή σας.

en: More revisions exist for this document than is permitted. Making changes will delete data.
el_GR: Υπάρχουν περισσότερες αναθεωρήσεις για αυτό το έγγραφο από όσες επιτρέπονται. Η πραγματοποίηση αλλαγών θα διαγράψει δεδομένα.

en: Maximum number of revisions reached for this document. Making changes will delete data.
el_GR: Έχει επιτευχθεί ο μέγιστος αριθμός αναθεωρήσεων για αυτό το έγγραφο. Η πραγματοποίηση αλλαγών θα διαγράψει δεδομένα.

en: No document file is attached.
el_GR: Δεν επισυνάπτεται αρχείο εγγράφου.

en: Document is not available.
el_GR: Το έγγραφο δεν είναι διαθέσιμο.

en: You are not authorized to access that file.
el_GR: Δεν έχετε εξουσιοδότηση πρόσβασης σε αυτό το αρχείο.

en: -revision-
el_GR: -αναθεώρηση-

en: Sorry, Output buffer exists with data. Filewriting suppressed.
el_GR: Λυπούμαστε, υπάρχει buffer εξόδου με δεδομένα. Η εγγραφή αρχείων καταργήθηκε.

en: Sorry, Output has already been written, so your file cannot be downloaded.
el_GR: Λυπούμαστε, η έξοδος έχει ήδη γραφτεί, επομένως δεν είναι δυνατή η λήψη του αρχείου σας.

en: Sorry, this is a private feed.
el_GR: Λυπούμαστε, αυτή είναι μια ιδιωτική ροή.

note: translators: %s is the document title.
en: %s - Latest Revision
el_GR: %s - Τελευταία Αναθεώρηση

note: translators: %1$s is the document title, %2$d is the revision ID.
en: %1$s - Revision %2$d
el_GR: %1$s - Αναθεώρηση %2$d

en: Status
el_GR: Κατάσταση

en: Published
el_GR: Δημοσιεύτηκε

en: Draft
el_GR: Προσχέδιο

en: Scheduled
el_GR: Προγραμματισμένος

en: Private
el_GR: Ιδιωτικός

en: Pending Review
el_GR: Εκκρεμής αξιολόγηση

en: Trash
el_GR: Σκουπίδια

en: Somebody
el_GR: Κάποιος

note: translators: %1$s is the blog name, %2$s is the overriding user, %3$s is the document title.
en: %1$s: %2$s has overridden your lock on %3$s
el_GR: %1$s: Η %2$s έχει παρακάμψει το κλείδωμά σας στο %3$s

note: translators: %s is the user's name.
en: Dear %s:
el_GR: Αγαπητέ/ή %s:

note: translators: %1$s is the overriding user, %2$s is the user's email, %3$s is the document title, %4$s is the document URL.
en: %1$s (%2$s), has overridden your lock on the document %3$s (%4$s).
el_GR: Το %1$s (%2$s), έχει παρακάμψει το κλείδωμά σας στο έγγραφο %3$s (%4$s).

en: Any changes you have made will be lost.
el_GR: Οποιεσδήποτε αλλαγές έχετε κάνει θα χαθούν.

en: revision
el_GR: αναθεώρηση

en: ✨ AI suggestion — edit before saving.
el_GR: ✨ Πρόταση τεχνητής νοημοσύνης — επεξεργασία πριν από την αποθήκευση.

en: ✨ AI summary will be available shortly — refresh this page to see it.
el_GR: ✨ Η σύνοψη της Τεχνητής Νοημοσύνης θα είναι σύντομα διαθέσιμη — ανανεώστε αυτήν τη σελίδα για να τη δείτε.

en: Dismiss
el_GR: Απολύω

en: Reviewed ✓
el_GR: Αξιολογήθηκε ✓

en: Mark reviewed
el_GR: Ο Μάρκος αξιολόγησε

en: Processed successfully.
el_GR: Η επεξεργασία ολοκληρώθηκε με επιτυχία.

en: Upload failed.
el_GR: Η μεταφόρτωση απέτυχε.

en: File uploaded successfully. Add a revision summary below (optional) and press <strong>Update</strong> to save your changes.
el_GR: Το αρχείο μεταφορτώθηκε με επιτυχία. Προσθέστε μια σύνοψη αναθεώρησης παρακάτω (προαιρετικά) και πατήστε <strong>Ενημέρωση</strong> για να αποθηκεύσετε τις αλλαγές σας.

en: New version uploaded. Press Update to save.
el_GR: Νέα έκδοση μεταφορτώθηκε. Πατήστε Ενημέρωση για αποθήκευση.

en: Are you sure you want to restore this revision? If you do, no history will be lost. This revision will be copied and become the most recent revision.
el_GR: Είστε βέβαιοι ότι θέλετε να επαναφέρετε αυτήν την αναθεώρηση; Εάν το κάνετε, δεν θα χαθεί ιστορικό. Αυτή η αναθεώρηση θα αντιγραφεί και θα γίνει η πιο πρόσφατη.

en: An error has occurred, please try reloading the page.
el_GR: Παρουσιάστηκε σφάλμα, δοκιμάστε να επαναφορτώσετε τη σελίδα.

en: Lost Document Lock
el_GR: Κλείδωμα χαμένου εγγράφου

note: translators: %s is the title of the document.
en: Your lock on the document %s has been overridden. Any changes will be lost.
el_GR: Το κλείδωμά σας στο έγγραφο %s έχει παρακαμφθεί. Οποιεσδήποτε αλλαγές θα χαθούν.

note: translators: %d is the number of minutes.
en: %d mins
el_GR: %d λεπτά

note: translators: %d is the number of hours (singular).
en: %d hour
el_GR: %d ώρα

note: translators: %d is the number of hours (plural).
en: %d hours
el_GR: %d ώρες

note: translators: %d is the number of days (singular).
en: %d day
el_GR: %d ημέρα

note: translators: %d is the number of days (plural).
en: %d days
el_GR: %d ημέρες

en: Upload Document
el_GR: Μεταφόρτωση εγγράφου

en: Select Document
el_GR: Επιλογή εγγράφου

en: Document Id
el_GR: Αναγνωριστικό εγγράφου

en: There are no taxonomies defined.
el_GR: Δεν υπάρχουν καθορισμένες ταξινομίες.

en: Taxonomy:
el_GR: Ταξινόμηση:

en: Block Heading
el_GR: Επικεφαλίδα μπλοκ

en: Display Settings
el_GR: Ρυθμίσεις οθόνης

en: Number of documents to display
el_GR: Αριθμός εγγράφων προς εμφάνιση

en: List ordering Field
el_GR: Πεδίο ταξινόμησης λίστας

en: Example fields are post_title, post_date and post_modified.
el_GR: Παραδείγματα πεδίων είναι τα post_title, post_date και post_modified.

en: Ascending
el_GR: Αύξουσα

en: Descending
el_GR: Φθίνων

en: Show Edit link
el_GR: Εμφάνιση συνδέσμου επεξεργασίας

en: Show Edit link allows the list to have a link to the Edit function. A choice made here will over-ride the system-configured settings. Links will only appear if the user can edit the document.
el_GR: Η επιλογή Εμφάνιση συνδέσμου Επεξεργασίας επιτρέπει στη λίστα να έχει έναν σύνδεσμο προς τη συνάρτηση Επεξεργασίας. Μια επιλογή που γίνεται εδώ θα αντικαταστήσει τις ρυθμίσεις που έχουν διαμορφωθεί από το σύστημα. Οι σύνδεσμοι θα εμφανίζονται μόνο εάν ο χρήστης μπορεί να επεξεργαστεί το έγγραφο.

en: Default
el_GR: Αθέτηση

en: No Edit link
el_GR: Χωρίς σύνδεσμο επεξεργασίας

en: Edit link
el_GR: Επεξεργασία συνδέσμου

en: Show featured image?
el_GR: Εμφάνιση επιλεγμένης εικόνας;

en: Show document description?
el_GR: Εμφάνιση περιγραφής εγγράφου;

en: Show PDF File indication?
el_GR: Εμφάνιση ένδειξης αρχείου PDF;

en: Open documents in new tab?
el_GR: Άνοιγμα εγγράφων σε νέα καρτέλα;

en: Setting this on will open the document in a new tab. This should be set on whilst editing the page using this block as clicking on a link whilst editing will force the current page to be left.
el_GR: Αν ενεργοποιήσετε αυτήν την επιλογή, το έγγραφο θα ανοίξει σε νέα καρτέλα. Αυτό θα πρέπει να ενεργοποιηθεί κατά την επεξεργασία της σελίδας χρησιμοποιώντας αυτό το μπλοκ, καθώς κάνοντας κλικ σε έναν σύνδεσμο κατά την επεξεργασία, θα αναγκαστείτε να εγκαταλείψετε την τρέχουσα σελίδα.

en: Free Form Settings
el_GR: Ρυθμίσεις ελεύθερης φόρμας

en: Free-form parameters
el_GR: Παράμετροι ελεύθερης μορφής

en: The query parameters can be very extensive. enter any other parameters required here.
el_GR: Οι παράμετροι ερωτήματος μπορούν να είναι πολύ εκτεταμένες. Εισαγάγετε εδώ τυχόν άλλες παραμέτρους που απαιτούνται.

en: Latest Documents Settings
el_GR: Ρυθμίσεις Τελευταίων Εγγράφων

en: Latest Documents List Heading
el_GR: Επικεφαλίδα Λίστας Τελευταίων Εγγράφων

en: Documents to Display
el_GR: Έγγραφα προς εμφάνιση

en: Document Statuses to Display
el_GR: Καταστάσεις εγγράφων προς εμφάνιση

en: Publish
el_GR: Δημοσιεύω

en: Under certain conditons WordPress can generate an image for Page 1 of PDF documents. If created this will be used as the Featured Image.
el_GR: Υπό ορισμένες συνθήκες, το WordPress μπορεί να δημιουργήσει μια εικόνα για τη Σελίδα 1 των εγγράφων PDF. Εάν δημιουργηθεί, αυτή θα χρησιμοποιηθεί ως η Προτεινόμενη Εικόνα.

en: Show author name?
el_GR: Εμφάνιση ονόματος συγγραφέα;

en: Selection Criteria
el_GR: Κριτήρια Επιλογής

en: Revisions to Display
el_GR: Αναθεωρήσεις για εμφάνιση

en: Show Revision Summaries?
el_GR: Εμφάνιση περιλήψεων αναθεωρήσεων;

en: Open in New Tab?
el_GR: Άνοιγμα σε νέα καρτέλα;

en: just now
el_GR: μόλις τώρα

en: min ago
el_GR: πριν από λεπτά

en: hour ago
el_GR: πριν από μια ώρα

en: hours ago
el_GR: ώρες πριν

en: day ago
el_GR: πριν από μια μέρα

en: days ago
el_GR: μέρες πριν

en: The attached document file could not be found. It may have been deleted.
el_GR: Δεν ήταν δυνατή η εύρεση του συνημμένου αρχείου εγγράφου. Ενδέχεται να έχει διαγραφεί.

en: Document selection failed.
el_GR: Η επιλογή εγγράφου απέτυχε.

en: New version selected. Press Update to save.
el_GR: Επιλέχθηκε νέα έκδοση. Πατήστε Ενημέρωση για αποθήκευση.

en: Document selected. Press Update to save.
el_GR: Επιλέχθηκε έγγραφο. Πατήστε Ενημέρωση για αποθήκευση.

en: Select
el_GR: Επιλέγω

en: Attached document
el_GR: Συνημμένο έγγραφο

note: translators: %s is the name of the user who has the document locked
en: %s is currently editing this document.
el_GR: Ο χρήστης %s επεξεργάζεται αυτήν τη στιγμή αυτό το έγγραφο.

en: This document is currently locked.
el_GR: Αυτό το έγγραφο είναι αυτήν τη στιγμή κλειδωμένο.

en: A brief description of the changes in this version.
el_GR: Μια σύντομη περιγραφή των αλλαγών σε αυτήν την έκδοση.

en: No revisions yet.
el_GR: Δεν υπάρχουν ακόμη αναθεωρήσεις.

[ctx: block title]
en: Documents List
el_GR: Λίστα εγγράφων

[ctx: block description]
en: Display a list of documents.
el_GR: Εμφάνιση λίστας εγγράφων.

[ctx: block title]
en: Latest Documents
el_GR: Τελευταία Έγγραφα

[ctx: block description]
en: Display a list of your most recent documents.
el_GR: Εμφανίστε μια λίστα με τα πιο πρόσφατα έγγραφά σας.

[ctx: block title]
en: Document Revisions
el_GR: Αναθεωρήσεις εγγράφων

[ctx: block description]
en: Display a list of revisions for your document.
el_GR: Εμφάνιση μιας λίστας αναθεωρήσεων για το έγγραφό σας.
