wp-dark-mode - en to pl translation catalogue (766 entries)

en: Upgrade now
pl: Uaktualnij teraz

en: Settings
pl: Ustawienia

en: WP Dark Mode Settings
pl: Ustawienia WP Dark Mode

en: WP Dark Mode
pl: Tryb Ciemny WP

en: Get Started
pl: Zacznij

en: Social Share
pl: Udostępnianie społecznościowe

en: Recommended Plugins
pl: Polecane wtyczki

en: Recommended <br /> Plugins
pl: Polecane <br /> Wtyczki

en: Upgrade Now
pl: Uaktualnij teraz

en: No settings found.
pl: Nie znaleziono ustawień.

en: Settings saved successfully.
pl: Ustawienia zapisane pomyślnie.

en: Reset not confirmed.
pl: Reset nie został potwierdzony.

en: Settings reset successfully.
pl: Ustawienia zostały pomyślnie zresetowane.

en: No notice found.
pl: Nie znaleziono żadnych powiadomień.

en: Try out our recommended plugins
pl: Wypróbuj nasze polecane wtyczki

en: Hide From Menu
pl: Ukryj w menu

en: By %s
pl: Przez %s

en: Install Now
pl: Zainstaluj teraz

en: Update Now
pl: Zaktualizuj teraz

en: Activate
pl: Aktywuj

en: More information about %s
pl: Więcej informacji o %s

en: More Details
pl: Więcej szczegółów

en: This plugin doesn&#8217;t work with your versions of WordPress and PHP.
pl: Ta wtyczka nie działa z Twoją wersją WordPressa i PHP.

en: This plugin doesn&#8217;t work with your version of WordPress.
pl: Ta wtyczka nie działa z Twoją wersją WordPressa.

en: This plugin doesn&#8217;t work with your version of PHP.
pl: Ta wtyczka nie działa z Twoją wersją PHP.

en: Last Updated:
pl: Ostatnia aktualizacja:

en: %s ago
pl: %s temu

en: %s Active Installations
pl: %s aktywnych instalacji

en: Are you sure?
pl: Czy na pewno?

en: If you hide the recommended plugins page from your menu, it won't appear there again. Are you sure you'd like to do it?
pl: Jeśli ukryjesz stronę polecanych wtyczek w menu, nie pojawi się ona tam ponownie. Czy na pewno chcesz to zrobić?

en: Enabling dark mode on your website is easy and simple. <a href="">Learn how to get started with WP Dark Mode within minutes.</a>
pl: Włączenie trybu ciemnego na stronie jest łatwe i proste. <a href="">Dowiedz się, jak zacząć korzystać z WP Dark Mode w kilka minut.</a>

en: To purchase and activate WP Dark Mode Ultimate, please visit our <a href="http://wppool.dev/wp-dark-mode-pricing/" target="_blank">pricing page</a>.
pl: Aby kupić i aktywować WP Dark Mode Ultimate, odwiedź naszą <a href="http://wppool.dev/wp-dark-mode-pricing/" target="_blank">stronę z cennikiem</a>.

en: Yes, WP Dark Mode is compatible with major page builders, including Gutenberg and Elementor. You can place the dark mode switch button on any page or post using these builders.
pl: Tak, WP Dark Mode jest kompatybilny z głównymi kreatorami stron, w tym Gutenberg i Elementor. Możesz umieścić przycisk przełączania trybu ciemnego na dowolnej stronie lub wpisie za pomocą tych kreatorów.

en: Yes, WP Dark Mode has been tested and works seamlessly across modern browsers such as Safari, Chrome, Firefox, Edge, Opera, Brave, and more.
pl: Tak, WP Dark Mode został przetestowany i działa bezproblemowo we wszystkich nowoczesnych przeglądarkach, takich jak Safari, Chrome, Firefox, Edge, Opera, Brave i inne.

en: Go to WP Dark Mode > Settings > Customization > Image Settings and upload/select the image you want to use for dark mode.
pl: Przejdź do WP Dark Mode > Ustawienia > Personalizacja > Ustawienia obrazów i prześlij/wybierz obraz, którego chcesz używać w trybie ciemnym.

en: WP Dark Mode allows you to exclude specific elements or pages from being affected by dark mode using CSS selectors. Go to WP Dark Mode > Settings > Advanced > Exclude Settings > HTML Elements and add the CSS selectors for the elements you want to exclude.
pl: WP Dark Mode pozwala wykluczyć określone elementy lub strony z trybu ciemnego za pomocą selektorów CSS. Przejdź do WP Dark Mode > Ustawienia > Zaawansowane > Ustawienia wykluczeń > Elementy HTML i dodaj selektory CSS dla elementów, które chcesz wykluczyć.

en: For refunds on the premium plan, please contact our <a href="http://wppool.dev/contact" rel="nofollow" target="_blank">customer support team</a> directly. The procedure will be based on the terms of service in effect at the time of purchase.
pl: W sprawie zwrotów kosztów planu premium skontaktuj się bezpośrednio z naszym <a href="http://wppool.dev/contact" rel="nofollow" target="_blank">zespołem wsparcia klienta</a>. Procedura zostanie przeprowadzona zgodnie z warunkami świadczenia usług obowiązującymi w momencie zakupu.

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: Make your website more accessible for people with disabilities.
pl: Spraw, aby Twoja witryna była bardziej dostępna dla osób niepełnosprawnych.

en: Accessibility Switches
pl: Przełączniki dostępności

en: Please active WooCommerce to use this feature.
pl: Aktywuj WooCommerce, aby korzystać z tej funkcji.

en: + Add Custom Color Preset
pl: + Dodaj własny zestaw kolorów

en: Add images to replace them in dark mode
pl: Dodaj obrazy, które mają je zastąpić w trybie ciemnym

en: Add New
pl: Dodaj nową

en: Drag & drop the Darkmode Switcher to any of your menus from the Menu option under Appearance settings in WordPress dashboard
pl: Przeciągnij i upuść przełącznik Darkmode do dowolnego menu w opcji Menu w ustawieniach Wyglądu w kokpicie WordPressa

en: Add Dark Mode switch to Menus from WordPress dashboard
pl: Dodaj przełącznik trybu ciemnego do menu w kokpicie WordPressa

en: Add custom triggers to toggle dark mode
pl: Dodaj własne wyzwalacze do przełączania trybu ciemnego

en: Add videos to replace them in dark mode
pl: Dodaj filmy, które mają je zastąpić w trybie ciemnym

en: Navigate to the Widget option in the WordPress dashboard under Appearance menu. Select the menu where you want to display dark mode switch and click on the ‘+’ button and type <span class="text-[#374151]"> Dark Mode Switch</span> in the widget searchbox
pl: Przejdź do opcji Widgety w kokpicie WordPressa w menu Wygląd. Wybierz menu, w którym chcesz wyświetlić przełącznik trybu ciemnego, kliknij przycisk „+” i wpisz <span class="text-[#374151]"> Dark Mode Switch</span> w wyszukiwarce widgetów

en: Add the WP Dark Mode widget to the menu
pl: Dodaj widget WP Dark Mode do menu

en: Adjust Typography for Dark Mode
pl: Dostosuj typografię dla trybu ciemnego

en: Enable to get seamless readability by font adaptation during dark-light mode toggling.
pl: Włącz, aby uzyskać płynną czytelność dzięki adaptacji czcionek podczas przełączania trybu ciemnego i jasnego.

en: Turn it ON to enable dark mode on the WordPress dashboard
pl: Włącz, aby aktywować tryb ciemny w kokpicie WordPressa

en: Enable Admin Dashboard Dark Mode
pl: Włącz tryb ciemny w kokpicie administratora

en: Settings to Control Dark Mode on your WordPress Admin Panel
pl: Ustawienia kontroli trybu ciemnego w panelu administratora WordPressa

en: Admin Panel Dark Mode
pl: Tryb ciemny panelu administratora

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: Affiliate Program
pl: Program partnerski

en: Hey! Enjoying the WP Dark Mode plugin? 😍 Join our <a href="https://go.wppool.dev/zfrO" target="_blank" class="text-[#7C3AED] font-semibold">Influencer Program</a> to make money from your social media content. You can also check our <a href="https://go.wppool.dev/Tfej" target="_blank" class="text-[#7C3AED] font-semibold no-underline">Affiliate Program</a> to get a <strong>25% commission</strong> on every sale!
pl: Hej! Podoba Ci się wtyczka WP Dark Mode? 😍 Dołącz do naszego <a href="https://go.wppool.dev/zfrO" target="_blank" class="text-[#7C3AED] font-semibold">programu dla influencerów</a>, aby zarabiać na treściach w mediach społecznościowych. Możesz także sprawdzić nasz <a href="https://go.wppool.dev/Tfej" target="_blank" class="text-[#7C3AED] font-semibold no-underline">program partnerski</a>, aby otrzymać 25% prowizji od każdej sprzedaży!

en: AI Custom Preset
pl: Własny zestaw AI

en: Let AI generate your stunning dark mode themes in seconds. Preview, compare, and apply the one you love.
pl: Pozwól AI wygenerować oszałamiające motywy trybu ciemnego w kilka sekund. Przeglądaj, porównuj i stosuj ten, który Ci się podoba.

en: Create Your Dark Mode with AI
pl: Stwórz swój tryb ciemny z AI

en: AI Model
pl: Model AI

en: Configure AI model settings for theme generation
pl: Skonfiguruj ustawienia modelu AI do generowania motywów

en: ⚡ AI Preset Generator
pl: ⚡ Generator zestawów AI

en: Let AI instantly generate a smart dark mode theme preset for you.
pl: Niech AI natychmiast wygeneruje dla Ciebie inteligentny zestaw motywów trybu ciemnego.

en: AI Preset Generator
pl: Generator zestawów AI

en: AI Preset saved successfully!
pl: Zestaw AI zapisany pomyślnie!

en: I already did it
pl: Już to zrobiłem

en: You already have a preset named
pl: Masz już zestaw o nazwie

en: AM
pl: rano

en: Analytics
pl: Analityka

en: If you enable this then the chart above will be shown in your admin panel dashboard
pl: Jeśli to włączysz, powyższy wykres będzie wyświetlany w Twoim kokpicie administratora

en: Display this dark mode usage chart on the WordPress Dashboard
pl: Wyświetl ten wykres użycia trybu ciemnego w kokpicie WordPressa

en: Configure analytics settings.
pl: Skonfiguruj ustawienia analityki.

en: Enable dark mode analytics to track how many times site visitors have used dark mode in a certain period.
pl: Włącz analitykę trybu ciemnego, aby śledzić, ile razy odwiedzający stronę korzystali z trybu ciemnego w określonym czasie.

en: Dark Mode Analytics
pl: Analityka trybu ciemnego

en: Analyze my website
pl: Analizuj moją stronę

en: Choose your page transition animation
pl: Wybierz animację przejścia strony

en: Enable this option to choose the transition animation when switching between light and dark modes on your website.
pl: Włącz tę opcję, aby wybrać animację przejścia podczas przełączania między trybem jasnym i ciemnym na swojej stronie.

en: Enable Page Transition Animation
pl: Włącz animację przejścia strony

en: Enable to choose an animation effect for the selected switch
pl: Włącz, aby wybrać efekt animacji dla wybranego przełącznika

en: Switch Attention Effect
pl: Efekt przyciągania uwagi przełącznika

en: Auto-hide Switch on Idle
pl: Automatyczne ukrywanie przełącznika podczas bezczynności

en: Enable to automatically hide the floating switch when the user is idle.
pl: Włącz, aby automatycznie ukrywać pływający przełącznik, gdy użytkownik jest bezczynny.

en: Automatic Color
pl: Automatyczny kolor

en: Adjust the your automatic color for dark mode color scheme
pl: Dostosuj swój automatyczny kolor dla schematu kolorów trybu ciemnego

en: Adjust your automatic color filter
pl: Dostosuj swój automatyczny filtr kolorów

en: Back
pl: Powrót

en: Background
pl: Tło

en: Block Editor Dark Mode
pl: Tryb ciemny edytora blokowego

en: Turn it ON to show dark mode switch in the block editor for toggling between dark and light mode.
pl: Włącz, aby wyświetlać przełącznik trybu ciemnego w edytorze blokowym do przełączania między trybem ciemnym i jasnym.

en: Body Background Color
pl: Kolor tła treści

en: Body Colors
pl: Kolory treści

en: Border
pl: Obramowanie

en: Brightness
pl: Jasność

en: Adjust your preferred dark mode brightness
pl: Dostosuj preferowaną jasność trybu ciemnego

en: Brightness level
pl: Poziom jasności

en: Browse
pl: Przeglądaj

en: Button Hover Background Color
pl: Kolor tła po najechaniu na przycisk

en: Button Hover Text Color
pl: Kolor tekstu po najechaniu na przycisk

en: Button Border
pl: Obramowanie przycisku

en: Button Colors
pl: Kolory przycisków

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Choose Color Mode
pl: Wybierz tryb koloru

en: Choose Your Preferred Color Palettes
pl: Wybierz preferowane palety kolorów

en: Choose any button, menu link, or icon and make it toggle dark mode.
pl: Wybierz dowolny przycisk, link w menu lub ikonę i spraw, by przełączały tryb ciemny.

en: Classic Editor Dark Mode
pl: Tryb ciemny klasycznego edytora

en: Turn it ON to show dark mode switch in the classic editor for toggling between dark and light mode.
pl: Włącz, aby wyświetlać przełącznik trybu ciemnego w klasycznym edytorze do przełączania między trybem ciemnym i jasnym.

en: Wait! Clear palette previews?
pl: Czekaj! Wyczyścić podgląd palet?

en: Click on the button below to create your first custom color.
pl: Kliknij przycisk poniżej, aby utworzyć swój pierwszy własny kolor.

en: Explore your options to get the best dark mode visual experience.
pl: Poznaj swoje opcje, aby uzyskać najlepsze wrażenia wizualne w trybie ciemnym.

en: Color Presets
pl: Zestawy kolorów

en: Choose a color preset for the dark mode color scheme.
pl: Wybierz zestaw kolorów dla schematu kolorów trybu ciemnego.

en: Dark Mode Color Presets
pl: Zestawy kolorów trybu ciemnego

en: Color Settings
pl: Ustawienia kolorów

en: How WP Dark Mode Ultimate compares to the free version?
pl: Jak WP Dark Mode Ultimate wypada na tle darmowej wersji?

en: Compose new email with
pl: Utwórz nowy e-mail za pomocą

en: Confirm
pl: Potwierdź

en: Are you sure want to import?
pl: Czy na pewno chcesz zaimportować?

en: Contact
pl: Kontakt

en: Contact Support
pl: Skontaktuj się ze wsparciem

en: Content Switch
pl: Przełącznik treści

en: Display dark mode switch at top of all pages
pl: Wyświetlaj przełącznik trybu ciemnego na górze wszystkich stron

en: Display dark mode switch at top of all posts
pl: Wyświetlaj przełącznik trybu ciemnego na górze wszystkich wpisów

en: Continue to Edit
pl: Kontynuuj edycję

en: Contrast
pl: Kontrast

en: Adjust your desired dark mode contrast
pl: Dostosuj pożądany kontrast trybu ciemnego

en: Controls
pl: Elementy sterujące

en: Copied
pl: Skopiowano

en: Copied to Clipboard!
pl: Skopiowano do schowka!

en: Copy Email
pl: Kopiuj e-mail

en: Copy email address to your clipboard
pl: Kopiuj adres e-mail do schowka

en: Copy Shortcode
pl: Kopiuj shortcode

en: Create a custom color palette first!
pl: Najpierw utwórz własną paletę kolorów!

en: Create New Preset
pl: Utwórz nowy zestaw

en: Create Your Own Toggle Element
pl: Stwórz własny element przełączający

en: Background of the switch button
pl: Tło przycisku przełącznika

en: CTA Background Color
pl: Kolor tła CTA

en: Color of the call to action text
pl: Kolor tekstu wezwania do działania

en: CTA Text Color
pl: Kolor tekstu CTA

en: Enable to add a call-to-action text for the dark mode switch.
pl: Włącz, aby dodać tekst wezwania do działania przy przełączniku trybu ciemnego.

en: Add call to action text beside the dark mode button
pl: Dodaj tekst wezwania do działania obok przycisku trybu ciemnego

en: Call-to-action Text
pl: Tekst wezwania do działania

en: Your Current Plan
pl: Twój obecny plan

en: Custom
pl: Własny

en: Custom Color Preset Name
pl: Nazwa własnego zestawu kolorów

en: Custom CSS
pl: Własny CSS

en: Custom CSS code to apply on dark mode or on both mode
pl: Własny kod CSS do zastosowania w trybie ciemnym lub w obu trybach

en: Add custom CSS for dark mode only. This CSS will only apply when the dark mode is on. use <code>!important</code> flag on each property
pl: Dodaj własny CSS tylko dla trybu ciemnego. Ten CSS będzie stosowany tylko wtedy, gdy tryb ciemny jest włączony. Użyj flagi <code>!important</code> przy każdej właściwości

en: Enter custom CSS here
pl: Wpisz tutaj własny CSS

en: Before saving this mode, please ensure you have created a custom color palette. Alternatively, you can switch your mode to either "Color Presets" or "Automatic Color" if that better suits your needs.
pl: Przed zapisaniem tego trybu upewnij się, że utworzyłeś własną paletę kolorów. Alternatywnie możesz przełączyć tryb na „Zestawy kolorów” lub „Kolor automatyczny”, jeśli bardziej Ci to odpowiada.

en: Choose or create your custom color presets with the power of AI.
pl: Wybierz lub utwórz własne zestawy kolorów z mocą AI.

en: Your Custom Color Presets
pl: Twoje własne zestawy kolorów

en: Custom size
pl: Własny rozmiar

en: Custom Switch Icon
pl: Własna ikona przełącznika

en: Enable to use your custom switch icon.
pl: Włącz, aby używać własnej ikony przełącznika.

en: Custom Switch Text
pl: Własny tekst przełącznika

en: Customize the dark mode switch text.
pl: Dostosuj tekst przełącznika trybu ciemnego.

en: Custom Trigger
pl: Własny wyzwalacz

en: Custom Triggers
pl: Własne wyzwalacze

en: Allow any element on your site to toggle Dark Mode using CSS selectors.
pl: Pozwól dowolnemu elementowi na Twojej stronie przełączać tryb ciemny za pomocą selektorów CSS.

en: Customer Support
pl: Wsparcie klienta

en: Customization
pl: Personalizacja

en: Customize the selected dark mode preset color in your way
pl: Dostosuj wybrany motyw kolorystyczny trybu ciemnego po swojemu

en: Dark
pl: Ciemny

en: Dark Mode CSS
pl: CSS trybu ciemnego

en: Dark Mode Switch Icon
pl: Ikona przełącznika trybu ciemnego

en: Dark Mode Image
pl: Obraz trybu ciemnego

en: Dark Mode Switch Text
pl: Tekst przełącznika trybu ciemnego

en: Add custom text for the dark mode switch
pl: Dodaj własny tekst dla przełącznika trybu ciemnego

en: Dark Mode Video :
pl: Wideo trybu ciemnego :

en: WP Dark Mode Usage
pl: Użycie WP Dark Mode

en: Default app or browser
pl: Domyślna aplikacja lub przeglądarkarka

en: Default Email App
pl: Domyślna aplikacja e-mail

en: Enable to show the switch after a delay when page loads.
pl: Włącz, aby pokazać przełącznik z opóźnieniem po załadowaniu strony.

en: Enabling this feature may delay WP Dark Mode to be applied on the frontend. Enable this feature only if you are facing issues with server-side caching.
pl: Włączenie tej funkcji może opóźnić zastosowanie WP Dark Mode na froncie strony. Włącz tę funkcję tylko wtedy, gdy masz problemy z buforowaniem (cachingiem) po stronie serwera.

en: Delay Time
pl: Czas opóźnienia

en: The floating switch will appear after this delay when page loads.
pl: Pływający przełącznik pojawi się po tym opóźnieniu po załadowaniu strony.

en: Delete
pl: Usuń

en: Delete this image group?
pl: Usunąć tę grupę obrazów?

en: This preset will be permanently deleted. Are you sure you want to confirm this deletion?
pl: Ten zestaw zostanie trwale usunięty. Czy na pewno chcesz potwierdzić to usunięcie?

en: Do you want to delete this preset?
pl: Czy chcesz usunąć ten zestaw?

en: Delete this trigger?
pl: Usunąć ten wyzwalacz?

en: Are you sure you want to delete this trigger?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć ten wyzwalacz?

en: Delete this video group?
pl: Usunąć tę grupę wideo?

en: Desktop
pl: Komputer stacjonarny

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Disabling typography settings will not make the text size increase automatically when text toggle is pressed on accessibility switches
pl: Wyłączenie ustawień typografii sprawi, że rozmiar tekstu nie będzie się automatycznie zwiększał po naciśnięciu przełącznika tekstu w przełącznikach dostępności

en: Do you want to disable Typography settings?
pl: Czy chcesz wyłączyć ustawienia typografii?

en: Discard Changes
pl: Odrzuć zmiany

en: You are about to discard all unsaved changes. All of your settings will be reset to the point where you last saved. Are you sure you want to discard all changes?
pl: Zamierzasz odrzucić wszystkie niezapisane zmiany. Wszystkie Twoje ustawienia zostaną zresetowane do momentu ostatniego zapisu. Czy na pewno chcesz odrzucić wszystkie zmiany?

en: Discard all changes?
pl: Odrzucić wszystkie zmiany?

en: Display Chart on Dashboard
pl: Wyświetl wykres w kokpicie

en: Display dark mode usage chart on the WordPress dashboard
pl: Wyświetl wykres użycia trybu ciemnego w kokpicie WordPressa

en: Display Floating Switch
pl: Wyświetl pływający przełącznik

en: Enable Floating dark mode switch in frontend for toggling between dark and light mode.
pl: Włącz pływający przełącznik trybu ciemnego na froncie strony do przełączania między trybem jasnym i ciemnym.

en: Display switch on Login/ Register pages
pl: Wyświetl przełącznik na stronach logowania/rejestracji

en: Enable to show the floating dark-mode switch on WordPress and WooCommerce login/register screens. Hidden by default to keep the form clean.
pl: Włącz, aby wyświetlać pływający przełącznik trybu ciemnego na ekranach logowania/rejestracji WordPressa i WooCommerce. Domyślnie ukryte, aby formularz był przejrzysty.

en: Display On
pl: Wyświetlaj na

en: Display Switch in Menu
pl: Wyświetlaj przełącznik w menu

en: Display the darkmode switch in your website menu.
pl: Wyświetla przełącznik trybu ciemnego w menu Twojej witryny.

en: The switch will be displayed in the selected menus.
pl: Przełącznik będzie wyświetlany w wybranych menu.

en: Display Switch at Top of Pages
pl: Wyświetl przełącznik na górze stron

en: Display Switch at Top of Posts
pl: Wyświetl przełącznik na górze wpisów

en: Display Dark Mode switch using WordPress widget
pl: Wyświetl przełącznik trybu ciemnego za pomocą widgetu WordPress

en: If you get stuck while exploring a feature, feel free to check our docs for a step-by-step guide.
pl: Jeśli utkniesz podczas poznawania funkcji, zapraszamy do zapoznania się z naszą dokumentacją, gdzie znajdziesz przewodnik krok po kroku.

en: Documentations
pl: Dokumentacje

en: Doing it all.
pl: Robi to wszystko.

en: Edit
pl: Edytuj

en: Edit Preset
pl: Edytuj zestaw

en: Edit Prompt
pl: Edytuj prompt

en: Element selector
pl: Selektor elementu

en: Get step-by-step instructions on using WP Dark Mode with Elementor page builder.
pl: Uzyskaj instrukcje krok po kroku, jak korzystać z WP Dark Mode w kreatorze stron Elementor.

en: Add Dark Mode Switch widget from Basic category
pl: Dodaj widget Dark Mode Switch z kategorii Podstawowe

en: Navigate to the editing mode of a Post and Page using Elementor and look for Dark Mode Switch in the widget panel under Basic widgets
pl: Przejdź do trybu edycji wpisu lub strony za pomocą Elementora i poszukaj Dark Mode Switch w panelu widgetów w sekcji Podstawowe

en: Choose button style from widget settings and you are done
pl: Wybierz styl przycisku w ustawieniach widgetu i gotowe

en: Select your preferred switch from the list of switches in the widget panel and you are done!
pl: Wybierz preferowany przełącznik z listy w panelu widgetów i gotowe!

en: Use WP Dark Mode with Elementor
pl: Używaj WP Dark Mode z Elementorem

en: Email Reporting
pl: Raportowanie e-mailem

en: Enable this feature to get the dark mode usage summary through email.
pl: Włącz tę funkcję, aby otrzymywać podsumowanie użycia trybu ciemnego pocztą e-mail.

en: Enable
pl: Włącz

en: Enable Custom Triggers
pl: Włącz własne wyzwalacze

en: Enable Dark Mode on Scrollbar
pl: Wlacz tryb ciemny na pasku przewijania

en: Enable Frontend Dark Mode
pl: Włącz tryb ciemny na froncie strony

en: Turn it ON to enable dark mode on the frontend
pl: Włącz, aby aktywować tryb ciemny na froncie strony

en: Enable this option to customize your scrollbar while toggling to dark mode
pl: Włącz tę opcję, aby spersonalizować pasek przewijania podczas przełączania na tryb ciemny

en: End Time
pl: Czas zakończenia

en: Enter your selected categories and tags
pl: Wpisz wybrane kategorie i tagi

en: Enter HTML element selectors
pl: Wpisz selektory elementów HTML

en: Enter your email
pl: Wpisz swój e-mail

en: Enter image URL
pl: Wpisz adres URL obrazu

en: Enter your selected pages, posts and custom post types
pl: Wpisz wybrane strony, wpisy i własne typy wpisów

en: Enter Your Prompt
pl: Wpisz swój prompt

en: Enter your selected posts
pl: Wpisz wybrane wpisy

en: Enter video URL
pl: Wpisz adres URL wideo

en: Enter your selected WooCommerce categories
pl: Wpisz wybrane kategorie WooCommerce

en: Enter your selected WooCommerce products
pl: Wpisz wybrane produkty WooCommerce

en: Except:
pl: Z wyjątkiem:

en: Exclude All
pl: Wyklucz wszystko

en: Exclude WP Dark Mode from Caching
pl: Wyklucz WP Dark Mode z buforowania (cashowania)

en: Enable this feature to exclude WP Dark Mode from server-side caching technology like Lightspeed Cache, WPRocket etc.
pl: Włącz tę funkcję, aby wykluczyć WP Dark Mode z technologii buforowania po stronie serwera, takich jak Lightspeed Cache, WPRocket itp.

en: Exclude Elements
pl: Wyklucz elementy

en: Exclude dark mode on HTML tags, CSS class, CSS ids and more
pl: Wyklucz tryb ciemny dla tagów HTML, klas CSS, ID CSS i innych

en: Add HTML element selectors (tags, classes, or IDs) to exclude them from being affected by dark mode.
pl: Dodaj selektory elementów HTML (tagi, klasy lub ID), aby wykluczyć je z działania trybu ciemnego.

en: Exclude Low Brightness on specific images
pl: Wyklucz niską jasność na określonych obrazach

en: Exclude Low Brightness on specific videos
pl: Wyklucz niską jasność na określonych filmach

en: Exclude Low Grayscale Images
pl: Wyklucz obrazy o niskiej skali szarości

en: Exclude Low Grayscale Videos
pl: Wyklucz filmy o niskiej skali szarości

en: Exclude Pages/ Posts
pl: Wyklucz strony/wpisy

en: Exclude dark mode on specific WordPress post type and taxonomy
pl: Wyklucz tryb ciemny dla określonych typów wpisów i taksonomii WordPress

en: Add pages, posts and custom post types that you want to exclude from the dark mode.
pl: Dodaj strony, wpisy i własne typy wpisów, które chcesz wykluczyć z trybu ciemnego.

en: Dark Mode will only work on the selected posts and pages.
pl: Tryb ciemny będzie działał tylko na wybranych wpisach i stronach.

en: Exclude Post Type:
pl: Wyklucz typ wpisu:

en: Exclude Settings
pl: Ustawienia wykluczeń

en: Configure exclusion settings for pages, posts, and elements.
pl: Skonfiguruj ustawienia wykluczeń dla stron, wpisów i elementów.

en: Exclude Taxonomies
pl: Wyklucz taksonomie

en: Include the categories and tags that you want to exclude from the dark mode.
pl: Dodaj kategorie i tagi, które chcesz wykluczyć z trybu ciemnego.

en: Exclude Taxonomy Type:
pl: Wyklucz typ taksonomii:

en: Exclude WC Categories
pl: Wyklucz kategorie WC

en: Add categories to exclude the dark mode from the WooCommerce categories.
pl: Dodaj kategorie, aby wykluczyć tryb ciemny z kategorii WooCommerce.

en: Dark Mode will only work on the selected WooCommerce categories.
pl: Tryb ciemny będzie działał tylko w wybranych kategoriach WooCommerce.

en: Exclude WC Products
pl: Wyklucz produkty WC

en: Add products to exclude the dark mode from the WooCommerce categories.
pl: Dodaj produkty, aby wykluczyć tryb ciemny z kategorii WooCommerce.

en: Dark Mode will only work on the selected WooCommerce products.
pl: Tryb ciemny będzie działał tylko dla wybranych produktów WooCommerce.

en: Exclude WooCommerce
pl: Wyklucz WooCommerce

en: Exclude dark mode on WooCommerce products and categories
pl: Wyklucz tryb ciemny dla produktów i kategorii WooCommerce

en: Explore Accessibility Switches
pl: Poznaj przełączniki dostępności

en: Explore now
pl: Odkrywaj teraz

en: Export
pl: Eksportuj

en: Export current settings as JSON file.
pl: Eksportuj bieżące ustawienia jako plik JSON.

en: Export Settings
pl: Eksportuj ustawienia

en: Default dark mode
pl: Domyślny tryb ciemny

en: Dark mode-based image/video
pl: Obraz/wideo zależne od trybu ciemnego

en: Dark mode usage analytics
pl: Analityka użycia trybu ciemnego

en: 24/7 live chat & VIP support
pl: Czat na żywo 24/7 i wsparcie VIP

en: Gutenberg block
pl: Blok Gutenberga

en: Elementor widget
pl: Widget Elementora

en: Dark mode for WordPress dashboard
pl: Tryb ciemny dla kokpitu WordPressa

en: Time-based dark mode
pl: Tryb ciemny oparty na czasie

en: Access to 19 premium dark mode switches
pl: Dostęp do 19 przełączników trybu ciemnego premium

en: Access to 13 dark mode color scheme
pl: Dostęp do 13 schematów kolorów trybu ciemnego

en: Manual customization with custom CSS
pl: Ręczna personalizacja za pomocą własnego CSS

en: Customizable dark mode switch and CTA
pl: Konfigurowalny przełącznik trybu ciemnego i CTA

en: FAQ
pl: Najczęstsze pytania

en: Here are some of the most frequently asked questions about WP Dark Mode
pl: Oto niektóre z najczęściej zadawanych pytań dotyczących WP Dark Mode

en: Frequently asked questions
pl: Często zadawane pytania

en: Facebook Community
pl: Społeczność na Facebooku

en: Did you know that there is a Facebook community for dark mode users like you? Feel free to join to be involved in the discussion.
pl: Czy wiesz, że istnieje społeczność na Facebooku dla użytkowników trybu ciemnego takich jak Ty? Dołącz do dyskusji.

en: Custom CSS for advanced customization
pl: Własny CSS dla zaawansowanej personalizacji

en: 24/7 dedicated support
pl: Dedykowane wsparcie 24/7

en: Exclude pages/posts from dark mode
pl: Wyklucz strony/wpisy z trybu ciemnego

en: FEATURE LIST
pl: LISTA FUNKCJI

en: No Ads! Distraction free usage
pl: Brak reklam! Korzystanie bez rozpraszania uwagi

en: 13+ dark mode color presets
pl: 13+ gotowych zestawów kolorów trybu ciemnego

en: 19+ stunning dark mode switches
pl: 19+ oszałamiających przełączników trybu ciemnego

en: Features
pl: Funkcje

en: Floating Switch
pl: Pływający przełącznik

en: Floating Switch Size
pl: Rozmiar pływającego przełącznika

en: Choose the size of the floating toggle switch
pl: Wybrać rozmiar pływającego przełącznika

en: Floating Switch Styles
pl: Style pływającego przełącznika

en: Choose the style of the floating toggle switch
pl: Wybrać styl pływającego przełącznika

en: Please follow the steps below
pl: Postępuj zgodnie z poniższymi krokami

en: Font Size
pl: Rozmiar czcionki

en: Choose the size of the floating toggle switch.
pl: Wybrać rozmiar pływającego przełącznika.

en: Set the font size in percentage.
pl: Ustaw rozmiar czcionki w procentach.

en: FREE
pl: DARMOWE

en: FREE PLAN
pl: PLAN DARMOWY

en: Free vs Ultimate
pl: Darmowy vs Ultimate

en: Frontend Dark Mode
pl: Tryb ciemny na froncie strony

en: Settings to Control Dark Mode on your Frontend Website
pl: Ustawienia kontroli trybu ciemnego na stronie widocznej dla użytkowników

en: Turn it ON to enable dark mode on the Frontend
pl: Włącz, aby aktywować tryb ciemny na froncie strony

en: Choose how you want to use Dark Mode
pl: Wybrać, jak chcesz używać trybu ciemnego

en: Generate My Theme
pl: Generuj mój motyw

en: Generate Colors
pl: Generuj kolory

en: Generating colors...
pl: Generowanie kolorów...

en: Get in touch
pl: Skontaktuj się

en: Get all popular dark mode resources in one place.
pl: Zdobądź wszystkie popularne zasoby trybu ciemnego w jednym miejscu.

en: Tutorial, Docs, Support & Community
pl: Poradnik, Dokumentacja, Wsparcie i Społeczność

en: Get Started page
pl: Strona powitalna (Zacznij tutaj)

en: Gmail in browser
pl: Gmail w przeglądarce

en: Go to Accessibility settings
pl: Przejdź do ustawień dostępności

en: Go to Menu Settings
pl: Przejdź do ustawień menu

en: Got it
pl: Rozumiem

en: Grayscale
pl: Skala szarości

en: Adjust your preferred dark mode Grayscale
pl: Dostosuj preferowaną skalę szarości trybu ciemnego

en: Grayscale Image
pl: Obraz w skali szarości

en: Grayscale level
pl: Poziom skali szarości

en: Grayscale Video
pl: Wideo w skali szarości

en: Get step-by-step instructions on using WP Dark Mode with the default block editor.
pl: Uzyskaj instrukcje krok po kroku, jak korzystać z WP Dark Mode w domyślnym edytorze blokowym.

en: Go to Post/Page edit screen and and click on the ‘+’ icon to add new block
pl: Przejdź do ekranu edycji wpisu/strony i kliknij ikonę „+”, aby dodać nowy blok

en: Navigate to a Post and Page edit screen and click on the + icon to add a new gutenberg block
pl: Przejdź do ekranu edycji wpisu lub strony i kliknij ikonę „+”, aby dodać nowy blok Gutenberga

en: Search for Dark Mode Switch block in the Gutenberg block list
pl: Wyszukaj blok Dark Mode Switch na liście bloków Gutenberga

en: Type “dark mode switch” in the block list search box and the Dark Mode Switch block will appear. Click on the block to select it
pl: Wpisz „dark mode switch” w polu wyszukiwania listy bloków, a pojawi się blok Dark Mode Switch. Kliknij blok, aby go wybrać

en: Choose button style from block settings
pl: Wybierz styl przycisku w ustawieniach bloku

en: Choose the button style you would like to use from the Switch Style menu on the right side and you are done!
pl: Wybierz styl przycisku, którego chcesz użyć, z menu Style przełącznika po prawej stronie i gotowe!

en: Use WP Dark Mode with Gutenberg
pl: Używaj WP Dark Mode z Gutenbergiem

en: Help
pl: Pomoc

en: Hi, I need help with WP Dark Mode.
pl: Cześć, potrzebuję pomocy z WP Dark Mode.

en: Home
pl: Główna

en: Hover Background
pl: Tło po najechaniu

en: Hover BG
pl: Tło po najechaniu

en: Hover Text
pl: Tekst po najechaniu

en: HTML Element
pl: Element HTML

en: HTML Elements
pl: Elementy HTML

en: Idle Timeout
pl: Limit czasu bezczynności

en: The floating switch will hide after this period of user inactivity.
pl: Pływający przełącznik zostanie ukryty po tym okresie bezczynności użytkownika.

en: Image Behavior
pl: Zachowanie obrazu

en: Settings to change image appearance on dark mode
pl: Ustawienia zmiany wyglądu obrazu w trybie ciemnym

en: Image Behavior When Dark Mode Is On
pl: Zachowanie obrazu, gdy tryb ciemny jest włączony

en: Enable to set the brightness level of the images on dark mode
pl: Włącz, aby ustawić poziom jasności obrazów w trybie ciemnym

en: Customize image appearance in Dark Mode
pl: Dostosuj wygląd obrazu w trybie ciemnym

en: Enable to set the grayscale level of the images on dark mode
pl: Włącz, aby ustawić poziom skali szarości obrazów w trybie ciemnym

en: Image Replacement
pl: Wymiana obrazu

en: Replace specific images when dark mode is enabled
pl: Wymień określone obrazy, gdy tryb ciemny jest włączony

en: Image Settings
pl: Ustawienia obrazu

en: Image URL
pl: Adres URL obrazu

en: Import
pl: Importuj

en: Import Anyway
pl: Importuj mimo to

en: Import settings from JSON file which is exported through WP Dark Mode.
pl: Importuj ustawienia z pliku JSON wyeksportowanego przez WP Dark Mode.

en: Import Settings
pl: Importuj ustawienia

en: Settings imported successfully.
pl: Ustawienia zostały pomyślnie zaimportowane.

en: In all new ways
pl: W zupełnie nowy sposób

en: Include Elements
pl: Uwzględnij elementy

en: Add HTML element selectors (tags, classes, or IDs) to explicitly include them in dark mode.
pl: Dodaj selektory elementów HTML (tagi, klasy lub ID), aby wyraźnie uwzględnić je w trybie ciemnym.

en: Influencer Program
pl: Program Influencer

en: Input Field Colors
pl: Kolory pól wejściowych

en: Input Text
pl: Tekst wejściowy

en: Please install WooCommerce to use this feature
pl: Zainstaluj WooCommerce, aby korzystać z tej funkcji

en: Invalid File
pl: Nieprawidłowy plik

en: Join Community
pl: Dołącz do społeczności

en: Keyboard Shortcut
pl: Skrót klawiszowy

en: Enable keyboard shortcut to toggle dark mode Ctrl + Alt + D
pl: Włącz skrót klawiszowy do przełączania trybu ciemnego Ctrl + Alt + D

en: Toggle Dark Mode using keyboard shortcut.
pl: Przełączaj tryb ciemny za pomocą skrótu klawiszowego.

en: Large
pl: Duży

en: Learn more
pl: Dowiedz się więcej

en: Left
pl: Lewo

en: Light
pl: Jasny

en: Light Mode Switch Icon
pl: Ikona przełącznika trybu jasnego

en: Light Mode Image :
pl: Obraz trybu jasnego :

en: Light Mode Switch Text
pl: Tekst przełącznika trybu jasnego

en: Add custom text for the light mode switch
pl: Dodaj własny tekst dla przełącznika trybu jasnego

en: Light Mode Video :
pl: Wideo trybu jasnego :

en: Link Hover
pl: Link po najechaniu

en: Load Scripts in Footer
pl: Ładuj skrypt w stopce

en: Enable this feature to improve page load performance and reduce render-blocking
pl: Włącz tę funkcję, aby poprawić wydajność ładowania strony i ograniczyć blokowanie renderowania

en: Low Brightness Image
pl: Obraz o niskiej jasności

en: Low Brightness Video
pl: Wideo o niskiej jasności

en: Choose how you want to connect to us. Select the option convenient for you
pl: Wybierz metodę kontaktu z nami. Wybierz opcję najwygodniejszą dla Ciebie

en: Medium
pl: Średni

en: Menu Switch
pl: Przełącznik menu

en: The Menu Switch is <strong>currently unavailable</strong>. To access this feature, first you have to enable the “Frontend Dark Mode” feature from the Control settings
pl: Przełącznik menu jest <strong>obecnie niedostępny</strong>. Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, najpierw musisz włączyć funkcję „Frontend Dark Mode” w ustawieniach sterowania (Control settings)

en: Menu switches won’t be visible anymore
pl: Przełączniki menu nie będą już widoczne

en: Mobile
pl: Mobilny

en: Mode Image
pl: Obraz trybu

en: Mode Video
pl: Wideo trybu

en: More accessibility features
pl: Więcej funkcji dostępności

en: New Preset
pl: Nowy zestaw

en: No, continue editing
pl: Nie, kontynuuj edycję

en: No custom color presets is created
pl: Nie utworzono własnych zestawów kolorów

en: No Image
pl: Brak obrazu

en: No Images Added
pl: Nie dodano obrazów

en: No Result found for %s
pl: Nie znaleziono wyników dla %s

en: No Result found
pl: Nie znaleziono wyników

en: No Triggers Added
pl: Nie dodano wyzwalaczy

en: No Video
pl: Brak wideo

en: No Videos Added
pl: Nie dodano filmów

en: Normal
pl: Normalny

en: Normal Mode Image
pl: Obraz w trybie normalnym

en: Normal Mode Video
pl: Wideo trybu normalnego

en: Normal Switches
pl: Zwykłe przełączniki

en: Not Found
pl: Nie odnaleziono

en: Open Docs
pl: Otwórz dokumentację

en: Other Accessibility Settings
pl: Inne ustawienia dostępności

en: Other Performance Settings
pl: Inne ustawienia wydajności

en: Outlook in browser
pl: Outlook w przeglądarce

en: This will override all your current settings.
pl: Spowoduje to zastąpienie wszystkich obecnych ustawień.

en: Pages/Posts
pl: Strony/Wpisy

en: Palette %s
pl: Paleta %s

en: Scale in percentage relative to normal size
pl: Skala w procentach względem normalnego rozmiaru

en: Performance
pl: Wydajność

en: Choose Dark Mode behavior to enhance the performance
pl: Wybierz zachowanie trybu ciemnego, aby zwiększyć wydajność

en: Configure performance settings.
pl: Skonfiguruj ustawienia wydajności.

en: Placeholder
pl: Symbol zastępczy

en: PM
pl: popołudniu

en: Preset Color Customization
pl: Personalizacjax zestawu kolorów

en: You cannot delete this preset as it is currently in use. Please select another preset or change the "Color Mode" before deleting this preset.
pl: Nie możesz usunąć tego zestawu, ponieważ jest on obecnie używany. Przed usunięciem tego zestawu wybierz inny zestaw lub zmień „Tryb koloru”.

en: Preset is already in use!
pl: Zestaw jest już w użyciu!

en: Preset name
pl: Nazwa zestawu

en: Preset name is required. Please enter a name for your preset.
pl: Nazwa zestawu jest wymagana. Wprowadź nazwę dla swojego zestawu.

en: Preset Name
pl: Nazwa zestawu

en: e.g., Blue Night Theme
pl: np. Motyw Blue Night

en: Preview
pl: Podgląd

en: Pricing
pl: Cennik

en: e.g., Modern dark theme with blue accents and high contrast...
pl: np. Nowoczesny ciemny motyw z niebieskimi akcentami i wysokim kontrastem...

en: How to enable dark mode on my website?
pl: Jak włączyć tryb ciemny w mojej witrynie?

en: How do I activate PRO plan?
pl: Jak aktywować plan PRO?

en: How do I activate the Ultimate plan?
pl: Jak aktywować plan Ultimate?

en: Can I use it with popular page builders like Gutenberg or Elementor?
pl: Czy mogę używać go z popularnymi kreatorami stron, takimi jak Gutenberg lub Elementor?

en: Is WP Dark Mode compatible with my theme?
pl: Czy WP Dark Mode jest kompatybilny z moim motywem?

en: Is this plugin compatible with all modern browsers?
pl: Czy ta wtyczka jest kompatybilna ze wszystkimi nowoczesnymi przeglądarkami?

en: Does the WP Dark Mode plugin have any impact on page loading?
pl: Czy wtyczka WP Dark Mode ma wpływ na ładowanie strony?

en: Can I change the image for dark mode using this plugin?
pl: Czy za pomocą tej wtyczki mogę zmienić obraz dla trybu ciemnego?

en: How can I prevent any specific elements, sections, or from turning into dark?
pl: Jak mogę zapobiec zmianie niektórych elementów, sekcji lub obszarów w tryb ciemny?

en: Where can I find the tutorials about using the plugin?
pl: Gdzie znajdę poradniki dotyczące korzystania z wtyczki?

en: I want a refund for my purchase of the plugin. What’s the procedure?
pl: Chcę otrzymać zwrot pieniędzy za zakup wtyczki. Jaka jest procedura?

en: Please Rate Us:
pl: Oceń nas:

en: Recommended
pl: Polecane

en: Recommended Plugins page
pl: Strona Polecane wtyczki

en: 14 days
pl: 14 dni

en: 7 days
pl: 7 dni

en: Remind me After:
pl: Przypomnij mi po:

en: Would you like to be remind in the future?
pl: Czy chcesz otrzymać przypomnienie w przyszłości?

en: Remind me never
pl: Nigdy nie przypominaj

en: Replaced Images
pl: Wymienione obrazy

en: The following added images will be replaced when dark mode is enabled
pl: Poniższe dodane obrazy zostaną wymienione, gdy tryb ciemny jest włączony

en: Replaced Videos
pl: Wymienione filmy

en: These videos will be replaced in the dark mode
pl: Te filmy zostaną wymienione w trybie ciemnym

en: Reporting Email
pl: E-mail do raportowania

en: Enter the email where the analytics report will be sent.
pl: Wprowadź adres e-mail, na który zostanie wysłany raport analityczny.

en: Reporting Email Subject
pl: Temat wiadomości z raportem

en: Subject of the analytics report email.
pl: Temat wiadomości e-mail z raportem analitycznym.

en: Select the reporting frequency when the email will be send.
pl: Wybierz częstotliwość raportowania, z jaką wysyłany będzie e-mail.

en: Reporting Frequency
pl: Częstotliwość raportowania

en: Select the reporting frequency for the email.
pl: Wybierz częstotliwość raportowania dla wiadomości e-mail.

en: Subject of the analytics report mail
pl: Temat wiadomości e-mail z raportem analitycznym

en: Reset
pl: Resetuj

en: Are you sure you want to reset all settings to default? We suggest you to export current settings before you reset the settings.
pl: Czy na pewno chcesz zresetować wszystkie ustawienia do wartości domyślnych? Sugerujemy wyeksportowanie obecnych ustawień przed ich zresetowaniem.

en: Reset all settings to default. We recommend to export current settings before you reset the settings.
pl: Resetuj wszystkie ustawienia do domyślnych. Zalecamy wyeksportowanie obecnych ustawień przed ich zresetowaniem.

en: Reset Settings
pl: Resetuj ustawienia

en: Reset to original
pl: Przywróć oryginał

en: Right
pl: Prawo

en: Save Changes
pl: Zapisz zmiany

en: Saved Successfully
pl: Zapisano pomyślnie

en: Scrollbar Customization
pl: Personalizacja paska przewijania

en: Thumb BG
pl: Tło suwaka

en: Secondary Background Color
pl: Drugorzędny kolor tła

en: seconds
pl: sekundy

en: Select
pl: Wybierz

en: Select Animation
pl: Wybierz animację

en: Click on the WP Darkmode Widget and you will see the available switches on the right side of the screen. Select the one that you like
pl: Kliknij widget WP Darkmode, a po prawej stronie ekranu zobaczysz dostępne przełączniki. Wybierz ten, który Ci się podoba

en: Select a switch style for the menu
pl: Wybierz styl przełącznika dla menu

en: Select Switch Style
pl: Wybierz styl przełącznika

en: Select Switches
pl: Wybierz przełączniki

en: Select time
pl: Wybierz czas

en: Enter CSS Selector (e.g., .my-class, #my-id)
pl: Wpisz selektor CSS (np. .moja-klasa, #moj-id)

en: Adjust your preferred dark mode Sepia
pl: Dostosuj preferowaną sepię trybu ciemnego

en: Select a switch from below and a shortcode will be generated
pl: Wybierz przełącznik poniżej, a zostanie wygenerowany shortcode

en: Generate shortcodes for dark mode switches
pl: Generuj shortcode dla przełączników trybu ciemnego

en: Show Switch after delay
pl: Pokaż przełącznik z opóźnieniem

en: Side Selection
pl: Wybór strony

en: Site Animation
pl: Animacja strony

en: Small
pl: Mały

en: Social Share page
pl: Strona udostępniania w mediach społecznościowych

en: Spacing from bottom
pl: Odstęp od dołu

en: Spacing from %s
pl: Odstęp od %s

en: Start Time
pl: Czas rozpoczęcia

en: Support
pl: Pomoc techniczna

en: Switch Customization
pl: Personalizacja przełącznika

en: Configure the dark mode switch for your website
pl: Skonfiguruj przełącznik trybu ciemnego dla swojej witryny

en: Switch Position
pl: Pozycja przełącznika

en: Choose the alignment of the floating toggle switch
pl: Wybierz wyrównanie pływającego przełącznika

en: Switch Settings
pl: Ustawienia przełącznika

en: Switch to Dark Mode
pl: Przełącz na tryb ciemny

en: Switch to Light Mode
pl: Przełącz na tryb jasny

en: Switch Widget
pl: Widget przełącznika

en: Display dark mode switch using WordPress widget
pl: Wyświetl przełącznik trybu ciemnego za pomocą widgetu WordPress

en: Tablet
pl: Tablety

en: Text
pl: Tekst

en: Text & Link Colors
pl: Kolory tekstu i linków

en: Thumb Background
pl: Tło suwaka

en: Start time and end time cannot be same.
pl: Czas rozpoczęcia i zakończenia nie mogą być takie same.

en: To
pl: Do

en: to enable dark mode
pl: aby włączyć tryb ciemny

en: to enable light mode
pl: aby włączyć tryb jasny

en: Toggle Dark Mode
pl: Przełącz tryb ciemny

en: Tools
pl: Narzędzia

en: WP Dark Mode Tools
pl: Narzędzia WP Dark Mode

en: Track Background
pl: Tło ścieżki

en: Track BG
pl: Tło ścieżki

en: Track Dynamic Content
pl: Śledź treść dynamiczną

en: Please turn on this feature only if you have any Ajax Loaded dynamic content like ajax product filters, ajax page loader, ajax image loaders/sliders, lazy loaded images etc.
pl: Włącz tę funkcję tylko wtedy, gdy masz treści dynamiczne ładowane za pomocą Ajax, takie jak filtry produktów Ajax, ładowarki stron Ajax, ładowarki/slajdery obrazów Ajax, obrazy ładowane z opóźnieniem itp.

en: The following triggers will toggle dark mode when clicked
pl: Poniższe wyzwalacze przełączą tryb ciemny po kliknięciu

en: Try Live Demo
pl: Wypróbuj demo na żywo

en: Tutorial
pl: Poradnik

en: Here is a small full video tutorial for you incase you don’t like to go through all the textual instruction
pl: Oto krótki poradnik wideo na wypadek, gdybyś nie chciał czytać wszystkich instrukcji tekstowych

en: Check the WP Dark Mode playlist to become an expert dark mode user.
pl: Sprawdź playlistę WP Dark Mode, aby zostać ekspertem w dziedzinie trybu ciemnego.

en: Typography features are only available for <strong>Accessibility Switches</strong>
pl: Funkcje typografii są dostępne tylko dla <strong>Przełączników dostępności</strong>

en: Typography Settings
pl: Ustawienia typografii

en: Typography features are only available for
pl: Funkcje typografii są dostępne tylko dla

en: Typography option is disabled in Accessibility Settings. Text scaling feature won’t work.
pl: Opcja typografii jest wyłączona w ustawieniach dostępności. Funkcja skalowania tekstu nie będzie działać.

en: Advanced dark mode customizations are available in <span class="font-semibold">WP Dark Mode Ultimate</span> 😍
pl: Zaawansowane modyfikacje trybu ciemnego są dostępne w <span class="font-semibold">WP Dark Mode Ultimate</span> 😍

en: ULTIMATE PLAN
pl: PLAN ULTIMATE

en: The Floating Switch is <strong>currently unavailable</strong>. To access this feature, first you have to enable the “Frontend Dark Mode” feature from the Control settings
pl: Pływający przełącznik jest <strong>obecnie niedostępny</strong>. Aby uzyskać dostęp do tej funkcji, najpierw musisz włączyć funkcję „Frontend Dark Mode” w ustawieniach sterowania.

en: This action cannot be undone.
pl: Tej operacji nie można cofnąć.

en: Not sure about upgrading to Ultimate yet?
pl: Nie jesteś jeszcze pewien, czy przejść na Ultimate?

en: If you are having a second thought about upgrading, you can explore all the premium features on our demo website. Feel free to try every feature before making the decision.
pl: Jeśli wahasz się przed aktualizacją, możesz zapoznać się ze wszystkimi funkcjami premium na naszej stronie demonstracyjnej. Zapraszamy do przetestowania każdej z nich przed podjęciem decyzji.

en: Untitled
pl: Bez tytułu

en: Upcoming
pl: Nadchodzące

en: Click update and you are done! The switch will now be visible in the menu where you placed.
pl: Kliknij aktualizuj i gotowe! Przełącznik będzie teraz widoczny w menu, w którym go umieściłeś.

en: Click update and you are done!
pl: Kliknij aktualizuj i gotowe!

en: Upgrade
pl: Uaktualnij

en: Upgrade All Features
pl: Odblokuj wszystkie funkcje

en: Upgrade to ultimate to get access to reports
pl: Przejdź na Ultimate, aby uzyskać dostęp do raportów

en: Upgrade to Pro
pl: Przejdź na Pro

en: Upgrade to WP Dark Mode Ultimate
pl: Uaktualnij do WP Dark Mode Ultimate

en: URL Parameter
pl: Parametr URL

en: Enable/Disable the dark mode using URL/domain parameter
pl: Włącz/wyłącz tryb ciemny za pomocą parametru URL/domeny

en: Toggle Dark Mode using URL parameter.
pl: Przełączaj tryb ciemny za pomocą parametru URL.

en: Use
pl: Użyj

en: Use %s?darkmode to enable dark mode and %s?lightmode to enable light mode
pl: Użyj %s?darkmode, aby włączyć tryb ciemny, i %s?lightmode, aby włączyć tryb jasny

en: Please upload a valid file.
pl: Prześlij prawidłowy plik.

en: Seems like <strong>WP Dark Mode</strong> is bringing you value 🥳
pl: Wygląda na to, że <strong>WP Dark Mode</strong> przynosi Ci korzyści 🥳

en: The version of the file you are trying to import is not compatible with the current version of WP Dark Mode.
pl: Wersja pliku, który próbujesz zaimportować, nie jest kompatybilna z obecną wersją WP Dark Mode.

en: Version Mismatch
pl: Niezgodność wersji

en: Video Behavior
pl: Zachowanie wideo

en: Settings to change video appearance on dark mode
pl: Ustawienia zmiany wyglądu wideo w trybie ciemnym

en: Video Behavior When Dark Mode Is On
pl: Zachowanie wideo, gdy tryb ciemny jest włączony

en: Enable to set the brightness level of the videos on dark mode
pl: Włącz, aby ustawić poziom jasności filmów w trybie ciemnym

en: Customize video appearance in Dark Mode
pl: Dostosuj wygląd wideo w trybie ciemnym

en: Enable to set the grayscale level of the videos on dark mode
pl: Włącz, aby ustawić poziom skali szarości filmów w trybie ciemnym

en: Video Replacement
pl: Wymiana wideo

en: Replace specific videos when dark mode is enabled
pl: Wymień określone filmy, gdy tryb ciemny jest włączony

en: Video Settings
pl: Ustawienia wideo

en: Video Tutorial
pl: Poradnik wideo

en: Video URL
pl: Adres URL wideo

en: View Dark Mode Usages inside WordPress Dashboard
pl: Zobacz użycie trybu ciemnego w kokpicie WordPressa

en: Watch Video Tutorial
pl: Obejrzyj poradnik wideo

en: Watch Videos
pl: Oglądaj filmy

en: WooCommerce is not active
pl: WooCommerce nie jest aktywny

en: WooCommerce is not installed
pl: WooCommerce nie jest zainstalowany

en: What is WP Dark Mode?
pl: Czym jest WP Dark Mode?

en: WP Dark Mode Support
pl: Wsparcie WP Dark Mode

en: Yahoo in browser
pl: Yahoo w przeglądarce

en: Yes, discard changes
pl: Tak, odrzuć zmiany

en: Welcome to the #1 dark mode plugin for WordPress. Let's get started!
pl: Witamy w wtyczce trybu ciemnego nr 1 dla WordPress. Zaczynajmy!

en: You might be looking for
pl: Możesz szukać

en: Our support team is here 24/7 to answer your queries and resolve your issues. Don't hesitate to reach out to us!
pl: Nasz zespół wsparcia jest do Twojej dyspozycji 24/7, aby odpowiedzieć na zapytania i rozwiązać problemy. Nie wahaj się z nami skontaktować!

en: If you don't have the time to go through the docs, check our tutorial to start using WP Dark Mode on Gutenberg.
pl: Jeśli nie masz czasu na czytanie dokumentacji, sprawdź nasz samouczek, aby zacząć używać WP Dark Mode w Gutenberg.

en: If you don't have the time to go through the docs, check our tutorial to start using WP Dark Mode on Elementor.
pl: Jeśli nie masz czasu na czytanie dokumentacji, sprawdź nasz samouczek, aby zacząć używać WP Dark Mode w Elementor.

en: Social Share (Inline Button)
pl: Udostępnianie społecznościowe (Przycisk w treści)

en: Social Channels
pl: Kanały Społecznościowe

en: Above
pl: Powyżej

en: Below
pl: Poniżej

en: Above & Below
pl: Powyżej i Poniżej

en: Center
pl: Środek

en: Stretch
pl: Rozciągnij

en: Rounded
pl: Zaokrąglone

en: Circle
pl: Koło

en: Rectangular
pl: Prostokątne

en: Slanted
pl: Skośne

en: Channel Label
pl: Etykieta Kanału

en: Share Count
pl: Liczba Udostępnień

en: Both
pl: Oba

en: None
pl: Brak

en: More
pl: Więcej

en: Share
pl: Udostępnij

en: Shares
pl: Udostępnienia

en: Saved
pl: Zapisano

en: Published
pl: Opublikowano

en: Save & Publish
pl: Zapisz i opublikuj

en: Enable Social Share (Inline Button)
pl: Włącz udostępnianie społecznościowe (Przycisk w treści)

en: Inline Button Template
pl: Szablon przycisku w treści

en: Choose any inline button template that suits your style
pl: Wybierz dowolny szablon przycisku w treści, który pasuje do Twojego stylu

en: Share Label
pl: Etykieta udostępniania

en: Share label appears before the inline button. Provide engaging texts to make sure your visitors are sharing the content!
pl: Etykieta udostępniania pojawia się przed przyciskiem w treści. Podaj angażujące teksty, aby upewnić się, że odwiedzający udostępniają treść!

en: Sharing is Caring:
pl: Udostępnianie jest ważne:

en: Button Position
pl: Pozycja przycisku

en: Choose the position where you want show your inline button.
pl: Wybierz pozycję, w której chcesz wyświetlić przycisk w treści.

en: Button Alignment
pl: Wyrównanie przycisku

en: Choose the alignment of the button.
pl: Wybierz wyrównanie przycisku.

en: Button Shape
pl: Kształt przycisku

en: Choose the button shape that matches your site content.
pl: Wybierz kształt przycisku, który pasuje do treści Twojej strony.

en: Button Size
pl: Rozmiar przycisku

en: Choose the default size for your inline button.
pl: Wybierz domyślny rozmiar przycisku w treści.

en: Button Label
pl: Etykieta przycisku

en: Button labels can display your channel’s name and share count.
pl: Etykiety przycisków mogą wyświetlać nazwę kanału i liczbę udostępnień.

en: Hide Buttons on
pl: Ukryj przyciski na

en: Select where you want to hide your inline button.
pl: Wybierz miejsca, w których chcesz ukryć przycisk w treści.

en: Display Buttons on
pl: Wyświetlaj przyciski na

en: Choose where the inline button will appear on your website.
pl: Wybierz, gdzie przycisk w treści ma się pojawiać w Twojej witrynie.

en: Button Spacing
pl: Odstępy między przyciskami

en: Select default spacing between each channel.
pl: Wybierz domyślny odstęp między każdym kanałem.

en: Total Shares
pl: Suma udostępnień

en: Enable total share counter. It will show how many times your content is shared via enabled channels.
pl: Włącz licznik wszystkich udostępnień. Pokaże on, ile razy Twoje treści zostały udostępnione przez włączone kanały.

en: Minimum Share Count
pl: Minimalna liczba udostępnień

en: This is the minimum number of shares a page needs to have before the share counter is shown.
pl: Jest to minimalna liczba udostępnień, jaką musi mieć strona, aby licznik udostępnień został wyświetlony.

en: Maximum Share Click
pl: Maksymalna liczba kliknięć udostępnień

en: This is the maximum number of click count on a social channel you want to show your visitors
pl: Jest to maksymalna liczba kliknięć w kanał społecznościowy, którą chcesz pokazać odwiedzającym

en: Channel Visibility Count
pl: Liczba widocznych kanałów

en: Set the number of channels that you want to show on your website. The rest will be shown after clicking on the 'More' button.
pl: Ustaw liczbę kanałów, które chcesz wyświetlać w swojej witrynie. Reszta zostanie pokazana po kliknięciu przycisku 'Więcej'.

en: Search Channel
pl: Szukaj kanału

en: See less channels
pl: Zobacz mniej kanałów

en: See more channels
pl: Zobacz więcej kanałów

en: Unlock all channels
pl: Odblokuj wszystkie kanały

en: Manage channels
pl: Zarządzaj kanałami

en: Reorder your social channels. You can edit the channel label and device visibility for each. Drag channels to change their order.
pl: Zmień kolejność kanałów społecznościowych. Możesz edytować etykietę kanału i widoczność dla poszczególnych urządzeń. Przeciągnij kanały, aby zmienić ich kolejność.

en: Visit this URL: {page_url} and summarize the content for me.
pl: Odwiedź ten adres URL: {page_url} i streść dla mnie treść.

en: Available variables:
pl: Dostępne zmienne:

en: Reset to default
pl: Przywróć domyślne

en: Enable Preferred Channels
pl: Włącz preferowane kanały

en: Not found
pl: Nie znaleziono

en: Done
pl: Gotowe

en: Frequently Asked Questions
pl: Często zadawane pytania

en: official documentation
pl: oficjalna dokumentacja

en: and
pl: i

en: YouTube Playlist
pl: Playlista YouTube

en: customer support team
pl: zespół wsparcia klienta

en: pricing page
pl: strona cennika

en: For refunds on the premium plan, please contact our
pl: W celu uzyskania zwrotu kosztów za plan premium, skontaktuj się z naszym

en: directly. The procedure will be based on the terms of service in effect at the time of purchase.
pl: bezpośrednio. Procedura będzie oparta na warunkach świadczenia usług obowiązujących w momencie zakupu.

en: Enabling dark mode on your website is easy and simple.
pl: Włączenie trybu ciemnego na stronie jest łatwe i proste.

en: Learn how to get started with WP Dark Mode within minutes.
pl: Dowiedz się, jak w kilka minut zacząć korzystać z WP Dark Mode.

en: Default Light Mode
pl: Domyślny Tryb Jasny

en: Enable this setting if you want light mode as the default mode of your site. Visitors will find the website in light mode first.
pl: Włącz to ustawienie, jeśli chcesz, aby tryb jasny był domyślnym trybem Twojej witryny. Odwiedzający najpierw zobaczą witrynę w trybie jasnym.

en: Default Dark Mode
pl: Domyślny Tryb Ciemny

en: Enable this setting if you want dark mode as the default mode of your site. Visitors will find the website in dark mode first.
pl: Włącz to ustawienie, jeśli chcesz, aby tryb ciemny był domyślnym trybem Twojej witryny. Odwiedzający najpierw zobaczą witrynę w trybie ciemnym.

en: Use system settings
pl: Użyj ustawień systemowych

en: Dark mode will be enabled/disabled depending on the user's device settings.
pl: Tryb ciemny zostanie włączony/wyłączony w zależności od ustawień urządzenia użytkownika.

en: Time based dark mode
pl: Tryb ciemny oparty na czasie

en: Automatically enable dark mode based on user's given time.
pl: Automatycznie włącz tryb ciemny na podstawie ustawionego przez użytkownika czasu.

en: Sunset Mode
pl: Tryb zachodu słońca

en: Automatically enable dark mode at sunset based on the user's location.
pl: Automatycznie włącz tryb ciemny o zachodzie słońca na podstawie lokalizacji użytkownika.

en: Wobble
pl: Chybotanie

en: Vibrate
pl: Wibrować

en: Flicker
pl: Migotanie

en: Shake
pl: Potrząsnąć

en: Bounce
pl: Odbiće

en: Heartbeat
pl: Bicie Serca

en: Blink
pl: Migać

en: Enable Dark Mode
pl: Włącz Tryb Ciemny

en: Allow custom elements to toggle dark mode
pl: Zezwól na własne elementy do przełączania trybu ciemnego

en: Custom Triggers List
pl: Lista Własnych Triggerów

en: List of custom trigger configurations
pl: Lista własnych konfiguracji triggerów

en: Fade In
pl: Zanikanie

en: Pulse
pl: Puls

en: Flip
pl: Obróć

en: Roll
pl: Rolkuj

en: Slide Left
pl: Slajd w Lewo

en: Slide Up
pl: Slajd w Górę

en: Slide Right
pl: Slajd w Prawo

en: Slide Down
pl: Slajd w Dół

en: Best Dark Mode Performance
pl: Najlepsza Wydajność Trybu Ciemnego

en: The dark mode scripts will load before the parsing and rendering of your page. Choose this option when executing dark mode is the first priority for you.
pl: Skrypty trybu ciemnego załadują się przed parsowaniem i renderowaniem strony. Wybierz tę opcję, gdy wykonanie trybu ciemnego jest Twoim priorytetem.

en: Balanced Performance for My Website and Dark Mode
pl: Zbalansowana Wydajność dla Strony i Trybu Ciemnego

en: The dark mode scripts will be executed at the same time as your page. Choose this option to get a moderate dark mode loading time without compromising website loading speed.
pl: Skrypty trybu ciemnego będą wykonywane równocześnie z ładowaniem strony. Wybierz tę opcję, aby uzyskać umiarkowany czas ładowania trybu ciemnego bez spowolnienia witryny.

en: Prioritize My Website Loading
pl: Priorytetyzuj Ładowanie Strony

en: The dark mode script will be fetched asynchronously and executed after page parsing, just before the "DOMContentLoaded" event. Choose this option if your focus is on optimizing your website's performance over the WP Dark Mode.
pl: Skrypt trybu ciemnego będzie pobierany asynchronicznie i wykonywany po parsowaniu strony. Wybierz to, jeśli skupiasz się na optymalizacji wydajności witryny przed WP Dark Mode.

en: Daily
pl: Codziennie

en: Weekly
pl: Co tydzień

en: Bi-Weekly
pl: Co dwa tygodnie

en: Monthly
pl: Co miesiąc

en: Quarterly
pl: Kwartalnie

en: Yearly
pl: Rocznie

en: WP Dark Mode Analytics Report
pl: Raport analityczny WP Dark Mode

en: Failed to insert visitor data.
pl: Nie udało się wstawić danych gościa.

en: Failed to update visitor data.
pl: Nie udało się zaktualizować danych gościa.

en: Dark Mode Settings
pl: Ustawienia trybu ciemnego

en: Dark Mode Toggle
pl: Przełącznik trybu ciemnego

en: Dark Mode Switch
pl: Przełącznik trybu ciemnego

en: Switch Style
pl: Styl przełącznika

en: Switch Size
pl: Rozmiar przełącznika

en: Alignment
pl: Wyrównanie

en: Social Share - WP Dark Mode
pl: Udostępnianie społecznościowe - WP Dark Mode

en: Invalid security key
pl: Nieprawidłowy klucz bezpieczeństwa

en: Permission denied
pl: Odmowa uprawnień

en: Invalid permission
pl: Nieprawidłowe uprawnienie

en: Invalid channel
pl: Nieprawidłowy kanał

en: Something went wrong
pl: Coś poszło nie tak

en: Deal Ends In
pl: Oferta kończy się za

en: Days
pl: Dni

en: Hours
pl: Godziny

en: Minutes
pl: Minuty

en: Seconds
pl: Sekundy

en: Try a free demo
pl: Wypróbuj darmowe demo

en: Black Friday & Cyber Monday
pl: Black Friday i Cyber Monday

en: Unlock all the features
pl: Odblokuj wszystkie funkcje

en: Flash Sale
pl: Błyskawiczna wyprzedaż

en: SPECIAL
pl: SPECJALNE

en: DAYS
pl: DNI

en: HOURS
pl: GODZINY

en: MINUTES
pl: MINUTY

en: SECONDS
pl: SEKUNDY

en: Claim 50% Discount
pl: Odbierz 50% rabatu

en: Share via:
pl: Udostępnij za pomocą:

en: What's New
pl: Co nowego?

en: Try a FREE demo
pl: Wypróbuj darmowe demo

en: %1$s%2$s OFF
pl: -%1$s%2$s ZNIŻKI

en: Claim %1$s%2$s Discount
pl: Odbierz %1$s%2$s zniżki

en: Sweet Dark
pl: Słodka Ciemność

en: Gold
pl: Złoto

en: Sapphire
pl: Szafir

en: Midnight Bloom
pl: Północny Rozkwit

en: Fuchsia
pl: Fuksja

en: Rose
pl: Róża

en: Violet
pl: Fioletowy

en: Pink
pl: Różowy

en: Green
pl: Zielony

en: Orange
pl: Pomarańczowy

en: Yellow
pl: Żółty

en: Last 24 Hours
pl: Ostatnie 24 godziny

en: Last 7 Days
pl: Ostatnie 7 dni

en: Last 30 Days
pl: Ostatnie 30 dni

en: Last 1 Year
pl: Ostatni 1 rok

en: Dark Mode Users
pl: Użytkownicy trybu ciemnego

en: Total Visitors
pl: Liczba odwiedzających

en: Sun
pl: Niedz

en: Mon
pl: Pon

en: Tue
pl: Wt

en: Wed
pl: Śr

en: Thu
pl: Czw

en: Fri
pl: Pt

en: Sat
pl: Sob

en: Jan
pl: Sty

en: Feb
pl: Lut

en: Apr
pl: Kwi

en: May
pl: Maj

en: Jun
pl: Cze

en: Jul
pl: Lip

en: Aug
pl: Sie

en: Sep
pl: Wrz

en: Oct
pl: Paź

en: Nov
pl: Lis

en: Dec
pl: Gru

en: No results found
pl: Nie znaleziono wyników

en: No results found for "{search}"
pl: Nie znaleziono wyników dla "{search}"
