wp-dark-mode - en to nl translation catalogue (750 entries)

en: %1$s%2$s OFF
nl: %1$s%2$s KORTING

en: %s Active Installations
nl: %s actieve installaties

en: %s ago
nl: %s geleden

en: + Add Custom Color Preset
nl: + Aangepaste kleurinstelling toevoegen

en: 13+ dark mode color presets
nl: 13+ dark mode-kleurinstellingen

en: 14 days
nl: 14 dagen

en: 19+ stunning dark mode switches
nl: 19+ prachtige dark mode-schakelaars

en: 24/7 dedicated support
nl: 24/7 toegewijde ondersteuning

en: 24/7 live chat & VIP support
nl: 24/7 live chat & VIP-ondersteuning

en: 7 days
nl: 7 dagen

en: AI Custom Preset
nl: AI Aangepaste instelling

en: AI Model
nl: AI-model

en: AI Preset Generator
nl: AI-instellingen-generator

en: AI Preset saved successfully!
nl: AI Preset succesvol opgeslagen!

en: AM
nl: v.m.

en: Above
nl: Boven

en: Above & Below
nl: Boven & Onder

en: Access to 13 dark mode color scheme
nl: Toegang tot 13 dark mode-kleurenschema's

en: Access to 19 premium dark mode switches
nl: Toegang tot 19 premium dark mode-schakelaars

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: Accessibility Switches
nl: Toegankelijkheidsschakelaars

en: Activate
nl: Activeren

en: Add Dark Mode Switch widget from Basic category
nl: Voeg de Dark Mode Switch-widget toe vanuit de categorie Basis

en: Add Dark Mode switch to Menus from WordPress dashboard
nl: Voeg Dark Mode-schakelaar toe aan menu's vanuit het WordPress-dashboard

en: Add HTML element selectors (tags, classes, or IDs) to exclude them from being affected by dark mode.
nl: Voeg HTML-element-selectors (tags, klassen of ID's) toe om ze uit te sluiten van dark mode.

en: Add HTML element selectors (tags, classes, or IDs) to explicitly include them in dark mode.
nl: Voeg HTML-element-selectors (tags, klassen of ID's) toe om ze expliciet op te nemen in dark mode.

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Add call to action text beside the dark mode button
nl: Voeg call-to-action tekst toe naast de dark mode-knop

en: Add categories to exclude the dark mode from the WooCommerce categories.
nl: Voeg categorieën toe om de donkere modus uit te sluiten van de WooCommerce-categorieën.

en: Add custom CSS for dark mode only. This CSS will only apply when the dark mode is on. use <code>!important</code> flag on each property
nl: Voeg alleen voor dark mode aangepaste CSS toe. Deze CSS wordt alleen toegepast wanneer dark mode aan staat. gebruik de flag <code>!important</code> bij elke eigenschap

en: Add custom text for the dark mode switch
nl: Voeg aangepaste tekst toe voor de dark mode-schakelaar

en: Add custom text for the light mode switch
nl: Voeg aangepaste tekst toe voor de light mode-schakelaar

en: Add custom triggers to toggle dark mode
nl: Voeg aangepaste triggers toe om dark mode in te schakelen

en: Add images to replace them in dark mode
nl: Voeg afbeeldingen toe om ze te vervangen in dark mode

en: Add pages, posts and custom post types that you want to exclude from the dark mode.
nl: Voeg pagina's, berichten en aangepaste berichttypen toe die je wilt uitsluiten van dark mode.

en: Add products to exclude the dark mode from the WooCommerce categories.
nl: Voeg producten toe om de donkere modus uit te sluiten van de WooCommerce-categorieën.

en: Add the WP Dark Mode widget to the menu
nl: Voeg de WP Dark Mode-widget toe aan het menu

en: Add videos to replace them in dark mode
nl: Voeg video's toe om ze te vervangen in dark mode

en: Adjust Typography for Dark Mode
nl: Typografie aanpassen voor dark mode

en: Adjust the your automatic color for dark mode color scheme
nl: Pas je automatische kleur aan voor het dark mode kleurenschema

en: Adjust your automatic color filter
nl: Pas je automatische kleurfilter aan

en: Adjust your desired dark mode contrast
nl: Pas het gewenste dark mode contrast aan

en: Adjust your preferred dark mode Grayscale
nl: Pas de dark mode-grijswaarden aan naar jouw voorkeur

en: Adjust your preferred dark mode Sepia
nl: Pas de dark mode-sepia aan naar jouw voorkeur

en: Adjust your preferred dark mode brightness
nl: Pas de dark mode helderheid aan naar jouw voorkeur

en: Admin Panel Dark Mode
nl: Beheerpaneel Dark Mode

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Advanced dark mode customizations are available in <span class="font-semibold">WP Dark Mode Ultimate</span> 😍
nl: Geavanceerde dark mode-aanpassingen zijn beschikbaar in <span class="font-semibold">WP Dark Mode Ultimate</span> 😍

en: Affiliate Program
nl: Affiliateprogramma

en: Alignment
nl: Uitlijning

en: Allow any element on your site to toggle Dark Mode using CSS selectors.
nl: Laat elk element op je site dark mode in- of uitschakelen met CSS-selectors.

en: Allow custom elements to toggle dark mode
nl: Aangepaste elementen toestaan om donkere modus te schakelen

en: Analytics
nl: Analyse

en: Analyze my website
nl: Analyseer mijn website

en: Are you sure want to import?
nl: Weet je zeker dat je wilt importeren?

en: Are you sure you want to delete this trigger?
nl: Weet je zeker dat je deze trigger wilt verwijderen?

en: Are you sure you want to reset all settings to default? We suggest you to export current settings before you reset the settings.
nl: Weet je zeker dat je alle instellingen naar de standaardwaarden wilt resetten? We raden je aan je huidige instellingen te exporteren voordat je de instellingen reset.

en: Are you sure?
nl: Weet je het zeker?

en: Auto-hide Switch on Idle
nl: Schakelaar automatisch verbergen bij inactiviteit

en: Automatic Color
nl: Automatische kleur

en: Automatically enable dark mode at sunset based on the user's location.
nl: Schakel de donkere modus automatisch in bij zonsondergang op basis van de locatie van de gebruiker.

en: Automatically enable dark mode based on user's given time.
nl: Schakel de donkere modus automatisch in op basis van de door de gebruiker opgegeven tijd.

en: Available variables:
nl: Beschikbare variabelen:

en: Back
nl: Terug

en: Background
nl: Achtergrond

en: Background of the switch button
nl: Achtergrond van de schakelknop

en: Balanced Performance for My Website and Dark Mode
nl: Gebalanceerde Prestaties voor Website en Donkere Modus

en: Before saving this mode, please ensure you have created a custom color palette. Alternatively, you can switch your mode to either "Color Presets" or "Automatic Color" if that better suits your needs.
nl: Controleer voordat je deze modus opslaat of je een aangepast kleurenpalet hebt gemaakt. Als alternatief kun je je modus overschakelen naar "Kleurinstellingen" of "Automatische Kleur" als dat beter bij je behoeften past.

en: Below
nl: Onder

en: Best Dark Mode Performance
nl: Beste Donkere Modus Prestaties

en: Bi-Weekly
nl: Tweewekelijks

en: Blink
nl: Knipperen

en: Block Editor Dark Mode
nl: Blok-editor Dark Mode

en: Body Background Color
nl: Achtergrondkleur body

en: Body Colors
nl: Bodykleuren

en: Border
nl: Rand

en: Both
nl: Beide

en: Bounce
nl: Stuiteren

en: Brightness
nl: Helderheid

en: Brightness level
nl: Helderheidsniveau

en: Browse
nl: Bladeren

en: Button Alignment
nl: Knopuitlijning

en: Button Border
nl: Knoprand

en: Button Colors
nl: Knopkleuren

en: Button Hover Background Color
nl: Achtergrondkleur bij hoveren over knop

en: Button Hover Text Color
nl: Tekstkleur bij hoveren over knop

en: Button Label
nl: Knoplabel

en: Button Position
nl: Knopositie

en: Button Shape
nl: Knopvorm

en: Button Size
nl: Knopgrootte

en: Button Spacing
nl: Knopafstand

en: Button labels can display your channel’s name and share count.
nl: Knoplabels kunnen de naam van je kanaal en het aantal shares weergeven.

en: By %s
nl: Door %s

en: CTA Background Color
nl: CTA-achtergrondkleur

en: CTA Text Color
nl: CTA-tekstkleur

en: Call-to-action Text
nl: Call-to-action tekst

en: Can I change the image for dark mode using this plugin?
nl: Kan ik de afbeelding voor dark mode wijzigen met deze plugin?

en: Can I use it with popular page builders like Gutenberg or Elementor?
nl: Kan ik het gebruiken met populaire page builders zoals Gutenberg of Elementor?

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Center
nl: Centraal

en: Channel Label
nl: Kanaallabel

en: Channel Visibility Count
nl: Aantal zichtbare kanalen

en: Check the WP Dark Mode playlist to become an expert dark mode user.
nl: Bekijk de WP Dark Mode-afspeellijst om een expert dark mode-gebruiker te worden.

en: Choose Color Mode
nl: Kies kleurmodus

en: Choose Dark Mode behavior to enhance the performance
nl: Kies dark mode-gedrag om de prestaties te verbeteren

en: Choose Your Preferred Color Palettes
nl: Kies je favoriete kleurenpaletten

en: Choose a color preset for the dark mode color scheme.
nl: Kies een kleuinstelling for het dark mode kleurenschema.

en: Choose any button, menu link, or icon and make it toggle dark mode.
nl: Kies een knop, menulink of icoon en laat deze dark mode in- of uitschakelen.

en: Choose any inline button template that suits your style
nl: Kies een inline knopsjabloon die bij jouw stijl past

en: Choose button style from block settings
nl: Kies de knopstijl in de blok-instellingen

en: Choose button style from widget settings and you are done
nl: Kies de knopstijl in de widget-instellingen en je bent klaar

en: Choose how you want to connect to us. Select the option convenient for you
nl: Kies hoe je met ons in contact wilt komen. Selecteer de optie die voor jou handig is

en: Choose how you want to use Dark Mode
nl: Kies hoe je Dark Mode wilt gebruiken

en: Choose or create your custom color presets with the power of AI.
nl: Kies of maak je aangepaste kleurinstellingen met de kracht van AI.

en: Choose the alignment of the button.
nl: Kies de uitlijning van de knop.

en: Choose the alignment of the floating toggle switch
nl: Kies de uitlijning van de zwevende schakelaar

en: Choose the button shape that matches your site content.
nl: Kies de knopvorm die past bij de inhoud van je site.

en: Choose the button style you would like to use from the Switch Style menu on the right side and you are done!
nl: Kies de knopstijl die je wilt gebruiken in het menu Schakelstijl aan de rechterkant en je bent klaar!

en: Choose the default size for your inline button.
nl: Kies de standaardgrootte voor je inline knop.

en: Choose the position where you want show your inline button.
nl: Kies de positie waar je de inline knop wilt weergeven.

en: Choose the size of the floating toggle switch
nl: Kies de grootte van de zwevende schakelaar

en: Choose the size of the floating toggle switch.
nl: Kies de grootte van de zwevende schakelaar.

en: Choose the style of the floating toggle switch
nl: Kies de stijl van de zwevende schakelaar

en: Choose where the inline button will appear on your website.
nl: Kies waar de inline knop op je website verschijnt.

en: Choose your page transition animation
nl: Kies je pagina-overgangsanimatie

en: Circle
nl: Cirkel

en: Claim %1$s%2$s Discount
nl: Claim %1$s%2$s korting

en: Claim 50% Discount
nl: Claim 50% korting

en: Classic Editor Dark Mode
nl: Klassieke editor Dark Mode

en: Click on the WP Darkmode Widget and you will see the available switches on the right side of the screen. Select the one that you like
nl: Klik op de WP Darkmode-widget en je ziet de beschikbare schakelaars aan de rechterkant van het scherm. Selecteer degene die je leuk vindt

en: Click on the button below to create your first custom color.
nl: Klik op de onderstaande knop om je eerste aangepaste kleur te maken.

en: Click update and you are done!
nl: Klik op bijwerken en je bent klaar!

en: Click update and you are done! The switch will now be visible in the menu where you placed.
nl: Klik op bijwerken en je bent klaar! De schakelaar is nu zichtbaar in het menu waar je deze hebt geplaatst.

en: Color Presets
nl: Kleurinstellingen

en: Color Settings
nl: Kleurinstellingen

en: Color of the call to action text
nl: Kleur van de call-to-action tekst

en: Compose new email with
nl: Nieuwe e-mail opstellen met

en: Configure AI model settings for theme generation
nl: Configureer AI-modelinstellingen for themageneratie

en: Configure analytics settings.
nl: Configureer analyse-instellingen.

en: Configure exclusion settings for pages, posts, and elements.
nl: Configureer uitsluitingsinstellingen voor pagina's, berichten en elementen.

en: Configure performance settings.
nl: Configureer prestatie-instellingen.

en: Configure the dark mode switch for your website
nl: Configureer de dark mode-schakelaar voor je website

en: Confirm
nl: Bevestigen

en: Contact Support
nl: Contact opnemen met ondersteuning

en: Content Switch
nl: Inhoudschakelaar

en: Continue to Edit
nl: Verdergaan met bewerken

en: Controls
nl: Bedieningselementen

en: Copied
nl: Gekopieerd

en: Copied to Clipboard!
nl: Gekopieerd naar klembord!

en: Copy Email
nl: E-mail kopiëren

en: Copy Shortcode
nl: Shortcode kopiëren

en: Copy email address to your clipboard
nl: Kopieer e-mailadres naar je klembord

en: Create New Preset
nl: Nieuwe preset maken

en: Create Your Dark Mode with AI
nl: Maak je dark mode met AI

en: Create Your Own Toggle Element
nl: Maak je eigen schakelelement

en: Create a custom color palette first!
nl: Maak eerst een aangepast kleurenpalet!

en: Custom
nl: Aangepast

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Custom CSS code to apply on dark mode or on both mode
nl: Aangepaste CSS-code om toe te passen op dark mode of op beide modi

en: Custom CSS for advanced customization
nl: Eigen CSS voor geavanceerde aanpassing

en: Custom Color Preset Name
nl: Naam aangepaste kleurinstelling

en: Custom Switch Icon
nl: Aangepast schakelicoon

en: Custom Switch Text
nl: Aangepaste schakeltekst

en: Custom Trigger
nl: Aangepaste trigger

en: Custom Triggers
nl: Aangepaste triggers

en: Custom Triggers List
nl: Lijst met aangepaste triggers

en: Custom size
nl: Aangepaste grootte

en: Customer Support
nl: Klantenservice

en: Customizable dark mode switch and CTA
nl: Aanpasbare dark mode-schakelaar en CTA

en: Customization
nl: Aanpassing

en: Customize image appearance in Dark Mode
nl: Pas het uiterlijk van afbeeldingen aan in dark mode

en: Customize the dark mode switch text.
nl: Pas de tekst van de dark mode-schakelaar aan.

en: Customize the selected dark mode preset color in your way
nl: Pas de geselecteerde dark mode-presetkleur aan op jouw manier

en: Customize video appearance in Dark Mode
nl: Pas het uiterlijk van video's aan in dark mode

en: DAYS
nl: DAGEN

en: Daily
nl: Dagelijks

en: Dark
nl: Donker

en: Dark Mode Analytics
nl: Dark Mode Analyse

en: Dark Mode CSS
nl: Donkere Modus CSS

en: Dark Mode Color Presets
nl: Dark Mode Kleurinstellingen

en: Dark Mode Image
nl: Dark Mode Afbeelding

en: Dark Mode Settings
nl: Dark Mode-instellingen

en: Dark Mode Switch
nl: Dark Mode-schakelaar

en: Dark Mode Switch Icon
nl: Dark Mode Schakelicoon

en: Dark Mode Switch Text
nl: Dark Mode Schakeltekst

en: Dark Mode Toggle
nl: Dark Mode-schakelaar

en: Dark Mode Users
nl: Gebruikers van de donkere modus

en: Dark Mode Video :
nl: Donkere Modus Video :

en: Dark Mode will only work on the selected WooCommerce categories.
nl: Dark mode werkt alleen op de geselecteerde WooCommerce-categorieën.

en: Dark Mode will only work on the selected WooCommerce products.
nl: Dark mode werkt alleen op de geselecteerde WooCommerce-producten.

en: Dark Mode will only work on the selected posts and pages.
nl: Dark mode werkt alleen op de geselecteerde berichten en pagina's.

en: Dark mode for WordPress dashboard
nl: Dark mode voor WordPress-dashboard

en: Dark mode usage analytics
nl: Dark mode-gebruiksstatistieken

en: Dark mode will be enabled/disabled depending on the user's device settings.
nl: De donkere modus wordt in- of uitgeschakeld afhankelijk van de apparaatinstellingen van de gebruiker.

en: Dark mode-based image/video
nl: Afbeelding/video op basis van dark mode

en: Days
nl: Dagen

en: Deal Ends In
nl: Aanbieding eindigt over

en: Default Dark Mode
nl: Standaard Donkere Modus

en: Default Email App
nl: Standaard e-mailapp

en: Default Light Mode
nl: Standaard Lichtmodus

en: Default app or browser
nl: Standaard app of browser

en: Default dark mode
nl: Standaard dark mode

en: Delay Time
nl: Vertragingstijd

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Delete this image group?
nl: Deze afbeeldingengroep verwijderen?

en: Delete this trigger?
nl: Deze trigger verwijderen?

en: Delete this video group?
nl: Deze videogroep verwijderen?

en: Did you know that there is a Facebook community for dark mode users like you? Feel free to join to be involved in the discussion.
nl: Wist je dat er een Facebook-community is voor dark mode-gebruikers zoals jij? Word gerust lid om deel te nemen aan de discussie.

en: Disable
nl: Uitschakelen

en: Disabling typography settings will not make the text size increase automatically when text toggle is pressed on accessibility switches
nl: Het uitschakelen van typografie-instellingen zorgt ervoor dat de tekstgrootte niet automatisch toeneemt wanneer de tekstschakelaar wordt ingedrukt op toegankelijkheidsschakelaars

en: Discard Changes
nl: Wijzigingen weggooien

en: Discard all changes?
nl: Alle wijzigingen negeren?

en: Display Buttons on
nl: Knoppen weergeven op

en: Display Chart on Dashboard
nl: Grafiek op dashboard weergeven

en: Display Dark Mode switch using WordPress widget
nl: Toon dark mode-schakelaar met de WordPress-widget

en: Display Floating Switch
nl: Zwevende schakelaar weergeven

en: Display On
nl: Weergeven op

en: Display Switch at Top of Pages
nl: Schakelaar bovenaan pagina's weergeven

en: Display Switch at Top of Posts
nl: Schakelaar bovenaan berichten weergeven

en: Display Switch in Menu
nl: Schakelaar in menu weergeven

en: Display dark mode switch at top of all pages
nl: Toon dark mode-schakelaar bovenaan alle pagina's

en: Display dark mode switch at top of all posts
nl: Toon dark mode-schakelaar bovenaan alle berichten

en: Display dark mode switch using WordPress widget
nl: Toon dark mode-schakelaar met de WordPress-widget

en: Display dark mode usage chart on the WordPress dashboard
nl: Toon dark mode gebruiksgrafiek op het WordPress-dashboard

en: Display switch on Login/ Register pages
nl: Schakelaar tonen op login-/registratiepagina's

en: Display the darkmode switch in your website menu.
nl: Geeft de donkere modus-schakelaar weer in het menu van uw website.

en: Display this dark mode usage chart on the WordPress Dashboard
nl: Toon deze dark mode gebruiksgrafiek op het WordPress Dashboard

en: Do you want to delete this preset?
nl: Wil je deze preset verwijderen?

en: Do you want to disable Typography settings?
nl: Wil je de typografie-instellingen uitschakelen?

en: Documentations
nl: Documentatie

en: Does the WP Dark Mode plugin have any impact on page loading?
nl: Heeft de WP Dark Mode-plugin invloed op het laden van de pagina?

en: Doing it all.
nl: Doet het allemaal.

en: Done
nl: Klaar

en: Drag & drop the Darkmode Switcher to any of your menus from the Menu option under Appearance settings in WordPress dashboard
nl: Sleep de Darkmode Switcher naar een van je menu's via de optie Menu onder Weergave-instellingen in het WordPress-dashboard

en: Edit
nl: Bewerken

en: Edit Preset
nl: Preset bewerken

en: Edit Prompt
nl: Prompt bewerken

en: Element selector
nl: Element-selector

en: Elementor widget
nl: Elementor-widget

en: Email Reporting
nl: E-mailrapportage

en: Enable
nl: Inschakelen

en: Enable Admin Dashboard Dark Mode
nl: Admin Dashboard Dark Mode inschakelen

en: Enable Custom Triggers
nl: Aangepaste triggers inschakelen

en: Enable Dark Mode
nl: Donkere Modus Inschakelen

en: Enable Dark Mode on Scrollbar
nl: Donkere modus inschakelen op schuifbalk

en: Enable Floating dark mode switch in frontend for toggling between dark and light mode.
nl: Schakel de zwevende dark mode-schakelaar in op de frontend om te wisselen tussen dark en light mode.

en: Enable Frontend Dark Mode
nl: Frontend Dark Mode inschakelen

en: Enable Page Transition Animation
nl: Pagina-overgangsanimatie inschakelen

en: Enable Preferred Channels
nl: Voorkeurskanalen inschakelen

en: Enable Social Share (Inline Button)
nl: Social Share (inline knop) inschakelen

en: Enable dark mode analytics to track how many times site visitors have used dark mode in a certain period.
nl: Schakel dark mode-analyse in om bij te houden hoe vaak sitebezoekers dark mode hebben gebruikt in een bepaalde periode.

en: Enable keyboard shortcut to toggle dark mode Ctrl + Alt + D
nl: Schakel sneltoets in om dark mode te wisselen (Ctrl + Alt + D)

en: Enable this feature to exclude WP Dark Mode from server-side caching technology like Lightspeed Cache, WPRocket etc.
nl: Schakel deze functie in om WP Dark Mode uit te sluiten van server-side caching-technologie zoals Lightspeed Cache, WPRocket enz.

en: Enable this feature to get the dark mode usage summary through email.
nl: Schakel deze functie in om de samenvatting van het dark mode-gebruik per e-mail te ontvangen.

en: Enable this feature to improve page load performance and reduce render-blocking
nl: Schakel deze functie in om de paginalaadprestaties te verbeteren en render-blocking te verminderen

en: Enable this option to choose the transition animation when switching between light and dark modes on your website.
nl: Schakel deze optie in om de overgangsanimatie te kiezen bij het wisselen tussen light en dark mode op je website.

en: Enable this option to customize your scrollbar while toggling to dark mode
nl: Schakel deze optie in om je scrollbar aan te passen bij het overschakelen naar dark mode

en: Enable this setting if you want dark mode as the default mode of your site. Visitors will find the website in dark mode first.
nl: Schakel deze instelling in als u de donkere modus als de standaardmodus van uw site wilt gebruiken. Bezoekers zien de website eerst in de donkere modus.

en: Enable this setting if you want light mode as the default mode of your site. Visitors will find the website in light mode first.
nl: Schakel deze instelling in als u de lichte modus als de standaardmodus van uw site wilt gebruiken. Bezoekers zien de website eerst in de lichte modus.

en: Enable to add a call-to-action text for the dark mode switch.
nl: Inschakelen om een call-to-action tekst toe te voegen for de dark mode-schakelaar.

en: Enable to automatically hide the floating switch when the user is idle.
nl: Schakel in om de zwevende schakelaar automatisch te verbergen wanneer de gebruiker inactief is.

en: Enable to choose an animation effect for the selected switch
nl: Inschakelen om een animatie-effect te kiezen for de geselecteerde schakelaar

en: Enable to get seamless readability by font adaptation during dark-light mode toggling.
nl: Schakel in voor naadloze leesbaarheid door lettertype-aanpassing tijdens het wisselen tussen dark en light mode.

en: Enable to set the brightness level of the images on dark mode
nl: Inschakelen om het helderheidsniveau van afbeeldingen in dark mode in te stellen

en: Enable to set the brightness level of the videos on dark mode
nl: Inschakelen om het helderheidsniveau van video's in dark mode in te stellen

en: Enable to set the grayscale level of the images on dark mode
nl: Inschakelen om het grijswaardenniveau van afbeeldingen in dark mode in te stellen

en: Enable to set the grayscale level of the videos on dark mode
nl: Inschakelen om het grijswaardenniveau van video's in dark mode in te stellen

en: Enable to show the floating dark-mode switch on WordPress and WooCommerce login/register screens. Hidden by default to keep the form clean.
nl: Inschakelen om de zwevende dark mode-schakelaar te tonen op WordPress- en WooCommerce-login-/registratieschermen. Standaard verborgen om het formulier overzichtelijk te houden.

en: Enable to show the switch after a delay when page loads.
nl: Schakel in om de schakelaar met vertraging te tonen wanneer de pagina laadt.

en: Enable to use your custom switch icon.
nl: Inschakelen om je eigen schakelicoon te gebruiken.

en: Enable total share counter. It will show how many times your content is shared via enabled channels.
nl: Schakel de totale deelteller in. Deze laat zien hoe vaak je inhoud is gedeeld via de ingeschakelde kanalen.

en: Enable/Disable the dark mode using URL/domain parameter
nl: Schakel dark mode in/uit met behulp van URL-/domeinparameters

en: Enabling dark mode on your website is easy and simple.
nl: Dark mode inschakelen op uw website is gemakkelijk en eenvoudig.

en: Enabling dark mode on your website is easy and simple. <a href="">Learn how to get started with WP Dark Mode within minutes.</a>
nl: Dark mode inschakelen op je website is gemakkelijk en eenvoudig. <a href="">Leer hoe je binnen enkele minuten aan de slag gaat met WP Dark Mode.</a>

en: Enabling this feature may delay WP Dark Mode to be applied on the frontend. Enable this feature only if you are facing issues with server-side caching.
nl: Het inschakelen van deze functie kan de toepassing van WP Dark Mode op de frontend vertragen. Schakel deze functie alleen in als je problemen ervaart met caching aan de serverzijde.

en: End Time
nl: Eindtijd

en: Enter CSS Selector (e.g., .my-class, #my-id)
nl: Voer CSS-selector in (bijv. .my-class, #my-id)

en: Enter HTML element selectors
nl: Voer HTML-element-selectors in

en: Enter Your Prompt
nl: Voer je prompt in

en: Enter custom CSS here
nl: Voer hier aangepaste CSS in

en: Enter image URL
nl: Voer de afbeeldings-URL in

en: Enter the email where the analytics report will be sent.
nl: Voer het e-mailadres in waar het analyserapport naartoe wordt gestuurd.

en: Enter video URL
nl: Voer de video-URL in

en: Enter your email
nl: Voer je e-mailadres in

en: Enter your selected WooCommerce categories
nl: Voer je geselecteerde WooCommerce-categorieën in

en: Enter your selected WooCommerce products
nl: Voer je geselecteerde WooCommerce-producten in

en: Enter your selected categories and tags
nl: Voer je geselecteerde categorieën en tags in

en: Enter your selected pages, posts and custom post types
nl: Voer je geselecteerde pagina's, berichten en aangepaste berichttypen in

en: Enter your selected posts
nl: Voer je geselecteerde berichten in

en: Except:
nl: Behalve:

en: Exclude All
nl: Alles uitsluiten

en: Exclude Elements
nl: Elementen uitsluiten

en: Exclude Low Brightness on specific images
nl: Lage helderheid uitsluiten op specifieke afbeeldingen

en: Exclude Low Brightness on specific videos
nl: Lage helderheid uitsluiten op specifieke video's

en: Exclude Low Grayscale Images
nl: Lage grijswaarden-afbeeldingen uitsluiten

en: Exclude Low Grayscale Videos
nl: Lage grijswaarden-video's uitsluiten

en: Exclude Pages/ Posts
nl: Pagina's/berichten uitsluiten

en: Exclude Post Type:
nl: Berichttype uitsluiten:

en: Exclude Settings
nl: Uitsluitingsinstellingen

en: Exclude Taxonomies
nl: Taxonomieën uitsluiten

en: Exclude Taxonomy Type:
nl: Taxonomietype uitsluiten:

en: Exclude WC Categories
nl: WC-categorieën uitsluiten

en: Exclude WC Products
nl: WC-producten uitsluiten

en: Exclude WP Dark Mode from Caching
nl: WP Dark Mode uitsluiten van caching

en: Exclude WooCommerce
nl: WooCommerce uitsluiten

en: Exclude dark mode on HTML tags, CSS class, CSS ids and more
nl: Dark mode uitsluiten op HTML-tags, CSS-klassen, CSS-ID's en meer

en: Exclude dark mode on WooCommerce products and categories
nl: Dark mode uitsluiten op WooCommerce-producten en -categorieën

en: Exclude dark mode on specific WordPress post type and taxonomy
nl: Dark mode uitsluiten op specifieke WordPress-berichttypen en taxonomieën

en: Exclude pages/posts from dark mode
nl: Pagina's/berichten uitsluiten van dark mode

en: Explore Accessibility Switches
nl: Toegankelijkheidsschakelaars ontdekken

en: Explore now
nl: Nu ontdekken

en: Explore your options to get the best dark mode visual experience.
nl: Ontdek je opties voor de beste visuele dark mode-ervaring.

en: Export
nl: Exporteren

en: Export Settings
nl: Instellingen exporteren

en: Export current settings as JSON file.
nl: Exporteer huidige instellingen als JSON-bestand.

en: FAQ
nl: Veelgestelde vragen

en: FEATURE LIST
nl: FUNCTIELIJST

en: FREE
nl: GRATIS

en: FREE PLAN
nl: GRATIS PLAN

en: Facebook Community
nl: Facebook-community

en: Failed to insert visitor data.
nl: Bezoekersgegevens invoegen mislukt.

en: Failed to update visitor data.
nl: Bezoekersgegevens bijwerken mislukt.

en: Features
nl: Funkties

en: Flash Sale
nl: Flash-verkoop

en: Flicker
nl: Flikkeren

en: Flip
nl: Omdraaien

en: Floating Switch
nl: Zwevende schakelaar

en: Floating Switch Size
nl: Grootte van zwevende schakelaar

en: Floating Switch Styles
nl: Stijlen van zwevende schakelaar

en: Font Size
nl: Lettergrootte

en: For refunds on the premium plan, please contact our
nl: Voor terugbetalingen op het premium plan, neem contact op met ons

en: For refunds on the premium plan, please contact our <a href="http://wppool.dev/contact" rel="nofollow" target="_blank">customer support team</a> directly. The procedure will be based on the terms of service in effect at the time of purchase.
nl: Neem voor terugbetalingen van het premium plan rechtstreeks contact op met ons <a href="http://wppool.dev/contact" rel="nofollow" target="_blank">klantenserviceteam</a>. De procedure is gebaseerd op de algemene voorwaarden die van kracht waren op het moment van aankoop.

en: Free vs Ultimate
nl: Gratis vs Ultimate

en: Frequently Asked Questions
nl: Veelgestelde vragen

en: Frequently asked questions
nl: Veelgestelde vragen

en: Fri
nl: Vr

en: Frontend Dark Mode
nl: Frontend Donkere Modus

en: Generate Colors
nl: Genereer kleuren

en: Generate My Theme
nl: Genereer mijn thema

en: Generate shortcodes for dark mode switches
nl: Genereer shortcodes voor dark mode-schakelaars

en: Generating colors...
nl: Kleuren genereren...

en: Get Started
nl: Aan de slag

en: Get Started page
nl: Startpagina

en: Get all popular dark mode resources in one place.
nl: Alle populaire dark mode-bronnen op één plek.

en: Get in touch
nl: Neem contact op

en: Get step-by-step instructions on using WP Dark Mode with Elementor page builder.
nl: Krijg stapsgewijze instructies over het gebruik van WP Dark Mode met de Elementor page builder.

en: Get step-by-step instructions on using WP Dark Mode with the default block editor.
nl: Krijg stapsgewijze instructies over het gebruik van WP Dark Mode met de standaard blok-editor.

en: Gmail in browser
nl: Gmail in de browser

en: Go to Accessibility settings
nl: Ga naar toegankelijkheidsinstellingen

en: Go to Menu Settings
nl: Ga naar menu-instellingen

en: Go to Post/Page edit screen and and click on the ‘+’ icon to add new block
nl: Yazı/Sayfa düzenleme ekranına gidin ve yeni blok eklemek için '+' simgesine tıklayın

en: Go to WP Dark Mode > Settings > Customization > Image Settings and upload/select the image you want to use for dark mode.
nl: Ga naar WP Dark Mode > Instellingen > Aanpassing > Afbeeldinginstellingen en upload/selecteer de afbeelding die je wilt gebruiken voor dark mode.

en: Gold
nl: Goud

en: Got it
nl: Begrepen

en: Grayscale
nl: Grijswaarden

en: Grayscale Image
nl: Grijswaarden-afbeelding

en: Grayscale Video
nl: Grijswaarden-video

en: Grayscale level
nl: Grijswaardenniveau

en: Green
nl: Groen

en: Gutenberg block
nl: Gutenberg-blok

en: HOURS
nl: UREN

en: HTML Element
nl: HTML-element

en: HTML Elements
nl: HTML-elementen

en: Heartbeat
nl: Harstlag

en: Here are some of the most frequently asked questions about WP Dark Mode
nl: Hier zijn enkele van de meest gestelde vragen over WP Dark Mode

en: Here is a small full video tutorial for you incase you don’t like to go through all the textual instruction
nl: Hier is een korte volledige videohandleiding voor als je liever geen tekstuele instructies doorneemt

en: Hey! Enjoying the WP Dark Mode plugin? 😍 Join our <a href="https://go.wppool.dev/zfrO" target="_blank" class="text-[#7C3AED] font-semibold">Influencer Program</a> to make money from your social media content. You can also check our <a href="https://go.wppool.dev/Tfej" target="_blank" class="text-[#7C3AED] font-semibold no-underline">Affiliate Program</a> to get a <strong>25% commission</strong> on every sale!
nl: Hey! Geniet je van de WP Dark Mode plugin? 😍 Word lid van ons <a href="https://go.wppool.dev/zfrO" target="_blank" class="text-[#7C3AED] font-semibold">Influencer-programma</a> om geld te verdienen met je social media content. Je kunt ook ons <a href="https://go.wppool.dev/Tfej" target="_blank" class="text-[#7C3AED] font-semibold no-underline">Affiliate-programma</a> bekijken om 25% commissie te krijgen op elke verkoop!

en: Hi, I need help with WP Dark Mode.
nl: Hallo, ik heb hulp nodig met WP Dark Mode.

en: Hide Buttons on
nl: Knoppen verbergen op

en: Hide From Menu
nl: Verbergen in menu

en: Home
nl: Startpagina

en: Hours
nl: Uren

en: Hover BG
nl: Hover-achtergrond

en: Hover Background
nl: Hover-achtergrond

en: Hover Text
nl: Hover-tekst

en: How WP Dark Mode Ultimate compares to the free version?
nl: Hoe verhoudt WP Dark Mode Ultimate zich tot de gratis versie?

en: How can I prevent any specific elements, sections, or from turning into dark?
nl: Hoe kan ik voorkomen dat specifieke elementen of secties dark worden?

en: How do I activate PRO plan?
nl: Hoe activeer ik het PRO-plan?

en: How do I activate the Ultimate plan?
nl: Hoe activeer ik het Ultimate-plan?

en: How to enable dark mode on my website?
nl: Hoe schakel ik dark mode in op mijn website?

en: I already did it
nl: Ik heb het al gedaan

en: I want a refund for my purchase of the plugin. What’s the procedure?
nl: Ik wil mijn aankoop van de plugin terugbetaald krijgen. Wat is de procedure?

en: Idle Timeout
nl: Time-out bij inactiviteit

en: If you are having a second thought about upgrading, you can explore all the premium features on our demo website. Feel free to try every feature before making the decision.
nl: Als je twijfelt over upgraden, kun je alle premiumfuncties ontdekken op onze demowebsite. Probeer gerust elke functie uit voordat je een beslissing neemt.

en: If you don't have the time to go through the docs, check our tutorial to start using WP Dark Mode on Elementor.
nl: Als u geen tijd heeft om de documentatie door te nemen, bekijk dan onze tutorial om WP Dark Mode op Elementor te gaan gebruiken.

en: If you don't have the time to go through the docs, check our tutorial to start using WP Dark Mode on Gutenberg.
nl: Als u geen tijd heeft om de documentatie door te nemen, bekijk dan onze tutorial om WP Dark Mode op Gutenberg te gaan gebruiken.

en: If you enable this then the chart above will be shown in your admin panel dashboard
nl: Als je dit inschakelt, wordt de bovenstaande grafiek weergegeven in je dashboard van het beheerpaneel

en: If you get stuck while exploring a feature, feel free to check our docs for a step-by-step guide.
nl: Als je vastloopt tijdens het verkennen van een functie, bekijk dan onze documentatie voor een stapsgewijze handleiding.

en: If you hide the recommended plugins page from your menu, it won't appear there again. Are you sure you'd like to do it?
nl: Als je de pagina met aanbevolen plugins uit je menu verbergt, verschijnt deze daar niet meer. Weet je zeker dat je dit wilt doen?

en: Image Behavior
nl: Afbeeldingsgedrag

en: Image Behavior When Dark Mode Is On
nl: Afbeeldingsgedrag wanneer dark mode aan staat

en: Image Replacement
nl: Afbeeldingvervanging

en: Image Settings
nl: Afbeeldinginstellingen

en: Image URL
nl: Afbeeldings-URL

en: Import
nl: Importeren

en: Import Anyway
nl: Toch importeren

en: Import Settings
nl: Instellingen importeren

en: Import settings from JSON file which is exported through WP Dark Mode.
nl: Importeer instellingen uit een JSON-bestand dat is geëxporteerd via WP Dark Mode.

en: In all new ways
nl: Op geheel nieuwe manieren

en: Include Elements
nl: Elementen opnemen

en: Include the categories and tags that you want to exclude from the dark mode.
nl: Voeg de categorieën en tags toe die je wilt uitsluiten van dark mode.

en: Influencer Program
nl: Influencer-programma

en: Inline Button Template
nl: Inline knopsjabloon

en: Input Field Colors
nl: Invoerveldkleuren

en: Input Text
nl: Invoertekst

en: Install Now
nl: Nu installeren

en: Invalid File
nl: Ongeldig bestand

en: Invalid channel
nl: Ongeldig kanaal

en: Invalid permission
nl: Ongeldige toestemming

en: Invalid security key
nl: Ongeldige beveiligingssleutel

en: Is WP Dark Mode compatible with my theme?
nl: Is WP Dark Mode compatibel met mijn thema?

en: Is this plugin compatible with all modern browsers?
nl: Is deze plugin compatibel met alle moderne browsers?

en: Join Community
nl: Word lid van de community

en: Keyboard Shortcut
nl: Sneltoets

en: Large
nl: Groot

en: Last 1 Year
nl: Afgelopen 1 jaar

en: Last 24 Hours
nl: Laatste 24 uur

en: Last 30 Days
nl: Laatste 30 dagen

en: Last 7 Days
nl: Laatste 7 dagen

en: Last Updated:
nl: Laatst bijgewerkt:

en: Learn how to get started with WP Dark Mode within minutes.
nl: Leer hoe u binnen enkele minuten aan de slag kunt met WP Dark Mode.

en: Learn more
nl: Meer informatie

en: Left
nl: Links

en: Let AI generate your stunning dark mode themes in seconds. Preview, compare, and apply the one you love.
nl: Laat AI binnen enkele seconden je prachtige dark mode thema's genereren. Bekijk, vergelijk en pas degene toe die je leuk vindt.

en: Let AI instantly generate a smart dark mode theme preset for you.
nl: Laat AI direct een slimme dark mode thema-instelling voor je genereren.

en: Light
nl: Licht

en: Light Mode Image :
nl: Light Mode afbeelding :

en: Light Mode Switch Icon
nl: Light Mode schakelicoon

en: Light Mode Switch Text
nl: Light Mode schakeltekst

en: Light Mode Video :
nl: Light Mode video :

en: Link
nl: Koppeling

en: Link Hover
nl: Link bij hoveren

en: List of custom trigger configurations
nl: Lijst met aangepaste triggerconfiguraties

en: Load Scripts in Footer
nl: Scripts laden in footer

en: Low Brightness Image
nl: Afbeelding met lage helderheid

en: Low Brightness Video
nl: Video met lage helderheid

en: MINUTES
nl: MINUTEN

en: Make your website more accessible for people with disabilities.
nl: Maak uw website toegankelijker voor mensen met een beperking.

en: Manage channels
nl: Kanalen beheren

en: Manual customization with custom CSS
nl: Handmatige aanpassing met eigen CSS

en: Mar
nl: Mrt

en: Maximum Share Click
nl: Maximaal aantal deeltellers

en: May
nl: Mei

en: Medium
nl: Gemiddeld

en: Menu Switch
nl: Menuschakelaar

en: Menu switches won’t be visible anymore
nl: Menuscheschakelaars zullen niet langer zichtbaar zijn

en: Midnight Bloom
nl: Middernachtbloei

en: Minimum Share Count
nl: Minimaal aantal shares

en: Minutes
nl: Minuten

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Mode Image
nl: Modus afbeelding

en: Mode Video
nl: Modus video

en: Mon
nl: Ma

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: More
nl: Meer

en: More Details
nl: Meer details

en: More accessibility features
nl: Meer toegankelijkheid functies

en: More information about %s
nl: Meer informatie over %s

en: Navigate to a Post and Page edit screen and click on the + icon to add a new gutenberg block
nl: Navigeer naar het bewerkingsscherm van een bericht of pagina en klik op het '+'-icoon om een nieuw Gutenberg-blok toe te voegen

en: Navigate to the Widget option in the WordPress dashboard under Appearance menu. Select the menu where you want to display dark mode switch and click on the ‘+’ button and type <span class="text-[#374151]"> Dark Mode Switch</span> in the widget searchbox
nl: Navigeer naar de optie Widget in het WordPress-dashboard onder het menu Weergave. Selecteer het menu waar je de dark mode-schakelaar wilt weergeven, klik op de '+'-knop en typ <span class="text-[#374151]"> Dark Mode Switch</span> in het zoekvak voor widgets

en: Navigate to the editing mode of a Post and Page using Elementor and look for Dark Mode Switch in the widget panel under Basic widgets
nl: Navigeer naar de bewerkingsmodus van een bericht of pagina met Elementor en zoek naar Dark Mode Switch in het widgetpaneel onder Basiswidgets

en: New Preset
nl: Nieuwe voorinstelling

en: No Ads! Distraction free usage
nl: Geen advertenties! Gebruik zonder afleiding

en: No Image
nl: Geen afbeelding

en: No Images Added
nl: Geen afbeeldingen toegevoegd

en: No Result found
nl: Geen resultaat gevonden

en: No Result found for %s
nl: Geen resultaat gevonden voor %s

en: No Triggers Added
nl: Geen triggers toegevoegd

en: No Video
nl: Geen video

en: No Videos Added
nl: Geen video's toegevoegd

en: No custom color presets is created
nl: Er is geen aangepaste kleurvoorinstelling gemaakt

en: No notice found.
nl: Geen melding gevonden.

en: No results found
nl: Geen resultaten gevonden

en: No results found for "{search}"
nl: Geen resultaten gevonden voor "{search}"

en: No settings found.
nl: Geen instellingen gevonden.

en: No, continue editing
nl: Nee, verdergaan met bewerken

en: None
nl: Geen

en: Normal
nl: Normaal

en: Normal Mode Image
nl: Normale modus afbeelding

en: Normal Mode Video
nl: Modus video normaal

en: Normal Switches
nl: Normale schakelaars

en: Not Found
nl: Niet gevonden

en: Not found
nl: Niet gevonden

en: Not sure about upgrading to Ultimate yet?
nl: Nog niet zeker over het upgraden naar Ultimate?

en: Oct
nl: Okt

en: Ok
nl: Oké

en: Open Docs
nl: Documentatie openen

en: Orange
nl: Oranje

en: Other Accessibility Settings
nl: Andere toegankelijkheidsinstellingen

en: Other Performance Settings
nl: Andere prestatie-instellingen

en: Our support team is here 24/7 to answer your queries and resolve your issues. Don't hesitate to reach out to us!
nl: Ons ondersteuningsteam staat 24/7 voor u klaar om vragen te beantwoorden. Aarzel niet om contact met ons op te nemen!

en: Outlook in browser
nl: Outlook in de browser

en: PM
nl: n.m.

en: Pages/Posts
nl: Pagina's/berichten

en: Palette %s
nl: Palet %s

en: Performance
nl: Prestaties

en: Permission denied
nl: Toegang geweigerd

en: Pink
nl: Roze

en: Placeholder
nl: Tijdelijke aanduiding

en: Please Rate Us:
nl: Beoordeel ons:

en: Please active WooCommerce to use this feature.
nl: Activeer WooCommerce om deze functie te gebruiken.

en: Please follow the steps below
nl: Volg de onderstaande stappen

en: Please install WooCommerce to use this feature
nl: Installeer WooCommerce om deze functie te gebruiken

en: Please turn on this feature only if you have any Ajax Loaded dynamic content like ajax product filters, ajax page loader, ajax image loaders/sliders, lazy loaded images etc.
nl: Schakel deze functie alleen in als je dynamische inhoud hebt die via Ajax wordt geladen, zoals Ajax-productfilters, Ajax-paginaladers, Ajax-afbeeldingsladers/sliders, lazy-loaded afbeeldingen enz.

en: Please upload a valid file.
nl: Upload een geldig bestand.

en: Preset Color Customization
nl: Aanpassing van de preset-kleur

en: Preset Name
nl: Preset-naam

en: Preset is already in use!
nl: Preset is al in gebruik!

en: Preset name
nl: Preset-naam

en: Preset name is required. Please enter a name for your preset.
nl: Preset-naam is vereist. Voer een naam in voor je preset.

en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Pricing
nl: Prijzen

en: Prioritize My Website Loading
nl: Laadtijd Website Prioriteren

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Pulse
nl: Puls

en: Quarterly
nl: Kwartaal

en: Recommended
nl: Aanbevolen

en: Recommended <br /> Plugins
nl: Aanbevolen <br /> Plugins

en: Recommended Plugins
nl: Aanbevolen plug-ins

en: Recommended Plugins page
nl: Pagina met aanbevolen plugins

en: Rectangular
nl: Rechthoekig

en: Remind me After:
nl: Herinner me over:

en: Remind me never
nl: Nooit meer herinneren

en: Reorder your social channels. You can edit the channel label and device visibility for each. Drag channels to change their order.
nl: Je sociale kanalen opnieuw ordenen. Je kunt het kanaallabel en de zichtbaarheid per apparaat aanpassen. Sleep kanalen om de volgorde te wijzigen.

en: Replace specific images when dark mode is enabled
nl: Vervang specifieke afbeeldingen wanneer dark mode is ingeschakeld

en: Replace specific videos when dark mode is enabled
nl: Vervang specifieke video's wanneer dark mode is ingeschakeld

en: Replaced Images
nl: Vervangen afbeeldingen

en: Replaced Videos
nl: Vervangen video's

en: Reporting Email
nl: E-mail voor rapportage

en: Reporting Email Subject
nl: Onderwerp van rapportage-e-mail

en: Reporting Frequency
nl: Rapportagefrequentie

en: Reset
nl: Resetten

en: Reset Settings
nl: Instellingen resetten

en: Reset all settings to default. We recommend to export current settings before you reset the settings.
nl: Reset alle instellingen naar de standaardwaarden. We raden je aan je huidige instellingen te exporteren voordat je de instellingen reset.

en: Reset not confirmed.
nl: Reset niet bevestigd.

en: Reset to default
nl: Standaardinstellingen herstellen

en: Reset to original
nl: Herstellen naar origineel

en: Right
nl: Rechts

en: Roll
nl: Rollen

en: Rose
nl: Roos

en: Rounded
nl: Afgerond

en: SECONDS
nl: SECONDEN

en: SPECIAL
nl: SPECIAAL

en: Sapphire
nl: Saffier

en: Sat
nl: Za

en: Save & Publish
nl: Opslaan & Publiceren

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Saved
nl: Opgeslagen

en: Saved Successfully
nl: Succesvol opgeslagen

en: Scale in percentage relative to normal size
nl: Schaal in percentage ten opzichte van normale grootte

en: Scrollbar Customization
nl: Scrollbar-aanpassing

en: Search Channel
nl: Kanaal zoeken

en: Search for Dark Mode Switch block in the Gutenberg block list
nl: Zoek naar het Dark Mode Switch-blok in de Gutenberg-blokkenlijst

en: Secondary Background Color
nl: Secundaire achtergrondkleur

en: Seconds
nl: Seconden

en: See less channels
nl: Minder kanalen weergeven

en: See more channels
nl: Meer kanalen weergeven

en: Seems like <strong>WP Dark Mode</strong> is bringing you value 🥳
nl: Het lijkt erop dat <strong>WP Dark Mode</strong> je waarde biedt 🥳

en: Select
nl: Selecteren

en: Select Animation
nl: Selecteer animatie

en: Select Switch Style
nl: Selecteer schakelstijl

en: Select Switches
nl: Selecteer schakelaars

en: Select a switch from below and a shortcode will be generated
nl: Selecteer hieronder een schakelaar en er wordt een shortcode gegenereerd

en: Select a switch style for the menu
nl: Selecteer een schakelstijl voor het menu

en: Select default spacing between each channel.
nl: Selecteer de standaardafstand tussen de kanalen.

en: Select the reporting frequency for the email.
nl: Selecteer de rapportagefrequentie voor de e-mail.

en: Select the reporting frequency when the email will be send.
nl: Selecteer de rapportagefrequentie wanneer de e-mail wordt verzonden.

en: Select time
nl: Selecteer tijd

en: Select where you want to hide your inline button.
nl: Selecteer waar je de inline knop wilt verbergen.

en: Select your preferred switch from the list of switches in the widget panel and you are done!
nl: Selecteer de schakelaar van jouw voorkeur uit de lijst in het widgetpaneel en je bent klaar!

en: Set the font size in percentage.
nl: Stel de lettergrootte in in percentage.

en: Set the number of channels that you want to show on your website. The rest will be shown after clicking on the 'More' button.
nl: Stel het aantal kanalen in dat je op je website wilt tonen. De rest wordt getoond na het klikken op de knop 'Meer'.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Settings imported successfully.
nl: Instellingen succesvol geïmporteerd.

en: Settings reset successfully.
nl: Instellingen succesvol gereset.

en: Settings saved successfully.
nl: Instellingen succesvol opgeslagen.

en: Settings to Control Dark Mode on your Frontend Website
nl: Instellingen om dark mode te beheren op je frontend website

en: Settings to Control Dark Mode on your WordPress Admin Panel
nl: Instellingen om dark mode te beheren op je WordPress-beheerpaneel

en: Settings to change image appearance on dark mode
nl: Instellingen om het uiterlijk van afbeeldingen in dark mode te wijzigen

en: Settings to change video appearance on dark mode
nl: Instellingen om het uiterlijk van video's in dark mode te wijzigen

en: Shake
nl: Schudden

en: Share
nl: Delen

en: Share Count
nl: Aantal Delen

en: Share Label
nl: Deellabel

en: Share label appears before the inline button. Provide engaging texts to make sure your visitors are sharing the content!
nl: Het deellabel verschijnt voor de inline knop. Zorg voor aantrekkelijke teksten zodat je bezoekers de inhoud zeker delen!

en: Share via:
nl: Delen via:

en: Shares
nl: Delen

en: Sharing is Caring:
nl: Delen is fijn:

en: Show Switch after delay
nl: Schakelaar tonen met vertraging

en: Side Selection
nl: Zijselectie

en: Site Animation
nl: Site-animatie

en: Slanted
nl: Schuin

en: Slide Down
nl: Glijden Omlaag

en: Slide Left
nl: Glijden Links

en: Slide Right
nl: Glijden Rechts

en: Slide Up
nl: Glijden Omhoog

en: Small
nl: Klein

en: Social Channels
nl: Sociale Kanalen

en: Social Share
nl: Sociaal delen

en: Social Share (Inline Button)
nl: Social Share (inline knop)

en: Social Share - WP Dark Mode
nl: Sociaal delen - WP Dark Mode

en: Social Share page
nl: Social Share pagina

en: Something went wrong
nl: Er is iets misgegaan

en: Spacing from %s
nl: Afstand vanaf %s

en: Spacing from bottom
nl: Afstand vanaf onderkant

en: Start Time
nl: Starttijd

en: Start time and end time cannot be same.
nl: Starttijd en eindtijd kunnen niet hetzelfde zijn.

en: Stretch
nl: Uitrekken

en: Subject of the analytics report email.
nl: Onderwerp van de e-mail met het analyserapport.

en: Subject of the analytics report mail
nl: Onderwerp van de e-mail met het analyserapport

en: Sun
nl: Zon

en: Sunset Mode
nl: Zonsondergang Modus

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Sweet Dark
nl: Zoet Donker

en: Switch Attention Effect
nl: Schakelaaraandacht-effect

en: Switch Customization
nl: Schakelaaraanpassing

en: Switch Position
nl: Schakelaarpositie

en: Switch Settings
nl: Schakelaarinstellingen

en: Switch Size
nl: Schakelgrootte

en: Switch Style
nl: Schakelstijl

en: Switch Widget
nl: Schakelaarwidget

en: Switch to Dark Mode
nl: Schakel over naar donkere modus

en: Switch to Light Mode
nl: Schakel over naar lichte modus

en: Text
nl: Tekst

en: Text & Link Colors
nl: Tekst- & linkkleuren

en: The Floating Switch is <strong>currently unavailable</strong>. To access this feature, first you have to enable the “Frontend Dark Mode” feature from the Control settings
nl: De zwevende schakelaar is <strong>momenteel niet beschikbaar</strong>. Om toegang te krijgen tot deze functie, moet je eerst de functie "Frontend Dark Mode" inschakelen in de instellingen.

en: The Menu Switch is <strong>currently unavailable</strong>. To access this feature, first you have to enable the “Frontend Dark Mode” feature from the Control settings
nl: De menuschakelaar is <strong>momenteel niet beschikbaar</strong>. Om toegang te krijgen tot deze functie, moet je eerst de functie "Frontend Dark Mode" inschakelen in de instellingen.

en: The dark mode script will be fetched asynchronously and executed after page parsing, just before the "DOMContentLoaded" event. Choose this option if your focus is on optimizing your website's performance over the WP Dark Mode.
nl: Het script wordt asynchroon opgehaald. Kies dit voor de allerhoogste websiteprestaties.

en: The dark mode scripts will be executed at the same time as your page. Choose this option to get a moderate dark mode loading time without compromising website loading speed.
nl: De scripts worden tegelijk met uw pagina uitgevoerd om de laadtijd in evenwicht te houden.

en: The dark mode scripts will load before the parsing and rendering of your page. Choose this option when executing dark mode is the first priority for you.
nl: De scripts laden voor het parseren van uw pagina. Kies deze optie wanneer de donkere modus de hoogste prioriteit is.

en: The floating switch will appear after this delay when page loads.
nl: De zwevende schakelaar verschijnt na deze vertraging wanneer de pagina laadt.

en: The floating switch will hide after this period of user inactivity.
nl: De zwevende schakelaar wordt verborgen na deze periode van inactiviteit van de gebruiker.

en: The following added images will be replaced when dark mode is enabled
nl: De volgende toegevoegde afbeeldingen worden vervangen wanneer dark mode is ingeschakeld

en: The following triggers will toggle dark mode when clicked
nl: De volgende triggers schakelen dark mode in/uit wanneer erop wordt geklikt

en: The switch will be displayed in the selected menus.
nl: De schakelaar wordt weergegeven in de geselecteerde menu's.

en: The version of the file you are trying to import is not compatible with the current version of WP Dark Mode.
nl: De versie van het bestand dat je probeert te importeren is niet compatibel met de huidige versie van WP Dark Mode.

en: These videos will be replaced in the dark mode
nl: Deze video's worden vervangen in dark mode

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: This is the maximum number of click count on a social channel you want to show your visitors
nl: Dit is het maximale aantal klikken op een sociaal kanaal dat je aan je bezoekers wilt tonen

en: This is the minimum number of shares a page needs to have before the share counter is shown.
nl: Dit is het minimale aantal shares dat een pagina moet hebben voordat de deelteller wordt getoond.

en: This plugin doesn&#8217;t work with your version of PHP.
nl: Deze plugin werkt niet met jouw versie van PHP.

en: This plugin doesn&#8217;t work with your version of WordPress.
nl: Deze plugin werkt niet met jouw versie van WordPress.

en: This plugin doesn&#8217;t work with your versions of WordPress and PHP.
nl: Deze plugin werkt niet met jouw versies van WordPress en PHP.

en: This preset will be permanently deleted. Are you sure you want to confirm this deletion?
nl: Deze preset wordt definitief verwijderd. Weet je zeker dat je deze verwijdering wilt bevestigen?

en: This will override all your current settings.
nl: Dit zal al je huidige instellingen overschrijven.

en: Thu
nl: Do

en: Thumb BG
nl: Scroll-thumb achtergrond

en: Thumb Background
nl: Thumb-achtergrond

en: Time based dark mode
nl: Tijdgebaseerde donkere modus

en: Time-based dark mode
nl: Tijdsgebaseerde dark mode

en: To
nl: Tot

en: To purchase and activate WP Dark Mode Ultimate, please visit our <a href="http://wppool.dev/wp-dark-mode-pricing/" target="_blank">pricing page</a>.
nl: Bezoek onze <a href="http://wppool.dev/wp-dark-mode-pricing/" target="_blank">prijzenpagina</a> om WP Dark Mode Ultimate te kopen en te activeren.

en: Toggle Dark Mode
nl: Schakel Dark Mode in/uit

en: Toggle Dark Mode using URL parameter.
nl: Wissel van dark mode met behulp van URL-parameters.

en: Toggle Dark Mode using keyboard shortcut.
nl: Wissel tussen dark en light mode met de sneltoets.

en: Tools
nl: Extra

en: Total Shares
nl: Totaal aantal shares

en: Total Visitors
nl: Totaal aantal bezoekers

en: Track BG
nl: Track-achtergrond

en: Track Background
nl: Track-achtergrond

en: Track Dynamic Content
nl: Dynamische inhoud bijhouden

en: Try Live Demo
nl: Probeer de live demo

en: Try a FREE demo
nl: Probeer een GRATIS demo

en: Try a free demo
nl: Probeer een gratis demo

en: Try out our recommended plugins
nl: Probeer onze aanbevolen plugins

en: Tue
nl: Di

en: Turn it ON to enable dark mode on the Frontend
nl: Zet het AAN om dark mode in te schakelen op de frontend

en: Turn it ON to enable dark mode on the WordPress dashboard
nl: Zet het AAN om dark mode in te schakelen op het WordPress-dashboard

en: Turn it ON to enable dark mode on the frontend
nl: Zet het AAN om dark mode in te schakelen op de frontend

en: Turn it ON to show dark mode switch in the block editor for toggling between dark and light mode.
nl: Zet het AAN om de dark mode-schakelaar in de blok-editor weer te geven om te wisselen tussen dark en light mode.

en: Turn it ON to show dark mode switch in the classic editor for toggling between dark and light mode.
nl: Zet het AAN om de dark mode-schakelaar in de klassieke editor weer te geven om te wisselen tussen dark en light mode.

en: Tutorial
nl: Handleiding

en: Tutorial, Docs, Support & Community
nl: Handleiding, documentatie, ondersteuning & community

en: Type “dark mode switch” in the block list search box and the Dark Mode Switch block will appear. Click on the block to select it
nl: Typ "dark mode switch" in het zoekvak voor blokken en het Dark Mode Switch-blok verschijnt. Klik op het blok om het te selecteren

en: Typography Settings
nl: Typografie-instellingen

en: Typography features are only available for
nl: Typografiefuncties zijn alleen beschikbaar voor

en: Typography features are only available for <strong>Accessibility Switches</strong>
nl: Typografiefuncties zijn alleen beschikbaar voor <strong>toegankelijkheidsschakelaars</strong>

en: Typography option is disabled in Accessibility Settings. Text scaling feature won’t work.
nl: De typografie-optie is uitgeschakeld in de toegankelijkheidsinstellingen. De functie voor tekstschaling werkt niet.

en: ULTIMATE PLAN
nl: ULTIEM PLAN

en: URL Parameter
nl: URL-parameter

en: Unlock all channels
nl: Ontgrendel alle kanalen

en: Unlock all the features
nl: Ontgrendel alle functies

en: Untitled
nl: Naamloos

en: Upcoming
nl: Binnenkort verwacht

en: Update Now
nl: Nu bijwerken

en: Upgrade
nl: Upgraden

en: Upgrade All Features
nl: Alle functies upgraden

en: Upgrade Now
nl: Nu upgraden

en: Upgrade now
nl: Nu upgraden

en: Upgrade to Pro
nl: Upgraden naar Pro

en: Upgrade to WP Dark Mode Ultimate
nl: Upgraden naar WP Dark Mode Ultimate

en: Upgrade to ultimate to get access to reports
nl: Upgrade naar Ultimate om toegang te krijgen tot rapporten

en: Use
nl: Gebruiken

en: Use %s?darkmode to enable dark mode and %s?lightmode to enable light mode
nl: Gebruik %s?darkmode om dark mode in te schakelen en %s?lightmode om light mode in te schakelen

en: Use WP Dark Mode with Elementor
nl: Gebruik WP Dark Mode met Elementor

en: Use WP Dark Mode with Gutenberg
nl: Gebruik WP Dark Mode met Gutenberg

en: Use system settings
nl: Systeeminstellingen gebruiken

en: Version Mismatch
nl: Versieverschil

en: Vibrate
nl: Trillen

en: Video Behavior
nl: Videogedrag

en: Video Behavior When Dark Mode Is On
nl: Videogedrag wanneer dark mode aan staat

en: Video Replacement
nl: Videovervanging

en: Video Settings
nl: Video-instellingen

en: Video Tutorial
nl: Videohandleiding

en: Video URL
nl: Video-URL

en: View Dark Mode Usages inside WordPress Dashboard
nl: Bekijk dark mode-gebruik in het WordPress-dashboard

en: Visit this URL: {page_url} and summarize the content for me.
nl: Bezoek deze URL: {page_url} en vat de inhoud voor me samen.

en: WP Dark Mode Analytics Report
nl: WP Dark Mode Analyserapport

en: WP Dark Mode Settings
nl: WP Dark Mode-instellingen

en: WP Dark Mode Support
nl: WP Dark Mode Ondersteuning

en: WP Dark Mode Tools
nl: WP Dark Mode Hulpmiddelen

en: WP Dark Mode Usage
nl: WP Dark Mode Gebruik

en: WP Dark Mode allows you to exclude specific elements or pages from being affected by dark mode using CSS selectors. Go to WP Dark Mode > Settings > Advanced > Exclude Settings > HTML Elements and add the CSS selectors for the elements you want to exclude.
nl: Met WP Dark Mode kun je specifieke elementen of pagina's uitsluiten van dark mode met behulp van CSS-selectors. Ga naar WP Dark Mode > Instellingen > Geavanceerd > Uitsluitingsinstellingen > HTML-elementen en voeg de CSS-selectors toe voor de elementen die je wilt uitsluiten.

en: Wait! Clear palette previews?
nl: Wacht! Palet-voorvertoningen wissen?

en: Watch Video Tutorial
nl: Bekijk de videohandleiding

en: Watch Videos
nl: Bekijk video's

en: Wed
nl: Wo

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Welcome to the #1 dark mode plugin for WordPress. Let's get started!
nl: Welkom bij de #1 donkere modus plug-in voor WordPress. Laten we beginnen!

en: What is WP Dark Mode?
nl: Wat is WP Dark Mode?

en: What's New
nl: Wat is er nieuw?

en: Where can I find the tutorials about using the plugin?
nl: Waar kan ik de handleidingen over het gebruik van de plugin vinden?

en: Wobble
nl: Wiebelen

en: WooCommerce is not active
nl: WooCommerce is niet actief

en: WooCommerce is not installed
nl: WooCommerce is niet geïnstalleerd

en: Would you like to be remind in the future?
nl: Wil je in de toekomst een herinnering ontvangen?

en: Yahoo in browser
nl: Yahoo in de browser

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Yellow
nl: Geel

en: Yes, WP Dark Mode has been tested and works seamlessly across modern browsers such as Safari, Chrome, Firefox, Edge, Opera, Brave, and more.
nl: Ja, WP Dark Mode is getest en werkt naadloos in moderne browsers zoals Safari, Chrome, Firefox, Edge, Opera, Brave en meer.

en: Yes, WP Dark Mode is compatible with major page builders, including Gutenberg and Elementor. You can place the dark mode switch button on any page or post using these builders.
nl: Ja, WP Dark Mode is compatibel met de belangrijkste page builders, waaronder Gutenberg en Elementor. Je kunt de dark mode schakelknop op elke pagina of elk bericht plaatsen met behulp van deze builders.

en: Yes, discard changes
nl: Ja, wijzigingen weggooien

en: You already have a preset named
nl: Je hebt al een preset met de naam

en: You are about to discard all unsaved changes. All of your settings will be reset to the point where you last saved. Are you sure you want to discard all changes?
nl: Je staat op het punt alle niet-opgeslagen wijzigingen weg te gooien. Al je instellingen worden gereset naar het punt waarop je ze voor het laatst hebt opgeslagen. Weet je zeker dat je alle wijzigingen wilt weggooien?

en: You cannot delete this preset as it is currently in use. Please select another preset or change the "Color Mode" before deleting this preset.
nl: Je kunt deze preset niet verwijderen omdat deze momenteel in gebruik is. Selecteer een andere preset of wijzig de "Kleurmodus" voordat je deze preset verwijdert.

en: You might be looking for
nl: Je bent misschien op zoek naar

en: YouTube Playlist
nl: YouTube-afspeellijst

en: Your Current Plan
nl: Je huidige plan

en: Your Custom Color Presets
nl: Je aangepaste kleurinstellingen

en: and
nl: en

en: customer support team
nl: klantenondersteuningsteam

en: directly. The procedure will be based on the terms of service in effect at the time of purchase.
nl: rechtstreeks. De procedure is gebaseerd op de servicevoorwaarden die van kracht waren op het moment van aankoop.

en: e.g., Blue Night Theme
nl: bijv. Blue Night Thema

en: e.g., Modern dark theme with blue accents and high contrast...
nl: bijv. Modern dark thema met blauwe accenten en hoog contrast...

en: official documentation
nl: officiële documentatie

en: pricing page
nl: prijzenpagina

en: seconds
nl: seconden

en: to enable dark mode
nl: om dark mode in te schakelen

en: to enable light mode
nl: om light mode in te schakelen

en: ⚡ AI Preset Generator
nl: ⚡ AI-instellingen-generator
