Clean Up Optimizer - en to nl_NL translation catalogue (377 entries)

en: for
nl_NL: voor

en: 1 Hour
nl_NL: 1 uur

en: 12 Hours
nl_NL: 12 uur

en: 24 Hours
nl_NL: 24 uur

en: 48 Hours
nl_NL: 48 uur

en: 1 Week
nl_NL: 1 week

en: 1 Month
nl_NL: 1 maand

en: Permanently
nl_NL: Permanent

en: Blockage Settings have been updated Successfully
nl_NL: De blokkeer-instellingen zijn aangepast

en: IP Address has been blocked Successfully
nl_NL: Het IP-adres is geblokkeerd

en: IP Range has been blocked Successfully
nl_NL: De IP-reeks is geblokkeerd

en: IP Address has been deleted Successfully
nl_NL: Het IP-adres is verwijderd

en: Selected IP Addresses have been deleted Successfully
nl_NL: De geselecteerde IP-adressen zijn verwijderd

en: IP Range has been deleted Successfully
nl_NL: De IP-reeks is verwijderd

en: Selected IP Ranges have been deleted Successfully
nl_NL: De geselecteerde IP-reeksen zijn verwijderd

en: Notification Setup has been updated Successfully
nl_NL: De notificatie-insellingen zijn bijgewerkt

en: Messages Settings have been updated Successfully
nl_NL: De bericht-instellingen zijn bijgewerkt

en: Other Settings have been updated Successfully
nl_NL: De overige instellingen zijn bijgewerkt

en: Roles and Capabilities have been saved Successfully
nl_NL: Rollen en Machtigingen zijn bijgewerkt

en: Your request email has been sent Successfully
nl_NL: Je verzoek-email is verstuurd

en: License has been activated Successfully
nl_NL: De licentie is geactiveerd

en: A Login Log has been deleted Successfully
nl_NL: De inlog-registratie is verwijderd

en: Email Templates have been saved Successfully
nl_NL: De e-mailsjablonen zijn opgeslagen

en: Selected Login Logs have been deleted Successfully
nl_NL: De geselecteerde inlog-registraties zijn verwijderd

en: A Traffic Log has been deleted Successfully
nl_NL: De live-bezoekregistratie is verwijderd

en: Selected Traffic Logs have been deleted Successfully
nl_NL: De geselecteerde live-bezoekregistraties zijn verwijderd

en: A Visitor Log has been deleted Successfully
nl_NL: De bezoekregistratie is verwijderd

en: Selected Visitor Logs have been deleted Successfully
nl_NL: De geselecteerde bezoekregistraties zijn verwijderd

en: Selected scheduler has been deleted Successfully
nl_NL: De geselecteerde planning is verwijderd

en: Selected Visitor Logs IP Address have been Blocked Successfully
nl_NL: Geselecteerde Visitor Logs IP-adres zijn met succes geblokkeerd

en: Selected Login Logs IP Address have been Blocked Successfully
nl_NL: Geselecteerde Inloggen Logs IP-adres zijn met succes geblokkeerd

en: Selected Live Traffic Logs IP Address have been Blocked Successfully
nl_NL: Geselecteerde Verkeersinformatie Logs IP-adres zijn met succes geblokkeerd

en: Selected Data has been cleaned Successfully
nl_NL: De geselecteerde gegevens zijn opgeschoond

en: Selected Tables have been deleted Successfully
nl_NL: De geselecteerde tabellen zijn verwijderd

en: Selected Tables have been cleaned Successfully
nl_NL: De geselecteerde tabellen zijn opgeschoond

en: Selected Tables have been optimized Successfully
nl_NL: De geselecteerde tabellen zijn geoptimaliseerd

en: Selected Table has been optimized Successfully
nl_NL: De geselecteerde tabel is geoptimaliseerd

en: Selected Table has been repaired Successfully
nl_NL: De geselecteerde tabel is gerepareerd

en: Selected Tables have been repaired Successfully
nl_NL: De geselecteerde tabellen zijn gerepareerd

en: Selected Countries have been blocked Successfully
nl_NL: De geselecteerde landen zijn geblokkeerd

en: Selected Countries have been unblocked Successfully
nl_NL: De geselecteerde landen zijn gedeblokkeerd

en: A Scheduler has been scheduled Successfully
nl_NL: De planning is ingesteld

en: A Scheduler has been deleted Successfully
nl_NL: De planning is verwijderd

en: Scheduled Scheduler has been updated Successfully
nl_NL: De planning is bijgewerkt

en: Auto Drafts have been cleaned Successfully
nl_NL: Automatische concepten zijn opgeschoond

en: Dashboard Transient Feed has been cleaned Successfully
nl_NL: De 'dashboard transient feed' is opgeschoond

en: Unapproved Comments have been cleaned Successfully
nl_NL: Wachtende reacties zijn opgeschoond

en: Orphan Comments Meta has been cleaned Successfully
nl_NL: Ongebruikte reactie-metadata is opgeschoond

en: Orphan Posts Meta has been cleaned Successfully
nl_NL: Ongebruikte bericht-metadata is opgeschoond

en: Orphan Relationships have been cleaned Successfully
nl_NL: Ongebruikte relatiedata is opgeschoond

en: Revisions have been cleaned Successfully
nl_NL: De revisies zijn opgeschoond

en: Pingbacks have been cleaned Successfully
nl_NL: Pingbacks zijn opgeschoond

en: Transient Options have been cleaned Successfully
nl_NL: De 'transient options' zijn opgeschoond

en: Trackbacks have been cleaned Successfully
nl_NL: Trackbacks zijn opgeschoond

en: Spam Comments have been cleaned Successfully
nl_NL: De spam-reacties zijn opgeschoond

en: Trash Comments have been cleaned Successfully
nl_NL: De reactie-prullenbak is opgeschoond

en: Drafts have been cleaned Successfully
nl_NL: De concepten zijn opgeschoond

en: Deleted Posts have been cleaned Successfully
nl_NL: De verwijderde posts zijn opgeschoond

en: Duplicated Post Meta has been cleaned Successfully
nl_NL: Dubbele bericht-metadata is opgeschoond

en: oEmbed Caches in Post Meta have been cleaned Successfully
nl_NL: De 'oEmbed caches' in bericht-metadata is opgeschoond

en: Duplicated Comment Meta has been cleaned Successfully
nl_NL: Dubbele reactie-metadata is opgeschoond

en: Orphan User Meta has been cleaned Successfully
nl_NL: Ongebruikte gebruikers-metadata is opgeschoond

en: Duplicated User Meta has been cleaned Successfully
nl_NL: Dubbele gebruikers-metadata is opgeschoond

en: Orphaned Term Relationships have been cleaned Successfully
nl_NL: Ongebruikte term-relatiedata is opgeschoond

en: Unused Terms have been cleaned Successfully
nl_NL: Ongebruikte termen zijn opgeschoond

en: Selected Records have been deleted Successfully
nl_NL: De geselecteerde rijen zijn verwijderd

en: A Record has been deleted Successfully
nl_NL: De rij is verwijderd

en: Please choose an Action from Dropdown!
nl_NL: Kies een actie uit de keuzelijst.

en: Please choose at least 1 type of Data to Clean!
nl_NL: Kies tenminste één datatype om op te schonen.

en: Are you sure you want to Clean?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit wilt opschonen?

en: Are you sure you want to delete?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit wilt verwijderen?

en: Please choose at least 1 record to delete!
nl_NL: Kies tenminste één rij om te verwijderen

en: Please choose at least 1 record to Block!
nl_NL: Kies minstens 1 record naar Block!

en: Are you sure you want to Block?
nl_NL: Weet u zeker dat u wilt blokkeren?

en: If you would like to Empty selected types of data on a given schedule then you would need to choose an Action from dropdown
nl_NL: Kies een actie uit de keuzelijst om bepaalde datatypen volgens een planning te legen

en: If you would like to Optimize, Repair, Delete or Empty selected types of tables on a given schedule then you would need to choose an Action from dropdown
nl_NL: Kies een actie uit de keuzelijst om bepaalde typen tabellen volgens een planning te optimaliseren, repareren, verwijderen of legen

en: Please choose at least 1 Type of Data for scheduling!
nl_NL: Kies tenminste één datatype om te plannen

en: Are you sure you want to perform this action?
nl_NL: Weet je zeker dat je dit wilt doen?

en: Please choose at least 1 record to empty!
nl_NL: Kies tenminste één rij om te legen

en: Please choose at least 1 record to repair!
nl_NL: Kies tenminste één rij om te repareren

en: Please choose at least 1 record to optimize!
nl_NL: Kies tenminste één rij om te optimaliseren

en: Please choose at least 1 schedule to delete!
nl_NL: Kies tenminsten één planning om te verwijderen

en: Please choose at least 1 Table Name for scheduling!
nl_NL: Kies tenminste één tabelnaam om te plannen

en: Location
nl_NL: Locatie

en: Latitude
nl_NL: Breedtegraad

en: Longitude
nl_NL: Lengtegraad

en: N/A
nl_NL: -

en: Please provide valid IP Address
nl_NL: Vul een geldig IP-adres in

en: Error Message
nl_NL: Foutmelding

en: This IP Address has been already blocked!
nl_NL: Dit IP-adres is al geblokkeerd

en: Notification!
nl_NL: Bericht

en: Please provide valid IP Range
nl_NL: Vul een geldige IP-reeks in

en: This IP Range has been already blocked!
nl_NL: Deze IP-reeks is al geblokkeerd

en: Success!
nl_NL: Succesvol!

en: Selected Table has been cleaned Successfully
nl_NL: De geselecteerde tabel is opgeschoond

en: Selected Table has been Deleted Successfully
nl_NL: De geselecteerde tabel is verwijderd

en: Error logs has been cleared Successfully
nl_NL: Error logs is met succes gewist

en: Database - View Records
nl_NL: Database - Toon gegevens

en: Rows
nl_NL: Rijen

en: Table Size
nl_NL: Tabelgrootte

en: << Back to Manual Clean Up
nl_NL: << Terug naar Handmatig opschonen

en: << Back to Database Optimizer
nl_NL: << Terug naar Database optimaliseren

en: Wordpress - Add New Schedule
nl_NL: Wordpress - Nieuwe planning maken

en: Wordpress - Update Schedule
nl_NL: Wordpress - Planning bijwerken

en: Database - Add New Schedule
nl_NL: Database - Nieuwe planning maken

en: Database - Update Schedule
nl_NL: Database - Planning bijwerken

en: Login Logs On World Map
nl_NL: Inlog-registraties op de wereldkaart

en: In this field, you would need to specify start date to view information about users who logged within a specified period
nl_NL: Geef hier een begindatum op om informatie te tonen over gebruikers die in een specifieke periode ingelogd hebben

en: In this field, you would need to specify end date to view information about users who logged within a specified period
nl_NL: Geef hier een einddatum op om informatie te tonen over gebruikers die in een specifieke periode ingelogd hebben

en: Live Traffic On World Map
nl_NL: Live-bezoek op de wereldkaart

en: Resources
nl_NL: Bronnen

en: Live Traffic Monitoring is Turned Off. Please go to Other Settings Menu to enable it
nl_NL: Live-bezoekregistratie is uitgeschakeld. Ga naar Overige instellingen om het in te schakelen

en: In this field, you would need to specify start date to view information about users who visit to your website within a specified period
nl_NL: Geef hier een begindatum op om informatie te tonen over gebruikers die in een specifieke periode je site bezocht hebben

en: In this field, you would need to specify end date to view information about users who visit to your website within a specified period
nl_NL: Geef hier een einddatum op om informatie te tonen over gebruikers die in een specifieke periode je site bezocht hebben

en: Visitor Logs On World Map
nl_NL: Bezoekers op de wereldkaart

en: Visitor Logs Monitoring is Turned Off. Please go to Other Settings Menu to enable it
nl_NL: Bezoeker Logs Monitoring wordt uitgeschakeld. Ga naar Overige instellingen om het mogelijk te maken

en: Email when a user Fails Login
nl_NL: Email wanneer een gebruiker heeft geprobeerd in te loggen

en: In this field, you would need to choose Enable to automatically send an email to the Administrator when a user fails to login
nl_NL: Hier kan je instellen dat de Administrator automatisch een email krijgt wanneer een gebruiker zonder succes probeert in te loggen

en: Email when a user Success Login
nl_NL: Email wanneer een gebruiker inlogt

en: In this field, you would need to choose Enable to automatically send an email to the Administrator when a user succeeds in login
nl_NL: Hier kan je instellen dat de Administrator automatisch een email krijgt wanneer een gebruiker inlogt

en: Email when an IP Address is Blocked
nl_NL: Email wanneer een IP-adres geblokkeerd wordt

en: In this field, you would need to choose Enable to automatically send an email to the Administrator when an IP Address is being blocked
nl_NL: Hier kan je instellen dat de Administrator automatisch een email krijgt wanneer een IP-adres geblokkeerd wordt

en: Email when an IP Address is Unblocked
nl_NL: Email wanneer een IP-adres gedeblokkeerd wordt

en: In this field, you would need to choose Enable to automatically send an email to the Administrator when an IP Address is being unblocked
nl_NL: Hier kan je instellen dat de Administrator automatisch een email krijgt wanneer een IP-adres gedeblokkeerd wordt

en: Email when an IP Range is Blocked
nl_NL: Email wanneer een IP-reeks geblokeeerd wordt

en: In this field, you would need to choose Enable to automatically send an email to the Administrator when an IP Range is being blocked
nl_NL: Hier kan je instellen dat de Administrator automatisch een email krijgt wanneer een IP-reeks geblokkeerd wordt

en: Email when an IP Range is Unblocked
nl_NL: Email wanneer een IP-reeks gedeblokkeerd wordt

en: In this field, you would need to choose Enable to automatically send an email to the Administrator when an IP Range is being unblocked
nl_NL: Hier kan je instellen dat de Administrator automatisch een email krijgt wanneer een IP-reeks gedeblokkeerd wordt

en: For Maximum Login Attempts Error Message
nl_NL: Bericht wanneer maximum aantal inlogpogingen bereikt is

en: In this field, you would need to provide an error message that you would like to display whenever a user exceeds maximum number of login attempts
nl_NL: Hier kan je een bericht opgeven dat weergegeven wordt als een gebruiker te vaak probeert in te loggen

en: Please provide your Login Attempts Error Message
nl_NL: Geef een foutbericht op voor te veel inlogpogingen

en: For Blocked Country Error Message
nl_NL: Foutbericht voor geblokkeerd land

en: In this field, you would need to provide an error message that you would like to display whenever a user country is being blocked by the Administrator
nl_NL: Hier kan je een bericht opgeven dat weergegeven wordt als een gebruiker uit een land komt dat door de administrator geblokkeerd is

en: Please provide your Blocked Country Error Message
nl_NL: Geef een foutbericht op voor geblokkeerd land

en: For Blocked IP Address Error Message
nl_NL: Foutbericht voor geblokkeerd IP-adres

en: In this field, you would need to provide an error message that you would like to display whenever a user IP Address is being blocked by the Administrator
nl_NL: Hier kan je een bericht opgeven dat weergegeven wordt als een gebruiker's IP-adres door de adminisdrator geblokkeerd is

en: Please provide your Blocked IP Address Error Message
nl_NL: Geef een foutbericht op voor geblokkeerd IP-adres

en: For Blocked IP Range Error Message
nl_NL: Foutbericht voor geblokkeerde IP-reeks

en: In this field, you would need to provide an error message that you would like to display whenever a user IP Range is being blocked by the Administrator
nl_NL: Hier kan je een bericht opgeven dat weergegeven wordt als een gebruiker's IP-adres binnen een reeks valt die door de adminisdrator geblokkeerd is

en: Please provide your Blocked IP Range Error Message
nl_NL: Geef een foutbericht op voor geblokkeerde IP-reeks

en: Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you have linked to them. If you would like to enable trackbacks to your site then you would need to choose enable or vice-versa from drop-down
nl_NL: Trackbacks zijn een manier waarmee verouderde blogsystemen kunnen zien dat je naar ze gelinkt hebt. Als je dit wilt in of uit wilt schakelen kan je dat doen ik het keuzemenu

en: If you would like to allow people to comment on your posts or pages then you would need to choose enable or vice-versa from dropdown
nl_NL: Als je wilt dat mensen op je berichten op pagina's kunnen reageren, dan kan je dat instellen in het keuzemenu

en: Automatic Plugin Updates
nl_NL: Automatische plugin-updates

en: If you would like that the plugin would be automatically updated whenever there is a new version available then you would need to choose enable or vice-versa from dropdown
nl_NL: Als je wilt dat de plugin automatisch bijgewerkt wordt wanneer er een nieuwe versie is, dan kan je dat instellen in het keuzemenu

en: Live Traffic Monitoring
nl_NL: Live-bezoekregistratie

en: If you would like to monitor details of users who are currently visiting your website and pages visited by them then you would need to choose enable or vice-versa from dropdown
nl_NL: Als je "live" gegevens wilt bijhouden over gebruikers die je website aan het bezoeken zijn, dan kan je dat instellen in het keuzemenu

en: Visitor Logs Monitoring
nl_NL: Bezoekersregistratie

en: If you would like to monitor details of users who are visiting your website and pages visited by them then you would need to choose enable or vice-versa from dropdown
nl_NL: Als je gegevens wilt registreren over gebruikers die je website hebben bezocht, dan kan je dat instellen in het keuzemenu

en: Remove Tables At Uninstall
nl_NL: Verwijder tabellen bij verwijdering plugin

en: If you would like to remove tables during uninstalling the Plugin then you would need to choose enable or vice-versa from dropdown
nl_NL: Als je wilt dat tabellen verwijderd worden wanneer je deze plugin verwijdert, dan kan je dat instellen in het keuzemenu

en: Error Reporting
nl_NL: Foutmelding

en: If you would like to Report your Errors in Error Logs Menu, then you would need to Choose Enable from dropdown or vice-versa
nl_NL: Als u wilt uw fouten te melden in Error Logs Menu, dan zou je nodig hebt om Kies Inschakelen uit dropdown of vice-versa

en: How does Clean Up Optimizer get IPs
nl_NL: Hoe werkt Clean Up Optimizer krijgen IPs

en: In this field, you would need to choose a specific option  for how does Clean Up Optimizer get IPs
nl_NL: In dit gebied, zou je nodig hebt om een specifieke optie, want hoe weet Clean Up Optimizer krijgen IPs kiezen

en: Let Clean Up Optimizer use the most secure method to get visitor IP address. Prevents spoofing and works with most sites.
nl_NL: Laat Clean Up Optimizer gebruik maken van de meest veilige methode om bezoeker IP-adres te krijgen. Voorkomt spoofing en werkt met de meeste sites.

en: Use PHP's built in REMOTE_ADDR and don't use anything else. Very secure if this is compatible with your site.
nl_NL: Gebruik PHP gebouwd in REMOTE_ADDR en geen gebruik maken van iets anders. Zeer veilig indien dit verenigbaar is met uw site.

en: Use the X-Forwarded-For HTTP header. Only use if you have a front-end proxy or spoofing may result.
nl_NL: Gebruik de X-Forwarded-For HTTP-header. Gebruik alleen als u een front-end proxy of spoofing tot gevolg hebben.

en: Use the X-Real-IP HTTP header. Only use if you have a front-end proxy or spoofing may result.
nl_NL: Gebruik de X-Real-IP HTTP-header. Gebruik alleen als u een front-end proxy of spoofing tot gevolg hebben.

en: Use the Cloudflare 'CF-Connecting-IP' HTTP header to get a visitor IP. Only use if you're using Cloudflare.
nl_NL: Gebruik de Cloudflare 'CF-Connecting-IP' HTTP-header om een bezoeker IP te krijgen. Gebruik alleen als u gebruik maakt Cloudflare.

en: Auto IP Block
nl_NL: Automatische IP-blokkering

en: In this field, you would need to choose Enable to automatically block IP Addresses of users who exceeds their Maximum number of Login attempts
nl_NL: Hier kan je instellen of het IP-adres van gebruikers die te vaak proberen in te loggen, automatisch moet worden geblokkeerd

en: Maximum Login Attempts In a Day
nl_NL: Maximum aantal inlogpogingen per dag

en: In this field, you would need to provide maximum number of login attempts in a day to restrict number of login attempts by users
nl_NL: Hier kan je instellen hoeveel inlogpogingen gebruikers per dag mogen doen voordat hun IP-adres wordt geblokkeerd

en: Please provide Maximum Login Attempts in a Day
nl_NL: Voer een maximum aantal inlogpogingen per dag in

en: In this field, you would need to choose a time duration for which you would like to block an IP Address so that particular IP Address will be blocked for a fixed time interval
nl_NL: Hier kan je instellen hoe lang je wilt dat een geblokkeerd IP-adres geblokkeerd blijft. Nadat deze tijd verstreken is wordt de blokkering opgeheven

en: In this field, you would need to provide a valid IP Address which you would like to block
nl_NL: Hier vul je een IP-adres in om te blokkeren

en: In this field, you would need to choose duration of time for which you would like to block IP Address
nl_NL: Hier kies je hoe lang het IP-adres geblokkeerd wordt

en: In this field, you would need to provide comments to give an overview about reason for blocking these IP Addresses
nl_NL: Hier kan je een opmerking toevoegen over waarom je deze IP-adressen blokkeert

en: Please provide Comments
nl_NL: Voer een opmerking in

en: View Blocked IP Addresses
nl_NL: Toon geblokkeerde IP-adressen

en: In this field, you would need to choose start date to view information about IP Addresses which were blocked within a specified period
nl_NL: Geef hier een begindatum op om informatie te tonen over IP-adressen die in een specifieke periode geblokkeerd werden

en: In this field, you would need to choose end date to view information about IP Addresses which were blocked within a specified period
nl_NL: Geef hier een einddatum op om informatie te tonen over IP-adressen die in een specifieke periode geblokkeerd werden

en: Start IP Range
nl_NL: Begin van IP-reeks

en: In this field, you would need to provide a valid Start IP Ranges which you would like to block
nl_NL: Hier geef je het eerste IP-adres uit de reeks die je wilt blokkeren op

en: Please provide Start IP Range
nl_NL: Geef het beginpunt van de IP-reeks op

en: End IP Range
nl_NL: Einde van IP-reeks

en: In this field, you would need to provide a valid End IP Ranges which you would like to block
nl_NL: Hier geef je het laatste IP-adres uit de reeks die je wilt blokkeren op

en: Please provide End IP Range
nl_NL: Geef het eindpunt van de IP-reeks op

en: In this field, you would need to choose duration of time for which you would like to block these IP Ranges
nl_NL: Hier kies je hoe lang de IP-reeks geblokkeerd wordt

en: Block IP Range
nl_NL: Blokkeer IP-reeks

en: View Blocked IP Ranges
nl_NL: Toon geblokkeerde IP-reeksen

en: In this field, you would need to choose start date to view information about IP Ranges which were blocked within a specified period
nl_NL: Geef hier een begindatum op om informatie te tonen over IP-reeksen die in een specifieke periode geblokkeerd werden

en: End Date
nl_NL: Einddatum

en: Please choose End Date
nl_NL: Kies alsjeblieft een eindtijd

en: In this field, you would need to choose end date to view information about IP Ranges which were blocked within a specified period
nl_NL: Geef hier een einddatum op om informatie te tonen over IP-reeksen die in een specifieke periode geblokkeerd werden

en: In this field, you would need to provide comments to give an overview about reason for blocking these IP Ranges
nl_NL: Hier kan je een opmerking schrijven om aan te geven waarom je deze IP-reeks geblokkeerd hebt

en: Available Countries
nl_NL: Beschikbare landen

en: List of all Countries
nl_NL: Lijst met alle landen

en: Add >>
nl_NL: Voeg toe >>

en: << Remove
nl_NL: << Verwijder

en: Blocked Countries
nl_NL: Geblokkeerde landen

en: List of all Countries being Blocked
nl_NL: Lijst met geblokkeerde landen

en: Choose Email Template
nl_NL: Kies emailsjabloon

en: Send To
nl_NL: Ontvanger

en: Message
nl_NL: Bericht

en: In this field, you would need to choose Email Template from dropdown
nl_NL: Hier kan je een emailsjabloon kiezen uit het keuzemenu

en: In this field, you would need to provide a valid email address where you would like to send an email notification
nl_NL: Geef hier een emailadres op waar de meldingen naartoe verstuurd moeten worden

en: In this field, you would need to provide valid Cc Email Address
nl_NL: Geef hier een emailadres op waar een kopie naartoe verstuurd moet worden (CC)

en: In this field, you would need to provide valid Bcc Email Address
nl_NL: Geef hier een emailadres op waar een kopie naartoe verstuurd moet worden (BCC). Dit adres is niet zichtbaar voor andere ontvangers

en: In this field, you would need to provide subject for email notification
nl_NL: Geef hier het onderwerp op voor de meldingen

en: In this field, you would need to provide content which has to be sent to the Administrator
nl_NL: Geef hier het bericht op dat naar de administrator verstuurd moet worden

en: Template For User Successful Login
nl_NL: Sjabloon gebruiker is ingelogd

en: Template For User Failure Login
nl_NL: Sjabloon gebruiker heeft geprobeerd in te loggen

en: Template For IP Address Blocked
nl_NL: Sjabloon IP-adres is geblokkeerd

en: Template For IP Address Unblocked
nl_NL: Sjabloon IP-adres is gedeblokkeerd

en: Template For IP Range Blocked
nl_NL: Sjabloon IP-reeks is geblokkeerd

en: Template For IP Range Unblocked
nl_NL: Sjabloon IP-reeks is gedeblokkeerd

en: Please provide valid Email Address
nl_NL: Voer een geldig emailadres in

en: Please provide CC Email
nl_NL: Voer een CC-emailadres in

en: Please provide BCC Email
nl_NL: Voer een BCC-emailadres in

en: Please provide Subject
nl_NL: Voer een onderwerp in

en: Show Clean Up Optimizer Menu
nl_NL: Toon Clean Up Optimizer-menu

en: Show Clean Up Optimizer Top Bar Menu
nl_NL: Toon Clean Up Optimizer-menu aan bovenzijde

en: An Administrator Role can do the following
nl_NL: Een administrator kan het volgende

en: An Author Role can do the following
nl_NL: Een auteur kan het volgende

en: An Editor Role can do the following
nl_NL: Een editor kan het volgende

en: A Contributor Role can do the following
nl_NL: Een medewerker kan het volgende

en: A Subscriber Role can do the following
nl_NL: Een ingeschrevene kan het volgende

en: Other Roles can do the following
nl_NL: Anderen kunnen het volgende

en: Author
nl_NL: Auteur

en: Contributor
nl_NL: Medewerker

en: Subscriber
nl_NL: Ingeschrevene

en: Others
nl_NL: Anderen

en: In this field, you would need to choose a specific role who can see Sidebar Menu
nl_NL: In dit veld kan je een specifieke groep aangeven die het zij-menu kan zien

en: If you would like to show Clean Up Optimizer Top Bar Menu then you would need to choose enable or vice-versa from dropdown
nl_NL: Als je Clean Up Optimizer wiltl weergeven in de bovenbalk, dan kan je dat aangeven in het keuzemenu

en: Administrators will have by default full control to manage different options in Clean Up Optimizer, so all checkboxes will be already selected for the Administrator Role as mentioned below
nl_NL: Administrators hebben standaard volledige controle over de verschillende mogelijkheden van Clean Up Optimizer. Daarom zijn alle keuzes bij Administrator al aangevinkt

en: You can choose what pages could be accessed by users having an Author Role and you can also choose additional capabilities that could be accessed by users on your Clean Up Optimizer for security purpose which is mentioned below in Author Role checkboxes
nl_NL: Je kunt kiezen welke pagina's gebruikt kunnen worden voor de Auteur-groep. Ook kan je instellen welke mogelijkheden deze gebruikers binnen Clean Up Optimizer hebben, dit staat hieronder bij de Auteur-keuzevinkjes

en: You can choose what pages could be accessed by the users having an Editor Role and you can also choose additional capabilities that could be accessed by users on your Clean Up Optimizer for security purpose which is mentioned below in Editor Role checkboxes
nl_NL: Je kunt kiezen welke pagina's gebruikt kunnen worden voor de Editor-groep. Ook kan je instellen welke mogelijkheden deze gebruikers binnen Clean Up Optimizer hebben, dit staat hieronder bij de Editor-keuzevinkjes

en: You can choose what pages could be accessed by the users having a Contributor Role and you can also choose additional capabilities that could be accessed by users on your Clean Up Optimizer for security purpose which is mentioned below in Contributor Role checkboxes
nl_NL: Je kunt kiezen welke pagina's gebruikt kunnen worden voor de Medewerkersgroep. Ook kan je instellen welke mogelijkheden deze gebruikers binnen Clean Up Optimizer hebben, dit staat hieronder bij de Medewerker-keuzevinkjes

en: You can choose what pages could be accessed by the users having a Subscriber Role and you can also choose additional capabilities that could be accessed by users on your Clean Up Optimizer for security purpose which is mentioned below in Subscriber Role checkboxes
nl_NL: Je kunt kiezen welke pagina's gebruikt kunnen worden voor de Ingeschrevenen-groep. Ook kan je instellen welke mogelijkheden deze gebruikers binnen Clean Up Optimizer hebben, dit staat hieronder bij de Ingeschrevene-keuzevinkjes

en: You can choose what pages could be accessed by the users having an Others Role and you can also choose additional capabilities that could be accessed by users on your Clean Up Optimizer for security purpose which is mentioned below in Others Role checkboxes
nl_NL: Je kunt kiezen welke pagina's gebruikt kunnen worden voor de "Anderen"-groep. Ook kan je instellen welke mogelijkheden deze gebruikers binnen Clean Up Optimizer hebben, dit staat hieronder bij de Anderen-keuzevinkjes

en: Full Control
nl_NL: Volledige toegang

en: In this field, you would need to choose appropriate capabilities for security purposes
nl_NL: Hier stel je in welke mogelijkheden om veiligheidsredenen beschikbaar zijn

en: In this field, only users can access to these capabilities of Clean up Optimizer
nl_NL: Hier stel je in welke mogelijkheden gebruikers van Clean Up Optimizer kunnen gebruiken

en: Thank You!
nl_NL: Bedankt!

en: Kindly fill in the below form, if you would like to suggest some features which are not in the Plugin
nl_NL: Vul alsjeblieft onderstaande formulier in als je een suggestie wilt doen voor een functie die nog niet in de plugin zit.

en: If you also have any suggestion/complaint, you can use the same form below
nl_NL: Dit formulier kan je ook gebruiken voor klachten of andere suggesties.

en: You can also write us on
nl_NL: Je kunt ons ook bereiken via

en: Your Name
nl_NL: Je naam

en: Your Email
nl_NL: Emailadres

en: In this field, you would need to provide your Name which will be sent along with your Feature Request
nl_NL: Hier vul je je naam in, deze wordt meegestuurd met je suggestie

en: In this field, you would need to provide your valid Email Address which will be sent along with your Feature Request
nl_NL: Hier vul je je emailadres in, deze wordt meegestuurd met je suggestie

en: In this field, you would need to provide a feature which you would like to request to be added to this Plugin
nl_NL: Hier leg je uit wat je in deze plugin mist en graag zou willen laten toevoegen

en: Please provide your Name
nl_NL: Vul je naam in

en: Please provide your Email
nl_NL: Vul je emailadres in

en: Please provide your Feature Request
nl_NL: Vul je suggestie in

en: Send Request
nl_NL: Verstuur

en: Error Logs
nl_NL: error Logs

en: In this field you would be able to see all Php Errors
nl_NL: Op dit gebied zou je in staat om alle PHP fouten zien

en: Output
nl_NL: uitgang

en: Important Notice!
nl_NL: Belangrijk!

en: Congratulations! You have recently purchased the Clean Up Optimizer Business Edition and now you need to activate the license in order to unlock it!
nl_NL: Gefeliciteerd met je aankoop van Clean Up Optimizer Business Edition! Je hoeft alleen nog maar de licentie te activeren om de Business-functies te kunnen gebruiken.

en: Kindly fill in the required details and click on Validate License to unlock it
nl_NL: Vul alsjeblieft de gegevens in en klik op Valideer licentie om te activeren

en: If you face any issues activating the license, you may contact us at
nl_NL: Mocht het activeren niet lukken, dan kan je ons altijd bereiken op

en: Product Name
nl_NL: Productnaam

en: Current Version
nl_NL: Huidige versie

en: Order ID
nl_NL: Bestelnummer

en: API KEY
nl_NL: API-key

en: Validate License
nl_NL: Valideer licentie

en: In this field, you would be able to see your Installed Product Name
nl_NL: Hier zie je de naam van het geïnstalleerde product

en: In this field, you would be able to see your Installed Product Version
nl_NL: Hier zie je het versienummer van het geïnstalleerde product

en: In this field, you would be able to see your Website URL
nl_NL: Hier zie je jouw website-URL

en: In this field, you would need to provide your Order ID which you have received in an email after purchasing the product along with a download link. This will be used for Validating the License
nl_NL: Hier vul je je bestelnummer in, welke je per email gekregen hebt nadat je het product gekocht hebt. Dit wordt gebruikt om de licentie te kunnen activeren

en: In this field, you would need to provide your API Key which you have received in an email after purchasing the product along with a download link. This will be used for Validating License
nl_NL: Hier vul je je "API-key" in, welke je per email gekregen hebt nadat je het product gekocht hebt. Dit wordt gebruikt om de licentie te kunnen activeren

en: Please provide Order ID received after making the purchase
nl_NL: Vul het bestelnummer in dat je gekregen hebt bij je bestelling

en: Please provide API Key received after making the purchase
nl_NL: Vul de API-key in die je gekregen hebt bij je bestelling

en: Type Of Data
nl_NL: Gegevenstype

en: Count
nl_NL: Aantal

en: Auto Drafts
nl_NL: Automatische concepten

en: WordPress automatically saves Pages or Posts as a draft in WordPress Database. This is called an Auto Draft. You could have multiple Auto Drafts that you will never publish and hence you can clean them
nl_NL: WordPress bewaart automatisch berichten en reacties als concept in de WordPress-database. Dit heet Automatische contepten. Vaak heb je meerdere Automatische concepten die je nooit zult publiceren, en die dus opgeschoond kunnen worden

en: Empty
nl_NL: Leeg

en: Transients Feed in WordPress allow developers to store information in your WordPress Database with an expiration time
nl_NL: De "Transient Feed" van Wordpress laat softwareontwillelaars voor een beperkte tijd bepaalde gegevens in je WordPress-database bewaren

en: Unapproved Comments
nl_NL: Niet-goedgekeurde reacties

en: Unapproved Comments in WordPress are those comments which are still pending to be approved
nl_NL: Niet-goedgekeurde reacties in Wordpress zijn reacties die nog handmatig goedgekeurd moeten worden voordat ze geplaatst worden

en: Orphan Comments Meta
nl_NL: Ongebruikte reactie-metadata

en: Orphan Comments Meta in WordPress holds miscellaneous bits of extra information of comment
nl_NL: Ongebruikte reactie-metadata in WordPress zijn allerlei extra gegevens over verwijderde reacties

en: Orphan Posts Meta
nl_NL: Ongebruikte bericht-metadata

en: Orphan Posts Meta in WordPress is Meta Data belonging to posts which no longer exist
nl_NL: Ongebruikte bericht-metadata in WordPress zijn allerlei extra gegevens over verwijderde berichten

en: Orphan Relationships
nl_NL: Ongebruikte relaties

en: Orphan Relationships in WordPress hold junk or obsolete Category and Tag
nl_NL: Ongebruikte relaties in WordPress zijn categorieën en tags die niet (meer) gebruikt worden

en: Revisions
nl_NL: Revisies

en: WordPress Revisions system stores a record of each saved draft or published an update
nl_NL: Het revisies-systeem van WordPress bewaart alle opgeslagen versies, inclusief concepten, van je berichten

en: In WordPress, Ping-back is a type of comment that is created when you link to another blog post where Ping backs are enabled
nl_NL: In WordPress is een "pingback" een type reactie die automatisch gemaakt wordt wanneer je een link plaats naar een andere blog die pingbacks ondersteunt

en: Transient Options are like a basic cache system used by WordPress
nl_NL: "Transient Options" zijn een soort tijdelijke opslagruimte ("cache") binnen WordPress

en: In WordPress, Trackbacks are a way to notify legacy blog systems that you have linked to them
nl_NL: In WordPress zijn "trackbacks" een manier om verouderde blog-systemen te laten weten dat je een link naar ze geplaatst hebt

en: Spam Comments
nl_NL: Spam-reacties

en: Spam Comments are unwanted comments in WordPress Database
nl_NL: Spam-reacties zijn ongewenste reacties in de WordPress-database

en: Trash Comments
nl_NL: Prullenbak-reacties

en: Trash Comments are  comments which are stored in WordPress Trash after deletion
nl_NL: Prullenbak-reacties zijn alle reacties die in de Prullenbak bewaard zijn, nadat ze handmatig verwijderd zijn

en: Drafts
nl_NL: Concepten

en: Drafts are New Post or Page created as Draft in WordPress
nl_NL: Concepten zijn berichten en pagina's die "als concept" zijn opgeslagen

en: Deleted Posts
nl_NL: Verwijderde berichten

en: Deleted Posts are posts which are removed from WordPress Database
nl_NL: Verwijderde berichten zijn berichten die uit de WordPress-database verwijderd zijn

en: Duplicated Post Meta
nl_NL: Dubbele bericht-metadata

en: Duplicated Post Meta is duplicated values of Posts stored in a Posts Table in WordPress Database
nl_NL: Dubbele bericht-metadata zijn gegevens over berichten die dubbel in de WordPress-database staan

en: oEmbed Caches in Post Meta
nl_NL: oEmbed Caches in bericht-metadata

en: oEmbed Caches in Post Meta hold data related to Embeddable Content in WordPress Database
nl_NL: oEmbed Caches in bericht-metadata zijn gegevens over 'embeddable content' in de WordPress-database

en: Duplicated Comment Meta
nl_NL: Dubbele reactie-metadata

en: Duplicated Comment Meta holds information of Duplicate Comments in Comments Table in WordPress Database
nl_NL: Dubbele reactie-metadata zijn gegevens over reacties die dubbel in de WordPress-database staan

en: Orphan User Meta
nl_NL: Ongebruikte gebruikers-metadata

en: Orphan User Meta holds orphan data of an Usermeta table in WordPress Database
nl_NL: Ongebruikte gebruikers-metadata zijn gegevens van gebruikers die niet meer bestaan in de WordPress-database

en: Duplicated User Meta
nl_NL: Dubbele gebruikers-metadata

en: Duplicated User Meta holds information of Duplicate user meta data in WordPress Database
nl_NL: Dubbele gebruikers-metadata zijn gegevens over gebruikers die dubbel in de WordPress-database staan

en: Orphaned Term Relationships
nl_NL: Ongebruikte term-relaties

en: Orphaned Term Relationships hold junk or obsolete term Category and Tag in WordPress Database
nl_NL: Ongebruikte term-relaties zijn niet meer gebruikte categorieën en tags in de WordPress database

en: Unused Terms
nl_NL: Ongebruikte termen

en: Unused Terms hold term data which are not used by WordPress
nl_NL: Ongebruikte termen zijn gegevens die niet meer gebruikt worden door WordPress

en: Start Date & Time
nl_NL: Begindatum en -tijd

en: Update Schedule
nl_NL: Planning bijwerken

en: If you would like to empty selected types of data on a schedule then you would need to choose an Action from dropdown
nl_NL: Als je bepaalde datatypen op geplande tijden wilt legen, kan je een actie kiezen uit het keuzemenu

en: In this field, you would need to choose Time Duration for schedule to run. It could be Hourly or Daily
nl_NL: Hier kan je instellen met welke regelmaat je dit wilt doen. Dit kan eens in de zoveel uur of eens in de zoveel dagen

en: Table Name
nl_NL: Tabelnaam

en: Clear
nl_NL: Opschonen

en: Blocked For
nl_NL: Geblokkeerd voor

en: Never
nl_NL: Nooit

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: for
nl_NL: voor

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Block IP Address
nl_NL: Blokkeer IP-adres

en: IP Address
nl_NL: IP-adres

en: Duration
nl_NL: Duur

en: Blocked Date & Time
nl_NL: Blokkeerdatum en -tijd

en: Release Date & Time
nl_NL: Deblokkeerdatum en -tijd

en: Comments
nl_NL: Opmerkingen

en: Hourly
nl_NL: Ieder uur

en: Daily
nl_NL: Elke dag

en: Start On
nl_NL: Begin op

en: Please choose Start On
nl_NL: Kies een begintijd

en: In this field, you would need to choose start date for scheduler to run
nl_NL: Hier kan je instellen vanaf welke datum je de planning wilt beginnen

en: Start Time
nl_NL: Begintijd

en: In this field, you would need to choose a start time for scheduler to run at
nl_NL: Hier kan je instellen vanaf welke tijd je de planning wilt beginnen

en: Repeat Every
nl_NL: Herhaal elke

en: In this field, you would need to choose Repetition for the scheduler. The scheduler would be run on selected values from dropdown
nl_NL: Hier kan je een herhalingstijd instellen voor de planning. De planning wordt na de ingestelde tijd uitgevoerd

en:  hrs
nl_NL: h

en:  mins
nl_NL: m

en: IP Ranges
nl_NL: IP-reeksen

en: Start Date
nl_NL: Startdatum

en: Please choose Start Date
nl_NL: Kies alsjeblieft een startdatum

en: Submit
nl_NL: Versturen

en: User Name
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Date & Time
nl_NL: Datum en tijd

en: Name of the Hook
nl_NL: Naam van de Hook

en: Interval Hook
nl_NL: Tijd van de Hook

en: Args
nl_NL: Argumenten

en: Next Execution
nl_NL: Volgende uitvoering

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Bulk Action
nl_NL: Op geselecteerde toepassen

en: Action
nl_NL: Actie

en: Optimize
nl_NL: Optimaliseren

en: Repair
nl_NL: Repareren

en: Roles & Capabilities
nl_NL: Rollen & mogelijkheden

en: Add New Schedule
nl_NL: Nieuwe planning maken

en: View Records
nl_NL: Toon rijen

en: Logs
nl_NL: Registraties

en: Login Logs
nl_NL: Inlogregistraties

en: Live Traffic
nl_NL: Live bezoek

en: Visitor Logs
nl_NL: Bezoekersregistraties

en: General Settings
nl_NL: Algemene instellingen

en: Notifications Setup
nl_NL: Meldingsinstellingen

en: Message Settings
nl_NL: Bericht-instellingen

en: Other Settings
nl_NL: Andere instellingen

en: Security Settings
nl_NL: Beveiligingsinstellingen

en: Blockage Settings
nl_NL: Blokkeringsinstellingen

en: Block / Unblock IP Addresses
nl_NL: (De)blokkeer IP-adressen

en: Block / Unblock IP Ranges
nl_NL: (De)blokkeer IP-reeksen

en: Block / Unblock Countries
nl_NL: (De)blokkeer landen

en: Email Templates
nl_NL: Emailsjablonen

en: Custom Jobs
nl_NL: Aangepaste taken

en: Feature Requests
nl_NL: Ontbrekende functies?

en: System Information
nl_NL: Systeeminformatie

en: Licensing
nl_NL: Licenties

en: Enable
nl_NL: Inschakelen

en: Disable
nl_NL: Uitschakelen

en: Save Changes
nl_NL: Wijzigingen opslaan

en: You do not have Sufficient Access to this Page. Kindly contact the Administrator for more Privileges
nl_NL: Je hebt geen toegang tot deze pagina. Neem alsjeblieft contact op met de administrator voor toegang.

en: Block
nl_NL: Blok
