WP Cerber Security - en to cs translation catalogue (1153 entries)

en: Limit login attempts
cs: Omezit neúspěšné pokusy

en: minutes
cs: minut(y)

en: Site connection
cs: Připojení webu

en: Proactive security rules
cs: Proaktivní bezpečnostní pravidla

en: Block subnet
cs: Zablokovat podsíť

en: Custom login page
cs: Vlastní přihlašovací stránka

en: Custom login URL
cs: Vlastní login URL

en: Citadel mode
cs: Režim Citadela

en: Duration
cs: Trvání

en: Notifications
cs: Notifikace

en: Access Lists
cs: Seznam přístupů

en: Activity
cs: Aktivity

en: Lockouts
cs: Blokování

en: Date
cs: Datum

en: Local User
cs: Místní uživatel

en: Username used
cs: Použité uživatelské jméno

en: Logged in
cs: Přihlášen

en: Logged out
cs: Odhlášen

en: Login failed
cs: Přihlášení selhalo

en: IP blocked
cs: IP blokována

en: Citadel activated!
cs: Citadela je aktivní!

en: Locked out
cs: Blokován

en: IP blacklisted
cs: IP na černé listině

en: Password changed
cs: Heslo bylo změněno

en: Remove
cs: Odstranit

en: Lockout for %s was removed
cs: Blokace %s byla odstraněna

en: White IP Access List
cs: Seznam povolených IP adres

en: Black IP Access List
cs: Seznam blokovaných IP adres

en: List is empty
cs: Seznam je prázdný

en: View Activity
cs: Zobrazit aktivity

en: Settings
cs: Nastavení

en: Last login
cs: Poslední přihlášení

en: Never
cs: Zatím neproběhla

en: Are you sure?
cs: Jste tu?

en: My site is behind a reverse proxy
cs: Web je za reverzní proxy

en: Make your protection smarter!
cs: Zapněte inteligentní ochranu webu!

en: Please enable Permalinks to use this feature. Set Permalink Settings to something other than Default.
cs: Prosím, zapněte trvalé odkazy pro tuto funkci. Nastavte trvalé odkazy jiné než výchozí.

en: Main Settings
cs: Hlavní nastavení

en: Help
cs: Nápověda

en: Increase lockout duration to %s hours after %s lockouts in the last %s hours
cs: Zvýšit dobu trvání blokace na %s hodin(y) po %s blokacích ve %s hodinách

en: You are not allowed to log in. Ask your administrator for assistance.
cs: Nejste oprávněni se přihlásit. Požádejte správce o pomoc.

en: Expires
cs: Expirace

en: No lockouts at the moment. The sky is clear.
cs: V tuto chvíli žádné blokování. Obloha je jasná.

en: Can't activate WP Cerber due to a database error.
cs: Nelze aktivovat bezpečné přihlašování kvůli chybě databáze.

en: days
cs: dnů

en: Cerber Quick View
cs: Rychlé zobrazení

en: Always block entire subnet Class C of intruders IP
cs: Pokaždé blokovat útočníka v celé subsíti třídy C

en: Click to send test
cs: Odeslat test

en: Attention! You have changed the login URL! The new login URL is
cs: Pozor! Změnili jste adresu pro přihlašování! Nová adresa je

en: Comments
cs: Komentáře

en: Tools
cs: Nástroje

en: Export settings to the file
cs: Export nastavení do souboru

en: When you click the button below you will get a configuration file, which you can upload on another site.
cs: Pokud kliknete na tlačítko níže, obdržíte konfigurační soubor, který můžete nahrát na jiném webu.

en: What do you want to export?
cs: Co chcete exportovat?

en: Download file
cs: Stáhnout soubor

en: Import settings from the file
cs: Importovat nastavení ze souboru

en: When you click the button below, file will be uploaded and all existing settings will be overridden.
cs: Pokud kliknete na tlačítko níže, stávající nastavení bude nahrazeno vybraným souborem.

en: Select file to import.
cs: Vyberte prosím soubor importu.

en: What do you want to import?
cs: Co chcete importovat?

en: Upload file
cs: Nahrát soubor

en: No file was uploaded or file is corrupted
cs: Žádný soubor nebyl nahrán nebo je soubor poškozen

en: Error while parsing file
cs: Během ukládání se vyskytla chyba

en: Hostname
cs: Server (hostname)

en: unknown
cs: neznámé

en: active
cs: aktivní

en: deactivate
cs: deaktivovat

en: not active
cs: není aktivní

en: disabled
cs: vypnuto

en: failed attempts
cs: neúspěšných pokusů

en: in 24 hours
cs: ve 24 hodinách

en: view all
cs: zobrazit vše

en: lockouts
cs: blokování

en: Lockouts at the moment
cs: Blokováni v tento okamžik

en: Last lockout
cs: Poslední blokování

en: entry | entries
cs[0]: položka
cs[1]: položky
cs[2]: položek

en: Load default settings
cs: Načíst výchozí nastavení

en: New Custom login URL
cs: URL nové adresy pro přihlášení

en: Use file
cs: Použít soubor

en: Write failed login attempts to the file
cs: Zapsat neúspěšné pokusy do souboru

en: Deactivate
cs: Deaktivovat

en: Reason
cs: Důvod

en: Add IP to the Black List
cs: Přidat IP do Blacklistu

en: Hardening
cs: Tvrdé nastavení

en: Abuse email:
cs: E-mail pro zneužití:

en: Email Address
cs: Emailová adresa

en: Hardening WordPress
cs: Tvrdé nastavení Wordpressu

en: Stop user enumeration
cs: Nezobrazovat seznam uživatelů

en: Disable XML-RPC
cs: Zakázat XML-RPC

en: Block access to the XML-RPC server (including Pingbacks and Trackbacks)
cs: Blokovat přístup k serveru XML-RPC (včetně Pingbacks a Trackbacks)

en: Disable feeds
cs: Zakázat zdroje

en: Block access to the RSS, Atom and RDF feeds
cs: Zablokujte přístup k zdrojům RSS, Atom a RDF

en: Disable REST API
cs: Zakázat rozhraní API REST

en: WP Cerber is now active and has started protecting your site
cs: Bezpečné přihlašování je nyní aktivní a chrání Váš web.

en: Action
cs: Akce

en: Incorrect IP address or IP range
cs: Nesprávná adresa IP nebo rozsah IP adres

en: Network:
cs: Síť:

en: Add network to the Black List
cs: Přidat síť na černou listinu

en: Attention! Citadel mode is now active. Nobody is able to log in.
cs: Pozor! Režim Citadela je nyní aktivní. Nikdo se nemůže přihlásit.

en: Unknown
cs: Neznámý

en: ERROR:
cs: CHYBA:

en: Human verification failed. Please click the square box in the reCAPTCHA block below.
cs: Ověření se nezdařilo. Prosím, klikněte na čtvercové pole v bloku reCAPTCHA níže.

en: Username is not allowed. Please choose another one.
cs: Uživatelské jméno není povoleno. Prosím, vyberte jiné.

en: unspecified
cs: neurčené

en: Number of lockouts is increasing
cs: Počet omezení přístupů se zvyšuje

en: Website
cs: Web

en: Import settings
cs: Nastavení importu

en: Prohibited usernames
cs: Zakázaná uživatelská jména

en: Usernames from this list are not allowed to log in or register. Any IP address, have tried to use any of these usernames, will be immediately blocked. Use comma to separate logins.
cs: Uživatelské jméno z tohoto seznamu se nesmí přihlašovat nebo registrovat. Jakákoli adresa IP, pokusila se použít některý z těchto uživatelských jmen, bude okamžitě zablokována. Použijte čárku pro oddělení jednotlivých přihlašovacích jmen.

en: reCAPTCHA settings
cs: Nastavení reCAPTCHA

en: Site key
cs: Klíč stránky

en: Secret key
cs: Tajný klíč

en: Enable reCAPTCHA for WordPress registration form
cs: Zapnout reCAPTCHA pro Wordpress registrační formulář

en: Lost password form
cs: Formulář zapomenutého heslo

en: Login form
cs: Přihlašovací formulář

en: Enable reCAPTCHA for WordPress login form
cs: Aktivovat reCAPTCHA pro WordPress přihlašovací formulář

en: Before you can start using reCAPTCHA, you have to obtain Site key and Secret key on the Google website
cs: Než budete moci začít používat reCAPTCHA, budete muset získat klíč webu a tajný klíč na webových stránkách Google

en: Know more
cs: Zjistit více

en: User created
cs: Uživatel byl vytvořen

en: User registered
cs: Registrovaný uživatel

en: reCAPTCHA verification failed
cs: Ověření reCAPTCHA selhalo

en: reCAPTCHA settings are incorrect
cs: Nastavení reCAPTCHA jsou nesprávné

en: Attempt to access prohibited URL
cs: Pokus o přístup k zakázané adrese URL

en: Attempt to log in with prohibited username
cs: Pokus o přihlášení se zakázaným uživatelským jménem

en: Cerber Lab connection
cs: Připojení Cerber Lab

en: Send malicious IP addresses to the Cerber Lab
cs: Odeslání škodlivých IP adres do Cerber Lab

en: Cerber Lab protocol
cs: Cerber Lab protokol

en: Registration form
cs: Formulář registrace

en: Enable reCAPTCHA for WooCommerce registration form
cs: Zapnout reCAPTCHA pro WooCommerce registrační formulář

en: Enable reCAPTCHA for WordPress lost password form
cs: Zapnout reCAPTCHA pro Wordpress formulář zapomenutého hesla

en: Enable reCAPTCHA for WooCommerce lost password form
cs: Zapnout reCAPTCHA pro WooCommerce formulář zapomenutého hesla

en: Enable reCAPTCHA for WooCommerce login form
cs: Aktivovat reCAPTCHA pro WooCommerce přihlašovací formulář

en: Request to the Google reCAPTCHA service failed
cs: Požadavek na službu Google reCAPTCHA selhal

en: View all
cs: Zobrazit vše

en: Recently locked out IP addresses
cs: Nedávno zablokované IP adresy

en: OK, nail them all
cs: Ok

en: NO, maybe later
cs: Ne, možná později

en: Dashboard
cs: Nástěnka

en: Want to make WP Cerber even more powerful?
cs: Chcete, aby bylo bezpečné přihlášení ještě více silnější?

en: Allow WP Cerber to send locked out malicious IP addresses to Cerber Lab. This helps the plugin team to develop new algorithms for WP Cerber that will defend WordPress against new threats and botnets that are appearing  everyday. You can disable the sending in the plugin settings at any time.
cs: Povolení WP Cerber odesílat zablokované škodlivé IP adresy do laboratoře Cerber. To pomáhá týmu pluginu vyvíjet nové algoritmy pro WP Cerber, které budou bránit WordPress proti novým hrozbám a botnetům, které se objevují každý den. Odesílání můžete kdykoli zakázat v nastavení pluginu.

en: IP address
cs: IP adresa

en: User login
cs: Přihlášení uživatele

en: User ID
cs: ID uživatele

en: Search for IP or username
cs: Vyhledat IP adresu nebo uživatelské jméno

en: Filter
cs: Filtr

en: Cerber Dashboard
cs: Přístrojový panel Cerber

en: Cerber tools
cs: Nástroje

en: User
cs: Uživatel

en: Search string
cs: Vyhledat řetězec

en: Date format
cs: Formát data

en: if empty, the default format %s will be used
cs: pokud je prázdný, použije se výchozí formát %s

en: Push notifications
cs: Push oznámení

en: Email notifications
cs: Upozornění emailem

en: Use comma to specify multiple values
cs: Použijte čárku pro oddělení více hodnot

en: All connected devices
cs: Všechna připojená zařízení

en: No devices found
cs: Nebyly nalezena žádná zařízení

en: Not available
cs: Není k dispozici

en: Password reset requested
cs: Požadavek na obnovení hesla

en: Apply limit login rules to IP addresses in the White IP Access List
cs: Použijte limitní přihlašovací pravidla na adresy IP v seznamu White IP Access List

en: Invisible reCAPTCHA
cs: Neviditelná reCAPTCHA

en: Enable invisible reCAPTCHA
cs: Povolení neviditelné reCAPTCHA

en: (do not enable it unless you get and enter the Site and Secret keys for the invisible version)
cs: (nepovolujte ji, dokud nezískáte a nezadáte klíče Site a Secret pro neviditelnou verzi)

en: Enable reCAPTCHA for WordPress comment form
cs: Povolit reCAPTCHA pro WordPress komentářový formulář

en: Limit attempts
cs: Omezení pokusů

en: Lock out IP address for %s minutes after %s failed attempts within %s minutes
cs: Zablokování IP adresy na %s minut po %s neúspěšných pokusech během %s minut

en: In the Citadel mode nobody is able to log in except IPs from the White IP Access List. Active user sessions will not be affected.
cs: V režimu Citadel se nikdo nemůže přihlásit kromě IP adres z White IP Access List. Aktivní relace uživatelů nebudou ovlivněny.

en: Event
cs: Událost

en: Spam comments denied
cs: Zablokované komentářové SPAMy

en: Malicious IP addresses detected
cs: Zjištěné škodlivé adresy IP

en: Lockouts occurred
cs: Aktuálně blokování

en: You are not allowed to register.
cs: Nemáte oprávnění se registrovat.

en: Spam comment denied
cs: Odmítnutí komentáře spamu

en: Attempt to log in denied
cs: Pokus o přihlášení zamítnut

en: Attempt to register denied
cs: Pokus o registraci zamítnut

en: Malicious activities mitigated
cs: Omezené škodlivé činnosti

en: Comment form
cs: Formulář pro komentáře

en: Protect comment form with bot detection engine
cs: Chránit formulář komentáře s motorem pro detekci botů

en: Protect registration form with bot detection engine
cs: Ochrana registračního formuláře pomocí nástroje pro detekci botů

en: Diagnostic
cs: Diagnostika

en: License
cs: Licence

en: Sorry, human verification failed.
cs: Selhalo ověření uživatele.

en: Bot activity is detected
cs: Byla zjištěna aktivita Bota.

en: Comment processing
cs: Zpracování komentářů

en: If a spam comment detected
cs: Pokud je zjištěn spamový komentář

en: Trash spam comments
cs: Vyhození nevyžádaných komentářů do koše

en: Move spam comments to trash after
cs: Přesun spamových komentářů do koše po

en: Spam form submission denied
cs: Pokus o SPAM zablokován

en: Other forms
cs: Ostatní formuláře

en: Protect all forms on the website with bot detection engine
cs: Ochrana všech formulářů na webových stránkách pomocí systému pro detekci botů

en: Safe mode
cs: Bezpečný režim

en: Use less restrictive policies (allow AJAX)
cs: Použití méně restriktivních zásad (povolení AJAXu)

en: Country
cs: Země

en: Cerber Security Rules
cs: Pravidla zabezpečení Cerber

en: Security Rules
cs: Bezpečnostní pravidla

en: Failed login attempts
cs: Neúspěšné pokusy o přihlášení

en: Registered
cs: Registrovaný

en: You
cs: Vy

en: Spam form submissions denied
cs: Pokusy o SPAM zablokovány

en: Getting Started Guide
cs: Příručka pro začátečníky

en: Countries
cs: Země

en: Permitted for one country | Permitted for %d countries
cs[0]: Povoleno pro jednu zemi

en: No rule
cs: Žádné pravidlo

en: Security rules have been updated
cs: Byla aktualizována bezpečnostní pravidla

en: Form submission denied
cs: Odmítnutí odeslání formuláře

en: Comment denied
cs: Komentář zamítnut

en: Request to REST API denied
cs: Požadavek na REST API odepřen

en: Bot detected
cs: Detekován Bot

en: Citadel mode is active
cs: Režim Citadela je aktivní

en: Malicious activity detected
cs: Zjištěná škodlivá aktivita

en: Blocked by country rule
cs: Blokováno pravidlem země

en: Limit reached
cs: Dosažený limit

en: Multiple suspicious activities
cs: Více podezřelých činností

en: Multiple suspicious activities were detected
cs: Bylo zjištěno více podezřelých aktivit

en: Specify REST API namespaces to be allowed if REST API is disabled. One string per line.
cs: Určete rozhraní REST API, která budou povolena, pokud je vypnuto rozhraní REST API. Jeden název na jeden řádek.

en: Registration limit
cs: Registrační limit

en: by date of registration
cs: podle data registrace

en: Query whitelist
cs: Bílá listina dotazů

en: Start typing here to find a country
cs: Pro vyhledání země začněte psát zde

en: Click on a country name to add it to the list of selected countries
cs: Kliknutím na název země ji přidáte do seznamu vybraných zemí

en: Submit forms
cs: Odesílání formulářů

en: Post comments
cs: Komentáře k příspěvkům

en: Register on the website
cs: Zaregistrujte se na webových stránkách

en: Use XML-RPC
cs: Použít XML-RPC

en: Use REST API
cs: Použijte REST API

en: Deny it completely
cs: Zcela ji popřít

en: Mark it as spam
cs: Označit jako spam

en: Main settings
cs: Hlavní nastavení

en: If you use a caching plugin, you have to add your new login URL to the list of pages not to cache.
cs: Pokud používáte plugin pro ukládání do mezipaměti, musíte přidat novou přihlašovací adresu URL do seznamu stránek, které se nemají ukládat do mezipaměti.

en: To change reporting settings visit
cs: Chcete-li změnit nastavení hlášení, navštivte

en: Your login page:
cs: Vaše přihlašovací stránka:

en: Your license is valid until
cs: Vaše licence je platná do

en: Activity details
cs: Podrobnosti o aktivitách

en: Click to send now
cs: Odeslat nyní

en: Not permitted for one country | Not permitted for %d countries
cs[0]: Není povoleno pro jednu zemi

[ctx: to is a marker of infinitive, e.g. "to use it"]
en: Selected countries are permitted to %s, other countries are not permitted to
cs: Vybraným zemím je povoleno %s, ostatním zemím není povoleno

[ctx: to is a marker of infinitive, e.g. "to use it"]
en: Selected countries are not permitted to %s, other countries are permitted to
cs: Vybraným zemím není povoleno %s, ostatním zemím je povoleno

en: Weekly Report
cs: Týdenní zpráva

en: Use 404 template from the active theme
cs: Použijte šablonu 404 z aktivního motivu

en: Display simple 404 page
cs: Zobrazit jednoduchou stránku 404

en: Enter a part of query string or query path to exclude a request from inspection by the engine. One item per line.
cs: Zadejte část řetězce dotazu nebo cestu k dotazu, abyste vyloučili požadavek z kontroly ze strany modulu. Jedna položka na řádek.

en: Your last sign-in was %s from %s
cs: Vaše poslední přihlášení bylo %s z %s

en: Optional comment for this entry
cs: Volitelný komentář pro tuto položku

en: You cannot add your IP address or network
cs: Nemůžete přidat svou IP adresu nebo síť

en: To specify a REGEX pattern wrap a pattern in two forward slashes.
cs: Chcete-li zadat vzorek REGEX, zabalte vzor ve dvou lomítkách \\.

en: Cerber Traffic Inspector
cs: Inspektor provozu Cerber

en: Traffic Inspector
cs: Dopravní inspektor

en: Traffic
cs: Provoz

en: Request
cs: Žádost

en: Host Info
cs: Informace o hostiteli

en: Form submissions
cs: Podávání formulářů

en: Page Not Found
cs: Stránka nenalezena

en: Longer than
cs: Delší než

en: Refresh
cs: Aktualizovat

en: Check for requests
cs: Kontrola žádostí

en: Not specified
cs: Není specifikováno

en: Logging mode
cs: Režim záznamu

en: Logging disabled
cs: Vypnuté protokolování

en: Smart
cs: Chytré

en: All traffic
cs: Veškerý provoz

en: Mask these form fields
cs: Maskovat tato pole formuláře

en: milliseconds
cs: milisekundy

en: Save request fields
cs: Uložení polí žádosti

en: Page generation time threshold
cs: Prahová hodnota času generování stránky

en: enabled
cs: povoleno

en: no connection
cs: žádné spojení

en: Last seen
cs: Naposledy viděno

en: We're sorry, you are not allowed to proceed
cs: Je nám líto, ale nemůžete pokračovat

en: Request whitelist
cs: Žádost o whitelist

en: Enter a request URI to exclude the request from inspection. One item per line.
cs: Zadejte URI žádosti, abyste žádost vyloučili z kontroly. Jedna položka na řádek.

en: Save request headers
cs: Uložení záhlaví požadavků

en: Save $_SERVER
cs: Uložit $_SERVER

en: Save request cookies
cs: Uložení souborů cookie žádosti

en: Protect admin scripts
cs: Chraňte admin skripty

en: Block unauthorized access to load-scripts.php and load-styles.php
cs: Blokovat neoprávněný přístup na load-scripts.php a load-styles.php

en: Unable to create the directory
cs: Nelze vytvořit adresář

en: Destination folder access denied
cs: Přístup k cílové složce odepřen

en: File not found
cs: Soubor nebyl nalezen

en: Unable to copy the file
cs: Nelze zkopírovat soubor

en: Unable to delete the file
cs: Nelze odstranit soubor

en: Load security engine
cs: Způsob nahrání enginu

en: Legacy mode
cs: Starší režim

en: Standard mode
cs: Standardní režim

en: Plugin initialization mode has not been changed
cs: Režim inicializace zásuvného modulu nebyl změněn

en: File upload denied
cs: Odmítnutí nahrávání souborů

en: To specify a REGEX pattern, enclose a whole line in two braces.
cs: Chcete-li zadat vzor REGEX, uzavřete celý řádek do dvou závorek.

en: Be careful about enabling these options.
cs: Buďte opatrní při povolování těchto možností.

en: If you forget your Custom login URL, you will be unable to log in.
cs: Pokud zapomenete svou vlastní přihlašovací adresu URL, nebudete se moci přihlásit.

en: Site Integrity
cs: Integrita stránek

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Quick Scan
cs: Rychlé skenování

en: Full Scan
cs: Úplné skenování

en: Denied
cs: Zakázáno

en: Use White IP Access List
cs: Použít i na White IP Access List

en: Disable dashboard redirection
cs: Zakázat přesměrování do ovládacího panelu

en: Disable automatic redirection to the login page when /wp-admin/ is requested by an unauthorized request
cs: Zakažte automatické přesměrování na přihlašovací stránku, když je /wp-admin/ požadováno neoprávněnou žádostí

en: Scanner settings
cs: Nastavení skeneru

en: Custom signatures
cs: Vlastní podpisy

en: Specify custom PHP code signatures. One item per line. To specify a REGEX pattern, enclose a whole line in two braces.
cs: Zadejte vlastní signatury kódu PHP. Jedna položka na řádek. Chcete-li zadat vzor REGEX, uzavřete celý řádek do dvou závorek.

en: Unwanted file extensions
cs: Nežádoucí přípony souborů

en: Specify file extensions to search for. Full scan only. Use comma to separate items.
cs: Zadejte přípony souborů, které chcete vyhledat. Pouze úplná kontrola. Pro oddělení položek použijte čárku.

en: Directories to exclude
cs: Vyloučení adresářů

en: Delete quarantined files after
cs: Odstranění souborů v karanténě po

en: Launch Quick Scan
cs: Spuštění rychlého skenování

en: Every hour
cs: Každou hodinu

en: Every 3 hours
cs: Každé 3 hodiny

en: Every 6 hours
cs: Každých 6 hodin

en: Launch Full Scan
cs: Spuštění úplného skenování

en: Low severity
cs: Nízká závažnost

en: Medium severity
cs: Střední závažnost

en: High severity
cs: Vysoká závažnost

en: Report an issue if any of the following is true
cs: Nahlášení problému, pokud je pravdivá některá z následujících skutečností

en: Send email report
cs: Odeslat e-mailovou zprávu

en: After every scan
cs: Po každém skenování

en: If any changes in scan results occurred
cs: Pokud došlo ke změnám ve výsledcích skenování

en: Include file sizes
cs: Včetně velikosti souborů

en: Include scan errors
cs: Zahrnout chyby skenování

en: Security Scanner
cs: Bezpečnostní skener

en: Scheduling
cs: Plánování

en: Currently a scheduled scan in progress. Please wait until it is finished.
cs: V současné době probíhá plánované skenování. Vyčkejte prosím na jeho dokončení.

en: Previous scan started %s has not been completed. Continue scanning?
cs: Předchozí spuštěná kontrola %s nebyla dokončena. Pokračovat ve skenování?

en: It seems this website has never been scanned. To start scanning click the button below.
cs: Zdá se, že tato webová stránka nebyla nikdy skenována. Chcete-li zahájit skenování, klikněte na tlačítko níže.

en: Start Quick Scan
cs: Spuštění rychlého skenování

en: Start Full Scan
cs: Spuštění úplného skenování

en: Stop Scanning
cs: Zastavení skenování

en: Continue Scanning
cs: Pokračovat ve skenování

en: Delete
cs: Smazat

en: Verified
cs: Ověřeno

en: Integrity data not found
cs: Data integrity nebyla nalezena

en: Unable to check the integrity of the plugin due to a network error
cs: Nelze zkontrolovat integritu zásuvného modulu kvůli chybě sítě

en: Unable to check the integrity of WordPress files due to a network error
cs: Nelze zkontrolovat integritu souborů WordPress kvůli chybě sítě

en: Unable to check the integrity of the theme due to a network error
cs: Nelze zkontrolovat integritu motivu kvůli chybě sítě

en: Unable to process file
cs: Nelze zpracovat soubor

en: Unable to open file
cs: Nelze otevřít soubor

en: Checksum mismatch
cs: Neshoda kontrolního součtu

en: Suspicious code found
cs: Nalezen podezřelý kód

en: Unattended suspicious file
cs: Neobsluhovaný podezřelý soubor

en: Executable code found
cs: Nalezen spustitelný kód

en: Unwanted file extension
cs: Nechtěná přípona souboru

en: New file
cs: Nový soubor

en: Custom signature found
cs: Nalezen vlastní podpis

en: Parsing the list of files
cs: Rozbor seznamu souborů

en: Checking for new and modified files
cs: Kontrola nových a upravených souborů

en: Verifying the integrity of WordPress
cs: Ověření integrity systému WordPress

en: Verifying the integrity of the plugins
cs: Ověření integrity zásuvných modulů

en: Verifying the integrity of the themes
cs: Ověření integrity témat

en: Searching for malicious code
cs: Vyhledávání škodlivého kódu

en: Finalizing the scan
cs: Dokončení skenování

en: Files to scan
cs: Soubory ke skenování

en: Critical issues
cs: Kritické otázky

en: Issues total
cs: Počet vydání celkem

en: Scanner Report
cs: Zpráva o skeneru

en: Monitor new files
cs: Sledování nových souborů

en: Monitor modified files
cs: Sledování upravených souborů

en: If new issues found
cs: V případě nalezení nových problémů

en: Suspicious directives found
cs: Nalezené podezřelé směrnice

en: Suspicious code instruction found
cs: Nalezena podezřelá instrukce kódu

en: Suspicious code signatures found
cs: Nalezené podezřelé signatury kódu

en: To solve this issue you have to reinstall %s or update it to the latest version.
cs: Pro vyřešení tohoto problému je třeba znovu nainstalovat %s nebo jej aktualizovat na nejnovější verzi.

en: Please upload a reference ZIP archive
cs: Nahrajte prosím referenční archiv ZIP

en: Resolve issue
cs: Vyřešení problému

en: We have not found any integrity data to verify
cs: Nenašli jsme žádné údaje o integritě, které by ověřovaly

en: You have to upload a ZIP archive from which you've installed it. This enables the security scanner to verify the integrity of the code and detect malware.
cs: Musíte nahrát archiv ZIP, ze kterého jste jej nainstalovali. To umožní bezpečnostnímu skeneru ověřit integritu kódu a odhalit škodlivý software.

en: Full Scan Report
cs: Úplná zpráva o skenování

en: Quick Scan Report
cs: Zpráva o rychlém skenování

en: Files scanned
cs: Naskenované soubory

en: Check for activities
cs: Zkontrolovat aktivitu

en: Activated
cs: Aktivovaný

en: Malicious request denied
cs: Zlomyslná žádost zamítnuta

en: User activated
cs: Aktivováno uživatelem

en: Suspicious number of fields
cs: Podezřelý počet polí

en: Suspicious number of nested values
cs: Podezřelý počet vnořených hodnot

en: Malicious code detected
cs: Zjištěn škodlivý kód

en: Attempt to upload a file with malicious code
cs: Pokus o nahrání souboru se škodlivým kódem

en: Bytes
cs: Byty

en: Vulnerability found
cs: Nalezená zranitelnost

en: Unable to check the integrity due to a DB error
cs: Nelze zkontrolovat integritu z důvodu chyby DB

en: Automated recurring scan schedule
cs: Automatizovaný plán opakovaného skenování

en: Scan results reporting
cs: Hlášení výsledků skenování

en: Suspicious activity
cs: Podezřelá činnost

en: Errors
cs: Chyby

note: Description of the plugin
en: Defends WordPress against hacker attacks, spam, trojans, and viruses. Malware scanner and integrity checker. Hardening WordPress with a set of comprehensive security algorithms. Spam protection with a sophisticated bot detection engine and reCAPTCHA. Tracks user and intruder activity with powerful email, mobile and desktop notifications.
cs: Chrání WordPress před útoky hackerů, spamem, trojskými koni a viry. Malware skener a kontrola integrity. Hardening WordPress se sadou komplexních bezpečnostních algoritmů. Ochrana proti spamu pomocí sofistikovaného enginu detekce botů a reCAPTCHA. Sleduje činnost uživatele a vetřelce pomocí výkonných upozornění na e-mail, mobilní zařízení a pracovní plochy. <strong>Překlad: Fany VanDaal</strong>.

en: You have exceeded the number of allowed login attempts. Please try again in %d minutes.
cs: Překročili jste počet povolených pokusů o přihlášení. Zkuste to prosím znovu za %d minut.

[ctx: Preposition of a period of time like: in 6 hours]
en: in %s
cs: v %s

[ctx: preposition of time like: at 11:00]
en: at
cs: v

en: Quarantine
cs: Karanténa

en: Started
cs: Zahájeno

en: Finished
cs: Dokončené

en: Performance
cs: Výkon

en: Vulnerabilities
cs: Zranitelnosti

en: New files
cs: Nové soubory

en: Changed files
cs: Změněné soubory

en: Unwanted extensions
cs: Nechtěná rozšíření

en: Unattended files
cs: Neobsluhované soubory

en: Scanned
cs: Skenováno

en: There are no files in the quarantine at the moment.
cs: V karanténě nejsou v tuto chvíli žádné soubory.

en: Restore
cs: Obnovit

en: Automatic deletion
cs: Automatické mazání

en: Size
cs: Velikost

en: File
cs: Soubor

en: The file has been restored to its original location.
cs: Soubor byl obnoven do původního umístění.

en: Integrity
cs: Integrita

en: Attempt to upload malicious file denied
cs: Pokus o nahrání škodlivého souboru byl zamítnut

en: Awesome!
cs: Skvělé!

en: Automatic cleanup of malware and suspicious files
cs: Automatické čištění malwaru a podezřelých souborů

en: Files in the sessions directory
cs: Soubory v adresáři sessions

en: Files in these directories
cs: Soubory v těchto adresářích

en: Files with these extensions
cs: Soubory s těmito příponami

en: Use comma to separate items.
cs: Pro oddělení položek použijte čárku.

en: Cleaning up
cs: Úklid

en: Malicious code found
cs: Nalezen škodlivý kód

en: This file contains executable code and may contain obfuscated malware. If this file is a part of a theme or a plugin, it must be located in the theme or the plugin folder. No exception, no excuses.
cs: Tento soubor obsahuje spustitelný kód a může obsahovat obfuskovaný malware. Pokud je tento soubor součástí tématu nebo zásuvného modulu, musí být umístěn ve složce tématu nebo zásuvného modulu. Žádné výjimky, žádné výmluvy.

en: The scanner recognizes this file as "ownerless" or "not bundled" because it does not belong to any known part of the website and should not be here.
cs: Skener rozpozná tento soubor jako "ownerless" nebo "not bundled", protože nepatří k žádné známé části webové stránky a neměl by zde být.

en: It may remain after upgrading to a newer version of %s. It also may be a piece of obfuscated malware. In a rare case it might be a part of a custom-made (bespoke) plugin or theme.
cs: Může zůstat i po aktualizaci na novější verzi %s. Může se také jednat o obfuskovaný malware. Ve výjimečných případech může být součástí na zakázku vytvořeného zásuvného modulu nebo tématu.

en: The contents of the file have been changed and do not match what exists in the official WordPress repository or a reference file you have uploaded earlier. The file may have been altered by malware, infected by a virus or has been tampered with.
cs: Obsah souboru byl změněn a neodpovídá tomu, co existuje v oficiálním úložišti WordPressu nebo v referenčním souboru, který jste nahráli dříve. Soubor mohl být pozměněn malwarem, infikován virem nebo s ním bylo manipulováno.

en: Deleted
cs: Smazáno

en: Automatically moved to quarantine
cs: Automatické přesunutí do karantény

en: Suspicious SQL code detected
cs: Zjištěn podezřelý kód SQL

[ctx: Example: Last malware scan: 23 Jan 2018]
en: Last malware scan
cs: Poslední kontrola malwaru

en: Live Traffic
cs: Živý provoz

en: Disable PHP in uploads
cs: Blokovat PHP při uploudu

en: Disable PHP error displaying
cs: Zakázat zobrazování chyb PHP

en: Ignore List
cs: Seznam ignorovaných položek

en: Ignore
cs: Ignorovat

note: For translators
en: Apply
cs: Použít

en: Added
cs: Přidáno

en: Remove from the list
cs: Odebrat ze seznamu

en: User Insights
cs: Poznatky uživatelů

en: Traffic Insights
cs: Přehled o provozu

en: Activity Insights
cs: Přehled o činnosti

en: Are you sure you want to delete selected files?
cs: Opravdu chcete odstranit vybrané soubory?

en: These files have been moved to the quarantine
cs: Tyto soubory byly přesunuty do karantény

en: Do you want to add selected files to the ignore list?
cs: Chcete přidat vybrané soubory do seznamu ignorovaných souborů?

en: These files have been added to the ignore list
cs: Tyto soubory byly přidány do seznamu ignorovaných souborů

en: Some errors occurred
cs: Vyskytly se některé chyby

en: All files have been processed
cs: Všechny soubory byly zpracovány

en: Know more about all advantages at
cs: Zjistěte více o všech výhodách na

en: Suspicious JavaScript code detected
cs: Zjištěn podezřelý kód JavaScriptu

en: All scans
cs: Všechny skeny

en: The list is empty.
cs: Seznam je prázdný.

en: No files match the specified filter.
cs: Zadanému filtru neodpovídají žádné soubory.

en: Click here to see the full list of files
cs: Kliknutím sem zobrazíte úplný seznam souborů

en: Additional Details
cs: Dodatečně podrobnosti

en: Page generation time
cs: Doba generování stránky

en: Log In
cs: Přihlásit se

en: Log Out
cs: Odhlásit se

en: Register
cs: Registrovat se

en: WooCommerce Log In
cs: Přihlášení do služby WooCommerce

en: WooCommerce Log Out
cs: Odhlášení z obchodu WooCommerce

en: IP address is locked out
cs: IP adresa je zablokovaná

en: Multiple suspicious requests
cs: Vícenásobné podezřelé požadavky

en: Traffic Inspection
cs: Dopravní inspekce

en: Maximum compatibility
cs: Maximální kompatibilita

en: Maximum security
cs: Maximální zabezpečení

en: Erroneous Request Shielding
cs: Chybné stínění požadavků

en: Save software errors
cs: Uložení chyb softwaru

en: Preparing for the scan
cs: Příprava na skenování

en: Blocked by administrator
cs: Zablokováno správcem

en: Block User
cs: Blokovat uživatele

en: User is not permitted to log into the website
cs: Uživateli není povoleno přihlásit se na webové stránky

en: User Message
cs: Zpráva pro uživatele

en: An optional message for this user
cs: Volitelná zpráva pro tohoto uživatele

en: Blocked Users
cs: Blokovaní uživatelé

en: Block access to user pages like /?author=n
cs: Blokovat přístup k uživatelským stránkám, jako je /?author=n

en: Access to WordPress REST API
cs: Přístup k aplikaci WordPress REST API

en: Block access to WordPress REST API except any of the following
cs: Zablokujte přístup k aplikaci WordPress REST API s výjimkou následujících

en: Allow REST API for these roles
cs: Povolit REST API pro tyto role

en: Allow these namespaces
cs: Povolit tyto REST API

en: These restrictions do not apply to IP addresses in the White IP Access List
cs: Tato omezení se nevztahují na adresy IP v seznamu White IP Access List

en: Select one or more roles
cs: Vyberte jednu nebo více rolí

en: Filter by registered user
cs: Filtrovat podle registrovaného uživatele

en: Authorized users only
cs: Pouze oprávnění uživatelé

en: Only registered and logged in website users have access to the website
cs: Pouze registrovaní a přihlášeni uživatelé webových stránek mají přístup k webu

en: Only registered and logged in users are allowed to view this website
cs: Tuto webovou stránku si mohou prohlížet pouze registrovaní a přihlášení uživatelé

en: Redirect to URL
cs: Přesměrovat na URL

en: Changelog
cs: Přehled změn a aktualizací

en: Default settings have been loaded
cs: Bylo načteno výchozí nastavení

en: Save all rules
cs: Uložit všechna pravidla

en: Invalid master credentials
cs: Neplatné hlavní pověření

en: Return to the website list
cs: Zpět na seznam webových stránek

en: Show "Switched to" notification
cs: Zobrazení oznámení "Přepnuto na"

en: Add @ site to the page title
cs: Přidání @ site do názvu stránky

en: Enable diagnostic logging
cs: Povolení diagnostického protokolování

en: Limit access by IP address
cs: Omezení přístupu podle IP adresy

en: Access to this website
cs: Přístup na tyto webové stránky

en: Full access mode
cs: Režim plného přístupu

en: Read-only mode
cs: Režim pouze pro čtení

en: The full access mode requires the PRO version of WP Cerber
cs: Režim plného přístupu vyžaduje verzi PRO programu WP Cerber

en: Malware Scan
cs: Kontrola malwaru

en: Notes
cs: Poznámky

en: Search results for:
cs: Výsledky hledání pro:

en: Edit
cs: Upravit

en: Switch to
cs: Přepnutí na

en: No websites configured.
cs: Nejsou nakonfigurovány žádné webové stránky.

en: Add a new one
cs: Přidat nový

en: Website Properties
cs: Vlastnosti webových stránek

en: Website URL
cs: Adresa URL webové stránky

en: Display as
cs: Zobrazení jako

en: Website Owner
cs: Vlastník webových stránek

en: Phone
cs: Telefon

en: Address
cs: Adresa

en: The website you are trying to add is already in the list
cs: Webová stránka, kterou se snažíte přidat, je již v seznamu

en: The website has been added successfully
cs: Webová stránka byla úspěšně přidána

en: Click to edit
cs: Klikněte pro úpravu

en: Switch to the Dashboard
cs: Přepnutí na ovládací panel

en: Keep in mind: You have added the website that does not support SSL encryption. This may lead to data leakage.
cs: Mějte na paměti: Přidali jste webovou stránku, která nepodporuje šifrování SSL. To může vést k úniku dat.

en: Website has been deleted | %s websites have been deleted
cs[0]: Webové stránky byly smazány

en: You have switched to %s
cs: Přešli jste na %s

en: You are here:
cs: Nacházíte se zde: Masarykova univerzita Lidé se mohou těšit na další informace:

en: My Websites
cs: Moje webové stránky

en: To proceed, please select the mode for this website
cs: Chcete-li pokračovat, zvolte prosím režim pro tuto webovou stránku

en: Secret Access Token
cs: Tajný přístupový token

en: Are you sure? This permanently invalidates the token.
cs: Jste si jistý? Tím se token trvale zneplatní.

en: Updates
cs: Aktualizace

en: Group
cs: Skupina

en: Upgrade all active plugins
cs: Aktualizace všech aktivních zásuvných modulů

en: Delete website
cs: Smazat webové stránky

en: All groups
cs: Všechny skupiny

en: Are you sure you want to delete selected websites?
cs: Opravdu chcete odstranit vybrané webové stránky?

en: Block
cs: Blok

en: Select an existing group or enter a new one to add it
cs: Vyberte existující skupinu nebo zadejte novou a přidejte ji

en: Company
cs: Společnost

en: Attempt to log in with non-existing username
cs: Pokus o přihlášení pod neexistujícím uživatelským jménem

en: Attempts to log in with non-existing usernames
cs: Pokusy o přihlášení s neexistujícími uživatelskými jmény

en: Owner
cs: Majitel

en: To revoke the token and disable remote management, click here:
cs: Chcete-li token odvolat a zakázat vzdálenou správu, klikněte zde:

en: Block execution of PHP scripts in the WordPress media folder
cs: Blokování spouštění skriptů PHP ve složce médií WordPress

en: Active plugins and updates on
cs: Aktivní pluginy a aktualizace na

en: A newer version is available
cs: K dispozici je novější verze

en: New users
cs: Noví uživatelé

en: My activity
cs: Moje činnost

en: Create Alert
cs: Vytvořit upozornění

en: Delete Alert
cs: Odstranit upozornění

en: The alert has been created
cs: Upozornění bylo vytvořeno

en: The alert has been deleted
cs: Upozornění bylo smazáno

en: Advanced Search
cs: Rozšířené vyhledávání

en: To delete the alert, click here
cs: Chcete-li upozornění odstranit, klikněte zde

en: Custom login URL may contain Latin alphanumeric characters, dashes and underscores only
cs: Vlastní přihlašovací adresa URL může obsahovat pouze alfanumerické znaky, pomlčky a podtržítka

en: Site-specific settings
cs: Nastavení specifická pro danou lokalitu

en: Prefix for plugin cookies
cs: Předpona pro soubory cookie zásuvných modulů

en: Prefix may contain only Latin alphanumeric characters and underscores
cs: Prefix může obsahovat pouze latinské alfanumerické znaky a podtržítka

en: Pushbullet access token
cs: Přístupový token Pushbullet

en: Pushbullet device
cs: Zařízení Pushbullet

en: Delete unattended files
cs: Odstranění neudržovaných souborů

en: Automatic recovery of modified and infected files
cs: Automatické obnovení upravených a infikovaných souborů

en: Recover WordPress files
cs: Obnovení souborů WordPress

en: File deleted
cs: Smazaný soubor

en: File recovered
cs: Obnovený soubor

en: Recovering WordPress files
cs: Obnovení souborů WordPress

en: Recovering plugins files
cs: Obnovení souborů zásuvných modulů

en: Recovered
cs: Získané

en: Automatically deleted
cs: Automaticky odstraněno

en: Automatically recovered
cs: Automatické obnovení

en: Cerber User Security
cs: Zabezpečení uživatelů Cerber

en: User Policies
cs: Uživatelské zásady

en: A new version is available
cs: K dispozici je nová verze

en: Site policy enforcement
cs: Prosazování zásad webu

en: 2FA code verified
cs: ověření kódu 2FA

en: Initiated by the user
cs: Iniciováno uživatelem

en: Email address is not permitted.
cs: E-mailová adresa není povolena.

en: Please choose another one.
cs: Vyberte si prosím jiný.

en: Two-Factor Authentication
cs: Dvoufaktorové ověřování

en: Determined by user role policies
cs: Určeno zásadami uživatelských rolí

en: Always enabled
cs: Vždy povoleno

en: 2FA PIN Code
cs: kód PIN 2FA

en: Save All Changes
cs: Uložit všechny změny

en: Block access to WordPress Dashboard
cs: Blokování přístupu k ovládacímu panelu WordPress

en: Hide Toolbar when viewing site
cs: Skrýt panel nástrojů při prohlížení webu

en: Redirection rules
cs: Pravidla přesměrování

en: Redirect user after login
cs: Přesměrování uživatele po přihlášení

en: Redirect user after logout
cs: Přesměrování uživatele po odhlášení

en: User session expiration time
cs: Doba vypršení platnosti relace uživatele

en: Two-factor authentication
cs: Dvoufaktorové ověřování

en: Advanced mode
cs: Pokročilý režim

en: Enforce two-factor authentication if any of the following conditions is true
cs: Vynucení dvoufaktorového ověřování, pokud platí některá z následujících podmínek

en: Login from a different country
cs: Přihlášení z jiné země

en: Login from a different network Class C
cs: Přihlášení z jiné sítě Třída C

en: Login from a different IP address
cs: Přihlášení z jiné IP adresy

en: Enforce two-factor authentication with fixed intervals
cs: Vynucení dvoufaktorového ověřování s pevnými intervaly

en: Fixed number of logins
cs: Pevný počet přihlášení

en: number of logins
cs: počet přihlášení

en: Policies have been updated
cs: Zásady byly aktualizovány

en: Restrict email addresses
cs: Omezení e-mailových adres

en: No restrictions
cs: Žádná omezení

en: Deny all email addresses that match the following
cs: Odmítnout všechny e-mailové adresy, které odpovídají následujícím údajům

en: Permit only email addresses that match the following
cs: Povolit pouze e-mailové adresy, které odpovídají následujícím údajům

en: Specify email addresses, wildcards or REGEX patterns. Use comma to separate items.
cs: Zadejte e-mailové adresy, zástupné znaky nebo vzory REGEX. Pro oddělení položek použijte čárku.

en: These files will never be deleted during automatic cleanup.
cs: Tyto soubory nebudou při automatickém čištění nikdy odstraněny.

en: This verification PIN code is expired. We have just sent a new one to your email.
cs: Platnost tohoto ověřovacího kódu PIN vypršela. Právě jsme vám na váš e-mail zaslali nový.

en: You have entered an incorrect verification PIN code
cs: Zadali jste nesprávný ověřovací kód PIN

en: Please verify that it’s you
cs: Ověřte prosím, zda jste to vy

en: Here are the details of the sign-in attempt
cs: Zde jsou podrobnosti o pokusu o přihlášení

en: only digits are allowed
cs: povoleny jsou pouze číslice

en: We've sent a verification PIN code to your email
cs: Na váš e-mail jsme zaslali ověřovací kód PIN

en: Enter the code from the email in the field below.
cs: Kód z e-mailu zadejte do pole níže.

en: Try again
cs: Zkuste to znovu

en: Cancel
cs: Zrušit

en: or
cs: nebo

en: Verify it's you
cs: Ověřte si, že jste to vy

en: Verify
cs: Ověřit

en: Two-Factor Authentication Email
cs: Dvoufaktorové ověřování E-mail

en: Role-based rules are configured
cs: Konfigurace pravidel založených na rolích

[ctx: e.g. blocked by John at 11:00]
en: blocked by %s at %s
cs: blokováno %s na %s

en: The code is valid for %s minutes.
cs: Kód je platný po dobu %s minut.

en: IP address %s has been added to White IP Access List
cs: IP adresa %s byla přidána do seznamu White IP Access List

en: IP address %s has been added to Black IP Access List
cs: IP adresa %s byla přidána do seznamu Black IP Access List

en: IP Address
cs: IP adresa

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Any country is permitted
cs: Povolena je jakákoli země

en: Sessions
cs: Relace

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Terminate session
cs: Ukončení relace

en: Block user
cs: Blokování uživatele

en: Profile
cs: Profil

en: All Logins
cs: Všechna přihlášení

en: User Activity
cs: Aktivita uživatele

en: Terminate
cs: Ukončit

en: user | users
cs[0]: uživatel

en: Block access to users' data via REST API
cs: Blokování přístupu k údajům uživatelů prostřednictvím rozhraní REST API

en: Unable to delete
cs: Nelze odstranit

en: Cerber Data Shield Policies
cs: Zásady štítu Cerber Data Shield

en: Data Shield
cs: Datový štít

en: Data Shield Policies
cs: Zásady štítu na ochranu osobních údajů

en: Accounts & Roles
cs: Účty a role

en: Site Settings
cs: Nastavení webu

en: User creation denied
cs: Odmítnutí vytvoření uživatele

en: Role update denied
cs: Aktualizace role zamítnuta

en: Setting update denied
cs: Odmítnutí aktualizace nastavení

en: Permission denied
cs: Povolení zamítnuto

en: Invalid user
cs: Neplatný uživatel

en: Incorrect password
cs: Nesprávné heslo

en: Protect user accounts
cs: Ochrana uživatelských účtů

en: Restrict user account creation and user management with the following policies
cs: Omezte vytváření uživatelských účtů a správu uživatelů pomocí následujících zásad

en: User registrations are limited to these roles
cs: Registrace uživatelů jsou omezeny na tyto role

en: Users with these roles are permitted to create new accounts
cs: Uživatelé s těmito rolemi mohou vytvářet nové účty

en: Users with these roles are permitted to change sensitive user data
cs: Uživatelé s těmito rolemi mohou měnit citlivé uživatelské údaje

en: Do not apply these policies to the IP addresses in the White IP Access List
cs: Nepoužívejte tyto zásady na IP adresy v seznamu White IP Access List

en: Protect user roles
cs: Ochrana uživatelských rolí

en: Restrict roles and capabilities management with the following policies
cs: Omezte správu rolí a schopností pomocí následujících zásad

en: Users with these roles are permitted to add new roles
cs: Uživatelé s těmito rolemi mohou přidávat nové role

en: Users with these roles are permitted to change role capabilities
cs: Uživatelé s těmito rolemi mohou měnit schopnosti rolí

en: Protect site settings
cs: Ochrana nastavení webu

en: Restrict updating site settings with the following policies
cs: Omezení aktualizace nastavení webu pomocí následujících zásad

en: Users with these roles are permitted to change protected settings
cs: Uživatelé s těmito rolemi mohou měnit chráněná nastavení

en: Protected settings
cs: Chráněná nastavení

en: Do not apply these policy to the IP addresses in the White IP Access List
cs: Nepoužívejte tyto zásady na IP adresy v seznamu White IP Access List

en: Server Country
cs: Země serveru

en: All servers
cs: Všechny servery

en: All countries
cs: Všechny země

en: Show homepage in the Website column
cs: Zobrazit domovskou stránku ve sloupci Webové stránky

en: Hide server IP address
cs: Skrytí IP adresy serveru

en: IP address, range, wildcard, or CIDR
cs: IP adresa, rozsah, zástupný znak nebo CIDR

en: Add Entry
cs: Přidat položku

en: The IP address you are trying to add is already in the list
cs: IP adresa, kterou se snažíte přidat, je již v seznamu

en: IP subnet blocked
cs: Blokování podsítě IP

en: User row update denied
cs: Aktualizace uživatelského řádku zamítnuta

en: User metadata update denied
cs: Odmítnutí aktualizace metadat uživatele

en: Any activity
cs: Jakákoli činnost

en: A database error occurred while importing access list entries
cs: Při importu položek seznamu přístupů došlo k chybě databáze

en: Enable authentication log monitoring
cs: Povolení sledování protokolu ověřování

en: Keep log records of not logged in visitors for
cs: Uchovávejte záznamy o nepřihlášených návštěvnících pro

en: Keep log records of logged in users for
cs: Uchovávejte záznamy o přihlášených uživatelích pro

en: Admin Note
cs: Poznámka správce

en: Personal Data
cs: Osobní údaje

en: Enable data erase
cs: Povolit vymazání dat

en: Terminate user sessions
cs: Ukončení relací uživatelů

en: Delete user sessions data when user data is erased
cs: Odstranění dat uživatelských relací při vymazání uživatelských dat

en: Enable data export
cs: Povolení exportu dat

en: Include activity log events
cs: Zahrnout události protokolu aktivity

en: Include traffic log entries
cs: Zahrnout záznamy v protokolu o provozu

en: Request URL
cs: Adresa URL žádosti

en: Form fields data
cs: Data formulářových polí

en: Cookies
cs: Soubory cookie

en: Cerber anti-spam settings
cs: Nastavení antispamu Cerber

en: Add-ons
cs: Doplňky

en: Anti-spam and bot detection settings
cs: Nastavení detekce spamu a botů

en: Anti-spam engine
cs: Antispamový engine

en: Multiple erroneous requests
cs: Vícenásobné chybné požadavky

en: %s retries are allowed within %s minutes
cs: %s opakovaných pokusů je povoleno během %s minut

en: %s registrations are allowed within %s minutes from one IP address
cs: %s registrací je povoleno během %s minut z jedné IP adresy

en: Enable after %s failed login attempts in the last %s minutes
cs: Povolit po %s neúspěšných pokusech o přihlášení v posledních %s minutách

en: Restrict or completely block access to the WordPress REST API according to your needs
cs: Omezení nebo úplné zablokování přístupu k rozhraní WordPress REST API podle vašich potřeb

en: These features help your organization to be in compliance with personal data protection laws
cs: Tyto funkce pomáhají vaší organizaci dodržovat zákony na ochranu osobních údajů

en: if empty, the website administrator email %s will be used
cs: pokud je prázdný, použije se e-mail správce webu %s

en: notifications are allowed per hour (0 means unlimited)
cs: povolená oznámení za hodinu (0 znamená neomezeně)

en: Get notified instantly with mobile and desktop notifications
cs: Okamžité upozornění pomocí oznámení pro mobilní zařízení a počítače

en: if empty, the email addresses from the notification settings will be used
cs: pokud je prázdný, použijí se e-mailové adresy z nastavení oznámení

en: Traffic Inspector is a context-aware web application firewall (WAF) that protects your website by recognizing and denying malicious HTTP requests
cs: Traffic Inspector je kontextově orientovaný webový aplikační firewall (WAF), který chrání vaše webové stránky tím, že rozpozná a odmítne škodlivé požadavky HTTP

en: Block IP addresses that send excessive requests for non-existing pages or scan website for security breaches
cs: Blokování IP adres, které odesílají nadměrné množství požadavků na neexistující stránky nebo skenují webové stránky kvůli porušení zabezpečení

en: Traffic Logging
cs: Protokolování provozu

en: Enable optional traffic logging if you need to monitor suspicious and malicious activity or solve security issues
cs: Pokud potřebujete sledovat podezřelé a škodlivé aktivity nebo řešit problémy se zabezpečením, povolte volitelné zaznamenávání provozu

en: The scanner monitors file changes, verifies the integrity of WordPress, plugins, and themes, and detects malware
cs: Skener monitoruje změny souborů, ověřuje integritu WordPressu, pluginů a témat a detekuje malware

en: Specify directories to exclude from scanning. One directory per line.
cs: Zadejte adresáře, které mají být vyloučeny ze skenování. Jeden adresář na řádek.

en: The scanner automatically scans the website, removes malware and sends email reports with the results of a scan
cs: Skener automaticky skenuje webové stránky, odstraňuje malware a zasílá e-mailové zprávy s výsledky skenování

en: Configure what issues to include in the email report and the condition for sending reports
cs: Konfigurace otázek, které mají být zahrnuty do e-mailové zprávy, a podmínky pro odesílání zpráv

en: Cerber anti-spam engine
cs: Antispamový engine Cerber

en: Adjust anti-spam engine
cs: Nastavení antispamového motoru

en: These settings enable you to fine-tune the behavior of anti-spam algorithms and avoid false positives
cs: Tato nastavení umožňují vyladit chování antispamových algoritmů a zabránit falešným poplachům

en: How the plugin processes comments submitted through the standard comment form
cs: Jak zásuvný modul zpracovává komentáře odeslané prostřednictvím standardního formuláře pro komentáře

en: Request ID
cs: ID žádosti

en: Search in URL
cs: Vyhledávání v adrese URL

en: Executable files
cs: Spustitelné soubory

en: All files
cs: Všechny soubory

en: Active sessions
cs: Aktivní relace

en: minutes (leave empty to use the default WordPress value)
cs: minutes (nechte prázdné, chcete-li použít výchozí hodnotu WordPressu)

en: Load entries
cs: Načítání položek

en: My IP
cs: Moje IP adresa

en: Analytics
cs: Analytika

en: Manage Settings
cs: Správa nastavení

en: Diagnostic Log
cs: Diagnostický protokol

en: User deleted
cs: Smazaný uživatel

en: Email address is prohibited
cs: E-mailová adresa je zakázána

en: Quarantined
cs: Karanténa

en: Modified
cs: Upraveno

en: Files without extension
cs: Soubory bez přípony

en: Back to list
cs: Zpět na seznam

en: Brief summary
cs: Stručné shrnutí

en: Folder
cs: Složka

en: Path
cs: Cesta

en: Files
cs: Soubory

en: Space Occupied
cs: Obsazený prostor

en: No extension
cs: Žádné prodloužení

en: File extensions statistics
cs: Statistiky přípon souborů

en: Extension
cs: Prodloužení

en: Smallest
cs: Nejmenší

en: Largest
cs: Největší

en: Average Size
cs: Průměrná velikost

en: Oldest
cs: Nejstarší

en: Newest
cs: Nejnovější

en: Top 10 largest files
cs: 10 největších souborů

en: File Name
cs: Název souboru

en: Date format for CSV export
cs: Formát data pro export CSV

en: Use ISO 8601 date format for CSV export files
cs: Použití formátu data ISO 8601 pro exportní soubory CSV

en: My IP address
cs: Moje IP adresa

en: Do not add my IP address to the White IP Access List upon plugin activation
cs: Nepřidávat mou IP adresu do seznamu White IP Access List při aktivaci zásuvného modulu

en: Load the default plugin settings
cs: Načtení výchozího nastavení zásuvného modulu

en: When you click the button below, the default WP Cerber settings will be loaded. The Custom login URL and Access Lists will not be changed.
cs: Po kliknutí na tlačítko níže se načte výchozí nastavení WP Cerber. Vlastní přihlašovací adresa URL a přístupové seznamy se nezmění.

en: To get the most out of WP Cerber, follow these steps:
cs: Chcete-li WP Cerber využít naplno, postupujte podle následujících kroků:

en: IP whitelisted
cs: IP na bílé listině

en: My requests
cs: Moje požadavky

en: Log into the website
cs: Přihlášení na webové stránky

en: Probing for vulnerable code
cs: Sondování zranitelného kódu

en: Your IP address %s has been added to the White IP Access List
cs: Vaše IP adresa %s byla přidána do seznamu White IP Access List

en: Search for IP address
cs: Hledání IP adresy

en: Minimal
cs: Minimální

en: Do not log known crawlers
cs: Nepřihlašujte známé crawlery

en: Do not log these locations
cs: Tato místa nezaznamenávejte

en: Specify URL paths to exclude requests from logging. One item per line.
cs: Zadejte cesty k adresám URL, abyste vyloučili požadavky z protokolování. Jedna položka na řádek.

en: Do not log these User-Agents
cs: Nepřihlašujte tyto uživatelské agenty

en: Specify User-Agents to exclude requests from logging. One item per line.
cs: Zadejte agenty uživatele, abyste vyloučili požadavky z protokolování. Jedna položka na řádek.

en: Unknown Google's bot
cs: Neznámý bot Google

en: IP address is not allowed
cs: IP adresa není povolena

en: Only users from IP addresses in the White IP Access List may register on the website
cs: Na webových stránkách se mohou registrovat pouze uživatelé z IP adres uvedených v seznamu White IP Access List

en: User message
cs: Zpráva uživatele

en: File is missing
cs: Soubor chybí

note: Mandatory
en: This file is missing. It's been deleted or it's not been installed.
cs: Tento soubor chybí. Byl odstraněn nebo nebyl nainstalován.

en: Error: file %s cannot be used.
cs: Chyba: soubor %s nelze použít.

en: Please upload another file.
cs: Nahrajte prosím jiný soubor.

en: Deferred rendering
cs: Odložené vykreslování

en: Defer rendering the custom login page
cs: Odložení vykreslení vlastní přihlašovací stránky

en: You have only one login attempt remaining.
cs: Zbývá vám pouze jeden pokus o přihlášení.

en: Number of allowed concurrent user sessions
cs: Počet povolených souběžných relací uživatelů

en: When the limit on concurrent user sessions is reached
cs: Po dosažení limitu souběžných relací uživatelů

en: Terminate the oldest user session on a new login
cs: Ukončení nejstarší relace uživatele při novém přihlášení

en: Deny further login attempts
cs: Odmítnutí dalších pokusů o přihlášení

en: Login from a different browser or device
cs: Přihlášení z jiného prohlížeče nebo zařízení

en: If the number of concurrent user sessions is greater
cs: Pokud je počet souběžných relací uživatelů vyšší než

en: These features are available in the professional version of WP Cerber.
cs: Tyto funkce jsou k dispozici v profesionální verzi WP Cerber.

en: User session terminated
cs: Relace uživatele ukončena

en: It is visible only to website administrators
cs: Je viditelný pouze pro správce webových stránek

en: Authorized
cs: Autorizované stránky

en: Authorization Failed
cs: Autorizace selhala

en: Important note if you have a caching plugin in place
cs: Důležitá poznámka, pokud máte nainstalovaný plugin pro ukládání do mezipaměti

en: To avoid false positives and get better anti-spam performance, please clear the plugin cache.
cs: Chcete-li se vyhnout falešným poplachům a dosáhnout lepšího antispamového výkonu, vymažte mezipaměť zásuvného modulu.

en: API request authorized
cs: Autorizovaný požadavek API

en: API request authorization failed
cs: Autorizace požadavku API selhala

en: Request to XML-RPC API denied
cs: Požadavek na rozhraní XML-RPC API byl zamítnut

en: Block IP address for
cs: Blokování IP adresy pro

en: Mitigate aggressive attempts
cs: Zmírnění agresivních pokusů

en: Do not show PHP errors on my website
cs: Nezobrazovat chyby PHP na mých webových stránkách

en: Log all REST API requests
cs: Zaznamenávání všech požadavků REST API

en: Log all XML-RPC requests
cs: Protokolování všech požadavků XML-RPC

en: Custom comment URL
cs: Vlastní adresa URL komentáře

en: Use custom URL for the WordPress comment form
cs: Použití vlastní adresy URL pro formulář komentáře WordPress

en: Logged-in users
cs: Přihlášení uživatelé

en: Personal Preferences
cs: Osobní preference

en: Allow access to REST API for logged-in users
cs: Povolení přístupu k rozhraní REST API pro přihlášené uživatele

en: User registration
cs: Registrace uživatele

en: Restrict new user registrations by the following conditions
cs: Omezit registrace nových uživatelů podle následujících podmínek

en: Authorized Access
cs: Autorizovaný přístup

en: Grant access to the website to logged-in users only
cs: Udělit přístup na webové stránky pouze přihlášeným uživatelům

en: Miscellaneous Settings
cs: Různá nastavení

en: Application Passwords
cs: Hesla aplikací

en: Enabled, access to API using standard user passwords is allowed
cs: Povoleno, přístup k rozhraní API pomocí standardních uživatelských hesel je povolen

en: Enabled, no access to API using standard user passwords
cs: Povoleno, žádný přístup k rozhraní API pomocí standardních uživatelských hesel

en: Ignore logged-in users
cs: Ignorování přihlášených uživatelů

en: Disable bot detection engine for logged-in users
cs: Zakázat motor pro detekci botů pro přihlášené uživatele

en: Disable reCAPTCHA for logged-in users
cs: Zakázat reCAPTCHA pro přihlášené uživatele

en: Use global policies
cs: Použití globálních zásad

en: You have %d login attempt remaining. | You have %d login attempts remaining.
cs[0]: Zbývá vám %d pokusů o přihlášení.

en: Display this message if an attempt to log in is denied because the limit on concurrent user sessions has been reached
cs: Tuto zprávu zobrazte, pokud je pokus o přihlášení odmítnut, protože byl dosažen limit souběžných relací uživatelů

en: User application password created
cs: Vytvořené heslo uživatelské aplikace

en: Initialization Mode
cs: Režim inicializace

en: Save response headers
cs: Uložení záhlaví odpovědi

en: Save response cookies
cs: Ukládání souborů cookie s odezvou

en: We need your support to keep moving forward
cs: Potřebujeme vaši podporu, abychom mohli pokračovat

en: By sharing your unique opinion on WP Cerber, you help the engineers behind the plugin make greater progress and help other professionals find the right software. You can leave your review on one of the following websites. Feel free to use your native language. Thanks!
cs: Sdílením svého jedinečného názoru na WP Cerber pomůžete inženýrům, kteří stojí za tímto pluginem, dosáhnout většího pokroku a pomůžete ostatním profesionálům najít ten správný software. Svou recenzi můžete zanechat na jedné z následujících webových stránek. Neváhejte použít svůj rodný jazyk. Děkujeme!

en: Secret Access Token is invalid
cs: Tajný přístupový token je neplatný

en: Click the IP address to see its activity
cs: Kliknutím na IP adresu zobrazíte její aktivitu

en: Login issues
cs: Problémy s přihlášením

en: Non-authenticated
cs: Neověřené

en: No activity has been logged yet.
cs: Zatím nebyla zaznamenána žádná aktivita.

en: Users' Activity
cs: Aktivita uživatelů

en: Malicious Activity
cs: Škodlivá činnost

en: Suspicious requests
cs: Podezřelé žádosti

en: Users
cs: Uživatelé

en: Forbidden URL
cs: Zakázaná adresa URL

en: How WP Cerber loads its core and security mechanisms
cs: Jak WP Cerber načítá své jádro a bezpečnostní mechanismy

en: Login Security
cs: Zabezpečení přihlášení

en: A unique string that does not overlap with slugs of the existing pages or posts
cs: Jedinečný řetězec, který se nepřekrývá se slugy existujících stránek nebo příspěvků

en: Processing wp-login.php authentication requests
cs: Zpracování požadavků na ověření wp-login.php

en: Default processing
cs: Výchozí zpracování

en: Block access to wp-login.php
cs: Blokování přístupu k souboru wp-login.php

en: Shift admin menu
cs: Posunutí nabídky správce

en: You or someone else trying to log into the website. We have to verify that it's you. If this wasn't you, please immediately reset your password to safeguard your account.
cs: Vy nebo někdo jiný se pokoušíte přihlásit na webové stránky. Musíme ověřit, že jste to vy. Pokud jste to nebyli vy, neprodleně změňte heslo, abyste ochránili svůj účet.

en: Did not receive the email?
cs: Nedostali jste e-mail?

en: Please use the following verification PIN code to verify your identity.
cs: K ověření své totožnosti použijte následující ověřovací kód PIN.

en: You have disabled the default login page. Ensure that you have configured an alternative login page. Otherwise, you will not be able to log in.
cs: Zakázali jste výchozí přihlašovací stránku. Zkontrolujte, zda jste nakonfigurovali alternativní přihlašovací stránku. Jinak se nebudete moci přihlásit.

en: Brute-force attack mitigation and user authentication settings
cs: Omezení útoků hrubou silou a nastavení ověřování uživatelů

en: Disable the default login error message
cs: Zakázat výchozí chybovou zprávu při přihlášení

en: Do not reveal non-existing usernames and emails in the failed login attempt message
cs: Nezveřejňovat neexistující uživatelská jména a e-maily ve zprávě o neúspěšném pokusu o přihlášení

en: Deny authentication through wp-login.php
cs: Odmítnutí ověřování prostřednictvím souboru wp-login.php

en: If we have found your account, we have sent the confirmation link to the email address on the account.
cs: Pokud jsme váš účet našli, odeslali jsme potvrzovací odkaz na e-mailovou adresu účtu.

en: WP Cerber requires PHP %s or higher. You are running %s.
cs: WP Cerber vyžaduje PHP %s nebo vyšší. Používáte %s.

en: WP Cerber requires WordPress %s or higher. You are running %s.
cs: WP Cerber vyžaduje WordPress %s nebo vyšší. Používáte %s.

en: Disable the default reset password error message
cs: Zakázat výchozí chybovou zprávu pro resetování hesla

en: Do not reveal non-existing usernames and emails in the reset password error message
cs: Neodhalujte neexistující uživatelská jména a e-maily v chybové zprávě o resetování hesla

en: Prevent username discovery
cs: Zabránění odhalení uživatelského jména

en: Prevent username discovery via oEmbed
cs: Zabránění zjišťování uživatelského jména prostřednictvím oEmbed

en: Prevent username discovery via user XML sitemaps
cs: Zabránění zjišťování uživatelských jmen prostřednictvím uživatelských map stránek XML

en: Once enabled, the log is available here: %s
cs: Po aktivaci je protokol k dispozici zde: %s

en: The scanner identifies this file as missing based on the integrity data (checksums) provided by the developer of %s.
cs: Skener identifikuje tento soubor jako chybějící na základě údajů o integritě (kontrolních součtů) poskytnutých vývojářem %s.

en: Retrieve IP address WHOIS information when viewing the logs
cs: Získání informací o IP adrese WHOIS při prohlížení protokolů

en: Shift the WP Cerber admin menu to the top when navigating through WP Cerber admin pages
cs: Přesunutí nabídky administrace WP Cerber nahoru při navigaci na stránkách administrace WP Cerber

en: Show IP WHOIS data
cs: Zobrazit údaje IP WHOIS

en: Analyze the uploads directory
cs: Analýza adresáře pro nahrávání

en: Analyze the WordPress uploads directory to detect injected files
cs: Analýza adresáře pro nahrávání ve službě WordPress za účelem odhalení injektovaných souborů

en: Change file and directory permissions if it is required to delete files
cs: Změna oprávnění k souborům a adresářům, pokud je třeba odstranit soubory

en: Change filesystem permissions
cs: Změna oprávnění souborového systému

en: Delete files in the WordPress uploads directory
cs: Odstranění souborů v adresáři WordPress uploads

en: Delete files with unwanted extensions
cs: Odstranění souborů s nežádoucími příponami

en: Delete publicly accessible files with these extensions
cs: Odstranění veřejně přístupných souborů s těmito příponami

en: Detecting injected files in the WordPress uploads directory
cs: Detekce injektovaných souborů v adresáři WordPress uploads

en: Executable file extension detected
cs: Byla detekována přípona spustitelného souboru

en: Filename is prohibited
cs: Název souboru je zakázán

en: Files in temporary directories
cs: Soubory v dočasných adresářích

en: Global Exclusions
cs: Globální vyloučení

en: Ignore files with these extensions
cs: Ignorovat soubory s těmito příponami

en: Injected file
cs: Injektovaný soubor

en: Injected files
cs: Injektované soubory

en: Keep the WordPress uploads directory clean and secure. Detect injected files with public web access, report them, and remove malicious ones.
cs: Udržujte adresář pro nahrávání ve WordPressu čistý a bezpečný. Zjistěte injektované soubory s veřejným přístupem na web, nahlaste je a odstraňte škodlivé soubory.

en: Local hash not found
cs: Místní hash nebyl nalezen

en: once a day at
cs: jednou denně v

en: Prohibited extensions
cs: Zakázaná rozšíření

en: Recover plugins' files
cs: Obnovení souborů zásuvných modulů

en: Scan the sessions directory
cs: Prohledání adresáře relací

en: Scan web server's temporary directories
cs: Kontrola dočasných adresářů webového serveru

en: Scanning server's temporary directories for files
cs: Prohledávání dočasných adresářů serveru kvůli souborům

en: Scanning the sessions directory for files
cs: Hledání souborů v adresáři relací

en: Scanning the temporary upload directory for files
cs: Kontrola dočasného adresáře pro odesílání souborů

en: Scanning website directories for files
cs: Prohledávání adresářů webových stránek kvůli souborům

en: Skip files with these extensions
cs: Přeskočit soubory s těmito příponami

en: These policies are automatically enforced at the end of every scan based on its results. All affected files are moved to the quarantine.
cs: Tyto zásady jsou automaticky vynucovány na konci každého skenování na základě jeho výsledků. Všechny postižené soubory jsou přesunuty do karantény.

en: This scan report was generated by the previous version of WP Cerber. Please run a new scan to get consistent and accurate results.
cs: Tato zpráva o kontrole byla vygenerována předchozí verzí programu WP Cerber. Chcete-li získat konzistentní a přesné výsledky, spusťte prosím nové skenování.

en: Use comma to separate multiple extensions
cs: Pro oddělení více přípon použijte čárku

en: WordPress uploads analysis
cs: Analýza nahrávání ve WordPressu

[ctx: This is a risk level.]
note: This is a risk level.
en: High
cs: Vysoká

[ctx: This is a risk level.]
note: This is a risk level.
en: Low
cs: Nízká

[ctx: This is a risk level.]
note: This is a risk level.
en: Medium
cs: Střední

en: If you believe you should be able to perform this request, please let us know.
cs: Pokud se domníváte, že byste měli být schopni tento požadavek provést, dejte nám prosím vědět.

en: Your request looks suspiciously similar to automated requests from spam posting software or it has been denied by a security policy configured by the website administrator.
cs: Váš požadavek se podezřele podobá automatickým požadavkům softwaru pro rozesílání spamu nebo byl odmítnut na základě zásad zabezpečení nastavených správcem webu.

en: Disable bot detection engine for IP addresses in the White IP Access List
cs: Vypnutí nástroje pro detekci botů pro IP adresy v seznamu White IP Access List

en: Disable reCAPTCHA for IP addresses in the White IP Access List
cs: Zakázat reCAPTCHA pro IP adresy v seznamu White IP Access List

en: Executable files are not supported. Please upload a ZIP archive.
cs: Spustitelné soubory nejsou podporovány. Nahrajte prosím archiv ZIP.

en: Human verification failed.
cs: Lidské ověření selhalo.

en: Logged out everywhere
cs: Všude odhlášení

en: Password reset request denied
cs: Žádost o resetování hesla zamítnuta

en: reCAPTCHA verified
cs: ověřeno pomocí reCAPTCHA

en: Sorry, password reset is not allowed for this user.
cs: Je nám líto, resetování hesla není pro tohoto uživatele povoleno.

en: This type of file is not supported. Please upload a ZIP archive.
cs: Tento typ souboru není podporován. Nahrajte prosím archiv ZIP.

en: Use less restrictive security filters for IP addresses in the White IP Access List
cs: Použití méně restriktivních bezpečnostních filtrů pro IP adresy v bílém seznamu IP přístupů

en: User application password updated
cs: Aktualizace hesla uživatelské aplikace

en: User blocked by administrator
cs: Uživatel zablokován správcem

note: %s is the name of a website administrator who terminated the session.
en: User session terminated by %s
cs: Relace uživatele ukončena %s

en: Username is prohibited
cs: Uživatelské jméno je zakázáno

en: View all REST API requests
cs: Zobrazit všechny požadavky REST API

en: View denied REST API requests
cs: Zobrazení odmítnutých požadavků REST API

en: A new activity has occurred
cs: Vyskytla se nová aktivita

en: Do not send alerts after this date
cs: Po tomto datu výstrahy nezasílejte

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Email alerts will be sent to these emails:
cs: Na tyto e-maily budou zasílána e-mailová upozornění:

en: Email alerts will be sent to this email:
cs: Na tento e-mail budou zasílána e-mailová upozornění:

en: Ignore global rate limits
cs: Ignorování globálních omezení rychlosti

en: Maximum number of alerts to send
cs: Maximální počet výstrah k odeslání

en: Mobile alerts are not configured
cs: Mobilní upozornění nejsou nakonfigurována

note: %s is the name of a mobile device.
en: Mobile alerts will be sent to %s
cs: Mobilní upozornění budou zasílána na adresu %s

en: No limit
cs: Žádný limit

en: Optional alert limits
cs: Volitelné limity výstrah

note: %s is the name of a website administrator who changed the password.
en: Password changed by %s
cs: Heslo změněno %s

en: Spam protection for registration, comment, and other forms on the website
cs: Ochrana proti spamu pro registraci, komentáře a další formuláře na webových stránkách

en: Unknown label
cs: Neznámý štítek

note: %s is the name of a website administrator who created the password.
en: User application password created by %s
cs: Heslo uživatelské aplikace vytvořené %s

en: User application password deleted
cs: Heslo uživatelské aplikace odstraněno

note: %s is the name of a website administrator who deleted the password.
en: User application password deleted by %s
cs: Heslo uživatelské aplikace odstraněno %s

note: %s is the name of a website administrator who created the user.
en: User created by %s
cs: Uživatel vytvořil %s

note: %s is the name of a website administrator who deleted the user.
en: User deleted by %s
cs: Uživatel smazán %s

en: View bot events
cs: Zobrazit události botů

en: View reCAPTCHA events
cs: Zobrazit události reCAPTCHA

en: Check for requests from the IP address
cs: Kontrola požadavků z adresy IP

en: Get me notified when such an event occurs
cs: Nechte mě upozornit, až k takové události dojde

en: No events found using the given search criteria
cs: Na základě zadaných kritérií vyhledávání nebyly nalezeny žádné události

en: No requests found using the given search criteria
cs: Na základě zadaných kritérií hledání nebyly nalezeny žádné požadavky

en: No requests have been logged yet.
cs: Zatím nebyly zaznamenány žádné požadavky.

en: Note: Logging is currently disabled
cs: Poznámka: Protokolování je v současné době zakázáno

en: Sort users in the Dashboard
cs: Třídění uživatelů na ovládacím panelu

en: View activity in the Dashboard
cs: Zobrazení aktivity na ovládacím panelu

en: View all logged events
cs: Zobrazení všech zaznamenaných událostí

en: View all logged requests
cs: Zobrazit všechny zaznamenané požadavky

en: View violations in the log
cs: Zobrazení porušení v protokolu

en: You will be notified when such an event occurs
cs: Když taková událost nastane, budete o tom informováni

en: An optional login form message
cs: Volitelná zpráva přihlašovacího formuláře

en: Brief
cs: Krátce

en: Browser:
cs: Prohlížeč:

en: By the user
cs: Podle uživatele

en: Channels to send alerts
cs: Kanály pro zasílání upozornění

en: Citadel mode duration
cs: Doba trvání režimu Citadela

en: Citadel mode has been activated after %d failed login attempts in %d minutes.
cs: Režim Citadela byl aktivován po %d neúspěšných pokusech o přihlášení za %d minut.

en: Citadel mode threshold
cs: Práh režimu Citadela

en: Configure email parameters for notifications, reports, and alerts
cs: Konfigurace parametrů e-mailu pro oznámení, zprávy a upozornění

en: Date:
cs: Datum:

en: Disable login language switcher
cs: Zakázat přepínač přihlašovacího jazyka

en: Field %s contains an invalid value
cs: Pole %s obsahuje neplatnou hodnotu

en: Field %s may not be empty
cs: Pole %s nesmí být prázdné

en: From the country
cs: Ze země

en: From the IP address
cs: Z adresy IP

en: If empty, the SMTP username is used
cs: Pokud je prázdné, použije se uživatelské jméno SMTP

en: IP address:
cs: IP adresa:

en: Last failed attempt was at %s from IP %s using username: %s.
cs: Poslední neúspěšný pokus byl na adrese %s z IP adresy %s s použitím uživatelského jména: %s.

en: Location:
cs: Umístění:

en: Lockout notification
cs: Oznámení o zablokování

en: Login:
cs: Přihlášení:

en: Mask sensitive data
cs: Maskování citlivých údajů

en: Mask usernames and IP addresses in notifications and alerts
cs: Maskování uživatelských jmen a IP adres v oznámeních a upozorněních

en: Message format
cs: Formát zprávy

en: None
cs: Žádné

en: Plain
cs: Obyčejný

en: Please select at least one channel
cs: Vyberte prosím alespoň jeden kanál

note: %s is the email address(es).
en: Send email alerts to %s
cs: Odesílání e-mailových upozornění na %s

note: %s is the name of a mobile device.
en: Send mobile alerts to %s
cs: Odesílání mobilních upozornění na %s

en: Send notification if the number of active lockouts above
cs: Odeslání oznámení, pokud je počet aktivních výluk vyšší než

en: Send notification when a new version of WP Cerber is available
cs: Odesílání oznámení o dostupnosti nové verze WP Cerber

en: SMTP encryption
cs: Šifrování SMTP

en: SMTP From email
cs: SMTP Od e-mailu

en: SMTP From name
cs: Název SMTP Od

en: SMTP host
cs: Hostitel SMTP

en: SMTP password
cs: Heslo SMTP

en: SMTP port
cs: Port SMTP

en: SMTP username
cs: Uživatelské jméno SMTP

en: TEST MESSAGE
cs: TESTOVACÍ ZPRÁVA

en: The WP Cerber Security plugin has been deactivated
cs: Zásuvný modul WP Cerber Security byl deaktivován

en: The WP Cerber Security plugin is now active
cs: Plugin WP Cerber Security je nyní aktivní

en: This message is displayed to a user if the IP address of the user's computer is not whitelisted
cs: Tato zpráva se uživateli zobrazí, pokud IP adresa jeho počítače není uvedena na bílé listině

en: Use SMTP
cs: Použití protokolu SMTP

en: Use SMTP server to send emails
cs: Použití serveru SMTP k odesílání e-mailů

en: Block access to user pages via their usernames
cs: Blokování přístupu na stránky uživatelů prostřednictvím jejich uživatelských jmen

en: Check users' settings
cs: Kontrola nastavení uživatelů

en: Display admin pages of remote websites using my language
cs: Zobrazení stránek správce vzdálených webových stránek pomocí mého jazyka

en: If necessary, <%s>check and update settings<%s>.
cs: V případě potřeby <%s>zkontrolujte a aktualizujte nastavení<%s>.

en: If necessary, <%s>unblock the IP address<%s>.
cs: V případě potřeby <%s>odblokujte IP adresu<%s>.

en: Stop exposing user details
cs: Přestat zveřejňovat údaje o uživatelích

en: The IP address of the last failed attempt to log in is blocked
cs: IP adresa posledního neúspěšného pokusu o přihlášení je zablokována

en: The last attempt to log in was denied due to the following reason
cs: Poslední pokus o přihlášení byl zamítnut z následujícího důvodu

en: Use my language
cs: Používejte můj jazyk

en: User is not allowed to log in
cs: Uživatel se nemůže přihlásit

en: User Sessions
cs: Uživatelské relace

en: username is prohibited
cs: uživatelské jméno je zakázáno

en: An optional error message to be displayed when attempting to log in with a non-existing username or a non-existing email
cs: Volitelná chybová zpráva, která se zobrazí při pokusu o přihlášení s neexistujícím uživatelským jménem nebo neexistujícím e-mailem

en: An optional error message to be displayed when attempting to reset password for a non-existing username or non-existing email address
cs: Volitelná chybová zpráva, která se zobrazí při pokusu o resetování hesla pro neexistující uživatelské jméno nebo neexistující e-mailovou adresu

en: Custom login error message
cs: Vlastní chybová zpráva při přihlášení

en: Custom password reset error message
cs: Vlastní chybová zpráva pro resetování hesla

en: For safety reasons, prohibited symbols and invalid values have been removed from the following settings. Please check their values.
cs: Z bezpečnostních důvodů byly z následujících nastavení odstraněny zakázané symboly a neplatné hodnoty. Zkontrolujte prosím jejich hodnoty.

en: No data for generating reports
cs: Žádná data pro generování zpráv

en: Use WP Cerber's plugin repository
cs: Použijte úložiště zásuvných modulů WP Cerber

en: Access Settings
cs: Nastavení přístupu

en: Add a remote website
cs: Přidání vzdálené webové stránky

en: Add managed websites by using access tokens.
cs: Přidání spravovaných webových stránek pomocí přístupových tokenů.

en: Configure this website as main to manage other remote website
cs: Konfigurace této webové stránky jako hlavní pro správu jiných vzdálených webových stránek

en: Disable managed mode
cs: Zakázat spravovaný režim

en: Enable main website mode
cs: Povolení režimu hlavní webové stránky

en: Enable managed mode
cs: Povolení spravovaného režimu

en: Install the access token on the main website.
cs: Nainstalujte přístupový token na hlavní webové stránky.

en: Invalid response from the remote website
cs: Neplatná odpověď ze vzdálené webové stránky

en: The token is unique to this website. Keep it secret. Install the token on your main website to grant access to this website.
cs: Tento token je jedinečný pro tyto webové stránky. Udržujte ho v tajnosti. Nainstalujte token na své hlavní webové stránky, abyste získali přístup k této webové stránce.

en: This website can be managed from a main website
cs: Tuto webovou stránku lze spravovat z hlavní webové stránky

en: This website is set as a main website.
cs: Tato webová stránka je nastavena jako hlavní webová stránka.

en: This website is set as a managed website.
cs: Tato webová stránka je nastavena jako spravovaná webová stránka.

en: This message was created by
cs: Tuto zprávu vytvořil

en: User's browser does not match the one used to log in
cs: Prohlížeč uživatele neodpovídá prohlížeči použitému k přihlášení

en: User's IP address does not match the one used to log in
cs: IP adresa uživatele se neshoduje s adresou použitou k přihlášení

en: Activity report is a summary of all logged activities and suspicious events occurred during the selected period of time
cs: Zpráva o činnosti je přehledem všech zaznamenaných činností a podezřelých událostí, ke kterým došlo ve zvoleném časovém období

en: Activity Reports
cs: Zprávy o činnosti

en: Add-on settings updated
cs: Aktualizace nastavení doplňku

en: Disable "Remember Me" on the login form
cs: Zakázat funkci "Zapamatovat si mě" v přihlašovacím formuláři

en: Enable monthly reporting
cs: Umožnit měsíční hlášení

en: Enable weekly reporting
cs: Povolení týdenního hlášení

en: Generate 30-day reports
cs: Generování 30denních zpráv

en: Generate 7-day reports
cs: Generování 7denních zpráv

en: Generate report for the last 30 days instead of the previous calendar month
cs: Generování sestavy za posledních 30 dní namísto předchozího kalendářního měsíce

en: Generate report for the last 7 days instead of the previous calendar week
cs: Generování sestavy za posledních 7 dní namísto předchozího kalendářního týdne

en: Immediately block IP address after any request to wp-login.php
cs: Okamžité zablokování IP adresy po jakémkoli požadavku na wp-login.php

en: Immediately block IP address when attempting to log in with a non-existing username
cs: Okamžité zablokování IP adresy při pokusu o přihlášení pod neexistujícím uživatelským jménem

en: IP Access List entries imported: %d
cs: Importované položky přístupového seznamu IP: %d

en: Monthly Report
cs: Měsíční zpráva

en: No IP Access List entries found in the uploaded file
cs: V nahraném souboru nebyly nalezeny žádné položky seznamu přístupu IP

en: Non-existing users are strictly prohibited
cs: Neexistujícím uživatelům je přísně zakázáno

en: Notify admin
cs: Upozornit správce

en: Now, whenever you see a green shield icon in the top right-hand corner of any WP Cerber admin page, it means the professional version works as intended, and your website is protected by WP Cerber Security Cloud.
cs: Kdykoli nyní uvidíte v pravém horním rohu jakékoli stránky administrace WP Cerber zelenou ikonu štítu, znamená to, že profesionální verze funguje, jak má, a vaše webové stránky jsou chráněny službou WP Cerber Security Cloud.

en: Please run a new scan to get consistent and accurate results.
cs: Pro konzistentní a přesné výsledky spusťte nové skenování.

en: Please use our client portal to manage your subscription, license keys and get support at %s
cs: Pro správu předplatného, licenčních klíčů a získání podpory použijte náš klientský portál na adrese %s

en: Plugin settings have been imported successfully
cs: Nastavení zásuvného modulu byla úspěšně importována

en: Plugin settings updated
cs: Nastavení zásuvného modulu aktualizováno

en: Requests to wp-login.php are strictly prohibited
cs: Požadavky na soubor wp-login.php jsou přísně zakázány

en: Send email notification to the admin
cs: Odeslání e-mailového oznámení správci

en: Send monthly reports on the nth day of month
cs: Odesílání měsíčních zpráv n-tého dne v měsíci

en: Send weekly reports on
cs: Zasílání týdenních zpráv o

en: Specify a relative or absolute URL
cs: Zadejte relativní nebo absolutní adresu URL

en: Thank you for being our client.
cs: Děkujeme, že jste naším klientem.

en: The file has been deleted from the quarantine.
cs: Soubor byl z karantény odstraněn.

en: The following settings have been set to their minimum acceptable values.
cs: Následující nastavení byla nastavena na minimální přijatelné hodnoty.

en: The Pushbullet token is valid. You can select devices to receive notifications.
cs: Token Pushbullet je platný. Můžete vybrat zařízení, která budou dostávat oznámení.

en: The scanner schedule has been updated
cs: Plán skenování byl aktualizován

en: To generate complete reports, activity log entries will be kept for %d days.
cs: Pro generování úplných zpráv se záznamy v protokolu aktivit uchovávají po dobu %d dnů.

en: Unable to update the scanner schedule
cs: Nelze aktualizovat plán skeneru

en: unlimited
cs: neomezené

en: Access to prohibited locations
cs: Přístup na zakázaná místa

en: Disable main website mode
cs: Vypnutí režimu hlavní webové stránky

en: Main website settings
cs: Hlavní nastavení webu

en: Redirect to the specified URL
cs: Přesměrování na zadanou adresu URL

en: Redirection URL
cs: Adresa URL přesměrování

en: You have switched back to the main website
cs: Přepnuli jste se zpět na hlavní webové stránky

en: Great! Your license key is valid.
cs: Skvělé! Váš licenční klíč je platný.

en: Please run the Full Scan. After the scan is completed, analytics reports will be generated.
cs: Spusťte úplnou kontrolu. Po dokončení skenování budou vygenerovány analytické zprávy.

note: Here %s is the name of a mobile device or/and email addresses.
en: A message has been sent to %s
cs: Zpráva byla odeslána na adresu %s

en: A must-use WP Cerber boot file has been copied to the WordPress must-use directory
cs: Do adresáře pro povinné použití WordPressu byl zkopírován spouštěcí soubor WP Cerber

note: Here %s is a name of software package (module).
en: A new version of %s is available
cs: K dispozici je nová verze %s

en: A new version of WP Cerber Security is available. It is strongly advised to install it.
cs: K dispozici je nová verze WP Cerber Security. Doporučujeme ji nainstalovat.

en: Access to REST API is restricted in the WP Cerber settings.
cs: Přístup k rozhraní REST API je omezen v nastavení WP Cerber.

en: Active:
cs: Aktivní:

en: Allow access to users' data via REST API for these roles
cs: Povolení přístupu k datům uživatelů prostřednictvím rozhraní REST API pro tyto role

en: Available in the professional version of WP Cerber
cs: K dispozici v profesionální verzi WP Cerber

en: Be careful about configuring these settings. Improper configuration may lead to failure to delete malicious files.
cs: Při konfiguraci těchto nastavení buďte opatrní. Nesprávná konfigurace může vést k tomu, že se nepodaří odstranit škodlivé soubory.

en: Brief notification format
cs: Stručný formát oznámení

en: Bulk importing IP Access List entries
cs: Hromadný import položek seznamu IP přístupu

en: Checking frequency
cs: Frekvence kontroly

en: Email server for sending emails generated by WP Cerber
cs: E-mailový server pro odesílání e-mailů generovaných WP Cerber

en: Heads up!
cs: Pozor!

en: Hide software versions and website URLs in notifications
cs: Skrytí verzí softwaru a adres URL webových stránek v oznámeních

en: hours interval check
cs: kontrola intervalu hodin

en: Import Entries
cs: Importovat položky

en: Installed version:
cs: Nainstalovaná verze:

en: It seems outgoing Internet connections are not allowed on your website.
cs: Zdá se, že odchozí internetová připojení nejsou na vašich webových stránkách povolena.

en: Know more details about this version here:
cs: Další podrobnosti o této verzi najdete zde:

en: Limit on the allowed number of alerts
cs: Omezení povoleného počtu výstrah

en: Mail Transport
cs: Přeprava pošty

en: Manage plugins on your website:
cs: Správa zásuvných modulů na vašich webových stránkách:

en: No
cs: Ne

en: No updates found.
cs: Nebyly nalezeny žádné aktualizace.

en: Plugin page:
cs: Stránka zásuvného modulu:

en: Plugin update is available
cs: Aktualizace zásuvného modulu je k dispozici

en: Plugin:
cs: Zásuvný modul:

en: Send email alerts to my email
cs: Odesílání e-mailových upozornění na můj e-mail

en: Send notification when a new version of a plugin is available
cs: Odesílání oznámení o dostupnosti nové verze zásuvného modulu

en: Tested up to:
cs: Testováno do:

en: The reverse proxy mode has not been enabled. No valid proxy headers found.
cs: Režim reverzního proxy serveru nebyl povolen. Nebyly nalezeny žádné platné hlavičky proxy serveru.

en: There is a new version of a plugin installed on your website.
cs: Na vašem webu je nainstalována nová verze zásuvného modulu.

en: This update has not been tested with your version of WordPress
cs: Tato aktualizace nebyla testována s vaší verzí systému WordPress

note: Here %s is a version number like 6.1
en: This update requires PHP version %s or higher, you have %s
cs: Tato aktualizace vyžaduje verzi PHP %s nebo vyšší, máte %s

note: Here %s is a version number like 6.1
en: This update requires WordPress version %s or higher, you have %s
cs: Tato aktualizace vyžaduje WordPress verze %s nebo vyšší, máte %s

en: Unable to send a message
cs: Nelze odeslat zprávu

en: Use absolute or relative to the home directory paths. One directory per line.
cs: Použijte absolutní nebo relativní cesty k domovským adresářům. Jeden adresář na řádek.

en: User registration is disabled in the General WordPress Settings.
cs: Registrace uživatelů je zakázána v obecných nastaveních WordPressu.

en: Website:
cs: Webové stránky:

en: Where to email notifications
cs: Kam zasílat oznámení e-mailem

en: Where to email reports
cs: Kam posílat zprávy e-mailem

en: Where to send emails generated by WP Cerber
cs: Kam odesílat e-maily vygenerované WP Cerber

en: WP Cerber %s is available. Please update.
cs: WP Cerber %s je k dispozici. Prosím, aktualizujte.

en: XML-RPC is disabled in the Hardening settings of WP Cerber.
cs: Protokol XML-RPC je zakázán v nastavení zabezpečení systému WP Cerber.

en: Yes
cs: Ano

en: Your IP address
cs: Vaše IP adresa

en: Your IP address is detected as %s. Make sure it is equal to your IP address on this page: %s.
cs: Vaše IP adresa je detekována jako %s. Ujistěte se, že se rovná vaší IP adrese na této stránce: %s.

en: By user
cs: Uživatelem

en: Client Request Cookies
cs: Soubory cookie klientských požadavků

en: Client Request Headers
cs: Záhlaví požadavků klienta

en: Error shielding mode
cs: Režim stínění chyb

en: Files Submitted
cs: Odeslané soubory

en: Form Fields
cs: Pole formuláře

en: GET Fields
cs: Pole GET

en: JSON Payload
cs: Platební zatížení JSON

en: New version:
cs: Nová verze:

en: Server Response Cookies
cs: Soubory cookie pro odezvu serveru

en: Server Response Headers
cs: Záhlaví odpovědi serveru

en: Software Errors
cs: Chyby softwaru

en: Traffic inspection mode
cs: Režim kontroly provozu

en: Warning!
cs: Pozor!

en: XML-RPC Payload
cs: Zatížení XML-RPC

en: Allow updating WP Cerber from its official website
cs: Povolit aktualizaci WP Cerber z jeho oficiálních stránek

en: Automatically install new versions of WP Cerber when they are available
cs: Automatická instalace nových verzí WP Cerber, jakmile jsou k dispozici

en: Automatically update WP Cerber
cs: Automatická aktualizace WP Cerber

en: File contents changed
cs: Změna obsahu souboru

en: New version of WP Cerber is available
cs: K dispozici je nová verze WP Cerber

en: Unable to recover
cs: Nelze obnovit

en: Use proxy server for outgoing network connections
cs: Použití proxy serveru pro odchozí síťová připojení

en: Use proxy server to connect to managed websites
cs: Použití proxy serveru pro připojení ke spravovaným webovým stránkám

en: Use WordPress proxy settings
cs: Použití nastavení proxy serveru WordPress

en: User session has been terminated | %s user sessions have been terminated
cs[0]: Relace uživatele byla ukončena

en: BLOCKED
cs: BLOKOVÁNO

en: Hostname:
cs: Název hostitele:

en: PROHIBITED
cs: ZAKÁZÁNO

en: User is blocked
cs: Uživatel je zablokován

en: Allow users to remember their devices for
cs: Umožnit uživatelům zapamatovat si svá zařízení pro

en: Clear log
cs: Vymazat protokol

en: Download log
cs: Stáhnout protokol

en: Exceeded the allowed number of attempts to enter 2FA code
cs: Překročení povoleného počtu pokusů o zadání kódu 2FA

en: Exceeded the allowed number of attempts to reset password
cs: Překročení povoleného počtu pokusů o resetování hesla

en: Exceeded the allowed number of failed reCAPTCHA verifications
cs: Překročen povolený počet neúspěšných ověření reCAPTCHA

en: Exceeded the allowed number of login attempts
cs: Překročení povoleného počtu pokusů o přihlášení

en: Global Policies
cs: Globální politiky

en: Invalid user cookies
cs: Neplatné uživatelské soubory cookie

en: Invalid user cookies cleared
cs: Vymazání neplatných uživatelských souborů cookie

en: Last security action: IP address %s was locked out on %s
cs: Poslední bezpečnostní akce: IP adresa %s byla zablokována na %s

en: Learn more about advanced alerting in WP Cerber:
cs: Další informace o pokročilých upozorněních ve WP Cerber:

en: Number of active lockouts at the moment:
cs: Počet aktuálně aktivních výluk:

en: Reason:
cs: Důvod:

en: Regular time intervals
cs: Pravidelné časové intervaly

en: Role Policies
cs: Zásady rolí

en: The diagnostic log file is empty.
cs: Soubor diagnostického protokolu je prázdný.

en: The log file has not been created yet.
cs: Soubor protokolu ještě nebyl vytvořen.

en: To modify your reporting settings, navigate to:
cs: Chcete-li upravit nastavení hlášení, přejděte na:

en: To view full report, navigate to:
cs: Chcete-li zobrazit celou zprávu, přejděte na:

en: User has reached the allowed number of concurrent sessions
cs: Uživatel dosáhl povoleného počtu souběžných relací

en: View activity for this IP:
cs: Zobrazit aktivitu pro tuto IP adresu:

en: View all lockouts:
cs: Zobrazit všechny výluky:

en: View log in reverse
cs: Zobrazit protokol v opačném pořadí

en: You are not allowed to proceed. Ask your administrator for assistance.
cs: Nemůžete pokračovat. Požádejte správce o pomoc.

en: Remember this device for %d days
cs: Zapamatujte si toto zařízení na %d dní
