sitemap - en to nl translation catalogue (163 entries)

en: , or press the enter key to %toggle% it
nl:  of druk op de enter toets om het te %toggle%

en: <a href="%s">Robots.txt</a> file saved
nl: a href="%s">Robots.txt</a> bestand opgeslagen

en: About this Plugin:
nl: ver deze plugin:

en: Absolute or relative path to the sitemap file, including name.
nl: bsoluut of relatief pad naar het sitemap bestand inclusief bestandsnaam.

en: Add new page
nl: ieuwe pagina toevoegen

en: Additional pages
nl: ddtionele pagina's

en: Advanced options:
nl: itgebreide instellingen

en: All posts will have the same priority which is defined in &quot;Priorities&quot;
nl: lle berichten hebben dezelfde prioriteit die onder &quot;Prioriteiten&quot; is ingesteld.

en: Archives
nl: rchieven

en: Ask.com was <b>successfully notified</b> about changes.
nl: sk.com is <b>succesvol</b> op de hoogte gesteld van de veranderingen.

en: Author pages
nl: uteur pagina's

en: Automatic detection
nl: utomatische herkenning

en: Basic Options
nl: asisinstellingen

en: Build the sitemap in a background process (You don't have to wait when you save a post)
nl: enereer de sitemap in de achtergrond (Hierdoor is er geen wachttijd wanneer er een bericht wordt geplaatst)

en: Building mode:
nl: eneratie mode::

en: Categories
nl: ategorie&euml;n

en: Change Frequency
nl: ijzigingsfrequentie

en: Change frequencies
nl: ijzigingsfrequentie

en: Choose the priority of the page relative to the other pages. For example, your homepage might have a higher priority than your imprint.
nl: ies hier de prioriteit van de pagina relatief ten opzichte van andere pagina's. Bijvoorbeeld, de homepage heeft een hogere prioriteit dan een colofon pagina.

en: Comment Average
nl: eactie Gemiddelde

en: Comment Count
nl: antal Reacties

en: Complete URL to the sitemap file, including name.
nl: bsolute URL naar het sitemap bestand inclusief de bestandsnaam.

en: Configuration updated
nl: e instellingen zijn opgeslagen

en: Custom location
nl: andmatig ingesteld pad

en: Detected Path
nl: erkend pad

en: Detected URL
nl: erkende URL

en: Do not use automatic priority calculation
nl: een automatische prioriteitsberekening gebruiken

en: Don't you have such a key? <a href="%s1">Request one here</a>!</a> %s2
nl: og geen key? <a href="%s1">Hier aanvragen</a>!</a> %s2

en: Donate with PayPal
nl: et PayPal doneren

en: Enable MySQL standard mode. Use this only if you're getting MySQL errors. (Needs much more memory!)
nl: ySQL standaard mode activeren. Gebruik deze optie indien MYSQL fouten optreden (gebruikt meer geheugen!)

en: Enable manual sitemap building via GET Request
nl: andmatig genereren van de sitemap via GET aanvragen toestaan

en: Enter the URL to the page. Examples: http://www.foo.com/index.html or www.foo.com/home
nl: ul hier de URL naar de pagina in. Voorbeeld: http://www.zinloosverteld.nl of http://www.zinloosverteld.nl/blog

en: Enter the date of the last change as YYYY-MM-DD (2005-12-31 for example) (optional).
nl: oer hier de laatste wijziging in in het formaat JJJJ-MM-DD (bijv. 2005-12-31). Dit veld is optioneel en hoeft niet ingevuld te worden.

en: Error while saving Robots.txt file
nl: r is een fout opgetreden tijdens het opslaan van robots.txt

en: Error while saving options
nl: ij het opslaan van de instellingen is een fout opgetreden.

en: Error while saving pages
nl: ij het opslaan van de pagina's is een fout opgetreden

en: Error, robots.txt doesn't exist and the directory is not writable
nl: rror, robots.txt bestaat niet en de directory is niet beschrijfbaar

en: Error, robots.txt is not writable.
nl: rror, robots.txt kan niet weggeschreven worden.

en: Example
nl: oorbeeld

en: Exclude the following posts or pages:
nl: olgende berichten of pagina's uitsluiten:

en: File permissions:
nl: estands permissies:

en: Filename of the sitemap file
nl: estandsnaam van de sitemap

en: Full or relative URL to your .xsl file
nl: olledige of relatieve pad naar het .xsl bestand

en: Google was <b>successfully notified</b> about changes.
nl: oogle is <b>succesvol</b> op de hoogte gesteld van de veranderingen.

en: Here you can specify files or URLs which should be included in the sitemap, but do not belong to your Blog/WordPress.<br />For example, if your domain is www.foo.com and your blog is located on www.foo.com/blog you might want to include your homepage at www.foo.com
nl: ier kunnen de bestanden of URLHier können Sie zusätzliche Seiten in Form von URLs angeben, welche mit in Ihre Sitemap aufgenommen werden sollen aber nicht von WordPress erzeugt werden. Falls Sie z.B. Ihre Homepage auf www.beispiel.com haben, Ihr Blog aber unter www.beispiel.com/blog zu erreichen ist, tragen Sie Ihre Homepage als http://www.beispiel.com hier  ein.

en: Hide this list
nl: ijst verbergen

en: Hide this notice
nl: eze melding verbergen

en: Homepage
nl: omepage

en: If you changed something on your server or blog, you should <a href="%s">rebuild the sitemap</a> manually.
nl: anneer er iets gewijzigd is op de server of aan het Blog, dan kan men de sitemap met de hand opnieuw <a href="%s">genereren</a>.

en: If you encounter any problems with the build process you can use the <a href="%d">debug function</a> to get more information.
nl: ndien er bij het genereren van de sitemap problemen zijn kan men de <a href="%d">Debug Functie</a> gebruiken om meer informatie over de opgetreden fout te achterhalen.

en: If your blog is in a subdirectory and you want to add pages which are NOT in the blog directory or beneath, you MUST place your sitemap file in the root directory (Look at the &quot;Location of your sitemap file&quot; section on this page)!
nl: ndien het Blog in een subdirectory staat en je wilt pagina's toevoegen die NIET in de Blog of onderliggende directories liggen, dan MOET je je sitemap bestand in de root direcotry van de webserver plaatsten. (Kijk naar de &quot;Locatie van het sitemap bestand&quot; sectiew op deze pagina)!

en: Include a XSLT stylesheet:
nl: SLT stylesheet toevoegen:

en: Include archives
nl: evat archieven

en: Include author pages
nl: evat auteur pagina's

en: Include categories
nl: evat categorie&euml;n

en: Include homepage
nl: evat homepage

en: Include posts
nl: evat berichten

en: Include static pages
nl: evat statische pagina's

en: Include tag pages
nl: evag tag pagina's

en: It took %time% seconds to notify Ask.com, maybe you want to disable this feature to reduce the building time.
nl: et duurde %time% seconden om Ask.com op de hoogte te stellen. Misschien wil je deze optie deactiveren om de doorlooptijd van de sitemap generatie te verkorten?

en: It took %time% seconds to notify Google, maybe you want to disable this feature to reduce the building time.
nl: et duurde %time% seconden om Google op de hoogte te stellen. Misschien wil je deze optie deactiveren om de doorlooptijd van de sitemap generatie te verkorten?

en: It took %time% seconds to notify MSN.com, maybe you want to disable this feature to reduce the building time.
nl: et duurde %time% seconden om MSN.com op de hoogte te stellen. Misschien wil je deze optie deactiveren om de doorlooptijd van de sitemap generatie te verkorten?

en: It took %time% seconds to notify YAHOO, maybe you want to disable this feature to reduce the building time.
nl: et duurde %time% seconden om Yahoo op de hoogte te stellen. Misschien wil je deze optie deactiveren om de doorlooptijd van de sitemap generatie te verkorten?

en: Last Changed
nl: aatste wijziging

en: Learn more
nl: eer informatie

en: Limit the number of posts in the sitemap:
nl: et aantal berichten in de sitemap limiteren:

en: List of IDs, separated by comma
nl: ijst van de IDs, gescheiden door komma

en: List of the donors
nl: ijst van donateurs

en: Location of your sitemap file
nl: ocatie van het sitemap bestand

en: MSN was <b>successfully notified</b> about changes.
nl: SN.com  is <b>succesvol</b> op de hoogte gesteld van de veranderingen.

en: Minimum post priority (Even if auto calculation is enabled)
nl: inimale prioriteit voor berichten (ook wanneer de automatische berekening is geactiveerd)

en: Modify or create %s file in blog root which contains the sitemap location.
nl: aak of wijzig het %s bestand in de root directory van je Blog.

en: My Amazon Wish List
nl: mazon wensenlijst

en: My Sitemaps FAQ
nl: ijn Sitemaps FAQ

en: Newer posts will be included first
nl: ieuwe berichten worden het eerst opgenomen

en: No pages defined.
nl: r zijn geen pagina's gedefini&euml;erd.

en: No registration required, but you can join the <a href="%s">Google Webmaster Tools</a> to check crawling statistics.
nl: egistratie niet noodzakelijk, maar je kunt je optioneel aanmelden bij de <a href="%s">Google Webmaster Tools</a> om de indexeringsstatistieken van de site te bekijken.

en: No registration required, but you can join the <a href="%s">MSN Live Webmaster Tools</a> to check crawling statistics.
nl: egistratie niet noodzakelijk, maar je kunt je optioneel aanmelden bij de <a href="%s">MSN Live Webmaster Tools</a> om de indexeringsstatistieken van de site te bekijken.

en: No registration required.
nl: een registratie noodzakelijk

en: No thanks, please don't bug me anymore!
nl: ee dankjewel, val me hier niet meer mee lastig! 

en: Note
nl: otitie

en: Notify Ask.com about updates of your Blog
nl: sk.com YAHOO op de hoogte stellen van de Blog wijzigingen

en: Notify Google about updates of your Blog
nl: oogle YAHOO op de hoogte stellen van de Blog wijzigingen

en: Notify List
nl: -Mail wanneer er een update is

en: Notify MSN Live Search about updates of your Blog
nl: SN Live Search op de hoogte stellen van de Blog wijzigingen

en: Notify YAHOO about updates of your Blog
nl: AHOO op de hoogte stellen van de Blog wijzigingen

en: OK, robots.txt doesn't exist but the directory is writable.
nl: K, robots.txt bestaat nog niet, maar de directory kan beschreven worden.

en: OK, robots.txt is writable.
nl: K, robots.txt kan weggeschreven worden.

en: Official Sitemaps FAQ
nl: ffici&euml;le Sitemaps FAQ

en: Older archives (Changes only if you edit an old post)
nl: rchieven van voorgaande maanden

en: Pages saved
nl: agina's opgeslagen

en: Please note that the value of this tag is considered a hint and not a command. Even though search engine crawlers consider this information when making decisions, they may crawl pages marked "hourly" less frequently than that, and they may crawl pages marked "yearly" more frequently than that. It is also likely that crawlers will periodically crawl pages marked "never" so that they can handle unexpected changes to those pages.
nl: et er op dat de waarde van deze tag als tip gezien wordt en niet als commando. Zoekmachines kunnen deze tip oppakken, echter hoeven zij zich er niet aan te houden. Ze kunnen pagina's per "Hourly" gemarkeerd minder bezoeken. En pagina's gemarkeerd "Yearly" kunnen frequentere controles krijgen. Ook pagina's gemarkeerd "Never" kunnen worden bezocht om zo onverwachte veranderingen op te pakken.

en: Please select how the priority of each post should be calculated:
nl: ies hier de berekeningsmethode voor de prioriteit van de berichten.

en: Plugin Homepage
nl: lugin homepage

en: Popularity Contest
nl: opularity Contest

en: Post Priority
nl: ericht prioriteit

en: Posts
nl: erichten

en: Posts (If auto calculation is disabled)
nl: erichten (Wanneer automatische berekening is geactiveerd)

en: Priorities
nl: rioriteiten

en: Priority
nl: rioriteit

en: Rebuild sitemap if you change the content of your blog
nl: itemap opnieuw genereren wanneer je de inhoud van je Blog wijzigt

en: Recent Donations:
nl: ecente Donaties:

en: Reset options
nl: nstellingen herstellen

en: Search Blog
nl: oorzoek Blog

en: Site Explorer
nl: ite Explorer

en: Sitemap Content
nl: itemap inhoud

en: Sitemap Resources:
nl: itemap informatie:

en: Sitemap files:
nl: itemap bestanden:

en: Sitemaps Protocol
nl: itemaps Protocol

en: Static pages
nl: tatische pagina's

en: Status
nl: tatus

en: Support Forum
nl: upport Forum

en: Tag pages
nl: ag pagina's

en: Thank you very much for your donation. You help me to continue support and development of this plugin and other free software!
nl: artelijke dank voor je donatie! Je helpt hierbij deze gratis plugin te ondersteunen en verder te ontwikkelen!

en: Thanks for using this plugin! You've installed this plugin over a month ago. If it works and your are satisfied with the results, isn't it worth at least one dollar? <a href="%s">Donations</a> help me to continue support and development of this <i>free</i> software! <a href="%s">Sure, no problem!</a>
nl: edankt voor het gebruiken van deze plugin! Je hebt deze plugin meer dan een maand geleden geinstalleerd. Wanneer het naar behoren werkt en je met het resultaat tevreden bent is het dan niet minsten één dollar waard? <a href="%s">Donaties</a> helpen mij deze diese <i>gratis</i> software te ondersteunen en verder te ontwikkelen! <a href="%s">Natuurlijk, geen probleem!</a> 

en: Thanks for your support!
nl: edankt voor je support!

en: The building process took about <b>%time% seconds</b> to complete and used %memory% MB of memory.
nl: et sitemap genereren duurde <b>%time% seconden</b> en gebruikte %memory%MB geheugen.

en: The building process took about <b>%time% seconds</b> to complete.
nl: et sitemap genereren duurde <b>%time% seconden</b>.

en: The content of your sitemap <strong>didn't change</strong> since the last time so the files were not written and no search engine was pinged.
nl: e inhoud van de sitemap heeft zich <strong>niet gewijzigd</strong> sinds de laatste keer, als gevolgd zijn er geen bestanden weggeschreven en zijn de zoekmachines niet op de hoogte gesteld.

en: The current archive of this month (Should be the same like your homepage)
nl: et archief van de huidige maand (Zou hetzelfde moeten zijn als de homepage)

en: The default configuration was restored.
nl: e standaard instellingen zijn weer hersteld.

en: The last known execution time of the script was %timeused% seconds, the limit of your server is %timelimit% seconds.
nl: e laatst bekende doorlooptijd lag op %timeused% seconden, het limiet voor PHP scripts voor deze server is %timelimit% seconden.

en: The last known memory usage of the script was %memused%MB, the limit of your server is %memlimit%.
nl: et laatst bekende geheugengebruik van het script lag op %memused%MB, het limiet voor PHP scripts op deze server is %memlimit%.

en: The last run didn't finish! Maybe you can raise the memory or time limit for PHP scripts. <a href="%url%">Learn more</a>
nl: e laatste generatie van de sitemap is niet afgesloten! Het kan helpen de geheugenlimiet voor PHP scripts te verhogen. <a href="%url%">Meer informatie</a>

en: The script stopped around post number %lastpost% (+/- 100)
nl: et script is ongeveer gestopt bij bericht nummer %lastpost%  (+/- 100)

en: The sitemap wasn't built yet. <a href="%s">Click here</a> to build it the first time.
nl: e sitemap is nog niet gegenereerd. <a href="%s">Klik hier</a> om deze voor de eerste keer aan te maken.

en: There was a problem while notifying Ask.com. <a href="%s">View result</a>
nl: r was een probleem bij het informeren van Ask.com. <a href="%s">Resultaat weergeven</a>

en: There was a problem while notifying Google. <a href="%s">View result</a>
nl: r was een probleem bij het informeren van Google. <a href="%s">Resultaat weergeven</a>

en: There was a problem while notifying MSN.com. <a href="%s">View result</a>
nl: r was een probleem bij het informeren van MSN.com. <a href="%s">Resultaat weergeven</a>

en: There was a problem while notifying YAHOO. <a href="%s">View result</a>
nl: r was een probleem bij het informeren van Yahoo. <a href="%s">Resultaat weergeven</a>

en: There was a problem writing your sitemap file. Make sure the file exists and is writable. <a href="%url%">Learn more</a
nl: r was een probleem met het opslaan van je sitemap bestand. Controleer of het bestand bestaat en de juiste bestandspermissies heeft. <a href="%url%">Meer informatie</a

en: There was a problem writing your zipped sitemap file. Make sure the file exists and is writable. <a href="%url%">Learn more</a
nl: r was een probleem met het opslaan van het gezipte sitemap bestand. Controleer of het bestand bestand en de juiste bestandspermissies heeft. <a href="%url%">Meer informatie</a

en: This will allow you to refresh your sitemap if an external tool wrote into the WordPress database without using the WordPress API. Use the following URL to start the process: <a href="%1">%1</a> Please check the logfile above to see if sitemap was successfully built.
nl: iermee kun je je sitemap opnieuw genereren indien een externe tool in de database van WordPress geschreven heeft zonder gebruik te maken van de API. Gebruik de volgende URL om het process te starten: <a href="%1">%1</a> Controleer het logbestand hierboven om te kijken of de sitemap succesvol is gegenereerd.

en: Try to increase the execution time limit to:
nl: robeer de tijdslimiet van de generatie aan te passen naar:

en: Try to increase the memory limit to:
nl: robeer de geheugenlimiet te verhogen naar: 

en: URL to the page
nl: RL naar de pagina

en: Update notification:
nl: ijzigings notificatie:

en: Update options
nl: nstellingen opslaan

en: Use Default
nl: ebruik de standaard

en: Uses the activated <a href="%1">Popularity Contest Plugin</a> from <a href="%2">Alex King</a>. See <a href="%3">Settings</a> and <a href="%4">Most Popular Posts</a>
nl: ebruikt het geactiveerde <a href="%1">Popularity Contest Plugin</a> van <a href="%2">Alex King</a>. Zie <a href="%3">instellingen</a> en <a href="%4">meest populaire berichten</a>

en: Uses the average comment count to calculate the priority
nl: ebruik het reactie gemiddelde om de prioriteit te berekenen

en: Uses the number of comments of the post to calculate the priority
nl: ebruikt het aantal reacties van het bericht om de prioriteit te berekenen

en: Webmaster Blog
nl: ebmaster Blog

en: Webmaster Center Blog
nl: ebmaster Center Blog

en: Webmaster Tools
nl: ebmaster Tools

en: Write a gzipped file (your filename + .gz)
nl: ezipte sitemap aanmaken  (bestandsnaam + .gz)

en: Write a normal XML file (your filename)
nl: itemap als XML bestand aanmaken (bestandsnaam)

en: XML Sitemap Generator for WordPress
nl: ML Sitemap Generator voor WordPress

en: XML-Sitemap
nl: ML-Sitemap

en: XML-Sitemap Generator
nl: ML-Sitemap Generator

en: YAHOO was <b>successfully notified</b> about changes.
nl: ahoo is <b>succesvol</b> op de hoogte gesteld van de veranderingen.

en: Your <a href="%url%">sitemap</a> was last built on <b>%date%</b>.
nl: ouw <a href="%url%">Sitemap</a> werd voor het laatst op <b>%date%</b> gegenereerd.

en: Your Application ID:
nl: ouw Application ID:

en: Your sitemap (<a href="%url%">zipped</a>) was last built on <b>%date%</b>.
nl: ouw (<a href="%url%">gezipt</a>) sitemap  werd voor het laatst op <b>%date%</b> gegenereerd.

en: click to %toggle% this box
nl: lik om dit venster te %toggle%

en: click-down and drag to move this box
nl: lik en sleep om dit venster te verplaatsen

en: close
nl: luiten

en: e.g. "4M", "16M"
nl: ijv. "4M", "16M"

en: in seconds, e.g. "60" or "0" for unlimited
nl: n seconden, bijv. "60" of "0" voor geen limiet

en: open
nl: penen

en: translator_name
nl: ark Peters

en: translator_url
nl: ttp://www.zinloosverteld.nl

en: use the arrow keys to move this box
nl: ebruik de cursor toetsen om dit venster te verplaatsen
