WordPoints 1.6.0 - en to ja translation catalogue (13 entries)

note: #-#-#-#-#  wordpoints.pot (WordPoints 1.9.0)  #-#-#-#-# Plugin Name of the plugin/theme
en: WordPoints
ja: ワードポイント

en: WordPoints — Configure
ja: ワードポイント・設定

en: Configure
ja: 設定

en: WordPoints — Modules
ja: ワードポイント・モジュール

en: Modules
ja: モジュール

en: WordPoints — Install Modules
ja: ワードポイント・モジュールをインストール

en: Install Modules
ja: モジュールをインストール

en: WordPoints — %s
ja: ワードポイント・%s

en: Install a module in .zip format
ja: zip形式のファイルをインストール

en: Module zip file
ja: zip形式のモジュール

en: Install Now
ja: すぐにインストールする

en: You do not have sufficient permissions to install WordPoints modules on this site.
ja: このサイトにワードポイントのモジュールをインストールするために必要な許可がありません。

en: Upload WordPoints Module
ja: ワードポイントのモジュールをアップロードする
