Print Invoice & Delivery Notes for WooCommerce 7.1.0 - en to nl_NL translation catalogue (284 entries)

en: %1$s requires PHP version %2$s or above. Please update PHP to run this plugin.
nl_NL: %1$s vereist PHP versie %2$s of hoger. Werk PHP bij om deze plugin te kunnen gebruiken.

en: %s Files
nl_NL: %s Bestanden

en: <strong>Print Invoice & Delivery Notes:</strong> Your store language requires the <strong>%1$s</strong> font for correct PDF output. <a href="%2$s">Upload it in Font Settings &rarr;</a>
nl_NL: <strong>Factuur & Leveringsbonnen afdrukken:</strong> De taal van uw winkel vereist het lettertype <strong>%1$s</strong> voor een correcte PDF-uitvoer. <a href="%2$s">Uploaden in Lettertype-instellingen &rarr;</a>

en: A new order has been placed. Please find the %1$s for Order #%2$s attached to this email.
nl_NL: Er is een nieuwe bestelling geplaatst. In de bijlage bij deze e-mail vindt u de %1$s voor bestelling #%2$s.

en: A receipt is used to issue a payment confirmation document showing items purchased and the amount paid.
nl_NL: Een ontvangstbewijs wordt gebruikt om een betalingsbevestigingsdocument uit te geven waarop de gekochte artikelen en het betaalde bedrag staan vermeld.

en: Access denied.
nl_NL: Toegang geweigerd.

en: Access to this document is denied.
nl_NL: Toegang tot dit document wordt geweigerd.

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
nl_NL: Actie mislukt. Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: Alignment
nl_NL: Uitlijning

en: Alongside Addresses
nl_NL: Naast Adressen

en: An invoice ia a detailed bill showing items purchased, taxes, shipping charges, and the total amount due.
nl_NL: Een factuur is een gedetailleerde rekening met daarop de gekochte artikelen, belastingen, verzendkosten en het totaal verschuldigde bedrag.

en: Angle
nl_NL: Hoek

en: Are you sure you want to proceed?
nl_NL: Weet je zeker dat je wilt doorgaan?

en: Attach PDF to custom email addresses
nl_NL: PDF bijvoegen bij aangepaste e-mailadressen

en: Attach PDF to customer emails
nl_NL: PDF bij e-mails van klanten voegen

en: Attach PDF to selected WooCommerce Email(s)
nl_NL: PDF bijvoegen bij geselecteerde WooCommerce e-mail(s)

en: Attach PDF to selected order status(es)
nl_NL: PDF bijvoegen bij geselecteerde bestelstatus(sen)

en: Authentication failed.
nl_NL: Authenticatie mislukt.

en: Authentication has failed.
nl_NL: Authenticatie is mislukt.

en: Available placeholders: {order_number}, {order_date}, {customer_name}
nl_NL: Beschikbare plaatsaanduidingen: {order_number}, {order_date}, {customer_name}

en: Below Addresses
nl_NL: Onderstaande adressen

en: Billing Address
nl_NL: Factuuradres

en: Bold
nl_NL: Vet

en: Button Color
nl_NL: Knop Kleur

en: Button Label
nl_NL: Knop Label

en: CREDIT NOTE
nl_NL: CREDITNOTA

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Center
nl_NL: Midden

en: Check out more plugins by
nl_NL: Bekijk meer plugins van

en: Color
nl_NL: Kleur

en: Credit Note
nl_NL: Kredietnota

en: Credit Note Date
nl_NL: Kredietnota Datum

en: Credit Note Settings
nl_NL: Instellingen voor kredietnota's

en: Credit Note created.
nl_NL: Kredietnota gemaakt.

en: Credit Notes
nl_NL: Kredietnota's

en: Credit Notes created.
nl_NL: Kredietnota's gemaakt.

en: Customer Note
nl_NL: Opmerking klant

en: Customer returned item
nl_NL: Door klant geretourneerd artikel

en: Customize
nl_NL: Pas  aan

en: DELIVERY NOTE
nl_NL: LEVERING

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date Format
nl_NL: Datum Formaat

en: Delivery Date
nl_NL: Leveringsdatum

en: Delivery Note
nl_NL: Leveringsbon

en: Delivery Note Date
nl_NL: Leveringsbon Datum

en: Delivery Note Settings
nl_NL: Instellingen leveringsbon

en: Delivery Note created.
nl_NL: Afleverbon gemaakt.

en: Delivery Notes
nl_NL: Afleveringsbonnen

en: Delivery Notes created.
nl_NL: Afleveringsbonnen gemaakt.

en: Delivery Time
nl_NL: Levertijd

en: Deposit:
nl_NL: Borg:

en: Discount:
nl_NL: Korting:

en: Dismiss
nl_NL: Ontsla

en: Display Price in Product Details Table
nl_NL: Prijs weergeven in de tabel met productdetails

en: Display Refund Items in Product Table
nl_NL: Restitutie-items weergeven in producttabel

en: Document Title
nl_NL: Titel van het document

en: Download
nl_NL: Downloaden

en: Download PDF
nl_NL: Downloaden PDF

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Enable Credit Note
nl_NL: Creditnota inschakelen

en: Enable Delivery Note
nl_NL: Leveringsbon inschakelen

en: Enable Invoice
nl_NL: Factuur inschakelen

en: Enable Packing Slip
nl_NL: Pakbon inschakelen

en: Enable Receipt
nl_NL: Ontvangst inschakelen

en: Enter multiple email addresses separated by commas.
nl_NL: Voer meerdere e-mailadressen in, gescheiden door komma's.

en: Failed to save the font file.
nl_NL: Het is niet gelukt om het lettertypebestand op te slaan.

en: Font Size
nl_NL: Lettergrootte

en: Font Style
nl_NL: Letterstijl

en: Font deleted successfully.
nl_NL: Font succesvol verwijderd.

en: Font file is too small. Please upload a complete font file.
nl_NL: Het lettertypebestand is te klein. Upload een volledig lettertypebestand.

en: Font uploaded successfully.
nl_NL: Font succesvol geüpload.

en: Future Payment:
nl_NL: Toekomstige betaling:

en: Future Payments:
nl_NL: Toekomstige betalingen:

en: Generate, customize, print, and email order documents.
nl_NL: Besteldocumenten genereren, aanpassen, afdrukken en e-mailen.

en: Generating PDF…
nl_NL: PDF genereren...

en: Get our
nl_NL: Ontvang onze

en: Go to the settings page
nl_NL: Ga naar de instellingenpagina

en: I can't differentiate between Invoice, Delivery Notes & Receipt. The templates are the same.
nl_NL: Ik kan geen onderscheid maken tussen Factuur, Leveringsbonnen en Ontvangstbevestiging. De sjablonen zijn hetzelfde.

en: I found a better plugin.
nl_NL: Ik heb een betere plugin gevonden.

en: I only needed the plugin for a short period.
nl_NL: Ik had de plugin maar korte tijd nodig.

en: If this plugin helped you,
nl_NL: Als deze plugin je heeft geholpen,

en: If you have a moment, please let us know why you are deactivating:
nl_NL: Als je even tijd hebt, laat ons dan weten waarom je deactiveert:

en: Image Size
nl_NL: Grootte afbeelding

en: Invalid font file. Please upload a TTF or OTF file.
nl_NL: Ongeldig lettertypebestand. Upload een TTF- of OTF-bestand.

en: Invalid order.
nl_NL: Ongeldige volgorde.

en: Invalid request payload.
nl_NL: Ongeldige verzoek payload.

en: Invalid template type.
nl_NL: Ongeldig sjabloontype.

en: Invalid template.
nl_NL: Ongeldig sjabloon.

en: Invoice
nl_NL: Factuur

en: Invoice Date
nl_NL: Factuurdatum

en: Invoice No
nl_NL: Factuurnummer

en: Invoice Settings
nl_NL: Factuur Instellingen

en: Invoice created.
nl_NL: Factuur aangemaakt.

en: Invoice date:
nl_NL: Factuurdatum:

en: Invoice number:
nl_NL: Factuurnummer:

en: Invoices
nl_NL: Facturen

en: Invoices created.
nl_NL: Facturen aangemaakt.

en: Layout
nl_NL: Lay-out

en: Leave a review for this plugin on WordPress.org
nl_NL: Laat een beoordeling achter voor deze plugin op WordPress.org

en: Left
nl_NL: Links

en: Margin Bottom
nl_NL: Marge onderkant

en: Margin Top
nl_NL: Marge boven

en: N/A
nl_NL: N.V.T.

en: Need Support?
nl_NL: Ondersteuning nodig?

en: New Order #%1$s — %2$s Attached
nl_NL: Nieuwe bestelling #%1$s - %2$s Bijgevoegd

en: Next invoice number must be greater than or equal to %d.
nl_NL: Het volgende factuurnummer moet groter of gelijk zijn aan %d.

en: No data received.
nl_NL: Geen gegevens ontvangen.

en: No font file found to delete.
nl_NL: Geen lettertypebestand gevonden om te verwijderen.

en: No font is configured for the current site language.
nl_NL: Er is geen lettertype geconfigureerd voor de huidige sitetaal.

en: No font is required for the current site language.
nl_NL: Er is geen lettertype nodig voor de huidige sitetaal.

en: No orders provided.
nl_NL: Geen bestellingen verstrekt.

en: No valid documents found.
nl_NL: Geen geldige documenten gevonden.

en: No valid font file provided.
nl_NL: Geen geldig lettertypebestand geleverd.

en: No valid orders found.
nl_NL: Geen geldige bestellingen gevonden.

en: Normal
nl_NL: Normaal

en: Not allowed.
nl_NL: Niet toegestaan.

en: Opacity
nl_NL: Opaciteit

en: Open the support forum for this plugin on WordPress.org
nl_NL: Open het ondersteuningsforum voor deze plugin op WordPress.org

en: Order
nl_NL: Bestel

en: Order Delivery Date Pro
nl_NL: Bestel Leverdatum Pro

en: Order No
nl_NL: Bestelnr.

en: Order Printing
nl_NL: Afdrukken bestellen

en: Order Subtotal
nl_NL: Subtotaal bestelling

en: Order Total:
nl_NL: Totaal bestelling:

en: Other
nl_NL: Andere

en: PACKING SLIP
nl_NL: VERPAKKING SLIP

en: PAID
nl_NL: BETAALD

en: PDF Filename
nl_NL: PDF-bestandsnaam

en: PDF generation failed.
nl_NL: PDF genereren mislukt.

en: PDF generation failed. Please try with fewer orders or check your server memory limit.
nl_NL: PDF genereren mislukt. Probeer het met minder bestellingen of controleer de geheugenlimiet van uw server.

en: Packing Slip
nl_NL: Pakbon

en: Packing Slip Date
nl_NL: Pakbon Datum

en: Packing Slip Settings
nl_NL: Instellingen pakbon

en: Packing Slip created.
nl_NL: Pakbon gemaakt.

en: Packing Slips
nl_NL: Pakbonnen

en: Packing Slips created.
nl_NL: Pakbonnen gemaakt.

en: Padding
nl_NL: Opvulling

en: Pay Now
nl_NL: Nu betalen

en: Payment Date
nl_NL: Betaaldatum

en: Payment Method
nl_NL: Betaalmethode

en: Phone
nl_NL: Telefoon

en: Pickup Date
nl_NL: Afhaaldatum

en: Pickup Time
nl_NL: Tijd afhalen

en: Please let us have the plugin's name so that we can make improvements
nl_NL: Geef ons de naam van de plugin zodat we verbeteringen kunnen aanbrengen

en: Please select a reason for deactivation!
nl_NL: Selecteer een reden voor deactivering!

en: Please share what was faulty with the plugin so that we may get the issue fixed.
nl_NL: Deel alsjeblieft wat er mis was met de plugin, zodat we het probleem kunnen oplossen.

en: Please tell us about these features.
nl_NL: Vertel ons over deze functies.

en: Pop-up blocked. Please allow pop-ups and try again.
nl_NL: Pop-up geblokkeerd. Sta pop-ups toe en probeer het opnieuw.

en: Preparing document…
nl_NL: Document voorbereiden...

en: Price
nl_NL: Prijs

en: Print
nl_NL: Afdrukken

en: Print %1$d %2$s
nl_NL: %1$d %2$s afdrukken

en: Print All
nl_NL: Alles afdrukken

en: Print Credit Note
nl_NL: Kredietnota afdrukken

en: Print Credit Notes
nl_NL: Kredietnota's afdrukken

en: Print Delivery Note
nl_NL: Afdruk afleverbon

en: Print Delivery Notes
nl_NL: Opmerkingen bij afdrukken

en: Print Invoice
nl_NL: Factuur afdrukken

en: Print Invoice & Delivery Notes for WooCommerce
nl_NL: Factuur en afleverbonnen afdrukken voor WooCommerce

en: Print Invoices
nl_NL: Facturen afdrukken

en: Print Invoices & Delivery Notes
nl_NL: Facturen en afleverbonnen afdrukken

en: Print Packing Slip
nl_NL: Pakbon afdrukken

en: Print Packing Slips
nl_NL: Pakbonnen afdrukken

en: Print Receipt
nl_NL: Ontvangstbewijs afdrukken

en: Print Receipts
nl_NL: Ontvangstbewijzen afdrukken

en: Print now
nl_NL: Nu afdrukken

en: Print order
nl_NL: Bestelling afdrukken

en: Proceed to Login
nl_NL: Doorgaan naar aanmelden

en: Product Name
nl_NL: Productnaam

en: Quantity
nl_NL: Hoeveelheid

en: REFUNDED
nl_NL: TERUGBETAALD

en: Receipt
nl_NL: Ontvangstbewijs

en: Receipt Date
nl_NL: Ontvangstdatum

en: Receipt Settings
nl_NL: Ontvangstbevestiging Instellingen

en: Receipt created.
nl_NL: Ontvangstbewijs gemaakt.

en: Receipts
nl_NL: Ontvangsten

en: Receipts created.
nl_NL: Ontvangsten aangemaakt.

en: Refund
nl_NL: Terugbetaling

en: Refund Date
nl_NL: Terugbetaaldatum

en: Refund Reason
nl_NL: Terugbetaling Reden

en: Refund:
nl_NL: Terugbetaling:

en: Refunded Item
nl_NL: Terugbetaalde post

en: Repeat
nl_NL: Herhaal

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Sample Product
nl_NL: Voorbeeldproduct

en: Save Settings
nl_NL: Instellingen opslaan

en: Scale
nl_NL: Schaal

en: Send the PDF as an attachment to all administrator email addresses.
nl_NL: Stuur de PDF als bijlage naar alle e-mailadressen van beheerders.

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings saved successfully.
nl_NL: Instellingen succesvol opgeslagen.

en: Shipping Address
nl_NL: Verzendadres

en: Shipping Method
nl_NL: Verzendmethode

en: Shipping:
nl_NL: Verzending:

en: Show "Credit Note" button
nl_NL: Toon "Kredietnota" knop

en: Show "Print Delivery Note" button
nl_NL: Toon de knop "Afleverbon afdrukken

en: Show "Print Invoice" button
nl_NL: Toon de knop "Factuur afdrukken

en: Show "Print Packing Slip" button
nl_NL: Toon de knop "Pakbon afdrukken

en: Show "Print Receipt" button
nl_NL: Toon de knop "Ontvangstbewijs afdrukken

en: Show Billing Address
nl_NL: Factuuradres tonen

en: Show Billing Email
nl_NL: E-mail voor facturering tonen

en: Show Billing Phone
nl_NL: Toon telefoon voor facturering

en: Show Border
nl_NL: Toon grens

en: Show Complimentary Close
nl_NL: Toon Gratis Sluiten

en: Show Credit Note Date
nl_NL: Toon datum kredietnota

en: Show Customer Note
nl_NL: Klantnotitie tonen

en: Show Delivery Note Date
nl_NL: Toon Leveringsbon Datum

en: Show Footer
nl_NL: Footer tonen

en: Show Invoice Date
nl_NL: Toon factuurdatum

en: Show Invoice Number
nl_NL: Factuurnummer tonen

en: Show Order Data Header
nl_NL: Toon koptekst bestelgegevens

en: Show Order Date
nl_NL: Toon Besteldatum

en: Show Order Number
nl_NL: Bestelnummer tonen

en: Show Packing Slip Date
nl_NL: Toon pakbon Datum

en: Show Pay Now Button
nl_NL: Nu betalen knop tonen

en: Show Payment Date
nl_NL: Betaaldatum tonen

en: Show Payment Method
nl_NL: Betaalmethode tonen

en: Show Policies
nl_NL: Beleid tonen

en: Show Product Images
nl_NL: Productafbeeldingen tonen

en: Show Product Table Charges
nl_NL: Toon producttabel kosten

en: Show Receipt Date
nl_NL: Ontvangstdatum tonen

en: Show Refund Date
nl_NL: Toon Restitutie Datum

en: Show Refund Reason
nl_NL: Toon reden restitutie

en: Show Shipping
nl_NL: Verzending tonen

en: Show Shipping Address
nl_NL: Verzendadres tonen

en: Show Shipping Method
nl_NL: Verzendmethode tonen

en: Show Shop Address
nl_NL: Adres showwinkel

en: Show Shop Email Address
nl_NL: Emailadres winkel weergeven

en: Show Shop Logo
nl_NL: Logo weergeven

en: Show Shop Name
nl_NL: Naam winkel weergeven

en: Show Shop Phone Number
nl_NL: Telefoonnummer winkel tonen

en: Show Subtotal
nl_NL: Subtotaal tonen

en: Show Tax
nl_NL: Toon belasting

en: Show Watermark
nl_NL: Watermerk tonen

en: Single
nl_NL: Enkel

en: Skip & Deactivate
nl_NL: Overslaan & Deactiveren

en: Some features I need are not working as per my expectations
nl_NL: Sommige functies die ik nodig heb, werken niet volgens mijn verwachtingen

en: Spacing Bottom
nl_NL: Afstand Bodem

en: Spacing Top
nl_NL: Afstand Boven

en: Start typing to select WooCommerce email types.
nl_NL: Begin te typen om WooCommerce e-mailtypes te selecteren.

en: Start typing to select order statuses.
nl_NL: Begin te typen om bestelstatussen te selecteren.

en: Submit & Deactivate
nl_NL: Indienen & Deactiveren

en: Subtotal:
nl_NL: Subtotaal:

en: Tax:
nl_NL: Belasting:

en: Template Order Data Position
nl_NL: Sjabloon Bestelgegevens Positie

en: Template Settings
nl_NL: Sjablooninstellingen

en: Template saved successfully.
nl_NL: Sjabloon succesvol opgeslagen.

en: Templates
nl_NL: Sjablonen

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Text Align
nl_NL: Tekst uitlijnen

en: Text Color
nl_NL: Tekstkleur

en: The credit note is a document created to refund or adjust a previously issued invoice.
nl_NL: De creditnota is een document dat wordt gemaakt om een eerder uitgegeven factuur terug te betalen of aan te passen.

en: The delivery note template generates a document listing delivered items.
nl_NL: De sjabloon voor afleveringsbonnen genereert een document met een lijst van afgeleverde artikelen.

en: The invoice sent through mail can't be downloaded as PDF directly.
nl_NL: De factuur die per e-mail is verzonden, kan niet rechtstreeks als PDF worden gedownload.

en: The packing slip includes a document inside the package detailing the shipment contents for verification.
nl_NL: De pakbon bevat een document in het pakket met de inhoud van de zending voor verificatie.

en: The plugin is causing issues on my site
nl_NL: De plugin veroorzaakt problemen op mijn site

en: The plugin is not compatible with another plugin/theme
nl_NL: De plugin is niet compatibel met een andere plugin/thema

en: The plugin is not working.
nl_NL: De plugin werkt niet.

en: The wcdn_order_item_after hook argument order changed in v7.0. Update your callback to accept ( $item, $order, $template ) instead of ( $product, $order, $item ).
nl_NL: De wcdn_order_item_after hook argument volgorde is veranderd in v7.0. Pas je callback aan om ( $item, $order, $template ) te accepteren in plaats van ( $product, $order, $item ).

en: The wcdn_order_item_before hook argument order changed in v7.0. Update your callback to accept ( $item, $order, $template ) instead of ( $product, $order, $item ).
nl_NL: De wcdn_order_item_before hook argument volgorde is veranderd in v7.0. Pas je callback aan om ( $item, $order, $template ) te accepteren in plaats van ( $product, $order, $item ).

en: This plugin is not useful to me.
nl_NL: Deze plugin is niet nuttig voor mij.

en: This plugin lets you generate, customize, print, and email professional order documents directly from your WooCommerce store.
nl_NL: Met deze plugin kun je rechtstreeks vanuit je WooCommerce winkel professionele besteldocumenten genereren, aanpassen, afdrukken en e-mailen.

en: Title
nl_NL: Titel

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Total Cart Amount:
nl_NL: Totaal bedrag winkelwagen:

en: Total Qty:
nl_NL: Totaal aantal:

en: Total Refunded
nl_NL: Totaal Terugbetaald

en: Total:
nl_NL: Totaal:

en: Tracking data already reset.
nl_NL: Traceergegevens al gereset.

en: Tracking data settings reset successfully.
nl_NL: Traceergegevens opnieuw ingesteld.

en: View and print your
nl_NL: Bekijk en print uw

en: Visit Tyche Softwares to explore more WooCommerce plugins
nl_NL: Bezoek Tyche Softwares voor meer WooCommerce plugins

en: Want to help make %1$s even more awesome? Allow %1$s to collect non-sensitive diagnostic data and usage information and get 20%% off on your next purchase. <a href="%2$s" target="_blank">Find out more</a>.
nl_NL: Wil je %1$s helpen om nog ontzagwekkender te worden? Laat %1$s niet-gevoelige diagnostische gegevens en gebruiksinformatie verzamelen en krijg 20% korting op uw volgende aankoop. <a href="%2$s" target="_blank">Vind meer informatie</a>.

en: We're always happy to help you.
nl_NL: We helpen je graag.

en: We’re sorry! Please tell us about the issues so that we can get them fixed.
nl_NL: Het spijt ons! Vertel ons over de problemen zodat we ze kunnen oplossen.

en: We’re sorry! We would like you to tell us the plugin/theme so that we can work on the compatibility.
nl_NL: Het spijt ons! We willen graag dat je ons de plugin/het thema vertelt, zodat we aan de compatibiliteit kunnen werken.

en: WooCommerce not found. %1$s requires WooCommerce v%2$s or higher.
nl_NL: WooCommerce niet gevonden. %1$s vereist WooCommerce v%2$s of hoger.

en: Year starting number must be greater than 0.
nl_NL: Het startnummer van het jaar moet groter zijn dan 0.

en: You are using an outdated version of WooCommerce. %1$s requires WooCommerce v%2$s or higher.
nl_NL: Je gebruikt een verouderde versie van WooCommerce. %1$s vereist WooCommerce v%2$s of hoger.

en: You are using an outdated version of WordPress. %1$s requires WP version %2$s or higher.
nl_NL: U gebruikt een verouderde versie van WordPress. %1$s vereist WP versie %2$s of hoger.

en: You don't have the permission to hide the selected notice.
nl_NL: Je hebt geen toestemming om de geselecteerde melding te verbergen.

en: You need to be logged into your account to access this document. Please login first.
nl_NL: U moet aangemeld zijn bij uw account om toegang te krijgen tot dit document. Log eerst in.

en: invoice
nl_NL: factuur

en: please rate it
nl_NL: geef een cijfer

en: plugin to schedule and manage your local deliveries and pickups in WooCommerce.
nl_NL: Plugin voor het plannen en beheren van je lokale leveringen en afhalingen in WooCommerce.
