Print Invoice & Delivery Notes for WooCommerce 7.1.0 - en to et translation catalogue (289 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: Print Invoice & Delivery Notes for WooCommerce
et: Prindi arve ja saatekirjad WooCommerce jaoks

note: Description of the plugin
en: This plugin lets you generate, customize, print, and email professional order documents directly from your WooCommerce store.
et: See plugin võimaldab teil luua, kohandada, printida ja saata professionaalseid tellimusdokumente otse teie WooCommerce'i poest.

note: Author of the plugin
en: Tyche Softwares
et: Tyche tarkvara

en: Order Printing
et: Tellige trükkimine

en: Invoice number:
et: Arve number:

en: Invoice date:
et: Arve kuupäev:

note: translators: %1$d: number of documents, %2$s: document type label.
en: Print %1$d %2$s
et: Prindi %1$d %2$s

en: Are you sure you want to proceed?
et: Kas olete kindel, et soovite jätkata?

en: Cancel
et: Tühista

en: Print
et: Prindi

en: Pop-up blocked. Please allow pop-ups and try again.
et: Pop-up blokeeritud. Palun lubage hüpikaknad ja proovige uuesti.

en: Print now
et: Prindi nüüd

note: translators: 1: font display name, 2: settings page URL
en: <strong>Print Invoice & Delivery Notes:</strong> Your store language requires the <strong>%1$s</strong> font for correct PDF output. <a href="%2$s">Upload it in Font Settings &rarr;</a>
et: <strong>Trükita arve ja saatekirjad:</strong> Teie poe keel nõuab õigeks PDF-väljundiks <strong>%1$s</strong> kirjastiili. <a href="%2$s">laadige see kirjastiili seadetes &rarr;</a>

en: Print Invoices & Delivery Notes
et: Prindi arved ja saatelehti

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
et: Tegevus ebaõnnestus. Palun värskendage lehte ja proovige uuesti.

en: You don't have the permission to hide the selected notice.
et: Teil ei ole luba valitud teate varjamiseks.

en: No valid font file provided.
et: Ei ole esitatud kehtivat fontfaili.

en: Font file is too small. Please upload a complete font file.
et: Fontaadifail on liiga väike. Palun laadige üles täielik kirjastiilifail.

en: Invalid font file. Please upload a TTF or OTF file.
et: Vale kirjatüübifail. Palun laadige üles TTF- või OTF-faili.

en: No font is required for the current site language.
et: Praeguse saidi keele jaoks ei ole vaja mingit kirjastiili.

en: Failed to save the font file.
et: Kirjatüübifaili salvestamine ebaõnnestus.

en: Font uploaded successfully.
et: Font edukalt üleslaetud.

en: No font is configured for the current site language.
et: Praeguse saidi keele jaoks ei ole fonti konfigureeritud.

en: No font file found to delete.
et: Kustutamist vajavat kirjastiilifaili ei leitud.

en: Font deleted successfully.
et: Font edukalt kustutatud.

en: Authentication has failed.
et: Autentimine on ebaõnnestunud.

en: No data received.
et: Andmeid ei ole saadud.

en: Tracking data settings reset successfully.
et: Jälgimisandmete seaded on edukalt lähtestatud.

en: Tracking data already reset.
et: Jälgimisandmed on juba lähtestatud.

note: translators: %d: minimum allowed invoice number.
en: Next invoice number must be greater than or equal to %d.
et: Järgmise arve number peab olema suurem või võrdne %d.

en: Year starting number must be greater than 0.
et: Aasta alguse number peab olema suurem kui 0.

en: Settings saved successfully.
et: Seaded salvestatud edukalt.

en: Document
et: Dokument

en: View and print your
et: Vaadake ja printige oma

en: Print order
et: Prindi tellimus

en: Print Invoice
et: Prindi arve

en: Print Delivery Note
et: Prindi saatekiri

en: Print Receipt
et: Prindi kviitung

en: Print Credit Note
et: Prindi krediiditeatis

en: Print Packing Slip
et: Prindi pakkimisleht

en: invoice
et: arve

en: Sample Product
et: Näidistoode

en: Customer returned item
et: Klient tagastas toote

en: N/A
et: EI KOHALDATA

en: Download
et: Lae alla

note: translators: %s: number of files
en: %s Files
et: %s failid

en: Invalid request payload.
et: Ebakehtiv päringu kasulik koormus.

en: Invalid template type.
et: Ebakehtiv malli tüüp.

en: Template saved successfully.
et: Mall salvestatud edukalt.

en: Not allowed.
et: Ei ole lubatud.

note: translators: 1. Plugin Name, 2. WordPress Version
en: You are using an outdated version of WordPress. %1$s requires WP version %2$s or higher.
et: Sa kasutad WordPressi vananenud versiooni. %1$s nõuab WP versiooni %2$s või uuemat versiooni.

note: translators: 1. Plugin Name, 2. PHP Version
en: %1$s requires PHP version %2$s or above. Please update PHP to run this plugin.
et: %1$s nõuab PHP versiooni %2$s või uuemat versiooni. Palun uuendage PHP, et seda pluginat kasutada.

note: translators: 1. Plugin Name, 2. WooCommerce Version
en: WooCommerce not found. %1$s requires WooCommerce v%2$s or higher.
et: WooCommerce ei leitud. %1$s nõuab WooCommerce v%2$s või uuemat versiooni.

note: translators: 1. Plugin Name, 2. WooCommerce Version
en: You are using an outdated version of WooCommerce. %1$s requires WooCommerce v%2$s or higher.
et: Te kasutate WooCommerce'i vananenud versiooni. %1$s nõuab WooCommerce v%2$s või uuemat versiooni.

en: I only needed the plugin for a short period.
et: Mul oli pluginat vaja ainult lühikest aega.

en: I found a better plugin.
et: Ma leidsin parema plugina.

en: Please let us have the plugin's name so that we can make improvements
et: Palun andke meile plugina nimi, et saaksime teha parandusi.

en: The plugin is not working.
et: Plugin ei tööta.

en: Please share what was faulty with the plugin so that we may get the issue fixed.
et: Palun jagage, mis oli vigane plugin, et me saaksime probleemi lahendada.

en: The plugin is causing issues on my site
et: Plugin põhjustab probleeme minu saidil

en: We’re sorry! Please tell us about the issues so that we can get them fixed.
et: Meil on kahju! Palun teavitage meid probleemidest, et me saaksime need parandada.

en: Some features I need are not working as per my expectations
et: Mõned funktsioonid, mida ma vajan, ei tööta minu ootuste kohaselt.

en: Please tell us about these features.
et: Palun rääkige meile nendest funktsioonidest.

en: The plugin is not compatible with another plugin/theme
et: Plugin ei ühildu teise pluginaga/teemaga

en: We’re sorry! We would like you to tell us the plugin/theme so that we can work on the compatibility.
et: Meil on kahju! Soovime, et te ütleksite meile, milline plugin/teema on, et saaksime ühilduvuse kallal töötada.

en: I can't differentiate between Invoice, Delivery Notes & Receipt. The templates are the same.
et: Ma ei saa teha vahet arvel, saatelehel ja kviitungil. Mallid on samad.

en: The invoice sent through mail can't be downloaded as PDF directly.
et: Posti teel saadetud arvet ei saa otse PDF-formaadis alla laadida.

en: This plugin is not useful to me.
et: See plugin ei ole mulle kasulik.

en: Other
et: Muud

en: If you have a moment, please let us know why you are deactivating:
et: Kui teil on aega, palun andke meile teada, miks te deaktiveerite:

en: Skip & Deactivate
et: Jätke vahele ja deaktiveerige

en: Submit & Deactivate
et: Esita ja deaktiveeri

en: Please select a reason for deactivation!
et: Palun valige deaktiveerimise põhjus!

note: translators: 1. Plugin name, 2. URL to find out more about usage tracking
en: Want to help make %1$s even more awesome? Allow %1$s to collect non-sensitive diagnostic data and usage information and get 20%% off on your next purchase. <a href="%2$s" target="_blank">Find out more</a>.
et: Tahad aidata muuta %1$s veelgi vingemaks? Luba %1$sil koguda tundmatuid diagnostilisi andmeid ja kasutamisandmeid ning saada 20% allahindlust oma järgmisest ostust. <a href="%2$s" target="_blank">Vaadake lisateavet</a>.

en: Go to the settings page
et: Mine seadete lehele

en: Settings
et: Seaded

en: No orders provided.
et: Tellimusi ei ole esitatud.

en: Invalid order.
et: Vale tellimus.

en: Access denied.
et: Juurdepääs keelatud.

en: Access to this document is denied.
et: Juurdepääs sellele dokumendile on keelatud.

en: No valid documents found.
et: Kehtivaid dokumente ei leitud.

en: You need to be logged into your account to access this document. Please login first.
et: Selle dokumendi kasutamiseks peate olema oma kontole sisse logitud. Palun logige esmalt sisse.

en: Proceed to Login
et: Jätka sisselogimist

en: Preparing document…
et: Dokumendi ettevalmistamine...

en: Print All
et: Prindi kõik

en: Download PDF
et: Lae alla PDF

en: Generating PDF…
et: PDF-i genereerimine...

en: PDF generation failed.
et: PDF-i genereerimine ebaõnnestus.

en: Authentication failed.
et: Autentimine ebaõnnestus.

en: Invalid template.
et: Vale mall.

en: No valid orders found.
et: Kehtivaid tellimusi ei leitud.

en: PDF generation failed. Please try with fewer orders or check your server memory limit.
et: PDF-i genereerimine ebaõnnestus. Palun proovige väiksema arvu tellimustega või kontrollige oma serveri mälulimiiti.

en: Refund
et: Tagasimakse

en: Order Subtotal
et: Tellimuse vahesumma

en: Invoice
et: Arve

en: Invoices
et: Arved

en: Print Invoices
et: Prindi arved

en: Invoice created.
et: Arve loodud.

en: Invoices created.
et: Loodud arved.

en: Show "Print Invoice" button
et: Näita nuppu "Prindi arve"

en: Delivery Note
et: Kohaletoimetamise märkus

en: Delivery Notes
et: Tarnimärkused

en: Print Delivery Notes
et: Trüki kohaletoimetamise märkusi

en: Delivery Note created.
et: Loodi saatekiri.

en: Delivery Notes created.
et: Luuakse tarnimisteatised.

en: Show "Print Delivery Note" button
et: Näita nuppu "Prindi saateleht"

en: Receipt
et: Kviitung

en: Receipts
et: Kviitungid

en: Print Receipts
et: Prindi kviitungid

en: Receipt created.
et: Loodud kviitung.

en: Receipts created.
et: Loodud kviitungid.

en: Show "Print Receipt" button
et: Näita nuppu "Prindi kviitung"

en: Credit Note
et: Krediidimärkus

en: Credit Notes
et: Krediidimärkused

en: Print Credit Notes
et: Prindi krediidimärkused

en: Credit Note created.
et: Krediidimärkus loodud.

en: Credit Notes created.
et: Loodud krediidimärkused.

en: Show "Credit Note" button
et: Näita nuppu "Krediidimärkus"

en: Packing Slip
et: Pakkekiri

en: Packing Slips
et: Pakkekirjad

en: Print Packing Slips
et: Prindi pakkimislehti

en: Packing Slip created.
et: Loodud pakendilipik.

en: Packing Slips created.
et: Loodud pakkelehti.

en: Show "Print Packing Slip" button
et: Näita nuppu "Prindi saateleht"

note: translators: 1. Order number, 2. Document type (e.g. Invoice)
en: New Order #%1$s — %2$s Attached
et: Uus tellimus #%1$s - %2$s lisatud

note: translators: 1. Document type (e.g. Invoice), 2. Order number
en: A new order has been placed. Please find the %1$s for Order #%2$s attached to this email.
et: Uus tellimus on esitatud. Palun leidke sellele e-kirjale lisatud %1$s tellimuse #%2$s kohta.

en: Invoice Settings
et: Arve seaded

en: Template Settings
et: Mallide seaded

en: Receipt Settings
et: Kviitungi seaded

en: Delivery Note Settings
et: Kohaletoimetamise märkuse seaded

en: Packing Slip Settings
et: Pakkekviitungi seaded

en: Credit Note Settings
et: Krediitnootide seaded

en: Enable Invoice
et: Võimaldage arve esitamine

en: Enable Receipt
et: Võimaldage kviitung

en: Enable Delivery Note
et: Lubage tarne märkus

en: Enable Packing Slip
et: Võimaldab pakkimislehe

en: Enable Credit Note
et: Võimaldage krediitmärkus

en: An invoice ia a detailed bill showing items purchased, taxes, shipping charges, and the total amount due.
et: Arve on üksikasjalik arve, milles on esitatud ostetud kaubad, maksud, saatekulud ja tasumisele kuuluv kogusumma.

en: A receipt is used to issue a payment confirmation document showing items purchased and the amount paid.
et: Kviitungi abil väljastatakse maksekviitung, millel on märgitud ostetud kaubad ja makstud summa.

en: The delivery note template generates a document listing delivered items.
et: Saatekirja malliga luuakse dokument, milles on loetletud tarnitud kaubad.

en: The packing slip includes a document inside the package detailing the shipment contents for verification.
et: Pakendikviitung sisaldab pakendi sees dokumenti, milles on üksikasjalikult kirjeldatud saadetise sisu kontrollimiseks.

en: The credit note is a document created to refund or adjust a previously issued invoice.
et: Kreeditarve on dokument, mis luuakse varem väljastatud arve tagasimaksmiseks või korrigeerimiseks.

en: Date Format
et: Kuupäeva vorming

en: PDF Filename
et: PDF-faili nimi

en: Available placeholders: {order_number}, {order_date}, {customer_name}
et: Saadaolevad kohaomanikud: {tellimuse_number}, {tellimuse_kuupäev}, {kliendi_nimi}

en: Attach PDF to customer emails
et: PDF-i lisamine kliendi e-kirjadele

en: Send the PDF as an attachment to all administrator email addresses.
et: Saatke PDF-faili manusena kõigile administraatorite e-posti aadressidele.

en: Attach PDF to custom email addresses
et: PDF-i lisamine kohandatud e-posti aadressidele

en: Enter multiple email addresses separated by commas.
et: Sisestage mitu e-posti aadressi, mis on eraldatud komadega.

en: Attach PDF to selected order status(es)
et: PDF-i lisamine valitud tellimuse olekule (olekutele)

en: Start typing to select order statuses.
et: Tellimuse staatuste valimiseks alustage sisestamist.

en: Attach PDF to selected WooCommerce Email(s)
et: PDF-i lisamine valitud WooCommerce'i e-kirjale (e-kirjadele)

en: Start typing to select WooCommerce email types.
et: Alusta kirjutamist, et valida WooCommerce'i e-posti tüübid.

en: Show Shop Logo
et: Näita poe logo

en: Scale
et: Skaala

en: Alignment
et: Kohandamine

en: Document Title
et: Dokumendi pealkiri

en: Title
et: Pealkiri

en: INVOICE
et: ARVE

en: RECEIPT
et: KINNITUS

en: DELIVERY NOTE
et: LÄHETAMISE MÄRKUS

en: PACKING SLIP
et: PAKKUMISKIIRKOND

en: CREDIT NOTE
et: KREDIIDIMÄRKUS

en: Font Size
et: Kirjasuurus

en: Font Style
et: Kirjastiil

en: Text Align
et: Teksti joondamine

en: Text Color
et: Teksti värv

en: Show Shop Name
et: Näita kaupluse nime

en: Show Shop Address
et: Näita poe aadressi

en: Show Shop Phone Number
et: Näita kaupluse telefoninumbrit

en: Text
et: Tekst

en: Phone
et: Telefon

en: Margin Top
et: Marginaal Top

en: Show Shop Email Address
et: Näita poe e-posti aadressi

en: Email
et: E-post

en: Show Billing Address
et: Näita arveldusaadressi

en: Billing Address
et: Arveldusaadress

en: Show Billing Phone
et: Näita arveldustelefoni

en: Show Billing Email
et: Näita arveldus E-posti

en: Show Shipping Address
et: Näita tarneaadressi

en: Shipping Address
et: Tarneaadress

en: Show Order Data Header
et: Näita tellimuse andmete päis

en: Order
et: Tellige

en: Spacing Top
et: Vahepealne ülemine osa

en: Spacing Bottom
et: Vahemaa Alumine osa

en: Show Border
et: Näita piiri

en: Template Order Data Position
et: Malli tellimusandmete positsioon

en: Show Invoice Number
et: Näita arve numbrit

en: Invoice No
et: Arve nr

en: Show Invoice Date
et: Näita arve kuupäeva

en: Show Receipt Date
et: Näita kättesaamise kuupäeva

en: Show Delivery Note Date
et: Näita saatekirja kuupäeva

en: Show Packing Slip Date
et: Näita pakkimislehte kuupäev

en: Show Credit Note Date
et: Näita krediteerimise kuupäeva

en: Invoice Date
et: Arve kuupäev

en: Receipt Date
et: Laekumise kuupäev

en: Delivery Note Date
et: Saatekiri Kuupäev

en: Packing Slip Date
et: Pakkekviitung Kuupäev

en: Credit Note Date
et: Krediidimärkus Kuupäev

en: Show Order Number
et: Näita tellimuse numbrit

en: Order No
et: Tellimuse nr

en: Show Order Date
et: Näita tellimuse kuupäev

en: Date
et: Kuupäev

en: Show Payment Method
et: Näita makseviisi

en: Payment Method
et: Makseviis

en: Show Payment Date
et: Näita makse kuupäeva

en: Payment Date
et: Maksmise kuupäev

en: Show Shipping Method
et: Näita saatmismeetodit

en: Shipping Method
et: Laevandusmeetod

en: Show Refund Date
et: Näita tagasimaksmise kuupäeva

en: Refund Date
et: Tagasimakse kuupäev

en: Show Refund Reason
et: Näita tagasimaksmise põhjust

en: Refund Reason
et: Tagasimakse põhjus

en: Show Pay Now Button
et: Näita nuppu "Pay Now" (maksa kohe)

en: Button Label
et: Nupu etikett

en: Pay Now
et: Maksa nüüd

en: Button Color
et: Nupu värv

en: Show Customer Note
et: Näita kliendi märkust

en: Customer Note
et: Kliendi märkus

en: Show Complimentary Close
et: Näita tasuta sulgemine

en: Show Policies
et: Näita poliitikaid

en: Show Footer
et: Näita alumine osa

en: Show Watermark
et: Näita vesimärki

en: PAID
et: TASUTA

en: REFUNDED
et: TAGASI

en: Opacity
et: Läbipaistvus

en: Angle
et: Nurk

en: Layout
et: Paigutus

en: Single
et: Üksik

en: Repeat
et: Kordus

en: Color
et: Värv

en: Display Price in Product Details Table
et: Näita hinda toote üksikasjade tabelis

en: Show Product Table Charges
et: Näita tootetabeli tasusid

en: Show Subtotal
et: Näita vahesummat

en: Show Tax
et: Näita maksu

en: Show Shipping
et: Näita saatmist

en: Show Product Images
et: Näita tootepilte

en: Image Size
et: Pildi suurus

en: Product Name
et: Toote nimi

en: Padding
et: Pehmendus

en: Display Refund Items in Product Table
et: Näita tagasimakseid tootetabelis

en: Left
et: Vasakpoolne

en: Center
et: Keskus

en: Right
et: Õigus

en: Normal
et: Tavaline

en: Alongside Addresses
et: Kõrvalaadressid

en: Below Addresses
et: Allpool toodud aadressid

en: Refunded Item
et: Tagasimakstud objekt

en: Product
et: Toode

en: Price
et: Hind

en: Quantity
et: Kogus

en: Total Refunded
et: Kokku Tagasimakstud kogusumma

en: Total
et: Kokku

en: The wcdn_order_item_before hook argument order changed in v7.0. Update your callback to accept ( $item, $order, $template ) instead of ( $product, $order, $item ).
et: Konksu wcdn_order_item_before argumentide järjekord muutus v7.0-s. Uuendage oma tagasikutsumist, et võtta vastu ( $item, $order, $template ) asemel ( $product, $order, $item ).

en: The wcdn_order_item_after hook argument order changed in v7.0. Update your callback to accept ( $item, $order, $template ) instead of ( $product, $order, $item ).
et: Konksu wcdn_order_item_after argumentide järjekord muutus v7.0-s. Uuendage oma tagasikutsumist, et võtta vastu ( $item, $order, $template ) asemel ( $product, $order, $item ).

en: Subtotal:
et: Vahesumma:

en: Discount:
et: Allahindlus:

en: Tax:
et: Maksud:

en: Shipping:
et: Laevandus:

en: Order Total:
et: Tellimuse kogusumma:

en: Refund:
et: Tagasimakse:

en: Total:
et: Kokku:

en: Deposit:
et: Tagatisraha:

en: Future Payments:
et: Tulevased maksed:

en: Future Payment:
et: Tulevane makse:

en: Delivery Date
et: Tarnekuupäev

en: Delivery Time
et: Tarneaeg

en: Pickup Date
et: Ülevõtmise kuupäev

en: Pickup Time
et: Vastuvõtuaeg

en: Total Qty:
et: Kogusumma:

en: Total Cart Amount:
et: Kogusumma ostukorvis:

en: Dismiss
et: Lase lahti

en: Get our
et: Hangi meie

en: Order Delivery Date Pro
et: Tellimuse tarnekuupäev Pro

en: plugin to schedule and manage your local deliveries and pickups in WooCommerce.
et: plugin, et planeerida ja hallata oma kohalikke tarneid ja pealevõtmisi WooCommerce'is.

en: Open the support forum for this plugin on WordPress.org
et: Avage selle plugina tugifoorum aadressil WordPress.org

en: Need Support?
et: Kas vajate tuge?

en: We're always happy to help you.
et: Me oleme alati rõõmsad, kui saame teid aidata.

en: If this plugin helped you,
et: Kui see plugin aitas teid,

en: Leave a review for this plugin on WordPress.org
et: Jäta selle plugina kohta ülevaade WordPress.org'is

en: please rate it
et: palun hinnake seda

en: Check out more plugins by
et: Vaadake rohkem pluginaid

en: Visit Tyche Softwares to explore more WooCommerce plugins
et: Külastage Tyche Tarkvara, et uurida rohkem WooCommerce pluginaid

en: Generate, customize, print, and email order documents.
et: Tellimusdokumentide koostamine, kohandamine, printimine ja saatmine e-posti teel.

en: Dashboard
et: Armatuurlaud

en: Templates
et: Mallid

en: FAQs
et: KKK

note: translators: 1: completed steps, 2: total steps
en: Save Settings
et: Salvesta seaded

note: translators: %s: font family name
en: Customize
et: Kohandada
