Print Invoice & Delivery Notes for WooCommerce 7.1.0 - en to el translation catalogue (289 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: Print Invoice & Delivery Notes for WooCommerce
el: Εκτύπωση τιμολογίου & σημειώσεων παράδοσης για το WooCommerce

note: Description of the plugin
en: This plugin lets you generate, customize, print, and email professional order documents directly from your WooCommerce store.
el: Αυτό το πρόσθετο σας επιτρέπει να δημιουργείτε, να προσαρμόζετε, να εκτυπώνετε και να στέλνετε με email επαγγελματικά έγγραφα παραγγελιών απευθείας από το κατάστημα WooCommerce.

note: Author of the plugin
en: Tyche Softwares
el: Λογισμικά Tyche

en: Order Printing
el: Παραγγελία εκτύπωσης

en: Invoice number:
el: Αριθμός τιμολογίου:

en: Invoice date:
el: Ημερομηνία τιμολογίου:

note: translators: %1$d: number of documents, %2$s: document type label.
en: Print %1$d %2$s
el: Εκτύπωση %1$d %2$s

en: Are you sure you want to proceed?
el: Είστε σίγουρος ότι θέλετε να προχωρήσετε;

en: Cancel
el: Ακύρωση

en: Print
el: Εκτύπωση

en: Pop-up blocked. Please allow pop-ups and try again.
el: Αναδυόμενο παράθυρο μπλοκαρισμένο. Παρακαλούμε επιτρέψτε τα αναδυόμενα παράθυρα και δοκιμάστε ξανά.

en: Print now
el: Εκτυπώστε τώρα

note: translators: 1: font display name, 2: settings page URL
en: <strong>Print Invoice & Delivery Notes:</strong> Your store language requires the <strong>%1$s</strong> font for correct PDF output. <a href="%2$s">Upload it in Font Settings &rarr;</a>
el: <strong>Εκτύπωση τιμολογίου και δελτίων παράδοσης:</strong> Η γλώσσα του καταστήματός σας απαιτεί τη γραμματοσειρά <strong>%1$s</strong> για σωστή έξοδο PDF. <a href="%2$s">Φορτώστε το στις ρυθμίσεις γραμματοσειράς &rarr;</a>

en: Print Invoices & Delivery Notes
el: Εκτύπωση τιμολογίων & δελτίων παράδοσης

en: Action failed. Please refresh the page and retry.
el: Η δράση απέτυχε. Παρακαλώ ανανεώστε τη σελίδα και προσπαθήστε ξανά.

en: You don't have the permission to hide the selected notice.
el: Δεν έχετε το δικαίωμα να αποκρύψετε την επιλεγμένη ειδοποίηση.

en: No valid font file provided.
el: Δεν παρέχεται έγκυρο αρχείο γραμματοσειράς.

en: Font file is too small. Please upload a complete font file.
el: Το αρχείο γραμματοσειράς είναι πολύ μικρό. Παρακαλούμε ανεβάστε ένα πλήρες αρχείο γραμματοσειράς.

en: Invalid font file. Please upload a TTF or OTF file.
el: Μη έγκυρο αρχείο γραμματοσειράς. Παρακαλούμε ανεβάστε ένα αρχείο TTF ή OTF.

en: No font is required for the current site language.
el: Δεν απαιτείται γραμματοσειρά για την τρέχουσα γλώσσα του ιστότοπου.

en: Failed to save the font file.
el: Απέτυχε η αποθήκευση του αρχείου γραμματοσειράς.

en: Font uploaded successfully.
el: Η γραμματοσειρά μεταφορτώθηκε με επιτυχία.

en: No font is configured for the current site language.
el: Δεν έχει ρυθμιστεί καμία γραμματοσειρά για την τρέχουσα γλώσσα της τοποθεσίας.

en: No font file found to delete.
el: Δεν βρέθηκε αρχείο γραμματοσειράς προς διαγραφή.

en: Font deleted successfully.
el: Η γραμματοσειρά διαγράφηκε με επιτυχία.

en: Authentication has failed.
el: Ο έλεγχος ταυτότητας απέτυχε.

en: No data received.
el: Δεν ελήφθησαν δεδομένα.

en: Tracking data settings reset successfully.
el: Η επαναφορά των ρυθμίσεων δεδομένων παρακολούθησης έγινε με επιτυχία.

en: Tracking data already reset.
el: Τα δεδομένα παρακολούθησης έχουν ήδη μηδενιστεί.

note: translators: %d: minimum allowed invoice number.
en: Next invoice number must be greater than or equal to %d.
el: Ο αριθμός του επόμενου τιμολογίου πρέπει να είναι μεγαλύτερος ή ίσος με %d.

en: Year starting number must be greater than 0.
el: Ο αριθμός έναρξης του έτους πρέπει να είναι μεγαλύτερος από 0.

en: Settings saved successfully.
el: Οι ρυθμίσεις αποθηκεύτηκαν με επιτυχία.

en: Document
el: Έγγραφο

en: View and print your
el: Προβολή και εκτύπωση των

en: Print order
el: Παραγγελία εκτύπωσης

en: Print Invoice
el: Εκτύπωση τιμολογίου

en: Print Delivery Note
el: Εκτύπωση Σημείωμα παράδοσης

en: Print Receipt
el: Εκτύπωση απόδειξης

en: Print Credit Note
el: Εκτύπωση πιστωτικού σημειώματος

en: Print Packing Slip
el: Εκτύπωση δελτίου συσκευασίας

en: invoice
el: τιμολόγιο

en: Sample Product
el: Δείγμα προϊόντος

en: Customer returned item
el: Πελάτης επέστρεψε αντικείμενο

en: Download
el: Λήψη

note: translators: %s: number of files
en: %s Files
el: %s Αρχεία

en: Invalid request payload.
el: Μη έγκυρο ωφέλιμο φορτίο αίτησης.

en: Invalid template type.
el: Μη έγκυρος τύπος προτύπου.

en: Template saved successfully.
el: Το πρότυπο αποθηκεύτηκε με επιτυχία.

en: Not allowed.
el: Δεν επιτρέπεται.

note: translators: 1. Plugin Name, 2. WordPress Version
en: You are using an outdated version of WordPress. %1$s requires WP version %2$s or higher.
el: Χρησιμοποιείτε μια ξεπερασμένη έκδοση του WordPress. Το %1$s απαιτεί την έκδοση WP %2$s ή νεότερη.

note: translators: 1. Plugin Name, 2. PHP Version
en: %1$s requires PHP version %2$s or above. Please update PHP to run this plugin.
el: Το %1$s απαιτεί έκδοση PHP %2$s ή μεγαλύτερη. Ενημερώστε την PHP για να τρέξει αυτό το πρόσθετο.

note: translators: 1. Plugin Name, 2. WooCommerce Version
en: WooCommerce not found. %1$s requires WooCommerce v%2$s or higher.
el: Το WooCommerce δεν βρέθηκε. Το %1$s απαιτεί WooCommerce v%2$s ή νεότερη έκδοση.

note: translators: 1. Plugin Name, 2. WooCommerce Version
en: You are using an outdated version of WooCommerce. %1$s requires WooCommerce v%2$s or higher.
el: Χρησιμοποιείτε μια ξεπερασμένη έκδοση του WooCommerce. Το %1$s απαιτεί WooCommerce v%2$s ή νεότερη έκδοση.

en: I only needed the plugin for a short period.
el: Χρειάστηκα το πρόσθετο μόνο για σύντομο χρονικό διάστημα.

en: I found a better plugin.
el: Βρήκα ένα καλύτερο πρόσθετο.

en: Please let us have the plugin's name so that we can make improvements
el: Παρακαλούμε ενημερώστε μας για το όνομα του πρόσθετου ώστε να μπορέσουμε να κάνουμε βελτιώσεις.

en: The plugin is not working.
el: Το πρόσθετο δεν λειτουργεί.

en: Please share what was faulty with the plugin so that we may get the issue fixed.
el: Παρακαλούμε μοιραστείτε τι ήταν ελαττωματικό με το πρόσθετο, ώστε να μπορέσουμε να διορθώσουμε το πρόβλημα.

en: The plugin is causing issues on my site
el: Το πρόσθετο προκαλεί προβλήματα στον ιστότοπό μου

en: We’re sorry! Please tell us about the issues so that we can get them fixed.
el: Λυπούμαστε! Παρακαλούμε ενημερώστε μας για τα προβλήματα, ώστε να μπορέσουμε να τα διορθώσουμε.

en: Some features I need are not working as per my expectations
el: Ορισμένες λειτουργίες που χρειάζομαι δεν λειτουργούν σύμφωνα με τις προσδοκίες μου

en: Please tell us about these features.
el: Πείτε μας για αυτά τα χαρακτηριστικά.

en: The plugin is not compatible with another plugin/theme
el: Το πρόσθετο δεν είναι συμβατό με άλλο πρόσθετο/θέμα

en: We’re sorry! We would like you to tell us the plugin/theme so that we can work on the compatibility.
el: Λυπούμαστε! Θα θέλαμε να μας πείτε το πρόσθετο/θέμα, ώστε να μπορέσουμε να εργαστούμε για τη συμβατότητα.

en: I can't differentiate between Invoice, Delivery Notes & Receipt. The templates are the same.
el: Δεν μπορώ να κάνω διάκριση μεταξύ τιμολογίου, δελτίου αποστολής και απόδειξης παραλαβής. Τα πρότυπα είναι τα ίδια.

en: The invoice sent through mail can't be downloaded as PDF directly.
el: Το τιμολόγιο που αποστέλλεται μέσω ταχυδρομείου δεν μπορεί να μεταφορτωθεί απευθείας ως PDF.

en: This plugin is not useful to me.
el: Αυτό το πρόσθετο δεν μου είναι χρήσιμο.

en: Other
el: Άλλα

en: If you have a moment, please let us know why you are deactivating:
el: Αν έχετε λίγο χρόνο, ενημερώστε μας για τον λόγο που απενεργοποιείτε:

en: Skip & Deactivate
el: Παράλειψη & απενεργοποίηση

en: Submit & Deactivate
el: Υποβολή & απενεργοποίηση

en: Please select a reason for deactivation!
el: Παρακαλούμε επιλέξτε έναν λόγο για την απενεργοποίηση!

note: translators: 1. Plugin name, 2. URL to find out more about usage tracking
en: Want to help make %1$s even more awesome? Allow %1$s to collect non-sensitive diagnostic data and usage information and get 20%% off on your next purchase. <a href="%2$s" target="_blank">Find out more</a>.
el: Θέλετε να βοηθήσετε να γίνει το %1$s ακόμα πιο φοβερό; Επιτρέψτε στην %1$s να συλλέγει μη ευαίσθητα διαγνωστικά δεδομένα και πληροφορίες χρήσης και κερδίστε 20%% έκπτωση στην επόμενη αγορά σας. <a href="%2$s" target="_blank">Μάθετε περισσότερα</a>.

en: Go to the settings page
el: Μεταβείτε στη σελίδα ρυθμίσεων

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: No orders provided.
el: Δεν παρέχονται εντολές.

en: Invalid order.
el: Μη έγκυρη σειρά.

en: Access denied.
el: Απαγορεύεται η πρόσβαση.

en: Access to this document is denied.
el: Η πρόσβαση σε αυτό το έγγραφο απαγορεύεται.

en: No valid documents found.
el: Δεν βρέθηκαν έγκυρα έγγραφα.

en: You need to be logged into your account to access this document. Please login first.
el: Πρέπει να συνδεθείτε στο λογαριασμό σας για να αποκτήσετε πρόσβαση σε αυτό το έγγραφο. Παρακαλώ συνδεθείτε πρώτα.

en: Proceed to Login
el: Προχωρήστε στην είσοδο

en: Preparing document…
el: Προετοιμασία εγγράφου...

en: Print All
el: Εκτύπωση όλων

en: Download PDF
el: Λήψη PDF

en: Generating PDF…
el: Δημιουργία PDF...

en: PDF generation failed.
el: Η δημιουργία PDF απέτυχε.

en: Authentication failed.
el: Ο έλεγχος ταυτότητας απέτυχε.

en: Invalid template.
el: Μη έγκυρο πρότυπο.

en: No valid orders found.
el: Δεν βρέθηκαν έγκυρες παραγγελίες.

en: PDF generation failed. Please try with fewer orders or check your server memory limit.
el: Η δημιουργία PDF απέτυχε. Παρακαλώ δοκιμάστε με λιγότερες παραγγελίες ή ελέγξτε το όριο μνήμης του διακομιστή σας.

en: Refund
el: Επιστροφή χρημάτων

en: Order Subtotal
el: Υποσύνολο παραγγελίας

en: Invoice
el: Τιμολόγιο

en: Invoices
el: Τιμολόγια

en: Print Invoices
el: Εκτύπωση τιμολογίων

en: Invoice created.
el: Δημιουργία τιμολογίου.

en: Invoices created.
el: Δημιουργία τιμολογίων.

en: Show "Print Invoice" button
el: Εμφάνιση του κουμπιού "Εκτύπωση τιμολογίου"

en: Delivery Note
el: Σημείωση παράδοσης

en: Delivery Notes
el: Σημειώσεις παράδοσης

en: Print Delivery Notes
el: Εκτύπωση Σημειώσεις παράδοσης

en: Delivery Note created.
el: Σημείωση παράδοσης δημιουργήθηκε.

en: Delivery Notes created.
el: Σημειώσεις παράδοσης που δημιουργήθηκαν.

en: Show "Print Delivery Note" button
el: Εμφάνιση του κουμπιού "Εκτύπωση δελτίου παράδοσης"

en: Receipt
el: Απόδειξη είσπραξης

en: Receipts
el: Εισπράξεις

en: Print Receipts
el: Εκτύπωση αποδείξεων

en: Receipt created.
el: Δημιουργία απόδειξης.

en: Receipts created.
el: Δημιουργία αποδείξεων.

en: Show "Print Receipt" button
el: Εμφάνιση του κουμπιού "Εκτύπωση απόδειξης"

en: Credit Note
el: Πιστωτικό σημείωμα

en: Credit Notes
el: Πιστωτικές σημειώσεις

en: Print Credit Notes
el: Εκτύπωση πιστωτικών σημειώσεων

en: Credit Note created.
el: Δημιουργήθηκε πιστωτικό σημείωμα.

en: Credit Notes created.
el: Δημιουργήθηκαν πιστωτικές σημειώσεις.

en: Show "Credit Note" button
el: Εμφάνιση του κουμπιού "Πιστωτικό σημείωμα"

en: Packing Slip
el: Αποδεικτικό συσκευασίας

en: Packing Slips
el: Δελτία συσκευασίας

en: Print Packing Slips
el: Εκτύπωση δελτίων συσκευασίας

en: Packing Slip created.
el: Δημιουργία δελτίου συσκευασίας.

en: Packing Slips created.
el: Δημιουργία δελτίων συσκευασίας.

en: Show "Print Packing Slip" button
el: Εμφάνιση του κουμπιού "Print Packing Slip"

note: translators: 1. Order number, 2. Document type (e.g. Invoice)
en: New Order #%1$s — %2$s Attached
el: Νέα παραγγελία #%1$s - %2$s Attached

note: translators: 1. Document type (e.g. Invoice), 2. Order number
en: A new order has been placed. Please find the %1$s for Order #%2$s attached to this email.
el: Έγινε νέα παραγγελία. Παρακαλούμε βρείτε το %1$s για την παραγγελία #%2$s που επισυνάπτεται σε αυτό το email.

en: Invoice Settings
el: Ρυθμίσεις τιμολογίου

en: Template Settings
el: Ρυθμίσεις προτύπου

en: Receipt Settings
el: Ρυθμίσεις παραλαβής

en: Delivery Note Settings
el: Ρυθμίσεις σημειώσεων παράδοσης

en: Packing Slip Settings
el: Ρυθμίσεις ολίσθησης συσκευασίας

en: Credit Note Settings
el: Ρυθμίσεις πιστωτικών σημειωμάτων

en: Enable Invoice
el: Ενεργοποίηση τιμολογίου

en: Enable Receipt
el: Ενεργοποίηση παραλαβής

en: Enable Delivery Note
el: Ενεργοποίηση σημείωσης παράδοσης

en: Enable Packing Slip
el: Ενεργοποίηση δελτίου συσκευασίας

en: Enable Credit Note
el: Ενεργοποίηση πιστωτικού σημειώματος

en: An invoice ia a detailed bill showing items purchased, taxes, shipping charges, and the total amount due.
el: Το τιμολόγιο είναι ένας λεπτομερής λογαριασμός που δείχνει τα είδη που αγοράστηκαν, τους φόρους, τα έξοδα αποστολής και το συνολικό οφειλόμενο ποσό.

en: A receipt is used to issue a payment confirmation document showing items purchased and the amount paid.
el: Η απόδειξη χρησιμοποιείται για την έκδοση ενός εγγράφου επιβεβαίωσης πληρωμής που δείχνει τα είδη που αγοράστηκαν και το ποσό που καταβλήθηκε.

en: The delivery note template generates a document listing delivered items.
el: Το υπόδειγμα δελτίου παράδοσης παράγει ένα έγγραφο που περιλαμβάνει τα παραδοθέντα στοιχεία.

en: The packing slip includes a document inside the package detailing the shipment contents for verification.
el: Το δελτίο συσκευασίας περιλαμβάνει ένα έγγραφο στο εσωτερικό της συσκευασίας που περιγράφει λεπτομερώς το περιεχόμενο της αποστολής για επαλήθευση.

en: The credit note is a document created to refund or adjust a previously issued invoice.
el: Το πιστωτικό σημείωμα είναι ένα έγγραφο που δημιουργείται για την επιστροφή ή την προσαρμογή ενός τιμολογίου που έχει εκδοθεί προηγουμένως.

en: Date Format
el: Μορφή ημερομηνίας

en: PDF Filename
el: Όνομα αρχείου PDF

en: Available placeholders: {order_number}, {order_date}, {customer_name}
el: Διαθέσιμα εικονικά στοιχεία: {order_number}, {order_date}, {customer_name}

en: Attach PDF to customer emails
el: Επισύναψη PDF σε email πελατών

en: Send the PDF as an attachment to all administrator email addresses.
el: Στείλτε το PDF ως συνημμένο σε όλες τις διευθύνσεις ηλεκτρονικού ταχυδρομείου του διαχειριστή.

en: Attach PDF to custom email addresses
el: Επισύναψη PDF σε προσαρμοσμένες διευθύνσεις email

en: Enter multiple email addresses separated by commas.
el: Εισάγετε πολλαπλές διευθύνσεις ηλεκτρονικού ταχυδρομείου χωρισμένες με κόμματα.

en: Attach PDF to selected order status(es)
el: Επισύναψη PDF σε επιλεγμένες καταστάσεις παραγγελίας

en: Start typing to select order statuses.
el: Αρχίστε να πληκτρολογείτε για να επιλέξετε καταστάσεις παραγγελίας.

en: Attach PDF to selected WooCommerce Email(s)
el: Επισύναψη PDF σε επιλεγμένα email του WooCommerce

en: Start typing to select WooCommerce email types.
el: Αρχίστε να πληκτρολογείτε για να επιλέξετε τους τύπους email του WooCommerce.

en: Show Shop Logo
el: Εμφάνιση λογότυπου καταστήματος

en: Scale
el: Κλίμακα

en: Alignment
el: Ευθυγράμμιση

en: Document Title
el: Τίτλος εγγράφου

en: Title
el: Τίτλος

en: INVOICE
el: ΤΙΜΟΛΟΓΙΟ

en: RECEIPT
el: ΑΠΟΔΕΙΞΗ

en: DELIVERY NOTE
el: ΣΗΜΕΙΩΣΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ

en: PACKING SLIP
el: ΣΦΡΑΓΙΔΑ ΣΥΣΚΕΥΑΣΙΑΣ

en: CREDIT NOTE
el: ΠΙΣΤΩΤΙΚΟ ΣΗΜΕΙΩΜΑ

en: Font Size
el: Μέγεθος γραμματοσειράς

en: Font Style
el: Στυλ γραμματοσειράς

en: Text Align
el: Ευθυγράμμιση κειμένου

en: Text Color
el: Χρώμα κειμένου

en: Show Shop Name
el: Εμφάνιση ονόματος καταστήματος

en: Show Shop Address
el: Διεύθυνση καταστήματος επίδειξης

en: Show Shop Phone Number
el: Εμφάνιση αριθμού τηλεφώνου καταστήματος

en: Text
el: Κείμενο

en: Phone
el: Τηλέφωνο

en: Margin Top
el: Περιθώριο Top

en: Margin Bottom
el: Περιθώριο Κάτω μέρος

en: Show Shop Email Address
el: Εμφάνιση διεύθυνσης ηλεκτρονικού ταχυδρομείου καταστήματος

en: Email
el: Ηλεκτρονικό ταχυδρομείο

en: Show Billing Address
el: Εμφάνιση διεύθυνσης χρέωσης

en: Billing Address
el: Διεύθυνση χρέωσης

en: Show Billing Phone
el: Εμφάνιση τηλεφώνου χρέωσης

en: Show Billing Email
el: Εμφάνιση email χρέωσης

en: Show Shipping Address
el: Εμφάνιση διεύθυνσης αποστολής

en: Shipping Address
el: Διεύθυνση αποστολής

en: Show Order Data Header
el: Εμφάνιση κεφαλίδας δεδομένων παραγγελίας

en: Order
el: Παραγγελία

en: Spacing Top
el: Απόσταση Κορυφή

en: Spacing Bottom
el: Απόσταση Κάτω μέρος

en: Show Border
el: Εμφάνιση συνόρων

en: Template Order Data Position
el: Πρότυπο Δεδομένα παραγγελίας Θέση

en: Show Invoice Number
el: Εμφάνιση αριθμού τιμολογίου

en: Invoice No
el: Αριθμός τιμολογίου

en: Show Invoice Date
el: Εμφάνιση ημερομηνίας τιμολογίου

en: Show Receipt Date
el: Εμφάνιση ημερομηνίας παραλαβής

en: Show Delivery Note Date
el: Εμφάνιση ημερομηνίας σημείωσης παράδοσης

en: Show Packing Slip Date
el: Εμφάνιση δελτίου συσκευασίας Ημερομηνία

en: Show Credit Note Date
el: Εμφάνιση ημερομηνίας πιστωτικού σημειώματος

en: Invoice Date
el: Ημερομηνία τιμολογίου

en: Receipt Date
el: Ημερομηνία παραλαβής

en: Delivery Note Date
el: Σημείωμα παράδοσης Ημερομηνία

en: Packing Slip Date
el: Αποδεικτικό συσκευασίας Ημερομηνία

en: Credit Note Date
el: Πιστωτικό σημείωμα Ημερομηνία

en: Show Order Number
el: Εμφάνιση αριθμού παραγγελίας

en: Order No
el: Αριθμός παραγγελίας

en: Show Order Date
el: Εμφάνιση ημερομηνίας παραγγελίας

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Show Payment Method
el: Εμφάνιση μεθόδου πληρωμής

en: Payment Method
el: Μέθοδος πληρωμής

en: Show Payment Date
el: Εμφάνιση ημερομηνίας πληρωμής

en: Payment Date
el: Ημερομηνία πληρωμής

en: Show Shipping Method
el: Εμφάνιση μεθόδου αποστολής

en: Shipping Method
el: Μέθοδος αποστολής

en: Show Refund Date
el: Εμφάνιση ημερομηνίας επιστροφής χρημάτων

en: Refund Date
el: Ημερομηνία επιστροφής χρημάτων

en: Show Refund Reason
el: Εμφάνιση αιτίας επιστροφής χρημάτων

en: Refund Reason
el: Λόγος επιστροφής χρημάτων

en: Show Pay Now Button
el: Εμφάνιση κουμπιού πληρωμής τώρα

en: Button Label
el: Ετικέτα κουμπιού

en: Pay Now
el: Πληρώστε τώρα

en: Button Color
el: Χρώμα κουμπιού

en: Show Customer Note
el: Εμφάνιση σημείωσης πελάτη

en: Customer Note
el: Σημείωση πελάτη

en: Show Complimentary Close
el: Εμφάνιση Δωρεάν κλείσιμο

en: Show Policies
el: Εμφάνιση πολιτικών

en: Show Footer
el: Εμφάνιση υποσέλιδου

en: Show Watermark
el: Εμφάνιση υδατογραφήματος

en: PAID
el: ΠΛΗΡΩΜΗ

en: REFUNDED
el: ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ

en: Opacity
el: Αδιαφάνεια

en: Angle
el: Γωνία

en: Layout
el: Διάταξη

en: Single
el: Ενιαία

en: Repeat
el: Επανάληψη

en: Color
el: Χρώμα

en: Display Price in Product Details Table
el: Εμφάνιση τιμής στον πίνακα λεπτομερειών προϊόντος

en: Show Product Table Charges
el: Εμφάνιση χρεώσεων πίνακα προϊόντων

en: Show Subtotal
el: Εμφάνιση υποσυνόλου

en: Show Tax
el: Εμφάνιση φόρου

en: Show Shipping
el: Εμφάνιση ναυτιλίας

en: Show Product Images
el: Εμφάνιση εικόνων προϊόντων

en: Image Size
el: Μέγεθος εικόνας

en: Product Name
el: Όνομα προϊόντος

en: Display Refund Items in Product Table
el: Εμφάνιση στοιχείων επιστροφής χρημάτων στον πίνακα προϊόντων

en: Left
el: Αριστερά

en: Center
el: Κέντρο

en: Right
el: Δεξιά

en: Normal
el: Κανονικό

en: Bold
el: Τολμηρό

en: Alongside Addresses
el: Παράλληλα με τις διευθύνσεις

en: Below Addresses
el: Κάτωθι διευθύνσεις

en: Refunded Item
el: Στοιχείο που επιστρέφεται

en: Product
el: Προϊόν

en: Price
el: Τιμή

en: Quantity
el: Ποσότητα

en: Total Refunded
el: Σύνολο Refunded

en: Total
el: Σύνολο

en: The wcdn_order_item_before hook argument order changed in v7.0. Update your callback to accept ( $item, $order, $template ) instead of ( $product, $order, $item ).
el: Η σειρά των επιχειρημάτων του γάντζου wcdn_order_item_before άλλαξε στην έκδοση v7.0. Ενημερώστε το callback σας ώστε να δέχεται ( $item, $order, $template ) αντί για ( $product, $order, $item ).

en: The wcdn_order_item_after hook argument order changed in v7.0. Update your callback to accept ( $item, $order, $template ) instead of ( $product, $order, $item ).
el: Η σειρά των επιχειρημάτων του γάντζου wcdn_order_item_after άλλαξε στην έκδοση v7.0. Ενημερώστε το callback σας ώστε να δέχεται ( $item, $order, $template ) αντί για ( $product, $order, $item ).

en: Subtotal:
el: Υποσύνολο:

en: Discount:
el: Έκπτωση:

en: Tax:
el: Φόρος:

en: Shipping:
el: Ναυτιλία:

en: Order Total:
el: Σύνολο παραγγελίας:

en: Refund:
el: Επιστροφή χρημάτων:

en: Total:
el: Σύνολο:

en: Deposit:
el: Κατάθεση:

en: Future Payments:
el: Μελλοντικές πληρωμές:

en: Future Payment:
el: Μελλοντική πληρωμή:

en: Delivery Date
el: Ημερομηνία παράδοσης

en: Delivery Time
el: Χρόνος παράδοσης

en: Pickup Date
el: Ημερομηνία παραλαβής

en: Pickup Time
el: Ώρα παραλαβής

en: Total Qty:
el: Συνολική ποσότητα:

en: Total Cart Amount:
el: Συνολικό ποσό καλαθιού:

en: Dismiss
el: Απορρίψτε το

en: Get our
el: Αποκτήστε το

en: Order Delivery Date Pro
el: Ημερομηνία παράδοσης παραγγελίας Pro

en: plugin to schedule and manage your local deliveries and pickups in WooCommerce.
el: plugin για να προγραμματίσετε και να διαχειριστείτε τις τοπικές παραδόσεις και παραλαβές σας στο WooCommerce.

en: Open the support forum for this plugin on WordPress.org
el: Ανοίξτε το φόρουμ υποστήριξης για αυτό το πρόσθετο στο WordPress.org

en: Need Support?
el: Χρειάζεστε υποστήριξη;

en: We're always happy to help you.
el: Είμαστε πάντα ευτυχείς να σας βοηθήσουμε.

en: If this plugin helped you,
el: Αν αυτό το πρόσθετο σας βοήθησε,

en: Leave a review for this plugin on WordPress.org
el: Αφήστε μια κριτική για αυτό το πρόσθετο στο WordPress.org

en: please rate it
el: παρακαλώ βαθμολογήστε το

en: Check out more plugins by
el: Ελέγξτε περισσότερα plugins από

en: Visit Tyche Softwares to explore more WooCommerce plugins
el: Επισκεφθείτε το Tyche Softwares για να εξερευνήσετε περισσότερα plugins WooCommerce

en: Generate, customize, print, and email order documents.
el: Δημιουργία, προσαρμογή, εκτύπωση και αποστολή εγγράφων παραγγελίας μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου.

en: Dashboard
el: Ταμπλό

en: Templates
el: Πρότυπα

en: FAQs
el: Συχνές ερωτήσεις

note: translators: 1: completed steps, 2: total steps
en: Save Settings
el: Αποθήκευση ρυθμίσεων

note: translators: %s: font family name
en: Customize
el: Προσαρμογή
