User Meta Pro 2.4 - en to nl_NL translation catalogue (452 entries)

en:  Add custom field to %s (if not already added)
nl_NL: Voeg een custom veld aan %s (als deze nog niet is toegevoegd)

en:  characters allowed
nl_NL: karakters toegestaan

en:  options
nl_NL: opties

en:  options allowed
nl_NL: opties toegestaan

en: %1$s has invalid extension. Only %2$s are allowed.
nl_NL: %1$s heeft een ongeldige extentie. Alleen %2$s is toegestaan.

en: %1$s is too large, maximum file size is %2$s.
nl_NL: %1$s is te groote, maximale bestandsgrootte is %2$s.

en: %1$s users have been %2$s
nl_NL: %1$s gebruikers zijn %2$s

en: %1$s: "%2$s" already taken
nl_NL: %1$s: "%2$s" niet beschikbaar

en: %s already taken
nl_NL: %s is niet beschikbaar

en: %s does not match
nl_NL: %s komt niet overeen

en: %s is empty, please select files again without it.
nl_NL: %s is leeg, selecteer een bestand.

en: %s is required
nl_NL: %s is verplicht

en: (Leave blank to use default)
nl_NL: (Laat leeg om standaard te gebruiken)

en: * Date past
nl_NL: * Datum is in het verleden

en: * Date prior to
nl_NL: * Datum voorafgaande aan

en: * Fields do not match
nl_NL: * Velden komen niet overeen

en: * Invalid IP address
nl_NL: * Ongeldig IP adres

en: * Invalid URL
nl_NL: * Ongeldige URL

en: * Invalid date, must be in YYYY-MM-DD format
nl_NL: * Ongeldige datum, formaat is: YYYY-MM-DD

en: * Invalid datetime, must be in YYYY-MM-DD hh:mm:ss format
nl_NL: * Ongeldige datumtijd, formaat is: YYYY-MM-DD hh:mm:ss

en: * Invalid email address
nl_NL: * Ongeldig e-mailadres

en: * Invalid field
nl_NL: * Ongeldig veld

en: * Invalid phone number
nl_NL: * Ongeldig telefoonnummer

en: * Invalid time, must be in hh:mm:ss format
nl_NL: * Ongeldige tijd, formaat is: hh:mm:ss

en: * Letters only
nl_NL: * Alleen letters

en: * Maximum value is
nl_NL: * Maximale waarde is

en: * Minimum value is
nl_NL: * Minimale waarde is

en: * No special characters allowed
nl_NL: * Geen speciale karakters toegestaan

en: * Not a valid integer
nl_NL: * Ongeldig getal

en: * Not a valid number
nl_NL: * Geen geldig nummer

en: * Numbers only
nl_NL: * Alleen nummers

en: * Please select
nl_NL: * Selecteer

en: * Please select an option
nl_NL: * Selecteer een optie

en: * This checkbox is required
nl_NL: * Dit selectievakje is verplicht

en: * This field is required
nl_NL: * Dit veld is verplicht

en: * This user is already taken
nl_NL: * Deze gebruiker is niet meer beschikbaar

en: <em> (Include http:// with url)</em>
nl_NL: <em> (Gebruik http:// in de url)</em>

en: <strong>ERROR:</strong> your account is inactive
nl_NL: <strong>FOUT:</strong> jouw account is inactief.

en: <strong>ERROR:</strong> your account is not yet activated.
nl_NL: <strong>FOUT:</strong> uw account is nog niet geactiveerd.

en: <strong>ERROR</strong>: Enter a username or e-mail address.
nl_NL: <strong>Fout</strong>: Voer een gebruikersnaam of e-mailadres in.

en: <strong>ERROR</strong>: Incorrect Password. <a href="%s" title="Password Lost and Found">Lost your password</a>?
nl_NL: <strong>Fout</strong>: Ongeldig wachtwoord. <a href="%s">Wachtwoord vergeten?</a>

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid %s.
nl_NL: <strong>Fout</strong>: Ongeldig %s.

en: <strong>ERROR</strong>: Invalid username or e-mail.
nl_NL: <strong>Fout</strong>: Ongeldige gebruikersnaam of e-mailadres

en: A verification link will be sent to user email. User must verify the link to activate their account
nl_NL: Een bevestigingslink wordt gestuurd naar het e-mailadres van de gebruiker. De gebruiker moet op de link klikken om zijn/haar account te activeren.

en: A verification link will be sent to user email. User must verify the link to activate their account and an admin needs to approve the account
nl_NL: Een bevestigingslink wordt per e-mail naar de gebruiker gestuurd. De gebruiker moet zijn account bevestigen door op de gestuurde link te klikken, tevens moet de beheerder het nieuwe account goedkeuren.

en: About Yourself Heading
nl_NL: Kop Over uwzelf

en: Action Type:
nl_NL: Actie type:

en: Action type is empty
nl_NL: Actie type is leeg

en: Activate
nl_NL: Acitveer

en: Activation url: %s
nl_NL: Activatie link: %s

en: Active
nl_NL: Actief

en: Add extra fields to backend profile. drag from available fields block to backend profile block
nl_NL: Voeg extra velden toe aan het backend profiel. Sleep vanuit het beschikbare velden blok naar het backend profiel blok

en: Add only new export template
nl_NL: Voeg alleen nieuwe exporteersjablonen toe

en: Add only new fields
nl_NL: Alleen nieuwe velden toevoegen

en: Add only new forms
nl_NL: Voeg alleen nieuwe formulieren toe

en: Admin Color Scheme
nl_NL: Kleurenschema beheerder

en: Admin Notification
nl_NL: Beheerder notificatie

en: Admin Only
nl_NL: Alleen beheerders

en: Admin needs to approve the new user
nl_NL: Beheerders moeten nieuwe gebruikers goedkeuren

en: After email is verified
nl_NL: Nadat e-mailadres is gevalideerd

en: Albania
nl_NL: Albanië

en: Algeria
nl_NL: Algerije

en: Allow integer only
nl_NL: Alleen hele getallen toestaan

en: Allowed Extension
nl_NL: Toegestane extensies

en: Allowed Roles
nl_NL: Toegestane rollen

en: American Samoa
nl_NL: Amerikaans Samoa

en: Antigua and Barbuda
nl_NL: Antigua en Barbuda

en: Are you sure you want to withdraw pro license from this site?
nl_NL: Weet je zeker dat je de pro licentie voor deze website wil intrekken?

en: Argentina
nl_NL: Argentinië

en: Armenia
nl_NL: Armenië

en: Assign class to submit button
nl_NL: Klasse toewijzen aan verzendknop

en: Assigning Field
nl_NL: Veld toewijzen

en: Australia
nl_NL: Australië

en: Austria
nl_NL: Oostenrijk

en: Auto login after registration
nl_NL: Automatisch inloggen na registratie

en: Available Fields
nl_NL: Beschikbare velden

en: Azerbaijan
nl_NL: Azerbeidzjan

en: Backend Profile
nl_NL: Backend profiel

en: Biographical Info
nl_NL: Biografische informatie

en: Body
nl_NL: Bericht

en: Both Email and Username should be selected as any of the fields.
nl_NL: Zowel e-mailadres en gebruikersnaam moet geselecteerd worden als één van de velden.

en: Both username and email are required
nl_NL: Zowel gebruikersnaam als e-mailadres zijn verplicht

en: But, before you can start using your site, <strong>you must activate it</strong>.
nl_NL: Maar, voordat je je website kunt gebruiker, <strong>moet je deze activeren</strong>.

en: By Both Email & Username
nl_NL: Op e-mailadres en gebruikersnaam

en: By Email
nl_NL: Op e-mailadres

en: By Username
nl_NL: Op gebruikersnaam

en: CSV Header
nl_NL: CSV kop

en: CSV file is not found for import!
nl_NL: CSV bestand is niet gevonden om te importeren!

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Cannot create a user with an empty login name and empty email
nl_NL: Kan geen gebruiker aanmaken met een lege gebruikersnaam en leeg e-mailadres

en: Check your e-mail for the confirmation link.
nl_NL: Controlereer uw e-mail voor de bevestingslink.

en: Check your inbox at <strong>%s</strong> and click the link given.
nl_NL: Controleer je inbox op <strong>%s</strong> en klik op de link.

en: Checkbox
nl_NL: Selectievakje

en: Click to remove
nl_NL: Klik om te verwijderen

en: Click to toggle
nl_NL: Klik om te schakelen

en: Click to upgrade to Pro!
nl_NL: Click om te upgraden naar Pro!

en: Confirm new password
nl_NL: Bevestig nieuw wachtwoord

en: Congratulations! Your new site, %s, is almost ready.
nl_NL: Gefeliciteerd! Jouw nieuwe site, %s, is bijna klaar.

en: Contact Info Heading
nl_NL: Kop contactinformatie

en: Country
nl_NL: Land

en: Country Code
nl_NL: Landcode

en: Country Name
nl_NL: Landnaam

en: Crop Image
nl_NL: Afbeelding uitsnijden

en: Current %s
nl_NL: Huidig %s

en: Current %s is required
nl_NL: Huidig %s is verplicht

en: Current password is required
nl_NL: Huidig wachtwoord is verplicht

en: Custom Field
nl_NL: Custom veld

en: Custom text for front-end
nl_NL: Gepersonaliseerde tekst voor front-end

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date / Time
nl_NL: Datum / Tijd

en: Date Format
nl_NL: Datumformaat

en: Date and Time
nl_NL: Datum en tijd

en: Deactivate
nl_NL: Deactiveer

en: Default (<em>Use default redirection</em>)
nl_NL: Standaard (<em>Gebruik standaard doorverwijzing</em>)

en: Default Role
nl_NL: Standaard rol

en: Default Value
nl_NL: Standaard waarde

en: Description
nl_NL: Beschrijving

en: Diff (optional):
nl_NL: Diff (optioneel):

en: Disable AJAX submit
nl_NL: AJAX verzenden uitschakelen

en: Disable AJAX upload
nl_NL: AJAX upload uitschakelen

en: Disable Notification
nl_NL: Notificatie uitschakelen

en: Disable default login url (%s)
nl_NL: Standaard login url (%s) uitschakelen

en: Disable lost password feature
nl_NL: Herstel wachtwoord mogelijkheid uitschakelen

en: Disable redirection feature
nl_NL: Doorverwijs feature uitschakelen

en: Disable this notification
nl_NL: Deze melding uitschakelen

en: Disable wp-login.php and redirect to front-end login page %s
nl_NL: wp-login.php uitschakelen en doorverwijzen naar de front-end pagina %s

en: Dismiss
nl_NL: Afwijzen

en: Display Name
nl_NL: Schermnaam

en: Do not import any email template
nl_NL: Importeer geen enkele e-mail sjabloon

en: Do not import any export template
nl_NL: Importeer geen enkele exporteersjabloon

en: Do not import any fields
nl_NL: Importeer geen van de enkele velden

en: Do not import any forms
nl_NL: Importeer geen enkele formulieren

en: Do not import any settings
nl_NL: Importeer geen enkele instelling

en: Do not use AJAX submit
nl_NL: Gebruik geen AJAX voor verzenden

en: Don't have an account? <a href="%s">Sign up</a>
nl_NL: Geen account? <a href="%s">Registreren</a>

en: Drag all fields
nl_NL: Alle velden slepen

en: Drop Down
nl_NL: Uitklappen

en: Drop files here to upload
nl_NL: Sleep bestanden om te uploaden

en: E-mail
nl_NL: E-mailadres

en: E-mail Format
nl_NL: E-mail formaat

en: E-mail Sender Setting
nl_NL: E-mail afzender instellingen

en: Email
nl_NL: E-mail

en: Email Format:
nl_NL: E-mail formaat:

en: Email Notifications
nl_NL: E-mailberichten

en: Email not found
nl_NL: E-mailadres niet gevonden

en: Email should be selected as one of the fields.
nl_NL: E-mailadres moet geselecteerd worden als één van de velden.

en: Email verification page
nl_NL: E-mailadres verificatie pagina

en: Email verification url: %s
nl_NL: E-mailbevestigings url: %s

en: Email verification will not work until a page is selected here!
nl_NL: Verificatie van het e-mailadres zal niet werken totdat hier een pagina is geselecteerd!

en: End Date
nl_NL: Einddatum

en: Enter your email and password for %s
nl_NL: Voer jouw e-mailadres en wachtwoord in voor %s

en: Enter your email and password for %s for upgrade to pro version.
nl_NL: Voer e-mailadres en wachtwoord voor %s in om de pro versie te upgraden.

en: Enter your email and password for %s to activate the pro version.
nl_NL: Voer e-mailadres en wachtwoord voor %s in om de pro versie te activeren.

en: Enter your new password below.
nl_NL: Voer hieronder uw nieuwe wachtwoord in.

en: Error Text
nl_NL: Foutmelding

en: Error occurred while importing.
nl_NL: Er is een fout tijdens het importeren ontstaan.

en: Error occurred while updating
nl_NL: Fout ontstaan tijdens het updaten

en: Exclude Roles
nl_NL: Rollen uitsluiten

en: Export
nl_NL: Exporteer

en: Export & Import
nl_NL: Exporteer & Importeer

en: Export & Import User Meta Pro
nl_NL: Exporteer & Importeer User Meta Pro

en: Export Only
nl_NL: Alleen exporten

en: Export UMP
nl_NL: Exporteer UMP

en: Extra fields in backend profile
nl_NL: Extra velden in backend profiel

en: Failed
nl_NL: Mislukt

en: Field Height
nl_NL: Veld hoogte

en: Field Name
nl_NL: Veldnaam

en: Field Options
nl_NL: Veld opties

en: Field Size
nl_NL: Veld size

en: Field Type
nl_NL: Veld type

en: Fields
nl_NL: Velden

en: Fields are not found.
nl_NL: Velden zijn niet gevodnen

en: Fields for export (Drag from available fields)
nl_NL: Velden voor exporteren (Sleep vanuit beschikbare velden)

en: Fields in backend profile (Drag from available fields)
nl_NL: Velden in het backend profiel (sleep vanuit de beschikbare velden)

en: Fields were saved incorrectly.
nl_NL: Velden zijn niet goed opgeslagen.

en: File %1$s has an invalid extension, it should be one of %2$s.
nl_NL: %1$s heeft een ongeldige extensie. Alleen %2$s is toegestaan.

en: File %s is too large.
nl_NL: Bestand %s is te groot.

en: File Upload
nl_NL: Bestand Upload

en: File is empty
nl_NL: Bestand is leeg

en: File is empty.
nl_NL: Bestand is leeg.

en: File is too large
nl_NL: Bestand is te groot

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: For showing role based on user profile
nl_NL: Voor het tonen van rol op basis van gebruikersprofiel

en: Force to change username
nl_NL: Forceer wijzigen gebruikersnaam

en: Form "%s" is not found.
nl_NL: Formulier "%s" is niet gevonden.

en: Form Class
nl_NL: Formulier Klasse

en: Form Name
nl_NL: Formulier naam

en: Form Name:
nl_NL: Formulier naam:

en: Form is not found.
nl_NL: Formulier is niet gevonden.

en: Form name is empty
nl_NL: Formuliernaam is leeg

en: Forms
nl_NL: Formulieren

en: From E-mail
nl_NL: E-mailadres afzender

en: From Email:
nl_NL: Afzender e-mail:

en: From Name
nl_NL: Naam afzender

en: From Name:
nl_NL: Naam afzender:

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Get New Password
nl_NL: Nieuw wachtwoord opvragen

en: Guest Title:
nl_NL: Gast titel:

en: Hidden
nl_NL: Verborgen

en: Hidden Field
nl_NL: Verborgen veld

en: Hide WordPress default fields
nl_NL: Verberg standaard Wordpress velden

en: Hide default avatar
nl_NL: Verberg standaard avatar

en: Hide registration link
nl_NL: Verberg registratielink

en: Hide this widget when viewing login page
nl_NL: Verberg deze widget als de login pagina wordt bekeken

en: Identify Uniquely
nl_NL: Identificeer unieke

en: If checked, user will be automatically logged in after registration.
nl_NL: Indien aangevinkt worden gebruikers, na registratie, automatisch ingelogd.

en: If you do not activate your site within two days, you will have to sign up again.
nl_NL: Als je je website niet activeert binnen twee dagen, dan moet je je opnieuw registeren.

en: Image URL
nl_NL: Afbeelding URL

en: Import
nl_NL: Importeren

en: Import Email Notifications
nl_NL: Importeer e-mailmelding

en: Import Fields
nl_NL: Importeer velden

en: Import Forms
nl_NL: Importeer formulieren

en: Import Settings
nl_NL: Importeer instellingen

en: Import UMP
nl_NL: Importeer UMP

en: Import completed.
nl_NL: Importeren voltooid.

en: Import user export template
nl_NL: Importeer gebruikers-exporteersjabloon

en: Inactive
nl_NL: Inactief

en: Inline
nl_NL: Inlijn

en: Invalid %s
nl_NL: Ongeldig %s

en: Invalid email address
nl_NL: Ongeldig e-mailadrs

en: Invalid parameter
nl_NL: Ongeldige parameter

en: Keep blank for default value
nl_NL: Laat leeg om standaard te gebruiken

en: Keyboard Shortcuts
nl_NL: Toetsenbord sneltoetsen

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Left
nl_NL: Linkgs

en: License has been withdrawn
nl_NL: Licentie is teruggetrokken

en: Line Break
nl_NL: Regeleinde

en: Logged in user profile settings
nl_NL: Profiel instellingen voor een ingelogde gebruiker

en: Logged-In User Title:
nl_NL: Ingelogde Gebruiker titel:

en: Login
nl_NL: Inloggen

en: Login Form
nl_NL: Login formulier

en: Login Page
nl_NL: Login pagina

en: Login Redirection
nl_NL: Login doorverwijzing

en: Login page should contain shortcode like: %s
nl_NL: Login pagina moet de volgende shortcode bevatten: %s

en: Login successfuly
nl_NL: Succesvol ingelogd

en: Logout Redirection
nl_NL: Logout doorverwijzing

en: Lost Password
nl_NL: Wachtwoord vergeten

en: Lost Password E-mail
nl_NL: Wachtwoord vergeten e-mail

en: Lost your password?
nl_NL: Wachtwoord vergeten?

en: Max Char
nl_NL: Max karakters

en: Maximum Number
nl_NL: Maximum nummer

en: Meta Key
nl_NL: Meta sleutel

en: Minimum Number
nl_NL: Minimum nummer

en: Misc
nl_NL: Overig

en: Multi Select
nl_NL: Meerkeuze

en: Multisite Registration
nl_NL: Multisite registratie

en: Name Heading
nl_NL: Kop naam

en: Need admin approval.
nl_NL: Goedkeuring door beheerder nodig.

en: Need both email verification and admin approval.
nl_NL: Zowel bevestiging via e-mail en door de beheerder is nodig.

en: Need email verification.
nl_NL: Bevestiging van e-mailadres nodig.

en: Netherlands
nl_NL: Nederland

en: Netherlands Antilles
nl_NL: Nederlandse Antillen

en: New %s
nl_NL: Nieuw %s

en: New Blog
nl_NL: Nieuw bericht

en: New Password
nl_NL: Nieuw wachtwoord

en: New User Export Template
nl_NL: Nieuw sjabloon voor exporteren gebruikers

en: New password
nl_NL: Nieuw wachtwoord

en: New user %s registered on your site.
nl_NL: Nieuwe gebruiker %s heeft zich op uw site geregistreerd.

en: Next
nl_NL: Volgende

en: Nicename
nl_NL: Schermnaam

en: Nickname
nl_NL: Bijnaam

en: No Redirection
nl_NL: Geen doorverwijzing

en: No data to update
nl_NL: Geen gegevens om bij te werken

en: No field to update
nl_NL: Geen veld om bij te werken

en: No file upload field found!
nl_NL: Geen bestandsupload veld gevonden!

en: No files were uploaded.
nl_NL: Geen bestanden geupload.

en: No role defined
nl_NL: Geen rol gedefinieerd

en: No user found!.
nl_NL: Geen gebruiker gevonden!

en: No user updated
nl_NL: Geen gebruiker bijgewerkt

en: Non-Admin Only
nl_NL: Alleen niet-admin's

en: Normal strength
nl_NL: Normale sterkte

en: Nothing to import!
nl_NL: Niets geïmporteerd!

en: Number
nl_NL: Nummer

en: Only guest users can see this title
nl_NL: Alleen gast gebruikers zien deze titel

en: Only logged-in users can see this title
nl_NL: Alleen ingelogde gebruikers zien deze titel

en: Only on Registration Page
nl_NL: Alleen op Registratie pagina

en: Order
nl_NL: Sorteer

en: Order By
nl_NL: Sorteer op

en: Overwrite existing users.
nl_NL: Overschrijf bestaande gebruikers.

en: Page Heading
nl_NL: Pagina kop

en: Paragraph
nl_NL: Paragraaf

en: Password
nl_NL: Wachtwoord

en: Password reset is currently not allowed.
nl_NL: Wachtwoord herstellen is op dit moment niet mogelijk.

en: Password reset is not allowed for this user
nl_NL: Wachtwoord herstellen is niet toegestaan voor deze gebruiker

en: Pending
nl_NL: In afwachting

en: Pending Approval
nl_NL: In afwachting van goedkeuring

en: Personal Options Heading
nl_NL: Kop persoonlijke opties

en: Phone Number
nl_NL: Telefoonnummer

en: Plain Text
nl_NL: Platte tekst

en: Please Wait...
nl_NL: Een ogenblik...

en: Please enter your license information to <a href="%s">activate User Meta Pro</a>.
nl_NL: Voer uw licentie informatie in en <a href="%s">activeer User Meta Pro</a>.

en: Please enter your username or email address. You will receive a link to reset your password via email.
nl_NL: Voer jouw gebruikersnaam of e-mailadres in. Je ontvangt dan een link per e-mail waarmee je je wachtwoord kunt herstellen.

en: Please login to access your profile.
nl_NL: Log in om toegang tot je profiel te krijgen.

en: Please provide a form name.
nl_NL: Voer een formulier naam in.

en: Please provide a name of action type.
nl_NL: Voer een naam in voor de actie type.

en: Please provide valid current password
nl_NL: Voer het geldige huidige wachtwoord in

en: Please set %s!
nl_NL: Stel %s in!

en: Please wait until an admin approves your account.
nl_NL: Wacht totdat een admin jouw account goedkeurt.

en: Prevent user login if user is not member of current site.
nl_NL: Voorkom gebruikerlogin als de gebruiker geen lid is van de huidige website.

en: Previous
nl_NL: Vorige

en: Profile
nl_NL: Profiel

en: Profile Page Selection
nl_NL: Profielpagina selectie

en: Profile Update E-mail
nl_NL: Profiel update e-mail

en: Profile page should contain shortcode like: %s
nl_NL: Profielpagina moet de volgende snelcode bevatten: %s

en: Profile successfully updated.
nl_NL: Profiel succesvol bijgewerkt.

en: Read More
nl_NL: Lees verder

en: Redirecting...
nl_NL: Doorverwijzen...

en: Redirection
nl_NL: Doorverwijzingen

en: Register
nl_NL: Registreren

en: Registration
nl_NL: Registratie

en: Registration Date
nl_NL: Registratie datum

en: Registration Redirection
nl_NL: Registratie doorverwijzing

en: Registration successfully completed.
nl_NL: Registratie succesvol afgerond.

en: Remember me
nl_NL: Onthoud mij

en: Remove
nl_NL: Verwijder

en: Replace all existing UMP settings
nl_NL: Vervang alle bestaande UMP instellingen

en: Replace all existing email templates
nl_NL: Vervang alle bestaande e-mail sjablonen

en: Replace all existing export templates
nl_NL: Vervang alle bestaande exporteersjablonen

en: Replace all existing fields
nl_NL: Vervang alle bestaande velden

en: Replace all existing forms
nl_NL: Vervang alle bestaande formulieren

en: Required
nl_NL: Verplicht

en: Reset Password
nl_NL: Herstel wachtwoord

en: Reset Password E-mail
nl_NL: Herstel wachtwoord e-mail

en: Reset Password Page
nl_NL: Wachtwoord herstellen pagina

en: Reset password
nl_NL: Wachtwoord herstellen

en: Retype %s
nl_NL: Herhaal %s

en: Retype Email
nl_NL: Voer e-mail opnieuw in

en: Retype Password
nl_NL: Voer wachtwoord opnieuw in

en: Rich Text
nl_NL: Rijke tekst

en: Right
nl_NL: Rechts

en: Role
nl_NL: Rol

en: Role Selection Type
nl_NL: Rol selectie type

en: Same URL (<em>Same url, that was submitted</em>)
nl_NL: Zelfde URL (<em>zelfde url, dat is ingezonden</em>)

en: Sample Data
nl_NL: Voorbeeld gegevens

en: Save & Export
nl_NL: Opslaan & exporteren

en: Save Changes
nl_NL: Bijwerken

en: Save Only
nl_NL: Alleen opslaan

en: Save meta value by
nl_NL: Meta waarde opslaan met

en: Section Heading
nl_NL: Sectie kop

en: Security check
nl_NL: Beveiligingscontrole

en: Security check: admin only
nl_NL: Beveiligingscontrole: alleen admin

en: Select One (radio)
nl_NL: Selecteer één (radio)

en: Select fields from below, which you need to hide from backend profile page
nl_NL: Selecteer hieronder de velden die verborgen moeten worden van de backend profiel pagina

en: Send email to all admin
nl_NL: Stuur een e-mail naar alle admins

en: Send email to new user.
nl_NL: Stuur e-mail naar nieuwe gebruiker.

en: Server error. Upload directory is not writable.
nl_NL: Server fout. Upload map is niet schrijfbaar.

en: Set default email sender information
nl_NL: Stel de standaard e-mailafzender informatie in

en: Set redirection on login, logout and registration
nl_NL: Gebruik doorverwijzing bij login, logout en registratie

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings successfully saved.
nl_NL: Instellingen succesvol opgeslagen.

en: Should be one of the Allowed Roles
nl_NL: Moet één van de toegestane rollen zijn

en: Show Divider
nl_NL: Toon verdeler

en: Show password strength meter
nl_NL: Toon sterkte meter voor wachtwoord

en: Show user registration, profile or login form as widget
nl_NL: Toon gebruikerregistratie-, profiel- of loginformulier als widget

en: Site Domain
nl_NL: Website domeinnaam

en: Site Name
nl_NL: Site naam

en: Site Placeholder
nl_NL: Site placeholder

en: Site Title
nl_NL: Site titel

en: Site registration has been disabled.
nl_NL: Registratie is op dit moment niet mogelijk.

en: Some texts of UserMetaPro have been updated. If you are using your site in any other languages than english, please update your translation.
nl_NL: Sommige teksten van UserMetaPro zijn bijgewerkt. Update de vertaling als je jouw site in een andere taal dan Engels gebruikt.

en: Something went wrong!
nl_NL: Er is iets fout gegaan!

en: Something went wrong. File has not been uploaded
nl_NL: Er is iets fout gegaan. Bestand is niet geupload.

en: Sorry, that key does not appear to be valid.
nl_NL: Sorry, deze sleutel is niet geldig.

en: Sorry, that key has expired. Please try again.
nl_NL: Sorry, deze sleutel is verlopen. Probeer het opnieuw.

en: Sorry. type="%s" is not valid.
nl_NL: Sorry. type="%s" is niet geldig.

en: Start Date
nl_NL: Startdatum

en: Strong password
nl_NL: Sterk wachtwoord

en: Subject
nl_NL: Onderwerp

en: Submit Button Class
nl_NL: Klasse voor verzendknop

en: Submit Button Title
nl_NL: Titel voor verzendknop

en: Successfully saved.
nl_NL: Succesvol opgeslagen.

en: Text
nl_NL: Tekst

en: Textbox
nl_NL: Tekstveld

en: The passwords do not match.
nl_NL: De wachtwoorden komen niet overeen.

en: The upload was cancelled due to server error
nl_NL: De upload is geannuleerd door een serverfout

en: This e-mail will be sent to admin after new user registration.
nl_NL: Deze e-mail wordt vesrtuurd naar de beheerder bij een nieuwe gebruikerregistratie.

en: This e-mail will be sent to admin when user reset their password.
nl_NL: Deze e-mail wordt gestuurd naar de admin als een gebruiker zijn wachtwoord herstelt.

en: This e-mail will be sent to admin when user update their front-end profile.
nl_NL: Deze e-mail wordt verstuurd naar de beheerder nadat een gebruiker zijn profiel heeft bijgewerkt.

en: This e-mail will be sent to new user after registration.
nl_NL: Deze e-mail wordt verstuurd naar gebruikers na registratie.

en: This e-mail will be sent to user upon activation.
nl_NL: Deze e-mail wordt verstuurd naar de gebruiker na activatie.

en: This e-mail will be sent to user upon deactivation.
nl_NL: Deze e-mail wordt verstuurd naar de gebruik na deactivatie

en: This e-mail will be sent to user when requested to reset password.
nl_NL: Deze e-mail wordt gestuurd naar de gebruiker als hij zijn wachtwoord wil herstellen.

en: This e-mail will be sent to user when they update their front-end profile.
nl_NL: Deze e-mail wordt gestuurd naar de gebruiker nadat hij zijn profiel heeft bijgewerkt.

en: This email will be sent to admin after user email is verified.
nl_NL: Deze e-mail wordt gestuurd naar de beheerder nadat het gebruikerse-mailadres is gevalideerd.

en: This email will be sent to user after email is verified.
nl_NL: Deze e-mail wordt gestuurd naar de gebruiker nadat het e-mailadres is gevalideerd.

en: This is the page a user will be redirected to when they want to retrieve/reset their password.
nl_NL: Dit is de pagina waar een gebruiker naar toe wordt gestuurd als hij zijn wachtwoord wil herstellen.

en: Time
nl_NL: Tijd

en: To reset your password, visit the following address:
nl_NL: Om uw wachtwoord te herstellen, gaat u naar het volgende adres:

en: Too weak
nl_NL: Te zwak

en: Toolbar
nl_NL: Gereedschapsbalk

en: Top
nl_NL: Bovenkant

en: Type Selection
nl_NL: Type selectie

en: Unique
nl_NL: Uniek

en: Update
nl_NL: Bijwerken

en: Update Credentials
nl_NL: Credentials bijwerken

en: Upload <strong>CSV</strong> file only.
nl_NL: Upload alleen <strong>CSV</strong> bestand.

en: Upload exported txt file to import.
nl_NL: Upload geëxporteerd txt bestand naar importeren.

en: Uploaded file could not be saved.
nl_NL: Geupload bestand kan niet worden opgeslagen.

en: Use Rich Text
nl_NL: Gebruik rijke tekst

en: Use placeholder %s if needed.
nl_NL: Gebruik placeholder %s indien nodig

en: Use placeholder %s or it will included automatically.
nl_NL: Gebruik placeholder %s of het wordt automatisch toegevoegd.

en: User %s is already activated.
nl_NL: Gebruiker %s is al geactiveerd.

en: User Activation
nl_NL: Gebruikeractivatie

en: User Activation E-mail
nl_NL: Gebruikersactivatie e-mail

en: User Deactivation E-mail
nl_NL: Gebruiker deactivatie e-mail

en: User Export Templates
nl_NL: Gebruiker exporteersjablonen

en: User Import
nl_NL: Gebruikers importeren

en: User Import Status
nl_NL: Status imporeteren gebruiker

en: User Meta Form
nl_NL: User Meta formulier

en: User Meta Pro Account Information
nl_NL: User Meta Pro account informatie

en: User Meta Settings
nl_NL: User Meta instellingen

en: User Notification
nl_NL: Gebruiker melding

en: User Placeholder
nl_NL: Gebruiker placeholder

en: User Redirection Settings
nl_NL: Gebruikers doorverwijzen instellingen

en: User Registration E-mail
nl_NL: Gebruikersregistratie e-mail

en: User Role :
nl_NL: Gebruikerrol:

en: User already activated
nl_NL: Gebruiker is al geactiveerd

en: User auto activation.
nl_NL: Automatische activatie gebruiker.

en: User has been %s
nl_NL: Gebruiker is %s

en: User is not member of this site.
nl_NL: Gebruiker is geen lid van deze website.

en: User login by
nl_NL: Gebruiker login door

en: User must be logged in to update profile
nl_NL: Gebruiker moet ingelogd zijn om zijn profiel te kunnen bijwerken

en: User registration is currently not allowed.
nl_NL: Gebruikerregistratie is op dit moment niet mogelijk.

en: User registration page
nl_NL: Gebruiker registratie pagina

en: User will be activated automatically after registration
nl_NL: Gebruikers worden automatisch geactiveerd na registratie

en: Username
nl_NL: Gebruikersnaam

en: Username or E-mail
nl_NL: Gebruikersnaam of E-mailadres

en: Username or Email
nl_NL: Gebruikersnaam of E-mailadres

en: Username should be selected as one of the fields.
nl_NL: Gebruikersnaam moet geselecteerd worden als één van de velden.

en: Username: %s
nl_NL: Gebruikersnaam: %s

en: Validate
nl_NL: Valideren

en: Validation
nl_NL: Validatie

en: Version: %s
nl_NL: Versie: %s

en: Very strong password
nl_NL: Erg sterk wachtwoord

en: Visit Plugin Site
nl_NL: Bezoek pluginsite

en: Visual Editor
nl_NL: Visuele bewerker

en: We have sent you a verification link to your email. Please complete your registration by clicking the link.
nl_NL: Er is een bevestigingslink naar uw e-mailadres gestuurd. Voltooi de registratie door op de link te klikken.

en: We have sent you a verification link to your email. Please verify your email by clicking the link and wait for admin approval.
nl_NL: Er is een bevestigingslink gestuurd naar uw e-mailadres. Bevestig uw e-mailadres door op de link te klikken en wacht op de goedkeuring van de beheerder.

en: Weak password
nl_NL: Zwak wachtwoord

en: Withdraw License
nl_NL: Licentie intrekken

en: You do not have permission to access user profile.
nl_NL: Je hebt geen toegang tot gebruikersprofiel.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nl_NL: U heeft onvoldoende rechten voor toegang tot deze pagina

en: You have already registered. See your <a href="%s">profile</a>
nl_NL: Je bent al geregistreerd. Bekijk <a href="%s">jouw profiel</a>.

en: Your email is successfully verified and the account has been activated. <a href="%s">Login now</a>
nl_NL: Jouw e-mailadres is succesvol geverifieerd en je account is geactiveerd. <a href="%s">Nu inloggen</a>

en: Your email is successfully verified. Please wait for admin approval.
nl_NL: Je e-mailadres is succesvol geverifieerd. Wacht nu op goedkeuring van de admin.

en: Your license is validated. %s is Installed and active
nl_NL: Jouw licentie is gevalideerd. %s is geïnstalleerd en actief.

en: Your password has been reset.
nl_NL: Uw wachtwoord is gereset.

en: [%s] Password Reset
nl_NL: [%s] Wachtwoord herstellen

en: activated
nl_NL: geactiveerd

en: deactivated
nl_NL: gedeactiveerd

en: reCaptcha Theme
nl_NL: reCaptcha thema

en: type="%s" is invalid.
nl_NL: type="%s" is ongeldig.
