Advanced Custom Fields Pro v5.2.9 - en to he_IL translation catalogue (489 entries)

en: %s field group duplicated. | %s field groups duplicated.
he_IL[0]: %s קבוצת השדה שוכפלה.
he_IL[1]: %s קבוצות השדות שוכפלו.

en: %s field group synchronised. | %s field groups synchronised.
he_IL[0]: %s קבוצת השדות סונכרנה.
he_IL[1]: %s קבוצות השדות סונכרנו.

en: %s value is required
he_IL: ערך %s נדרש

en: (no title)
he_IL: (אין כותרת)

en: + Add Field
he_IL: + הוספת שדה

en: <b>Error</b>. Could not connect to update server
he_IL: ‏<b>שגיאה</b>. החיבור לשרת העדכון נכשל

en: <b>Error</b>. Could not load add-ons list
he_IL: ‏<b>שגיאה</b>. טעינת רשימת ההרחבות נכשלה

en: <b>Select</b> items to <b>hide</b> them from the edit screen.
he_IL: <b>בחרו</b> פריטים שיהיו <b>נסתרים</b> במסך העריכה.

en: A new field for embedding content has been added
he_IL: נוסף שדה חדש להטמעת תוכן

en: A smoother custom field experience
he_IL: חווית שדות מיוחדים חלקה יותר

en: ACF PRO contains powerful features such as repeatable data, flexible content layouts, a beautiful gallery field and the ability to create extra admin options pages!
he_IL: ‏ACF PRO כולל תכונות עצמתיות כמו מידע שחוזר על עצמו, פריסות תוכן גמישות, שדה גלריה יפה ואת היכולת ליצור דפי אפשרויות נוספים בממשק הניהול!

en: ACF now saves its field settings as individual post objects
he_IL: ‏ACF עכשיו שומר את הגדרות השדות שלו כאובייקטי פוסט בודדים

en: Activate License
he_IL: הפעל את הרשיון

en: Active
he_IL: פעיל

en: Active <span class="count">(%s)</span> | Active <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: פעיל <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: פעילים <span class="count">(%s)</span>

en: Add 'other' choice to allow for custom values
he_IL: הוספת האפשרות 'אחר' כדי לאפשר ערכים מותאמים אישית

en: Add / Edit
he_IL: הוספה / עריכה

en: Add File
he_IL: הוספת קובץ

en: Add Image
he_IL: הוספת תמונה

en: Add Image to Gallery
he_IL: הוספת תמונה לגלריה

en: Add New
he_IL: הוספת חדש

en: Add New Field
he_IL: הוספת שדה חדש

en: Add New Field Group
he_IL: הוספת קבוצת שדות חדשה

en: Add New Layout
he_IL: הוספת פריסת תוכן חדשה

en: Add Row
he_IL: הוספת שורה חדשה

en: Add layout
he_IL: הוספת פריסה

en: Add row
he_IL: הוספת שורה

en: Add rule group
he_IL: הוספת קבוצת כללים

en: Add to gallery
he_IL: הוספה לגלריה

en: Add-ons
he_IL: תוספים

en: Advanced Custom Fields PRO
he_IL: שדות מיוחדים מתקדמים פרו

en: All
he_IL: הכל

en: All 4 premium add-ons have been combined into a new <a href="%s">Pro version of ACF</a>. With both personal and developer licenses available, premium functionality is more affordable and accessible than ever before!
he_IL: כל ארבעת הרחבות הפרימיום אוחדו לתוך <a href="%s">גרסת הפרו החדשה של ACF</a>. עם הרשיונות הזמינים לשימוש אישי ולמפתחים, יכולות הפרימיום זולות יותר ונגישות יותר מאי פעם.

en: All fields following this "tab field" (or until another "tab field" is defined) will be grouped together using this field's label as the tab heading.
he_IL: כל השדות שאחרי "שדה הלשונית" הזה (או עד להגדרת שדה לשונית נוסף) יהיו מקובצים יחד, כשהתווית של שדה זה תופיע ככותרת הלשונית.

en: All images
he_IL: כל פריטי המדיה

en: All post types
he_IL: כל סוגי הפוסטים

en: All user roles
he_IL: כל תפקידי המשתמשים

en: Allow Null?
he_IL: לאפשר שדה ריק?

en: Appears after the input
he_IL: מופיע לאחר השדה

en: Appears before the input
he_IL: מופיע לפני השדה

en: Appears when creating a new post
he_IL: מופיע כאשר יוצרים פוסט חדש

en: Appears within the input
he_IL: מופיע בתוך השדה

en: Append
he_IL: אחרי

en: Apply
he_IL: החל

en: Archives
he_IL: ארכיונים

en: Attachment
he_IL: קובץ מצורף

en: Author
he_IL: מחבר

en: Automatically add &lt;br&gt;
he_IL: הוספה אוטומטית של &lt;br&gt;

en: Automatically add paragraphs
he_IL: הוספה אוטומטית של פסקאות

en: Basic
he_IL: בסיסי

en: Before you start using the new awesome features, please update your database to the newest version.
he_IL: לפני שאתם מתחילים להשתמש בתכונות המדהימות החדשות, בבקשה עדכנו את מאגר הנתונים שלכם לגרסה העדכנית.

en: Below fields
he_IL: מתחת לשדות

en: Below labels
he_IL: מתחת לתוויות

en: Better Front End Forms
he_IL: טפסי צד קדמי משופרים

en: Better Options Pages
he_IL: דף אפשרויות משופר

en: Better Validation
he_IL: אימות נתונים משופר

en: Better version control
he_IL: בקרת גרסאות טובה יותר

en: Block
he_IL: בלוק

en: Bulk Actions
he_IL: עריכה קבוצתית

en: Bulk actions
he_IL: עריכה קבוצתית

en: Button Label
he_IL: תווית כפתור

en: Categories
he_IL: קטגוריות

en: Center
he_IL: מרכוז

en: Center the initial map
he_IL: מירכוז המפה הראשונית

en: Changelog
he_IL: גרסאות

en: Character Limit
he_IL: הגבלת מספר תווים

en: Check Again
he_IL: בדיקה חוזרת

en: Checkbox
he_IL: תיבת סימון

en: Child Page (has parent)
he_IL: עמוד בן (יש לו עמוד אב)

en: Choice
he_IL: בחירה

en: Choices
he_IL: בחירות

en: Clear
he_IL: נקה

en: Clear location
he_IL: ניקוי מיקום

en: Click the "%s" button below to start creating your layout
he_IL: לחצו על כפתור "%s" שלמטה כדי להתחיל ביצירת הפריסה

en: Close
he_IL: סגור

en: Close Field
he_IL: סגור שדה

en: Close Window
he_IL: סגור חלון

en: Collapse Details
he_IL: להסתיר פרטים

en: Color Picker
he_IL: דוגם צבע

en: Comment
he_IL: תגובה

en: Comments
he_IL: הערות

en: Conditional Logic
he_IL: תנאי לוגי

en: Content
he_IL: תוכן

en: Content Editor
he_IL: עורך תוכן

en: Controls how new lines are rendered
he_IL: שליטה על אופן ההצגה של שורות חדשות

en: Create a set of rules to determine which edit screens will use these advanced custom fields
he_IL: יצירת מערכת כללים כדי לקבוע באילו מסכי עריכה יופיעו השדות המיוחדים

en: Current Version
he_IL: גרסה נוכחית

en: Custom Fields
he_IL: שדות מיוחדים

en: Customise WordPress with powerful, professional and intuitive fields.
he_IL: שדרגו את וורדפרס עם שדות מיוחדים באופן מקצועי, יעל ומהיר.

en: Customise the map height
he_IL: התאמת גובה המפה

en: Database Upgrade Required
he_IL: חובה לשדרג את מסד הנתונים

en: Date Picker
he_IL: בחירת תאריך

en: Deactivate License
he_IL: ביטול הפעלת רשיון

en: Default
he_IL: ברירת המחדל

en: Default Template
he_IL: תבנית ברירת המחדל

en: Default Value
he_IL: ערך ברירת המחדל

en: Delete
he_IL: מחיקה

en: Delete Layout
he_IL: מחיקת פריסת תוכן

en: Delete field
he_IL: מחיקת שדה

en: Description
he_IL: תיאור

en: Discussion
he_IL: דיון

en: Display
he_IL: תצוגה

en: Display Format
he_IL: פורמט תצוגה

en: Documentation
he_IL: הוראות הפעלה

en: Download & Install
he_IL: הורדה והתקנה

en: Download export file
he_IL: הורדת קובץ ייצוא

en: Drag to reorder
he_IL: גרור ושחרר לסידור מחדש

en: Duplicate
he_IL: שיכפול

en: Duplicate Layout
he_IL: שכפול פריסת תוכן

en: Duplicate field
he_IL: שכפול שדה

en: Duplicate this item
he_IL: שכפל את הפריט הזה

en: Easy Upgrading
he_IL: שדרוג קל

en: Edit
he_IL: עריכה

en: Edit Field
he_IL: עריכת השדה

en: Edit Field Group
he_IL: עריכת קבוצת שדות

en: Edit File
he_IL: עריכת קובץ

en: Edit Image
he_IL: עריכת תמונה

en: Edit field
he_IL: עריכת שדה

en: Elements
he_IL: אלמנטים

en: Email
he_IL: אימייל

en: Embed Size
he_IL: גודל ההטמעה

en: Enter URL
he_IL: הקלד כתובת URL

en: Enter each choice on a new line.
he_IL: יש להקליד כל בחירה בשורה חדשה.

en: Enter each default value on a new line
he_IL: יש להקליד כל ערך ברירת מחדל בשורה חדשה

en: Error uploading file. Please try again
he_IL: שגיאה בהעלאת הקובץ. בבקשה נסה שנית

en: Error validating request
he_IL: שגיאה בבקשת האימות

en: Error.
he_IL: שגיאה.

en: Excerpt
he_IL: מובאה

en: Expand Details
he_IL: פרטים נוספים

en: Export Field Groups
he_IL: יצוא קבוצות שדות

en: Export Field Groups to PHP
he_IL: יצוא קבוצות שדות לphp

en: Featured Image
he_IL: תמונה ראשית

en: Field
he_IL: שדה

en: Field Group
he_IL: קבוצת שדות

en: Field Groups
he_IL: קבוצות שדות

en: Field Keys
he_IL: מפתחות שדה

en: Field Label
he_IL: תווית השדה

en: Field Name
he_IL: שם השדה

en: Field Type
he_IL: סוג שדה

en: Field group deleted.
he_IL: קבוצת השדות נמחקה.

en: Field group draft updated.
he_IL: טיוטת קבוצת שדות עודכנה.

en: Field group duplicated. %s
he_IL: קבוצת השדות שוכפלה. %s

en: Field group published.
he_IL: קבוצת השדות פורסמה.

en: Field group saved.
he_IL: קבוצת השדות נשמרה.

en: Field group scheduled for.
he_IL: קבוצת השדות מתוכננת ל

en: Field group settings have been added for label placement and instruction placement
he_IL: הגדרות קבוצות שדות נוספה למיקום התוויות ולמיקום ההוראות

en: Field group submitted.
he_IL: קבוצת השדות נשלחה.

en: Field group synchronised. %s
he_IL: קבוצת השדות סונכרנה. %s

en: Field group title is required
he_IL: כותרת קבוצת שדות - חובה

en: Field group updated.
he_IL: קבוצת השדות עודכנה

en: Field groups with a lower order will appear first
he_IL: קבוצות שדות עם מיקום נמוך יופיעו ראשונות

en: Field type does not exist
he_IL: סוג השדה לא נמצא

en: Fields
he_IL: שדות

en: Fields can now be mapped to comments, widgets and all user forms!
he_IL: ניתן כעת למפות שדות לתגובות, ווידג׳טים וכל טפסי המשתמש!

en: File
he_IL: קובץ

en: File Array
he_IL: מערך קבצים

en: File ID
he_IL: מזהה הקובץ

en: File URL
he_IL: כתובת אינטרנט של הקובץ

en: Filter by Post Type
he_IL: סינון על פי סוג פוסט

en: Filter by Taxonomy
he_IL: סינון לפי טקסונומיה

en: Filter by role
he_IL: סינון על פי תפקיד

en: Filters
he_IL: מסננים (Filters)

en: Find current location
he_IL: מציאת המיקום הנוכחי

en: Flexible Content
he_IL: תוכן גמיש

en: Flexible Content requires at least 1 layout
he_IL: דרושה לפחות פריסה אחת לתוכן הגמיש

en: For more control, you may specify both a value and label like this:
he_IL: לשליטה רבה יותר, אפשר לציין את הערך ואת התווית כך:

en: Form validation is now done via PHP + AJAX in favour of only JS
he_IL: אימות טפסים נעשה עכשיו עם PHP ו-AJAX במקום להשתמש רק ב-JS

en: Format
he_IL: פורמט

en: Forms
he_IL: שדות

en: Front Page
he_IL: עמוד ראשי

en: Full Size
he_IL: גודל מלא

en: Gallery
he_IL: גלריה

en: Generate export code
he_IL: יצירת קוד ייצוא

en: Goodbye Add-ons. Hello PRO
he_IL: להתראות הרחבות. שלום PRO

en: Google Map
he_IL: מפת גוגל

en: Height
he_IL: גובה

en: Hide on screen
he_IL: הסתרה במסך

en: High (after title)
he_IL: גבוה (אחרי הכותרת)

en: Horizontal
he_IL: אופקי

en: Image
he_IL: תמונה

en: Image Array
he_IL: מערך תמונות

en: Image ID
he_IL: מזהה ייחודי של תמונה

en: Image URL
he_IL: כתובת אינטרנט של התמונה

en: Import
he_IL: ייבוא

en: Import / Export now uses JSON in favour of XML
he_IL: ייבוא / ייצוא משתמש עכשיו ב-JSON במקום ב-XML

en: Import Field Groups
he_IL: ייבוא קבוצות שדות

en: Import file empty
he_IL: קובץ הייבוא ריק

en: Imported 1 field group | Imported %s field groups
he_IL[0]: קבוצת שדות 1 יובאה
he_IL[1]: %s קבוצות שדות יובאו

en: Improved Data
he_IL: נתונים משופרים

en: Improved Design
he_IL: עיצוב משופר

en: Improved Usability
he_IL: שימושיות משופרת

en: Inactive
he_IL: לא פעיל

en: Inactive <span class="count">(%s)</span> | Inactive <span class="count">(%s)</span>
he_IL[0]: לא פעיל <span class="count">(%s)</span>
he_IL[1]: לא פעילים <span class="count">(%s)</span>

en: Including the popular Select2 library has improved both usability and speed across a number of field types including post object, page link, taxonomy and select.
he_IL: הוספה של הספרייה הפופולרית Select2 שיפרה גם את השימושיות ואת המהירות בכמה סוגי שדות, כולל: אובייקט פוסט, קישור דף, טקסונומיה ובחירה.

en: Incorrect file type
he_IL: סוג קובץ לא תקין

en: Info
he_IL: מידע

en: Installed
he_IL: מותקן

en: Instruction placement
he_IL: מיקום הוראות

en: Instructions
he_IL: הוראות

en: Instructions for authors. Shown when submitting data
he_IL: הוראות למחברים. מוצג למעדכני התכנים באתר

en: Introducing ACF PRO
he_IL: הכירו את ACF PRO

en: It is strongly recommended that you backup your database before proceeding. Are you sure you wish to run the updater now?
he_IL: מומלץ בחום לגבות את מאגר הנתונים לפני שממשיכים. האם אתם בטוחים שאתם רוצים להריץ את העדכון כעת?

en: Key
he_IL: מפתח

en: Label
he_IL: תווית

en: Label placement
he_IL: מיקום תווית

en: Large
he_IL: גדול

en: Latest Version
he_IL: גרסה אחרונה

en: Layout
he_IL: פריסת תוכן

en: Leave blank for no limit
he_IL: השאירו את השדה ריק אם אין מגבלת תווים

en: Left Aligned
he_IL: מיושר לשמאל

en: Length
he_IL: אורך

en: Library
he_IL: ספריה

en: License Key
he_IL: מפתח רשיון

en: Limit the media library choice
he_IL: הגבלת אפשרויות ספריית המדיה

en: Loading
he_IL: טוען

en: Local JSON
he_IL: ‏JSON מקומי

en: Locating
he_IL: מאתר

en: Location
he_IL: מיקום

en: Many fields have undergone a visual refresh to make ACF look better than ever! Noticeable changes are seen on the gallery, relationship and oEmbed (new) fields!
he_IL: הרבה שדות עברו רענון ויזואלי כדי לגרום ל-ACF להיראות טוב מאי פעם! ניתן לראות שינויים בולטים בשדה הגלריה, שדה היחסים, ובשדה ההטמעה (החדש)!

en: Max
he_IL: מקסימום

en: Maximum Layouts
he_IL: מקסימום פריסות

en: Maximum Rows
he_IL: מקסימום שורות

en: Maximum Selection
he_IL: מקסימום בחירה

en: Maximum Value
he_IL: ערך מקסימום

en: Maximum posts
he_IL: מספר פוסטים מרבי

en: Maximum rows reached ({max} rows)
he_IL: הגעתם למקסימום שורות האפשרי ({max} שורות)

en: Maximum selection reached
he_IL: הגעתם למקסימום בחירה

en: Maximum values reached ( {max} values )
he_IL: הגעתם לערך המקסימלי האפשרי ( ערכי {max} )

en: Maximum {label} limit reached ({max} {identifier})
he_IL: הגעתם לערך המקסימלי של {label} האפשרי ({max} {identifier})

en: Medium
he_IL: בינוני

en: Message
he_IL: הודעה

en: Min
he_IL: מינימום

en: Minimum Layouts
he_IL: מינימום פריסות

en: Minimum Rows
he_IL: מינימום שורות

en: Minimum Selection
he_IL: מינימום בחירה

en: Minimum Value
he_IL: ערך מינימום

en: Minimum rows reached ({min} rows)
he_IL: הגעתם למינימום שורות האפשרי ({min} שורות)

en: More AJAX
he_IL: עוד AJAX

en: More fields use AJAX powered search to speed up page loading
he_IL: יותר שדות משתמשים בחיפוש מבוסס AJAX כדי לשפר את מהירות טעינת הדף

en: Move
he_IL: שינוי מיקום

en: Move Complete.
he_IL: ההעברה הושלמה.

en: Move Custom Field
he_IL: הזזת שדות מיוחדים

en: Move Field
he_IL: הזזת שדה

en: Move field to another group
he_IL: העברת שדה לקבוצה אחרת

en: Move to trash. Are you sure?
he_IL: מועבר לפח. האם אתה בטוח?

en: Moving Fields
he_IL: שינוי מיקום שדות

en: Multi Select
he_IL: בחירה מרובה

en: Multiple Values
he_IL: ערכים מרובים

en: Name
he_IL: שם

en: New Field
he_IL: שדה חדש

en: New Field Group
he_IL: קבוצת שדות חדשה

en: New Forms
he_IL: טפסים חדשים

en: New Gallery
he_IL: גלריה חדשה

en: New Lines
he_IL: שורות חדשות

en: New Relationship field setting for 'Filters' (Search, Post Type, Taxonomy)
he_IL: הגדרת שדה יחסים חדשה בשביל ׳סינונים׳ (חיפוש, סוג פוסט, טקסונומיה)

en: New Settings
he_IL: הגדרות חדשות

en: New archives group in page_link field selection
he_IL: קבוצת ארכיון חדשה בשדה הבחירה של page_link

en: New auto export to JSON feature allows field settings to be version controlled
he_IL: תכונת חדש לייצוא אוטומטי ל-JSON מאפשר להגדרות השדות להיות מבוקרי גרסה

en: New auto export to JSON feature improves speed
he_IL: תכונת ייצוא אוטומטי חדש ל-JSON משפר את המהירות

en: New field group functionality allows you to move a field between groups & parents
he_IL: פונקציונליות קבוצות שדות חדשה מאפשרת לכם להעביר שדה בין קבוצות והורים

en: New functions for options page allow creation of both parent and child menu pages
he_IL: פונקציות חדשות לדף האפשרויות נותנות לכם ליצור דפי תפריט ראשיים ומשניים

en: No
he_IL: לא

en: No Custom Field Groups found for this options page. <a href="%s">Create a Custom Field Group</a>
he_IL: אף קבוצת שדות לא נמצאה בפח. <a href="%s">יצירת קבוצת שדות מיוחדים</a>

en: No Field Groups found
he_IL: אף קבוצת שדות לא נמצאה

en: No Field Groups found in Trash
he_IL: אף קבוצת שדות לא נמצאה בפח

en: No Fields found
he_IL: לא נמצאו שדות

en: No Fields found in Trash
he_IL: לא נמצאו שדות בפח

en: No Formatting
he_IL: ללא עיצוב

en: No embed found for the given URL.
he_IL: לא נמצא קוד הטמעה לכתובת ה-URL הנתונה.

en: No field groups selected
he_IL: אף קבוצת שדות לא נבחרה

en: No fields. Click the <strong>+ Add Field</strong> button to create your first field.
he_IL: אין שדות. לחצו על כפתור <strong>+ הוספת שדה</strong> כדי ליצור את השדה הראשון שלכם.

en: No file selected
he_IL: לא נבחר קובץ

en: No image selected
he_IL: לא נבחרה תמונה

en: No matches found
he_IL: לא נמצאו התאמות

en: No options pages exist
he_IL: לא קיים דף אפשרויות

en: No toggle fields available
he_IL: אין שדות תיבות סימון זמינים

en: No updates available.
he_IL: אין עזכונים זמינים.

en: None
he_IL: ללא

en: Normal (after content)
he_IL: רגיל (אחרי התוכן)

en: Null
he_IL: ריק

en: Number
he_IL: מספר

en: Options
he_IL: אפשרויות

en: Options Page
he_IL: עמוד אפשרויות

en: Options Updated
he_IL: האפשרויות עודכנו

en: Order
he_IL: סדר

en: Order No.
he_IL: מיקום (order)

en: Other
he_IL: אחר

en: Page
he_IL: עמוד

en: Page Attributes
he_IL: מאפייני עמוד

en: Page Link
he_IL: קישור לעמוד

en: Page Parent
he_IL: עמוד אב

en: Page Template
he_IL: תבנית עמוד

en: Page Type
he_IL: סוג עמוד

en: Parent Page (has children)
he_IL: עמוד אב (יש לו עמודים ילדים)

en: Parent fields
he_IL: שדות אב

en: Password
he_IL: ססמה

en: Permalink
he_IL: קישור

en: Placeholder Text
he_IL: מציין טקסט

en: Placement
he_IL: מיקום

en: Please enter your license key above to unlock updates
he_IL: הקלד בבקשה את מפתח הרשיון שלך לעיל כדי לשחרר את נעילת העדכונים

en: Please select the destination for this field
he_IL: בבקשה בחר במיקום החדש עבור שדה זה

en: Position
he_IL: מיקום

en: Post
he_IL: פוסט

en: Post Category
he_IL: קטגורית פוסטים

en: Post Format
he_IL: פורמט פוסט

en: Post ID
he_IL: מזהה ייחודי לפוסט

en: Post Object
he_IL: אובייקט פוסט

en: Post Status
he_IL: סטטוס פוסט

en: Post Taxonomy
he_IL: טקסונומית פוסט

en: Post Type
he_IL: סוג פוסט

en: Post updated
he_IL: הפוסט עודכן

en: Posts Page
he_IL: עמוד פוסטים

en: Powerful Features
he_IL: תכונות עצמתיות

en: Prepend
he_IL: לפני

en: Preview Size
he_IL: גודל תצוגה

en: Pro
he_IL: פרו

en: Publish
he_IL: פורסם

en: Radio Button
he_IL: כפתור רדיו

en: Radio Buttons
he_IL: כפתורי רדיו

en: Read more about <a href="%s">ACF PRO features</a>.
he_IL: קרא עוד על <a href="%s">הפיצ׳רים של ACF PRO</a>

en: Reading upgrade tasks...
he_IL: קורא משימות שדרוג...

en: Redesigning the data architecture has allowed sub fields to live independently from their parents. This allows you to drag and drop fields in and out of parent fields!
he_IL: עיצוב מחדש של ארכיטקטורת המידע איפשר לשדות משנה להיות נפרדים מההורים שלהם. דבר זה מאפשר לכם לגרור ולשחרר שדות לתוך ומחוץ לשדות אב.

en: Register
he_IL: הרשמה

en: Relational
he_IL: יחסי

en: Relationship
he_IL: יחסים

en: Relationship Field
he_IL: שדה יחסים

en: Remove
he_IL: הסר

en: Remove layout
he_IL: הסרת פריסה

en: Remove row
he_IL: הסרת שורה

en: Reorder
he_IL: סידור מחדש

en: Reorder Layout
he_IL: שינוי סדר פריסה

en: Repeater
he_IL: שדה חזרה

en: Required?
he_IL: חובה?

en: Resources
he_IL: עזרה

en: Return Format
he_IL: פורמט חוזר

en: Return Value
he_IL: ערך חוזר

en: Reverse current order
he_IL: הפוך סדר נוכחי

en: Review sites & upgrade
he_IL: סקירת אתרים ושדרוגים

en: Revisions
he_IL: גרסאות עריכה

en: Row
he_IL: שורה

en: Rows
he_IL: שורות

en: Rules
he_IL: כללים

en: Save 'other' values to the field's choices
he_IL: שמירת ערכי 'אחר' לאפשרויות השדה

en: Save Other
he_IL: שמירת אחר

en: Seamless (no metabox)
he_IL: חלק (ללא תיבת תיאור)

en: Search
he_IL: חיפוש

en: Search Field Groups
he_IL: חיפוש קבוצת שדות

en: Search Fields
he_IL: חיפוש שדות

en: Search for address...
he_IL: חיפוש כתובת...

en: Search...
he_IL: חיפוש...

en: See what's new in <a href="%s">version %s</a>.
he_IL: מה חדש ב<a href="%s">גרסה %s</a>.

en: Select %s
he_IL: בחירה %s

en: Select Color
he_IL: בחירת צבע

en: Select Field Groups
he_IL: בחירת קבוצת שדות

en: Select File
he_IL: בחר קובץ

en: Select Image
he_IL: בחירת תמונה

en: Select multiple values?
he_IL: בחירת ערכים מרובים?

en: Select post type
he_IL: בחירת סוג פוסט

en: Select taxonomy
he_IL: בחירת טקסונומיה

en: Select the Advanced Custom Fields JSON file you would like to import. When you click the import button below, ACF will import the field groups.
he_IL: בחרו בקובץ השדות המיוחדים מסוג JSON שברצונכם לייבא. כשתלחצו על כפתור הייבוא שמתחת, ACF ייבא את קבוצות השדות.

en: Select the field groups you would like to export and then select your export method. Use the download button to export to a .json file which you can then import to another ACF installation. Use the generate button to export to PHP code which you can place in your theme.
he_IL: בחרו בקבוצות השדות שברצונכם לייצא ואז בחרו במתודת הייצוא. השתמש בכפתור ההורדה כדי לייצא קובץ json אותו תוכלו לייבא להתקנת ACF אחרת. השתמשו בכפתור היצירה כדי לייצא קוד php אותו תוכלו להכניס לתוך ערכת העיצוב שלכם.

en: Selected elements will be displayed in each result
he_IL: האלמנטים הנבחרים יוצגו בכל תוצאה

en: Send Trackbacks
he_IL: שלח טראקבקים

en: Set the initial zoom level
he_IL: הגדרת רמת הזום הראשונית

en: Sets the textarea height
he_IL: קובע את גובה אזור הטקסט

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Show Media Upload Buttons?
he_IL: להציג כפתורי העלאת מדיה?

en: Show this field group if
he_IL: הצגת קבוצת השדות הזו בתנאי ש

en: Show this field if
he_IL: הצגת השדה בתנאי ש

en: Shown in field group list
he_IL: מוצג ברשימת קבוצת השדות

en: Shown when entering data
he_IL: מוצג בעת הזנת נתונים

en: Sibling fields
he_IL: שדות אחים

en: Side
he_IL: צד

en: Single Value
he_IL: ערך יחיד

en: Single word, no spaces. Underscores and dashes allowed
he_IL: מילה אחת, ללא רווחים. אפשר להשתמש במקף תחתי ובמקף אמצעי

en: Slug
he_IL: מזהה הפוסט

en: Smarter field settings
he_IL: הגדרות חכמות יותר לשדות

en: Sorry, this browser does not support geolocation
he_IL: מצטערים, דפדפן זה אינו תומך בזיהוי מיקום גיאוגרפי

en: Sort by date modified
he_IL: מיון לפי תאריך שינוי

en: Sort by date uploaded
he_IL: מיון לפי תאריך העלאה

en: Sort by title
he_IL: מיון לפי כותרת

en: Specify the returned value on front end
he_IL: הגדרת הערך המוחזר בצד הקדמי

en: Standard (WP metabox)
he_IL: רגיל (תיבת תיאור של וורדפרס)

en: Status
he_IL: מצב

en: Step Size
he_IL: גודל הצעד

en: Style
he_IL: סגנון

en: Stylised UI
he_IL: ממשק משתמש מסוגנן

en: Sub Fields
he_IL: שדות משנה

en: Super Admin
he_IL: מנהל על

en: Support
he_IL: תמיכה

en: Swapped XML for JSON
he_IL: ‏JSON במקום XML

en: Sync
he_IL: סינכרון

en: Sync available
he_IL: סנכרון זמין

en: Synchronise field group
he_IL: סנכרון קבוצת שדות

en: Tab
he_IL: לשונית

en: Table
he_IL: טבלה

en: Tabs
he_IL: לשוניות

en: Tags
he_IL: תגיות

en: Taxonomy
he_IL: טקסונמיה

en: Taxonomy Term
he_IL: מונח טקסונומיה

en: Term ID
he_IL: מזהה הביטוי

en: Term Object
he_IL: אוביקט ביטוי

en: Text
he_IL: טקסט

en: Text Area
he_IL: אזור טקסט

en: Text Only
he_IL: טקסט בלבד

en: Thank you for creating with <a href="%s">ACF</a>.
he_IL: תודה שיצרת עם <a href="%s">ACF</a>

en: Thank you for updating to %s v%s!
he_IL: תודה שעדכנתם ל-%s גרסה %s!

en: Thank you for updating! ACF %s is bigger and better than ever before. We hope you like it.
he_IL: תודה שעידכנתם! ACF %s הוא גדול יותר וטוב יותר מאי פעם. מקווים שתאהבו אותו.

en: The %s field can now be found in the %s field group
he_IL: אפשר עכשיו למצוא את שדה %s בתוך קבוצת השדות %s

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page
he_IL: השינויים שעשית יאבדו אם תעבור לדף אחר

en: The following code can be used to register a local version of the selected field group(s). A local field group can provide many benefits such as faster load times, version control & dynamic fields/settings. Simply copy and paste the following code to your theme's functions.php file or include it within an external file.
he_IL: ניתן להשתמש בקוד הבא כדי לרשום גרסה מקומית של קבוצות השדה הנבחרות. קבוצת שדות מקומית יכולה להביא לתועלות רבות כמו זמני טעינה מהירים יותר, בקרת גרסאות ושדות/הגדרות דינמיות. פשוט העתיקו והדביקו את הקוד הבא לקובץ functions‪.‬php שבערכת העיצוב שלכם או הוסיפו אותו דרך קובץ חיצוני.

en: The format displayed when editing a post
he_IL: הפורמט המוצג בעריכתםה פוסט

en: The format returned via template functions
he_IL: הפורמט המוחזר דרך פונקציות התבנית

en: The gallery field has undergone a much needed facelift
he_IL: שדה הגלריה עבר מתיחת פנים חיונית ביותר

en: The string "field_" may not be used at the start of a field name
he_IL: לא ניתן להשתמש במחרוזת "field_" בתחילת שם השדה

en: The tab field will display incorrectly when added to a Table style repeater field or flexible content field layout
he_IL: שדה הלשונית יוצג באופן שגוי כשמוסיפים אותו לשדה חזרה שמוצג כטבלה או לשדה פריסת תוכן גמישה

en: This field cannot be moved until its changes have been saved
he_IL: אי אפשר להזיז את השדה עד לשמירת השינויים שנעשו בו

en: This field has a limit of {max} {identifier}
he_IL: לשדה זה יש מגבלה של  {max} {identifier}

en: This field requires at least {min} {identifier}
he_IL: לשדה זה דרושים לפחות {min} {identifier}

en: This field requires at least {min} {label} {identifier}
he_IL: שדה זה דורש לפחות {min} {label} {identifier}

en: This is the name which will appear on the EDIT page
he_IL: השם שיופיע בדף העריכה

en: Thumbnail
he_IL: תמונה ממוזערת

en: Title
he_IL: כותרת

en: To help make upgrading easy, <a href="%s">login to your store account</a> and claim a free copy of ACF PRO!
he_IL: כדי להקל על השידרוג, <a href="%s">התחברו לחשבון שלכם</a> וקבלו חינם עותק של ACF PRO!

en: Toggle All
he_IL: החלפת מצב הבחירה של כל הקבוצות

en: Toolbar
he_IL: סרגל כלים

en: Tools
he_IL: כלים

en: Top aligned
he_IL: מיושר למעלה

en: True / False
he_IL: אמת / שקר

en: Type
he_IL: סוג

en: Under the Hood
he_IL: מתחת למכסה המנוע

en: Update
he_IL: עדכון

en: Update Available
he_IL: יש עדכון זמין

en: Update File
he_IL: עדכן קובץ

en: Update Image
he_IL: עדכון תמונה

en: Update Information
he_IL: מידע על העדכון

en: Update Plugin
he_IL: עדכון התוסף

en: Updates
he_IL: עדכונים

en: Upgrade Database
he_IL: שדרוג מסד נתונים

en: Upgrade Notice
he_IL: הודעת שדרוג

en: Upgrading data to version %s
he_IL: שדרוג נתונים לגרסה %s

en: Uploaded to post
he_IL: הועלה לפוסט

en: Uploaded to this post
he_IL: משוייך לפוסט

en: Url
he_IL: כתובת ‏Url

en: Use "Tab Fields" to better organize your edit screen by grouping fields together.
he_IL: השתמשו בלשוניות כדי לארגן את ממשק העריכה טוב יותר באמצעות קיבוץ השדות יחד.

en: Use AJAX to lazy load choices?
he_IL: להשתמש ב-AJAX כדי לטעון את האפשרויות לאחר שהדף עולה

en: User
he_IL: משתמש

en: User Form
he_IL: טופס משתמש

en: User Role
he_IL: תפקיד משתמש

en: Validation failed
he_IL: האימות נכשל

en: Validation successful
he_IL: האימות עבר בהצלחה

en: Value must be a number
he_IL: הערך חייב להיות מספר

en: Value must be a valid URL
he_IL: הערך חייב להיות כתובת URL תקנית

en: Value must be equal to or higher than %d
he_IL: הערך חייב להיות שווה או גדול יותר מ-%d

en: Value must be equal to or lower than %d
he_IL: הערך חייב להיות שווה או קטן יותר מ-%d

en: Vertical
he_IL: אנכי

en: View Field
he_IL: הצג את השדה

en: View Field Group
he_IL: הצג את קבוצת השדות

en: Visual
he_IL: ויזואלי

en: Visual & Text
he_IL: עורך ויזואלי ועורך טקסט

en: Visual Only
he_IL: עורך ויזואלי בלבד

en: We also wrote an <a href="%s">upgrade guide</a> to answer any questions, but if you do have one, please contact our support team via the <a href="%s">help desk</a>
he_IL: כתבנו גם <a href="%s">מדריך שידרוג</a> כדי לענות על כל השאלות, אך אם עדיין יש לכם שאלה, בבקשה צרו קשר עם צוות התמיכה שלנו דרך <a href="%s">מוקד התמיכה</a>

en: We think you'll love the changes in %s.
he_IL: אנחנו חושבים שתאהבו את השינויים ב%s.

en: Website
he_IL: אתר

en: Week Starts On
he_IL: השבוע מתחיל ביום

en: Welcome to Advanced Custom Fields
he_IL: ברוכים הבאים לשדות מיוחדים מתקדמים

en: What's New
he_IL: מה חדש

en: Widget
he_IL: ווידג׳ט

en: Wrapper Attributes
he_IL: מאפייני עוטף

en: Wysiwyg Editor
he_IL: עורך ויזואלי

en: Yes
he_IL: כן

en: Zoom
he_IL: זום

en: acf_form() can now create a new post on submission
he_IL: ‏acf_form() יכול עכשיו ליצור פוסט חדש בעת השליחה

en: and
he_IL: וגם

en: checked
he_IL: מסומן

en: class
he_IL: מחלקה

en: copy
he_IL: העתק

en: id
he_IL: מזהה

en: is equal to
he_IL: שווה ל

en: is not equal to
he_IL: לא שווה ל

en: layout
he_IL: פריסה

en: layouts
he_IL: פריסות

en: oEmbed
he_IL: ‏שדה הטמעה

en: or
he_IL: או

en: red : Red
he_IL: red : אדום

en: remove {layout}?
he_IL: מחיקת {פריסה}?

en: width
he_IL: רוחב

en: {available} {label} {identifier} available (max {max})
he_IL: ‏{available} {label} {identifier} זמינים (מקסימום {max})

en: {required} {label} {identifier} required (min {min})
he_IL: ‏{required} {label} {identifier} נדרש (מינימום {min})
