TranslatePress Multilingual - en to pl_PL translation catalogue (883 entries)

en:  Error:
pl_PL:  Błąd:

en:  Or %1$spurchase one here%2$s
pl_PL:  Lub %1$skup tutaj%2$s

en:  TranslatePress Settings
pl_PL:  Ustawienia TranslatePress

en:  and uncheck the Checkbox.
pl_PL:  i odznacz pole wyboru.

en:  done.
pl_PL:  gotowe.

en:  or
pl_PL:  lub

en:  words remaining.
pl_PL:  słów pozostało.

en: %1$s automatic translation requires an active license. Please %2$srenew%3$s your license or purchase a new one %4$shere%5$s.
pl_PL: Automatyczne tłumaczenie %1$s wymaga aktywnej licencji. Proszę %2$sodnów%3$s swoją licencję lub kup nową %4$stutaj%5$s.

en: %1$s% of text on this page is translated into %2$s.
pl_PL: Przetłumaczono %1$s% tekstu na tej stronie na %2$s.

en: %d day ago | %d days ago
pl_PL[0]: %d dzień temu
pl_PL[1]: %d dni temu
pl_PL[2]: %d dni temu

en: %d hour ago | %d hours ago
pl_PL[0]: %d godzinę temu
pl_PL[1]: %d godziny temu
pl_PL[2]: %d godzin temu

en: %d original entries and their translations were deleted.
pl_PL: Usunięto %d oryginalnych wpisów i ich tłumaczenia.

en: %sJoin our FREE & EXCLUSIVE onboarding course%s and learn how to grow your multilingual traffic, reach international markets, and save time & money while getting the most out of TranslatePress!
pl_PL: %sDołącz do naszego DARMOWEGO & WYŁĄCZNEGO kursu wdrożeniowego%s i dowiedz się, jak zwiększyć wielojęzyczny ruch, dotrzeć do rynków międzynarodowych oraz zaoszczędzić czas i pieniądze, maksymalnie wykorzystując TranslatePress!

en: (inactive)
pl_PL: (nieaktywny)

en: 2000 AI words to translate automatically
pl_PL: 2000 słów AI do automatycznego tłumaczenia

en: 5 Days to Better Multilingual Websites
pl_PL: 5 dni do lepszych wielojęzycznych witryn

en: <a href="%s" target="_blank">Here</a> you can observe the last 5 SQL errors relevant to TranslatePress if they exist.
pl_PL: <a href="%s" target="_blank">Tutaj</a> możesz zobaczyć ostatnie 5 błędów SQL związanych z TranslatePress, jeśli istnieją.

en: <a href="%s">Click here</a> to access the database optimization tool.
pl_PL: <a href="%s">Kliknij tutaj</a>, aby uzyskać dostęp do narzędzia optymalizacji bazy danych.

en: <br/>If you have only the free plugin installed but added a paid license, please install the paid plugin from your TranslatePress account.
pl_PL: <br/>Jeśli masz zainstalowaną tylko darmową wtyczkę, ale dodałeś płatną licencję, zainstaluj płatną wtyczkę ze swojego konta TranslatePress.

en: <p><strong>License key mismatch.</strong> The license you entered doesn't match the TranslatePress version you have installed.</p><p>Please check that you've installed the correct version for your license from your TranslatePress account.</p>
pl_PL: <p><strong>Niezgodność klucza licencyjnego.</strong> Wprowadzona licencja nie zgadza się z zainstalowaną wersją TranslatePress.</p><p>Sprawdź, czy zainstalowałeś prawidłową wersję dla swojej licencji ze swojego konta TranslatePress.</p>

en: <p><strong>License key mismatch.</strong> The license you entered doesn’t match the TranslatePress version you have installed.</p><p>Please check that you’ve installed the correct version for your license from your TranslatePress account.</p>
pl_PL: <p><strong>Niezgodność klucza licencyjnego.</strong> Wprowadzony klucz licencyjny nie pasuje do zainstalowanej wersji TranslatePress.</p><p>Sprawdź, czy zainstalowałeś prawidłową wersję dla swojej licencji ze swojego konta TranslatePress.</p>

en: <strong>DeepL</strong> automatic translation is available as a <a href="%1$s" target="_blank" title="%2$s">%2$s</a>.
pl_PL: Automatyczne tłumaczenie <strong>DeepL</strong> jest dostępne jako <a href="%1$s" target="_blank" title="%2$s">%2$s</a>.

en: <strong>Different Domain per Language add-on</strong> requires TranslatePress version %1$s or higher. You are currently using version %2$s. Please update TranslatePress to enable this feature.
pl_PL: <strong>Dodatek Inna domena na język</strong> wymaga TranslatePress w wersji %1$s lub wyższej. Obecnie używasz wersji %2$s. Zaktualizuj TranslatePress, aby włączyć tę funkcję.

en: <strong>Extra Languages add-on</strong> requires TranslatePress version %1$s or higher. You are currently using version %2$s. Please update TranslatePress to enable this feature.
pl_PL: <strong>Dodatek Extra Languages</strong> wymaga TranslatePress w wersji %1$s lub wyższej. Obecnie używasz wersji %2$s. Zaktualizuj TranslatePress, aby włączyć tę funkcję.

en: <strong>IMPORTANT NOTE:</strong> Before performing this action it is strongly recommended to first backup the database.
pl_PL: <strong>WAŻNA UWAGA:</strong> Przed wykonaniem tej czynności wysoce zaleca się wykonanie kopii zapasowej bazy danych.

en: <strong>NEW:</strong> The <strong>Different Domain per Language</strong> add-on is here! Boost your global SEO and create a local experience with country-specific domains like .de or .fr. <a href="https://translatepress.com/docs/addons/different-domain-per-language/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=new-addon-ddpl" target="_blank">Learn more</a>.
pl_PL: <strong>NOWOŚĆ:</strong> Dodatek <strong>Different Domain per Language</strong> jest już dostępny! Wzmocnij swoje globalne SEO i stwórz lokalne wrażenia przy użyciu domen specyficznych dla kraju, takich jak .de lub .fr. <a href="https://translatepress.com/docs/addons/different-domain-per-language/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=new-addon-ddpl" target="_blank">Dowiedz się więcej</a>.

en: <strong>NEW:</strong> The <strong>Different Domain per Language</strong> add-on is here! Boost your global SEO and create a local experience with country-specific domains like .de or .fr. Upgrade to <a href="https://translatepress.com/pricing/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=new-addon-ddpl-upsell" target="_blank">TranslatePress Business or Developer</a> to access it + more premium perks!
pl_PL: <strong>NOWOŚĆ:</strong> Dodatek <strong>Different Domain per Language</strong> jest już dostępny! Wzmocnij swoje globalne SEO i stwórz lokalne wrażenia przy użyciu domen specyficznych dla kraju, takich jak .de lub .fr. Uaktualnij do <a href="https://translatepress.com/pricing/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=new-addon-ddpl-upsell" target="_blank">TranslatePress Business lub Developer</a>, aby uzyskać do niego dostęp i więcej korzyści premium!

en: <strong>This Black Friday, renew your license at a special price</strong> to continue receiving access to product downloads, automatic updates, and support.
pl_PL: <strong>W tym Black Friday odnów swoją licencję w specjalnej cenie</strong>, aby nadal mieć dostęp do plików do pobrania, automatycznych aktualizacji i wsparcia.

en: <strong>TranslatePress</strong> encountered SQL errors. <a href="%s" title="View TranslatePress SQL Errors">Check out the errors</a>.
pl_PL: <strong>TranslatePress</strong> napotkał błędy SQL. <a href="%s" title="View TranslatePress SQL Errors">Sprawdź błędy</a>.

en: <strong>TranslatePress</strong> requires <strong><a href="http://php.net/manual/en/book.mbstring.php">Multibyte String PHP library</a></strong>. Please contact your server administrator to install it on your server.
pl_PL: <strong>TranslatePress</strong> wymaga <strong><a href="http://php.net/manual/en/book.mbstring.php">biblioteki PHP Multibyte String</a></strong>. Skontaktuj się z administratorem serwera, aby zainstalował ją na Twoim serwerze.

en: <strong>TranslatePress</strong> requires at least PHP version 5.6.20+ to run. It is the <a href="%s">minimum requirement of the latest WordPress version</a>. Please contact your server administrator to update your PHP version.
pl_PL: <strong>TranslatePress</strong> wymaga do działania co najmniej PHP w wersji 5.6.20+. Jest to <a href="%s">minimalne wymaganie najnowszej wersji WordPress</a>. Skontaktuj się z administratorem serwera, aby zaktualizować wersję PHP.

en: <strong>Warning:</strong> Some strings have possibly incorrectly encoded characters. This may result in breaking the queries, rendering the page untranslated in live mode. Consider revising the following strings or their method of outputting.
pl_PL: <strong>Ostrzeżenie:</strong> Niektóre teksty zawierają znaki o prawdopodobnie nieprawidłowym kodowaniu. Może to spowodować uszkodzenie zapytań i brak tłumaczenia strony w trybie na żywo. Rozważ poprawienie poniższych tekstów lub sposobu ich wyświetlania.

en: A popup appears asking the user if they want to be redirected
pl_PL: Pojawia się wyskakujące okienko z pytaniem do użytkownika, czy chce zostać przekierowany

en: A popup appears asking the user if they want to be redirected.
pl_PL: Pojawia się wyskakujące okienko z pytaniem do użytkownika, czy chce zostać przekierowany.

en: A short list of plugins you can use to extend your website.
pl_PL: Krótka lista wtyczek, których możesz użyć do rozbudowy swojej witryny.

en: A valid license is required to enable Automatic Translation.
pl_PL: Aby włączyć automatyczne tłumaczenie, wymagana jest ważna licencja.

en: AI Words Low Notification
pl_PL: Powiadomienie o niskim poziomie słów AI

en: API key validation failed.
pl_PL: Weryfikacja klucza API nie powiodła się.

en: API key verification was successful.
pl_PL: Weryfikacja klucza API powiodła się.

en: Accept user payments, create subscription plans and restrict content on your membership site.
pl_PL: Przyjmuj płatności od użytkowników, twórz plany subskrypcyjne i ograniczaj treści na swojej witrynie członkowskiej.

en: Access to TranslatePress AI
pl_PL: Dostęp do TranslatePress AI

en: Access to TranslatePress AI for instant automatic translations
pl_PL: Dostęp do TranslatePress AI dla natychmiastowych automatycznych tłumaczeń

en: Account Page
pl_PL: Strona konta

en: Activate
pl_PL: Włącz

en: Activate License
pl_PL: Aktywuj licencję

en: Activate License Key
pl_PL: Aktywuj klucz licencyjny

en: Activate License »
pl_PL: Aktywuj licencję »

en: Activation error:
pl_PL: Błąd aktywacji:

en: Active
pl_PL: Aktywny

en: Active, Deactivated, installed version and settings
pl_PL: Aktywna, wyłączona, zainstalowana wersja i ustawienia

en: Add
pl_PL: Dodaj

en: Add Extra AI Words
pl_PL: Dodaj dodatkowe słowa AI

en: Add Language
pl_PL: Dodaj język

en: Add Languages
pl_PL: Dodaj języki

en: Add Media
pl_PL: Dodaj medium

en: Add New
pl_PL: Dodaj nowy

en: Add a New Language
pl_PL: Dodaj nowy język

en: Add a floating dropdown that follows the user on every page.
pl_PL: Dodaj pływającą listę rozwijaną, która podąża za użytkownikiem na każdej stronie.

en: Add a license key
pl_PL: Dodaj klucz licencyjny

en: Add a limit to the number of automatically translated characters so you can better budget your project.
pl_PL: Ustaw limit liczby automatycznie tłumaczonych znaków, aby lepiej zaplanować budżet projektu.

en: Add as many languages as you need for your project to go global. Publish your language only when all your translations are done.
pl_PL: Dodaj tyle języków, ile potrzebujesz, aby Twój projekt stał się globalny. Opublikuj język dopiero wtedy, gdy wszystkie tłumaczenia będą gotowe.

en: Add more than two languages with TranslatePress Pro.
pl_PL: Dodaj więcej niż dwa języki za pomocą TranslatePress Pro.

en: Add your API Key here...
pl_PL: Dodaj tutaj swój klucz API...

en: Add your License Key
pl_PL: Dodaj klucz licencyjny

en: Add your License Key to unlock all premium features. Find the License Key in your
pl_PL: Dodaj klucz licencyjny, aby odblokować wszystkie funkcje premium. Znajdź klucz licencyjny w swoim

en: Adding more than two languages is a paid feature. Upgrade TranslatePress and unlock more premium features.
pl_PL: Dodawanie więcej niż dwóch języków to funkcja płatna. Zaktualizuj TranslatePress i odblokuj więcej funkcji premium.

en: Additional Language
pl_PL: Dodatkowy język

en: Addons
pl_PL: Dodatki

en: Admin Notices
pl_PL: Powiadomienia administratora

en: Ads a slash at the end of the home_url() function
pl_PL: Dodaje ukośnik na końcu funkcji home_url()

en: Advanced
pl_PL: Zaawansowane

en: Advanced Add-ons
pl_PL: Zaawansowane dodatki

en: All Languages
pl_PL: Wszystkie języki

en: All TranslatePress functionalities are disabled until then.
pl_PL: Do tego czasu wszystkie funkcje TranslatePress są wyłączone.

en: All individual TranslatePress add-on plugins <a href="%1$s" target="_blank">have been discontinued</a> and are now included in the premium Personal, Business and Developer versions of TranslatePress. Please log into your <a href="%2$s" target="_blank">account page</a>, download the new premium version and install it. Your individual addons settings will be ported over.
pl_PL: Wszystkie indywidualne wtyczki dodatków TranslatePress <a href="%1$s" target="_blank">zostały wycofane</a> i są teraz zawarte w wersjach premium Personal, Business oraz Developer TranslatePress. Zaloguj się na swoją <a href="%2$s" target="_blank">stronę konta</a>, pobierz nową wersję premium i zainstaluj ją. Ustawienia poszczególnych dodatków zostaną przeniesione.

en: Allow & Continue
pl_PL: Zezwól i kontynuuj

en: Allow this user to translate the website.
pl_PL: Zezwól temu użytkownikowi na tłumaczenie witryny.

en: Allow translation to the corresponding language only if the content is written in the default language.
pl_PL: Zezwól na tłumaczenie na odpowiedni język tylko wtedy, gdy treść jest napisana w języku domyślnym.

en: Already a Pro User?
pl_PL: Jesteś już użytkownikiem Pro?

en: Already purchased a Premium version?
pl_PL: Masz już wersję Premium?

en: Alt attribute
pl_PL: Atrybut alt

en: Alternative Engines
pl_PL: Alternatywne silniki

en: Always use this language
pl_PL: Zawsze używaj tego języka

en: An error occurred while loading results. Most likely you were logged out. Reload page?
pl_PL: Wystąpił błąd podczas ładowania wyników. Najprawdopodobniej zostałeś wylogowany. Odświeżyć stronę?

en: An error occurred, please try again.
pl_PL: Wystąpił błąd, spróbuj ponownie.

en: Anchor link
pl_PL: Odnośnik

en: Any Post Status
pl_PL: Dowolny status wpisu

en: Applies to all types of language switchers (floating, shortcode, and menu). When enabled, the site will revert to using the original Language Switcher configured in the General Settings tab, replacing the new customizable version. Your existing switcher settings will remain saved, but they will be ignored while this option is active.
pl_PL: Dotyczy wszystkich typów przełączników języka (pływającego, shortcode oraz menu). Gdy włączone, witryna powróci do używania oryginalnego przełącznika języka skonfigurowanego w zakładce Ustawienia ogólne, zastępując nową wersję konfigurowalną. Twoje istniejące ustawienia przełącznika pozostaną zapisane, ale będą ignorowane, gdy ta opcja jest aktywna.

en: Apply
pl_PL: Zastosuj

en: Apply a Template
pl_PL: Zastosuj szablon

en: Are you a TranslatePress PRO user?
pl_PL: Czy jesteś użytkownikiem TranslatePress Pro?

en: Are you sure you want to remove this item?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten element?

en: Are you sure you want to remove this language?
pl_PL: Czy na pewno chcesz usunąć ten język?

en: Are you sure you want to split this phrase into smaller parts?
pl_PL: Czy na pewno chcesz podzielić tę frazę na mniejsze części?

en: Article Section
pl_PL: Sekcja artykułu

en: Article Tag
pl_PL: Tag artykułu

en: Ask a Question
pl_PL: Zadaj pytanie

en: Ask the community
pl_PL: Zapytaj społeczność

en: Assign different domains or subdomains to each language. When visitors access these domains, TranslatePress loads the appropriate language translation directly without redirecting.
pl_PL: Przypisz różne domeny lub subdomeny do każdego języka. Gdy odwiedzający uzyskają dostęp do tych domen, TranslatePress bezpośrednio wczytuje odpowiednie tłumaczenie bez przekierowywania.

en: Audios
pl_PL: Audio

en: Automatic Translation
pl_PL: Automatyczne tłumaczenie

en: Automatic Translation Memory
pl_PL: Automatyczna pamięć tłumaczeń

en: Automatic Translation Settings
pl_PL: Ustawienia automatycznego tłumaczenia

en: Automatic User Language Detection
pl_PL: Automatyczne wykrywanie języka użytkownika

en: Automatic and manual slug translation changes performed when <strong>TranslatePress - Multilingual</strong> 2.8.4 was active had to be removed because of some issues with that version. All slug translations from before that version are now in use. Thank you for understanding!
pl_PL: Automatyczne i ręczne zmiany tłumaczeń slugów wykonane przy aktywnej wersji <strong>TranslatePress - Multilingual</strong> 2.8.4 zostały usunięte z powodu problemów z tą wersją. Wszystkie tłumaczenia slugów sprzed tej wersji są teraz używane. Dziękujemy za zrozumienie!

en: Automatic translation has been disabled.
pl_PL: Automatyczne tłumaczenie zostało wyłączone.

en: Automatically Translate Slugs
pl_PL: Automatyczne tłumaczenie slugów

en: Automatically translate your website through the DeepL API.
pl_PL: Automatycznie tłumacz swoją stronę za pomocą API DeepL.

en: Automatically translate your website using TranslatePress AI.
pl_PL: Automatycznie przetłumacz swoją witrynę za pomocą TranslatePress AI.

en: Automatically translated
pl_PL: Przetłumaczone automatycznie

en: Available in our Pro Versions
pl_PL: Dostępne w naszych wersjach Pro

en: Available languages
pl_PL: Dostępne języki

en: Back to TranslatePress Settings
pl_PL: Powrót do ustawień TranslatePress

en: Bad request. There was an error accessing the DeepL API.
pl_PL: Nieprawidłowe żądanie. Wystąpił błąd podczas uzyskiwania dostępu do API DeepL.

en: Before enabling:
pl_PL: Przed włączeniem:

en: Block Crawlers
pl_PL: Blokuj roboty

en: Block crawlers from triggering automatic translations on your website.<br>This will not prevent crawlers from accessing this site's pages.
pl_PL: Blokuj roboty przed uruchamianiem automatycznych tłumaczeń na Twojej stronie.<br>To nie uniemożliwi robotom dostępu do stron tej witryny.

en: Border
pl_PL: Obramowanie

en: Border Template
pl_PL: Szablon z obramowaniem

en: Bottom Left
pl_PL: Lewy dolny

en: Bottom Right
pl_PL: Prawy dolny

en: Brand-new Language Switcher Settings are here!
pl_PL: Całkowicie nowe ustawienia przełącznika języka są już dostępne!

en: Browse As User Role
pl_PL: Przeglądaj jako rola użytkownika

en: Bulk Actions
pl_PL: Działania masowe

en: Button Text
pl_PL: Tekst przycisku

en: By checking this setting the preferred language will remain the one selected above, without the possibility of being changed in the frontend.<br>This language will be used in different operations such as sending email to the user.
pl_PL: Zaznaczenie tego ustawienia spowoduje, że preferowany język pozostanie tym wybranym powyżej, bez możliwości zmiany w witrynie.<br>Ten język będzie używany w różnych operacjach, takich jak wysyłanie wiadomości e-mail do użytkownika.

en: By upgrading you'll get access to all paid add-ons, premium support and help fund the future development of TranslatePress.
pl_PL: Po aktualizacji uzyskasz dostęp do wszystkich płatnych dodatków, wsparcia premium i pomożesz sfinansować przyszły rozwój TranslatePress.

en: Capture more user information on the registration form with the help of Profile Builder's custom user profile fields and/or add an Email Confirmation process to verify your customers accounts.
pl_PL: Zbieraj więcej informacji o użytkownikach w formularzu rejestracyjnym za pomocą niestandardowych pól profilu użytkownika wtyczki Profile Builder i/lub dodaj proces potwierdzania adresu e-mail, aby zweryfikować konta swoich klientów.

en: Change lang attribute of the html tag to a format that includes country regional or not. <br>In HTML, the lang attribute (<html lang="en-US">)  should be used to  specify the language of text content so that the  browser can correctly display or process  your content (eg. for  hyphenation, styling, spell checking, etc).
pl_PL: Zmień atrybut lang znacznika HTML na format zawierający kod kraju lub nie. <br>W HTML atrybut lang (<html lang="en-US">) powinien być używany do określenia języka treści tekstowej, aby przeglądarka mogła poprawnie wyświetlić lub przetworzyć Twoją treść (np. w celu dzielenia wyrazów, stylizacji, sprawdzania pisowni itp.).

en: Change language
pl_PL: Zmień język

en: Change language to %s
pl_PL: Zmień język na %s

en: Check DNS
pl_PL: Sprawdź DNS

en: Check if the selected translation engine is configured correctly.
pl_PL: Sprawdź, czy wybrany silnik tłumaczeń jest poprawnie skonfigurowany.

en: Check if you want to add the subdirectory in the URL for the default language.</br>By checking this option, the default language seen by website visitors will become the first one in the "All Languages" list.
pl_PL: Zaznacz, jeśli chcesz dodać podkatalog w adresie URL dla języka domyślnego.</br>Zaznaczenie tej opcji sprawi, że językiem domyślnym widzianym przez odwiedzających witrynę stanie się pierwszy z listy "Wszystkie języki".

en: Check if you want to display languages in their native names. Otherwise, languages will be displayed in English.
pl_PL: Zaznacz, jeśli chcesz wyświetlać języki w ich rodzimych nazwach. W przeciwnym razie języki będą wyświetlane po angielsku.

en: Checking DNS...
pl_PL: Sprawdzanie DNS...

en: Choose a language...
pl_PL: Wybierz język...

en: Choose a secondary language...
pl_PL: Wybierz dodatkowy język...

en: Choose from which languages to exclude this element.
pl_PL: Wybierz, z których języków wykluczyć ten element.

en: Choose in which language to show this element.
pl_PL: Wybierz, w którym języku pokazać ten element.

en: Choose what paths can be translated. Supports wildcard at the end of the path.<br>For example, to exclude https://example.com/some/path you can either use the rule /some/path/ or /some/*.<br>Enter each rule on it's own line. To exclude the home page use {{home}}.
pl_PL: Wybierz, które ścieżki mogą być tłumaczone. Obsługuje symbol wieloznaczny na końcu ścieżki.<br>Na przykład, aby wykluczyć https://example.com/some/path, możesz użyć reguły /some/path/ lub /some/*.<br>Wpisz każdą regułę w osobnym wierszu. Aby wykluczyć stronę główną, użyj {{home}}.

en: Choose which engine you want to use in order to %1$s automatically translate your website.
pl_PL: Wybierz silnik, którego chcesz użyć, aby %1$s automatycznie tłumaczyć swoją stronę.

en: Choose which hreflang tags will appear on your website.<br/>We recommend showing both types of hreflang tags as indicated by <a href="https://developers.google.com/search/docs/advanced/crawling/localized-versions" title="Google Crawling" target="_blank">Google documentation</a>.<br/>Removing Country Locale when having multiple Country Locales of the same language (ex. English UK and English US) will result in showing one hreflang tag with link to just one of the region locales for that language.
pl_PL: Wybierz, które tagi hreflang będą wyświetlane na Twojej witrynie.<br/>Zalecamy wyświetlanie obu typów tagów hreflang, jak wskazuje <a href="https://developers.google.com/search/docs/advanced/crawling/localized-versions" title="Google Crawling" target="_blank">dokumentacja Google</a>.<br/>Usunięcie lokalizacji kraju w przypadku posiadania wielu lokalizacji kraju dla tego samego języka (np. angielski UK i angielski US) spowoduje wyświetlenie jednego tagu hreflang z linkiem tylko do jednej z regionalnych lokalizacji tego języka.

en: Cleaning gettext original strings table for language %s...
pl_PL: Czyszczenie tabeli oryginalnych tekstów gettext dla języka %s...

en: Cleaning original meta table for language %s...
pl_PL: Czyszczenie tabeli metadanych oryginalnych ciągów dla języka %s...

en: Cleaning original strings table for language %s...
pl_PL: Czyszczenie tabeli oryginalnych tekstów dla języka %s...

en: Cleans up all trp_dictionary_* tables of duplicate rows. These tables contain translations for user-inputted strings such as post content, post title, menus etc.
pl_PL: Czyści wszystkie tabele trp_dictionary_* ze zduplikowanych wierszy. Te tabele zawierają tłumaczenia tekstów wprowadzanych przez użytkownika, takich jak treść wpisu, tytuł wpisu, menu itp.

en: Cleans up all trp_gettext_* tables of duplicate rows. These tables contain translations for themes and plugin strings.
pl_PL: Czyści wszystkie tabele trp_gettext_* ze zduplikowanych wierszy. Te tabele zawierają tłumaczenia tekstów motywów i wtyczek.

en: Cleans up all trp_original_strings table of duplicate rows. This table contains strings in the default language, without any translation.<br>The trp_original_meta table, which contains meta information that refers to the post parent’s ID, is also regenerated.<br>Such duplicates can appear in exceptional situations of unexpected behavior.
pl_PL: Czyści tabelę trp_original_strings ze zduplikowanych wierszy. Ta tabela zawiera teksty w języku domyślnym, bez żadnych tłumaczeń.<br>Tabela trp_original_meta, która zawiera informacje meta odnoszące się do ID rodzica wpisu, jest również regenerowana.<br>Takie duplikaty mogą pojawić się w wyjątkowych sytuacjach nieoczekiwanego zachowania.

en: Clear filters
pl_PL: Wyczyść filtry

en: Click to Copy
pl_PL: Kliknij, aby skopiować

en: Click to sort strings by this column
pl_PL: Kliknij, aby sortować ciągi znaków według tej kolumny

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Close Button Text
pl_PL: Tekst przycisku zamknięcia

en: Close Editor
pl_PL: Zamknij edytor

en: Code
pl_PL: Kod

en: Configure Site Languages
pl_PL: Konfiguruj języki witryny

en: Configure different menu items for different languages.
pl_PL: Konfiguruj różne elementy menu dla różnych języków.

en: Connect separate domains or subdomains to each of your translated versions. Strengthen your brand’s local identity and boost SEO performance for every language you support.
pl_PL: Połącz osobne domeny lub subdomeny z każdą z przetłumaczonych wersji. Wzmocnij lokalną tożsamość swojej marki i popraw wyniki SEO dla każdego obsługiwanego języka.

en: Context
pl_PL: Kontekst

en: Continue
pl_PL: Kontynuuj

en: Copy the relevant content from the duplicated tables (trp_dictionary_en_us_es_es_COPY for example) in the newly generated table (trp_dictionary_en_us_es_es) -- perform this step only if you want to keep the current translations
pl_PL: Skopiuj odpowiednie treści z zduplikowanych tabel (na przykład trp_dictionary_en_us_es_es_COPY) do nowo wygenerowanej tabeli (trp_dictionary_en_us_es_es) -- wykonaj ten krok tylko wtedy, gdy chcesz zachować bieżące tłumaczenia.

en: Could not install. Try again from <a href="%s" >Plugins Dashboard.</a>
pl_PL: Nie udało się zainstalować. Spróbuj ponownie z poziomu <a href="%s" >panelu wtyczek.</a>

en: Could not reach domain: %s
pl_PL: Nie udało się połączyć z domeną: %s

en: Create a backup of your database
pl_PL: Utwórz kopię zapasową bazy danych

en: Create a copy of each translation table where you encounter errors. You can copy the table within the same database (trp_dictionary_en_us_es_es_COPY for example) -- perform this step only if you want to keep the current translations
pl_PL: Utwórz kopię każdej tabeli tłumaczeń, w której występują błędy. Możesz skopiować tabelę w tej samej bazie danych (na przykład trp_dictionary_en_us_es_es_COPY) -- wykonaj ten krok tylko wtedy, gdy chcesz zachować bieżące tłumaczenia.

en: Create no-code automations and workflows on your WordPress site. Easily connect your plugins, sites and apps together.
pl_PL: Twórz automatyzacje i przepływy pracy bez kodu na swojej witrynie WordPress. Łatwo łącz ze sobą swoje wtyczki, witryny i aplikacje.

en: Create translator accounts for new users or allow existing users that are not administrators to translate your website.
pl_PL: Twórz konta tłumaczy dla nowych użytkowników lub pozwól istniejącym użytkownikom, którzy nie są administratorami, na tłumaczenie Twojej strony.

en: Create your Free Account
pl_PL: Utwórz darmowe konto

en: Creating a free account includes:
pl_PL: Utworzenie darmowego konta obejmuje:

en: Current Language
pl_PL: Bieżący język

en: Current User
pl_PL: Bieżący użytkownik

en: Current status: %s words remaining
pl_PL: Aktualny status: pozostało %s słów

en: Custom Language Flag
pl_PL: Niestandardowa flaga języka

en: Custom Languages
pl_PL: Języki niestandardowe

en: Custom language
pl_PL: Język niestandardowy

en: Custom languages
pl_PL: Języki niestandardowe

en: Customize the date formatting per each translated language.<br/>Leave empty for default WP setting or see more information <a href="https://wordpress.org/support/article/formatting-date-and-time/" title="Formatting Date and Time" target="_blank">here</a>
pl_PL: Dostosuj formatowanie daty dla każdego przetłumaczonego języka.<br/>Pozostaw puste, aby użyć domyślnego ustawienia WP lub zobacz więcej informacji <a href="https://wordpress.org/support/article/formatting-date-and-time/" title="Formatting Date and Time" target="_blank">tutaj</a>

en: DNS check failed. Please verify your domain configuration.
pl_PL: Sprawdzenie DNS nie powiodło się. Zweryfikuj konfigurację domeny.

en: DNS is correctly configured!
pl_PL: DNS jest poprawnie skonfigurowany!

en: Dark
pl_PL: Ciemny

en: Dark Template
pl_PL: Ciemny szablon

en: Database optimization did not complete successfully. We recommend restoring the original database or <a href="%s" >trying again.</a>
pl_PL: Optymalizacja bazy danych nie została ukończona pomyślnie. Zalecamy przywrócenie oryginalnej bazy danych lub <a href="%s" >ponowienie próby.</a>

en: Date format
pl_PL: Format daty

en: Deactivate
pl_PL: Wyłącz

en: Deactivate License
pl_PL: Dezaktywuj licencję

en: Debug
pl_PL: Debugowanie

en: Debug Data for License Activation
pl_PL: Dane debugowania do aktywacji licencji

en: Debug Data for License Checking
pl_PL: Dane debugowania do sprawdzania licencji

en: Debug Information
pl_PL: Informacje debugowania

en: DeepL API Key
pl_PL: Klucz API DeepL

en: DeepL API Type
pl_PL: Typ API DeepL

en: DeepL Automatic Translation
pl_PL: Automatyczne tłumaczenie DeepL

en: Default
pl_PL: Domyślna

en: Default (example: en-US, fr-CA, etc.)
pl_PL: Domyślne (przykład: en-US, fr-CA itd.)

en: Default Language
pl_PL: Język domyślny

en: Default Template
pl_PL: Domyślny szablon

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete entries
pl_PL: Usuń wpisy

en: Description
pl_PL: Opis

en: Detected long query limitation on WPEngine hosting. Some large pages may appear untranslated. You can remove limitation by adding the following to your site’s wp-config.php: define( 'WPE_GOVERNOR', false );
pl_PL: Wykryto ograniczenie długich zapytań na hostingu WPEngine. Niektóre duże strony mogą wyświetlać się nieprzetłumaczone. Możesz usunąć ograniczenie, dodając następujący kod do pliku wp-config.php swojej witryny: define( 'WPE_GOVERNOR', false );

en: Different Domain per Language
pl_PL: Osobna domena dla każdego języka

en: Different Domain per Language: A language domain cannot be the same as the main site URL. The toggle has been disabled for the matching domain.
pl_PL: Inna domena na język: Domena językowa nie może być taka sama jak główny adres URL witryny. Przełącznik został wyłączony dla pasującej domeny.

en: Different Domain per Language: Domain is required when domain mapping is enabled. The toggle has been disabled for languages with empty domains.
pl_PL: Inna domena na język: Domena jest wymagana, gdy mapowanie domen jest włączone. Przełącznik został wyłączony dla języków z pustymi domenami.

en: Different Domain per Language: The same domain cannot be assigned to multiple languages. The toggle has been disabled for duplicate domains.
pl_PL: Inna domena na język: Ta sama domena nie może być przypisana do wielu języków. Przełącznik został wyłączony dla zduplikowanych domen.

en: Different Menu Items for each Language
pl_PL: Różne pozycje menu dla każdego języka

en: Disable dynamic translation
pl_PL: Wyłącz dynamiczne tłumaczenie

en: Disable post container tags for post content
pl_PL: Wyłącz znaczniki kontenera wpisu dla treści wpisu

en: Disable post container tags for post title
pl_PL: Wyłącz znaczniki kontenera wpisu dla tytułu wpisu

en: Disable translation for gettext strings
pl_PL: Wyłącz tłumaczenie tekstów Gettext

en: Discard All
pl_PL: Odrzuć wszystko

en: Discard all changes. Shortcut: CTRL(⌘) + ALT + Z
pl_PL: Odrzuć wszystkie zmiany. Skrót: CTRL(⌘) + ALT + Z

en: Discard changes
pl_PL: Odrzuć zmiany

en: Discard changes to this text box. To discard changes to all text boxes use shortcut: CTRL(⌘) + ALT + Z
pl_PL: Odrzuć zmiany w tym polu tekstowym. Aby odrzucić zmiany we wszystkich polach tekstowych, użyj skrótu: CTRL(⌘) + ALT + Z

en: Dismiss
pl_PL: Odrzuć

en: Dismiss email course notification
pl_PL: Odrzuć powiadomienie o kursie e-mailowym

en: Dismiss this notice.
pl_PL: Odrzuć to powiadomienie.

en: Dismiss tooltip
pl_PL: Zamknij podpowiedź

en: Displays a small language drop-down across your website, in a corner of your choosing.
pl_PL: Wyświetla małą rozwijaną listę języków na całej witrynie, w wybranym rogu.

en: Do not automatically translate strings that are found in html nodes matching these selectors.<br>Excludes all the children of HTML nodes matching these selectors from being automatically translated.<br>Manual translation of these strings is still possible.
pl_PL: Nie tłumacz automatycznie ciągów znaków znajdujących się w węzłach HTML pasujących do tych selektorów.<br>Wyklucza wszystkie elementy potomne węzłów HTML pasujących do tych selektorów z automatycznego tłumaczenia.<br>Ręczne tłumaczenie tych ciągów znaków jest nadal możliwe.

en: Do not automatically translate these strings (ex. names, technical words...)<br>Paragraphs containing these strings will still be translated except for the specified part.
pl_PL: Nie tłumacz automatycznie tych ciągów znaków (np. nazwy, terminy techniczne...)<br>Akapity zawierające te ciągi znaków nadal będą tłumaczone, z wyjątkiem wskazanej części.

en: Do not dynamically translate strings that are found in html nodes matching these selectors.<br>Excludes all the children of HTML nodes matching these selectors from being translated using JavaScript.<br/>These strings will still be translated on the server side if possible.
pl_PL: Nie tłumacz dynamicznie ciągów znaków znajdujących się w węzłach HTML pasujących do tych selektorów.<br>Wyklucza wszystkie elementy potomne węzłów HTML pasujących do tych selektorów z tłumaczenia za pomocą JavaScript.<br/>Te ciągi znaków nadal będą tłumaczone po stronie serwera, jeśli to możliwe.

en: Do not include translated links in sitemaps generated by SEO plugins.<br/>Requires <a href="https://translatepress.com/docs/addons/seo-pack/?utm_source=tp-advanced&utm_medium=client-site&utm_campaign=miscellaneous" title="TranslatePress Add-on SEO Pack documentation" target="_blank"> SEO Pack Add-on</a> to be installed and activated.
pl_PL: Nie umieszczaj przetłumaczonych linków w sitemaps generowanych przez wtyczki SEO.<br/>Wymaga, aby <a href="https://translatepress.com/docs/addons/seo-pack/?utm_source=tp-advanced&utm_medium=client-site&utm_campaign=miscellaneous" title="TranslatePress Add-on SEO Pack documentation" target="_blank"> dodatek SEO Pack</a> został zainstalowany i aktywowany.

en: Do not translate certain paths
pl_PL: Nie tłumacz określonych ścieżek

en: Do not translate strings that are found in html nodes matching these selectors.<br>Excludes all the children of HTML nodes matching these selectors from being translated.<br>These strings cannot be translated manually nor automatically.
pl_PL: Nie tłumacz ciągów znaków znajdujących się w węzłach HTML pasujących do tych selektorów.<br>Wyklucza wszystkie elementy potomne węzłów HTML pasujących do tych selektorów z tłumaczenia.<br>Nie można tłumaczyć tych ciągów znaków ręcznie ani automatycznie.

en: Documentation
pl_PL: Dokumentacja

en: Domain
pl_PL: Domena

en: Domain is reachable!
pl_PL: Domena jest osiągalna!

en: Domain returned HTTP status %d.
pl_PL: Domena zwróciła status HTTP %d.

en: Don't forget to Save Translation. Use keyboard shortcut CTRL(⌘) + S
pl_PL: Nie zapomnij zapisać tłumaczenia. Użyj skrótu klawiszowego CTRL(⌘) + S

en: Done.
pl_PL: Gotowe.

en: Don’t have a TranslatePress AI License Key?
pl_PL: Nie masz klucza licencyjnego TranslatePress AI?

en: Download & Install the Pro plugin
pl_PL: Pobierz i zainstaluj wtyczkę Pro

en: Dublin Core Description
pl_PL: Opis Dublin Core

en: Dublin Core Title
pl_PL: Tytuł Dublin Core

en: Duplicate language detected.<br>Each language can only be added once to ensure accurate translation management.<br> Please change the duplicate language entry and try again.
pl_PL: Wykryto zduplikowany język.<br>Każdy język można dodać tylko raz, aby zapewnić dokładne zarządzanie tłumaczeniami.<br> Zmień zduplikowany wpis języka i spróbuj ponownie.

en: Dynamically Added Strings
pl_PL: Dynamicznie dodane teksty

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit translations by visually selecting them on each site page
pl_PL: Edytuj tłumaczenia, wizualnie wybierając je na każdej stronie witryny.

en: Edit url slug translations, plugins and theme translation (emails, forms etc.)
pl_PL: Edytuj tłumaczenia slug URL, tłumaczenia wtyczek i motywów (e-maile, formularze itp.)

en: Email text
pl_PL: Tekst e-maila

en: Emails
pl_PL: E-maile

en: Emails String Translation
pl_PL: Tłumaczenie tekstów e-mail

en: Empty feed response
pl_PL: Pusta odpowiedź kanału

en: Enable Add-on modules to extend TranslatePress and enhance the functionality of your translated site.
pl_PL: Włącz moduły dodatkowe, aby rozszerzyć TranslatePress i ulepszyć funkcjonalność przetłumaczonej witryny.

en: Enable Addons
pl_PL: Włącz dodatki

en: Enable Automatic Translation
pl_PL: Włącz automatyczne tłumaczenie

en: Enable Modules
pl_PL: Włącz moduły

en: Enable the hreflang x-default tag for language:
pl_PL: Włącz znacznik hreflang x-default dla języka:

en: Enable the new switcher
pl_PL: Włącz nowy przełącznik

en: Enable translation
pl_PL: Włącz tłumaczenie

en: Enable translation of numbers ( e.g. phone numbers)
pl_PL: Włącz tłumaczenie liczb ( np. numery telefonów)

en: Enables the hreflang="x-default" for an entire language. See documentation for more details.
pl_PL: Włącza znacznik hreflang="x-default" dla całego języka. Więcej informacji znajdziesz w dokumentacji.

en: Ensure your domains are registered, pointed to your server, and have SSL certificates configured.
pl_PL: Upewnij się, że Twoje domeny są zarejestrowane, wskazują na Twój serwer i mają skonfigurowane certyfikaty SSL.

en: Enter a valid license
pl_PL: Wprowadź prawidłową licencję

en: Enter your license key
pl_PL: Wprowadź klucz licencyjny

en: Entire Response From wp_remote_get():
pl_PL: Cała odpowiedź z wp_remote_get():

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Error! Duplicate URL slug values.
pl_PL: Błąd! Zduplikowane wartości slug URL.

en: Error:
pl_PL: Błąd:

en: Even changing from en_US to en_GB, because they are treated as two different languages.
pl_PL: Nawet zmiana z en_US na en_GB, ponieważ traktowane są one jako dwa różne języki.

en: Example: %1$s for English, %2$s for Spanish, %3$s for French.
pl_PL: Przykład: %1$s dla języka angielskiego, %2$s dla języka hiszpańskiego, %3$s dla języka francuskiego.

en: Exclude Gettext Strings
pl_PL: Wyklucz ciągi znaków Gettext

en: Exclude Gettext strings
pl_PL: Wyklucz ciągi znaków Gettext

en: Exclude Paths From Translation
pl_PL: Wyklucz ścieżki z tłumaczenia

en: Exclude element from language
pl_PL: Wyklucz element z języka

en: Exclude from Language
pl_PL: Wykluczenie z języka

en: Exclude from dynamic translation
pl_PL: Wyklucz z dynamicznego tłumaczenia

en: Exclude selectors from translation
pl_PL: Wyklucz selektory z tłumaczenia

en: Exclude selectors only from automatic translation
pl_PL: Wyklucz selektory tylko z automatycznego tłumaczenia

en: Exclude strings & pages
pl_PL: Wyklucz ciągi znaków i strony

en: Exclude strings from automatic translation
pl_PL: Wyklucz ciągi znaków z automatycznego tłumaczenia

en: Exclude these strings from being translated as Gettext strings by TranslatePress. Leave the domain empty to take into account any Gettext string.<br/>Can still be translated through po/mo files.
pl_PL: Wyklucz te ciągi znaków z tłumaczenia jako ciągi znaków Gettext przez TranslatePress. Pozostaw domenę pustą, aby uwzględnić dowolny ciąg znaków Gettext.<br/>Mogą nadal być tłumaczone za pomocą plików po/mo.

en: Exclude this element from specific languages.
pl_PL: Wyklucz ten element z określonych języków.

en: Exclude translated links from sitemap
pl_PL: Wyklucz przetłumaczone linki z sitemap

en: Exit Setup
pl_PL: Wyjdź z konfiguracji

en: Explore pre-made templates, switch colors, flag styles, spacing, layouts & more. Use the live preview to perfect your switcher in seconds.
pl_PL: Przeglądaj gotowe szablony, zmieniaj kolory, style flag, odstępy, układy i nie tylko. Użyj podglądu na żywo, aby w kilka sekund dopracować przełącznik.

en: Extra Translation Features
pl_PL: Dodatkowe funkcje tłumaczenia

en: Filter
pl_PL: Filtruj

en: Filter Gettext wrapping from post content and title
pl_PL: Filtruj opakowanie Gettext z treści i tytułu wpisu

en: Filter Gettext wrapping from post meta
pl_PL: Filtruj opakowanie Gettext z metadanych wpisu

en: Filter by Post Type
pl_PL: Filtruj według typu wpisu

en: Filter by Taxonomy
pl_PL: Filtruj według taksonomii

en: Filter by Translation Block
pl_PL: Filtruj według bloku tłumaczenia

en: Filter by domain
pl_PL: Filtruj według domeny

en: Filter by type
pl_PL: Filtruj według typu

en: Filter strings according to selected translation status, filters and keywords and selected filters
pl_PL: Filtruj ciągi znaków zgodnie z wybranym statusem tłumaczenia, filtrami i słowami kluczowymi oraz wybranymi filtrami.

en: Filters gettext wrapping such as #!trpst#trp-gettext from all updated post content and post title. Does not affect previous post content. <br/><strong>Database backup is recommended before switching on.</strong>
pl_PL: Filtruje opakowanie Gettext, takie jak #!trpst#trp-gettext, z treści i tytułów wszystkich zaktualizowanych wpisów. Nie wpływa na wcześniejsze treści wpisów. <br/><strong>Zalecane jest wykonanie kopii zapasowej bazy danych przed włączeniem.</strong>

en: Filters gettext wrapping such as #!trpst#trp-gettext from all updated post meta. Does not affect previous post meta. <br/><strong>Database backup is recommended before switching on.</strong>
pl_PL: Filtruje opakowanie Gettext, takie jak #!trpst#trp-gettext, ze wszystkich zaktualizowanych metadanych wpisów. Nie wpływa na wcześniejsze metadane wpisów. <br/><strong>Zalecane jest wykonanie kopii zapasowej bazy danych przed włączeniem.</strong>

en: Finalize
pl_PL: Zakończ

en: Find how many translatable words are on your website
pl_PL: Sprawdź, ile słów do przetłumaczenia znajduje się na Twojej stronie

en: Finishing up...
pl_PL: Kończenie...

en: First by IP address, then by browser language
pl_PL: Najpierw według adresu IP, potem języka przeglądarki

en: First by browser language, then IP address (recommended)
pl_PL: Najpierw według języka przeglądarki, potem adresu IP (zalecane)

en: First, install and activate TranslatePress Pro
pl_PL: Najpierw zainstaluj i aktywuj TranslatePress Pro

en: Fix broken HTML
pl_PL: Napraw uszkodzony HTML

en: Fix missing dynamic content
pl_PL: Napraw brakującą treść dynamiczną

en: Fixes an edge case issue where some gettext strings have the original ID incorrectly set to NULL, causing problems in the Translation Editor.<br>This operation corrects the original IDs in the trp_gettext_* tables.<br>Only check this option if you encountered an issue in the Translation Editor where clicking the green pencil did not bring up the gettext string for translation in the left sidebar.<br>Otherwise, please leave this option unchecked because it's an intensive operation.
pl_PL: Naprawia problem występujący w marginalnych przypadkach, w których niektóre teksty Gettext mają oryginalne ID nieprawidłowo ustawione na NULL, co powoduje problemy w Edytorze tłumaczeń.<br>Ta operacja poprawia oryginalne ID w tabelach trp_gettext_*.<br>Zaznacz tę opcję tylko wtedy, gdy w Edytorze tłumaczeń wystąpił problem polegający na tym, że kliknięcie zielonego ołówka nie wyświetliło tekstu Gettext do przetłumaczenia w lewym panelu bocznym.<br>W przeciwnym razie pozostaw tę opcję niezaznaczoną, ponieważ jest to operacja intensywna.

en: Flag URL
pl_PL: URL flagi

en: Flags with Full Language Names
pl_PL: Flagi z pełnymi nazwami języków

en: Flags with Short Language Names
pl_PL: Flagi ze skróconymi nazwami języków

en: Floating language selection
pl_PL: Pływający wybór języka

en: For custom flag, first upload the image in media library then paste the URL.<br>Changing or deleting a custom language will impact translations and site URL's.<br>The Language code and the ISO Code should contain only alphabetical values, numerical values, "-" and "_".<br>The ISO Codes can be found on <a href = "https://cloud.google.com/translate/docs/languages" target = "_blank">Google ISO Codes</a> and <a href = "https://www.deepl.com/docs-api/translating-text/" target = "_blank">DeepL Target Codes</a>.
pl_PL: W przypadku niestandardowej flagi najpierw prześlij obraz do biblioteki mediów, a następnie wklej URL.<br>Zmiana lub usunięcie niestandardowego języka wpłynie na tłumaczenia i adresy URL witryny.<br>Kod języka oraz kod ISO powinny zawierać wyłącznie wartości alfabetyczne, wartości numeryczne, „-” oraz „_”.<br>Kody ISO można znaleźć na stronie <a href = "https://cloud.google.com/translate/docs/languages" target = "_blank">Kody ISO Google</a> oraz <a href = "https://www.deepl.com/docs-api/translating-text/" target = "_blank">Kody docelowe DeepL</a>.

en: For this option to work, please update the Browse as other role add-on to the latest version.
pl_PL: Aby ta opcja działała, zaktualizuj dodatek Browse as other role do najnowszej wersji.

en: Force language in custom links
pl_PL: Wymuś język w niestandardowych linkach

en: Force slash at end of home url:
pl_PL: Wymuś ukośnik na końcu adresu URL strony głównej:

en: Formal
pl_PL: Formalna

en: Formality
pl_PL: Formalność

en: Free
pl_PL: Bezpłatny

en: From
pl_PL: Z

en: Full Language Names
pl_PL: Pełne nazwy języków

en: Full Language Names No HTML
pl_PL: Pełne nazwy języków bez HTML

en: General
pl_PL: Ogólne

en: General attempt to fix broken or missing HTML on translated pages.<br/>
pl_PL: Ogólna próba naprawienia uszkodzonego lub brakującego HTML na przetłumaczonych stronach.<br/>

en: Generate License
pl_PL: Wygeneruj licencję

en: Generate automatic translations of slugs for posts, pages and Custom Post Types.<br/>The slugs will be automatically translated starting with the second refresh of each page.
pl_PL: Generuj automatyczne tłumaczenia slugów dla wpisów, stron i niestandardowych typów treści.<br/>Slugi będą automatycznie tłumaczone począwszy od drugiego odświeżenia każdej strony.

en: Get Deal
pl_PL: Skorzystaj z oferty

en: Get More AI Words (%d left)
pl_PL: Uzyskaj więcej słów AI (pozostało %d)

en: Get Your Free TranslatePress AI License
pl_PL: Pobierz swoją darmową licencję TranslatePress AI

en: Get a Free AI License
pl_PL: Uzyskaj bezpłatną licencję AI

en: Get a free License Today
pl_PL: Uzyskaj bezpłatną licencję już dziś

en: Get a translation volume estimate with a detailed breakdown per page
pl_PL: Uzyskaj oszacowanie wolumenu tłumaczenia ze szczegółowym podziałem na stronę

en: Get help directly from the plugin developers, suggest improvements, or share your feedback!
pl_PL: Uzyskaj pomoc bezpośrednio od twórców wtyczki, zaproponuj ulepszenia lub podziel się opinią!

en: Get more AI Words and unlock all AI features with TranslatePress Pro.
pl_PL: Zdobądź więcej słów AI i odblokuj wszystkie funkcje AI dzięki TranslatePress Pro.

en: Get more AI words and unlock all features with TranslatePress Pro.
pl_PL: Uzyskaj więcej słów AI i odblokuj wszystkie funkcje dzięki TranslatePress Pro.

en: Gettext String
pl_PL: Ciąg znaków Gettext

en: Gettext Strings
pl_PL: Teksty gettext

en: Gettext Strings are strings outputted by themes and plugins. <br> Translating these types of strings through TranslatePress can be unnecessary if they are already translated using the .po/.mo translation file system.<br>Enabling this option can improve the page load performance of your site in certain cases. The disadvantage is that you can no longer edit gettext translations using TranslatePress, nor benefit from automatic translation on these strings.
pl_PL: Ciągi znaków Gettext to ciągi znaków generowane przez motywy i wtyczki. <br> Tłumaczenie tego typu ciągów znaków za pomocą TranslatePress może być zbędne, jeśli zostały już przetłumaczone za pomocą systemu plików tłumaczeń .po/.mo.<br>Włączenie tej opcji może w pewnych przypadkach poprawić wydajność ładowania strony. Wadą jest to, że nie będzie można już edytować tłumaczeń gettext za pomocą TranslatePress ani korzystać z automatycznego tłumaczenia tych ciągów znaków.

en: Gettext Strings translation is disabled
pl_PL: Tłumaczenie ciągów znaków Gettext jest wyłączone

en: Go to  %1$s Appearance -> Menus%2$s to add languages to the Language Switcher in any menu.
pl_PL: Przejdź do  %1$s Wygląd -> Menu%2$s, aby dodać języki do przełącznika języka w dowolnym menu.

en: Go to <a href="%s" target="_self">Advanced</a> tab to change this feature's settings
pl_PL: Przejdź do zakładki <a href="%s" target="_self">Zaawansowane</a>, aby zmienić ustawienia tej funkcji.

en: Go to Addons
pl_PL: Przejdź do dodatków

en: Go to Settings -> TranslatePress -> General tab and Save Settings. This will regenerate the tables using your current SQL server.
pl_PL: Przejdź do Ustawienia -> TranslatePress -> zakładka Ogólne i zapisz ustawienia. Spowoduje to ponowne wygenerowanie tabel przy użyciu bieżącego serwera SQL.

en: Go to Settings -> TranslatePress -> General tab and Save Settings. This will regenerate the tables using your current SQL settings. Check if no more errors occur while browsing your website in a translated language. Look at the timestamps of the errors to make sure you are not seeing the old errors. Only the most recent 5 errors are displayed.
pl_PL: Przejdź do Ustawienia -> TranslatePress -> zakładka Ogólne i zapisz ustawienia. Spowoduje to ponowne wygenerowanie tabel przy użyciu bieżących ustawień SQL. Sprawdź, czy podczas przeglądania witryny w przetłumaczonym języku nie występują już błędy. Sprawdź znaczniki czasu błędów, aby upewnić się, że nie widzisz starych błędów. Wyświetlanych jest tylko 5 najnowszych błędów.

en: Go to your %1$s
pl_PL: Przejdź do %1$s

en: Google Translate API Key
pl_PL: Klucz API Google Translate

en: HTML Lang Attribute Format
pl_PL: Format atrybutu lang HTML

en: Have a question?
pl_PL: Masz pytanie?

en: Hello bar before the content
pl_PL: Pasek powitalny przed treścią

en: Hello! Seems like you've been using <strong>TranslatePress</strong> for a while now to translate your website. That's awesome!
pl_PL: Witaj! Wygląda na to, że od jakiegoś czasu używasz <strong>TranslatePress</strong> do tłumaczenia swojej witryny. To świetnie!

en: Hey %s,<br>Never miss an important update - opt in to our security and feature updates notifications, and non-sensitive diagnostic tracking.
pl_PL: Cześć %s,<br>nie przegap ważnej aktualizacji - zezwól na powiadomienia o aktualizacjach zabezpieczeń i funkcji oraz niewrażliwe śledzenie diagnostyczne.

en: Hover any text on the page, click %s,<br> then modify the translation in the sidebar.
pl_PL: Najedź kursorem na dowolny tekst na stronie, kliknij %s,<br> a następnie zmodyfikuj tłumaczenie na pasku bocznym.

en: However, you can still use TranslatePress to <strong style="background: #f5fb9d;">modify gettext strings</strong> available in your page.
pl_PL: Możesz jednak nadal używać TranslatePress do <strong style="background: #f5fb9d;">modyfikowania tekstów gettext</strong> dostępnych na stronie.

en: Human Translation
pl_PL: Tłumaczenie ludzkie

en: IMPORTANT: It is strongly recommended to first backup the database!
    Are you sure you want to continue?
pl_PL: WAŻNE: Zdecydowanie zaleca się najpierw wykonanie kopii zapasowej bazy danych!
    Czy na pewno chcesz kontynuować?

en: IMPORTANT: It is strongly recommended to first backup the database!! Are you sure you want to continue?
pl_PL: WAŻNE: Wysoce zaleca się wcześniejsze wykonanie kopii zapasowej bazy danych!! Czy na pewno chcesz kontynuować?

en: ISO Code
pl_PL: Kod ISO

en: If TranslatePress detects something wrong when executing queries on your database, it may disable the Automatic Translation feature in order to avoid any extra charging by Google/DeepL. Automatic Translation needs to be manually turned on, after you solve the issues.
pl_PL: Jeśli TranslatePress wykryje problem podczas wykonywania zapytań w bazie danych, może wyłączyć funkcję automatycznego tłumaczenia, aby uniknąć dodatkowych opłat przez Google/DeepL. Automatyczne tłumaczenie musi zostać włączone ręcznie po rozwiązaniu problemów.

en: If you absolutely need them, the removed translations can be found in tables trp_slug_original_obsolete and trp_slug_translation_obsolete.
pl_PL: Jeśli absolutnie ich potrzebujesz, usunięte tłumaczenia można znaleźć w tabelach trp_slug_original_obsolete i trp_slug_translation_obsolete.

en: If you can spare a few moments to rate it on WordPress.org it would help us a lot (and boost my motivation).
pl_PL: Jeśli możesz poświęcić chwilę, aby ocenić TranslatePress na WordPress.org, bardzo nam to pomoże (i podtrzyma moją motywację).

en: If you have only the free plugin installed but added a paid license, please install the paid plugin from your TranslatePress account.
pl_PL: Jeśli masz zainstalowaną tylko darmową wtyczkę, ale dodałeś płatną licencję, zainstaluj płatną wtyczkę ze swojego konta TranslatePress.

en: If your problem isn't solved, try the following steps:
pl_PL: Jeśli problem nie został rozwiązany, spróbuj wykonać następujące kroki:

en: If your problem still isn't solved, try asking your hosting about your errors. The most common issue is missing permissions for the SQL user, such as the Create Tables permission.
pl_PL: Jeśli problem nadal nie został rozwiązany, spróbuj zapytać dostawcę hostingu o te błędy. Najczęstszym problemem jest brak uprawnień użytkownika SQL, takich jak uprawnienie do tworzenia tabel.

en: Images
pl_PL: Obrazy

en: Import / Export
pl_PL: Import / Eksport

en: In case the recent migration to the new slug rewrite is causing trouble, set this to Yes to use the old method <br> Please <a href="https://translatepress.com/support/open-ticket/?utm_source=tp-advanced&utm_medium=client-site&utm_campaign=troubleshooting" target="_blank">open a support ticket</a> letting us know of the issues you are having.
pl_PL: Jeśli niedawna migracja do nowego przepisywania slug powoduje problemy, ustaw tę opcję na Tak, aby użyć starej metody <br> Prosimy, <a href="https://translatepress.com/support/open-ticket/?utm_source=tp-advanced&utm_medium=client-site&utm_campaign=troubleshooting" target="_blank">otwórz zgłoszenie do pomocy technicznej</a>, informując nas o występujących problemach.

en: In most cases changing the default flag is all it is needed:
pl_PL: W większości przypadków wystarczy zmienić domyślną flagę:

en: In order to enable Automatic Translation using TranslatePress AI, please enter your license key from
pl_PL: Aby włączyć automatyczne tłumaczenie za pomocą TranslatePress AI, wprowadź swój klucz licencyjny z

en: In order to enable Automatic Translation using TranslatePress AI, you need a license key by creating a free account.
pl_PL: Aby włączyć automatyczne tłumaczenie za pomocą TranslatePress AI, musisz uzyskać klucz licencyjny, zakładając darmowe konto.

en: Include what you tried, what you expected, and what happened. Screenshots help!
pl_PL: Opisz, co próbowałeś, czego oczekiwałeś i co się stało. Zrzuty ekranu są pomocne!

en: Incorrect page number. Type a page number between 1 and total number of pages
pl_PL: Nieprawidłowy numer strony. Wpisz numer strony od 1 do całkowitej liczby stron.

en: Informal
pl_PL: Nieformalna

en: Inserting gettext original strings for language %s...
pl_PL: Wstawianie oryginalnych tekstów gettext dla języka %s...

en: Inserting original strings for language %s...
pl_PL: Wstawianie oryginalnych tekstów dla języka %s...

en: Install & Activate
pl_PL: Zainstaluj i aktywuj

en: Install & Activate your pro plugin.
pl_PL: Zainstaluj i aktywuj swoją wtyczkę Pro.

en: Install and Activate
pl_PL: Zainstaluj i aktywuj

en: Install failed:
pl_PL: Instalacja nie powiodła się:

en: Installed Pro versions
pl_PL: Zainstalowane wersje Pro

en: Integrate machine translation directly with your WordPress website.
pl_PL: Zintegruj tłumaczenie maszynowe bezpośrednio ze swoją stroną WordPress.

en: Invalid action specified.
pl_PL: Podano nieprawidłową akcję.

en: Invalid domain format.
pl_PL: Nieprawidłowy format domeny.

en: Invalid email address
pl_PL: Nieprawidłowy adres e-mail

en: Invalid language code
pl_PL: Nieprawidłowy kod języka

en: Invalid language code. Please try again.
pl_PL: Nieprawidłowy kod języka. Spróbuj ponownie.

en: Invalid nonce.
pl_PL: Nieprawidłowy nonce.

en: Invalid plugin specified.
pl_PL: Podano nieprawidłową wtyczkę.

en: It disables detection of strings displayed dynamically using JavaScript. <br/>Strings loaded via a server side AJAX call will still be translated.
pl_PL: Wyłącza wykrywanie tekstów wyświetlanych dynamicznie za pomocą JavaScript. <br/>Teksty ładowane przez wywołanie AJAX po stronie serwera nadal będą tłumaczone.

en: It disables search indexing the post content in translated languages.<br/>Useful when the content of the post doesn't allow HTML thus breaking the page.
pl_PL: Wyłącza indeksowanie treści wpisu w przetłumaczonych językach.<br/>Przydatne, gdy treść wpisu nie obsługuje HTML, co powoduje błąd strony.

en: It disables search indexing the post title in translated languages.<br/>Useful when the title of the post doesn't allow HTML thus breaking the page.
pl_PL: Wyłącza indeksowanie tytułu wpisu w przetłumaczonych językach.<br/>Przydatne, gdy tytuł wpisu nie obsługuje HTML, co powoduje błąd strony.

en: It helps remove possible duplicate translations, clear unnecessary data and repair possible metadata issues.
pl_PL: Pomaga usunąć ewentualne zduplikowane tłumaczenia, wyczyścić niepotrzebne dane i naprawić ewentualne problemy z metadanymi.

en: It takes less than a minute.
pl_PL: To zajmuje mniej niż minutę.

en: Just now
pl_PL: Przed chwilą

en: Language
pl_PL: Język

en: Language Settings
pl_PL: Ustawienia języka

en: Language Switcher
pl_PL: Przełącznik języka

en: Language Switcher update notice
pl_PL: Powiadomienie o aktualizacji przełącznika języka

en: Language code
pl_PL: Kod języka

en: Language codes can contain only A-Z a-z 0-9 - _ characters. Check your language codes in TranslatePress General Settings.
pl_PL: Kody języka mogą zawierać wyłącznie znaki A-Z a-z 0-9 - _. Sprawdź kody języka w ustawieniach ogólnych TranslatePress.

en: Language in which the translation status filter applies. Leave unselected for the translation status to apply to ANY language
pl_PL: Język, w którym ma zastosowanie filtr statusu tłumaczenia. Pozostaw niewybrany, aby status tłumaczenia dotyczył DOWOLNEGO języka.

en: Language name
pl_PL: Nazwa języka

en: Learn More
pl_PL: Dowiedz się więcej

en: Learn more in our documentation.
pl_PL: Dowiedz się więcej z naszej dokumentacji.

en: Legacy disabled.
pl_PL: Starsza wersja wyłączona.

en: Legacy language switcher is currently enabled
pl_PL: Starszy przełącznik języka jest obecnie włączony

en: License
pl_PL: Licencja

en: License Key
pl_PL: Klucz licencyjny

en: License key mismatch. The license you entered doesn’t match the <strong>%1$s</strong> version you have installed. <br/>Please check that you’ve installed the correct version for your license from your %2$sTranslatePress account%3$s.
pl_PL: Niezgodność klucza licencji. Wprowadzona licencja nie pasuje do zainstalowanej wersji <strong>%1$s</strong>. <br/>Sprawdź, czy zainstalowałeś prawidłową wersję dla swojej licencji ze swojego %2$skonta TranslatePress%3$s.

en: Light
pl_PL: Jasny

en: Limit machine translation / characters per day
pl_PL: Ograniczenie tłumaczenia maszynowego / znaków dziennie

en: Limit this menu item to the following languages
pl_PL: Ogranicz ten element menu do następujących języków

en: Load legacy Language Switcher
pl_PL: Wczytaj starszy przełącznik języka

en: Load legacy SEO Pack Add-On
pl_PL: Wczytaj starszy dodatek SEO Pack

en: Loading Strings...
pl_PL: Ładowanie tekstów...

en: Loading...
pl_PL: Wczytywanie...

en: Log machine translation queries.
pl_PL: Zapisuj zapytania o tłumaczenie maszynowe.

en: Logged Out
pl_PL: Wylogowany

en: Logged errors
pl_PL: Zarejestrowane błędy

en: Machine Translation
pl_PL: Tłumaczenie maszynowe

en: Manage Notification: %s
pl_PL: Zarządzaj powiadomieniem: %s

en: Manage your license & quota on the %s
pl_PL: Zarządzaj licencją i limitem na %s

en: Manage your license in your %1$s.
pl_PL: Zarządzaj swoją licencją: %1$s.

en: Manual Translation Only
pl_PL: Tylko ręczne tłumaczenie

en: Manually translated
pl_PL: Przetłumaczone ręcznie

en: Map this language to a different domain or sub-domain.
pl_PL: Przypisz ten język do innej domeny lub subdomeny.

en: Marketing optin
pl_PL: Zgoda marketingowa

en: May help fix missing content inserted using JavaScript. <br> It shows dynamically inserted content in original language for a moment before the translation request is finished.
pl_PL: Może pomóc naprawić brakującą treść wstawianą za pomocą JavaScriptu. <br> Wyświetla dynamicznie wstawianą treść w języku oryginalnym przez chwilę, zanim żądanie tłumaczenia zostanie zakończone.

en: Menu item
pl_PL: Pozycja menu

en: Meta Information
pl_PL: Informacje meta

en: Migrating post slugs to new table structure for language %s...
pl_PL: Migrowanie slugów wpisów do nowej struktury tabeli dla języka %s...

en: Migrating taxonomy and post type base slugs to new table structure...
pl_PL: Migrowanie slugów taksonomii i bazowych slugów typów treści do nowej struktury tabeli...

en: Migrating term slugs to new table structure for language %s...
pl_PL: Migracja slugów terminów do nowej struktury tabeli dla języka %s...

en: Miscellaneous options
pl_PL: Różne opcje

en: More functionality with TranslatePress Pro.
pl_PL: Więcej funkcji dzięki TranslatePress Pro.

en: More info
pl_PL: Więcej informacji

en: Multiple Languages
pl_PL: Wiele języków

en: Name and email address
pl_PL: Nazwa i adres e-mail

en: Native name
pl_PL: Nazwa rodzima

en: Navigate to first page
pl_PL: Przejdź do pierwszej strony

en: Navigate to last page
pl_PL: Przejdź do ostatniej strony

en: Navigate to next page
pl_PL: Przejdź do następnej strony

en: Navigate to next string in dropdown list. Shortcut: CTRL(⌘) + ALT + Right Arrow
pl_PL: Przejdź do następnego tekstu na liście rozwijanej. Skrót: CTRL(⌘) + ALT + Strzałka w prawo

en: Navigate to previous page
pl_PL: Przejdź do poprzedniej strony

en: Navigate to previous string in dropdown list. Shortcut: CTRL(⌘) + ALT + Left Arrow
pl_PL: Przejdź do poprzedniego tekstu na liście rozwijanej. Skrót: CTRL(⌘) + ALT + Strzałka w lewo

en: Navigate your website just like a particular user role would. Really useful for dynamic content or hidden content that appears for particular users.
pl_PL: Nawiguj po swojej stronie tak, jak robiłaby to konkretna rola użytkownika. Naprawdę przydatne w przypadku treści dynamicznych lub ukrytych, które pojawiają się dla określonych użytkowników.

en: Navigation Based on Language
pl_PL: Nawigacja na podstawie języka

en: Need Help?
pl_PL: Potrzebujesz pomocy?

en: No Active License Detected for this website.
pl_PL: Nie wykryto aktywnej licencji dla tej witryny.

en: No available suggestions
pl_PL: Brak dostępnych sugestii

en: No strings match your query.
pl_PL: Brak ciągów znaków pasujących do zapytania.

en: No, thanks.
pl_PL: Nie, dziękuję.

en: Not TranslatePress onboarding page.
pl_PL: To nie jest strona konfiguracji TranslatePress.

en: Not translated
pl_PL: Nieprzetłumaczone

en: Note: This option is disabled when Different Domain for Language addon is active.
pl_PL: Uwaga: Ta opcja jest wyłączona, gdy dodatek Inna domena na język jest aktywny.

en: Note: You can switch back anytime from <strong>Advanced Settings → <a href="%s">Troubleshooting</a></strong>.
pl_PL: Uwaga: W dowolnym momencie możesz wrócić, przechodząc do <strong>Zaawansowane ustawienia → <a href="%s">Rozwiązywanie problemów</a></strong>.

en: Nothing here
pl_PL: Nic tu nie ma

en: Notification Email
pl_PL: Adres e-mail powiadomienia

en: OG Description
pl_PL: Opis OG

en: OG Image
pl_PL: Obrazek OG

en: OG Image Alt
pl_PL: Tekst alternatywny obrazka OG

en: OG Image Secure URL
pl_PL: Bezpieczny URL obrazka OG

en: OG Site Name
pl_PL: Nazwa witryny OG

en: OG Title
pl_PL: Tytuł OG

en: Ok, I will gladly help!
pl_PL: OK, chętnie pomogę!

en: Once the remaining AI words run out, automatic translation through TranslatePress AI will be paused.
pl_PL: Gdy wyczerpią się pozostałe słowa AI, automatyczne tłumaczenie przez TranslatePress AI zostanie wstrzymane.

en: Only Flags
pl_PL: Tylko flagi

en: Only by IP address
pl_PL: Tylko według adresu IP

en: Only by browser language
pl_PL: Tylko według języka przeglądarki

en: Only enable for testing purposes. Can impact performance.<br>All records are stored in the wp_trp_machine_translation_log database table. Use a plugin like <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-data-access/" target="_blank">WP Data Access</a> to browse the logs or directly from your database manager (PHPMyAdmin, etc.)
pl_PL: Włącz tylko w celach testowych. Może wpłynąć na wydajność.<br>Wszystkie rekordy są przechowywane w tabeli bazy danych wp_trp_machine_translation_log. Użyj wtyczki takiej jak <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-data-access/" target="_blank">WP Data Access</a>, aby przeglądać logi, lub bezpośrednio z poziomu menedżera bazy danych (PHPMyAdmin itp.)

en: Open language switcher only on click
pl_PL: Otwieraj przełącznik języka tylko po kliknięciu

en: Open the language switcher shortcode by clicking on it instead of hovering.<br> Close it by clicking on it, anywhere else on the screen or by pressing the escape key. This will affect only the shortcode language switcher.
pl_PL: Przełącznik języka shortcode otwiera się po kliknięciu, a nie po najechaniu.<br> Można go zamknąć, klikając na niego, klikając w dowolne inne miejsce na ekranie lub naciskając klawisz Escape. To wpłynie tylko na przełącznik języka shortcode.

en: Opens post in the translation editor. Post must be saved as draft or published beforehand.
pl_PL: Otwiera wpis w edytorze tłumaczeń. Wpis musi być wcześniej zapisany jako szkic lub opublikowany.

en: Operations to perform
pl_PL: Operacje do wykonania

en: Opposite Language
pl_PL: Przeciwny język

en: Opt in to our security and feature updates notifications, and non-sensitive diagnostic tracking.
pl_PL: Zgoda na otrzymywanie powiadomień o aktualizacjach bezpieczeństwa i funkcji oraz na niewrażliwe śledzenie diagnostyczne.

en: Optimize Database
pl_PL: Optymalizuj bazę danych

en: Optimize TranslatePress database tables
pl_PL: Optymalizuj tabele bazy danych TranslatePress

en: Original String
pl_PL: Tekst źródłowy

en: Other Slugs
pl_PL: Inne slugi

en: Other languages
pl_PL: Inne języki

en: Others
pl_PL: Inne

en: Page Title
pl_PL: Tytuł strony

en: Permission denied.
pl_PL: Brak uprawnień.

en: Placeholder attribute
pl_PL: Atrybut placeholder

en: Please %1$senter your license%2$s key first to add more languages.
pl_PL: Najpierw %1$swprowadź klucz licencyjny%2$s, aby dodać więcej języków.

en: Please %1$senter your license%2$s key first, to activate this addon.
pl_PL: Najpierw %1$swprowadź klucz licencyjny%2$s, aby aktywować ten dodatek.

en: Please %1$senter%2$s your license key to enable %3$s automatic translation.
pl_PL: Proszę %1$swprowadź%2$s klucz licencji, aby włączyć automatyczne tłumaczenie %3$s.

en: Please activate the SEO Addon from <br/>WordPress -> Settings -> TranslatePress -> Addons section
pl_PL: Aktywuj dodatek SEO w sekcji Dodatki:<br/>WordPress -> Ustawienia -> TranslatePress -> Dodatki

en: Please add an additional language.
pl_PL: Dodaj dodatkowy język.

en: Please check your TranslatePress license key.
pl_PL: Sprawdź swój klucz licencyjny TranslatePress.

en: Please enter a domain.
pl_PL: Wprowadź domenę.

en: Please enter a valid license to get access to TranslatePress AI, premium addons, automatic updates and support. Need a license key? %1$sPurchase one now%2$s
pl_PL: Wprowadź prawidłową licencję, aby uzyskać dostęp do TranslatePress AI, dodatków premium, automatycznych aktualizacji i wsparcia. Potrzebujesz klucza licencji? %1$sKup teraz%2$s

en: Please enter your DeepL API key.
pl_PL: Wprowadź klucz API DeepL.

en: Please enter your Google Translate key.
pl_PL: Wprowadź klucz Google Translate.

en: Please install and activate the TranslatePress - Multilingual plugin
pl_PL: Zainstaluj i aktywuj wtyczkę TranslatePress - Multilingual

en: Please note that DeepL API usage is paid separately. See <a href="https://www.deepl.com/pro.html#developer">DeepL pricing information</a>.
pl_PL: Pamiętaj, że korzystanie z API DeepL jest płatne osobno. Zobacz <a href="https://www.deepl.com/pro.html#developer">informacje o cenach DeepL</a>.

en: Please purchase a new license to continue receiving access to TranslatePress AI, premium addons, automatic updates and support.
pl_PL: Kup nową licencję, aby nadal mieć dostęp do TranslatePress AI, dodatków premium, automatycznych aktualizacji i wsparcia.

en: Please renew your license to continue receiving access to TranslatePress AI, premium addons, automatic updates and support.
pl_PL: Odnów swoją licencję, aby nadal mieć dostęp do TranslatePress AI, dodatków premium, automatycznych aktualizacji i wsparcia.

en: Please update TranslatePress - Multilingual to version %2$s or newer. Your currently installed version of TranslatePress - Multilingual is no longer compatible with the current version of %1$s.
pl_PL: Zaktualizuj TranslatePress - Multilingual do wersji %2$s lub nowszej. Obecnie zainstalowana wersja TranslatePress - Multilingual nie jest już kompatybilna z aktualną wersją %1$s.

en: Please update the TranslatePress - Multilingual plugin to version %1$s or higher to ensure %2$s functions correctly.
pl_PL: Zaktualizuj wtyczkę TranslatePress - Multilingual do wersji %1$s lub nowszej, aby zapewnić poprawne działanie %2$s.

en: Please upload a TranslatePress Pro plugin file.
pl_PL: Prześlij plik wtyczki TranslatePress Pro.

en: Please upload the TranslatePress PRO zip archive from your
pl_PL: Prześlij archiwum ZIP TranslatePress Pro ze swojego

en: Plugin activation failed:
pl_PL: Aktywacja wtyczki nie powiodła się:

en: Plugin deactivation failed.
pl_PL: Dezaktywacja wtyczki nie powiodła się.

en: Plugin installed, but entry file not found.
pl_PL: Wtyczka zainstalowana, ale nie znaleziono pliku wejściowego.

en: Plugin status & settings
pl_PL: Status i ustawienia wtyczki

en: Plugins and Theme String Translation
pl_PL: Tłumaczenie ciągów znaków wtyczek i motywu

en: Plugins and theme scan did not finish due to an error
pl_PL: Skanowanie wtyczek i motywu nie zostało zakończone z powodu błędu

en: Plugins and theme scan is complete
pl_PL: Zakończono skanowanie wtyczek i motywu

en: Pop-up window over the content
pl_PL: Wyskakujące okienko nad treścią

en: Popup Text
pl_PL: Tekst wyskakującego okienka

en: Popup Type
pl_PL: Typ wyskakującego okienka

en: Post ID
pl_PL: ID wpisu

en: Post Slug
pl_PL: Slug wpisu

en: Post Slugs
pl_PL: Slugi wpisów

en: Post Type
pl_PL: Typ wpisu

en: Post Type Base Slug
pl_PL: Bazowy slug typu wpisu

en: Post Type Base Slugs
pl_PL: Bazowe slugi typów wpisów

en: Post slugs (this includes pages and custom post types)
pl_PL: Slugi wpisów (obejmuje to strony i niestandardowe typy treści)

en: Post type base slugs
pl_PL: Slugi bazowe typów treści

en: Preferred language to navigate the site
pl_PL: Preferowany język do nawigacji po witrynie

en: Prefill with current domain
pl_PL: Uzupełnij bieżącą domeną

en: Privacy Policy
pl_PL: Polityka prywatności

en: Pro Add-ons
pl_PL: Dodatki Pro

en: Pro Features
pl_PL: Funkcje Pro

en: Processing table for language %s...
pl_PL: Przetwarzanie tabeli dla języka %s...

en: Prompts visitors to switch to their preferred language based on their browser settings or IP address and remembers the last visited language.
pl_PL: Zachęca odwiedzających do przełączenia się na preferowany język na podstawie ustawień przeglądarki lub adresu IP i zapamiętuje ostatnio odwiedzany język.

en: Publish only when translation is complete
pl_PL: Publikowanie tylko po zakończeniu tłumaczenia

en: Published
pl_PL: Opublikowane

en: Purchase a new license
pl_PL: Kup nową licencję

en: Quick Intro
pl_PL: Szybkie wprowadzenie

en: Quick guided setup to configure TranslatePress in no time!
pl_PL: Szybka konfiguracja z przewodnikiem, aby skonfigurować TranslatePress w mgnieniu oka!

en: Rate TranslatePress on WordPress.org plugin page
pl_PL: Oceń TranslatePress na stronie wtyczki na WordPress.org

en: Re-run Setup Wizard
pl_PL: Uruchom ponownie kreatora konfiguracji

en: Read documentation
pl_PL: Przeczytaj dokumentację

en: Receive
pl_PL: Otrzymaj

en: Receive an email notification when your TranslatePress AI word count drops below the specified threshold.
pl_PL: Otrzymuj powiadomienie e-mail, gdy liczba słów TranslatePress AI spadnie poniżej określonego progu.

en: Recent community discussions
pl_PL: Ostatnie dyskusje w społeczności

en: Recheck
pl_PL: Sprawdź ponownie

en: Rechecking...
pl_PL: Ponowne sprawdzanie...

en: Recommended Plugins
pl_PL: Polecane wtyczki

en: Redirect directly (*not recommended)
pl_PL: Bezpośrednie przekierowanie (*niezalecane)

en: Regenerating original meta table for language %s...
pl_PL: Ponowne generowanie tabeli metadanych oryginalnych ciągów dla języka %s...

en: Regional (example: en, fr, es, etc.)
pl_PL: Regionalne (przykład: en, fr, es itd.)

en: Regular
pl_PL: Zwykłe

en: Remove
pl_PL: Usuń

en: Remove CDATA for original and dictionary strings
pl_PL: Usuń CDATA z oryginalnych tekstów i tekstów słownika

en: Remove Country Locale
pl_PL: Usuń lokalizację kraju

en: Remove Region Independent Locale
pl_PL: Usuń lokalizację niezależną od regionu

en: Remove duplicate hreflang
pl_PL: Usuń zduplikowane hreflang

en: Remove duplicate rows for dictionary strings
pl_PL: Usuń zduplikowane wiersze tekstów słownika

en: Remove duplicate rows for gettext strings
pl_PL: Usuń zduplikowane wiersze tekstów Gettext

en: Remove duplicate rows for original dictionary strings
pl_PL: Usuń zduplikowane wiersze oryginalnych tekstów słownika

en: Remove the trouble tables by executing the DROP function on them
pl_PL: Usuń problematyczne tabele, wykonując na nich funkcję DROP

en: Remove untranslated links from dictionary tables
pl_PL: Usuń nieprzetłumaczone linki z tabel słownikowych

en: Removes CDATA from trp_original_strings and trp_dictionary_* tables.<br>This type of content should not be detected by TranslatePress. It might have been introduced in the database in older versions of the plugin.
pl_PL: Usuwa CDATA z tabel trp_original_strings i trp_dictionary_*.<br>Tego typu zawartość nie powinna być wykrywana przez TranslatePress. Mogła zostać wprowadzona do bazy danych w starszych wersjach wtyczki.

en: Removes selected filters
pl_PL: Usuwa wybrane filtry

en: Removes untranslated links and images from all trp_dictionary_* tables. These tables contain translations for user-inputted strings such as post content, post title, menus etc.
pl_PL: Usuwa nieprzetłumaczone linki i obrazy ze wszystkich tabel trp_dictionary_*. Te tabele zawierają tłumaczenia tekstów wprowadzanych przez użytkownika, takich jak treść wpisu, tytuł wpisu, menu itp.

en: Removing cdata dictionary strings for language %s...
pl_PL: Usuwanie tekstów słownika CDATA dla języka %s...

en: Removing duplicated dictionary strings for language %s...
pl_PL: Usuwanie zduplikowanych tekstów słownika dla języka %s...

en: Removing duplicated gettext strings for language %s...
pl_PL: Usuwanie zduplikowanych tekstów gettext dla języka %s...

en: Removing untranslated dictionary links for language %s...
pl_PL: Usuwanie nieprzetłumaczonych linków słownika dla języka %s...

en: Removing untranslated dictionary strings where translation is available for language %s...
pl_PL: Usuwanie nieprzetłumaczonych tekstów słownika z dostępnym tłumaczeniem dla języka %s...

en: Renew Now
pl_PL: Odnów teraz

en: Replace gettext strings that have original ID NULL with the correct original IDs
pl_PL: Zamień oryginalne ID NULL tekstów Gettext na prawidłowe oryginalne ID

en: Replacing original id NULL with value for language %s...
pl_PL: Zastępowanie wartości NULL identyfikatora oryginalnego ciągu wartością dla języka %s...

en: Requires <a href="%s" title="TranslatePress Add-on SEO Pack documentation" target="_blank">SEO Pack Add-on</a> to be installed and activated.
pl_PL: Wymaga zainstalowania i aktywacji <a href="%s" title="TranslatePress Add-on SEO Pack documentation" target="_blank">dodatku SEO Pack</a>.

en: Rescan plugins and theme for strings
pl_PL: Ponownie przeskanuj wtyczki i motyw pod kątem ciągów znaków

en: Response
pl_PL: Odpowiedź

en: Response Body
pl_PL: Treść odpowiedzi

en: Restrict by Language
pl_PL: Ograniczenie do języka

en: Restrict element to language
pl_PL: Ogranicz element do języka

en: Run the updater
pl_PL: Uruchom aktualizator

en: SEO Pack (Legacy)
pl_PL: SEO Pack (starsza wersja)

en: SEO support for page slug, page title, description and Facebook and Twitter social graph information. The HTML lang attribute is properly set.
pl_PL: Wsparcie SEO dla slug, tytułu i opisu strony oraz informacji z grafu społecznościowego Facebooka i Twittera. Atrybut HTML lang jest prawidłowo ustawiony.

en: SEO support for page slug, page title, description and facebook and twitter social graph information. The HTML lang attribute is properly set.
pl_PL: Wsparcie SEO dla slugu strony, tytułu strony, opisu oraz informacji social graph Facebooka i Twittera. Atrybut lang HTML jest prawidłowo ustawiony.

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Save Changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: Save changes to translation. Shortcut: CTRL(⌘) + S
pl_PL: Zapisz zmiany w tłumaczeniu. Skrót: CTRL(⌘) + S

en: Saved
pl_PL: Zapisano

en: Saving translation...
pl_PL: Zapisywanie tłumaczenia...

en: Scanning item %1$d of %2$d...
pl_PL: Skanowanie elementu %1$d z %2$d...

en: Scanning plugins and theme for strings...
pl_PL: Skanowanie wtyczek i motywu pod kątem ciągów znaków...

en: Search
pl_PL: Szukaj

en: Search Email Strings
pl_PL: Szukaj tekstów e-mail

en: Search Gettext Strings
pl_PL: Wyszukaj ciągi znaków Gettext

en: Search Other Slugs
pl_PL: Szukaj innych slugów

en: Search Post Slugs
pl_PL: Szukaj slugów wpisów

en: Search Post Type Base Slugs
pl_PL: Szukaj bazowych slugów typów wpisów

en: Search Regular Strings
pl_PL: Szukaj zwykłych tekstów

en: Search Taxonomy Slugs
pl_PL: Szukaj slugów taksonomii

en: Search Term Slugs
pl_PL: Szukaj slugów terminów

en: Search WooCommerce Slugs
pl_PL: Szukaj slugów WooCommerce

en: Search for any text in this page in the dropdown.
pl_PL: Wyszukaj dowolny tekst na tej stronie w rozwijanym menu.

en: Search original and translated strings containing typed keywords while also matching selected filters. Place string in quotes for exact match: "string"
pl_PL: Wyszukaj oryginalne i przetłumaczone ciągi znaków zawierające wpisane słowa kluczowe, jednocześnie pasujące do wybranych filtrów. Umieść ciąg znaków w cudzysłowie, aby uzyskać dokładne dopasowanie: "ciąg znaków"

en: Security check
pl_PL: Sprawdzenie bezpieczeństwa

en: See Less
pl_PL: Zobacz mniej

en: See More
pl_PL: Zobacz więcej

en: See options for selecting all strings
pl_PL: Zobacz opcje zaznaczania wszystkich ciągów znaków

en: Select All
pl_PL: Zaznacz wszystko

en: Select Visible
pl_PL: Zaznacz widoczne

en: Select Yes if you want to force custom links without language encoding to keep the currently selected language.
pl_PL: Wybierz Tak, jeśli chcesz, aby niestandardowe linki bez kodowania języka zachowywały aktualnie wybrany język.

en: Select how the language should be detected for first time visitors.<br>The visitor's last displayed language will be remembered through cookies.
pl_PL: Wybierz, w jaki sposób wykrywać język użytkowników odwiedzających stronę po raz pierwszy.<br>Ostatnio wyświetlany język odwiedzającego zostanie zapamiętany w ciasteczkach.

en: Select language
pl_PL: Wybierz język

en: Select languages
pl_PL: Wybierz języki

en: Select or Upload Media
pl_PL: Wybierz lub prześlij medium

en: Select string to translate...
pl_PL: Wybierz tekst do przetłumaczenia...

en: Select the default and additional languages for your website.
pl_PL: Wybierz język domyślny i dodatkowe języki dla swojej witryny.

en: Select the language your content is written in.
pl_PL: Wybierz język, w którym pisana jest treść.

en: Select the languages you wish to make your website available in.
pl_PL: Wybierz języki, w których chcesz udostępnić swoją witrynę.

en: Select the style of the language switcher. You will find more ways to display it, in plugin settings.
pl_PL: Wybierz styl przełącznika języka. Znajdziesz więcej sposobów wyświetlania go w ustawieniach wtyczki.

en: Select the type of DeepL API you want to use.
pl_PL: Wybierz typ API DeepL, którego chcesz użyć.

en: Select...
pl_PL: Wybierz...

en: Selector
pl_PL: Selektor

en: Serve same translation for similar text. The strings need to have a percentage of 95% similarity.<br>Helps prevent losing existing translation when correcting typos or making minor adjustments to the original text. <br>If a translation already exists for a very similar original string, it will automatically be used for the current original string.<br>Does not work when making changes to a text that is part of a translation block unless the new text is manually merged again in a translation block.<br>Each string needs to have a minimum of 50 characters.
pl_PL: Używaj tego samego tłumaczenia dla podobnych tekstów. Ciągi znaków muszą mieć 95% podobieństwa.<br>Pomaga zapobiec utracie istniejącego tłumaczenia podczas poprawiania literówek lub wprowadzania drobnych zmian w oryginalnym tekście. <br>Jeśli istnieje już tłumaczenie dla bardzo podobnego oryginalnego tekstu, zostanie ono automatycznie użyte dla bieżącego oryginalnego tekstu.<br>Nie działa podczas wprowadzania zmian w tekście, który jest częścią bloku tłumaczenia, chyba że nowy tekst zostanie ponownie ręcznie połączony w blok tłumaczenia.<br>Każdy ciąg znaków musi mieć minimum 50 znaków.

en: Set up Language Switcher
pl_PL: Skonfiguruj przełącznik języka

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: Settings saved.
pl_PL: Ustawienia zostały zapisane.

en: Settings scope unknown.
pl_PL: Nieznany zakres ustawień.

en: Setup Complete
pl_PL: Konfiguracja zakończona

en: Short Language Names
pl_PL: Skrócone nazwy języków

en: Show "Powered by TranslatePress"
pl_PL: Pokaż "Powered by TranslatePress"

en: Show Both (recommended)
pl_PL: Pokaż oba (zalecane)

en: Show opposite language in the language switcher
pl_PL: Pokaż drugi język w przełączniku języka

en: Show the small "Powered by TranslatePress" label in the floater language switcher.
pl_PL: Pokaż mały napis "Powered by TranslatePress" w pływającym przełączniku języka.

en: Show this element only in one language.
pl_PL: Pokaż ten element tylko w jednym języku.

en: Sign Up and Start translating
pl_PL: Zarejestruj się i rozpocznij tłumaczenie

en: Sign me up!
pl_PL: Zapisz mnie!

en: Sign up with your email address and receive a 5-part email guide to help you maximize the power of TranslatePress.
pl_PL: Zapisz się za pomocą adresu e-mail i otrzymaj 5-częściowy przewodnik e-mailowy, który pomoże Ci maksymalnie wykorzystać możliwości TranslatePress.

en: Skip
pl_PL: Pomiń

en: Skip and continue with manual translation »
pl_PL: Pomiń i kontynuuj ręczne tłumaczenie »

en: Skip this step
pl_PL: Pomiń ten krok

en: Slugs
pl_PL: Slugi

en: Slugs that are not found in either one of the other categories.
pl_PL: Slugi, których nie znaleziono w żadnej z pozostałych kategorii.

en: Something went wrong, please try again.
pl_PL: Coś poszło nie tak, spróbuj ponownie.

en: Source
pl_PL: Źródło

en: Split block to translate strings individually
pl_PL: Podziel blok, aby tłumaczyć teksty pojedynczo

en: Start customizing
pl_PL: Rozpocznij dostosowywanie

en: Start translating
pl_PL: Rozpocznij tłumaczenie

en: Step %s does not exist
pl_PL: Krok %s nie istnieje

en: String
pl_PL: Ciąg znaków

en: String List
pl_PL: Lista tekstów

en: String Translation
pl_PL: Tłumaczenie tekstów

en: String Translation Editor
pl_PL: Edytor tłumaczeń tekstów

en: Strings that are user-created cannot be modified, only those from themes and plugins.
pl_PL: Nie można modyfikować tekstów utworzonych przez użytkownika, tylko tych z motywów i wtyczek.

en: Submit attribute
pl_PL: Atrybut submit

en: Successfully updated database!
pl_PL: Pomyślnie zaktualizowano bazę danych!

en: Suggestions from translation memory
pl_PL: Sugestie z pamięci tłumaczeń

en: Support
pl_PL: Wsparcie

en: Support for 130+ Extra Languages
pl_PL: Obsługa ponad 130 dodatkowych języków

en: Switch language to see the translation changes directly on the page.
pl_PL: Przełącz język, aby zobaczyć zmiany w tłumaczeniu bezpośrednio na stronie.

en: Switch to TranslatePress AI
pl_PL: Przełącz na TranslatePress AI

en: Switcher Location
pl_PL: Lokalizacja przełącznika

en: Taxonomy
pl_PL: Taksonomia

en: Taxonomy Slug
pl_PL: Slug taksonomii

en: Taxonomy Slugs
pl_PL: Slugi taksonomii

en: Taxonomy slugs
pl_PL: Slugi taksonomii

en: Term Slug
pl_PL: Slug terminu

en: Term Slugs
pl_PL: Slugi terminów

en: Term slugs
pl_PL: Slugi terminów

en: Terms of Service
pl_PL: Regulamin

en: Test API Credentials
pl_PL: Przetestuj poświadczenia API

en: Test API credentials
pl_PL: Przetestuj dane uwierzytelniające API

en: Test it to see if everything is working. If something went wrong, you can restore the backup that you've made at the first step. Check if no more errors occur while browsing your website in a translated language. Look at the timestamps of the errors to make sure you are not seeing the old errors. Only the most recent 5 errors are displayed.
pl_PL: Przetestuj, aby sprawdzić, czy wszystko działa. Jeśli coś poszło nie tak, możesz przywrócić kopię zapasową utworzoną w pierwszym kroku. Sprawdź, czy podczas przeglądania witryny w przetłumaczonym języku nie występują już błędy. Sprawdź znaczniki czasu błędów, aby upewnić się, że nie widzisz starych błędów. Wyświetlanych jest tylko 5 najnowszych błędów.

en: Text
pl_PL: Tekst

en: Text RTL
pl_PL: Tekst RTL

en: Text on this page is %s% translated into all languages.
pl_PL: Tekst na tej stronie jest w %s% przetłumaczony na wszystkie języki.

en: The API key entered is invalid.
pl_PL: Wprowadzony klucz API jest nieprawidłowy.

en: The API resource could not be found.
pl_PL: Nie można znaleźć zasobu API.

en: The Automatic Translation Code of the added custom language is invalid.
pl_PL: Kod automatycznego tłumaczenia dla dodanego języka niestandardowego jest nieprawidłowy.

en: The Language code of the added custom language cannot be empty.
pl_PL: Kod języka dla dodanego języka niestandardowego nie może być pusty.

en: The Language code of the added custom language is invalid.
pl_PL: Kod języka dla dodanego języka niestandardowego jest nieprawidłowy.

en: The SEO Pack add-on allows translation of all the URL slugs:
pl_PL: Dodatek SEO Pack umożliwia tłumaczenie wszystkich slugów URL:

en: The SEO Pack add-on is available with ALL premium versions of the plugin.
pl_PL: Dodatek SEO Pack jest dostępny we WSZYSTKICH wersjach premium wtyczki.

en: The SQL errors detected can occur for various reasons including missing tables, missing permissions for the SQL user to create tables or perform other operations, problems after site migration or changes to SQL server configuration.
pl_PL: Wykryte błędy SQL mogą wystąpić z różnych powodów, takich jak brakujące tabele, brak uprawnień użytkownika SQL do tworzenia tabel lub wykonywania innych operacji, problemy po migracji witryny lub zmiany w konfiguracji serwera SQL.

en: The Setup wizard allows you to quickly setup TranslatePress. You can initiate it at any time.
pl_PL: Kreator konfiguracji pozwala szybko skonfigurować TranslatePress. Możesz uruchomić go w dowolnym momencie.

en: The content of this element should be written in the default language.
pl_PL: Treść tego elementu powinna być napisana w języku domyślnym.

en: The daily quota for machine translation characters exceeded. Please check the <strong>TranslatePress -> <a href="%s">Automatic Translation</a></strong> page for more information.
pl_PL: Przekroczono dzienny limit znaków dla tłumaczenia maszynowego. Sprawdź stronę <strong>TranslatePress -> <a href="%s">Automatyczne tłumaczenie</a></strong>, aby uzyskać więcej informacji.

en: The email address where the low AI words notification will be sent.
pl_PL: Adres e-mail, na który zostanie wysłane powiadomienie o niskim poziomie słów AI.

en: The email address you added is incorrect.
pl_PL: Podany adres e-mail jest nieprawidłowy.

en: The inactive languages will still be visible and active for the admin. For other users they won't be visible in the language switchers and won't be accessible either.
pl_PL: Nieaktywne języki będą nadal widoczne i aktywne dla administratora. Dla innych użytkowników nie będą one widoczne w przełącznikach języków i nie będą również dostępne.

en: The language is automatically set based by the last visited language by the user.
pl_PL: Język jest automatycznie ustawiany na podstawie języka ostatnio odwiedzonego przez użytkownika.

en: The link you followed has expired. Please reload the page and try again.
pl_PL: Link, który kliknąłeś, wygasł. Odśwież stronę i spróbuj ponownie.

en: The request is too long.
pl_PL: Żądanie jest zbyt długie.

en: The request size is too large.
pl_PL: Rozmiar żądania jest zbyt duży.

en: The same text is displayed in all languages. <br>A selecting language switcher will be appended to the pop-up. The detected language is pre-selected.
pl_PL: Ten sam tekst jest wyświetlany we wszystkich językach.<br>Do wyskakującego okienka zostanie dołączony przełącznik języków. Wykryty język jest wstępnie wybrany.

en: The selected automatic translation engine does not provide support for these languages.<br>You can still manually translate pages in these languages using the Translation Editor.
pl_PL: Wybrany silnik automatycznego tłumaczenia nie obsługuje tych języków.<br>Możesz nadal ręcznie tłumaczyć strony w tych językach za pomocą edytora tłumaczeń.

en: The slug that you are trying to edit is present in other slug types:%s%. Editing it will replace each occurrence, regardless of the current type.
pl_PL: Slug, który próbujesz edytować, występuje w innych typach slug:%s. Zmiana spowoduje zastąpienie każdego wystąpienia, niezależnie od aktualnego typu.

en: The word typed was incorrect. Action was cancelled.
pl_PL: Wprowadzone słowo było nieprawidłowe. Działanie zostało anulowane.

en: There are no logged errors.
pl_PL: Brak zarejestrowanych błędów.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
pl_PL: Dostępna jest nowa wersja %1$s. %2$sZobacz szczegóły wersji %3$s%4$s lub %5$saktualizuj teraz%6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
pl_PL: Dostępna jest nowa wersja %1$s. %2$sZobacz szczegóły wersji %3$s%4$s.

en: There is an error on the DeepL service and your request could not be processed.
pl_PL: Wystąpił błąd w usłudze DeepL i nie udało się przetworzyć żądania.

en: There was an error on the server processing your Google Translate key.
pl_PL: Wystąpił błąd po stronie serwera podczas przetwarzania Twojego klucza Google Translate.

en: There was an error with your Google Translate key.
pl_PL: Wystąpił błąd z Twoim kluczem Google Translate.

en: These addons extend your translation plugin and are available in the Business and Developer plans.
pl_PL: Te dodatki rozszerzają Twoją wtyczkę do tłumaczeń i są dostępne w planach Business i Developer.

en: These addons extend your translation plugin and are available in the Developer, Business and Personal plans.
pl_PL: Te dodatki rozszerzają Twoją wtyczkę do tłumaczeń i są dostępne w planach Developer, Business i Personal.

en: These are the most recent 5 errors logged by TranslatePress:
pl_PL: Oto 5 najnowszych błędów zarejestrowanych przez TranslatePress:

en: This Black Friday, get access to these features and more at a fraction of the costs:
pl_PL: W tym Black Friday uzyskaj dostęp do tych funkcji i nie tylko za ułamek kosztów:

en: This TranslatePress add-on has been migrated to the main plugin and is no longer used. You can delete it.
pl_PL: To rozszerzenie TranslatePress zostało przeniesione do głównej wtyczki i nie jest już używane. Możesz je usunąć.

en: This add-on is not available on your current plan.
pl_PL: Ten dodatek nie jest dostępny w Twoim obecnym planie.

en: This domain is already assigned to another language.
pl_PL: Ta domena jest już przypisana do innego języka.

en: This element will still be visible when you are translating your website through the Translation Editor.
pl_PL: Ten element będzie nadal widoczny podczas tłumaczenia witryny w Edytorze tłumaczeń.

en: This feature is only available in the paid version. Upgrade TranslatePress and unlock more premium features.
pl_PL: Ta funkcja jest dostępna tylko w wersji płatnej. Uaktualnij TranslatePress i odblokuj więcej funkcji premium.

en: This feature is only available when using the TranslatePress AI translation engine.
pl_PL: Ta funkcja jest dostępna tylko przy użyciu silnika tłumaczeniowego TranslatePress AI.

en: This language does not support formality.
pl_PL: Ten język nie obsługuje formalności.

en: This page is %1$s% translated into %2$s.
pl_PL: Ta strona jest w %1$s% przetłumaczona na %2$s.

en: This string is not ready for translation yet. <br>Try again in a moment...
pl_PL: Ten tekst nie jest jeszcze gotowy do tłumaczenia. <br>Spróbuj ponownie za chwilę...

en: This website is already activated under a free license. Each website can only use one free license.
pl_PL: Ta witryna jest już aktywowana na darmowej licencji. Każda witryna może korzystać tylko z jednej darmowej licencji.

en: This website is already activated under a free license. Each website can only use one free license. Please upgrade to a premium plan for more TranslatePress AI words from %1$s your account %2$s.
pl_PL: Ta strona jest już aktywowana na darmowej licencji. Każda strona może korzystać tylko z jednej darmowej licencji. Przejdź na plan premium, aby uzyskać więcej słów TranslatePress AI z %1$s twojego konta %2$s.

en: This will allow TranslatePress to:
pl_PL: To umożliwi TranslatePress:

en: Tip for faster help:
pl_PL: Wskazówka, jak szybciej uzyskać pomoc:

en: Title attribute
pl_PL: Atrybut title

en: To
pl_PL: Na

en: To Add more languages activate the Multiple Languages Addon
pl_PL: Aby dodać więcej języków, aktywuj dodatek Multiple Languages.

en: To continue please type the word:
pl_PL: Aby kontynuować, wpisz słowo:

en: To continue translating your content, please %1$s over at %2$s
pl_PL: Aby kontynuować tłumaczenie treści, %1$s na %2$s

en: To edit an existing TranslatePress language, input the language code and fill in only the columns you want to overwrite (e.g. Language name, Flag).<br>You can also add new custom languages. They will be available under General settings, All Languages list, where the URL slug can be edited.
pl_PL: Aby edytować istniejący język TranslatePress, wprowadź kod języka i wypełnij tylko te kolumny, które chcesz nadpisać (np. nazwa języka, flaga).<br>Możesz również dodać nowe języki niestandardowe. Będą one dostępne w ustawieniach ogólnych, na liście Wszystkie języki, gdzie można edytować slug URL.

en: To enable it go to
pl_PL: Aby je włączyć, przejdź do

en: To enable updates, please %1$senter your license key%2$s. Need a license key? %3$sPurchase one now%4$s.
pl_PL: Aby włączyć aktualizacje, %1$swprowadź klucz licencyjny%2$s. Potrzebujesz klucza licencyjnego? %3$sKup teraz%4$s.

en: To enable updates, please go to the %1$slicense page%2$s and check that you have a valid license.
pl_PL: Aby włączyć aktualizacje, przejdź do %1$sstrony licencji%2$s i sprawdź, czy masz ważną licencję.

en: To enable updates, your licence needs to be renewed. Please go to the %1$sTranslatePress Account%2$s page and login to renew.
pl_PL: Aby włączyć aktualizacje, Twoja licencja musi zostać odnowiona. Przejdź do strony %1$sTranslatePress Account%2$s i zaloguj się, aby ją odnowić.

en: To translate slugs, please update the SEO Pack add-on to the latest version.
pl_PL: Aby tłumaczyć slugi, zaktualizuj dodatek SEO Pack do najnowszej wersji.

en: To use <strong>DeepL</strong> for automatic translation, activate this Pro add-on from the <a href="%1$s" target="_self" title="%2$s">%2$s</a>.
pl_PL: Aby używać <strong>DeepL</strong> do automatycznego tłumaczenia, aktywuj ten dodatek Pro w sekcji <a href="%1$s" target="_self" title="%2$s">%2$s</a>.

en: Today's Character Count:
pl_PL: Liczba znaków na dziś:

en: Toggle support chat
pl_PL: Przełącz czat pomocy

en: Too many requests. Please try again later.
pl_PL: Zbyt wiele żądań. Spróbuj ponownie później.

en: Top Left
pl_PL: Lewy górny

en: Top Right
pl_PL: Prawy górny

en: Transforms the language switcher into a button showing the other available language, not the current one.<br> Only works when there are exactly two languages, the default one and a translation one.<br>This will affect the shortcode language switcher and floating language switcher as well.<br> To achieve this in menu language switcher go to Appearance->Menus->Language Switcher and select Opposite Language.
pl_PL: Przekształca przełącznik języka w przycisk pokazujący drugi dostępny język, a nie bieżący.<br> Działa tylko wtedy, gdy są dokładnie dwa języki: język domyślny i język tłumaczenia.<br> To wpłynie również na przełącznik języka shortcode oraz pływający przełącznik języka.<br> Aby uzyskać ten efekt w menu przełącznika języka, przejdź do Wygląd->Menu->Przełącznik języka i wybierz Przeciwny język.

en: Translate
pl_PL: Przetłumacz

en: Translate Only Certain Paths
pl_PL: Tłumacz tylko określone ścieżki

en: Translate Page
pl_PL: Przetłumacz stronę

en: Translate SEO Title, Description, Slug
pl_PL: Tłumaczenie tytułu SEO, opisu i slug

en: Translate Site
pl_PL: Przetłumacz witrynę

en: Translate by Browsing as User Role
pl_PL: Tłumaczenie poprzez przeglądanie jako rola użytkownika

en: Translate entire block element
pl_PL: Przetłumacz cały element bloku

en: Translate numbers and numerals
pl_PL: Tłumacz liczby i numery

en: TranslatePress AI words are running low on your site.
pl_PL: Na Twojej stronie kończą się słowa TranslatePress AI.

en: TranslatePress Add-ons
pl_PL: Dodatki TranslatePress

en: TranslatePress Errors
pl_PL: Błędy TranslatePress

en: TranslatePress Preferred User Language
pl_PL: Preferowany język użytkownika TranslatePress

en: TranslatePress Pro Add-ons
pl_PL: Dodatki TranslatePress Pro

en: TranslatePress data update
pl_PL: Aktualizacja danych TranslatePress

en: TranslatePress has detected and cleaned up some failed translation entries in your database following %1$san isolated incident%2$s. No further action is required.
pl_PL: TranslatePress wykrył i wyczyścił nieudane wpisy tłumaczeń w Twojej bazie danych w wyniku %1$spojedynczego incydentu%2$s. Nie jest wymagane żadne dalsze działanie.

en: TranslatePress pro-actively scans and saves strings in the database when users access translated pages. <br>This setting disables this functionality and only allows translation and string saving when inside the Translation Editor. <br>Also disables machine translation outside the Translation Editor, giving you better control over character spending, by translating only the pages you visit in the Translation Editor.
pl_PL: TranslatePress aktywnie skanuje i zapisuje ciągi znaków w bazie danych, gdy użytkownicy uzyskują dostęp do przetłumaczonych stron. <br>To ustawienie wyłącza tę funkcjonalność i pozwala na tłumaczenie oraz zapisywanie ciągów znaków tylko w edytorze tłumaczeń. <br>Wyłącza również tłumaczenie maszynowe poza edytorem tłumaczeń, dając lepszą kontrolę nad zużyciem znaków poprzez tłumaczenie tylko stron, które odwiedzasz w edytorze tłumaczeń.

en: TranslatePress->Advanced Settings->Debug->Disable translation for gettext strings
pl_PL: TranslatePress->Zaawansowane ustawienia->Debugowanie->Wyłącz tłumaczenie dla ciągów gettext

en: TranslatePress.com Account
pl_PL: Konto TranslatePress.com

en: TranslatePress.com Account Page
pl_PL: Strona konta TranslatePress.com

en: Translation
pl_PL: Tłumaczenie

en: Translation Editor
pl_PL: Edytor tłumaczeń

en: Translator
pl_PL: Tłumacz

en: Translator Accounts
pl_PL: Konta tłumaczy

en: Transparent
pl_PL: Przezroczysty

en: Transparent Template
pl_PL: Przezroczysty szablon

en: Troubleshooting
pl_PL: Rozwiązywanie problemów

en: Try to rescan plugins and theme for strings.
pl_PL: Spróbuj ponownie przeskanować wtyczki i motyw pod kątem ciągów znaków.

en: Twitter Description
pl_PL: Opis Twitter

en: Twitter Image
pl_PL: Obrazek Twitter

en: Twitter Image Alt
pl_PL: Tekst alternatywny obrazka Twitter

en: Twitter Title
pl_PL: Tytuł Twitter

en: Type a page number to navigate to
pl_PL: Wpisz numer strony, do której chcesz przejść

en: URL Slugs Translation
pl_PL: Tłumaczenie slugów URL

en: Unable to load forum posts
pl_PL: Nie można załadować wpisów na forum.

en: Unable to parse feed
pl_PL: Nie można przetworzyć kanału

en: Unsupported languages
pl_PL: Nieobsługiwane języki

[ctx: Untranslated in this language]
en: in
pl_PL: w

en: Update Now
pl_PL: Zaktualizuj teraz

en: Update aborted! Incorrect action.
pl_PL: Aktualizacja przerwana! Nieprawidłowa akcja.

en: Update aborted! Incorrect language code.
pl_PL: Aktualizacja przerwana! Nieprawidłowy kod języka.

en: Update aborted! Invalid nonce.
pl_PL: Aktualizacja przerwana! Nieprawidłowy nonce.

en: Update aborted! Your user account doesn't have the capability to perform database updates.
pl_PL: Aktualizacja przerwana! Twoje konto użytkownika nie ma uprawnień do wykonywania aktualizacji bazy danych.

en: Updates, announcements, marketing, no spam
pl_PL: Aktualizacje, ogłoszenia, marketing, bez spamu

en: Updating TranslatePress tables. Please leave this window open.
pl_PL: Aktualizowanie tabel TranslatePress. Nie zamykaj tego okna.

en: Updating database to version %s+
pl_PL: Aktualizowanie bazy danych do wersji %s+

en: Updating gettext original string ids for language %s...
pl_PL: Aktualizowanie identyfikatorów oryginalnych tekstów gettext dla języka %s...

en: Updating original string ids for language %s...
pl_PL: Aktualizowanie identyfikatorów oryginalnych tekstów dla języka %s...

en: Updating will allow editing translations of localized text from plugins and theme. Existing translation will still work as expected.
pl_PL: Aktualizacja umożliwi edycję tłumaczeń zlokalizowanego tekstu z wtyczek i motywu. Istniejące tłumaczenia będą nadal działać zgodnie z oczekiwaniami.

en: Updating will allow editing translations of slugs. Existing translation will still work as expected.
pl_PL: Aktualizacja umożliwi edytowanie tłumaczeń slugów. Istniejące tłumaczenia nadal będą działać zgodnie z oczekiwaniami.

en: Upgrade
pl_PL: Uaktualnij

en: Upgrade now
pl_PL: Uaktualnij teraz

en: Upgrade now ↗
pl_PL: Ulepsz teraz ↗

en: Upgrade to PRO
pl_PL: Uaktualnij do PRO

en: Upgrade to PRO with our biggest discount of the year!
pl_PL: Uaktualnij do PRO z największą w tym roku zniżką!

en: Upgrade to Pro
pl_PL: Uaktualnij do wersji Pro

en: Upgrade your plan to add more sites. %1$sUpgrade now%2$s
pl_PL: Zaktualizuj swój plan, aby dodać więcej witryn. %1$sZaktualizuj teraz%2$s

en: Upload error:
pl_PL: Błąd przesyłania:

en: Use Native language name
pl_PL: Użyj rodzimej nazwy języka

en: Use a subdirectory for the default language
pl_PL: Użyj podkatalogu dla języka domyślnego

en: Use shortcode on any page or widget.
pl_PL: Użyj shortcode na dowolnej stronie lub w widżecie.

en: Use this HTTP Referrer if the API lets you restrict key usage from its Dashboard.
pl_PL: Użyj tego HTTP Referrer, jeśli API pozwala ograniczyć użycie klucza z poziomu swojego panelu.

en: Use this media
pl_PL: Użyj tego medium

en: User Inputted String Translation
pl_PL: Tłumaczenie tekstów użytkownika

en: User Language Detection Method
pl_PL: Metoda wykrywania języka użytkownika

en: User Notification Popup
pl_PL: Wyskakujące okienko z powiadomieniem dla użytkownika

[ctx: Verbiage for the DeepL Pro Add-on]
en: Addons tab
pl_PL: Zakładka Dodatki

en: Video Poster
pl_PL: Plakat wideo

en: Videos
pl_PL: Wideo

en: View All Topics
pl_PL: Zobacz wszystkie tematy

en: View Docs
pl_PL: Zobacz dokumentację

en: View Website As
pl_PL: Wyświetl witrynę jako

en: Visit <a href="%s" target="_blank">this link</a> to see how you can set up an API key and control API costs.
pl_PL: Odwiedź <a href="%s" target="_blank">ten link</a>, aby dowiedzieć się, jak skonfigurować klucz API i kontrolować koszty API.

en: Visit <a href="https://cloud.google.com/docs/authentication/api-keys" target="_blank">this link</a> to see how you can set up an API key, <strong>control API costs</strong> and set HTTP referrer restrictions.
pl_PL: Odwiedź <a href="https://cloud.google.com/docs/authentication/api-keys" target="_blank">ten link</a>, aby zobaczyć, jak skonfigurować klucz API, <strong>kontrolować koszty API</strong> i ustawić ograniczenia strony odsyłającej HTTP.

en: WARNING. Cannot determine your language preference based on your current IP.<br>This is most likely because the website is on a local environment.
pl_PL: OSTRZEŻENIE. Nie można określić preferencji językowych na podstawie obecnego adresu IP.<br>To najprawdopodobniej dlatego, że witryna działa w środowisku lokalnym.

en: WARNING. Changing the default language will invalidate existing translations.
pl_PL: OSTRZEŻENIE. Zmiana języka domyślnego unieważni istniejące tłumaczenia.

en: WARNING: This feature can negatively impact page loading times in secondary languages, particularly with large databases (for example websites with a lot of pages or products). If you experience slow loading times, disable this and try again.
pl_PL: OSTRZEŻENIE: Ta funkcja może negatywnie wpłynąć na czasy ładowania stron w językach dodatkowych, szczególnie przy dużych bazach danych (na przykład witryny z dużą liczbą stron lub produktów). Jeśli zauważysz wolne ładowanie, wyłącz tę opcję i spróbuj ponownie.

en: Warning: This action cannot be undone. Deleting a string will remove its current translation. The original string will appear again in this interface after TranslatePress detects it. This action is NOT equivalent to excluding the string from being translated again.
pl_PL: Ostrzeżenie: Tego działania nie można cofnąć. Usunięcie ciągu znaków spowoduje usunięcie jego aktualnego tłumaczenia. Oryginalny ciąg znaków pojawi się ponownie w tym interfejsie po jego wykryciu przez TranslatePress. Ta akcja NIE jest równoważna z wykluczeniem ciągu znaków z ponownego tłumaczenia.

en: We could not process your request. Please try again later.
pl_PL: Nie udało się przetworzyć żądania. Spróbuj ponownie później.

en: We need to update your translations database to the latest version.
pl_PL: Musimy zaktualizować Twoją bazę danych tłumaczeń do najnowszej wersji.

en: Website Languages
pl_PL: Języki witryny

en: Website language selector
pl_PL: Selektor języka witryny

en: Welcome
pl_PL: Witaj

en: Welcome to TranslatePress
pl_PL: Witaj w TranslatePress

en: We’ve upgraded the switcher for richer customization and a better user experience.<br>In order to use the new configurator, turn off <strong>Load legacy language switcher</strong>.
pl_PL: Ulepszyliśmy przełącznik, aby zapewnić bogatsze opcje dostosowywania i lepsze doświadczenie użytkownika.<br>Aby korzystać z nowego konfiguratora, wyłącz <strong>Wczytuj starszy przełącznik języka</strong>.

en: What you can do in this situation
pl_PL: Co możesz zrobić w tej sytuacji

en: Why are these errors occuring
pl_PL: Dlaczego występują te błędy

en: WooCommerce Slug
pl_PL: Slug WooCommerce

en: WooCommerce Slugs
pl_PL: Slugi WooCommerce

en: WooCommerce slugs
pl_PL: Slugi WooCommerce

en: Word Threshold
pl_PL: Próg słów

en: WordPress Translation Plugin
pl_PL: Wtyczka do tłumaczeń WordPress

en: Write the text you wish to appear on the button..
pl_PL: Wpisz tekst, który ma się pojawić na przycisku..

en: Write the text you wish to appear on the close button. Leave empty for just the close button.
pl_PL: Wpisz tekst, który ma się pojawić na przycisku zamknięcia. Pozostaw puste, aby wyświetlić tylko przycisk zamknięcia.

en: Yes
pl_PL: Tak

en: Yes, send me multilingual growth tips.
pl_PL: Tak, chcę otrzymywać wskazówki dotyczące rozwoju wielojęzyczności.

en: You are about to perform this action on all the strings matching your filter, not just the visibly checked. To perform the action only to the visible strings click "Select Visible" from the table header dropdown.
pl_PL: Masz zamiar wykonać tę akcję dla wszystkich ciągów znaków pasujących do filtra, nie tylko tych widocznie zaznaczonych. Aby wykonać akcję tylko dla widocznych ciągów znaków, kliknij "Wybierz widoczne" w rozwijanym menu nagłówka tabeli.

en: You are about to perform this action only on the visible strings. To perform the action on all the strings matching the filter click "Select All" from the table header dropdown.
pl_PL: Masz zamiar wykonać tę akcję tylko dla widocznych ciągów znaków. Aby wykonać akcję dla wszystkich ciągów znaków pasujących do filtra, kliknij "Wybierz wszystkie" w rozwijanym menu nagłówka tabeli.

en: You are trying to add an invalid additional language. Please select a valid option.
pl_PL: Próbujesz dodać nieprawidłowy dodatkowy język. Wybierz prawidłową opcję.

en: You are trying to add an invalid default language. Please select a valid option.
pl_PL: Próbujesz dodać nieprawidłowy język domyślny. Wybierz prawidłową opcję.

en: You can add a new language from <a href="%s">Settings->TranslatePress</a>
pl_PL: Nowy język możesz dodać w <a href="%s">Ustawienia->TranslatePress</a>

en: You can also add the <a href="%s" title="Language Switcher Block Documentation">Language Switcher Block</a> in the WP Gutenberg Editor.
pl_PL: Możesz także dodać <a href="%s" title="Language Switcher Block Documentation">blok Language Switcher</a> w edytorze WP Gutenberg.

en: You can customize the design later
pl_PL: Możesz dostosować wygląd później

en: You can edit your site languages at any point.
pl_PL: Możesz edytować języki witryny w dowolnym momencie.

en: You can get one for %1$sfree%2$s, by creating a free account. It includes:
pl_PL: Możesz otrzymać go %1$sbezpłatnie%2$s, zakładając bezpłatne konto. Obejmuje to:

en: You cannot select two languages that have the same <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ISO_639-1_codes" target="_blank">iso code</a> but different formalities because doing so will lead to duplicate <a href="https://developers.google.com/search/docs/specialty/international/localized-versions" target="_blank">hreflang tags</a>.
pl_PL: Nie możesz wybrać dwóch języków, które mają ten sam <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ISO_639-1_codes" target="_blank">kod ISO</a>, ale różne poziomy formalności, ponieważ spowoduje to zduplikowane <a href="https://developers.google.com/search/docs/specialty/international/localized-versions" target="_blank">tagi hreflang</a>.

en: You do not have a valid license for <strong>TranslatePress</strong>. %1$sGet one for free%2$s to get access to TranslatePress AI.
pl_PL: Nie masz ważnej licencji na <strong>TranslatePress</strong>. %1$sUzyskaj ją bezpłatnie%2$s, aby uzyskać dostęp do TranslatePress AI.

en: You do not have permission to install plugin updates
pl_PL: Nie masz uprawnień do instalowania aktualizacji wtyczek

en: You have a valid %s <strong>license</strong>.
pl_PL: Masz ważną <strong>licencję</strong> %s.

en: You have less than 5,000 TranslatePress AI words remaining. To continue automatically translating your website, please %spurchase additional AI words at a discount from your account%s.
pl_PL: Pozostało Ci mniej niż 5000 słów TranslatePress AI. Aby kontynuować automatyczne tłumaczenie swojej strony, proszę %skup dodatkowe słowa AI z rabatem ze swojego konta%s.

en: You have reached the activation limit for your <strong>%1$s</strong> license. <br/>Manage your active sites from %2$s your account %3$s.
pl_PL: Osiągnąłeś limit aktywacji dla swojej licencji <strong>%1$s</strong>. <br/>Zarządzaj aktywnymi witrynami z %2$s twojego konta %3$s.

en: You have successfully activated your license
pl_PL: Pomyślnie aktywowano licencję.

en: You have successfully set up TranslatePress for your website.
pl_PL: Pomyślnie skonfigurowano TranslatePress dla Twojej witryny.

en: You have unsaved changes!
pl_PL: Masz niezapisane zmiany!

en: You must first purchase this version to have access to the addon %1$shere%2$s
pl_PL: Musisz najpierw zakupić tę wersję, aby uzyskać dostęp do dodatku %1$stutaj%2$s

en: You need an active license to add more languages. Verify in your %1$saccount%2$s that your license is valid
pl_PL: Potrzebujesz aktywnej licencji, aby dodać więcej języków. Sprawdź w swoim %1$skonie%2$s, czy Twoja licencja jest ważna.

en: You need an active license to have access to the addon. Renew or purchase a new one %1$shere%2$s.
pl_PL: Potrzebujesz aktywnej licencji, aby mieć dostęp do dodatku. Odnów lub kup nową %1$stutaj%2$s.

en: You need to select a default language.
pl_PL: Musisz wybrać język domyślny.

en: You will be notified when remaining AI words drop below this number.
pl_PL: Otrzymasz powiadomienie, gdy liczba pozostałych słów AI spadnie poniżej tej liczby.

en: You're ready to start translating!
pl_PL: Możesz już zacząć tłumaczyć!

en: Your %s license has <span class="trp-license-status-emphasized">expired</span>.
pl_PL: Twoja licencja %s <span class="trp-license-status-emphasized">wygasła</span>.

en: Your %s license is <span class="trp-license-status-emphasized">missing or invalid</span>.
pl_PL: Twoja licencja %s jest <span class="trp-license-status-emphasized">nieobecna lub nieprawidłowa</span>.

en: Your %s license was <span class="trp-license-status-emphasized">refunded</span>.
pl_PL: Twoja licencja %s została <span class="trp-license-status-emphasized">zwrócona</span>.

en: Your <strong>TranslatePress</strong> license has expired. <br/>Please %1$sRenew Your Licence%2$s to continue receiving access to automatic translations via TranslatePress AI, premium addons, product downloads, and automatic updates. %3$sRenew now %4$s
pl_PL: Twoja licencja <strong>TranslatePress</strong> wygasła. <br/>Proszę %1$sOdnów swoją licencję%2$s, aby zachować dostęp do automatycznych tłumaczeń za pomocą TranslatePress AI, dodatków premium, pobierania produktów i automatycznych aktualizacji. %3$sOdnów teraz %4$s

en: Your <strong>TranslatePress</strong> license is missing or invalid. <br/>Please %1$sregister your copy%2$s to enable automatic website translation via TranslatePress AI, premium addons, automatic updates and support. Need a license key? %3$sPurchase one now%4$s
pl_PL: Twoja licencja <strong>TranslatePress</strong> nie została wprowadzona lub jest nieprawidłowa. <br/>Proszę %1$sZarejestruj swoją kopię%2$s, aby włączyć automatyczne tłumaczenie strony za pomocą TranslatePress AI, dodatków premium, automatycznych aktualizacji i wsparcia. Potrzebujesz klucza licencji? %3$sKup teraz%4$s

en: Your <strong>TranslatePress</strong> license will expire on %1$s. Please %2$sRenew Your Licence%3$s to continue receiving access to automatic translations via TP AI, premium addons, product downloads and automatic updates. %4$sRenew Now%5$s
pl_PL: Twoja licencja <strong>TranslatePress</strong> wygaśnie %1$s. Proszę %2$sOdnów swoją licencję%3$s, aby zachować dostęp do automatycznych tłumaczeń za pomocą TP AI, dodatków premium, pobierania produktów i automatycznych aktualizacji. %4$sOdnów teraz%5$s

en: Your HTTP referrer is: %s
pl_PL: Twoja strona odsyłająca HTTP to: %s

en: Your License Key is invalid.
pl_PL: Twój klucz licencyjny jest nieprawidłowy.

en: Your License Key is valid.
pl_PL: Twój klucz licencyjny jest prawidłowy.

en: Your License has expired.
pl_PL: Twoja licencja wygasła.

en: Your License is Invalid
pl_PL: Twoja licencja jest nieprawidłowa

en: Your TranslatePress license key is invalid or missing.
pl_PL: Twój klucz licencyjny TranslatePress jest nieprawidłowy lub nie został podany.

en: Your email
pl_PL: Twój adres e-mail

en: Your free account includes:
pl_PL: Twoje darmowe konto obejmuje:

en: Your license is disabled for this URL. Re-enable it from <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=license-deactivated">https://translatepress.com/account</a> -> Manage Sites.
pl_PL: Twoja licencja jest wyłączona dla tego adresu URL. Włącz ją ponownie w <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=license-deactivated">https://translatepress.com/account</a> -> Zarządzaj witrynami.

en: Your license is valid and active.
pl_PL: Twoja licencja jest ważna i aktywna.

en: Your license key expired on %s.
pl_PL: Twój klucz licencyjny wygasł %s.

en: Your license key has been disabled.
pl_PL: Twój klucz licencyjny został wyłączony.

en: Your license key has reached its activation limit.
pl_PL: Twój klucz licencyjny osiągnął limit aktywacji.

en: Your license key is disabled for this URL. Re-enable it from <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=tp-onboarding&utm_medium=client-site&utm_campaign=activate-license">https://translatepress.com/account</a> -> Manage Sites.
pl_PL: Twój klucz licencyjny jest wyłączony dla tego URL. Ponownie włącz go na stronie <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=tp-onboarding&utm_medium=client-site&utm_campaign=activate-license">https://translatepress.com/account</a> -> Zarządzaj witrynami.

en: Your license key is disabled for this URL. Re-enable it from <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=tp-onboarding&utm_medium=client-site&utm_campaign=tp-ai">https://translatepress.com/account</a> -> Manage Sites.
pl_PL: Twój klucz licencyjny został wyłączony dla tego adresu URL. Włącz go ponownie w <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=tp-onboarding&utm_medium=client-site&utm_campaign=tp-ai">https://translatepress.com/account</a> -> Zarządzaj witrynami.

en: Your license key is disabled for this URL. Re-enable it from <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=license-deactivated">https://translatepress.com/account</a> -> Manage Sites.
pl_PL: Twój klucz licencyjny jest wyłączony dla tego adresu URL. Włącz go ponownie na stronie <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=license-deactivated">https://translatepress.com/account</a> -> Zarządzaj witrynami.

en: Your profile overview
pl_PL: Przegląd profilu

en: Your translation quota has been reached.
pl_PL: Osiągnięto limit tłumaczeń.

en: [%s] Low TranslatePress AI Words
pl_PL: [%s] Niski poziom słów TranslatePress AI

en: by
pl_PL: przez

en: characters per day
pl_PL: znaków dziennie

en: few
pl_PL: kilka

en: found in translation
pl_PL: znaleziono w tłumaczeniu

en: items
pl_PL: elementy

en: many
pl_PL: wiele

en: one
pl_PL: pojedyncza

en: other
pl_PL: inna

[ctx: page 1 of 3]
en: of
pl_PL: /

en: plural form
pl_PL: Forma liczby mnogiej

en: replace the default flag
pl_PL: Zastąp domyślną flagę

en: unknown
pl_PL: nieznany

en: upgrade your plan
pl_PL: ulepsz swój plan

en: upgrade your plan or get extra AI Words
pl_PL: ulepsz swój plan lub dokup dodatkowe słowa AI

en: words
pl_PL: słów

en: your account.
pl_PL: twojego konta.

en: ~ Razvan, developer of TranslatePress
pl_PL: ~ Razvan, twórca TranslatePress

en: « Go Back
pl_PL: « Wróć

en: « Go back
pl_PL: « Wróć
