TranslatePress Multilingual - en to lt_LT translation catalogue (885 entries)

en:  Error:
lt_LT:  Klaida:

en:  Or %1$spurchase one here%2$s
lt_LT:  Arba %1$sįsigykite čia%2$s

en:  TranslatePress Settings
lt_LT:  TranslatePress nustatymai

en:  and uncheck the Checkbox.
lt_LT:  ir nuimkite žymėjimą iš žymimojo langelio.

en:  done.
lt_LT:  atlikta.

en:  or
lt_LT:  arba

en:  words remaining.
lt_LT:  likusių žodžių.

en: %1$s automatic translation requires an active license. Please %2$srenew%3$s your license or purchase a new one %4$shere%5$s.
lt_LT: %1$s automatinis vertimas reikalauja aktyvios licencijos. Prašome %2$satnaujinti%3$s savo licenciją arba įsigyti naują %4$sčia%5$s.

en: %1$s% of text on this page is translated into %2$s.
lt_LT: %1$s% teksto šiame puslapyje yra išversta į %2$s.

en: %d day ago | %d days ago
lt_LT[0]: prieš %d dieną
lt_LT[1]: prieš %d dienas
lt_LT[2]: prieš %d dienų

en: %d hour ago | %d hours ago
lt_LT[0]: prieš %d valandą
lt_LT[1]: prieš %d valandas
lt_LT[2]: prieš %d valandų

en: %d original entries and their translations were deleted.
lt_LT: Ištrinta %d originalių įrašų ir jų vertimų.

en: %sJoin our FREE & EXCLUSIVE onboarding course%s and learn how to grow your multilingual traffic, reach international markets, and save time & money while getting the most out of TranslatePress!
lt_LT: %sPrisijunkite prie mūsų NEMOKAMO ir IŠSKIRTINIO supažindinimo kurso%s ir sužinokite, kaip padidinti daugiakalbį srautą, pasiekti tarptautines rinkas ir sutaupyti laiko bei pinigų, maksimaliai išnaudojant TranslatePress!

en: (inactive)
lt_LT: (neaktyvus)

en: 2000 AI words to translate automatically
lt_LT: 2000 AI žodžių automatiniam vertimui

en: 5 Days to Better Multilingual Websites
lt_LT: 5 dienos iki geresnių daugiakalbių svetainių

en: <a href="%s" target="_blank">Here</a> you can observe the last 5 SQL errors relevant to TranslatePress if they exist.
lt_LT: <a href="%s" target="_blank">Čia</a> galite peržiūrėti paskutines 5 SQL klaidas, susijusias su TranslatePress, jei tokių yra.

en: <a href="%s">Click here</a> to access the database optimization tool.
lt_LT: <a href="%s">Spustelėkite čia</a>, kad pasiektumėte duomenų bazės optimizavimo įrankį.

en: <br/>If you have only the free plugin installed but added a paid license, please install the paid plugin from your TranslatePress account.
lt_LT: <br/>Jei turite įdiegtą tik nemokamą įskiepį, bet pridėjote mokamą licenciją, prašome įdiegti mokamą įskiepį iš savo TranslatePress paskyros.

en: <p><strong>License key mismatch.</strong> The license you entered doesn't match the TranslatePress version you have installed.</p><p>Please check that you've installed the correct version for your license from your TranslatePress account.</p>
lt_LT: <p><strong>Licencijos rakto neatitikimas.</strong> Įvesta licencija neatitinka įdiegtos TranslatePress versijos.</p><p>Patikrinkite, ar iš savo TranslatePress paskyros įdiegėte licencijai tinkamą versiją.</p>

en: <p><strong>License key mismatch.</strong> The license you entered doesn’t match the TranslatePress version you have installed.</p><p>Please check that you’ve installed the correct version for your license from your TranslatePress account.</p>
lt_LT: <p><strong>Licencijos rakto neatitikimas.</strong> Įvesta licencija neatitinka įdiegtos TranslatePress versijos.</p><p>Patikrinkite, ar iš savo TranslatePress paskyros įdiegėte teisingą versiją, skirtą jūsų licencijai.</p>

en: <strong>DeepL</strong> automatic translation is available as a <a href="%1$s" target="_blank" title="%2$s">%2$s</a>.
lt_LT: <strong>DeepL</strong> automatinis vertimas yra prieinamas kaip <a href="%1$s" target="_blank" title="%2$s">%2$s</a>.

en: <strong>Different Domain per Language add-on</strong> requires TranslatePress version %1$s or higher. You are currently using version %2$s. Please update TranslatePress to enable this feature.
lt_LT: <strong>Different Domain per Language add-on</strong> reikalauja TranslatePress versijos %1$s ar naujesnės. Šiuo metu naudojate versiją %2$s. Atnaujinkite TranslatePress, kad įjungtumėte šią funkciją.

en: <strong>Extra Languages add-on</strong> requires TranslatePress version %1$s or higher. You are currently using version %2$s. Please update TranslatePress to enable this feature.
lt_LT: <strong>Extra Languages priedas</strong> reikalauja TranslatePress %1$s versijos arba naujesnės. Šiuo metu naudojate %2$s versiją. Prašome atnaujinti TranslatePress, kad įjungtumėte šią funkciją.

en: <strong>IMPORTANT NOTE:</strong> Before performing this action it is strongly recommended to first backup the database.
lt_LT: <strong>SVARBI PASTABA:</strong> Prieš atliekant šį veiksmą, primygtinai rekomenduojama pirmiausia sukurti duomenų bazės atsarginę kopiją.

en: <strong>NEW:</strong> The <strong>Different Domain per Language</strong> add-on is here! Boost your global SEO and create a local experience with country-specific domains like .de or .fr. <a href="https://translatepress.com/docs/addons/different-domain-per-language/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=new-addon-ddpl" target="_blank">Learn more</a>.
lt_LT: <strong>NAUJA:</strong> Čia yra <strong>Different Domain per Language</strong> priedas! Padidinkite savo pasaulinį SEO ir sukurkite vietinę patirtį naudodami šaliai būdingus domenus, tokius kaip .de arba .fr. <a href="https://translatepress.com/docs/addons/different-domain-per-language/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=new-addon-ddpl" target="_blank">Sužinoti daugiau</a>.

en: <strong>NEW:</strong> The <strong>Different Domain per Language</strong> add-on is here! Boost your global SEO and create a local experience with country-specific domains like .de or .fr. Upgrade to <a href="https://translatepress.com/pricing/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=new-addon-ddpl-upsell" target="_blank">TranslatePress Business or Developer</a> to access it + more premium perks!
lt_LT: <strong>NAUJA:</strong> Čia yra <strong>Different Domain per Language</strong> priedas! Padidinkite savo pasaulinį SEO ir sukurkite vietinę patirtį naudodami šaliai būdingus domenus, tokius kaip .de arba .fr. Atnaujinkite į <a href="https://translatepress.com/pricing/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=new-addon-ddpl-upsell" target="_blank">TranslatePress Business arba Developer</a>, kad gautumėte prieigą prie jo ir daugiau premium privalumų!

en: <strong>This Black Friday, renew your license at a special price</strong> to continue receiving access to product downloads, automatic updates, and support.
lt_LT: <strong>Šį Juodąjį penktadienį atnaujinkite savo licenciją specialia kaina</strong>, kad ir toliau gautumėte prieigą prie produktų atsisiuntimų, automatinių atnaujinimų ir palaikymo.

en: <strong>TranslatePress</strong> encountered SQL errors. <a href="%s" title="View TranslatePress SQL Errors">Check out the errors</a>.
lt_LT: <strong>TranslatePress</strong> aptiko SQL klaidų. <a href="%s" title="View TranslatePress SQL Errors">Peržiūrėkite klaidas</a>.

en: <strong>TranslatePress</strong> requires <strong><a href="http://php.net/manual/en/book.mbstring.php">Multibyte String PHP library</a></strong>. Please contact your server administrator to install it on your server.
lt_LT: <strong>TranslatePress</strong> reikalauja <strong><a href="http://php.net/manual/en/book.mbstring.php">PHP bibliotekos daugiaženklėms eilutėms</a></strong>. Susisiekite su savo serverio administratoriumi, kad ją įdiegtų jūsų serveryje.

en: <strong>TranslatePress</strong> requires at least PHP version 5.6.20+ to run. It is the <a href="%s">minimum requirement of the latest WordPress version</a>. Please contact your server administrator to update your PHP version.
lt_LT: <strong>TranslatePress</strong> veikimui reikalinga bent PHP 5.6.20+ versija. Tai yra <a href="%s">naujausios WordPress versijos minimalus reikalavimas</a>. Susisiekite su serverio administratoriumi, kad atnaujintų jūsų PHP versiją.

en: <strong>Warning:</strong> Some strings have possibly incorrectly encoded characters. This may result in breaking the queries, rendering the page untranslated in live mode. Consider revising the following strings or their method of outputting.
lt_LT: <strong>Įspėjimas:</strong> Kai kuriose eilutėse gali būti neteisingai užkoduotų simbolių. Tai gali sugadinti užklausas, dėl ko puslapis tiesioginėje veiksenoje liktų neišverstas. Apsvarstykite galimybę peržiūrėti šias eilutes arba jų išvedimo metodą.

en: A popup appears asking the user if they want to be redirected
lt_LT: Iššokantis langas klausia naudotojo, ar jis nori būti peradresuotas

en: A popup appears asking the user if they want to be redirected.
lt_LT: Iššokantis langas klausia naudotojo, ar jis nori būti peradresuotas.

en: A short list of plugins you can use to extend your website.
lt_LT: Trumpas įskiepių sąrašas, kuriuos galite naudoti savo svetainei išplėsti.

en: A valid license is required to enable Automatic Translation.
lt_LT: Norint įgalinti automatinį vertimą, būtina galiojanti licencija.

en: AI Words Low Notification
lt_LT: Pranešimas apie mažą AI žodžių kiekį

en: API key validation failed.
lt_LT: API rakto patvirtinimas nepavyko.

en: API key verification was successful.
lt_LT: API raktas sėkmingai patvirtintas.

en: Accept user payments, create subscription plans and restrict content on your membership site.
lt_LT: Priimkite naudotojų mokėjimus, kurkite prenumeratos planus ir ribokite turinį savo narystės svetainėje.

en: Access to TranslatePress AI
lt_LT: Prieiga prie TranslatePress AI

en: Access to TranslatePress AI for instant automatic translations
lt_LT: Prieiga prie TranslatePress AI momentiniams automatiniams vertimams

en: Account Page
lt_LT: Paskyros puslapis

en: Activate
lt_LT: Įjungti

en: Activate License
lt_LT: Įjungti licenciją

en: Activate License Key
lt_LT: Aktyvuoti licencijos raktą

en: Activate License »
lt_LT: Aktyvuoti licenciją »

en: Activation error:
lt_LT: Aktyvavimo klaida:

en: Active
lt_LT: Aktyvus

en: Active, Deactivated, installed version and settings
lt_LT: Aktyvumas, deaktyvavimas, įdiegta versija ir nustatymai

en: Add
lt_LT: Pridėti

en: Add Extra AI Words
lt_LT: Pridėti papildomų AI žodžių

en: Add Language
lt_LT: Pridėti kalbą

en: Add Languages
lt_LT: Pridėti kalbas

en: Add Media
lt_LT: Pridėti mediją

en: Add New
lt_LT: Pridėti naują

en: Add a New Language
lt_LT: Pridėti naują kalbą

en: Add a floating dropdown that follows the user on every page.
lt_LT: Pridėkite plaukiojantį išskleidžiamąjį sąrašą, kuris seka naudotoją kiekviename puslapyje.

en: Add a license key
lt_LT: Pridėti licencijos raktą

en: Add a limit to the number of automatically translated characters so you can better budget your project.
lt_LT: Nustatykite automatiškai verčiamų simbolių skaičiaus limitą, kad galėtumėte geriau planuoti projekto biudžetą.

en: Add as many languages as you need for your project to go global. Publish your language only when all your translations are done.
lt_LT: Pridėkite tiek kalbų, kiek reikia jūsų projektui tapti pasauliniu. Publikuokite kalbą tik tada, kai visi vertimai bus atlikti.

en: Add more than two languages with TranslatePress Pro.
lt_LT: Pridėkite daugiau nei dvi kalbas naudodami TranslatePress Pro.

en: Add your API Key here...
lt_LT: Čia įveskite savo API raktą...

en: Add your License Key
lt_LT: Įveskite savo licencijos raktą

en: Add your License Key to unlock all premium features. Find the License Key in your
lt_LT: Įveskite savo licencijos raktą, kad atrakintumėte visas mokamas funkcijas. Licencijos raktą rasite savo

en: Adding more than two languages is a paid feature. Upgrade TranslatePress and unlock more premium features.
lt_LT: Daugiau nei dviejų kalbų pridėjimas yra mokama funkcija. Atnaujinkite TranslatePress ir atrakinkite daugiau papildomų funkcijų.

en: Additional Language
lt_LT: Papildoma kalba

en: Addons
lt_LT: Priedai

en: Admin Notices
lt_LT: Administratoriaus pranešimai

en: Ads a slash at the end of the home_url() function
lt_LT: Prideda pasvirąjį brūkšnį prie home_url() funkcijos pabaigos

en: Advanced
lt_LT: Išplėstiniai

en: Advanced Add-ons
lt_LT: Išplėstiniai priedai

en: All Languages
lt_LT: Visos kalbos

en: All TranslatePress functionalities are disabled until then.
lt_LT: Visos TranslatePress funkcijos išjungtos iki tol.

en: All individual TranslatePress add-on plugins <a href="%1$s" target="_blank">have been discontinued</a> and are now included in the premium Personal, Business and Developer versions of TranslatePress. Please log into your <a href="%2$s" target="_blank">account page</a>, download the new premium version and install it. Your individual addons settings will be ported over.
lt_LT: Visi atskiri TranslatePress papildiniai <a href="%1$s" target="_blank">buvo nutraukti</a> ir dabar yra įtraukti į premium Personal, Business ir Developer TranslatePress versijas. Prašome prisijungti prie savo <a href="%2$s" target="_blank">paskyros puslapio</a>, atsisiųsti naująją premium versiją ir įdiegti ją. Jūsų atskirų papildinių nustatymai bus perkelti.

en: Allow & Continue
lt_LT: Leisti ir tęsti

en: Allow this user to translate the website.
lt_LT: Leisti šiam naudotojui versti svetainę.

en: Allow translation to the corresponding language only if the content is written in the default language.
lt_LT: Leisti vertimą į atitinkamą kalbą tik tuo atveju, jei turinys parašytas numatytojoje kalboje.

en: Already a Pro User?
lt_LT: Jau esate Pro naudotojas?

en: Already purchased a Premium version?
lt_LT: Jau įsigijote Premium versiją?

en: Alt attribute
lt_LT: Alt atributas

en: Alternative Engines
lt_LT: Alternatyvūs varikliai

en: Always use this language
lt_LT: Visada naudoti šią kalbą

en: An error occurred while loading results. Most likely you were logged out. Reload page?
lt_LT: Įvyko klaida įkeliant rezultatus. Tikriausiai buvote atjungti. Perkrauti puslapį?

en: An error occurred, please try again.
lt_LT: Įvyko klaida, prašome bandyti dar kartą.

en: Anchor link
lt_LT: Inkarinė nuoroda

en: Any Post Status
lt_LT: Bet kokia įrašo būsena

en: Applies to all types of language switchers (floating, shortcode, and menu). When enabled, the site will revert to using the original Language Switcher configured in the General Settings tab, replacing the new customizable version. Your existing switcher settings will remain saved, but they will be ignored while this option is active.
lt_LT: Taikoma visų tipų kalbos perjungikliams (slankiojančiajam, shortcode ir meniu). Įjungus, svetainė grįš prie naudojimo originalaus kalbos perjungiklio, sukonfigūruoto bendrųjų nustatymų skirtuke, pakeisdama naująją pritaikomą versiją. Jūsų esami perjungiklio nustatymai liks išsaugoti, tačiau jie bus ignoruojami, kol ši parinktis yra aktyvi.

en: Apply
lt_LT: Taikyti

en: Apply a Template
lt_LT: Taikyti šabloną

en: Are you a TranslatePress PRO user?
lt_LT: Ar esate TranslatePress PRO vartotojas?

en: Are you sure you want to remove this item?
lt_LT: Ar tikrai norite pašalinti šį elementą?

en: Are you sure you want to remove this language?
lt_LT: Ar tikrai norite pašalinti šią kalbą?

en: Are you sure you want to split this phrase into smaller parts?
lt_LT: Ar tikrai norite padalinti šią frazę į mažesnes dalis?

en: Article Section
lt_LT: Straipsnio skyrius

en: Article Tag
lt_LT: Straipsnio žyma

en: Ask a Question
lt_LT: Užduoti klausimą

en: Ask the community
lt_LT: Klausti bendruomenės

en: Assign different domains or subdomains to each language. When visitors access these domains, TranslatePress loads the appropriate language translation directly without redirecting.
lt_LT: Priskirti skirtingus domenus arba subdomenus kiekvienai kalbai. Kai lankytojai pasiekia šiuos domenus, TranslatePress tiesiogiai įkelia atitinkamą kalbos vertimą be peradresavimo.

en: Audios
lt_LT: Garso įrašai

en: Automatic Translation
lt_LT: Automatinis vertimas

en: Automatic Translation Memory
lt_LT: Automatinė vertimo atmintis

en: Automatic Translation Settings
lt_LT: Automatinio vertimo nustatymai

en: Automatic User Language Detection
lt_LT: Automatinis naudotojo kalbos aptikimas

en: Automatic and manual slug translation changes performed when <strong>TranslatePress - Multilingual</strong> 2.8.4 was active had to be removed because of some issues with that version. All slug translations from before that version are now in use. Thank you for understanding!
lt_LT: Automatiniai ir rankiniai slug vertimo pakeitimai, atlikti kai buvo aktyvus <strong>TranslatePress - Multilingual</strong> 2.8.4, turėjo būti pašalinti dėl tam tikrų tos versijos problemų. Visi slug vertimai iš prieš tai buvusios versijos dabar naudojami. Dėkojame už supratimą!

en: Automatic translation has been disabled.
lt_LT: Automatinis vertimas išjungtas.

en: Automatically Translate Slugs
lt_LT: Automatiškai versti slug

en: Automatically translate your website through the DeepL API.
lt_LT: Automatiškai verčia jūsų svetainę naudojant DeepL API.

en: Automatically translate your website using TranslatePress AI.
lt_LT: Automatiškai išverskite savo svetainę naudodami TranslatePress AI.

en: Automatically translated
lt_LT: Automatiškai išversta

en: Available in our Pro Versions
lt_LT: Prieinama mūsų Pro versijose

en: Available languages
lt_LT: Prieinamos kalbos

en: Back to TranslatePress Settings
lt_LT: Atgal į TranslatePress nustatymus

en: Bad request. There was an error accessing the DeepL API.
lt_LT: Netinkama užklausa. Įvyko klaida pasiekiant DeepL API.

en: Before enabling:
lt_LT: Prieš įjungiant:

en: Block Crawlers
lt_LT: Blokuoti robotus

en: Block crawlers from triggering automatic translations on your website.<br>This will not prevent crawlers from accessing this site's pages.
lt_LT: Neleisti robotams aktyvuoti automatinio vertimo jūsų svetainėje.<br>Tai nesutrukdys robotams pasiekti šios svetainės puslapių.

en: Border
lt_LT: Rėmelis

en: Border Template
lt_LT: Rėmelio šablonas

en: Bottom Left
lt_LT: Apačioje kairėje

en: Bottom Right
lt_LT: Dešinėje apačioje

en: Brand-new Language Switcher Settings are here!
lt_LT: Visiškai nauji kalbos perjungimo nustatymai jau čia!

en: Browse As User Role
lt_LT: Naršyti pasirinkus naudotojo rolę

en: Bulk Actions
lt_LT: Masiniai veiksmai

en: Button Text
lt_LT: Mygtuko tekstas

en: By checking this setting the preferred language will remain the one selected above, without the possibility of being changed in the frontend.<br>This language will be used in different operations such as sending email to the user.
lt_LT: Pažymėjus šį nustatymą, pageidaujama kalba liks aukščiau pasirinkta, be galimybės ją pakeisti išorinėje sąsajoje.<br>Ši kalba bus naudojama įvairiose operacijose, pavyzdžiui, siunčiant el. laišką vartotojui.

en: By upgrading you'll get access to all paid add-ons, premium support and help fund the future development of TranslatePress.
lt_LT: Atnaujinę versiją gausite prieigą prie visų mokamų priedų, premium palaikymo ir padėsite finansuoti tolimesnę TranslatePress plėtrą.

en: Capture more user information on the registration form with the help of Profile Builder's custom user profile fields and/or add an Email Confirmation process to verify your customers accounts.
lt_LT: Surinkite daugiau naudotojo informacijos registracijos formoje, naudodami Profile Builder pasirinktinius naudotojo profilio laukus, ir (arba) pridėkite el. pašto patvirtinimo procesą, kad patvirtintumėte savo klientų paskyras.

en: Change lang attribute of the html tag to a format that includes country regional or not. <br>In HTML, the lang attribute (<html lang="en-US">)  should be used to  specify the language of text content so that the  browser can correctly display or process  your content (eg. for  hyphenation, styling, spell checking, etc).
lt_LT: Pakeiskite html žymos lang atributą į formatą, kuris įtraukia šalies regioną arba ne. <br>HTML kode lang atributas (<html lang="en-US">) turėtų būti naudojamas nurodyti teksto turinio kalbą, kad naršyklė galėtų teisingai rodyti arba apdoroti jūsų turinį (pvz., skiemenų laužymui, stiliui, rašybos tikrinimui ir kt.).

en: Change language
lt_LT: Keisti kalbą

en: Change language to %s
lt_LT: Pakeisti kalbą į %s

en: Check DNS
lt_LT: Tikrinti DNS

en: Check if the selected translation engine is configured correctly.
lt_LT: Patikrinti, ar pasirinktas vertimo variklis sukonfigūruotas teisingai.

en: Check if you want to add the subdirectory in the URL for the default language.</br>By checking this option, the default language seen by website visitors will become the first one in the "All Languages" list.
lt_LT: Pažymėkite, jei norite į numatytosios kalbos URL pridėti subdirektoriją.</br>Pažymėjus šią parinktį, numatytoji kalba, matoma svetainės lankytojams, taps pirmąja sąraše „Visos kalbos“.

en: Check if you want to display languages in their native names. Otherwise, languages will be displayed in English.
lt_LT: Pažymėkite, jei norite rodyti kalbas jų gimtaisiais pavadinimais. Priešingu atveju kalbos bus rodomos anglų kalba.

en: Checking DNS...
lt_LT: Tikrinamas DNS...

en: Choose a language...
lt_LT: Pasirinkite kalbą...

en: Choose a secondary language...
lt_LT: Pasirinkite antrinę kalbą...

en: Choose from which languages to exclude this element.
lt_LT: Pasirinkti, iš kurių kalbų išskirti šį elementą.

en: Choose in which language to show this element.
lt_LT: Pasirinkti, kuria kalba rodyti šį elementą.

en: Choose what paths can be translated. Supports wildcard at the end of the path.<br>For example, to exclude https://example.com/some/path you can either use the rule /some/path/ or /some/*.<br>Enter each rule on it's own line. To exclude the home page use {{home}}.
lt_LT: Pasirinkite, kokie keliai gali būti verčiami. Palaiko pakaitos simbolį kelio pabaigoje.<br>Pavyzdžiui, kad išskirtumėte https://example.com/some/path, galite naudoti taisyklę /some/path/ arba /some/*.<br>Kiekvieną taisyklę įveskite atskiroje eilutėje. Kad išskirtumėte pagrindinį puslapį, naudokite {home}.

en: Choose which engine you want to use in order to %1$s automatically translate your website.
lt_LT: Pasirinkite, kurį variklį norite naudoti, norėdami %1$s automatiškai versti savo svetainę.

en: Choose which hreflang tags will appear on your website.<br/>We recommend showing both types of hreflang tags as indicated by <a href="https://developers.google.com/search/docs/advanced/crawling/localized-versions" title="Google Crawling" target="_blank">Google documentation</a>.<br/>Removing Country Locale when having multiple Country Locales of the same language (ex. English UK and English US) will result in showing one hreflang tag with link to just one of the region locales for that language.
lt_LT: Pasirinkite, kurios hreflang žymės bus rodomos jūsų svetainėje.<br/>Rekomenduojame rodyti abiejų tipų hreflang žymes, kaip nurodyta <a href="https://developers.google.com/search/docs/advanced/crawling/localized-versions" title="Google Crawling" target="_blank">Google dokumentacijoje</a>.<br/>Pašalinus šalies lokalę, kai yra kelios tos pačios kalbos šalies lokalės (pvz., English UK ir English US), bus rodoma viena hreflang žymė su nuoroda tik į vieną tos kalbos regioninę lokalę.

en: Cleaning gettext original strings table for language %s...
lt_LT: Valoma Gettext pradinių eilučių lentelė kalbai %s...

en: Cleaning original meta table for language %s...
lt_LT: Valoma originalių meta lentelė kalbai %s...

en: Cleaning original strings table for language %s...
lt_LT: Valoma pradinių eilučių lentelė kalbai %s...

en: Cleans up all trp_dictionary_* tables of duplicate rows. These tables contain translations for user-inputted strings such as post content, post title, menus etc.
lt_LT: Išvalo visas trp_dictionary_* lenteles nuo pasikartojančių eilučių. Šiose lentelėse saugomi vertimai naudotojo įvestų eilučių, tokių kaip įrašo turinys, įrašo pavadinimas, meniu ir kt.

en: Cleans up all trp_gettext_* tables of duplicate rows. These tables contain translations for themes and plugin strings.
lt_LT: Išvalo visas trp_gettext_* lenteles nuo pasikartojančių eilučių. Šiose lentelėse saugomi vertimai temų ir papildinių eilutėms.

en: Cleans up all trp_original_strings table of duplicate rows. This table contains strings in the default language, without any translation.<br>The trp_original_meta table, which contains meta information that refers to the post parent’s ID, is also regenerated.<br>Such duplicates can appear in exceptional situations of unexpected behavior.
lt_LT: Išvalo trp_original_strings lentelę nuo pasikartojančių eilučių. Šioje lentelėje saugomos numatytosios kalbos eilutės be jokių vertimų.<br>trp_original_meta lentelė, kurioje saugomi metaduomenys, susiję su įrašo tėvinio ID, taip pat atgeneruojama iš naujo.<br>Tokie pasikartojimai gali atsirasti išskirtinėse netikėto elgsenos situacijose.

en: Clear filters
lt_LT: Išvalyti filtrus

en: Click to Copy
lt_LT: Spustelėkite norėdami nukopijuoti

en: Click to sort strings by this column
lt_LT: Spustelėkite, norėdami surikiuoti eilutes pagal šį stulpelį

en: Close
lt_LT: Uždaryti

en: Close Button Text
lt_LT: Uždarymo mygtuko tekstas

en: Close Editor
lt_LT: Uždaryti redaktorių

en: Code
lt_LT: Kodas

en: Configure Site Languages
lt_LT: Konfigūruoti svetainės kalbas

en: Configure different menu items for different languages.
lt_LT: Konfigūruokite skirtingus meniu elementus skirtingoms kalboms.

en: Connect separate domains or subdomains to each of your translated versions. Strengthen your brand’s local identity and boost SEO performance for every language you support.
lt_LT: Prijunkite atskirus domenus ar subdomenus prie kiekvienos išverstos versijos. Stiprinkite savo prekės ženklo vietinį identitetą ir pagerinkite SEO rezultatus kiekvienai palaikomai kalbai.

en: Context
lt_LT: Kontekstas

en: Continue
lt_LT: Tęsti

en: Copy the relevant content from the duplicated tables (trp_dictionary_en_us_es_es_COPY for example) in the newly generated table (trp_dictionary_en_us_es_es) -- perform this step only if you want to keep the current translations
lt_LT: Nukopijuokite atitinkamą turinį iš dubliuotų lentelių (pavyzdžiui, trp_dictionary_en_us_es_es_COPY) į naujai sugeneruotą lentelę (trp_dictionary_en_us_es_es) -- atlikite šį veiksmą tik tuo atveju, jei norite išsaugoti dabartinius vertimus

en: Could not install. Try again from <a href="%s" >Plugins Dashboard.</a>
lt_LT: Nepavyko įdiegti. Bandykite dar kartą iš <a href="%s" >Papildinių valdymo skydo.</a>

en: Could not reach domain: %s
lt_LT: Nepavyko pasiekti domeno: %s

en: Create a backup of your database
lt_LT: Sukurkite duomenų bazės atsarginę kopiją

en: Create a copy of each translation table where you encounter errors. You can copy the table within the same database (trp_dictionary_en_us_es_es_COPY for example) -- perform this step only if you want to keep the current translations
lt_LT: Sukurkite kiekvienos vertimų lentelės, kurioje kyla klaidų, kopiją. Galite kopijuoti lentelę toje pačioje duomenų bazėje (pavyzdžiui, trp_dictionary_en_us_es_es_COPY) -- atlikite šį veiksmą tik tuo atveju, jei norite išsaugoti dabartinius vertimus

en: Create no-code automations and workflows on your WordPress site. Easily connect your plugins, sites and apps together.
lt_LT: Kurkite automatizavimus ir darbo eigas be kodo savo WordPress svetainėje. Lengvai sujunkite savo įskiepius, svetaines ir programėles.

en: Create translator accounts for new users or allow existing users that are not administrators to translate your website.
lt_LT: Sukurkite vertėjų paskyras naujiems naudotojams arba leiskite esamiems naudotojams, kurie nėra administratoriai, versti jūsų svetainę.

en: Create your Free Account
lt_LT: Sukurkite nemokamą paskyrą

en: Creating a free account includes:
lt_LT: Nemokamos paskyros sukūrimas apima:

en: Current Language
lt_LT: Dabartinė kalba

en: Current User
lt_LT: Dabartinis vartotojas

en: Current status: %s words remaining
lt_LT: Dabartinė būsena: liko %s žodžių

en: Custom Language Flag
lt_LT: Pasirinktinės kalbos vėliava

en: Custom Languages
lt_LT: Pasirinktinės kalbos

en: Custom language
lt_LT: Pasirinktinė kalba

en: Custom languages
lt_LT: Pasirinktinės kalbos

en: Customize the date formatting per each translated language.<br/>Leave empty for default WP setting or see more information <a href="https://wordpress.org/support/article/formatting-date-and-time/" title="Formatting Date and Time" target="_blank">here</a>
lt_LT: Derinkite datos formatavimą kiekvienai išverstai kalbai.<br/>Palikite tuščią numatytajam WP nustatymui arba daugiau informacijos rasite <a href="https://wordpress.org/support/article/formatting-date-and-time/" title="Formatting Date and Time" target="_blank">čia</a>

en: DNS check failed. Please verify your domain configuration.
lt_LT: DNS patikra nepavyko. Patikrinkite savo domeno konfigūraciją.

en: DNS is correctly configured!
lt_LT: DNS sukonfigūruotas teisingai!

en: Dark
lt_LT: Tamsus

en: Dark Template
lt_LT: Tamsusis šablonas

en: Database optimization did not complete successfully. We recommend restoring the original database or <a href="%s" >trying again.</a>
lt_LT: Duomenų bazės optimizavimas neužbaigtas sėkmingai. Rekomenduojame atkurti originalią duomenų bazę arba <a href="%s">bandyti dar kartą.</a>

en: Date format
lt_LT: Datos formatas

en: Deactivate
lt_LT: Išjungti

en: Deactivate License
lt_LT: Išjungti licenciją

en: Debug
lt_LT: Derinimas

en: Debug Data for License Activation
lt_LT: Derinimo duomenys licencijos aktyvavimui

en: Debug Data for License Checking
lt_LT: Derinimo duomenys licencijos tikrinimui

en: Debug Information
lt_LT: Derinimo informacija

en: DeepL API Key
lt_LT: DeepL API raktas

en: DeepL API Type
lt_LT: DeepL API tipas

en: DeepL Automatic Translation
lt_LT: DeepL automatinis vertimas

en: Default
lt_LT: Numatytasis

en: Default (example: en-US, fr-CA, etc.)
lt_LT: Numatytasis (pavyzdys: en-US, fr-CA ir kt.)

en: Default Language
lt_LT: Numatytoji kalba

en: Default Template
lt_LT: Numatytasis šablonas

en: Delete
lt_LT: Ištrinti

en: Delete entries
lt_LT: Ištrinti įrašus

en: Description
lt_LT: Aprašymas

en: Detected long query limitation on WPEngine hosting. Some large pages may appear untranslated. You can remove limitation by adding the following to your site’s wp-config.php: define( 'WPE_GOVERNOR', false );
lt_LT: Aptiktas ilgų užklausų apribojimas WPEngine talpinime. Kai kurie dideli puslapiai gali būti rodomi neišversti. Galite pašalinti apribojimą, įrašydami šį kodą į savo svetainės wp-config.php: define( 'WPE_GOVERNOR', false );

en: Different Domain per Language
lt_LT: Skirtingas domenas kiekvienai kalbai

en: Different Domain per Language: A language domain cannot be the same as the main site URL. The toggle has been disabled for the matching domain.
lt_LT: Different Domain per Language: kalbos domenas negali sutapti su pagrindiniu svetainės URL. Perjungiklis išjungtas sutampančiam domenui.

en: Different Domain per Language: Domain is required when domain mapping is enabled. The toggle has been disabled for languages with empty domains.
lt_LT: Different Domain per Language: kai įjungtas domenų susiejimas, domenas yra būtinas. Perjungiklis išjungtas kalboms, kurioms nenurodyti domenai.

en: Different Domain per Language: The same domain cannot be assigned to multiple languages. The toggle has been disabled for duplicate domains.
lt_LT: Different Domain per Language: tas pats domenas negali būti priskirtas kelioms kalboms. Perjungiklis išjungtas dublikatų domenams.

en: Different Menu Items for each Language
lt_LT: Skirtingi meniu elementai kiekvienai kalbai

en: Disable dynamic translation
lt_LT: Išjungti dinaminį vertimą

en: Disable post container tags for post content
lt_LT: Išjungti įrašo konteinerių žymes įrašo turiniui

en: Disable post container tags for post title
lt_LT: Išjungti įrašo konteinerių žymes įrašo pavadinimui

en: Disable translation for gettext strings
lt_LT: Išjungti gettext eilučių vertimą

en: Discard All
lt_LT: Atmesti viską

en: Discard all changes. Shortcut: CTRL(⌘) + ALT + Z
lt_LT: Atmesti visus pakeitimus. Spartusis klavišas: CTRL(⌘) + ALT + Z

en: Discard changes
lt_LT: Atmesti pakeitimus

en: Discard changes to this text box. To discard changes to all text boxes use shortcut: CTRL(⌘) + ALT + Z
lt_LT: Atmesti šio teksto lauko pakeitimus. Norėdami atmesti visų teksto laukų pakeitimus, naudokite spartųjį klavišą: CTRL(⌘) + ALT + Z

en: Dismiss
lt_LT: Atmesti

en: Dismiss email course notification
lt_LT: Atmesti el. pašto kurso pranešimą

en: Dismiss this notice.
lt_LT: Atmesti šį pranešimą.

en: Dismiss tooltip
lt_LT: Uždaryti paaiškinimą

en: Displays a small language drop-down across your website, in a corner of your choosing.
lt_LT: Rodo mažą kalbos išskleidžiamąjį sąrašą visoje svetainėje, pasirinktame kampe.

en: Do not automatically translate strings that are found in html nodes matching these selectors.<br>Excludes all the children of HTML nodes matching these selectors from being automatically translated.<br>Manual translation of these strings is still possible.
lt_LT: Automatiškai neversti eilučių, kurios randamos HTML mazguose, atitinkančiuose šiuos selektorius.<br>Išskiria visus HTML mazgų, atitinkančių šiuos selektorius, vaikus iš automatinio vertimo.<br>Šių eilučių rankinis vertimas vis dar įmanomas.

en: Do not automatically translate these strings (ex. names, technical words...)<br>Paragraphs containing these strings will still be translated except for the specified part.
lt_LT: Automatiškai neversti šių eilučių (pvz., vardų, techninių terminų...)<br>Pastraipos, kuriose yra šios eilutės, vis tiek bus verčiamos, išskyrus nurodytą dalį.

en: Do not dynamically translate strings that are found in html nodes matching these selectors.<br>Excludes all the children of HTML nodes matching these selectors from being translated using JavaScript.<br/>These strings will still be translated on the server side if possible.
lt_LT: Dinamiškai neversti eilučių, kurios randamos HTML mazguose, atitinkančiuose šiuos selektorius.<br>Išskiria visus HTML mazgų, atitinkančių šiuos selektorius, vaikus iš vertimo naudojant JavaScript.<br/>Šios eilutės vis tiek bus verčiamos serverio pusėje, jei įmanoma.

en: Do not include translated links in sitemaps generated by SEO plugins.<br/>Requires <a href="https://translatepress.com/docs/addons/seo-pack/?utm_source=tp-advanced&utm_medium=client-site&utm_campaign=miscellaneous" title="TranslatePress Add-on SEO Pack documentation" target="_blank"> SEO Pack Add-on</a> to be installed and activated.
lt_LT: Neįtraukti išverstų nuorodų į SEO įskiepių sugeneruotus sitemaps.<br/>Reikalauja, kad būtų įdiegtas ir aktyvuotas <a href="https://translatepress.com/docs/addons/seo-pack/?utm_source=tp-advanced&utm_medium=client-site&utm_campaign=miscellaneous" title="TranslatePress Add-on SEO Pack documentation" target="_blank"> SEO Pack priedas</a>.

en: Do not translate certain paths
lt_LT: Neišversti tam tikrų kelių

en: Do not translate strings that are found in html nodes matching these selectors.<br>Excludes all the children of HTML nodes matching these selectors from being translated.<br>These strings cannot be translated manually nor automatically.
lt_LT: Neversti eilučių, kurios randamos HTML mazguose, atitinkančiuose šiuos selektorius.<br>Išskiria visus HTML mazgų, atitinkančių šiuos selektorius, vaikus iš vertimo.<br>Šios eilutės negali būti verčiamos nei rankiniu, nei automatiniu būdu.

en: Documentation
lt_LT: Dokumentacija

en: Domain
lt_LT: Domenas

en: Domain is reachable!
lt_LT: Domenas pasiekiamas!

en: Domain returned HTTP status %d.
lt_LT: Domenas grąžino HTTP statusą %d.

en: Don't forget to Save Translation. Use keyboard shortcut CTRL(⌘) + S
lt_LT: Nepamirškite išsaugoti vertimo. Naudokite klaviatūros trumpinį CTRL(⌘) + S

en: Done.
lt_LT: Atlikta.

en: Don’t have a TranslatePress AI License Key?
lt_LT: Neturite TranslatePress AI licencijos rakto?

en: Download & Install the Pro plugin
lt_LT: Atsisiųsti ir įdiegti Pro papildinį

en: Dublin Core Description
lt_LT: Dublin Core aprašymas

en: Dublin Core Title
lt_LT: Dublin Core pavadinimas

en: Duplicate language detected.<br>Each language can only be added once to ensure accurate translation management.<br> Please change the duplicate language entry and try again.
lt_LT: Aptikta pasikartojanti kalba.<br>Kiekviena kalba gali būti pridėta tik vieną kartą, kad būtų užtikrintas tikslus vertimų valdymas.<br> Pakeiskite pasikartojančią kalbos įrašą ir bandykite dar kartą.

en: Dynamically Added Strings
lt_LT: Dinamiškai pridėtos eilutės

en: Edit
lt_LT: Redaguoti

en: Edit translations by visually selecting them on each site page
lt_LT: Redaguokite vertimus vizualiai juos pasirinkdami kiekviename svetainės puslapyje

en: Edit url slug translations, plugins and theme translation (emails, forms etc.)
lt_LT: Redaguoti URL slug vertimus, įskiepių ir temų vertimą (el. laiškai, formos ir kt.)

en: Email text
lt_LT: El. pašto tekstas

en: Emails
lt_LT: El. laiškai

en: Emails String Translation
lt_LT: El. pašto eilučių vertimas

en: Empty feed response
lt_LT: Tuščias kanalo atsakas

en: Enable Add-on modules to extend TranslatePress and enhance the functionality of your translated site.
lt_LT: Įjunkite papildomus modulius, kad išplėstumėte TranslatePress ir pagerintumėte jūsų išverstos svetainės funkcionalumą.

en: Enable Addons
lt_LT: Įjungti priedus

en: Enable Automatic Translation
lt_LT: Įjungti automatinį vertimą

en: Enable Modules
lt_LT: Įjungti modulius

en: Enable the hreflang x-default tag for language:
lt_LT: Įjungti hreflang x-default žymę kalbai:

en: Enable the new switcher
lt_LT: Įjungti naująjį perjungiklį

en: Enable translation
lt_LT: Įjungti vertimą

en: Enable translation of numbers ( e.g. phone numbers)
lt_LT: Įjungti skaičių vertimą (pvz., telefono numerius)

en: Enables the hreflang="x-default" for an entire language. See documentation for more details.
lt_LT: Įjungia hreflang="x-default" visai kalbai. Daugiau informacijos rasite dokumentacijoje.

en: Ensure your domains are registered, pointed to your server, and have SSL certificates configured.
lt_LT: Įsitikinkite, kad jūsų domenai užregistruoti, nukreipti į jūsų serverį ir turi sukonfigūruotus SSL sertifikatus.

en: Enter a valid license
lt_LT: Įveskite tinkamą licenciją

en: Enter your license key
lt_LT: Įveskite licencijos raktą

en: Entire Response From wp_remote_get():
lt_LT: Visas atsakymas iš wp_remote_get():

en: Error
lt_LT: Klaida

en: Error! Duplicate URL slug values.
lt_LT: Klaida! Pasikartojančios URL slug reikšmės.

en: Error:
lt_LT: Klaida:

en: Even changing from en_US to en_GB, because they are treated as two different languages.
lt_LT: Net ir keičiant iš en_US į en_GB, nes jos laikomos dviem skirtingomis kalbomis.

en: Example: %1$s for English, %2$s for Spanish, %3$s for French.
lt_LT: Pavyzdys: %1$s anglų kalbai, %2$s ispanų kalbai, %3$s prancūzų kalbai.

en: Exclude Gettext Strings
lt_LT: Išskirti Gettext eilutes

en: Exclude Gettext strings
lt_LT: Išskirti Gettext eilutes

en: Exclude Paths From Translation
lt_LT: Išskirti kelius iš vertimo

en: Exclude element from language
lt_LT: Išskirti elementą iš kalbos

en: Exclude from Language
lt_LT: Išskirti iš kalbos

en: Exclude from dynamic translation
lt_LT: Išskirti iš dinaminio vertimo

en: Exclude selectors from translation
lt_LT: Pašalinti selektorius iš vertimo

en: Exclude selectors only from automatic translation
lt_LT: Pašalinti selektorius tik iš automatinio vertimo

en: Exclude strings & pages
lt_LT: Išskirti eilutes ir puslapius

en: Exclude strings from automatic translation
lt_LT: Išskirti eilutes iš automatinio vertimo

en: Exclude these strings from being translated as Gettext strings by TranslatePress. Leave the domain empty to take into account any Gettext string.<br/>Can still be translated through po/mo files.
lt_LT: Išskirkite šias eilutes iš vertimo kaip Gettext eilučių per TranslatePress. Palikite domeną tuščią, kad būtų atsižvelgta į bet kurią Gettext eilutę.<br/>Vis dar gali būti verčiamos per po/mo failus.

en: Exclude this element from specific languages.
lt_LT: Išskirti šį elementą iš konkrečių kalbų.

en: Exclude translated links from sitemap
lt_LT: Išskirti išverstas nuorodas iš sitemap

en: Exit Setup
lt_LT: Išeiti iš sąrankos

en: Explore pre-made templates, switch colors, flag styles, spacing, layouts & more. Use the live preview to perfect your switcher in seconds.
lt_LT: Tyrinėkite iš anksto paruoštus šablonus, keiskite spalvas, vėliavų stilius, tarpus, išdėstymus ir kt. Naudokite tiesioginę peržiūrą, kad per kelias sekundes tobulai suderintumėte savo perjungiklį.

en: Extra Translation Features
lt_LT: Papildomos vertimo funkcijos

en: Filter
lt_LT: Filtruoti

en: Filter Gettext wrapping from post content and title
lt_LT: Filtruoti Gettext apgaubimą iš įrašo turinio ir pavadinimo

en: Filter Gettext wrapping from post meta
lt_LT: Filtruoti Gettext apgaubimą iš įrašo metaduomenų

en: Filter by Post Type
lt_LT: Filtruoti pagal įrašo tipą

en: Filter by Taxonomy
lt_LT: Filtruoti pagal taksonomiją

en: Filter by Translation Block
lt_LT: Filtruoti pagal vertimo bloką

en: Filter by domain
lt_LT: Filtruoti pagal sritį

en: Filter by type
lt_LT: Filtruoti pagal tipą

en: Filter strings according to selected translation status, filters and keywords and selected filters
lt_LT: Filtruoti eilutes pagal pasirinktą vertimo būseną, filtrus ir raktažodžius bei pasirinktus filtrus

en: Filters gettext wrapping such as #!trpst#trp-gettext from all updated post content and post title. Does not affect previous post content. <br/><strong>Database backup is recommended before switching on.</strong>
lt_LT: Filtruoja Gettext apgaubimą, tokį kaip #!trpst#trp-gettext, iš viso atnaujinto įrašo turinio ir įrašo pavadinimo. Nepaveikia ankstesnio įrašo turinio.<br/><strong>Prieš įjungiant rekomenduojama sukurti duomenų bazės atsarginę kopiją.</strong>

en: Filters gettext wrapping such as #!trpst#trp-gettext from all updated post meta. Does not affect previous post meta. <br/><strong>Database backup is recommended before switching on.</strong>
lt_LT: Filtruoja Gettext apgaubimą, tokį kaip #!trpst#trp-gettext, iš viso atnaujinto įrašo metaduomenų. Nepaveikia ankstesnių įrašo metaduomenų.<br/><strong>Prieš įjungiant rekomenduojama sukurti duomenų bazės atsarginę kopiją.</strong>

en: Finalize
lt_LT: Užbaigti

en: Find how many translatable words are on your website
lt_LT: Sužinoti, kiek jūsų svetainėje yra verčiamų žodžių

en: Finishing up...
lt_LT: Baigiama...

en: First by IP address, then by browser language
lt_LT: Pirmiausia pagal IP adresą, tada pagal naršyklės kalbą

en: First by browser language, then IP address (recommended)
lt_LT: Pirmiausia pagal naršyklės kalbą, tada pagal IP adresą (rekomenduojama)

en: First, install and activate TranslatePress Pro
lt_LT: Pirmiausia įdiekite ir aktyvuokite TranslatePress Pro

en: Fix broken HTML
lt_LT: Pataisyti sulaužytą HTML

en: Fix missing dynamic content
lt_LT: Ištaisyti trūkstamą dinaminį turinį

en: Fixes an edge case issue where some gettext strings have the original ID incorrectly set to NULL, causing problems in the Translation Editor.<br>This operation corrects the original IDs in the trp_gettext_* tables.<br>Only check this option if you encountered an issue in the Translation Editor where clicking the green pencil did not bring up the gettext string for translation in the left sidebar.<br>Otherwise, please leave this option unchecked because it's an intensive operation.
lt_LT: Pataiso kraštinį atvejį, kai kai kurių gettext eilučių originalus ID neteisingai nustatytas į NULL, dėl ko kyla problemų Vertimo redaktoriuje.<br>Ši operacija pataiso originalius ID trp_gettext_* lentelėse.<br>Pažymėkite šią parinktį tik tuo atveju, jei susidūrėte su problema Vertimo redaktoriuje, kai paspaudus žalią pieštuką neatsirado gettext eilutė vertimui kairiojoje šoninėje juostoje.<br>Priešingu atveju palikite šią parinktį nepažymėtą, nes tai intensyvi operacija.

en: Flag URL
lt_LT: Vėliavos URL

en: Flags with Full Language Names
lt_LT: Vėliavėlės su pilnais kalbų pavadinimais

en: Flags with Short Language Names
lt_LT: Vėliavėlės su trumpais kalbų pavadinimais

en: Floating language selection
lt_LT: Plaukiojantis kalbos pasirinkimas

en: For custom flag, first upload the image in media library then paste the URL.<br>Changing or deleting a custom language will impact translations and site URL's.<br>The Language code and the ISO Code should contain only alphabetical values, numerical values, "-" and "_".<br>The ISO Codes can be found on <a href = "https://cloud.google.com/translate/docs/languages" target = "_blank">Google ISO Codes</a> and <a href = "https://www.deepl.com/docs-api/translating-text/" target = "_blank">DeepL Target Codes</a>.
lt_LT: Pasirinktinei vėliavai pirmiausia įkelkite paveikslėlį į mediateką, tada įklijuokite URL.<br>Pasirinktinės kalbos keitimas arba trynimas paveiks vertimus ir svetainės URL.<br>Kalbos kodas ir ISO kodas turėtų turėti tik raides, skaitmenis, „-“ ir „_“.<br>ISO kodus galima rasti <a href = "https://cloud.google.com/translate/docs/languages" target = "_blank">Google ISO kodų</a> ir <a href = "https://www.deepl.com/docs-api/translating-text/" target = "_blank">DeepL tikslinių kodų</a> puslapiuose.

en: For this option to work, please update the Browse as other role add-on to the latest version.
lt_LT: Kad ši parinktis veiktų, atnaujinkite papildinį „Browse as other role“ į naujausią versiją.

en: Force language in custom links
lt_LT: Priversti kalbą pasirinktinėse nuorodose

en: Force slash at end of home url:
lt_LT: Priverstinai pridėti pasvirąjį brūkšnį prie home url pabaigos:

en: Formal
lt_LT: Formalus

en: Formality
lt_LT: Formalumas

en: Free
lt_LT: Nemokamas

en: From
lt_LT: Iš

en: Full Language Names
lt_LT: Pilni kalbų pavadinimai

en: Full Language Names No HTML
lt_LT: Pilni kalbų pavadinimai be HTML

en: General
lt_LT: Bendra

en: General attempt to fix broken or missing HTML on translated pages.<br/>
lt_LT: Bendras bandymas pataisyti sulaužytą arba trūkstamą HTML išverstuose puslapiuose.<br/>

en: Generate License
lt_LT: Generuoti licenciją

en: Generate automatic translations of slugs for posts, pages and Custom Post Types.<br/>The slugs will be automatically translated starting with the second refresh of each page.
lt_LT: Generuoti automatinius slug vertimus įrašams, puslapiams ir pasirinktiniams įrašų tipams.<br/>Slug bus automatiškai verčiami pradedant nuo antrojo kiekvieno puslapio atnaujinimo.

en: Get Deal
lt_LT: Gauti pasiūlymą

en: Get More AI Words (%d left)
lt_LT: Gauti daugiau AI žodžių (liko %d)

en: Get Your Free TranslatePress AI License
lt_LT: Gaukite nemokamą TranslatePress AI licenciją

en: Get a Free AI License
lt_LT: Gauti nemokamą AI licenciją

en: Get a free License Today
lt_LT: Gaukite nemokamą licenciją šiandien

en: Get a translation volume estimate with a detailed breakdown per page
lt_LT: Gauti vertimo apimties įvertinimą su detaliu išskaidymu pagal puslapį

en: Get help directly from the plugin developers, suggest improvements, or share your feedback!
lt_LT: Gaukite pagalbos tiesiogiai iš įskiepio kūrėjų, siūlykite patobulinimus arba pasidalinkite atsiliepimais!

en: Get more AI Words and unlock all AI features with TranslatePress Pro.
lt_LT: Gaukite daugiau AI žodžių ir atrakinkite visas AI funkcijas su TranslatePress Pro.

en: Get more AI words and unlock all features with TranslatePress Pro.
lt_LT: Gaukite daugiau AI žodžių ir atrakinkite visas funkcijas su TranslatePress Pro.

en: Gettext String
lt_LT: Gettext eilutė

en: Gettext Strings
lt_LT: Gettext eilutės

en: Gettext Strings are strings outputted by themes and plugins. <br> Translating these types of strings through TranslatePress can be unnecessary if they are already translated using the .po/.mo translation file system.<br>Enabling this option can improve the page load performance of your site in certain cases. The disadvantage is that you can no longer edit gettext translations using TranslatePress, nor benefit from automatic translation on these strings.
lt_LT: Gettext eilutės yra eilutės, kurias išveda temos ir įskiepiai. <br> Šių tipų eilučių vertimas per TranslatePress gali būti nereikalingas, jei jos jau išverstos naudojant .po/.mo vertimo failų sistemą.<br>Įjungus šią parinktį tam tikrais atvejais galima pagerinti jūsų svetainės puslapio įkrovimo našumą. Trūkumas yra tai, kad nebegalėsite redaguoti gettext vertimų naudojant TranslatePress, taip pat negalėsite pasinaudoti automatiniu vertimu šiose eilutėse.

en: Gettext Strings translation is disabled
lt_LT: Gettext eilučių vertimas išjungtas

en: Go to  %1$s Appearance -> Menus%2$s to add languages to the Language Switcher in any menu.
lt_LT: Eikite į  %1$s Išvaizda -> Meniu%2$s, kad pridėtumėte kalbas prie kalbos perjungimo bet kuriame meniu.

en: Go to <a href="%s" target="_self">Advanced</a> tab to change this feature's settings
lt_LT: Eikite į <a href="%s" target="_self">Išplėstiniai</a> skirtuką, kad pakeistumėte šios funkcijos nustatymus.

en: Go to Addons
lt_LT: Eiti į priedus

en: Go to Settings -> TranslatePress -> General tab and Save Settings. This will regenerate the tables using your current SQL server.
lt_LT: Eikite į Nustatymai -> TranslatePress -> Bendrasis skirtukas ir išsaugokite nustatymus. Tai atgeneruos lenteles naudojant jūsų dabartinį SQL serverį.

en: Go to Settings -> TranslatePress -> General tab and Save Settings. This will regenerate the tables using your current SQL settings. Check if no more errors occur while browsing your website in a translated language. Look at the timestamps of the errors to make sure you are not seeing the old errors. Only the most recent 5 errors are displayed.
lt_LT: Eikite į Nustatymai -> TranslatePress -> Bendrasis skirtukas ir išsaugokite nustatymus. Tai atgeneruos lenteles naudojant jūsų dabartinius SQL nustatymus. Patikrinkite, ar naršant svetainę išversta kalba nebekyla klaidų. Pažiūrėkite į klaidų laiko žymas, kad įsitikintumėte, jog nematote senų klaidų. Rodomos tik 5 naujausios klaidos.

en: Go to your %1$s
lt_LT: Eiti į savo %1$s

en: Google Translate API Key
lt_LT: Google Translate API raktas

en: HTML Lang Attribute Format
lt_LT: HTML kalbos atributo formatas

en: Have a question?
lt_LT: Turite klausimą?

en: Hello bar before the content
lt_LT: Juosta prieš turinį

en: Hello! Seems like you've been using <strong>TranslatePress</strong> for a while now to translate your website. That's awesome!
lt_LT: Sveiki! Atrodo, kad jau kurį laiką naudojate <strong>TranslatePress</strong>, kad verstumėte savo svetainę. Tai nuostabu!

en: Hey %s,<br>Never miss an important update - opt in to our security and feature updates notifications, and non-sensitive diagnostic tracking.
lt_LT: Sveiki, %s,<br>Niekada nepraleiskite svarbaus atnaujinimo – užsiprenumeruokite mūsų saugumo ir funkcijų atnaujinimų pranešimus bei nekritinio pobūdžio diagnostinį stebėjimą.

en: Hover any text on the page, click %s,<br> then modify the translation in the sidebar.
lt_LT: Užveskite pelę ant bet kurio teksto puslapyje, spustelėkite %s,<br> tada pakeiskite vertimą šoninėje juostoje.

en: However, you can still use TranslatePress to <strong style="background: #f5fb9d;">modify gettext strings</strong> available in your page.
lt_LT: Tačiau vis dar galite naudoti TranslatePress, kad <strong style="background: #f5fb9d;">keistumėte gettext eilutes</strong>, esančias jūsų puslapyje.

en: Human Translation
lt_LT: Žmogaus vertimas

en: IMPORTANT: It is strongly recommended to first backup the database!
    Are you sure you want to continue?
lt_LT: SVARBU: Primygtinai rekomenduojama iš pradžių sukurti duomenų bazės atsarginę kopiją!
    Ar tikrai norite tęsti?

en: IMPORTANT: It is strongly recommended to first backup the database!! Are you sure you want to continue?
lt_LT: SVARBU: Primygtinai rekomenduojama pirmiausia sukurti duomenų bazės atsarginę kopiją!! Ar tikrai norite tęsti?

en: ISO Code
lt_LT: ISO kodas

en: If TranslatePress detects something wrong when executing queries on your database, it may disable the Automatic Translation feature in order to avoid any extra charging by Google/DeepL. Automatic Translation needs to be manually turned on, after you solve the issues.
lt_LT: Jei TranslatePress aptinka ką nors negerai vykdant užklausas jūsų duomenų bazėje, ji gali išjungti Automatinio vertimo funkciją, kad išvengtų papildomų mokesčių iš Google/DeepL. Automatinis vertimas turi būti įjungtas rankiniu būdu, kai išsprendžiate problemas.

en: If you absolutely need them, the removed translations can be found in tables trp_slug_original_obsolete and trp_slug_translation_obsolete.
lt_LT: Jei jų tikrai reikia, pašalinti vertimai gali būti rasti lentelėse trp_slug_original_obsolete ir trp_slug_translation_obsolete.

en: If you can spare a few moments to rate it on WordPress.org it would help us a lot (and boost my motivation).
lt_LT: Jei galėtumėte skirti kelias minutes įvertinti jį WordPress.org svetainėje, tai labai padėtų mums (ir pakeltų mano motyvaciją).

en: If you have only the free plugin installed but added a paid license, please install the paid plugin from your TranslatePress account.
lt_LT: Jei įdiegėte tik nemokamą papildinį, bet pridėjote mokamą licenciją, prašome įdiegti mokamą papildinį iš savo TranslatePress paskyros.

en: If your problem isn't solved, try the following steps:
lt_LT: Jei jūsų problema neišspręsta, pabandykite šiuos veiksmus:

en: If your problem still isn't solved, try asking your hosting about your errors. The most common issue is missing permissions for the SQL user, such as the Create Tables permission.
lt_LT: Jei jūsų problema vis dar neišspręsta, pabandykite paklausti savo prieglobos teikėjo apie klaidas. Dažniausia problema – trūkstamos SQL naudotojo teisės, pavyzdžiui, teisė kurti lenteles.

en: Images
lt_LT: Paveikslėliai

en: Import / Export
lt_LT: Importas / Eksportas

en: In case the recent migration to the new slug rewrite is causing trouble, set this to Yes to use the old method <br> Please <a href="https://translatepress.com/support/open-ticket/?utm_source=tp-advanced&utm_medium=client-site&utm_campaign=troubleshooting" target="_blank">open a support ticket</a> letting us know of the issues you are having.
lt_LT: Jei naujausia migracija į naują slug perrašymą kelia problemų, nustatykite tai į Taip, kad naudotumėte senąjį metodą<br>Prašome <a href="https://translatepress.com/support/open-ticket/?utm_source=tp-advanced&utm_medium=client-site&utm_campaign=troubleshooting" target="_blank">atidaryti pagalbos bilietą</a>, pranešdami apie problemas, kurias patiriate.

en: In most cases changing the default flag is all it is needed:
lt_LT: Daugeliu atvejų tereikia pakeisti numatytąją vėliavėlę:

en: In order to enable Automatic Translation using TranslatePress AI, please enter your license key from
lt_LT: Norint įgalinti automatinį vertimą naudojant TranslatePress AI, įveskite savo licencijos raktą iš

en: In order to enable Automatic Translation using TranslatePress AI, you need a license key by creating a free account.
lt_LT: Kad įjungtumėte automatinį vertimą naudojant TranslatePress AI, turite gauti licencijos raktą sukurdami nemokamą paskyrą.

en: Include what you tried, what you expected, and what happened. Screenshots help!
lt_LT: Nurodykite, ką bandėte, ko tikėjotės ir kas nutiko. Ekrano kopijos padeda!

en: Incorrect page number. Type a page number between 1 and total number of pages
lt_LT: Neteisingas puslapio numeris. Įveskite puslapio numerį nuo 1 iki bendro puslapių skaičiaus

en: Informal
lt_LT: Neformalus

en: Inserting gettext original strings for language %s...
lt_LT: Įterpiamos Gettext pradinės eilutės kalbai %s...

en: Inserting original strings for language %s...
lt_LT: Įterpiamos pradinės eilutės kalbai %s...

en: Install & Activate
lt_LT: Įdiegti ir aktyvuoti

en: Install & Activate your pro plugin.
lt_LT: Įdiekite ir suaktyvinkite savo Pro papildinį.

en: Install and Activate
lt_LT: Įdiegti ir aktyvuoti

en: Install failed:
lt_LT: Diegimas nepavyko:

en: Installed Pro versions
lt_LT: Įdiegtos Pro versijos

en: Integrate machine translation directly with your WordPress website.
lt_LT: Integruoti mašininį vertimą tiesiogiai į savo WordPress svetainę.

en: Invalid action specified.
lt_LT: Nurodytas netinkamas veiksmas.

en: Invalid domain format.
lt_LT: Netinkamas domeno formatas.

en: Invalid email address
lt_LT: Neteisingas el. pašto adresas

en: Invalid language code
lt_LT: Netinkamas kalbos kodas

en: Invalid language code. Please try again.
lt_LT: Neteisingas kalbos kodas. Bandykite dar kartą.

en: Invalid nonce.
lt_LT: Neteisingas nonce.

en: Invalid plugin specified.
lt_LT: Nurodytas netinkamas įskiepis.

en: It disables detection of strings displayed dynamically using JavaScript. <br/>Strings loaded via a server side AJAX call will still be translated.
lt_LT: Išjungia eilučių, rodomų dinamiškai naudojant JavaScript, aptikimą.<br/>Eilutės, įkeliamos per serverio pusės AJAX iškvietimą, vis tiek bus verčiamos.

en: It disables search indexing the post content in translated languages.<br/>Useful when the content of the post doesn't allow HTML thus breaking the page.
lt_LT: Tai išjungia įrašo turinio paieškos indeksavimą išverstomis kalbomis.<br/>Naudinga, kai įrašo turinys nepalaiko HTML, todėl sugadinamas puslapis.

en: It disables search indexing the post title in translated languages.<br/>Useful when the title of the post doesn't allow HTML thus breaking the page.
lt_LT: Tai išjungia įrašo pavadinimo paieškos indeksavimą išverstomis kalbomis.<br/>Naudinga, kai įrašo pavadinimas nepalaiko HTML, todėl sugadinamas puslapis.

en: It helps remove possible duplicate translations, clear unnecessary data and repair possible metadata issues.
lt_LT: Tai padeda pašalinti galimus pasikartojančius vertimus, išvalyti nereikalingus duomenis ir sutvarkyti galimas metaduomenų problemas.

en: It takes less than a minute.
lt_LT: Tai užtrunka mažiau nei minutę.

en: Just now
lt_LT: Ką tik

en: Language
lt_LT: Kalba

en: Language Settings
lt_LT: Kalbos nustatymai

en: Language Switcher
lt_LT: Kalbos perjungiklis

en: Language Switcher update notice
lt_LT: Kalbos perjungiklio atnaujinimo pranešimas

en: Language code
lt_LT: Kalbos kodas

en: Language codes can contain only A-Z a-z 0-9 - _ characters. Check your language codes in TranslatePress General Settings.
lt_LT: Kalbos kodai gali turėti tik A-Z a-z 0-9 - _ simbolius. Patikrinkite kalbos kodus TranslatePress bendrosiose nuostatose.

en: Language in which the translation status filter applies. Leave unselected for the translation status to apply to ANY language
lt_LT: Kalba, kuriai taikomas vertimo būsenos filtras. Palikite nepasirinktą, jei norite, kad vertimo būsena būtų taikoma BET kuriai kalbai

en: Language name
lt_LT: Kalbos pavadinimas

en: Learn More
lt_LT: Sužinoti daugiau

en: Learn more in our documentation.
lt_LT: Sužinokite daugiau mūsų dokumentacijoje.

en: Legacy disabled.
lt_LT: Senasis režimas išjungtas.

en: Legacy language switcher is currently enabled
lt_LT: Senasis kalbos perjungiklis šiuo metu įjungtas

en: License
lt_LT: Licencija

en: License Key
lt_LT: Licencijos raktas

en: License key mismatch. The license you entered doesn’t match the <strong>%1$s</strong> version you have installed. <br/>Please check that you’ve installed the correct version for your license from your %2$sTranslatePress account%3$s.
lt_LT: Licencijos rakto neatitikimas. Įvesta licencija neatitinka įdiegtos <strong>%1$s</strong> versijos. <br/>Prašome patikrinti, ar iš savo %2$sTranslatePress paskyros%3$s įdiegėte teisingą licencijos versiją.

en: Light
lt_LT: Šviesus

en: Limit machine translation / characters per day
lt_LT: Apriboti automatinį vertimą / simbolių per dieną

en: Limit this menu item to the following languages
lt_LT: Apriboti šį meniu elementą šiomis kalbomis

en: Load legacy Language Switcher
lt_LT: Įkelti senąjį kalbos perjungiklį

en: Load legacy SEO Pack Add-On
lt_LT: Įkelti senąjį SEO Pack priedą

en: Loading Strings...
lt_LT: Įkeliamos eilutės...

en: Loading...
lt_LT: Įkeliama...

en: Log machine translation queries.
lt_LT: Registruoti mašininio vertimo užklausas.

en: Logged Out
lt_LT: Atsijungęs

en: Logged errors
lt_LT: Registruotos klaidos

en: Machine Translation
lt_LT: Mašininis vertimas

en: Manage Notification: %s
lt_LT: Valdyti pranešimą: %s

en: Manage your license & quota on the %s
lt_LT: Tvarkykite savo licenciją ir kvotą %s

en: Manage your license in your %1$s.
lt_LT: Tvarkykite savo licenciją naudodami %1$s.

en: Manual Translation Only
lt_LT: Tik rankinis vertimas

en: Manually translated
lt_LT: Rankiniu būdu išversta

en: Map this language to a different domain or sub-domain.
lt_LT: Susiekite šią kalbą su kitu domenu ar subdomenu.

en: Marketing optin
lt_LT: Rinkodaros sutikimas

en: May help fix missing content inserted using JavaScript. <br> It shows dynamically inserted content in original language for a moment before the translation request is finished.
lt_LT: Gali padėti ištaisyti trūkstamą turinį, įterptą naudojant JavaScript. <br> Dinamiškai įterptas turinys trumpam rodomas originalia kalba prieš baigiant vertimo užklausą.

en: Menu item
lt_LT: Meniu elementas

en: Meta Information
lt_LT: Meta informacija

en: Migrating post slugs to new table structure for language %s...
lt_LT: Migruojamos įrašų santrumpos į naują lentelės struktūrą kalbai %s...

en: Migrating taxonomy and post type base slugs to new table structure...
lt_LT: Migruojamos taksonomijų ir įrašų tipų bazinės santrumpos į naują lentelės struktūrą...

en: Migrating term slugs to new table structure for language %s...
lt_LT: Migruojama terminų slug į naują lentelės struktūrą kalbai %s...

en: Miscellaneous options
lt_LT: Įvairūs nustatymai

en: More functionality with TranslatePress Pro.
lt_LT: Daugiau funkcionalumo su TranslatePress Pro.

en: More info
lt_LT: Daugiau informacijos

en: Multiple Languages
lt_LT: Daug kalbų

en: Name and email address
lt_LT: Vardas ir el. pašto adresas

en: Native name
lt_LT: Gimtasis pavadinimas

en: Navigate to first page
lt_LT: Pereiti į pirmą puslapį

en: Navigate to last page
lt_LT: Pereiti į paskutinį puslapį

en: Navigate to next page
lt_LT: Pereiti į kitą puslapį

en: Navigate to next string in dropdown list. Shortcut: CTRL(⌘) + ALT + Right Arrow
lt_LT: Pereiti prie kitos eilutės išskleidžiamajame sąraše. Spartusis klavišas: CTRL(⌘) + ALT + Dešinė rodyklė

en: Navigate to previous page
lt_LT: Pereiti į ankstesnį puslapį

en: Navigate to previous string in dropdown list. Shortcut: CTRL(⌘) + ALT + Left Arrow
lt_LT: Pereiti prie ankstesnės eilutės išskleidžiamajame sąraše. Spartusis klavišas: CTRL(⌘) + ALT + Kairė rodyklė

en: Navigate your website just like a particular user role would. Really useful for dynamic content or hidden content that appears for particular users.
lt_LT: Naršykite savo svetainę taip, kaip tai darytų tam tikra naudotojo rolė. Labai naudinga dinaminiam turiniui ar paslėptam turiniui, kuris rodomas tam tikriems naudotojams.

en: Navigation Based on Language
lt_LT: Naršymas pagal kalbą

en: Need Help?
lt_LT: Reikia pagalbos?

en: No Active License Detected for this website.
lt_LT: Šioje svetainėje neaptikta aktyvios licencijos.

en: No available suggestions
lt_LT: Nėra galimų pasiūlymų

en: No strings match your query.
lt_LT: Jokios eilutės neatitinka jūsų užklausos.

en: No, thanks.
lt_LT: Ne, ačiū.

en: Not TranslatePress onboarding page.
lt_LT: Ne TranslatePress pradinio nustatymo puslapis.

en: Not translated
lt_LT: Neišversta

en: Note: This option is disabled when Different Domain for Language addon is active.
lt_LT: Pastaba: ši parinktis išjungta, kai aktyvus Different Domain for Language addon.

en: Note: You can switch back anytime from <strong>Advanced Settings → <a href="%s">Troubleshooting</a></strong>.
lt_LT: Pastaba: bet kada galite perjungti atgal iš <strong>Išplėstinių nustatymų → <a href="%s">Triktų šalinimo</a></strong>.

en: Nothing here
lt_LT: Čia nieko nėra

en: Notification Email
lt_LT: Pranešimų el. paštas

en: OG Description
lt_LT: OG aprašymas

en: OG Image
lt_LT: OG paveikslėlis

en: OG Image Alt
lt_LT: OG paveikslėlio alt

en: OG Image Secure URL
lt_LT: OG paveikslėlio saugus URL

en: OG Site Name
lt_LT: OG svetainės pavadinimas

en: OG Title
lt_LT: OG pavadinimas

en: Ok, I will gladly help!
lt_LT: Gerai, mielai padėsiu!

en: Once the remaining AI words run out, automatic translation through TranslatePress AI will be paused.
lt_LT: Kai baigsis likę AI žodžiai, automatinis vertimas per TranslatePress AI bus sustabdytas.

en: Only Flags
lt_LT: Tik vėliavėlės

en: Only by IP address
lt_LT: Tik pagal IP adresą

en: Only by browser language
lt_LT: Tik pagal naršyklės kalbą

en: Only enable for testing purposes. Can impact performance.<br>All records are stored in the wp_trp_machine_translation_log database table. Use a plugin like <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-data-access/" target="_blank">WP Data Access</a> to browse the logs or directly from your database manager (PHPMyAdmin, etc.)
lt_LT: Įjunkite tik testavimo tikslais. Gali paveikti našumą.<br>Visi įrašai saugomi wp_trp_machine_translation_log duomenų bazės lentelėje. Norėdami peržiūrėti žurnalus, naudokite papildinį, pvz., <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-data-access/" target="_blank">WP Data Access</a>, arba tiesiogiai iš savo duomenų bazės tvarkyklės (PHPMyAdmin ir kt.)

en: Open language switcher only on click
lt_LT: Atidaryti kalbos perjungiklį tik paspaudus

en: Open the language switcher shortcode by clicking on it instead of hovering.<br> Close it by clicking on it, anywhere else on the screen or by pressing the escape key. This will affect only the shortcode language switcher.
lt_LT: Atidaryti kalbos perjungimo shortcode paspaudus ant jo, o ne užvedus pelę.<br> Uždaryti jį paspaudus ant jo, paspaudus bet kur kitur ekrane arba paspaudus escape klavišą. Tai paveiks tik shortcode kalbos perjungiklį.

en: Opens post in the translation editor. Post must be saved as draft or published beforehand.
lt_LT: Atidaro įrašą vertimo redaktoriuje. Įrašas iš anksto turi būti išsaugotas kaip juodraštis arba paskelbtas.

en: Operations to perform
lt_LT: Atliekamos operacijos

en: Opposite Language
lt_LT: Priešinga kalba

en: Opt in to our security and feature updates notifications, and non-sensitive diagnostic tracking.
lt_LT: Sutikite gauti pranešimus apie saugumo ir funkcijų atnaujinimus bei nejautrią diagnostinę stebėseną.

en: Optimize Database
lt_LT: Optimizuoti duomenų bazę

en: Optimize TranslatePress database tables
lt_LT: Optimizuoti TranslatePress duomenų bazės lenteles

en: Original String
lt_LT: Originali eilutė

en: Other Slugs
lt_LT: Kiti slug

en: Other languages
lt_LT: Kitos kalbos

en: Others
lt_LT: Kita

en: Page Title
lt_LT: Puslapio pavadinimas

en: Permission denied.
lt_LT: Prieiga uždrausta.

en: Placeholder attribute
lt_LT: Placeholder atributas

en: Plan A.
lt_LT: A planas.

en: Plan B.
lt_LT: B planas.

en: Plan C.
lt_LT: C planas.

en: Please %1$senter your license%2$s key first to add more languages.
lt_LT: Norėdami pridėti daugiau kalbų, pirmiausia %1$sįveskite savo licencijos%2$s raktą.

en: Please %1$senter your license%2$s key first, to activate this addon.
lt_LT: Pirmiausia %1$sįveskite savo licencijos%2$s raktą, kad aktyvuotumėte šį priedą.

en: Please %1$senter%2$s your license key to enable %3$s automatic translation.
lt_LT: Prašome %1$sįvesti%2$s savo licencijos raktą, kad įjungtumėte %3$s automatinį vertimą.

en: Please activate the SEO Addon from <br/>WordPress -> Settings -> TranslatePress -> Addons section
lt_LT: Prašome aktyvuoti SEO priedą skiltyje<br/>WordPress -> Nustatymai -> TranslatePress -> Priedai

en: Please add an additional language.
lt_LT: Prašome pridėti papildomą kalbą.

en: Please check your TranslatePress license key.
lt_LT: Patikrinkite savo TranslatePress licencijos raktą.

en: Please enter a domain.
lt_LT: Įveskite domeną.

en: Please enter a valid license to get access to TranslatePress AI, premium addons, automatic updates and support. Need a license key? %1$sPurchase one now%2$s
lt_LT: Įveskite tinkamą licenciją, kad gautumėte prieigą prie TranslatePress AI, premium papildinių, automatinių atnaujinimų ir palaikymo. Reikia licencijos rakto? %1$sĮsigykite dabar%2$s

en: Please enter your DeepL API key.
lt_LT: Įveskite savo DeepL API raktą.

en: Please enter your Google Translate key.
lt_LT: Įveskite savo Google Translate raktą.

en: Please install and activate the TranslatePress - Multilingual plugin
lt_LT: Įdiekite ir aktyvuokite įskiepį TranslatePress - Multilingual

en: Please note that DeepL API usage is paid separately. See <a href="https://www.deepl.com/pro.html#developer">DeepL pricing information</a>.
lt_LT: Atkreipkite dėmesį, kad DeepL API naudojimas apmokamas atskirai. Peržiūrėkite <a href="https://www.deepl.com/pro.html#developer">DeepL kainų informaciją</a>.

en: Please purchase a new license to continue receiving access to TranslatePress AI, premium addons, automatic updates and support.
lt_LT: Įsigykite naują licenciją, kad ir toliau gautumėte prieigą prie TranslatePress AI, premium priedų, automatinių atnaujinimų ir palaikymo.

en: Please renew your license to continue receiving access to TranslatePress AI, premium addons, automatic updates and support.
lt_LT: Atnaujinkite savo licenciją, kad ir toliau gautumėte prieigą prie TranslatePress AI, premium priedų, automatinių atnaujinimų ir palaikymo.

en: Please update TranslatePress - Multilingual to version %2$s or newer. Your currently installed version of TranslatePress - Multilingual is no longer compatible with the current version of %1$s.
lt_LT: Atnaujinkite TranslatePress - Multilingual iki %2$s ar naujesnės versijos. Jūsų įdiegta TranslatePress - Multilingual versija nebėra suderinama su dabartine %1$s versija.

en: Please update the TranslatePress - Multilingual plugin to version %1$s or higher to ensure %2$s functions correctly.
lt_LT: Atnaujinkite įskiepį TranslatePress - Multilingual iki %1$s ar naujesnės versijos, kad %2$s veiktų tinkamai.

en: Please upload a TranslatePress Pro plugin file.
lt_LT: Įkelkite TranslatePress Pro įskiepio failą.

en: Please upload the TranslatePress PRO zip archive from your
lt_LT: Įkelkite TranslatePress PRO zip archyvą iš savo

en: Plugin activation failed:
lt_LT: Nepavyko aktyvuoti įskiepio:

en: Plugin deactivation failed.
lt_LT: Nepavyko deaktyvuoti įskiepio.

en: Plugin installed, but entry file not found.
lt_LT: Įskiepis įdiegtas, bet įėjimo failas nerastas.

en: Plugin status & settings
lt_LT: Įskiepio būsena ir nustatymai

en: Plugins and Theme String Translation
lt_LT: Įskiepių ir temos eilučių vertimas

en: Plugins and theme scan did not finish due to an error
lt_LT: Įskiepių ir temos nuskaitymas nebuvo užbaigtas dėl klaidos

en: Plugins and theme scan is complete
lt_LT: Įskiepių ir temos nuskaitymas baigtas

en: Pop-up window over the content
lt_LT: Iššokantis langas virš turinio

en: Popup Text
lt_LT: Iššokančio lango tekstas

en: Popup Type
lt_LT: Iššokančio lango tipas

en: Post ID
lt_LT: Įrašo ID

en: Post Slug
lt_LT: Įrašo slug

en: Post Slugs
lt_LT: Įrašų slug

en: Post Type
lt_LT: Įrašo tipas

en: Post Type Base Slug
lt_LT: Įrašo tipo bazės slug

en: Post Type Base Slugs
lt_LT: Įrašų tipų bazių slug

en: Post slugs (this includes pages and custom post types)
lt_LT: Įrašų santrumpos (įskaitant puslapius ir tinkintus įrašų tipus)

en: Post type base slugs
lt_LT: Įrašų tipų bazinės santrumpos

en: Preferred language to navigate the site
lt_LT: Pageidaujama svetainės naršymo kalba

en: Prefill with current domain
lt_LT: Užpildyti esamu domenu

en: Privacy Policy
lt_LT: Privatumo politika

en: Pro Add-ons
lt_LT: Pro priedai

en: Pro Features
lt_LT: Pro funkcijos

en: Processing table for language %s...
lt_LT: Apdorojama lentelė kalbai %s...

en: Prompts visitors to switch to their preferred language based on their browser settings or IP address and remembers the last visited language.
lt_LT: Siūlo lankytojams perjungti į pageidaujamą kalbą pagal naršyklės nustatymus arba IP adresą ir įsimena paskutinę aplankytą kalbą.

en: Publish only when translation is complete
lt_LT: Publikuoti tik kai vertimas užbaigtas

en: Published
lt_LT: Paskelbta

en: Purchase a new license
lt_LT: Įsigyti naują licenciją

en: Quick Intro
lt_LT: Trumpas įvadas

en: Quick guided setup to configure TranslatePress in no time!
lt_LT: Greita vadovaujama sąranka, skirta akimirksniu sukonfigūruoti TranslatePress!

en: Rate TranslatePress on WordPress.org plugin page
lt_LT: Įvertinti TranslatePress WordPress.org įskiepių puslapyje

en: Re-run Setup Wizard
lt_LT: Paleisti sąrankos vedlį iš naujo

en: Read documentation
lt_LT: Skaityti dokumentaciją

en: Receive
lt_LT: Gauti

en: Receive an email notification when your TranslatePress AI word count drops below the specified threshold.
lt_LT: Gaukite el. pašto pranešimą, kai jūsų TranslatePress AI žodžių skaičius nukris žemiau nurodyto slenksčio.

en: Recent community discussions
lt_LT: Naujausios bendruomenės diskusijos

en: Recheck
lt_LT: Patikrinti iš naujo

en: Rechecking...
lt_LT: Tikrinama iš naujo...

en: Recommended Plugins
lt_LT: Rekomenduojami įskiepiai

en: Redirect directly (*not recommended)
lt_LT: Peradresuoti tiesiogiai (*nerekomenduojama)

en: Regenerating original meta table for language %s...
lt_LT: Regeneruojama originalių meta lentelė kalbai %s...

en: Regional (example: en, fr, es, etc.)
lt_LT: Regioninis (pavyzdys: en, fr, es ir kt.)

en: Regular
lt_LT: Paprastosios

en: Remove
lt_LT: Pašalinti

en: Remove CDATA for original and dictionary strings
lt_LT: Pašalinti CDATA iš originalių ir žodyno eilučių

en: Remove Country Locale
lt_LT: Pašalinti šalies lokalę

en: Remove Region Independent Locale
lt_LT: Pašalinti regionui nepriklausomą lokalę

en: Remove duplicate hreflang
lt_LT: Pašalinti pasikartojančius hreflang

en: Remove duplicate rows for dictionary strings
lt_LT: Pašalinti pasikartojančias eilutes žodyno eilutėms

en: Remove duplicate rows for gettext strings
lt_LT: Pašalinti pasikartojančias eilutes gettext eilutėms

en: Remove duplicate rows for original dictionary strings
lt_LT: Pašalinti pasikartojančias eilutes originalioms žodyno eilutėms

en: Remove the trouble tables by executing the DROP function on them
lt_LT: Pašalinkite problemines lenteles, joms pritaikydami DROP funkciją

en: Remove untranslated links from dictionary tables
lt_LT: Pašalinti neišverstas nuorodas iš žodyno lentelių

en: Removes CDATA from trp_original_strings and trp_dictionary_* tables.<br>This type of content should not be detected by TranslatePress. It might have been introduced in the database in older versions of the plugin.
lt_LT: Pašalina CDATA iš trp_original_strings ir trp_dictionary_* lentelių.<br>TranslatePress neturėtų aptikti tokio tipo turinio. Jis galėjo būti įvestas į duomenų bazę senesnėse įskiepio versijose.

en: Removes selected filters
lt_LT: Pašalina pasirinktus filtrus

en: Removes untranslated links and images from all trp_dictionary_* tables. These tables contain translations for user-inputted strings such as post content, post title, menus etc.
lt_LT: Pašalina neišverstas nuorodas ir paveikslėlius iš visų trp_dictionary_* lentelių. Šiose lentelėse saugomi vertimai naudotojo įvestų eilučių, tokių kaip įrašo turinys, įrašo pavadinimas, meniu ir kt.

en: Removing cdata dictionary strings for language %s...
lt_LT: Šalinamos cdata žodyno eilutės kalbai %s...

en: Removing duplicated dictionary strings for language %s...
lt_LT: Šalinamos dubliuotos žodyno eilutės kalbai %s...

en: Removing duplicated gettext strings for language %s...
lt_LT: Šalinamos dubliuotos Gettext eilutės kalbai %s...

en: Removing untranslated dictionary links for language %s...
lt_LT: Šalinamos neišverstos žodyno nuorodos kalbai %s...

en: Removing untranslated dictionary strings where translation is available for language %s...
lt_LT: Šalinamos neišverstos žodyno eilutės, kurioms yra prieinamas vertimas kalbai %s...

en: Renew Now
lt_LT: Atnaujinti dabar

en: Replace gettext strings that have original ID NULL with the correct original IDs
lt_LT: Pakeisti gettext eilutes, kurių originalus ID yra NULL, teisingais originaliais ID

en: Replacing original id NULL with value for language %s...
lt_LT: Keičiami originalūs ID NULL reikšme kalbai %s...

en: Requires <a href="%s" title="TranslatePress Add-on SEO Pack documentation" target="_blank">SEO Pack Add-on</a> to be installed and activated.
lt_LT: Reikia įdiegti ir aktyvuoti <a href="%s" title="TranslatePress Add-on SEO Pack documentation" target="_blank">SEO Pack priedą</a>.

en: Rescan plugins and theme for strings
lt_LT: Iš naujo nuskaityti įskiepius ir temą ieškant eilučių

en: Response
lt_LT: Atsakymas

en: Response Body
lt_LT: Atsakymo turinys

en: Restrict by Language
lt_LT: Apriboti pagal kalbą

en: Restrict element to language
lt_LT: Apriboti elementą kalbai

en: Run the updater
lt_LT: Paleisti atnaujinimą

en: SEO support for page slug, page title, description and Facebook and Twitter social graph information. The HTML lang attribute is properly set.
lt_LT: SEO palaikymas puslapio slug, puslapio pavadinimui, aprašymui bei Facebook ir Twitter socialinio grafo informacijai. HTML lang atributas yra tinkamai nustatytas.

en: SEO support for page slug, page title, description and facebook and twitter social graph information. The HTML lang attribute is properly set.
lt_LT: SEO palaikymas puslapio slug, puslapio pavadinimui, aprašymui bei „Facebook“ ir „Twitter“ socialinio grafiko informacijai. HTML lang atributas nustatytas tinkamai.

en: Save
lt_LT: Išsaugoti

en: Save Changes
lt_LT: Išsaugoti pakeitimus

en: Save changes to translation. Shortcut: CTRL(⌘) + S
lt_LT: Išsaugoti pakeitimus vertime. Spartusis klavišas: CTRL(⌘) + S

en: Saved
lt_LT: Išsaugota

en: Saving translation...
lt_LT: Išsaugomas vertimas...

en: Scanning item %1$d of %2$d...
lt_LT: Skenuojamas elementas %1$d iš %2$d...

en: Scanning plugins and theme for strings...
lt_LT: Nuskaitomi įskiepiai ir tema ieškant eilučių...

en: Search
lt_LT: Ieškoti

en: Search Email Strings
lt_LT: Ieškoti el. pašto eilučių

en: Search Gettext Strings
lt_LT: Ieškoti Gettext eilučių

en: Search Other Slugs
lt_LT: Ieškoti kitų slug

en: Search Post Slugs
lt_LT: Ieškoti įrašų slug

en: Search Post Type Base Slugs
lt_LT: Ieškoti įrašų tipų bazių slug

en: Search Regular Strings
lt_LT: Ieškoti paprastųjų eilučių

en: Search Taxonomy Slugs
lt_LT: Ieškoti taksonomijos slug

en: Search Term Slugs
lt_LT: Ieškoti terminų slug

en: Search WooCommerce Slugs
lt_LT: Ieškoti WooCommerce slug

en: Search for any text in this page in the dropdown.
lt_LT: Ieškokite bet kurio teksto šiame puslapyje išskleidžiamajame sąraše.

en: Search original and translated strings containing typed keywords while also matching selected filters. Place string in quotes for exact match: "string"
lt_LT: Ieškoti originalių ir išverstų eilučių, turinčių įvestus raktažodžius ir atitinkančių pasirinktus filtrus. Tiksliam atitikimui eilutę rašykite tarp kabučių: „eilutė“

en: Security check
lt_LT: Saugumo patikra

en: See Less
lt_LT: Rodyti mažiau

en: See More
lt_LT: Rodyti daugiau

en: See options for selecting all strings
lt_LT: Žr. parinktis visų eilučių pasirinkimui

en: Select All
lt_LT: Pasirinkti viską

en: Select Visible
lt_LT: Pasirinkti matomus

en: Select Yes if you want to force custom links without language encoding to keep the currently selected language.
lt_LT: Pasirinkite Taip, jei norite, kad pasirinktinės nuorodos be kalbos kodavimo išlaikytų šiuo metu pasirinktą kalbą.

en: Select how the language should be detected for first time visitors.<br>The visitor's last displayed language will be remembered through cookies.
lt_LT: Pasirinkite, kaip turėtų būti nustatoma kalba pirmą kartą apsilankiusiems lankytojams.<br>Paskutinė lankytojui parodyta kalba bus įsiminta slapukuose.

en: Select language
lt_LT: Pasirinkti kalbą

en: Select languages
lt_LT: Pasirinkti kalbas

en: Select or Upload Media
lt_LT: Pasirinkti arba įkelti mediją

en: Select string to translate...
lt_LT: Pasirinkite eilutę, kurią norite versti...

en: Select the default and additional languages for your website.
lt_LT: Pasirinkite numatytąją ir papildomas svetainės kalbas.

en: Select the language your content is written in.
lt_LT: Pasirinkite kalbą, kuria rašomas jūsų turinys.

en: Select the languages you wish to make your website available in.
lt_LT: Pasirinkite kalbas, kuriomis norite, kad jūsų svetainė būtų prieinama.

en: Select the style of the language switcher. You will find more ways to display it, in plugin settings.
lt_LT: Pasirinkite kalbos perjungiklio stilių. Daugiau būdų jį rodyti rasite įskiepio nustatymuose.

en: Select the type of DeepL API you want to use.
lt_LT: Pasirinkite norimą naudoti DeepL API tipą.

en: Select...
lt_LT: Pasirinkite...

en: Selector
lt_LT: Selektorius

en: Serve same translation for similar text. The strings need to have a percentage of 95% similarity.<br>Helps prevent losing existing translation when correcting typos or making minor adjustments to the original text. <br>If a translation already exists for a very similar original string, it will automatically be used for the current original string.<br>Does not work when making changes to a text that is part of a translation block unless the new text is manually merged again in a translation block.<br>Each string needs to have a minimum of 50 characters.
lt_LT: Teikti tą patį vertimą panašiam tekstui. Eilutės turi turėti 95% panašumo.<br>Padeda išvengti esamo vertimo praradimo taisant rašybos klaidas ar atliekant nedidelius originalaus teksto pakeitimus.<br>Jei labai panašiam originaliam tekstui jau egzistuoja vertimas, jis bus automatiškai panaudotas esamam originaliam tekstui.<br>Neveikia keičiant tekstą, kuris yra vertimų bloko dalis, nebent naujas tekstas būtų rankiniu būdu vėl sujungtas į vertimų bloką.<br>Kiekviena eilutė turi turėti mažiausiai 50 simbolių.

en: Set up Language Switcher
lt_LT: Nustatyti kalbos perjungiklį

en: Settings
lt_LT: Nuostatos

en: Settings saved.
lt_LT: Nustatymai išsaugoti.

en: Settings scope unknown.
lt_LT: Nustatymų sritis nežinoma.

en: Setup Complete
lt_LT: Sąranka baigta

en: Short Language Names
lt_LT: Trumpi kalbų pavadinimai

en: Show "Powered by TranslatePress"
lt_LT: Rodyti „Sukurta naudojant TranslatePress“

en: Show Both (recommended)
lt_LT: Rodyti abu (rekomenduojama)

en: Show opposite language in the language switcher
lt_LT: Rodyti priešingą kalbą kalbos perjungiklyje

en: Show the small "Powered by TranslatePress" label in the floater language switcher.
lt_LT: Rodyti mažą „Sukurta naudojant TranslatePress“ etiketę plaukiojančiame kalbos perjungime.

en: Show this element only in one language.
lt_LT: Rodyti šį elementą tik vienoje kalboje.

en: Sign Up and Start translating
lt_LT: Registruotis ir pradėti versti

en: Sign me up!
lt_LT: Registruotis!

en: Sign up with your email address and receive a 5-part email guide to help you maximize the power of TranslatePress.
lt_LT: Užsiregistruokite naudodami savo el. pašto adresą ir gaukite 5 dalių el. pašto gidą, padėsiantį maksimaliai išnaudoti TranslatePress galimybes.

en: Skip
lt_LT: Praleisti

en: Skip and continue with manual translation »
lt_LT: Praleisti ir tęsti rankinį vertimą »

en: Skip this step
lt_LT: Praleisti šį žingsnį

en: Slugs
lt_LT: slug

en: Slugs that are not found in either one of the other categories.
lt_LT: Slug, kurių nerasta nė vienoje iš kitų kategorijų.

en: Something went wrong, please try again.
lt_LT: Įvyko klaida, bandykite dar kartą.

en: Source
lt_LT: Šaltinis

en: Split block to translate strings individually
lt_LT: Skaidyti bloką į atskiras eilutes vertimui.

en: Start customizing
lt_LT: Pradėti tinkinimą

en: Start translating
lt_LT: Pradėti versti

en: Step %s does not exist
lt_LT: Žingsnis %s neegzistuoja

en: String
lt_LT: Eilutė

en: String List
lt_LT: Eilučių sąrašas

en: String Translation
lt_LT: Eilučių vertimas

en: String Translation Editor
lt_LT: Eilučių vertimo redaktorius

en: Strings that are user-created cannot be modified, only those from themes and plugins.
lt_LT: Naudotojo sukurtos eilutės negali būti keičiamos, tik tos, kurios iš temų ir įskiepių.

en: Submit attribute
lt_LT: Submit atributas

en: Successfully updated database!
lt_LT: Duomenų bazė sėkmingai atnaujinta!

en: Suggestions from translation memory
lt_LT: Pasiūlymai iš vertimo atminties

en: Support
lt_LT: Palaikymas

en: Support for 130+ Extra Languages
lt_LT: Palaikymas 130+ papildomų kalbų

en: Switch language to see the translation changes directly on the page.
lt_LT: Perjunkite kalbą, kad pamatytumėte vertimo pakeitimus tiesiogiai puslapyje.

en: Switch to TranslatePress AI
lt_LT: Perjungti į TranslatePress AI

en: Switcher Location
lt_LT: Perjungiklio vieta

en: Taxonomy
lt_LT: Taksonomija

en: Taxonomy Slug
lt_LT: Taksonomijos slug

en: Taxonomy Slugs
lt_LT: Taksonomijos slug

en: Taxonomy slugs
lt_LT: Taksonomijų santrumpos

en: Term Slug
lt_LT: Termino slug

en: Term Slugs
lt_LT: Terminų slug

en: Term slugs
lt_LT: Terminų santrumpos

en: Terms of Service
lt_LT: Paslaugų teikimo sąlygos

en: Test API Credentials
lt_LT: Patikrinti API prisijungimo duomenis

en: Test API credentials
lt_LT: Patikrinti API prisijungimo duomenis

en: Test it to see if everything is working. If something went wrong, you can restore the backup that you've made at the first step. Check if no more errors occur while browsing your website in a translated language. Look at the timestamps of the errors to make sure you are not seeing the old errors. Only the most recent 5 errors are displayed.
lt_LT: Patikrinkite, ar viskas veikia. Jei kas nors nutiko ne taip, galite atkurti pirmame žingsnyje sukurtą atsarginę kopiją. Patikrinkite, ar naršant svetainę išversta kalba nebekyla klaidų. Pažiūrėkite į klaidų laiko žymas, kad įsitikintumėte, jog nematote senų klaidų. Rodomos tik 5 naujausios klaidos.

en: Text
lt_LT: Tekstas

en: Text RTL
lt_LT: Tekstas RTL

en: Text on this page is %s% translated into all languages.
lt_LT: Tekstas šiame puslapyje yra %s% išverstas į visas kalbas.

en: The API key entered is invalid.
lt_LT: Įvestas API raktas neteisingas.

en: The API resource could not be found.
lt_LT: API išteklius nerastas.

en: The Automatic Translation Code of the added custom language is invalid.
lt_LT: Pridėtos pasirinktinės kalbos automatinio vertimo kodas yra neteisingas.

en: The Language code of the added custom language cannot be empty.
lt_LT: Pridėtos pasirinktinės kalbos kalbos kodas negali būti tuščias.

en: The Language code of the added custom language is invalid.
lt_LT: Pridėtos pasirinktinės kalbos kalbos kodas yra neteisingas.

en: The SEO Pack add-on allows translation of all the URL slugs:
lt_LT: SEO Pack plėtinys leidžia versti visas URL santrumpas:

en: The SEO Pack add-on is available with ALL premium versions of the plugin.
lt_LT: SEO Pack priedas prieinamas su VISOMIS mokamosiomis įskiepio versijomis.

en: The SQL errors detected can occur for various reasons including missing tables, missing permissions for the SQL user to create tables or perform other operations, problems after site migration or changes to SQL server configuration.
lt_LT: Aptiktos SQL klaidos gali kilti dėl įvairių priežasčių, įskaitant trūkstamas lenteles, trūkstamas SQL naudotojo teises kurti lenteles ar atlikti kitas operacijas, problemas po svetainės perkėlimo ar SQL serverio konfigūracijos pakeitimus.

en: The Setup wizard allows you to quickly setup TranslatePress. You can initiate it at any time.
lt_LT: Sąrankos vedlys leidžia greitai nustatyti TranslatePress. Galite jį paleisti bet kuriuo metu.

en: The content of this element should be written in the default language.
lt_LT: Šio elemento turinys turėtų būti parašytas numatytojoje kalboje.

en: The daily quota for machine translation characters exceeded. Please check the <strong>TranslatePress -> <a href="%s">Automatic Translation</a></strong> page for more information.
lt_LT: Viršytas dienos mašininio vertimo simbolių limitas. Prašome patikrinti <strong>TranslatePress -> <a href="%s">Automatinis vertimas</a></strong> puslapį, kad gautumėte daugiau informacijos.

en: The email address where the low AI words notification will be sent.
lt_LT: El. pašto adresas, kuriuo bus siunčiamas pranešimas apie mažą AI žodžių skaičių.

en: The email address you added is incorrect.
lt_LT: Įvestas el. pašto adresas neteisingas.

en: The inactive languages will still be visible and active for the admin. For other users they won't be visible in the language switchers and won't be accessible either.
lt_LT: Neaktyvios kalbos administratoriui vis tiek bus matomos ir aktyvios. Kitiems naudotojams jos nebus matomos kalbų perjungikliuose ir nebus prieinamos.

en: The language is automatically set based by the last visited language by the user.
lt_LT: Kalba automatiškai nustatoma pagal paskutinę vartotojo aplankytą kalbą.

en: The link you followed has expired. Please reload the page and try again.
lt_LT: Nuoroda, kurią sekėte, nebegalioja. Įkelkite puslapį iš naujo ir bandykite dar kartą.

en: The request is too long.
lt_LT: Užklausa per ilga.

en: The request size is too large.
lt_LT: Užklausos dydis per didelis.

en: The same text is displayed in all languages. <br>A selecting language switcher will be appended to the pop-up. The detected language is pre-selected.
lt_LT: Tas pats tekstas rodomas visomis kalbomis. <br>Prie iššokančio lango bus pridėtas kalbos perjungiklis. Atpažinta kalba yra iš anksto pasirinkta.

en: The selected automatic translation engine does not provide support for these languages.<br>You can still manually translate pages in these languages using the Translation Editor.
lt_LT: Pasirinktas automatinio vertimo variklis nepalaiko šių kalbų.<br>Vis dar galite rankiniu būdu versti puslapius šiomis kalbomis naudodami vertimo redaktorių.

en: The slug that you are trying to edit is present in other slug types:%s%. Editing it will replace each occurrence, regardless of the current type.
lt_LT: Slug, kurį bandote redaguoti, yra kituose slug tipuose: %s. Jį redaguojant bus pakeistas kiekvienas pasikartojimas, nepriklausomai nuo dabartinio tipo.

en: The word typed was incorrect. Action was cancelled.
lt_LT: Įvestas žodis buvo neteisingas. Veiksmas atšauktas.

en: There are no logged errors.
lt_LT: Nėra užregistruotų klaidų.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
lt_LT: Yra nauja %1$s versija. %2$sPeržiūrėti %3$s versijos informaciją%4$s arba %5$satnaujinti dabar%6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
lt_LT: Yra nauja %1$s versija. %2$sPeržiūrėti %3$s versijos informaciją%4$s.

en: There is an error on the DeepL service and your request could not be processed.
lt_LT: DeepL tarnyboje įvyko klaida, todėl jūsų užklausos nepavyko apdoroti.

en: There was an error on the server processing your Google Translate key.
lt_LT: Apdorojant jūsų Google Translate raktą serveryje įvyko klaida.

en: There was an error with your Google Translate key.
lt_LT: Įvyko klaida su jūsų Google Translate raktu.

en: These addons extend your translation plugin and are available in the Business and Developer plans.
lt_LT: Šie priedai praplečia jūsų vertimo įskiepį ir prieinami verslo ir kūrėjo planuose.

en: These addons extend your translation plugin and are available in the Developer, Business and Personal plans.
lt_LT: Šie priedai praplečia jūsų vertimo įskiepį ir prieinami kūrėjo, verslo ir asmeniniuose planuose.

en: These are the most recent 5 errors logged by TranslatePress:
lt_LT: Tai 5 naujausios TranslatePress registruotos klaidos:

en: This Black Friday, get access to these features and more at a fraction of the costs:
lt_LT: Šį Juodąjį penktadienį gaukite prieigą prie šių funkcijų ir dar daugiau už nedidelę kainos dalį:

en: This TranslatePress add-on has been migrated to the main plugin and is no longer used. You can delete it.
lt_LT: Šis TranslatePress priedas perkeltas į pagrindinį įskiepį ir nebenaudojamas. Galite jį ištrinti.

en: This add-on is not available on your current plan.
lt_LT: Šis papildinys nepasiekiamas jūsų dabartiniame plane.

en: This domain is already assigned to another language.
lt_LT: Šis domenas jau priskirtas kitai kalbai.

en: This element will still be visible when you are translating your website through the Translation Editor.
lt_LT: Šis elementas vis tiek bus matomas, kai verčiate savo svetainę per vertimo redaktorių.

en: This feature is only available in the paid version. Upgrade TranslatePress and unlock more premium features.
lt_LT: Ši funkcija prieinama tik mokamoje versijoje. Atnaujinkite TranslatePress ir atrakinkite daugiau papildomų funkcijų.

en: This feature is only available when using the TranslatePress AI translation engine.
lt_LT: Ši funkcija prieinama tik naudojant TranslatePress AI vertimo variklį.

en: This language does not support formality.
lt_LT: Ši kalba nepalaiko formalumo.

en: This page is %1$s% translated into %2$s.
lt_LT: Šis puslapis yra %1$s% išverstas į %2$s.

en: This string is not ready for translation yet. <br>Try again in a moment...
lt_LT: Ši eilutė dar neparuošta vertimui. <br>Bandykite dar kartą po akimirkos...

en: This website is already activated under a free license. Each website can only use one free license.
lt_LT: Ši svetainė jau suaktyvinta su nemokama licencija. Kiekviena svetainė gali naudoti tik vieną nemokamą licenciją.

en: This website is already activated under a free license. Each website can only use one free license. Please upgrade to a premium plan for more TranslatePress AI words from %1$s your account %2$s.
lt_LT: Ši svetainė jau aktyvuota naudojant nemokamą licenciją. Kiekviena svetainė gali naudoti tik vieną nemokamą licenciją. Prašome atnaujinti į premium planą, kad gautumėte daugiau TranslatePress AI žodžių iš %1$s savo paskyros %2$s.

en: This will allow TranslatePress to:
lt_LT: Tai leis TranslatePress:

en: Tip for faster help:
lt_LT: Patarimas, kaip greičiau gauti pagalbos:

en: Title attribute
lt_LT: Title atributas

en: To
lt_LT: Į

en: To Add more languages activate the Multiple Languages Addon
lt_LT: Norėdami pridėti daugiau kalbų, aktyvuokite Multiple Languages priedą.

en: To continue please type the word:
lt_LT: Norėdami tęsti, įveskite žodį:

en: To continue translating your content, please %1$s over at %2$s
lt_LT: Norėdami toliau versti savo turinį, prašome %1$s adresu %2$s

en: To edit an existing TranslatePress language, input the language code and fill in only the columns you want to overwrite (e.g. Language name, Flag).<br>You can also add new custom languages. They will be available under General settings, All Languages list, where the URL slug can be edited.
lt_LT: Norėdami redaguoti esamą TranslatePress kalbą, įveskite kalbos kodą ir užpildykite tik tuos stulpelius, kuriuos norite perrašyti (pvz., kalbos pavadinimą, vėliavą).<br>Taip pat galite pridėti naujų tinkintų kalbų. Jos bus prieinamos Bendruosiuose nustatymuose, Visų kalbų sąraše, kur galima redaguoti URL slug.

en: To enable it go to
lt_LT: Norėdami įjungti, eikite į

en: To enable updates, please %1$senter your license key%2$s. Need a license key? %3$sPurchase one now%4$s.
lt_LT: Norėdami įgalinti atnaujinimus, prašome %1$sįvesti savo licencijos raktą%2$s. Reikia licencijos rakto? %3$sĮsigyti dabar%4$s.

en: To enable updates, please go to the %1$slicense page%2$s and check that you have a valid license.
lt_LT: Norėdami įgalinti atnaujinimus, eikite į %1$slicencijos puslapį%2$s ir patikrinkite, ar turite galiojančią licenciją.

en: To enable updates, your licence needs to be renewed. Please go to the %1$sTranslatePress Account%2$s page and login to renew.
lt_LT: Norėdami įgalinti atnaujinimus, jūsų licencija turi būti atnaujinta. Eikite į %1$sTranslatePress Account%2$s puslapį ir prisijunkite, kad atnaujintumėte.

en: To translate slugs, please update the SEO Pack add-on to the latest version.
lt_LT: Norėdami versti slug, atnaujinkite SEO Pack priedą iki naujausios versijos.

en: To use <strong>DeepL</strong> for automatic translation, activate this Pro add-on from the <a href="%1$s" target="_self" title="%2$s">%2$s</a>.
lt_LT: Norėdami naudoti <strong>DeepL</strong> automatiniam vertimui, aktyvuokite šį Pro priedą iš <a href="%1$s" target="_self" title="%2$s">%2$s</a>.

en: Today's Character Count:
lt_LT: Šiandienos simbolių skaičius:

en: Toggle support chat
lt_LT: Perjungti palaikymo pokalbį

en: Too many requests. Please try again later.
lt_LT: Per daug užklausų. Bandykite dar kartą vėliau.

en: Top Left
lt_LT: Viršuje kairėje

en: Top Right
lt_LT: Viršuje dešinėje

en: Transforms the language switcher into a button showing the other available language, not the current one.<br> Only works when there are exactly two languages, the default one and a translation one.<br>This will affect the shortcode language switcher and floating language switcher as well.<br> To achieve this in menu language switcher go to Appearance->Menus->Language Switcher and select Opposite Language.
lt_LT: Paverčia kalbos perjungiklį mygtuku, rodančiu kitą prieinamą kalbą, o ne dabartinę.<br> Veikia tik tada, kai yra lygiai dvi kalbos: numatytoji ir verstoji.<br>Tai paveiks ir shortcode kalbos perjungiklį, ir slankiojantį kalbos perjungiklį.<br> Kad tai pasiektumėte meniu kalbos perjungiklyje, eikite į Išvaizda->Meniu->Kalbos perjungiklis ir pasirinkite Priešinga kalba.

en: Translate
lt_LT: Versti

en: Translate Only Certain Paths
lt_LT: Versti tik tam tikrus kelius

en: Translate Page
lt_LT: Versti puslapį

en: Translate SEO Title, Description, Slug
lt_LT: Versti SEO pavadinimą, aprašymą, slug

en: Translate Site
lt_LT: Versti svetainę

en: Translate by Browsing as User Role
lt_LT: Versti naršant pasirinkus naudotojo rolę

en: Translate entire block element
lt_LT: Versti visą bloko elementą

en: Translate numbers and numerals
lt_LT: Versti skaičius ir skaitmenis

en: TranslatePress AI words are running low on your site.
lt_LT: Jūsų svetainėje senka TranslatePress AI žodžiai.

en: TranslatePress Add-ons
lt_LT: TranslatePress papildiniai

en: TranslatePress Errors
lt_LT: TranslatePress klaidos

en: TranslatePress Preferred User Language
lt_LT: TranslatePress pageidaujama vartotojo kalba

en: TranslatePress Pro Add-ons
lt_LT: TranslatePress Pro priedai

en: TranslatePress data update
lt_LT: TranslatePress duomenų atnaujinimas

en: TranslatePress has detected and cleaned up some failed translation entries in your database following %1$san isolated incident%2$s. No further action is required.
lt_LT: TranslatePress aptiko ir išvalė kai kuriuos nepavykusius vertimo įrašus jūsų duomenų bazėje po %1$satskiro incidento%2$s. Jokių papildomų veiksmų atlikti nereikia.

en: TranslatePress pro-actively scans and saves strings in the database when users access translated pages. <br>This setting disables this functionality and only allows translation and string saving when inside the Translation Editor. <br>Also disables machine translation outside the Translation Editor, giving you better control over character spending, by translating only the pages you visit in the Translation Editor.
lt_LT: TranslatePress aktyviai skenuoja ir saugo eilutes duomenų bazėje, kai naudotojai pasiekia išverstus puslapius. <br>Šis nustatymas išjungia šią funkciją ir leidžia versti bei saugoti eilutes tik Vertimo redaktoriaus viduje. <br>Taip pat išjungia mašininį vertimą už Vertimo redaktoriaus ribų, suteikdamas geresnę kontrolę simbolių sąnaudoms, verčiant tik tuos puslapius, kuriuos aplankote Vertimo redaktoriuje.

en: TranslatePress->Advanced Settings->Debug->Disable translation for gettext strings
lt_LT: TranslatePress->Išplėstiniai nustatymai->Derinimas->Išjungti Gettext eilučių vertimą

en: TranslatePress.com Account
lt_LT: TranslatePress.com paskyra

en: TranslatePress.com Account Page
lt_LT: TranslatePress.com paskyros puslapis

en: Translation
lt_LT: Vertimas

en: Translation Editor
lt_LT: Vertimo redaktorius

en: Translator
lt_LT: Vertėjas

en: Translator Accounts
lt_LT: Vertėjų paskyros

en: Transparent
lt_LT: Permatomas

en: Transparent Template
lt_LT: Permatomas šablonas

en: Troubleshooting
lt_LT: Trikčių šalinimas

en: Try to rescan plugins and theme for strings.
lt_LT: Pabandykite iš naujo nuskaityti įskiepius ir temą ieškant eilučių.

en: Twitter Description
lt_LT: Twitter aprašymas

en: Twitter Image
lt_LT: Twitter paveikslėlis

en: Twitter Image Alt
lt_LT: Twitter paveikslėlio alt

en: Twitter Title
lt_LT: Twitter pavadinimas

en: Type a page number to navigate to
lt_LT: Įveskite puslapio numerį, į kurį norite pereiti

en: URL Slugs Translation
lt_LT: URL slug vertimas

en: Unable to load forum posts
lt_LT: Nepavyko įkelti forumo įrašų.

en: Unable to parse feed
lt_LT: Nepavyko perskaityti kanalo

en: Unsupported languages
lt_LT: Nepalaikomos kalbos

[ctx: Untranslated in this language]
en: in
lt_LT: į

en: Update Now
lt_LT: Atnaujinti dabar

en: Update aborted! Incorrect action.
lt_LT: Atnaujinimas nutrauktas! Neteisingas veiksmas.

en: Update aborted! Incorrect language code.
lt_LT: Atnaujinimas nutrauktas! Neteisingas kalbos kodas.

en: Update aborted! Invalid nonce.
lt_LT: Atnaujinimas nutrauktas! Netinkamas nonce.

en: Update aborted! Your user account doesn't have the capability to perform database updates.
lt_LT: Atnaujinimas nutrauktas! Jūsų vartotojo paskyra neturi teisių atlikti duomenų bazės atnaujinimus.

en: Updates, announcements, marketing, no spam
lt_LT: Atnaujinimai, pranešimai, rinkodara, be šlamšto

en: Updating TranslatePress tables. Please leave this window open.
lt_LT: Atnaujinamos TranslatePress lentelės. Prašome palikti šį langą atidarytą.

en: Updating database to version %s+
lt_LT: Atnaujinama duomenų bazė į %s+ versiją

en: Updating gettext original string ids for language %s...
lt_LT: Atnaujinami Gettext pradinių eilučių id kalbai %s...

en: Updating original string ids for language %s...
lt_LT: Atnaujinami pradinių eilučių id kalbai %s...

en: Updating will allow editing translations of localized text from plugins and theme. Existing translation will still work as expected.
lt_LT: Atnaujinimas leis redaguoti lokalizuotų tekstų iš papildinių ir temos vertimus. Esami vertimai ir toliau veiks kaip įprasta.

en: Updating will allow editing translations of slugs. Existing translation will still work as expected.
lt_LT: Atnaujinimas leis redaguoti santrumpų vertimus. Esami vertimai ir toliau veiks kaip įprasta.

en: Upgrade
lt_LT: Atnaujinti

en: Upgrade now
lt_LT: Atnaujinti dabar

en: Upgrade now ↗
lt_LT: Atnaujinti dabar ↗

en: Upgrade to PRO
lt_LT: Atnaujinti į PRO

en: Upgrade to PRO with our biggest discount of the year!
lt_LT: Atnaujinkite į PRO su didžiausia šių metų nuolaida!

en: Upgrade to Pro
lt_LT: Atnaujinti į Pro

en: Upgrade your plan to add more sites. %1$sUpgrade now%2$s
lt_LT: Atnaujinkite savo planą, kad pridėtumėte daugiau svetainių. %1$sAtnaujinti dabar%2$s

en: Upload error:
lt_LT: Įkėlimo klaida:

en: Use Native language name
lt_LT: Naudoti gimtąjį kalbos pavadinimą

en: Use a subdirectory for the default language
lt_LT: Naudoti subdirektoriją numatytajai kalbai

en: Use shortcode on any page or widget.
lt_LT: Naudokite shortcode bet kuriame puslapyje ar valdiklyje.

en: Use this HTTP Referrer if the API lets you restrict key usage from its Dashboard.
lt_LT: Naudokite šį HTTP Referrer, jei API leidžia apriboti rakto naudojimą iš savo valdymo skydelio.

en: Use this media
lt_LT: Naudoti šią mediją

en: User Inputted String Translation
lt_LT: Naudotojo įvestų eilučių vertimas

en: User Language Detection Method
lt_LT: Naudotojo kalbos nustatymo metodas

en: User Notification Popup
lt_LT: Naudotojo pranešimo iššokantis langas

[ctx: Verbiage for the DeepL Pro Add-on]
en: Addons tab
lt_LT: Priedų skirtukas

en: Video Poster
lt_LT: Vaizdo plakatas

en: Videos
lt_LT: Vaizdo įrašai

en: View All Topics
lt_LT: Peržiūrėti visas temas

en: View Docs
lt_LT: Žiūrėti dokumentaciją

en: View Website As
lt_LT: Peržiūrėti svetainę kaip

en: Visit <a href="%s" target="_blank">this link</a> to see how you can set up an API key and control API costs.
lt_LT: Apsilankykite <a href="%s" target="_blank">šioje nuorodoje</a>, kad sužinotumėte, kaip nustatyti API raktą ir valdyti API sąnaudas.

en: Visit <a href="https://cloud.google.com/docs/authentication/api-keys" target="_blank">this link</a> to see how you can set up an API key, <strong>control API costs</strong> and set HTTP referrer restrictions.
lt_LT: Apsilankykite <a href="https://cloud.google.com/docs/authentication/api-keys" target="_blank">šioje nuorodoje</a>, kad sužinotumėte, kaip sukonfigūruoti API raktą, <strong>kontroliuoti API sąnaudas</strong> ir nustatyti HTTP nukreipėjo apribojimus.

en: WARNING. Cannot determine your language preference based on your current IP.<br>This is most likely because the website is on a local environment.
lt_LT: ĮSPĖJIMAS. Nepavyksta nustatyti jūsų pageidaujamos kalbos pagal dabartinį IP adresą.<br>Tai greičiausiai todėl, kad svetainė veikia vietinėje aplinkoje.

en: WARNING. Changing the default language will invalidate existing translations.
lt_LT: ĮSPĖJIMAS. Pakeitus numatytąją kalbą, esami vertimai bus anuliuoti.

en: WARNING: This feature can negatively impact page loading times in secondary languages, particularly with large databases (for example websites with a lot of pages or products). If you experience slow loading times, disable this and try again.
lt_LT: ĮSPĖJIMAS: ši funkcija gali neigiamai paveikti antrinių kalbų puslapių įkėlimo laiką, ypač turint didelių duomenų bazių (pavyzdžiui, svetainių su daug puslapių ar produktų). Jei patiriate lėtą įkėlimą, išjunkite tai ir bandykite dar kartą.

en: Warning: This action cannot be undone. Deleting a string will remove its current translation. The original string will appear again in this interface after TranslatePress detects it. This action is NOT equivalent to excluding the string from being translated again.
lt_LT: Įspėjimas: šio veiksmo negalima atšaukti. Ištrynus eilutę, bus pašalintas jos esamas vertimas. Originali eilutė vėl pasirodys šioje sąsajoje, kai TranslatePress ją aptiks. Šis veiksmas NĖRA lygiavertis eilutės neįtraukimui į vertimą.

en: We could not process your request. Please try again later.
lt_LT: Nepavyko apdoroti jūsų užklausos. Bandykite dar kartą vėliau.

en: We need to update your translations database to the latest version.
lt_LT: Turime atnaujinti jūsų vertimų duomenų bazę į naujausią versiją.

en: Website Languages
lt_LT: Svetainės kalbos

en: Website language selector
lt_LT: Svetainės kalbos pasirinkiklis

en: Welcome
lt_LT: Sveiki

en: Welcome to TranslatePress
lt_LT: Sveiki atvykę į TranslatePress

en: We’ve upgraded the switcher for richer customization and a better user experience.<br>In order to use the new configurator, turn off <strong>Load legacy language switcher</strong>.
lt_LT: Atnaujinome perjungiklį, kad būtų galima jį pritaikyti lanksčiau ir naudotojams būtų patogiau.<br>Kad galėtumėte naudoti naująjį konfigūratorių, išjunkite <strong>Įkelti senąjį kalbos perjungiklį</strong>.

en: What you can do in this situation
lt_LT: Ką galite padaryti šioje situacijoje

en: Why are these errors occuring
lt_LT: Kodėl kyla šios klaidos

en: WooCommerce Slug
lt_LT: WooCommerce slug

en: WooCommerce Slugs
lt_LT: WooCommerce slug

en: WooCommerce slugs
lt_LT: WooCommerce santrumpos

en: Word Threshold
lt_LT: Žodžių slenkstis

en: WordPress Translation Plugin
lt_LT: WordPress vertimo įskiepis

en: Write the text you wish to appear on the button..
lt_LT: Įrašykite tekstą, kurį norite matyti ant mygtuko..

en: Write the text you wish to appear on the close button. Leave empty for just the close button.
lt_LT: Įrašykite tekstą, kurį norite matyti ant uždarymo mygtuko. Palikite tuščią, kad būtų rodomas tik uždarymo mygtukas.

en: Yes
lt_LT: Taip

en: Yes, send me multilingual growth tips.
lt_LT: Taip, siųskite man patarimų apie daugiakalbį augimą.

en: You are about to perform this action on all the strings matching your filter, not just the visibly checked. To perform the action only to the visible strings click "Select Visible" from the table header dropdown.
lt_LT: Ketinate atlikti šį veiksmą su visomis filtrą atitinkančiomis eilutėmis, ne tik matomomis pažymėtomis. Norėdami atlikti veiksmą tik su matomomis eilutėmis, spauskite „Pasirinkti matomas“ iš lentelės antraštės išskleidžiamojo meniu.

en: You are about to perform this action only on the visible strings. To perform the action on all the strings matching the filter click "Select All" from the table header dropdown.
lt_LT: Ketinate atlikti šį veiksmą tik su matomomis eilutėmis. Norėdami atlikti veiksmą su visomis filtrą atitinkančiomis eilutėmis, spauskite „Pasirinkti visas“ iš lentelės antraštės išskleidžiamojo meniu.

en: You are trying to add an invalid additional language. Please select a valid option.
lt_LT: Jūs bandote pridėti netinkamą papildomą kalbą. Pasirinkite tinkamą parinktį.

en: You are trying to add an invalid default language. Please select a valid option.
lt_LT: Bandote pridėti netinkamą numatytąją kalbą. Pasirinkite tinkamą parinktį.

en: You can add a new language from <a href="%s">Settings->TranslatePress</a>
lt_LT: Naują kalbą galite pridėti skiltyje <a href="%s">Nustatymai->TranslatePress</a>

en: You can also add the <a href="%s" title="Language Switcher Block Documentation">Language Switcher Block</a> in the WP Gutenberg Editor.
lt_LT: Taip pat galite pridėti <a href="%s" title="Language Switcher Block Documentation">kalbos perjungimo bloką</a> WP Gutenberg redaktoriuje.

en: You can customize the design later
lt_LT: Vėliau galėsite tinkinti dizainą

en: You can edit your site languages at any point.
lt_LT: Svetainės kalbas galite redaguoti bet kuriuo metu.

en: You can get one for %1$sfree%2$s, by creating a free account. It includes:
lt_LT: Galite gauti jį %1$snemokamai%2$s, sukūrę nemokamą paskyrą. Tai apima:

en: You cannot select two languages that have the same <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ISO_639-1_codes" target="_blank">iso code</a> but different formalities because doing so will lead to duplicate <a href="https://developers.google.com/search/docs/specialty/international/localized-versions" target="_blank">hreflang tags</a>.
lt_LT: Negalite pasirinkti dviejų kalbų, kurios turi tą patį <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ISO_639-1_codes" target="_blank">iso kodą</a>, bet skirtingą formalumą, nes tai sukels pasikartojančias <a href="https://developers.google.com/search/docs/specialty/international/localized-versions" target="_blank">hreflang žymas</a>.

en: You do not have a valid license for <strong>TranslatePress</strong>. %1$sGet one for free%2$s to get access to TranslatePress AI.
lt_LT: Jūs neturite galiojančios <strong>TranslatePress</strong> licencijos. %1$sGaukite nemokamai%2$s, kad gautumėte prieigą prie TranslatePress AI.

en: You do not have permission to install plugin updates
lt_LT: Jūs neturite leidimo diegti papildinių atnaujinimus

en: You have a valid %s <strong>license</strong>.
lt_LT: Jūs turite galiojančią %s <strong>licenciją</strong>.

en: You have less than 5,000 TranslatePress AI words remaining. To continue automatically translating your website, please %spurchase additional AI words at a discount from your account%s.
lt_LT: Jums likę mažiau nei 5 000 TranslatePress AI žodžių. Kad toliau automatiškai verstumėte savo svetainę, prašome %sįsigyti papildomų AI žodžių su nuolaida iš savo paskyros%s.

en: You have reached the activation limit for your <strong>%1$s</strong> license. <br/>Manage your active sites from %2$s your account %3$s.
lt_LT: Pasiekėte aktyvavimo limitą savo <strong>%1$s</strong> licencijos. <br/>Valdykite savo aktyvias svetaines iš %2$s savo paskyros %3$s.

en: You have successfully activated your license
lt_LT: Sėkmingai aktyvavote savo licenciją

en: You have successfully set up TranslatePress for your website.
lt_LT: Sėkmingai sukonfigūravote TranslatePress savo svetainėje.

en: You have unsaved changes!
lt_LT: Turite neišsaugotų pakeitimų!

en: You must first purchase this version to have access to the addon %1$shere%2$s
lt_LT: Pirmiausia turite įsigyti šią versiją, kad turėtumėte prieigą prie papildinio %1$sčia%2$s

en: You need an active license to add more languages. Verify in your %1$saccount%2$s that your license is valid
lt_LT: Jums reikalinga aktyvi licencija, kad galėtumėte pridėti daugiau kalbų. Patikrinkite %1$ssavo paskyroje%2$s, ar jūsų licencija galioja.

en: You need an active license to have access to the addon. Renew or purchase a new one %1$shere%2$s.
lt_LT: Aktyvi licencija būtina norint naudotis šiuo priedu. Atnaujinkite arba įsigykite naują %1$sčia%2$s.

en: You need to select a default language.
lt_LT: Turite pasirinkti numatytąją kalbą.

en: You will be notified when remaining AI words drop below this number.
lt_LT: Būsite informuoti, kai likusių AI žodžių skaičius nukris žemiau šio skaičiaus.

en: You're ready to start translating!
lt_LT: Galite pradėti versti!

en: Your %s license has <span class="trp-license-status-emphasized">expired</span>.
lt_LT: Jūsų %s licencija <span class="trp-license-status-emphasized">baigė galioti</span>.

en: Your %s license is <span class="trp-license-status-emphasized">missing or invalid</span>.
lt_LT: Jūsų %s licencija yra <span class="trp-license-status-emphasized">nerasta arba netinkama</span>.

en: Your %s license was <span class="trp-license-status-emphasized">refunded</span>.
lt_LT: Jūsų %s licencija buvo <span class="trp-license-status-emphasized">grąžinta</span>.

en: Your <strong>TranslatePress</strong> license has expired. <br/>Please %1$sRenew Your Licence%2$s to continue receiving access to automatic translations via TranslatePress AI, premium addons, product downloads, and automatic updates. %3$sRenew now %4$s
lt_LT: Jūsų <strong>TranslatePress</strong> licencijos galiojimas pasibaigė. <br/>Prašome %1$sAtnaujinti savo licenciją%2$s, kad ir toliau gautumėte prieigą prie automatinių vertimų per TranslatePress AI, premium priedų, produktų atsisiuntimų ir automatinių atnaujinimų. %3$sAtnaujinti dabar %4$s

en: Your <strong>TranslatePress</strong> license is missing or invalid. <br/>Please %1$sregister your copy%2$s to enable automatic website translation via TranslatePress AI, premium addons, automatic updates and support. Need a license key? %3$sPurchase one now%4$s
lt_LT: Jūsų <strong>TranslatePress</strong> licencija nerasta arba netinkama. <br/>Prašome %1$sregistruoti savo kopiją%2$s, kad įjungtumėte automatinį svetainės vertimą per TranslatePress AI, premium priedus, automatinius atnaujinimus ir palaikymą. Reikia licencijos rakto? %3$sPirkite dabar%4$s

en: Your <strong>TranslatePress</strong> license will expire on %1$s. Please %2$sRenew Your Licence%3$s to continue receiving access to automatic translations via TP AI, premium addons, product downloads and automatic updates. %4$sRenew Now%5$s
lt_LT: Jūsų <strong>TranslatePress</strong> licencijos galiojimas baigsis %1$s. Prašome %2$sAtnaujinti savo licenciją%3$s, kad ir toliau gautumėte prieigą prie automatinių vertimų per TP AI, premium priedų, produktų atsisiuntimų ir automatinių atnaujinimų. %4$sAtnaujinti dabar%5$s

en: Your HTTP referrer is: %s
lt_LT: Jūsų HTTP nukreipėjas yra: %s

en: Your License Key is invalid.
lt_LT: Jūsų licencijos raktas negalioja.

en: Your License Key is valid.
lt_LT: Jūsų licencijos raktas galioja.

en: Your License has expired.
lt_LT: Jūsų licencija pasibaigė.

en: Your License is Invalid
lt_LT: Jūsų licencija negaliojanti

en: Your TranslatePress license key is invalid or missing.
lt_LT: Jūsų TranslatePress licencijos raktas neteisingas arba jo nėra.

en: Your email
lt_LT: Jūsų el. paštas

en: Your free account includes:
lt_LT: Jūsų nemokama paskyra apima:

en: Your license is disabled for this URL. Re-enable it from <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=license-deactivated">https://translatepress.com/account</a> -> Manage Sites.
lt_LT: Jūsų licencija šiam URL išjungta. Įjunkite ją iš naujo iš <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=license-deactivated">https://translatepress.com/account</a> -> Valdyti svetaines.

en: Your license is valid and active.
lt_LT: Jūsų licencija galioja ir yra aktyvi.

en: Your license key expired on %s.
lt_LT: Jūsų licencijos raktas baigė galioti %s.

en: Your license key has been disabled.
lt_LT: Jūsų licencijos raktas išjungtas.

en: Your license key has reached its activation limit.
lt_LT: Jūsų licencijos raktas pasiekė aktyvavimo limitą.

en: Your license key is disabled for this URL. Re-enable it from <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=tp-onboarding&utm_medium=client-site&utm_campaign=activate-license">https://translatepress.com/account</a> -> Manage Sites.
lt_LT: Jūsų licencijos raktas šiam URL išjungtas. Įjunkite jį iš naujo apsilankę <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=tp-onboarding&utm_medium=client-site&utm_campaign=activate-license">https://translatepress.com/account</a> -> Tvarkyti svetaines.

en: Your license key is disabled for this URL. Re-enable it from <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=tp-onboarding&utm_medium=client-site&utm_campaign=tp-ai">https://translatepress.com/account</a> -> Manage Sites.
lt_LT: Jūsų licencijos raktas šiam URL išjungtas. Iš naujo įgalinkite jį adresu <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=tp-onboarding&utm_medium=client-site&utm_campaign=tp-ai">https://translatepress.com/account</a> -> Tvarkyti svetaines.

en: Your license key is disabled for this URL. Re-enable it from <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=license-deactivated">https://translatepress.com/account</a> -> Manage Sites.
lt_LT: Jūsų licencijos raktas išjungtas šiam URL. Įjunkite jį iš naujo adresu <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=license-deactivated">https://translatepress.com/account</a> -> Tvarkyti svetaines.

en: Your profile overview
lt_LT: Jūsų profilio apžvalga

en: Your translation quota has been reached.
lt_LT: Jūsų vertimo kvota pasiekta.

en: [%s] Low TranslatePress AI Words
lt_LT: [%s] Mažai TranslatePress AI žodžių

en: by
lt_LT: autorius

en: characters per day
lt_LT: simbolių per dieną

en: few
lt_LT: keliskaita

en: found in translation
lt_LT: rasta vertime

en: items
lt_LT: elementai

en: many
lt_LT: daugiskaita

en: one
lt_LT: vienaskaita

en: other
lt_LT: kita

[ctx: page 1 of 3]
en: of
lt_LT: /

en: plural form
lt_LT: daugiskaitos forma

en: replace the default flag
lt_LT: pakeiskite numatytąją vėliavėlę

en: unknown
lt_LT: nežinoma

en: upgrade your plan
lt_LT: patobulinkite savo planą

en: upgrade your plan or get extra AI Words
lt_LT: patobulinkite savo planą arba įsigykite papildomų AI žodžių

en: words
lt_LT: žodžiai

en: your account.
lt_LT: savo paskyros.

en: ~ Razvan, developer of TranslatePress
lt_LT: ~ Razvan, TranslatePress kūrėjas

en: « Go Back
lt_LT: « Grįžti

en: « Go back
lt_LT: « Grįžti atgal
