TranslatePress Multilingual - en to fa_IR translation catalogue (893 entries)

en:  Error:
fa_IR:  خطا:

en:  Or %1$spurchase one here%2$s
fa_IR:  یا %1$sاز اینجا خریداری کنید%2$s

en:  TranslatePress Settings
fa_IR:  تنظیمات TranslatePress

en:  and uncheck the Checkbox.
fa_IR:  و کادر تأیید را بردارید.

en:  done.
fa_IR:  انجام شد.

en:  or
fa_IR:  یا

en:  words remaining.
fa_IR:  کلمه باقی‌مانده.

en: %1$s automatic translation requires an active license. Please %2$srenew%3$s your license or purchase a new one %4$shere%5$s.
fa_IR: ترجمه خودکار %1$s نیازمند یک مجوز فعال است. لطفاً مجوز خود را %2$sتمدید%3$s کنید یا یک مجوز جدید %4$sاز اینجا%5$s بخرید.

en: %1$s% of text on this page is translated into %2$s.
fa_IR: %1$s% از متن این صفحه به %2$s ترجمه شده است.

en: %d day ago | %d days ago
fa_IR[0]: %d روز پیش
fa_IR[1]: %d روز پیش

en: %d hour ago | %d hours ago
fa_IR[0]: %d ساعت پیش
fa_IR[1]: %d ساعت پیش

en: %d original entries and their translations were deleted.
fa_IR: %d ورودی اصلی و ترجمه‌های آن‌ها حذف شدند.

en: %sJoin our FREE & EXCLUSIVE onboarding course%s and learn how to grow your multilingual traffic, reach international markets, and save time & money while getting the most out of TranslatePress!
fa_IR: %sدر دوره راه‌اندازی رایگان و اختصاصی ما شرکت کنید%s و بیاموزید که چگونه ترافیک چندزبانه خود را افزایش دهید، به بازارهای بین‌المللی دست یابید و در زمان و هزینه صرفه‌جویی کنید و در عین حال بیشترین بهره را از TranslatePress ببرید!

en: (inactive)
fa_IR: (غیرفعال)

en: 2000 AI words to translate automatically
fa_IR: ۲۰۰۰ کلمه AI برای ترجمه خودکار

en: 5 Days to Better Multilingual Websites
fa_IR: ۵ روز تا وب‌سایت‌های چندزبانه بهتر

en: <a href="%s" target="_blank">Here</a> you can observe the last 5 SQL errors relevant to TranslatePress if they exist.
fa_IR: <a href="%s" target="_blank">اینجا</a> می‌توانید آخرین ۵ خطای SQL مرتبط با TranslatePress را در صورت وجود مشاهده کنید.

en: <a href="%s">Click here</a> to access the database optimization tool.
fa_IR: <a href="%s">اینجا کلیک کنید</a> تا به ابزار بهینه‌سازی پایگاه داده دسترسی پیدا کنید.

en: <br/>If you have only the free plugin installed but added a paid license, please install the paid plugin from your TranslatePress account.
fa_IR: <br/>اگر تنها افزونه رایگان را نصب کرده‌اید اما یک مجوز غیررایگان اضافه کرده‌اید، لطفاً افزونه غیررایگان را از TranslatePress Account خود نصب کنید.

en: <p><strong>License key mismatch.</strong> The license you entered doesn't match the TranslatePress version you have installed.</p><p>Please check that you've installed the correct version for your license from your TranslatePress account.</p>
fa_IR: <p><strong>عدم تطابق کلید مجوز.</strong> مجوزی که وارد کردید با نسخه TranslatePress نصب‌شده مطابقت ندارد.</p><p>لطفاً بررسی کنید که نسخه صحیح را برای مجوز خود از حساب TranslatePress خود نصب کرده‌اید.</p>

en: <p><strong>License key mismatch.</strong> The license you entered doesn’t match the TranslatePress version you have installed.</p><p>Please check that you’ve installed the correct version for your license from your TranslatePress account.</p>
fa_IR: <p><strong>عدم تطابق کلید مجوز.</strong> مجوز وارد شده با نسخه TranslatePress نصب‌شده شما مطابقت ندارد.</p><p>لطفاً بررسی کنید که نسخه صحیح متناسب با مجوز خود را از حساب TranslatePress خود نصب کرده‌اید.</p>

en: <strong>DeepL</strong> automatic translation is available as a <a href="%1$s" target="_blank" title="%2$s">%2$s</a>.
fa_IR: ترجمهٔ خودکار <strong>DeepL</strong> به صورت <a href="%1$s" target="_blank" title="%2$s">%2$s</a> در دسترس است.

en: <strong>Different Domain per Language add-on</strong> requires TranslatePress version %1$s or higher. You are currently using version %2$s. Please update TranslatePress to enable this feature.
fa_IR: <strong>افزودنی دامنه متفاوت برای هر زبان</strong> به نسخه %1$s TranslatePress یا بالاتر نیاز دارد. شما در حال حاضر از نسخه %2$s استفاده می‌کنید. لطفاً TranslatePress را به‌روزرسانی کنید تا این قابلیت فعال شود.

en: <strong>Extra Languages add-on</strong> requires TranslatePress version %1$s or higher. You are currently using version %2$s. Please update TranslatePress to enable this feature.
fa_IR: <strong>افزودنی Extra Languages</strong> به نسخه %1$s یا بالاتر از TranslatePress نیاز دارد. شما در حال حاضر از نسخه %2$s استفاده می‌کنید. لطفاً برای فعال‌سازی این قابلیت، TranslatePress را به‌روزرسانی کنید.

en: <strong>IMPORTANT NOTE:</strong> Before performing this action it is strongly recommended to first backup the database.
fa_IR: <strong>نکته مهم:</strong> قبل از انجام این عمل، اکیداً توصیه می‌شود ابتدا از پایگاه داده نسخه پشتیبان تهیه کنید.

en: <strong>NEW:</strong> The <strong>Different Domain per Language</strong> add-on is here! Boost your global SEO and create a local experience with country-specific domains like .de or .fr. <a href="https://translatepress.com/docs/addons/different-domain-per-language/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=new-addon-ddpl" target="_blank">Learn more</a>.
fa_IR: <strong>جدید:</strong> افزونه <strong>دامنه متفاوت برای هر زبان</strong> اینجاست! SEO جهانی خود را تقویت کنید و با دامنه‌های مختص کشور مانند .de یا .fr یک تجربه محلی ایجاد کنید. <a href="https://translatepress.com/docs/addons/different-domain-per-language/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=new-addon-ddpl" target="_blank">بیشتر بدانید</a>.

en: <strong>NEW:</strong> The <strong>Different Domain per Language</strong> add-on is here! Boost your global SEO and create a local experience with country-specific domains like .de or .fr. Upgrade to <a href="https://translatepress.com/pricing/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=new-addon-ddpl-upsell" target="_blank">TranslatePress Business or Developer</a> to access it + more premium perks!
fa_IR: <strong>جدید:</strong> افزونه <strong>دامنه متفاوت برای هر زبان</strong> اینجاست! SEO جهانی خود را تقویت کنید و با دامنه‌های مختص کشور مانند .de یا .fr یک تجربه محلی ایجاد کنید. برای دسترسی به آن + مزایای پریمیوم بیشتر، به <a href="https://translatepress.com/pricing/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=new-addon-ddpl-upsell" target="_blank">TranslatePress Business یا Developer</a> ارتقا دهید!

en: <strong>This Black Friday, renew your license at a special price</strong> to continue receiving access to product downloads, automatic updates, and support.
fa_IR: <strong>این جمعهٔ سیاه، مجوز خود را با قیمت ویژه تمدید کنید</strong> تا به دریافت دسترسی به دانلود محصولات، به‌روزرسانی‌های خودکار و پشتیبانی ادامه دهید.

en: <strong>TranslatePress</strong> encountered SQL errors. <a href="%s" title="View TranslatePress SQL Errors">Check out the errors</a>.
fa_IR: <strong>TranslatePress</strong> با خطاهای SQL مواجه شد. <a href="%s" title="View TranslatePress SQL Errors">مشاهده خطاها</a>.

en: <strong>TranslatePress</strong> requires <strong><a href="http://php.net/manual/en/book.mbstring.php">Multibyte String PHP library</a></strong>. Please contact your server administrator to install it on your server.
fa_IR: <strong>TranslatePress</strong> به <strong><a href="http://php.net/manual/en/book.mbstring.php">کتابخانه رشته چندبایتی PHP</a></strong> نیاز دارد. لطفاً با مدیر سرور خود تماس بگیرید تا آن را روی سرور شما نصب کند.

en: <strong>TranslatePress</strong> requires at least PHP version 5.6.20+ to run. It is the <a href="%s">minimum requirement of the latest WordPress version</a>. Please contact your server administrator to update your PHP version.
fa_IR: <strong>TranslatePress</strong> برای اجرا به حداقل نسخه PHP 5.6.20+ نیاز دارد. این <a href="%s">حداقل نیازمندی آخرین نسخه WordPress</a> است. لطفاً با مدیر سرور خود تماس بگیرید تا نسخه PHP خود را به‌روزرسانی کنید.

en: <strong>Warning:</strong> Some strings have possibly incorrectly encoded characters. This may result in breaking the queries, rendering the page untranslated in live mode. Consider revising the following strings or their method of outputting.
fa_IR: <strong>هشدار:</strong> برخی از رشته‌ها ممکن است دارای نویسه‌های با کدگذاری نادرست باشند. این ممکن است منجر به خرابی کوئری‌ها و ترجمه‌نشدن صفحه در حالت زنده شود. بازبینی رشته‌های زیر یا روش خروجی‌دهی آن‌ها را در نظر بگیرید.

en: A popup appears asking the user if they want to be redirected
fa_IR: پنجره‌ای باز می‌شود که از کاربر می‌پرسد آیا می‌خواهد بازنشانی شود

en: A popup appears asking the user if they want to be redirected.
fa_IR: پنجره‌ای باز می‌شود که از کاربر می‌پرسد آیا می‌خواهد بازنشانی شود.

en: A short list of plugins you can use to extend your website.
fa_IR: فهرستی کوتاه از افزونه‌هایی که می‌توانید برای گسترش وب‌سایت خود از آن‌ها استفاده کنید.

en: A valid license is required to enable Automatic Translation.
fa_IR: برای فعال‌سازی ترجمه خودکار، یک مجوز معتبر لازم است.

en: AI Words Low Notification
fa_IR: اعلان کمبود کلمات هوش مصنوعی

en: API key validation failed.
fa_IR: اعتبارسنجی کلید API ناموفق بود.

en: API key verification was successful.
fa_IR: تأیید کلید API با موفقیت انجام شد.

en: Accept user payments, create subscription plans and restrict content on your membership site.
fa_IR: پرداخت‌های کاربران را بپذیرید، طرح‌های اشتراک ایجاد کنید و محتوا را در وب‌سایت عضویت خود محدود کنید.

en: Access to TranslatePress AI
fa_IR: دسترسی به TranslatePress AI

en: Access to TranslatePress AI for instant automatic translations
fa_IR: دسترسی به TranslatePress AI برای ترجمه‌های خودکار آنی

en: Account Page
fa_IR: صفحه حساب کاربری

en: Activate
fa_IR: فعال‌سازی

en: Activate License
fa_IR: فعال‌سازی مجوز

en: Activate License Key
fa_IR: فعال‌سازی کلید لایسنس

en: Activate License »
fa_IR: فعال‌سازی مجوز »

en: Activation error:
fa_IR: خطای فعال‌سازی:

en: Active
fa_IR: فعال

en: Active, Deactivated, installed version and settings
fa_IR: فعال، غیرفعال، نسخه نصب‌شده و تنظیمات

en: Add
fa_IR: افزودن

en: Add Extra AI Words
fa_IR: افزودن کلمات AI اضافی

en: Add Language
fa_IR: افزودن زبان

en: Add Languages
fa_IR: افزودن زبان‌ها

en: Add Media
fa_IR: افزودن رسانه

en: Add New
fa_IR: افزودن

en: Add a New Language
fa_IR: افزودن زبان جدید

en: Add a floating dropdown that follows the user on every page.
fa_IR: افزودن یک کشوی شناور که کاربر را در هر برگه‌ای دنبال می‌کند.

en: Add a license key
fa_IR: افزودن کلید مجوز

en: Add a limit to the number of automatically translated characters so you can better budget your project.
fa_IR: با افزودن محدودیت به تعداد نویسه‌های ترجمه‌شده خودکار، می‌توانید بودجه پروژه خود را بهتر مدیریت کنید.

en: Add as many languages as you need for your project to go global. Publish your language only when all your translations are done.
fa_IR: به اندازه نیاز خود برای جهانی شدن پروژه‌تان زبان اضافه کنید. زبان خود را تنها زمانی منتشر کنید که همه ترجمه‌ها انجام شده باشند.

en: Add more than two languages with TranslatePress Pro.
fa_IR: با TranslatePress Pro بیش از دو زبان اضافه کنید.

en: Add your API Key here...
fa_IR: کلید API خود را اینجا وارد کنید...

en: Add your License Key
fa_IR: کلید مجوز خود را وارد کنید

en: Add your License Key to unlock all premium features. Find the License Key in your
fa_IR: کلید مجوز خود را برای باز کردن همهٔ قابلیت‌های پرمیوم وارد کنید. کلید مجوز را در

en: Adding more than two languages is a paid feature. Upgrade TranslatePress and unlock more premium features.
fa_IR: افزودن بیش از دو زبان یک قابلیت پولی است. TranslatePress را ارتقا دهید و قابلیت‌های ویژه بیشتری را باز کنید.

en: Additional Language
fa_IR: زبان اضافی

en: Addons
fa_IR: افزودنی‌ها

en: Admin Notices
fa_IR: اعلان‌های مدیر

en: Ads a slash at the end of the home_url() function
fa_IR: یک اسلش در انتهای تابع home_url() اضافه می‌کند

en: Advanced
fa_IR: پیشرفته

en: Advanced Add-ons
fa_IR: افزونه‌های پیشرفته

en: All Languages
fa_IR: همه زبان‌ها

en: All TranslatePress functionalities are disabled until then.
fa_IR: تا آن زمان، تمام قابلیت‌های TranslatePress غیرفعال هستند.

en: All individual TranslatePress add-on plugins <a href="%1$s" target="_blank">have been discontinued</a> and are now included in the premium Personal, Business and Developer versions of TranslatePress. Please log into your <a href="%2$s" target="_blank">account page</a>, download the new premium version and install it. Your individual addons settings will be ported over.
fa_IR: تمامی افزونه‌های جانبی TranslatePress <a href="%1$s" target="_blank">توقف یافته‌اند</a> و اکنون در نسخه‌های پریمیوم Personal، Business و Developer TranslatePress گنجانده شده‌اند. لطفاً به <a href="%2$s" target="_blank">صفحه حساب کاربری</a> خود وارد شوید، نسخه پریمیوم جدید را دانلود و نصب کنید. تنظیمات افزونه‌های جانبی شما منتقل خواهد شد.

en: Allow & Continue
fa_IR: اجازه و ادامه

en: Allow this user to translate the website.
fa_IR: به این کاربر اجازه دهید وب‌سایت را ترجمه کند.

en: Allow translation to the corresponding language only if the content is written in the default language.
fa_IR: اجازه ترجمه به زبان متناظر تنها در صورتی که محتوا به زبان پیش‌فرض نوشته شده باشد.

en: Already a Pro User?
fa_IR: قبلاً کاربر Pro هستید؟

en: Already purchased a Premium version?
fa_IR: آیا قبلاً نسخهٔ پرمیوم را خریداری کرده‌اید؟

en: Alt attribute
fa_IR: ویژگی alt

en: Alternative Engines
fa_IR: موتورهای جایگزین

en: Always use this language
fa_IR: همیشه از این زبان استفاده شود

en: An error occurred while loading results. Most likely you were logged out. Reload page?
fa_IR: خطایی در بارگذاری نتایج رخ داد. به احتمال زیاد از سیستم خارج شده‌اید. صفحه مجدداً بارگذاری شود؟

en: An error occurred, please try again.
fa_IR: خطایی رخ داد، لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: Anchor link
fa_IR: پیوند لنگر

en: Any Post Status
fa_IR: هر وضعیت نوشته

en: Applies to all types of language switchers (floating, shortcode, and menu). When enabled, the site will revert to using the original Language Switcher configured in the General Settings tab, replacing the new customizable version. Your existing switcher settings will remain saved, but they will be ignored while this option is active.
fa_IR: برای همه انواع انتخاب‌گر زبان (شناور، shortcode و منو) اعمال می‌شود. هنگام فعال بودن، سایت به استفاده از انتخاب‌گر زبان اصلی پیکربندی‌شده در برگه تنظیمات عمومی بازمی‌گردد و نسخه جدید قابل سفارشی‌سازی را جایگزین می‌کند. تنظیمات موجود انتخاب‌گر شما همچنان ذخیره می‌ماند، اما تا زمانی که این گزینه فعال است نادیده گرفته می‌شود.

en: Apply
fa_IR: اعمال

en: Apply a Template
fa_IR: اعمال قالب

en: Are you a TranslatePress PRO user?
fa_IR: آیا کاربر TranslatePress PRO هستید؟

en: Are you sure you want to remove this item?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این مورد را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to remove this language?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این زبان را حذف کنید؟

en: Are you sure you want to split this phrase into smaller parts?
fa_IR: آیا مطمئن هستید که می‌خواهید این عبارت را به بخش‌های کوچک‌تر تقسیم کنید؟

en: Article Section
fa_IR: بخش مقاله

en: Article Tag
fa_IR: برچسب مقاله

en: Ask a Question
fa_IR: یک سوال بپرسید

en: Ask the community
fa_IR: از جامعه بپرسید

en: Assign different domains or subdomains to each language. When visitors access these domains, TranslatePress loads the appropriate language translation directly without redirecting.
fa_IR: اختصاص دامنه‌ها یا زیردامنه‌های مختلف به هر زبان. هنگامی که بازدیدکنندگان به این دامنه‌ها دسترسی پیدا می‌کنند، TranslatePress ترجمه زبان مناسب را مستقیماً بدون تغییر مسیر بارگذاری می‌کند.

en: Audios
fa_IR: صداها

en: Automatic Translation
fa_IR: ترجمه خودکار

en: Automatic Translation Memory
fa_IR: حافظه ترجمه خودکار

en: Automatic Translation Settings
fa_IR: تنظیمات ترجمه خودکار

en: Automatic User Language Detection
fa_IR: تشخیص خودکار زبان کاربر

en: Automatic and manual slug translation changes performed when <strong>TranslatePress - Multilingual</strong> 2.8.4 was active had to be removed because of some issues with that version. All slug translations from before that version are now in use. Thank you for understanding!
fa_IR: تغییرات ترجمه خودکار و دستی slug که هنگام فعال بودن <strong>TranslatePress - Multilingual</strong> 2.8.4 انجام شده بودند، به‌دلیل برخی مشکلات آن نسخه باید حذف می‌شدند. تمام ترجمه‌های slug قبل از آن نسخه اکنون در حال استفاده هستند. از درک شما سپاسگزاریم!

en: Automatic translation has been disabled.
fa_IR: ترجمه خودکار غیرفعال شده است.

en: Automatically Translate Slugs
fa_IR: ترجمه خودکار slugها

en: Automatically translate your website through the DeepL API.
fa_IR: وب‌سایت خود را به صورت خودکار از طریق API DeepL ترجمه کنید.

en: Automatically translate your website using TranslatePress AI.
fa_IR: وب‌سایت خود را به‌صورت خودکار با استفاده از TranslatePress AI ترجمه کنید.

en: Automatically translated
fa_IR: ترجمه خودکار

en: Available in our Pro Versions
fa_IR: در نسخه‌های حرفه‌ای ما موجود است

en: Available languages
fa_IR: زبان‌های موجود

en: Back to TranslatePress Settings
fa_IR: بازگشت به تنظیمات TranslatePress

en: Bad request. There was an error accessing the DeepL API.
fa_IR: درخواست نامعتبر. هنگام دسترسی به API DeepL خطایی رخ داد.

en: Before enabling:
fa_IR: پیش از فعال‌سازی:

en: Block Crawlers
fa_IR: مسدودسازی خزنده‌ها

en: Block crawlers from triggering automatic translations on your website.<br>This will not prevent crawlers from accessing this site's pages.
fa_IR: از فعال شدن ترجمه خودکار توسط خزنده‌ها در وب‌سایت خود جلوگیری کنید.<br>این کار از دسترسی خزنده‌ها به صفحات این سایت جلوگیری نمی‌کند.

en: Border
fa_IR: حاشیه

en: Border Template
fa_IR: قالب حاشیه‌دار

en: Bottom Left
fa_IR: پایین چپ

en: Bottom Right
fa_IR: پایین راست

en: Brand-new Language Switcher Settings are here!
fa_IR: تنظیمات جدید تعویض‌کننده زبان اینجاست!

en: Browse As User Role
fa_IR: مرور به عنوان نقش کاربری

en: Bulk Actions
fa_IR: عملیات انبوه

en: Button Text
fa_IR: متن دکمه

en: By checking this setting the preferred language will remain the one selected above, without the possibility of being changed in the frontend.<br>This language will be used in different operations such as sending email to the user.
fa_IR: با فعال کردن این تنظیم، زبان ترجیحی همان موردی خواهد بود که در بالا انتخاب شده است و امکان تغییر آن در نمای سایت وجود نخواهد داشت.<br>این زبان در عملیات‌های مختلفی مانند ارسال ایمیل به کاربر استفاده خواهد شد.

en: By upgrading you'll get access to all paid add-ons, premium support and help fund the future development of TranslatePress.
fa_IR: با ارتقا به تمام افزونه‌های پولی و پشتیبانی ویژه دسترسی پیدا می‌کنید و به تأمین مالی توسعهٔ آیندهٔ TranslatePress کمک می‌کنید.

en: Capture more user information on the registration form with the help of Profile Builder's custom user profile fields and/or add an Email Confirmation process to verify your customers accounts.
fa_IR: با کمک فیلدهای سفارشی پروفایل کاربری Profile Builder، اطلاعات بیشتری از کاربران را در فرم ثبت‌نام دریافت کنید و/یا فرآیند تأیید ایمیل را برای تأیید حساب‌های مشتریان خود اضافه کنید.

en: Change lang attribute of the html tag to a format that includes country regional or not. <br>In HTML, the lang attribute (<html lang="en-US">)  should be used to  specify the language of text content so that the  browser can correctly display or process  your content (eg. for  hyphenation, styling, spell checking, etc).
fa_IR: تغییر ویژگی lang برچسب html به قالبی که شامل منطقه کشور باشد یا نباشد. <br>در HTML، ویژگی lang (<html lang="en-US">) باید برای مشخص کردن زبان محتوای متنی استفاده شود تا مرورگر بتواند محتوای شما را به درستی نمایش دهد یا پردازش کند (مثلاً برای هیفن‌گذاری، استایل‌دهی، بررسی املا و غیره).

en: Change language
fa_IR: تغییر زبان

en: Change language to %s
fa_IR: تغییر زبان به %s

en: Check DNS
fa_IR: بررسی DNS

en: Check if the selected translation engine is configured correctly.
fa_IR: بررسی می‌کند آیا موتور ترجمهٔ انتخاب‌شده به درستی پیکربندی شده است.

en: Check if you want to add the subdirectory in the URL for the default language.</br>By checking this option, the default language seen by website visitors will become the first one in the "All Languages" list.
fa_IR: اگر می‌خواهید زیرپوشه را در URL برای زبان پیش‌فرض اضافه کنید، این گزینه را علامت بزنید.</br>با علامت زدن این گزینه، زبان پیش‌فرضی که بازدیدکنندگان وب‌سایت می‌بینند، اولین مورد در فهرست «همه زبان‌ها» خواهد شد.

en: Check if you want to display languages in their native names. Otherwise, languages will be displayed in English.
fa_IR: اگر می‌خواهید زبان‌ها را با نام‌های بومی آن‌ها نمایش دهید، این گزینه را علامت بزنید. در غیر این صورت، زبان‌ها به انگلیسی نمایش داده می‌شوند.

en: Checking DNS...
fa_IR: در حال بررسی DNS...

en: Choose a language...
fa_IR: انتخاب زبان...

en: Choose a secondary language...
fa_IR: انتخاب یک زبان ثانویه...

en: Choose from which languages to exclude this element.
fa_IR: زبان‌هایی را که این عنصر از آن‌ها مستثنی می‌شود، انتخاب کنید.

en: Choose in which language to show this element.
fa_IR: زبان نمایش این عنصر را انتخاب کنید.

en: Choose what paths can be translated. Supports wildcard at the end of the path.<br>For example, to exclude https://example.com/some/path you can either use the rule /some/path/ or /some/*.<br>Enter each rule on it's own line. To exclude the home page use {{home}}.
fa_IR: انتخاب کنید چه مسیرهایی می‌توانند ترجمه شوند. از کاراکتر عام در انتهای مسیر پشتیبانی می‌کند.<br>برای مثال، برای حذف https://example.com/some/path می‌توانید از قاعده /some/path/ یا /some/* استفاده کنید.<br>هر قاعده را در خط خود وارد کنید. برای حذف صفحه اصلی از {home} استفاده کنید.

en: Choose which engine you want to use in order to %1$s automatically translate your website.
fa_IR: موتوری را که می‌خواهید برای %1$s ترجمهٔ خودکار وب‌سایت خود استفاده کنید، انتخاب کنید.

en: Choose which hreflang tags will appear on your website.<br/>We recommend showing both types of hreflang tags as indicated by <a href="https://developers.google.com/search/docs/advanced/crawling/localized-versions" title="Google Crawling" target="_blank">Google documentation</a>.<br/>Removing Country Locale when having multiple Country Locales of the same language (ex. English UK and English US) will result in showing one hreflang tag with link to just one of the region locales for that language.
fa_IR: انتخاب کنید کدام برچسب‌های hreflang در وب‌سایت شما نمایش داده شوند.<br/>ما نمایش هر دو نوع برچسب hreflang را همان‌طور که در <a href="https://developers.google.com/search/docs/advanced/crawling/localized-versions" title="Google Crawling" target="_blank">مستندات Google</a> اشاره شده توصیه می‌کنیم.<br/>حذف منطقهٔ کشوری هنگامی که چندین منطقهٔ کشوری از یک زبان دارید (مثلاً English UK و English US) منجر به نمایش یک برچسب hreflang با پیوند به تنها یکی از منطقه‌های آن زبان می‌شود.

en: Cleaning gettext original strings table for language %s...
fa_IR: در حال پاکسازی جدول رشته‌های اصلی Gettext برای زبان %s...

en: Cleaning original meta table for language %s...
fa_IR: در حال پاکسازی جدول متا اصلی برای زبان %s...

en: Cleaning original strings table for language %s...
fa_IR: در حال پاکسازی جدول رشته‌های اصلی برای زبان %s...

en: Cleans up all trp_dictionary_* tables of duplicate rows. These tables contain translations for user-inputted strings such as post content, post title, menus etc.
fa_IR: تمام جدول‌های trp_dictionary_* را از ردیف‌های تکراری پاک‌سازی می‌کند. این جدول‌ها ترجمه‌هایی برای رشته‌های ورودی کاربر مانند محتوای نوشته، عنوان نوشته، فهرست‌ها و غیره دارند.

en: Cleans up all trp_gettext_* tables of duplicate rows. These tables contain translations for themes and plugin strings.
fa_IR: تمام جدول‌های trp_gettext_* را از ردیف‌های تکراری پاک‌سازی می‌کند. این جدول‌ها ترجمه‌هایی برای رشته‌های پوسته و افزونه دارند.

en: Cleans up all trp_original_strings table of duplicate rows. This table contains strings in the default language, without any translation.<br>The trp_original_meta table, which contains meta information that refers to the post parent’s ID, is also regenerated.<br>Such duplicates can appear in exceptional situations of unexpected behavior.
fa_IR: تمام جدول trp_original_strings را از ردیف‌های تکراری پاک‌سازی می‌کند. این جدول شامل رشته‌هایی به زبان پیش‌فرض، بدون هیچ ترجمه‌ای است.<br>جدول trp_original_meta که شامل اطلاعات فراداده‌ای است که به شناسه والد نوشته اشاره دارد، نیز بازتولید می‌شود.<br>چنین تکرارهایی می‌توانند در شرایط استثنایی ناشی از رفتار غیرمنتظره پدیدار شوند.

en: Clear filters
fa_IR: پاک‌سازی فیلترها

en: Click to Copy
fa_IR: برای کپی کردن کلیک کنید

en: Click to sort strings by this column
fa_IR: برای مرتب‌سازی رشته‌ها بر اساس این ستون کلیک کنید

en: Close
fa_IR: بستن

en: Close Button Text
fa_IR: متن دکمه بستن

en: Close Editor
fa_IR: بستن ویرایشگر

en: Code
fa_IR: کد

en: Configure Site Languages
fa_IR: پیکربندی زبان‌های سایت

en: Configure different menu items for different languages.
fa_IR: آیتم‌های منوی مختلف را برای زبان‌های مختلف پیکربندی کنید.

en: Connect separate domains or subdomains to each of your translated versions. Strengthen your brand’s local identity and boost SEO performance for every language you support.
fa_IR: دامنه‌ها یا زیردامنه‌های مجزا را به هر یک از نسخه‌های ترجمه‌شده خود متصل کنید. هویت محلی نام تجاری خود را تقویت کرده و عملکرد SEO را برای هر زبانی که پشتیبانی می‌کنید، افزایش دهید.

en: Context
fa_IR: زمینه

en: Continue
fa_IR: ادامه

en: Copy the relevant content from the duplicated tables (trp_dictionary_en_us_es_es_COPY for example) in the newly generated table (trp_dictionary_en_us_es_es) -- perform this step only if you want to keep the current translations
fa_IR: محتوای مرتبط را از جداول کپی‌شده (برای مثال trp_dictionary_en_us_es_es_COPY) در جدول تازه تولیدشده (trp_dictionary_en_us_es_es) کپی کنید -- این مرحله را تنها در صورتی انجام دهید که می‌خواهید ترجمه‌های فعلی را حفظ کنید

en: Could not install. Try again from <a href="%s" >Plugins Dashboard.</a>
fa_IR: نصب انجام نشد. دوباره از <a href="%s" >داشبورد افزونه‌ها</a> امتحان کنید.

en: Could not reach domain: %s
fa_IR: امکان دسترسی به دامنه وجود ندارد: %s

en: Create a backup of your database
fa_IR: از پایگاه داده خود نسخه پشتیبان تهیه کنید

en: Create a copy of each translation table where you encounter errors. You can copy the table within the same database (trp_dictionary_en_us_es_es_COPY for example) -- perform this step only if you want to keep the current translations
fa_IR: از هر جدول ترجمه‌ای که در آن با خطا مواجه می‌شوید، یک کپی تهیه کنید. می‌توانید جدول را در همان پایگاه داده کپی کنید (برای مثال trp_dictionary_en_us_es_es_COPY) -- این مرحله را تنها در صورتی انجام دهید که می‌خواهید ترجمه‌های فعلی را حفظ کنید

en: Create no-code automations and workflows on your WordPress site. Easily connect your plugins, sites and apps together.
fa_IR: خودکارسازی‌ها و گردش‌های کاری بدون کد را در سایت WordPress خود ایجاد کنید. به‌راحتی افزونه‌ها، سایت‌ها و اپلیکیشن‌های خود را به یکدیگر متصل کنید.

en: Create translator accounts for new users or allow existing users that are not administrators to translate your website.
fa_IR: برای کاربران جدید حساب مترجم ایجاد کنید یا به کاربران موجودی که مدیر نیستند اجازه دهید وب‌سایت شما را ترجمه کنند.

en: Create your Free Account
fa_IR: حساب رایگان خود را ایجاد کنید

en: Creating a free account includes:
fa_IR: ایجاد یک حساب رایگان شامل موارد زیر است:

en: Current Language
fa_IR: زبان فعلی

en: Current User
fa_IR: کاربر فعلی

en: Current status: %s words remaining
fa_IR: وضعیت فعلی: %s کلمه باقی‌مانده

en: Custom Language Flag
fa_IR: پرچم زبان سفارشی

en: Custom Languages
fa_IR: زبان‌های سفارشی

en: Custom language
fa_IR: زبان سفارشی

en: Custom languages
fa_IR: زبان‌های سفارشی

en: Customize the date formatting per each translated language.<br/>Leave empty for default WP setting or see more information <a href="https://wordpress.org/support/article/formatting-date-and-time/" title="Formatting Date and Time" target="_blank">here</a>
fa_IR: قالب‌بندی تاریخ را برای هر زبان ترجمه‌شده سفارشی کنید.<br/>برای استفاده از تنظیم پیش‌فرض WP خالی بگذارید یا اطلاعات بیشتر را <a href="https://wordpress.org/support/article/formatting-date-and-time/" title="Formatting Date and Time" target="_blank">اینجا</a> ببینید

en: DNS check failed. Please verify your domain configuration.
fa_IR: بررسی DNS ناموفق بود. لطفاً پیکربندی دامنه خود را بررسی کنید.

en: DNS is correctly configured!
fa_IR: DNS به درستی پیکربندی شده است!

en: Dark
fa_IR: تیره

en: Dark Template
fa_IR: قالب تیره

en: Database optimization did not complete successfully. We recommend restoring the original database or <a href="%s" >trying again.</a>
fa_IR: بهینه‌سازی پایگاه داده با موفقیت تکمیل نشد. توصیه می‌کنیم پایگاه دادهٔ اصلی را بازیابی کنید یا <a href="%s" >دوباره تلاش کنید.</a>

en: Date format
fa_IR: قالب تاریخ

en: Deactivate
fa_IR: غیرفعال‌سازی

en: Deactivate License
fa_IR: غیرفعال‌سازی مجوز

en: Debug
fa_IR: اشکال‌زدایی

en: Debug Data for License Activation
fa_IR: داده‌های اشکال‌زدایی برای فعال‌سازی مجوز

en: Debug Data for License Checking
fa_IR: داده‌های اشکال‌زدایی برای بررسی مجوز

en: Debug Information
fa_IR: اطلاعات اشکال‌زدایی

en: DeepL API Key
fa_IR: کلید API DeepL

en: DeepL API Type
fa_IR: نوع API DeepL

en: DeepL Automatic Translation
fa_IR: ترجمه خودکار DeepL

en: Default
fa_IR: پیش‌فرض

en: Default (example: en-US, fr-CA, etc.)
fa_IR: پیش‌فرض (مثال: en-US، fr-CA و غیره)

en: Default Language
fa_IR: زبان پیش‌فرض

en: Default Template
fa_IR: قالب پیش‌فرض

en: Delete
fa_IR: حذف

en: Delete entries
fa_IR: حذف ورودی‌ها

en: Description
fa_IR: توضیحات

en: Detected long query limitation on WPEngine hosting. Some large pages may appear untranslated. You can remove limitation by adding the following to your site’s wp-config.php: define( 'WPE_GOVERNOR', false );
fa_IR: محدودیت کوئری طولانی در میزبانی WPEngine شناسایی شد. برخی صفحات بزرگ ممکن است ترجمه نشده به نظر برسند. می‌توانید با افزودن کد زیر به فایل wp-config.php سایت خود این محدودیت را حذف کنید: define( 'WPE_GOVERNOR', false );

en: Different Domain per Language
fa_IR: دامنه مجزا برای هر زبان

en: Different Domain per Language: A language domain cannot be the same as the main site URL. The toggle has been disabled for the matching domain.
fa_IR: دامنه متفاوت برای هر زبان: دامنه زبان نمی‌تواند با URL اصلی سایت یکسان باشد. گزینه برای دامنه مطابق غیرفعال شده است.

en: Different Domain per Language: Domain is required when domain mapping is enabled. The toggle has been disabled for languages with empty domains.
fa_IR: دامنه متفاوت برای هر زبان: وقتی نگاشت دامنه فعال است، دامنه الزامی است. گزینه برای زبان‌هایی که دامنه خالی دارند غیرفعال شده است.

en: Different Domain per Language: The same domain cannot be assigned to multiple languages. The toggle has been disabled for duplicate domains.
fa_IR: دامنه متفاوت برای هر زبان: نمی‌توان یک دامنه را به چند زبان اختصاص داد. گزینه برای دامنه‌های تکراری غیرفعال شده است.

en: Different Menu Items for each Language
fa_IR: گزینه‌های منوی متفاوت برای هر زبان

en: Disable dynamic translation
fa_IR: غیرفعال کردن ترجمهٔ پویا

en: Disable post container tags for post content
fa_IR: غیرفعال‌سازی تگ‌های نگهدارنده نوشته برای محتوای نوشته

en: Disable post container tags for post title
fa_IR: غیرفعال‌سازی تگ‌های نگهدارنده نوشته برای عنوان نوشته

en: Disable translation for gettext strings
fa_IR: غیرفعال کردن ترجمه برای رشته‌های gettext

en: Discard All
fa_IR: نادیده گرفتن همه

en: Discard all changes. Shortcut: CTRL(⌘) + ALT + Z
fa_IR: لغو همه تغییرات. میانبر: CTRL(⌘) + ALT + Z

en: Discard changes
fa_IR: نادیده گرفتن تغییرات

en: Discard changes to this text box. To discard changes to all text boxes use shortcut: CTRL(⌘) + ALT + Z
fa_IR: لغو تغییرات این کادر متن. برای لغو تغییرات همه کادرهای متن از میانبر CTRL(⌘) + ALT + Z استفاده کنید

en: Dismiss
fa_IR: بستن

en: Dismiss email course notification
fa_IR: بستن اعلان دوره رایانامه‌ای

en: Dismiss this notice.
fa_IR: بستن این اطلاعیه.

en: Dismiss tooltip
fa_IR: بستن راهنمای ابزار

en: Displays a small language drop-down across your website, in a corner of your choosing.
fa_IR: یک فهرست کشویی زبان کوچک را در سراسر وب‌سایت شما، در گوشه‌ای که انتخاب می‌کنید نمایش می‌دهد.

en: Do not automatically translate strings that are found in html nodes matching these selectors.<br>Excludes all the children of HTML nodes matching these selectors from being automatically translated.<br>Manual translation of these strings is still possible.
fa_IR: رشته‌های موجود در گره‌های html مطابق با این انتخاب‌گرها را به صورت خودکار ترجمه نکنید.<br>تمام فرزندان گره‌های HTML مطابق با این انتخاب‌گرها از ترجمه خودکار مستثنی می‌شوند.<br>ترجمه دستی این رشته‌ها همچنان امکان‌پذیر است.

en: Do not automatically translate these strings (ex. names, technical words...)<br>Paragraphs containing these strings will still be translated except for the specified part.
fa_IR: این رشته‌ها را به صورت خودکار ترجمه نکنید (مثلاً نام‌ها، واژگان فنی...)<br>پاراگراف‌های حاوی این رشته‌ها همچنان ترجمه خواهند شد، به جز بخش مشخص‌شده.

en: Do not dynamically translate strings that are found in html nodes matching these selectors.<br>Excludes all the children of HTML nodes matching these selectors from being translated using JavaScript.<br/>These strings will still be translated on the server side if possible.
fa_IR: رشته‌های موجود در گره‌های html مطابق با این انتخاب‌گرها را به صورت پویا ترجمه نکنید.<br>تمام فرزندان گره‌های HTML مطابق با این انتخاب‌گرها از ترجمه با استفاده از JavaScript مستثنی می‌شوند.<br/>در صورت امکان، این رشته‌ها همچنان در سمت سرور ترجمه خواهند شد.

en: Do not include translated links in sitemaps generated by SEO plugins.<br/>Requires <a href="https://translatepress.com/docs/addons/seo-pack/?utm_source=tp-advanced&utm_medium=client-site&utm_campaign=miscellaneous" title="TranslatePress Add-on SEO Pack documentation" target="_blank"> SEO Pack Add-on</a> to be installed and activated.
fa_IR: پیوندهای ترجمه‌شده را در sitemaps تولیدشده توسط افزونه‌های SEO قرار ندهید.<br/>نیازمند نصب و فعال‌سازی <a href="https://translatepress.com/docs/addons/seo-pack/?utm_source=tp-advanced&utm_medium=client-site&utm_campaign=miscellaneous" title="TranslatePress Add-on SEO Pack documentation" target="_blank">افزونهٔ SEO Pack</a> است.

en: Do not translate certain paths
fa_IR: ترجمه نکردن مسیرهای خاص

en: Do not translate strings that are found in html nodes matching these selectors.<br>Excludes all the children of HTML nodes matching these selectors from being translated.<br>These strings cannot be translated manually nor automatically.
fa_IR: رشته‌های موجود در گره‌های html مطابق با این انتخاب‌گرها را ترجمه نکنید.<br>تمام فرزندان گره‌های HTML مطابق با این انتخاب‌گرها از ترجمه مستثنی می‌شوند.<br>این رشته‌ها نه به صورت دستی و نه خودکار قابل ترجمه نیستند.

en: Documentation
fa_IR: مستندات

en: Domain
fa_IR: دامنه

en: Domain is reachable!
fa_IR: دامنه در دسترس است!

en: Domain returned HTTP status %d.
fa_IR: دامنه وضعیت HTTP %d را بازگرداند.

en: Don't forget to Save Translation. Use keyboard shortcut CTRL(⌘) + S
fa_IR: فراموش نکنید که ترجمه را ذخیره کنید. از میان‌بر صفحه‌کلید CTRL(⌘) + S استفاده کنید.

en: Done.
fa_IR: انجام شد.

en: Don’t have a TranslatePress AI License Key?
fa_IR: کلید مجوز TranslatePress AI ندارید؟

en: Download & Install the Pro plugin
fa_IR: دانلود و نصب افزونهٔ Pro

en: Dublin Core Description
fa_IR: توضیحات Dublin Core

en: Dublin Core Title
fa_IR: عنوان Dublin Core

en: Duplicate language detected.<br>Each language can only be added once to ensure accurate translation management.<br> Please change the duplicate language entry and try again.
fa_IR: زبان تکراری شناسایی شد.<br>هر زبان فقط یک بار می‌تواند افزوده شود تا مدیریت ترجمه دقیق تضمین شود.<br> لطفاً ورودی زبان تکراری را تغییر دهید و دوباره تلاش کنید.

en: Dynamically Added Strings
fa_IR: رشته‌های افزوده‌شده به‌صورت پویا

en: Edit
fa_IR: ویرایش

en: Edit translations by visually selecting them on each site page
fa_IR: ویرایش ترجمه‌ها با انتخاب بصری آن‌ها در هر صفحه از سایت

en: Edit url slug translations, plugins and theme translation (emails, forms etc.)
fa_IR: ویرایش ترجمه‌های slug URL، ترجمه افزونه‌ها و قالب (ایمیل‌ها، فرم‌ها و غیره)

en: Email text
fa_IR: متن ایمیل

en: Emails
fa_IR: ایمیل‌ها

en: Emails String Translation
fa_IR: ترجمهٔ رشته‌های ایمیل

en: Empty feed response
fa_IR: پاسخ خوراک خالی

en: Enable Add-on modules to extend TranslatePress and enhance the functionality of your translated site.
fa_IR: ماژول‌های افزودنی را فعال کنید تا TranslatePress را گسترش دهید و عملکرد سایت ترجمه‌شده خود را بهبود بخشید.

en: Enable Addons
fa_IR: فعال‌سازی افزودنی‌ها

en: Enable Automatic Translation
fa_IR: فعال‌سازی ترجمهٔ خودکار

en: Enable Modules
fa_IR: فعال‌سازی ماژول‌ها

en: Enable the hreflang x-default tag for language:
fa_IR: فعال کردن برچسب hreflang x-default برای زبان:

en: Enable the new switcher
fa_IR: فعال‌سازی سوئیچر جدید

en: Enable translation
fa_IR: فعال کردن ترجمه

en: Enable translation of numbers ( e.g. phone numbers)
fa_IR: فعال کردن ترجمه اعداد ( مثلاً شماره تلفن‌ها)

en: Enables the hreflang="x-default" for an entire language. See documentation for more details.
fa_IR: hreflang="x-default" را برای یک زبان کامل فعال می‌کند. برای جزئیات بیشتر مستندات را ببینید.

en: Ensure your domains are registered, pointed to your server, and have SSL certificates configured.
fa_IR: مطمئن شوید دامنه‌های شما ثبت شده‌اند، به سرور شما اشاره دارند و گواهی‌های SSL برای آن‌ها پیکربندی شده‌اند.

en: Enter a valid license
fa_IR: وارد کردن مجوز معتبر

en: Enter your license key
fa_IR: کلید لایسنس خود را وارد کنید

en: Entire Response From wp_remote_get():
fa_IR: پاسخ کامل از wp_remote_get():

en: Error
fa_IR: خطا

en: Error! Duplicate URL slug values.
fa_IR: خطا! مقادیر تکراری slug URL.

en: Error:
fa_IR: خطا:

en: Even changing from en_US to en_GB, because they are treated as two different languages.
fa_IR: حتی تغییر از en_US به en_GB، زیرا آن‌ها به عنوان دو زبان متفاوت در نظر گرفته می‌شوند.

en: Example: %1$s for English, %2$s for Spanish, %3$s for French.
fa_IR: مثال: %1$s برای انگلیسی، %2$s برای اسپانیایی، %3$s برای فرانسوی.

en: Exclude Gettext Strings
fa_IR: مستثنی کردن رشته‌های Gettext

en: Exclude Gettext strings
fa_IR: مستثنی کردن رشته‌های Gettext

en: Exclude Paths From Translation
fa_IR: حذف مسیرها از ترجمه

en: Exclude element from language
fa_IR: مستثنی کردن عنصر از زبان

en: Exclude from Language
fa_IR: مستثنی کردن از زبان

en: Exclude from dynamic translation
fa_IR: حذف از ترجمه پویا

en: Exclude selectors from translation
fa_IR: مستثنی کردن انتخاب‌گرها از ترجمه

en: Exclude selectors only from automatic translation
fa_IR: مستثنی کردن انتخاب‌گرها فقط از ترجمهٔ خودکار

en: Exclude strings & pages
fa_IR: مستثنی کردن رشته‌ها و صفحات

en: Exclude strings from automatic translation
fa_IR: مستثنی کردن رشته‌ها از ترجمه خودکار

en: Exclude these strings from being translated as Gettext strings by TranslatePress. Leave the domain empty to take into account any Gettext string.<br/>Can still be translated through po/mo files.
fa_IR: این رشته‌ها را از ترجمه به عنوان رشته‌های Gettext توسط TranslatePress مستثنی کنید. دامنه را خالی بگذارید تا هر رشته Gettext در نظر گرفته شود.<br/>همچنان از طریق فایل‌های po/mo قابل ترجمه هستند.

en: Exclude this element from specific languages.
fa_IR: مستثنی کردن این عنصر از زبان‌های خاص.

en: Exclude translated links from sitemap
fa_IR: حذف پیوندهای ترجمه‌شده از sitemap

en: Exit Setup
fa_IR: خروج از راه‌اندازی

en: Explore pre-made templates, switch colors, flag styles, spacing, layouts & more. Use the live preview to perfect your switcher in seconds.
fa_IR: قالب‌های آماده، رنگ‌ها، استایل پرچم‌ها، فاصله‌گذاری، چیدمان و موارد بیشتر را بررسی کنید. از پیش‌نمایش زنده برای بهبود تعویض‌کننده خود در چند ثانیه استفاده کنید.

en: Extra Translation Features
fa_IR: ویژگی‌های اضافی ترجمه

en: Filter
fa_IR: فیلتر

en: Filter Gettext wrapping from post content and title
fa_IR: فیلتر کردن پوشش Gettext از محتوا و عنوان نوشته

en: Filter Gettext wrapping from post meta
fa_IR: فیلتر کردن پوشش Gettext از متا نوشته

en: Filter by Post Type
fa_IR: فیلتر بر اساس نوع نوشته

en: Filter by Taxonomy
fa_IR: فیلتر بر اساس طبقه‌بندی

en: Filter by Translation Block
fa_IR: فیلتر بر اساس بلوک ترجمه

en: Filter by domain
fa_IR: فیلتر بر اساس دامنه

en: Filter by type
fa_IR: فیلتر بر اساس نوع

en: Filter strings according to selected translation status, filters and keywords and selected filters
fa_IR: فیلتر کردن رشته‌ها بر اساس وضعیت ترجمه انتخاب‌شده، فیلترها و کلمات کلیدی و فیلترهای انتخاب‌شده

en: Filters gettext wrapping such as #!trpst#trp-gettext from all updated post content and post title. Does not affect previous post content. <br/><strong>Database backup is recommended before switching on.</strong>
fa_IR: پوشش Gettext مانند #!trpst#trp-gettext را از تمام محتوا و عنوان نوشته‌های به‌روزرسانی‌شده فیلتر می‌کند. بر محتوای نوشته‌های قبلی تأثیری نمی‌گذارد. <br/><strong>پیش از فعال‌سازی، پشتیبان‌گیری از پایگاه داده توصیه می‌شود.</strong>

en: Filters gettext wrapping such as #!trpst#trp-gettext from all updated post meta. Does not affect previous post meta. <br/><strong>Database backup is recommended before switching on.</strong>
fa_IR: پوشش Gettext مانند #!trpst#trp-gettext را از تمام متا نوشته‌های به‌روزرسانی‌شده فیلتر می‌کند. بر متا نوشته‌های قبلی تأثیری نمی‌گذارد. <br/><strong>پیش از فعال‌سازی، پشتیبان‌گیری از پایگاه داده توصیه می‌شود.</strong>

en: Finalize
fa_IR: نهایی‌سازی

en: Find how many translatable words are on your website
fa_IR: تعداد کلمات قابل ترجمه در وب‌سایت خود را بیابید

en: Finishing up...
fa_IR: در حال پایان دادن...

en: First by IP address, then by browser language
fa_IR: ابتدا بر اساس آدرس IP، سپس بر اساس زبان مرورگر

en: First by browser language, then IP address (recommended)
fa_IR: ابتدا بر اساس زبان مرورگر، سپس آدرس IP (توصیه‌شده)

en: First, install and activate TranslatePress Pro
fa_IR: ابتدا TranslatePress Pro را نصب و فعال کنید

en: Fix broken HTML
fa_IR: رفع HTML خراب

en: Fix missing dynamic content
fa_IR: رفع محتوای پویا گمشده

en: Fixes an edge case issue where some gettext strings have the original ID incorrectly set to NULL, causing problems in the Translation Editor.<br>This operation corrects the original IDs in the trp_gettext_* tables.<br>Only check this option if you encountered an issue in the Translation Editor where clicking the green pencil did not bring up the gettext string for translation in the left sidebar.<br>Otherwise, please leave this option unchecked because it's an intensive operation.
fa_IR: یک مشکل حالت مرزی را برطرف می‌کند که در آن برخی رشته‌های gettext شناسه اصلی را به‌اشتباه بر روی NULL تنظیم کرده‌اند و باعث بروز مشکل در ویرایشگر ترجمه می‌شود.<br>این عملیات شناسه‌های اصلی را در جدول‌های trp_gettext_* تصحیح می‌کند.<br>این گزینه را تنها در صورتی علامت بزنید که با مشکلی در ویرایشگر ترجمه مواجه شده‌اید که در آن با کلیک روی مداد سبز، رشته gettext برای ترجمه در نوار کناری چپ ظاهر نشد.<br>در غیر این صورت، لطفاً این گزینه را علامت‌گذاری نکنید زیرا یک عملیات سنگین است.

en: Flag URL
fa_IR: URL پرچم

en: Flags with Full Language Names
fa_IR: پرچم‌ها با نام کامل زبان‌ها

en: Flags with Short Language Names
fa_IR: پرچم‌ها با نام کوتاه زبان‌ها

en: Floating language selection
fa_IR: انتخاب زبان شناور

en: For custom flag, first upload the image in media library then paste the URL.<br>Changing or deleting a custom language will impact translations and site URL's.<br>The Language code and the ISO Code should contain only alphabetical values, numerical values, "-" and "_".<br>The ISO Codes can be found on <a href = "https://cloud.google.com/translate/docs/languages" target = "_blank">Google ISO Codes</a> and <a href = "https://www.deepl.com/docs-api/translating-text/" target = "_blank">DeepL Target Codes</a>.
fa_IR: برای پرچم سفارشی، ابتدا تصویر را در کتابخانهٔ رسانه بارگذاری کنید و سپس URL را جای‌گذاری کنید.<br>تغییر یا حذف یک زبان سفارشی بر ترجمه‌ها و URL‌های سایت تأثیر خواهد گذاشت.<br>کد زبان و کد ISO باید فقط شامل مقادیر حروفی، مقادیر عددی، «-» و «_» باشند.<br>کدهای ISO را می‌توانید در <a href = "https://cloud.google.com/translate/docs/languages" target = "_blank">Google ISO Codes</a> و <a href = "https://www.deepl.com/docs-api/translating-text/" target = "_blank">DeepL Target Codes</a> پیدا کنید.

en: For this option to work, please update the Browse as other role add-on to the latest version.
fa_IR: برای کار کردن این گزینه، لطفاً افزونه «مرور به عنوان نقش دیگر» را به آخرین نسخه به‌روزرسانی کنید.

en: Force language in custom links
fa_IR: اعمال زبان در پیوندهای سفارشی

en: Force slash at end of home url:
fa_IR: اجبار به اسلش در انتهای URL خانه:

en: Formal
fa_IR: رسمی

en: Formality
fa_IR: رسمیت

en: Free
fa_IR: رایگان

en: From
fa_IR: از

en: Full Language Names
fa_IR: نام کامل زبان‌ها

en: Full Language Names No HTML
fa_IR: نام کامل زبان‌ها بدون HTML

en: General
fa_IR: عمومی

en: General attempt to fix broken or missing HTML on translated pages.<br/>
fa_IR: تلاش کلی برای رفع HTML خراب یا ناموجود در صفحات ترجمه‌شده.<br/>

en: Generate License
fa_IR: ایجاد مجوز

en: Generate automatic translations of slugs for posts, pages and Custom Post Types.<br/>The slugs will be automatically translated starting with the second refresh of each page.
fa_IR: ایجاد ترجمه خودکار slugها برای نوشته‌ها، برگه‌ها و انواع نوشته سفارشی.<br/>slugها از دومین بار بازخوانی هر صفحه به‌صورت خودکار ترجمه می‌شوند.

en: Get Deal
fa_IR: دریافت تخفیف

en: Get More AI Words (%d left)
fa_IR: دریافت کلمات بیشتر هوش مصنوعی (%d باقی‌مانده)

en: Get Your Free TranslatePress AI License
fa_IR: دریافت مجوز رایگان TranslatePress AI

en: Get a Free AI License
fa_IR: دریافت لایسنس رایگان هوش مصنوعی

en: Get a free License Today
fa_IR: امروز مجوز رایگان دریافت کنید

en: Get a translation volume estimate with a detailed breakdown per page
fa_IR: دریافت برآورد حجم ترجمه با تفکیک جزئی به ازای هر صفحه

en: Get help directly from the plugin developers, suggest improvements, or share your feedback!
fa_IR: مستقیماً از توسعه‌دهندگان افزونه کمک بگیرید، پیشنهاد بهبود دهید یا بازخورد خود را به اشتراک بگذارید!

en: Get more AI Words and unlock all AI features with TranslatePress Pro.
fa_IR: با TranslatePress Pro کلمات بیشتر هوش مصنوعی دریافت کنید و تمام ویژگی‌های هوش مصنوعی را باز کنید.

en: Get more AI words and unlock all features with TranslatePress Pro.
fa_IR: کلمه‌های AI بیشتری دریافت کنید و با TranslatePress Pro تمام ویژگی‌ها را باز کنید.

en: Gettext String
fa_IR: رشته Gettext

en: Gettext Strings
fa_IR: رشته‌های Gettext

en: Gettext Strings are strings outputted by themes and plugins. <br> Translating these types of strings through TranslatePress can be unnecessary if they are already translated using the .po/.mo translation file system.<br>Enabling this option can improve the page load performance of your site in certain cases. The disadvantage is that you can no longer edit gettext translations using TranslatePress, nor benefit from automatic translation on these strings.
fa_IR: رشته‌های Gettext رشته‌هایی هستند که توسط پوسته‌ها و افزونه‌ها خروجی می‌شوند. <br> ترجمه این نوع رشته‌ها از طریق TranslatePress می‌تواند غیرضروری باشد اگر قبلاً با استفاده از سیستم فایل ترجمه .po/.mo ترجمه شده باشند.<br>فعال‌سازی این گزینه می‌تواند در موارد خاصی عملکرد بارگذاری صفحه سایت شما را بهبود بخشد. عیب آن این است که دیگر نمی‌توانید ترجمه‌های Gettext را با استفاده از TranslatePress ویرایش کنید و از ترجمه خودکار این رشته‌ها بهره‌مند نخواهید شد.

en: Gettext Strings translation is disabled
fa_IR: ترجمه رشته‌های Gettext غیرفعال است

en: Go to  %1$s Appearance -> Menus%2$s to add languages to the Language Switcher in any menu.
fa_IR: به  %1$s نمایش -> فهرست‌ها%2$s بروید تا زبان‌ها را به تغییر زبان در هر منویی اضافه کنید.

en: Go to <a href="%s" target="_self">Advanced</a> tab to change this feature's settings
fa_IR: برای تغییر تنظیمات این قابلیت، به برگهٔ <a href="%s" target="_self">پیشرفته</a> بروید

en: Go to Addons
fa_IR: رفتن به افزونه‌ها

en: Go to Settings -> TranslatePress -> General tab and Save Settings. This will regenerate the tables using your current SQL server.
fa_IR: به تنظیمات -> TranslatePress -> برگه عمومی بروید و تنظیمات را ذخیره کنید. این کار جداول را با استفاده از سرور SQL فعلی شما بازتولید می‌کند.

en: Go to Settings -> TranslatePress -> General tab and Save Settings. This will regenerate the tables using your current SQL settings. Check if no more errors occur while browsing your website in a translated language. Look at the timestamps of the errors to make sure you are not seeing the old errors. Only the most recent 5 errors are displayed.
fa_IR: به تنظیمات -> TranslatePress -> برگه عمومی بروید و تنظیمات را ذخیره کنید. این کار جداول را با استفاده از تنظیمات SQL فعلی شما بازتولید می‌کند. بررسی کنید که هنگام مرور وب‌سایت خود به زبان ترجمه‌شده، خطای دیگری رخ ندهد. به مهرهای زمانی خطاها نگاه کنید تا مطمئن شوید خطاهای قدیمی را نمی‌بینید. تنها ۵ خطای اخیر نمایش داده می‌شوند.

en: Go to your %1$s
fa_IR: به %1$s خود بروید

en: Google Translate API Key
fa_IR: کلید API Google Translate

en: HTML Lang Attribute Format
fa_IR: قالب ویژگی lang HTML

en: HTTP Referrer:
fa_IR: ارجاع‌دهنده HTTP:

en: Have a question?
fa_IR: سوالی دارید؟

en: Hello bar before the content
fa_IR: نوار سلام قبل از محتوا

en: Hello! Seems like you've been using <strong>TranslatePress</strong> for a while now to translate your website. That's awesome!
fa_IR: سلام! به نظر می‌رسد مدتی است که از <strong>TranslatePress</strong> برای ترجمه وب‌سایت خود استفاده می‌کنید. عالی است!

en: Hey %s,<br>Never miss an important update - opt in to our security and feature updates notifications, and non-sensitive diagnostic tracking.
fa_IR: سلام %s،<br>هرگز یک به‌روزرسانی مهم را از دست ندهید - در اعلان‌های به‌روزرسانی امنیتی و ویژگی و همچنین ردیابی تشخیصی غیرحساس مشترک شوید.

en: Hover any text on the page, click %s,<br> then modify the translation in the sidebar.
fa_IR: روی هر متنی در صفحه هاور کنید، روی %s کلیک کنید،<br> سپس ترجمه را در نوار کناری ویرایش کنید.

en: However, you can still use TranslatePress to <strong style="background: #f5fb9d;">modify gettext strings</strong> available in your page.
fa_IR: با این حال، همچنان می‌توانید از TranslatePress برای <strong style="background: #f5fb9d;">ویرایش رشته‌های gettext</strong> موجود در صفحهٔ خود استفاده کنید.

en: Human Translation
fa_IR: ترجمهٔ انسانی

en: ID
fa_IR: شناسه

en: IMPORTANT: It is strongly recommended to first backup the database!
    Are you sure you want to continue?
fa_IR: مهم: اکیداً توصیه می‌شود ابتدا از پایگاه داده نسخه پشتیبان تهیه کنید!
    آیا مطمئن هستید که می‌خواهید ادامه دهید؟

en: IMPORTANT: It is strongly recommended to first backup the database!! Are you sure you want to continue?
fa_IR: مهم: اکیداً توصیه می‌شود ابتدا از پایگاه داده نسخه پشتیبان تهیه کنید!! آیا مطمئن هستید که می‌خواهید ادامه دهید؟

en: ISO Code
fa_IR: کد ISO

en: If TranslatePress detects something wrong when executing queries on your database, it may disable the Automatic Translation feature in order to avoid any extra charging by Google/DeepL. Automatic Translation needs to be manually turned on, after you solve the issues.
fa_IR: اگر TranslatePress هنگام اجرای پرس‌وجوها در پایگاه داده شما مشکلی را تشخیص دهد، ممکن است ویژگی ترجمه خودکار را برای جلوگیری از هرگونه هزینه اضافی توسط Google/DeepL غیرفعال کند. پس از رفع مشکلات، باید ترجمه خودکار را به صورت دستی فعال کنید.

en: If you absolutely need them, the removed translations can be found in tables trp_slug_original_obsolete and trp_slug_translation_obsolete.
fa_IR: اگر حتماً به آن‌ها نیاز دارید، ترجمه‌های حذف‌شده را می‌توانید در جدول‌های trp_slug_original_obsolete و trp_slug_translation_obsolete بیابید.

en: If you can spare a few moments to rate it on WordPress.org it would help us a lot (and boost my motivation).
fa_IR: اگر بتوانید چند لحظه‌ای وقت بگذارید و آن را در WordPress.org امتیاز دهید، به ما کمک زیادی می‌کند (و انگیزه‌ام را افزایش می‌دهد).

en: If you have only the free plugin installed but added a paid license, please install the paid plugin from your TranslatePress account.
fa_IR: اگر تنها افزونه رایگان را نصب کرده‌اید اما یک مجوز پولی اضافه کرده‌اید، لطفاً افزونه پولی را از حساب TranslatePress خود نصب کنید.

en: If your problem isn't solved, try the following steps:
fa_IR: اگر مشکل شما حل نشد، مراحل زیر را امتحان کنید:

en: If your problem still isn't solved, try asking your hosting about your errors. The most common issue is missing permissions for the SQL user, such as the Create Tables permission.
fa_IR: اگر مشکل شما هنوز حل نشده است، سعی کنید از میزبان خود درباره خطاهایتان سوال کنید. رایج‌ترین مشکل، نبود مجوزهای لازم برای کاربر SQL است، مانند مجوز ایجاد جداول (Create Tables).

en: Images
fa_IR: تصاویر

en: Import / Export
fa_IR: درون‌ریزی / برون‌بری

en: In case the recent migration to the new slug rewrite is causing trouble, set this to Yes to use the old method <br> Please <a href="https://translatepress.com/support/open-ticket/?utm_source=tp-advanced&utm_medium=client-site&utm_campaign=troubleshooting" target="_blank">open a support ticket</a> letting us know of the issues you are having.
fa_IR: در صورتی که مهاجرت اخیر به بازنویسی slug جدید مشکل ایجاد می‌کند، این گزینه را روی بله قرار دهید تا از روش قدیمی استفاده کنید.<br> لطفاً <a href="https://translatepress.com/support/open-ticket/?utm_source=tp-advanced&utm_medium=client-site&utm_campaign=troubleshooting" target="_blank">یک تیکت پشتیبانی باز کنید</a> و ما را از مشکلاتی که دارید مطلع کنید.

en: In most cases changing the default flag is all it is needed:
fa_IR: در بیشتر موارد، تغییر پرچم پیش‌فرض تنها چیزی است که نیاز است:

en: In order to enable Automatic Translation using TranslatePress AI, please enter your license key from
fa_IR: برای فعال‌سازی ترجمه خودکار با استفاده از TranslatePress AI، لطفاً کلید مجوز خود را از

en: In order to enable Automatic Translation using TranslatePress AI, you need a license key by creating a free account.
fa_IR: برای فعال‌سازی ترجمه خودکار با استفاده از TranslatePress AI، باید با ایجاد یک حساب کاربری رایگان یک کلید مجوز دریافت کنید.

en: Include what you tried, what you expected, and what happened. Screenshots help!
fa_IR: توضیح دهید که چه کاری انجام دادید، چه انتظاری داشتید و چه اتفاقی افتاد. تصاویر صفحه کمک می‌کنند!

en: Incorrect page number. Type a page number between 1 and total number of pages
fa_IR: شمارهٔ صفحه نادرست است. شماره‌ای بین ۱ و تعداد کل صفحات وارد کنید

en: Informal
fa_IR: غیررسمی

en: Inserting gettext original strings for language %s...
fa_IR: در حال درج رشته‌های اصلی Gettext برای زبان %s...

en: Inserting original strings for language %s...
fa_IR: در حال درج رشته‌های اصلی برای زبان %s...

en: Install & Activate
fa_IR: نصب و فعال‌سازی

en: Install & Activate your pro plugin.
fa_IR: افزونه حرفه‌ای خود را نصب و فعال کنید.

en: Install and Activate
fa_IR: نصب و فعال‌سازی

en: Install failed:
fa_IR: نصب ناموفق بود:

en: Installed Pro versions
fa_IR: نسخه‌های Pro نصب‌شده

en: Integrate machine translation directly with your WordPress website.
fa_IR: ترجمهٔ ماشینی را مستقیماً با وب‌سایت WordPress خود یکپارچه کنید.

en: Invalid action specified.
fa_IR: عملیات نامعتبر مشخص شده است.

en: Invalid domain format.
fa_IR: قالب دامنه نامعتبر است.

en: Invalid email address
fa_IR: رایانامه نامعتبر

en: Invalid language code
fa_IR: کد زبان نامعتبر

en: Invalid language code. Please try again.
fa_IR: کد زبان نامعتبر است. لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: Invalid nonce.
fa_IR: nonce نامعتبر است.

en: Invalid plugin specified.
fa_IR: افزونه نامعتبر مشخص شده است.

en: It disables detection of strings displayed dynamically using JavaScript. <br/>Strings loaded via a server side AJAX call will still be translated.
fa_IR: تشخیص رشته‌هایی که با استفاده از JavaScript به‌صورت پویا نمایش داده می‌شوند را غیرفعال می‌کند. <br/>رشته‌هایی که از طریق فراخوانی AJAX سمت سرور بارگذاری می‌شوند همچنان ترجمه خواهند شد.

en: It disables search indexing the post content in translated languages.<br/>Useful when the content of the post doesn't allow HTML thus breaking the page.
fa_IR: این گزینه نمایه‌سازی جستجوی محتوای نوشته را در زبان‌های ترجمه‌شده غیرفعال می‌کند.<br/>هنگامی که محتوای نوشته اجازه استفاده از HTML را نمی‌دهد و باعث خرابی صفحه می‌شود، مفید است.

en: It disables search indexing the post title in translated languages.<br/>Useful when the title of the post doesn't allow HTML thus breaking the page.
fa_IR: این گزینه نمایه‌سازی جستجوی عنوان نوشته را در زبان‌های ترجمه‌شده غیرفعال می‌کند.<br/>هنگامی که عنوان نوشته اجازه استفاده از HTML را نمی‌دهد و باعث خرابی صفحه می‌شود، مفید است.

en: It helps remove possible duplicate translations, clear unnecessary data and repair possible metadata issues.
fa_IR: به حذف ترجمه‌های تکراری احتمالی، پاک کردن داده‌های غیرضروری و رفع مشکلات احتمالی فراداده کمک می‌کند.

en: It takes less than a minute.
fa_IR: کمتر از یک دقیقه طول می‌کشد.

en: Just now
fa_IR: همین الان

en: Language
fa_IR: زبان

en: Language Settings
fa_IR: تنظیمات زبان

en: Language Switcher
fa_IR: انتخابگر زبان

en: Language Switcher update notice
fa_IR: اطلاعیه به‌روزرسانی جابجاگر زبان

en: Language code
fa_IR: کد زبان

en: Language codes can contain only A-Z a-z 0-9 - _ characters. Check your language codes in TranslatePress General Settings.
fa_IR: کدهای زبان تنها می‌توانند شامل نویسه‌های A-Z a-z 0-9 - _ باشند. کدهای زبان خود را در تنظیمات عمومی TranslatePress بررسی کنید.

en: Language in which the translation status filter applies. Leave unselected for the translation status to apply to ANY language
fa_IR: زبانی که فیلتر وضعیت ترجمه برای آن اعمال می‌شود. برای اعمال وضعیت ترجمه به هر زبانی، انتخاب نکنید

en: Language name
fa_IR: نام زبان

en: Learn More
fa_IR: بیشتر بدانید

en: Learn more in our documentation.
fa_IR: در مستندات ما بیشتر بدانید.

en: Legacy disabled.
fa_IR: حالت قدیمی غیرفعال است.

en: Legacy language switcher is currently enabled
fa_IR: جابجاگر زبان قدیمی در حال حاضر فعال است

en: License
fa_IR: مجوز

en: License Key
fa_IR: کلید مجوز

en: License key mismatch. The license you entered doesn’t match the <strong>%1$s</strong> version you have installed. <br/>Please check that you’ve installed the correct version for your license from your %2$sTranslatePress account%3$s.
fa_IR: عدم تطابق کلید مجوز. مجوز وارد شده با نسخه <strong>%1$s</strong> نصب‌شده شما مطابقت ندارد. <br/>لطفاً بررسی کنید که نسخه صحیح را برای مجوز خود از %2$sTranslatePress Account%3$s نصب کرده‌اید.

en: Light
fa_IR: روشن

en: Limit machine translation / characters per day
fa_IR: محدود کردن ترجمه ماشینی / نویسه در روز

en: Limit this menu item to the following languages
fa_IR: محدود کردن این آیتم منو به زبان‌های زیر

en: Load legacy Language Switcher
fa_IR: بارگذاری انتخاب‌گر زبان قدیمی

en: Load legacy SEO Pack Add-On
fa_IR: بارگذاری افزونه قدیمی SEO Pack

en: Loading Strings...
fa_IR: در حال بارگذاری رشته‌ها...

en: Loading...
fa_IR: در حال بارگذاری...

en: Log machine translation queries.
fa_IR: ثبت پرس‌وجوهای ترجمه ماشینی.

en: Logged Out
fa_IR: خارج از سیستم

en: Logged errors
fa_IR: خطاهای ثبت‌شده

en: Machine Translation
fa_IR: ترجمهٔ ماشینی

en: Manage Notification: %s
fa_IR: مدیریت اعلان: %s

en: Manage your license & quota on the %s
fa_IR: لایسنس و سهمیه خود را در %s مدیریت کنید

en: Manage your license in your %1$s.
fa_IR: مجوز خود را در %1$s خود مدیریت کنید.

en: Manual Translation Only
fa_IR: فقط ترجمه دستی

en: Manually translated
fa_IR: ترجمه دستی

en: Map this language to a different domain or sub-domain.
fa_IR: این زبان را به یک دامنه یا زیردامنه دیگر نگاشت کنید.

en: Marketing optin
fa_IR: عضویت در بازاریابی

en: May help fix missing content inserted using JavaScript. <br> It shows dynamically inserted content in original language for a moment before the translation request is finished.
fa_IR: ممکن است در رفع محتوای گمشده که با JavaScript درج شده است کمک کند. <br> قبل از تکمیل درخواست ترجمه، محتوای درج‌شده به‌صورت پویا را برای لحظه‌ای به زبان اصلی نمایش می‌دهد.

en: Menu item
fa_IR: آیتم منو

en: Meta Information
fa_IR: اطلاعات متا

en: Migrating post slugs to new table structure for language %s...
fa_IR: در حال انتقال اسلاگ‌های نوشته به ساختار جدول جدید برای زبان %s...

en: Migrating taxonomy and post type base slugs to new table structure...
fa_IR: در حال انتقال اسلاگ‌های تاکسونومی و پایهٔ نوع نوشته به ساختار جدول جدید...

en: Migrating term slugs to new table structure for language %s...
fa_IR: در حال انتقال slugهای واژه به ساختار جدید جدول برای زبان %s...

en: Miscellaneous options
fa_IR: گزینه‌های متفرقه

en: More functionality with TranslatePress Pro.
fa_IR: عملکرد بیشتر با TranslatePress Pro.

en: More info
fa_IR: اطلاعات بیشتر

en: Multiple Languages
fa_IR: چند زبانه

en: Name and email address
fa_IR: نام و نشانی رایانامه

en: Native name
fa_IR: نام بومی

en: Navigate to first page
fa_IR: رفتن به صفحهٔ اول

en: Navigate to last page
fa_IR: رفتن به صفحهٔ آخر

en: Navigate to next page
fa_IR: رفتن به صفحهٔ بعد

en: Navigate to next string in dropdown list. Shortcut: CTRL(⌘) + ALT + Right Arrow
fa_IR: رفتن به رشته بعدی در فهرست کشویی. میانبر: CTRL(⌘) + ALT + فلش راست

en: Navigate to previous page
fa_IR: رفتن به صفحهٔ قبل

en: Navigate to previous string in dropdown list. Shortcut: CTRL(⌘) + ALT + Left Arrow
fa_IR: رفتن به رشته قبلی در فهرست کشویی. میانبر: CTRL(⌘) + ALT + فلش چپ

en: Navigate your website just like a particular user role would. Really useful for dynamic content or hidden content that appears for particular users.
fa_IR: وب‌سایت خود را دقیقاً مانند نقش کاربری خاصی مرور کنید. برای محتوای پویا یا محتوای مخفی که برای کاربران خاص نمایش داده می‌شود بسیار مفید است.

en: Navigation Based on Language
fa_IR: ناوبری بر اساس زبان

en: Need Help?
fa_IR: نیاز به کمک دارید؟

en: No Active License Detected for this website.
fa_IR: هیچ مجوز فعالی برای این وب‌سایت شناسایی نشد.

en: No available suggestions
fa_IR: پیشنهادی در دسترس نیست

en: No strings match your query.
fa_IR: هیچ رشته‌ای با جستجوی شما مطابقت ندارد.

en: No, thanks.
fa_IR: نه، ممنون.

en: Not TranslatePress onboarding page.
fa_IR: صفحه راه‌اندازی TranslatePress نیست.

en: Not translated
fa_IR: ترجمه نشده

en: Note: This option is disabled when Different Domain for Language addon is active.
fa_IR: توجه: این گزینه هنگامی که افزودنی دامنه متفاوت برای زبان فعال است، غیرفعال می‌شود.

en: Note: You can switch back anytime from <strong>Advanced Settings → <a href="%s">Troubleshooting</a></strong>.
fa_IR: نکته: می‌توانید در هر زمان از <strong>تنظیمات پیشرفته → <a href="%s">رفع اشکال</a></strong> به حالت قبل بازگردید.

en: Nothing here
fa_IR: موردی یافت نشد

en: Notification Email
fa_IR: ایمیل اعلان

en: OG Description
fa_IR: توضیحات OG

en: OG Image
fa_IR: تصویر OG

en: OG Image Alt
fa_IR: متن جایگزین تصویر OG

en: OG Image Secure URL
fa_IR: URL ایمن تصویر OG

en: OG Site Name
fa_IR: نام سایت OG

en: OG Title
fa_IR: عنوان OG

en: Ok, I will gladly help!
fa_IR: بسیار خوب، با کمال میل کمک می‌کنم!

en: Once the remaining AI words run out, automatic translation through TranslatePress AI will be paused.
fa_IR: پس از اتمام کلمات AI باقی‌مانده، ترجمه خودکار از طریق TranslatePress AI متوقف خواهد شد.

en: Only Flags
fa_IR: فقط پرچم‌ها

en: Only by IP address
fa_IR: تنها بر اساس آدرس IP

en: Only by browser language
fa_IR: تنها بر اساس زبان مرورگر

en: Only enable for testing purposes. Can impact performance.<br>All records are stored in the wp_trp_machine_translation_log database table. Use a plugin like <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-data-access/" target="_blank">WP Data Access</a> to browse the logs or directly from your database manager (PHPMyAdmin, etc.)
fa_IR: فقط برای اهداف آزمایشی فعال کنید. ممکن است بر عملکرد تأثیر بگذارد.<br>تمام رکوردها در جدول پایگاه داده wp_trp_machine_translation_log ذخیره می‌شوند. از افزونه‌ای مانند <a href="https://wordpress.org/plugins/wp-data-access/" target="_blank">WP Data Access</a> برای مرور گزارش‌ها یا مستقیماً از مدیر پایگاه داده خود (PHPMyAdmin و غیره) استفاده کنید.

en: Open language switcher only on click
fa_IR: باز کردن انتخاب‌گر زبان فقط با کلیک

en: Open the language switcher shortcode by clicking on it instead of hovering.<br> Close it by clicking on it, anywhere else on the screen or by pressing the escape key. This will affect only the shortcode language switcher.
fa_IR: انتخاب‌گر زبان shortcode را با کلیک بر روی آن به جای حرکت ماوس باز کنید.<br>با کلیک بر روی آن، در هر جای دیگری از صفحه نمایش یا با فشردن کلید escape آن را ببندید. این تنظیم تنها بر انتخاب‌گر زبان shortcode تأثیر می‌گذارد.

en: Opens post in the translation editor. Post must be saved as draft or published beforehand.
fa_IR: نوشته را در ویرایشگر ترجمه باز می‌کند. نوشته باید از قبل به‌صورت پیش‌نویس ذخیره یا منتشر شده باشد.

en: Operations to perform
fa_IR: عملیات‌های قابل انجام

en: Opposite Language
fa_IR: زبان مقابل

en: Opt in to our security and feature updates notifications, and non-sensitive diagnostic tracking.
fa_IR: در اعلان‌های به‌روزرسانی‌های امنیتی و ویژگی‌ها، و همچنین ردیابی تشخیصی غیرحساس، مشترک شوید.

en: Optimize Database
fa_IR: بهینه‌سازی پایگاه داده

en: Optimize TranslatePress database tables
fa_IR: بهینه‌سازی جداول پایگاه داده TranslatePress

en: Original String
fa_IR: رشتهٔ اصلی

en: Other Slugs
fa_IR: slugهای دیگر

en: Other languages
fa_IR: سایر زبان‌ها

en: Others
fa_IR: سایر

en: Page Title
fa_IR: عنوان صفحه

en: Paid Member Subscriptions
fa_IR: اشتراک‌های پولی اعضا

en: Permission denied.
fa_IR: دسترسی رد شد.

en: Placeholder attribute
fa_IR: ویژگی placeholder

en: Plan A.
fa_IR: طرح A.

en: Plan B.
fa_IR: طرح B.

en: Plan C.
fa_IR: طرح C.

en: Please %1$senter your license%2$s key first to add more languages.
fa_IR: لطفاً ابتدا %1$sکلید لایسنس خود را وارد کنید%2$s تا بتوانید زبان‌های بیشتری اضافه کنید.

en: Please %1$senter your license%2$s key first, to activate this addon.
fa_IR: لطفاً ابتدا %1$sکلید لایسنس%2$s خود را وارد کنید تا این افزونه فعال شود.

en: Please %1$senter%2$s your license key to enable %3$s automatic translation.
fa_IR: لطفاً کلید مجوز خود را %1$sوارد%2$s کنید تا ترجمه خودکار %3$s فعال شود.

en: Please activate the SEO Addon from <br/>WordPress -> Settings -> TranslatePress -> Addons section
fa_IR: لطفاً افزونه SEO را از بخش Addons در مسیر <br/>WordPress -> Settings -> TranslatePress فعال کنید.

en: Please add an additional language.
fa_IR: لطفاً یک زبان اضافی اضافه کنید.

en: Please check your TranslatePress license key.
fa_IR: لطفاً کلید مجوز TranslatePress خود را بررسی کنید.

en: Please enter a domain.
fa_IR: لطفاً یک دامنه وارد کنید.

en: Please enter a valid license to get access to TranslatePress AI, premium addons, automatic updates and support. Need a license key? %1$sPurchase one now%2$s
fa_IR: لطفاً یک مجوز معتبر وارد کنید تا به TranslatePress AI، افزونه‌های پریمیوم، به‌روزرسانی‌های خودکار و پشتیبانی دسترسی پیدا کنید. نیاز به کلید مجوز دارید؟ %1$sهمین حالا خریداری کنید%2$s

en: Please enter your DeepL API key.
fa_IR: لطفاً کلید API DeepL خود را وارد کنید.

en: Please enter your Google Translate key.
fa_IR: لطفاً کلید Google Translate خود را وارد کنید.

en: Please install and activate the TranslatePress - Multilingual plugin
fa_IR: لطفاً افزونه TranslatePress - Multilingual را نصب و فعال کنید

en: Please note that DeepL API usage is paid separately. See <a href="https://www.deepl.com/pro.html#developer">DeepL pricing information</a>.
fa_IR: لطفاً توجه داشته باشید که استفاده از API DeepL جداگانه هزینه دارد. <a href="https://www.deepl.com/pro.html#developer">اطلاعات قیمت‌گذاری DeepL</a> را مشاهده کنید.

en: Please purchase a new license to continue receiving access to TranslatePress AI, premium addons, automatic updates and support.
fa_IR: لطفاً یک مجوز جدید خریداری کنید تا به دریافت دسترسی به TranslatePress AI، افزونه‌های پریمیوم، به‌روزرسانی‌های خودکار و پشتیبانی ادامه دهید.

en: Please renew your license to continue receiving access to TranslatePress AI, premium addons, automatic updates and support.
fa_IR: لطفاً مجوز خود را تمدید کنید تا به دریافت دسترسی به TranslatePress AI، افزونه‌های پریمیوم، به‌روزرسانی‌های خودکار و پشتیبانی ادامه دهید.

en: Please update TranslatePress - Multilingual to version %2$s or newer. Your currently installed version of TranslatePress - Multilingual is no longer compatible with the current version of %1$s.
fa_IR: لطفاً TranslatePress - Multilingual را به نسخه %2$s یا جدیدتر به‌روزرسانی کنید. نسخه فعلی نصب‌شده TranslatePress - Multilingual دیگر با نسخه فعلی %1$s سازگار نیست.

en: Please update the TranslatePress - Multilingual plugin to version %1$s or higher to ensure %2$s functions correctly.
fa_IR: لطفاً افزونه TranslatePress - Multilingual را به نسخه %1$s یا بالاتر به‌روزرسانی کنید تا %2$s به درستی کار کند.

en: Please upload a TranslatePress Pro plugin file.
fa_IR: لطفاً فایل افزونه TranslatePress Pro را بارگذاری کنید.

en: Please upload the TranslatePress PRO zip archive from your
fa_IR: لطفاً فایل فشرده zip TranslatePress Pro را از

en: Plugin activation failed:
fa_IR: فعال‌سازی افزونه ناموفق بود:

en: Plugin deactivation failed.
fa_IR: غیرفعال‌سازی افزونه ناموفق بود.

en: Plugin installed, but entry file not found.
fa_IR: افزونه نصب شد، اما فایل ورودی یافت نشد.

en: Plugin status & settings
fa_IR: وضعیت و تنظیمات افزونه

en: Plugins and Theme String Translation
fa_IR: ترجمه رشته‌های افزونه‌ها و پوسته

en: Plugins and theme scan did not finish due to an error
fa_IR: اسکن افزونه‌ها و پوسته به دلیل خطا به پایان نرسید

en: Plugins and theme scan is complete
fa_IR: اسکن افزونه‌ها و پوسته کامل شد

en: Pop-up window over the content
fa_IR: پنجره بازشو روی محتوا

en: Popup Text
fa_IR: متن پنجره بازشو

en: Popup Type
fa_IR: نوع پنجره بازشو

en: Post ID
fa_IR: شناسهٔ نوشته

en: Post Slug
fa_IR: slug نوشته

en: Post Slugs
fa_IR: slugهای نوشته

en: Post Type
fa_IR: نوع نوشته

en: Post Type Base Slug
fa_IR: slug پایه نوع نوشته

en: Post Type Base Slugs
fa_IR: slugهای پایه نوع نوشته

en: Post slugs (this includes pages and custom post types)
fa_IR: اسلاگ‌های نوشته (شامل برگه‌ها و انواع نوشتهٔ سفارشی)

en: Post type base slugs
fa_IR: اسلاگ‌های پایهٔ نوع نوشته

en: Preferred language to navigate the site
fa_IR: زبان ترجیحی برای مرور سایت

en: Prefill with current domain
fa_IR: پرکردن خودکار با دامنه فعلی

en: Privacy Policy
fa_IR: سیاست حریم خصوصی

en: Pro
fa_IR: حرفه‌ای

en: Pro Add-ons
fa_IR: افزونه‌های حرفه‌ای

en: Pro Features
fa_IR: ویژگی‌های حرفه‌ای

en: Processing table for language %s...
fa_IR: در حال پردازش جدول برای زبان %s...

en: Prompts visitors to switch to their preferred language based on their browser settings or IP address and remembers the last visited language.
fa_IR: بازدیدکنندگان را ترغیب می‌کند تا بر اساس تنظیمات مرورگر یا نشانی IP خود به زبان ترجیحی خود تغییر دهند و آخرین زبان بازدید شده را به خاطر می‌سپارد.

en: Publish only when translation is complete
fa_IR: تنها در صورت تکمیل بودن ترجمه منتشر شود

en: Published
fa_IR: منتشر شده

en: Purchase a new license
fa_IR: خرید مجوز جدید

en: Quick Intro
fa_IR: معرفی سریع

en: Quick guided setup to configure TranslatePress in no time!
fa_IR: راه‌اندازی سریع همراه با راهنما برای پیکربندی TranslatePress در چند لحظه!

en: Rate TranslatePress on WordPress.org plugin page
fa_IR: امتیازدهی به TranslatePress در صفحه افزونه WordPress.org

en: Re-run Setup Wizard
fa_IR: اجرای مجدد جادوگر راه‌اندازی

en: Read documentation
fa_IR: مطالعه مستندات

en: Receive
fa_IR: دریافت

en: Receive an email notification when your TranslatePress AI word count drops below the specified threshold.
fa_IR: وقتی تعداد کلمات TranslatePress AI شما از آستانه مشخص‌شده پایین‌تر رفت، یک اعلان ایمیلی دریافت کنید.

en: Recent community discussions
fa_IR: گفتگوهای اخیر جامعه

en: Recheck
fa_IR: بررسی مجدد

en: Rechecking...
fa_IR: در حال بررسی مجدد...

en: Recommended Plugins
fa_IR: افزونه‌های پیشنهادی

en: Redirect directly (*not recommended)
fa_IR: بازنشانی مستقیم (*توصیه نمی‌شود)

en: Regenerating original meta table for language %s...
fa_IR: در حال بازسازی جدول متا اصلی برای زبان %s...

en: Regional (example: en, fr, es, etc.)
fa_IR: منطقه‌ای (مثال: en، fr، es و غیره)

en: Regular
fa_IR: عادی

en: Remove
fa_IR: حذف

en: Remove CDATA for original and dictionary strings
fa_IR: حذف CDATA برای رشته‌های اصلی و دیکشنری

en: Remove Country Locale
fa_IR: حذف Locale کشور

en: Remove Region Independent Locale
fa_IR: حذف Locale مستقل از منطقه

en: Remove duplicate hreflang
fa_IR: حذف hreflang تکراری

en: Remove duplicate rows for dictionary strings
fa_IR: حذف ردیف‌های تکراری برای رشته‌های دیکشنری

en: Remove duplicate rows for gettext strings
fa_IR: حذف ردیف‌های تکراری برای رشته‌های gettext

en: Remove duplicate rows for original dictionary strings
fa_IR: حذف ردیف‌های تکراری برای رشته‌های اصلی دیکشنری

en: Remove the trouble tables by executing the DROP function on them
fa_IR: جدول‌های مشکل‌دار را با اجرای عملیات DROP روی آن‌ها حذف کنید

en: Remove untranslated links from dictionary tables
fa_IR: حذف پیوندهای ترجمه‌نشده از جداول دیکشنری

en: Removes CDATA from trp_original_strings and trp_dictionary_* tables.<br>This type of content should not be detected by TranslatePress. It might have been introduced in the database in older versions of the plugin.
fa_IR: CDATA را از جداول trp_original_strings و trp_dictionary_* حذف می‌کند.<br>این نوع محتوا نباید توسط TranslatePress شناسایی شود. ممکن است در نسخه‌های قدیمی‌تر افزونه در پایگاه داده ایجاد شده باشد.

en: Removes selected filters
fa_IR: فیلترهای انتخاب‌شده را حذف می‌کند

en: Removes untranslated links and images from all trp_dictionary_* tables. These tables contain translations for user-inputted strings such as post content, post title, menus etc.
fa_IR: پیوندها و تصاویر ترجمه‌نشده را از تمام جدول‌های trp_dictionary_* حذف می‌کند. این جدول‌ها ترجمه‌هایی برای رشته‌های ورودی کاربر مانند محتوای نوشته، عنوان نوشته، فهرست‌ها و غیره دارند.

en: Removing cdata dictionary strings for language %s...
fa_IR: در حال حذف رشته‌های دیکشنری CDATA برای زبان %s...

en: Removing duplicated dictionary strings for language %s...
fa_IR: در حال حذف رشته‌های تکراری دیکشنری برای زبان %s...

en: Removing duplicated gettext strings for language %s...
fa_IR: در حال حذف رشته‌های تکراری Gettext برای زبان %s...

en: Removing untranslated dictionary links for language %s...
fa_IR: در حال حذف پیوندهای دیکشنری ترجمه‌نشده برای زبان %s...

en: Removing untranslated dictionary strings where translation is available for language %s...
fa_IR: در حال حذف رشته‌های دیکشنری ترجمه‌نشده‌ای که ترجمه برای زبان %s موجود است...

en: Renew Now
fa_IR: اکنون تمدید کنید

en: Replace gettext strings that have original ID NULL with the correct original IDs
fa_IR: جایگزینی رشته‌های gettext که شناسه اصلی NULL دارند با شناسه‌های اصلی صحیح

en: Replacing original id NULL with value for language %s...
fa_IR: در حال جایگزینی شناسهٔ اصلی NULL با مقدار برای زبان %s...

en: Requires <a href="%s" title="TranslatePress Add-on SEO Pack documentation" target="_blank">SEO Pack Add-on</a> to be installed and activated.
fa_IR: نیازمند نصب و فعال‌سازی <a href="%s" title="TranslatePress Add-on SEO Pack documentation" target="_blank">افزودنی SEO Pack</a> است.

en: Rescan plugins and theme for strings
fa_IR: اسکن مجدد افزونه‌ها و پوسته برای رشته‌ها

en: Response
fa_IR: پاسخ

en: Response Body
fa_IR: بدنه پاسخ

en: Restrict by Language
fa_IR: محدود کردن بر اساس زبان

en: Restrict element to language
fa_IR: محدود کردن عنصر به زبان

en: Run the updater
fa_IR: اجرای بروزرسان

en: SEO Pack (Legacy)
fa_IR: SEO Pack (قدیمی)

en: SEO support for page slug, page title, description and Facebook and Twitter social graph information. The HTML lang attribute is properly set.
fa_IR: پشتیبانی SEO برای slug صفحه، عنوان صفحه، توضیحات و اطلاعات گراف اجتماعی فیسبوک و توییتر. ویژگی lang HTML به درستی تنظیم شده است.

en: SEO support for page slug, page title, description and facebook and twitter social graph information. The HTML lang attribute is properly set.
fa_IR: پشتیبانی از SEO برای slug صفحه، عنوان صفحه، توضیحات و اطلاعات گراف اجتماعی فیس‌بوک و توییتر. ویژگی lang HTML به درستی تنظیم شده است.

en: Save
fa_IR: ذخیره

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره تغییرات

en: Save changes to translation. Shortcut: CTRL(⌘) + S
fa_IR: ذخیره تغییرات ترجمه. میانبر: CTRL(⌘) + S

en: Saved
fa_IR: ذخیره شد

en: Saving translation...
fa_IR: در حال ذخیرهٔ ترجمه...

en: Scanning item %1$d of %2$d...
fa_IR: در حال اسکن مورد %1$d از %2$d...

en: Scanning plugins and theme for strings...
fa_IR: در حال اسکن افزونه‌ها و پوسته برای رشته‌ها...

en: Search
fa_IR: جستجو

en: Search Email Strings
fa_IR: جستجوی رشته‌های ایمیل

en: Search Gettext Strings
fa_IR: جستجوی رشته‌های Gettext

en: Search Other Slugs
fa_IR: جستجوی slugهای دیگر

en: Search Post Slugs
fa_IR: جستجوی slugهای نوشته

en: Search Post Type Base Slugs
fa_IR: جستجوی slugهای پایه نوع نوشته

en: Search Regular Strings
fa_IR: جستجوی رشته‌های عادی

en: Search Taxonomy Slugs
fa_IR: جستجوی slugهای رده‌بندی

en: Search Term Slugs
fa_IR: جستجوی slugهای اصطلاح

en: Search WooCommerce Slugs
fa_IR: جستجوی slugهای WooCommerce

en: Search for any text in this page in the dropdown.
fa_IR: هر متنی را در این صفحه در فهرست کشویی جستجو کنید.

en: Search original and translated strings containing typed keywords while also matching selected filters. Place string in quotes for exact match: "string"
fa_IR: جستجوی رشته‌های اصلی و ترجمه‌شده حاوی کلمات کلیدی تایپ‌شده با تطبیق فیلترهای انتخاب‌شده. برای تطابق دقیق، رشته را درون نقل‌قول قرار دهید: "رشته"

en: Security check
fa_IR: بررسی امنیتی

en: See Less
fa_IR: مشاهده کمتر

en: See More
fa_IR: مشاهده بیشتر

en: See options for selecting all strings
fa_IR: مشاهده گزینه‌های انتخاب همهٔ رشته‌ها

en: Select All
fa_IR: انتخاب همه

en: Select Visible
fa_IR: انتخاب موارد قابل مشاهده

en: Select Yes if you want to force custom links without language encoding to keep the currently selected language.
fa_IR: اگر می‌خواهید پیوندهای سفارشی بدون کدگذاری زبان، زبان انتخاب‌شده فعلی را حفظ کنند، بله را انتخاب کنید.

en: Select how the language should be detected for first time visitors.<br>The visitor's last displayed language will be remembered through cookies.
fa_IR: انتخاب کنید که زبان برای بازدیدکنندگان اولیه چگونه تشخیص داده شود.<br>آخرین زبانی که بازدیدکننده مشاهده کرده است از طریق کوکی‌ها به خاطر سپرده خواهد شد.

en: Select language
fa_IR: انتخاب زبان

en: Select languages
fa_IR: انتخاب زبان‌ها

en: Select or Upload Media
fa_IR: انتخاب یا بارگذاری رسانه

en: Select string to translate...
fa_IR: رشته‌ای را برای ترجمه انتخاب کنید...

en: Select the default and additional languages for your website.
fa_IR: زبان پیش‌فرض و زبان‌های اضافی وب‌سایت خود را انتخاب کنید.

en: Select the language your content is written in.
fa_IR: زبانی که محتوای شما به آن نوشته شده است را انتخاب کنید.

en: Select the languages you wish to make your website available in.
fa_IR: زبان‌هایی را که می‌خواهید وب‌سایت شما به آن‌ها در دسترس باشد، انتخاب کنید.

en: Select the style of the language switcher. You will find more ways to display it, in plugin settings.
fa_IR: سبک تغییردهندهٔ زبان را انتخاب کنید. راه‌های بیشتری برای نمایش آن در تنظیمات افزونه خواهید یافت.

en: Select the type of DeepL API you want to use.
fa_IR: نوع API DeepL مورد نظر خود را انتخاب کنید.

en: Select...
fa_IR: انتخاب...

en: Selector
fa_IR: انتخاب‌گر

en: Serve same translation for similar text. The strings need to have a percentage of 95% similarity.<br>Helps prevent losing existing translation when correcting typos or making minor adjustments to the original text. <br>If a translation already exists for a very similar original string, it will automatically be used for the current original string.<br>Does not work when making changes to a text that is part of a translation block unless the new text is manually merged again in a translation block.<br>Each string needs to have a minimum of 50 characters.
fa_IR: ارائه ترجمه یکسان برای متن مشابه. رشته‌ها باید ۹۵٪ شباهت داشته باشند.<br>از دست دادن ترجمه موجود هنگام اصلاح اشتباهات تایپی یا ایجاد تغییرات جزئی در متن اصلی جلوگیری می‌کند. <br>اگر ترجمه‌ای برای رشته اصلی بسیار مشابه از قبل وجود داشته باشد، به‌طور خودکار برای رشته اصلی فعلی استفاده خواهد شد.<br>هنگام ایجاد تغییر در متنی که بخشی از یک بلوک ترجمه است کار نمی‌کند، مگر اینکه متن جدید دوباره به‌صورت دستی در یک بلوک ترجمه ادغام شود.<br>هر رشته باید حداقل ۵۰ کاراکتر داشته باشد.

en: Set up Language Switcher
fa_IR: راه‌اندازی تغییردهندهٔ زبان

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Settings saved.
fa_IR: تنظیمات ذخیره شد.

en: Settings scope unknown.
fa_IR: محدوده تنظیمات نامشخص است.

en: Setup Complete
fa_IR: راه‌اندازی کامل شد

en: Short Language Names
fa_IR: نام کوتاه زبان‌ها

en: Shortcode
fa_IR: shortcode

en: Show "Powered by TranslatePress"
fa_IR: نمایش «Powered by TranslatePress»

en: Show Both (recommended)
fa_IR: نمایش هر دو (توصیه‌شده)

en: Show opposite language in the language switcher
fa_IR: نمایش زبان مخالف در انتخاب‌گر زبان

en: Show the small "Powered by TranslatePress" label in the floater language switcher.
fa_IR: نمایش برچسب کوچک «Powered by TranslatePress» در تغییر زبان شناور.

en: Show this element only in one language.
fa_IR: نمایش این عنصر تنها در یک زبان.

en: Sign Up and Start translating
fa_IR: ثبت‌نام و شروع ترجمه

en: Sign me up!
fa_IR: ثبت‌نام می‌کنم!

en: Sign up with your email address and receive a 5-part email guide to help you maximize the power of TranslatePress.
fa_IR: با نشانی رایانامه خود ثبت‌نام کنید و یک راهنمای ۵ قسمتی دریافت کنید تا به شما در بهره‌برداری کامل از قدرت TranslatePress کمک کند.

en: Skip
fa_IR: رد کردن

en: Skip and continue with manual translation »
fa_IR: رد کردن و ادامه با ترجمه دستی »

en: Skip this step
fa_IR: رد کردن این مرحله

en: Slug
fa_IR: slug

en: Slugs
fa_IR: slugها

en: Slugs that are not found in either one of the other categories.
fa_IR: slugهایی که در هیچ‌یک از دسته‌های دیگر یافت نمی‌شوند.

en: Something went wrong, please try again.
fa_IR: خطایی رخ داد، لطفاً دوباره تلاش کنید.

en: Source
fa_IR: منبع

en: Split block to translate strings individually
fa_IR: تقسیم بلوک برای ترجمه تک‌تک رشته‌ها

en: Start customizing
fa_IR: شروع سفارشی‌سازی

en: Start translating
fa_IR: شروع ترجمه

en: Step %s does not exist
fa_IR: مرحله %s وجود ندارد

en: String
fa_IR: رشته

en: String List
fa_IR: فهرست رشته‌ها

en: String Translation
fa_IR: ترجمه رشته

en: String Translation Editor
fa_IR: ویرایشگر ترجمهٔ رشته

en: Strings that are user-created cannot be modified, only those from themes and plugins.
fa_IR: رشته‌های ایجادشده توسط کاربر قابل ویرایش نیستند، تنها آن‌هایی که مربوط به قالب‌ها و افزونه‌ها هستند.

en: Submit attribute
fa_IR: ویژگی submit

en: Successfully updated database!
fa_IR: پایگاه داده با موفقیت به‌روزرسانی شد!

en: Suggestions from translation memory
fa_IR: پیشنهادهای حافظهٔ ترجمه

en: Support
fa_IR: پشتیبانی

en: Support for 130+ Extra Languages
fa_IR: پشتیبانی از بیش از ۱۳۰ زبان اضافی

en: Switch language to see the translation changes directly on the page.
fa_IR: زبان را تغییر دهید تا تغییرات ترجمه را مستقیماً در صفحه ببینید.

en: Switch to TranslatePress AI
fa_IR: تغییر به TranslatePress AI

en: Switcher Location
fa_IR: مکان تغییردهندهٔ زبان

en: Taxonomy
fa_IR: طبقه‌بندی

en: Taxonomy Slug
fa_IR: slug رده‌بندی

en: Taxonomy Slugs
fa_IR: slugهای رده‌بندی

en: Taxonomy slugs
fa_IR: اسلاگ‌های تاکسونومی

en: Term Slug
fa_IR: slug اصطلاح

en: Term Slugs
fa_IR: slugهای اصطلاح

en: Term slugs
fa_IR: اسلاگ‌های ترم

en: Terms of Service
fa_IR: شرایط خدمات

en: Test API Credentials
fa_IR: آزمایش اعتبارنامه‌های API

en: Test API credentials
fa_IR: آزمایش اعتبارنامه‌های API

en: Test it to see if everything is working. If something went wrong, you can restore the backup that you've made at the first step. Check if no more errors occur while browsing your website in a translated language. Look at the timestamps of the errors to make sure you are not seeing the old errors. Only the most recent 5 errors are displayed.
fa_IR: آن را آزمایش کنید تا ببینید همه چیز کار می‌کند. اگر مشکلی پیش آمد، می‌توانید نسخه پشتیبان را که در اولین مرحله تهیه کرده‌اید، بازیابی کنید. بررسی کنید که هنگام مرور وب‌سایت خود به زبان ترجمه‌شده، خطای دیگری رخ ندهد. به مهرهای زمانی خطاها نگاه کنید تا مطمئن شوید خطاهای قدیمی را نمی‌بینید. تنها ۵ خطای اخیر نمایش داده می‌شوند.

en: Text
fa_IR: متن

en: Text RTL
fa_IR: متن راست‌به‌چپ

en: Text on this page is %s% translated into all languages.
fa_IR: متن این صفحه %s% به همهٔ زبان‌ها ترجمه شده است.

en: The API key entered is invalid.
fa_IR: کلید API واردشده نامعتبر است.

en: The API resource could not be found.
fa_IR: منبع API یافت نشد.

en: The Automatic Translation Code of the added custom language is invalid.
fa_IR: کد ترجمه خودکار زبان سفارشی افزوده‌شده نامعتبر است.

en: The Language code of the added custom language cannot be empty.
fa_IR: کد زبان زبان سفارشی افزوده‌شده نمی‌تواند خالی باشد.

en: The Language code of the added custom language is invalid.
fa_IR: کد زبان زبان سفارشی افزوده‌شده نامعتبر است.

en: The SEO Pack add-on allows translation of all the URL slugs:
fa_IR: افزونهٔ SEO Pack امکان ترجمهٔ تمام اسلاگ‌های URL را فراهم می‌کند:

en: The SEO Pack add-on is available with ALL premium versions of the plugin.
fa_IR: افزونه SEO Pack با تمام نسخه‌های پرمیوم افزونه در دسترس است.

en: The SQL errors detected can occur for various reasons including missing tables, missing permissions for the SQL user to create tables or perform other operations, problems after site migration or changes to SQL server configuration.
fa_IR: خطاهای SQL شناسایی‌شده می‌توانند به دلایل مختلفی رخ دهند، از جمله عدم وجود جداول، مجوزهای ناکافی کاربر SQL برای ایجاد جداول یا انجام سایر عملیات، مشکلات پس از مهاجرت سایت یا تغییرات در پیکربندی سرور SQL.

en: The Setup wizard allows you to quickly setup TranslatePress. You can initiate it at any time.
fa_IR: جادوگر راه‌اندازی به شما امکان می‌دهد TranslatePress را به سرعت راه‌اندازی کنید. می‌توانید آن را در هر زمانی شروع کنید.

en: The content of this element should be written in the default language.
fa_IR: محتوای این عنصر باید به زبان پیش‌فرض نوشته شده باشد.

en: The daily quota for machine translation characters exceeded. Please check the <strong>TranslatePress -> <a href="%s">Automatic Translation</a></strong> page for more information.
fa_IR: سهمیه روزانه کاراکترهای ترجمه ماشینی به پایان رسیده است. لطفاً برای اطلاعات بیشتر صفحه <strong>TranslatePress -> <a href="%s">ترجمه خودکار</a></strong> را بررسی کنید.

en: The email address where the low AI words notification will be sent.
fa_IR: آدرس ایمیلی که اعلان کمبود کلمات هوش مصنوعی به آن ارسال می‌شود.

en: The email address you added is incorrect.
fa_IR: نشانی ایمیلی که وارد کردید نادرست است.

en: The inactive languages will still be visible and active for the admin. For other users they won't be visible in the language switchers and won't be accessible either.
fa_IR: زبان‌های غیرفعال همچنان برای مدیر قابل مشاهده و فعال خواهند بود. برای سایر کاربران در تعویض‌کننده‌های زبان قابل مشاهده نخواهند بود و همچنین در دسترس نخواهند بود.

en: The language is automatically set based by the last visited language by the user.
fa_IR: زبان به‌طور خودکار بر اساس آخرین زبانی که کاربر بازدید کرده است، تنظیم می‌شود.

en: The link you followed has expired. Please reload the page and try again.
fa_IR: پیوندی که دنبال کردید منقضی شده است. لطفاً صفحه را بارگیری مجدد کنید و دوباره امتحان کنید.

en: The request is too long.
fa_IR: درخواست بیش از حد طولانی است.

en: The request size is too large.
fa_IR: اندازه درخواست بیش از حد بزرگ است.

en: The same text is displayed in all languages. <br>A selecting language switcher will be appended to the pop-up. The detected language is pre-selected.
fa_IR: متن یکسان در همهٔ زبان‌ها نمایش داده می‌شود. <br>یک تغییردهنده زبان انتخابی به پنجره بازشو اضافه خواهد شد. زبان تشخیص‌داده‌شده از پیش انتخاب شده است.

en: The selected automatic translation engine does not provide support for these languages.<br>You can still manually translate pages in these languages using the Translation Editor.
fa_IR: موتور ترجمه خودکار انتخاب‌شده از این زبان‌ها پشتیبانی نمی‌کند.<br>شما همچنان می‌توانید صفحات را به‌صورت دستی در این زبان‌ها با استفاده از ویرایشگر ترجمه ترجمه کنید.

en: The slug that you are trying to edit is present in other slug types:%s%. Editing it will replace each occurrence, regardless of the current type.
fa_IR: slug‌ای که در تلاش برای ویرایش آن هستید در سایر انواع slug موجود است: %s. ویرایش آن باعث جایگزینی هر مورد خواهد شد، صرف‌نظر از نوع فعلی.

en: The word typed was incorrect. Action was cancelled.
fa_IR: کلمهٔ واردشده نادرست بود. عملیات لغو شد.

en: There are no logged errors.
fa_IR: هیچ خطای ثبت‌شده‌ای وجود ندارد.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s or %5$supdate now%6$s.
fa_IR: نسخه جدیدی از %1$s موجود است. %2$sمشاهده جزئیات نسخه %3$s%4$s یا %5$sهم‌اکنون به‌روزرسانی کنید%6$s.

en: There is a new version of %1$s available. %2$sView version %3$s details%4$s.
fa_IR: نسخه جدیدی از %1$s موجود است. %2$sمشاهده جزئیات نسخه %3$s%4$s.

en: There is an error on the DeepL service and your request could not be processed.
fa_IR: خطایی در سرویس DeepL وجود دارد و درخواست شما نمی‌تواند پردازش شود.

en: There was an error on the server processing your Google Translate key.
fa_IR: خطایی در سرور هنگام پردازش کلید Google Translate شما رخ داد.

en: There was an error with your Google Translate key.
fa_IR: خطایی در کلید Google Translate شما وجود داشت.

en: These addons extend your translation plugin and are available in the Business and Developer plans.
fa_IR: این افزونه‌ها قابلیت‌های افزونه ترجمه شما را گسترش می‌دهند و در طرح‌های تجاری و توسعه‌دهنده در دسترس هستند.

en: These addons extend your translation plugin and are available in the Developer, Business and Personal plans.
fa_IR: این افزونه‌ها قابلیت‌های افزونه ترجمه شما را گسترش می‌دهند و در طرح‌های توسعه‌دهنده، تجاری و شخصی در دسترس هستند.

en: These are the most recent 5 errors logged by TranslatePress:
fa_IR: این‌ها ۵ خطای اخیر ثبت‌شده توسط TranslatePress هستند:

en: This Black Friday, get access to these features and more at a fraction of the costs:
fa_IR: در این جمعهٔ سیاه، با کسری از هزینه به این ویژگی‌ها و موارد بیشتر دسترسی پیدا کنید:

en: This TranslatePress add-on has been migrated to the main plugin and is no longer used. You can delete it.
fa_IR: این افزودنی TranslatePress به افزونه اصلی منتقل شده و دیگر استفاده نمی‌شود. می‌توانید آن را حذف کنید.

en: This add-on is not available on your current plan.
fa_IR: این افزودنی در طرح فعلی شما در دسترس نیست.

en: This domain is already assigned to another language.
fa_IR: این دامنه قبلاً به زبان دیگری اختصاص داده شده است.

en: This element will still be visible when you are translating your website through the Translation Editor.
fa_IR: این عنصر همچنان در هنگام ترجمه وب‌سایت از طریق ویرایشگر ترجمه قابل مشاهده است.

en: This feature is only available in the paid version. Upgrade TranslatePress and unlock more premium features.
fa_IR: این قابلیت تنها در نسخه پولی در دسترس است. TranslatePress را ارتقا دهید و قابلیت‌های پرمیوم بیشتری را باز کنید.

en: This feature is only available when using the TranslatePress AI translation engine.
fa_IR: این قابلیت تنها در هنگام استفاده از موتور ترجمه TranslatePress AI در دسترس است.

en: This language does not support formality.
fa_IR: این زبان از رسمیت پشتیبانی نمی‌کند.

en: This page is %1$s% translated into %2$s.
fa_IR: این صفحه %1$s% به %2$s ترجمه شده است.

en: This string is not ready for translation yet. <br>Try again in a moment...
fa_IR: این رشته هنوز برای ترجمه آماده نیست. <br>لطفاً چند لحظه دیگر دوباره تلاش کنید...

en: This website is already activated under a free license. Each website can only use one free license.
fa_IR: این وب‌سایت قبلاً با یک مجوز رایگان فعال شده است. هر وب‌سایت تنها می‌تواند از یک مجوز رایگان استفاده کند.

en: This website is already activated under a free license. Each website can only use one free license. Please upgrade to a premium plan for more TranslatePress AI words from %1$s your account %2$s.
fa_IR: این وب‌سایت قبلاً با یک مجوز رایگان فعال شده است. هر وب‌سایت تنها می‌تواند از یک مجوز رایگان استفاده کند. لطفاً برای کلمات TranslatePress AI بیشتر، از %1$s حساب خود %2$s به یک طرح پریمیوم ارتقا دهید.

en: This will allow TranslatePress to:
fa_IR: این به TranslatePress اجازه می‌دهد:

en: Tip for faster help:
fa_IR: نکته برای کمک سریع‌تر:

en: Title attribute
fa_IR: ویژگی title

en: To
fa_IR: به

en: To Add more languages activate the Multiple Languages Addon
fa_IR: برای افزودن زبان‌های بیشتر، افزونه چندزبانگی را فعال کنید

en: To continue please type the word:
fa_IR: برای ادامه، لطفاً کلمه را تایپ کنید:

en: To continue translating your content, please %1$s over at %2$s
fa_IR: برای ادامه ترجمه محتوای خود، لطفاً %1$s را در %2$s انجام دهید.

en: To edit an existing TranslatePress language, input the language code and fill in only the columns you want to overwrite (e.g. Language name, Flag).<br>You can also add new custom languages. They will be available under General settings, All Languages list, where the URL slug can be edited.
fa_IR: برای ویرایش یک زبان موجود TranslatePress، کد زبان را وارد کنید و تنها ستون‌هایی را که می‌خواهید بازنویسی کنید پر کنید (مثلاً نام زبان، پرچم).<br>همچنین می‌توانید زبان‌های سفارشی جدیدی اضافه کنید. آن‌ها در بخش تنظیمات عمومی، فهرست همه زبان‌ها در دسترس خواهند بود، جایی که می‌توان URL slug را ویرایش کرد.

en: To enable it go to
fa_IR: برای فعال کردن آن به

en: To enable updates, please %1$senter your license key%2$s. Need a license key? %3$sPurchase one now%4$s.
fa_IR: برای فعال‌سازی به‌روزرسانی‌ها، لطفاً %1$sکلید مجوز خود را وارد کنید%2$s. نیاز به کلید مجوز دارید؟ %3$sهم‌اکنون یکی خریداری کنید%4$s.

en: To enable updates, please go to the %1$slicense page%2$s and check that you have a valid license.
fa_IR: برای فعال‌سازی به‌روزرسانی‌ها، لطفاً به %1$sصفحه مجوز%2$s بروید و بررسی کنید که مجوز معتبری دارید.

en: To enable updates, your licence needs to be renewed. Please go to the %1$sTranslatePress Account%2$s page and login to renew.
fa_IR: برای فعال‌سازی به‌روزرسانی‌ها، مجوز شما نیاز به تمدید دارد. لطفاً به صفحه %1$sTranslatePress Account%2$s بروید و برای تمدید وارد شوید.

en: To translate slugs, please update the SEO Pack add-on to the latest version.
fa_IR: برای ترجمه slugها، لطفاً افزودنی SEO Pack را به آخرین نسخه به‌روزرسانی کنید.

en: To use <strong>DeepL</strong> for automatic translation, activate this Pro add-on from the <a href="%1$s" target="_self" title="%2$s">%2$s</a>.
fa_IR: برای استفاده از <strong>DeepL</strong> در ترجمهٔ خودکار، این افزونهٔ Pro را از <a href="%1$s" target="_self" title="%2$s">%2$s</a> فعال کنید.

en: Today's Character Count:
fa_IR: تعداد نویسه‌های امروز:

en: Toggle support chat
fa_IR: تغییر وضعیت چت پشتیبانی

en: Too many requests. Please try again later.
fa_IR: درخواست‌ها بیش از حد مجاز است. لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.

en: Top Left
fa_IR: بالا چپ

en: Top Right
fa_IR: بالا راست

en: Transforms the language switcher into a button showing the other available language, not the current one.<br> Only works when there are exactly two languages, the default one and a translation one.<br>This will affect the shortcode language switcher and floating language switcher as well.<br> To achieve this in menu language switcher go to Appearance->Menus->Language Switcher and select Opposite Language.
fa_IR: انتخاب‌گر زبان را به دکمه‌ای تبدیل می‌کند که زبان دیگر موجود را نمایش می‌دهد، نه زبان فعلی را.<br>تنها زمانی کار می‌کند که دقیقاً دو زبان وجود داشته باشد، یکی پیش‌فرض و یکی ترجمه.<br>این مورد بر انتخاب‌گر زبان shortcode و انتخاب‌گر زبان شناور نیز تأثیر می‌گذارد.<br>برای دستیابی به این مورد در انتخاب‌گر زبان منو، به نمایش->فهرست‌ها->انتخاب‌گر زبان بروید و زبان مخالف را انتخاب کنید.

en: Translate
fa_IR: ترجمه

en: Translate Only Certain Paths
fa_IR: ترجمه تنها مسیرهای خاص

en: Translate Page
fa_IR: ترجمه صفحه

en: Translate SEO Title, Description, Slug
fa_IR: ترجمه عنوان SEO، توضیحات و slug

en: Translate Site
fa_IR: ترجمه سایت

en: Translate by Browsing as User Role
fa_IR: ترجمه با مرور به عنوان نقش کاربری

en: Translate entire block element
fa_IR: ترجمه کل عنصر بلوک

en: Translate numbers and numerals
fa_IR: ترجمه اعداد و ارقام

en: TranslatePress AI words are running low on your site.
fa_IR: کلمات TranslatePress AI در سایت شما رو به اتمام هستند.

en: TranslatePress Add-ons
fa_IR: افزونه‌های جانبی TranslatePress

en: TranslatePress Errors
fa_IR: خطاهای TranslatePress

en: TranslatePress Preferred User Language
fa_IR: زبان ترجیحی کاربر TranslatePress

en: TranslatePress Pro Add-ons
fa_IR: افزونه‌های TranslatePress Pro

en: TranslatePress data update
fa_IR: بروزرسانی داده‌های TranslatePress

en: TranslatePress has detected and cleaned up some failed translation entries in your database following %1$san isolated incident%2$s. No further action is required.
fa_IR: TranslatePress برخی ورودی‌های ترجمه ناموفق در پایگاه داده شما را پس از %1$sیک رخداد منفرد%2$s شناسایی و پاک‌سازی کرد. نیازی به اقدام بیشتر نیست.

en: TranslatePress pro-actively scans and saves strings in the database when users access translated pages. <br>This setting disables this functionality and only allows translation and string saving when inside the Translation Editor. <br>Also disables machine translation outside the Translation Editor, giving you better control over character spending, by translating only the pages you visit in the Translation Editor.
fa_IR: TranslatePress هنگام دسترسی کاربران به صفحات ترجمه‌شده، رشته‌ها را به صورت فعالانه در پایگاه داده پویش و ذخیره می‌کند. <br>این تنظیم این قابلیت را غیرفعال می‌کند و تنها درون ویرایشگر ترجمه اجازه ترجمه و ذخیره رشته‌ها می‌دهد. <br>همچنین ترجمه ماشینی را خارج از ویرایشگر ترجمه غیرفعال می‌کند و با ترجمه تنها صفحاتی که در ویرایشگر ترجمه بازدید می‌کنید، کنترل بهتری بر مصرف نویسه‌ها به شما می‌دهد.

en: TranslatePress->Advanced Settings->Debug->Disable translation for gettext strings
fa_IR: TranslatePress->تنظیمات پیشرفته->اشکال‌زدایی->غیرفعال کردن ترجمه برای رشته‌های Gettext

en: TranslatePress.com Account
fa_IR: حساب TranslatePress.com

en: TranslatePress.com Account Page
fa_IR: صفحه حساب TranslatePress.com

en: Translation
fa_IR: ترجمه

en: Translation Editor
fa_IR: ویرایشگر ترجمه

en: Translator
fa_IR: مترجم

en: Translator Accounts
fa_IR: حساب‌های مترجم

en: Transparent
fa_IR: شفاف

en: Transparent Template
fa_IR: قالب شفاف

en: Troubleshooting
fa_IR: عیب‌یابی

en: Try to rescan plugins and theme for strings.
fa_IR: تلاش برای اسکن مجدد افزونه‌ها و پوسته برای رشته‌ها.

en: Twitter Description
fa_IR: توضیحات توییتر

en: Twitter Image
fa_IR: تصویر توییتر

en: Twitter Image Alt
fa_IR: متن جایگزین تصویر توییتر

en: Twitter Title
fa_IR: عنوان توییتر

en: Type a page number to navigate to
fa_IR: شمارهٔ صفحه‌ای را برای رفتن به آن وارد کنید

en: URL Slugs Translation
fa_IR: ترجمهٔ slugهای URL

en: Unable to load forum posts
fa_IR: امکان بارگذاری نوشته‌های انجمن وجود ندارد

en: Unable to parse feed
fa_IR: تجزیه خوراک ممکن نیست

en: Unsupported languages
fa_IR: زبان‌های پشتیبانی‌نشده

[ctx: Untranslated in this language]
en: in
fa_IR: در

en: Update Now
fa_IR: اکنون به‌روزرسانی کنید

en: Update aborted! Incorrect action.
fa_IR: به‌روزرسانی متوقف شد! عملیات نادرست است.

en: Update aborted! Incorrect language code.
fa_IR: به‌روزرسانی متوقف شد! کد زبان نادرست است.

en: Update aborted! Invalid nonce.
fa_IR: به‌روزرسانی متوقف شد! nonce نامعتبر است.

en: Update aborted! Your user account doesn't have the capability to perform database updates.
fa_IR: به‌روزرسانی متوقف شد! حساب کاربری شما دارای قابلیت انجام به‌روزرسانی‌های پایگاه داده نیست.

en: Updates, announcements, marketing, no spam
fa_IR: به‌روزرسانی‌ها، اطلاعیه‌ها، بازاریابی، بدون هرزنامه

en: Updating TranslatePress tables. Please leave this window open.
fa_IR: در حال به‌روزرسانی جدول‌های TranslatePress. لطفاً این پنجره را باز نگه دارید.

en: Updating database to version %s+
fa_IR: در حال به‌روزرسانی پایگاه داده به نسخه %s+

en: Updating gettext original string ids for language %s...
fa_IR: در حال به‌روزرسانی شناسه‌های رشتهٔ اصلی Gettext برای زبان %s...

en: Updating original string ids for language %s...
fa_IR: در حال به‌روزرسانی شناسه‌های رشتهٔ اصلی برای زبان %s...

en: Updating will allow editing translations of localized text from plugins and theme. Existing translation will still work as expected.
fa_IR: بروزرسانی امکان ویرایش ترجمه‌های متن بومی‌سازی‌شده از افزونه‌ها و پوسته را فراهم می‌کند. ترجمه‌های موجود همچنان مطابق انتظار کار خواهند کرد.

en: Updating will allow editing translations of slugs. Existing translation will still work as expected.
fa_IR: به‌روزرسانی امکان ویرایش ترجمه‌های اسلاگ‌ها را فراهم می‌کند. ترجمهٔ موجود همچنان مطابق انتظار کار خواهد کرد.

en: Upgrade
fa_IR: ارتقا

en: Upgrade now
fa_IR: اکنون ارتقا دهید

en: Upgrade now ↗
fa_IR: اکنون ارتقا دهید ↗

en: Upgrade to PRO
fa_IR: ارتقا به PRO

en: Upgrade to PRO with our biggest discount of the year!
fa_IR: با بزرگ‌ترین تخفیف سال به PRO ارتقا دهید!

en: Upgrade to Pro
fa_IR: ارتقا به نسخه حرفه‌ای

en: Upgrade your plan to add more sites. %1$sUpgrade now%2$s
fa_IR: برای افزودن سایت‌های بیشتر، طرح خود را ارتقا دهید. %1$sهم‌اکنون ارتقا دهید%2$s

en: Upload error:
fa_IR: خطای بارگذاری:

en: Use Native language name
fa_IR: استفاده از نام بومی زبان

en: Use a subdirectory for the default language
fa_IR: استفاده از زیرپوشه برای زبان پیش‌فرض

en: Use shortcode on any page or widget.
fa_IR: از shortcode در هر برگه یا ابزارک استفاده کنید.

en: Use this HTTP Referrer if the API lets you restrict key usage from its Dashboard.
fa_IR: در صورتی که API امکان محدود کردن استفاده از کلید را از داشبورد خود می‌دهد، از این ارجاع‌دهنده HTTP استفاده کنید.

en: Use this media
fa_IR: استفاده از این رسانه

en: User Inputted String Translation
fa_IR: ترجمهٔ رشتهٔ ورودی کاربر

en: User Language Detection Method
fa_IR: روش تشخیص زبان کاربر

en: User Notification Popup
fa_IR: پنجره بازشوی اعلان کاربر

[ctx: Verbiage for the DeepL Pro Add-on]
en: Addons tab
fa_IR: زبانه افزودنی‌ها

en: Video Poster
fa_IR: پوستر ویدیو

en: Videos
fa_IR: ویدیوها

en: View All Topics
fa_IR: مشاهده همه موضوعات

en: View Docs
fa_IR: مشاهده مستندات

en: View Website As
fa_IR: مشاهده وب‌سایت به عنوان

en: Visit <a href="%s" target="_blank">this link</a> to see how you can set up an API key and control API costs.
fa_IR: <a href="%s" target="_blank">این پیوند</a> را برای مشاهده نحوه تنظیم کلید API و کنترل هزینه‌های API ببینید.

en: Visit <a href="https://cloud.google.com/docs/authentication/api-keys" target="_blank">this link</a> to see how you can set up an API key, <strong>control API costs</strong> and set HTTP referrer restrictions.
fa_IR: برای مشاهده نحوه تنظیم کلید API، <strong>کنترل هزینه‌های API</strong> و تنظیم محدودیت‌های ارجاع‌دهنده HTTP، از <a href="https://cloud.google.com/docs/authentication/api-keys" target="_blank">این پیوند</a> بازدید کنید.

en: WARNING. Cannot determine your language preference based on your current IP.<br>This is most likely because the website is on a local environment.
fa_IR: هشدار. نمی‌توان ترجیح زبان شما را بر اساس IP فعلی‌تان تشخیص داد.<br>این احتمالاً به این دلیل است که وب‌سایت در یک محیط محلی است.

en: WARNING. Changing the default language will invalidate existing translations.
fa_IR: هشدار. تغییر زبان پیش‌فرض، ترجمه‌های موجود را باطل می‌کند.

en: WARNING: This feature can negatively impact page loading times in secondary languages, particularly with large databases (for example websites with a lot of pages or products). If you experience slow loading times, disable this and try again.
fa_IR: هشدار: این ویژگی می‌تواند زمان بارگذاری صفحه را در زبان‌های ثانویه به‌طور منفی تأثیر بگذارد، به‌ویژه با پایگاه‌داده‌های بزرگ (برای مثال وب‌سایت‌هایی با تعداد زیادی صفحه یا محصول). اگر زمان بارگذاری کندی را تجربه می‌کنید، این گزینه را غیرفعال کنید و دوباره امتحان کنید.

en: WP Webhooks Automator
fa_IR: خودکارساز WP Webhooks

en: Warning: This action cannot be undone. Deleting a string will remove its current translation. The original string will appear again in this interface after TranslatePress detects it. This action is NOT equivalent to excluding the string from being translated again.
fa_IR: هشدار: این عمل قابل بازگشت نیست. حذف یک رشته، ترجمه فعلی آن را حذف خواهد کرد. رشته اصلی پس از اینکه TranslatePress آن را شناسایی کرد، دوباره در این رابط کاربری ظاهر خواهد شد. این عمل معادل مستثنی کردن رشته از ترجمه مجدد نیست.

en: We could not process your request. Please try again later.
fa_IR: ما نتوانستیم درخواست شما را پردازش کنیم. لطفاً بعداً دوباره تلاش کنید.

en: We need to update your translations database to the latest version.
fa_IR: باید پایگاه داده ترجمه‌های شما را به آخرین نسخه بروزرسانی کنیم.

en: Website Languages
fa_IR: زبان‌های وب‌سایت

en: Website language selector
fa_IR: انتخاب‌گر زبان وب‌سایت

en: Welcome
fa_IR: خوش آمدید

en: Welcome to TranslatePress
fa_IR: به TranslatePress خوش آمدید

en: We’ve upgraded the switcher for richer customization and a better user experience.<br>In order to use the new configurator, turn off <strong>Load legacy language switcher</strong>.
fa_IR: ما جابجاگر را برای سفارشی‌سازی غنی‌تر و تجربه کاربری بهتر ارتقا داده‌ایم.<br>برای استفاده از پیکربندی جدید، <strong>بارگذاری جابجاگر زبان قدیمی</strong> را خاموش کنید.

en: What you can do in this situation
fa_IR: آنچه می‌توانید در این وضعیت انجام دهید

en: Why are these errors occuring
fa_IR: چرا این خطاها رخ می‌دهند

en: WooCommerce Slug
fa_IR: slug WooCommerce

en: WooCommerce Slugs
fa_IR: slugهای WooCommerce

en: WooCommerce slugs
fa_IR: اسلاگ‌های WooCommerce

en: Word Threshold
fa_IR: آستانه کلمه

en: WordPress Translation Plugin
fa_IR: افزونه ترجمه WordPress

en: Write the text you wish to appear on the button..
fa_IR: متنی را که می‌خواهید روی دکمه نمایش داده شود بنویسید..

en: Write the text you wish to appear on the close button. Leave empty for just the close button.
fa_IR: متنی را که می‌خواهید روی دکمه بستن نمایش داده شود بنویسید. برای دکمه بستن ساده، خالی بگذارید.

en: Yes
fa_IR: بله

en: Yes, send me multilingual growth tips.
fa_IR: بله، نکات رشد چندزبانه را برایم ارسال کنید.

en: You are about to perform this action on all the strings matching your filter, not just the visibly checked. To perform the action only to the visible strings click "Select Visible" from the table header dropdown.
fa_IR: شما در حال انجام این عمل روی تمام رشته‌هایی هستید که با فیلتر شما مطابقت دارند، نه فقط موارد انتخاب‌شده در نمای فعلی. برای انجام این عمل فقط روی رشته‌های قابل مشاهده، "انتخاب موارد قابل مشاهده" را از فهرست کشویی سرستون جدول کلیک کنید.

en: You are about to perform this action only on the visible strings. To perform the action on all the strings matching the filter click "Select All" from the table header dropdown.
fa_IR: شما در حال انجام این عمل فقط روی رشته‌های قابل مشاهده هستید. برای انجام این عمل روی تمام رشته‌هایی که با فیلتر مطابقت دارند، "انتخاب همه" را از فهرست کشویی سرستون جدول کلیک کنید.

en: You are trying to add an invalid additional language. Please select a valid option.
fa_IR: شما در حال افزودن یک زبان اضافی نامعتبر هستید. لطفاً یک گزینه معتبر انتخاب کنید.

en: You are trying to add an invalid default language. Please select a valid option.
fa_IR: شما در حال افزودن یک زبان پیش‌فرض نامعتبر هستید. لطفاً یک گزینهٔ معتبر انتخاب کنید.

en: You can add a new language from <a href="%s">Settings->TranslatePress</a>
fa_IR: می‌توانید از <a href="%s">تنظیمات->TranslatePress</a> زبان جدیدی اضافه کنید.

en: You can also add the <a href="%s" title="Language Switcher Block Documentation">Language Switcher Block</a> in the WP Gutenberg Editor.
fa_IR: همچنین می‌توانید <a href="%s" title="مستندات بلوک تغییر زبان">بلوک تغییر زبان</a> را در ویرایشگر Gutenberg وردپرس اضافه کنید.

en: You can customize the design later
fa_IR: می‌توانید بعداً طراحی را سفارشی کنید

en: You can edit your site languages at any point.
fa_IR: می‌توانید زبان‌های سایت خود را در هر زمانی ویرایش کنید.

en: You can get one for %1$sfree%2$s, by creating a free account. It includes:
fa_IR: با ایجاد یک حساب رایگان، می‌توانید یکی را %1$sرایگان%2$s دریافت کنید. شامل موارد زیر است:

en: You cannot select two languages that have the same <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ISO_639-1_codes" target="_blank">iso code</a> but different formalities because doing so will lead to duplicate <a href="https://developers.google.com/search/docs/specialty/international/localized-versions" target="_blank">hreflang tags</a>.
fa_IR: شما نمی‌توانید دو زبانی را انتخاب کنید که <a href="https://en.wikipedia.org/wiki/List_of_ISO_639-1_codes" target="_blank">کد iso</a> یکسان اما رسمیت متفاوتی دارند، زیرا این کار منجر به <a href="https://developers.google.com/search/docs/specialty/international/localized-versions" target="_blank">تگ‌های hreflang</a> تکراری می‌شود.

en: You do not have a valid license for <strong>TranslatePress</strong>. %1$sGet one for free%2$s to get access to TranslatePress AI.
fa_IR: شما مجوز معتبری برای <strong>TranslatePress</strong> ندارید. %1$sیکی را رایگان دریافت کنید%2$s تا به TranslatePress AI دسترسی داشته باشید.

en: You do not have permission to install plugin updates
fa_IR: شما اجازه نصب به‌روزرسانی‌های افزونه را ندارید.

en: You have a valid %s <strong>license</strong>.
fa_IR: شما یک %s <strong>لایسنس</strong> معتبر دارید.

en: You have less than 5,000 TranslatePress AI words remaining. To continue automatically translating your website, please %spurchase additional AI words at a discount from your account%s.
fa_IR: کمتر از ۵۰۰۰ کلمه TranslatePress AI برای شما باقی مانده است. برای ادامه ترجمه خودکار وب‌سایت خود، لطفاً %sکلمات AI اضافی را با تخفیف از حساب خود بخرید%s.

en: You have reached the activation limit for your <strong>%1$s</strong> license. <br/>Manage your active sites from %2$s your account %3$s.
fa_IR: شما به حد مجاز فعال‌سازی برای مجوز <strong>%1$s</strong> خود رسیده‌اید. <br/>سایت‌های فعال خود را از %2$s حساب شما %3$s مدیریت کنید.

en: You have successfully activated your license
fa_IR: مجوز شما با موفقیت فعال شد.

en: You have successfully set up TranslatePress for your website.
fa_IR: شما با موفقیت TranslatePress را برای وب‌سایت خود راه‌اندازی کردید.

en: You have unsaved changes!
fa_IR: تغییرات ذخیره‌نشده‌ای دارید!

en: You must first purchase this version to have access to the addon %1$shere%2$s
fa_IR: ابتدا باید این نسخه را خریداری کنید تا به افزونه دسترسی داشته باشید %1$sاینجا%2$s

en: You need an active license to add more languages. Verify in your %1$saccount%2$s that your license is valid
fa_IR: برای افزودن زبان‌های بیشتر به لایسنس فعال نیاز دارید. در %1$sحساب کاربری%2$s خود بررسی کنید که لایسنس شما معتبر است.

en: You need an active license to have access to the addon. Renew or purchase a new one %1$shere%2$s.
fa_IR: برای دسترسی به این افزونه به لایسنس فعال نیاز دارید. برای تمدید یا خرید لایسنس جدید %1$sاینجا%2$s کلیک کنید.

en: You need to select a default language.
fa_IR: باید یک زبان پیش‌فرض انتخاب کنید.

en: You will be notified when remaining AI words drop below this number.
fa_IR: وقتی تعداد کلمات هوش مصنوعی باقی‌مانده از این عدد کمتر شد، به شما اطلاع داده می‌شود.

en: You're ready to start translating!
fa_IR: آماده شروع ترجمه هستید!

en: Your %s license has <span class="trp-license-status-emphasized">expired</span>.
fa_IR: مجوز %s شما <span class="trp-license-status-emphasized">منقضی شده</span> است.

en: Your %s license is <span class="trp-license-status-emphasized">missing or invalid</span>.
fa_IR: مجوز %s شما <span class="trp-license-status-emphasized">گم‌شده یا نامعتبر</span> است.

en: Your %s license was <span class="trp-license-status-emphasized">refunded</span>.
fa_IR: مجوز %s شما <span class="trp-license-status-emphasized">بازپرداخت شده</span> است.

en: Your <strong>TranslatePress</strong> license has expired. <br/>Please %1$sRenew Your Licence%2$s to continue receiving access to automatic translations via TranslatePress AI, premium addons, product downloads, and automatic updates. %3$sRenew now %4$s
fa_IR: مجوز <strong>TranslatePress</strong> شما منقضی شده است. <br/>لطفاً %1$sمجوز خود را تمدید کنید%2$s تا به ترجمه‌های خودکار از طریق TranslatePress AI، افزونه‌های پریمیوم، دانلود محصولات و به‌روزرسانی‌های خودکار دسترسی داشته باشید. %3$sهمین حالا تمدید کنید %4$s

en: Your <strong>TranslatePress</strong> license is missing or invalid. <br/>Please %1$sregister your copy%2$s to enable automatic website translation via TranslatePress AI, premium addons, automatic updates and support. Need a license key? %3$sPurchase one now%4$s
fa_IR: مجوز <strong>TranslatePress</strong> شما وجود ندارد یا نامعتبر است. <br/>لطفاً %1$sنسخه خود را ثبت کنید%2$s تا ترجمه خودکار وب‌سایت از طریق TranslatePress AI، افزونه‌های پریمیوم، به‌روزرسانی‌های خودکار و پشتیبانی فعال شود. نیاز به کلید مجوز دارید؟ %3$sهمین حالا یکی بخرید%4$s

en: Your <strong>TranslatePress</strong> license will expire on %1$s. Please %2$sRenew Your Licence%3$s to continue receiving access to automatic translations via TP AI, premium addons, product downloads and automatic updates. %4$sRenew Now%5$s
fa_IR: مجوز <strong>TranslatePress</strong> شما در %1$s منقضی می‌شود. لطفاً %2$sمجوز خود را تمدید کنید%3$s تا به ترجمه‌های خودکار از طریق TP AI، افزونه‌های پریمیوم، دانلود محصولات و به‌روزرسانی‌های خودکار دسترسی داشته باشید. %4$sهمین حالا تمدید کنید%5$s

en: Your HTTP referrer is: %s
fa_IR: ارجاع‌دهنده HTTP شما: %s

en: Your License Key is invalid.
fa_IR: کلید مجوز شما نامعتبر است.

en: Your License Key is valid.
fa_IR: کلید مجوز شما معتبر است.

en: Your License has expired.
fa_IR: مجوز شما منقضی شده است.

en: Your License is Invalid
fa_IR: لایسنس شما نامعتبر است

en: Your TranslatePress license key is invalid or missing.
fa_IR: کلید مجوز TranslatePress شما نامعتبر است یا وجود ندارد.

en: Your email
fa_IR: رایانامه شما

en: Your free account includes:
fa_IR: حساب رایگان شما شامل موارد زیر است:

en: Your license is disabled for this URL. Re-enable it from <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=license-deactivated">https://translatepress.com/account</a> -> Manage Sites.
fa_IR: مجوز شما برای این URL غیرفعال شده است. آن را از <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=license-deactivated">https://translatepress.com/account</a> -> مدیریت سایت‌ها دوباره فعال کنید.

en: Your license is valid and active.
fa_IR: مجوز شما معتبر و فعال است.

en: Your license key expired on %s.
fa_IR: کلید مجوز شما در تاریخ %s منقضی شده است.

en: Your license key has been disabled.
fa_IR: کلید مجوز شما غیرفعال شده است.

en: Your license key has reached its activation limit.
fa_IR: کلید مجوز شما به محدودیت فعال‌سازی رسیده است.

en: Your license key is disabled for this URL. Re-enable it from <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=tp-onboarding&utm_medium=client-site&utm_campaign=activate-license">https://translatepress.com/account</a> -> Manage Sites.
fa_IR: کلید مجوز شما برای این URL غیرفعال است. آن را از <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=tp-onboarding&utm_medium=client-site&utm_campaign=activate-license">https://translatepress.com/account</a> -> مدیریت سایت‌ها دوباره فعال کنید.

en: Your license key is disabled for this URL. Re-enable it from <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=tp-onboarding&utm_medium=client-site&utm_campaign=tp-ai">https://translatepress.com/account</a> -> Manage Sites.
fa_IR: کلید مجوز شما برای این URL غیرفعال شده است. آن را از <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=tp-onboarding&utm_medium=client-site&utm_campaign=tp-ai">https://translatepress.com/account</a> -> مدیریت سایت‌ها دوباره فعال کنید.

en: Your license key is disabled for this URL. Re-enable it from <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=license-deactivated">https://translatepress.com/account</a> -> Manage Sites.
fa_IR: کلید مجوز شما برای این URL غیرفعال شده است. آن را از <a target="_blank" href="https://translatepress.com/account/?utm_source=wp-dashboard&utm_medium=client-site&utm_campaign=license-deactivated">https://translatepress.com/account</a> -> مدیریت سایت‌ها دوباره فعال کنید.

en: Your profile overview
fa_IR: نمای کلی پروفایل شما

en: Your translation quota has been reached.
fa_IR: سهمیه ترجمه شما به پایان رسیده است.

en: [%s] Low TranslatePress AI Words
fa_IR: [%s] کلمات TranslatePress AI رو به اتمام

en: by
fa_IR: توسط

en: characters per day
fa_IR: نویسه در روز

en: few
fa_IR: چند

en: found in translation
fa_IR: در ترجمه یافت شد

en: items
fa_IR: مورد

en: many
fa_IR: بسیار

en: one
fa_IR: یک

en: other
fa_IR: سایر

[ctx: page 1 of 3]
en: of
fa_IR: /

en: plural form
fa_IR: صورت جمع

en: replace the default flag
fa_IR: جایگزینی پرچم پیش‌فرض

en: unknown
fa_IR: نامشخص

en: upgrade your plan
fa_IR: طرح خود را ارتقا دهید

en: upgrade your plan or get extra AI Words
fa_IR: طرح خود را ارتقا دهید یا کلمات AI اضافی دریافت کنید

en: words
fa_IR: کلمه

en: your account.
fa_IR: حساب کاربری خود.

en: ~ Razvan, developer of TranslatePress
fa_IR: ~ Razvan، توسعه‌دهنده TranslatePress

en: « Go Back
fa_IR: « بازگشت

en: « Go back
fa_IR: « بازگشت
