tantan-flickr - en to fa translation catalogue (162 entries)

en: %1$d - %2$d of %3$d Photos
fa: %1$d الی %2$d از %3$d عکس

en: %d Photos
fa: %d عکس

en: %d comments
fa: %d نظر

en: %d photos
fa: %d عکس

en: &laquo; Previous
fa: قبلی &laquo;

en: &lt; Reset API Key
fa: &gt; حذف کلید ای.پی.آی

en: <strong>Error</strong>: Please create at least one Flickr photo set, and then click the "Refresh" button above to see your photos.
fa: <strong>خطا</strong>: لطفاً حداقل یک مجموعه (set) در فلیکر ایجاد کنید و سپس دکمه‌ی "به‌روزآوری" را برای دیدن عکسهای خود بزنید.

en: <strong>No</strong>, don't display my Flickr Albums on this blog
fa: <strong>خیر</strong>، آلبومهای عکس فلیکر من را در این وبلاگ نشان نده.

en: <strong>Note:</strong> You can revoke the permissions granted here in <a href="http://flickr.com/services/auth/list.gne">your Flickr access control panel</a>.
fa: <strong>نکته:</strong> شما می‌توانید مجوز اخذ شده در این مرحله را در <a href="http://flickr.com/services/auth/list.gne">مرکز کنترل دسترسیهای حساب فلیکرتان</a> لغو کنید.

en: <strong>Note:</strong> Your theme does not look it's properly configured for WordPress Widgets. Here are instructions on <a href="http://automattic.com/code/widgets/themes/">how to add WordPress Widgets</a> to your existing theme.
fa: <strong>نکته:</strong> قالب وبلاگ شما برای استفاده از ابزارکهای وردپرس درست پیکربندی نشده است. برای اطلاع از دستورالعملهای لازم برای اضافه کردن این قابلیت به قالب وبلاگتان <a href="http://automattic.com/code/widgets/themes/">اینجا</a> را ببینید.

en: <strong>Yes</strong>, display my Flickr Albums on this blog
fa: <strong>بله</strong>، آلبومهای عکس فلیکر من در این وبلاگ نشان داده شوند.

en: Add Flickr to the <a href="post-new.php">write post</a> screen.
fa: فلیکر را به <a href="post-new.php">ویرایشگر</a> خود اضافه کنید.

en: Add Lightbox style popup overlays to displays to your photos.
fa: حالت نمایش پنجره‌ی رویی (Lightbox style popup overlay) را به عکسهای خود اضافه کنید.

en: Add a comment &gt;
fa: نظر بدهید &gt;

en: After you have your key, click the configuration link to view the details for your new key
fa: پس از دریافت کلید، روی لینک تنظیمات کلیک کنید تا جزئیات کلید جدید خود را ببینید.

en: Album cover
fa: جلد آلبوم

en: Albums
fa: آلبومها

en: Alignment
fa: نحوه‌ی چینش

en: All Albums
fa: همه‌ی آلبومها

en: Allow visitors to comment on the photos displayed on your blog (without having to register with Flickr).
fa: به بازدیدکنندگان دسترسی نظر دادن درباره‌ی عکسهای آلبوم را (بدون داشتن حساب فلیکر) بدهید.

en: Amount:
fa: مقدار:

en: Apply Permissions &gt;
fa: اعمال مجوز &lt;

en: Apply for your own <a href="http://www.flickr.com/services/api/key.gne" target="_blank">Flickr API key</a>. If you already have an API key setup, <a href="http://www.flickr.com/services/api/keys/" target="_blank">you can use that instead</a>.
fa: برای دریافت <a href="http://www.flickr.com/services/api/key.gne" target="_blank">کلید ای.پی.آی فلیکر</a> اقدام کنید. در صورتی که قبلاً برای دریافت کلید ای.پی.آی اقدام کرده‌اید، به جای اقدام مجدد <a href="http://www.flickr.com/services/api/keys/" target="_blank">می‌توانید از آن استفاده کنید</a>.

en: Apply the permissions granted in Step 1 to this photo album. This step may take a couple minutes to complete (depending on how many albums you have), since it's also going to pull down your Flickr information.
fa: مجوز اخذ شده در گام اول را اعمال کنید. از آنجا که اطلاعات حساب فلیکر شما بارگذاری می‌شود این مرحله ممکن است (بسته به تعداد آلبومهای شما) چند دقیقه طول بکشد.

en: Back to Photo Album
fa: بازگشت به صفحه‌ی اول آلبوم

en: Before you can setup your blog to pull in your Flickr photos, you need to get your own Flickr API key.
fa: پیش از آن که بتوانید عکسهای فلیکرتان را در وبلاگتان بارگذاری کنید نیاز دارید کلید ای.پی.آی فلیکر خودتان را دریافت کنید.

en: Blog
fa: وبلاگ

en: Cancel
fa: انصراف

en: Center
fa: وسط‌چین

en: Change the authentication type to <b>Desktop Application</b>
fa: نحوه‌ی تعیین هویت (authentication type) را به <b>Desktop Application</b>(برنامه‌ی غیر تحت وب) تغییر دهید.

en: Comments
fa: نظرات

en: Configure your sidebar &gt;
fa: تنظیم نوار کناری &lt;

en: Custom Comments:
fa: نظرات خارج از فلیکر:

en: Customizations
fa: بدلخواهسازی

en: Demo
fa: دمو

en: Enable the Flickr Widget for your sidebar.
fa: فعالسازی ابزارک فلیکر در نوار کناری وبلاگ شما.

en: Enter a link URL or click above for presets.
fa: لینک مورد نظر خود را وارد کنید یا روی دکمه‌ی بالایی برای استفاده از مقادیر پیش‌فرض کلیک کنید.

en: Enter the path where you want your photo album to be shown.
fa: مسیری را که دوست دارید آلبوم عکستان در آنجا نشان داده شود وارد کنید.

en: Enter your blog's title and a short description.
fa: عنوان وبلاگ و توضیحی کوتاه در مورد آن را وارد کنید:

en: Error: Flickr plugin is not setup!
fa: خطا: افزونه‌ی آلبوم عکس فلیکر پیکربندی نشده است!

en: Everyone
fa: همه

en: Flickr
fa: فلیکر

en: Flickr API Key
fa: کلید ای.پی.آی فلیکر

en: Flickr API Key:
fa: کلید ای.پی.آی فلیکر:

en: Flickr Account:
fa: حساب فلیکر:

en: Flickr Settings
fa: تنطیمات فلیکر

en: Flickr Sidebar Widget:
fa: ابزارک فلیکر برای نوار کناری

en: Group Photos
fa: عکسهای گروه

en: Hide photos that have been marked <em>Private</em>
fa: عدم نمایش عکسهای علامت زده شده به صورت <em>خصوصی</em> (private)

en: If you find this plugin helpful, please consider donating a few dollars to support this plugin. Thanks!
fa: لطفاً اگر فکر می‌کنید این افزونه مفید بوده است چند دلاری برای پشتیبانی از این افزونه کمک کنید. ممنون!

en: Insert Highlight Photo
fa: درج عکس کمکی

en: Insert into Post
fa: درج در نوشته

en: Install the <a href="http://www.wordpress.org/">latest version of WordPress</a> if you want to show your recent Flickr photos in your WordPress sidebar.
fa: برای این که بتوانید عکسهای اخیر خود را در نوار کناری وبلاگ نشان دهید لازم است <a href="http://www.wordpress.org/">آخرین ویرایش وردپرس</a> را دریافت و نصب کنید.

en: Instructions
fa: دستورالعملها

en: Interesting
fa: جالب

en: Large
fa: بزرگ

en: Leave a comment
fa: نظر بدهید

en: Left
fa: چپ‌چین

en: Link URL
fa: نشانی پیوند

en: Link to the Flickr page for this photo
fa: پیوند صفحه‌ی اختصاصی این عکس در سایت فلیکر

en: Link to this blog's page
fa: پیوند به این صفحه‌ی وبلاگ

en: Login to Flickr and grant <em>read only</em> permissions to this photo album. Once you are done, close the popup window and click the button in Step 2.
fa: به حساب فلیکر خود وارد شوید و دسترسی <em>فقط خواندنی</em> (read only) را به افزونه بدهید. وقتی این کار را انجام دادید، پنجره‌ی باز شده را ببندید و روی دکمه‌ی گام دوم کلیک کنید.

en: Look and Feel:
fa: ظاهر:

en: Make sure you have proper permissions before using any photos.
fa: لطفاً مطمئن شوید که مجوزها و حقوق قانونی لازم برای استفاده از عکسها به شما داده شده است.

en: Media Bar:
fa: نوارابزار آلبوم فلیکر:

en: Medium
fa: متوسط

en: My Photos
fa: عکسهای من

en: Next &raquo;
fa: &raquo; بعدی

en: Next Page &raquo;
fa: صفحه‌ی بعد &raquo;

en: Next Photo
fa: عکس بعدی

en: No comments for this photo.
fa: تا به حال کسی نظری در مورد این عکس نداده.

en: No tags found.
fa: برچسبی یافت نشد.

en: None
fa: هیچکدام

en: Not all WordPress themes are created equal, and you may need to tweak a couple templates to match the look and feel of our own blog. Look inside the <code>wp-content/plugins/tantan-flickr/templates</code> directory for the template files.
fa: همه‌ی قالبهای وردپرس همسان ساخته نمی‌شوند، ممکن است نیاز باشد شما بهینه‌سازیهایی برای سازگار کرن قالبهای افزونه با قیافه‌ی وبلاگتان انجام دهید. برای ویرایش فایلهای قالب افزونه آنها را در پوشه‌ی <code>wp-content/plugins/tantan-flickr/templates</code> بیابید.

en: Now click "edit configuration" again to view the details for newly configured API key and copy and paste the <b>key</b> and <b>shared secret</b> fields into the form below.<br><br>Note that it may take a minute or two to get your key fully activated.
fa: اکنون دوباره روی "تغییر تنظیمات" کلیک کنید تا جزئیات کلید ای.پی.آی تنظیم شده را ببینید، سپس <b>کلید</b> و <b>رمز مشترک</b> را در جعبه متنهای متناظر فرم زیر کپی کنید.<br><br>توجه داشته باشید که فعالسازی کامل کلید شما ممکن است یک تا دو دقیقه طول بکشد.

en: Number of Photos:
fa: تعداد عکسها:

en: Organize Albums
fa: سازماندهی آلبومها

en: Organize Groups
fa: سازماندهی گروهها

en: Original
fa: اولیه

en: Other Albums
fa: آلبومهای دیگر

en: Photo Album Configuration
fa: پیکربندی آلبوم عکس

en: Photo Album Syndication:
fa: همسانسازی آلبوم عکس با فلیکر

en: Photo Albums
fa: آلبومهای عکس

en: Photo Stream
fa: عکسها

en: Photos
fa: عکس

en: Photos %1$d - %2$d tagged with <strong>%3$s</strong>
fa: عکسهای %1$d الی %2$d با برچسب <strong>%3$s</strong>

en: Photos should link to:
fa: پیوند عکسها باید به این نشانی اشاره کند:

en: Photos tagged with <strong>%s</strong>
fa: عکسهای برچسب خورده با <strong>%s</strong>

en: Please wait. Now loading your albums...
fa: در حال بارگذاری آلبومهای شما. لطفاً منتظر بمانید ...

en: Please wait. Now loading your groups...
fa: در حال بارگذاری گروههای شما، لطفاً منتظر بمانید ...

en: Popular Tags
fa: برچسبهای پراستفاده

en: Popup Overlays:
fa: پنجره‌ی رویی:

en: Previous Photo
fa: عکس قبلی

en: Private Photos:
fa: عکسهای خصوصی:

en: RSS Updates:
fa: بروزرسانی از طریق خوراک:

en: Randomize:
fa: در هم بریز

en: Refresh All Albums
fa: بروزآوری همه‌ی آلبومها

en: Refresh All Groups
fa: به‌روزآوری گروهها

en: Releases:
fa: ویرایشها:

en: Remove Link &gt;
fa: حذف لینک &lt;

en: Retrieve Flickr Permissions &gt;
fa: اخذ مجوز فلیکر &lt;

en: Right
fa: راست‌چین

en: Save
fa: تنظیمات را ذخیره کنید

en: Shared Secret:
fa: رمز مشترک (Shared Secret)

en: Size
fa: اندازه

en: Small
fa: کوچک

en: Sorry, no albums found!
fa: متأسفانه آلبومی یافت نشد.

en: Sorry, no photos found!
fa: متأسفانه عکسی یافت نشد!

en: Sorry, this feature is not enabled.
fa: متأسفانه این قابلیت فعال نشده است.

en: Sorry, this feature is not supported
fa: متأسفانه از این قابلیت پشتیبانی نمی‌شود.

en: Square
fa: مربع

en: Step 1:
fa: گام اول:

en: Step 2:
fa: :گام دوم

en: Subscribe to the <a href="http://feeds.feedburner.com/TanTanToolkit">TanTanToolkit feed</a> and get notified when there's an update to this plugin.
fa: مشترک <a href="http://feeds.feedburner.com/TanTanToolkit">خوراک TanTanToolkit</a> شوید تا از بروزرسانیهای این افزونه مطلع شوید.

en: Support Group:
fa: گروه پشتیبانی:

en: Support for groups are not enabled. <a href="http://code.google.com/p/photo-album/wiki/GroupsSupport">Please see this page for instructions on how to configure the plugin to display photos from groups.</a>
fa: پشتیبانی از گروهها فعال نشده است. لطفاً برای اطلاع از نحوه‌ی پیکربندی افزونه برای نمایش گروهها <a href="http://code.google.com/p/photo-album/wiki/GroupsSupport">این صفحه</a> را ببینید.

en: Tag Cloud
fa: برچسبها

en: Tag: %s
fa: برچسب: %s

en: Tags
fa: برچسبها

en: Tags:
fa: برچسبها:

en: The URL specified above
fa: نشانیی که در بالا مشخص شده

en: The photo album has not been configured.
fa: این آلبوم تنظیم نشده است.

en: This album is not available.
fa: این آلبوم در دسترس نیست.

en: This is the configuration screen for the <a href="http://tantannoodles.com/toolkit/photo-album/">Flickr Photo Album plugin for WordPress</a>.
fa: اینجا صفحه‌ی تنظیمات <a href="http://tantannoodles.com/toolkit/photo-album/">افزونه‌ی آلبوم عکس فلیکر برای وردپرس</a> است.

en: This photo is not available.
fa: این عکس در دسترس نیست.

en: This plugin is provided by <a href="http://www.tantannoodles.com">TanTanNoodles</a> and licensed free of charge for you to use under the GPL license. This plugin is <em>unsupported</em> and comes with no official technical support. However, you can check the following pages for the latest updates to this plugin, along with any unofficial technical support:
fa: این افزونه توسط <a href="http://www.tantannoodles.com">TanTanNoodles</a> تهیه شده و به صورت رایگان و بر اساس مجوز GPL در اختیار شما قرار گرفته است. این افزونه <em>پشتیبانی فنی ندارد</em>. اما شما می‌توانید صفحات ذیل را جهت دسترسی به آخرین به‌روزرسانیها و پشتیبانی فنی غیررسمی از نظر بگذرانید.

en: This widget displays your recent photos. Photos refresh automatically every hour. Don't forget to save your settings.
fa: این ابزارک عکسهای اخیر شما را نشان می‌دهد. عکسها هر یک ساعت یک بار به‌روز می‌شوند. لطفاً به یاد داشته باشید که باید تنظیمات را ذخیره کنید.

en: This will show your recent photos in your site's sidebar.
fa: این گزینه عکسهای اخیر شما را در نوار کناری سایت نمایش می‌دهد.

en: Thumbnail
fa: نمایه

en: Title
fa: عنوان

en: Title:
fa: عنوان:

en: Uploaded By:
fa: آپلود شده توسط

en: Uploaded:
fa: آپلود شده:

en: Video Player
fa: پخش کننده‌ی فیلم

en: View all %d albums &gt;
fa: مشاهده‌ی همه‌ی %d آلبوم &gt;

en: View more photos &gt;
fa: مشاهده‌ی عکسهای بیشتر &lt;

en: View slideshow &gt;
fa: مشاهده‌ی پشت سر هم &gt;

en: View this album on Flickr
fa: مشاهده‌ی این آلبوم در سایت فلیکر

en: View this group on Flickr
fa: مشاهده‌ی این گروه در سایت فلیکر

en: View this photo at Flickr
fa: مشاهده‌ی این عکس در سایت فلیکر

en: View this photo on Flickr
fa: مشاهده‌ی این عکس در سایت فلیکر

en: View this tag on Flickr
fa: مشاهده‌ی این برچسب در سایت فلیکر

en: View this video on Flickr
fa: مشاهده‌ی این فیلم در سایت فلیکر

en: View your album:
fa: مشاهده‌ی آلبوم عکس شما:

en: Where you want your photos to link to, when inserted into a blog post or from the sidebar
fa: نشانیی که دوست دارید عکسهای شما -وقتی در نوار کنار نمایش داده می‌شوند- به آن پیوند داشته باشند

en: Your Flickr albums will be cached locally to help speed things up. Click <strong>refresh</strong> to synchronize and refresh all your albums, or after you've created a new set.
fa: اطلاعات آلبومهای فلیکر شما برای افزایش سرعت به صورت محلی ذخیره می‌شوند. در صورت ایجاد مجموعه‌ی جدید یل برای بهنگامسازی روی <strong>بروزرسانی</strong> کلیک کنید تا آلبومهای شما بروز شوند.

en: Your Flickr groups will be cached locally to help speed things up. Click <strong>refresh</strong> to synchronize and refresh all your groups.
fa: اطلاعات گروههای فلیکر شما برای افزایش سرعت به صورت محلی ذخیره میشوند. برای بهنگامسازی روی <strong>بروزآوری</strong> کلیک کنید تا تمام گروههایی که در آن عضو هستید بروزآوری شوند.

en: Your Photo Album has been granted <em>read only</em> permissions to this Flickr account
fa: افزونه‌ی آلبوم عکس مجوز <em>فقط خواندنی</em> را دریافت کرد.

en: Your Photo Album is not currently linked to a Flickr account.
fa: در حال حاضر هیچ حساب فلیکری برای افزونه‌ی آلبوم عکس تعیین نشده.

en: clear cache
fa: پاکسازی فایلهای میانی

en: close after inserting photo
fa: پس از درج عکس بسته شود

en: hide album
fa: عدم نمایش آلبوم

en: hide group
fa: مخفی کردن گروه

en: more tags &raquo;
fa: برچسبهای دیگر &raquo;

en: order:
fa: ترتیب:

en: refresh albums
fa: بروزآوری آلبومها

en: save settings &gt;
fa: ذخیره‌ی تنظیمات &lt;

en: search
fa: جستجو

en: slideshow
fa: نمایش پشت سر هم

en: toggle group hiding
fa: فعال/غیرفعال کردن مخفی کردن گروهها

en: you are on the first photo
fa: این اولین عکس آلبوم است

en: you are on the last photo
fa: این آخرین عکس آلبوم است
