SureCookie 0.0.1 - en to nl translation catalogue (957 entries)

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
nl: U hebt niet voldoende machtigingen om deze pagina te openen.

en: Settings
nl: Instellingen

en: A simple yet powerful way to create modern forms for your website.
nl: Een eenvoudige maar krachtige manier om moderne formulieren voor je website te maken.

en: The Spectra extends the Gutenberg functionality with several unique and feature-rich blocks that help build websites faster.
nl: De Spectra breidt de Gutenberg-functionaliteit uit met verschillende unieke en functies rijke blokken die helpen websites sneller te bouwen.

en: Consent logs retrieved successfully.
nl: Toestemmingslogboeken succesvol opgehaald.

en: Consent processed successfully (logging disabled)
nl: Toestemming succesvol verwerkt (logging uitgeschakeld)

en: Preferences should not be empty.
nl: Voorkeuren mogen niet leeg zijn.

en: Consent saved successfully.
nl: Toestemming succesvol opgeslagen.

en: Failed to save consent.
nl: Het opslaan van toestemming is mislukt.

en: Invalid log ID
nl: Ongeldig log-ID

en: Log not found.
nl: Log niet gevonden.

en: Log details retrieved successfully.
nl: Logdetails succesvol opgehaald.

en: Invalid log IDs
nl: Ongeldige log-ID's

note: translators: %d: number of logs deleted
en: %d log(s) deleted successfully.
nl: %d log(s) succesvol verwijderd.

en: Failed to delete logs.
nl: Verwijderen van logs is mislukt.

en: Log deleted successfully.
nl: Log succesvol verwijderd.

en: Failed to delete log.
nl: Verwijderen van log is mislukt.

en: All logs deleted successfully.
nl: Alle logs succesvol verwijderd.

en: Cookie categories retrieved successfully.
nl: Cookiecategorieën succesvol opgehaald.

en: Category name is required.
nl: Categorie naam is vereist.

en: A category with this name already exists.
nl: Een categorie met deze naam bestaat al.

en: Category created successfully.
nl: Categorie succesvol aangemaakt.

en: Failed to create category:
nl: Aanmaken van categorie is mislukt:

en: Category ID is required.
nl: Categorie-ID is vereist.

en: Category not found.
nl: Categorie niet gevonden.

en: Category updated successfully.
nl: Categorie succesvol bijgewerkt.

en: Failed to update category:
nl: Bijwerken van categorie is mislukt:

en: Default categories cannot be deleted.
nl: Standaardcategorieën kunnen niet worden verwijderd.

en: Category deleted successfully.
nl: Categorie succesvol verwijderd.

en: Failed to delete category:
nl: Verwijderen van categorie is mislukt:

en: No scanned cookies found.
nl: Geen gescande cookies gevonden.

en: Scanned cookies retrieved successfully.
nl: Gescande cookies succesvol opgehaald.

en: Custom cookies retrieved successfully.
nl: Aangepaste cookies succesvol opgehaald.

en: Cookie name is required.
nl: Cookie naam is vereist.

en: Cookie category is required.
nl: Cookiecategorie is vereist.

en: A cookie with this name already exists.
nl: Een cookie met deze naam bestaat al.

en: Custom cookie created successfully.
nl: Aangepaste cookie succesvol aangemaakt.

en: Failed to create custom cookie:
nl: Aanmaken van aangepaste cookie is mislukt:

en: Cookie ID is required.
nl: Cookie-ID is vereist.

en: Cookie not found.
nl: Cookie niet gevonden.

en: Custom cookie updated successfully.
nl: Aangepaste cookie succesvol bijgewerkt.

en: Failed to update custom cookie:
nl: Bijwerken van aangepaste cookie is mislukt:

en: Custom cookie deleted successfully.
nl: Aangepaste cookie succesvol verwijderd.

en: Failed to delete custom cookie:
nl: Verwijderen van aangepaste cookie is mislukt:

en: Current category is required.
nl: Huidige categorie is vereist.

en: New category is required.
nl: Nieuwe categorie is vereist.

en: Cookie is already in the selected category.
nl: Cookie bevindt zich al in de geselecteerde categorie.

en: Current category not found in scanned cookies.
nl: Huidige categorie niet gevonden in gescande cookies.

en: Cookie not found in the specified category.
nl: Cookie niet gevonden in de opgegeven categorie.

en: Cookie category updated successfully.
nl: Cookiecategorie succesvol bijgewerkt.

en: Failed to update cookie category:
nl: Bijwerken van cookiecategorie mislukt:

en: Onboarding data saved successfully.
nl: Onboarding-gegevens succesvol opgeslagen.

en: Onboarding is already marked as complete.
nl: Onboarding is al gemarkeerd als voltooid.

en: Onboarding marked as complete.
nl: Onboarding gemarkeerd als voltooid.

en: Plugin not found.
nl: Plugin niet gevonden.

en: Plugin is already inactive.
nl: Plugin is al inactief.

en: Plugin deactivated successfully.
nl: Plugin succesvol gedeactiveerd.

en: Promotional plugins data retrieved.
nl: Promotionele plugin-gegevens opgehaald.

en: Plugin activated successfully.
nl: Plugin succesvol geactiveerd.

en: Conflicting plugins retrieved.
nl: Conflicterende plugins opgehaald.

en: Scanned history retrieved successfully.
nl: Gescande geschiedenis succesvol opgehaald.

en: No data found
nl: Geen gegevens gevonden

en: Settings updated
nl: Instellingen bijgewerkt

en: Essential Cookies
nl: Essentiële Cookies

en: Functional Cookies
nl: Functionele Cookies

en: Analytics Cookies
nl: Analysecookies

en: Uncategorized Cookies
nl: Ongecategoriseerde Cookies

en: This website uses cookies to enhance your browsing experience, personalize content, provide social media features, and analyze our traffic. You can review and manage your cookie settings at any time, or accept all cookies to proceed.
nl: Deze website gebruikt cookies om uw browse-ervaring te verbeteren, inhoud te personaliseren, social media-functies te bieden en ons verkeer te analyseren. U kunt uw cookie-instellingen op elk moment bekijken en beheren, of alle cookies accepteren om door te gaan.

en: Accept All
nl: Alles accepteren

en: Decline
nl: Weigeren

en: Invalid type provided.
nl: Ongeldig type opgegeven.

en: Could not disable the nudge. Please try again.
nl: Het nudge uitschakelen is mislukt. Probeer het opnieuw.

note: translators: %s: nudge type
en: "%s" has been disabled.
nl: "%s" is uitgeschakeld.

note: translators: %s: Service name (e.g., YouTube, Google Maps)
en: This content is blocked because it requires %s cookies.
nl: Deze inhoud is geblokkeerd omdat het %s cookies vereist.

en: Accept & Load
nl: Accepteren & Laden

en: Scan cancelled successfully.
nl: Scannen geannuleerd.

en: No active scan to cancel.
nl: Geen actieve scan om te annuleren.

en: A scan is already in progress. Please wait for it to complete.
nl: Er loopt al een scan. Wacht tot deze is voltooid.

en: Cookie scan has been initiated.
nl: Cookie-scanning gestart.

en: The scan is running. You will be notified when it completes.
nl: De scan is bezig. U wordt geïnformeerd zodra deze is voltooid.

note: translators: %s: Error message
en: Failed to start site scanner: %s
nl: Site-scanner starten mislukt: %s

en: Starting site scan (triggered by user).
nl: Start site scan (geactiveerd door gebruiker).

en: No pages selected for scanning.
nl: Geen pagina's geselecteerd voor scannen.

note: translators: %d: Number of pages
en: Pages selected: %d.
nl: Geselecteerde pagina's: %d.

en: Sending scan request…
nl: Verzenden scanverzoek…

en: Scan already in progress. Skipping.
nl: Scan is al bezig. Overslaan.

en: Scan started successfully.
nl: Scan succesvol gestart.

note: translators: %s: Group ID
en: Group ID: %s
nl: Groep ID: %s

en: Checking scan progress…
nl: Controleren scanvoortgang…

en: No active scan.
nl: Geen actieve scan.

en: Scan in progress...
nl: Scan bezig…

en: Scan cancelled by user.
nl: Scan geannuleerd door gebruiker.

en: Every 1 Minute (SureCookie Polling)
nl: Elke 1 minuut (SureCookie Polling)

en: Cookie scanning is not available for localhost or development sites. Please use a live domain.
nl: Cookie-scanning is niet beschikbaar voor localhost of ontwikkelingssites. Gebruik een live domein.

en: Failed to encode scan request.
nl: Fout bij coderen van scanverzoek.

note: translators: %s: Error message
en: Failed to start scan: %s
nl: Fout bij starten scan: %s

en: Unknown error occurred.
nl: Onbekende fout opgetreden.

en: Scan has been started. You will be notified when it completes.
nl: Scan gestart. U wordt geïnformeerd wanneer deze is voltooid.

en: Failed to check scan status.
nl: Fout bij controleren scanstatus.

en: Failed to get scan group.
nl: Fout bij ophalen scan groep.

en: Scan timed out. Please try again.
nl: Scan time-out. Probeer het opnieuw.

en: Scan failed on server.
nl: Scan mislukt op server.

en: Failed to fetch results.
nl: Fout bij ophalen resultaten.

en: Cookie Settings
nl: Cookie-instellingen

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Accepted
nl: Geaccepteerd

en: Partially Accepted
nl: Gedeeltelijk geaccepteerd

en: Declined
nl: Afgewezen

en: Failed to load consent logs
nl: Fout bij laden toestemmingslogboeken

en: Failed to load cookie categories
nl: Fout bij laden cookiecategorieën

en: Failed to load settings
nl: Fout bij laden instellingen

en: Failed to save settings
nl: Fout bij opslaan instellingen

en: Never
nl: Nooit

en: 30 days
nl: 30 dagen

en: 60 days
nl: 60 dagen

en: Cookie Manager
nl: Cookiebeheerder

en: All Cookies
nl: Alle cookies

en: Content
nl: Inhoud

en: Layout
nl: Lay-out

en: Custom CSS
nl: Aangepaste CSS

en: Logs
nl: Logboeken

en: Consent Logs
nl: Toestemmingslogboeken

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Save
nl: Opslaan

en: No options available
nl: Geen opties beschikbaar

en: Settings saved!
nl: Instellingen opgeslagen!

en: Your settings have been successfully saved.
nl: Uw instellingen zijn succesvol opgeslagen.

en: Save failed!
nl: Opslaan mislukt!

en: There was an error saving your settings. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden bij het opslaan van uw instellingen. Probeer het opnieuw.

en: Saving…
nl: Opslaan…

en: WordPress updates API not available.
nl: WordPress updates API niet beschikbaar.

en: Plugin activation failed.
nl: Plugin activering mislukt.

en: Plugin installation failed.
nl: Plugin installatie mislukt.

en: Plugin installed and activated successfully.
nl: Plugin succesvol geïnstalleerd en geactiveerd.

en: Failed to install and activate plugin.
nl: Installatie en activatie van plugin mislukt.

en: Failed to activate plugin.
nl: Plugin activeren mislukt.

en: Install and Activate
nl: Installeren en Activeren

en: Activate
nl: Activeren

en: Activated
nl: Geactiveerd

en: Banner Content
nl: Bannerinhoud

en: Enable Cookie Banner Switch
nl: Cookie Banner Schakelaar inschakelen

en: Enable Cookie Banner
nl: Cookie Banner inschakelen

en: Cookie Notice (optional)
nl: Cookie-melding (optioneel)

en: Enable Accept All Button
nl: Accept All Knop inschakelen

en: Button Order
nl: Knopvolgorde

en: Banner Layout
nl: Banner Lay-out

en: Configure how and where your cookie banner appears on your website
nl: Configureer hoe en waar uw cookie banner op uw website verschijnt

en: Upload Logo
nl: Logo Uploaden

en: Select Logo
nl: Logo Selecteren

en: Use this logo
nl: Gebruik dit logo

en: Floating Banner
nl: Vliegende banner

en: Full-width Banner
nl: Volledekkende banner

en: Banner Width
nl: Bannerbreedte

en: Position
nl: Positie

en: Bottom Left
nl: Linksonder

en: Bottom Center
nl: Midden onder

en: Bottom Right
nl: Rechtsonder

en: Middle
nl: Midden

en: Top
nl: Boven

en: Bottom
nl: Onder

en: Color Palette: <span></span>
nl: Kleurenpalet: <span></span>

en: Default
nl: Standaard

en: Consent Details
nl: Toestemmingsgegevens

en: Unknown
nl: Onbekend

en: No data available.
nl: Geen gegevens beschikbaar.

en: Actions
nl: Acties

en: Date & Time
nl: Datum & Tijd

en: IP Address
nl: IP-adres

en: Country
nl: Land

en: Consent log is empty
nl: Toestemmingslogboek is leeg

en: Your consent logs will be displayed here once users interact with the banner
nl: Uw toestemmingslogs worden hier weergegeven zodra gebruikers interactie hebben met de banner

en: <span></span> Selected
nl: <span></span> Geselecteerd

en: Deleting…
nl: Verwijderen…

en: View All Logs
nl: Bekijk alle logs

en: Consent Logging Disabled
nl: Toestemming logging uitgeschakeld

en: Enable consent logging to view analytics data and recent consent logs.
nl: Schakel toestemming logging in om analygegevens en recente toestemmingslogs te bekijken.

en: Enable Consent Logging
nl: Toestemming logging inschakelen

en: Consents
nl: Toestemmingen

en: No Consents Yet
nl: Nog geen toestemmingen

en: Data will appear here once visitors interact with the cookie banner.
nl: Gegevens verschijnen hier zodra bezoekers interactie hebben met de cookiebanner.

note: translators: %s: log/logs
en: Failed to delete consent %s
nl: Mislukt om toestemming %s te verwijderen

note: translators: %s: log/logs
en: Successfully deleted consent %s
nl: Toestemming %s succesvol verwijderd

en: Failed to delete consent log
nl: Mislukt om toestemmingslogboek te verwijderen

en: Delete Consent Log
nl: Verwijder toestemmingslogboek

en: Are you sure you want to delete this consent log? This action cannot be undone.
nl: Weet u zeker dat u dit toestemmingslogboek wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Delete Selected Consent Logs
nl: Verwijder geselecteerde toestemmingslogs

note: translators: %s: the log string pluralized.
en: Are you sure you want to delete the selected consent %s? This action cannot be undone.
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde toestemming %s wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Page
nl: Pagina

en: of
nl: van

en: Consent Logs Pagination
nl: Toestemmingslogs paginering

en: Consent Duration (in days)
nl: Toestemmingduur (in dagen)

en: How long user consent remains valid before requiring renewal (1–365 days).
nl: Hoe lang de toestemming van de gebruiker geldig blijft voordat vernieuwing vereist is (1–365 dagen).

en: Enable Consent Logging Switch
nl: Toestemming logging inschakelen schakelaar

en: Store consent records in database for compliance reporting and analytics.
nl: Bewaar toestemmingsgegevens in database voor nalevingsrapportage en analyse.

en: Clear Logs After
nl: Logs wissen na

en: Select retention period
nl: Selecteer bewaartermijn

en: Automatically delete consent logs older than the selected period.
nl: Automatisch verwijderen van toestemmingslogs ouder dan de geselecteerde periode.

en: here
nl: hier

en: Name
nl: Categorie

en: Category
nl: Provider

en: Provider
nl: Domein

en: Domain
nl: Duur (dagen)

en: Duration (Days)
nl: Type

en: Type
nl: Ongecategoriseerd

en: Uncategorized
nl: Categorie wijzigen

en: Change Category
nl: Bewerken

en: Edit
nl: Gescand

en: Scanned
nl: Aangepast

en: Custom
nl: Weet u zeker dat u de cookie "<strong></strong>" wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Are you sure you want to delete the cookie "<strong></strong>"? This action cannot be undone.
nl: Weet u zeker dat u deze cookie wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: Are you sure you want to delete this cookie? This action cannot be undone.
nl: Aangepaste cookie verwijderen

en: Delete Custom Cookie
nl: Cookiecategorie wijzigen

en: Change Cookie Category
nl: Categorie bijwerken

en: Update Category
nl: Cookie bewerken

en: Edit Cookie
nl: Bewerk Cookie

en: Update Cookie
nl: Cookie bijwerken

en: Add New Cookie
nl: Nieuwe cookie toevoegen

en: Save Cookie
nl: Cookie opslaan

en: Cookie Name
nl: Cookie naam

en: e.g., my_custom_cookie
nl: bijv., mijn_aangepaste_cookie

en: Select a category
nl: Selecteer een categorie

en: No categories available. Please create a category first.
nl: Geen categorieën beschikbaar. Maak eerst een categorie aan.

en: e.g., 30
nl: bijv., 30

en: e.g., Your Company Name
nl: bijv., Naam van uw bedrijf

en: e.g., .example.com
nl: bijv., .voorbeeld.com

en: Description
nl: Omschrijving

en: Enter a description for this cookie…
nl: Voer een omschrijving in voor deze cookie…

en: Purpose
nl: Doel

en: Describe the purpose of this cookie…
nl: Beschrijf het doel van deze cookie…

en: No cookie categories found. Click "Add New Category" to create one.
nl: Geen cookiecategorieën gevonden. Klik op "Nieuwe categorie toevoegen" om er een te maken.

en: Manage Categories
nl: Beheer Categorieën

en: Manage cookie categories that appear in the privacy preferences modal
nl: Beheer cookiecategorieën die verschijnen in de privacyvoorkeuren modal

en: Add New Category
nl: Nieuwe Categorie Toevoegen

en: Edit Category
nl: Categorie Bewerken

en: Add Category
nl: Categorie Toevoegen

en: Category Name
nl: Categorie Naam

en: e.g., Performance Cookies
nl: bijv., Prestatiecookies

en: Enter a description for this cookie category…
nl: Voer een omschrijving in voor deze cookiecategorie…

note: translators: %1$s is the category name, %2$s is the number of cookies
en: Are you sure you want to delete this cookie category? <br/> The category "%1$s" has %2$s assigned to it:
nl: Weet u zeker dat u deze cookiecategorie wilt verwijderen? <br/> De categorie "%1$s" heeft %2$s toegewezen:

en: Are you sure you want to delete this cookie category? This action cannot be undone.
nl: Weet u zeker dat u deze cookiecategorie wilt verwijderen? Deze actie kan niet ongedaan worden.

en: Delete Cookie Category
nl: Cookiecategorie Verwijderen

en: Keep cookies
nl: Cookies behouden

en: Assigned cookies will be moved to "Uncategorized".
nl: Toegewezen cookies worden verplaatst naar "Ongecategoriseerd".

en: Please enter a cookie name
nl: Voer een cookie naam in

en: Please select a category
nl: Selecteer een categorie

en: Please enter a category name
nl: Voer een categorienaam in

en: Failed to load custom cookies
nl: Laden van aangepaste cookies mislukt

en: Failed to create custom cookie
nl: Aangepaste cookie maken mislukt

en: Custom cookie created successfully
nl: Aangepaste cookie succesvol gemaakt

en: Failed to update custom cookie
nl: Bijwerken van aangepaste cookie mislukt

en: Custom cookie updated successfully
nl: Aangepaste cookie succesvol bijgewerkt

en: Failed to delete custom cookie
nl: Verwijderen van aangepaste cookie mislukt

en: Custom cookie deleted successfully
nl: Aangepaste cookie succesvol verwijderd

en: Failed to update cookie category
nl: Bijwerken van cookiecategorie mislukt

en: Cookie category updated successfully
nl: Cookiecategorie succesvol bijgewerkt

en: Failed to create category
nl: Categorie aanmaken mislukt

en: Category created successfully
nl: Categorie succesvol aangemaakt

en: Failed to update category
nl: Bijwerken van categorie mislukt

en: Category updated successfully
nl: Categorie succesvol bijgewerkt

en: Failed to delete category
nl: Verwijderen van categorie mislukt

en: Category deleted successfully
nl: Categorie succesvol verwijderd

en: Manage All Cookies
nl: Alle Cookies Beheren

en: Create and manage all cookies for your website. These cookies will appear in the selected privacy preference categories.
nl: Maak en beheer alle cookies voor uw website. Deze cookies verschijnen in de geselecteerde privacyvoorkeurcategorieën.

en: Manage Cookies
nl: Cookies Beheren

en: New Cookie
nl: Nieuwe Cookie

en: Add custom CSS to style your cookie banner. Changes will be reflected in both preview and frontend after saving.
nl: Voeg aangepaste CSS toe om uw cookiebanner te stylen. Wijzigingen worden weergegeven in zowel preview als frontend na opslaan.

en: Reset Custom CSS
nl: Aangepaste CSS Reset

en: Are you sure you want to reset custom CSS? This will remove all your custom styles.
nl: Weet u zeker dat u de aangepaste CSS wilt resetten? Dit verwijdert al uw aangepaste stijlen.

en: Custom CSS has been reset. The banner will now use default styles.
nl: Aangepaste CSS is gereset. De banner gebruikt nu standaard stijlen.

en: Write your custom CSS below. Use <strong>!important</strong> to override inline styles.<br />You can target banner elements using classes like <strong>.surecookie-banner</strong>, <strong>.surecookie-accept-btn</strong>, etc.
nl: Schrijf uw aangepaste CSS hieronder. Gebruik <strong>!important</strong> om inline stijlen te overschrijven.<br />U kunt banner-elementen targeten met klassen zoals <strong>.surecookie-banner</strong>, <strong>.surecookie-accept-btn</strong>, enzovoort.

en: <span></span> Quick Tips:
nl: <span></span> Snelle tips:

en: Use <b>.surecookie-banner</b> to target the cookie banner (works in both preview and frontend)
nl: Gebruik <b>.surecookie-banner</b> om de cookiebanner te targeten (werkt zowel in preview als in de frontend)

en: Use <b>.surecookie-accept-btn</b>, <b>.surecookie-decline-btn</b> for buttons
nl: Gebruik <b>.surecookie-accept-btn</b>, <b>.surecookie-decline-btn</b> voor knoppen

en: Important: Use <b>!important</b> to override inline styles
nl: Belangrijk: Gebruik <b>!important</b> om inline stijlen te overschrijven

en: Changes take effect after clicking "Save Changes" below
nl: Wijzigingen worden toegepast nadat je op "Wijzigingen opslaan" klikt

en: Your CSS is saved and will persist after page refresh
nl: Je CSS is opgeslagen en blijft bestaan na het verversen van de pagina

en: Overview
nl: Overzicht

en: Active
nl: Actief

en: Inactive
nl: Inactief

en: Your website is compliant with cookie consent regulations
nl: Je website voldoet aan de regelgeving voor cookie-toestemming

en: Your website is not compliant with cookie consent regulations
nl: Je website voldoet niet aan de regelgeving voor cookie-toestemming

en: Configure
nl: Configureren

en: Open Support Ticket
nl: Support Ticket Aanmaken

en: Help Center
nl: Helpcentrum

en: Join our Community
nl: Word lid van onze community

en: Leave Us a Review
nl: Laat ons een review achter

en: Quick Access
nl: Snelle Toegang

en: Recent Consent Logs
nl: Recente Toestemmingslogs

en: Toggle Preview
nl: Voorbeeld Wisselen

en: Click this button to show or hide the cookie consent banner preview.
nl: Klik op deze knop om de cookie-toestemmingsbanner te tonen of te verbergen.

en: Click here to start
nl: Klik hier om te beginnen

en: design your banner
nl: Ontwerp je banner

en: Here's a preview of the cookie consent banner.
nl: Hier is een voorbeeld van de cookie-toestemmingsbanner.

en: You can adjust the content and design settings.
nl: Je kunt de inhoud en ontwerpinstellingen aanpassen.

en: All Countries
nl: Alle Landen

en: Geographic Targeting
nl: Geografische Targeting

en: Privacy Preference
nl: Privacyvoorkeur

en: Always Active
nl: Altijd actief

en: Reject All
nl: Alles weigeren

en: Confirm My Choices
nl: Mijn keuzes bevestigen

en: Powered by
nl: Aangedreven door

en: Scan Completed!
nl: Scan voltooid!

en: Cookie scan has been completed successfully.
nl: Cookie-scanning is succesvol voltooid.

en: Latest Scanning Logs
nl: Laatste scanlogs

en: View logs from the most recent cookie scanning process.
nl: Bekijk logs van het meest recente cookie-scanningproces.

en: Could not copy logs automatically.
nl: Logs automatisch niet kunnen kopiëren.

en: Logs copied to clipboard!
nl: Logs gekopieerd naar klembord!

en: Copied
nl: Gekopieerd

en: Copy
nl: Kopiëren

en: This field contains the scanning status results only.
nl: Dit veld bevat alleen de scanstatusresultaten.

en: contact our support team
nl: neem contact op met onze ondersteuning

en: Failed to initiate scan
nl: Scan niet kunnen starten

en: Scan your website to detect all cookies being used.
nl: Scan uw website om alle gebruikte cookies te detecteren.

en: (no title)
nl: (geen titel)

en: Select Pages
nl: Pagina's selecteren

en: Select the pages you want to scan.
nl: Selecteer de pagina's die u wilt scannen.

en: Scan Started!
nl: Scan gestart!

en: SureCookie is scanning your pages for cookies. This may take a few minutes.
nl: SureCookie scant uw pagina's op cookies. Dit kan enkele minuten duren.

en: Scanning…
nl: Bezig met scannen…

en: Start Scan
nl: Start scan

en: View Scanning Logs
nl: Bekijk scanlogs

en: WordPress Cron is Disabled
nl: WordPress Cron is uitgeschakeld

en: Failed to load conflicting plugins
nl: Conflicterende plugins niet kunnen laden

en: Conflicting Plugins Detected.
nl: Conflicterende plugins gedetecteerd.

en: It's recommended to deactivate them to avoid issues.
nl: Het wordt aanbevolen ze te deactiveren om problemen te voorkomen.

en: Deactivate Plugin
nl: Plugin deactiveren

en: Conflicting Plugins Detected
nl: Conflicterende plugins gedetecteerd

en: The following plugins may conflict with SureCookie. It's recommended to deactivate them to avoid issues.
nl: De volgende plugins kunnen conflicteren met SureCookie. Het wordt aanbevolen ze te deactiveren om problemen te voorkomen.

en: Version:
nl: Versie:

en: Deactivation successful. Reloading the page in 3 seconds.
nl: Deactiveren geslaagd. De pagina wordt opnieuw geladen in 3 seconden.

en: Failed to deactivate plugin.
nl: Het deactiveren van de plugin is mislukt.

en: The plugin could not be deactivated. Please try again.
nl: De plugin kon niet worden gedeactiveerd. Probeer het opnieuw.

en: Deactivating…
nl: Bezig met deactiveren…

en: Deactivate
nl: Deactiveer

en: Close
nl: Sluiten

en: Preview:
nl: Voorbeeld:

en: ON
nl: AAN

en: OFF
nl: UIT

en: What's New?
nl: Wat is nieuw?

en: Knowledge Base
nl: Kennisbank

en: First name is required
nl: Voornaam is verplicht

en: Please enter a valid email address
nl: Voer een geldig e-mailadres in

en: Welcome to SureCookie
nl: Welkom bij SureCookie

en: Privacy compliance made effortless 🍪
nl: Privacy-compliance moeiteloos gemaakt 🍪

en: Let's Get Started
nl: Laten we beginnen

en: Run a Quick Privacy Scan
nl: Voer een snelle privacy-scan uit

en: SureCookie will scan your website, detect all cookies, and categorize them automatically.<br/> This helps you stay compliant without spending hours identifying scripts manually.
nl: SureCookie scant je website, detecteert alle cookies en categoriseert ze automatisch.<br/> Dit helpt je compliant te blijven zonder uren te besteden aan het handmatig identificeren van scripts.

en: Back
nl: Terug

en: Okay, just one last step…
nl: Oké, nog één laatste stap…

en: Help us tailor your SureCookie experience by sharing a bit about yourself:
nl: Help ons je SureCookie-ervaring op maat te maken door wat over jezelf te delen:

en: First Name
nl: Voornaam

en: Enter your first name
nl: Voer je voornaam in

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Enter your last name
nl: Voer je achternaam in

en: Email Address
nl: E-mailadres

en: Enter your email address
nl: Voer je e-mailadres in

en: Next
nl: Volgende

en: Skip
nl: Overslaan

en: Block non-essential cookies and trackers until explicit consent
nl: Blokkeer niet-essentiële cookies en trackers totdat expliciete toestemming is gegeven

en: Auto-discover common services, categorize them, and preconfigure safe rules
nl: Ontdek automatisch veelgebruikte diensten, categoriseer ze en stel veilige regels in

en: Keep all evidence of consent locally on the site, exportable on demand
nl: Bewaar alle bewijs van toestemming lokaal op de site, exporteerbaar op aanvraag

en: Here's what SureCookie will do for you now:
nl: Dit doet SureCookie nu voor jou:

en: SureCookie Features
nl: SureCookie-functies

en: Go to Dashboard
nl: Ga naar Dashboard

en: Exit Setup
nl: Verlaat Setup

en: You don't have access to this page.
nl: Je hebt geen toegang tot deze pagina.

en: Onboarding
nl: Introductie

en: You don't have access to do this.
nl: Je hebt geen toegang om dit te doen.

en: Security check failed. Please refresh the page and try again.
nl: Beveiligingscontrole mislukt. Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: Your session expired. Please refresh the page and try again.
nl: Je sessie is verlopen. Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: Search by IP address or Session ID
nl: Zoeken op IP-adres of sessie-ID

en: Request origin is not allowed.
nl: Oorsprong van het verzoek is niet toegestaan.

en: Session ID is required.
nl: Sessie-ID is vereist.

en: You don't have permission to activate plugins.
nl: Je hebt geen toestemming om plugins te activeren.

en: You don't have permission to deactivate plugins.
nl: Je hebt geen toestemming om plugins te deactiveren.

en: Scanned resources retrieved successfully.
nl: Gescreende bronnen succesvol opgehaald.

en: Required for basic website functionality.
nl: Vereist voor basisfunctionaliteit van de website.

en: Enable features like saved preferences and personalized content.
nl: Schakel functies in zoals opgeslagen voorkeuren en gepersonaliseerde inhoud.

en: Help us understand how visitors use our site so we can improve it.
nl: Help ons te begrijpen hoe bezoekers onze site gebruiken zodat we deze kunnen verbeteren.

en: Used to show you relevant ads based on your interests.
nl: Wordt gebruikt om je relevante advertenties te tonen op basis van je interesses.

en: Cookies that haven't been categorized yet.
nl: Cookies die nog niet zijn gecategoriseerd.

en: Authentication is already completed.
nl: Authenticatie is al voltooid.

en: Failed to encode the token data.
nl: Coderen van de tokengegevens is mislukt.

en: Failed to decode the access key.
nl: Decoderen van de toegangssleutel is mislukt.

en: Invalid data format.
nl: Ongeldig gegevensformaat.

en: Failed to decrypt the access key.
nl: Ontsleutelen van de toegangssleutel is mislukt.

en: Failed to json decode the decrypted data.
nl: Json-decoderingsfout van de ontsleutelde gegevens.

en: No user email found in the decrypted data.
nl: Geen gebruikers-e-mail gevonden in de ontsleutelde gegevens.

en: Cookie Policy page already exists.
nl: Cookiebeleid-pagina bestaat al.

en: Cookie Policy
nl: Cookiebeleid

en: Cookie Policy page created successfully.
nl: Cookiebeleid-pagina succesvol aangemaakt.

note: translators: %s: site name.
en: This Cookie Policy explains how %s uses cookies and similar tracking technologies when you visit our website. It describes what these technologies are, why we use them, and your rights to control our use of them.
nl: Dit Cookiebeleid legt uit hoe %s cookies en vergelijkbare trackingtechnologieën gebruikt wanneer je onze website bezoekt. Het beschrijft wat deze technologieën zijn, waarom we ze gebruiken en je rechten om ons gebruik ervan te controleren.

en: What Are Cookies
nl: Wat zijn cookies

en: Cookies are small text files that are stored on your computer or mobile device when you visit a website. They are widely used to make websites work more efficiently, provide a better browsing experience, and supply information to the owners of the site. Cookies can be "persistent" or "session" cookies. Persistent cookies remain on your device for a set period or until you delete them, while session cookies are deleted as soon as you close your web browser.
nl: Cookies zijn kleine tekstbestanden die op je computer of mobiele apparaat worden opgeslagen wanneer je een website bezoekt. Ze worden veel gebruikt om websites efficiënter te laten werken, een betere browse-ervaring te bieden en informatie te verstrekken aan de eigenaren van de site. Cookies kunnen "persistent" of "sessie" cookies zijn. Persistente cookies blijven een bepaalde periode op je apparaat staan of totdat je ze verwijdert, terwijl sessie-cookies worden verwijderd zodra je je webbrowser sluit.

en: In addition to cookies, we may also use similar technologies such as pixel tags, web beacons, and local storage to collect and store information. These technologies work in a similar way to cookies and allow us to monitor and improve our website and your experience of it.
nl: Naast cookies kunnen we ook vergelijkbare technologieën gebruiken zoals pixel-tags, webbeacons en lokale opslag om informatie te verzamelen en op te slaan. Deze technologieën werken op een vergelijkbare manier als cookies en stellen ons in staat onze website en jouw ervaring ervan te monitoren en te verbeteren.

en: Types of Cookies We Use
nl: Soorten cookies die wij gebruiken

en: We use different types of cookies for various reasons. The table below provides detailed information about the cookies we use, organized by category, including the name of each cookie, its purpose, duration, and the domain it belongs to. Some cookies are essential for the website to function properly, while others help us understand how visitors interact with our site, remember your preferences, or deliver relevant advertising.
nl: We gebruiken verschillende soorten cookies om diverse redenen. De onderstaande tabel geeft gedetailleerde informatie over de cookies die wij gebruiken, georganiseerd per categorie, inclusief de naam van elke cookie, het doel, de duur en het domein waartoe deze behoort. Sommige cookies zijn essentieel voor het correct functioneren van de website, terwijl andere ons helpen te begrijpen hoe bezoekers met onze site omgaan, uw voorkeuren te onthouden of relevante advertenties te tonen.

en: How to Manage Your Cookie Preferences
nl: Hoe u uw cookievoorkeuren kunt beheren

en: When you first visit our website, you will be shown a cookie consent banner that allows you to accept or decline non-essential cookies. You can change your preferences at any time by clicking the cookie preferences option available on our website. Essential cookies cannot be disabled as they are necessary for the basic functioning of the website.
nl: Wanneer u onze website voor het eerst bezoekt, wordt u een cookie-toestemmingsbanner getoond waarmee u niet-essentiële cookies kunt accepteren of weigeren. U kunt uw voorkeuren op elk moment wijzigen door te klikken op de optie cookievoorkeuren die beschikbaar is op onze website. Essentiële cookies kunnen niet worden uitgeschakeld omdat ze nodig zijn voor de basisfunctionaliteit van de website.

en: Please note that restricting cookies may impact your experience of the website, as some features and services may not function properly without certain cookies enabled.
nl: Houd er rekening mee dat het beperken van cookies uw ervaring op de website kan beïnvloeden, omdat sommige functies en diensten mogelijk niet goed werken zonder bepaalde cookies ingeschakeld.

en: How to Control Cookies in Your Browser
nl: Hoe u cookies in uw browser kunt beheren

en: Most web browsers allow you to manage your cookie preferences through their settings. You can set your browser to refuse cookies, delete existing cookies, or alert you when a cookie is being set. The steps to manage cookies vary by browser. Below are general instructions for the most common browsers.
nl: De meeste webbrowsers stellen u in staat uw cookievoorkeuren via hun instellingen te beheren. U kunt uw browser zo instellen dat cookies worden geweigerd, bestaande cookies worden verwijderd of u een waarschuwing krijgt wanneer een cookie wordt geplaatst. De stappen om cookies te beheren verschillen per browser. Hieronder staan algemene instructies voor de meest gebruikte browsers.

en: Google Chrome: Open Settings, go to Privacy and Security, then click on Cookies and other site data. From there, you can block third-party cookies, clear cookies when you close the browser, or block all cookies.
nl: Google Chrome: Open Instellingen, ga naar Privacy en beveiliging, klik vervolgens op Cookies en andere sitegegevens. Vanaf daar kunt u cookies van derden blokkeren, cookies wissen bij het sluiten van de browser of alle cookies blokkeren.

en: Mozilla Firefox: Open Settings, go to Privacy and Security, and under Cookies and Site Data you can manage how Firefox handles cookies including clearing data and managing exceptions.
nl: Mozilla Firefox: Open Instellingen, ga naar Privacy en beveiliging, en onder Cookies en sitegegevens kunt u beheren hoe Firefox met cookies omgaat, inclusief het wissen van gegevens en het beheren van uitzonderingen.

en: Safari: Open Preferences, go to the Privacy tab, and configure your cookie blocking preferences. Safari also offers an option to prevent cross-site tracking.
nl: Safari: Open Voorkeuren, ga naar het tabblad Privacy en stel uw cookieblokkeringsvoorkeuren in. Safari biedt ook een optie om cross-site tracking te voorkomen.

en: Microsoft Edge: Open Settings, go to Privacy, Search, and Services. Under the Cookies section, you can choose to block third-party cookies or all cookies and manage cookie exceptions.
nl: Microsoft Edge: Open Instellingen, ga naar Privacy, zoeken en services. Onder het gedeelte Cookies kunt u ervoor kiezen om cookies van derden of alle cookies te blokkeren en cookie-uitzonderingen beheren.

en: Consequences of Disabling Cookies
nl: Gevolgen van het uitschakelen van cookies

en: If you choose to disable or decline cookies, some parts of this website may not function as intended. For example, you may not be able to log in, your preferences may not be saved between visits, and certain interactive features may be limited. Disabling essential cookies may make it impossible to use some or all of the services provided through this website.
nl: Als u ervoor kiest om cookies uit te schakelen of te weigeren, kunnen sommige delen van deze website mogelijk niet naar behoren functioneren. U kunt bijvoorbeeld niet inloggen, uw voorkeuren worden mogelijk niet opgeslagen tussen bezoeken, en bepaalde interactieve functies kunnen beperkt zijn. Het uitschakelen van essentiële cookies kan het onmogelijk maken om sommige of alle diensten die via deze website worden aangeboden te gebruiken.

en: Disabling analytics or marketing cookies will not affect the core functionality of the website, but it may limit our ability to improve the website based on user behavior or to provide you with personalized content and advertisements.
nl: Het uitschakelen van analytische of marketingcookies heeft geen invloed op de kernfunctionaliteit van de website, maar kan onze mogelijkheid beperken om de website te verbeteren op basis van gebruikersgedrag of om u gepersonaliseerde inhoud en advertenties te bieden.

en: Changes to This Cookie Policy
nl: Wijzigingen in dit cookiebeleid

en: We may update this Cookie Policy from time to time to reflect changes in technology, legislation, our business operations, or any other reason we determine is necessary or appropriate. Any changes will be posted on this page with an updated revision date. We encourage you to review this Cookie Policy periodically to stay informed about how we are using cookies.
nl: We kunnen dit cookiebeleid van tijd tot tijd bijwerken om veranderingen in technologie, wetgeving, onze bedrijfsvoering of om andere redenen die wij noodzakelijk of passend achten weer te geven. Alle wijzigingen worden op deze pagina geplaatst met een bijgewerkte revisiedatum. We raden u aan dit cookiebeleid periodiek te bekijken om op de hoogte te blijven van hoe wij cookies gebruiken.

en: Contact Us
nl: Neem contact met ons op

en: If you have any questions or concerns about this Cookie Policy or our use of cookies, please contact us at:
nl: Als u vragen of opmerkingen heeft over dit cookiebeleid of ons gebruik van cookies, neem dan contact met ons op via:

en: [Your Company Name], [Your Address], [your-email@example.com]
nl: [Uw bedrijfsnaam], [Uw adres], [uw-email@example.com]

en: Table of Contents
nl: Inhoudsopgave

en: Duration
nl: Duur

note: translators: %s: formatted date string.
en: Last updated: %s
nl: Laatst bijgewerkt: %s

en: This website
nl: Deze website

en: Google Site Kit's Consent Mode is active. Please disable it in Site Kit settings to use SureCookie's implementation.
nl: De toestemmingsmodus van Google Site Kit is actief. Schakel deze uit in de Site Kit-instellingen om de implementatie van SureCookie te gebruiken.

en: Failed to start scan.
nl: Scannen starten mislukt.

note: translators: 1: completed pages count, 2: total pages count
en: Progress: %1$d of %2$d pages scanned.
nl: Voortgang: %1$d van %2$d pagina's gescand.

note: translators: %d: number of failed pages
en: %d page(s) failed to scan.
nl: %d pagina('s) konden niet worden gescand.

en: Scan completed!
nl: Scan voltooid!

en: Scan is in progress. Checking again…
nl: Scan is bezig. Nogmaals controleren…

en: We use cookies to improve your experience and understand how you use our site. You can review your choices at any time.
nl: We gebruiken cookies om uw ervaring te verbeteren en te begrijpen hoe u onze site gebruikt. U kunt uw keuzes op elk moment bekijken.

en: Only Essential
nl: Alleen essentieel

en: Cookie Preferences
nl: Cookievoorkeuren

en: Scan cancelled.
nl: Scan geannuleerd.

en: Failed to cancel scan.
nl: Annuleren van scan mislukt.

en: 90 days
nl: 90 dagen

en: 365 days
nl: 365 dagen

en: Re-Consent
nl: Her-toestemming

en: Resource Blocking
nl: Bronblokkering

en: Google Consent Mode
nl: Google toestemmingsmodus

en: Authentication timeout. Please try again.
nl: Authenticatietime-out. Probeer het opnieuw.

en: Authentication successful!
nl: Authenticatie geslaagd!

en: An error occurred during authentication
nl: Er is een fout opgetreden tijdens de authenticatie

en: Authentication cancelled. Please try again.
nl: Authenticatie geannuleerd. Probeer het opnieuw.

en: Authentication successful
nl: Authenticatie geslaagd

en: Authentication completed successfully. Closing tab in 3 seconds…
nl: Authenticatie succesvol voltooid. Tabblad wordt over 3 seconden gesloten…

en: Authentication failed
nl: Authenticatie mislukt

en: Automatic Cookie Detection
nl: Automatische Cookie Detectie

en: Smart Categorization
nl: Slimme Categorisatie

en: Compliance Recommendations
nl: Nalevingsaanbevelingen

en: Connect to scan your website
nl: Verbind om je website te scannen

en: Connect your SureCookie account to automatically detect cookies on your website, categorize them, and get compliance recommendations.
nl: Verbind je SureCookie-account om automatisch cookies op je website te detecteren, te categoriseren en nalevingsaanbevelingen te krijgen.

en: Learn more
nl: Meer informatie

en: Free Plan Limit Reached
nl: Limiet Gratis Plan Bereikt

en: You've used all available AI requests in your Free Plan. Upgrade to SureCookie Pro to keep using AI features.
nl: Je hebt alle beschikbare AI-verzoeken in je Gratis Plan gebruikt. Upgrade naar SureCookie Pro om AI-functies te blijven gebruiken.

en: Upgrade Now
nl: Nu upgraden

en: Unlock this feature
nl: Ontgrendel deze functie

en: Upgrade to SureCookie Pro to access this feature.
nl: Upgrade naar SureCookie Pro om toegang te krijgen tot deze functie.

en: Upgrade to Pro
nl: Upgrade naar Pro

en: An error occurred while loading settings. Please refresh the page to try again.
nl: Er is een fout opgetreden bij het laden van de instellingen. Vernieuw de pagina om het opnieuw te proberen.

en: Show cookie consent banner to comply with privacy regulations.
nl: Toon cookie-toestemmingsbanner om te voldoen aan privacyregelgeving.

en: Banner Heading
nl: Bannerkop

en: Banner Message
nl: Bannermededeling

en: Banner message cannot be empty.
nl: Bannerbericht mag niet leeg zijn.

en: Drag and drop to reorder buttons. This order can be overridden per Geographic Targeting Rule.
nl: Sleep en zet neer om knoppen te herschikken. Deze volgorde kan per geografische doelregel worden overschreven.

en: Drag and drop to reorder buttons.
nl: Sleep en zet neer om knoppen te herschikken.

en: Banner Animation
nl: Banneranimatie

en: Fade
nl: Vervagen

en: Slide
nl: Schuiven

en: Consent logs
nl: Toestemmingslogboeken

note: translators: %s: consent log timestamp
en: Download PDF for consent log from %s
nl: Download PDF voor toestemmingslog van %s

en: PROOF OF CONSENT
nl: BEWIJS VAN TOESTEMMING

en: This document serves as legal proof of consent given by the user in accordance with GDPR and other applicable privacy regulations.
nl: Dit document dient als juridisch bewijs van toestemming gegeven door de gebruiker in overeenstemming met de AVG en andere toepasselijke privacyregelgeving.

en: Session Summary
nl: Sessieoverzicht

en: Field
nl: Veld

en: Value
nl: Waarde

en: Session ID
nl: Sessie-ID

en: Total Records
nl: Totaal aantal records

en: Date Range
nl: Datumbereik

en: Consent Record
nl: Toestemmingsrecord

en: Log ID
nl: Log-ID

en: Timestamp
nl: Tijdstempel

en: Consent Status
nl: Toestemmingsstatus

en: Consent Preset
nl: Toestemmingspreset

en: Legal Information
nl: Juridische informatie

en: Date of Generation
nl: Datum van aanmaak

note: translators: %s: consent log timestamp
en: Delete consent log from %s
nl: Verwijder toestemmingslog van %s

en: All Actions
nl: Alle acties

en: IP address or Session ID…
nl: IP-adres of Sessie-ID…

en: Clear Filters
nl: Filters wissen

en: Failed to load countries
nl: Landen laden mislukt

en: Please enter a value between 1 and 365 days.
nl: Voer een waarde in tussen 1 en 365 dagen.

en: SureCookie admin menu location toggle
nl: SureCookie beheermenu locatie schakelaar

en: Delete data on uninstall toggle
nl: Gegevens verwijderen bij deïnstallatie schakelaar

en: Delete Data on Uninstall
nl: Gegevens verwijderen bij deïnstallatie

en: When enabled, all plugin data including consent logs, settings, and scan results will be permanently deleted when you uninstall SureCookie. Leave disabled to preserve data for compliance records or future reinstallation.
nl: Wanneer ingeschakeld, worden alle plug-in gegevens inclusief toestemmingslogboeken, instellingen en scanresultaten permanent verwijderd bij het deïnstalleren van SureCookie. Laat uitgeschakeld om gegevens te behouden voor nalevingsrecords of toekomstige herinstallatie.

en: Compliance Notice
nl: Nalevingsmelding

en: Consent logs may be required to demonstrate proof of consent under GDPR Article 7(1). Consider exporting consent records before uninstalling.
nl: Toestemmingslogboeken kunnen vereist zijn om bewijs van toestemming aan te tonen volgens AVG Artikel 7(1). Overweeg toestemmingsrecords te exporteren voordat je deïnstalleert.

en: Hide SureCookie branding toggle
nl: Verberg SureCookie branding schakelaar

en: Hide SureCookie Branding
nl: Verberg SureCookie branding

en: Remove the "Powered by SureCookie" text from the consent banner and preferences modal.
nl: Verwijder de tekst "Powered by SureCookie" van de toestemmingsbanner en voorkeurenmodal.

en: to remove the "Powered by SureCookie" text from the consent banner and preferences modal.
nl: om de tekst "Powered by SureCookie" te verwijderen uit de toestemmingsbanner en het voorkeurenvenster.

en: Keep cookies when deleting category
nl: Cookies behouden bij het verwijderen van categorie

en: All your cookies will be displayed here
nl: Al je cookies worden hier weergegeven

en: Click the button below to create your first custom cookie
nl: Klik op de onderstaande knop om je eerste aangepaste cookie te maken

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Consent Logging
nl: Toestemmingslogboek

en: Enable consent logging to view consent analytics
nl: Schakel toestemmingslogboek in om toestemmingsanalyses te bekijken

en: Enable
nl: Inschakelen

en: All cookies accepted.
nl: Alle cookies geaccepteerd.

en: Non-essential cookies rejected.
nl: Niet-essentiële cookies geweigerd.

en: Preferences saved successfully.
nl: Voorkeuren succesvol opgeslagen.

en: Close privacy preferences dialog
nl: Privacyvoorkeurenvenster sluiten

note: translators: %s: cookie category name
en: %s: always active, cannot be disabled
nl: %s: altijd actief, kan niet worden uitgeschakeld

en: View Cookies
nl: Cookies bekijken

note: translators: %s: cookie category name
en: %s cookies details
nl: %s cookiegegevens

en: Expiry
nl: Vervaldatum

en: Powered by SureCookie (opens in new tab)
nl: Powered by SureCookie (opent in nieuw tabblad)

en: Buttons are for reference only in preview.
nl: Knoppen zijn alleen ter referentie in de preview.

en: This is a preview
nl: Dit is een preview

en: Close preview
nl: Preview sluiten

en: Complete
nl: Voltooid

en: Queued…
nl: In wachtrij…

en: Scanning pages…
nl: Pagina's scannen…

en: Starting scan…
nl: Scan starten…

en: In progress…
nl: Bezig…

note: translators: 1: completed pages, 2: total pages
en: %1$d of %2$d pages scanned
nl: %1$d van %2$d pagina's gescand

note: translators: %s: estimated time remaining
en: · ~%s left
nl: · ~%s over

en: Scan Completed with Errors
nl: Scan voltooid met fouten

note: translators: %d: number of failed pages
en: %d page(s) could not be scanned. Check the logs for details.
nl: %d pagina('s) konden niet worden gescand. Controleer de logs voor details.

en: Scan appears stuck
nl: Scan lijkt vast te zitten

note: translators: 1: completed pages, 2: total pages, 3: elapsed time
en: %1$d of %2$d pages scanned after %3$s with no recent progress.
nl: %1$d van %2$d pagina's gescand na %3$s zonder recente voortgang.

note: translators: %s: elapsed time
en: No progress detected after %s.
nl: Geen voortgang gedetecteerd na %s.

en: Possible causes: scan server under heavy load, your site is unreachable from our scanner, or a page caused a browser timeout.
nl: Mogelijke oorzaken: scanserver onder zware belasting, je site is niet bereikbaar vanaf onze scanner, of een pagina veroorzaakte een browser-timeout.

en: Cancelling…
nl: Annuleren…

en: Cancel Scan
nl: Scan annuleren

en: Copy Logs for Support
nl: Logs kopiëren voor ondersteuning

en: The scan runs in the background - you can safely navigate away.
nl: De scan draait op de achtergrond - je kunt veilig weg navigeren.

en: Make sure your site is publicly accessible (not behind basic auth or maintenance mode).
nl: Zorg dat je site openbaar toegankelijk is (niet achter basisverificatie of onderhoudsmodus).

en: Check if a firewall or security plugin is blocking external requests to your site.
nl: Controleer of een firewall of beveiligingsplugin externe verzoeken naar je site blokkeert.

en: Pages with heavy JavaScript may take longer to scan. If scanning fails repeatedly, try fewer pages.
nl: Pagina's met zware JavaScript kunnen langer duren om te scannen. Als scannen herhaaldelijk faalt, probeer dan minder pagina's.

en: If issues persist, copy the logs and <a>contact our support team.</a>
nl: Als problemen aanhouden, kopieer dan de logs en <a>neem contact op met ons ondersteuningsteam.</a>

en: Daily Limit Reached
nl: Daglimiet bereikt

note: translators: 1: scans used, 2: scan limit
en: You've used %1$d of %2$d daily scans. Your credits will refresh automatically tomorrow.
nl: Je hebt %1$d van %2$d dagelijkse scans gebruikt. Je credits worden morgen automatisch vernieuwd.

en: You've used all your scan credits for today. Your credits will refresh automatically tomorrow.
nl: Je hebt al je scancredits voor vandaag gebruikt. Je credits worden morgen automatisch vernieuwd.

en: Scanning your pages for cookies. This may take a few minutes.
nl: Je pagina's worden gescand op cookies. Dit kan een paar minuten duren.

en: Network error occurred
nl: Netwerkfout opgetreden

en: Cancel Stuck Scan
nl: Vastgelopen scan annuleren

en: The WordPress cron system is not working on your site. Cookie scanning may not work as expected. Please enable WP-Cron or set up a server cron job to ensure proper functionality.
nl: Het WordPress cron-systeem werkt niet op je site. Het scannen van cookies werkt mogelijk niet zoals verwacht. Schakel WP-Cron in of stel een server cron-taak in om een goede werking te garanderen.

en: Select
nl: Selecteren

en: Configure how the "Cookie Preferences" button appears on your site, allowing users to update their consent at any time.
nl: Configureer hoe de knop "Cookievoorkeuren" op uw site verschijnt, zodat gebruikers hun toestemming op elk moment kunnen bijwerken.

en: No re-consent method active
nl: Geen methode voor hernieuwde toestemming actief

en: Visitors won't be able to update their cookie preferences unless you add a menu item or place the shortcode on a page. You can safely ignore this if the shortcode is already added.
nl: Bezoekers kunnen hun cookievoorkeuren niet bijwerken tenzij u een menu-item toevoegt of de shortcode op een pagina plaatst. U kunt dit veilig negeren als de shortcode al is toegevoegd.

en: Button Label
nl: Knoplabel

en: The label shown on the Cookie Preferences link.
nl: Het label dat wordt weergegeven op de link Cookievoorkeuren.

en: Menu Level
nl: Menuniveau

en: Floating Widget
nl: Drijvend widget

en: Select a WordPress menu to automatically add the Cookie Preferences link to it. When clicked, it opens the consent preferences modal directly.
nl: Selecteer een WordPress-menu om automatisch de link Cookievoorkeuren toe te voegen. Bij klikken opent het direct het toestemmingsvoorkeurenvenster.

en: No WordPress menus found.
nl: Geen WordPress-menu's gevonden.

en: Create a menu in Appearance > Menus.
nl: Maak een menu aan via Weergave > Menu's.

en: Select Menu
nl: Selecteer menu

en: Use this shortcode to display the Cookie Preferences link anywhere on your site. When clicked, it opens the consent preferences modal directly.
nl: Gebruik deze shortcode om de link Cookievoorkeuren overal op uw site weer te geven. Bij klikken opent het direct het toestemmingsvoorkeurenvenster.

en: Shortcode Copied!
nl: Shortcode gekopieerd!

en: Could not copy to clipboard. Please copy the shortcode manually.
nl: Kon niet naar klembord kopiëren. Kopieer de shortcode handmatig.

en: Copied!
nl: Gekopieerd!

en: Copy shortcode
nl: Kopieer shortcode

en: Enable Floating Widget
nl: Drijvend widget inschakelen

en: to show a floating cookie preferences button on every page.
nl: om een drijvende knop voor cookievoorkeuren op elke pagina te tonen.

en: Upgrade to Pro to unlock advanced features like Geo Rules, Advanced Scanning, and more.
nl: Upgrade naar Pro om geavanceerde functies zoals Geo Rules, Geavanceerde Scanning en meer te ontgrendelen.

en: Free version
nl: Gratis versie

en: Pro version
nl: Pro-versie

en: Analytics
nl: Analyse

en: Functional
nl: Functioneel

en: Essential
nl: Essentieel

en: Detected Resources
nl: Gedetecteerde bronnen

en: No scan data available. Run a scan to detect third-party resources.
nl: Geen scangegevens beschikbaar. Voer een scan uit om bronnen van derden te detecteren.

en: detected by scanner
nl: gedetecteerd door scanner

en: Replace data on next scan
nl: Gegevens vervangen bij volgende scan

en: Resource
nl: Bron

en: Block
nl: Blokkeren

en: Block non-essential resources until user consent is given
nl: Blokkeer niet-essentiële bronnen totdat toestemming is gegeven

en: Enable Script and Content Blocking Switch
nl: Schakelaar voor blokkeren van scripts en inhoud inschakelen

en: Enable Script and Content Blocking
nl: Blokkeren van scripts en inhoud inschakelen

en: Prevent non-essential scripts and embedded content from loading until user consent is given. Supported services are listed <a>here</a>.
nl: Voorkom dat niet-essentiële scripts en ingesloten inhoud laden totdat toestemming is gegeven. Ondersteunde diensten staan <a>hier</a> vermeld.

en: The selected page is not published and will not appear to visitors.
nl: De geselecteerde pagina is niet gepubliceerd en zal niet zichtbaar zijn voor bezoekers.

en: The previously selected page no longer exists or could not be loaded.
nl: De eerder geselecteerde pagina bestaat niet meer of kon niet worden geladen.

en: Generate a cookie policy page or use a shortcode to display your cookie policy anywhere on your site.
nl: Genereer een cookiebeleidpagina of gebruik een shortcode om uw cookiebeleid overal op uw site weer te geven.

en: Cookie Policy Page
nl: Cookiebeleidpagina

en: A link to this page will appear in the consent preferences modal footer.
nl: Een link naar deze pagina verschijnt in de voettekst van het toestemmingsvoorkeurenvenster.

en: Auto Generate
nl: Automatisch genereren

en: Automatically create a published Cookie Policy page containing a dynamically generated cookie table that always stays up to date.
nl: Maak automatisch een gepubliceerde cookiebeleidpagina aan met een dynamisch gegenereerde cookietabel die altijd up-to-date blijft.

en: Cookie Policy page created successfully!
nl: Cookiebeleidpagina succesvol aangemaakt!

en: Failed to generate page. Please try again.
nl: Pagina genereren mislukt. Probeer het opnieuw.

en: An error occurred while generating the page. Please try again.
nl: Er is een fout opgetreden bij het genereren van de pagina. Probeer het opnieuw.

en: Page Already Linked
nl: Pagina al gekoppeld

en: Generate Cookie Policy Page
nl: Genereer cookiebeleidpagina

en: Edit Page
nl: Pagina bewerken

en: View Page
nl: Pagina bekijken

en: Use this shortcode to display the cookie policy with a dynamically generated cookie table on any page or post. The table always reflects the latest scanned and custom cookies.
nl: Gebruik deze shortcode om het cookiebeleid weer te geven met een dynamisch gegenereerde cookietabel op elke pagina of bericht. De tabel weerspiegelt altijd de laatst gescande en aangepaste cookies.

en: Mandatory for EU/EEA as of March 2024
nl: Verplicht voor EU/EEA vanaf maart 2024

en: Google now requires Consent Mode v2 for all websites using Google services in the European Economic Area.
nl: Google vereist nu Consent Mode v2 voor alle websites die Google-diensten gebruiken in de Europese Economische Ruimte.

en: Learn more about Google Consent Mode v2 →
nl: Lees meer over Google Consent Mode v2 →

en: Enable Google Consent Mode Switch
nl: Schakel Google Consent Mode-schakelaar in

en: Enable Google Consent Mode
nl: Schakel Google Consent Mode in

en: Wait Time (milliseconds)
nl: Wachttijd (milliseconden)

en: How long Google services wait for consent before making requests. Default: 500ms. Range: 0–2000ms.
nl: Hoe lang Google-diensten wachten op toestemming voordat ze verzoeken doen. Standaard: 500ms. Bereik: 0–2000ms.

en: Show the cookie banner only where you want, based on visitor location.
nl: Toon de cookiebanner alleen waar u wilt, op basis van de locatie van de bezoeker.

en: Where should the banner appear?
nl: Waar moet de banner verschijnen?

en: Choose where the banner is shown. Visitors outside selected regions will not see it.
nl: Kies waar de banner wordt getoond. Bezoekers buiten geselecteerde regio's zullen deze niet zien.

en: Show to all visitors worldwide
nl: Toon aan alle bezoekers wereldwijd

en: Use the same experience for everyone, regardless of location.
nl: Gebruik dezelfde ervaring voor iedereen, ongeacht locatie.

en: Show only where required by law
nl: Toon alleen waar wettelijk vereist

en: Target specific regions with tailored consent experiences.
nl: Richt u op specifieke regio's met op maat gemaakte toestemmingservaringen.

en: Mode: Show to all visitors worldwide
nl: Modus: Toon aan alle bezoekers wereldwijd

en: Your existing banner settings apply to all visitors. No geographic targeting is active.
nl: Uw bestaande bannerinstellingen gelden voor alle bezoekers. Geen geografische targeting actief.

en: Unlock Regional Targeting
nl: Ontgrendel regionale targeting

en: Show banner only in selected regions, create custom regional rules, and control fallback behavior.
nl: Toon banner alleen in geselecteerde regio's, maak aangepaste regionale regels en beheer fallback-gedrag.

en: Location detection uses GeoLite2 data by MaxMind, available from <link>https://www.maxmind.com</link>.
nl: Locatiedetectie gebruikt GeoLite2-gegevens van MaxMind, beschikbaar via <link>https://www.maxmind.com</link>.

en: An error occurred while connecting
nl: Er is een fout opgetreden bij het verbinden

en: Email address is required
nl: E-mailadres is vereist

en: Classify cookies automatically
nl: Classificeer cookies automatisch

en: Get smart compliance recommendations
nl: Ontvang slimme nalevingsaanbevelingen

en: Generate privacy-compliant descriptions
nl: Genereer privacy-conforme beschrijvingen

en: Connect Your Account
nl: Verbind uw account

en: Connect your SureCookie account to automatically classify cookies, generate compliant descriptions, and get smart recommendations for your privacy needs.
nl: Verbind uw SureCookie-account om cookies automatisch te classificeren, conforme beschrijvingen te genereren en slimme aanbevelingen te krijgen voor uw privacybehoeften.

en: Here's what you can do:
nl: Dit kunt u doen:

en: List of capabilities
nl: Lijst met mogelijkheden

en: Connected to SureCookie
nl: Verbonden met SureCookie

en: Connecting…
nl: Verbinden…

en: Connect
nl: Verbinden

en: Account not connected
nl: Account niet verbonden

en: Connect Required
nl: Verbinding vereist

en: Please connect your account to get free scanning credits.
nl: Verbind uw account om gratis scancredits te ontvangen.

en: Finish
nl: Voltooien

en: Banner logo
nl: Bannerlogo

en: Decline all non-essential cookies
nl: Weiger alle niet-essentiële cookies

en: Manage cookie preferences
nl: Beheer cookievoorkeuren

en: Accept only essential cookies
nl: Accepteer alleen essentiële cookies

en: Accept all cookies
nl: Accepteer alle cookies

note: Description of the plugin
en: Real cookie consent for WordPress. Browser-based scanning, smart categorization, strict script blocking, and consent logs stored in your database.
nl: Echte cookie-toestemming voor WordPress. Browsergebaseerde scanning, slimme categorisering, strikte scriptblokkering en toestemmingslogboeken opgeslagen in uw database.

en: WordPress emails often go missing or land in spam because web hosts aren’t built for reliable delivery. SureMail fixes this by connecting to trusted SMTP services, so your emails reach inboxes, no more lost messages or frustrated customers.
nl: WordPress-e-mails verdwijnen vaak of komen in de spam terecht omdat webhosts niet zijn gebouwd voor betrouwbare levering. SureMail lost dit op door verbinding te maken met vertrouwde SMTP-diensten, zodat uw e-mails de inbox bereiken, geen verloren berichten of gefrustreerde klanten meer.

en: If SureCookie has been helpful, would you mind taking a moment to leave a 5-star review on WordPress.org?
nl: Als SureCookie nuttig is geweest, zou u dan een moment willen nemen om een 5-sterrenbeoordeling achter te laten op WordPress.org?

en: Rate SureCookie
nl: Beoordeel SureCookie

en: Maybe later
nl: Misschien later

en: I already did
nl: Ik heb het al gedaan

en: days
nl: dagen

en: Stores the user's cookie consent preferences.
nl: Slaat de cookie-toestemmingsvoorkeuren van de gebruiker op.

en: 1 year
nl: 1 jaar

en: Tracks consent log sessions for audit purposes.
nl: Volgt toestemmingslog-sessies voor auditdoeleinden.

en: Contribute to SureCookie toggle
nl: Bijdragen aan SureCookie-schakelaar

en: Contribute to SureCookie
nl: Bijdragen aan SureCookie

en: Learn More
nl: Meer informatie

en: Launch Setup Wizard
nl: Setup Wizard starten

note: translators: %d: maximum pages
en: Select up to %d pages to scan…
nl: Selecteer maximaal %d pagina's om te scannen…

note: translators: %d: maximum pages
en: You have selected more than %d pages
nl: U heeft meer dan %d pagina's geselecteerd

note: translators: %d: maximum pages
en: Your plan supports scanning up to %d pages. Please remove extra pages to continue.
nl: Uw abonnement ondersteunt het scannen van maximaal %d pagina's. Verwijder extra pagina's om door te gaan.

note: translators: %d: maximum pages
en: The free plan supports scanning up to %d pages. To scan additional pages and keep your cookie list updated automatically, join the waitlist.
nl: Het gratis abonnement ondersteunt het scannen van maximaal %d pagina's. Om extra pagina's te scannen en uw cookielijst automatisch up-to-date te houden, sluit u zich aan bij de wachtlijst.

note: translators: %d: maximum pages
en: We'll visit these pages to detect all cookies in use. Allowed %d pages per scan due to resource constraints.
nl: We bezoeken deze pagina's om alle gebruikte cookies te detecteren. Toegestane %d pagina's per scan vanwege resourcebeperkingen.

en: Please enter at least one region code
nl: Voer alstublieft ten minste één regiocode in

en: Invalid region code format. Use ISO 3166 codes like EU, US, US-CA, or GB.
nl: Ongeldig regiocodeformaat. Gebruik ISO 3166-codes zoals EU, US, US-CA of GB.

en: EU/EEA (GDPR)
nl: EU/EEA (AVG)

en: California (CCPA)
nl: Californië (CCPA)

en: United Kingdom
nl: Verenigd Koninkrijk

en: Brazil (LGPD)
nl: Brazilië (LGPD)

en: Edit Regional Rule
nl: Regionale regel bewerken

en: Add Regional Rule
nl: Regionale regel toevoegen

en: Set default consent state for visitors from this region. Google uses the most specific match.
nl: Stel de standaard toestemmingsstatus in voor bezoekers uit deze regio. Google gebruikt de meest specifieke match.

en: Add Rule
nl: Regel toevoegen

en: Quick Presets
nl: Snelle presets

en: Apply preset:
nl: Preset toepassen:

en: Region Codes
nl: Regiocodes

en: Comma-separated ISO 3166 codes: EU, US, US-CA, GB, BR, etc.
nl: Door komma's gescheiden ISO 3166-codes: EU, US, US-CA, GB, BR, enz.

en: Default Consent State
nl: Standaard toestemmingsstatus

en: Choose which categories are granted by default for visitors from this region before they interact with the banner.
nl: Kies welke categorieën standaard worden toegestaan voor bezoekers uit deze regio voordat ze met de banner interageren.

en: Functional Storage
nl: Functionele opslag

en: Enables storage for site functionality like preferences and language.
nl: Maakt opslag mogelijk voor sitefunctionaliteit zoals voorkeuren en taal.

en: Functional storage default
nl: Standaard functionele opslag

en: Analytics Storage
nl: Analyse-opslag

en: Enables storage for analytics purposes like visit duration and page views.
nl: Maakt opslag mogelijk voor analyse doeleinden zoals bezoektijd en paginaweergaven.

en: Analytics storage default
nl: Standaard voor analyseopslag

en: Marketing / Ads Storage
nl: Marketing / Advertentieopslag

en: Enables storage for advertising purposes including ad personalization and user data.
nl: Maakt opslag mogelijk voor advertentiedoeleinden, inclusief advertentiepersonalisatie en gebruikersgegevens.

en: Marketing storage default
nl: Standaard voor marketingopslag

en: Essential cookies (security_storage) are always granted. These defaults apply before the visitor interacts with the consent banner.
nl: Essentiële cookies (security_storage) worden altijd toegestaan. Deze standaarden gelden voordat de bezoeker interactie heeft met de toestemmingsbanner.

en: Granted
nl: Toegewezen

en: Denied
nl: Geweigerd

en: Active Regional Rules
nl: Actieve regionale regels

en: Set different default consent states per region. Google uses the most specific match (e.g., US-CA overrides US).
nl: Stel verschillende standaard toestemmingsstatussen per regio in. Google gebruikt de meest specifieke match (bijv. US-CA overschrijft US).

en: Edit rule for
nl: Regel bewerken voor

en: Delete rule for
nl: Regel verwijderen voor

en: No regional rules configured. The global default (deny all except essential) applies to all visitors.
nl: Geen regionale regels geconfigureerd. De globale standaard (alles weigeren behalve essentieel) geldt voor alle bezoekers.

note: translators: %s: comma-separated duplicate region codes
en: These region codes already exist in another rule: %s
nl: Deze regiocodes bestaan al in een andere regel: %s

en: Delete Regional Rule
nl: Regionale regel verwijderen

en: Are you sure you want to delete this regional consent rule? Visitors from this region will use the global default.
nl: Weet u zeker dat u deze regionale toestemmingsregel wilt verwijderen? Bezoekers uit deze regio gebruiken de globale standaard.

en: Automatically communicate user consent preferences to Google services.
nl: Communiceer automatisch gebruikersvoorkeuren voor toestemming aan Google-services.

en: Supported services: Analytics 4, Google Ads, Tag Manager, Campaign Manager 360, Ad Manager, Floodlight, and DV360
nl: Ondersteunde services: Analytics 4, Google Ads, Tag Manager, Campaign Manager 360, Ad Manager, Floodlight en DV360

en: Cookie Consent
nl: Cookie-toestemming

en: Request origin could not be verified.
nl: Oorsprong van verzoek kon niet worden geverifieerd.

en: Accept All is not enabled for this site.
nl: Accepteer alles is niet ingeschakeld voor deze site.

en: Post not found.
nl: Bericht niet gevonden.

en: Quota is not available on localhost or development sites.
nl: Quota is niet beschikbaar op localhost of ontwikkelingssites.

en: Unexpected response from server.
nl: Onverwachte reactie van de server.

en: Authentication required.
nl: Authenticatie vereist.

en: Failed to fetch quota.
nl: Kon quota niet ophalen.

en: We use cookies and similar technologies to help personalize content, tailor and measure ads, and provide a better experience.
nl: We gebruiken cookies en vergelijkbare technologieën om te helpen bij het personaliseren van inhoud, het afstemmen en meten van advertenties, en het bieden van een betere ervaring.

en: Configure the text content that appears in your cookie consent banner and preference modal
nl: Configureer de tekstinhoud die verschijnt in uw cookie-toestemmingsbanner en voorkeurenmodal

en: Consent Banner
nl: Toestemmingsbanner

en: Preference Modal
nl: Voorkeurenmodal

en: Show the "Accept All" button on the consent banner. When off, the button is removed from the banner and from the Button Order list.
nl: Toon de knop "Alles accepteren" op de toestemmingsbanner. Wanneer uitgeschakeld, wordt de knop verwijderd van de banner en uit de knopvolgordelijst.

en: Preference Modal Title
nl: Titel voorkeurenmodal

en: Preference Modal Description
nl: Beschrijving voorkeurenmodal

en: Shown at the top of the preference modal. Use {cookie_policy_link} anywhere in the text to position the Cookie Policy link inline.
nl: Wordt bovenaan de voorkeurenmodal weergegeven. Gebruik {cookie_policy_link} ergens in de tekst om de link naar het cookiebeleid inline te plaatsen.

en: Preference modal description cannot be empty.
nl: Beschrijving van voorkeurenmodal mag niet leeg zijn.

en: This document is automatically generated by the SureCookie plugin and serves as proof of user consent for cookie usage and data processing in accordance with GDPR and other applicable privacy regulations. The information contained in this document is accurate and complete to the best of our knowledge at the time of generation.
nl: Dit document wordt automatisch gegenereerd door de SureCookie-plugin en dient als bewijs van gebruikersconsent voor het gebruik van cookies en gegevensverwerking in overeenstemming met de AVG en andere toepasselijke privacyregelgeving. De informatie in dit document is naar ons beste weten nauwkeurig en volledig op het moment van generatie.

en: Help shape the future of SureCookie. Share how you use the plugin so we can build features that matter, fix issues faster, and make smarter decisions.
nl: Help de toekomst van SureCookie vorm te geven. Deel hoe je de plugin gebruikt zodat we functies kunnen bouwen die ertoe doen, problemen sneller kunnen oplossen en slimmere beslissingen kunnen nemen.

note: translators: 1: current page index, 2: total pages
en: Scanning page %1$d of %2$d…
nl: Pagina %1$d van %2$d scannen…

en: Analyzing cookies…
nl: Cookies analyseren…

en: Finalizing…
nl: Afronden…

en: Scan failed
nl: Scannen mislukt

en: Scan progress
nl: Voortgang scan

en: Preparing scan…
nl: Scan voorbereiden…

en: Once the scan is complete, your cookies will appear under <a>All Cookies</a>.
nl: Zodra de scan is voltooid, verschijnen je cookies onder <a>Alle Cookies</a>.

en: Your scan limit will reset tomorrow.
nl: Je scanlimiet wordt morgen opnieuw ingesteld.

note: translators: 1: remaining scans, 2: total daily scans
en: You have %1$d of %2$d daily scans remaining
nl: Je hebt nog %1$d van %2$d dagelijkse scans over

note: translators: %s: time until reset (e.g. "4h 22m")
en: Resets in %s
nl: Reset over %s

en: Limits refreshed.
nl: Limieten vernieuwd.

en: Failed to refresh limits.
nl: Vernieuwen van limieten mislukt.

en: Your session expired. Please reload to reconnect.
nl: Je sessie is verlopen. Herlaad de pagina om opnieuw verbinding te maken.

en: We couldn't fetch your limits right now. Please try again in a moment.
nl: We kunnen je limieten nu niet ophalen. Probeer het over een moment opnieuw.

en: Refreshing…
nl: Bezig met vernieuwen…

en: Refresh limits
nl: Limieten vernieuwen

en: Clear selected page
nl: Geselecteerde pagina wissen

en: Select a Page
nl: Selecteer een pagina

en: Let's make your website transparent, trustworthy, and fully compliant in minutes. SureCookie automatically detects, categorizes, and configures cookies so you can focus on growing your business.
nl: Laten we je website binnen enkele minuten transparant, betrouwbaar en volledig compliant maken. SureCookie detecteert, categoriseert en configureert cookies automatisch zodat jij je kunt richten op het laten groeien van je bedrijf.

en: Please <a>go back</a> and connect your SureCookie account to enable cookie scanning.
nl: Ga alsjeblieft <a>terug</a> en verbind je SureCookie-account om het scannen van cookies mogelijk te maken.

en: Your session expired. Please reconnect to continue.
nl: Je sessie is verlopen. Verbind opnieuw om door te gaan.

en: You're all set. Let's go live 🚀
nl: Alles is klaar. Laten we live gaan 🚀

en: From consent logs to region-based preferences, SureCookie helps you stay compliant while building visitor trust.
nl: Van toestemmingslogs tot regio-gebaseerde voorkeuren, SureCookie helpt je compliant te blijven terwijl je het vertrouwen van bezoekers opbouwt.

en: Learn
nl: Leer

en: Too many requests. Please try again later.
nl: Te veel verzoeken. Probeer het later opnieuw.

en: Preferences data is too large.
nl: Voorkeursgegevens zijn te groot.

en: Invalid preferences format.
nl: Ongeldig voorkeursformaat.

en: Could not generate secure auth key.
nl: Kon geen veilige authenticatiesleutel genereren.

en: Invalid flow identifier.
nl: Ongeldige flow-identificatie.

en: Scan failed.
nl: Scan mislukt.

en: Could not generate a secure scan token. Please retry.
nl: Kon geen veilige scantoken genereren. Probeer het opnieuw.

en: Scanner credentials are not yet issued. Run your first scan to register.
nl: Scannerreferenties zijn nog niet uitgegeven. Voer uw eerste scan uit om te registreren.

en: Another registration is already in progress. Please try again in a moment.
nl: Een andere registratie is al bezig. Probeer het over een moment opnieuw.

en: Could not determine site domain.
nl: Kon de domeinnaam van de site niet bepalen.

en: Could not generate a secure registration nonce. Please retry.
nl: Kon geen veilige registratie-nonce genereren. Probeer het opnieuw.

en: Failed to encode registration request.
nl: Coderen van registratieverzoek mislukt.

note: translators: %s: error message from the network call
en: Could not reach the SureCookie service: %s
nl: Kon de SureCookie-service niet bereiken: %s

en: Registration could not be initiated.
nl: Registratie kon niet worden gestart.

en: Received an invalid verification token. Please retry.
nl: Ontvangen verificatietoken is ongeldig. Probeer het opnieuw.

en: Failed to encode verification completion.
nl: Coderen van verificatievoltooiing mislukt.

en: Visibility
nl: Zichtbaarheid

en: Additional Consent
nl: Aanvullende toestemming

en: Please return to the SureCookie dashboard and try again.
nl: Ga terug naar het SureCookie-dashboard en probeer het opnieuw.

note: translators: 1: number of completed steps, 2: total number of steps
en: %1$d of %2$d steps complete
nl: %1$d van %2$d stappen voltooid

en: You're all set! SureCookie is ready to protect your site.
nl: Alles is klaar! SureCookie is klaar om uw site te beschermen.

en: Scan Your Site for Cookies
nl: Scan uw site op cookies

en: Run the cookie scanner to discover and categorize cookies your site uses.
nl: Voer de cookiesscanner uit om cookies te ontdekken en te categoriseren die uw site gebruikt.

en: Scan Now
nl: Nu scannen

en: Set up the Consent Banner
nl: Stel de toestemmingsbanner in

en: Customize your cookie consent banner - content, layout, and visibility.
nl: Pas uw cookietoestemmingsbanner aan - inhoud, lay-out en zichtbaarheid.

en: Review Consent Logs
nl: Bekijk toestemmingslogboeken

en: See who has consented and when - useful for compliance audits.
nl: Zie wie toestemming heeft gegeven en wanneer - nuttig voor nalevingsaudits.

en: View Logs
nl: Logboeken bekijken

en: Publish Your Cookie Policy
nl: Publiceer uw cookiebeleid

en: Review and publish the cookie policy page on your site.
nl: Bekijk en publiceer de cookiebeleidpagina op uw site.

en: Review Page
nl: Bekijk pagina

en: Generate a cookie policy page so visitors know how you handle their data.
nl: Genereer een cookiebeleidpagina zodat bezoekers weten hoe u met hun gegevens omgaat.

en: Create Page
nl: Pagina maken

en: Get Started with SureCookie
nl: Aan de slag met SureCookie

en: Follow these steps to set up cookie consent on your site in minutes.
nl: Volg deze stappen om binnen enkele minuten cookietoestemming op uw site in te stellen.

en: See full documentation →
nl: Bekijk volledige documentatie →

en: Continue Learning
nl: Blijf leren

note: translators: 1: number of completed steps, 2: total number of steps
en: %1$d of %2$d setup steps complete.
nl: %1$d van %2$d installatiestappen voltooid.

en: Open Learn
nl: Open Leer

en: Control where your cookie banner appears on your site.
nl: Beheer waar uw cookiebanner op uw site verschijnt.

en: Want More Control over Your Cookie Banner?
nl: Wilt u meer controle over uw cookiebanner?

en: Upgrade to hide it on selected pages, posts, archives, or on specific user roles.
nl: Upgrade om deze te verbergen op geselecteerde pagina's, berichten, archieven of voor specifieke gebruikersrollen.

en: IAB Transparency & Consent Framework
nl: IAB Transparantie- & Toestemmingskader

en: Make your consent banner compliant with IAB TCF 2.3 and integrate with the Global Vendor List.
nl: Maak uw toestemmingsbanner conform IAB TCF 2.3 en integreer met de Global Vendor List.

en: Unlock IAB TCF 2.3 Compliance - Coming Soon
nl: Ontgrendel IAB TCF 2.3-naleving - Binnenkort beschikbaar

en: Enable full TCF mode, generate TC strings, and display the IAB vendor list to your visitors.
nl: Schakel de volledige TCF-modus in, genereer TC-strings en toon de IAB-verkoperslijst aan uw bezoekers.

en: Google Additional Consent (AC)
nl: Google Extra Toestemming (AC)

en: Add Google Additional Consent alongside IAB TCF to handle ad-tech vendors not on the IAB Global Vendor List.
nl: Voeg Google Extra Toestemming toe naast IAB TCF om advertentietechnologieverkopers te behandelen die niet op de IAB Global Vendor List staan.

en: Unlock Google Additional Consent - Coming Soon
nl: Ontgrendel Google Extra Toestemming - Binnenkort beschikbaar

en: Generate the AC string, mirror the addtl_consent cookie, and display Google's Additional Consent provider list to your visitors - required for full Google Ads / GAM monetization.
nl: Genereer de AC-string, spiegel de addtl_consent-cookie en toon de lijst met Google’s Extra Toestemmingsproviders aan uw bezoekers - vereist voor volledige Google Ads / GAM-monetisatie.

en: Failed to get authentication payload
nl: Authenticatiegegevens ophalen mislukt

en: Consent Forwarding
nl: Toestemming doorsturen

en: Want custom brand colors?
nl: Wilt u aangepaste merkkleuren?

en: Upgrade to SureCookie Pro to pick custom primary, secondary, foreground, and background colors for your banner.
nl: Upgrade naar SureCookie Pro om aangepaste primaire, secundaire, voorgrond- en achtergrondkleuren voor uw banner te kiezen.

en: Received from
nl: Ontvangen van

en: Received
nl: Ontvangen

note: translators: %d: number of sites
en: Shared to %d site(s)
nl: Gedeeld met %d site(s)

en: Consent not received for
nl: Toestemming niet ontvangen voor

en: These categories exist only on this site and were not part of the forwarded consent. The visitor will be prompted to set their preferences for these when they visit this site directly.
nl: Deze categorieën bestaan alleen op deze site en maakten geen deel uit van de doorgestuurde toestemming. De bezoeker wordt gevraagd zijn voorkeuren voor deze categorieën in te stellen wanneer hij deze site rechtstreeks bezoekt.

en: More information about these categories
nl: Meer informatie over deze categorieën

en: Shared
nl: Gedeeld

en: Shared to
nl: Gedeeld met

en: Consent Session ID
nl: Toestemmingssessie-ID

en: Consent log export upgrade
nl: Upgrade voor exporteren toestemmingslog

en: Export consent logs
nl: Toestemmingslogs exporteren

en: Preference sections
nl: Voorkeurssecties

note: translators: %d: number of partner sites
en: %d connected site(s)
nl: %d verbonden site(s)

en: Sites that will receive your consent
nl: Sites die uw toestemming ontvangen

en: No partner sites configured.
nl: Geen partner-sites geconfigureerd.

en: Cookie Notice
nl: Cookie-melding

en: Share visitor consent across multiple sites so users do not have to consent again.
nl: Deel bezoekersconsent over meerdere sites zodat gebruikers niet opnieuw hoeven te consenten.

en: Unlock Consent Forwarding
nl: Ontgrendel Toestemming Doorsturen

en: Automatically sync cookie consent across multiple domains and forward consent choices to connected services, without asking visitors to consent again.
nl: Synchroniseer automatisch cookie-toestemming over meerdere domeinen en stuur toestemmingskeuzes door naar verbonden diensten, zonder bezoekers opnieuw om toestemming te vragen.

en: SureCookie MCP Server
nl: SureCookie MCP-server

en: SureCookie MCP Server for cookie consent settings, consent logs, cookie management, and site scanning workflows.
nl: SureCookie MCP-server voor cookie-toestemmingsinstellingen, toestemmingslogboeken, cookiebeheer en site-scanning workflows.

en: General
nl: Algemeen

en: Consent & Data
nl: Toestemming & Gegevens

en: Compliance
nl: Naleving

en: Consent Frameworks
nl: Toestemmingskaders

en: Enter text
nl: Voer tekst in

en: Enter Banner Message
nl: Voer bannerbericht in

en: You can add links and basic formatting like bold/italic to the banner message.
nl: U kunt links en basisopmaak zoals vet/cursief toevoegen aan het bannerbericht.

en: Control how long consent stays valid and how consent records are stored.
nl: Beheer hoe lang toestemming geldig blijft en hoe toestemmingsgegevens worden opgeslagen.

en: N/A
nl: N.v.t.

note: translators: %d: number of partner sites that received the forwarded consent.
en: This consent was shared with %d connected site. Deleting it here will also erase the copy from that site (GDPR Art. 17). | This consent was shared with %d connected sites. Deleting it here will also erase the copies from those sites (GDPR Art. 17).
nl[0]: Deze toestemming is gedeeld met %d verbonden site. Verwijderen hier zal ook de kopie van die site wissen (AVG Art. 17).
nl[1]: Deze toestemming is gedeeld met %d verbonden sites. Verwijderen hier zal ook de kopieën van die sites wissen (AVG Art. 17).

note: translators: %d: number of selected logs that were forwarded to partner sites.
en: %d of these logs was shared with connected partner sites. Deleting will also erase those forwarded copies (GDPR Art. 17). | %d of these logs were shared with connected partner sites. Deleting will also erase those forwarded copies (GDPR Art. 17).
nl[0]: %d van deze logboeken is gedeeld met verbonden partnerwebsites. Verwijderen wist ook die doorgestuurde kopieën (AVG Art. 17).
nl[1]: %d van deze logboeken zijn gedeeld met verbonden partnerwebsites. Verwijderen wist ook die doorgestuurde kopieën (AVG Art. 17).

en: Admin and plugin preferences for SureCookie.
nl: Beheer- en pluginvoorkeuren voor SureCookie.

en: SureCookie Admin Menu
nl: SureCookie beheermenu

en: Toggle to show SureCookie in the main menu or under Settings → SureCookie.
nl: Schakel om SureCookie in het hoofdmenu of onder Instellingen → SureCookie weer te geven.

en: Connect Your AI Client
nl: Verbind uw AI-client

en: Create an Application Password
nl: Maak een applicatiewachtwoord aan

en: Open Application Passwords
nl: Open applicatiewachtwoorden

en: Add to your AI client:
nl: Toevoegen aan uw AI-client:

en: Learn more about the WordPress MCP Adapter
nl: Meer informatie over de WordPress MCP Adapter

en: go to Settings → Connectors → Add Connector, paste the endpoint URL, and use your WordPress username + Application Password.
nl: Ga naar Instellingen → Connectors → Connector toevoegen, plak de eindpunt-URL en gebruik uw WordPress-gebruikersnaam + applicatiewachtwoord.

en: Learn more about ChatGPT connectors
nl: Meer informatie over ChatGPT-connectors

en: SureCookie Only
nl: Alleen SureCookie

en: Global
nl: Globaal

en: Copy setup prompt for AI client
nl: Kopieer setup prompt voor AI-client

en: Prompt copied! Paste it into your AI client.
nl: Prompt gekopieerd! Plak het in uw AI-client.

en: Failed to copy prompt to clipboard
nl: Kon prompt niet naar klembord kopiëren

en: Copy JSON config
nl: Kopieer JSON-configuratie

en: Copied to clipboard
nl: Gekopieerd naar klembord

en: Failed to copy to clipboard
nl: Kon niet naar klembord kopiëren

en: MCP Adapter plugin not detected
nl: MCP Adapter-plugin niet gedetecteerd

note: translators: %s: WP MCP Adapter plugin name.
en: To connect AI clients to your site, the %s plugin is required. Download the latest release from GitHub, upload it via Plugins > Add New > Upload Plugin, and activate.
nl: Om AI-clients met uw site te verbinden, is de %s-plugin vereist. Download de nieuwste versie van GitHub, upload deze via Plugins > Nieuwe toevoegen > Plugin uploaden en activeer.

en: Download from GitHub
nl: Download van GitHub

en: Configure AI client access to SureCookie through the Model Context Protocol.
nl: Configureer AI-clienttoegang tot SureCookie via het Model Context Protocol.

en: Enable MCP
nl: Schakel MCP in

en: Allow AI clients like Claude, ChatGPT, and Cursor to manage your cookie banner, scanner, and consent settings through SureCookie. When disabled, no abilities are registered and AI clients cannot connect.
nl: Sta AI-clients zoals Claude, ChatGPT en Cursor toe om uw cookiebanner, scanner en toestemmingsinstellingen via SureCookie te beheren. Wanneer uitgeschakeld, worden er geen bevoegdheden geregistreerd en kunnen AI-clients geen verbinding maken.

en: WordPress Abilities API not available
nl: WordPress Abilities API niet beschikbaar

en: MCP requires the WordPress Abilities API (WordPress 6.9 or later). Update WordPress to use this feature.
nl: MCP vereist de WordPress Abilities API (WordPress 6.9 of later). Werk WordPress bij om deze functie te gebruiken.

en: Unsaved changes
nl: Niet-opgeslagen wijzigingen

en: The MCP endpoint becomes active only after you save your settings.
nl: Het MCP-eindpunt wordt pas actief nadat je je instellingen hebt opgeslagen.

en: Unable to determine the current user.
nl: Kan de huidige gebruiker niet bepalen.

en: Consent logs marked as viewed.
nl: Toestemmingslogboeken gemarkeerd als bekeken.

en: This plugin is network-activated and must be deactivated by a Network Administrator from Network Admin > Plugins.
nl: Deze plugin is netwerk-geactiveerd en moet worden gedeactiveerd door een Netwerkbeheerder via Netwerkbeheer > Plugins.

en: Plugin could not be deactivated.
nl: Plugin kon niet worden gedeactiveerd.

en: Enable Automatic Scanning before running a scan.
nl: Schakel Automatisch Scannen in voordat u een scan uitvoert.

en: A scan is already in progress.
nl: Er is al een scan bezig.

en: Could not start the scan. Please try again.
nl: Kon de scan niet starten. Probeer het opnieuw.

en: Scan triggered.
nl: Scan gestart.

en: Automatic scan deferred: daily page budget reached. Retrying in ~24 hours.
nl: Automatische scan uitgesteld: dagelijks pagina-budget bereikt. Probeert het opnieuw over ~24 uur.

en: Automatic scan skipped: a scan is already in progress.
nl: Automatische scan overgeslagen: er is al een scan bezig.

en: Starting automatic (scheduled) scan.
nl: Automatische (geplande) scan wordt gestart.

en: Once Monthly (SureCookie)
nl: Eens per maand (SureCookie)

en: Once Weekly (SureCookie)
nl: Eens per week (SureCookie)

en: This content is currently blocked.
nl: Deze inhoud is momenteel geblokkeerd.

en: Scan deferred by server: daily page budget reached. It will retry automatically.
nl: Scan uitgesteld door server: dagelijks pagina-budget bereikt. Het zal automatisch opnieuw proberen.

en: Daily page budget reached. The scheduled scan will retry automatically.
nl: Dagelijks pagina-budget bereikt. De geplande scan zal automatisch opnieuw proberen.

en: Cookie Scanning
nl: Cookie Scannen

en: Manual
nl: Handmatig

en: Automatic
nl: Automatisch

en: Join Waitlist
nl: Aanmeldlijst

en: Reset to default
nl: Terug naar standaard

en: Enable Background Overlay
nl: Achtergrondoverlay inschakelen

en: Background Overlay
nl: Achtergrondoverlay

en: Dim the page behind the banner and limit interaction until the visitor accepts or declines. The overlay is removed after a choice is made.
nl: Dim de pagina achter de banner en beperk interactie totdat de bezoeker accepteert of weigert. De overlay wordt verwijderd nadat een keuze is gemaakt.

en: This layout highlights the consent banner and may affect user experience. Ensure it aligns with your regional consent requirements.
nl: Deze lay-out benadrukt de toestemmingsbanner en kan de gebruikerservaring beïnvloeden. Zorg ervoor dat het aansluit bij uw regionale toestemmingsvereisten.

en: Re-request Consent
nl: Toestemming opnieuw vragen

note: translators: %s: date/time of the last renewal.
en: Last Requested: %s
nl: Laatst gevraagd: %s

en: Ask all visitors to provide consent again. Use this after updating your cookie policy or adding new trackers. Existing consent will be marked as outdated, and the banner will reappear on the next visit.
nl: Vraag alle bezoekers opnieuw om toestemming. Gebruik dit na het bijwerken van uw cookiebeleid of het toevoegen van nieuwe trackers. Bestaande toestemming wordt als verouderd gemarkeerd en de banner verschijnt opnieuw bij het volgende bezoek.

en: Consent requested. Visitors will be asked for consent again.
nl: Toestemming gevraagd. Bezoekers zullen opnieuw om toestemming worden gevraagd.

en: Could not Re-request Consent. Please try again.
nl: Kon toestemming niet opnieuw vragen. Probeer het opnieuw.

en: Renewing…
nl: Bezig met vernieuwen…

en: Confirm Re-request
nl: Bevestig opnieuw vragen

en: New
nl: Nieuw

en: Automatic Scanning
nl: Automatisch Scannen

en: Manage
nl: Beheren

en: Since the last scan:
nl: Sinds de laatste scan:

en: new cookie | new cookies
nl[0]: nieuwe cookie
nl[1]: nieuwe cookies

en: removed
nl: verwijderd

en: new tracker domain | new tracker domains
nl[0]: nieuw tracker-domein
nl[1]: nieuwe tracker-domeinen

en: No scans yet. Schedule automatic scans to track changes over time.
nl: Nog geen scans. Plan automatische scans om veranderingen in de loop van de tijd te volgen.

note: translators: %s: next scan date
en: Next scan: %s
nl: Volgende scan: %s

en: Scheduling is off
nl: Planning is uitgeschakeld

en: Network-activated
nl: Netwerk-geactiveerd

en: Manage in Network Admin
nl: Beheren in Netwerkbeheer

en: Google Consent Mode is enabled, so SureCookie allows Google's Consent Mode scripts to function correctly. As a result, this script cannot be blocked.
nl: Google Consent Mode is ingeschakeld, dus SureCookie laat de scripts van Google's Consent Mode correct functioneren. Hierdoor kan dit script niet worden geblokkeerd.

en: Necessary
nl: Noodzakelijk

en: What Changed in the Last Scan
nl: Wat is er veranderd bij de laatste scan

en: Cookies and tracker domains that changed compared to the previous scan.
nl: Cookies en tracker-domeinen die zijn veranderd ten opzichte van de vorige scan.

en: No differences were detected compared to the previous scan.
nl: Er zijn geen verschillen gedetecteerd ten opzichte van de vorige scan.

en: New Cookies
nl: Nieuwe cookies

en: No Longer Detected
nl: Niet langer gedetecteerd

en: Recategorized
nl: Herschikt

en: New Tracker Domains
nl: Nieuwe tracker-domeinen

en: Third-party
nl: Derde partij

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Re-scan your site once a month.
nl: Scan uw site opnieuw eens per maand.

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Re-scan every week for faster drift detection.
nl: Scan elke week opnieuw voor snellere detectie van veranderingen.

en: Pages from Manual Scan
nl: Pagina's van handmatige scan

en: Reuse the pages selected on the Cookie Scanner.
nl: Herbruik de pagina's geselecteerd in de Cookie Scanner.

en: All Published Content
nl: Alle gepubliceerde inhoud

en: Scan published posts and pages, as per plan limit.
nl: Scan gepubliceerde berichten en pagina's, volgens de limiet van het plan.

en: Selected Pages
nl: Geselecteerde pagina's

en: Choose specific pages to scan below.
nl: Kies hieronder specifieke pagina's om te scannen.

en: Re-scan your site on a schedule and get notified when cookies or trackers change.
nl: Scan uw site volgens schema en ontvang een melding wanneer cookies of trackers veranderen.

en: Enable Automatic Scanning
nl: Automatisch scannen inschakelen

en: Run scheduled scans in the background and detect changes automatically.
nl: Voer geplande scans op de achtergrond uit en detecteer automatisch veranderingen.

en: Scan Frequency
nl: Scanfrequentie

en: Pages to Scan
nl: Pagina's om te scannen

en: Select pages to scan…
nl: Selecteer pagina's om te scannen…

en: WordPress cron is disabled
nl: WordPress cron is uitgeschakeld

en: Scheduled scans rely on cron. Ask your host to set up a real server cron job so automatic scans run on time.
nl: Geplande scans zijn afhankelijk van cron. Vraag uw host om een echte server cron-taak in te stellen zodat automatische scans op tijd worden uitgevoerd.

en: Last Scan
nl: Laatste scan

note: translators: %s: last scan date-time
en: Scanned on %s
nl: Gescannd op %s

en: Scheduled
nl: Gepland

note: translators: %d: number of new cookies
en: %d New Cookies
nl: %d nieuwe cookies

note: translators: %d: number of cookies no longer detected
en: %d Removed
nl: %d verwijderd

note: translators: %d: number of recategorized cookies
en: %d Recategorized
nl: %d herschikt

note: translators: %d: number of new tracker domains
en: %d New Tracker Domains
nl: %d nieuwe tracker-domeinen

en: View Changes
nl: Wijzigingen bekijken

en: No scans yet - run your first scan to start monitoring changes.
nl: Nog geen scans - voer uw eerste scan uit om veranderingen te gaan monitoren.

en: Stay Compliant Automatically
nl: Blijf automatisch compliant

en: Get weekly scans, instant alerts, smart classification, and automatic protection from new trackers.
nl: Ontvang wekelijkse scans, directe meldingen, slimme classificatie en automatische bescherming tegen nieuwe trackers.

note: translators: %d: maximum pages
en: SureCookie agent will visit them like real users to detect all cookies in use. Allowed %d pages per scan due to resource constraints.
nl: SureCookie-agent zal ze bezoeken als echte gebruikers om alle gebruikte cookies te detecteren. Toegestaan %d pagina's per scan vanwege resourcebeperkingen.

en: Upgrade to Pro to download CSV report for legal audits and GDPR Article 7 documentation.
nl: Upgrade naar Pro om CSV-rapporten te downloaden voor juridische audits en GDPR Artikel 7 documentatie.

note: translators: 1: remaining pages, 2: total daily page budget
en: %1$d of %2$d daily pages remaining on this site
nl: %1$d van %2$d dagelijkse pagina's resterend op deze site

en: <p>By scanning you accept our <a>terms and conditions</a>.</p>
nl: <p>Door te scannen accepteert u onze <a>algemene voorwaarden</a>.</p>

en: Terms and Conditions
nl: Algemene voorwaarden

en: Cookie Scanning Not Available on Local Sites
nl: Cookie-scanning niet beschikbaar op lokale sites

en: This site is running on a local or development environment that our cloud scanner cannot reach. Cookie scanning will be available once your site is live on a publicly accessible domain.
nl: Deze site draait op een lokale of ontwikkelomgeving die onze cloudscanner niet kan bereiken. Cookie-scanning is beschikbaar zodra uw site live is op een publiek toegankelijke domein.

en: Skip for Now
nl: Nu overslaan

en: Stay in the loop and help shape SureCookie! Get feature updates, and help us build a better SureCookie by sharing how you use the plugin. <a>Terms and Conditions</a>
nl: Blijf op de hoogte en help SureCookie vorm te geven! Ontvang functie-updates en help ons een betere SureCookie te bouwen door te delen hoe u de plugin gebruikt. <a>Algemene voorwaarden</a>

en: Grow traffic of your website with SureRank - a lightweight SEO toolkit plugin for WordPress users who want better rankings without the complexity.
nl: Vergroot het verkeer van uw website met SureRank - een lichtgewicht SEO-toolkitplugin voor WordPress-gebruikers die betere rankings willen zonder de complexiteit.

en: Amazing! SureCookie discovered cookies on your site - let's keep growing together!
nl: Geweldig! SureCookie heeft cookies op uw site ontdekt - laten we samen blijven groeien!

note: translators: 1: page URL, 2: error message
en: Page failed: %1$s - %2$s
nl: Pagina mislukt: %1$s - %2$s

en: Domain verification failed - please retry the scan.
nl: Domeinverificatie mislukt - probeer de scan opnieuw.

en: WP-Cron disabled - scans won’t run automatically
nl: WP-Cron uitgeschakeld - scans worden niet automatisch uitgevoerd

en: Consider Plan Upgrade
nl: Overweeg een planupgrade

note: translators: 1: pages scanned, 2: pages submitted
en: Scanned %1$d of %2$d pages - your daily page budget is used up. The remaining pages will scan after it resets.
nl: %1$d van %2$d pagina's gescand - uw dagelijkse paginabudget is opgebruikt. De resterende pagina's worden gescand nadat het is gereset.

en: Update the environment variables
nl: Werk de omgevingsvariabelen bij

en: Your WordPress username (prefilled).
nl: Uw WordPress-gebruikersnaam (vooraf ingevuld).

en: Replace "your-application-password" with the password from Step 1.
nl: Vervang "your-application-password" door het wachtwoord uit stap 1.

en: Verify Node.js version
nl: Controleer de Node.js-versie

en: In your terminal, run:
nl: Voer in uw terminal het volgende uit:

en: The version must be 20.1 or higher.
nl: De versie moet 20.1 of hoger zijn.

en: If it is lower, run:
nl: Als deze lager is, voer dan uit:

en: Restart your AI client and paste the copied prompt again into your AI client.
nl: Herstart uw AI-client en plak de gekopieerde prompt opnieuw in uw AI-client.

en: Enjoy your AI client connected to your WordPress site!
nl: Veel plezier met uw AI-client die verbonden is met uw WordPress-site!
