SureCookie 0.0.1-beta.3 - en to cs translation catalogue (876 entries)

en: "%s" has been disabled.
cs: "%s" bylo zakázáno.

en: %1$d of %2$d pages scanned
cs: Skenováno %1$d z %2$d stránek

en: %1$d of %2$d pages scanned after %3$s with no recent progress.
cs: %1$d z %2$d stránek naskenováno po %3$s bez nedávného pokroku.

en: %1$d of %2$d setup steps complete.
cs: %1$d z %2$d kroků nastavení dokončeno.

en: %1$d of %2$d steps complete
cs: %1$d z %2$d kroků dokončeno

en: %d connected site(s)
cs: %d připojený(é) web(y)

en: %d log(s) deleted successfully.
cs: %d záznam(y) úspěšně smazán(y).

en: %d of these logs was shared with connected partner sites. Deleting will also erase those forwarded copies (GDPR Art. 17).
cs: %d z těchto záznamů bylo sdíleno s připojenými partnerskými stránkami. Smazáním se také vymažou tyto přeposlané kopie (GDPR čl. 17).

en: %d page(s) could not be scanned. Check the logs for details.
cs: %d stránka(y) nemohla být naskenována. Zkontrolujte protokoly pro podrobnosti.

en: %d page(s) failed to scan.
cs: %d stránka(y) se nepodařilo naskenovat.

en: %s cookies details
cs: %s podrobnosti o cookies

en: %s: always active, cannot be disabled
cs: %s: vždy aktivní, nelze deaktivovat

en: (no title)
cs: (bez názvu)

en: 1 year
cs: 1 rok

en: 30 days
cs: 30 dní

en: 365 days
cs: 365 dní

en: 60 days
cs: 60 dní

en: 90 days
cs: 90 dní

en: <p>By scanning you accept our <a>terms conditions & policy</a>.</p>
cs: <p>Skenováním souhlasíte s našimi <a>podmínkami a zásadami</a>.</p>

en: <p>By scanning you accept our <a>terms, conditions, and policy</a>.</p>
cs: <p>Skenováním souhlasíte s našimi <a>podmínkami, pravidly a zásadami</a>.</p>

en: <span></span> Quick Tips:
cs: <span></span> Rychlé tipy:

en: <span></span> Selected
cs: <span></span> Vybráno

en: A category with this name already exists.
cs: Kategorie s tímto názvem již existuje.

en: A cookie with this name already exists.
cs: Cookie s tímto názvem již existuje.

en: A link to this page will appear in the consent preferences modal footer.
cs: Odkaz na tuto stránku se zobrazí v patičce modálního okna s preferencemi souhlasu.

en: A scan is already in progress. Please wait for it to complete.
cs: Skenování již probíhá. Počkejte prosím na jeho dokončení.

en: A simple yet powerful way to create modern forms for your website.
cs: Jednoduchý, ale výkonný způsob, jak vytvářet moderní formuláře pro váš web.

en: AI Assistants (MCP)
cs: AI asistenti (MCP)

en: Accept & Load
cs: Přijmout a načíst

en: Accept All
cs: Přijmout vše

en: Accept All is not enabled for this site.
cs: Funkce „Přijmout vše“ není pro tento web povolena.

en: Accept all cookies
cs: Přijmout všechny cookies

en: Accept only essential cookies
cs: Přijmout pouze nezbytné cookies

en: Accepted
cs: Přijato

en: Account not connected
cs: Účet není připojen

en: Actions
cs: Akce

en: Activate
cs: Aktivovat

en: Activated
cs: Aktivováno

en: Active
cs: Aktivní

en: Active Regional Rules
cs: Aktivní regionální pravidla

en: Add Category
cs: Přidat kategorii

en: Add Google Additional Consent alongside IAB TCF to handle ad-tech vendors not on the IAB Global Vendor List.
cs: Přidat Google Additional Consent vedle IAB TCF pro správu reklamních technologií, které nejsou na globálním seznamu dodavatelů IAB.

en: Add New Category
cs: Přidat novou kategorii

en: Add New Cookie
cs: Přidat nový cookie

en: Add Regional Rule
cs: Přidat regionální pravidlo

en: Add Rule
cs: Přidat pravidlo

en: Add custom CSS to style your cookie banner. Changes will be reflected in both preview and frontend after saving.
cs: Přidejte vlastní CSS pro stylování banneru cookie. Změny se projeví v náhledu i na frontendu po uložení.

en: Add to your AI client:
cs: Přidejte do svého AI klienta:

en: Additional Consent
cs: Další souhlas

en: Admin and plugin preferences for SureCookie.
cs: Předvolby správce a pluginu pro SureCookie.

en: All Actions
cs: Všechny akce

en: All Cookies
cs: Všechny cookies

en: All Countries
cs: Všechny země

en: All cookies accepted.
cs: Všechny cookies přijaty.

en: All logs deleted successfully.
cs: Všechny záznamy byly úspěšně smazány.

en: All your cookies will be displayed here
cs: Všechny vaše cookies budou zde zobrazeny

en: Allow AI clients like Claude, ChatGPT, and Cursor to manage your cookie banner, scanner, and consent settings through SureCookie. When disabled, no abilities are registered and AI clients cannot connect.
cs: Umožněte AI klientům jako Claude, ChatGPT a Cursor spravovat váš cookie banner, skener a nastavení souhlasu přes SureCookie. Pokud je vypnuto, nejsou registrovány žádné schopnosti a AI klienti se nemohou připojit.

en: Always Active
cs: Vždy aktivní

en: Amazing! SureCookie discovered cookies on your site — let's keep growing together!
cs: Úžasné! SureCookie na vašem webu našel cookies — pojďme společně růst dál!

en: An error occurred during authentication
cs: Při ověřování došlo k chybě

en: An error occurred while connecting
cs: Při připojování došlo k chybě

en: An error occurred while generating the page. Please try again.
cs: Při generování stránky došlo k chybě. Zkuste to prosím znovu.

en: An error occurred while loading settings. Please refresh the page to try again.
cs: Při načítání nastavení došlo k chybě. Obnovte stránku a zkuste to znovu.

en: Analytics
cs: Analytika

en: Analytics Cookies
cs: Analytické cookies

en: Analytics Storage
cs: Úložiště pro analytiku

en: Analytics storage default
cs: Výchozí úložiště pro analytiku

en: Analyzing cookies…
cs: Analyzuji cookies…

en: Another registration is already in progress. Please try again in a moment.
cs: Jiná registrace již probíhá. Zkuste to prosím za chvíli znovu.

en: Apply preset:
cs: Použít přednastavení:

en: Are you sure you want to delete the cookie "<strong></strong>"? This action cannot be undone.
cs: Opravdu chcete smazat cookie „<strong></strong>“? Tuto akci nelze vrátit zpět.

en: Are you sure you want to delete the selected consent %s? This action cannot be undone.
cs: Opravdu chcete smazat vybraný souhlas %s? Tuto akci nelze vrátit zpět.

en: Are you sure you want to delete this consent log? This action cannot be undone.
cs: Opravdu chcete smazat tento záznam souhlasu? Tuto akci nelze vrátit zpět.

en: Are you sure you want to delete this cookie category? <br/> The category "%1$s" has %2$s assigned to it:
cs: Opravdu chcete smazat tuto kategorii cookie? <br/> Kategorie „%1$s“ má přiřazeno %2$s:

en: Are you sure you want to delete this cookie category? This action cannot be undone.
cs: Opravdu chcete smazat tuto kategorii cookie? Tuto akci nelze vrátit zpět.

en: Are you sure you want to delete this cookie? This action cannot be undone.
cs: Opravdu chcete smazat tento cookie? Tuto akci nelze vrátit zpět.

en: Are you sure you want to delete this regional consent rule? Visitors from this region will use the global default.
cs: Opravdu chcete smazat toto pravidlo souhlasu pro region? Návštěvníci z tohoto regionu budou používat globální výchozí nastavení.

en: Are you sure you want to reset custom CSS? This will remove all your custom styles.
cs: Opravdu chcete resetovat vlastní CSS? Tím odstraníte všechny vaše vlastní styly.

en: Assigned cookies will be moved to "Uncategorized".
cs: Přiřazené cookies budou přesunuty do „Nezařazeno“.

en: Authentication cancelled. Please try again.
cs: Ověření bylo zrušeno. Zkuste to prosím znovu.

en: Authentication completed successfully. Closing tab in 3 seconds…
cs: Ověření bylo úspěšně dokončeno. Zavírám kartu za 3 sekundy…

en: Authentication failed
cs: Ověření selhalo

en: Authentication is already completed.
cs: Autentizace je již dokončena.

en: Authentication required.
cs: Vyžaduje se ověření.

en: Authentication successful
cs: Ověření bylo úspěšné

en: Authentication successful!
cs: Ověření bylo úspěšné!

en: Authentication timeout. Please try again.
cs: Vypršel časový limit ověření. Zkuste to prosím znovu.

en: Auto Generate
cs: Automaticky generovat

en: Auto-discover common services, categorize them, and preconfigure safe rules
cs: Automaticky zjistit běžné služby, kategorizovat je a přednastavit bezpečná pravidla

en: Automatic Cookie Detection
cs: Automatické detekování cookies

en: Automatically communicate user consent preferences to Google services.
cs: Automaticky komunikovat preference souhlasu uživatele službám Google.

en: Automatically create a published Cookie Policy page containing a dynamically generated cookie table that always stays up to date.
cs: Automaticky vytvořit publikovanou stránku s pravidly pro cookies obsahující dynamicky generovanou tabulku cookies, která je vždy aktuální.

en: Automatically delete consent logs older than the selected period.
cs: Automaticky smažte záznamy souhlasu starší než vybrané období.

en: Automatically sync cookie consent across multiple domains and forward consent choices to connected services, without asking visitors to consent again.
cs: Automaticky synchronizujte souhlas s cookies napříč více doménami a přeposílejte volby souhlasu připojeným službám, aniž byste návštěvníky znovu žádali o souhlas.

en: Back
cs: Zpět

en: Banner Animation
cs: Animace banneru

en: Banner Content
cs: Obsah banneru

en: Banner Heading
cs: Nadpis banneru

en: Banner Layout
cs: Rozvržení banneru

en: Banner Message
cs: Zpráva banneru

en: Banner Type
cs: Typ banneru

en: Banner Width
cs: Šířka banneru

en: Banner logo
cs: Logo banneru

en: Banner message cannot be empty.
cs: Zpráva banneru nesmí být prázdná.

en: Block
cs: Blokovat

en: Block non-essential cookies and trackers until explicit consent
cs: Blokovat nepodstatné cookies a sledovače až do výslovného souhlasu

en: Block non-essential resources until user consent is given
cs: Blokovat nezbytné zdroje, dokud uživatel nedá souhlas

en: Bottom
cs: Dole

en: Bottom Center
cs: Dole uprostřed

en: Bottom Left
cs: Dole vlevo

en: Bottom Right
cs: Dole vpravo

en: Brazil (LGPD)
cs: Brazílie (LGPD)

en: Button Label
cs: Popisek tlačítka

en: Button Order
cs: Pořadí tlačítek

en: Buttons are for reference only in preview.
cs: Tlačítka jsou pouze pro referenci v náhledu.

en: CSS Code Editor
cs: Editor CSS kódu

en: California (CCPA)
cs: Kalifornie (CCPA)

en: Cancel
cs: Zrušit

en: Cancel Scan
cs: Zrušit skenování

en: Cancel Stuck Scan
cs: Zrušit zaseknuté skenování

en: Cancelling…
cs: Rušení…

en: Category
cs: Kategorie

en: Category ID is required.
cs: ID kategorie je povinné.

en: Category Name
cs: Název kategorie

en: Category created successfully
cs: Kategorie byla úspěšně vytvořena

en: Category created successfully.
cs: Kategorie byla úspěšně vytvořena.

en: Category deleted successfully
cs: Kategorie byla úspěšně smazána

en: Category deleted successfully.
cs: Kategorie byla úspěšně smazána.

en: Category name is required.
cs: Název kategorie je povinný.

en: Category not found.
cs: Kategorie nebyla nalezena.

en: Category updated successfully
cs: Kategorie byla úspěšně aktualizována

en: Category updated successfully.
cs: Kategorie byla úspěšně aktualizována.

en: Change Category
cs: Změnit kategorii

en: Change Cookie Category
cs: Změnit kategorii cookie

en: Changes take effect after clicking "Save Changes" below
cs: Změny se projeví po kliknutí na "Uložit změny" níže

en: Changes to This Cookie Policy
cs: Změny této politiky cookies

en: Check if a firewall or security plugin is blocking external requests to your site.
cs: Zkontrolujte, zda firewall nebo bezpečnostní plugin neblokuje externí požadavky na váš web.

en: Checking scan progress…
cs: Kontrola průběhu skenování…

en: Choose where the banner is shown. Visitors outside selected regions will not see it.
cs: Vyberte, kde se banner zobrazí. Návštěvníci mimo vybrané regiony jej neuvidí.

en: Choose which categories are granted by default for visitors from this region before they interact with the banner.
cs: Vyberte, které kategorie jsou návštěvníkům z tohoto regionu uděleny ve výchozím nastavení před interakcí s bannerem.

en: Classify cookies automatically
cs: Automaticky klasifikovat cookies

en: Clear Filters
cs: Vymazat filtry

en: Clear Logs After
cs: Vymazat záznamy po

en: Clear selected page
cs: Vymazat vybranou stránku

en: Click here to start
cs: Klikněte zde pro začátek

en: Click the button below to create your first custom cookie
cs: Klikněte na tlačítko níže pro vytvoření vaší první vlastní cookie

en: Click this button to show or hide the cookie consent banner preview.
cs: Klikněte na toto tlačítko pro zobrazení nebo skrytí náhledu banneru souhlasu s cookies.

en: Close
cs: Zavřít

en: Close preview
cs: Zavřít náhled

en: Close privacy preferences dialog
cs: Zavřít dialog preferencí ochrany soukromí

en: Color Palette: <span></span>
cs: Barevná paleta: <span></span>

en: Comma-separated ISO 3166 codes: EU, US, US-CA, GB, BR, etc.
cs: Kódy ISO 3166 oddělené čárkami: EU, US, US-CA, GB, BR atd.

en: Complete
cs: Dokončeno

en: Compliance
cs: Soulad

en: Compliance Notice
cs: Oznámení o souladu

en: Compliance Recommendations
cs: Doporučení pro soulad

en: Configure
cs: Konfigurovat

en: Configure AI client access to SureCookie through the Model Context Protocol.
cs: Konfigurujte přístup AI klientů k SureCookie přes Model Context Protocol.

en: Configure how and where your cookie banner appears on your website
cs: Nakonfigurujte, jak a kde se váš banner cookies zobrazí na vašem webu

en: Configure how the "Cookie Preferences" button appears on your site, allowing users to update their consent at any time.
cs: Nakonfigurujte, jak se tlačítko „Předvolby cookies“ zobrazí na vašem webu, aby uživatelé mohli kdykoli aktualizovat svůj souhlas.

en: Configure the text content that appears in your cookie consent banner and preference modal
cs: Nakonfigurujte textový obsah, který se zobrazí ve vašem banneru souhlasu s cookies a v modálním okně preferencí

en: Confirm My Choices
cs: Potvrdit mé volby

en: Conflicting Plugins Detected
cs: Byly zjištěny konfliktní pluginy

en: Conflicting Plugins Detected.
cs: Byly zjištěny konfliktní pluginy.

en: Conflicting plugins retrieved.
cs: Byly načteny konfliktní pluginy.

en: Connect
cs: Připojit

en: Connect Required
cs: Vyžaduje se připojení

en: Connect Your AI Client
cs: Připojte svého AI klienta

en: Connect Your Account
cs: Připojte svůj účet

en: Connect to scan your website
cs: Připojte se ke skenování vašeho webu

en: Connect your SureCookie account to automatically classify cookies, generate compliant descriptions, and get smart recommendations for your privacy needs.
cs: Připojte svůj účet SureCookie pro automatickou klasifikaci cookies, generování popisů v souladu a získání chytrých doporučení pro vaše potřeby ochrany soukromí.

en: Connect your SureCookie account to automatically detect cookies on your website, categorize them, and get compliance recommendations.
cs: Připojte svůj účet SureCookie pro automatické detekování cookies na vašem webu, jejich kategorizaci a získání doporučení pro soulad.

en: Connected to SureCookie
cs: Připojeno k SureCookie

en: Connecting…
cs: Připojování…

en: Consent & Data
cs: Souhlas a data

en: Consent Banner
cs: Banner souhlasu

en: Consent Details
cs: Detaily souhlasu

en: Consent Duration (in days)
cs: Doba platnosti souhlasu (v dnech)

en: Consent Forwarding
cs: Přeposílání souhlasu

en: Consent Frameworks
cs: Rámce souhlasu

en: Consent Logging
cs: Záznam souhlasu

en: Consent Logging Disabled
cs: Záznam souhlasu je zakázán

en: Consent Logs
cs: Záznamy o souhlasu

en: Consent Logs Pagination
cs: Stránkování záznamů souhlasu

en: Consent Preset
cs: Přednastavení souhlasu

en: Consent Record
cs: Záznam souhlasu

en: Consent Session ID
cs: ID relace souhlasu

en: Consent Status
cs: Stav souhlasu

en: Consent log export upgrade
cs: Vylepšení exportu protokolů souhlasu

en: Consent log is empty
cs: Záznam souhlasu je prázdný

en: Consent logs
cs: Záznamy souhlasu

en: Consent logs may be required to demonstrate proof of consent under GDPR Article 7(1). Consider exporting consent records before uninstalling.
cs: Záznamy o souhlasu mohou být vyžadovány k prokázání souhlasu podle článku 7(1) GDPR. Zvažte export záznamů o souhlasu před odinstalací.

en: Consent logs retrieved successfully.
cs: Záznamy o souhlasu byly úspěšně načteny.

en: Consent not received for
cs: Souhlas nebyl udělen pro

en: Consent processed successfully (logging disabled)
cs: Souhlas byl úspěšně zpracován (záznamování zakázáno)

en: Consent saved successfully.
cs: Souhlas byl úspěšně uložen.

en: Consents
cs: Souhlasy

en: Consequences of Disabling Cookies
cs: Důsledky zakázání cookies

en: Contact Us
cs: Kontaktujte nás

en: Content
cs: Obsah

en: Continue Learning
cs: Pokračovat ve vzdělávání

en: Contribute to SureCookie
cs: Přispět do SureCookie

en: Contribute to SureCookie toggle
cs: Přepínač pro přispění do SureCookie

en: Control how long consent stays valid and how consent records are stored.
cs: Ovládejte, jak dlouho platí souhlas a jak jsou záznamy o souhlasu ukládány.

en: Control where your cookie banner appears on your site.
cs: Ovládejte, kde se na vašem webu zobrazí banner cookies.

en: Cookie Banner
cs: Banner cookie

en: Cookie Consent
cs: Souhlas s cookies

en: Cookie ID is required.
cs: ID cookie je povinné.

en: Cookie Manager
cs: Správce cookies

en: Cookie Name
cs: Název cookie

en: Cookie Notice
cs: Oznámení o cookies

en: Cookie Notice (optional)
cs: Oznámení o cookies (volitelné)

en: Cookie Policy
cs: Pravidla pro cookies

en: Cookie Policy Page
cs: Stránka s pravidly pro cookies

en: Cookie Policy page already exists.
cs: Stránka s pravidly pro cookies již existuje.

en: Cookie Policy page created successfully!
cs: Stránka s pravidly pro cookies byla úspěšně vytvořena!

en: Cookie Policy page created successfully.
cs: Stránka s pravidly pro cookies byla úspěšně vytvořena.

en: Cookie Preferences
cs: Předvolby cookies

en: Cookie Scanner
cs: Skenování cookies

en: Cookie Settings
cs: Nastavení cookies

en: Cookie categories retrieved successfully.
cs: Kategorie cookies byly úspěšně načteny.

en: Cookie category is required.
cs: Kategorie cookie je povinná.

en: Cookie category updated successfully
cs: Kategorie cookie byla úspěšně aktualizována

en: Cookie category updated successfully.
cs: Kategorie cookie byla úspěšně aktualizována.

en: Cookie is already in the selected category.
cs: Cookie je již ve vybrané kategorii.

en: Cookie name is required.
cs: Název cookie je povinný.

en: Cookie not found in the specified category.
cs: Cookie nebyla nalezena ve specifikované kategorii.

en: Cookie not found.
cs: Cookie nebyla nalezena.

en: Cookie scan has been completed successfully.
cs: Skenování cookies bylo úspěšně dokončeno.

en: Cookie scan has been initiated.
cs: Skenování cookies bylo zahájeno.

en: Cookie scanning is not available for localhost or development sites. Please use a live domain.
cs: Skenování cookies není dostupné pro localhost nebo vývojové stránky. Použijte prosím živou doménu.

en: Cookies are small text files that are stored on your computer or mobile device when you visit a website. They are widely used to make websites work more efficiently, provide a better browsing experience, and supply information to the owners of the site. Cookies can be "persistent" or "session" cookies. Persistent cookies remain on your device for a set period or until you delete them, while session cookies are deleted as soon as you close your web browser.
cs: Cookies jsou malé textové soubory, které se ukládají do vašeho počítače nebo mobilního zařízení při návštěvě webové stránky. Jsou široce používány k efektivnějšímu fungování webů, poskytování lepšího zážitku z prohlížení a dodávání informací majitelům stránek. Cookies mohou být "trvalé" nebo "relace". Trvalé cookies zůstávají ve vašem zařízení po stanovenou dobu nebo dokud je nesmažete, zatímco relace cookies jsou smazány, jakmile zavřete svůj webový prohlížeč.

en: Cookies that haven't been categorized yet.
cs: Cookies, které dosud nebyly kategorizovány.

en: Copied
cs: Zkopírováno

en: Copied to clipboard
cs: Zkopírováno do schránky

en: Copied!
cs: Zkopírováno!

en: Copy
cs: Kopírovat

en: Copy JSON config
cs: Zkopírovat JSON konfiguraci

en: Copy Logs for Support
cs: Zkopírovat protokoly pro podporu

en: Copy setup prompt for AI client
cs: Zkopírovat výzvu pro AI klienta

en: Copy shortcode
cs: Zkopírovat shortcode

en: Could not copy logs automatically.
cs: Nelze automaticky zkopírovat protokoly.

en: Could not copy to clipboard. Please copy the shortcode manually.
cs: Nepodařilo se zkopírovat do schránky. Prosím, zkopírujte shortcode ručně.

en: Could not determine site domain.
cs: Nepodařilo se určit doménu stránky.

en: Could not disable the nudge. Please try again.
cs: Nepodařilo se zakázat upozornění. Zkuste to prosím znovu.

en: Could not generate a secure registration nonce. Please retry.
cs: Nepodařilo se vygenerovat bezpečný registrační nonce. Zkuste to prosím znovu.

en: Could not generate a secure scan token. Please retry.
cs: Nepodařilo se vygenerovat bezpečný token pro skenování. Zkuste to prosím znovu.

en: Could not generate secure auth key.
cs: Nepodařilo se vygenerovat bezpečný autentizační klíč.

en: Could not reach the SureCookie service: %s
cs: Nepodařilo se kontaktovat službu SureCookie: %s

en: Country
cs: Země

en: Create Page
cs: Vytvořit stránku

en: Create a menu in Appearance > Menus.
cs: Vytvořte menu v sekci Vzhled > Menu.

en: Create an Application Password
cs: Vytvořit aplikační heslo

en: Create and manage all cookies for your website. These cookies will appear in the selected privacy preference categories.
cs: Vytvářejte a spravujte všechny cookies pro vaše webové stránky. Tyto cookies se zobrazí ve vybraných kategoriích preferencí ochrany soukromí.

en: Current category is required.
cs: Aktuální kategorie je povinná.

en: Current category not found in scanned cookies.
cs: Aktuální kategorie nebyla nalezena ve skenovaných cookies.

en: Custom
cs: Vlastní

en: Custom CSS
cs: Vlastní CSS

en: Custom CSS has been reset. The banner will now use default styles.
cs: Vlastní CSS bylo resetováno. Banner nyní použije výchozí styly.

en: Custom colors upgrade
cs: Vylepšení vlastních barev

en: Custom cookie created successfully
cs: Vlastní cookie bylo úspěšně vytvořeno

en: Custom cookie created successfully.
cs: Vlastní cookie byla úspěšně vytvořena.

en: Custom cookie deleted successfully
cs: Vlastní cookie byla úspěšně smazána

en: Custom cookie deleted successfully.
cs: Vlastní cookie byla úspěšně smazána.

en: Custom cookie updated successfully
cs: Vlastní cookie byla úspěšně aktualizována

en: Custom cookie updated successfully.
cs: Vlastní cookie byla úspěšně aktualizována.

en: Custom cookies retrieved successfully.
cs: Vlastní cookies byly úspěšně načteny.

en: Customize your cookie consent banner - content, layout, and visibility.
cs: Přizpůsobte banner souhlasu s cookies – obsah, rozložení a viditelnost.

en: Daily Limit Reached
cs: Denní limit dosažen

en: Dashboard
cs: Nástěnka

en: Data will appear here once visitors interact with the cookie banner.
cs: Data se zde objeví, jakmile návštěvníci budou interagovat s bannerem cookies.

en: Date & Time
cs: Datum a čas

en: Date Range
cs: Časové období

en: Date of Generation
cs: Datum vytvoření

en: Deactivate
cs: Deaktivovat

en: Deactivate Plugin
cs: Deaktivovat plugin

en: Deactivating…
cs: Deaktivace…

en: Deactivation successful. Reloading the page in 3 seconds.
cs: Deaktivace byla úspěšná. Stránka se znovu načte za 3 sekundy.

en: Decline
cs: Odmítnout

en: Decline all non-essential cookies
cs: Odmítnout všechny nepodstatné cookies

en: Declined
cs: Odmítnuto

en: Default
cs: Výchozí

en: Default Consent State
cs: Výchozí stav souhlasu

en: Default categories cannot be deleted.
cs: Výchozí kategorie nelze smazat.

en: Delete
cs: Smazat

en: Delete Consent Log
cs: Smazat záznam souhlasu

en: Delete Cookie Category
cs: Smazat kategorii cookie

en: Delete Custom Cookie
cs: Smazat vlastní cookie

en: Delete Data on Uninstall
cs: Smazat data při odinstalaci

en: Delete Regional Rule
cs: Smazat regionální pravidlo

en: Delete Selected Consent Logs
cs: Smazat vybrané záznamy souhlasu

en: Delete consent log from %s
cs: Smazat záznam souhlasu z %s

en: Delete data on uninstall toggle
cs: Přepínač pro smazání dat při odinstalaci

en: Delete rule for
cs: Smazat pravidlo pro

en: Deleting…
cs: Mažu…

en: Denied
cs: Odepřeno

en: Describe the purpose of this cookie…
cs: Popište účel tohoto cookie…

en: Description
cs: Popis

en: Detected Resources
cs: Zjištěné zdroje

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Disabling analytics or marketing cookies will not affect the core functionality of the website, but it may limit our ability to improve the website based on user behavior or to provide you with personalized content and advertisements.
cs: Zakázání analytických nebo marketingových cookies neovlivní základní funkčnost webu, ale může omezit naši schopnost zlepšovat web na základě chování uživatelů nebo poskytovat vám personalizovaný obsah a reklamy.

en: Domain
cs: Doména

en: Domain verification failed — please retry the scan.
cs: Ověření domény selhalo — zkuste prosím skenování znovu.

en: Download PDF
cs: Stáhnout PDF

en: Download PDF for consent log from %s
cs: Stáhnout PDF záznamu souhlasu z %s

en: Download from GitHub
cs: Stáhnout z GitHubu

en: Drag and drop to reorder buttons.
cs: Přetáhněte a změňte pořadí tlačítek.

en: Drag and drop to reorder buttons. This order can be overridden per Geographic Targeting Rule.
cs: Přetáhněte a změňte pořadí tlačítek. Toto pořadí lze přepsat podle pravidla geografického cílení.

en: Duration
cs: Doba trvání

en: Duration (Days)
cs: Doba trvání (dny)

en: Edit
cs: Upravit

en: Edit Category
cs: Upravit kategorii

en: Edit Cookie
cs: Upravit cookie

en: Edit Page
cs: Upravit stránku

en: Edit Regional Rule
cs: Upravit regionální pravidlo

en: Edit rule for
cs: Upravit pravidlo pro

en: Email Address
cs: E-mailová adresa

en: Email address is required
cs: E-mailová adresa je povinná

en: Enable
cs: Povolit

en: Enable Accept All Button
cs: Povolit tlačítko Přijmout vše

en: Enable Consent Logging
cs: Povolit zaznamenávání souhlasu

en: Enable Consent Logging Switch
cs: Přepínač povolení zaznamenávání souhlasu

en: Enable Cookie Banner
cs: Povolit banner cookies

en: Enable Cookie Banner Switch
cs: Povolit přepínač banneru cookies

en: Enable Floating Widget
cs: Povolit plovoucí widget

en: Enable Google Consent Mode
cs: Povolit Google Consent Mode

en: Enable Google Consent Mode Switch
cs: Povolit přepínač Google Consent Mode

en: Enable MCP
cs: Povolit MCP

en: Enable Script and Content Blocking
cs: Povolit blokování skriptů a obsahu

en: Enable Script and Content Blocking Switch
cs: Povolit přepínač blokování skriptů a obsahu

en: Enable consent logging to view analytics data and recent consent logs.
cs: Povolte zaznamenávání souhlasu pro zobrazení analytických dat a nedávných záznamů souhlasu.

en: Enable consent logging to view consent analytics
cs: Povolte záznam souhlasu pro zobrazení analýzy souhlasů

en: Enable features like saved preferences and personalized content.
cs: Umožňují funkce jako uložené preference a personalizovaný obsah.

en: Enable full TCF mode, generate TC strings, and display the IAB vendor list to your visitors.
cs: Povolit plný režim TCF, generovat TC řetězce a zobrazovat návštěvníkům seznam dodavatelů IAB.

en: Enables storage for advertising purposes including ad personalization and user data.
cs: Umožňuje ukládání pro reklamní účely včetně personalizace reklam a uživatelských dat.

en: Enables storage for analytics purposes like visit duration and page views.
cs: Umožňuje ukládání pro analytické účely, jako je doba návštěvy a zobrazení stránek.

en: Enables storage for site functionality like preferences and language.
cs: Umožňuje ukládání pro funkčnost webu, jako jsou preference a jazyk.

en: Enter Banner Message
cs: Zadejte zprávu banneru

en: Enter a description for this cookie category…
cs: Zadejte popis této kategorie cookie…

en: Enter a description for this cookie…
cs: Zadejte popis tohoto cookie…

en: Enter text
cs: Zadejte text

en: Enter your email address
cs: Zadejte svou e-mailovou adresu

en: Enter your first name
cs: Zadejte své jméno

en: Enter your last name
cs: Zadejte své příjmení

en: Essential
cs: Základní

en: Essential Cookies
cs: Základní cookies

en: Essential cookies (security_storage) are always granted. These defaults apply before the visitor interacts with the consent banner.
cs: Základní cookies (security_storage) jsou vždy povoleny. Tyto výchozí hodnoty platí před interakcí návštěvníka s bannerem souhlasu.

en: Every 1 Minute (SureCookie Polling)
cs: Každou 1 minutu (SureCookie dotazování)

en: Exit Setup
cs: Ukončit nastavení

en: Expiry
cs: Platnost

en: Export consent logs
cs: Exportovat protokoly souhlasu

en: Fade
cs: Zeslabení

en: Failed to activate plugin.
cs: Nepodařilo se aktivovat plugin.

en: Failed to cancel scan.
cs: Nepodařilo se zrušit skenování.

en: Failed to check scan status.
cs: Nepodařilo se zkontrolovat stav skenování.

en: Failed to copy prompt to clipboard
cs: Nepodařilo se zkopírovat výzvu do schránky

en: Failed to copy to clipboard
cs: Nepodařilo se zkopírovat do schránky

en: Failed to create category
cs: Nepodařilo se vytvořit kategorii

en: Failed to create category:
cs: Nepodařilo se vytvořit kategorii:

en: Failed to create custom cookie
cs: Nepodařilo se vytvořit vlastní cookie

en: Failed to create custom cookie:
cs: Nepodařilo se vytvořit vlastní cookie:

en: Failed to deactivate plugin.
cs: Nepodařilo se deaktivovat plugin.

en: Failed to decode the access key.
cs: Nepodařilo se dekódovat přístupový klíč.

en: Failed to decrypt the access key.
cs: Nepodařilo se dešifrovat přístupový klíč.

en: Failed to delete category
cs: Nepodařilo se smazat kategorii

en: Failed to delete category:
cs: Nepodařilo se smazat kategorii:

en: Failed to delete consent %s
cs: Nepodařilo se smazat souhlas %s

en: Failed to delete consent log
cs: Nepodařilo se smazat záznam souhlasu

en: Failed to delete custom cookie
cs: Nepodařilo se smazat vlastní cookie

en: Failed to delete custom cookie:
cs: Nepodařilo se smazat vlastní cookie:

en: Failed to delete log.
cs: Nepodařilo se smazat záznam.

en: Failed to delete logs.
cs: Nepodařilo se smazat záznamy.

en: Failed to encode registration request.
cs: Nepodařilo se zakódovat registrační požadavek.

en: Failed to encode scan request.
cs: Nepodařilo se zakódovat požadavek na skenování.

en: Failed to encode the token data.
cs: Nepodařilo se zakódovat data tokenu.

en: Failed to encode verification completion.
cs: Nepodařilo se zakódovat dokončení ověření.

en: Failed to fetch quota.
cs: Nepodařilo se získat kvótu.

en: Failed to fetch results.
cs: Nepodařilo se získat výsledky.

en: Failed to generate page. Please try again.
cs: Nepodařilo se vygenerovat stránku. Zkuste to prosím znovu.

en: Failed to get authentication payload
cs: Nepodařilo se získat autentizační data

en: Failed to get scan group.
cs: Nepodařilo se získat skupinu skenování.

en: Failed to initiate scan
cs: Nepodařilo se zahájit skenování

en: Failed to install and activate plugin.
cs: Nepodařilo se nainstalovat a aktivovat plugin.

en: Failed to json decode the decrypted data.
cs: Nepodařilo se dekódovat dešifrovaná data ve formátu JSON.

en: Failed to load conflicting plugins
cs: Nepodařilo se načíst konfliktní pluginy

en: Failed to load consent logs
cs: Nepodařilo se načíst záznamy o souhlasu

en: Failed to load cookie categories
cs: Nepodařilo se načíst kategorie cookies

en: Failed to load countries
cs: Nepodařilo se načíst země

en: Failed to load custom cookies
cs: Nepodařilo se načíst vlastní cookies

en: Failed to load settings
cs: Nepodařilo se načíst nastavení

en: Failed to refresh limits.
cs: Nepodařilo se obnovit limity.

en: Failed to save consent.
cs: Nepodařilo se uložit souhlas.

en: Failed to save settings
cs: Nepodařilo se uložit nastavení

en: Failed to start scan.
cs: Nepodařilo se spustit skenování.

en: Failed to start scan: %s
cs: Nepodařilo se spustit skenování: %s

en: Failed to start site scanner: %s
cs: Nepodařilo se spustit skener stránek: %s

en: Failed to update category
cs: Nepodařilo se aktualizovat kategorii

en: Failed to update category:
cs: Nepodařilo se aktualizovat kategorii:

en: Failed to update cookie category
cs: Nepodařilo se aktualizovat kategorii cookie

en: Failed to update cookie category:
cs: Nepodařilo se aktualizovat kategorii cookie:

en: Failed to update custom cookie
cs: Nepodařilo se aktualizovat vlastní cookie

en: Failed to update custom cookie:
cs: Nepodařilo se aktualizovat vlastní cookie:

en: Field
cs: Pole

en: Finalizing…
cs: Dokončuji…

en: Finish
cs: Dokončit

en: First Name
cs: Jméno

en: First name is required
cs: Jméno je povinné

en: Floating Banner
cs: Plovoucí banner

en: Floating Widget
cs: Plovoucí widget

en: Follow these steps to set up cookie consent on your site in minutes.
cs: Postupujte podle těchto kroků a nastavte souhlas s cookies na svém webu během několika minut.

en: For improved security, your SureCookie scanner credentials have been reset. To keep your account-linked scans working, please reconnect SureCookie from the plugin settings - dismissing this notice will sign you out of the agent app until you reconnect.
cs: Pro zvýšení bezpečnosti byly vaše přihlašovací údaje skeneru SureCookie resetovány. Aby vaše skeny propojené s účtem fungovaly, prosím znovu připojte SureCookie v nastavení pluginu – zavřením tohoto oznámení budete odhlášeni z aplikace agenta, dokud se znovu nepřipojíte.

en: Free Plan Limit Reached
cs: Dosaženo limitu bezplatného plánu

en: Free version
cs: Bezplatná verze

en: From consent logs to region-based preferences, SureCookie helps you stay compliant while building visitor trust.
cs: Od záznamů o souhlasu po preference založené na regionu, SureCookie vám pomáhá zůstat v souladu a zároveň budovat důvěru návštěvníků.

en: Full-width Banner
cs: Banner na celou šířku

en: Functional
cs: Funkční

en: Functional Cookies
cs: Funkční cookies

en: Functional Storage
cs: Funkční úložiště

en: Functional storage default
cs: Výchozí funkční úložiště

en: General
cs: Obecné

en: Generate Cookie Policy Page
cs: Vygenerovat stránku s pravidly pro cookies

en: Generate a cookie policy page or use a shortcode to display your cookie policy anywhere on your site.
cs: Vygenerujte stránku s pravidly pro cookies nebo použijte shortcode pro zobrazení pravidel pro cookies kdekoli na vašem webu.

en: Generate a cookie policy page so visitors know how you handle their data.
cs: Vygenerujte stránku zásad cookies, aby návštěvníci věděli, jak nakládáte s jejich daty.

en: Generate privacy-compliant descriptions
cs: Vygenerovat popisy v souladu s ochranou soukromí

en: Generate the AC string, mirror the addtl_consent cookie, and display Google's Additional Consent provider list to your visitors - required for full Google Ads / GAM monetization.
cs: Vygenerujte řetězec AC, zrcadlete cookie addtl_consent a zobrazte návštěvníkům seznam poskytovatelů Dodatečného souhlasu Google - vyžadováno pro plnou monetizaci Google Ads / GAM.

en: Geographic Targeting
cs: Geografické cílení

en: Get Started with SureCookie
cs: Začněte se SureCookie

en: Get smart compliance recommendations
cs: Získat chytrá doporučení pro soulad

en: Get the Scan Booster add-on
cs: Získejte doplněk Scan Booster

en: Global
cs: Globální

en: Go to Dashboard
cs: Přejít na řídicí panel

en: Google Chrome: Open Settings, go to Privacy and Security, then click on Cookies and other site data. From there, you can block third-party cookies, clear cookies when you close the browser, or block all cookies.
cs: Google Chrome: Otevřete Nastavení, přejděte na Soukromí a zabezpečení, poté klikněte na Cookies a další data webu. Odtud můžete blokovat cookies třetích stran, mazat cookies při zavření prohlížeče nebo blokovat všechny cookies.

en: Google Consent Mode
cs: Režim souhlasu Google

en: Google Site Kit's Consent Mode is active. Please disable it in Site Kit settings to use SureCookie's implementation.
cs: Režim souhlasu Google Site Kit je aktivní. Pro použití implementace SureCookie jej prosím deaktivujte v nastavení Site Kit.

en: Google now requires Consent Mode v2 for all websites using Google services in the European Economic Area.
cs: Google nyní vyžaduje Consent Mode v2 pro všechny weby používající služby Google v Evropském hospodářském prostoru.

en: Got it
cs: Rozumím

en: Granted
cs: Povoleno

en: Group ID: %s
cs: ID skupiny: %s

en: Grow traffic of your website with SureRank — a lightweight SEO toolkit plugin for WordPress users who want better rankings without the complexity.
cs: Zvyšte návštěvnost svého webu s SureRank — lehkým SEO nástrojem pro uživatele WordPressu, kteří chtějí lepší pozice bez složitosti.

en: Help Center
cs: Centrum nápovědy

en: Help shape the future of SureCookie. Share how you use the plugin so we can build features that matter, fix issues faster, and make smarter decisions.
cs: Pomozte utvářet budoucnost SureCookie. Sdílejte, jak používáte plugin, abychom mohli vytvářet důležité funkce, rychleji řešit problémy a dělat chytřejší rozhodnutí.

en: Help us tailor your SureCookie experience by sharing a bit about yourself:
cs: Pomozte nám přizpůsobit vaši zkušenost se SureCookie tím, že nám o sobě něco řeknete:

en: Help us understand how visitors use our site so we can improve it.
cs: Pomáhají nám pochopit, jak návštěvníci používají náš web, abychom jej mohli zlepšit.

en: Here's a preview of the cookie consent banner.
cs: Zde je náhled banneru souhlasu s cookies.

en: Here's what SureCookie will do for you now:
cs: Toto vám SureCookie nyní nabídne:

en: Here's what you can do:
cs: Tady je, co můžete udělat:

en: Hide SureCookie Branding
cs: Skrýt značku SureCookie

en: Hide SureCookie branding toggle
cs: Přepínač skrytí značky SureCookie

en: How long Google services wait for consent before making requests. Default: 500ms. Range: 0–2000ms.
cs: Jak dlouho služby Google čekají na souhlas před odesláním požadavků. Výchozí: 500 ms. Rozsah: 0–2000 ms.

en: How long user consent remains valid before requiring renewal (1–365 days).
cs: Jak dlouho zůstává uživatelský souhlas platný před nutností obnovení (1–365 dní).

en: How to Control Cookies in Your Browser
cs: Jak ovládat cookies ve svém prohlížeči

en: How to Manage Your Cookie Preferences
cs: Jak spravovat své preference cookies

en: I already did
cs: Už jsem to udělal

en: IP Address
cs: IP adresa

en: IP address or Session ID…
cs: IP adresa nebo ID relace…

en: If SureCookie has been helpful, would you mind taking a moment to leave a 5-star review on WordPress.org?
cs: Pokud vám SureCookie pomohl, mohl byste si prosím najít chvíli a zanechat 5hvězdičkové hodnocení na WordPress.org?

en: If issues persist, copy the logs and <a>contact our support team.</a>
cs: Pokud problémy přetrvávají, zkopírujte protokoly a <a>kontaktujte náš tým podpory.</a>

en: If you choose to disable or decline cookies, some parts of this website may not function as intended. For example, you may not be able to log in, your preferences may not be saved between visits, and certain interactive features may be limited. Disabling essential cookies may make it impossible to use some or all of the services provided through this website.
cs: Pokud se rozhodnete cookies zakázat nebo odmítnout, některé části tohoto webu nemusí fungovat podle očekávání. Například se nemusíte být schopni přihlásit, vaše nastavení nemusí být mezi návštěvami uložena a některé interaktivní funkce mohou být omezeny. Zakázání nezbytných cookies může znemožnit použití některých nebo všech služeb poskytovaných prostřednictvím tohoto webu.

en: If you have any questions or concerns about this Cookie Policy or our use of cookies, please contact us at:
cs: Pokud máte jakékoli dotazy nebo obavy ohledně této politiky cookies nebo našeho používání cookies, kontaktujte nás prosím na:

en: Important: Use <b>!important</b> to override inline styles
cs: Důležité: Použijte <b>!important</b> pro přepsání inline stylů

en: In addition to cookies, we may also use similar technologies such as pixel tags, web beacons, and local storage to collect and store information. These technologies work in a similar way to cookies and allow us to monitor and improve our website and your experience of it.
cs: Kromě cookies můžeme také používat podobné technologie, jako jsou pixelové značky, webové majáky a místní úložiště, k shromažďování a ukládání informací. Tyto technologie fungují podobně jako cookies a umožňují nám sledovat a zlepšovat naše webové stránky a váš zážitek z nich.

en: In progress…
cs: Probíhá…

en: Inactive
cs: Neaktivní

en: Install and Activate
cs: Nainstalovat a aktivovat

en: Invalid data format.
cs: Neplatný formát dat.

en: Invalid flow identifier.
cs: Neplatný identifikátor toku.

en: Invalid log ID
cs: Neplatné ID záznamu

en: Invalid log IDs
cs: Neplatná ID záznamů

en: Invalid preferences format.
cs: Neplatný formát preferencí.

en: Invalid region code format. Use ISO 3166 codes like EU, US, US-CA, or GB.
cs: Neplatný formát kódu regionu. Použijte kódy ISO 3166 jako EU, US, US-CA nebo GB.

en: Invalid type provided.
cs: Byl zadán neplatný typ.

en: It's recommended to deactivate them to avoid issues.
cs: Doporučuje se je deaktivovat, aby se předešlo problémům.

en: Join our Community
cs: Připojte se k naší komunitě

en: Keep all evidence of consent locally on the site, exportable on demand
cs: Uchovávat všechny důkazy o souhlasu lokálně na webu, exportovatelné na vyžádání

en: Keep cookies
cs: Ponechat cookies

en: Keep cookies when deleting category
cs: Ponechat cookies při mazání kategorie

en: Knowledge Base
cs: Databáze znalostí

en: Last Name
cs: Příjmení

en: Last updated: %s
cs: Naposledy aktualizováno: %s

en: Latest Scanning Logs
cs: Nejnovější protokoly skenování

en: Launch Setup Wizard
cs: Spustit průvodce nastavením

en: Layout
cs: Rozvržení

en: Learn
cs: Naučit se

en: Learn More
cs: Zjistit více

en: Learn more
cs: Zjistit více

en: Learn more about ChatGPT connectors
cs: Zjistěte více o konektorech ChatGPT

en: Learn more about Google Consent Mode v2 →
cs: Zjistit více o Google Consent Mode v2 →

en: Learn more about the WordPress MCP Adapter
cs: Zjistěte více o WordPress MCP adaptéru

en: Leave Us a Review
cs: Zanechte nám recenzi

en: Legal Information
cs: Právní informace

en: Let's Get Started
cs: Začněme

en: Let's make your website transparent, trustworthy, and fully compliant in minutes. SureCookie automatically detects, categorizes, and configures cookies so you can focus on growing your business.
cs: Udělejme váš web transparentní, důvěryhodný a plně v souladu během několika minut. SureCookie automaticky detekuje, kategorizuje a konfiguruje cookies, abyste se mohli soustředit na rozvoj svého podnikání.

en: Limits refreshed.
cs: Limity obnoveny.

en: List of capabilities
cs: Seznam schopností

en: Location detection uses GeoLite2 data by MaxMind, available from <link>https://www.maxmind.com</link>.
cs: Detekce polohy používá data GeoLite2 od MaxMind, dostupná na <link>https://www.maxmind.com</link>.

en: Log ID
cs: ID protokolu

en: Log deleted successfully.
cs: Záznam byl úspěšně smazán.

en: Log details retrieved successfully.
cs: Detaily záznamu byly úspěšně načteny.

en: Log not found.
cs: Záznam nebyl nalezen.

en: Logs
cs: Záznamy

en: Logs copied to clipboard!
cs: Protokoly zkopírovány do schránky!

en: MCP Adapter plugin not detected
cs: Plugin MCP Adaptér nebyl detekován

en: MCP requires the WordPress Abilities API (WordPress 6.9 or later). Update WordPress to use this feature.
cs: MCP vyžaduje WordPress Abilities API (WordPress 6.9 nebo novější). Aktualizujte WordPress, abyste mohli tuto funkci používat.

en: Make sure your site is publicly accessible (not behind basic auth or maintenance mode).
cs: Ujistěte se, že je váš web veřejně přístupný (není za základním ověřováním ani v režimu údržby).

en: Make your consent banner compliant with IAB TCF 2.3 and integrate with the Global Vendor List.
cs: Udělejte svůj banner souhlasu v souladu s IAB TCF 2.3 a integrujte jej s Globálním seznamem dodavatelů.

en: Manage All Cookies
cs: Spravovat všechny cookies

en: Manage Categories
cs: Spravovat kategorie

en: Manage Cookies
cs: Spravovat cookies

en: Manage cookie categories that appear in the privacy preferences modal
cs: Spravovat kategorie cookie, které se zobrazují v modálním okně nastavení soukromí

en: Manage cookie preferences
cs: Spravovat preference cookies

en: Mandatory for EU/EEA as of March 2024
cs: Povinné pro EU/EHP od března 2024

en: Marketing / Ads Storage
cs: Úložiště pro marketing / reklamy

en: Marketing Cookies
cs: Marketingové cookies

en: Marketing storage default
cs: Výchozí úložiště pro marketing

en: Maybe later
cs: Možná později

en: Menu Level
cs: Úroveň menu

en: Microsoft Edge: Open Settings, go to Privacy, Search, and Services. Under the Cookies section, you can choose to block third-party cookies or all cookies and manage cookie exceptions.
cs: Microsoft Edge: Otevřete Nastavení, přejděte na Soukromí, vyhledávání a služby. V sekci Cookies můžete zvolit blokování cookies třetích stran nebo všech cookies a spravovat výjimky pro cookies.

en: Middle
cs: Uprostřed

en: Mode: Show to all visitors worldwide
cs: Režim: Zobrazit všem návštěvníkům po celém světě

en: More information about these categories
cs: Více informací o těchto kategoriích

en: Most web browsers allow you to manage your cookie preferences through their settings. You can set your browser to refuse cookies, delete existing cookies, or alert you when a cookie is being set. The steps to manage cookies vary by browser. Below are general instructions for the most common browsers.
cs: Většina webových prohlížečů vám umožňuje spravovat preference cookies prostřednictvím jejich nastavení. Můžete nastavit prohlížeč tak, aby odmítal cookies, mazal existující cookies nebo vás upozorňoval při nastavování cookie. Kroky pro správu cookies se liší podle prohlížeče. Níže jsou obecné pokyny pro nejběžnější prohlížeče.

en: Mozilla Firefox: Open Settings, go to Privacy and Security, and under Cookies and Site Data you can manage how Firefox handles cookies including clearing data and managing exceptions.
cs: Mozilla Firefox: Otevřete Nastavení, přejděte na Soukromí a zabezpečení a v části Cookies a data webu můžete spravovat, jak Firefox zachází s cookies, včetně mazání dat a správy výjimek.

en: N/A
cs: Není k dispozici

en: Name
cs: Název

en: Network error occurred
cs: Došlo k chybě sítě

en: Never
cs: Nikdy

en: New Cookie
cs: Nová cookie

en: New category is required.
cs: Nová kategorie je povinná.

en: Next
cs: Další

en: No Consents Yet
cs: Žádné souhlasy zatím

en: No WordPress menus found.
cs: Nebylo nalezeno žádné WordPress menu.

en: No active scan to cancel.
cs: Žádné aktivní skenování k zrušení.

en: No active scan.
cs: Žádné aktivní skenování.

en: No categories available. Please create a category first.
cs: Žádné dostupné kategorie. Nejprve vytvořte kategorii.

en: No cookie categories found. Click "Add New Category" to create one.
cs: Nebyly nalezeny žádné kategorie cookie. Klikněte na „Přidat novou kategorii“ pro vytvoření.

en: No data available.
cs: Žádná data nejsou k dispozici.

en: No data found
cs: Nebyly nalezeny žádné údaje

en: No options available
cs: Žádné dostupné možnosti

en: No pages selected for scanning.
cs: Nebyly vybrány žádné stránky ke skenování.

en: No partner sites configured.
cs: Žádné partnerské weby nejsou nastaveny.

en: No progress detected after %s.
cs: Po %s nebyl zaznamenán žádný pokrok.

en: No re-consent method active
cs: Žádná metoda opětovného souhlasu není aktivní

en: No regional rules configured. The global default (deny all except essential) applies to all visitors.
cs: Nejsou nakonfigurována žádná regionální pravidla. Globální výchozí nastavení (zakázat vše kromě nezbytného) platí pro všechny návštěvníky.

en: No scan data available. Run a scan to detect third-party resources.
cs: Není k dispozici žádný skenovací data. Pro zjištění zdrojů třetích stran spusťte skenování.

en: No scanned cookies found.
cs: Nebyly nalezeny žádné naskenované cookies.

en: No user email found in the decrypted data.
cs: V dešifrovaných datech nebyl nalezen e-mail uživatele.

en: Non-essential cookies rejected.
cs: Nepodstatné cookies odmítnuty.

en: OFF
cs: VYPNUTO

en: ON
cs: ZAPNUTO

en: Okay, just one last step…
cs: Dobře, jen poslední krok…

en: Onboarding
cs: Úvodní nastavení

en: Onboarding data saved successfully.
cs: Údaje o onboardingu byly úspěšně uloženy.

en: Onboarding is already marked as complete.
cs: Onboarding je již označen jako dokončený.

en: Onboarding marked as complete.
cs: Onboarding byl označen jako dokončený.

en: Once the scan is complete, your cookies will appear under <a>All Cookies</a>.
cs: Po dokončení skenování se vaše cookies zobrazí pod <a>Všechny cookies</a>.

en: Only Essential
cs: Pouze nezbytné

en: Open Application Passwords
cs: Otevřít aplikační hesla

en: Open Learn
cs: Otevřít Learn

en: Open Support Ticket
cs: Otevřít tiket podpory

en: Overview
cs: Přehled

en: PROOF OF CONSENT
cs: DŮKAZ SOUHLASU

en: Page
cs: Stránka

en: Page Already Linked
cs: Stránka již je propojena

en: Page failed: %1$s — %2$s
cs: Stránka selhala: %1$s — %2$s

en: Pages selected: %d.
cs: Vybrané stránky: %d.

en: Pages with heavy JavaScript may take longer to scan. If scanning fails repeatedly, try fewer pages.
cs: Stránky s náročným JavaScriptem mohou trvat déle ke skenování. Pokud skenování opakovaně selhává, zkuste méně stránek.

en: Partially Accepted
cs: Částečně přijato

en: Plan: %s.
cs: Plán: %s.

en: Please <a>go back</a> and connect your SureCookie account to enable cookie scanning.
cs: Prosím, <a>vraťte se zpět</a> a připojte svůj účet SureCookie pro povolení skenování cookies.

en: Please connect your account to get free scanning credits.
cs: Pro získání bezplatných kreditů na skenování prosím připojte svůj účet.

en: Please enter a category name
cs: Zadejte název kategorie

en: Please enter a cookie name
cs: Zadejte název cookie

en: Please enter a valid email address
cs: Zadejte platnou e-mailovou adresu

en: Please enter a value between 1 and 365 days.
cs: Zadejte hodnotu mezi 1 a 365 dny.

en: Please enter at least one region code
cs: Zadejte prosím alespoň jeden kód regionu

en: Please note that restricting cookies may impact your experience of the website, as some features and services may not function properly without certain cookies enabled.
cs: Vezměte prosím na vědomí, že omezení cookies může ovlivnit váš zážitek z webu, protože některé funkce a služby nemusí bez určitých cookies správně fungovat.

en: Please return to the SureCookie dashboard and try again.
cs: Vraťte se prosím na panel SureCookie a zkuste to znovu.

en: Please select a category
cs: Vyberte kategorii

en: Plugin activated successfully.
cs: Plugin byl úspěšně aktivován.

en: Plugin activation failed.
cs: Aktivace pluginu selhala.

en: Plugin deactivated successfully.
cs: Plugin byl úspěšně deaktivován.

en: Plugin installation failed.
cs: Instalace pluginu selhala.

en: Plugin installed and activated successfully.
cs: Plugin byl úspěšně nainstalován a aktivován.

en: Plugin is already inactive.
cs: Plugin je již neaktivní.

en: Plugin not found.
cs: Plugin nebyl nalezen.

en: Position
cs: Pozice

en: Possible causes: scan server under heavy load, your site is unreachable from our scanner, or a page caused a browser timeout.
cs: Možné příčiny: server pro skenování je pod velkým zatížením, váš web není dostupný z našeho skeneru nebo stránka způsobila časový limit prohlížeče.

en: Post not found.
cs: Příspěvek nebyl nalezen.

en: Powered by
cs: Poháněno

en: Powered by SureCookie (opens in new tab)
cs: Poháněno SureCookie (otevře se v nové záložce)

en: Preference Modal
cs: Modální okno preferencí

en: Preference Modal Description
cs: Popis modálního okna preferencí

en: Preference Modal Title
cs: Název modálního okna preferencí

en: Preference modal description cannot be empty.
cs: Popis modálního okna preferencí nesmí být prázdný.

en: Preference sections
cs: Sekce preferencí

en: Preferences
cs: Předvolby

en: Preferences data is too large.
cs: Data preferencí jsou příliš velká.

en: Preferences saved successfully.
cs: Nastavení preferencí bylo úspěšně uloženo.

en: Preferences should not be empty.
cs: Preference nesmí být prázdné.

en: Preparing scan…
cs: Připravuji skenování…

en: Prevent non-essential scripts and embedded content from loading until user consent is given. Supported services are listed <a>here</a>.
cs: Zabraňte načítání nezbytných skriptů a vloženého obsahu, dokud uživatel nedá souhlas. Podporované služby jsou uvedeny <a>zde</a>.

en: Preview:
cs: Náhled:

en: Privacy Policy
cs: Zásady ochrany osobních údajů

en: Privacy Preference
cs: Nastavení soukromí

en: Privacy compliance made effortless 🍪
cs: Soulad s ochranou soukromí bez námahy 🍪

en: Pro version
cs: Pro verze

en: Progress: %1$d of %2$d pages scanned.
cs: Průběh: %1$d z %2$d stránek bylo naskenováno.

en: Promotional plugins data retrieved.
cs: Data propagačních pluginů byla načtena.

en: Prompt copied! Paste it into your AI client.
cs: Výzva zkopírována! Vložte ji do svého AI klienta.

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Publish Your Cookie Policy
cs: Publikujte svou zásadu cookies

en: Purpose
cs: Účel

en: Queued…
cs: Ve frontě…

en: Quick Access
cs: Rychlý přístup

en: Quick Presets
cs: Rychlé přednastavení

en: Quota is not available on localhost or development sites.
cs: Kvóta není dostupná na localhost nebo vývojových stránkách.

en: Rate SureCookie
cs: Ohodnotit SureCookie

en: Re-Consent
cs: Znovu souhlasit

en: Real cookie consent for WordPress. Browser-based scanning, smart categorization, strict script blocking, and consent logs stored in your database.
cs: Skutečný souhlas s cookies pro WordPress. Prohlížečem založené skenování, chytrá kategorizace, přísné blokování skriptů a záznamy o souhlasu uložené ve vaší databázi.

en: Received
cs: Přijato

en: Received an invalid verification token. Please retry.
cs: Byl přijat neplatný ověřovací token. Zkuste to prosím znovu.

en: Received from
cs: Přijato od

en: Recent Consent Logs
cs: Nedávné záznamy souhlasu

en: Reconnect SureCookie to continue
cs: Znovu připojte SureCookie pro pokračování

en: Refresh limits
cs: Obnovit limity

en: Refreshing…
cs: Obnovování…

en: Region Codes
cs: Kódy regionů

en: Registration could not be initiated.
cs: Registrace nemohla být zahájena.

en: Reject All
cs: Odmítnout vše

en: Remove the "Powered by SureCookie" text from the consent banner and preferences modal.
cs: Odstraňte text „Powered by SureCookie“ z banneru souhlasu a modálního okna preferencí.

en: Replace "your-application-password" in the JSON with the password from Step 1.
cs: Nahraďte "your-application-password" v JSON heslem z kroku 1.

en: Replace data on next scan
cs: Nahradit data při dalším skenování

en: Request origin could not be verified.
cs: Původ požadavku nelze ověřit.

en: Request origin is not allowed.
cs: Původ požadavku není povolen.

en: Required for basic website functionality.
cs: Požadováno pro základní funkčnost webu.

en: Reset Custom CSS
cs: Resetovat vlastní CSS

en: Resets in %s
cs: Obnoví se za %s

en: Resource
cs: Zdroj

en: Resource Blocking
cs: Blokování zdrojů

en: Review Consent Logs
cs: Zkontrolujte protokoly souhlasu

en: Review Page
cs: Zkontrolovat stránku

en: Review and publish the cookie policy page on your site.
cs: Zkontrolujte a publikujte stránku zásad cookies na svém webu.

en: Run a Quick Privacy Scan
cs: Spustit rychlý sken ochrany soukromí

en: Run the cookie scanner to discover and categorize cookies your site uses.
cs: Spusťte skener cookies a objevte a kategorizujte cookies, které váš web používá.

en: Safari: Open Preferences, go to the Privacy tab, and configure your cookie blocking preferences. Safari also offers an option to prevent cross-site tracking.
cs: Safari: Otevřete Předvolby, přejděte na kartu Soukromí a nastavte si preference blokování cookies. Safari také nabízí možnost zabránit sledování napříč weby.

en: Save
cs: Uložit

en: Save Cookie
cs: Uložit cookie

en: Save failed!
cs: Uložení selhalo!

en: Saving…
cs: Ukládání…

en: Scan Completed with Errors
cs: Skenování dokončeno s chybami

en: Scan Completed!
cs: Skenování dokončeno!

en: Scan Now
cs: Spustit skenování

en: Scan Started!
cs: Skenování zahájeno!

en: Scan Your Site for Cookies
cs: Prohledejte svůj web na cookies

en: Scan already in progress. Skipping.
cs: Skenování již probíhá. Přeskakuje se.

en: Scan appears stuck
cs: Skenování se zdá být zaseknuté

en: Scan cancelled by user.
cs: Skenování zrušeno uživatelem.

en: Scan cancelled successfully.
cs: Skenování bylo úspěšně zrušeno.

en: Scan cancelled.
cs: Skenování zrušeno.

en: Scan completed!
cs: Skenování dokončeno!

en: Scan failed
cs: Skenování selhalo

en: Scan failed on server.
cs: Skenování na serveru selhalo.

en: Scan failed.
cs: Skenování selhalo.

en: Scan has been started. You will be notified when it completes.
cs: Skenování bylo zahájeno. Budete informováni po jeho dokončení.

en: Scan in progress...
cs: Skenování probíhá...

en: Scan is in progress. Checking again…
cs: Skenování probíhá. Kontrola znovu…

en: Scan progress
cs: Průběh skenování

en: Scan started successfully.
cs: Skenování bylo úspěšně zahájeno.

en: Scan timed out. Please try again.
cs: Skenování vypršelo. Zkuste to prosím znovu.

en: Scan your website to detect all cookies being used.
cs: Proveďte skenování svého webu, abyste zjistili všechny používané cookies.

en: Scanned
cs: Skenováno

en: Scanned cookies retrieved successfully.
cs: Naskenované cookies byly úspěšně načteny.

en: Scanned history retrieved successfully.
cs: Historie skenování byla úspěšně načtena.

en: Scanned resources retrieved successfully.
cs: Skenované zdroje byly úspěšně načteny.

en: Scanner credentials are not yet issued. Run your first scan to register.
cs: Přihlašovací údaje skeneru ještě nebyly vydány. Pro registraci spusťte první skenování.

en: Scanning page %1$d of %2$d…
cs: Skenuji stránku %1$d z %2$d…

en: Scanning pages…
cs: Skenuji stránky…

en: Scanning your pages for cookies. This may take a few minutes.
cs: Skenujeme vaše stránky na cookies. Může to chvíli trvat.

en: Scanning…
cs: Skenování…

en: Script
cs: Skript

en: Search by IP address or Session ID
cs: Hledat podle IP adresy nebo ID relace

en: Security check failed. Please refresh the page and try again.
cs: Kontrola zabezpečení selhala. Prosím obnovte stránku a zkuste to znovu.

en: See full documentation →
cs: Zobrazit úplnou dokumentaci →

en: See who has consented and when - useful for compliance audits.
cs: Podívejte se, kdo dal souhlas a kdy – užitečné pro audity souladu.

en: Select
cs: Vybrat

en: Select Logo
cs: Vybrat logo

en: Select Menu
cs: Vybrat menu

en: Select Pages
cs: Vybrat stránky

en: Select a Page
cs: Vybrat stránku

en: Select a WordPress menu to automatically add the Cookie Preferences link to it. When clicked, it opens the consent preferences modal directly.
cs: Vyberte WordPress menu, do kterého se automaticky přidá odkaz Nastavení cookies. Po kliknutí se přímo otevře modální okno s nastavením souhlasu.

en: Select a category
cs: Vyberte kategorii

en: Select retention period
cs: Vyberte dobu uchování

en: Select the pages you want to scan.
cs: Vyberte stránky, které chcete skenovat.

en: Select up to %d pages to scan…
cs: Vyberte až %d stránek ke skenování…

en: Sending scan request…
cs: Odesílá se požadavek na skenování…

en: Session ID
cs: ID relace

en: Session ID is required.
cs: ID relace je povinné.

en: Session Summary
cs: Souhrn relace

en: Set default consent state for visitors from this region. Google uses the most specific match.
cs: Nastavte výchozí stav souhlasu pro návštěvníky z tohoto regionu. Google používá nejpřesnější shodu.

en: Set different default consent states per region. Google uses the most specific match (e.g., US-CA overrides US).
cs: Nastavte různé výchozí stavy souhlasu podle regionu. Google používá nejpřesnější shodu (např. US-CA přepisuje US).

en: Set up the Consent Banner
cs: Nastavte banner souhlasu

en: Settings
cs: Nastavení

en: Settings saved!
cs: Nastavení uloženo!

en: Settings updated
cs: Nastavení aktualizováno

en: Share visitor consent across multiple sites so users do not have to consent again.
cs: Sdílejte souhlas návštěvníka napříč více weby, aby uživatelé nemuseli souhlasit znovu.

en: Shared
cs: Sdíleno

en: Shared to
cs: Sdíleno na

en: Shared to %d site(s)
cs: Sdíleno na %d stránku(y)

en: Shortcode Copied!
cs: Shortcode zkopírován!

en: Show banner only in selected regions, create custom regional rules, and control fallback behavior.
cs: Zobrazovat banner pouze ve vybraných regionech, vytvářet vlastní regionální pravidla a ovládat chování při záložním řešení.

en: Show cookie consent banner to comply with privacy regulations.
cs: Zobrazit banner souhlasu s cookies pro dodržení předpisů o ochraně soukromí.

en: Show only where required by law
cs: Zobrazit pouze tam, kde to vyžaduje zákon

en: Show the "Accept All" button on the consent banner. When off, the button is removed from the banner and from the Button Order list.
cs: Zobrazit tlačítko „Přijmout vše“ na banneru souhlasu. Pokud je vypnuto, tlačítko je odstraněno z banneru i ze seznamu pořadí tlačítek.

en: Show the cookie banner only where you want, based on visitor location.
cs: Zobrazte banner cookies pouze tam, kde chcete, podle umístění návštěvníka.

en: Show to all visitors worldwide
cs: Zobrazit všem návštěvníkům po celém světě

en: Shown at the top of the preference modal. Use {cookie_policy_link} anywhere in the text to position the Cookie Policy link inline.
cs: Zobrazuje se v horní části modálního okna preferencí. Použijte {cookie_policy_link} kdekoli v textu pro umístění odkazu na Zásady cookies inline.

en: Sites that will receive your consent
cs: Weby, které obdrží váš souhlas

en: Skip
cs: Přeskočit

en: Slide
cs: Posun

en: Smart Categorization
cs: Chytrá kategorizace

en: Start Scan
cs: Spustit skenování

en: Starting scan…
cs: Spouští se skenování…

en: Starting site scan (triggered by user).
cs: Spouští se skenování stránek (aktivováno uživatelem).

en: Status
cs: Stav

en: Stay in the loop and help shape SureCookie! Get feature updates, and help us build a better SureCookie by sharing how you use the plugin. <a>Privacy Policy</a>
cs: Zůstaňte v obraze a pomozte formovat SureCookie! Získejte aktualizace funkcí a pomozte nám vytvořit lepší SureCookie sdílením, jak plugin používáte. <a>Zásady ochrany soukromí</a>

en: Store consent records in database for compliance reporting and analytics.
cs: Ukládejte záznamy souhlasu do databáze pro účely dodržování předpisů a analýzy.

en: Stores the user's cookie consent preferences.
cs: Ukládá preference uživatele ohledně souhlasu s cookies.

en: Successfully deleted consent %s
cs: Úspěšně smazán souhlas %s

en: Supported services: Analytics 4, Google Ads, Tag Manager, Campaign Manager 360, Ad Manager, Floodlight, and DV360
cs: Podporované služby: Analytics 4, Google Ads, Tag Manager, Campaign Manager 360, Ad Manager, Floodlight a DV360

en: SureCookie Admin Menu
cs: Správce SureCookie Menu

en: SureCookie Features
cs: Funkce SureCookie

en: SureCookie MCP Server for cookie consent settings, consent logs, cookie management, and site scanning workflows.
cs: SureCookie MCP Server pro nastavení souhlasu s cookies, záznamy o souhlasu, správu cookies a pracovní postupy skenování stránek.

en: SureCookie Only
cs: Pouze SureCookie

en: SureCookie admin menu location toggle
cs: Přepínač umístění administrátorského menu SureCookie

en: SureCookie is scanning your pages for cookies. This may take a few minutes.
cs: SureCookie skenuje vaše stránky kvůli cookies. Může to chvíli trvat.

en: SureCookie platform will visit them like real users to detect all cookies in use. Allowed %d pages per scan due to resource constraints.
cs: Platforma SureCookie je navštíví jako skuteční uživatelé, aby detekovala všechny používané cookies. Z důvodu omezení zdrojů je povoleno %d stránek na skenování.

en: SureCookie will scan your website, detect all cookies, and categorize them automatically.<br/> This helps you stay compliant without spending hours identifying scripts manually.
cs: SureCookie prohledá váš web, automaticky detekuje všechny cookies a kategorizuje je.<br/> Pomáhá vám tak zůstat v souladu, aniž byste museli hodiny ručně identifikovat skripty.

en: Table of Contents
cs: Obsah

en: Target specific regions with tailored consent experiences.
cs: Cílit na konkrétní regiony s přizpůsobenými zkušenostmi se souhlasem.

en: The MCP endpoint becomes active only after you save your settings.
cs: Koncový bod MCP se aktivuje až po uložení vašich nastavení.

en: The Spectra extends the Gutenberg functionality with several unique and feature-rich blocks that help build websites faster.
cs: Spectra rozšiřuje funkce Gutenberg o několik unikátních a bohatých bloků, které pomáhají rychleji stavět weby.

en: The WordPress cron system is not working on your site. Cookie scanning may not work as expected. Please enable WP-Cron or set up a server cron job to ensure proper functionality.
cs: Systém WordPress cron na vašem webu nefunguje. Skenování cookies nemusí fungovat správně. Prosím, povolte WP-Cron nebo nastavte serverový cron úkol pro zajištění správné funkčnosti.

en: The following plugins may conflict with SureCookie. It's recommended to deactivate them to avoid issues.
cs: Následující pluginy mohou být v konfliktu se SureCookie. Doporučuje se je deaktivovat, aby se předešlo problémům.

en: The free plan supports scanning up to %d pages. To scan additional pages and keep your cookie list updated automatically, join the waitlist.
cs: Bezplatný plán podporuje skenování až %d stránek. Pro skenování dalších stránek a automatickou aktualizaci seznamu cookies se přihlaste na čekací listinu.

en: The label shown on the Cookie Preferences link.
cs: Popisek zobrazený na odkazu Nastavení cookies.

en: The plugin could not be deactivated. Please try again.
cs: Plugin se nepodařilo deaktivovat. Zkuste to prosím znovu.

en: The previously selected page no longer exists or could not be loaded.
cs: Dříve vybraná stránka již neexistuje nebo ji nelze načíst.

en: The scan is running. You will be notified when it completes.
cs: Skenování probíhá. Budete informováni po jeho dokončení.

en: The scan runs in the background - you can safely navigate away.
cs: Skenování probíhá na pozadí – můžete bezpečně odejít.

en: The selected page is not published and will not appear to visitors.
cs: Vybraná stránka není publikována a návštěvníci ji neuvidí.

en: There was an error saving your settings. Please try again.
cs: Při ukládání nastavení došlo k chybě. Zkuste to prosím znovu.

en: These categories exist only on this site and were not part of the forwarded consent. The visitor will be prompted to set their preferences for these when they visit this site directly.
cs: Tyto kategorie existují pouze na tomto webu a nebyly součástí přeposlaného souhlasu. Návštěvník bude vyzván k nastavení svých preferencí pro tyto kategorie při přímé návštěvě tohoto webu.

en: These region codes already exist in another rule: %s
cs: Tyto kódy regionů již existují v jiném pravidle: %s

en: This Cookie Policy explains how %s uses cookies and similar tracking technologies when you visit our website. It describes what these technologies are, why we use them, and your rights to control our use of them.
cs: Tato pravidla pro cookies vysvětlují, jak %s používá cookies a podobné sledovací technologie při návštěvě našeho webu. Popisují, co tyto technologie jsou, proč je používáme a vaše práva na kontrolu jejich používání.

en: This consent was shared with %d connected site. Deleting it here will also erase the copy from that site (GDPR Art. 17).
cs: Tento souhlas byl sdílen s %d připojenou stránkou. Jeho smazáním zde se také vymaže kopie z této stránky (GDPR čl. 17).

en: This content is blocked because it requires %s cookies.
cs: Tento obsah je blokován, protože vyžaduje cookies %s.

en: This document is automatically generated by the SureCookie plugin and serves as proof of user consent for cookie usage and data processing in accordance with GDPR and other applicable privacy regulations. The information contained in this document is accurate and complete to the best of our knowledge at the time of generation.
cs: Tento dokument je automaticky generován pluginem SureCookie a slouží jako důkaz uživatelského souhlasu s používáním cookies a zpracováním dat v souladu s GDPR a dalšími platnými předpisy o ochraně soukromí. Informace obsažené v tomto dokumentu jsou podle našich nejlepších znalostí v době vytvoření přesné a úplné.

en: This document serves as legal proof of consent given by the user in accordance with GDPR and other applicable privacy regulations.
cs: Tento dokument slouží jako právní důkaz souhlasu uděleného uživatelem v souladu s GDPR a dalšími platnými předpisy o ochraně soukromí.

en: This field contains the scanning status results only.
cs: Toto pole obsahuje pouze výsledky stavu skenování.

en: This is a preview
cs: Toto je náhled

en: This website
cs: Tento web

en: This website uses cookies to enhance your browsing experience, personalize content, provide social media features, and analyze our traffic. You can review and manage your cookie settings at any time, or accept all cookies to proceed.
cs: Tato webová stránka používá cookies ke zlepšení vašeho prohlížení, personalizaci obsahu, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti. Nastavení cookies můžete kdykoli zkontrolovat a spravovat, nebo přijmout všechny cookies pro pokračování.

en: Timestamp
cs: Časové razítko

en: To connect AI clients to your site, the %s plugin is required. Download the latest release from GitHub, upload it via Plugins > Add New > Upload Plugin, and activate.
cs: Pro připojení AI klientů k vašemu webu je vyžadován plugin %s. Stáhněte si nejnovější verzi z GitHubu, nahrajte ji přes Pluginy > Přidat nový > Nahrát plugin a aktivujte.

en: Toggle Preview
cs: Přepnout náhled

en: Toggle to show SureCookie in the main menu or under Settings → SureCookie.
cs: Přepínač pro zobrazení SureCookie v hlavním menu nebo pod Nastavení → SureCookie.

en: Too many requests. Please try again later.
cs: Příliš mnoho požadavků. Zkuste to prosím později.

en: Top
cs: Nahoře

en: Total Records
cs: Celkem záznamů

en: Tracks consent log sessions for audit purposes.
cs: Sleduje relace záznamů souhlasu pro auditní účely.

en: Type
cs: Typ

en: Types of Cookies We Use
cs: Typy cookies, které používáme

en: Uncategorized
cs: Nezařazeno

en: Uncategorized Cookies
cs: Nekategorizované cookies

en: Unexpected response from server.
cs: Neočekávaná odpověď ze serveru.

en: United Kingdom
cs: Spojené království

en: Unknown
cs: Neznámý

en: Unknown error occurred.
cs: Došlo k neznámé chybě.

en: Unlock Consent Forwarding
cs: Odemknout přeposílání souhlasu

en: Unlock Google Additional Consent - Coming Soon
cs: Odemknout Google Dodatečný souhlas - brzy k dispozici

en: Unlock IAB TCF 2.3 Compliance - Coming Soon
cs: Odemknout soulad s IAB TCF 2.3 – brzy k dispozici

en: Unlock Regional Targeting
cs: Odemknout regionální cílení

en: Unlock this feature
cs: Odemknout tuto funkci

en: Unsaved changes
cs: Neuložené změny

en: Update Category
cs: Aktualizovat kategorii

en: Update Cookie
cs: Aktualizovat cookie

en: Upgrade
cs: Aktualizovat

en: Upgrade Now
cs: Upgradovat nyní

en: Upgrade to Pro
cs: Upgradovat na Pro

en: Upgrade to Pro to download CSV, JSON, and PDF reports for legal audits and GDPR Article 7 documentation.
cs: Přejděte na Pro pro stažení zpráv ve formátech CSV, JSON a PDF pro právní audity a dokumentaci GDPR článek 7.

en: Upgrade to Pro to unlock advanced features like Geo Rules, Advanced Scanning, and more.
cs: Upgradujte na Pro a odemkněte pokročilé funkce jako Geo pravidla, pokročilé skenování a další.

en: Upgrade to SureCookie Pro to access this feature.
cs: Upgradujte na SureCookie Pro pro přístup k této funkci.

en: Upgrade to SureCookie Pro to pick custom primary, secondary, foreground, and background colors for your banner.
cs: Přejděte na SureCookie Pro a vyberte si vlastní primární, sekundární, popřední a pozadí barev pro svůj banner.

en: Upgrade to hide it on selected pages, posts, archives, or on specific user roles.
cs: Upgradujte a skryjte ho na vybraných stránkách, příspěvcích, archivech nebo pro konkrétní uživatelské role.

en: Upload Logo
cs: Nahrát logo

en: Use <b>.surecookie-accept-btn</b>, <b>.surecookie-decline-btn</b> for buttons
cs: Použijte <b>.surecookie-accept-btn</b>, <b>.surecookie-decline-btn</b> pro tlačítka

en: Use <b>.surecookie-banner</b> to target the cookie banner (works in both preview and frontend)
cs: Použijte <b>.surecookie-banner</b> pro cílení na banner cookie (funguje v náhledu i na frontendu)

en: Use the same experience for everyone, regardless of location.
cs: Použít stejný zážitek pro všechny bez ohledu na umístění.

en: Use this logo
cs: Použít toto logo

en: Use this shortcode to display the Cookie Preferences link anywhere on your site. When clicked, it opens the consent preferences modal directly.
cs: Použijte tento shortcode k zobrazení odkazu Nastavení cookies kdekoli na vašem webu. Po kliknutí se přímo otevře modální okno s nastavením souhlasu.

en: Use this shortcode to display the cookie policy with a dynamically generated cookie table on any page or post. The table always reflects the latest scanned and custom cookies.
cs: Použijte tento shortcode pro zobrazení pravidel pro cookies s dynamicky generovanou tabulkou cookies na jakékoli stránce nebo příspěvku. Tabulka vždy odráží nejnovější naskenované a vlastní cookies.

en: Used to show you relevant ads based on your interests.
cs: Používají se k zobrazování relevantních reklam na základě vašich zájmů.

en: Value
cs: Hodnota

en: Version:
cs: Verze:

en: View All Logs
cs: Zobrazit všechny záznamy

en: View Cookies
cs: Zobrazit cookies

en: View Logs
cs: Zobrazit protokoly

en: View Page
cs: Zobrazit stránku

en: View Scanning Logs
cs: Zobrazit protokoly skenování

en: View logs from the most recent cookie scanning process.
cs: Zobrazit protokoly z posledního procesu skenování cookies.

en: Visibility
cs: Viditelnost

en: Visitors won't be able to update their cookie preferences unless you add a menu item or place the shortcode on a page. You can safely ignore this if the shortcode is already added.
cs: Návštěvníci nebudou moci aktualizovat své preference cookies, pokud nepřidáte položku do menu nebo nezadáte shortcode na stránku. Pokud je shortcode již přidán, můžete to bezpečně ignorovat.

en: Wait Time (milliseconds)
cs: Čas čekání (milisekundy)

en: Want More Control over Your Cookie Banner?
cs: Chcete mít větší kontrolu nad svým bannerem cookies?

en: Want custom brand colors?
cs: Chcete vlastní barvy značky?

en: We couldn't fetch your limits right now. Please try again in a moment.
cs: Momentálně se nám nedaří získat vaše limity. Zkuste to prosím za chvíli znovu.

en: We may update this Cookie Policy from time to time to reflect changes in technology, legislation, our business operations, or any other reason we determine is necessary or appropriate. Any changes will be posted on this page with an updated revision date. We encourage you to review this Cookie Policy periodically to stay informed about how we are using cookies.
cs: Tuto politiku cookies můžeme čas od času aktualizovat, aby odrážela změny v technologii, legislativě, našich obchodních operacích nebo z jiných důvodů, které považujeme za nutné či vhodné. Jakékoliv změny budou zveřejněny na této stránce s aktualizovaným datem revize. Doporučujeme vám tuto politiku cookies pravidelně kontrolovat, abyste byli informováni o tom, jak používáme cookies.

en: We use cookies and similar technologies to help personalize content, tailor and measure ads, and provide a better experience.
cs: Používáme cookies a podobné technologie, abychom pomohli personalizovat obsah, přizpůsobit a měřit reklamy a zajistit lepší zážitek.

en: We use cookies to improve your experience and understand how you use our site. You can review your choices at any time.
cs: Používáme cookies ke zlepšení vašeho zážitku a pochopení, jak používáte naše stránky. Svá nastavení můžete kdykoli zkontrolovat.

en: We use different types of cookies for various reasons. The table below provides detailed information about the cookies we use, organized by category, including the name of each cookie, its purpose, duration, and the domain it belongs to. Some cookies are essential for the website to function properly, while others help us understand how visitors interact with our site, remember your preferences, or deliver relevant advertising.
cs: Používáme různé typy cookies z různých důvodů. Níže uvedená tabulka poskytuje podrobné informace o cookies, které používáme, uspořádané podle kategorií, včetně názvu každého cookie, jeho účelu, doby trvání a domény, ke které patří. Některé cookies jsou nezbytné pro správné fungování webu, zatímco jiné nám pomáhají pochopit, jak návštěvníci interagují s našimi stránkami, zapamatovat si vaše preference nebo zobrazovat relevantní reklamu.

en: We'll visit these pages to detect all cookies in use. Allowed %d pages per scan due to resource constraints.
cs: Navštívíme tyto stránky, abychom zjistili všechny používané cookies. Kvůli omezením zdrojů je povoleno %d stránek na skenování.

en: Website
cs: Webová stránka

en: Welcome to SureCookie
cs: Vítejte v SureCookie

en: What Are Cookies
cs: Co jsou cookies

en: What's New?
cs: Co je nového?

en: When enabled, all plugin data including consent logs, settings, and scan results will be permanently deleted when you uninstall SureCookie. Leave disabled to preserve data for compliance records or future reinstallation.
cs: Pokud je povoleno, všechna data pluginu včetně záznamů o souhlasu, nastavení a výsledků skenování budou trvale smazána při odinstalaci SureCookie. Nechte vypnuto, pokud chcete data zachovat pro záznamy o souladu nebo budoucí přeinstalaci.

en: When you first visit our website, you will be shown a cookie consent banner that allows you to accept or decline non-essential cookies. You can change your preferences at any time by clicking the cookie preferences option available on our website. Essential cookies cannot be disabled as they are necessary for the basic functioning of the website.
cs: Při první návštěvě našich webových stránek se vám zobrazí banner pro souhlas s cookies, který vám umožní přijmout nebo odmítnout nepodstatné cookies. Svá nastavení můžete kdykoli změnit kliknutím na možnost nastavení cookies dostupnou na našich stránkách. Nezbytné cookies nelze zakázat, protože jsou nutné pro základní fungování webu.

en: Where should the banner appear?
cs: Kde by se měl banner zobrazit?

en: WordPress Abilities API not available
cs: API schopností WordPress není dostupné

en: WordPress Cron is Disabled
cs: WordPress Cron je zakázán

en: WordPress emails often go missing or land in spam because web hosts aren’t built for reliable delivery. SureMail fixes this by connecting to trusted SMTP services, so your emails reach inboxes, no more lost messages or frustrated customers.
cs: E-maily z WordPressu často mizí nebo končí ve spamu, protože webhostingy nejsou stavěny na spolehlivé doručování. SureMail to řeší připojením k důvěryhodným SMTP službám, takže vaše e-maily dorazí do schránek, žádné ztracené zprávy ani frustrovaní zákazníci.

en: WordPress updates API not available.
cs: API aktualizací WordPress není dostupné.

en: Write your custom CSS below. Use <strong>!important</strong> to override inline styles.<br />You can target banner elements using classes like <strong>.surecookie-banner</strong>, <strong>.surecookie-accept-btn</strong>, etc.
cs: Napište své vlastní CSS níže. Použijte <strong>!important</strong> pro přepsání inline stylů.<br />Můžete cílit na prvky banneru pomocí tříd jako <strong>.surecookie-banner</strong>, <strong>.surecookie-accept-btn</strong> atd.

en: You can add links and basic formatting like bold/italic to the banner message.
cs: Do zprávy banneru můžete přidat odkazy a základní formátování jako tučné/kurzívu.

en: You can adjust the content and design settings.
cs: Můžete upravit obsah a nastavení designu.

en: You do not have sufficient permissions to access this page.
cs: Nemáte dostatečná oprávnění pro přístup na tuto stránku.

en: You don't have access to do this.
cs: Nemáte oprávnění toto provést.

en: You don't have access to this page.
cs: Nemáte přístup na tuto stránku.

en: You don't have permission to activate plugins.
cs: Nemáte oprávnění k aktivaci pluginů.

en: You don't have permission to deactivate plugins.
cs: Nemáte oprávnění k deaktivaci pluginů.

en: You have %1$d of %2$d daily scans remaining
cs: Máte %1$d z %2$d denních skenů zbývajících

en: You have selected more than %d pages
cs: Vybrali jste více než %d stránek

en: You're all set! SureCookie is ready to protect your site.
cs: Vše je připraveno! SureCookie je připraven chránit váš web.

en: You're all set. Let's go live 🚀
cs: Vše je připraveno. Pojďme spustit 🚀

en: You've used %1$d of %2$d daily scans. Your credits will refresh automatically tomorrow.
cs: Využili jste %1$d z %2$d denních skenů. Vaše kredity se automaticky obnoví zítra.

en: You've used all available AI requests in your Free Plan. Upgrade to SureCookie Pro to keep using AI features.
cs: Vyčerpali jste všechny dostupné AI požadavky ve vašem bezplatném plánu. Upgradujte na SureCookie Pro, abyste mohli pokračovat v používání AI funkcí.

en: You've used all your scan credits for today. Your credits will refresh automatically tomorrow.
cs: Vyčerpali jste všechny své skenovací kredity na dnešek. Vaše kredity se automaticky obnoví zítra.

en: Your CSS is saved and will persist after page refresh
cs: Vaše CSS je uloženo a zůstane i po obnovení stránky

en: Your consent also applies to our connected partner sites.
cs: Váš souhlas se vztahuje také na naše připojené partnerské stránky.

en: Your consent logs will be displayed here once users interact with the banner
cs: Vaše záznamy souhlasu se zde zobrazí, jakmile uživatelé budou interagovat s bannerem

en: Your existing banner settings apply to all visitors. No geographic targeting is active.
cs: Vaše stávající nastavení banneru platí pro všechny návštěvníky. Geografické cílení není aktivní.

en: Your plan supports scanning up to %d pages. Please remove extra pages to continue.
cs: Váš plán podporuje skenování až %d stránek. Pro pokračování odstraňte přebytečné stránky.

en: Your scan limit will reset tomorrow.
cs: Váš limit skenování se zítra resetuje.

en: Your session expired. Please reconnect to continue.
cs: Vaše relace vypršela. Pro pokračování se prosím znovu připojte.

en: Your session expired. Please refresh the page and try again.
cs: Vaše relace vypršela. Prosím obnovte stránku a zkuste to znovu.

en: Your session expired. Please reload to reconnect.
cs: Vaše relace vypršela. Prosím, obnovte stránku pro opětovné připojení.

en: Your settings have been successfully saved.
cs: Vaše nastavení byla úspěšně uložena.

en: Your website is compliant with cookie consent regulations
cs: Vaše webové stránky jsou v souladu s předpisy o souhlasu s cookies

en: Your website is not compliant with cookie consent regulations
cs: Vaše webové stránky nejsou v souladu s předpisy o souhlasu s cookies

en: [Your Company Name], [Your Address], [your-email@example.com]
cs: [Název vaší společnosti], [Vaše adresa], [your-email@example.com]

en: contact our support team
cs: kontaktujte náš tým podpory

en: days
cs: dny

en: design your banner
cs: navrhněte svůj banner

en: detected by scanner
cs: zjištěno skenerem

en: e.g., .example.com
cs: např. .example.com

en: e.g., 30
cs: např. 30

en: e.g., Performance Cookies
cs: např. Výkonnostní cookies

en: e.g., Your Company Name
cs: např. Název vaší společnosti

en: e.g., my_custom_cookie
cs: např. my_custom_cookie

en: go to Settings → Connectors → Add Connector, paste the endpoint URL, and use your WordPress username + Application Password.
cs: Přejděte do Nastavení → Konektory → Přidat konektor, vložte URL koncového bodu a použijte své uživatelské jméno WordPress + aplikační heslo.

en: here
cs: zde

en: log
cs: záznam

en: of
cs: z

en: to remove the "Powered by SureCookie" text from the consent banner and preferences modal.
cs: pro odstranění textu „Powered by SureCookie“ z banneru souhlasu a modálního okna preferencí.

en: to show a floating cookie preferences button on every page.
cs: pro zobrazení plovoucího tlačítka nastavení cookies na každé stránce.

en: · ~%s left
cs: · ~%s zbývá
