SupportCandy - en to hu_HU translation catalogue (595 entries)

en: ID
hu_HU: ID (azonosító)

en: Customer
hu_HU: Ügyfél

en: Select customer for whom you wish to create a ticket
hu_HU: Válassza ki azt az ügyfelet, akinek jegyet szeretne létrehozni

en: Name
hu_HU: Név

en: Please insert your name
hu_HU: Kérjük add meg a neved

en: Email Address
hu_HU: Email Cím

en: Please insert your email address
hu_HU: Kérjük, add meg az e-mail címed

en: Subject
hu_HU: Tárgy

en: Short description of the ticket
hu_HU: A jegy rövid leírása

en: Description
hu_HU: Leírás

en: Detailed description of the ticket
hu_HU: A jegy részletes leírása

en: Status
hu_HU: Státusz

en: Please select status
hu_HU: Kérjük, válaszd ki a státuszt

en: Priority
hu_HU: Prioritás

en: Please select priority
hu_HU: Kérjük, válaszd ki a prioritást

en: Category
hu_HU: Kategória

en: Please select category
hu_HU: Kérjük, válassz kategóriát

en: Assignee
hu_HU: Felelős

en: Please select an agent
hu_HU: Kérjük válassz egy munkatársat

en: Date Created
hu_HU: Létrehozás Dátuma

en: Date Updated
hu_HU: Frissítés dátuma

en: Agent Created
hu_HU: Létrehozta

en: IP Address
hu_HU: IP Cím

en: Source
hu_HU: Forrás

en: Browser
hu_HU: Böngésző

en: Operating System
hu_HU: OP Rendszer

en: Additional Recipients
hu_HU: További Címzettek

en: Please insert email addresses (one per line)
hu_HU: Kérjük, írja be az e-mail címeket (soronként egyet)

en: Previous Assignee
hu_HU: Előző Felelős

en: Date Closed
hu_HU: Lezárás Dátuma

en: User Type
hu_HU: Felhasználó Típusa

en: Last Reply On
hu_HU: Utolsó válasz

en: Last Reply By
hu_HU: Utolsó válaszadó

en: General
hu_HU: Átlalános

en: Open
hu_HU: Nyitott

en: Awaiting customer reply
hu_HU: Ügyfél válaszára várunk

en: Awaiting agent reply
hu_HU: Munkatárs válaszára várunk

en: Closed
hu_HU: Lezárva

en: Low
hu_HU: Alacsony

en: Medium
hu_HU: Közepes

en: High
hu_HU: Magas

en: All
hu_HU: Összes

en: Unresolved
hu_HU: Megoldatlan

en: Unassigned
hu_HU: Nincs Hozzárendelve

en: Mine
hu_HU: Enyém

en: Deleted
hu_HU: Törölt

en: Ticket status
hu_HU: Jegy státusza

en: Ticket info
hu_HU: Jegy info

en: Ticket fields
hu_HU: Jegy mezők

en: Agent only fields
hu_HU: Csak munkatárs mezők

en: Additional recipients
hu_HU: További címzettek

en: Biographical Info
hu_HU: BIO info

note: translators: %1$s: attachment max file size, %2$s: allowed file extenstions.
en: You can upload files maximum size %1$s mb of types %2$s.
hu_HU: Maximum feltölthető fájlméret %1$s mb a következő kiterjesztésekkel %2$s.

en: Please wait...
hu_HU: Kérjük, várj...

en: Required fields missing!
hu_HU: Kötelező mezők hiányosak!

en: Are you sure?
hu_HU: Biztos vagy benne?

en: Something went wrong!
hu_HU: Valami elromlott!

en: View more!
hu_HU: Több megjelenítése!

en: View less!
hu_HU: Kevesebb megjelenítése!

en: There is unposted text in the reply area. Are you sure you want to discard and proceed?
hu_HU: A válaszmezőben közzé nem tett szöveg van. Biztos, hogy el akarod dobni és folytatni az aktuális műveletet?

en: Incorrect username or password!
hu_HU: Helytelen felhasználónév vagy jelszó!

en: Incorrect password!
hu_HU: Helytelen jelszó!

en: Username is already taken!
hu_HU: A felhasználónév már foglalt!

en: Incorrect email address!
hu_HU: Helytelen email cím!

en: Ticket URL copied!
hu_HU: A jegy URL másolva!

en: Invalid email address!
hu_HU: Érvénytelen e-mail cím!

en: Please activate your license!
hu_HU: Kérjük, aktiváld licenszed!

en: Your license key activated!
hu_HU: A licenckulcs aktiválva!

note: translators: %s: date
en: Your license key expires on %s
hu_HU: Az Ön licenckulcsa lejár %s

note: translators: %s: date
en: Your license key expired on %s
hu_HU: Az Ön licenckulcsa lejárt %s

en: View Details
hu_HU: Részletek Megtekintése

en: Unauthorized access!
hu_HU: Jogosulatlan hozzáférés!

en: Leaves
hu_HU: Távollétek

note: translators: Click here to see the documentation
en: %s to see the documentation!
hu_HU: %s a dokumentáció megtekintéséhez!

en: Click here
hu_HU: Kattints ide

en: Are you sure to delete this leave?
hu_HU: Biztos vagy benne, hogy törölni akarod ezt a távollétet?

en: Bad request!
hu_HU: Rossz kérés!

en: Agents
hu_HU: Munkatársak

en: Repeate every year
hu_HU: Évenként ismétlődő

en: No
hu_HU: Nem

en: Yes
hu_HU: Igen

en: Submit
hu_HU: Beküldés

en: Cancel
hu_HU: Mégsem

en: Agent Roles
hu_HU: Munkatárs Szerepkörök

en: Role
hu_HU: Szerepkör

en: Actions
hu_HU: Műveletek

en: Edit
hu_HU: Szerkeszt

en: Clone
hu_HU: Klónoz

en: Delete
hu_HU: Töröl

en: Add new
hu_HU: Új hozzáadása

en: Label
hu_HU: Címke

en: Capability
hu_HU: Képesség

en: Assigned to me
hu_HU: Hozzám rendelve

en: Assigned to others
hu_HU: Máshoz rendelve

en: View Tickets
hu_HU: Jegyek megtekintése

en: Reply Tickets
hu_HU: Válaszadás jegyekre

en: Private Notes
hu_HU: Privát megjegyzések

en: Assign Agents
hu_HU: Munkatársak Hozzárendelése

en: Change Status
hu_HU: Státusz Változtatása

en: Change Ticket Fields
hu_HU: Jegy mezők Változtatása

en: Change Agent Only Fields
hu_HU: Csak Munkatárs Mezők Változtatása

en: Change Raised By
hu_HU: Létrehozó Változtatása

en: Modify Additional Recipients
hu_HU: További Címzettek Módosítása

en: Edit Threads
hu_HU: Témaszál Szerkesztése

en: Delete Threads
hu_HU: Témaszál Törlése

en: View Logs
hu_HU: Naplók Megtekintése

en: Delete Ticket
hu_HU: Jegy Törlése

en: Other permissions
hu_HU: Egyéb engedélyek

en: WP dashboard access
hu_HU: WP irányítópult hozzáférés

en: Create ticket on others behalf
hu_HU: Jegy létrehozása mások nevében

en: Deleted filter access
hu_HU: Törölt szűrő hozzáférés

en: Edit customer info
hu_HU: Ügyféladatok szerkesztéseÜgyfél válaszára várunk

en: Agent name
hu_HU: Munkatárs Neve

en: Agent Email
hu_HU: Munkatárs Email

en: Select users
hu_HU: Válassz felhasználókat

en: Select role
hu_HU: Válassz szerepkört

en: Unauthorized access
hu_HU: Jogosulatlan hozzáférés

en: Working Hours
hu_HU: Munkaidő

en: Agent
hu_HU: Munkatárs

en: Exceptions
hu_HU: Kivételek

en: Title
hu_HU: Cím

en: Date
hu_HU: Dátum

en: Schedule
hu_HU: Ütemezés

en: Support Agents
hu_HU: Ügyfélszolgálati Munkatársak

en: Support
hu_HU: Ügyfélszolgálat

en: Ticket List
hu_HU: Jegy Lista

en: Tickets
hu_HU: Jegyek

en: Customers
hu_HU: Ügyfelek

en: Custom Fields
hu_HU: Egyéni mezők

en: Email Notifications
hu_HU: Email Értesítések

en: Settings
hu_HU: Beállítások

en: Licenses
hu_HU: Licenszek

en: Pro Features
hu_HU: Pro Funkciók

en: Task Manager
hu_HU: Feladatkezelő

en: Required fields can not be empty!
hu_HU: A kötelező mezők nem lehetnek üresek!

en: No Records
hu_HU: Nincsenek Bejegyzések

note: translators: e.g. Showing 1 to 20 of 300 records
en: Showing %1$s to %2$s of %3$s records
hu_HU: A %1$s -től %2$s -ig mutatása a %3$s bejegyzésből

en: Search:
hu_HU: Keresés:

en: First
hu_HU: Első

en: Previous
hu_HU: Előző

en: Next
hu_HU: Következő

en: Last
hu_HU: Utolsó

en: Agent Only Fields
hu_HU: Csak Munkatárs Mezők

en: Field
hu_HU: Mező

en: Ticket Form Fields
hu_HU: Jegy Űrlap Mezők

en: Ticket Fields
hu_HU: Jegy Mezők

en: Customer Fields
hu_HU: Ügyfél Mezők

en: Load after
hu_HU: Betöltés a következő után

en: TOP
hu_HU: ELEJÉRE

en: END
hu_HU: VÉGÉRE

en: Select field type
hu_HU: Válassz mező típust

en: Field Type
hu_HU: Mező Típusa

en: Default value exceeds character limit!
hu_HU: Az alapértelmezett érték meghaladja a karakterhatárt!

en: Default value is not in the range!
hu_HU: Az alapértelmezett érték nincs a tartományban!

en: Incorrect number value!
hu_HU: Helytelen számérték!

en: Incorrect email!
hu_HU: Helytelen e-mail!

en: Incorrect url!
hu_HU: Helytelen url!

en: Add new field
hu_HU: Új mező hozzáadása

en: Select field
hu_HU: Kérjük, válassz mezőt

en: Is required?
hu_HU: Kötelező?

en: Width
hu_HU: Szélesség

en: 1/3rd of row
hu_HU: 1/3 sornyi

en: Half-width of row
hu_HU: 1/2 sornyi

en: Full-width of row
hu_HU: Teljes sorszélesség

en: Visibility conditions
hu_HU: Láthatósági feltételek

en: Search...
hu_HU: Keresés...

en: Email address
hu_HU: Email Cím

en: Number of tickets
hu_HU: Jegyek száma

en: View
hu_HU: Nézet

en: Logs
hu_HU: Naplók

en: Guest
hu_HU: Vendég

en: Registered
hu_HU: Regisztrált

en: Customer info
hu_HU: Ügyfél info

en: Value
hu_HU: Érték

en: Edit Info
hu_HU: Info szerkesztése

en: Close
hu_HU: Lezárás

en: Customer logs
hu_HU: Ügyfél naplók

note: translators: %1$s: User Name, %2$s: Field Name
en: %1$s changed the %2$s
hu_HU: %1$s megváltoztatta a %2$s-t

note: translators: %1$s: Field Name
en: The %1$s has been changed
hu_HU: A %1$s módosításra került

en: Delete ticket
hu_HU: Jegy törlése

en: Guest Login OTP
hu_HU: Vendég bejelentkezés OTP (Egyszer Használatos Jelszó)

en: Body
hu_HU: Törzs

en: Visual
hu_HU: Vizuális

en: Text
hu_HU: Szöveg

en: Reset default
hu_HU: Alapértelmezés visszaállítása

en: General Settings
hu_HU: Átlalános Beállítások

en: From name
hu_HU: Feladó neve

en: From email
hu_HU: Feladó email

en: Reply to
hu_HU: Válasz neki

en: Number of emails per cron job (background emails)
hu_HU: E-mailek száma cron jobonként (háttér e-mailek)

en: Blocked emails (one per line)
hu_HU: Blokkolt e-mailek (soronként egy)

en: Attachments in notifications
hu_HU: Csatolmányok az értesítésekben

en: Actual files
hu_HU: Aktuális fájlok

en: File links
hu_HU: Fájl Linkek

en: Disable
hu_HU: Letiltás

en: Ticket Notifications
hu_HU: Jegy Értesítések

en: Enabled
hu_HU: Engedélyezve

en: Disabled
hu_HU: Letiltva

en: Enable
hu_HU: Engedélyez

en: Insert Macro
hu_HU: Makro Beillesztése

en: To address
hu_HU: Címzett

en: Current User
hu_HU: Jelenlegi Felhasználó

en: General Recipients
hu_HU: Általános címzettek

en: Custom Email Addresses (one per line)
hu_HU: Egyéni e-mail címek (soronként egy)

en: Click to select options
hu_HU: Kérjük válassz opciókat

en: User Registration OTP
hu_HU: Felhasználó regisztráció OTP (Egyszer Használatos Jelszó)

en: Username
hu_HU: Felhasználónév

en: Sync
hu_HU: Szinkronizálás

en: Activate license keys for add-ons in order to get support and updates.
hu_HU: Aktiválja a licenckulcsokat a bővítményekhez, hogy támogatást és frissítéseket kapjon.

en: Apply
hu_HU: Alkalmaz

en: Reset
hu_HU: Visszaállít

en: Text color
hu_HU: Szövegszín

en: Background color
hu_HU: Háttérszín

en: Primary color
hu_HU: Elsődleges szín

en: Menu color
hu_HU: Menü szín

en: Main container
hu_HU: Fő tároló

en: Link color
hu_HU: Link színe

en: Reply thread
hu_HU: Válasz témaszál

en: Secondary color
hu_HU: Másodlagos szín

en: Icon color
hu_HU: Ikon szín

en: Private note thread
hu_HU: Privát jegyzet témaszál

en: Log text
hu_HU: Hosszú szöveg

en: Widget header
hu_HU: Widget fejléc

en: Widget body
hu_HU: Widget törzs

en: Label color
hu_HU: Címke szín

en: Reply & Close
hu_HU: Válasz & Lezárás

en: Header
hu_HU: Fejléc

en: Footer background color
hu_HU: Lábléc háttérszín

en: Individual Ticket
hu_HU: Különálló jegy

en: Modal Popup
hu_HU: Felugró Ablak

en: List header
hu_HU: Lista fejléc

en: List item (odd)
hu_HU: Listaelem (páratlan)

en: List item (even)
hu_HU: Listaelem (páros)

en: List item (hover)
hu_HU: Listaelem (lebegő)

en: Ticket Categories
hu_HU: Jegy kategóriák

en: Ticket Statuses
hu_HU: Jegy Státusztok

en: Ticket Priorities
hu_HU: Jegy Prioritások

en: Miscellaneous
hu_HU: Vegyes

en: Ticket Widgets
hu_HU: Jegy Widgetek

en: Rich Text Editor
hu_HU: Rich Text Szerkesztő

en: Appearance
hu_HU: Megjelenés

en: Delete category
hu_HU: Kategória Törlése

en: Replace with
hu_HU: Kicserél a következővel

en: Color
hu_HU: Szín

en: Delete priority
hu_HU: Prioritás Törlése

en: Delete status
hu_HU: Státusz Törlése

en: Save Order
hu_HU: Sorrend Mentése

en: Reply
hu_HU: Válasz

en: On
hu_HU: Be

en: Off
hu_HU: Ki

en: Allowed agent roles
hu_HU: Engedélyezett Munkatárs Szerepkörök

en: None
hu_HU: Nincs

en: Unauthorized
hu_HU: Jogosulatlan

en: Attachment max file size(mb)
hu_HU: Csatolt fájl maximális mérete (mb)

en: Allowed file extensions(comma separated)
hu_HU: Megengedett fájlkiterjesztések (vesszővel elválasztva)

en: Download behaviour
hu_HU: Letöltés megnyitása

en: Try opening in browser
hu_HU: Próbálja megnyitni a böngészőben

en: Download
hu_HU: Letöltés

en: Attached file type not allowed!
hu_HU: A csatolt fájltípus nem engedélyezett!

note: translators: %1$s: attachment max file size in MB
en: File size exceeds allowed limit (%1$s MB)!
hu_HU: A fájl mérete meghaladja a megengedett korlátot (%1$s MB)!

en: Registered user
hu_HU: Regusztrált Felhasználó

en: Ticket status after customer reply
hu_HU: Jegy státusza az ügyfél válasza után

en: Do not change
hu_HU: Ne változtass

en: Ticket status after agent reply
hu_HU: Jegy státusza munkatárs válasza után

en: Close ticket status
hu_HU: Lezárt Jegy Státuszok

en: Reply form position
hu_HU: Válasz űrlap pozíciója

en: Top
hu_HU: Tetején

en: Bottom
hu_HU: Alján

en: Default date format
hu_HU: Alapértelmezett dátumformátum

en: Ticket alice
hu_HU: Jegy alias

en: Allow close ticket
hu_HU: A jegy lezárásának engedélyezése

en: Allow create new ticket
hu_HU: Jegy létrehozásának engedélyezése

en: Thread email visibility
hu_HU: Témaszál email láthatósága

en: Select allowed search fields
hu_HU: Engedélyezett keresési mezők kiválasztása

en: Threads
hu_HU: Témaszálak

en: Support page
hu_HU: Ügyfélszolgálati oldal

en: Open ticket page
hu_HU: Jegy létrehozása oldal

en: Ticket url page
hu_HU: Jegy url oldala

en: New ticket page
hu_HU: Új jegy oldal

en: Custom
hu_HU: Egyedi

en: User login
hu_HU: Felhasználói bejelentkezés

en: Default
hu_HU: Alapértelmezett

en: WP Default Login
hu_HU: WP alapértelmezett bejelentkezés

en: User registration
hu_HU: Felhasználó regisztráció

en: WP Default Registration
hu_HU: WP alapértelmezett regisztráció

en: OTP Login
hu_HU: Bejelentkezés OTP (Egyszer Használatos Jelszó) segítségével

en: Load scripts
hu_HU: Szkriptek betöltése

en: All Pages
hu_HU: Összes Oldal

en: Thank you text
hu_HU: Köszönő szöveg

en: Page Settings
hu_HU: Oldalbeállítások

en: File Attachments
hu_HU: Fájl Csatolmányok

en: Thank you page
hu_HU: Köszönő oldal

en: Term & Conditions
hu_HU: Használati feltételek

en: Advanced
hu_HU: Haladó

en: Public mode
hu_HU: Nyilvános üzemmód

en: Allow others to reply to public tickets
hu_HU: Engedélyezd másoknak, hogy válaszoljanak a nyilvános jegyekre

en: Reply confirmation
hu_HU: Válasz megerősítés

en: Thread date display as
hu_HU: Témaszál dátum megjelenítése

en: Date Format
hu_HU: Dátum Formátum

en: Date Difference (e.g. 1 hour ago)
hu_HU: Dátum különbség (pl. 1 órával ezelőtt)

en: Thread date format
hu_HU: Témaszál dátum formátum

en: Do not notify owner
hu_HU: Ne értesítse a tulajdonost

en: Do not notify owner status
hu_HU: Ne értesítse a tulajdonos státuszát

en: Checked
hu_HU: Kiválasztott

en: Unchecked
hu_HU: Nem kiválasztott

en: Ticket id
hu_HU: Jegy ID

en: Sequential
hu_HU: Sorrendben

en: Random
hu_HU: Véletlenszerűen

en: Starting ticket id
hu_HU: Jegy induló azonosító

en: Random id length
hu_HU: Véletlenszerű ID hossz

en: Ticket history macro threads
hu_HU: Jegytörténet makró témaszálak

en: Register user if not exist
hu_HU: Felhasználó regisztrálása, ha nem létezik

en: Auto delete closed tickets
hu_HU: Zárt jegyek automatikus törlése

en: Day(s)
hu_HU: Nap(ok)

en: Month(s)
hu_HU: Hónap(ok

en: Year(s)
hu_HU: Év(ek)

en: Permanently delete tickets
hu_HU: Jegyek végleges törlése

en: View more/less thread
hu_HU: Több/kevesebb témaszál megtekintése

en: Allow reply to closed tickets
hu_HU: Zárt jegyekre való válaszadás engedélyezése

en: Raised By User
hu_HU: Felhasználó által létrehozott

en: My Profile tab
hu_HU: Profilom fül

en: Agent Profile tab
hu_HU: Munkatárs Profil fül

en: Ticket url authentication
hu_HU: Jegy url hitelesítés

en: Checkbox text
hu_HU: Jelölőnégyzet szövegeSzöveg

en: Personal data retention
hu_HU: Személyes adatok megőrzése

en: Ticket Customer
hu_HU: Ügyfél Jegyek

en: Ticket ID
hu_HU: Jegy ID

en: User Tickets
hu_HU: Felhasználói Jegyek

en: Ticket Records
hu_HU: Jegy Bejegyzések

note: translators: %s: email address
en: Tickets of customer having email %s has been anonymized.
hu_HU: A %s e-mail címmel rendelkező ügyfél jegyei névtelenné váltak.

en: reCaptcha version
hu_HU: reCaptcha verzió

en: Captcha not set!
hu_HU: Captcha nincs beállítva!

en: HTML pasting
hu_HU: HTML beillesztés

en: Allow attachments
hu_HU: Csatolmányok engedélyezése

en: Toolbar actions
hu_HU: Eszköztár műveletek

en: Show file attachment notice
hu_HU: Fájl csatolási értesítés megjelenítése

en: Bold
hu_HU: Félkövér

en: Italic
hu_HU: Dőlt

en: Underline
hu_HU: Aláhúzott

en: Blockquote
hu_HU: Idézett

en: Align
hu_HU: Igazítás

en: Bulleted list
hu_HU: Felsorolásos lista

en: Numbered list
hu_HU: Számozott lista

en: Right to left
hu_HU: Jobbról Balra

en: Image
hu_HU: Kép

en: Text Color
hu_HU: Szövegszín

en: Text Background Color
hu_HU: Szöveg háttérszín

en: Strikethrough
hu_HU: Áthúzott

en: Registered User
hu_HU: Regisztrált Felhasználó

en: Guest User
hu_HU: Vendég Felhasználó

en: Allow agent to modify working hours
hu_HU: Lehetővé teszi az ügynök számára a munkaidő módosítását

en: Allow agent to modify his leaves
hu_HU: Engedélyezze az ügynöknek, hogy módosítsa a távolléteit

en: Holidays
hu_HU: Ünnepek

en: List items
hu_HU: Lista elemek

en: Filter items
hu_HU: Szűrő elemek

en: Default filters
hu_HU: Alapértelmezett szűrők

en: Add new list item
hu_HU: Új lista elem hozzáadása

en: Select fields
hu_HU: Válassz mezőket

en: Add new default filter
hu_HU: Új alapértelmezett szűrő hozzáadása

en: Parent filter
hu_HU: Szülő szűrő

en: Filters
hu_HU: Szűrők

en: Sort by
hu_HU: Rendezés

en: Sort order
hu_HU: Rendezési sorrend

en: ASC
hu_HU: Növekvő

en: DESC
hu_HU: Csökkenő

en: Edit default filter
hu_HU: Alapértelmezett szűrő szerkesztése

en: Add New Filter Item
hu_HU: Új szűrő elem hozzáadása

en: Agent view
hu_HU: Munkatárs nézet

en: Customer view
hu_HU: Ügyfél nézet

en: Default sort by
hu_HU: Alapértelmezett rendezés

en: Default sort order
hu_HU: Alapértelmezett rendezési sorrend

en: Unresolved statuses
hu_HU: Megoldatlan státusztok

en: Default filter
hu_HU: Alapértelmezett szűrő

en: Ticket reply redirect
hu_HU: Jegyre adott válasz átirányítása

en: Ticket list
hu_HU: Jegy lista

en: No redirect
hu_HU: Nincs átirányítás

en: Closed statuses
hu_HU: Lezárt státuszok

en: Auto refresh default status
hu_HU: Automatikus frissítés alapértelmezett állapota

en: Agent ticket list
hu_HU: Munkatárs Jegy Lista

en: Customer ticket list
hu_HU: Ügyfél Jegy Lista

en: More settings
hu_HU: További Beállítások

en: Working hours
hu_HU: Munkaidő

en: Signature
hu_HU: Aláírás

en: Signature used for emails
hu_HU: E-mailekhez használt aláírás

en: Default filter for ticket list
hu_HU: Alapértelmezett szűrő a jegylistához

en: Saved filters
hu_HU: Mentett Szűrők

en: Save Changes
hu_HU: Változtatások Mentése

en: Add/Delete Holidays
hu_HU: Ünnepek Hozzáadása/Törlése

en: Action
hu_HU: Művelet

en: Add new holidays
hu_HU: Új Ünnep Hozzáadása

en: Delete existing holidays
hu_HU: Felvett Ünnepek Törlése

en: Logout
hu_HU: Kijelentkezés

en: Unathorized access!
hu_HU: Jogosulatlan hozzáférés!

en: Refresh
hu_HU: Frissítés

en: Duplicate
hu_HU: Duplikálás

en: Copy URL
hu_HU: URL Másolása

en: Restore
hu_HU: Visszaállítás

en: Delete Permanently
hu_HU: Végleges törlés

en: Private Note
hu_HU: Privát Jegyzet

en: Create new ticket from this thread
hu_HU: Új jegy létrehozása ebből a témaszálból

en: Ticket Details
hu_HU: Jegy Részletei

en: You must sign in to submit a reply
hu_HU: A válasz elküldéséhez be kell jelentkeznie

note: translators: %s: Sign in
en: %s using email and password (registered user)
hu_HU: %s e-mail és jelszó használatával (regisztrált felhasználó)

en: Sign in
hu_HU: Bejelentkezés

note: translators: %s: Sign in
en: %s using email and one time password (guest user)
hu_HU: %s e-mail és egyszeri jelszó használatával (vendég felhasználó)

en: CC (comma separated list)
hu_HU: CC (vesszővel elválasztott lista)

en: BCC (comma separated list)
hu_HU: BCC (vesszővel elválasztott lista)

en: Attach Files
hu_HU: Fájlok Csatolása

en: SUBMIT AS
hu_HU: Beküldés Mint

en: Load older communications
hu_HU: Régebbi kommunikáció betöltése

en: reported
hu_HU: jelentve

en: replied
hu_HU: megválaszolva

en: added a note
hu_HU: jegyzetet hozzáadva

note: translators: %1$s: customer name, %2$s: datetime
en: This thread was deleted by %1$s on %2$s.
hu_HU: Ezt a témát %1$s törölte %2$s-n.

en: View thread!
hu_HU: Témaszál megtekintése!

en: View More ...
hu_HU: Több megjelenítése...

en: Attachments:
hu_HU: Csatolmányok:

note: translators: %1$s: customer name, %2$s: date time
en: Modified by %1$s on %2$s.
hu_HU: Módosította %1$s %2$s.

en: View change
hu_HU: Változás megtekintése

note: translators: %1$s: customer name, %2$s: date time
en: Deleted by %1$s on %2$s
hu_HU: Törölte %1$s %2$s

note: translators: %1$s: customer name, %2$s: date time
en: Restored by %1$s on %2$s
hu_HU: Helyreállította %1$s %2$s

en: Create ticket from thread
hu_HU: Jegy létrehozása témaszálból

en: Thread info
hu_HU: Jegy info

en: Not Applicable
hu_HU: Nem alkalmazható

en: Seen
hu_HU: Látta

en: Thread log
hu_HU: Témaszál napló

en: Reset Form
hu_HU: Űrlap Visszaállítása

en: Filter
hu_HU: Szűrő

en: Custom filters
hu_HU: Egyéni szűrők

en: Custom...
hu_HU: Egyedi...

en: Sort By
hu_HU: Rendezés

en: Bulk Actions
hu_HU: Csoportos Műveletek

en: List Actions
hu_HU: Lista Műveletek

en: Auto-Refresh
hu_HU: Automata-Frissítés

en: First Page
hu_HU: Első Oldal

en: Last Page
hu_HU: Utolsó Oldal

en: 1 Ticket
hu_HU: 1 Jegy

note: translators: %1$s: total tickets
en: %1$d Tickets
hu_HU: %1$d Jegyek

note: translators: e.g. 1-20 of 100 Tickets
en: %1$d-%2$d of %3$d Tickets
hu_HU: Jegyek %1$d-től %2$d-ig a %3$d -ból

en: No tickets found!
hu_HU: Nem található jegy!

en: OFF
hu_HU: BE

en: ON
hu_HU: KI

en: Custom filter
hu_HU: Egyéni szűrő

en: Save & Apply
hu_HU: Ment & Alkalmaz

en: Save As
hu_HU: Mentés Másként

en: Filter by
hu_HU: Szűrés

en: Workload
hu_HU: Munkaterhelés

en: Select agent(s)
hu_HU: Válassz munkatársa(ka)t

en: New Ticket
hu_HU: Új Jegy

en: My Profile
hu_HU: Profilom

en: Agent Profile
hu_HU: Munkatárs Profil

en: Emails
hu_HU: Emailek

en: Email address (one per line)
hu_HU: Email címek (soronként egy)

en: All customer email notifications will be sent to these email addresses.
hu_HU: Minden ügyfél e-mail értesítést ezekre az e-mail címekre küldünk.

en: Allowed for customer
hu_HU: Ügyfél számára engedélyezett

en: No info added
hu_HU: Nincs hozzáadott információ

en: Show priority to customer
hu_HU: Ügyfél prioritás mutatása

en: All other tickets of this user
hu_HU: A felhasználó összes többi jegye

en: User type
hu_HU: Felhasználó típusa

en: Existing Customer / Registered User
hu_HU: Létező Ügyfél / Regisztrált Felhasználó

en: New Customer
hu_HU: Új Ügyfél

en: Every one minute
hu_HU: Minden percben

en: Every five minutes
hu_HU: Minden 5 percben

en: Please sign up
hu_HU: Kérjük regisztrálj

en: First Name
hu_HU: Keresztnév

en: Last Name
hu_HU: Vezetéknév

en: Username is available!
hu_HU: A felhasználónév elérhető!

en: Password
hu_HU: Jelszó

en: Confirm Password
hu_HU: Jelszó Megerősítése

en: Sign Up
hu_HU: Regisztráció

en: Please sign in
hu_HU: Kérjük jelentkezz be

en: Sign In
hu_HU: Bejelentkezés

note: translators: %d: number of years
en: %d years ago
hu_HU: %d évvel ezelőtt

note: translators: %d: number of months
en: %d months ago
hu_HU: %d hónappal ezelőtt

note: translators: %d: number of days
en: %d days ago
hu_HU: %d napja

note: translators: %d: number of hours
en: %d hours ago
hu_HU: %d órája

note: translators: %d: number of minutes
en: %d minutes ago
hu_HU: %d perce

note: translators: %d: number of seconds
en: %d seconds ago
hu_HU: %d másodperce

en: Just now
hu_HU: Éppen most

en: Customer name
hu_HU: Ügyfél neve

en: Customer first name
hu_HU: Ügyfél keresztneve

en: Customer email addrees
hu_HU: Ügyfél email címe

en: Last reply
hu_HU: Utolsó válasz

en: Last reply user name
hu_HU: Utolsó válaszadó felhasználóneve

en: Last reply user email
hu_HU: Utolsó válaszadó email címe

en: Last reply user first name
hu_HU: Utolsó válaszadó vezetékneve

en: Last note
hu_HU: Utolsó megjegyzés

en: Last note user name
hu_HU: Utolsó megjegyzés felhasználónév

en: Last note user email
hu_HU: Utolsó megjegyzés email

en: Last note user first name
hu_HU: Utolsó megjegyzés felhasználó keresztneve

en: Current user name
hu_HU: Jelenlegi felhasználó neve

en: Current user email
hu_HU: Jelenlegi felhasználó email

en: Current user first name
hu_HU: Jelenlegi felhasználó keresztneve

en: Ticket history (last few report & reply excluding last reply)
hu_HU: Jegytörténet (az utolsó néhány jelentés és válasz, kivéve az utolsó választ)

en: Ticket history (report & reply)
hu_HU: Jegytörténet (jelentés és válasz)

en: Ticket history (note)
hu_HU: Jegytörténet (jegyzet)

en: Ticket history (report, reply & note)
hu_HU: Jegytörténet (jelentés, válasz és jegyzet)

en: Ticket history (report, reply & log)
hu_HU: Jegytörténet (jelentés, válasz és napló)

en: Ticket history (report, reply, note & log)
hu_HU: Jegytörténet (jelentés, válasz, jegyzet és napló)

en: Ticket history (note & log)
hu_HU: Jegytörténet (jegyzet & napló)

en: Ticket URL
hu_HU: Jegy URL

en: Insert macro
hu_HU: Makro beillesztése

en: Copy Tag
hu_HU: Címke Másolása

en: Copy
hu_HU: Másolás

en: Insert Tag
hu_HU: Címke Beillesztése

en: Insert
hu_HU: Beillesztés

en: Initializing...
hu_HU: Inicializálás...

en: Ticket submitted by
hu_HU: A jegyet beküldte

en: WP user role
hu_HU: WP Szerepkör

en: Conditions
hu_HU: Feltételek

en: + OR
hu_HU: + VAGY

en: + AND
hu_HU: + ÉS

en: Compare As
hu_HU: Összehasonlítás mint

en: Equals
hu_HU: Egyenlő

en: Matches
hu_HU: Egyezések

en: Not Matches
hu_HU: Nem Egyezések

en: User
hu_HU: Felhasználó

en: Create new ticket
hu_HU: Új jegy létrehozása

en: Ticket reply
hu_HU: Jegyre válasz

en: Submit private note
hu_HU: Privát jegyzet beküldése

en: Change ticket subject
hu_HU: Jegy Tárgyának Változtatása

en: Change ticket status
hu_HU: Jegy Státusz Változtatása

en: Change ticket category
hu_HU: Jegy Kategória Változtatása

en: Change ticket priority
hu_HU: Jegy Prioritás Változtatása

en: Change assignee
hu_HU: Felelős Váltöztatása

en: Change ticket fields
hu_HU: Jegy mezők Változtatása

en: Change agentonly fields
hu_HU: Csak Munkatárs Mezők Változtatása

en: Checkbox
hu_HU: Jelölőnégyzet

en: Field options
hu_HU: Mező opciók

en: Default value
hu_HU: Alapértelmezett érték

en: Auto fill?
hu_HU: Automata kitöltés?

en: Has personal info?
hu_HU: Személyes adatokat tartalmaz?

en: Ticket list width (pixels)
hu_HU: Jegylista szélessége (pixel)

en: Allow in my profile?
hu_HU: Engedélyezés a profilomban?

en: Allow in ticket form?
hu_HU: Engedélyezés a jegy űrlapon?

en: Auto-fill in ticket form
hu_HU: Automatikus kitöltés a jegy űrlapon

en: Has personal info
hu_HU: Személyes adatokat tartalmaz

en: Less than
hu_HU: Kisebb, mint

en: Less than or equals
hu_HU: Kisebb vagy egyenlő, mint

en: Greater than
hu_HU: Nagyobb, mint

en: Greater than or equals
hu_HU: Nagyobb vagy egyenlő, mint

en: Between
hu_HU: Között

en: From date
hu_HU: Dátumtól

en: To date
hu_HU: Dátumig

en: Placeholder
hu_HU: Helyőrző

en: Date range
hu_HU: Dátum tartomány

en: Future
hu_HU: Jövő

en: Past
hu_HU: Múlt

en: Date in between
hu_HU: Dátumok között

en: Date format
hu_HU: Dátum formátum

en: Datetime
hu_HU: Időpont

en: Has Words
hu_HU: Tartalmazza a szavakat

en: One condition per line!
hu_HU: Egy feltétel soronként!

en: File Attachment (Multiple)
hu_HU: Fájl csatolása (több)

en: File Attachment (Single)
hu_HU: Fájl csatolása (egy)

en: HTML Content
hu_HU: HTML tartalom

en: Dropdown (multi-select)
hu_HU: Legördülő (több választási lehetőség)

en: Number
hu_HU: Szám

en: Character limit
hu_HU: Karakterkorlátozás

en: Radio Button
hu_HU: Rádiógomb

en: Dropdown (single-select)
hu_HU: Legördülő (egy választási lehetőség)

en: Textfield
hu_HU: Szövegmező

en: Textarea
hu_HU: Szövegterület

en: Time
hu_HU: Idő

en: Time range
hu_HU: Időintervallum

en: Time in between
hu_HU: Idő a kettő között

en: Time format
hu_HU: Idő formátum

en: 24 Hrs
hu_HU: 24 óra

en: 12 Hrs
hu_HU: 12 óra

en: Invalid URL!
hu_HU: Érvénytelen URL!

en: Click Here
hu_HU: Kattints ide

en: Ajax loading of results?
hu_HU: Az eredmények Ajax betöltése?

en: Is multiple?
hu_HU: Többszörös?

en: Allowed user
hu_HU: Engedélyezett felhasználó

en: Both
hu_HU: Mindkettő

en: Display as
hu_HU: Megjelenítés, mint

en: Username / Email address
hu_HU: Felhasználónév / Email cím

en: Remember me
hu_HU: Emlékezz rám

en: Forgot your password?
hu_HU: Elfelejtetted jelszavad?

en: Register now
hu_HU: Regisztrálj most

en: Sign-in using one time password
hu_HU: Bejelentkezés egyszeri jelszóval

en: Create new ticket as guest
hu_HU: Új jegy létrehozása vendégként

en: Open existing ticket using one time password
hu_HU: Meglévő jegy megnyitása egyszeri jelszóval

en: OR
hu_HU: VAGY

en: Open existing ticket
hu_HU: Meglévő jegy megnyitása

note: translators: %1$s: customer name
en: Logged-in as %1$s
hu_HU: Bejelentkezés %1$s néven

en: Log out
hu_HU: Kijelentkezés

en: Insert/edit image
hu_HU: Kép beszúrása/szerkesztése

en: Upload
hu_HU: Feltöltés

en: Dimentions
hu_HU: Méretek

en: Constraint properties
hu_HU: Korlátozó tulajdonságok

en: Edit image
hu_HU: Kép szerkesztése

en: Attachments
hu_HU: Csatolmányok

en: Add new exception
hu_HU: Új kivétel hozzáadása

en: Edit exception
hu_HU: Kivétel szerkesztése
