SpeakOut! Email Petitions - en to sq translation catalogue (394 entries)

en: 0 to display all
sq: 0 për të shfaqur të gjitha

en: 3rd Party Integrations
sq: Integrimi i tretë i partisë

en: API Key
sq: Çelësi API

en: Above email
sq: Sipër e-mail

en: Accepted tags:
sq: Etiketat e pranuara:

en: Accepted variables:
sq: Ndryshoret e pranuara:

en: Activate license
sq: Aktivizo liçensën

en: Add New
sq: Shto të ri

en: Add New Petition
sq: Shto peticion të ri

en: Add me to your mailing list
sq: Më shto në listën tënde të postës

en: Additional CSS
sq: CSS shtesë

en: Address
sq: Adresa

en: Admin Display
sq: Shfaq Admin

en: Admin Signature List
sq: shfaqni listën e nënshkrimit

en: All Petitions
sq: Të gjitha

en: All signatures
sq: Të gjitha firmat

en: Allow message to be edited
sq: Lejo që mesazhi të redaktohet

en: Allow messages to be edited
sq: Lejo mesazhet të redaktohen

en: Allow public anonymous
sq: Lejo anonimin publik

en: Already Signed Message
sq: Mesazh i firmosur tashmë

en: Anedot.com Donation Form Embed
sq: Formulari i Donacionit të Anedot.com Embed

en: Anedot.com Donation Slug
sq: Slug Donation Anedot.com

en: Anedot.com Embed Pref
sq: Anedot.com Embed pref

en: Anedot.com iframe Height
sq: Anedot.com iframe Lartësia

en: Anedot.com iframe Width
sq: Gjerësia e Anedot.com iframe

en: Anedot.com is a 3rd party fund raising site
sq: Anedot.com është një sit i mbledhjes së fondeve të palëve të treta

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Apply
sq: Apliko

en: Apr
sq: Pri

en: Are you sure you want to do this? A separate confirmation email will be sent for each selected signature.
sq: Je i sigurt që do ta bësh këtë? Një email i veçantë konfirmimi do të dërgohet për çdo nënshkrim të zgjedhur.

en: Are you sure you want to do this? A separate confirmation email will be sent for each unconfirmed signature.
sq: Je i sigurt që do ta bësh këtë? Një email i veçantë konfirmimi do të dërgohet për çdo nënshkrim të pakonfirmuar.

en: Are you sure you want to do this? You will delete
sq: Je i sigurt që do ta bësh këtë? Ti do të eleminosh

en: Are you sure you want to do this? You will manually confirm
sq: Je i sigurt që do ta bësh këtë? Do ta konfirmosh manualisht

en: Are you sure you want to publicly display email addresses?
sq: Je i sigurt që dëshiron të shfaqësh publikisht adresat e e-mailit?

en: Aug
sq: Gush

en: Auto increase goal
sq: Qëllimi i rritjes së auto

en: Auto increase signature goal
sq: Auto rritje e objektivit të firmës

en: BCC yourself
sq: Vetë BCC

en: Basic
sq: Bazë

en: Bottom
sq: Fund

en: CSV file includes
sq: Importo nga édo skedar CSV

en: Call to Action
sq: Thirr per te vepruar

en: Changing to "list" will clear column settings below
sq: Ndryshimi në "listë" do të qartësojë rregullimet e kolonës më poshtë

en: Check this option to allow signatories to customize the text of their petition email - this should be used with caution.
sq: Kontrolloni këtë opsion për të lejuar nënshkruesit të personalizuar tekstin e peticionit të tyre email - kjo duhet të përdoret me kujdes.

en: Checkbox 1
sq: Kutia e çeqeve 1

en: Checkbox 2
sq: Kutia e çeqeve 2

en: Checked
sq: kontrolluar.

en: Choose signatures action
sq: Zgjidh veprimet e firmave

en: Choose the signature list styling, click the ? for more information.
sq: Zgjidhni stilimin e listës së firmave, kliko tek ? për më shumë informacion.

en: Choose whether the opt-in checkbox is checked or unchecked by default.
sq: Zgjidh nëse kutia e kontrollit opt-in kontrollohet ose nuk kontrollohet nga prezgjedhur.

en: Choose whether you wish to display the number of signatures that have been collected.
sq: Zgjidh nëse dëshiron të shfaqësh numrin e nënshkrimeve që janë mbledhur.

en: City
sq: Qyteti

en: Click here
sq: Klikoni këtu

en: Columns
sq: Kollona

en: Columns to display
sq: Kolonat për t'u shfaqur

en: Confirm Email
sq: Konfirmo Adresen Email

en: Confirm signatures
sq: Konfirmo nënshkrimet

en: Confirmation Emails
sq: Emailet e konfirmimit

en: Confirmation emails sent.
sq: Emailet e konfirmimit të dërguara.

en: Confirmed
sq: Të Konfirmuara

en: Confirmed status
sq: Gjendja e konfirmuar

en: Count
sq: Numëro

en: Country
sq: Shteti juaj

en: Create Petition
sq: Krijoni

en: Custom
sq: Përshtat

en: Custom Checkbox 1
sq: Kutia e kontrollit të personalizuar 1

en: Custom Checkbox 2
sq: Kutia e kontrollit të personalizuar 2

en: Custom Field
sq: Fusha e personalizuar

en: Custom Field 1
sq: Fusha e personalizuar 1

en: Custom Field 2
sq: Fusha e personalizuar 2

en: Custom Field 3
sq: Fusha e personalizuar 3

en: Custom Field 4
sq: Fusha e personalizuar 4

en: Custom Message
sq: Mesazh i personalizuar

en: Custom drop-down field
sq: Fushë zbritje e personalizuar

en: Custom field 1
sq: Fusha e personalizuar 1

en: Custom field 2
sq: Fusha e personalizuar 2

en: Custom field 3
sq: Fusha e personalizuar 3

en: Custom field 4
sq: Fusha e personalizuar 4

en: Custom field 5
sq: Fusha e personalizuar 5

en: Date
sq: Data

en: Date Signed
sq: Firmosur më

en: Date signed
sq: Firmosur më

en: Dec
sq: Dhj

en: Decimal separator
sq: Presja dhjetore

en: Default
sq: Paracaktuar

en: Delay?
sq: Vonesa

en: Delete
sq: Fshi

en: Delete selected
sq: Harro plugin e zgjedhur

en: Delete selected: choose signatures
sq: Rikonfirmoni të zgjedhur: zgjidhni së pari peticionin

en: Delete this petition permanently? All of the petition's signatures will be deleted as well.
sq: Fshije këtë peticion përgjithmonë? Të gjitha firmat e peticionit do të fshihen gjithashtu.

en: Display
sq: Pamja

en: Display BCC field
sq: Shkëmben shfaqjen e fushës BCC

en: Display Options
sq: Paraqit opsionet

en: Display Privacy Policy accept?
sq: Trego Politikën e Privatësisë të pranojë?

en: Display a petition form.
sq: Shfaq një formë të çështjes së procesit % app_name%

en: Display address fields
sq: Shfaq fushat e adresave

en: Display all signatures
sq: Shfaq të gjitha nënshkrimet

en: Display country flags?
sq: Shfaq flamuj të vendit?

en: Display custom checkbox 1
sq: Shfaq kutinë e kontrollit të personalizuar 1

en: Display custom checkbox 2
sq: Shfaq kutinë e kontrollit të personalizuar 2

en: Display custom drop-down
sq: Shfaq zbritjen e personalizuar

en: Display custom field 1
sq: Shfaq fushën e personalizuar 1

en: Display custom field 2
sq: Shfaq fushën e personalizuar 2

en: Display custom field 3
sq: Shfaq fushën e personalizuar 3

en: Display custom field 4
sq: Shfaq fushën e personalizuar 4

en: Display custom fields
sq: Shfaq fushat e personalizuar

en: Display custom message
sq: Shfaq mesazh personal

en: Display honorific field
sq: Shfaq fushën honorific

en: Display only unconfirmed
sq: Ende pakonfirmuara

en: Display opt-in checkbox
sq: Prano abonimin

en: Display petition message
sq: Shfaq mesazhin e peticionit

en: Display sharing icons?
sq: Shfaq ikonat e ndarjes?

en: Display signature count
sq: Shfaqni numërimin e nënshkrimit

en: Display time signed?
sq: Firmosur më

en: Displayed beneath `Thank you` after petition is signed
sq: Shfaqet nën `Thank you` pasi peticioni është nënshkruar

en: Do not send email (only collect signatures)
sq: Nuk mund te dergohej emaili

en: Don't collect email address
sq: Adresa Email

en: Don't have a license
sq: Nuk kam patentë.

en: Download CSV - see settings/admin sig list
sq: Shkarko CSV - shih listën e rregullimeve/admin sig

en: Duplicate
sq: Dyfisho

en: Duplicate Petition
sq: Peticion i dyfishuar

en: EU postal code position?
sq: Pozicioni i kodit postar të BE-së?

en: Edit
sq: Redakto

en: Edit New Petition
sq: Ndrysho peticionin e ri

en: Edit Petition
sq: Ndrysho Peticionin

en: Email Address
sq: Adresa Email

en: Email Confirmation
sq: Posta elektronike

en: Email From
sq: Email nga

en: Email Message
sq: Mesazh Email

en: Email Opt-in
sq: Prano abonimin

en: Email Subject
sq: Subjekti i Email-it

en: Email address - unless disabled
sq: Adresa Email

en: Enable ActiveCampaign
sq: Aktivizo AktivCampaign

en: Enable Anedot.com?
sq: Aktivizoni Anedot.com?

en: Enable Google recaptcha?
sq: Aktivizo rekaptcha në Google?

en: Enable MailChimp
sq: Aktivo MailChimp

en: Enable Mailerlite
sq: Aktivo Mailerlite

en: Enable Sendy
sq: Aktivo Sendy

en: Enable hCaptcha?
sq: Aktivizo hCaptcha?

en: End date
sq: Data e Mbarimit

en: Enter "true" (without quotes) to show account name header on embedded campaigns.
sq: Vendosni "true" (pa thonjëza) për të treguar titullin e emrit të llogarisë në fushatat e ngulitura.

en: Enter a prepared tweet that will be presented to users when the Twitter button is clicked.
sq: Futni një cicërimë të përgatitur që do t&#39;u paraqitet përdoruesve kur klikohet butoni Twitter.

en: Enter the content of the confirmation email.
sq: Vendos emrin e Asetit

en: Enter the content of your petition email.
sq: Shto shtegu nga

en: Enter the email address associated with your website. Confirmation emails will be sent from this address.
sq: Shkruani adresën e emailit të lidhur me faqen tuaj te internetit. Email-i i konfirmimit do të dërgohet nga kjo adresë.

en: Enter the email address to which the petition will be sent. You may enter multiple email addresses, separated by commas.
sq: Futni adresën e emailit në të cilën do të dërgohet peticioni. Ju mund të futni disa adresa elektronike, të ndara me presje.

en: Enter the license key your received in an email after purchase.  If it is invalid, a message will be displayed with the reason.
sq: Shkruaj çelësin e liçensës që ke marrë në një e-mail pas blerjes.  Nëse është i pavlefshëm, një mesazh do të shfaqet me arsyen.

en: Enter the number of rows to display in the "Email Petitions" table (default=20)
sq: Shkruani numrin e rreshtave për tu shfaqur në tabelën &quot;Email Petitions&quot; (default = 20)

en: Enter the number of rows to display in the "Signatures" table (default=50)
sq: Shkruaj numrin e diteve

en: Enter the number of signatures that will be displayed in the signature list.
sq: Shkruani numrin e nënshkrimeve që do të shfaqen në listën e nënshkrimit.

en: Enter the number of signatures you hope to collect. This number is used to calculate the progress bar display.
sq: Shkruani numrin e nënshkrimeve që shpresoni të mbledhni. Ky numër përdoret për të llogaritur shiritin e përparimit të ekranit.

en: Enter the subject of the confirmation email.
sq: Vendos emrin e Asetit

en: Enter the subject of your petition email.
sq: Shto shtegu nga

en: Enter the text that appears above the Twitter and Facebook buttons after the petition form has been submitted.
sq: Shkruani tekstin që shfaqet mbi butonat e Twitter dhe Facebook pas paraqitjes së formularit të peticionit.

en: Enter the text that appears above the signature list.
sq: Futni tekstin që shfaqet mbi listën e nënshkrimit.

en: Enter the text that appears when a user successfully signs your petition with a unique email address.
sq: Shkruani tekstin që shfaqet kur një përdorues me sukses nënshkruan kërkesën tuaj me një adresë unike të postës elektronike.

en: Enter the text that displays in the orange submit button on petition forms.
sq: Futni tekstin që shfaqet në butonin portativ të paraqitjes në formularët e peticionit.

en: Enter the text to display in place of the petition form when a petition is past its expiration date.
sq: Shkruani tekstin për të shfaqur në vend të formularit të peticionit kur një peticion ka kaluar datën e skadimit.

en: Enter the text to display when a petition is signed using an email address that has already been submitted.
sq: Shkruani tekstin për të shfaqur kur një peticion është nënshkruar duke përdorur një adresë emaili që tashmë është dërguar.

en: Enter the title of your petition, which will appear at the top of the petition form.
sq: Ky reklamë do të shfaqet në faqen kryesore të faqes suaj të internetit. Ajo do të shfaqet si në krye dhe në fund të faqes tuaj të sitit. Vini re se madhësia e reklamës duhet të jetë 728x90 pikselë.

en: Enter title here
sq: Shkruaj titullin këtu

en: Enter your license key
sq: Shkruaj çelësin e liçensës

en: Error: Please correct the highlighted fields.  It may be behind a closed tab
sq: Gabim: Korrigjo fushat e theksuara.  Mund të jetë pas një tab të mbyllur

en: Error: The site administrator must include a valid petition id  in the shortcode.
sq: Gabim: Administratori i faqes duhet të përfshijë një ID të vlefshme të peticionit në kodin e shkurtër.

en: Expiration Message
sq: Porosi

en: Feb
sq: Shk

en: First Name
sq: Emri

en: Flags
sq: Flamuj

en: Force confirm selected
sq: Lutemi konfirmoni adresën tuaj të postës elektronike

en: Force confirm selected - choose signatures
sq: Pasirinkta jėga patvirtinti: pažymėkite 1 ar daugiau

en: Force confirm selected: choose petition first
sq: Rikonfirmoni të zgjedhur: zgjidhni së pari peticionin

en: Force confirm selected: choose signatures
sq: Pasirinkta jėga patvirtinti: pažymėkite 1 ar daugiau

en: Full URL
sq: URL e plotë

en: Gives option for person to be displayed as "Anonymous" if they choose it when signing
sq: Jep opsionin që personi të shfaqet si "Anonim" nëse e zgjedhin kur nënshkruajnë

en: Goal
sq: Qëllimi

en: Greeting
sq: Përshëndetje

en: Group ID
sq: ID e grupit

en: Height for donation page iframe, either as pixels, e.g. "1570" (without quotes), or percent, e.g. "100%" (without quotes). Iframe is to be displayed in Success Message area, after signing of a petition.
sq: Lartësia për faqe dhurimi iframe, qoftë si piksele, p.sh. "1570" (pa thonjëza), ose përqind, p.sh. "100%" (pa thonjëza). Iframe do të shfaqet në zonën e mesazhit të suksesit, pas nënshkrimit të një peticioni.

en: Hello
sq: Përshëndetje

en: Hide all but the first letter of the last name..
sq: Fshihe të gjithë, përveç shkronjës së parë të mbiemrit.

en: Hide name from public
sq: Fshih emrin nga publiku

en: Honorific
sq: Shfaq fushën honorific

en: IP Address
sq: Adresa IP

en: IP address
sq: Adresa IP

en: If set goal is enabled, this is a further option - click the ? for more information.
sq: Nëse qëllimi i caktuar është aktivuar, ky është një opsion tjetër - kliko në ? për më shumë informacion.

en: If you aren't redirected
sq: Nëse nuk ridrejtoheni

en: If you use any of these 3rd party email services, you can allow users to subscribe as long as you have  "opt in" enabled.
sq: Nëse përdorni ndonjë nga këto shërbime email të partisë së tretë, ju mund të lejoni përdoruesit të abonojnë për aq kohë sa ju keni "opt in" të aktivizuar.

en: In EU postal code comes before city
sq: Në BE, kodi postar vjen para qytetit

en: Include a checkbox that allows users to consent to receiving further email.
sq: Përfshini një kuti që lejon përdoruesit të pranojnë të marrin email të mëtejshëm.

en: Include a greeting to the recipient of your petition, such as "Dear Mayor," which will appear as the first line of the email.
sq: Përfshini një përshëndetje për marrësin e peticionit tuaj, të tillë si "I dashur kryetar", i cili do të shfaqet si linja e parë e email-it.

en: Include with petition
sq: Përfshi me peticion

en: Input your Anedot.com "Account Slug" (from Settings > Brand), a slash, and then your Campaign Slug (from Campaigns > Edit > Basic).
sq: Futni "Slug Account" tuaj të Anedot.com (nga Parametrat> Markë), një çikë, dhe më pas Slug tuaj të fushatës (nga fushatat> Redakto> Thelbësore).

en: Installation URL
sq: URL e instalimit

en: Insufficient privileges: You need to be an editor to do that.
sq: - Ju duhet lejekalimi për këtë zotëri.

en: Jul
sq: Kor

en: Jun
sq: Qer

en: Label
sq: Opsione

en: Language
sq: Gjuha

en: Last Name
sq: Mbiemri

en: Latest Signatures
sq: Të fundit

en: License
sq: Licensa

en: License key
sq: Çelësi i liçensës

en: List ID
sq: Lista ID

en: Location
sq: Lokacioni

en: Map the SpeakOut! fields to your Active Campaign fields. Leave those you don't use blank.
sq: Hartoje fletunë! fushat në fushat tuaja aktive të Fushatës. Lëri ato që nuk i përdor bosh.

en: May
sq: Maj

en: Message
sq: Mesazh

en: Name
sq: Emri

en: No Title
sq: Pa Titull

en: No petitions found.
sq: Pa dokumente dhe firma.

en: No signatures found.
sq: Pa dokumente dhe firma.

en: Nov
sq: Nen

en: Oct
sq: Tet

en: Only confirmed signatures
sq: Vetëm nënshkrimet e konfirmuara

en: Only double opt-in signatures
sq: Prano abonimin

en: Only opt-in signatures
sq: Prano abonimin

en: Open in new window (target='_blank')
sq: _Hap në një dritare të re

en: Opt-in
sq: Prano abonimin

en: Opt-in Default
sq: Prano abonimin

en: Perhaps you are moving to a new site or from development to production.  Revoke the key, this allows it to be used elsewhere.  The current site will lose all access to any settings.
sq: Ndoshta po transferoheni në një vend të ri ose nga zhvillimi në prodhim.  Hiqeni çelësin, kjo lejon që ai të përdoret diku tjetër.  Faqja aktuale do të humbasë të gjitha hyrjet në çdo rregullim.

en: Petition
sq: Faleminderit për …

en: Petition
sq: Faleminderit për …

en: Petition Content
sq: Përmbajtja e peticionit

en: Petition Footer
sq: Këmbana peticioni

en: Petition Footer (below signature)
sq: Fshehja e kërkesës (nën nënshkrimin)

en: Petition Form
sq: Kontakti për tu shfaqur në miniaplikativ. Bosh do të thotë asnjë kontakt i shfaqur.

en: Petition ID
sq: ID e peticionit

en: Petition Message
sq: Mesazhi i Peticionit

en: Petition Options
sq: Opstione

en: Petition Theme
sq: Tema

en: Petition Title
sq: Titulli

en: Petition created - you can edit it here. Use %1$s %2$s %3$s to display in a page or post.
sq: Peticion i krijuar - mund ta redaktoni këtu. Përdor %1$s %2$s %3$s për t'u shfaqur në një faqe ose në një postim.

en: Petition created. Use %1$s %2$s %3$s to display in a page or post. Use %1$s %4$s %3$s to display the signatures list or %1$s %5$s %3$s to show just the signature count.
sq: Peticioni u krijua. Përdorni%1$s %2$s %3$s për të shfaqur në një faqe ose postim. Përdor%1$s %4$s %3$s për të shfaqur listën e nënshkrimeve ose%1$s %5$s %3$s për të treguar vetëm numrin e nënshkrimit.

en: Petition deleted.
sq: Peticioni fshihet.

en: Petition fade out after signing?
sq: Peticioni zbehet pas nënshkrimit?

en: Petition info
sq: Aktualizo

en: Petition name
sq: Emri i peticionit

en: Petitions
sq: Një ekzaminim i thjeshtë i tabelës tregon kompaninë

en: Petitions table shows
sq: Një ekzaminim i thjeshtë i tabelës tregon kompaninë

en: Please confirm your email address
sq: Lutemi konfirmoni adresën tuaj të postës elektronike

en: Please confirm your email address by clicking or copying and pasting the link below:
sq: Lutemi konfirmoni adresën tuaj të postës elektronike duke klikuar ose kopjuar dhe pasting lidhjen më poshtë:

en: Postal Code
sq: Kodi postar

en: Postal Code - see settings for EU style
sq: Kodi Postar - shiko cilësimet për stilin e BE-së

en: Postal code
sq: Kodi postar

en: Privacy
sq: Privatesia

en: Public Signature List
sq: shfaqni listën e nënshkrimit

en: Reconfirm selected
sq: Llogaria juaj eshte verifikuar njehere.

en: Reconfirm selected: choose petition first
sq: Rikonfirmoni të zgjedhur: zgjidhni së pari peticionin

en: Reconfirm selected: choose signatures
sq: Rikonfirmoni të zgjedhur: zgjidhni së pari peticionin

en: Redirect after signing
sq: Ridrejton pas nënshkrimit

en: Redirect after successful sign
sq: Drejtojeni pas shenjës së suksesshme

en: Required
sq: Kërkohet

en: Resend all unconfirmed
sq: Ende pakonfirmuara

en: Resend selected confirmations
sq: Ri-dërgoni konfirmime

en: Return URL
sq: Kthehu URL

en: Revoke key
sq: Anulloi çelësin

en: Revoke license key
sq: Anulloi çelësin e liçensës

en: Rows
sq: Rreshtat

en: Save Changes
sq: Ruaj ndryshimet

en: Save Duplicate Petition
sq: Ruaj Peticionin e Dyfishuar

en: Search signatures
sq: Firmat

en: Security
sq: Siguria

en: Select a CSS theme that will control the appearance of petition forms.
sq: Zgjidh një temë CSS që do të kontrollojë paraqitjen e formularëve të peticionit.

en: Select a CSS theme that will control the appearance of petition widgets.
sq: Zgjidh një temë CSS që do të kontrollojë pamjen e peticioneve.

en: Select a CSS theme that will control the appearance of signature lists.
sq: Zgjidh një temë CSS që do të kontrollojë paraqitjen e listave të nënshkrimeve.

en: Select list
sq: Zgjidh listën

en: Select petition
sq: Zgjedhni

en: Select the address fields to display in the petition form. Note that you can make them required or not.
sq: Zgjidh fushat e adresës për t'u shfaqur në formularin e peticionit. Vër re se mund t'i bësh të kërkuara ose jo.

en: Select the columns that will appear in the admin signature list.
sq: Zgjidh kolonat që do të shfaqen në listën e firmave admin.

en: Select the columns that will appear in the public signature list.
sq: Zgjidh kolonat që do të shfaqen në listën e firmave publike.

en: Sep
sq: Sht

en: Server ID
sq: ID e serverit

en: Server URL
sq: URL e serverit

en: Set expiration date
sq: _Cakto datën e skadimit

en: Set signature goal
sq: I pamundur caktimi i skriptit të firmës &quot;{0}quot;.

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Settings for the dashboard signature list
sq: Rregullimet për listën e firmës së të përparmës

en: Settings updated.
sq: Cilësimet përditësohen

en: Share Message
sq: SHPËRNDAJ

en: Share this with your friends:
sq: Ndajeni këtë me shokët tuaj:

en: Sharing URL
sq: Ndarja e URL-së

en: Sign Now
sq: Regjistrohu Tani

en: Sign the Petition
sq: Firmoseni peticionin.

en: Signature count format
sq: Formati i numërimit të firmës

en: Signature goal
sq: I pamundur caktimi i skriptit të firmës &quot;{0}quot;.

en: Signatures
sq: Firmat

en: Signatures collected
sq: Firmat

en: Signatures table shows
sq: Tabela e nënshkrimeve tregon

en: SpeakOut! Email Petitions
sq: Fol! Peticione Email

en: SpeakOut! Petitions Settings
sq: Fol! Peticione Cilësimet

en: State
sq: Shteti

en: State / Province
sq: Shteti / Provinca

en: Steve D - 123host.au
sq: Stiv D - 123host.au

en: Street
sq: Rruga

en: Submit Button Text
sq: Buton Teksti

en: Suburb
sq: Rrethina

en: Success Message
sq: Porosi

en: Support
sq: Suport

en: Take your users to a different page or site after they sign.  Make sure you use the full URL including "https://" or whatever. You can specify the delay in milliseconds.  One second = 1000 milliseconds.
sq: Çojini përdoruesit tuaj në një faqe ose sit tjetër pasi të firmosin.  Sigurohuni që të përdorni URL-në e plotë duke përfshirë "https://" ose çfarëdo. Mund të specifikoni vonesën në milisekonda.  Një sekondë = 1000 milisekonda.

en: Target Email
sq: Posta elektronike

en: Text to open/close editable petition message
sq: Tekst për të hapur/mbyllur mesazhin e peticionit të editueshëm

en: Text to open/close petition message
sq: Tekst për të hapur/mbyllur mesazhin e peticionit

en: Thank you
sq: Falemnderit

en: Thank you for signing our petition
sq: Faleminderit për …

en: Thank you for signing our petition %petition_title%
sq: Faleminderit për …

en: Thank you. Your signature has been added to the petition.
sq: Faleminderit. Porosia juaj është pranuar.

en: Thanks for upgrading
sq: Faleminderit për përtëritjen

en: The confirmation code you provided is invalid.
sq: Data e dhene e pavlefshme

en: Theme
sq: Tema

en: There appears to be a problem with your license key.  Either verify it again or contact
sq: Duket se ka një problem me çelësin e liçensës.  Ose verifiko përsëri ose kontakt

en: There is a variety of custom fields that can be added to the petition form for collecting additional data.  You can position each field at the top, above the email address or at the bottom of the petition form
sq: Ka një shumëllojshmëri fushash të personalizuar që mund të shtohen në formularin e peticionit për mbledhjen e të dhënave shtesë.  Mund të pozicionosh çdo fushë në krye, sipër adresës së postës elektronike ose në fund të formularit të peticionit

en: These are pretty obvious.
sq: Këto janë shumë të dukshme.

en: These settings apply to all petitions
sq: Këto rregullimet zbatohen për të gjitha peticionet

en: These settings apply to signatures displayed on your site using the shortcode
sq: Këto rregullimet zbatohen për nënshkrimet e shfaqura në faqen tuaj duke përdorur kod të shkurtër

en: These settings control the content of the confirmation emails.
sq: Këto cilësime kontrollojnë përmbajtjen e mesazheve konfirmuese.

en: These settings control the display of the [emailpetition] shortcode and sidebar widget.
sq: Këto cilësime kontrollojnë shfaqjen e shortcut [emailpetition] dhe widgetit sidebar.

en: These settings control the display of the [signaturelist] shortcode.
sq: Këto cilësime kontrollojnë shfaqjen e shortcode [signaturelist].

en: These settings control the display of the signatures in the dashboard.
sq: Këto rregullime kontrollojnë shfaqjen e nënshkrimeve në panelin e bordeve.

en: These settings control the look of the plugin's options pages within the WordPress administrator.
sq: Këto cilësime kontrollojnë pamjen e faqeve të opsioneve të pluginit brenda administratorit të WordPress.

en: These settings refer to the license key
sq: Këto rregullime i referohen çelësit të liçensës

en: This cannot be reversed
sq: Jo, kjo nuk mund të ndodhë.

en: This is displayed after the petition is signed.
sq: Kjo shfaqet pas firmosjes së peticionit.

en: This is included at the bottom of each petition that is sent.
sq: Kjo përfshihet në fund të çdo peticioni që dërgohet.

en: This is the fully featured Pro version of SpeakOut! Create custom email petition forms and include them on your site via shortcode or a widget. When signed, the petition is emailed to your target and signatures are saved in the database.  There are many customisable options to make this plugin very flexible.
sq: Ky është versioni pro plotësisht i SpeakOut! Krijo formularët e peticionit të personalizuar të email-it dhe përfshiji ato në faqen tuaj nëpërmjet shortcode ose një widget. Kur nënshkruhet, peticioni është dërguar me e-mail në objektivin tuaj dhe nënshkrimet ruhen në bazën e të dhënave.  Ka shumë opsione të personalizuar për ta bërë këtë plugin shumë fleksibël.

en: This petition has already been signed using your email address.
sq: Na vjen keq, por një anëtar tjetër është regjistruar me këtë adresë të postës elektronike.

en: This petition is now closed.
sq: Ky peticion tani është mbyllur.

en: Thousands separator
sq: Mijëra ndarës

en: Title
sq: Titulli

en: To style the signature list you are best using your theme's
sq: Për të stiluar listën e nënshkrimeve ju jeni më së miri duke përdorur temën tuaj

en: Top
sq: Më i lartë

en: Total
sq: Totali

en: Total Signatures
sq: Konfirmoni

en: Trim when displaying
sq: Prerja gjatë shfaqjes

en: Twitter Message
sq: Porosi

en: Unchecked
sq: Mos lini asnjë makinë të vetme të shkojë e pakontrolluar.

en: Update Petition
sq: Aktualizo

en: Use this option if do not wish to send petition emails to a target address.
sq: Përdoreni këtë opsion nëse nuk dëshironi të dërgoni email të peticioneve në një adresë të synuar.

en: Use this option to cause an email to be sent to the signers of your petition. This email contains a special link must be clicked to confirm the signer's email address. Petition emails will not be sent until the signature is confirmed.
sq: Përdoreni këtë opsion për të shkaktuar një email që do t&#39;u dërgohet nënshkruesve të kërkesës suaj. Kjo email përmban një lidhje të veçantë që duhet të klikohet për të konfirmuar adresën e emailit të nënshkruesit. Emaili i peticionit nuk do të dërgohet derisa firma të konfirmohet.

en: Use this option to stop collecting signatures on a specific date.
sq: Përdor këtë opsion për të përdorur në mënyrë të pavarur Akismet për lidhjen tuaj Jetpack.

en: Values
sq: Vlerat

en: Verified
sq: Verifikuar

en: Verify
sq: Verifikoj

en: View Signatures
sq: Shiko nënshkrimet

en: Webhooks enabled
sq: U aktivizua Webhooks

en: When outputting the CSV file, what should be included?
sq: Kur del file CSV, çfarë duhet përfshirë?

en: Widget Theme
sq: Widget

en: Width for donation form iframe, either as percent, e.g. "100%" (without quotes), or pixels, e.g. "375" (without quotes). Iframe is to be displayed in Success Message area, after signing of a petition.
sq: Gjerësia e formës së dhurimit iframe, qoftë si përqind, p.sh. "100%" (pa thonjëza), ose piksel, p.sh. "375" (pa thonjëza). Iframe do të shfaqet në zonën e mesazhit të suksesit, pas nënshkrimit të një peticioni.

en: Yes
sq: Po

en: Yes, I accept your
sq: Po, e pranoj

en: You can add formatting using markdown syntax
sq: Ju mund të shtoni formatimin duke përdorur markdown

en: You can display the flag of the country the signer has chosen, if you have Country enabled.
sq: Ju mund të shfaqni flamurin e vendit që nënshkruesi ka zgjedhur, nëse keni Vendin e mundësuar.

en: You can personalise the message by inserting tags
sq: Mund ta personalizoni mesazhin duke futur etiketa

en: You must also enable 'Display opt-in checkbox' under the Display Options tab
sq: Gjithashtu duhet të aktivosh 'Display opt-in checkbox' nën tabIn Display Options

en: You or the signer can format the message using Markdown syntax - see
sq: Ju ose nënshkruesi mund ta formatoni mesazhin duke përdorur Markdown - shih

en: Your license key
sq: Çelësi yt i liçensës

en: Your signature has already been confirmed.
sq: Llogaria juaj eshte verifikuar njehere.

en: Your signature has been added.
sq: Fusha eshte shtuar

en: at the bottom of the petition form
sq: në fund të formularit të peticionit

en: by
sq: postuar nga

en: confirmed
sq: Të Konfirmuara

en: currently
sq: aktualisht

en: disabled
sq: çaktivuar

en: display petition
sq: shfaq peticionin

en: display petition message
sq: shfaq mesazhin e peticionit

en: display petition title
sq: shfaq titullin e peticionit

en: display signature count
sq: shfaqni numërimin e nënshkrimit

en: display signature goal
sq: shfaqni qëllimin e nënshkrimit

en: display signature list
sq: shfaqni listën e nënshkrimit

en: enabled - only show first letter of surname
sq: Kthe në të madhe gërmën e parë për secilën nga fjalët e zgjedhura

en: https://123Host.au
sq: https://123host.au

en: inline blocks - very styleable
sq: blloqe inline - shumë të stilit

en: items
sq: Njësi

en: long list (comma separated)
sq: Lista ndarëse Presje

en: milliseconds
sq: unit-format

en: of
sq: nga

en: of goal
sq: Qëllimi

en: opt-in + confirmed
sq: Prano abonimin

en: page
sq: faqe

en: privacy policy
sq: politika e privatësisë

en: read more
sq: lexo me shume

en: requires Country column to be enabled above
sq: kërkon që kolona e vendit të aktivizohet më lart

en: rows - default = 20
sq: rreshta - default = 20

en: rows - default = 50
sq: rreshta - default = 50

en: selected signature
sq: firma e zgjedhur

en: setting
sq: faqosje

en: signature | signatures
sq[0]: Tregon renditjen që do të shfaqet në pyetje.
sq[1]: Firmat

en: signatures
sq: Firmat

en: table
sq: tabelë

en: to return to site
sq: për t&#39;u kthyer në vend

en: unconfirmed
sq: Ende pakonfirmuara

en: use
sq: Përdorim

en: when count
sq: kur numërohen

en: you may enter multiple addresses separated by commas
sq: mund të futni disa adresa të ndara me presje

en: your signature
sq: Llogaria juaj eshte verifikuar njehere.
