SpeakOut! Email Petitions - en to sl_SI translation catalogue (386 entries)

en: 0 to display all
sl_SI: 0 za prikaz vseh

en: 3rd Party Integrations
sl_SI: Integracije tretjih strank

en: API Key
sl_SI: API ključ

en: Above email
sl_SI: Zgoraj email

en: Accepted tags:
sl_SI: Sprejete ključne beside:

en: Accepted variables:
sl_SI: Sprejete spremenjljivke:

en: Activate license
sl_SI: Aktiviranje licence

en: Add New
sl_SI: Dodajte nov

en: Add New Petition
sl_SI: Dodaj novo peticijo

en: Add me to your mailing list
sl_SI: Naročite me na novice

en: Additional CSS
sl_SI: Dodatni CSS

en: Address
sl_SI: Naslov

en: Admin Display
sl_SI: Administratorjev zaslon

en: Admin Signature List
sl_SI: Skrbniški seznam podpisov

en: All Petitions
sl_SI: Vse peticije

en: All signatures
sl_SI: Vsi podpisi

en: Allow message to be edited
sl_SI: Omogočajo sporočilo v obstati izdajati

en: Allow messages to be edited
sl_SI: Dovoli sporočila mogoče urejati

en: Allow public anonymous
sl_SI: Dovoli javno anonimnost

en: Already Signed Message
sl_SI: Sporočilo ste že potrdili

en: Anedot.com Donation Form Embed
sl_SI: Anedot.com darovanje Form vlagati

en: Anedot.com Donation Slug
sl_SI: Anedot.com darovanje Slug

en: Anedot.com Embed Pref
sl_SI: Anedot.com vlagati Pref

en: Anedot.com iframe Height
sl_SI: Anedot.com iframe višina

en: Anedot.com iframe Width
sl_SI: Anedot.com iframe širina

en: Anedot.com is a 3rd party fund raising site
sl_SI: Anedot.com je 3rd stranka sklad dvig stran

en: Anonymous
sl_SI: Anonimno

en: Apply
sl_SI: Uporabi

en: Are you sure you want to do this? A separate confirmation email will be sent for each selected signature.
sl_SI: Si prepričan, da hočeš to narediti? Za vsak izbran podpis bo poslano ločeno potrditveno e-poštno sporočilo.

en: Are you sure you want to do this? A separate confirmation email will be sent for each unconfirmed signature.
sl_SI: Res želite to? Še eno sporočilo za potrditev bo poslano na nepotrjene naslove.

en: Are you sure you want to do this? You will delete
sl_SI: Si prepričan, da hočeš to narediti? Izbrisali boste

en: Are you sure you want to do this? You will manually confirm
sl_SI: Si prepričan, da hočeš to narediti? Ročno boste potrdili

en: Aug
sl_SI: Avg

en: Auto increase goal
sl_SI: Cilj samodejnega povečanja

en: Auto increase signature goal
sl_SI: Cilj samodejnega povečanja podpisa

en: BCC yourself
sl_SI: SKP si

en: Basic
sl_SI: Osnovni

en: Bottom
sl_SI: Spodaj

en: CC Email
sl_SI: CC E-pošta

en: CSV file includes
sl_SI: CSV datoteka vključuje

en: Call to Action
sl_SI: Prikliči

en: Changing to "list" will clear column settings below
sl_SI: Spreminjanje v »seznam« bo spodaj počistilo nastavitve stolpcev

en: Check this option to allow signatories to customize the text of their petition email - this should be used with caution.
sl_SI: Preverite to možnost, če želite podpisnicam omogočiti prilagajanje besedila e-pošte s peticijo - to je treba uporabljati previdno.

en: Checkbox 1
sl_SI: Potrditveno polje 1

en: Checkbox 2
sl_SI: Potrditveno polje 2

en: Checked
sl_SI: Označeno

en: Choose signatures action
sl_SI: Izberite dejanje podpisov

en: Choose the signature list styling, click the ? for more information.
sl_SI: Izberite styling seznama podpisov, kliknite na ? za več informacij.

en: Choose whether the opt-in checkbox is checked or unchecked by default.
sl_SI: Izberite, kako želite imeti označeno izbirno okno.

en: Choose whether you wish to display the number of signatures that have been collected.
sl_SI: Izberite, če želite prikazati število zbranih podpisov.

en: City
sl_SI: Mesto

en: Click here
sl_SI: Kliknite tukaj

en: Columns
sl_SI: Stolpci

en: Columns to display
sl_SI: Stolpci za prikaz

en: Confirm Email
sl_SI: Potrdite Email

en: Confirm signatures
sl_SI: Potrdite podpise

en: Confirmation Emails
sl_SI: Potrditvena sporočila

en: Confirmation emails sent.
sl_SI: Sporočilo za potrditev poslano.

en: Confirmed
sl_SI: Potrjeno

en: Confirmed status
sl_SI: Potrjen status

en: Count
sl_SI: Število

en: Country
sl_SI: Država

en: Create Petition
sl_SI: Naredite peticijo

en: Custom
sl_SI: Po meri

en: Custom Checkbox 1
sl_SI: Potrditveno polje po meri 1

en: Custom Checkbox 2
sl_SI: Potrditveno polje po meri 2

en: Custom Field
sl_SI: Polje po želji

en: Custom Field 1
sl_SI: Polje po meri 1

en: Custom Field 2
sl_SI: Polje po meri 2

en: Custom Field 3
sl_SI: Polje po meri 3

en: Custom Field 4
sl_SI: Polje po meri 4

en: Custom Message
sl_SI: Sporočilo po želji

en: Custom drop-down field
sl_SI: Spustno polje po meri

en: Custom field 1
sl_SI: Polje po meri 1

en: Custom field 2
sl_SI: Polje po meri 2

en: Custom field 3
sl_SI: Polje po meri 3

en: Custom field 4
sl_SI: Polje po meri 4

en: Custom field 5
sl_SI: Polje po meri 5

en: Date
sl_SI: Datum

en: Date Signed
sl_SI: Datum vpisa

en: Date signed
sl_SI: Datum vpisa

en: Decimal separator
sl_SI: Decimalno ločilo

en: Default
sl_SI: Prednastavljeni

en: Delay?
sl_SI: Zamude?

en: Delete
sl_SI: Zbrišite

en: Delete selected
sl_SI: Izbriši izbrano

en: Delete selected: choose signatures
sl_SI: Izbriši izbrano: Izberite podpise

en: Delete this petition permanently? All of the petition's signatures will be deleted as well.
sl_SI: Ali trajno pobrišem petiicijo? Vsi podpisi bodo prav tako zbrisani.

en: Display
sl_SI: Zaslon

en: Display BCC field
sl_SI: Prikaz polje SKP

en: Display Options
sl_SI: Prikažite možnosti

en: Display Privacy Policy accept?
sl_SI: Zasebna politika zasebnosti sprejeti?

en: Display a petition form.
sl_SI: Prikaži obrazec peticije.

en: Display address fields
sl_SI: Prikažite polja naslova

en: Display all signatures
sl_SI: Prikaži vse podpise

en: Display country flags?
sl_SI: Prikaz zastav držav?

en: Display custom checkbox 1
sl_SI: Prikaži potrditveno polje po meri 1

en: Display custom checkbox 2
sl_SI: Prikaži potrditveno polje po meri 2

en: Display custom drop-down
sl_SI: Prikaz spustnega seznama po meri

en: Display custom field 1
sl_SI: Prikaži polje po meri 1

en: Display custom field 2
sl_SI: Prikaži polje po meri 2

en: Display custom field 3
sl_SI: Prikaži polje po meri 3

en: Display custom field 4
sl_SI: Prikaži polje po meri 4

en: Display custom fields
sl_SI: Prikaz polj po meri

en: Display custom message
sl_SI: Prikaži sporočilo po meri

en: Display honorific field
sl_SI: Prikaz častnih polje

en: Display only unconfirmed
sl_SI: Prikaži samo nepotrjenega

en: Display opt-in checkbox
sl_SI: Prikažite opt-in potrditev

en: Display petition message
sl_SI: Prikaz sporočila o peticiji

en: Display sharing icons?
sl_SI: Ikone skupne rabe zaslona?

en: Display signature count
sl_SI: Prikažite števec podpisov

en: Display time signed?
sl_SI: Je čas prikaza podpisan?

en: Displayed beneath `Thank you` after petition is signed
sl_SI: Prikazan pod "hvala" po podpisu peticijo

en: Do not send email (only collect signatures)
sl_SI: Ne pošiljajte sporočil (samo zbirajte podpise)

en: Don't collect email address
sl_SI: Ne zbirajte e-poštnega naslova

en: Don't have a license
sl_SI: Nimam licence.

en: Download CSV - see settings/admin sig list
sl_SI: Prenos CSV - glej nastavitve/admin sig seznam

en: Duplicate
sl_SI: Podvoji

en: Duplicate Petition
sl_SI: Podvojena peticija

en: EU postal code position?
sl_SI: Položaj poštne številke EU?

en: Edit
sl_SI: Uredite

en: Edit New Petition
sl_SI: Uredi novo peticijo

en: Edit Petition
sl_SI: Uredi peticijo

en: Email
sl_SI: Elektronski naslov

en: Email Address
sl_SI: Elektronski naslov

en: Email Confirmation
sl_SI: Potrditev elektronskega naslova

en: Email From
sl_SI: Sporočilo od

en: Email Message
sl_SI: Elektronsko sporočilo

en: Email Opt-in
sl_SI: Elektronsko sporočilo prijave

en: Email Subject
sl_SI: Zadeva

en: Email address - unless disabled
sl_SI: E-poštni naslov - razen če je onemogočen

en: Enable ActiveCampaign
sl_SI: Omogoči activeCampaign

en: Enable Anedot.com?
sl_SI: Omogoči Anedot.com?

en: Enable Google recaptcha?
sl_SI: Omogoči Google reCAPTCHA?

en: Enable MailChimp
sl_SI: Omogoči mailChimp

en: Enable Mailerlite
sl_SI: Omogoči mailerlite

en: Enable Sendy
sl_SI: Omogoči pošiljanje

en: Enable hCaptcha?
sl_SI: Omogočite hCaptcha?

en: End date
sl_SI: Datum zaključka

en: Enter "true" (without quotes) to show account name header on embedded campaigns.
sl_SI: Vnesite» true «(brez narekovajev), če želite v vdelanih oglaševalskih akcijah prikazati glavo imena računa.

en: Enter a prepared tweet that will be presented to users when the Twitter button is clicked.
sl_SI: Vpišite vsebino, ki ga bo uporabnik poslal, s pritikom na gumb Twitter.

en: Enter the content of the confirmation email.
sl_SI: Vpišite vsebino potrditvenega sporočila.

en: Enter the content of your petition email.
sl_SI: Vpišite vsebino vašega sporočila peticije.

en: Enter the email address associated with your website. Confirmation emails will be sent from this address.
sl_SI: Vpišite elektronski naslov vaše strani. Potrditveno sporočilo bo poslano s tega naslova.

en: Enter the email address to which the petition will be sent. You may enter multiple email addresses, separated by commas.
sl_SI: Vpištie elektronski naslov, na katerega bo poslana peticija.Lahko vpišete več naslovov, ločenih z vejicami.

en: Enter the license key your received in an email after purchase.  If it is invalid, a message will be displayed with the reason.
sl_SI: Vnesite licenčni ključ, ki ste ga prejeli v e-poštnem sporočilu po nakupu.  Če je neveljavna, bo prikazano sporočilo z razlogom.

en: Enter the number of rows to display in the "Email Petitions" table (default=20)
sl_SI: Vnesite število vrstic za prikaz v tabeli "Email peticije" (privzeto = 20)

en: Enter the number of rows to display in the "Signatures" table (default=50)
sl_SI: Vnesite število vrstic za prikaz v tabeli "Podpis" (privzeto = 50)

en: Enter the number of signatures that will be displayed in the signature list.
sl_SI: Vpišite število podpisov, ki bo prikazano ne eni strani.

en: Enter the number of signatures you hope to collect. This number is used to calculate the progress bar display.
sl_SI: Vpišite število podpisov, ki jih želite zbrati. Število se uporablja za izračunavanje napredka.

en: Enter the subject of the confirmation email.
sl_SI: Vpišite naslov potrditvenega sporočila.

en: Enter the subject of your petition email.
sl_SI: Vpišite predmet vaše peticije.

en: Enter the text that appears above the Twitter and Facebook buttons after the petition form has been submitted.
sl_SI: Vpišite tekst na prostor nad Twitter in Facebook gumboma, ko je bila peticija prijavljena.

en: Enter the text that appears above the signature list.
sl_SI: Vpišite tekst, ki se pojavi nad podpisanim seznamom.

en: Enter the text that appears when a user successfully signs your petition with a unique email address.
sl_SI: Vpišite tekst, ki se pojavi, ko podpisnik uspešno pošlje peticijo.

en: Enter the text that displays in the orange submit button on petition forms.
sl_SI: Vpišite tekst, ki bo označeval potrditve gumb peticije.

en: Enter the text to display in place of the petition form when a petition is past its expiration date.
sl_SI: Vpišite tekst na prostor peticije, ko je le-ta že potekla.

en: Enter the text to display when a petition is signed using an email address that has already been submitted.
sl_SI: Vpišite takst, ki se pojavi v sporočilu, če je bil elektronski naslov že poprej uporabljan.

en: Enter the title of your petition, which will appear at the top of the petition form.
sl_SI: Vpišite naslov vaše peticije, kateri bo na vrhu obrazca peticije.

en: Enter title here
sl_SI: Vpišite naslov

en: Enter your license key
sl_SI: Vnesite vaš licenčni ključ

en: Error: Please correct the highlighted fields.  It may be behind a closed tab
sl_SI: Napaka: Popravite označena polja.  Morda je za zaprtim zavihkom

en: Error: The site administrator must include a valid petition id  in the shortcode.
sl_SI: Napaka: skrbnik mesta mora v shortcode vključiti veljaven ID peticije.

en: Expiration Message
sl_SI: Sporočilo o potekli piticiji

en: First Name
sl_SI: Ime

en: Flags
sl_SI: Zastavice

en: Force confirm selected
sl_SI: Prisilna potrditev izbrana

en: Force confirm selected - choose signatures
sl_SI: Prisilna potrditev izbrana-izberite podpise

en: Force confirm selected: choose petition first
sl_SI: Prisilna potrditev izbrana: najprej izberite peticijo

en: Force confirm selected: choose signatures
sl_SI: Izbrana potrjena sila: Izberite podpise

en: Full URL
sl_SI: Celoten URL

en: Gives option for person to be displayed as "Anonymous" if they choose it when signing
sl_SI: Daje možnost, da se oseba prikaže kot "Anonimna", če jo izbere pri podpisovanju

en: Goal
sl_SI: Cilj

en: Greeting
sl_SI: Pozdrav

en: Group ID
sl_SI: ID skupine

en: Height for donation page iframe, either as pixels, e.g. "1570" (without quotes), or percent, e.g. "100%" (without quotes). Iframe is to be displayed in Success Message area, after signing of a petition.
sl_SI: Višina za darovanje strani iframe, bodisi kot slikovnih pik, npr "1570" (brez narekovajev), ali odstotkov, na primer "100%" (brez narekovajev). Iframe je treba prikazati na področju uspeha sporočilo, po podpisu peticije.

en: Hello
sl_SI: Pozdravljeni

en: Hide all but the first letter of the last name..
sl_SI: Skrij vse razen prve črke priimka..

en: Hide name from public
sl_SI: Skrij ime pred javnim

en: Honorific
sl_SI: Častnih nazivov

en: IP Address
sl_SI: IP Naslov

en: IP address
sl_SI: IP Naslov

en: If set goal is enabled, this is a further option - click the ? for more information.
sl_SI: Če je cilj nastavljen omogočen, je to dodatna možnost - kliknite na ? za več informacij.

en: If you aren't redirected
sl_SI: Če niste preusmerjeni

en: If you use any of these 3rd party email services, you can allow users to subscribe as long as you have  "opt in" enabled.
sl_SI: Če uporabljate katero koli od teh e-poštnih storitev tretje osebe, lahko uporabnikom dovolite, da se naročijo, dokler imate omogočeno možnost "v".

en: In EU postal code comes before city
sl_SI: V EU je poštna številka pred mestnimi

en: Include a checkbox that allows users to consent to receiving further email.
sl_SI: Vključite potrditveno polje za prejemanje sporočil v prihodnosti.

en: Include a greeting to the recipient of your petition, such as "Dear Mayor," which will appear as the first line of the email.
sl_SI: Vključite naslavljanje prejemniku peticije, kot npr. "Spoštovani," , ki se bo prikazalo v prvi vrstici sporočila.

en: Include with petition
sl_SI: Vključite s peticijo

en: Input your Anedot.com "Account Slug" (from Settings > Brand), a slash, and then your Campaign Slug (from Campaigns > Edit > Basic).
sl_SI: Vložek vaš Anedot.com "račun Slug" (od Settings > Brand), poševnica, nato pa vaše oglaševalsko akcijo Slug (iz oglaševalske akcije > Uredi > Basic).

en: Installation URL
sl_SI: URL namestitve

en: Insufficient privileges: You need to be an editor to do that.
sl_SI: Nimate dovolj pravic. Za to morate biti urednik.

en: Label
sl_SI: Oznaka

en: Language
sl_SI: Jezik

en: Last Name
sl_SI: Priimek

en: Latest Signatures
sl_SI: Zadnji podpisi

en: License
sl_SI: Licenca

en: License key
sl_SI: Licenčni ključ

en: List ID
sl_SI: ID seznama

en: Location
sl_SI: Lokacija

en: Map the SpeakOut! fields to your Active Campaign fields. Leave those you don't use blank.
sl_SI: Preslikajte pogovorni kot! polja aktivne oglaševalske akcije. Pusti tiste, ki jih ne uporabljaš prazno.

en: May
sl_SI: Maj

en: Message
sl_SI: Sporočilo

en: Name
sl_SI: Ime

en: No Title
sl_SI: Nobenega imena

en: No petitions found.
sl_SI: Ne najdem nobene peticije.

en: No signatures found.
sl_SI: Nobenega podpisa še ni.

en: Oct
sl_SI: Okt

en: Only confirmed signatures
sl_SI: Samo potrjeni podpisi

en: Only double opt-in signatures
sl_SI: Samo dvojno označeni podpisi

en: Only opt-in signatures
sl_SI: Samo označeni podpisi

en: Open in new window (target='_blank')
sl_SI: Odpri v novem oknu (Target = ' _blank ')

en: Opt-in
sl_SI: Označi

en: Opt-in Default
sl_SI: "Dovoli" je prevzeto

en: Perhaps you are moving to a new site or from development to production.  Revoke the key, this allows it to be used elsewhere.  The current site will lose all access to any settings.
sl_SI: Morda se selite na novo mesto ali iz razvoja v proizvodnjo.  Preklicati ključ, to omogoča, da se uporablja drugje.  Trenutno mesto bo izgubilo ves dostop do vseh nastavitev.

en: Petition
sl_SI: Peticija

en: Petition
sl_SI: Peticija

en: Petition Content
sl_SI: Vsebina peticije

en: Petition Footer
sl_SI: Noga peticije

en: Petition Footer (below signature)
sl_SI: Petični podstavek (pod podpisom)

en: Petition Form
sl_SI: Obrazec peticije

en: Petition ID
sl_SI: ID peticije

en: Petition Message
sl_SI: Sporočilo peticije

en: Petition Options
sl_SI: Možnosti peticije

en: Petition Theme
sl_SI: Tema peticije

en: Petition Title
sl_SI: Ime peticije

en: Petition created - you can edit it here. Use %1$s %2$s %3$s to display in a page or post.
sl_SI: Peticija ustvarjena - lahko jo uredite tukaj. Uporabite %1$s %2$s %3$s za prikaz na strani ali objavi.

en: Petition created. Use %1$s %2$s %3$s to display in a page or post. Use %1$s %4$s %3$s to display the signatures list or %1$s %5$s %3$s to show just the signature count.
sl_SI: Peticija narejena. Uporabite %1$s %2$s %3$s za prikaz na strani ali sporočilu. Uporabite %1$s %4$s %3$s za prikaz spiska podpisov ali %1$s %5$s %3$s da prikažete samo število podpisov.

en: Petition deleted.
sl_SI: Peticija izbrisana.

en: Petition fade out after signing?
sl_SI: Peticija zbledi po podpisu?

en: Petition info
sl_SI: Informacije o peticiji

en: Petition name
sl_SI: Peticijo ime

en: Petitions
sl_SI: Peticije

en: Petitions table shows
sl_SI: Prikaz tabele peticij

en: Please confirm your email address
sl_SI: Potrdite vaš elektronski naslov

en: Please confirm your email address by clicking or copying and pasting the link below:
sl_SI: Prosimo, da potrdite vaš e-poštni naslov s klikom ali kopirate in prilepite spodnjo povezavo:

en: Postal Code
sl_SI: Poštna številka

en: Postal Code - see settings for EU style
sl_SI: Poštna številka – glejte nastavitve za slog EU

en: Postal code
sl_SI: Poštna številka

en: Privacy
sl_SI: Zasebnost

en: Public Signature List
sl_SI: Seznam javnih podpisov

en: Reconfirm selected
sl_SI: Ponovno potrdi izbrano

en: Reconfirm selected: choose petition first
sl_SI: Ponovno potrdi izbrano: najprej izberite peticijo

en: Reconfirm selected: choose signatures
sl_SI: Ponovno potrdi izbrano: Izberite podpise

en: Redirect after signing
sl_SI: Preusmeri po podpisu

en: Redirect after successful sign
sl_SI: Preusmeritev po uspešnem znaku

en: Required
sl_SI: Zahtevano

en: Resend all unconfirmed
sl_SI: Ponovno Pošlji vse nepotrjene

en: Resend selected confirmations
sl_SI: Ponovno Pošlji izbrane potrditve

en: Return URL
sl_SI: Vrni URL

en: Revoke key
sl_SI: Preklic ključa

en: Revoke license key
sl_SI: Preklic licenčnega ključa

en: Rows
sl_SI: Vrstice

en: Save Changes
sl_SI: Shrani spremembe

en: Save Duplicate Petition
sl_SI: Shrani podvojeno peticijo

en: Search signatures
sl_SI: Iskalni podpisi

en: Security
sl_SI: Varnost

en: Select a CSS theme that will control the appearance of petition forms.
sl_SI: Izberite temo CSS, da bo nadzor nad videz peticije obrazcev.

en: Select a CSS theme that will control the appearance of petition widgets.
sl_SI: Izberite CSS temo, ki bo upravljala z vtičniki peticije.

en: Select a CSS theme that will control the appearance of signature lists.
sl_SI: Izberite CSS temo, ki bo kontrolirala izgled izpisa podpisov.

en: Select list
sl_SI: Izberite seznam

en: Select petition
sl_SI: Izberi peticijo

en: Select the address fields to display in the petition form. Note that you can make them required or not.
sl_SI: Izberite polja naslova, ki jih želite prikazati v obrazcu za peticijo. Upoštevajte, da jih lahko zahtevate ali ne.

en: Select the columns that will appear in the admin signature list.
sl_SI: Izberite stolpce, ki bodo prikazani na seznamu skrbniških podpisov.

en: Select the columns that will appear in the public signature list.
sl_SI: Izberite stolpce, ki bodo prikazani na seznamu javnega podpisa.

en: Server ID
sl_SI: ID strežnika

en: Server URL
sl_SI: URL strežnika

en: Set expiration date
sl_SI: Nastavite rok trajanja

en: Set signature goal
sl_SI: Nastavite cilj za število podpisov

en: Settings
sl_SI: Nastavitve

en: Settings for the dashboard signature list
sl_SI: Nastavitve za seznam podpisov nadzorne plošče

en: Settings updated.
sl_SI: Nastavitve potrjene.

en: Share Message
sl_SI: Pokaži sporočilo

en: Share this with your friends:
sl_SI: Povejte prijateljem:

en: Sharing URL
sl_SI: Izmenjava URL

en: Shortcodes
sl_SI: Okrajšave

en: Sign Now
sl_SI: Podpišite sedaj

en: Sign the Petition
sl_SI: Podpiši peticijo

en: Signature count format
sl_SI: Oblika štetja podpisov

en: Signature goal
sl_SI: Cilj podpisa

en: Signatures
sl_SI: Podpisi

en: Signatures collected
sl_SI: Zbranih podpisov

en: Signatures table shows
sl_SI: Prikaz tabele podpisov

en: SpeakOut! Email Petitions
sl_SI: SpeakOut! Email peticije

en: SpeakOut! Petitions Settings
sl_SI: SpeakOut! Peticije nastavitve

en: State
sl_SI: Država

en: State / Province
sl_SI: Država/Pokrajina

en: Street
sl_SI: Ulica

en: Submit Button Text
sl_SI: Gumb za potrditev teksta

en: Suburb
sl_SI: Predmestje

en: Success Message
sl_SI: Sporočilo o uspešno poslanem podpisu

en: Support
sl_SI: Podpora

en: Take your users to a different page or site after they sign.  Make sure you use the full URL including "https://" or whatever. You can specify the delay in milliseconds.  One second = 1000 milliseconds.
sl_SI: Po podpisu odpeljite uporabnike na drugo stran ali mesto.  Prepričajte se, da uporabljate celoten URL, vključno z "https://" ali karkoli. Določite lahko zamudo v milisekunah.  Ena sekunda = 1000 milisekun.

en: Target Email
sl_SI: Ciljno sporočilo

en: Text to open/close editable petition message
sl_SI: Besedilo za odpiranje/zapiranje sporočila peticije, ki ga je mogoče urediti

en: Text to open/close petition message
sl_SI: Besedilo za odpiranje/zapiranje peticije

en: Thank you
sl_SI: Hvala Vam

en: Thank you for signing our petition
sl_SI: Hvala za podpis naše peticije

en: Thank you for signing our petition %petition_title%
sl_SI: Hvala za podpis naše Peticija % petition_title %

en: Thank you. Your signature has been added to the petition.
sl_SI: Hvala. Podpis je bil dodan k peticiji.

en: Thanks for upgrading
sl_SI: Hvala za nadgradnjo

en: The confirmation code you provided is invalid.
sl_SI: Koda za potrditev ni pravilna.

en: Theme
sl_SI: Teme

en: There appears to be a problem with your license key.  Either verify it again or contact
sl_SI: Zdi se, da je težava z licenčno tipko.  Ali ga znova preverite ali pa se obrnite na

en: There is a variety of custom fields that can be added to the petition form for collecting additional data.  You can position each field at the top, above the email address or at the bottom of the petition form
sl_SI: Obstaja več polj po meri, ki jih lahko dodate v obrazec za peticijo za zbiranje dodatnih podatkov.  Vsako polje lahko postavite na vrh, nad e-poštnim naslovom ali na dnu obrazca za peticijo

en: These are pretty obvious.
sl_SI: Te so precej očitne.

en: These settings apply to all petitions
sl_SI: Te nastavitve veljajo za vse peticije

en: These settings apply to signatures displayed on your site using the shortcode
sl_SI: Te nastavitve veljajo za podpise, prikazane na spletnem mestu s pomočjo kratke kode

en: These settings control the content of the confirmation emails.
sl_SI: Te nastavitve upravljajo z vsebino potrditvenih sporočil.

en: These settings control the display of the [emailpetition] shortcode and sidebar widget.
sl_SI: Te nastavitve upravljajo z [emailpetition] kodami in vtičniki.

en: These settings control the display of the [signaturelist] shortcode.
sl_SI: Te nastavitve upravljajo zaslon [signaturelist] kode.

en: These settings control the display of the signatures in the dashboard.
sl_SI: Te nastavitve nadzirajo prikaz podpisov na nadzorni plošči.

en: These settings control the look of the plugin's options pages within the WordPress administrator.
sl_SI: Te nastavitve uporavljajo z izgledom možnosti vtičnika v WP administratorju.

en: These settings refer to the license key
sl_SI: Te nastavitve se nanašajo na licenčni ključ

en: This cannot be reversed
sl_SI: Tega ni mogoče

en: This is displayed after the petition is signed.
sl_SI: To je prikazano po podpisu peticije.

en: This is included at the bottom of each petition that is sent.
sl_SI: To je vključeno na dnu vsake poslane peticije.

en: This petition has already been signed using your email address.
sl_SI: Peticija je že bila podpisna s tem elektronskim naslovom.

en: This petition is now closed.
sl_SI: Peticija je zaključena.

en: Thousands separator
sl_SI: Ločilo tisočic

en: Title
sl_SI: Naslov

en: To style the signature list you are best using your theme's
sl_SI: Če želite slog seznama podpisov najbolje uporabiti temo

en: Top
sl_SI: Zgoraj

en: Total
sl_SI: Skupaj

en: Total Signatures
sl_SI: Skupaj podpisi

en: Trim when displaying
sl_SI: Obsešanje pri prikazu

en: Twitter Message
sl_SI: Sporočilo za Twitter

en: Unchecked
sl_SI: Odznačeno

en: Update Petition
sl_SI: Osvežite peticijo

en: Use this option if do not wish to send petition emails to a target address.
sl_SI: Uporabite to možnost, če ne želite pošiljati sporočila na željene naslove.

en: Use this option to cause an email to be sent to the signers of your petition. This email contains a special link must be clicked to confirm the signer's email address. Petition emails will not be sent until the signature is confirmed.
sl_SI: Uporabi to možnost v primeru, ko želite poslati sporočilo podpisnikom vaše peticije. To sporočilo vsebuje povezavo za potrditev podpisa. Sporočila peticije ne  bodo poslana, dokler podpis ni potrjen.

en: Use this option to stop collecting signatures on a specific date.
sl_SI: Uporabite to možnost, za prekinitev zbiranja podpisov na določen dan.

en: Values
sl_SI: Vrednosti

en: Verified
sl_SI: Preverjeno

en: Verify
sl_SI: Preveri

en: View Signatures
sl_SI: Poglejte podpise

en: Webhooks enabled
sl_SI: Omogočeni webhooks

en: When outputting the CSV file, what should be included?
sl_SI: Kaj je treba vključiti pri izhodu datoteke CSV?

en: Widget Theme
sl_SI: Teme vtičnikov

en: Width for donation form iframe, either as percent, e.g. "100%" (without quotes), or pixels, e.g. "375" (without quotes). Iframe is to be displayed in Success Message area, after signing of a petition.
sl_SI: Širina za darovanje obrazec iframe, bodisi kot odstotek, npr "100%" (brez narekovajev), ali slikovnih pik, na primer "375" (brez narekovajev). Iframe je treba prikazati na področju uspeha sporočilo, po podpisu peticije.

en: Yes
sl_SI: Da

en: Yes, I accept your
sl_SI: Sprejmem

en: You can add formatting using markdown syntax
sl_SI: Oblikovanje lahko dodate z oznako

en: You can display the flag of the country the signer has chosen, if you have Country enabled.
sl_SI: Če imate omogočeno državo, lahko prikažete zastavo države, ki jo je izbral podpisnik.

en: You can personalise the message by inserting tags
sl_SI: Sporočilo lahko prilagodite tako, da vstavite oznake

en: You must also enable 'Display opt-in checkbox' under the Display Options tab
sl_SI: Pod zavihkom Možnosti prikaza morate omogočiti tudi potrditveno polje »Prikaz možnosti za izklop«

en: You or the signer can format the message using Markdown syntax - see
sl_SI: Vi ali podpisnik lahko oblikujete sporočilo z markdownom - glejte

en: Your license key
sl_SI: Vaš licenčni ključ

en: Your signature has already been confirmed.
sl_SI: Vaš podpis je že bil potrjen.

en: Your signature has been added.
sl_SI: Vaš podpis je bil dodan.

en: at the bottom of the petition form
sl_SI: na dnu obrazca za peticijo

en: by
sl_SI: od

en: confirmed
sl_SI: potrjeno

en: currently
sl_SI: Trenutno

en: disabled
sl_SI: onemogočena

en: display petition
sl_SI: prikaži peticijo

en: display petition message
sl_SI: prikaz sporočila o peticiji

en: display petition title
sl_SI: prikaz naslova peticije

en: display signature count
sl_SI: prikažite števec podpisov

en: display signature goal
sl_SI: cilj prikaza podpisa

en: display signature list
sl_SI: seznam podpisov za prikaz

en: enabled - only show first letter of surname
sl_SI: omogočeno - Pokaži le prva črka priimka

en: inline blocks - very styleable
sl_SI: inline bloki - zelo styleable

en: items
sl_SI: predmeti

en: long list (comma separated)
sl_SI: dolg seznam (ločene z vejicami)

en: milliseconds
sl_SI: mikrosekunde

en: of
sl_SI: od

en: of goal
sl_SI: cilj

en: opt-in + confirmed
sl_SI: označeni + potrjeni

en: page
sl_SI: strani

en: privacy policy
sl_SI: pravilnik o zasebnosti

en: read more
sl_SI: preberi več

en: requires Country column to be enabled above
sl_SI: zahteva, da je stolpec države omogočen zgoraj

en: rows - default = 20
sl_SI: vrstice - privzeto = 20

en: rows - default = 50
sl_SI: vrstice - privzeto = 50

en: selected signature
sl_SI: izbran podpis

en: setting
sl_SI: nastavitev

en: signature
sl_SI: podpis

en: signatures
sl_SI: podpisi

en: table
sl_SI: tabela

en: to return to site
sl_SI: Če se želite vrniti na mesto

en: unconfirmed
sl_SI: nepotrjeno

en: use
sl_SI: uporabi

en: when count
sl_SI: pri štetju

en: you may enter multiple addresses separated by commas
sl_SI: lahko vnesete več naslovov, ločenih z vejicami

en: your signature
sl_SI: tvoj podpis
