SpeakOut! Email Petitions - en to pl_PL translation catalogue (395 entries)

en: Edit Petition
pl_PL: Edytuj petycję

en: Update Petition
pl_PL: Aktualizuj Petycję

en: Petition created. Use %1$s %2$s %3$s to display in a page or post. Use %1$s %4$s %3$s to display the signatures list or %1$s %5$s %3$s to show just the signature count.
pl_PL: Petycja utworzona. Użyj %1$s %2$s %3$s aby wyświetlić na stronie lub we wpisie. Użyj %1$s %4$s %3$s aby wyświetlić listę podpisów lub %1$s %5$s %3$s aby wyświetlić tylko liczbę podpisów.

en: Duplicate Petition
pl_PL: Duplikat petycji

en: Save Duplicate Petition
pl_PL: Zapisz duplikat petycji

en: Petition created - you can edit it here. Use %1$s %2$s %3$s to display in a page or post.
pl_PL: Petycja utworzona - możesz ją edytować tutaj. Użyj %1$s %2$s %3$s, aby wyświetlić je na stronie lub w poście.

en: Edit New Petition
pl_PL: Edytuj nową petycję

en: Petition
pl_PL: Petycja

en: Add New Petition
pl_PL: Dodaj nową petycję

en: Create Petition
pl_PL: Stwórz Petycję

en: Add me to your mailing list
pl_PL: Dopisz mnie do Twojej Listy Mailingowej

en: Error: Please correct the highlighted fields.  It may be behind a closed tab
pl_PL: Błąd: Popraw wyróżnione pola.  Może znajdować się za zamkniętą zakładką

en: Petition Content
pl_PL: Treść petycji

en: Petition Options
pl_PL: Opcje Petycji

en: Display Options
pl_PL: Opcje wyświetlania

en: 3rd Party Integrations
pl_PL: Integracje stron 3rd

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Enter title here
pl_PL: Wprowadź tytuł

en: Do not send email (only collect signatures)
pl_PL: Nie wysyłaj e-maila (tylko zbieraj podpisy)

en: Target Email
pl_PL: Docelowy e-mail

en: you may enter multiple addresses separated by commas
pl_PL: można wprowadzić kilka adresów oddzielonych przecinkami

en: CC Email
pl_PL: DW Email

en: Email Subject
pl_PL: Tytuł e-maila

en: Greeting
pl_PL: Przywitanie / zwrot grzecznościowy

en: Petition Message
pl_PL: Treść Petycji

en: You can personalise the message by inserting tags
pl_PL: Możesz spersonalizować wiadomość, wstawiając znaczniki

en: You or the signer can format the message using Markdown syntax - see
pl_PL: Ty lub sygnatariusz możesz sformatować wiadomość za pomocą funkcji Markdown - zobacz

en: Petition Footer (below signature)
pl_PL: Stopka petycji (poniżej podpisu)

en: Twitter Message
pl_PL: Wiadomość w Twitter

en: Don't collect email address
pl_PL: Nie zbieraj adresu e-mail

en: This cannot be reversed
pl_PL: Nie można tego cofnąć

en: Allow public anonymous
pl_PL: Zezwalaj na anonimowość na publicznej liście podpisów

en: Confirm signatures
pl_PL: Potwierdzenie podpisu

en: Return URL
pl_PL: Przekierowanie do URL

en: Allow message to be edited
pl_PL: Zezwalaj na edycję treści petycji

en: Set signature goal
pl_PL: Ustaw Cel (ilość podpisów)

en: Goal
pl_PL: Cel

en: Auto increase goal
pl_PL: Cel podpisu

en: by
pl_PL: przez

en: when count
pl_PL: kiedy liczą

en: of goal
pl_PL: z celu

en: Set expiration date
pl_PL: Ustaw datę wygaśnięcia

en: Jan
pl_PL: Styczeń

en: Feb
pl_PL: Luty

en: Mar
pl_PL: Marzec

en: Apr
pl_PL: Kwiecień

en: May
pl_PL: Maj

en: Jun
pl_PL: Czerwiec

en: Jul
pl_PL: Lipiec

en: Aug
pl_PL: Sierpień

en: Sep
pl_PL: Wrzesień

en: Oct
pl_PL: Październik

en: Nov
pl_PL: Listopad

en: Dec
pl_PL: Grudzień

en: Redirect after successful sign
pl_PL: Przekierowanie po pomyślnym podpisaniu petycji

en: Full URL
pl_PL: Pełny adres URL

en: Delay?
pl_PL: Opóźnienie?

en: milliseconds
pl_PL: milisekund

en: Open in new window (target='_blank')
pl_PL: Otwórz w nowym oknie (target='_blank')

en: Text to open/close petition message
pl_PL: Tekst do otwarcia/zamknięcia wiadomości petycji

en: Text to open/close editable petition message
pl_PL: Tekst do otwierania/zamykania edytowalnej wiadomości petycji

en: Display opt-in checkbox
pl_PL: Wyświetl checkbox opt-in

en: Label
pl_PL: Etykieta

en: Display petition message
pl_PL: Pokaż treść petycji

en: Display address fields
pl_PL: Wyświetlanie pól Adresu

en: Display
pl_PL: Widoczne

en: Required
pl_PL: Wymagane

en: Street
pl_PL: Ulica

en: City
pl_PL: Miasto

en: State / Province
pl_PL: Województwo

en: Postal Code - see settings for EU style
pl_PL: Kod pocztowy - zobacz ustawienia formatu w UE

en: Country
pl_PL: Kraj

en: Display custom field 1
pl_PL: Wyświetlanie pola niestandardowego 1

en: Location
pl_PL: Lokalizacja

en: Top
pl_PL: Góra

en: Above email
pl_PL: Powyżej wiadomości e-mail

en: Bottom
pl_PL: Dół

en: Include with petition
pl_PL: Dołącz do petycji

en: Trim when displaying
pl_PL: Przycinanie podczas wyświetlania

en: Display custom field 2
pl_PL: Wyświetlanie pola niestandardowego 2

en: Display custom field 3
pl_PL: Wyświetlanie pola niestandardowego 3

en: Display custom field 4
pl_PL: Wyświetlanie pola niestandardowego 4

en: Display custom drop-down
pl_PL: Wyświetl niestandardową listę rozwijaną

en: Values
pl_PL: Wartości

en: Display custom checkbox 1
pl_PL: Wyświetl niestandardowe pole wyboru 1

en: Display custom checkbox 2
pl_PL: Wyświetl niestandardowe pole wyboru 2

en: Display custom message
pl_PL: Wyświetl niestandardową wiadomość

en: Displayed beneath `Thank you` after petition is signed
pl_PL: Wyświetlana pod "dziękuję" po podpisaniu petycji

en: Message
pl_PL: Wiadomość

en: You must also enable 'Display opt-in checkbox' under the Display Options tab
pl_PL: Należy również włączyć pole wyboru "Wyświetl opcję opt-in" na karcie Opcje wyświetlania

en: Enable ActiveCampaign
pl_PL: Włącz ActiveCampaign

en: API Key
pl_PL: Klucz API

en: Server URL
pl_PL: Adres URL serwera

en: Select list
pl_PL: Wybierz listę

en: Map the SpeakOut! fields to your Active Campaign fields. Leave those you don't use blank.
pl_PL: Mapuj SpeakOut! pola aktywnej kampanii. Pozostaw te, których nie używasz, puste.

en: Honorific
pl_PL: Zwrot grzecznościowy

en: First Name
pl_PL: Imię

en: Last Name
pl_PL: Nazwisko

en: Email
pl_PL: E-mail

en: Suburb
pl_PL: Przedmieście

en: State
pl_PL: Województwo

en: Postal Code
pl_PL: Kod pocztowy

en: Enable MailChimp
pl_PL: Włącz MailChimp

en: Server ID
pl_PL: Identyfikator serwera

en: List ID
pl_PL: Nr ID listy

en: Enable Mailerlite
pl_PL: Włącz Mailerlite

en: Group ID
pl_PL: Identyfikator grupy

en: Enable Sendy
pl_PL: Włącz Sendy

en: Installation URL
pl_PL: Adres URL instalacji

en: SpeakOut! Email Petitions
pl_PL: SpeakOut! Petycje mailowe

en: Petitions
pl_PL: Petycje

en: Activate license
pl_PL: Aktywuj licencję

en: Add New
pl_PL: Dodaj Nową

en: Signatures
pl_PL: Podpisy

en: SpeakOut! Petitions Settings
pl_PL: SpeakOut! Ustawienia petycji

en: Settings
pl_PL: Ustawienia

en: No Title
pl_PL: Brak Tytułu

en: Anonymous
pl_PL: Anonimowy

en: items
pl_PL: pozycje

en: page
pl_PL: strona

en: of
pl_PL: z

en: Thank you. Your signature has been added to the petition.
pl_PL: Dziękujemy. Twój podpis został złożony pod petycją.

en: Your signature has already been confirmed.
pl_PL: Twój podpis został już potwierdzony.

en: The confirmation code you provided is invalid.
pl_PL: Wprowadzony przez Ciebie kod potwierdzający jest nieprawidłowy.

en: Email Confirmation
pl_PL: Potwierdzenie e-mailowe

en: If you aren't redirected
pl_PL: Jeśli nie zostałeś przekierowany

en: Click here
pl_PL: Kliknij tutaj

en: to return to site
pl_PL: aby powrócić do witryny

en: Insufficient privileges: You need to be an editor to do that.
pl_PL: Niewystarczające uprawnienia. Musisz być administratorem, żeby wykonać tę akcję.

en: No signatures found.
pl_PL: Nie znaleziono podpisów.

en: Email Address
pl_PL: Adres e-mail

en: Address
pl_PL: Adres

en: Date Signed
pl_PL: Data podpisu

en: Confirmed
pl_PL: Potwierdzone

en: Petition Title
pl_PL: Tytuł Petycji

en: Petition ID
pl_PL: ID Petycji

en: Email Opt-in
pl_PL: E-mail Opt-in

en: Custom Message
pl_PL: Niestandardowa Wiadomość

en: Language
pl_PL: Język

en: IP Address
pl_PL: Adres IP

en: Custom Field
pl_PL: Niestandardowe Pole

en: confirmed
pl_PL: potwierdzono

en: unconfirmed
pl_PL: nie potwierdzono

en: N
pl_PL: M

en: You can add formatting using markdown syntax
pl_PL: Można dodawać formatowanie tekstu z wykorzystaniem składni znaczników (tzw. markdown)

en: read more
pl_PL: czytaj więcej

en: your signature
pl_PL: twój podpis

en: BCC yourself
pl_PL: Wyślij do mnie kopię maila (UDW)

en: Hide name from public
pl_PL: Ukryj moje dane na publicznej liście podpisów

en: Yes, I accept your
pl_PL: Tak, zgadzam się

en: privacy policy
pl_PL: polityka prywatności

en: signatures
pl_PL: podpisy

en: Signature goal
pl_PL: Cel podpisu

en: End date
pl_PL: Data końcowa

en: Signatures collected
pl_PL: Zebrane podpisy

en: signature
pl_PL: podpis

en: Petition
pl_PL: Petycja

en: Error: The site administrator must include a valid petition id  in the shortcode.
pl_PL: Błąd: administrator witryny musi dołączyć prawidłowy identyfikator petycji w shortcode.

en: Enter the title of your petition, which will appear at the top of the petition form.
pl_PL: Wprowadź tytuł swojej petycji, który pojawi się w górnej części formularza.

en: Use this option if do not wish to send petition emails to a target address.
pl_PL: Wykorzystaj tę opcję jeśli nie chcesz wysyłać e-maili na adres docelowy.

en: Enter the email address to which the petition will be sent. You may enter multiple email addresses, separated by commas.
pl_PL: Wpisz adres e-mail, na który petycja zostanie wysłana. Możesz podać kilka adresów e-mail, rozdzielając je przecinkami.

en: Enter the subject of your petition email.
pl_PL: Wpisz tytuł wiadomości e-mail Twojej petycji mailowej.

en: Include a greeting to the recipient of your petition, such as "Dear Mayor," which will appear as the first line of the email.
pl_PL: Dołącz pozdrowienia dla odbiorcy petycji, takie jak "Szanowny Panie,", które ukażą się w pierwszej linii wiadomości.

en: Enter the content of your petition email.
pl_PL: Wprowadź treść petycji mailowej.

en: Petition Footer
pl_PL: Stopka petycji

en: This is included at the bottom of each petition that is sent.
pl_PL: Jest on zawarty na dole każdej wysyłanej petycji.

en: Enter a prepared tweet that will be presented to users when the Twitter button is clicked.
pl_PL: Wpisz treść tweeta, która będzie prezentowana użytkownikom, gdy przycisk Twitter zostanie kliknięty.

en: Gives option for person to be displayed as "Anonymous" if they choose it when signing
pl_PL: Daje opcję wyświetlania osoby jako "Anonimowa", jeśli wybierze ją podczas podpisywania

en: Use this option to cause an email to be sent to the signers of your petition. This email contains a special link must be clicked to confirm the signer's email address. Petition emails will not be sent until the signature is confirmed.
pl_PL: Użyj tej opcji aby przesłać e-maila do sygnatariuszy petycji. Ten e-mail zawiera specjalny link, który musi być kliknięty, aby potwierdzić adres e-mail osoby podpisującej. Petycja nie zostanie podpisana, dopóki podpis nie zostanie potwierdzony.

en: Allow messages to be edited
pl_PL: Zezwalaj na edycję wiadomości

en: Check this option to allow signatories to customize the text of their petition email - this should be used with caution.
pl_PL: Zaznacz tę opcję, aby umożliwić sygnatariuszom dostosowanie tekstu e-maila z petycją - należy z niej korzystać ostrożnie.

en: Enter the number of signatures you hope to collect. This number is used to calculate the progress bar display.
pl_PL: Wpisz liczbę podpisów którą chcesz zebrać. Liczba ta jest wykorzystywana do pokazania paska postępu.

en: Auto increase signature goal
pl_PL: Automatyczne zwiększanie celu podpisu

en: If set goal is enabled, this is a further option - click the ? for more information.
pl_PL: Jeśli ustawiony cel jest włączony, jest to kolejna opcja - kliknij ? aby uzyskać więcej informacji.

en: Use this option to stop collecting signatures on a specific date.
pl_PL: Użyj tej opcji, aby zatrzymać zbieranie podpisów w określonym dniu.

en: Redirect after signing
pl_PL: Przekierowanie po podpisaniu

en: Take your users to a different page or site after they sign.  Make sure you use the full URL including "https://" or whatever. You can specify the delay in milliseconds.  One second = 1000 milliseconds.
pl_PL: Przenoszenie użytkowników na inną stronę lub do innej witryny po zalogowaniu się.  Upewnij się, że używasz pełnego adresu URL, w tym "https://" lub czegokolwiek innego. Opóźnienie można określić w milisekundach.  Jedna sekunda = 1000 milisekund.

en: These are pretty obvious.
pl_PL: Są one dość oczywiste.

en: Include a checkbox that allows users to consent to receiving further email.
pl_PL: Dodaje checkbox, który pozwala użytkownikom wyrazić zgodę na otrzymywanie dodatkowych wiadomości e-mail (np. newsletter).

en: Select the address fields to display in the petition form. Note that you can make them required or not.
pl_PL: Wybierz pola adresu, które mają być wyświetlane w formularzu petycji. Pamiętaj, że możesz je uczynić wymaganymi lub nie.

en: Display custom fields
pl_PL: Wyświetlanie pól niestandardowych

en: There is a variety of custom fields that can be added to the petition form for collecting additional data.  You can position each field at the top, above the email address or at the bottom of the petition form
pl_PL: Istnieje wiele pól niestandardowych, które można dodać do formularza petycji w celu zebrania dodatkowych danych.  Każde pole można umieścić na górze, nad adresem e-mail lub na dole formularza petycji

en: This is displayed after the petition is signed.
pl_PL: Jest on wyświetlany po podpisaniu petycji.

en: If you use any of these 3rd party email services, you can allow users to subscribe as long as you have  "opt in" enabled.
pl_PL: Jeśli korzystasz z którejkolwiek z tych usług e-mail stron 3rd, możesz zezwolić użytkownikom na subskrypcję, o ile masz włączoną opcję "opt in".

en: These settings control the display of the [emailpetition] shortcode and sidebar widget.
pl_PL: Te ustawienia sterują wyświetlaniem [emailpetition] shortcode i widgetu w pasku bocznym.

en: Petition Theme
pl_PL: Motyw Petycji

en: Select a CSS theme that will control the appearance of petition forms.
pl_PL: Wybierz motyw CSS, który będzie kontrolować wygląd formularzy petycji.

en: Widget Theme
pl_PL: Motyw widgetu

en: Select a CSS theme that will control the appearance of petition widgets.
pl_PL: Wybierz motyw CSS, który będzie kontrolować wygląd widgetów petycji.

en: Submit Button Text
pl_PL: Tekst przycisku wysłania

en: Enter the text that displays in the orange submit button on petition forms.
pl_PL: Wpisz tekst, który wyświetla się na pomarańczowym przycisku Wyślij na formularzach petycji.

en: Success Message
pl_PL: Komunikat o sukcesie

en: Enter the text that appears when a user successfully signs your petition with a unique email address.
pl_PL: Wprowadź tekst, który pojawia się gdy użytkownik pomyślnie podpisze petycję unikatowym adresem e-mail.

en: Share Message
pl_PL: Wiadomość Podziel się

en: Enter the text that appears above the Twitter and Facebook buttons after the petition form has been submitted.
pl_PL: Wprowadź tekst, który pojawia się nad odnośnikami do portali Twitter i Facebook po tym jak petycja zostanie podpisana.

en: Expiration Message
pl_PL: Wiadomość wygaśnięcia

en: Enter the text to display in place of the petition form when a petition is past its expiration date.
pl_PL: Wprowadź tekst do wyświetlenia w miejscu petycji gdy minęła data wygaśnięcia petycji.

en: Already Signed Message
pl_PL: Już podpisałeś wiadomość

en: Enter the text to display when a petition is signed using an email address that has already been submitted.
pl_PL: Wprowadź tekst wyświetlany gdy petycja zostaje podpisana przy użyciu adresu e-mail, który już wcześniej został użyty.

en: Opt-in Default
pl_PL: Opt-in domyślne

en: Choose whether the opt-in checkbox is checked or unchecked by default.
pl_PL: Wybierz, czy opt-in checkbox ma być domyślnie zaznaczony czy odznaczony.

en: Display signature count
pl_PL: Wyświetl liczbę podpisów

en: Choose whether you wish to display the number of signatures that have been collected.
pl_PL: Wybierz, czy chcesz wyświetlać liczbę podpisów, które zostały zebrane pod petycją.

en: These settings control the content of the confirmation emails.
pl_PL: Te ustawienia kontrolują treść e-maila potwierdzającego.

en: Email From
pl_PL: Nadawca e-maila

en: Enter the email address associated with your website. Confirmation emails will be sent from this address.
pl_PL: Wpisz adres e-mail przypisany do Twojej witryny. Wiadomości e-mail z potwierdzeniem zostanie wysłany z tego adresu.

en: Enter the subject of the confirmation email.
pl_PL: Wpisz tytuł wiadomości e-mail z potwierdzeniem.

en: Email Message
pl_PL: Treść e-mail

en: Enter the content of the confirmation email.
pl_PL: Wpisz treść e-maila potwierdzającego.

en: These settings control the display of the [signaturelist] shortcode.
pl_PL: Te ustawienia sterują wyświetlaniem [signaturelist] shortcode.

en: Enter the text that appears above the signature list.
pl_PL: Wprowadź tekst, który pojawi się nad listą podpisów.

en: Theme
pl_PL: Motyw

en: Select a CSS theme that will control the appearance of signature lists.
pl_PL: Wybierz motyw CSS, który będzie kontrolować wygląd list podpisów.

en: Rows
pl_PL: Wiersze

en: Enter the number of signatures that will be displayed in the signature list.
pl_PL: Wprowadź ilość podpisów, które będą wyświetlane na raz na liście podpisów.

en: Choose the signature list styling, click the ? for more information.
pl_PL: Wybierz styl listy podpisów, kliknij ikonę ? aby uzyskać więcej informacji.

en: Columns
pl_PL: Kolumny

en: Select the columns that will appear in the public signature list.
pl_PL: Wybierz kolumny, które będą wyświetlane na liście podpisów publicznych.

en: Flags
pl_PL: Flagi

en: You can display the flag of the country the signer has chosen, if you have Country enabled.
pl_PL: Możesz wyświetlić flagę kraju wybranego przez sygnatariusza, jeśli masz włączoną opcję Kraj.

en: Privacy
pl_PL: Prywatność

en: Hide all but the first letter of the last name..
pl_PL: Ukryj wszystkie oprócz pierwszej litery nazwiska.

en: These settings control the display of the signatures in the dashboard.
pl_PL: Te ustawienia sterują wyświetlaniem podpisów na pulpicie nawigacyjnym.

en: Select the columns that will appear in the admin signature list.
pl_PL: Wybierz kolumny, które będą wyświetlane na liście podpisów administratora.

en: When outputting the CSV file, what should be included?
pl_PL: Co należy uwzględnić podczas wysyłania pliku CSV?

en: These settings control the look of the plugin's options pages within the WordPress administrator.
pl_PL: Te ustawienia sterują wyglądem stron Opcji pluginu w obszarze administratora WordPress.

en: Petitions table shows
pl_PL: Tabela z petycjami pokazuje

en: Enter the number of rows to display in the "Email Petitions" table (default=20)
pl_PL: Wprowadź liczbę wierszy do wyświetlenia w tabeli "Petycje E-mail" (domyślnie = 20)

en: Signatures table shows
pl_PL: Tabela z podpisami pokazuje

en: Enter the number of rows to display in the "Signatures" table (default=50)
pl_PL: Wprowadź liczbę wierszy do wyświetlenia w tabeli "Podpisy" (domyślnie = 50)

en: These settings refer to the license key
pl_PL: Ustawienia te odnoszą się do klucza licencyjnego

en: License key
pl_PL: Klucz licencji

en: Enter the license key your received in an email after purchase.  If it is invalid, a message will be displayed with the reason.
pl_PL: Wprowadź klucz licencyjny otrzymany w wiadomości e-mail po zakupie.  Jeśli jest nieprawidłowy, zostanie wyświetlony komunikat z przyczyną.

en: Revoke key
pl_PL: Klucz Revoke

en: Perhaps you are moving to a new site or from development to production.  Revoke the key, this allows it to be used elsewhere.  The current site will lose all access to any settings.
pl_PL: Być może przenosisz się do nowej witryny lub z rozwoju do produkcji.  Odwołaj klucz, dzięki czemu można go użyć w innym miejscu.  Bieżąca witryna utraci dostęp do wszystkich ustawień.

en: Petition Form
pl_PL: Formularz petycji

en: Confirmation Emails
pl_PL: E-mail potwierdzający

en: Public Signature List
pl_PL: Publiczna lista podpisów

en: Admin Signature List
pl_PL: Admin - opcje listy podpisów

en: Admin Display
pl_PL: Admin - opcje wyświetlania

en: License
pl_PL: Licencja

en: Sign Now
pl_PL: Podpisz teraz

en: This petition is now closed.
pl_PL: Petycja wygasła.

en: Thank you
pl_PL: Dziękujemy

en: Your signature has been added.
pl_PL: Twój podpis został dodany.

en: This petition has already been signed using your email address.
pl_PL: Petycja została już podpisana przy użyciu Twojego adresu e-mail.

en: Share this with your friends:
pl_PL: Podziel się tym ze znajomymi:

en: Please confirm your email address
pl_PL: Potwierdź swój adres e-mail

en: Hello
pl_PL: Witamy

en: Thank you for signing our petition %petition_title%
pl_PL: Dziękujemy za podpisanie naszej petycji %petition_title%

en: Please confirm your email address by clicking or copying and pasting the link below:
pl_PL: Proszę potwierdzić swój adres e-mail klikając w poniższy link lub kopiując i wklejając go do paska adresu:

en: Latest Signatures
pl_PL: Najnowsze podpisy

en: Thank you for signing our petition
pl_PL: Dziękujemy za podpisanie naszej petycji

en: Enter your license key
pl_PL: Wprowadź klucz licencyjny

en: Verified
pl_PL: Zweryfikowany

en: Revoke license key
pl_PL: Odwołaj klucz licencyjny

en: Thanks for upgrading
pl_PL: Dziękujemy za uaktualnienie

en: There appears to be a problem with your license key.  Either verify it again or contact
pl_PL: Wygląda na to, że wystąpił problem z kluczem licencyjnym.  Sprawdź to ponownie lub skontaktuj się z nami

en: Your license key
pl_PL: Twój klucz licencyjny

en: Verify
pl_PL: Zweryfikuj

en: Petition deleted.
pl_PL: Petycja usunięta.

en: All Petitions
pl_PL: Wszystkie petycje

en: Petition name
pl_PL: Nazwa petycji

en: No petitions found.
pl_PL: Brak petycji.

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Duplicate
pl_PL: Duplikuj

en: display petition
pl_PL: wyświetl petycję

en: display signature list
pl_PL: wyświetl listę podpisów

en: display signature count
pl_PL: wyświetl liczbę podpisów

en: display signature goal
pl_PL: wyświetl Cel (ilość podpisów)

en: display petition title
pl_PL: wyświetl tytuł petycji

en: display petition message
pl_PL: pokaż treść petycji

en: View Signatures
pl_PL: Zobacz podpisy

en: Delete this petition permanently? All of the petition's signatures will be deleted as well.
pl_PL: Usunąć trwale tę petycję? Wszystkie podpisy pod tą petycji zostaną również trwale usunięte.

en: Settings updated.
pl_PL: Ustawienia zostały zaktualizowane.

en: Security
pl_PL: Bezpieczeństwo

en: Anedot.com Donation Form Embed
pl_PL: Osadzenie formularza darowizny Anedot.com

en: These settings apply to all petitions
pl_PL: Ustawienia te mają zastosowanie do wszystkich petycji

en: Default
pl_PL: Domyślne

en: Basic
pl_PL: Podstawowe

en: Custom
pl_PL: Własny

en: use
pl_PL: użyj

en: Accepted variables:
pl_PL: Akceptowane zmienne:

en: Accepted tags:
pl_PL: Akceptowane tagi:

en: Petition fade out after signing?
pl_PL: Petycja zanika po podpisaniu? (efekt wizualny - półprzezroczystość)

en: Checked
pl_PL: Zaznaczone/sprawdzone

en: Unchecked
pl_PL: Niezaznaczone/niesprawdzone

en: Yes
pl_PL: Tak

en: at the bottom of the petition form
pl_PL: na dole formularza petycji

en: Display honorific field
pl_PL: Pokaż pole ze zwrotem grzecznościowym (Pan, Pani, itd.)

en: Display BCC field
pl_PL: Wyświetlanie pola UDW

en: EU postal code position?
pl_PL: Format kodu pocztowego obowiązujący w UE?

en: In EU postal code comes before city
pl_PL: W UE kod pocztowy pokazywany jest przed miastem

en: Signature count format
pl_PL: Format liczby podpisów

en: Thousands separator
pl_PL: Separator tysięcy

en: Decimal separator
pl_PL: Separator liczb dziesiętnych

en: currently
pl_PL: obecnie

en: Display Privacy Policy accept?
pl_PL: Wyświetlać checkbox z zaakceptowaną Polityką Prywatności?

en: Enable Google recaptcha?
pl_PL: Włącz Google reCAPTCHA?

en: Enable hCaptcha?
pl_PL: Włącz hCaptcha?

en: Display sharing icons?
pl_PL: Wyświetlać ikony udostępniania? (Fb, Twitter)

en: Enable Anedot.com?
pl_PL: Włącz Anedot.com?

en: Anedot.com is a 3rd party fund raising site
pl_PL: Anedot.com jest zewnętrzną platformą do zbiórki darowizn/funduszy

en: These settings apply to signatures displayed on your site using the shortcode
pl_PL: Te ustawienia dotyczą podpisów wyświetlanych w witrynie przy użyciu

en: To style the signature list you are best using your theme's
pl_PL: Aby nacielić listę podpisów, najlepiej użyć

en: Additional CSS
pl_PL: Dodatkowy CSS

en: setting
pl_PL: ustawienie

en: 0 to display all
pl_PL: Wpisz 0, aby wyświetlić wszystkie

en: Changing to "list" will clear column settings below
pl_PL: Zmiana na "listę" spowoduje wyczyszczenie poniższych ustawień kolumn

en: table
pl_PL: tabela

en: inline blocks - very styleable
pl_PL: bloki inline - bardzo stylowe

en: long list (comma separated)
pl_PL: długa lista (wpisy oddzielone przecinkami)

en: Count
pl_PL: Liczba

en: Name
pl_PL: Nazwisko

en: Email address - unless disabled
pl_PL: Adres e-mail - o ile jego zbieranie nie jest wyłączone

en: Custom Field 1
pl_PL: Pole niestandardowe 1

en: Custom Field 2
pl_PL: Pole niestandardowe 2

en: Custom Field 3
pl_PL: Pole niestandardowe 3

en: Custom Field 4
pl_PL: Pole niestandardowe 4

en: Custom drop-down field
pl_PL: Niestandardowe pole rozwijane

en: Custom Checkbox 1
pl_PL: Niestandardowe pole wyboru 1

en: Custom Checkbox 2
pl_PL: Niestandardowe pole wyboru 2

en: Date
pl_PL: Data

en: Display country flags?
pl_PL: Wyświetlać flagę kraju?

en: requires Country column to be enabled above
pl_PL: wymaga włączenia kolumny Kraj powyżej

en: enabled - only show first letter of surname
pl_PL: włączone - pokaż tylko imię + pierwszą literę nazwiska

en: disabled
pl_PL: wyłączone

en: Settings for the dashboard signature list
pl_PL: Ustawienia listy podpisów na pulpicie nawigacyjnym

en: Columns to display
pl_PL: Kolumny do wyświetlenia

en: Petition info
pl_PL: Informacje o petycji

en: Postal code
pl_PL: Kod pocztowy

en: Custom field 1
pl_PL: Pole niestandardowe 1

en: Custom field 2
pl_PL: Pole niestandardowe 2

en: Custom field 3
pl_PL: Pole niestandardowe 3

en: Custom field 4
pl_PL: Pole niestandardowe 4

en: Custom field 5
pl_PL: Pole niestandardowe 5

en: Confirmed status
pl_PL: Potwierdzony status

en: Date signed
pl_PL: Data podpisu

en: Display time signed?
pl_PL: Wyświetlać datę podpisania?

en: IP address
pl_PL: Adres IP

en: CSV file includes
pl_PL: CSV zawiera

en: All signatures
pl_PL: Wszystkie podpisy

en: Only opt-in signatures
pl_PL: Tylko podpisy z opt-in

en: Only double opt-in signatures
pl_PL: Tylko podpisy z podwójnym opt-in

en: opt-in + confirmed
pl_PL: opt-in + potwierdzone

en: Only confirmed signatures
pl_PL: Tylko potwierdzone podpisy

en: rows - default = 20
pl_PL: wiersze - domyślnie = 20

en: rows - default = 50
pl_PL: wiersze - domyślnie = 50

en: Webhooks enabled
pl_PL: Włączone elementy webhook

en: Don't have a license
pl_PL: Nie masz licencji

en: Anedot.com Donation Slug
pl_PL: Slug (końcówka URL) formularza darowizny Anedot.com

en: Input your Anedot.com "Account Slug" (from Settings > Brand), a slash, and then your Campaign Slug (from Campaigns > Edit > Basic).
pl_PL: Wprowadź swój "Account Slug" dla Anedot.com (z ustawienia > Brand), potem ukośnik, a następnie Twój Slug kampanii (z Kampanie > Edit > Basic).

en: Anedot.com Embed Pref
pl_PL: Osadzenie PREF formularza darowizny Anedot.com

en: Enter "true" (without quotes) to show account name header on embedded campaigns.
pl_PL: Wpisz "true" (bez cudzysłowów), aby wyświetlić nagłówek nazwy konta w kampaniach osadzonych.

en: Anedot.com iframe Width
pl_PL: Anedot.com - szerokość iframe

en: Width for donation form iframe, either as percent, e.g. "100%" (without quotes), or pixels, e.g. "375" (without quotes). Iframe is to be displayed in Success Message area, after signing of a petition.
pl_PL: Szerokość dla elementu iframe formularza darowizny, albo w procentach, np. "100%" (bez cudzysłowów) albo w pikselach, np. "375" (bez cudzysłowów). Iframe będzie wyświetlany w obszarze komunikatu sukcesu, po podpisaniu petycji.

en: Anedot.com iframe Height
pl_PL: Anedot.com - wysokość iframe

en: Height for donation page iframe, either as pixels, e.g. "1570" (without quotes), or percent, e.g. "100%" (without quotes). Iframe is to be displayed in Success Message area, after signing of a petition.
pl_PL: Wysokość elementu iframe dla strony darowizny, albo w pikselach, np. "1570" (bez cudzysłowów), albo w procentach, np. "100%" (bez cudzysłowów). Iframe będzie wyświetlany w polu komunikatu sukcesu po podpisaniu petycji.

en: Save Changes
pl_PL: Zapisz zmiany

en: Are you sure you want to publicly display email addresses?
pl_PL: Czy na pewno chcesz publicznie wyświetlać adresy e-mail?

en: Total Signatures
pl_PL: Łączna liczba podpisów

en: Confirmation emails sent.
pl_PL: E-mail potwierdzający został wysłany.

en: Total
pl_PL: Łącznie

en: Display all signatures
pl_PL: Wyświetl wszystkie podpisy

en: Select petition
pl_PL: Wybierz petycję

en: Are you sure you want to do this? A separate confirmation email will be sent for each unconfirmed signature.
pl_PL: Czy na pewno chcesz to zrobić? Osobny e-mail z potwierdzeniem zostanie wysłany dla każdego niepotwierdzonego podpisu.

en: Are you sure you want to do this? A separate confirmation email will be sent for each selected signature.
pl_PL: Czy na pewno chcesz to zrobić? Dla każdego wybranego podpisu zostanie wysłana osobna wiadomość e-mail z potwierdzeniem.

en: Are you sure you want to do this? You will manually confirm
pl_PL: Czy na pewno chcesz to zrobić? Potwierdzisz ręcznie

en: Are you sure you want to do this? You will delete
pl_PL: Czy na pewno chcesz to zrobić? Usuniesz

en: selected signature
pl_PL: wybrany podpis

en: Reconfirm selected
pl_PL: Potwierdź ponownie wybrane

en: Reconfirm selected: choose petition first
pl_PL: Potwierdź ponownie wybrane: najpierw wybierz petycję

en: Reconfirm selected: choose signatures
pl_PL: Potwierdź ponownie wybrane: wybierz podpisy

en: Force confirm selected
pl_PL: Potwierdź ręcznie zaznaczone

en: Force confirm selected - choose signatures
pl_PL: Potwierdź ręcznie zaznaczone - wybierz podpisy

en: Force confirm selected: choose petition first
pl_PL: Potwierdź ręcznie zaznaczone: najpierw wybierz petycję

en: Force confirm selected: choose signatures
pl_PL: Potwierdź ręcznie zaznaczone: wybierz podpisy

en: Delete selected
pl_PL: Usuń wybrane

en: Delete selected: choose signatures
pl_PL: Usuwanie zaznaczonych: wybierz podpisy

en: Resend selected confirmations
pl_PL: Ponownie wyślij do wybranych niepotwierdzonych

en: Choose signatures action
pl_PL: Wybierz akcję podpisy

en: Download CSV - see settings/admin sig list
pl_PL: Pobierz PLIK CSV - zobacz listę ustawień/sig administratora

en: Display only unconfirmed
pl_PL: Wyświetl tylko niepotwierdzone

en: Resend all unconfirmed
pl_PL: Ponownie wyślij do wszystkich niepotwierdzonych

en: Apply
pl_PL: Zastosuj

en: Search signatures
pl_PL: Wyszukiwanie podpisów

en: Checkbox 1
pl_PL: Pole wyboru 1

en: Checkbox 2
pl_PL: Pole wyboru 2

en: Display a petition form.
pl_PL: Pokaż formularz petycji.

en: Sign the Petition
pl_PL: Podpisz petycję

en: Sharing URL
pl_PL: URL do udostępniania

en: Call to Action
pl_PL: Wezwanie do działania

en: Confirm Email
pl_PL: Potwierdź email

en: Support
pl_PL: Wsparcie
