SpeakOut! Email Petitions - en to nl_NL translation catalogue (376 entries)

en: 0 to display all
nl_NL: 0 om alles weer te geven

en: 3rd Party Integrations
nl_NL: 3rd Party Integraties

en: API Key
nl_NL: API sleutel

en: Above email
nl_NL: Boven e-mail

en: Accepted tags:
nl_NL: Geaccepteerde tags:

en: Accepted variables:
nl_NL: Toegestane variabelen:

en: Activate license
nl_NL: Activeer licentie

en: Add New
nl_NL: Voeg nieuwe toe

en: Add New Petition
nl_NL: Nieuwe petitie toevoegen

en: Add me to your mailing list
nl_NL: Voeg me toe aan uw mailing list

en: Additional CSS
nl_NL: Aanvullende CSS

en: Address
nl_NL: Adres

en: Admin Display
nl_NL: Beheerder Scherm

en: Admin Signature List
nl_NL: Lijst met beheerdershandtekeningen

en: All Petitions
nl_NL: Alle Petities

en: All signatures
nl_NL: Alle handtekeningen

en: Allow message to be edited
nl_NL: Laat bericht bewerken

en: Allow messages to be edited
nl_NL: Laat berichten toe om te worden bewerkt

en: Allow public anonymous
nl_NL: Openbaar anoniem toestaan

en: Already Signed Message
nl_NL: Reeds Getekend Boodschap

en: Anedot.com Donation Form Embed
nl_NL: Anedot.com donatieformulier insluiten

en: Anedot.com Donation Slug
nl_NL: Anedot.com donatie slug

en: Anedot.com Embed Pref
nl_NL: Anedot.com embed pref

en: Anedot.com iframe Height
nl_NL: Hoogte van Anedot.com IFRAME

en: Anedot.com iframe Width
nl_NL: Breedte Anedot.com IFRAME

en: Anedot.com is a 3rd party fund raising site
nl_NL: Anedot.com is een 3e partij fondsenwerving site

en: Anonymous
nl_NL: Anoniem

en: Apply
nl_NL: Toepassen

en: Are you sure you want to do this? A separate confirmation email will be sent for each selected signature.
nl_NL: Weet je zeker dat je dit wilt doen? Voor elke geselecteerde handtekening wordt een afzonderlijke bevestigingse-mail verzonden.

en: Are you sure you want to do this? A separate confirmation email will be sent for each unconfirmed signature.
nl_NL: Weet je zeker dat je dit wilt doen? Een aparte bevestiging email worden verzonden voor elke onbevestigde handtekening.

en: Are you sure you want to do this? You will delete
nl_NL: Weet je zeker dat je dit wilt doen? U verwijdert

en: Are you sure you want to do this? You will manually confirm
nl_NL: Weet je zeker dat je dit wilt doen? U bevestigt handmatig

en: Are you sure you want to publicly display email addresses?
nl_NL: Weet u zeker dat u e-mailadressen openbaar wilt weergeven?

en: Auto increase goal
nl_NL: Doel automatisch verhogen

en: Auto increase signature goal
nl_NL: Handtekeningdoel automatisch verhogen

en: BCC yourself
nl_NL: BCC jezelf

en: Basic
nl_NL: Basis

en: Bottom
nl_NL: Onder

en: CC Email
nl_NL: CC E-mail

en: CSV file includes
nl_NL: CSV-bestand bevat

en: Call to Action
nl_NL: Oproep tot Aktie

en: Changing to "list" will clear column settings below
nl_NL: Als u naar "lijst" gaat, worden de onderstaande kolominstellingen gewist

en: Check this option to allow signatories to customize the text of their petition email - this should be used with caution.
nl_NL: Vink deze optie aan om ondertekenaars toe te staan de tekst van hun petitie-e-mail aan te passen - dit moet met de nodige voorzichtigheid worden gebruikt.

en: Checkbox 1
nl_NL: Selectievakje 1

en: Checkbox 2
nl_NL: Selectievakje 2

en: Checked
nl_NL: Gechecked

en: Choose signatures action
nl_NL: Actie handtekeningen kiezen

en: Choose the signature list styling, click the ? for more information.
nl_NL: Kies de styling van de handtekeninglijst, klik op de knop ? voor meer informatie.

en: Choose whether the opt-in checkbox is checked or unchecked by default.
nl_NL: Kies of de opt-in is aangevinkt of niet aangevinkt standaard.

en: Choose whether you wish to display the number of signatures that have been collected.
nl_NL: Kies of u het aantal handtekeningen die zijn verzameld weer te geven.

en: City
nl_NL: Woonplaats

en: Click here
nl_NL: Klik hier

en: Columns
nl_NL: Kolommen

en: Columns to display
nl_NL: Kolommen die moeten worden weergegeven

en: Confirm Email
nl_NL: Bevestig email

en: Confirm signatures
nl_NL: Bevestig handtekeningen

en: Confirmation Emails
nl_NL: Bevestiging Emails

en: Confirmation emails sent.
nl_NL: Bevestigings emails verstuurd.

en: Confirmed
nl_NL: Bevestigd

en: Confirmed status
nl_NL: Bevestigde status

en: Count
nl_NL: Aantal

en: Country
nl_NL: Land

en: Create Petition
nl_NL: Maak Petitie

en: Custom
nl_NL: Aangepast

en: Custom Checkbox 1
nl_NL: Aangepast selectievakje 1

en: Custom Checkbox 2
nl_NL: Aangepast selectievakje 2

en: Custom Field
nl_NL: Veld

en: Custom Field 1
nl_NL: Aangepast veld 1

en: Custom Field 2
nl_NL: Aangepast veld 2

en: Custom Field 3
nl_NL: Aangepast veld 3

en: Custom Field 4
nl_NL: Aangepast veld 4

en: Custom Message
nl_NL: Aangepast bericht

en: Custom drop-down field
nl_NL: Aangepast vervolgkeuzeveld

en: Custom field 1
nl_NL: Aangepast veld 1

en: Custom field 2
nl_NL: Aangepast veld 2

en: Custom field 3
nl_NL: Aangepast veld 3

en: Custom field 4
nl_NL: Aangepast veld 4

en: Custom field 5
nl_NL: Aangepast veld 5

en: Date
nl_NL: Datum

en: Date Signed
nl_NL: Datum Getekend

en: Date signed
nl_NL: Datum getekend

en: Decimal separator
nl_NL: Decimaalscheidingsteken

en: Default
nl_NL: Standaard

en: Delay?
nl_NL: Vertraging?

en: Delete
nl_NL: Verwijder

en: Delete selected
nl_NL: Verwijder selectie

en: Delete selected: choose signatures
nl_NL: Geselecteerde verwijderen: handtekeningen kiezen

en: Delete this petition permanently? All of the petition's signatures will be deleted as well.
nl_NL: Definitief te verwijderen deze petitie? Alle handtekeningen van de petitie zullen ook worden verwijderd.

en: Display
nl_NL: Weergave

en: Display BCC field
nl_NL: Weergeven BCC-veld

en: Display Options
nl_NL: Scherm Opties

en: Display Privacy Policy accept?
nl_NL: Privacybeleid van het scherm accepteren?

en: Display a petition form.
nl_NL: Toon een petitie formulier.

en: Display address fields
nl_NL: Weergave adresvelden

en: Display all signatures
nl_NL: Alle handtekeningen weergeven

en: Display country flags?
nl_NL: Landvlaggen weergeven?

en: Display custom checkbox 1
nl_NL: Aangepast selectievakje 1 weergeven

en: Display custom checkbox 2
nl_NL: Aangepast selectievakje 2 weergeven

en: Display custom drop-down
nl_NL: Aangepaste vervolgkeuzelijst weergeven

en: Display custom field 1
nl_NL: Aangepast veld weergeven 1

en: Display custom field 2
nl_NL: Aangepast veld 2 weergeven

en: Display custom field 3
nl_NL: Aangepast veld weergeven 3

en: Display custom field 4
nl_NL: Aangepast veld weergeven 4

en: Display custom fields
nl_NL: Aangepaste velden weergeven

en: Display custom message
nl_NL: Toon aangepast bericht

en: Display honorific field
nl_NL: Eervolle weergaveveld

en: Display only unconfirmed
nl_NL: Alleen onbevestigd weergeven

en: Display opt-in checkbox
nl_NL: Toon de opt-in checkbox

en: Display petition message
nl_NL: Petitie bericht weergeven

en: Display sharing icons?
nl_NL: Pictogrammen voordelen weergeven?

en: Display signature count
nl_NL: Weergave handtekening tellen

en: Display time signed?
nl_NL: Weergavetijd ondertekend?

en: Displayed beneath `Thank you` after petition is signed
nl_NL: Weergegeven onder ' dank u ' na de petitie is ondertekend

en: Do not send email (only collect signatures)
nl_NL: Geen email versturen ( alleen handtekeningen verzamelen)

en: Don't collect email address
nl_NL: Geen e-mailadres verzamelen

en: Don't have a license
nl_NL: Heb geen licentie

en: Download CSV - see settings/admin sig list
nl_NL: Download CSV - zie instellingen / admin sig lijst

en: Duplicate
nl_NL: Kopiëren

en: Duplicate Petition
nl_NL: Dubbele petitie

en: EU postal code position?
nl_NL: Eu-postcodepositie?

en: Edit
nl_NL: Bewerk

en: Edit New Petition
nl_NL: Nieuwe petitie bewerken

en: Edit Petition
nl_NL: Petitie bewerken

en: Email Address
nl_NL: Email Adres

en: Email Confirmation
nl_NL: Email Bevestiging

en: Email From
nl_NL: E-mail Van

en: Email Message
nl_NL: E-mail bericht

en: Email Subject
nl_NL: Email Onderwerp

en: Email address - unless disabled
nl_NL: E-mailadres - tenzij uitgeschakeld

en: Enable ActiveCampaign
nl_NL: ActiveCampaign inschakelen

en: Enable Anedot.com?
nl_NL: Anedot.com inschakelen?

en: Enable Google recaptcha?
nl_NL: Google reCAPTCHA inschakelen?

en: Enable MailChimp
nl_NL: Inschakelen MailChimp

en: Enable Mailerlite
nl_NL: Mailerlite inschakelen

en: Enable Sendy
nl_NL: Sendy inschakelen

en: Enable hCaptcha?
nl_NL: hCaptcha inschakelen?

en: End date
nl_NL: Eind datum

en: Enter "true" (without quotes) to show account name header on embedded campaigns.
nl_NL: Voer ' true ' (zonder aanhalingstekens) in om de accountnaamkop weer te geven op ingesloten campagnes.

en: Enter a prepared tweet that will be presented to users when the Twitter button is clicked.
nl_NL: Voer een voorbereide tweet, dat zal worden voorgelegd aan gebruikers wanneer de Twitter-knop wordt geklikt.

en: Enter the content of the confirmation email.
nl_NL: Geef de inhoud van de bevestiging e-mail.

en: Enter the content of your petition email.
nl_NL: Geef de inhoud van uw verzoekschrift e-mail.

en: Enter the email address associated with your website. Confirmation emails will be sent from this address.
nl_NL: Voer het e-mailadres van uw website. Bevestiging e-mails worden verzonden uit dit adres.

en: Enter the email address to which the petition will be sent. You may enter multiple email addresses, separated by commas.
nl_NL: Voer het e-mailadres waarnaar de petitie zal worden verzonden. U kunt meerdere e-mailadressen in te voeren, gescheiden door komma's.

en: Enter the license key your received in an email after purchase.  If it is invalid, a message will be displayed with the reason.
nl_NL: Voer de licentiesleutel in die u na aankoop in een e-mail hebt ontvangen.  Als het ongeldig is, wordt een bericht weergegeven met de reden.

en: Enter the number of rows to display in the "Email Petitions" table (default=20)
nl_NL: Voer het aantal rijen weer te geven in de "E-mail Verzoekschriften" tabel

en: Enter the number of rows to display in the "Signatures" table (default=50)
nl_NL: Geef het aantal rijen wilt weergeven in de tabel "Handtekeningen" (standaard = 50)

en: Enter the number of signatures that will be displayed in the signature list.
nl_NL: Voer het aantal handtekeningen dat wordt weergegeven in de handtekening lijst.

en: Enter the number of signatures you hope to collect. This number is used to calculate the progress bar display.
nl_NL: Voer het aantal handtekeningen je hoopt te verzamelen. Dit nummer wordt gebruikt om de voortgangsbalk scherm te berekenen.

en: Enter the subject of the confirmation email.
nl_NL: Voer het onderwerp van de bevestigingsmail.

en: Enter the subject of your petition email.
nl_NL: Voer het onderwerp van uw verzoekschrift e-mail.

en: Enter the text that appears above the Twitter and Facebook buttons after the petition form has been submitted.
nl_NL: Voer de tekst die boven de Twitter-en Facebook-knoppen na de petitie is ingediend.

en: Enter the text that appears above the signature list.
nl_NL: Voer de tekst die boven de handtekening lijst.

en: Enter the text that appears when a user successfully signs your petition with a unique email address.
nl_NL: Voer de tekst die verschijnt wanneer een gebruiker zich met succes tekent uw verzoekschrift met een uniek e-mailadres.

en: Enter the text that displays in the orange submit button on petition forms.
nl_NL: Typ de tekst die wordt weergegeven in de oranje knop Verzenden op petitie formulieren.

en: Enter the text to display in place of the petition form when a petition is past its expiration date.
nl_NL: Voer de tekst die boven de Twitter-en Facebook-knoppen nadat de petitie was submitted.Enter de tekst om weer te geven in plaats van de petitie als een petitie is over zijn houdbaarheidsdatum.

en: Enter the text to display when a petition is signed using an email address that has already been submitted.
nl_NL: Voer de tekst wordt weergegeven wanneer een petitie is ondertekend met een e-mailadres dat al is ingediend.

en: Enter the title of your petition, which will appear at the top of the petition form.
nl_NL: Geef de titel van uw verzoekschrift, die zal verschijnen op de top van de petitie.

en: Enter title here
nl_NL: Toon titel hier

en: Enter your license key
nl_NL: Geef uw licentiesleutel in

en: Error: Please correct the highlighted fields.  It may be behind a closed tab
nl_NL: Fout : Verbeter aub de opgelichte velden

en: Error: The site administrator must include a valid petition id  in the shortcode.
nl_NL: Fout: De sitebeheerder moet een geldig verzoekschrift-id in de shortcode opnemen.

en: Expiration Message
nl_NL: Verval Bericht

en: First Name
nl_NL: Voornaam

en: Flags
nl_NL: Markeringen

en: Force confirm selected
nl_NL: Forceren bevestigen geselecteerd

en: Force confirm selected - choose signatures
nl_NL: Bevestigen forceren geselecteerd - handtekeningen kiezen

en: Force confirm selected: choose petition first
nl_NL: Force bevestigen geselecteerd: kies eerst petitie

en: Force confirm selected: choose signatures
nl_NL: Force bevestigen geselecteerd: handtekeningen kiezen

en: Full URL
nl_NL: Volledige URL

en: Gives option for person to be displayed as "Anonymous" if they choose it when signing
nl_NL: Geeft optie voor persoon om te worden weergegeven als "Anoniem" als ze ervoor kiezen bij het ondertekenen

en: Goal
nl_NL: Doel

en: Greeting
nl_NL: Begroeting

en: Group ID
nl_NL: Groeps-ID

en: Height for donation page iframe, either as pixels, e.g. "1570" (without quotes), or percent, e.g. "100%" (without quotes). Iframe is to be displayed in Success Message area, after signing of a petition.
nl_NL: Hoogte voor donatiepagina iframe, hetzij als pixels, bijvoorbeeld "1570" (zonder aanhalingstekens), of procent, bijvoorbeeld "100%" (zonder aanhalingstekens). Iframe moet worden weergegeven in het gedeelte met Succesberichten na ondertekening van een petitie.

en: Hello
nl_NL: Hallo

en: Hide all but the first letter of the last name..
nl_NL: Verberg alles behalve de eerste letter van de achternaam..

en: Hide name from public
nl_NL: Naam verbergen voor openbaar

en: Honorific
nl_NL: Eretitel

en: IP Address
nl_NL: IP-adres

en: IP address
nl_NL: IP adres

en: If set goal is enabled, this is a further option - click the ? for more information.
nl_NL: Als het ingestelde doel is ingeschakeld, is dit een andere optie - klik op de ? voor meer informatie.

en: If you aren't redirected
nl_NL: Als u niet wordt omgeleid

en: If you use any of these 3rd party email services, you can allow users to subscribe as long as you have  "opt in" enabled.
nl_NL: Als u een van deze 3rd party e-mailservices gebruikt, kunt u gebruikers toestaan zich te abonneren zolang u "opt-in" hebt ingeschakeld.

en: In EU postal code comes before city
nl_NL: In de EU komt postcode voor de stad

en: Include a checkbox that allows users to consent to receiving further email.
nl_NL: Voeg een selectievakje waarmee gebruikers in te stemmen met het ontvangen van verdere e-mail.

en: Include a greeting to the recipient of your petition, such as "Dear Mayor," which will appear as the first line of the email.
nl_NL: Voeg een groet toe aan de ontvanger van uw petitie, zoals 'Geachte burgemeester', die als eerste regel van de e-mail wordt weergegeven.

en: Include with petition
nl_NL: Opnemen met petitie

en: Input your Anedot.com "Account Slug" (from Settings > Brand), a slash, and then your Campaign Slug (from Campaigns > Edit > Basic).
nl_NL: Voer uw Anedot.com ' account slug ' (van instellingen > merk), een slash en vervolgens uw campagne slug (uit campagnes > bewerken > Basic).

en: Installation URL
nl_NL: Url van de installatie

en: Insufficient privileges: You need to be an editor to do that.
nl_NL: U hebt onvoldoende rechten om dit uit te voeren.

en: Language
nl_NL: Taal

en: Last Name
nl_NL: Achternaam

en: Latest Signatures
nl_NL: Nieuwste handtekeningen

en: License
nl_NL: Licentie

en: License key
nl_NL: Licentiesleutel

en: List ID
nl_NL: Lijst ID

en: Location
nl_NL: Locatie

en: Map the SpeakOut! fields to your Active Campaign fields. Leave those you don't use blank.
nl_NL: Breng de SpeakOut in kaart! velden naar uw actieve campagne velden. Laat de bestanden die u niet gebruikt leeg.

en: May
nl_NL: Mei

en: Name
nl_NL: Naam

en: No Title
nl_NL: Geen Titel

en: No petitions found.
nl_NL: Geen petities gevonden.

en: No signatures found.
nl_NL: Geen handtekeningen gevonden.

en: Only confirmed signatures
nl_NL: Alleen bevestigde handtekeningen

en: Only double opt-in signatures
nl_NL: Alleen dubbele opt-in handtekeningen

en: Only opt-in signatures
nl_NL: Alleen opt-in handtekeningen

en: Open in new window (target='_blank')
nl_NL: Geopend in nieuw venster (target='_blank')

en: Opt-in Default
nl_NL: Opt-in Standaard

en: Perhaps you are moving to a new site or from development to production.  Revoke the key, this allows it to be used elsewhere.  The current site will lose all access to any settings.
nl_NL: Misschien verhuist u naar een nieuwe locatie of van ontwikkeling naar productie.  Trek de sleutel in, hierdoor kan deze elders worden gebruikt.  De huidige site verliest alle toegang tot alle instellingen.

en: Petition
nl_NL: Petitie

en: Petition
nl_NL: Petitie

en: Petition Content
nl_NL: Inhoud petitie

en: Petition Footer
nl_NL: Petitie Footer

en: Petition Footer (below signature)
nl_NL: Verzoekschrift Voet (onder handtekening)

en: Petition Form
nl_NL: Petitie

en: Petition ID
nl_NL: Petitie ID

en: Petition Message
nl_NL: Petitie Boodschap

en: Petition Options
nl_NL: Petitie

en: Petition Theme
nl_NL: Thema

en: Petition Title
nl_NL: Petitie Titel

en: Petition created - you can edit it here. Use %1$s %2$s %3$s to display in a page or post.
nl_NL: Petitie gemaakt - u kunt het hier bewerken. Gebruik %1$s %2$s %3$s om weer te geven in een pagina of bericht.

en: Petition created. Use %1$s %2$s %3$s to display in a page or post. Use %1$s %4$s %3$s to display the signatures list or %1$s %5$s %3$s to show just the signature count.
nl_NL: Petitie gemaakt. Gebruik %1$s %2$s %3$s om te laten zien op een pagina of post. Gebruik %1$s %4$s %3$s om de handtekeningen weer te geven of %1$s %5$s %3$s om alleen het aantal handtekeningen weer te geven..

en: Petition deleted.
nl_NL: Petitie verwijderd.

en: Petition fade out after signing?
nl_NL: Petitie vervagen na ondertekening?

en: Petition info
nl_NL: Petitie info

en: Petition name
nl_NL: De naam van de petitie

en: Petitions
nl_NL: Verzoekschriften

en: Petitions table shows
nl_NL: Verzoekschriften tabel laat zien

en: Please confirm your email address
nl_NL: Bevestig uw email adres aub

en: Please confirm your email address by clicking or copying and pasting the link below:
nl_NL: Bevestig uw e-mailadres door te klikken op of kopiëren en plakken van de link hieronder:

en: Postal Code
nl_NL: Postcode

en: Postal Code - see settings for EU style
nl_NL: Postcode - zie instellingen voor EU-stijl

en: Postal code
nl_NL: Postcode

en: Public Signature List
nl_NL: Lijst met openbare handtekeningen

en: Reconfirm selected
nl_NL: Opnieuw bevestigen geselecteerd

en: Reconfirm selected: choose petition first
nl_NL: Herbevestigen geselecteerd: kies eerst petitie

en: Reconfirm selected: choose signatures
nl_NL: Opnieuw bevestigen geselecteerd: handtekeningen kiezen

en: Redirect after signing
nl_NL: Omleiden na ondertekening

en: Redirect after successful sign
nl_NL: Omleiden na een geslaagd teken

en: Required
nl_NL: Verplicht

en: Resend all unconfirmed
nl_NL: Alle onbevestigde

en: Resend selected confirmations
nl_NL: Geselecteerde bevestigingen opnieuw opsteden

en: Return URL
nl_NL: Keer terug URL

en: Revoke key
nl_NL: Key intrekken

en: Revoke license key
nl_NL: Licentiesleutel intrekken

en: Rows
nl_NL: Rijen

en: Save Changes
nl_NL: Bewaar Wijzigingen

en: Save Duplicate Petition
nl_NL: Dubbele petitie opslaan

en: Search signatures
nl_NL: Zoekhandtekeningen

en: Security
nl_NL: Beveiliging

en: Select a CSS theme that will control the appearance of petition forms.
nl_NL: Selecteer een CSS-thema dat de verschijning van het verzoekschrift formulieren te controleren.

en: Select a CSS theme that will control the appearance of petition widgets.
nl_NL: Selecteer een CSS-thema dat de verschijning van het verzoekschrift widgets zal controleren.

en: Select a CSS theme that will control the appearance of signature lists.
nl_NL: Selecteer een CSS-thema dat het uiterlijk van de ondertekening lijsten zullen controleren.

en: Select list
nl_NL: Lijst kiezen

en: Select petition
nl_NL: Kies Petitie

en: Select the address fields to display in the petition form. Note that you can make them required or not.
nl_NL: Selecteer de adresvelden die u in het petitieformulier wilt weergeven. Houd er rekening mee dat u ze verplicht kunt maken of niet.

en: Select the columns that will appear in the admin signature list.
nl_NL: Selecteer de kolommen die worden weergegeven in de lijst met beheerdershandtekeningen.

en: Select the columns that will appear in the public signature list.
nl_NL: Selecteer de kolommen die in de lijst met openbare handtekeningen worden weergegeven.

en: Server ID
nl_NL: Server-ID

en: Server URL
nl_NL: Server-URL

en: Set expiration date
nl_NL: Zet vervaldatum

en: Set signature goal
nl_NL: Zet handtekening gewenst resultaat

en: Settings
nl_NL: Instellingen

en: Settings for the dashboard signature list
nl_NL: Instellingen voor de lijst met dashboardhandtekeningen

en: Settings updated.
nl_NL: Wijziging uitgevoerd.

en: Share Message
nl_NL: Deel Bericht

en: Share this with your friends:
nl_NL: Deel met uw vrienden:

en: Sharing URL
nl_NL: Het delen van URL

en: Sign Now
nl_NL: Ondertekenen Nu

en: Sign the Petition
nl_NL: Teken de petitie

en: Signature count format
nl_NL: Indeling voor het aantal handtekeningen

en: Signature goal
nl_NL: Gewenst aantal handtekeningen

en: Signatures
nl_NL: Handtekeningen

en: Signatures collected
nl_NL: Verzamelde handtekeningen

en: Signatures table shows
nl_NL: Handtekeningen tabel laat zien

en: SpeakOut! Email Petitions
nl_NL: SpeakOut! E-mail verzoekschriften

en: SpeakOut! Petitions Settings
nl_NL: SpeakOut! Verzoekschriften instellingen

en: State
nl_NL: Staat

en: State / Province
nl_NL: Staat / Provincie

en: Street
nl_NL: Straat

en: Submit Button Text
nl_NL: Submit knop Text

en: Suburb
nl_NL: Wijk

en: Success Message
nl_NL: Bericht Succesvol

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Take your users to a different page or site after they sign.  Make sure you use the full URL including "https://" or whatever. You can specify the delay in milliseconds.  One second = 1000 milliseconds.
nl_NL: Breng uw gebruikers naar een andere pagina of site nadat ze zich hebben aangemeld.  Zorg ervoor dat u de volledige URL gebruikt, inclusief "https://" of wat dan ook. U kunt de vertraging in milliseconden opgeven.  Eén seconde = 1000 milliseconden.

en: Target Email
nl_NL: Doel Email

en: Text to open/close editable petition message
nl_NL: Tekst om bewerkbaar petitiebericht te openen/sluiten

en: Text to open/close petition message
nl_NL: Tekst om petitiebericht te openen/sluiten

en: Thank you
nl_NL: Dank u

en: Thank you for signing our petition
nl_NL: Dank u voor de ondertekening van onze petitie

en: Thank you for signing our petition %petition_title%
nl_NL: Dank u voor de ondertekening van onze petitie %petition_title%

en: Thank you. Your signature has been added to the petition.
nl_NL: Dank u. Uw handtekening is bijgevoegd voor deze petitie.

en: Thanks for upgrading
nl_NL: Bedankt voor het upgraden

en: The confirmation code you provided is invalid.
nl_NL: De bevestigingscode is niet geldig.

en: Theme
nl_NL: Thema

en: There appears to be a problem with your license key.  Either verify it again or contact
nl_NL: Er lijkt een probleem te zijn met uw licentiesleutel.  Controleer het opnieuw of neem contact op met

en: There is a variety of custom fields that can be added to the petition form for collecting additional data.  You can position each field at the top, above the email address or at the bottom of the petition form
nl_NL: Er zijn verschillende aangepaste velden die kunnen worden toegevoegd aan het petitieformulier voor het verzamelen van aanvullende gegevens.  U kunt elk veld bovenaan, boven het e-mailadres of onder aan het petitieformulier plaatsen

en: These are pretty obvious.
nl_NL: Deze zijn vrij duidelijk.

en: These settings apply to all petitions
nl_NL: Deze instellingen zijn van toepassing op alle verzoekschriften

en: These settings apply to signatures displayed on your site using the shortcode
nl_NL: Deze instellingen zijn van toepassing op handtekeningen die op uw site worden weergegeven met behulp van de shortcode

en: These settings control the content of the confirmation emails.
nl_NL: Deze instellingen bepalen de inhoud van de bevestiging e-mails.

en: These settings control the display of the [emailpetition] shortcode and sidebar widget.
nl_NL: Deze instellingen bepalen de weergave van de [emailpetition] shortcode en sidebar widget.

en: These settings control the display of the [signaturelist] shortcode.
nl_NL: Deze instellingen bepalen de weergave van de [signaturelist] shortcode.

en: These settings control the display of the signatures in the dashboard.
nl_NL: Deze instellingen bepalen de weergave van de handtekeningen in het dashboard.

en: These settings control the look of the plugin's options pages within the WordPress administrator.
nl_NL: Deze instellingen bepalen het uiterlijk van de opties van de plugin pagina's binnen de WordPress beheerder.

en: These settings refer to the license key
nl_NL: Deze instellingen verwijzen naar de licentiesleutel

en: This cannot be reversed
nl_NL: Dit kan niet worden teruggedraaid

en: This is displayed after the petition is signed.
nl_NL: Dit wordt weergegeven nadat de petitie is ondertekend.

en: This is included at the bottom of each petition that is sent.
nl_NL: Dit staat onderaan elke petitie die wordt verzonden.

en: This petition has already been signed using your email address.
nl_NL: Deze petitie is reeds getekend met dit email adres.

en: This petition is now closed.
nl_NL: Deze petitie is nu afgesloten.

en: Thousands separator
nl_NL: Duizendtallen scheidingsteken

en: Title
nl_NL: Titel

en: To style the signature list you are best using your theme's
nl_NL: Om de handtekeninglijst te stylen, kunt u het beste de thema's van uw thema gebruiken

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Total Signatures
nl_NL: Totaal aantal handtekeningen

en: Trim when displaying
nl_NL: Bijsnijden bij weergave

en: Twitter Message
nl_NL: Twitter Bericht

en: Unchecked
nl_NL: Niet Gechecked

en: Update Petition
nl_NL: Update Petitie

en: Use this option if do not wish to send petition emails to a target address.
nl_NL: Gebruik deze optie als niet wilt petitie e-mails te sturen naar een doel adres.

en: Use this option to cause an email to be sent to the signers of your petition. This email contains a special link must be clicked to confirm the signer's email address. Petition emails will not be sent until the signature is confirmed.
nl_NL: Gebruik deze optie te veroorzaken een e-mail worden toegezonden aan de ondertekenaars van de petitie. Deze e-mail bevat een speciale link moet worden geklikt om e-mail adres van de ondertekenaar te bevestigen. Petitie e-mails wordt niet verzonden totdat de handtekening wordt bevestigd.

en: Use this option to stop collecting signatures on a specific date.
nl_NL: Gebruik deze optie om te stoppen met het verzamelen van handtekeningen op een specifieke datum.

en: Values
nl_NL: Waarden

en: Verified
nl_NL: Geverifieerd

en: Verify
nl_NL: Verifiëren

en: View Signatures
nl_NL: Bekijk Handtekeningen

en: Webhooks enabled
nl_NL: Webhooks ingeschakeld

en: When outputting the CSV file, what should be included?
nl_NL: Wat moet er bij het uitvoeren van het CSV-bestand worden opgenomen?

en: Widget Theme
nl_NL: Widget Thema

en: Width for donation form iframe, either as percent, e.g. "100%" (without quotes), or pixels, e.g. "375" (without quotes). Iframe is to be displayed in Success Message area, after signing of a petition.
nl_NL: Breedte voor donatieformulier iframe, hetzij als percentage, bijvoorbeeld "100%" (zonder aanhalingstekens), of pixels, bijvoorbeeld "375" (zonder aanhalingstekens). Iframe moet worden weergegeven in het gedeelte met Succesberichten na ondertekening van een petitie.

en: Y
nl_NL: Ja

en: Yes
nl_NL: Ja

en: Yes, I accept your
nl_NL: Ja, ik accepteer het

en: You can add formatting using markdown syntax
nl_NL: U opmaak toevoegen met de syntaxis van markdown

en: You can display the flag of the country the signer has chosen, if you have Country enabled.
nl_NL: U kunt de vlag weergeven van het land dat de ondertekenaar heeft gekozen, als u Land hebt ingeschakeld.

en: You can personalise the message by inserting tags
nl_NL: U het bericht personaliseren door tags in te voegen

en: You must also enable 'Display opt-in checkbox' under the Display Options tab
nl_NL: U moet ook 'Selectievakje voor opt-in weergeven' inschakelen op het tabblad Weergaveopties

en: You or the signer can format the message using Markdown syntax - see
nl_NL: U of de ondertekenaar kan het bericht opmaken met de syntaxis van Markdown - zie

en: Your license key
nl_NL: De licentiesleutel

en: Your signature has already been confirmed.
nl_NL: Uw handtekening is reeds bevestigd.

en: Your signature has been added.
nl_NL: Uw handtekening is toegevoegd.

en: at the bottom of the petition form
nl_NL: onderaan het petitieformulier

en: by
nl_NL: door

en: confirmed
nl_NL: bevestigd

en: currently
nl_NL: momenteel

en: disabled
nl_NL: uitgeschakeld

en: display petition
nl_NL: display-petitie

en: display petition message
nl_NL: petitie bericht weergeven

en: display petition title
nl_NL: titel van petitie weergeven

en: display signature count
nl_NL: aantal handtekeningen weergeven

en: display signature goal
nl_NL: doel voor displayhandtekening

en: display signature list
nl_NL: lijst met displaishandtekeningen

en: enabled - only show first letter of surname
nl_NL: ingeschakeld - toon alleen de eerste letter van de achternaam

en: inline blocks - very styleable
nl_NL: inline blokken - zeer styleable

en: long list (comma separated)
nl_NL: lange lijst (komma gescheiden)

en: milliseconds
nl_NL: milliseconden

en: of goal
nl_NL: van doel

en: opt-in + confirmed
nl_NL: opt-in + bevestigd

en: page
nl_NL: pagina

en: privacy policy
nl_NL: privacybeleid

en: read more
nl_NL: lees verder

en: requires Country column to be enabled above
nl_NL: vereist dat de kolom Land hierboven is ingeschakeld

en: rows - default = 20
nl_NL: rijen - standaard = 20

en: rows - default = 50
nl_NL: rijen - standaard = 50

en: selected signature
nl_NL: geselecteerde handtekening

en: setting
nl_NL: instelling

en: signature
nl_NL: handtekening

en: signatures
nl_NL: handtekeningen

en: table
nl_NL: tabel verwijderen

en: to return to site
nl_NL: om terug te keren naar de site

en: unconfirmed
nl_NL: onbevestigd

en: use
nl_NL: gebruiken

en: when count
nl_NL: bij tellen

en: you may enter multiple addresses separated by commas
nl_NL: u kunt het invoeren van meerdere adressen gescheiden door komma 's

en: your signature
nl_NL: uw handtekening
