SpeakOut! Email Petitions - en to et_EE translation catalogue (396 entries)

en: Edit Petition
et_EE: Petitsiooni redigeerimine

en: Update Petition
et_EE: Uuenda avaldust

en: Petition created. Use %1$s %2$s %3$s to display in a page or post. Use %1$s %4$s %3$s to display the signatures list or %1$s %5$s %3$s to show just the signature count.
et_EE: Petitsioon loodud. Kasuta%1$s %2$s %3$s lehel või postituses kuvamiseks. Kasuta%1$s %4$s %3$s loendi signatuuride kuvamine või%1$s %5$s %3$s, et kuvada ainult allkirja arv.

en: Duplicate Petition
et_EE: Petitsiooni dubleerimine

en: Save Duplicate Petition
et_EE: Salvesta duplikaatpetitsioon

en: Petition created - you can edit it here. Use %1$s %2$s %3$s to display in a page or post.
et_EE: Loodud petitsioon - seda saate redigeerida siin. Lehel või postituses kuvamiseks kasutage %1$s %2$s %3$s.

en: Edit New Petition
et_EE: Redigeeri uut petitsiooni

en: Petition
et_EE: Petitsioon

en: Add New Petition
et_EE: Uue petitsiooni lisamine

en: Create Petition
et_EE: Loo avaldus

en: Add me to your mailing list
et_EE: Mind lisada oma meililistis

en: Error: Please correct the highlighted fields.  It may be behind a closed tab
et_EE: Tõrge: parandage esiletõstetud väljad.  See võib olla suletud vahekaardi taga

en: Petition Content
et_EE: Petitsiooni sisu

en: Petition Options
et_EE: Petitsiooni Valikud

en: Display Options
et_EE: Ekraani Valikud

en: 3rd Party Integrations
et_EE: Kolmanda osapoole integratsioonid

en: Title
et_EE: Pealkiri

en: Enter title here
et_EE: Sisesta pealkiri siia

en: Do not send email (only collect signatures)
et_EE: Ära saada e-mail (ainult koguda allkirju)

en: Target Email
et_EE: Eesmärk e-posti

en: you may enter multiple addresses separated by commas
et_EE: Võite sisestada mitu aadressi komadega eraldatud

en: CC Email
et_EE: CC email

en: Email Subject
et_EE: Emaili teema

en: Greeting
et_EE: Tervitus

en: Petition Message
et_EE: Petitsiooni sõnum

en: You can personalise the message by inserting tags
et_EE: Sõnumi isikupärastamiseks lisage sildid

en: You or the signer can format the message using Markdown syntax - see
et_EE: Teie või allkirjastaja saate sõnumi vormindada, kasutades Markdownsüntaksit - vt

en: Petition Footer (below signature)
et_EE: Petitsiooni jalus (alla allkiri)

en: Twitter Message
et_EE: Twitter sõnum

en: Don't collect email address
et_EE: Ära kogu e-posti aadressi

en: This cannot be reversed
et_EE: Seda ei saa tühistada

en: Allow public anonymous
et_EE: Luba avalik anonüümne

en: Confirm signatures
et_EE: Kinnita allkirjad

en: Return URL
et_EE: Tagasipöördumise URL:

en: Allow message to be edited
et_EE: Luba sõnumi redigeerimist

en: Set signature goal
et_EE: Sea allkirja eesmärk

en: Goal
et_EE: Eesmärk

en: Auto increase goal
et_EE: Automaatne suurendamise eesmärk

en: by
et_EE: poolt

en: when count
et_EE: kui loendada

en: of goal
et_EE: eesmärk

en: Set expiration date
et_EE: Aegumiskuupäeva seadmine

en: Jan
et_EE: jaan

en: Feb
et_EE: veebr

en: Mar
et_EE: Märts

en: Apr
et_EE: Aprill

en: May
et_EE: Mai

en: Jun
et_EE: Juuni

en: Jul
et_EE: Juuli

en: Aug
et_EE: August

en: Sep
et_EE: September

en: Oct
et_EE: Oktoober

en: Nov
et_EE: nov

en: Dec
et_EE: dets

en: Redirect after successful sign
et_EE: Suuna pärast edukat silti ümber

en: Full URL
et_EE: Täielik URL

en: Delay?
et_EE: Viivitus?

en: milliseconds
et_EE: Millisekundit

en: Open in new window (target='_blank')
et_EE: Ava uues aknas (sihtmärk = ' _blank ')

en: Text to open/close petition message
et_EE: Petitsioonisõnumi avamise/sulgemise tekst

en: Text to open/close editable petition message
et_EE: Tekst redigeeritava petitsioonisõnumi avamiseks/sulgemiseks

en: Display opt-in checkbox
et_EE: Kuva opt-in ruut

en: Label
et_EE: Silt

en: Display petition message
et_EE: Kuva petitsiooni sõnum

en: Display address fields
et_EE: Aadressi väljade kuvamine

en: Display
et_EE: Aadressi väljade kuvamine

en: Required
et_EE: Nõutud

en: Street
et_EE: Tänav

en: City
et_EE: Linn

en: State / Province
et_EE: Maakond

en: Postal Code - see settings for EU style
et_EE: Sihtnumber – vt ELi stiili sätteid

en: Country
et_EE: Riik

en: Display custom field 1
et_EE: Kuva kohandatud väli 1

en: Location
et_EE: Asukoht

en: Top
et_EE: Peal

en: Above email
et_EE: Üle e-posti

en: Bottom
et_EE: All

en: Include with petition
et_EE: Kaasa petitsiooniga

en: Trim when displaying
et_EE: Trimmimine kuvamisel

en: Display custom field 2
et_EE: Kuva kohandatud väli 2

en: Display custom field 3
et_EE: Kuva kohandatud väli 3

en: Display custom field 4
et_EE: Kuva kohandatud väli 4

en: Display custom drop-down
et_EE: Kohandatud rippmenüü kuvamine

en: Values
et_EE: Väärtused

en: Display custom checkbox 1
et_EE: Kohandatud märkeruudu kuvamine 1

en: Display custom checkbox 2
et_EE: Kohandatud märkeruudu kuvamine 2

en: Display custom message
et_EE: Kuva kohandatud sõnum

en: Displayed beneath `Thank you` after petition is signed
et_EE: Kuvatakse all "aitäh" pärast avalduse allkirjastamist

en: Message
et_EE: Sõnum

en: You must also enable 'Display opt-in checkbox' under the Display Options tab
et_EE: Vahekaardil Kuvamissuvandid peate lubama ka märkeruudu Kuva opt-in

en: Enable ActiveCampaign
et_EE: ActiveCampaigni lubamine

en: API Key
et_EE: API võti

en: Server URL
et_EE: Serveri URL

en: Select list
et_EE: Vali loend

en: Map the SpeakOut! fields to your Active Campaign fields. Leave those you don't use blank.
et_EE: Kaardista SpeakOut! väljadele Aktiivne kampaania. Jäta need, keda sa ei kasuta, tühjaks.

en: Honorific
et_EE: Aunimetus

en: First Name
et_EE: Eesnimi

en: Last Name
et_EE: Perekonnanimi

en: Suburb
et_EE: Rajoon

en: State
et_EE: Maakond

en: Postal Code
et_EE: Postiindeks

en: Enable MailChimp
et_EE: MailChimpi lubamine

en: Server ID
et_EE: Serveri ID

en: List ID
et_EE: Loendi ID

en: Enable Mailerlite
et_EE: Mailerlite'i lubamine

en: Group ID
et_EE: Grupi ID

en: Enable Sendy
et_EE: Luba Sendy

en: Installation URL
et_EE: Installimise URL

en: SpeakOut! Email Petitions
et_EE: SpeakOut! E-posti Petitsioonid

en: Petitions
et_EE: SpeakOut! E-posti Petitsioonid

en: Activate license
et_EE: Litsentsi aktiveerimine

en: Add New
et_EE: Lisa uus

en: Signatures
et_EE: Allkirjad

en: SpeakOut! Petitions Settings
et_EE: SpeakOut! Petitsioonide seaded

en: Settings
et_EE: Seaded

en: No Title
et_EE: Pealkiri puudub

en: Anonymous
et_EE: Anonüümne

en: items
et_EE: artiklid

en: page
et_EE: lehekülg

en: of
et_EE: millest

en: Thank you. Your signature has been added to the petition.
et_EE: Aitäh. Teie allkiri on lisatud petitsiooni juurde.

en: Your signature has already been confirmed.
et_EE: Teie allkiri on juba kinnitatud.

en: The confirmation code you provided is invalid.
et_EE: Teie esitatud kinnituse kood ei sobi.

en: Email Confirmation
et_EE: E-posti kinnitamine

en: If you aren't redirected
et_EE: Kui te pole ümber suunatud

en: Click here
et_EE: Vajutage siia

en: to return to site
et_EE: saidile naasmiseks

en: Insufficient privileges: You need to be an editor to do that.
et_EE: Ebapiisavad õigused: sa pead olema toimetaja, et seda teha.

en: No signatures found.
et_EE: Allkirju ei leitud.

en: Email Address
et_EE: E-posti aadress

en: Address
et_EE: Aadress

en: Date Signed
et_EE: Allkirjastamise kuupäev

en: Confirmed
et_EE: Kinnitatud

en: Petition Title
et_EE: Avalduse pealkiri

en: Petition ID
et_EE: Avalduse ID

en: Email Opt-in
et_EE: Email opt-in

en: Custom Message
et_EE: Kohandatud sõnum

en: Language
et_EE: Keel

en: IP Address
et_EE: IP Aadress

en: Custom Field
et_EE: Kohandatud väli

en: confirmed
et_EE: kinnitatud

en: unconfirmed
et_EE: Kinnitamata

en: You can add formatting using markdown syntax
et_EE: Vormingu saate lisada märgistussüntaksi abil

en: read more
et_EE: loe edasi

en: your signature
et_EE: teie allkirjad

en: BCC yourself
et_EE: Salakoopia ise

en: Hide name from public
et_EE: Peida nimi avalikust

en: Yes, I accept your
et_EE: Jah, olen nõus oma

en: privacy policy
et_EE: andmekaitse põhimõtted

en: signatures
et_EE: allkirjad

en: Signature goal
et_EE: Allkirja eesmärk

en: End date
et_EE: Lõppkuupäev

en: Signatures collected
et_EE: Allkirjad kogutud

en: signature | signatures
et_EE[0]: allkiri
et_EE[1]: allkirju

en: Petition
et_EE: Petitsioon

en: Error: The site administrator must include a valid petition id  in the shortcode.
et_EE: Tõrge: saidiülem peab lisama shortcode kehtiva petitsiooni ID.

en: Enter the title of your petition, which will appear at the top of the petition form.
et_EE: Sisestage oma avalduse pealkiri, mis kuvatakse avalduse vormi ülaosas.

en: Use this option if do not wish to send petition emails to a target address.
et_EE: Kasutage seda suvandit, kui ei soovi saata avaldus e-posti aadress.

en: Enter the email address to which the petition will be sent. You may enter multiple email addresses, separated by commas.
et_EE: Sisestage e-posti aadress, kuhu avaldus saadetakse. Võite sisestada mitu e-posti aadressi komadega eraldatud.

en: Enter the subject of your petition email.
et_EE: Sisesta teema oma avalduse email.

en: Include a greeting to the recipient of your petition, such as "Dear Mayor," which will appear as the first line of the email.
et_EE: Lisage oma petitsiooni saajale tervitus, näiteks "Kallis linnapea", mis kuvatakse e-kirja esimese reana.

en: Enter the content of your petition email.
et_EE: Sisestage oma petitsiooni e-posti sisu.

en: Petition Footer
et_EE: Petitsiooni jalus

en: This is included at the bottom of each petition that is sent.
et_EE: See on lisatud iga saadetud petitsiooni lõppu.

en: Enter a prepared tweet that will be presented to users when the Twitter button is clicked.
et_EE: Enter ettevalmistatud piiksuma, mis esitatakse kasutajatele, kui vidistama nupp on klõpsatud.

en: Gives option for person to be displayed as "Anonymous" if they choose it when signing
et_EE: Annab võimaluse, et inimene kuvatakse "anonüümsena", kui ta selle allkirjastamisel valib

en: Use this option to cause an email to be sent to the signers of your petition. This email contains a special link must be clicked to confirm the signer's email address. Petition emails will not be sent until the signature is confirmed.
et_EE: Selle suvandi abil saate põhjustada e-posti saata oma petitsiooni allkirjastaja. See email sisaldab erilist link tuleb klõpsata, et kinnitada allkirjastaja e-posti aadress. Petitsioon kirju ei saadeta enne allkirja kinnitamist.

en: Allow messages to be edited
et_EE: Luba sõnumite redigeerimist

en: Check this option to allow signatories to customize the text of their petition email - this should be used with caution.
et_EE: Kontrollige seda suvandit, et võimaldada allakirjutanutel kohandada oma petitsiooni e-posti teksti - seda tuleks kasutada ettevaatusega.

en: Enter the number of signatures you hope to collect. This number is used to calculate the progress bar display.
et_EE: Sisestage nende allkirjade arv, mida te loodate koguda. Seda numbrit kasutatakse edenemisriba Kuva arvutamiseks.

en: Auto increase signature goal
et_EE: Allkirja automaatse suurendamise eesmärk

en: If set goal is enabled, this is a further option - click the ? for more information.
et_EE: Kui seatud eesmärk on lubatud, on see veel üks valik - klõpsake nuppu ? lisateabe saamiseks.

en: Use this option to stop collecting signatures on a specific date.
et_EE: Kasutage seda suvandit, et lõpetada allkirjade kogumine kindlal kuupäeval.

en: Redirect after signing
et_EE: Ümbersuunamine pärast allkirjastamist

en: Take your users to a different page or site after they sign.  Make sure you use the full URL including "https://" or whatever. You can specify the delay in milliseconds.  One second = 1000 milliseconds.
et_EE: Viige kasutajad pärast allkirjastamist teisele lehele või saidile.  Kasutage kindlasti täielikku URL-i, sealhulgas "https://" või mida iganes. Viivituse saate määrata millisekundites.  Üks sekund = 1000 millisekundit.

en: These are pretty obvious.
et_EE: Need on üsna ilmsed.

en: Include a checkbox that allows users to consent to receiving further email.
et_EE: Saate lisada märkeruudu, mis lubab kasutajal nõustuda edasiste meilide vastuvõtmisega.

en: Select the address fields to display in the petition form. Note that you can make them required or not.
et_EE: Valige aadressiväljad, mida petitsioonivormil kuvada. Pange tähele, et saate neid nõuda või mitte.

en: Display custom fields
et_EE: Kohandatud väljade kuvamine

en: There is a variety of custom fields that can be added to the petition form for collecting additional data.  You can position each field at the top, above the email address or at the bottom of the petition form
et_EE: Petitsioonivormile saab lisaandmete kogumiseks lisada mitmesuguseid kohandatud välju.  Iga välja saate paigutada petitsioonivormi ülaossa, e-posti aadressi kohale või allserva.

en: This is displayed after the petition is signed.
et_EE: See kuvatakse pärast petitsiooni allkirjastamist.

en: If you use any of these 3rd party email services, you can allow users to subscribe as long as you have  "opt in" enabled.
et_EE: Kui kasutate mõnda neist 3-osalise osapoole meiliteenustest, saate lubada kasutajatel tellida, kui olete lubanud "opt in".

en: These settings control the display of the [emailpetition] shortcode and sidebar widget.
et_EE: Need sätted kontrollivad ekraani [emailpetition] shortcode ja külgriba vidinat.

en: Petition Theme
et_EE: Petitsioonide kujundus

en: Select a CSS theme that will control the appearance of petition forms.
et_EE: Valige CSS teema, mis kontrollib välimus avalduse vorme.

en: Widget Theme
et_EE: Vidina teema

en: Select a CSS theme that will control the appearance of petition widgets.
et_EE: Valige CSS teema, mis kontrollib välimus avalduse vidinad.

en: Submit Button Text
et_EE: Nupu teksti edastamine

en: Enter the text that displays in the orange submit button on petition forms.
et_EE: Sisestage tekst, mis kuvatakse petitsiooni vormide nupu oranž esitamisel.

en: Success Message
et_EE: Õnnestumise Teade

en: Enter the text that appears when a user successfully signs your petition with a unique email address.
et_EE: Sisestage tekst, mis kuvatakse, kui kasutaja allkirjastab edukalt teie avalduse ainulaadse meiliaadressi abil.

en: Share Message
et_EE: Sõnumi ühiskasutus

en: Enter the text that appears above the Twitter and Facebook buttons after the petition form has been submitted.
et_EE: Sisestage tekst, mis kuvatakse üle vidistama ja Facebook nupud pärast avalduse vorm on esitatud.

en: Expiration Message
et_EE: Aegumise teade

en: Enter the text to display in place of the petition form when a petition is past its expiration date.
et_EE: Sisestage tekst, mis kuvatakse avalduse vormi asemel, kui avaldus on möödunud selle aegumiskuupäev.

en: Already Signed Message
et_EE: Juba allkirjastatud sõnum

en: Enter the text to display when a petition is signed using an email address that has already been submitted.
et_EE: Sisestage tekst, mida kuvatakse, kui avaldus on allkirjastatud juba edastatud meiliaadressi abil.

en: Opt-in Default
et_EE: Opt-in default

en: Choose whether the opt-in checkbox is checked or unchecked by default.
et_EE: Valige, kas ruut opt-in on vaikimisi märgitud või märkimata.

en: Display signature count
et_EE: Kuva signatuuride arv

en: Choose whether you wish to display the number of signatures that have been collected.
et_EE: Valige, kas soovite kuvada kogutud allkirjade arvu.

en: These settings control the content of the confirmation emails.
et_EE: Need sätted kontrollivad kinnituse e-kirjade sisu.

en: Email From
et_EE: Saatja e-post

en: Enter the email address associated with your website. Confirmation emails will be sent from this address.
et_EE: Sisestage e-posti aadress, mis on seotud veebisaidi. Kinnitus e-kirjad saadetakse sellest aadress.

en: Enter the subject of the confirmation email.
et_EE: Sisestage kinnituse e-kirja teema.

en: Email Message
et_EE: E-posti teade

en: Enter the content of the confirmation email.
et_EE: Sisestage kinnituse e-kirja sisu.

en: These settings control the display of the [signaturelist] shortcode.
et_EE: Need sätted kontrollivad [signaturelist] shortcode kuvamist.

en: Enter the text that appears above the signature list.
et_EE: Sisestage tekst, mis kuvatakse signatuuride loendi kohal.

en: Theme
et_EE: Teema

en: Select a CSS theme that will control the appearance of signature lists.
et_EE: Valige CSS teema, mis kontrollib välimust allkirja nimekirjad.

en: Rows
et_EE: Read

en: Enter the number of signatures that will be displayed in the signature list.
et_EE: Sisestage allkirjade loendis kuvatavate signatuuride arv.

en: Choose the signature list styling, click the ? for more information.
et_EE: Valige allkirjaloendi stiil, klõpsake nuppu ? lisateabe saamiseks.

en: Columns
et_EE: Veerud

en: Select the columns that will appear in the public signature list.
et_EE: Valige veerud, mis kuvatakse avalike allkirjade loendis.

en: Flags
et_EE: Lipud

en: You can display the flag of the country the signer has chosen, if you have Country enabled.
et_EE: Saate kuvada allkirjastaja valitud riigi lipu, kui teil on riik lubatud.

en: Privacy
et_EE: Privaatsus

en: Hide all but the first letter of the last name..
et_EE: Peida kõik peale perekonnanime esimese tähe..

en: These settings control the display of the signatures in the dashboard.
et_EE: Need sätted juhivad allkirjade kuvamist armatuurlaual.

en: Select the columns that will appear in the admin signature list.
et_EE: Valige veerud, mis kuvatakse administraatori allkirjaloendis.

en: When outputting the CSV file, what should be included?
et_EE: Mida tuleks CSV-faili väljastamisel lisada?

en: These settings control the look of the plugin's options pages within the WordPress administrator.
et_EE: Need seaded kontrolli välimuse plugin ' s Options lehekülge jooksul WordPress Administrator.

en: Petitions table shows
et_EE: Petitsioonide tabel näitab

en: Enter the number of rows to display in the "Email Petitions" table (default=20)
et_EE: Sisestage tabeli "e-posti Petitsioonid" kuvatavate ridade arv (vaikimisi = 20)

en: Signatures table shows
et_EE: Allkirjade tabel näitab

en: Enter the number of rows to display in the "Signatures" table (default=50)
et_EE: Sisestage tabelis "allkirjad" kuvatavate ridade arv (vaikimisi = 50)

en: These settings refer to the license key
et_EE: Need sätted viitavad litsentsivõtmele

en: License key
et_EE: Litsentsi võti

en: Enter the license key your received in an email after purchase.  If it is invalid, a message will be displayed with the reason.
et_EE: Sisestage litsentsivõti, mille saite pärast ostmist meilisõnumiga.  Kui see on kehtetu, kuvatakse teade koos põhjusega.

en: Revoke key
et_EE: Tühista klahv

en: Perhaps you are moving to a new site or from development to production.  Revoke the key, this allows it to be used elsewhere.  The current site will lose all access to any settings.
et_EE: Võib-olla kolite uude kohta või arendusest tootmisse.  Tühistage võti, see võimaldab seda mujal kasutada.  Praegune sait kaotab igasuguse juurdepääsu mis tahes seadetele.

en: Petition Form
et_EE: Avalduse vorm

en: Confirmation Emails
et_EE: Kinnitus e-kirjad

en: Public Signature List
et_EE: Avaliku allkirja loend

en: Admin Signature List
et_EE: Administraatori allkirjade loend

en: License
et_EE: Litsents

en: Sign Now
et_EE: Logi kohe alla

en: This petition is now closed.
et_EE: See avaldus on nüüd suletud.

en: Thank you
et_EE: Aitäh

en: Your signature has been added.
et_EE: Teie allkiri on lisatud.

en: This petition has already been signed using your email address.
et_EE: See avaldus on juba allkirjastatud teie meiliaadressi abil.

en: Share this with your friends:
et_EE: Jaga seda oma sõpradega:

en: Please confirm your email address
et_EE: Palun kinnitage oma e-posti aadress

en: Hello
et_EE: Tere

en: Thank you for signing our petition %petition_title%
et_EE: Täname allkirjastamise meie avalduse% petition_title%

en: Please confirm your email address by clicking or copying and pasting the link below:
et_EE: Palun kinnitage oma e-posti aadress klikkides või kopeerides ja kleepides link allpool:

en: Latest Signatures
et_EE: Viimased allkirjad

en: Thank you for signing our petition
et_EE: Täname meie avalduse

en: Enter your license key
et_EE: Litsentsivõtme sisestamine

en: Verified
et_EE: Verifitseeritud

en: Revoke license key
et_EE: Litsentsivõtme tühistamine

en: Thanks for upgrading
et_EE: Täname uuendamise eest

en: There appears to be a problem with your license key.  Either verify it again or contact
et_EE: Tundub, et teie litsentsivõtmega on probleeme.  Kinnitage see uuesti või võtke ühendust

en: Your license key
et_EE: Teie litsentsivõti

en: Verify
et_EE: Kontrollida

en: Petition deleted.
et_EE: Petitsioon kustutatud.

en: All Petitions
et_EE: Kõik Petitsioonid

en: Petition name
et_EE: Avalduse nimi

en: No petitions found.
et_EE: Ühtegi avaldust ei leitud.

en: Edit
et_EE: Muuda

en: Delete
et_EE: Kustuta

en: Duplicate
et_EE: Dubleeri

en: display petition
et_EE: Kuva avaldus

en: display signature list
et_EE: Kuva signatuuride loend

en: display signature count
et_EE: Kuva signatuuride arv

en: display signature goal
et_EE: Kuva allkirja eesmärk

en: display petition title
et_EE: petitsiooni pealkirja kuvamine

en: display petition message
et_EE: petitsiooniteate kuvamine

en: View Signatures
et_EE: Kuva allkirjad

en: Delete this petition permanently? All of the petition's signatures will be deleted as well.
et_EE: Kas soovite selle avalduse jäädavalt kustutada? Kõik avalduse allkirjad kustutatakse samuti.

en: Settings updated.
et_EE: Seaded uuendatud.

en: Security
et_EE: Turvalisus

en: Anedot.com Donation Form Embed
et_EE: Anedot.com annetuse vormi manustamine

en: These settings apply to all petitions
et_EE: Need sätted kehtivad kõigi petitsioonide kohta

en: Default
et_EE: Vaikimisi valik

en: Basic
et_EE: Põhiline

en: Custom
et_EE: Kohandatud

en: use
et_EE: kasutamine

en: Accepted variables:
et_EE: Aktsepteeritud muutujad:

en: Accepted tags:
et_EE: Aktsepteeritud:

en: Petition fade out after signing?
et_EE: Petitsioon tuhmuvad pärast allkirjastamist?

en: Checked
et_EE: Kontrollitud

en: Unchecked
et_EE: Kontrollimata

en: Yes
et_EE: Jah

en: at the bottom of the petition form
et_EE: Avalduse vorm

en: Display honorific field
et_EE: Kuvatava austavaid välja

en: Display BCC field
et_EE: Näidake BCC välja

en: EU postal code position?
et_EE: ELi sihtnumbrite asukoht?

en: In EU postal code comes before city
et_EE: ELis tuleb sihtnumber linna ette

en: Signature count format
et_EE: Allkirjade arvu vorming

en: Thousands separator
et_EE: Tuhanded eraldajad

en: Decimal separator
et_EE: Kümnenderaldaja

en: currently
et_EE: praegu

en: Display Privacy Policy accept?
et_EE: Kas kuvada privaatsuspoliitika nõus?

en: Enable Google recaptcha?
et_EE: Kas lubate Google ' i retscha?

en: Enable hCaptcha?
et_EE: Kas lubada hCaptcha?

en: Display sharing icons?
et_EE: Kas kuvada ühiskasutuse ikoonid?

en: Enable Anedot.com?
et_EE: Kas lubada Anedot.com?

en: Anedot.com is a 3rd party fund raising site
et_EE: Anedot.com on 3rd Party fondi suurendamise sait

en: These settings apply to signatures displayed on your site using the shortcode
et_EE: Need sätted rakenduvad teie saidil lühikoodi abil kuvatavatele allkirjadele

en: To style the signature list you are best using your theme's
et_EE: Allkirjaloendi laadimiseks kasutage kõige paremini oma kujunduse

en: Additional CSS
et_EE: Lisa CSS

en: setting
et_EE: Millega

en: 0 to display all
et_EE: 0 kõigi kuvamiseks

en: Changing to "list" will clear column settings below
et_EE: "Loendiks" muutmine kustutab allpool veeru seaded

en: table
et_EE: laud

en: inline blocks - very styleable
et_EE: inline plokid - väga stiilis

en: long list (comma separated)
et_EE: pikk nimekiri (komadega eraldatud)

en: Count
et_EE: Määrä

en: Name
et_EE: Nimi

en: Email address - unless disabled
et_EE: E-posti aadress - kui keelatud

en: Custom Field 1
et_EE: Kohandatud väli 1

en: Custom Field 2
et_EE: Kohandatud väli 2

en: Custom Field 3
et_EE: Kohandatud väli 3

en: Custom Field 4
et_EE: Kohandatud väli 4

en: Custom drop-down field
et_EE: Kohandatud rippmenüü väli

en: Custom Checkbox 1
et_EE: Kohandatud märkeruut 1

en: Custom Checkbox 2
et_EE: Kohandatud märkeruut 2

en: Date
et_EE: Kuupäev

en: Display country flags?
et_EE: Kas näidata riigilippe?

en: requires Country column to be enabled above
et_EE: nõuab, et veerg Riik oleks ülal lubatud

en: enabled - only show first letter of surname
et_EE: Enabled-näidata ainult esimese kirja perekonnanimi

en: disabled
et_EE: keelatud

en: Settings for the dashboard signature list
et_EE: Armatuurlaua allkirjaloendi sätted

en: Columns to display
et_EE: Kuvatavad veerud

en: Petition info
et_EE: Petitsiooni info

en: Postal code
et_EE: Postiindeks

en: Custom field 1
et_EE: Kohandatud väli 1

en: Custom field 2
et_EE: Kohandatud väli 2

en: Custom field 3
et_EE: Kohandatud väli 3

en: Custom field 4
et_EE: Kohandatud väli 4

en: Custom field 5
et_EE: Kohandatud väli 5

en: Confirmed status
et_EE: Kinnitatud olek

en: Date signed
et_EE: Allkirjastamise kuupäev

en: Display time signed?
et_EE: Kas kuvada allkirjastatud aeg?

en: IP address
et_EE: IP aadress

en: CSV file includes
et_EE: CSV-fail sisaldab

en: All signatures
et_EE: Kõik allkirjad

en: Only opt-in signatures
et_EE: Ainult opt-in allkirjad

en: Only double opt-in signatures
et_EE: Ainult kahekordse opt-in allkirjad

en: opt-in + confirmed
et_EE: opt-in + kinnitatud

en: Only confirmed signatures
et_EE: Ainult kinnitatud allkirjad

en: rows - default = 20
et_EE: řidad - vaikimisi = 20

en: rows - default = 50
et_EE: ridad - vaikimisi = 50

en: Webhooks enabled
et_EE: Webhooks on lubatud

en: Don't have a license
et_EE: Sul pole litsentsi.

en: Anedot.com Donation Slug
et_EE: Anedot.com annetamise nälkjas

en: Input your Anedot.com "Account Slug" (from Settings > Brand), a slash, and then your Campaign Slug (from Campaigns > Edit > Basic).
et_EE: Sisestage oma Anedot.com "konto nälkjas" (seaded > brändi), kaldkriipsu ja seejärel kampaania nälkjas (alates kampaaniad > Edit > Basic).

en: Anedot.com Embed Pref
et_EE: Anedot.com Manusta Pref

en: Enter "true" (without quotes) to show account name header on embedded campaigns.
et_EE: Sisestage "true" (ilma jutumärkideta), et kuvada manustatud kampaaniate kontonime päis.

en: Anedot.com iframe Width
et_EE: Anedot.com IFRAME-laius

en: Width for donation form iframe, either as percent, e.g. "100%" (without quotes), or pixels, e.g. "375" (without quotes). Iframe is to be displayed in Success Message area, after signing of a petition.
et_EE: Annetuste vormi IFRAME laius kas protsentides, nt "100%" (ilma jutumärkideta) või pikslid, nt "375" (ilma jutumärkideta). IFRAME tuleb kuvada edu sõnumi piirkonnas pärast allkirjastamist avalduse.

en: Anedot.com iframe Height
et_EE: Anedot.com IFRAME ' i kõrgus

en: Height for donation page iframe, either as pixels, e.g. "1570" (without quotes), or percent, e.g. "100%" (without quotes). Iframe is to be displayed in Success Message area, after signing of a petition.
et_EE: Vereannetuste lehe IFRAME ' i kõrgus kas pikslitena, nt "1570" (ilma jutumärkideta) või protsent, nt "100%" (ilma jutumärkideta). IFRAME tuleb kuvada edu sõnumi piirkonnas pärast allkirjastamist avalduse.

en: Save Changes
et_EE: Salvesta muudatused

en: Are you sure you want to publicly display email addresses?
et_EE: Kas olete kindel, et soovite e-posti aadresse avalikult kuvada?

en: Total Signatures
et_EE: Allkirjad kokku

en: Confirmation emails sent.
et_EE: Kinnitus kirju saata.

en: Total
et_EE: Kokku

en: Display all signatures
et_EE: Kuva kõik allkirjad

en: Select petition
et_EE: Vali avaldus

en: Are you sure you want to do this? A separate confirmation email will be sent for each unconfirmed signature.
et_EE: Oled kindel, et tahad seda teha? Eraldi kinnitus e-posti saadetakse iga kinnitamata allkiri.

en: Are you sure you want to do this? A separate confirmation email will be sent for each selected signature.
et_EE: Oled kindel, et tahad seda teha? Iga valitud allkirja kohta saadetakse eraldi kinnituskiri.

en: Are you sure you want to do this? You will manually confirm
et_EE: Oled kindel, et tahad seda teha? Te kinnitate käsitsi

en: Are you sure you want to do this? You will delete
et_EE: Oled kindel, et tahad seda teha? Te kustutate

en: selected signature
et_EE: valitud allkiri

en: Reconfirm selected
et_EE: Kinnita uuesti valitud

en: Reconfirm selected: choose petition first
et_EE: Kinnita valitud: vali kõigepealt petitsioon

en: Reconfirm selected: choose signatures
et_EE: Kinnita valitud: signatuuride valimine

en: Force confirm selected
et_EE: Force Kinnita valitud

en: Force confirm selected - choose signatures
et_EE: Force Kinnita valitud-Vali allkirjad

en: Force confirm selected: choose petition first
et_EE: Kinnita valitud: vali kõigepealt petitsioon

en: Force confirm selected: choose signatures
et_EE: Valitud Force: Vali allkirjad

en: Delete selected
et_EE: Kustuta valitud

en: Delete selected: choose signatures
et_EE: Kustuta valitud: allkirjade valimine

en: Resend selected confirmations
et_EE: Valitud kinnituste uuesti

en: Choose signatures action
et_EE: Signatuuride valimise toiming

en: Download CSV - see settings/admin sig list
et_EE: Csv allalaadimine – vt settings/admin sig list

en: Display only unconfirmed
et_EE: Kuva ainult kinnitamata

en: Resend all unconfirmed
et_EE: Uuesti kõik kinnitamata

en: Apply
et_EE: Rakenda

en: Search signatures
et_EE: Otsi allkirju

en: Checkbox 1
et_EE: Märkeruut 1

en: Checkbox 2
et_EE: Märkeruut 2

en: Display a petition form.
et_EE: Saate kuvada avalduse vormi.

en: Sign the Petition
et_EE: Kirjuta petitsioon alla

en: Sharing URL
et_EE: Jagamise URL

en: Call to Action
et_EE: Tegevus

en: Confirm Email
et_EE: Kinnitage e-post

en: Support
et_EE: Tugi

note: Plugin Name of the plugin/theme
en: SpeakOut! Email Petitions Pro
et_EE: SpeakOut! E-posti petitsioonid Pro

note: Description of the plugin/theme
en: This is the fully featured Pro version of SpeakOut! Create custom email petition forms and include them on your site via shortcode or a widget. When signed, the petition is emailed to your target and signatures are saved in the database.  There are many customisable options to make this plugin very flexible.
et_EE: See on SpeakOuti täisfunktsionaalne Pro versioon! Looge kohandatud e-posti petitsioonivormid ja lisage need oma saidile lühikoodi või vidina kaudu. Allkirjastamisel saadetakse petitsioon e-postiga teie sihtmärgile ja allkirjad salvestatakse andmebaasi.  Selle pistikprogrammi väga paindlikuks muutmiseks on palju kohandatavaid võimalusi.

note: Author of the plugin/theme
en: Steve D - 123host.au
et_EE: Steve D-123host.au

note: Author URI of the plugin/theme
en: https://123Host.au
et_EE: https://123host.au
