SpeakOut! Email Petitions - en to sr translation catalogue (403 entries)

en: 0 to display all
sr: 0 за приказивање свих

en: 3rd Party Integrations
sr: Интеграције треће стране

en: API Key
sr: АПИ кључ

en: Above email
sr: Изнад е-поште (?)

en: Accepted tags:
sr: Прихваћене ознаке:

en: Accepted variables:
sr: Прихваћене променљиве:

en: Activate license
sr: Активирај лиценцу

en: Add New
sr: Додај нови

en: Add New Petition
sr: Додај нову петицију

en: Add me to your mailing list
sr: Додај ме на своју списак за е-пошту.

en: Additional CSS
sr: Додатни ЦСС

en: Address
sr: Adresa

en: Admin Display
sr: Приказ за администраторе

en: Admin Signature List
sr: Листа потписа за администраторе

en: All Petitions
sr: Све петиције

en: All signatures
sr: Сви потписи

en: Allow message to be edited
sr: Дозволи уређивање поруке

en: Allow messages to be edited
sr: Дозволи уређивање порука

en: Allow public anonymous
sr: Дозволи јавну анонимност (?)

en: Already Signed Message
sr: Већ потписана порука

en: Anedot.com Donation Form Embed
sr: Угнезди образац за донације са Anedot.com

en: Anedot.com Donation Slug
sr: Подложак за донације са Anedot.com

en: Anedot.com Embed Pref
sr: Угнезди преф са Anedot.com (?)

en: Anedot.com iframe Height
sr: Висина прозорчића са Anedot.com

en: Anedot.com iframe Width
sr: Ширина прозорчића са Anedot.com

en: Anedot.com is a 3rd party fund raising site
sr: Anedot.com је страница за прикупљање средстава

en: Anonymous
sr: Анонимни

en: Apply
sr: Примени

en: Apr
sr: апр

en: Are you sure you want to do this? A separate confirmation email will be sent for each selected signature.
sr: Јеси ли сигуран да желиш то да урадиш? За сваки изабрани потпис биће послато посебно е-писмо за потврду.

en: Are you sure you want to do this? A separate confirmation email will be sent for each unconfirmed signature.
sr: Јеси ли сигуран да желиш то да урадиш? За сваки непотврђени потпис биће послато посебно е-писмо за потврду.

en: Are you sure you want to do this? You will delete
sr: Јеси ли сигуран да желиш то да урадиш? Избрисаћеш

en: Are you sure you want to do this? You will manually confirm
sr: Јеси ли сигуран да желиш то да урадиш? Ручно ћеш потврдити

en: Are you sure you want to publicly display email addresses?
sr: Желите ли заиста да јавно прикажете е-адресе?

en: Aug
sr: авг

en: Auto increase goal
sr: Циљ аутоматског повећања

en: Auto increase signature goal
sr: Аутоматско повећавање циља потписа

en: BCC yourself
sr: Додај себе у БЦЦ

en: Basic
sr: Основни

en: Bottom
sr: дно

en: CC Email
sr: ЦЦ е-писмо

en: CSV
sr: CSV датотека укључује

en: CSV file includes
sr: CSV датотека укључује

en: Call to Action
sr: Позив за акцију

en: Changing to "list" will clear column settings below
sr: Промена на "листу" ће обришити доле наведене поставке колоне

en: Check this option to allow signatories to customize the text of their petition email - this should be used with caution.
sr: Проверите ову опцију да бисте дозволили потписницима да прилагоде текст своје е-поруке са петицијом - ово би требало користити са опрезом.

en: Checkbox 1
sr: Поље за потврду 1

en: Checkbox 2
sr: Поље за потврду 2

en: Checked
sr: Проверено

en: Choose signatures action
sr: Одабери радњу са потписима

en: Choose the signature list styling, click the ? for more information.
sr: Одаберите стајлинг листе потписа, кликните на дугме ? за више информација.

en: Choose whether the opt-in checkbox is checked or unchecked by default.
sr: Одабери да ли је поље за дозволу за потврду података подразумевано штиклирано или не.

en: Choose whether you wish to display the number of signatures that have been collected.
sr: Одабери да ли желиш да прикажеш број прикупљених потписа.

en: City
sr: Град

en: Click here
sr: Кликни овде

en: Columns
sr: Колоне

en: Columns to display
sr: Колоне које треба приказати

en: Confirm Email
sr: Потврда е-поште

en: Confirm signatures
sr: Потврда потписа

en: Confirmation Emails
sr: Потврдна е-писма

en: Confirmation emails sent.
sr: Потврдна е-писма послата.

en: Confirmed
sr: Потврђено

en: Confirmed status
sr: Потврђено стање

en: Count
sr: Бројач

en: Country
sr: Држава

en: Create Petition
sr: Направи петицију

en: Custom
sr: Прикажи прилагођено поље

en: Custom Checkbox 1
sr: Прилагођено поље за потврду 1

en: Custom Checkbox 2
sr: Прилагођено поље за потврду 2

en: Custom Field
sr: Посебно поље

en: Custom Field 1
sr: Прилагођено поље 1

en: Custom Field 2
sr: Прилагођено поље 2

en: Custom Field 3
sr: Прилагођено поље 3

en: Custom Field 4
sr: Прилагођено поље 4

en: Custom Message
sr: Посебна порука

en: Custom drop-down field
sr: Прилагођено падајуће поље

en: Custom field 1
sr: Прилагођено поље 1

en: Custom field 2
sr: Прикажи прилагођено поље

en: Custom field 3
sr: Прилагођено поље 3

en: Custom field 4
sr: Прилагођено поље 4

en: Custom field 5
sr: Прилагођено поље 5

en: Date
sr: Датум

en: Date Signed
sr: Датум потписивања

en: Date signed
sr: Датум потписивања

en: Dec
sr: дец

en: Decimal separator
sr: Знак за раздвајање децимала

en: Default
sr: Подразумевано

en: Delay?
sr: Одлагање?

en: Delete
sr: Обриши

en: Delete selected
sr: Избриши изабрано

en: Delete selected: choose signatures
sr: Избриши изабрано: одабери потписе

en: Delete this petition permanently? All of the petition's signatures will be deleted as well.
sr: Да ли желиш трајно да обришеш ову петицију? Сви потписи петиције такође ће бити избрисани.

en: Display
sr: Текст за приказ

en: Display BCC field
sr: Прикажи БЦЦ поље

en: Display Options
sr: Опције за приказивање

en: Display Privacy Policy accept?
sr: Прихватање политике приватности за приказ? (?)

en: Display a petition form.
sr: Прикажи образац за петицију.

en: Display address fields
sr: Прикажи поља за адресу

en: Display all signatures
sr: Прикажи све потписе

en: Display country flags?
sr: Да ли желиш да прикажем заставице земље?

en: Display custom checkbox 1
sr: Прикажи прилагођено поље за потврду 1

en: Display custom checkbox 2
sr: Прикажи прилагођено поље за потврду 2

en: Display custom drop-down
sr: Прикажи прилагођену падајућу листу

en: Display custom field 1
sr: Прикажи прилагођено поље 1

en: Display custom field 2
sr: Прикажи прилагођено поље 2

en: Display custom field 3
sr: Прикажи прилагођено поље 3

en: Display custom field 4
sr: Прикажи прилагођено поље 4

en: Display custom fields
sr: Прикажи прилагођена поља

en: Display custom message
sr: Прикажи прилагођену поруку

en: Display honorific field
sr: Прикажи поље за формално обраћање

en: Display only unconfirmed
sr: Прикажи само непотврђене потписе (?)

en: Display opt-in checkbox
sr: Прикажи поље за потврду сагласности

en: Display petition message
sr: Прикажи поруку петиције

en: Display sharing icons?
sr: Прикажи иконице за дељење?

en: Display signature count
sr: прикажи број потписа

en: Display time signed?
sr: Прикажи време потписивања?

en: Displayed beneath `Thank you` after petition is signed
sr: Приказано испод "Хвала" након потписивања петиције

en: Do not send email (only collect signatures)
sr: Не шаљи е-писмо (само скупљај потписе)

en: Don't collect email address
sr: Не скупљај е-адресе

en: Don't have a license
sr: Немам дозволу

en: Download CSV - see settings/admin sig list
sr: Преузмите ЦСВ - погледајте подешавања/админ сиг листу

en: Duplicate
sr: Дуплиране

en: Duplicate Petition
sr: Дуплирана петиција

en: EU postal code position?
sr: Позиција поштанског броја ЕУ?

en: Edit
sr: Уреди

en: Edit New Petition
sr: Уреди нову петицију

en: Edit Petition
sr: Уреди петицију

en: Email
sr: Е-пошта

en: Email Address
sr: Адреса е-поште

en: Email Confirmation
sr: Потврда е-поштом

en: Email From
sr: Е-пошта од

en: Email Message
sr: Е-писмо

en: Email Opt-in
sr: Давање сагласности е-поштом

en: Email Subject
sr: Наслов поруке

en: Email address - unless disabled
sr: Е-адреса - осим ако је онемогућена

en: Enable ActiveCampaign
sr: Омогући АцтивеЦампаигн

en: Enable Anedot.com?
sr: Да омогућим Anedot.com?

en: Enable Google recaptcha?
sr: Да омогућим Google recaptcha?

en: Enable MailChimp
sr: Омогући МаилЦхимп

en: Enable Mailerlite
sr: Омогући пошиљалац

en: Enable Sendy
sr: Да омогућим Sendy.com?

en: Enable hCaptcha?
sr: Омогућите хЦаптцха?

en: End date
sr: Датум завршетка

en: Enter "true" (without quotes) to show account name header on embedded campaigns.
sr: Унеси "true" (без наводника) да бисте у уграђеним кампањама приказали заглавље имена налога. (?)

en: Enter a prepared tweet that will be presented to users when the Twitter button is clicked.
sr: Унеси припремљени твит који ће бити представљен корисницима када се кликне на дугме "Твитер".

en: Enter the content of the confirmation email.
sr: Унеси садржај е-писма за потврду.

en: Enter the content of your petition email.
sr: Унеси садржај е-писма за петицију.

en: Enter the email address associated with your website. Confirmation emails will be sent from this address.
sr: Унеси е-адресу повезану са твојом интернет страницом. Е-писма за потврду ће бити послате са ове адресе.

en: Enter the email address to which the petition will be sent. You may enter multiple email addresses, separated by commas.
sr: Унесите е-адресу на коју ће петиција бити послата. Можете унети више е-адреса, раздвојених зарезима.

en: Enter the license key your received in an email after purchase.  If it is invalid, a message will be displayed with the reason.
sr: Унесите лиценцни кључ који сте примили у е-поруци након куповине.  Ако је неважећа, биће приказана порука са разлогом.

en: Enter the number of rows to display in the "Email Petitions" table (default=20)
sr: Унеси број редова који ће бити приказани у табели "Петиције е-поштом" (подразумевано = 20)

en: Enter the number of rows to display in the "Signatures" table (default=50)
sr: Унеси број редова који ће бити приказани у табели "Потписи" (подразумевано = 50)

en: Enter the number of signatures that will be displayed in the signature list.
sr: Унеси број потписа који ће бити приказани на листи потписа.

en: Enter the number of signatures you hope to collect. This number is used to calculate the progress bar display.
sr: Унеси број потписа који желиш да прикупиш. Овај број се користи за приказ траке тока.

en: Enter the subject of the confirmation email.
sr: Унеси наслов потврдног е-писма.

en: Enter the subject of your petition email.
sr: Унеси наслов свог е-писма за петицију.

en: Enter the text that appears above the Twitter and Facebook buttons after the petition form has been submitted.
sr: Унеси текст који се појављује изнад дугмади Твитер и Фејсбук након слања обрасца за петицију.

en: Enter the text that appears above the signature list.
sr: Унеси текст који се појављује изнад списка потписа.

en: Enter the text that appears when a user successfully signs your petition with a unique email address.
sr: Унеси текст који се појављује када корисник успешно потпише твоју петицију јединственом е-адресом.

en: Enter the text that displays in the orange submit button on petition forms.
sr: Унеси текст који се приказује у наранџастом дугмету за слање на обрасцу за петицију.

en: Enter the text to display in place of the petition form when a petition is past its expiration date.
sr: Унеси текст који ће бити приказан уместо обрасца за петицију када прође рок за потпис.

en: Enter the text to display when a petition is signed using an email address that has already been submitted.
sr: Унеси текст који ће бити приказан када неко потпише петицију е-адресом која је већ искоришћена.

en: Enter the title of your petition, which will appear at the top of the petition form.
sr: Унеси наслов ваше петиције који ће се појавити на врху обрасца за петицију.

en: Enter title here
sr: Унеси наслов овде

en: Enter your license key
sr: Унесите лиценцни кључ

en: Error: Please correct the highlighted fields.  It may be behind a closed tab
sr: Грешка : Исправите истакнута поља.  Можда се крије иза затворене картице

en: Error: The site administrator must include a valid petition id  in the shortcode.
sr: Грешка: Администратор странице мора да укључи исправан ИД петиције у кратки кôд.

en: Expiration Message
sr: Порука о истеку рока за потпис

en: Feb
sr: феб

en: First Name
sr: Име

en: Flags
sr: Заставице

en: Force confirm selected
sr: Потврди одабрано силом

en: Force confirm selected - choose signatures
sr: Потврди одабрано силом - одаберите потписе

en: Force confirm selected: choose petition first
sr: Потврди одабрано силом: прво одабери петицију

en: Force confirm selected: choose signatures
sr: Потврди одабрано силом: одаберите потписе

en: Full URL
sr: Цела УРЛ адреса

en: Gives option for person to be displayed as "Anonymous" if they choose it when signing
sr: Даје опцију да особа буде приказана као "Анонимна" ако је одабере приликом потписивања

en: Goal
sr: Постави циљ за прикупљање потписа

en: Greeting
sr: Поздрав

en: Group ID
sr: ИД групе

en: Height for donation page iframe, either as pixels, e.g. "1570" (without quotes), or percent, e.g. "100%" (without quotes). Iframe is to be displayed in Success Message area, after signing of a petition.
sr: Висина прозорчета за страницу са донацијама, у пикселима, нпр. "1570" (без наводника), или процентуално, нпр. "100%" (без наводника). Прозорчић ће бити приказан у области са поруком о успешном потписивању петиције.

en: Hello
sr: Здраво

en: Hide all but the first letter of the last name..
sr: Сакриј све осим првог слова презимена..

en: Hide name from public
sr: Сакриј име од јавног

en: Honorific
sr: Формално обраћање

en: ID
sr: ИД

en: IP Address
sr: ИП адреса

en: IP address
sr: ИП адреса

en: If set goal is enabled, this is a further option - click the ? for more information.
sr: Ако је постављени циљ омогућен, ово је даља опција - кликните на дугме ? за више информација.

en: If you aren't redirected
sr: Ако не будеш преусмерен

en: If you use any of these 3rd party email services, you can allow users to subscribe as long as you have  "opt in" enabled.
sr: Ако користите било коју од ових услуга е-поште треће стране, корисницима можете дозволити да се претплате све док имате омогућено "давање сагласности".

en: In EU postal code comes before city
sr: У ЕУ поштански број иде пре града

en: Include a checkbox that allows users to consent to receiving further email.
sr: Укључи поље за потврду које омогућава корисницима да дају сагласност на пријем е-поште у будућности.

en: Include a greeting to the recipient of your petition, such as "Dear Mayor," which will appear as the first line of the email.
sr: Укључите поздрав примаоцу ваше петиције, као што је"Поштовани градоначелниче", која ће се појавити као први ред е-поруке.

en: Include with petition
sr: Укључи са петицијом

en: Input your Anedot.com "Account Slug" (from Settings > Brand), a slash, and then your Campaign Slug (from Campaigns > Edit > Basic).
sr: Унеси Anedot.com "Подложак налога" (Поставке > Бренд), косу црту, а затим и подложак кампање (Кампање > Уреди > Основно).

en: Installation URL
sr: УРЛ адреса инсталације

en: Insufficient privileges: You need to be an editor to do that.
sr: Недовољне дозволе: Потребно је да будеш уредник да би то урадио.

en: Jan
sr: јан

en: Jul
sr: јул

en: Jun
sr: јун

en: Label
sr: Обележје

en: Language
sr: Језик

en: Last Name
sr: Презиме

en: Latest Signatures
sr: Најновији потписи

en: License
sr: Дозволу

en: License key
sr: Лиценцни кључ

en: List ID
sr: ИД листе

en: Location
sr: Место

en: Map the SpeakOut! fields to your Active Campaign fields. Leave those you don't use blank.
sr: Мапирајте "СпеакОут"! у поља активне кампање. Оставите оне које не користите празне.

en: Mar
sr: мар

en: May
sr: мај

en: Message
sr: Порука

en: N
sr: Н

en: Name
sr: Име

en: No Title
sr: Нема наслова

en: No petitions found.
sr: Петиције нису пронађене

en: No signatures found.
sr: Потписи нису пронађени.

en: Nov
sr: нов

en: Oct
sr: окт

en: Only confirmed signatures
sr: Само потврђени потписи

en: Only double opt-in signatures
sr: Само потписи са двоструком сагласносшћу

en: Only opt-in signatures
sr: Само потписи са сагласношћу

en: Open in new window (target='_blank')
sr: Отвори у новом прозору (target='_blank')

en: Opt-in
sr: Прикажи поље за потврду сагласности

en: Opt-in Default
sr: Подразумевана вредност за давање сагласности

en: Perhaps you are moving to a new site or from development to production.  Revoke the key, this allows it to be used elsewhere.  The current site will lose all access to any settings.
sr: Можда се селите на нови сајт или из развоја у производњу.  Опозовете кључ, то омогућава да се користи на другом месту.  Тренутна локација ће изгубити сав приступ свим поставкама.

en: Petition
sr: Петиција

en: Petition
sr: Петиција

en: Petition Content
sr: Садржај петиције

en: Petition Footer
sr: Подножје петиције

en: Petition Footer (below signature)
sr: Подножје петиције (испод потписа)

en: Petition Form
sr: Образац за петицију

en: Petition ID
sr: ИД петиције

en: Petition Message
sr: Порука петиције

en: Petition Options
sr: Опције петиције

en: Petition Theme
sr: Тема петиције

en: Petition Title
sr: Наслов петиције

en: Petition created - you can edit it here. Use %1$s %2$s %3$s to display in a page or post.
sr: Петицију креирану - можете је уредити овде. Користите %1$s %2$s %3$s за приказивање у страници или објави.

en: Petition created. Use %1$s %2$s %3$s to display in a page or post. Use %1$s %4$s %3$s to display the signatures list or %1$s %5$s %3$s to show just the signature count.
sr: Петиција је направљена. Користи %1$s %2$s %3$s за приказивање у страници или објави. Користи %1$s %4$s %3$s да би приказао списак потписа или %1$s %5$s %3$s да би приказао само број потписа.

en: Petition deleted.
sr: Петиција је избрисана.

en: Petition fade out after signing?
sr: Да ли желиш да петиција избледи и нестане након потписивања?

en: Petition info
sr: Информације о петицији

en: Petition name
sr: Име петиције

en: Petitions
sr: Петиције

en: Petitions table shows
sr: Табела петиције приказује

en: Please confirm your email address
sr: Потврди своју е-адресу

en: Please confirm your email address by clicking or copying and pasting the link below:
sr: Потврди своју е-адресу кликом или копирањем и лепљењем линка испод:

en: Postal Code
sr: Поштански број

en: Postal Code - see settings for EU style
sr: Поштански број - погледајте поставке за ЕУ

en: Postal code
sr: Поштански број

en: Privacy
sr: Приватност

en: Public Signature List
sr: Јавни списак потписа

en: Reconfirm selected
sr: Поново потврди изабрано

en: Reconfirm selected: choose petition first
sr: Поново потврди изабрано: прво одабери петицију

en: Reconfirm selected: choose signatures
sr: Поново потврди изабрано: одабери потписе

en: Redirect after signing
sr: Преусмеравање након потписивања

en: Redirect after successful sign
sr: Преусмери након успешног потписивања

en: Required
sr: Обавезно

en: Resend all unconfirmed
sr: Поново пошаљи све непотврђено

en: Resend selected confirmations
sr: Поново пошаљи изабране потврде

en: Return URL
sr: УРЛ адреса за повратак

en: Revoke key
sr: Опозивање кључа

en: Revoke license key
sr: Одузимање кључа за лиценцу

en: Rows
sr: Редови

en: Save Changes
sr: Сачувај промене

en: Save Duplicate Petition
sr: Сачувај дуплирану петицију

en: Search signatures
sr: Претражи потписе

en: Security
sr: Безбедности

en: Select a CSS theme that will control the appearance of petition forms.
sr: Изабери ЦСС тему која ће одредити изглед обрасца за петицију.

en: Select a CSS theme that will control the appearance of petition widgets.
sr: Изабери ЦСС тему која ће одредити изглед виџета петиције.

en: Select a CSS theme that will control the appearance of signature lists.
sr: Изабери ЦСС тему која ће одредити изглед списка потписа.

en: Select list
sr: Изабери листу

en: Select petition
sr: Изабери петицију

en: Select the address fields to display in the petition form. Note that you can make them required or not.
sr: Изаберите поља адресе која ће бити приказана у обрасцу за петицију. Имајте на науда да их можете захтевати или не.

en: Select the columns that will appear in the admin signature list.
sr: Изаберите колоне које ће се појавити на листи потписа администратора.

en: Select the columns that will appear in the public signature list.
sr: Изаберите колоне које ће се појавити на листи јавних потписа.

en: Sep
sr: сеп

en: Server ID
sr: ИД сервера

en: Server URL
sr: УРЛ адреса сервера

en: Set expiration date
sr: Постави датум затварања петиције

en: Set signature goal
sr: Постави циљ за прикупљање потписа

en: Settings
sr: Подешавања

en: Settings for the dashboard signature list
sr: Поставке за листу потписа контролне табле

en: Settings updated.
sr: Подешавања сачувана.

en: Share Message
sr: Подели поруку

en: Share this with your friends:
sr: Подели ово са пријатељима:

en: Sharing URL
sr: Дељење УРЛ адресе

en: Shortcodes
sr: Кратки кодови

en: Sign Now
sr: Потпиши одмах

en: Sign the Petition
sr: Потпиши петицију

en: Signature count format
sr: Формат бројања потписа

en: Signature goal
sr: Циљ за прикупљање потписа

en: Signatures
sr: Потписи

en: Signatures collected
sr: Прикупљени потписи

en: Signatures table shows
sr: Табела потписа приказује

en: SpeakOut! Email Petitions
sr: SpeakOut! Петиције е-поштом

en: SpeakOut! Email Petitions Pro
sr: Проговори! Емаил Петиције Про

en: SpeakOut! Petitions Settings
sr: Подешавања SpeakOut! петиција

en: State
sr: Држава

en: State / Province
sr: Држава / покрајина

en: Steve D - 123host.au
sr: Стив Д - 123host.au

en: Street
sr: Улица

en: Submit Button Text
sr: Текст на дугмету за слање

en: Suburb
sr: Предграре

en: Success Message
sr: Порука за успешно потписивање

en: Support
sr: Подршка

en: Take your users to a different page or site after they sign.  Make sure you use the full URL including "https://" or whatever. You can specify the delay in milliseconds.  One second = 1000 milliseconds.
sr: Одведите кориснике на другу страницу или локацију након потписивања.  Уверите се да користите пуну УРЛ адресу, укључујући "https://" или шта већ. Можете навести кашњење милисекунде.  Једна секунда = 1000 милисекунде.

en: Target Email
sr: Циљна е-пошта

en: Text to open/close editable petition message
sr: Текст за поруку о отвореној/затвореној петицији која се може уређивати

en: Text to open/close petition message
sr: Текст за отварање/затварање поруке петиције

en: Thank you
sr: Хвала

en: Thank you for signing our petition
sr: Хвала Вам што сте потписали нашу петицију

en: Thank you for signing our petition %petition_title%
sr: Хвала Вам што сте потписали нашу петицију %petition_title%

en: Thank you. Your signature has been added to the petition.
sr: Хвала. Ваш потпис је додат петицији.

en: Thanks for upgrading
sr: Хвала на надоградњи

en: The confirmation code you provided is invalid.
sr:  Унети кôд за потврду је неважећи.

en: Theme
sr: Тема

en: There appears to be a problem with your license key.  Either verify it again or contact
sr: Изгледа да постоји проблем са лиценцом.  Или провери поново или контактирај

en: There is a variety of custom fields that can be added to the petition form for collecting additional data.  You can position each field at the top, above the email address or at the bottom of the petition form
sr: Постоји мноштво прилагођених поља која се могу додати у образац за петицију за прикупљање додатних података.  Свако поље можете поставити на врх, изнад е-адресе или на дну обрасца за петицију

en: These are pretty obvious.
sr: Ово је прилиино оиигледно.

en: These settings apply to all petitions
sr: Ова подешавања се односе на све петиције

en: These settings apply to signatures displayed on your site using the shortcode
sr: Ове поставке се примењују на потписе приказане на вашој локацији помоћу кратког кода

en: These settings control the content of the confirmation emails.
sr: Ове поставке одређују садржај потврдног е-писма.

en: These settings control the display of the [emailpetition] shortcode and sidebar widget.
sr: Ове поставке одређују приказ кратког кода [emailpetition] и виџета у бочној траци.

en: These settings control the display of the [signaturelist] shortcode.
sr: Ове поставке одређују приказ кратког кода [signaturelist].

en: These settings control the display of the signatures in the dashboard.
sr: Ове поставке контролишу приказ потписа на контролној табли.

en: These settings control the look of the plugin's options pages within the WordPress administrator.
sr: Ова подешавања одређују изглед странице са опцијама додатка у оквиру WordPress администратора.

en: These settings refer to the license key
sr: Ове поставке се односе на лиценцни кључ

en: This cannot be reversed
sr: Ово се не може повратити

en: This is displayed after the petition is signed.
sr: Ово је приказано након потписивања петиције.

en: This is included at the bottom of each petition that is sent.
sr: Ово је укључено на дну сваке петиције која се пошаље.

en: This is the fully featured Pro version of SpeakOut! Create custom email petition forms and include them on your site via shortcode or a widget. When signed, the petition is emailed to your target and signatures are saved in the database.  There are many customisable options to make this plugin very flexible.
sr: Ово је потпуно истакнута Про верзија СпеакОут-а! Креирајте прилагођене обрасце за петицију е-поште и укључите их на своју локацију путем кратког кода или виџета. Када се потпише, петиција се шаље на ваш циљ, а потписи се чувају у бази података.  Постоји много прилагодљивих опција да би овај плугин био веома флексибилан.

en: This petition has already been signed using your email address.
sr: Ова петиција је већ потписана помоћу ове е-адресе.

en: This petition is now closed.
sr: Ова петиција је сада затворена.

en: Thousands separator
sr: Знак за раздвајање хиљада

en: Title
sr: Наслов

en: To style the signature list you are best using your theme's
sr: Да бисте стилизовали листу потписа најбоље користите своју тему

en: Top
sr: Врх

en: Total
sr: Укупно

en: Total Signatures
sr: Укупан број потписа

en: Trim when displaying
sr: Скраћивање приликом приказивања

en: Twitter Message
sr: Твитер порука

en: Unchecked
sr: Нештиклирано

en: Update Petition
sr: Ажурирај петицију

en: Use this option if do not wish to send petition emails to a target address.
sr: Одабери ову опцију ако не желиш да шаљеш поруке са петицијом на циљну адресу.

en: Use this option to cause an email to be sent to the signers of your petition. This email contains a special link must be clicked to confirm the signer's email address. Petition emails will not be sent until the signature is confirmed.
sr: Одабери ову опцију да пошаљеш е-писмо потписницима твоје петиције. У тој поруци налази се посебан линк за потврду е-адресе потписника. Порука са потписаном петицијом неће бити послата док потпис не буде потврђен.

en: Use this option to stop collecting signatures on a specific date.
sr: Одабери ову опцију да би затворио петицију на одређени датум.

en: Values
sr: Вредности

en: Verified
sr: Проверити

en: Verify
sr: Проверите

en: View Signatures
sr: Прикажи потписе

en: Webhooks enabled
sr: Wебхоокс омогућен

en: When outputting the CSV file, what should be included?
sr: Када излазимо из ЦСВ датотеке, шта би требало укључити?

en: Widget Theme
sr: Тема виџета

en: Width for donation form iframe, either as percent, e.g. "100%" (without quotes), or pixels, e.g. "375" (without quotes). Iframe is to be displayed in Success Message area, after signing of a petition.
sr: Ширина за прозорчић са обрасцем за донације, процентуално, нпр. "100%" (без наводника), или у пикселима, нпр. "375" (без наводника). Прозорчић ће бити приказан у области о успешном потписивању петиције.

en: Yes
sr: Да

en: Yes, I accept your
sr: Да , прихватам твој

en: You can add formatting using markdown syntax
sr: Обликовање можеш да одредиш помоћу markdown синтаксе

en: You can display the flag of the country the signer has chosen, if you have Country enabled.
sr: Заставицу земље коју је потписник одабрао можете приказати ако је земља омогућена.

en: You can personalise the message by inserting tags
sr: Поруку можеш да персонализујеш убацивањем ознака

en: You must also enable 'Display opt-in checkbox' under the Display Options tab
sr: У оквиру картице "Опције приказа" морате омогућити и опцију "Прикажи поље за давање сагласности"

en: You or the signer can format the message using Markdown syntax - see
sr: Ви или потписник можете да обликујете поруку помоћу markdown синтаксе - погледај

en: Your license key
sr: Ваш лиценцни кључ

en: Your signature has already been confirmed.
sr: Ваш потпис је већ потврђен.

en: Your signature has been added.
sr: Ваш потпис је додат.

en: at the bottom of the petition form
sr: на дну обрасца петиције

en: by
sr: по

en: confirmed
sr: потврђено

en: currently
sr: Тренутно

en: disabled
sr: онемогућено

en: display petition
sr: прикажи петицију

en: display petition message
sr: приказ поруке са петицијом

en: display petition title
sr: приказ наслова петиције

en: display signature count
sr: прикажи број потписа

en: display signature goal
sr: прикажи циљ за потписе

en: display signature list
sr: прикажи списак потписа

en: enabled - only show first letter of surname
sr: омогућено - прикажи само прво слово презимена

en: https://123Host.au
sr: https://123host.au

en: inline blocks - very styleable
sr: поређани блокови - веома прилагодљиво

en: items
sr: Ставке

en: long list (comma separated)
sr: дугачак списак (раздвојено зарезима)

en: milliseconds
sr: милисекунди

en: of
sr: од

en: of goal
sr: од циља

en: opt-in + confirmed
sr: сагласност + потврђено

en: page
sr: страница

en: privacy policy
sr: политика приватности

en: read more
sr: прочитај више

en: requires Country column to be enabled above
sr: захтева да колона"Земља" буде омогућена изнад

en: rows - default = 20
sr: редови - подразумевано = 20

en: rows - default = 50
sr: редови - подразумевано = 50

en: selected signature
sr: изабрани потпис

en: setting
sr: Поставку

en: signature | signatures
sr[0]: Потпис
sr[1]: Потписа
sr[2]: Потписа

en: signatures
sr: потписи

en: table
sr: табела

en: to return to site
sr: назад на страницу

en: unconfirmed
sr: непотврђено

en: use
sr: користи

en: when count
sr: када се броји

en: you may enter multiple addresses separated by commas
sr: можеш унети више е-адреса, раздвојених зарезима

en: your signature
sr: Ваш потпис
