SkyLang Auto Translator for Polylang 2.0.1 - en to uk translation catalogue (200 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: SkyLang Auto Translator for Polylang
uk: Автоперекладач SkyLang для Polylang

note: Description of the plugin
en: Adds a feature to automatically generate post translations for Polylang. Free version includes Google Translate, and Pro unlocks AI engines.
uk: Додає функцію автоматичного створення перекладів публікацій для Polylang. Безкоштовна версія включає Google Translate, а Pro розблоковує механізми ШІ.

en: Running …
uk: Біг…

en: Error
uk: Помилка

en: Unexpected error.
uk: Несподівана помилка.

en: Request failed
uk: Запит не виконано

en: Category & Tag Sync
uk: Синхронізація категорій і тегів

en: Run this tool to copy translated categories & tags to their corresponding translated posts.
uk: Запустіть цей інструмент, щоб скопіювати перекладені категорії та теги до відповідних перекладених публікацій.

en: Sync categories & tags
uk: Синхронізація категорій і тегів

en: Permission denied.
uk: У дозволі відмовлено.

en: Polylang is not active.
uk: Polylang не активний.

en: Default language could not be determined.
uk: Не вдалося визначити мову за умовчанням.

en: Sync finished. Updated %d translated posts.
uk: Синхронізацію завершено. Оновлено %d перекладених дописів.

en: Unsupported language for Google Translate. Upgrade to Pro to unlock the AI Engine with Google Gemini, OpenAI, and Claude for better context and broader language support.
uk: Непідтримувана мова для Google Translate. Оновіть до Pro, щоб розблокувати AI Engine із Google Gemini, OpenAI і Claude для кращого контексту та ширшої підтримки мов.

en: Settings
uk: Налаштування

en: Leave a Review
uk: Залиште відгук

en: Upgrade to Pro
uk: Оновлення до Pro

en: Next →
uk: Далі →

en: Save & Continue →
uk: Зберегти та продовжити →

en: Copy
uk: Копіювати

en: Copied!
uk: Скопійовано!

en: Detecting your Polylang languages…
uk: Виявлення ваших мов Polylang…

en: %d languages detected successfully!
uk: Успішно виявлено %d мови!

en: Could not detect languages. Make sure Polylang is active.
uk: Не вдалося визначити мови. Переконайтеся, що Polylang активний.

en: Network error. Please refresh and try again.
uk: Помилка мережі. Оновіть і повторіть спробу.

en: Default
uk: За замовчуванням

en: Please enter your Gemini API key to continue.
uk: Щоб продовжити, введіть ключ Gemini API.

en: API key saved successfully!
uk: Ключ API успішно збережено!

en: Failed to save API key.
uk: Не вдалося зберегти ключ API.

en: Network error. Please try again.
uk: Помилка мережі. Спробуйте ще раз.

en: Validating your API key with Google…
uk: Перевірка ключа API за допомогою Google…

en: Validating model…
uk: Перевірка моделі…

en: Translating…
uk: Переклад…

en: Test Translation
uk: Тестовий переклад

en: Translation
uk: Переклад

en: Translating...
uk: Переклад...

en: Translated
uk: Переклав

en: Unsupported language
uk: Непідтримувана мова

en: Copying...
uk: Копіювання...

en: Done
uk: Готово

en: Please select at least one item.
uk: Виберіть принаймні один елемент.

en: Bulk translation started for %d items. Please do not leave this page until the process is complete.
uk: Масовий переклад розпочато для %d елементів. Будь ласка, не залишайте цю сторінку, доки процес не завершиться.

en: Bulk translation complete!
uk: Масовий переклад завершено!

en: Translating %d selected items...
uk: Переклад %d вибраних елементів...

en: Bulk Editor translation complete.
uk: Переклад масового редактора завершено.

en: All translations already exist.
uk: Усі переклади вже є.

en: SkyLang Settings
uk: Налаштування SkyLang

en: SkyLang Setup Wizard
uk: Майстер налаштування SkyLang

en: SkyLang Setup
uk: Налаштування SkyLang

en: Open your plugin tools from this shared menu.
uk: Відкрийте інструменти плагіна з цього спільного меню.

en: SkyLang Auto Translator
uk: Автоперекладач SkyLang

en: Manage your API translations and models in one place.
uk: Керуйте перекладами та моделями API в одному місці.

en: Bulk Editor
uk: Масовий редактор

en: Tools
uk: Інструменти

en: API Configuration
uk: Конфігурація API

en: SkyLang uses AI to translate your content. For best results, select a provider and model that matches your needs.
uk: SkyLang використовує AI для перекладу вашого вмісту. Щоб отримати найкращі результати, виберіть постачальника та модель, які відповідають вашим потребам.

en: AI Provider
uk: Постачальник AI

en: Google Translator
uk: Перекладач Google

en: Select the AI provider you want to use for translations.
uk: Виберіть постачальника AI, якого ви хочете використовувати для перекладів.

en: API Timeout
uk: Час очікування API

en: Request timeout in seconds. Default is 60. Increase if you get timeout errors on large posts. Recommended between 30 and 300.
uk: Час очікування запиту в секундах. За замовчуванням — 60. Збільште, якщо ви отримуєте помилки тайм-ауту для великих публікацій. Рекомендовано від 30 до 300.

en: Enable for Post Types
uk: Увімкнути для типів публікацій

en: Select the post types where the "Auto-translate" button should appear. Post types must also be enabled for translation in Polylang settings.
uk: Виберіть типи публікацій, де має з’явитися кнопка «Автоматичний переклад». Типи публікацій також мають бути ввімкнені для перекладу в налаштуваннях Polylang.

en: Love SkyLang? We'd appreciate a
uk: Любите SkyLang? Ми будемо вдячні за

en: review on WordPress.org
uk: огляд на WordPress.org

en: AI Engine Upgrade
uk: Оновлення AI Engine

en: Upgrade from literal translation to context-aware AI
uk: Оновіть дослівний переклад до контекстно-залежного ШІ

en: Google Translate is fast for plain text, but it does not understand the string before or after your text. SkyLang Pro adds Google Gemini, OpenAI, and Claude so menus, buttons, short labels, and unsupported languages translate more naturally.
uk: Перекладач Google працює швидко для простого тексту, але він не розуміє рядок перед або після вашого тексту. SkyLang Pro додає Google Gemini, OpenAI і Claude, тому меню, кнопки, короткі написи та непідтримувані мови перекладаються більш природно.

en: Free: Google Translate
uk: Безкоштовно: Google Translate

en: View Pro Plans & Pricing
uk: Перегляньте тарифні плани та ціни Pro

en: Context-aware output
uk: Контекстно-залежний вихід

en: AI reads surrounding UI and nearby strings before translating.
uk: AI зчитує навколишній інтерфейс користувача та сусідні рядки перед перекладом.

en: Unsupported language coverage
uk: Непідтримуване мовне покриття

en: Upgrade when Google Translate stops on unsupported language pairs or formats.
uk: Оновіть, коли Google Translate зупиняється на непідтримуваних мовних парах або форматах.

en: Premium translation stack
uk: Преміальний пакет перекладів

en: Switch between Google Gemini, OpenAI, and Claude for the best fit.
uk: Перемикайтеся між Google Gemini, OpenAI і Claude для найкращого підходу.

en: SkyLang Free
uk: SkyLang безкоштовно

en: Google Translate
uk: Перекладач Google

en: Good for quick text-only translation when the meaning is obvious.
uk: Добре підходить для швидкого перекладу лише тексту, коли сенс очевидний.

en: Fast translation for plain post content
uk: Швидкий переклад для простого вмісту публікації

en: Does not understand surrounding context from nearby strings
uk: Не розуміє навколишній контекст із сусідніх рядків

en: Can stop on unsupported language formats
uk: Може зупинятися на непідтримуваних мовних форматах

en: Unlock Google Gemini, OpenAI, and Claude for higher-quality translations.
uk: Розблокуйте Google Gemini, OpenAI і Claude для якіснішого перекладу.

en: Understands context from menus, buttons, and surrounding copy
uk: Розуміє контекст меню, кнопок і навколишніх копій

en: Handles unsupported-language cases better with AI models
uk: Моделі AI краще обробляють випадки непідтримуваної мови

en: Produces more natural phrasing on short UI strings
uk: Створює більш природні фрази на коротких рядках інтерфейсу користувача

en: Example UI
uk: Приклад інтерфейсу користувача

en: Why context matters for short strings
uk: Чому контекст має значення для коротких рядків

en: In a navigation menu, the word “Home” should usually mean the homepage, not a physical house. Google Translate only sees the single word. The AI Engine sees the surrounding menu context and translates it correctly.
uk: У навігаційному меню слово «Дім» зазвичай означає домашню сторінку, а не реальний будинок. Google Translate бачить лише одне слово. Механізм штучного інтелекту бачить навколишній контекст меню та правильно його перекладає.

en: About
uk: про

en: Home
uk: додому

en: Pricing
uk: Ціноутворення

en: Contact
uk: контакт

en: Literal translation of the single word “Home”.
uk: Дослівний переклад одного слова «Дім».

en: Inicio
uk: Початок

en: Understands it is a website menu item and translates the meaning, not just the text.
uk: Розуміє, що це пункт меню веб-сайту, і перекладає значення, а не лише текст.

en: Free vs Pro at a glance
uk: Короткий огляд безкоштовного та професійного

en: Keep Google Translate for the basics, or upgrade when you need higher accuracy and better language coverage.
uk: Залиште Перекладач Google для основ або оновіть його, якщо вам потрібна більша точність і краще охоплення мови.

en: Feature
uk: Особливість

en: Translation engine
uk: Механізм перекладу

en: Google Gemini + OpenAI + Claude
uk: Google Gemini + OpenAI + Клод

en: Context-aware translation
uk: Контекстно-залежний переклад

en: Limited
uk: Обмежений

en: Yes
uk: так

en: Unsupported language fallback
uk: Резервна версія непідтримуваної мови

en: No
uk: немає

en: Elementor compatibility
uk: Сумісність Elementor

en: Post & Page Translation
uk: Переклад дописів і сторінок

en: Taxonomy Translations (Categories & Tags)
uk: Переклад таксономії (категорії та теги)

en: Custom Post Type Translation
uk: Спеціальний переклад типу публікації

en: Pro Only
uk: Тільки професіонал

en: Supported
uk: Підтримується

en: String Translations
uk: Переклади рядків

en: Basic Support
uk: Базова підтримка

en: Native UI Integration
uk: Вбудована інтеграція інтерфейсу користувача

en: Priority Support
uk: Пріоритетна підтримка

en: Community Forum
uk: Форум спільноти

en: Premium 24/7 Support
uk: Преміальна підтримка 24/7

en: Polylang is required to show translation status.
uk: Для відображення стану перекладу потрібен Polylang.

en: No translatable post types or Polylang languages were found.
uk: Не знайдено перекладних типів публікацій або мов Polylang.

en: Review missing Polylang translations and run Auto-translate from one place.
uk: Перегляньте відсутні переклади Polylang і запустіть автоматичний переклад з одного місця.

en: Bulk translate selected
uk: Масовий переклад вибрано

en: Force translate selected
uk: Вибрано примусовий переклад

en: Translate all missing
uk: Перекладіть усі відсутні

en: Free includes posts and pages. Pro adds enabled custom post types.
uk: Безкоштовно включає публікації та сторінки. Pro додає ввімкнені спеціальні типи публікацій.

en: Content
uk: Зміст

en: Type
uk: Тип

en: Languages
uk: Мови

en: Status
uk: Статус

en: View
uk: Переглянути

en: %d missing | %d missing
uk[0]: %d відсутній
uk[1]: %d відсутній
uk[2]: %d відсутній

en: Complete
uk: Повний

en: No source posts were found for the configured post types.
uk: Не знайдено вихідних дописів для налаштованих типів дописів.

en: SkyLang Auto Translator requires Polylang to be installed and active.
uk: SkyLang Auto Translator вимагає встановлення та активації Polylang.

en: Auto-translate
uk: Автоматичний переклад

en: Polylang default language is not configured.
uk: Мова Polylang за замовчуванням не налаштована.

note: translators: %s: default language slug
en: No %s version exists for this post. Please create or restore it before running Auto-translate.
uk: Для цієї публікації не існує версії %s. Створіть або відновіть його перед запуском автоматичного перекладу.

en: Translation already exists and is not in trash.
uk: Переклад уже існує і його немає в кошику.

en: Invalid nonce.
uk: Недійсний одноразовий номер.

note: translators: %d: number of translations created
en: %d new translation created. | %d new translations created.
uk[0]: Створено нових перекладів: %d.
uk[1]: Створено нових перекладів: %d.
uk[2]: Створено нових перекладів: %d.

note: translators: %d: number of posts selected for translation
en: Bulk translation started for %d post. | Bulk translation started for %d posts.
uk[0]: Масовий переклад розпочато для %d дописів.
uk[1]: Масовий переклад розпочато для %d дописів.
uk[2]: Масовий переклад розпочато для %d дописів.

en: 🎉 SkyLang Auto Translator is working hard!
uk: 🎉 Автоперекладач SkyLang наполегливо працює!

en: SkyLang has successfully translated 5+ posts! If we're saving you time, would you mind leaving a 5-star review? It helps us keep the free version alive and improving!
uk: SkyLang успішно переклав 5+ публікацій! Якщо ми економимо ваш час, чи не проти залишити 5-зірковий відгук? Це допомагає нам підтримувати безкоштовну версію та покращувати її!

en: Sure, I'd love to leave a review
uk: Звичайно, я хотів би залишити відгук

en: Maybe Later
uk: Можливо пізніше

en: Polylang is not active. Please install and activate Polylang first.
uk: Polylang не активний. Будь ласка, спочатку встановіть і активуйте Polylang.

en: API key cannot be empty.
uk: Ключ API не може бути порожнім.

en: Network error connecting to Google API. Please check your connection.
uk: Помилка мережі під час підключення до Google API. Перевірте підключення.

en: API key verified successfully!
uk: Ключ API успішно перевірено!

en: Invalid API key.
uk: Недійсний ключ API.

en: Could not verify API key. Please try again.
uk: Не вдалося перевірити ключ API. Спробуйте ще раз.

en: No API key found. Please go back to step 2.
uk: Ключ API не знайдено. Будь ласка, поверніться до кроку 2.

en: Network error fetching models.
uk: Помилка мережі при отриманні моделей.

en: Failed to fetch models.
uk: Не вдалося отримати моделі.

en: Model validation failed: %s
uk: Помилка перевірки моделі: %s

en: Missing text or target language.
uk: Відсутній текст або цільова мова.

en: No API key configured. Please go back and enter your Gemini API key.
uk: Ключ API не налаштовано. Будь ласка, поверніться та введіть свій ключ Gemini API.

en: Gemini 3.1 Pro Preview – Enhanced thinking and reasoning
uk: Gemini 3.1 Pro Preview – покращене мислення та міркування

en: Gemini Flash Latest – Always the fastest stable release
uk: Gemini Flash Latest – завжди найшвидший стабільний випуск

en: Gemini 3.1 Flash-Lite Preview – Lightest fast model
uk: Gemini 3.1 Flash-Lite Preview – найлегша швидка модель

en: Gemini 2.5 Pro – Advanced reasoning, multimodal
uk: Gemini 2.5 Pro – передове міркування, мультимодальне

en: Gemini 2.5 Flash – Adaptive thinking, cost efficiency
uk: Gemini 2.5 Flash – адаптивне мислення, економічна ефективність

en: Gemini 2.5 Flash-Lite Preview
uk: Попередня версія Gemini 2.5 Flash-Lite

en: Custom Model
uk: Спеціальна модель

en: Test
uk: Тест

en: Finish
uk: Закінчити

en: Welcome to SkyLang!
uk: Ласкаво просимо до SkyLang!

en: Let's get your site ready for automatic translations. First, we'll detect the languages configured in Polylang.
uk: Давайте підготуємо ваш сайт до автоматичного перекладу. Спочатку ми виявимо мови, налаштовані в Polylang.

en: Test Your Setup
uk: Перевірте свої налаштування

en: Try a quick translation to make sure everything is working. This step is optional — you can skip it.
uk: Спробуйте швидкий переклад, щоб переконатися, що все працює. Цей крок необов’язковий — його можна пропустити.

en: Text to translate
uk: Текст для перекладу

en: Hello, welcome to my website!
uk: Привіт, ласкаво просимо на мій сайт!

en: Translate to
uk: Перекласти на

en: Unlock context-aware translation with SkyLang Pro
uk: Розблокуйте контекстно-залежний переклад за допомогою SkyLang Pro

en: Google Translate is great for simple text, but it only sees the current string. It does not understand the string before or after it. SkyLang Pro adds Google Gemini, OpenAI, and Claude so translations stay natural in menus, buttons, and unsupported languages.
uk: Google Translate чудово підходить для простого тексту, але він бачить лише поточний рядок. Він не розуміє рядок до чи після нього. SkyLang Pro додає Google Gemini, OpenAI і Claude, щоб переклади залишалися природними в меню, кнопках і непідтримуваними мовами.

en: Fast for simple text, but limited when the meaning depends on nearby UI.
uk: Швидкий для простого тексту, але обмежений, коли значення залежить від сусіднього інтерфейсу користувача.

en: Translates the current text only
uk: Перекладає лише поточний текст

en: Does not understand before or after strings
uk: Не розуміє до або після рядків

en: May fail on unsupported language formats
uk: Може виникнути помилка на непідтримуваних мовних форматах

en: Uses Google Gemini, OpenAI, and Claude for better translation quality.
uk: Використовує Google Gemini, OpenAI і Claude для кращої якості перекладу.

en: Understands menus, labels, and surrounding context
uk: Розуміє меню, мітки та навколишній контекст

en: Translates unsupported-language cases more reliably
uk: Надійніше перекладає випадки непідтримуваних мов

en: Delivers more natural results for short UI text
uk: Забезпечує більш природні результати для короткого тексту інтерфейсу

en: Menu translation with context
uk: Переклад меню з контекстом

en: For a website menu, “Home” should mean the homepage. Google Translate can read it literally, while the AI Engine understands the surrounding navigation and translates the intended meaning.
uk: Для меню веб-сайту «Домашня сторінка» має означати домашню сторінку. Google Translate може читати його буквально, тоді як AI Engine розуміє навколишню навігацію та перекладає передбачуване значення.

en: Literal text-only translation.
uk: Дослівний переклад лише тексту.

en: Context-aware translation for a homepage menu item.
uk: Контекстно-залежний переклад для пункту меню домашньої сторінки.

en: Google Gemini, OpenAI, and Claude access
uk: Доступ Google Gemini, OpenAI і Claude

en: Custom Post Type translations
uk: Спеціальний переклад типу публікації

en: Native String Translation UI
uk: Власний інтерфейс перекладу рядків

en: Premium 24/7 Priority Support
uk: Пріоритетна підтримка 24/7

en: Pro is Active!
uk: Профі активний!

en: You're running SkyLang Pro. All premium features are unlocked and ready to use.
uk: Ви використовуєте SkyLang Pro. Усі преміум-функції розблоковані та готові до використання.

en: You're All Set!
uk: Усе готово!

en: SkyLang is ready to translate your content. If you enjoy the plugin, we'd love a quick rating — it really helps!
uk: SkyLang готовий перекласти ваш вміст. Якщо вам подобається плагін, ми будемо раді швидкому оцінюванню — він дійсно допомагає!

en: Leave a Review on WordPress.org
uk: Залиште відгук на WordPress.org

en: Go to Dashboard
uk: Перейдіть на інформаційну панель

en: Visit Our Website
uk: Відвідайте наш сайт

en: Back
uk: Назад

en: Skip
uk: Пропустити
