SkyLang Auto Translator for Polylang 2.0.1 - en to or translation catalogue (207 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: SkyLang Auto Translator for Polylang
or: Polylang ପାଇଁ SkyLang ଅଟୋ ଅନୁବାଦକ |

note: Description of the plugin
en: Adds a feature to automatically generate post translations for Polylang. Free version includes Google Translate, and Pro unlocks AI engines.
or: Polylang ପାଇଁ ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଭାବରେ ପୋଷ୍ଟ ଅନୁବାଦ ସୃଷ୍ଟି କରିବାକୁ ଏକ ବ feature ଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଯୋଗ କରେ | ମାଗଣା ସଂସ୍କରଣରେ ଗୁଗୁଲ୍ ଅନୁବାଦ ଅନ୍ତର୍ଭୂକ୍ତ ହୋଇଛି, ଏବଂ ପ୍ରୋ ଏଇ ଇଞ୍ଜିନଗୁଡ଼ିକୁ ଅନଲକ୍ କରେ |

note: Author of the plugin
en: Siteskyline
or: ସାଇଟସ୍କ୍ଲାଇନ୍ |

en: Running …
or: ଚାଲୁଛି…

en: Error
or: ତ୍ରୁଟି |

en: Unexpected error.
or: ଅପ୍ରତ୍ୟାଶିତ ତ୍ରୁଟି |

en: Request failed
or: ଅନୁରୋଧ ବିଫଳ ହେଲା |

en: Category & Tag Sync
or: ବର୍ଗ ଏବଂ ଟ୍ୟାଗ୍ ସିଙ୍କ୍ |

en: Run this tool to copy translated categories & tags to their corresponding translated posts.
or: ଅନୁବାଦିତ ବର୍ଗ ଏବଂ ଟ୍ୟାଗଗୁଡ଼ିକୁ ସେମାନଙ୍କ ଅନୁରୂପ ଅନୁବାଦିତ ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକରେ କପି କରିବାକୁ ଏହି ଉପକରଣକୁ ଚଲାନ୍ତୁ |

en: Sync categories & tags
or: ବର୍ଗ ଏବଂ ଟ୍ୟାଗ୍ ସିଙ୍କ୍ କରନ୍ତୁ |

en: Permission denied.
or: ଅନୁମତି ପ୍ରତ୍ୟାଖ୍ୟାନ |

en: Polylang is not active.
or: ପଲିଲାଙ୍ଗ ସକ୍ରିୟ ନୁହେଁ |

en: Default language could not be determined.
or: ଡିଫଲ୍ଟ ଭାଷା ନିର୍ଣ୍ଣୟ ହୋଇପାରିଲା ନାହିଁ |

en: Sync finished. Updated %d translated posts.
or: ସିଙ୍କ୍ ସମାପ୍ତ ହେଲା | % D ଅନୁବାଦିତ ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକ ଅଦ୍ୟତନ କରାଯାଇଛି |

en: Unsupported language for Google Translate. Upgrade to Pro to unlock the AI Engine with Google Gemini, OpenAI, and Claude for better context and broader language support.
or: ଗୁଗୁଲ୍ ଅନୁବାଦ ପାଇଁ ଅସମର୍ଥିତ ଭାଷା | ଉନ୍ନତ ପ୍ରସଙ୍ଗ ଏବଂ ବ୍ୟାପକ ଭାଷା ସମର୍ଥନ ପାଇଁ ଗୁଗୁଲ୍ ମିଥୁନ, OpenAI, ଏବଂ କ୍ଲାଉଡ୍ ସହିତ AI ଇଞ୍ଜିନକୁ ଅନଲକ୍ କରିବାକୁ ପ୍ରୋକୁ ଅପଗ୍ରେଡ୍ କରନ୍ତୁ |

en: Settings
or: ସେଟିଂସମୂହ

en: Leave a Review
or: ଏକ ସମୀକ୍ଷା ଛାଡନ୍ତୁ |

en: Upgrade to Pro
or: ପ୍ରୋକୁ ଅପଗ୍ରେଡ୍ କରନ୍ତୁ |

en: Next →
or: ପରବର୍ତ୍ତୀ →

en: Save & Continue →
or: ସଞ୍ଚୟ ଏବଂ ଜାରି ରଖ →

en: Copy
or: କପି କରନ୍ତୁ |

en: Copied!
or: କପି ହୋଇଛି!

en: Detecting your Polylang languages…
or: ତୁମର ପଲିଲାଙ୍ଗ ଭାଷା ଚିହ୍ନଟ…

en: %d languages detected successfully!
or: % d ଭାଷା ସଫଳତାର ସହିତ ଚିହ୍ନଟ ହେଲା!

en: Could not detect languages. Make sure Polylang is active.
or: ଭାଷା ଚିହ୍ନଟ କରିପାରିଲା ନାହିଁ | ନିଶ୍ଚିତ କରନ୍ତୁ ଯେ Polylang ସକ୍ରିୟ ଅଛି |

en: Network error. Please refresh and try again.
or: ନେଟୱର୍କ ତ୍ରୁଟି | ଦୟାକରି ସତେଜ କରନ୍ତୁ ଏବଂ ପୁନର୍ବାର ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

en: Default
or: ଡିଫଲ୍ଟ |

en: Please enter your Gemini API key to continue.
or: ଜାରି ରଖିବାକୁ ଦୟାକରି ଆପଣଙ୍କର ମିଥୁନ API କି ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ |

en: API key saved successfully!
or: API କି ସଫଳତାର ସହିତ ସଞ୍ଚୟ ହେଲା!

en: Failed to save API key.
or: API କି ସଞ୍ଚୟ କରିବାରେ ବିଫଳ |

en: Network error. Please try again.
or: ନେଟୱର୍କ ତ୍ରୁଟି | ଦୟାକରି ପୁନର୍ବାର ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

en: Validating your API key with Google…
or: ଗୁଗୁଲ୍ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର API କୀ ବ id ଧତା…

en: Validating model…
or: ବ id ଧତା ମଡେଲ୍…

en: Translating…
or: ଅନୁବାଦ…

en: Test Translation
or: ପରୀକ୍ଷା ଅନୁବାଦ |

en: Translation
or: ଅନୁବାଦ

en: Translating...
or: ଅନୁବାଦ ...

en: Translated
or: ଅନୁବାଦିତ |

en: Unsupported language
or: ଅସମର୍ଥିତ ଭାଷା |

en: Copying...
or: କପି ...

en: Done
or: ସମାପ୍ତ

en: Please select at least one item.
or: ଦୟାକରି ଅତିକମରେ ଗୋଟିଏ ଆଇଟମ୍ ଚୟନ କରନ୍ତୁ |

en: Bulk translation started for %d items. Please do not leave this page until the process is complete.
or: % D ଆଇଟମ୍ ପାଇଁ ବଲ୍କ ଅନୁବାଦ ଆରମ୍ଭ ହେଲା | ପ୍ରକ୍ରିୟା ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ନହେବା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଦୟାକରି ଏହି ପୃଷ୍ଠା ଛାଡନ୍ତୁ ନାହିଁ |

en: Bulk translation complete!
or: ବହୁଳ ଅନୁବାଦ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ!

en: Translating %d selected items...
or: % D ମନୋନୀତ ଆଇଟମଗୁଡିକ ଅନୁବାଦ ...

en: Bulk Editor translation complete.
or: ବଲ୍କ ଏଡିଟର୍ ଅନୁବାଦ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ |

en: All translations already exist.
or: ସମସ୍ତ ଅନୁବାଦ ପୂର୍ବରୁ ବିଦ୍ୟମାନ ଅଛି |

en: SkyPlugins
or: SkyPlugins |

en: SkyLang Settings
or: SkyLang ସେଟିଂସମୂହ |

en: SkyLang Setup Wizard
or: SkyLang ସେଟଅପ୍ ୱିଜାର୍ଡ |

en: SkyLang Setup
or: SkyLang ସେଟଅପ୍ |

en: Open your plugin tools from this shared menu.
or: ଏହି ଅଂଶୀଦାର ମେନୁରୁ ଆପଣଙ୍କର ପ୍ଲଗଇନ୍ ଉପକରଣଗୁଡିକ ଖୋଲନ୍ତୁ |

en: SkyLang Auto Translator
or: SkyLang ଅଟୋ ଅନୁବାଦକ |

en: Manage your API translations and models in one place.
or: ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରେ ଆପଣଙ୍କର API ଅନୁବାଦ ଏବଂ ମଡେଲଗୁଡିକ ପରିଚାଳନା କରନ୍ତୁ |

en: Bulk Editor
or: ବଲ୍କ ସମ୍ପାଦକ |

en: Tools
or: ସାଧନଗୁଡ଼ିକ |

en: API Configuration
or: API ବିନ୍ୟାସ

en: SkyLang uses AI to translate your content. For best results, select a provider and model that matches your needs.
or: ଆପଣଙ୍କର ବିଷୟବସ୍ତୁକୁ ଅନୁବାଦ କରିବା ପାଇଁ SkyLang AI ବ୍ୟବହାର କରେ | ସର୍ବୋତ୍ତମ ଫଳାଫଳ ପାଇଁ, ଆପଣଙ୍କର ଆବଶ୍ୟକତା ସହିତ ଏକ ପ୍ରଦାନକାରୀ ଏବଂ ମଡେଲ୍ ଚୟନ କରନ୍ତୁ |

en: AI Provider
or: AI ପ୍ରଦାନକାରୀ |

en: Google Translator
or: ଗୁଗୁଲ୍ ଅନୁବାଦକ |

en: Select the AI provider you want to use for translations.
or: ଆପଣ ଅନୁବାଦ ପାଇଁ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ଚାହୁଁଥିବା AI ପ୍ରଦାନକାରୀ ଚୟନ କରନ୍ତୁ |

en: API Timeout
or: API ସମୟ ସମାପ୍ତ |

en: Request timeout in seconds. Default is 60. Increase if you get timeout errors on large posts. Recommended between 30 and 300.
or: ସେକେଣ୍ଡରେ ସମୟ ସମାପ୍ତ କରିବାକୁ ଅନୁରୋଧ | ଡିଫଲ୍ଟ ହେଉଛି 60। ଯଦି ଆପଣ ବଡ଼ ପୋଷ୍ଟଗୁଡିକରେ ଟାଇମଆଉଟ୍ ତ୍ରୁଟି ପାଆନ୍ତି ତେବେ ବୃଦ୍ଧି କରନ୍ତୁ | 30 ରୁ 300 ମଧ୍ୟରେ ସୁପାରିଶ କରାଯାଇଛି |

en: Enable for Post Types
or: ପୋଷ୍ଟ ପ୍ରକାରଗୁଡିକ ପାଇଁ ସକ୍ଷମ କରନ୍ତୁ |

en: Select the post types where the "Auto-translate" button should appear. Post types must also be enabled for translation in Polylang settings.
or: ପୋଷ୍ଟ ପ୍ରକାରଗୁଡିକ ବାଛନ୍ତୁ ଯେଉଁଠାରେ "ଅଟୋ-ଟ୍ରାନ୍ସଲେଟ୍" ବଟନ୍ ଦେଖାଯିବା ଉଚିତ | ପୋଲାଙ୍ଗ ସେଟିଙ୍ଗରେ ଅନୁବାଦ ପାଇଁ ପୋଷ୍ଟ ପ୍ରକାରଗୁଡିକ ମଧ୍ୟ ସକ୍ଷମ ହେବା ଜରୁରୀ |

en: Love SkyLang? We'd appreciate a
or: SkyLang କୁ ଭଲ ପାଅ? ଆମେ ପ୍ରଶଂସା କରିବୁ

en: review on WordPress.org
or: WordPress.org ରେ ସମୀକ୍ଷା କରନ୍ତୁ |

en: AI Engine Upgrade
or: AI ଇଞ୍ଜିନ୍ ଅପଗ୍ରେଡ୍ |

en: Upgrade from literal translation to context-aware AI
or: ଆକ୍ଷରିକ ଅନୁବାଦରୁ ପ୍ରସଙ୍ଗ-ସଚେତନ AI କୁ ଅପଗ୍ରେଡ୍ କରନ୍ତୁ |

en: Google Translate is fast for plain text, but it does not understand the string before or after your text. SkyLang Pro adds Google Gemini, OpenAI, and Claude so menus, buttons, short labels, and unsupported languages translate more naturally.
or: ସାଧା ପାଠ୍ୟ ପାଇଁ ଗୁଗୁଲ୍ ଅନୁବାଦ ଦ୍ରୁତ, କିନ୍ତୁ ଏହା ଆପଣଙ୍କ ପାଠ୍ୟ ପୂର୍ବରୁ କିମ୍ବା ପରେ ଷ୍ଟ୍ରିଙ୍ଗକୁ ବୁ does ିପାରେ ନାହିଁ | SkyLang Pro ଗୁଗୁଲ୍ ମିଥୁନ, OpenAI, ଏବଂ କ୍ଲାଉଡ୍ ଯୋଗ କରେ ତେଣୁ ମେନୁ, ବଟନ୍, ସର୍ଟ ଲେବଲ୍, ଏବଂ ଅସମର୍ଥିତ ଭାଷା ଅଧିକ ପ୍ରାକୃତିକ ଭାବରେ ଅନୁବାଦ କରେ |

en: Free: Google Translate
or: ମାଗଣା: ଗୁଗୁଲ୍ ଅନୁବାଦ |

en: Pro: Gemini + OpenAI + Claude
or: ପ୍ରୋ: ମିଥୁନ + OpenAI + କ୍ଲାଉଡ୍ |

en: View Pro Plans & Pricing
or: ପ୍ରୋ ପ୍ଲାନ୍ ଏବଂ ପ୍ରାଇସ୍ ଦେଖନ୍ତୁ |

en: Context-aware output
or: ପ୍ରସଙ୍ଗ-ସଚେତନ ଆଉଟପୁଟ୍

en: AI reads surrounding UI and nearby strings before translating.
or: AI ଅନୁବାଦ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଆଖପାଖ UI ଏବଂ ନିକଟସ୍ଥ ଷ୍ଟ୍ରିଙ୍ଗଗୁଡିକ ପ read େ |

en: Unsupported language coverage
or: ଅସମର୍ଥିତ ଭାଷା କଭରେଜ୍ |

en: Upgrade when Google Translate stops on unsupported language pairs or formats.
or: ଅସମର୍ଥିତ ଭାଷା ଯୋଡି କିମ୍ବା ଫର୍ମାଟରେ ଗୁଗୁଲ୍ ଅନୁବାଦ ବନ୍ଦ ହେବାବେଳେ ଅପଗ୍ରେଡ୍ କରନ୍ତୁ |

en: Premium translation stack
or: ପ୍ରିମିୟମ୍ ଅନୁବାଦ ଷ୍ଟାକ |

en: Switch between Google Gemini, OpenAI, and Claude for the best fit.
or: ସର୍ବୋତ୍ତମ ଫିଟ୍ ପାଇଁ ଗୁଗୁଲ୍ ମିଥୁନ, ଓପନ୍ଏ ଏବଂ କ୍ଲାଉଡ୍ ମଧ୍ୟରେ ସୁଇଚ୍ କରନ୍ତୁ |

en: SkyLang Free
or: SkyLang ମାଗଣା |

en: Google Translate
or: ଗୁଗୁଲ୍ ଅନୁବାଦ

en: Good for quick text-only translation when the meaning is obvious.
or: ଅର୍ଥ ସ୍ପଷ୍ଟ ହେଲେ ଶୀଘ୍ର ପାଠ୍ୟ-ଅନୁବାଦ ପାଇଁ ଭଲ |

en: Fast translation for plain post content
or: ସାଦା ପୋଷ୍ଟ ବିଷୟବସ୍ତୁ ପାଇଁ ଦ୍ରୁତ ଅନୁବାଦ |

en: Does not understand surrounding context from nearby strings
or: ନିକଟସ୍ଥ ଷ୍ଟ୍ରିଙ୍ଗରୁ ଆଖପାଖ ପ୍ରସଙ୍ଗ ବୁ understand ିପାରୁ ନାହିଁ |

en: Can stop on unsupported language formats
or: ଅସମର୍ଥିତ ଭାଷା ଫର୍ମାଟରେ ବନ୍ଦ ହୋଇପାରେ |

en: AI Engine
or: AI ଇଞ୍ଜିନ୍ |

en: Unlock Google Gemini, OpenAI, and Claude for higher-quality translations.
or: ଉଚ୍ଚମାନର ଅନୁବାଦ ପାଇଁ ଗୁଗୁଲ୍ ମିଥୁନ, OpenAI, ଏବଂ କ୍ଲାଉଡ୍ ଅନଲକ୍ କରନ୍ତୁ |

en: Understands context from menus, buttons, and surrounding copy
or: ମେନୁ, ବଟନ୍, ଏବଂ ଏହାର ଆଖପାଖ କପିରୁ ପ୍ରସଙ୍ଗ ବୁ .େ |

en: Handles unsupported-language cases better with AI models
or: AI ମଡେଲଗୁଡିକ ସହିତ ଅସମର୍ଥିତ ଭାଷା ମାମଲାଗୁଡ଼ିକୁ ଭଲ ଭାବରେ ପରିଚାଳନା କରେ |

en: Produces more natural phrasing on short UI strings
or: କ୍ଷୁଦ୍ର UI ଷ୍ଟ୍ରିଙ୍ଗରେ ଅଧିକ ପ୍ରାକୃତିକ ଫ୍ରେସିଂ ଉତ୍ପାଦନ କରେ |

en: Example UI
or: ଉଦାହରଣ UI

en: Why context matters for short strings
or: ଛୋଟ ଷ୍ଟ୍ରିଙ୍ଗ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସଙ୍ଗ କାହିଁକି ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ |

en: In a navigation menu, the word “Home” should usually mean the homepage, not a physical house. Google Translate only sees the single word. The AI Engine sees the surrounding menu context and translates it correctly.
or: ଏକ ନାଭିଗେସନ୍ ମେନୁରେ, “ହୋମ୍” ଶବ୍ଦର ଅର୍ଥ ସାଧାରଣତ a ମୂଳପୃଷ୍ଠା, ଶାରୀରିକ ଘର ନୁହେଁ | ଗୁଗୁଲ୍ ଅନୁବାଦ କେବଳ ଗୋଟିଏ ଶବ୍ଦ ଦେଖେ | AI ଇଞ୍ଜିନ୍ ଆଖପାଖ ମେନୁ ପ୍ରସଙ୍ଗକୁ ଦେଖେ ଏବଂ ଏହାକୁ ସଠିକ୍ ଅନୁବାଦ କରେ |

en: About
or: ବିଷୟରେ

en: Home
or: ଘର

en: Pricing
or: ମୂଲ୍ୟ

en: Contact
or: ଯୋଗାଯୋଗ କରନ୍ତୁ |

en: Casa
or: କାସା |

en: Literal translation of the single word “Home”.
or: “ହୋମ୍” ଏକକ ଶବ୍ଦର ଆକ୍ଷରିକ ଅନୁବାଦ |

en: Inicio
or: ଇନିସିଓ |

en: Understands it is a website menu item and translates the meaning, not just the text.
or: ଏହା ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ମେନୁ ଆଇଟମ୍ ବୋଲି ବୁ and ିଥାଏ ଏବଂ କେବଳ ପାଠ୍ୟ ନୁହେଁ ଏହାର ଅର୍ଥ ଅନୁବାଦ କରେ |

en: Free vs Pro at a glance
or: ଏକ ଦୃଷ୍ଟିରେ ମାଗଣା ବନାମ ପ୍ରୋ |

en: Keep Google Translate for the basics, or upgrade when you need higher accuracy and better language coverage.
or: ମ ics ଳିକ ପାଇଁ ଗୁଗୁଲ୍ ଅନୁବାଦ ରଖନ୍ତୁ, କିମ୍ବା ଯେତେବେଳେ ଆପଣ ଅଧିକ ସଠିକତା ଏବଂ ଉନ୍ନତ ଭାଷା କଭରେଜ୍ ଆବଶ୍ୟକ କରନ୍ତି ଅପଗ୍ରେଡ୍ କରନ୍ତୁ |

en: Feature
or: ବ .ଶିଷ୍ଟ୍ୟ

en: Translation engine
or: ଅନୁବାଦ ଇଞ୍ଜିନ୍ |

en: Google Gemini + OpenAI + Claude
or: ଗୁଗୁଲ୍ ମିଥୁନ + OpenAI + କ୍ଲାଉଡ୍ |

en: Context-aware translation
or: ପ୍ରସଙ୍ଗ-ସଚେତନ ଅନୁବାଦ |

en: Limited
or: ସୀମିତ |

en: Yes
or: ହଁ

en: Unsupported language fallback
or: ଅସମର୍ଥିତ ଭାଷା ଫଲବ୍ୟାକ୍ |

en: No
or: ନା

en: Elementor compatibility
or: ଉପାଦାନ ସୁସଙ୍ଗତତା |

en: Post & Page Translation
or: ପୋଷ୍ଟ ଏବଂ ପୃଷ୍ଠା ଅନୁବାଦ |

en: Taxonomy Translations (Categories & Tags)
or: ଟ୍ୟାକ୍ସୋନୋମି ଅନୁବାଦ (ବର୍ଗ ଏବଂ ଟ୍ୟାଗ୍)

en: Custom Post Type Translation
or: କଷ୍ଟମ୍ ପୋଷ୍ଟ ପ୍ରକାର ଅନୁବାଦ |

en: Pro Only
or: କେବଳ ପ୍ରୋ |

en: Supported
or: ସମର୍ଥିତ |

en: String Translations
or: ବାକ୍ୟ ଅନୁବାଦ

en: Basic Support
or: ମ Basic ଳିକ ସମର୍ଥନ

en: Native UI Integration
or: ଦେଶୀ UI ଏକୀକରଣ |

en: Priority Support
or: ପ୍ରାଥମିକତା ସମର୍ଥନ

en: Community Forum
or: ସମ୍ପ୍ରଦାୟ ଫୋରମ୍ |

en: Premium 24/7 Support
or: ପ୍ରିମିୟମ୍ 24/7 ସମର୍ଥନ |

en: Polylang is required to show translation status.
or: ଅନୁବାଦ ସ୍ଥିତି ଦେଖାଇବା ପାଇଁ ପଲିଲାଙ୍ଗ ଆବଶ୍ୟକ |

en: No translatable post types or Polylang languages were found.
or: କ transl ଣସି ଅନୁବାଦଯୋଗ୍ୟ ପୋଷ୍ଟ ପ୍ରକାର କିମ୍ବା ପଲିଲାଙ୍ଗ ଭାଷା ମିଳିଲା ନାହିଁ |

en: Review missing Polylang translations and run Auto-translate from one place.
or: ନିଖୋଜ ପଲିଲାଙ୍ଗ ଅନୁବାଦଗୁଡିକ ସମୀକ୍ଷା କରନ୍ତୁ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ସ୍ଥାନରୁ ଅଟୋ-ଟ୍ରାନ୍ସଲେଟ୍ ଚଲାନ୍ତୁ |

en: Bulk translate selected
or: ବଲ୍କ ଅନୁବାଦ ମନୋନୀତ |

en: Force translate selected
or: ଫୋର୍ସ ଅନୁବାଦ ମନୋନୀତ |

en: Translate all missing
or: ସମସ୍ତ ନିଖୋଜ ଅନୁବାଦ କରନ୍ତୁ |

en: Free includes posts and pages. Pro adds enabled custom post types.
or: ମାଗଣା ପୋଷ୍ଟ ଏବଂ ପୃଷ୍ଠାଗୁଡ଼ିକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରେ | ପ୍ରୋ ସକ୍ଷମ କଷ୍ଟମ୍ ପୋଷ୍ଟ ପ୍ରକାରଗୁଡିକ ଯୋଗ କରେ |

en: Content
or: ବିଷୟବସ୍ତୁ

en: Type
or: ଟାଇପ୍ କରନ୍ତୁ |

en: Languages
or: ଭାଷା

en: Status
or: ସ୍ଥିତି

en: ID: %d
or: ID:% d

en: View
or: ଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ |

en: %d missing | %d missing
or[0]: % d ନିଖୋଜ |
or[1]: % d ନିଖୋଜ |

en: Complete
or: ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ

en: No source posts were found for the configured post types.
or: ବିନ୍ୟାସିତ ପୋଷ୍ଟ ପ୍ରକାର ପାଇଁ କ source ଣସି ଉତ୍ସ ପୋଷ୍ଟ ମିଳିଲା ନାହିଁ |

en: SkyLang Auto Translator requires Polylang to be installed and active.
or: SkyLang ଅଟୋ ଟ୍ରାନ୍ସଲେଟର ସଂସ୍ଥାପିତ ଏବଂ ସକ୍ରିୟ ହେବା ପାଇଁ Polylang ଆବଶ୍ୟକ କରେ |

en: Auto-translate
or: ଅଟୋ-ଅନୁବାଦ

en: Polylang default language is not configured.
or: Polylang ଡିଫଲ୍ଟ ଭାଷା ବିନ୍ୟାସ ହୋଇନାହିଁ |

note: translators: %s: default language slug
en: No %s version exists for this post. Please create or restore it before running Auto-translate.
or: ଏହି ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ କ% ଣସି% s ସଂସ୍କରଣ ବିଦ୍ୟମାନ ନାହିଁ | ଅଟୋ-ଅନୁବାଦ ଚଳାଇବା ପୂର୍ବରୁ ଦୟାକରି ଏହାକୁ ସୃଷ୍ଟି କିମ୍ବା ପୁନ restore ସ୍ଥାପନ କରନ୍ତୁ |

en: Translation already exists and is not in trash.
or: ଅନୁବାଦ ପୂର୍ବରୁ ବିଦ୍ୟମାନ ଅଛି ଏବଂ ଆବର୍ଜନାରେ ନାହିଁ |

en: Invalid nonce.
or: ଅବ val ଧ ନନ୍ସ |

note: translators: %d: number of translations created
en: %d new translation created. | %d new translations created.
or[0]: % d ନୂତନ ଅନୁବାଦ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି |
or[1]: % d ନୂତନ ଅନୁବାଦ ସୃଷ୍ଟି ହୋଇଛି |

note: translators: %d: number of posts selected for translation
en: Bulk translation started for %d post. | Bulk translation started for %d posts.
or[0]: % D ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ବଲ୍କ ଅନୁବାଦ ଆରମ୍ଭ ହେଲା |
or[1]: % D ପୋଷ୍ଟ ପାଇଁ ବଲ୍କ ଅନୁବାଦ ଆରମ୍ଭ ହେଲା |

en: 🎉 SkyLang Auto Translator is working hard!
or: 🎉 SkyLang ଅଟୋ ଅନୁବାଦକ କଠିନ ପରିଶ୍ରମ କରୁଛନ୍ତି!

en: SkyLang has successfully translated 5+ posts! If we're saving you time, would you mind leaving a 5-star review? It helps us keep the free version alive and improving!
or: SkyLang ସଫଳତାର ସହିତ 5+ ପୋଷ୍ଟ ଅନୁବାଦ କରିଛି! ଯଦି ଆମେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମୟ ସଞ୍ଚୟ କରୁଛୁ, ଆପଣ ଏକ 5-ତାରକା ସମୀକ୍ଷା ଛାଡିବାକୁ ମନ କରିବେ କି? ଏହା ଆମକୁ ମାଗଣା ସଂସ୍କରଣକୁ ଜୀବନ୍ତ ରଖିବା ଏବଂ ଉନ୍ନତି କରିବାରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ!

en: Sure, I'd love to leave a review
or: ନିଶ୍ଚିତ, ମୁଁ ଏକ ସମୀକ୍ଷା ଛାଡିବାକୁ ପସନ୍ଦ କରିବି |

en: Maybe Later
or: ବୋଧହୁଏ ପରେ |

en: Polylang is not active. Please install and activate Polylang first.
or: ପଲିଲାଙ୍ଗ ସକ୍ରିୟ ନୁହେଁ | ଦୟାକରି ପ୍ରଥମେ Polylang କୁ ସଂସ୍ଥାପନ ଏବଂ ସକ୍ରିୟ କରନ୍ତୁ |

en: API key cannot be empty.
or: API କି ଖାଲି ହୋଇପାରିବ ନାହିଁ |

en: Network error connecting to Google API. Please check your connection.
or: ଗୁଗୁଲ୍ API ସହିତ ନେଟୱର୍କ ତ୍ରୁଟି ସଂଯୋଗ | ଦୟାକରି ଆପଣଙ୍କର ସଂଯୋଗ ଯାଞ୍ଚ କରନ୍ତୁ |

en: API key verified successfully!
or: API କି ସଫଳତାର ସହିତ ଯାଞ୍ଚ ହେଲା!

en: Invalid API key.
or: ଅବ val ଧ API ଚାବି |

en: Could not verify API key. Please try again.
or: API ଚାବି ଯାଞ୍ଚ କରିପାରିଲା ନାହିଁ | ଦୟାକରି ପୁନର୍ବାର ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ |

en: No API key found. Please go back to step 2.
or: କ API ଣସି API ଚାବି ମିଳିଲା ନାହିଁ | ଦୟାକରି ପଦାଙ୍କ 2 କୁ ଫେରନ୍ତୁ |

en: Network error fetching models.
or: ନେଟୱାର୍କ ତ୍ରୁଟି ଆଣିବା ମଡେଲଗୁଡିକ |

en: Failed to fetch models.
or: ମଡେଲ ଆଣିବାରେ ବିଫଳ |

en: Model validation failed: %s
or: ମଡେଲ୍ ବ valid ଧତା ବିଫଳ ହେଲା:% s

en: Missing text or target language.
or: ନିଖୋଜ ପାଠ କିମ୍ବା ଲକ୍ଷ୍ୟ ଭାଷା |

en: No API key configured. Please go back and enter your Gemini API key.
or: କ API ଣସି API କି ବିନ୍ୟାସିତ ହୋଇନାହିଁ | ଦୟାକରି ପଛକୁ ଯାଆନ୍ତୁ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କର ମିଥୁନ API କି ପ୍ରବେଶ କରନ୍ତୁ |

en: Gemini 3.1 Pro Preview – Enhanced thinking and reasoning
or: ମିଥୁନ 3.1 ପ୍ରୋ ପୂର୍ବାବଲୋକନ - ଉନ୍ନତ ଚିନ୍ତାଧାରା ଏବଂ ଯୁକ୍ତି |

en: Gemini Flash Latest – Always the fastest stable release
or: ମିଥୁନ ଫ୍ଲାସ ସର୍ବଶେଷ - ସର୍ବଦା ଦ୍ରୁତତମ ସ୍ଥାୟୀ ପ୍ରକାଶନ |

en: Gemini 3.1 Flash-Lite Preview – Lightest fast model
or: ମିଥୁନ 3.1 ଫ୍ଲାସ-ଲାଇଟ୍ ପୂର୍ବାବଲୋକନ - ହାଲୁକା ଦ୍ରୁତ ମଡେଲ୍ |

en: Gemini 2.5 Pro – Advanced reasoning, multimodal
or: ମିଥୁନ Pro। Pro ପ୍ରୋ - ଉନ୍ନତ ଯୁକ୍ତି, ମଲ୍ଟିମୋଡାଲ୍ |

en: Gemini 2.5 Flash – Adaptive thinking, cost efficiency
or: ମିଥୁନ Flash। Flash ଫ୍ଲାସ୍ - ଆଡାପ୍ଟିଭ୍ ଚିନ୍ତାଧାରା, ମୂଲ୍ୟ ଦକ୍ଷତା |

en: Gemini 2.5 Flash-Lite Preview
or: ମିଥୁନ 2.5। Flash ଫ୍ଲାସ-ଲାଇଟ୍ ପୂର୍ବାବଲୋକନ |

en: Custom Model
or: କଷ୍ଟମ୍ ମଡେଲ୍ |

en: Test
or: ପରୀକ୍ଷା

en: Pro
or: ପ୍ରୋ

en: Finish
or: ସମାପ୍ତ

en: Welcome to SkyLang!
or: SkyLang କୁ ସ୍ Welcome ାଗତ!

en: Let's get your site ready for automatic translations. First, we'll detect the languages configured in Polylang.
or: ସ୍ୱୟଂଚାଳିତ ଅନୁବାଦ ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କ ସାଇଟ୍ ପ୍ରସ୍ତୁତ କରିବା | ପ୍ରଥମେ, ଆମେ ପଲିଲାଙ୍ଗରେ ବିନ୍ୟାସିତ ଭାଷାଗୁଡ଼ିକୁ ଚିହ୍ନଟ କରିବୁ |

en: Test Your Setup
or: ଆପଣଙ୍କର ସେଟଅପ୍ ପରୀକ୍ଷା କରନ୍ତୁ |

en: Try a quick translation to make sure everything is working. This step is optional — you can skip it.
or: ସବୁକିଛି କାମ କରୁଛି କି ନାହିଁ ନିଶ୍ଚିତ କରିବାକୁ ଶୀଘ୍ର ଅନୁବାଦ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ | ଏହି ପଦକ୍ଷେପଟି ବ al କଳ୍ପିକ - ଆପଣ ଏହାକୁ ଏଡ଼ାଇ ପାରିବେ |

en: Text to translate
or: ଅନୁବାଦ କରିବାକୁ ପାଠ

en: Hello, welcome to my website!
or: ନମସ୍କାର, ମୋ ୱେବସାଇଟ୍ କୁ ସ୍ welcome ାଗତ!

en: Translate to
or: କୁ ଅନୁବାଦ କରନ୍ତୁ |

en: Unlock context-aware translation with SkyLang Pro
or: SkyLang Pro ସହିତ ପ୍ରସଙ୍ଗ-ସଚେତନ ଅନୁବାଦକୁ ଅନଲକ୍ କରନ୍ତୁ |

en: Google Translate is great for simple text, but it only sees the current string. It does not understand the string before or after it. SkyLang Pro adds Google Gemini, OpenAI, and Claude so translations stay natural in menus, buttons, and unsupported languages.
or: ସରଳ ଅନୁବାଦ ପାଇଁ ଗୁଗୁଲ୍ ଅନୁବାଦ ବହୁତ ଭଲ, କିନ୍ତୁ ଏହା କେବଳ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ଷ୍ଟ୍ରିଙ୍ଗ୍ ଦେଖେ | ଏହା ପୂର୍ବରୁ କିମ୍ବା ପରେ ଷ୍ଟ୍ରିଙ୍ଗ୍ ବୁ understand ିପାରୁନାହିଁ | SkyLang Pro ଗୁଗୁଲ୍ ମିଥୁନ, OpenAI, ଏବଂ କ୍ଲାଉଡ୍ ଯୋଡିଥାଏ ତେଣୁ ମେନୁ, ବଟନ୍ ଏବଂ ଅସମର୍ଥିତ ଭାଷାରେ ଅନୁବାଦ ପ୍ରାକୃତିକ ରହିଥାଏ |

en: Fast for simple text, but limited when the meaning depends on nearby UI.
or: ସରଳ ପାଠ ପାଇଁ ଦ୍ରୁତ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ଏହାର ଅର୍ଥ ନିକଟ UI ଉପରେ ନିର୍ଭର କରେ ସୀମିତ |

en: Translates the current text only
or: କେବଳ ସାମ୍ପ୍ରତିକ ପାଠ୍ୟକୁ ଅନୁବାଦ କରେ |

en: Does not understand before or after strings
or: ଷ୍ଟ୍ରିଙ୍ଗ୍ ପୂର୍ବରୁ କିମ୍ବା ପରେ ବୁ understand ିପାରୁନାହିଁ |

en: May fail on unsupported language formats
or: ଅସମର୍ଥିତ ଭାଷା ଫର୍ମାଟରେ ବିଫଳ ହୋଇପାରେ |

en: Uses Google Gemini, OpenAI, and Claude for better translation quality.
or: ଉତ୍ତମ ଅନୁବାଦ ଗୁଣ ପାଇଁ ଗୁଗୁଲ୍ ମିଥୁନ, OpenAI, ଏବଂ କ୍ଲାଉଡ୍ ବ୍ୟବହାର କରେ |

en: Understands menus, labels, and surrounding context
or: ମେନୁ, ଲେବଲ୍ ଏବଂ ଏହାର ଆଖପାଖ ପ୍ରସଙ୍ଗ ବୁ .ିଥାଏ |

en: Translates unsupported-language cases more reliably
or: ଅସମର୍ଥିତ ଭାଷା ମାମଲାଗୁଡ଼ିକୁ ଅଧିକ ବିଶ୍ୱାସନୀୟ ଭାବରେ ଅନୁବାଦ କରେ |

en: Delivers more natural results for short UI text
or: କ୍ଷୁଦ୍ର UI ପାଠ୍ୟ ପାଇଁ ଅଧିକ ପ୍ରାକୃତିକ ଫଳାଫଳ ପ୍ରଦାନ କରେ |

en: Menu translation with context
or: ପ୍ରସଙ୍ଗ ସହିତ ମେନୁ ଅନୁବାଦ |

en: For a website menu, “Home” should mean the homepage. Google Translate can read it literally, while the AI Engine understands the surrounding navigation and translates the intended meaning.
or: ଏକ ୱେବସାଇଟ୍ ମେନୁ ପାଇଁ, “ହୋମ୍” ର ମୂଳପୃଷ୍ଠା ହେବା ଉଚିତ | ଗୁଗୁଲ୍ ଅନୁବାଦ ଏହାକୁ ଆକ୍ଷରିକ ଭାବରେ ପ read ିପାରେ, ଯେତେବେଳେ AI ଇଞ୍ଜିନ୍ ଆଖପାଖ ନାଭିଗେସନ୍ ବୁ understand ିଥାଏ ଏବଂ ଉଦ୍ଦିଷ୍ଟ ଅର୍ଥକୁ ଅନୁବାଦ କରିଥାଏ |

en: Literal text-only translation.
or: ଆକ୍ଷରିକ ପାଠ୍ୟ-କେବଳ ଅନୁବାଦ |

en: Context-aware translation for a homepage menu item.
or: ଏକ ମୂଳପୃଷ୍ଠା ମେନୁ ଆଇଟମ୍ ପାଇଁ ପ୍ରସଙ୍ଗ-ସଚେତନ ଅନୁବାଦ |

en: Google Gemini, OpenAI, and Claude access
or: ଗୁଗୁଲ୍ ମିଥୁନ, OpenAI, ଏବଂ କ୍ଲୋଡ୍ ପ୍ରବେଶ |

en: Custom Post Type translations
or: କଷ୍ଟମ୍ ପୋଷ୍ଟ ପ୍ରକାର ଅନୁବାଦ |

en: Native String Translation UI
or: ଦେଶୀ ଷ୍ଟ୍ରିଙ୍ଗ୍ ଅନୁବାଦ UI |

en: Premium 24/7 Priority Support
or: ପ୍ରିମିୟମ୍ 24/7 ପ୍ରାଥମିକତା ସମର୍ଥନ |

en: Pro is Active!
or: ପ୍ରୋ ଆକ୍ଟିଭ୍!

en: You're running SkyLang Pro. All premium features are unlocked and ready to use.
or: ଆପଣ SkyLang Pro ଚଳାଉଛନ୍ତି | ସମସ୍ତ ପ୍ରିମିୟମ୍ ବ features ଶିଷ୍ଟ୍ୟଗୁଡିକ ଅନଲକ୍ ଏବଂ ବ୍ୟବହାର କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ |

en: You're All Set!
or: ତୁମେ ସବୁ ସେଟ୍!

en: SkyLang is ready to translate your content. If you enjoy the plugin, we'd love a quick rating — it really helps!
or: SkyLang ତୁମର ବିଷୟବସ୍ତୁ ଅନୁବାଦ କରିବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ | ଯଦି ଆପଣ ପ୍ଲଗଇନ୍ ଉପଭୋଗ କରନ୍ତି, ଆମେ ଏକ ଶୀଘ୍ର ମୂଲ୍ୟାୟନକୁ ପସନ୍ଦ କରିବୁ - ଏହା ପ୍ରକୃତରେ ସାହାଯ୍ୟ କରେ!

en: Leave a Review on WordPress.org
or: WordPress.org ରେ ଏକ ସମୀକ୍ଷା ଛାଡିଦିଅ |

en: Go to Dashboard
or: ଡ୍ୟାସବୋର୍ଡକୁ ଯାଆନ୍ତୁ |

en: Visit Our Website
or: ଆମର ୱେବସାଇଟ୍ ପରିଦର୍ଶନ କରନ୍ତୁ |

en: Back
or: ପଛକୁ

en: Skip
or: ଛାଡିଦିଅ |
