SkyLang Auto Translator for Polylang 2.0.1 - en to nl translation catalogue (195 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: SkyLang Auto Translator for Polylang
nl: SkyLang automatische vertaler voor Polylang

note: Description of the plugin
en: Adds a feature to automatically generate post translations for Polylang. Free version includes Google Translate, and Pro unlocks AI engines.
nl: Voegt een functie toe om automatisch berichtvertalingen voor Polylang te genereren. De gratis versie bevat Google Translate en Pro ontgrendelt AI-engines.

en: Running …
nl: Rennen …

en: Error
nl: Fout

en: Unexpected error.
nl: Onverwachte fout.

en: Request failed
nl: Verzoek mislukt

en: Category & Tag Sync
nl: Categorie- en tagsynchronisatie

en: Run this tool to copy translated categories & tags to their corresponding translated posts.
nl: Voer deze tool uit om vertaalde categorieën en tags naar de bijbehorende vertaalde berichten te kopiëren.

en: Sync categories & tags
nl: Synchroniseer categorieën en tags

en: Permission denied.
nl: Toestemming geweigerd.

en: Polylang is not active.
nl: Polylang is niet actief.

en: Default language could not be determined.
nl: De standaardtaal kan niet worden bepaald.

en: Sync finished. Updated %d translated posts.
nl: Synchroniseren voltooid. %d vertaalde berichten bijgewerkt.

en: Unsupported language for Google Translate. Upgrade to Pro to unlock the AI Engine with Google Gemini, OpenAI, and Claude for better context and broader language support.
nl: Niet-ondersteunde taal voor Google Translate. Upgrade naar Pro om de AI Engine te ontgrendelen met Google Gemini, OpenAI en Claude voor betere context en bredere taalondersteuning.

en: Settings
nl: Instellingen

en: Leave a Review
nl: Laat een recensie achter

en: Upgrade to Pro
nl: Upgrade naar Pro

en: Next →
nl: Volgende →

en: Save & Continue →
nl: Opslaan en doorgaan →

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Copied!
nl: Gekopieerd!

en: Detecting your Polylang languages…
nl: Uw Polylang-talen detecteren...

en: %d languages detected successfully!
nl: %d talen succesvol gedetecteerd!

en: Could not detect languages. Make sure Polylang is active.
nl: Kan talen niet detecteren. Zorg ervoor dat Polylang actief is.

en: Network error. Please refresh and try again.
nl: Netwerkfout. Vernieuw de pagina en probeer het opnieuw.

en: Default
nl: Standaard

en: Please enter your Gemini API key to continue.
nl: Voer uw Gemini API-sleutel in om door te gaan.

en: API key saved successfully!
nl: API-sleutel succesvol opgeslagen!

en: Failed to save API key.
nl: Kan de API-sleutel niet opslaan.

en: Network error. Please try again.
nl: Netwerkfout. Probeer het opnieuw.

en: Validating your API key with Google…
nl: Uw API-sleutel valideren met Google…

en: Validating model…
nl: Model valideren…

en: Translating…
nl: Vertalen…

en: Test Translation
nl: Testvertaling

en: Translation
nl: Vertaling

en: Translating...
nl: Vertalen...

en: Translated
nl: Vertaald

en: Unsupported language
nl: Niet-ondersteunde taal

en: Copying...
nl: Kopiëren...

en: Done
nl: Klaar

en: Please select at least one item.
nl: Selecteer minimaal één item.

en: Bulk translation started for %d items. Please do not leave this page until the process is complete.
nl: Bulkvertaling gestart voor %d items. Verlaat deze pagina niet voordat het proces is voltooid.

en: Bulk translation complete!
nl: Bulkvertaling voltooid!

en: Translating %d selected items...
nl: %d geselecteerde items vertalen...

en: Bulk Editor translation complete.
nl: De vertaling van de bulkeditor is voltooid.

en: All translations already exist.
nl: Alle vertalingen bestaan ​​al.

en: SkyLang Settings
nl: SkyLang-instellingen

en: SkyLang Setup Wizard
nl: SkyLang-installatiewizard

en: SkyLang Setup
nl: SkyLang-installatie

en: Open your plugin tools from this shared menu.
nl: Open uw plug-intools vanuit dit gedeelde menu.

en: SkyLang Auto Translator
nl: SkyLang automatische vertaler

en: Manage your API translations and models in one place.
nl: Beheer uw API-vertalingen en -modellen op één plek.

en: Bulk Editor
nl: Bulk-editor

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: API Configuration
nl: API-configuratie

en: SkyLang uses AI to translate your content. For best results, select a provider and model that matches your needs.
nl: SkyLang gebruikt AI om uw inhoud te vertalen. Voor de beste resultaten selecteert u een aanbieder en een model dat bij uw behoeften past.

en: AI Provider
nl: AI-aanbieder

en: Google Translator
nl: Google Vertaler

en: Select the AI provider you want to use for translations.
nl: Selecteer de AI-provider die u voor vertalingen wilt gebruiken.

en: API Timeout
nl: API-time-out

en: Request timeout in seconds. Default is 60. Increase if you get timeout errors on large posts. Recommended between 30 and 300.
nl: Vraag een time-out aan binnen enkele seconden. De standaardwaarde is 60. Verhoog deze als je time-outfouten krijgt bij grote berichten. Aanbevolen tussen 30 en 300.

en: Enable for Post Types
nl: Inschakelen voor berichttypen

en: Select the post types where the "Auto-translate" button should appear. Post types must also be enabled for translation in Polylang settings.
nl: Selecteer de berichttypen waar de knop 'Automatisch vertalen' moet verschijnen. Berichttypen moeten ook zijn ingeschakeld voor vertaling in de Polylang-instellingen.

en: Love SkyLang? We'd appreciate a
nl: Houd je van SkyLang? Wij zouden het op prijs stellen als u een

en: review on WordPress.org
nl: recensie op WordPress.org

en: AI Engine Upgrade
nl: AI-motorupgrade

en: Upgrade from literal translation to context-aware AI
nl: Upgrade van letterlijke vertaling naar contextbewuste AI

en: Google Translate is fast for plain text, but it does not understand the string before or after your text. SkyLang Pro adds Google Gemini, OpenAI, and Claude so menus, buttons, short labels, and unsupported languages translate more naturally.
nl: Google Translate is snel voor platte tekst, maar begrijpt de tekenreeks voor of na uw tekst niet. SkyLang Pro voegt Google Gemini, OpenAI en Claude toe, zodat menu's, knoppen, korte labels en niet-ondersteunde talen natuurlijker worden vertaald.

en: Free: Google Translate
nl: Gratis: Google Translate

en: View Pro Plans & Pricing
nl: Bekijk Pro-abonnementen en prijzen

en: Context-aware output
nl: Contextbewuste uitvoer

en: AI reads surrounding UI and nearby strings before translating.
nl: AI leest de omringende gebruikersinterface en nabijgelegen tekenreeksen voordat deze wordt vertaald.

en: Unsupported language coverage
nl: Niet-ondersteunde taaldekking

en: Upgrade when Google Translate stops on unsupported language pairs or formats.
nl: Upgrade wanneer Google Translate stopt bij niet-ondersteunde taalparen of indelingen.

en: Premium translation stack
nl: Premium vertaalstapel

en: Switch between Google Gemini, OpenAI, and Claude for the best fit.
nl: Schakel tussen Google Gemini, OpenAI en Claude voor de beste pasvorm.

en: SkyLang Free
nl: SkyLang Gratis

en: Google Translate
nl: Google Vertalen

en: Good for quick text-only translation when the meaning is obvious.
nl: Goed voor een snelle vertaling van alleen tekst als de betekenis duidelijk is.

en: Fast translation for plain post content
nl: Snelle vertaling voor eenvoudige berichtinhoud

en: Does not understand surrounding context from nearby strings
nl: Begrijpt de omringende context van nabijgelegen tekenreeksen niet

en: Can stop on unsupported language formats
nl: Kan stoppen bij niet-ondersteunde taalformaten

en: AI Engine
nl: AI-motor

en: Unlock Google Gemini, OpenAI, and Claude for higher-quality translations.
nl: Ontgrendel Google Gemini, OpenAI en Claude voor vertalingen van hogere kwaliteit.

en: Understands context from menus, buttons, and surrounding copy
nl: Begrijpt de context van menu's, knoppen en omringende tekst

en: Handles unsupported-language cases better with AI models
nl: Verwerkt niet-ondersteunde taalgevallen beter met AI-modellen

en: Produces more natural phrasing on short UI strings
nl: Produceert meer natuurlijke frasering op korte UI-reeksen

en: Example UI
nl: Voorbeeld gebruikersinterface

en: Why context matters for short strings
nl: Waarom context belangrijk is voor korte tekenreeksen

en: In a navigation menu, the word “Home” should usually mean the homepage, not a physical house. Google Translate only sees the single word. The AI Engine sees the surrounding menu context and translates it correctly.
nl: In een navigatiemenu zou het woord 'Thuis' normaal gesproken de startpagina moeten betekenen, en niet een fysiek huis. Google Translate ziet alleen het enkele woord. De AI Engine ziet de omringende menucontext en vertaalt deze correct.

en: About
nl: Over

en: Home
nl: Thuis

en: Pricing
nl: Prijzen

en: Literal translation of the single word “Home”.
nl: Letterlijke vertaling van het enkele woord “Thuis”.

en: Inicio
nl: Begin

en: Understands it is a website menu item and translates the meaning, not just the text.
nl: Begrijpt dat het een menu-item van een website is en vertaalt de betekenis, niet alleen de tekst.

en: Free vs Pro at a glance
nl: Gratis versus Pro in één oogopslag

en: Keep Google Translate for the basics, or upgrade when you need higher accuracy and better language coverage.
nl: Bewaar Google Translate voor de basis, of upgrade als u een hogere nauwkeurigheid en betere taaldekking nodig heeft.

en: Feature
nl: Functie

en: Translation engine
nl: Vertaalmachine

en: Context-aware translation
nl: Contextbewuste vertaling

en: Limited
nl: Beperkt

en: Yes
nl: Ja

en: Unsupported language fallback
nl: Niet-ondersteunde taalterugval

en: No
nl: Nee

en: Elementor compatibility
nl: Elementor-compatibiliteit

en: Post & Page Translation
nl: Bericht- en paginavertaling

en: Taxonomy Translations (Categories & Tags)
nl: Taxonomievertalingen (categorieën en tags)

en: Custom Post Type Translation
nl: Aangepaste berichttypevertaling

en: Pro Only
nl: Alleen Pro

en: Supported
nl: Ondersteund

en: String Translations
nl: String-vertalingen

en: Basic Support
nl: Basisondersteuning

en: Native UI Integration
nl: Native UI-integratie

en: Priority Support
nl: Prioritaire ondersteuning

en: Community Forum
nl: Gemeenschapsforum

en: Premium 24/7 Support
nl: Premium 24/7 ondersteuning

en: Polylang is required to show translation status.
nl: Polylang is vereist om de vertaalstatus weer te geven.

en: No translatable post types or Polylang languages were found.
nl: Er zijn geen vertaalbare berichttypen of Polylang-talen gevonden.

en: Review missing Polylang translations and run Auto-translate from one place.
nl: Bekijk ontbrekende Polylang-vertalingen en voer Automatisch vertalen vanaf één plek uit.

en: Bulk translate selected
nl: Bulkvertaling geselecteerd

en: Force translate selected
nl: Forceer vertaling geselecteerd

en: Translate all missing
nl: Vertaal alles wat ontbreekt

en: Free includes posts and pages. Pro adds enabled custom post types.
nl: Gratis omvat berichten en pagina's. Pro voegt ingeschakelde aangepaste berichttypen toe.

en: Content
nl: Inhoud

en: Languages
nl: Talen

en: View
nl: Weergave

en: %d missing | %d missing
nl[0]: %d ontbreekt
nl[1]: %d ontbreekt

en: Complete
nl: Compleet

en: No source posts were found for the configured post types.
nl: Er zijn geen bronposts gevonden voor de geconfigureerde berichttypen.

en: SkyLang Auto Translator requires Polylang to be installed and active.
nl: Voor SkyLang Auto Translator moet Polylang geïnstalleerd en actief zijn.

en: Auto-translate
nl: Automatisch vertalen

en: Polylang default language is not configured.
nl: De standaardtaal Polylang is niet geconfigureerd.

note: translators: %s: default language slug
en: No %s version exists for this post. Please create or restore it before running Auto-translate.
nl: Er bestaat geen %s versie voor dit bericht. Maak of herstel het voordat u Automatisch vertalen uitvoert.

en: Translation already exists and is not in trash.
nl: De vertaling bestaat al en bevindt zich niet in de prullenbak.

en: Invalid nonce.
nl: Ongeldige nonce.

note: translators: %d: number of translations created
en: %d new translation created. | %d new translations created.
nl[0]: %d nieuwe vertalingen gemaakt.
nl[1]: %d nieuwe vertalingen gemaakt.

note: translators: %d: number of posts selected for translation
en: Bulk translation started for %d post. | Bulk translation started for %d posts.
nl[0]: Bulkvertaling gestart voor %d berichten.
nl[1]: Bulkvertaling gestart voor %d berichten.

en: 🎉 SkyLang Auto Translator is working hard!
nl: 🎉 SkyLang Auto Translator werkt hard!

en: SkyLang has successfully translated 5+ posts! If we're saving you time, would you mind leaving a 5-star review? It helps us keep the free version alive and improving!
nl: SkyLang heeft meer dan 5 berichten met succes vertaald! Als we u tijd willen besparen, zou u dan een 5-sterrenrecensie willen achterlaten? Het helpt ons de gratis versie levend te houden en te verbeteren!

en: Sure, I'd love to leave a review
nl: Natuurlijk wil ik graag een recensie achterlaten

en: Maybe Later
nl: Misschien later

en: Polylang is not active. Please install and activate Polylang first.
nl: Polylang is niet actief. Installeer en activeer eerst Polylang.

en: API key cannot be empty.
nl: API-sleutel mag niet leeg zijn.

en: Network error connecting to Google API. Please check your connection.
nl: Netwerkfout bij verbinden met Google API. Controleer uw verbinding.

en: API key verified successfully!
nl: API-sleutel succesvol geverifieerd!

en: Invalid API key.
nl: Ongeldige API-sleutel.

en: Could not verify API key. Please try again.
nl: Kan de API-sleutel niet verifiëren. Probeer het opnieuw.

en: No API key found. Please go back to step 2.
nl: Geen API-sleutel gevonden. Ga alstublieft terug naar stap 2.

en: Network error fetching models.
nl: Netwerkfout bij het ophalen van modellen.

en: Failed to fetch models.
nl: Kan modellen niet ophalen.

en: Model validation failed: %s
nl: Modelvalidatie mislukt: %s

en: Missing text or target language.
nl: Ontbrekende tekst of doeltaal.

en: No API key configured. Please go back and enter your Gemini API key.
nl: Geen API-sleutel geconfigureerd. Ga terug en voer uw Gemini API-sleutel in.

en: Gemini 3.1 Pro Preview – Enhanced thinking and reasoning
nl: Gemini 3.1 Pro Preview – Verbeterd denken en redeneren

en: Gemini Flash Latest – Always the fastest stable release
nl: Gemini Flash Nieuwste – Altijd de snelste stabiele release

en: Gemini 3.1 Flash-Lite Preview – Lightest fast model
nl: Gemini 3.1 Flash-Lite Preview – Lichtste snelle model

en: Gemini 2.5 Pro – Advanced reasoning, multimodal
nl: Gemini 2.5 Pro – Geavanceerd redeneren, multimodaal

en: Gemini 2.5 Flash – Adaptive thinking, cost efficiency
nl: Gemini 2.5 Flash – Adaptief denken, kostenefficiëntie

en: Gemini 2.5 Flash-Lite Preview
nl: Gemini 2.5 Flash-Lite-preview

en: Custom Model
nl: Aangepast model

en: Welcome to SkyLang!
nl: Welkom bij SkyLang!

en: Let's get your site ready for automatic translations. First, we'll detect the languages configured in Polylang.
nl: Laten we uw site gereed maken voor automatische vertalingen. Eerst zullen we de talen detecteren die in Polylang zijn geconfigureerd.

en: Test Your Setup
nl: Test uw opstelling

en: Try a quick translation to make sure everything is working. This step is optional — you can skip it.
nl: Probeer een snelle vertaling om er zeker van te zijn dat alles werkt. Deze stap is optioneel; u kunt deze overslaan.

en: Text to translate
nl: Tekst om te vertalen

en: Hello, welcome to my website!
nl: Hallo, welkom op mijn website!

en: Translate to
nl: Vertalen naar

en: Unlock context-aware translation with SkyLang Pro
nl: Ontgrendel contextbewuste vertaling met SkyLang Pro

en: Google Translate is great for simple text, but it only sees the current string. It does not understand the string before or after it. SkyLang Pro adds Google Gemini, OpenAI, and Claude so translations stay natural in menus, buttons, and unsupported languages.
nl: Google Translate is geweldig voor eenvoudige tekst, maar ziet alleen de huidige tekenreeks. Het begrijpt de string ervoor of erna niet. SkyLang Pro voegt Google Gemini, OpenAI en Claude toe, zodat vertalingen natuurlijk blijven in menu's, knoppen en niet-ondersteunde talen.

en: Fast for simple text, but limited when the meaning depends on nearby UI.
nl: Snel voor eenvoudige tekst, maar beperkt als de betekenis afhangt van de nabijgelegen gebruikersinterface.

en: Translates the current text only
nl: Vertaalt alleen de huidige tekst

en: Does not understand before or after strings
nl: Begrijpt voor of na de snaren niet

en: May fail on unsupported language formats
nl: Kan mislukken bij niet-ondersteunde taalformaten

en: Uses Google Gemini, OpenAI, and Claude for better translation quality.
nl: Maakt gebruik van Google Gemini, OpenAI en Claude voor een betere vertaalkwaliteit.

en: Understands menus, labels, and surrounding context
nl: Begrijpt menu's, labels en de omringende context

en: Translates unsupported-language cases more reliably
nl: Vertaalt gevallen in niet-ondersteunde talen betrouwbaarder

en: Delivers more natural results for short UI text
nl: Levert natuurlijkere resultaten voor korte UI-tekst

en: Menu translation with context
nl: Menuvertaling met context

en: For a website menu, “Home” should mean the homepage. Google Translate can read it literally, while the AI Engine understands the surrounding navigation and translates the intended meaning.
nl: Voor een websitemenu zou 'Home' de startpagina moeten betekenen. Google Translate kan het letterlijk lezen, terwijl de AI Engine de omringende navigatie begrijpt en de bedoelde betekenis vertaalt.

en: Literal text-only translation.
nl: Letterlijke vertaling met alleen tekst.

en: Context-aware translation for a homepage menu item.
nl: Contextbewuste vertaling voor een menu-item op de startpagina.

en: Google Gemini, OpenAI, and Claude access
nl: Toegang tot Google Gemini, OpenAI en Claude

en: Custom Post Type translations
nl: Aangepaste berichttypevertalingen

en: Native String Translation UI
nl: Native gebruikersinterface voor tekenreeksvertaling

en: Premium 24/7 Priority Support
nl: Premium 24/7 prioriteitsondersteuning

en: Pro is Active!
nl: Pro is actief!

en: You're running SkyLang Pro. All premium features are unlocked and ready to use.
nl: U gebruikt SkyLang Pro. Alle premiumfuncties zijn ontgrendeld en klaar voor gebruik.

en: You're All Set!
nl: Je bent helemaal klaar!

en: SkyLang is ready to translate your content. If you enjoy the plugin, we'd love a quick rating — it really helps!
nl: SkyLang staat klaar om uw inhoud te vertalen. Als je de plug-in leuk vindt, willen we graag een snelle beoordeling - het helpt echt!

en: Leave a Review on WordPress.org
nl: Laat een recensie achter op WordPress.org

en: Go to Dashboard
nl: Ga naar Dashboard

en: Visit Our Website
nl: Bezoek onze website

en: Back
nl: Rug

en: Skip
nl: Overslaan
