SkyLang Auto Translator for Polylang 2.0.1 - en to mai translation catalogue (207 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: SkyLang Auto Translator for Polylang
mai: पॉलीलैंग के लिये स्काईलैंग ऑटो अनुवादक

note: Description of the plugin
en: Adds a feature to automatically generate post translations for Polylang. Free version includes Google Translate, and Pro unlocks AI engines.
mai: पॉलीलैंग कें लेल पोस्ट अनुवाद स्वचालित रूप सं उत्पन्न करय कें लेल एकटा सुविधा जोड़य छै. फ्री वर्जन मे गूगल ट्रांसलेट शामिल अछि, आओर प्रो एआई इंजन कए अनलॉक करैत अछि ।

note: Author of the plugin
en: Siteskyline
mai: साइटस्काईलाइन

note: Author URI of the plugin
en: https://siteskyline.com/
mai: https://साइटस्काईलाइन डॉट कॉम/

en: Running …
mai: दौड़ …

en: Error
mai: दोष

en: Unexpected error.
mai: अप्रत्याशित त्रुटि।

en: Request failed
mai: अनुरोध असफल भ गेल

en: Category & Tag Sync
mai: श्रेणी एवं टैग सिंक

en: Run this tool to copy translated categories & tags to their corresponding translated posts.
mai: अनुवादित श्रेणी & टैग कें ओकर संबंधित अनुवादित पोस्ट मे कॉपी करय कें लेल इ टूल चलाऊं.

en: Sync categories & tags
mai: श्रेणियाँ एवं टैग सिंक करें

en: Permission denied.
mai: अनुमति नहि देल गेल।

en: Polylang is not active.
mai: पॉलीलैंग सक्रिय नहि अछि।

en: Default language could not be determined.
mai: पूर्वनिर्धारित भाषा निर्धारित नहि कएल जा सकल।

en: Sync finished. Updated %d translated posts.
mai: सिंक समाप्त भ गेल। %d अनुवादित पोस्ट अपडेट कएल गेल।

en: Unsupported language for Google Translate. Upgrade to Pro to unlock the AI Engine with Google Gemini, OpenAI, and Claude for better context and broader language support.
mai: गूगल ट्रांसलेट के लिये असमर्थित भाषा। बेहतर संदर्भ आरू व्यापक भाषा समर्थन लेली गूगल जेमिनी, ओपनएआई, आरू क्लाउड के साथ एआई इंजन क॑ अनलॉक करै लेली प्रो म॑ अपग्रेड करलऽ जाय ।

en: Settings
mai: सेटिंग्स

en: Leave a Review
mai: एकटा समीक्षा छोड़ू

en: Upgrade to Pro
mai: प्रो मे अपग्रेड करू

en: Next →
mai: अगला →

en: Save & Continue →
mai: सहेजें एवं जारी रखें →

en: Copy
mai: प्रतिलिपि

en: Copied!
mai: नकल कयल गेल !

en: Detecting your Polylang languages…
mai: अपन पॉलीलैंग भाषाक पता लगा रहल अछि...

en: %d languages detected successfully!
mai: %d भाषा सफलतापूर्वक पता चलल!

en: Could not detect languages. Make sure Polylang is active.
mai: भाषाक पता नहि लगा सकल। सुनिश्चित करू जे पॉलीलैंग सक्रिय अछि।

en: Network error. Please refresh and try again.
mai: नेटवर्क त्रुटि। कृपया ताजा करू आ फेर प्रयास करू।

en: Default
mai: चुकनाइ

en: Please enter your Gemini API key to continue.
mai: आगू बढ़बाक लेल कृपया अपन मिथुन एपीआई कुंजी दर्ज करू.

en: API key saved successfully!
mai: एपीआई कुंजी सफलतापूर्वक सहेजल गेल!

en: Failed to save API key.
mai: एपीआई कुंजी सहेजबा मे विफल.

en: Network error. Please try again.
mai: नेटवर्क त्रुटि। कृपया पुनः प्रयास करू।

en: Validating your API key with Google…
mai: गूगल के साथ अपन एपीआई कुंजी के मान्य करब...

en: Validating model…
mai: मॉडल के मान्यता देबय वाला...

en: Translating…
mai: अनुवाद करैत...

en: Test Translation
mai: परीक्षण अनुवाद

en: Translation
mai: अनुवाद

en: Translating...
mai: अनुवाद करते हुए...

en: Translated
mai: अनुवादित

en: Unsupported language
mai: असमर्थित भाषा

en: Copying...
mai: नकल क रहल छी...

en: Done
mai: कयल गेल

en: Please select at least one item.
mai: कृपया कम स कम एकटा आइटम चुनू।

en: Bulk translation started for %d items. Please do not leave this page until the process is complete.
mai: %d आइटम क' लेल थोक अनुवाद शुरू भ' गेल. कृपया जाबे तक प्रक्रिया पूरा नै भ जायत ताबे तक ई पेज नै छोड़ू।

en: Bulk translation complete!
mai: थोक अनुवाद पूरा!

en: Translating %d selected items...
mai: %d चयनित आइटम के अनुवाद करब...

en: Bulk Editor translation complete.
mai: थोक संपादक अनुवाद पूरा।

en: All translations already exist.
mai: सभ अनुवाद पहिनेसँ अछि।

en: SkyPlugins
mai: स्काईप्लगइन

en: SkyLang Settings
mai: स्काईलैंग सेटिंग्स

en: SkyLang
mai: स्काईलैंग

en: Open your plugin tools from this shared menu.
mai: एहि साझा मेनू सँ अपन प्लगइन टूल खोलू.

en: SkyLang Auto Translator
mai: स्काईलैंग ऑटो अनुवादक

en: Manage your API translations and models in one place.
mai: अपन एपीआई अनुवाद आ मॉडल कें एक ठाम प्रबंधित करू.

en: Bulk Editor
mai: थोक संपादक

en: Tools
mai: उपकरण

en: API Configuration
mai: एपीआई विन्यास

en: SkyLang uses AI to translate your content. For best results, select a provider and model that matches your needs.
mai: स्काईलैंग अहां के सामग्री के अनुवाद करय लेल एआई के उपयोग करैत अछि. सर्वोत्तम परिणाम कें लेल, एकटा एहन प्रदाता आ मॉडल कें चयन करूं जे अहां कें जरूरतक कें अनुरूप होयत.

en: AI Provider
mai: एआई प्रदाता

en: Google Translator
mai: गूगल अनुवादक

en: Select the AI provider you want to use for translations.
mai: अनुवादक कें लेल उपयोग करय चाहय वाला एआई प्रदाता कें चयन करूं.

en: API Timeout
mai: एपीआई टाइमआउट

en: Request timeout in seconds. Default is 60. Increase if you get timeout errors on large posts. Recommended between 30 and 300.
mai: सेकेंड मे टाइमआउट के अनुरोध करू। डिफ़ॉल्ट 60. जँ पैघ पोस्ट पर टाइमआउट त्रुटि भेटय त बढ़ाउ. 30 स 300 के बीच अनुशंसित।

en: Enable for Post Types
mai: पोस्ट प्रकार के लिये सक्षम करें

en: Select the post types where the "Auto-translate" button should appear. Post types must also be enabled for translation in Polylang settings.
mai: पोस्ट प्रकार चुनू जतय "ऑटो-अनुवाद" बटन देखाब' के चाही. पॉलीलैंग सेटिंग्स मे अनुवाद के लेल पोस्ट के प्रकार सेहो सक्षम होबाक चाही.

en: Love SkyLang? We'd appreciate a
mai: स्काईलैंग से प्यार? हम कदर करब

en: review on WordPress.org
mai: वर्डप्रेस डॉट ऑर्ग पर समीक्षा करू

en: AI Engine Upgrade
mai: एआई इंजन अपग्रेड

en: Upgrade from literal translation to context-aware AI
mai: शाब्दिक अनुवाद स संदर्भ-जागरूक एआई मे अपग्रेड करू

en: Google Translate is fast for plain text, but it does not understand the string before or after your text. SkyLang Pro adds Google Gemini, OpenAI, and Claude so menus, buttons, short labels, and unsupported languages translate more naturally.
mai: गूगल ट्रांसलेट सादा टेक्स्ट के लेल तेज अछि, मुदा ई अहां के टेक्स्ट सं पहिने या बाद के स्ट्रिंग के नहिं बुझैत अछि. स्काईलैंग प्रो गूगल जेमिनी, ओपनएआई, आरू क्लाउड क॑ जोड़ै छै ताकि मेनू, बटन, छोटऽ लेबल, आरू असमर्थित भाषा अधिक स्वाभाविक रूप स॑ अनुवाद करै छै ।

en: Free: Google Translate
mai: निःशुल्क : गूगल अनुवाद

en: Pro: Gemini + OpenAI + Claude
mai: प्रो: मिथुन + ओपनएआई + क्लाउड

en: View Pro Plans & Pricing
mai: प्रो योजना एवं मूल्य निर्धारण देखें

en: Context-aware output
mai: संदर्भ-जागरूक आउटपुट

en: AI reads surrounding UI and nearby strings before translating.
mai: एआई अनुवाद करय सं पहिने आसपास के यूआई आओर पास के स्ट्रिंग के पढ़ैत अछि.

en: Unsupported language coverage
mai: असमर्थित भाषा कवरेज

en: Upgrade when Google Translate stops on unsupported language pairs or formats.
mai: जखन गूगल ट्रांसलेट असमर्थित भाषा जोड़ी या प्रारूप पर बंद भ जायत तखन अपग्रेड करू.

en: Premium translation stack
mai: प्रीमियम अनुवाद ढेर

en: Switch between Google Gemini, OpenAI, and Claude for the best fit.
mai: सबसँ नीक फिट लेल गूगल जेमिनी, ओपनएआई, आ क्लाउड के बीच स्विच करू.

en: SkyLang Free
mai: स्काईलैंग फ्री

en: Google Translate
mai: गूगल अनुवाद

en: Good for quick text-only translation when the meaning is obvious.
mai: त्वरित पाठ-मात्र अनुवाद लेल नीक जखन अर्थ स्पष्ट हो।

en: Fast translation for plain post content
mai: सादा पोस्ट सामग्री के लिये तेजी से अनुवाद

en: Does not understand surrounding context from nearby strings
mai: लगक तारसँ आसपासक संदर्भ नहि बुझैत अछि

en: Can stop on unsupported language formats
mai: असमर्थित भाषा प्रारूप पर रुकि सकैत अछि

en: SkyLang Pro
mai: स्काईलैंग प्रो

en: AI Engine
mai: ए आई इंजन

en: Unlock Google Gemini, OpenAI, and Claude for higher-quality translations.
mai: उच्च गुणवत्ता वाला अनुवाद के लेल गूगल जेमिनी, ओपनएआई, आओर क्लाउड के अनलॉक करू.

en: Understands context from menus, buttons, and surrounding copy
mai: मेनू, बटन, आओर आसपास के प्रतिलिपि सं संदर्भ बुझैत अछि

en: Handles unsupported-language cases better with AI models
mai: एआई मॉडल कें साथ असमर्थित-भाषा मामलाक कें बेहतर ढंग सं संभालयत छै

en: Produces more natural phrasing on short UI strings
mai: छोट यूआई स्ट्रिंग पर बेसी प्राकृतिक वाक्यांश उत्पन्न करैत अछि

en: Example UI
mai: उदाहरण यूआई

en: Why context matters for short strings
mai: छोट तार लेल संदर्भ किएक मायने रखैत अछि

en: In a navigation menu, the word “Home” should usually mean the homepage, not a physical house. Google Translate only sees the single word. The AI Engine sees the surrounding menu context and translates it correctly.
mai: नेविगेशन मेनू म॑ “होम” शब्द केरऽ मतलब आमतौर प॑ होमपेज होना चाहियऽ, भौतिक घर नै । गूगल ट्रांसलेट मे मात्र एकटा शब्द देखबा मे अबैत अछि। एआई इंजन आसपास कें मेनू संदर्भ देखयत छै आ ओकर सही अनुवाद करयत छै.

en: About
mai: विषय में

en: Home
mai: घर

en: Pricing
mai: मूल्य निर्धारण

en: Contact
mai: संपर्क करनाइ

en: Casa
mai: कासा

en: Literal translation of the single word “Home”.
mai: एकल शब्द “घर” का शाब्दिक अनुवाद।

en: Understands it is a website menu item and translates the meaning, not just the text.
mai: समझै छै कि ई वेबसाइट के मेनू आइटम छै आरू अर्थ के अनुवाद करै छै, खाली पाठ के नै ।

en: Free vs Pro at a glance
mai: एक नजर में फ्री बनाम प्रो

en: Keep Google Translate for the basics, or upgrade when you need higher accuracy and better language coverage.
mai: मूल बात के लेल गूगल ट्रांसलेट राखू, या जखन अहां के बेसी सटीकता आओर बेहतर भाषा कवरेज के जरूरत होए तखन अपग्रेड करू.

en: Feature
mai: विशेषता

en: Translation engine
mai: अनुवाद इंजन

en: Google Gemini + OpenAI + Claude
mai: गूगल मिथुन + ओपनएआई + क्लाउड

en: Context-aware translation
mai: संदर्भ-जागरूक अनुवाद

en: Limited
mai: सीमित

en: Yes
mai: हँ

en: Unsupported language fallback
mai: असमर्थित भाषा फॉलबैक

en: No
mai: नहि

en: Elementor compatibility
mai: तत्व संगतता

en: Post & Page Translation
mai: पोस्ट एवं पेज अनुवाद

en: Taxonomy Translations (Categories & Tags)
mai: वर्गीकरण अनुवाद (श्रेणियाँ एवं टैग)

en: Custom Post Type Translation
mai: कस्टम पोस्ट प्रकार अनुवाद

en: Pro Only
mai: प्रो केवल

en: Supported
mai: समर्थित

en: String Translations
mai: स्ट्रिंग अनुवाद

en: Basic Support
mai: बेसिक सपोर्ट

en: Native UI Integration
mai: देशी यूआई एकीकरण

en: Priority Support
mai: प्राथमिकता समर्थन

en: Community Forum
mai: सामुदायिक मंच

en: Premium 24/7 Support
mai: प्रीमियम 24/7 समर्थन

en: Polylang is required to show translation status.
mai: अनुवादक स्थिति देखाबय लेल पॉलीलैंग आवश्यक अछि।

en: No translatable post types or Polylang languages were found.
mai: कोनो अनुवाद योग्य पोस्ट प्रकार वा पॉलीलैंग भाषा नहि भेटल ।

en: Review missing Polylang translations and run Auto-translate from one place.
mai: गायब पॉलीलैंग अनुवादक समीक्षा करू आ एक ठामसँ ऑटो-अनुवाद चलाउ।

en: Bulk translate selected
mai: थोक अनुवाद चुनल गेल

en: Force translate selected
mai: बल अनुवाद चयनित

en: Translate all missing
mai: सब गायब अनुवाद करू

en: Free includes posts and pages. Pro adds enabled custom post types.
mai: मुफ्त मे पोस्ट आ पेज शामिल अछि। प्रो सक्षम कस्टम पोस्ट प्रकार जोड़ैत अछि।

en: Content
mai: सामग्री

en: Type
mai: प्रकार

en: Languages
mai: भाषाएँ

en: Status
mai: स्थिति

en: ID: %d
mai: आईडी: %d

en: View
mai: देखू

en: %d missing | %d missing
mai[0]: %d गायब अछि
mai[1]: %d गायब अछि

en: Complete
mai: पूरा

en: No source posts were found for the configured post types.
mai: विन्यस्त पोस्ट प्रकारक लेल कोनो स्रोत पोस्ट नहि भेटल.

en: SkyLang Auto Translator requires Polylang to be installed and active.
mai: स्काईलैंग ऑटो ट्रांसलेटर कें लेल पॉलीलैंग कें इंस्टॉल आ सक्रिय करनाय आवश्यक छै.

en: Auto-translate
mai: स्वतः अनुवाद करू

en: Polylang default language is not configured.
mai: पॉलीलैंग पूर्वनिर्धारित भाषा विन्यस्त नहि अछि.

note: translators: %s: default language slug
en: No %s version exists for this post. Please create or restore it before running Auto-translate.
mai: एहि पोस्ट लेल कोनो %s संस्करण मौजूद नहि अछि. कृपया ऑटो-अनुवाद चलाबै सँ पहिने एकरा बनाउ अथवा पुनर्स्थापित करू.

en: Translation already exists and is not in trash.
mai: अनुवाद पहिने स अछि आ कचरा मे नहि अछि।

en: Invalid nonce.
mai: अमान्य नोन्स।

note: translators: %d: number of translations created
en: %d new translation created. | %d new translations created.
mai[0]: %d नव अनुवाद बनाओल गेल.
mai[1]: %d नव अनुवाद बनाओल गेल.

note: translators: %d: number of posts selected for translation
en: Bulk translation started for %d post. | Bulk translation started for %d posts.
mai[0]: %d पोस्ट क लेल थोक अनुवाद शुरू भ गेल.
mai[1]: %d पोस्ट क लेल थोक अनुवाद शुरू भ गेल.

en: 🎉 SkyLang Auto Translator is working hard!
mai: 🎉 स्काईलैंग ऑटो ट्रांसलेटर बहुत मेहनत क ​​रहल अछि !

en: SkyLang has successfully translated 5+ posts! If we're saving you time, would you mind leaving a 5-star review? It helps us keep the free version alive and improving!
mai: स्काईलैंग 5+ पोस्ट के सफलतापूर्वक अनुवाद केलक अछि ! अगर हम अहां के समय बचा रहल छी त की अहां के 5 स्टार रिव्यू छोड़य मे कोनो दिक्कत होएत? ई हमरा सब के फ्री वर्जन के जिंदा आ सुधारैत रखै में मदद करैत अछि !

en: Sure, I'd love to leave a review
mai: जरूर, हमरा एकटा समीक्षा छोड़ब नीक लागत

en: Maybe Later
mai: शायद बाद मे

en: Polylang is not active. Please install and activate Polylang first.
mai: पॉलीलैंग सक्रिय नहि अछि। कृपया पहिने Polylang इंस्टॉल आ सक्रिय करू.

en: API key cannot be empty.
mai: एपीआई कुंजी खाली नहि भ' सकैत अछि.

en: Network error connecting to Google API. Please check your connection.
mai: गूगल एपीआई स जुड़बा मे नेटवर्क त्रुटि। कृपया अपन कनेक्शन देखू।

en: API key verified successfully!
mai: एपीआई कुंजी सफलतापूर्वक सत्यापित!

en: Invalid API key.
mai: अमान्य एपीआई कुंजी।

en: Could not verify API key. Please try again.
mai: एपीआई कुंजी सत्यापित नहि क' सकल. कृपया पुनः प्रयास करू।

en: No API key found. Please go back to step 2.
mai: कोनो एपीआई कुंजी नहि भेटल। कृपया चरण 2 पर वापस जाउ।

en: Network error fetching models.
mai: नेटवर्क त्रुटि लाने के मॉडल।

en: Failed to fetch models.
mai: मॉडल आनबा मे असफल।

en: Model validation failed: %s
mai: मॉडल सत्यापन विफल: %s

en: Missing text or target language.
mai: पाठ या लक्ष्य भाषा गायब।

en: No API key configured. Please go back and enter your Gemini API key.
mai: कोनो एपीआई कुंजी कॉन्फ़िगर नहि कएल गेल अछि. कृपया वापस जाउ आ अपन मिथुन एपीआई कुंजी दर्ज करू.

en: Gemini 3.1 Pro Preview – Enhanced thinking and reasoning
mai: मिथुन 3.1 प्रो पूर्वावलोकन – बढ़ल सोच आ तर्क

en: Gemini Flash Latest – Always the fastest stable release
mai: मिथुन फ्लैश नवीनतम – हमेशा सबसे तेज स्थिर रिलीज

en: Gemini 3.1 Flash-Lite Preview – Lightest fast model
mai: मिथुन 3.1 फ्लैश-लाइट पूर्वावलोकन – सबसँ हल्का तेज मॉडल

en: Gemini 2.5 Pro – Advanced reasoning, multimodal
mai: मिथुन 2.5 प्रो – उन्नत तर्क, बहुविध

en: Gemini 2.5 Flash – Adaptive thinking, cost efficiency
mai: मिथुन 2.5 फ्लैश – अनुकूली सोच, लागत दक्षता

en: Gemini 2.5 Flash-Lite Preview
mai: मिथुन 2.5 फ्लैश-लाइट पूर्वावलोकन

en: Custom Model
mai: कस्टम मॉडल

en: Test
mai: परीक्षण

en: Pro
mai: प्रो

en: Finish
mai: खतम करु

en: Welcome to SkyLang!
mai: स्काईलैंग में अपनेक स्वागत अछि!

en: Let's get your site ready for automatic translations. First, we'll detect the languages configured in Polylang.
mai: आउ, अहाँक साइट स्वचालित अनुवाद लेल तैयार करी। पहिने हम पॉलीलैंग मे कॉन्फ़िगर कएल गेल भाषाक पता लगाएब ।

en: Test Your Setup
mai: अपन सेटअप के परीक्षण करू

en: Try a quick translation to make sure everything is working. This step is optional — you can skip it.
mai: त्वरित अनुवादक प्रयास करू जाहि सँ ई सुनिश्चित भ' सकय जे सब किछु काज क' रहल अछि. ई चरण वैकल्पिक अछि — अहाँ एकरा छोड़ि सकैत छी ।

en: Text to translate
mai: अनुवाद करबाक लेल पाठ

en: Hello, welcome to my website!
mai: नमस्कार, हमर वेबसाइट पर अपनेक स्वागत अछि!

en: Translate to
mai: अनुवाद करे

en: Unlock context-aware translation with SkyLang Pro
mai: SkyLang Pro के साथ संदर्भ-जागरूक अनुवाद अनलॉक करें

en: Google Translate is great for simple text, but it only sees the current string. It does not understand the string before or after it. SkyLang Pro adds Google Gemini, OpenAI, and Claude so translations stay natural in menus, buttons, and unsupported languages.
mai: गूगल ट्रांसलेट सरल पाठ के लेल बढ़िया अछि, मुदा एहि मे केवल वर्तमान स्ट्रिंग देखबा मे अबैत अछि. ओकरासँ पहिने वा बादक तार नहि बुझैत अछि । स्काईलैंग प्रो गूगल जेमिनी, ओपनएआई, आरू क्लाउड क॑ जोड़ै छै ताकि मेनू, बटन, आरू असमर्थित भाषा म॑ अनुवाद स्वाभाविक रह॑ सक॑ ।

en: Fast for simple text, but limited when the meaning depends on nearby UI.
mai: सरल पाठ के लेल तेज, मुदा सीमित जखन अर्थ पास के यूआई पर निर्भर करैत अछि.

en: Translates the current text only
mai: केवल वर्तमान पाठक अनुवाद करैत अछि

en: Does not understand before or after strings
mai: तारसँ पहिने आ बादमे नहि बुझैत अछि

en: May fail on unsupported language formats
mai: असमर्थित भाषा प्रारूप पर विफल भ' सकैत अछि

en: Uses Google Gemini, OpenAI, and Claude for better translation quality.
mai: बेहतर अनुवाद गुणवत्ता के लेल गूगल जेमिनी, ओपनएआई, आओर क्लाउड के उपयोग करैत अछि.

en: Understands menus, labels, and surrounding context
mai: मेनू, लेबल, आओर आसपासक संदर्भ बुझैत अछि

en: Translates unsupported-language cases more reliably
mai: असमर्थित-भाषा केस के अधिक विश्वसनीय रूप स अनुवाद करैत अछि

en: Delivers more natural results for short UI text
mai: छोट यूआई पाठ क लेल बेसी प्राकृतिक परिणाम दैत अछि

en: Menu translation with context
mai: संदर्भ के साथ मेनू अनुवाद

en: For a website menu, “Home” should mean the homepage. Google Translate can read it literally, while the AI Engine understands the surrounding navigation and translates the intended meaning.
mai: वेबसाइट मेनू के लेल “होम” के मतलब होमपेज हेबाक चाही. गूगल ट्रांसलेट एकरा शाब्दिक रूप स॑ पढ़ी सकै छै, जबकि एआई इंजन आसपास के नेविगेशन क॑ समझै छै आरू इरादा के अर्थ के अनुवाद करै छै ।

en: Literal text-only translation.
mai: शाब्दिक पाठ-मात्र अनुवाद।

en: Context-aware translation for a homepage menu item.
mai: एक होमपेज मेनू आइटम के लिये संदर्भ-जागरूक अनुवाद।

en: Google Gemini, OpenAI, and Claude access
mai: गूगल मिथुन, ओपनएआई, आ क्लाउड पहुँच

en: Custom Post Type translations
mai: कस्टम पोस्ट प्रकार अनुवाद

en: Native String Translation UI
mai: देशी स्ट्रिंग अनुवाद यूआई

en: Premium 24/7 Priority Support
mai: प्रीमियम 24/7 प्राथमिकता समर्थन

en: Pro is Active!
mai: प्रो एक्टिव अछि!

en: You're running SkyLang Pro. All premium features are unlocked and ready to use.
mai: अहाँ स्काईलैंग प्रो चला रहल छी। सबटा प्रीमियम फीचर अनलॉक अछि आ उपयोग करबा लेल तैयार अछि ।

en: You're All Set!
mai: अहाँ सब सेट छी!

en: SkyLang is ready to translate your content. If you enjoy the plugin, we'd love a quick rating — it really helps!
mai: स्काईलैंग अहां के सामग्री के अनुवाद करय लेल तैयार अछि. यदि अहाँ प्लगइन के आनंद लैत छी त हमरा सब के एकटा त्वरित रेटिंग नीक लागत — ई सचमुच मदद करैत अछि !

en: Leave a Review on WordPress.org
mai: वर्डप्रेस डॉट ऑर्ग पर समीक्षा छोड़ू

en: Go to Dashboard
mai: डैशबोर्ड पर जाउ

en: Visit Our Website
mai: हमर वेबसाइट पर जाउ

en: Back
mai: पाछू

en: Skip
mai: छोड़नाइ
