SkyLang Auto Translator for Polylang 2.0.1 - en to km translation catalogue (204 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: SkyLang Auto Translator for Polylang
km: អ្នកបកប្រែស្វ័យប្រវត្តិ SkyLang សម្រាប់ Polylang

note: Description of the plugin
en: Adds a feature to automatically generate post translations for Polylang. Free version includes Google Translate, and Pro unlocks AI engines.
km: បន្ថែមមុខងារមួយដើម្បីបង្កើតការបកប្រែប្រកាសដោយស្វ័យប្រវត្តិសម្រាប់ Polylang ។ កំណែឥតគិតថ្លៃរួមមាន Google Translate ហើយ Pro ដោះសោម៉ាស៊ីន AI ។

note: Author of the plugin
en: Siteskyline
km: បន្ទាត់គេហទំព័រ

en: Running …
km: កំពុងរត់…

en: Error
km: កំហុស

en: Unexpected error.
km: កំហុសដែលមិនបានរំពឹងទុក។

en: Request failed
km: សំណើបានបរាជ័យ

en: Category & Tag Sync
km: ប្រភេទ និងស្លាកសមកាលកម្ម

en: Run this tool to copy translated categories & tags to their corresponding translated posts.
km: ដំណើរការឧបករណ៍នេះដើម្បីចម្លងប្រភេទ និងស្លាកដែលបានបកប្រែទៅប្រកាសដែលបានបកប្រែដែលត្រូវគ្នារបស់ពួកគេ។

en: Sync categories & tags
km: ធ្វើសមកាលកម្មប្រភេទ និងស្លាក

en: Permission denied.
km: ការអនុញ្ញាតត្រូវបានបដិសេធ។

en: Polylang is not active.
km: Polylang មិនសកម្មទេ។

en: Default language could not be determined.
km: ភាសាលំនាំដើមមិនអាចកំណត់បានទេ។

en: Sync finished. Updated %d translated posts.
km: ការធ្វើសមកាលកម្មបានបញ្ចប់។ បានធ្វើបច្ចុប្បន្នភាព %d ប្រកាសដែលបានបកប្រែ។

en: Unsupported language for Google Translate. Upgrade to Pro to unlock the AI Engine with Google Gemini, OpenAI, and Claude for better context and broader language support.
km: ភាសាដែលមិនគាំទ្រសម្រាប់ Google បកប្រែ។ ដំឡើងកំណែទៅជា Pro ដើម្បីដោះសោម៉ាស៊ីន AI ជាមួយ Google Gemini, OpenAI និង Claude សម្រាប់បរិបទកាន់តែប្រសើរ និងការគាំទ្រភាសាកាន់តែទូលំទូលាយ។

en: Settings
km: ការកំណត់

en: Leave a Review
km: ទុកការពិនិត្យឡើងវិញ

en: Upgrade to Pro
km: ដំឡើងកំណែទៅ Pro

en: Next →
km: បន្ទាប់ →

en: Save & Continue →
km: រក្សាទុក និងបន្ត →

en: Copy
km: ចម្លង

en: Copied!
km: ចម្លង!

en: Detecting your Polylang languages…
km: កំពុងស្វែងរកភាសា Polylang របស់អ្នក...

en: %d languages detected successfully!
km: ភាសា %d ត្រូវបានរកឃើញដោយជោគជ័យ!

en: Could not detect languages. Make sure Polylang is active.
km: មិនអាចរកឃើញភាសាបានទេ។ ត្រូវប្រាកដថា Polylang សកម្ម។

en: Network error. Please refresh and try again.
km: កំហុសបណ្តាញ។ សូមផ្ទុកឡើងវិញ ហើយព្យាយាមម្តងទៀត។

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Please enter your Gemini API key to continue.
km: សូមបញ្ចូលគន្លឹះ Gemini API របស់អ្នកដើម្បីបន្ត។

en: API key saved successfully!
km: គន្លឹះ API ត្រូវបានរក្សាទុកដោយជោគជ័យ!

en: Failed to save API key.
km: បរាជ័យក្នុងការរក្សាទុកសោ API ។

en: Network error. Please try again.
km: កំហុសបណ្តាញ។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។

en: Validating your API key with Google…
km: ធ្វើ​ឱ្យ​មាន​សុពលភាព​លេខ​កូដ API របស់​អ្នក​ជាមួយ Google...

en: Validating model…
km: កំពុង​មាន​សុពលភាព​គំរូ...

en: Translating…
km: កំពុងបកប្រែ...

en: Test Translation
km: សាកល្បងការបកប្រែ

en: Translation
km: ការបកប្រែ

en: Translating...
km: កំពុងបកប្រែ...

en: Translated
km: បកប្រែ

en: Unsupported language
km: ភាសាដែលមិនគាំទ្រ

en: Copying...
km: កំពុងចម្លង...

en: Done
km: រួចរាល់

en: Please select at least one item.
km: សូមជ្រើសរើសធាតុយ៉ាងហោចណាស់មួយ។

en: Bulk translation started for %d items. Please do not leave this page until the process is complete.
km: ការបកប្រែភាគច្រើនបានចាប់ផ្តើមសម្រាប់ធាតុ %d ។ សូមកុំចាកចេញពីទំព័រនេះរហូតដល់ដំណើរការបញ្ចប់។

en: Bulk translation complete!
km: បញ្ចប់ការបកប្រែជាដុំៗ!

en: Translating %d selected items...
km: កំពុងបកប្រែ %d ធាតុដែលបានជ្រើសរើស...

en: Bulk Editor translation complete.
km: បានបញ្ចប់ការបកប្រែកម្មវិធីនិពន្ធច្រើន

en: All translations already exist.
km: ការបកប្រែទាំងអស់មានរួចហើយ។

en: SkyLang Settings
km: ការកំណត់ SkyLang

en: SkyLang
km: ស្កាយឡាង

en: Open your plugin tools from this shared menu.
km: បើកឧបករណ៍ជំនួយរបស់អ្នកពីម៉ឺនុយដែលបានចែករំលែកនេះ។

en: SkyLang Auto Translator
km: អ្នកបកប្រែស្វ័យប្រវត្តិ SkyLang

en: Manage your API translations and models in one place.
km: គ្រប់គ្រងការបកប្រែ API និងម៉ូដែលរបស់អ្នកនៅកន្លែងតែមួយ។

en: Bulk Editor
km: កម្មវិធីនិពន្ធច្រើន

en: Tools
km: ឧបករណ៍

en: API Configuration
km: ការកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធ API

en: SkyLang uses AI to translate your content. For best results, select a provider and model that matches your needs.
km: SkyLang ប្រើ AI ដើម្បីបកប្រែខ្លឹមសាររបស់អ្នក។ ដើម្បីទទួលបានលទ្ធផលល្អបំផុត សូមជ្រើសរើសអ្នកផ្តល់សេវា និងម៉ូដែលដែលត្រូវនឹងតម្រូវការរបស់អ្នក។

en: AI Provider
km: អ្នកផ្គត់ផ្គង់ AI

en: Google Translator
km: អ្នកបកប្រែ Google

en: Select the AI provider you want to use for translations.
km: ជ្រើសរើសអ្នកផ្តល់សេវា AI ដែលអ្នកចង់ប្រើសម្រាប់ការបកប្រែ។

en: API Timeout
km: អស់ពេល API

en: Request timeout in seconds. Default is 60. Increase if you get timeout errors on large posts. Recommended between 30 and 300.
km: ស្នើសុំអស់ពេលជាវិនាទី។ លំនាំដើមគឺ 60។ បង្កើនប្រសិនបើអ្នកទទួលបានកំហុសអស់ពេលនៅលើប្រកាសធំ។ បានណែនាំចន្លោះពី 30 ទៅ 300។

en: Enable for Post Types
km: បើកសម្រាប់ប្រភេទប្រកាស

en: Select the post types where the "Auto-translate" button should appear. Post types must also be enabled for translation in Polylang settings.
km: ជ្រើសរើសប្រភេទប្រកាសដែលប៊ូតុង "បកប្រែដោយស្វ័យប្រវត្តិ" គួរតែលេចឡើង។ ប្រភេទប្រកាសក៏ត្រូវតែបើកសម្រាប់ការបកប្រែនៅក្នុងការកំណត់ Polylang ផងដែរ។

en: Love SkyLang? We'd appreciate a
km: ស្រលាញ់ SkyLang ទេ? យើងសូមកោតសរសើរចំពោះ ក

en: review on WordPress.org
km: ពិនិត្យឡើងវិញនៅលើ WordPress.org

en: AI Engine Upgrade
km: ធ្វើឱ្យប្រសើរឡើងម៉ាស៊ីន AI

en: Upgrade from literal translation to context-aware AI
km: ដំឡើងកំណែពីការបកប្រែតាមព្យញ្ជនៈទៅជា AI បរិបទ

en: Google Translate is fast for plain text, but it does not understand the string before or after your text. SkyLang Pro adds Google Gemini, OpenAI, and Claude so menus, buttons, short labels, and unsupported languages translate more naturally.
km: Google Translate មានល្បឿនលឿនសម្រាប់អត្ថបទធម្មតា ប៉ុន្តែវាមិនយល់ពីខ្សែអក្សរមុន ឬក្រោយអត្ថបទរបស់អ្នកទេ។ SkyLang Pro បន្ថែម Google Gemini, OpenAI និង Claude ដូច្នេះម៉ឺនុយ ប៊ូតុង ស្លាកខ្លីៗ និងភាសាដែលមិនគាំទ្រ បកប្រែកាន់តែធម្មជាតិ។

en: Free: Google Translate
km: ឥតគិតថ្លៃ៖ Google Translate

en: Pro: Gemini + OpenAI + Claude
km: គាំទ្រ៖ Gemini + OpenAI + Claude

en: View Pro Plans & Pricing
km: មើលគម្រោង Pro និងតម្លៃ

en: Context-aware output
km: លទ្ធផលដែលដឹងតាមបរិបទ

en: AI reads surrounding UI and nearby strings before translating.
km: AI អាន UI ជុំវិញ និងខ្សែអក្សរនៅជិតៗ មុនពេលបកប្រែ។

en: Unsupported language coverage
km: ការគ្របដណ្តប់ភាសាដែលមិនគាំទ្រ

en: Upgrade when Google Translate stops on unsupported language pairs or formats.
km: ដំឡើងកំណែ នៅពេលដែល Google Translate ឈប់នៅលើគូ ឬទម្រង់ភាសាដែលមិនគាំទ្រ។

en: Premium translation stack
km: ជង់បកប្រែពិសេស

en: Switch between Google Gemini, OpenAI, and Claude for the best fit.
km: ប្តូររវាង Google Gemini, OpenAI និង Claude សម្រាប់សមល្អបំផុត។

en: SkyLang Free
km: SkyLang ឥតគិតថ្លៃ

en: Google Translate
km: Google បកប្រែ

en: Good for quick text-only translation when the meaning is obvious.
km: ល្អ​សម្រាប់​ការ​បកប្រែ​តែ​អត្ថបទ​រហ័ស​ពេល​អត្ថន័យ​ច្បាស់។

en: Fast translation for plain post content
km: ការបកប្រែរហ័សសម្រាប់មាតិកាប្រកាសធម្មតា។

en: Does not understand surrounding context from nearby strings
km: មិនយល់ពីបរិបទជុំវិញពីខ្សែអក្សរដែលនៅជិតនោះទេ។

en: Can stop on unsupported language formats
km: អាចបញ្ឈប់នៅលើទម្រង់ភាសាដែលមិនគាំទ្រ

en: AI Engine
km: ម៉ាស៊ីន AI

en: Unlock Google Gemini, OpenAI, and Claude for higher-quality translations.
km: ដោះសោ Google Gemini, OpenAI និង Claude សម្រាប់ការបកប្រែគុណភាពខ្ពស់។

en: Understands context from menus, buttons, and surrounding copy
km: យល់ពីបរិបទពីម៉ឺនុយ ប៊ូតុង និងច្បាប់ចម្លងជុំវិញ

en: Handles unsupported-language cases better with AI models
km: ដោះស្រាយករណីភាសាដែលមិនគាំទ្របានប្រសើរជាងមុនជាមួយម៉ូដែល AI

en: Produces more natural phrasing on short UI strings
km: បង្កើតឃ្លាធម្មជាតិបន្ថែមទៀតលើខ្សែអក្សរ UI ខ្លី

en: Example UI
km: ឧទាហរណ៍ UI

en: Why context matters for short strings
km: ហេតុអ្វីបានជាបរិបទសំខាន់សម្រាប់ខ្សែអក្សរខ្លី

en: In a navigation menu, the word “Home” should usually mean the homepage, not a physical house. Google Translate only sees the single word. The AI Engine sees the surrounding menu context and translates it correctly.
km: នៅក្នុងម៉ឺនុយរុករក ពាក្យ "ផ្ទះ" ជាធម្មតាមានន័យថា គេហទំព័រ មិនមែនជាផ្ទះជាក់ស្តែងទេ។ Google Translate ឃើញតែពាក្យតែមួយប៉ុណ្ណោះ។ ម៉ាស៊ីន AI មើលឃើញបរិបទម៉ឺនុយជុំវិញ ហើយបកប្រែវាបានត្រឹមត្រូវ។

en: About
km: អំពី

en: Home
km: ផ្ទះ

en: Pricing
km: តម្លៃ

en: Contact
km: ទំនាក់ទំនង

en: Casa
km: កាសា

en: Literal translation of the single word “Home”.
km: ការបកប្រែតាមព្យញ្ជនៈនៃពាក្យតែមួយ "ផ្ទះ" ។

en: Inicio
km: អ៊ីនីស៊ីយ៉ូ

en: Understands it is a website menu item and translates the meaning, not just the text.
km: យល់ថាវាជាធាតុម៉ឺនុយគេហទំព័រ ហើយបកប្រែអត្ថន័យ មិនមែនត្រឹមតែអត្ថបទនោះទេ។

en: Free vs Pro at a glance
km: ឥតគិតថ្លៃទល់នឹង Pro ភ្លាមៗ

en: Keep Google Translate for the basics, or upgrade when you need higher accuracy and better language coverage.
km: រក្សា Google Translate សម្រាប់ជាមូលដ្ឋាន ឬដំឡើងកំណែ នៅពេលដែលអ្នកត្រូវការភាពត្រឹមត្រូវខ្ពស់ និងការគ្របដណ្តប់ភាសាប្រសើរជាងមុន។

en: Feature
km: លក្ខណៈ

en: Translation engine
km: ម៉ាស៊ីនបកប្រែ

en: Context-aware translation
km: ការបកប្រែតាមបរិបទ

en: Limited
km: មានកំណត់

en: Yes
km: បាទ

en: Unsupported language fallback
km: ភាសាដែលមិនបានគាំទ្រ

en: No
km: ទេ

en: Elementor compatibility
km: ភាពឆបគ្នានៃធាតុ

en: Post & Page Translation
km: ការបកប្រែអត្ថបទ និងទំព័រ

en: Taxonomy Translations (Categories & Tags)
km: ការបកប្រែតាមបែបពន្ធុវិទ្យា (ប្រភេទ និងស្លាក)

en: Custom Post Type Translation
km: ការបកប្រែប្រភេទប្រកាសផ្ទាល់ខ្លួន

en: Pro Only
km: គាំទ្រតែប៉ុណ្ណោះ

en: Supported
km: គាំទ្រ

en: String Translations
km: ការបកប្រែខ្សែអក្សរ

en: Basic Support
km: ជំនួយជាមូលដ្ឋាន

en: Native UI Integration
km: ការរួមបញ្ចូល UI ដើម

en: Priority Support
km: ការគាំទ្រអាទិភាព

en: Community Forum
km: វេទិកាសហគមន៍

en: Premium 24/7 Support
km: ការគាំទ្រ 24/7 ពិសេស

en: Polylang is required to show translation status.
km: Polylang តម្រូវឱ្យបង្ហាញស្ថានភាពបកប្រែ។

en: No translatable post types or Polylang languages were found.
km: រកមិនឃើញប្រភេទប្រកាសដែលអាចបកប្រែបាន ឬភាសា Polylang ទេ។

en: Review missing Polylang translations and run Auto-translate from one place.
km: ពិនិត្យមើលការបកប្រែ Polylang ដែលបាត់ ហើយដំណើរការការបកប្រែដោយស្វ័យប្រវត្តិពីកន្លែងមួយ។

en: Bulk translate selected
km: បានជ្រើសរើសការបកប្រែជាដុំ

en: Force translate selected
km: បង្ខំការបកប្រែដែលបានជ្រើសរើស

en: Translate all missing
km: បកប្រែបាត់ទាំងអស់។

en: Free includes posts and pages. Pro adds enabled custom post types.
km: ឥតគិតថ្លៃរួមបញ្ចូលការបង្ហោះ និងទំព័រ។ Pro បន្ថែមប្រភេទប្រកាសផ្ទាល់ខ្លួនដែលបានបើក។

en: Content
km: មាតិកា

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Languages
km: ភាសា

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: ID: %d
km: លេខសម្គាល់៖ %d

en: View
km: មើល

en: %d missing | %d missing
km[0]: បាត់ %d
km[1]: បាត់ %d

en: Complete
km: បញ្ចប់

en: No source posts were found for the configured post types.
km: រកមិនឃើញប្រភពប្រកាសសម្រាប់ប្រភេទប្រកាសដែលបានកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធទេ។

en: SkyLang Auto Translator requires Polylang to be installed and active.
km: SkyLang Auto Translator តម្រូវឱ្យ Polylang ត្រូវបានដំឡើង និងសកម្ម។

en: Auto-translate
km: បកប្រែដោយស្វ័យប្រវត្តិ

en: Polylang default language is not configured.
km: ភាសាលំនាំដើម Polylang មិនត្រូវបានកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធទេ។

note: translators: %s: default language slug
en: No %s version exists for this post. Please create or restore it before running Auto-translate.
km: មិនមានកំណែ %s សម្រាប់ការបង្ហោះនេះទេ។ សូមបង្កើត ឬស្ដារវាឡើងវិញ មុនពេលដំណើរការការបកប្រែដោយស្វ័យប្រវត្តិ។

en: Translation already exists and is not in trash.
km: ការបកប្រែមានរួចហើយ និងមិនមាននៅក្នុងធុងសំរាមទេ។

en: Invalid nonce.
km: មិន​ត្រឹមត្រូវ​ទេ

note: translators: %d: number of translations created
en: %d new translation created. | %d new translations created.
km[0]: %d ការបកប្រែថ្មីត្រូវបានបង្កើតឡើង។
km[1]: %d ការបកប្រែថ្មីត្រូវបានបង្កើតឡើង។

note: translators: %d: number of posts selected for translation
en: Bulk translation started for %d post. | Bulk translation started for %d posts.
km[0]: ការបកប្រែភាគច្រើនបានចាប់ផ្តើមសម្រាប់ %d ប្រកាស។
km[1]: ការបកប្រែភាគច្រើនបានចាប់ផ្តើមសម្រាប់ %d ប្រកាស។

en: 🎉 SkyLang Auto Translator is working hard!
km: 🎉 SkyLang Auto Translator កំពុងខិតខំប្រឹងប្រែង!

en: SkyLang has successfully translated 5+ posts! If we're saving you time, would you mind leaving a 5-star review? It helps us keep the free version alive and improving!
km: SkyLang បានបកប្រែ 5+ ប្រកាសដោយជោគជ័យ! ប្រសិនបើយើងសន្សំពេលវេលាអ្នក តើអ្នកចង់ចាកចេញពីការវាយតម្លៃផ្កាយ 5 ទេ? វា​ជួយ​យើង​រក្សា​កំណែ​ឥត​គិត​ថ្លៃ​នៅ​មាន​ជីវិត​និង​ការ​ធ្វើ​ឱ្យ​ប្រសើរ​ឡើង!

en: Sure, I'd love to leave a review
km: ប្រាកដណាស់ ខ្ញុំចង់ចាកចេញពីការវាយតម្លៃ

en: Maybe Later
km: ប្រហែលជាពេលក្រោយ

en: Polylang is not active. Please install and activate Polylang first.
km: Polylang មិនសកម្មទេ។ សូមដំឡើង និងដំណើរការ Polylang ជាមុនសិន។

en: API key cannot be empty.
km: សោ API មិនអាចទទេបានទេ។

en: Network error connecting to Google API. Please check your connection.
km: កំហុសបណ្តាញភ្ជាប់ទៅ Google API ។ សូមពិនិត្យមើលការតភ្ជាប់របស់អ្នក។

en: API key verified successfully!
km: API key ផ្ទៀងផ្ទាត់ដោយជោគជ័យ!

en: Invalid API key.
km: សោ API មិនត្រឹមត្រូវ។

en: Could not verify API key. Please try again.
km: មិនអាចផ្ទៀងផ្ទាត់សោ API បានទេ។ សូមព្យាយាមម្តងទៀត។

en: No API key found. Please go back to step 2.
km: រកមិនឃើញសោ API ទេ។ សូមត្រលប់ទៅជំហានទី 2 ។

en: Network error fetching models.
km: កំហុសបណ្តាញក្នុងការទាញយកគំរូ។

en: Failed to fetch models.
km: បរាជ័យក្នុងការទាញយកគំរូ។

en: Model validation failed: %s
km: ការផ្ទៀងផ្ទាត់ម៉ូដែលបានបរាជ័យ៖ %s

en: Missing text or target language.
km: បាត់អត្ថបទ ឬភាសាគោលដៅ។

en: No API key configured. Please go back and enter your Gemini API key.
km: មិន​បាន​កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​សោ API ទេ។ សូមត្រលប់មកវិញ ហើយបញ្ចូលគន្លឹះ Gemini API របស់អ្នក។

en: Gemini 3.1 Pro Preview – Enhanced thinking and reasoning
km: ការមើលជាមុន Gemini 3.1 Pro - ការគិតនិងការវែកញែកកាន់តែប្រសើរឡើង

en: Gemini Flash Latest – Always the fastest stable release
km: Gemini Flash ចុងក្រោយបំផុត - តែងតែមានការចេញផ្សាយស្ថេរភាពលឿនបំផុត។

en: Gemini 3.1 Flash-Lite Preview – Lightest fast model
km: Gemini 3.1 ការមើលជាមុន Flash-Lite - ម៉ូដែលលឿនបំផុត។

en: Gemini 2.5 Pro – Advanced reasoning, multimodal
km: Gemini 2.5 Pro - ហេតុផលកម្រិតខ្ពស់ ពហុមុខងារ

en: Gemini 2.5 Flash – Adaptive thinking, cost efficiency
km: Gemini 2.5 Flash - ការគិតបែបសម្របខ្លួន ប្រសិទ្ធភាពចំណាយ

en: Gemini 2.5 Flash-Lite Preview
km: ការមើលជាមុនរបស់ Gemini 2.5 Flash-Lite

en: Custom Model
km: ម៉ូដែលផ្ទាល់ខ្លួន

en: Test
km: សាកល្បង

en: Pro
km: គាំទ្រ

en: Finish
km: បញ្ចប់

en: Welcome to SkyLang!
km: សូមស្វាគមន៍មកកាន់ SkyLang!

en: Let's get your site ready for automatic translations. First, we'll detect the languages configured in Polylang.
km: តោះរៀបចំគេហទំព័ររបស់អ្នកសម្រាប់ការបកប្រែដោយស្វ័យប្រវត្តិ។ ដំបូង យើងនឹងរកឃើញភាសាដែលបានកំណត់រចនាសម្ព័ន្ធនៅក្នុង Polylang។

en: Test Your Setup
km: សាកល្បងការដំឡើងរបស់អ្នក។

en: Try a quick translation to make sure everything is working. This step is optional — you can skip it.
km: សាកល្បងការបកប្រែរហ័ស ដើម្បីប្រាកដថាអ្វីៗដំណើរការ។ ជំហាននេះគឺស្រេចចិត្ត - អ្នកអាចរំលងវាបាន។

en: Text to translate
km: អត្ថបទដើម្បីបកប្រែ

en: Hello, welcome to my website!
km: សួស្តី សូមស្វាគមន៍មកកាន់គេហទំព័ររបស់ខ្ញុំ!

en: Translate to
km: បកប្រែទៅ

en: Unlock context-aware translation with SkyLang Pro
km: ដោះសោការបកប្រែដោយដឹងបរិបទជាមួយ SkyLang Pro

en: Google Translate is great for simple text, but it only sees the current string. It does not understand the string before or after it. SkyLang Pro adds Google Gemini, OpenAI, and Claude so translations stay natural in menus, buttons, and unsupported languages.
km: Google Translate គឺល្អសម្រាប់អត្ថបទសាមញ្ញ ប៉ុន្តែវាមើលឃើញតែខ្សែអក្សរបច្ចុប្បន្នប៉ុណ្ណោះ។ វាមិនយល់ពីខ្សែអក្សរមុន ឬក្រោយវាទេ។ SkyLang Pro បន្ថែម Google Gemini, OpenAI និង Claude ដូច្នេះការបកប្រែនៅតែមានលក្ខណៈធម្មជាតិនៅក្នុងម៉ឺនុយ ប៊ូតុង និងភាសាដែលមិនគាំទ្រ។

en: Fast for simple text, but limited when the meaning depends on nearby UI.
km: លឿនសម្រាប់អត្ថបទសាមញ្ញ ប៉ុន្តែមានកម្រិតនៅពេលដែលអត្ថន័យអាស្រ័យលើ UI នៅក្បែរនោះ។

en: Translates the current text only
km: បកប្រែអត្ថបទបច្ចុប្បន្នតែប៉ុណ្ណោះ

en: Does not understand before or after strings
km: មិនយល់មុន ឬក្រោយខ្សែ

en: May fail on unsupported language formats
km: អាចបរាជ័យលើទម្រង់ភាសាដែលមិនគាំទ្រ

en: Uses Google Gemini, OpenAI, and Claude for better translation quality.
km: ប្រើ Google Gemini, OpenAI និង Claude សម្រាប់គុណភាពបកប្រែកាន់តែប្រសើរ។

en: Understands menus, labels, and surrounding context
km: យល់អំពីម៉ឺនុយ ស្លាក និងបរិបទជុំវិញ

en: Translates unsupported-language cases more reliably
km: បកប្រែករណីដែលមិនគាំទ្រជាភាសាកាន់តែជឿជាក់

en: Delivers more natural results for short UI text
km: ផ្តល់នូវលទ្ធផលធម្មជាតិបន្ថែមទៀតសម្រាប់អត្ថបទ UI ខ្លី

en: Menu translation with context
km: ការបកប្រែម៉ឺនុយជាមួយបរិបទ

en: For a website menu, “Home” should mean the homepage. Google Translate can read it literally, while the AI Engine understands the surrounding navigation and translates the intended meaning.
km: សម្រាប់ម៉ឺនុយគេហទំព័រ "ផ្ទះ" គួរតែមានន័យថា ទំព័រដើម។ Google Translate អាចអានវាតាមព្យញ្ជនៈ ខណៈពេលដែល AI Engine យល់ពីការរុករកជុំវិញ និងបកប្រែអត្ថន័យដែលចង់បាន។

en: Literal text-only translation.
km: ការបកប្រែតាមព្យញ្ជនៈសម្រាប់តែអត្ថបទប៉ុណ្ណោះ។

en: Context-aware translation for a homepage menu item.
km: ការបកប្រែតាមបរិបទសម្រាប់ធាតុម៉ឺនុយទំព័រដើម។

en: Google Gemini, OpenAI, and Claude access
km: ការចូលប្រើ Google Gemini, OpenAI និង Claude

en: Custom Post Type translations
km: ការបកប្រែប្រភេទប្រកាសផ្ទាល់ខ្លួន

en: Native String Translation UI
km: UI ការបកប្រែខ្សែអក្សរដើម

en: Premium 24/7 Priority Support
km: ការគាំទ្រអាទិភាព 24/7 ពិសេស

en: Pro is Active!
km: ប្រូគឺសកម្ម!

en: You're running SkyLang Pro. All premium features are unlocked and ready to use.
km: អ្នកកំពុងដំណើរការ SkyLang Pro ។ មុខងារពិសេសទាំងអស់ត្រូវបានដោះសោ និងរួចរាល់ក្នុងការប្រើប្រាស់។

en: You're All Set!
km: អ្នករួចរាល់ហើយ!

en: SkyLang is ready to translate your content. If you enjoy the plugin, we'd love a quick rating — it really helps!
km: SkyLang ត្រៀម​ខ្លួន​ជា​ស្រេច​ដើម្បី​បកប្រែ​មាតិកា​របស់​អ្នក។ ប្រសិនបើអ្នករីករាយជាមួយកម្មវិធីជំនួយ យើងចូលចិត្តការវាយតម្លៃរហ័ស - វាពិតជាអាចជួយបាន!

en: Leave a Review on WordPress.org
km: ទុកការពិនិត្យឡើងវិញនៅលើ WordPress.org

en: Go to Dashboard
km: ចូលទៅកាន់ផ្ទាំងគ្រប់គ្រង

en: Visit Our Website
km: ចូលមើលគេហទំព័ររបស់យើង។

en: Back
km: ត្រឡប់មកវិញ

en: Skip
km: រំលង
