SkyLang Auto Translator for Polylang 2.0.1 - en to bho translation catalogue (208 entries)

note: Plugin Name of the plugin
en: SkyLang Auto Translator for Polylang
bho: पॉलीलैंग खातिर स्काईलैंग ऑटो अनुवादक

note: Description of the plugin
en: Adds a feature to automatically generate post translations for Polylang. Free version includes Google Translate, and Pro unlocks AI engines.
bho: पॉलीलैंग खातिर पोस्ट अनुवाद स्वचालित रूप से जनरेट करे खातिर एगो फीचर जोड़ल गइल बा। फ्री वर्जन में गूगल ट्रांसलेट शामिल बा, अवुरी प्रो एआई इंजन के अनलॉक करेला।

note: Author of the plugin
en: Siteskyline
bho: साइट के स्काईलाइन के बा

note: Author URI of the plugin
en: https://siteskyline.com/
bho: https://siteskyline.com/ पर दिहल गइल बा.

en: Running …
bho: धावल …

en: Error
bho: त्रुटि

en: Unexpected error.
bho: अप्रत्याशित गलती हो गइल बा.

en: Request failed
bho: निहोरा नाकाम हो गइल

en: Category & Tag Sync
bho: श्रेणी अउर टैग सिंक के बा

en: Run this tool to copy translated categories & tags to their corresponding translated posts.
bho: अनुवादित श्रेणी & टैग के ओह लोग के संबंधित अनुवादित पोस्ट में कॉपी करे खातिर एह टूल के चलाईं।

en: Sync categories & tags
bho: श्रेणी & टैग के सिंक करीं

en: Permission denied.
bho: अनुमति से इनकार कर दिहल गइल.

en: Polylang is not active.
bho: पॉलीलैंग सक्रिय नइखे।

en: Default language could not be determined.
bho: डिफ़ॉल्ट भाषा के निर्धारण ना कइल जा सकल।

en: Sync finished. Updated %d translated posts.
bho: सिंक खतम हो गइल. %d अनुवादित पोस्ट के अपडेट कइल गइल।

en: Unsupported language for Google Translate. Upgrade to Pro to unlock the AI Engine with Google Gemini, OpenAI, and Claude for better context and broader language support.
bho: गूगल ट्रांसलेट खातिर असमर्थित भाषा। बेहतर संदर्भ आ व्यापक भाषा समर्थन खातिर गूगल जेमिनी, ओपनएआई, आ क्लाउड के साथ एआई इंजन के अनलॉक करे खातिर प्रो में अपग्रेड करीं।

en: Settings
bho: सेटिंग्स के बारे में बतावल गइल बा

en: Leave a Review
bho: एगो समीक्षा छोड़ दीं

en: Upgrade to Pro
bho: प्रो में अपग्रेड करीं

en: Next →
bho: अगिला → बा

en: Save & Continue →
bho: सहेजें & जारी रखें →

en: Copy
bho: कॉपी कइल जा सकेला

en: Copied!
bho: नकल कइल गइल बा!

en: Detecting your Polylang languages…
bho: आपन पॉलीलैंग भाषा के पता लगावत बानी...

en: %d languages detected successfully!
bho: %d भाषा सभ के सफलतापूर्वक पता लगावल गइल!

en: Could not detect languages. Make sure Polylang is active.
bho: भाषा के पता ना चल पावल। सुनिश्चित करीं कि पॉलीलैंग सक्रिय बा।

en: Network error. Please refresh and try again.
bho: नेटवर्क में त्रुटि हो गइल बा. कृपया रिफ्रेश करीं आ फेर से कोशिश करीं.

en: Default
bho: बाकी

en: Please enter your Gemini API key to continue.
bho: आगे बढ़े खातिर कृपया आपन मिथुन एपीआई कुंजी दर्ज करीं।

en: API key saved successfully!
bho: एपीआई कुंजी सफलतापूर्वक सेव हो गइल!

en: Failed to save API key.
bho: एपीआई कुंजी के सेव करे में विफल रहल।

en: Network error. Please try again.
bho: नेटवर्क में त्रुटि हो गइल बा. कृपया दोबारा कोशिश करीं।

en: Validating your API key with Google…
bho: गूगल के साथ आपन एपीआई कुंजी के मान्यता दे रहल बानी...

en: Validating model…
bho: मॉडल के मान्यता दिहल जा रहल बा...

en: Translating…
bho: अनुवाद करत बानी...

en: Test Translation
bho: परीक्षण अनुवाद के बा

en: Translation
bho: अनुवाद के बा

en: Translating...
bho: अनुवाद करत बानी...

en: Translated
bho: अनुवाद कइल गइल बा

en: Unsupported language
bho: असमर्थित भाषा के बा

en: Copying...
bho: नकल कइल जा रहल बा...

en: Done
bho: हो गईल

en: Please select at least one item.
bho: कृपया कम से कम एगो आइटम चुनीं.

en: Bulk translation started for %d items. Please do not leave this page until the process is complete.
bho: %d आइटम खातिर थोक अनुवाद शुरू हो गइल। जबले प्रक्रिया पूरा ना हो जाई तबले एह पन्ना से मत छोड़ीं.

en: Bulk translation complete!
bho: थोक अनुवाद पूरा हो गइल!

en: Translating %d selected items...
bho: %d चुनल आइटम के अनुवाद कइल जा रहल बा...

en: Bulk Editor translation complete.
bho: थोक संपादक के अनुवाद पूरा हो गइल बा.

en: All translations already exist.
bho: सगरी अनुवाद पहिलहीं से मौजूद बा.

en: SkyPlugins
bho: स्काईप्लगिन के बा

en: SkyLang Settings
bho: स्काईलैंग सेटिंग्स के बारे में बतावल गइल बा

en: SkyLang
bho: स्काईलैंग के ह

en: Open your plugin tools from this shared menu.
bho: एह साझा मेनू से आपन प्लगइन टूल खोलीं।

en: SkyLang Auto Translator
bho: स्काईलैंग ऑटो अनुवादक के बा

en: Manage your API translations and models in one place.
bho: आपन एपीआई अनुवाद आ मॉडल के एके जगह प्रबंधित करीं।

en: Bulk Editor
bho: थोक संपादक के रूप में काम कइले बानी

en: Tools
bho: उपकरण

en: API Configuration
bho: एपीआई कॉन्फ़िगरेशन के बा

en: SkyLang uses AI to translate your content. For best results, select a provider and model that matches your needs.
bho: स्काईलैंग आपके सामग्री के अनुवाद करे खातिर एआई के इस्तेमाल करेला। बेहतरीन परिणाम खातिर कवनो अइसन प्रदाता आ मॉडल चुनीं जवन रउरा जरूरत से मेल खात होखे.

en: AI Provider
bho: एआई प्रदाता के बा

en: Google Translator
bho: गूगल ट्रांसलेटर के नाम से जानल जाला

en: Select the AI provider you want to use for translations.
bho: अनुवाद खातिर जवना एआई प्रदाता के इस्तेमाल कइल चाहत बानी ओकरा के चुनीं.

en: API Timeout
bho: एपीआई टाइमआउट के बा

en: Request timeout in seconds. Default is 60. Increase if you get timeout errors on large posts. Recommended between 30 and 300.
bho: सेकंड में टाइमआउट के अनुरोध करीं। डिफ़ॉल्ट 60. अगर बड़हन पोस्ट पर टाइमआउट त्रुटि मिल जाव त बढ़ाईं. 30 से 300 के बीच अनुशंसित बा।

en: Enable for Post Types
bho: पोस्ट प्रकार खातिर सक्षम करीं

en: Select the post types where the "Auto-translate" button should appear. Post types must also be enabled for translation in Polylang settings.
bho: पोस्ट के प्रकार चुनीं जहाँ "ऑटो-अनुवाद" बटन आवे के चाहीं। पॉलीलैंग सेटिंग में अनुवाद खातिर पोस्ट प्रकार भी सक्षम होखे के चाहीं।

en: Love SkyLang? We'd appreciate a
bho: स्काईलैंग से प्यार बा? हमनी के क...

en: review on WordPress.org
bho: वर्डप्रेस डॉट ऑर्ग पर समीक्षा कइल गइल बा

en: AI Engine Upgrade
bho: एआई इंजन अपग्रेड के बा

en: Upgrade from literal translation to context-aware AI
bho: शाब्दिक अनुवाद से संदर्भ-जागरूक एआई में अपग्रेड करीं

en: Google Translate is fast for plain text, but it does not understand the string before or after your text. SkyLang Pro adds Google Gemini, OpenAI, and Claude so menus, buttons, short labels, and unsupported languages translate more naturally.
bho: गूगल ट्रांसलेट सादा टेक्स्ट खातिर तेज बा, लेकिन इ आपके टेक्स्ट से पहिले चाहे बाद के स्ट्रिंग के ना समझेला। स्काईलैंग प्रो में गूगल जेमिनी, ओपनएआई, आ क्लाउड के जोड़ल गइल बा जेहसे कि मेनू, बटन, छोट लेबल, आ असमर्थित भाषा सभ के अनुवाद अधिका स्वाभाविक तरीका से होखे।

en: Free: Google Translate
bho: मुफ्त में: गूगल ट्रांसलेट के बा

en: Pro: Gemini + OpenAI + Claude
bho: प्रो: मिथुन + ओपनएआई + क्लाउड के बा

en: View Pro Plans & Pricing
bho: प्रो प्लान एंड प्राइसिंग देखल जाव

en: Context-aware output
bho: संदर्भ-जागरूक आउटपुट के बा

en: AI reads surrounding UI and nearby strings before translating.
bho: एआई अनुवाद करे से पहिले आसपास के यूआई आ पास के स्ट्रिंग के पढ़ेला।

en: Unsupported language coverage
bho: असमर्थित भाषा कवरेज के बा

en: Upgrade when Google Translate stops on unsupported language pairs or formats.
bho: जब गूगल ट्रांसलेट असमर्थित भाषा जोड़ी भा फॉर्मेट पर बंद हो जाला तब अपग्रेड करीं.

en: Premium translation stack
bho: प्रीमियम अनुवाद के ढेर बा

en: Switch between Google Gemini, OpenAI, and Claude for the best fit.
bho: सबसे बढ़िया फिट खातिर गूगल जेमिनी, ओपनएआई, अवुरी क्लाउड के बीच स्विच करीं।

en: SkyLang Free
bho: स्काईलैंग फ्री बा

en: Google Translate
bho: गूगल अनुवाद

en: Good for quick text-only translation when the meaning is obvious.
bho: जब अर्थ स्पष्ट होखे त त्वरित पाठ-मात्र अनुवाद खातिर बढ़िया।

en: Fast translation for plain post content
bho: सादा पोस्ट सामग्री खातिर तेजी से अनुवाद

en: Does not understand surrounding context from nearby strings
bho: पास के तार से आसपास के संदर्भ ना समझेला

en: Can stop on unsupported language formats
bho: असमर्थित भाषा प्रारूप पर रुक सकेला

en: SkyLang Pro
bho: स्काईलैंग प्रो के बा

en: AI Engine
bho: एआई इंजन के बा

en: Unlock Google Gemini, OpenAI, and Claude for higher-quality translations.
bho: उच्च गुणवत्ता वाला अनुवाद खातिर गूगल जेमिनी, ओपनएआई, आ क्लाउड के अनलॉक करीं।

en: Understands context from menus, buttons, and surrounding copy
bho: मेनू, बटन, आ आसपास के कॉपी से संदर्भ के समझेला

en: Handles unsupported-language cases better with AI models
bho: एआई मॉडल के साथ असमर्थित-भाषा केस के बेहतर तरीका से संभालेला

en: Produces more natural phrasing on short UI strings
bho: छोट यूआई स्ट्रिंग पर अधिका प्राकृतिक वाक्यांश पैदा करेला

en: Example UI
bho: उदाहरण के यूआई के बा

en: Why context matters for short strings
bho: छोट तार खातिर संदर्भ काहे महत्व राखेला

en: In a navigation menu, the word “Home” should usually mean the homepage, not a physical house. Google Translate only sees the single word. The AI Engine sees the surrounding menu context and translates it correctly.
bho: नेविगेशन मेनू में “होम” शब्द के मतलब आमतौर पर होमपेज होखे के चाहीं, भौतिक घर ना. गूगल ट्रांसलेट में खाली एके गो शब्द लउकेला. एआई इंजन आसपास के मेनू संदर्भ के देख के ओकर सही अनुवाद करेला।

en: About
bho: बारे में

en: Home
bho: घर

en: Pricing
bho: दाम तय कइल जाला

en: Contact
bho: संपर्क

en: Casa
bho: कासा के ह

en: Literal translation of the single word “Home”.
bho: एकल शब्द “घर” के शाब्दिक अनुवाद।

en: Inicio
bho: इनिसिओ के बा

en: Understands it is a website menu item and translates the meaning, not just the text.
bho: समझेला कि ई एगो वेबसाइट के मेनू आइटम ह आ मतलब के अनुवाद करेला, खाली पाठ के ना.

en: Free vs Pro at a glance
bho: एक नजर में फ्री बनाम प्रो के बा

en: Keep Google Translate for the basics, or upgrade when you need higher accuracy and better language coverage.
bho: मूल बातन खातिर गूगल ट्रांसलेट राखीं, भा जब रउरा अधिका सटीकता आ बेहतर भाषा कवरेज के जरूरत होखे तब अपग्रेड करीं.

en: Feature
bho: चेहरा-मोहरा

en: Translation engine
bho: अनुवाद के इंजन बा

en: Google Gemini + OpenAI + Claude
bho: गूगल मिथुन + ओपनएआई + क्लाउड के नाम से जानल जाला

en: Context-aware translation
bho: संदर्भ के प्रति जागरूक अनुवाद कइल जाला

en: Limited
bho: लिमिटेड के बा

en: Yes
bho: हॅंं

en: Unsupported language fallback
bho: असमर्थित भाषा के फॉलबैक

en: No
bho: ना

en: Elementor compatibility
bho: एलिमेंटर के संगतता के बारे में बतावल गइल बा

en: Post & Page Translation
bho: पोस्ट एंड पेज के अनुवाद बा

en: Taxonomy Translations (Categories & Tags)
bho: वर्गीकरण के अनुवाद (श्रेणी आ टैग)

en: Custom Post Type Translation
bho: कस्टम पोस्ट प्रकार के अनुवाद बा

en: Pro Only
bho: प्रो ओनली के बा

en: Supported
bho: समर्थित बा

en: String Translations
bho: स्ट्रिंग अनुवाद के बा

en: Basic Support
bho: बेसिक सपोर्ट के बा

en: Native UI Integration
bho: देशी यूआई एकीकरण के बा

en: Priority Support
bho: प्राथमिकता के समर्थन दिहल गइल बा

en: Community Forum
bho: सामुदायिक मंच के बा

en: Premium 24/7 Support
bho: प्रीमियम 24/7 के सपोर्ट बा

en: Polylang is required to show translation status.
bho: अनुवाद के स्थिति देखावे खातिर पॉलीलैंग के जरूरत बा।

en: No translatable post types or Polylang languages were found.
bho: कवनो अनुवाद करे लायक पोस्ट प्रकार भा पॉलीलैंग भाषा ना मिलल.

en: Review missing Polylang translations and run Auto-translate from one place.
bho: गायब पॉलीलैंग अनुवाद के समीक्षा करीं आ एक जगह से ऑटो-अनुवाद चलाईं।

en: Bulk translate selected
bho: थोक अनुवाद चुनल गइल बा

en: Force translate selected
bho: बल अनुवाद चुनल गइल बा

en: Translate all missing
bho: सब गायब के अनुवाद करीं

en: Free includes posts and pages. Pro adds enabled custom post types.
bho: मुफ्त में पोस्ट आ पन्ना शामिल बा. प्रो सक्षम कस्टम पोस्ट प्रकार जोड़ देला।

en: Content
bho: सामग्री

en: Type
bho: किसिम

en: Languages
bho: भाषा के बारे में बतावल गइल बा

en: Status
bho: ओहदा

en: ID: %d
bho: आईडी: % डी के बा

en: View
bho: नजारा

en: %d missing | %d missing
bho[0]: %d गायब बा
bho[1]: %d गायब बा

en: Complete
bho: पूरा करीं

en: No source posts were found for the configured post types.
bho: कॉन्फ़िगर कइल पोस्ट प्रकार खातिर कवनो स्रोत पोस्ट ना मिलल।

en: SkyLang Auto Translator requires Polylang to be installed and active.
bho: स्काईलैंग ऑटो ट्रांसलेटर में पॉलीलैंग के इंस्टॉल आ सक्रिय होखे के चाहीं.

en: Auto-translate
bho: ऑटो-अनुवाद कइल जा सकेला

en: Polylang default language is not configured.
bho: पॉलीलैंग डिफ़ॉल्ट भाषा कॉन्फ़िगर नइखे कइल गइल।

note: translators: %s: default language slug
en: No %s version exists for this post. Please create or restore it before running Auto-translate.
bho: एह पोस्ट खातिर कवनो %s संस्करण मौजूद नइखे। कृपया ऑटो-अनुवाद चलावे से पहिले एकरा के बनाईं भा बहाल करीं।

en: Translation already exists and is not in trash.
bho: अनुवाद पहिलहीं से मौजूद बा आ कचरा में नइखे.

en: Invalid nonce.
bho: अमान्य नॉन्स के बा।

note: translators: %d: number of translations created
en: %d new translation created. | %d new translations created.
bho[0]: %d नया अनुवाद बनावल गइल बा।
bho[1]: %d नया अनुवाद बनावल गइल बा।

note: translators: %d: number of posts selected for translation
en: Bulk translation started for %d post. | Bulk translation started for %d posts.
bho[0]: %d पोस्ट खातिर थोक अनुवाद शुरू हो गइल।
bho[1]: %d पोस्ट खातिर थोक अनुवाद शुरू हो गइल।

en: 🎉 SkyLang Auto Translator is working hard!
bho: 🎉 स्काईलैंग ऑटो ट्रांसलेटर बहुत मेहनत कर रहल बा!

en: SkyLang has successfully translated 5+ posts! If we're saving you time, would you mind leaving a 5-star review? It helps us keep the free version alive and improving!
bho: स्काईलैंग 5+ पोस्ट के सफलतापूर्वक अनुवाद कइले बा! अगर हमनी के रउरा समय के बचत कर रहल बानी जा त का रउरा 5 सितारा समीक्षा छोड़े में कवनो दिक्कत होई? इ हमनी के मुफ्त संस्करण के जिंदा अवुरी सुधारत राखे में मदद करेला!

en: Sure, I'd love to leave a review
bho: जरूर, हमरा एगो समीक्षा छोड़ल बहुते नीक लागी

en: Maybe Later
bho: शायद बाद में हो सकेला

en: Polylang is not active. Please install and activate Polylang first.
bho: पॉलीलैंग सक्रिय नइखे। कृपया पहिले पॉलीलैंग इंस्टॉल आ सक्रिय करीं।

en: API key cannot be empty.
bho: एपीआई कुंजी खाली ना हो सके.

en: Network error connecting to Google API. Please check your connection.
bho: गूगल एपीआई से जुड़ल नेटवर्क त्रुटि। कृपया आपन कनेक्शन के जांच करीं।

en: API key verified successfully!
bho: एपीआई कुंजी सफलतापूर्वक सत्यापन हो गइल!

en: Invalid API key.
bho: अमान्य एपीआई कुंजी बा।

en: Could not verify API key. Please try again.
bho: एपीआई कुंजी के सत्यापन ना हो सकल। कृपया दोबारा कोशिश करीं।

en: No API key found. Please go back to step 2.
bho: कवनो एपीआई कुंजी ना मिलल. कृपया चरण 2 पर वापस जाइए।

en: Network error fetching models.
bho: नेटवर्क त्रुटि ले आवे के मॉडल।

en: Failed to fetch models.
bho: मॉडल ले आवे में नाकाम रहल.

en: Model validation failed: %s
bho: मॉडल सत्यापन विफल हो गइल: %s

en: Missing text or target language.
bho: पाठ भा लक्ष्य भाषा के कमी बा.

en: No API key configured. Please go back and enter your Gemini API key.
bho: कवनो एपीआई कुंजी कॉन्फ़िगर नइखे भइल. कृपया वापस जाके आपन मिथुन एपीआई कुंजी दर्ज करीं।

en: Gemini 3.1 Pro Preview – Enhanced thinking and reasoning
bho: मिथुन 3.1 प्रो पूर्वावलोकन – सोच अवुरी तर्क में बढ़ोतरी

en: Gemini Flash Latest – Always the fastest stable release
bho: मिथुन फ्लैश लेटेस्ट – हमेशा सबसे तेज स्थिर रिलीज

en: Gemini 3.1 Flash-Lite Preview – Lightest fast model
bho: मिथुन 3.1 फ्लैश-लाइट पूर्वावलोकन – सबसे हल्का तेज मॉडल

en: Gemini 2.5 Pro – Advanced reasoning, multimodal
bho: मिथुन 2.5 प्रो – एडवांस रिजनिंग, मल्टीमोडल बा

en: Gemini 2.5 Flash – Adaptive thinking, cost efficiency
bho: मिथुन राशि 2.5 फ्लैश – अनुकूली सोच, लागत दक्षता

en: Gemini 2.5 Flash-Lite Preview
bho: मिथुन 2.5 फ्लैश-लाइट पूर्वावलोकन के बा

en: Custom Model
bho: कस्टम मॉडल के बा

en: Test
bho: परीक्षा

en: Pro
bho: प्रो

en: Finish
bho: खतम करीं

en: Welcome to SkyLang!
bho: स्काईलैंग में राउर स्वागत बा!

en: Let's get your site ready for automatic translations. First, we'll detect the languages configured in Polylang.
bho: आईं रउरा साइट के स्वचालित अनुवाद खातिर तइयार कर लीं. सबसे पहिले हमनी के पॉलीलैंग में कॉन्फ़िगर कइल भाषा के पता लगाइब जा।

en: Test Your Setup
bho: आपन सेटअप के परीक्षण करीं

en: Try a quick translation to make sure everything is working. This step is optional — you can skip it.
bho: जल्दी से अनुवाद करे के कोशिश करीं ताकि ई सुनिश्चित हो सके कि सब कुछ काम कर रहल बा। ई कदम वैकल्पिक बा — रउआँ एकरा के छोड़ सकत बानी।

en: Text to translate
bho: अनुवाद करे खातिर पाठ

en: Hello, welcome to my website!
bho: नमस्कार, हमार वेबसाइट पर राउर स्वागत बा!

en: Translate to
bho: के अनुवाद करे के बा

en: Unlock context-aware translation with SkyLang Pro
bho: स्काईलैंग प्रो के साथ संदर्भ-जागरूक अनुवाद के अनलॉक करीं

en: Google Translate is great for simple text, but it only sees the current string. It does not understand the string before or after it. SkyLang Pro adds Google Gemini, OpenAI, and Claude so translations stay natural in menus, buttons, and unsupported languages.
bho: गूगल ट्रांसलेट साधारण टेक्स्ट खातिर बढ़िया बा, लेकिन एकरा में सिर्फ वर्तमान स्ट्रिंग देखाई देता। ओकरा से पहिले भा ओकरा बाद के तार के ना बुझाला. स्काईलैंग प्रो में गूगल जेमिनी, ओपनएआई, आ क्लाउड के जोड़ल गइल बा जेहसे कि मेनू, बटन, आ असमर्थित भाषा सभ में अनुवाद स्वाभाविक रहे।

en: Fast for simple text, but limited when the meaning depends on nearby UI.
bho: साधारण पाठ खातिर तेज, लेकिन सीमित जब मतलब पास के यूआई पर निर्भर करेला।

en: Translates the current text only
bho: खाली वर्तमान पाठ के अनुवाद करेला

en: Does not understand before or after strings
bho: तार से पहिले भा बाद में ना समझ पावेला

en: May fail on unsupported language formats
bho: असमर्थित भाषा प्रारूप पर फेल हो सकेला

en: Uses Google Gemini, OpenAI, and Claude for better translation quality.
bho: अनुवाद के बेहतर गुणवत्ता खातिर गूगल जेमिनी, ओपनएआई, आ क्लाउड के इस्तेमाल कइल जाला।

en: Understands menus, labels, and surrounding context
bho: मेनू, लेबल, आ आसपास के संदर्भ के समझेला

en: Translates unsupported-language cases more reliably
bho: असमर्थित-भाषा के मामिला के अधिका भरोसेमंद तरीका से अनुवाद करेला

en: Delivers more natural results for short UI text
bho: छोट यूआई पाठ खातिर अउरी प्राकृतिक परिणाम देला

en: Menu translation with context
bho: संदर्भ के साथ मेनू अनुवाद कइल जाला

en: For a website menu, “Home” should mean the homepage. Google Translate can read it literally, while the AI Engine understands the surrounding navigation and translates the intended meaning.
bho: वेबसाइट मेनू खातिर “होम” के मतलब होमपेज होखे के चाहीं. गूगल ट्रांसलेट एकरा के शाब्दिक रूप से पढ़ सकेला, जबकि एआई इंजन आसपास के नेविगेशन के समझेला अवुरी इरादा के मतलब के अनुवाद करेला।

en: Literal text-only translation.
bho: शाब्दिक पाठ-केवल अनुवाद बा।

en: Context-aware translation for a homepage menu item.
bho: होमपेज मेनू आइटम खातिर संदर्भ-जागरूक अनुवाद।

en: Google Gemini, OpenAI, and Claude access
bho: गूगल जेमिनी, ओपनएआई, आ क्लाउड के पहुँच

en: Custom Post Type translations
bho: कस्टम पोस्ट टाइप के अनुवाद बा

en: Native String Translation UI
bho: देशी स्ट्रिंग अनुवाद यूआई के बा

en: Premium 24/7 Priority Support
bho: प्रीमियम 24/7 प्राथमिकता समर्थन के बा

en: Pro is Active!
bho: प्रो एक्टिव बा!

en: You're running SkyLang Pro. All premium features are unlocked and ready to use.
bho: रउरा स्काईलैंग प्रो चलावत बानी. सभ प्रीमियम फीचर अनलॉक बा अवुरी इस्तेमाल खाती तैयार बा।

en: You're All Set!
bho: रउरा सभे सेट हो गइल बानी!

en: SkyLang is ready to translate your content. If you enjoy the plugin, we'd love a quick rating — it really helps!
bho: स्काईलैंग राउर सामग्री के अनुवाद करे खातिर तइयार बा. अगर रउआँ प्लगइन के मजा लेत बानी, त हमनी के जल्दी रेटिंग बहुत पसंद आई — ई सचमुच मदद करेला!

en: Leave a Review on WordPress.org
bho: वर्डप्रेस डॉट ऑर्ग पर एगो समीक्षा छोड़ीं

en: Go to Dashboard
bho: डैशबोर्ड पर जाइए

en: Visit Our Website
bho: हमनी के वेबसाइट पर जाईं

en: Back
bho: पीछे

en: Skip
bho: छोड़ दऽ
